Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 98

Дільниць - 186

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
320137 вул.Гагаріна, 11А, с.Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08320
школа, фойє
с.Велика Олександрівка
320138 вул.Гагаріна Юрія, 18, с.Мала Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08318
Бориспільське районне агро-промислове будівництво, зала
с.Безуглівка, с.Мала Олександрівка
320139 вул.Погребняка, 1, с.Чубинське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08321
науково-дослідний інститут розведення, генетики тварин, фойє
с.Чубинське
320140 вул.Центральна, 87, с.Вишеньки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08341
будинок культури, зала
с.Вишеньки – вул.Багринівська, вул.Бажана, вул.Берегова, вул.Березняківська, вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Велика Набережна, вул.Вербицького, вул.Вишеньківська, вул.Вишнева, вул.В.Сосюри, вул.Героїв Космосу, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дубова, вул.Дубова 1, вул.Дубова 2, вул.Дубова 3, вул.Дубова 4, вул.Жертв Революції, вул.Житомирська, вул.Заплавна, вул.Золочівська, вул.Зоряна, вул.Івана Некрашевича, вул.Інформаційна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Київський шлях, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Колоскова, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Лан, вул.Лозова, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Мисливська, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ожинна, вул.Пасічна, вул.Придніпровська, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Тороківська, вул.Урожайна, вул.Франка, вул.Щаслива, вул.Ясенева, пров.Золочівський, пров.Пушкіна, Садівницьке товариство ГО «Веселка плюс», вул.Щастя
320141 вул.Центральна, 87, с.Вишеньки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08341
будинок культури, дискотечна зала
с.Вишеньки – вул.Братів Ганжів, вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Дружби народів, вул.Європейська, вул.Кар’єрна, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мостова, вул.М.Рильського, вул.Набережно-Лугова, вул.Оболонська, вул.Очеретна, вул.Очеретна 1, вул.Очеретна 2, вул.Очеретна 3, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Прорізна, вул.П.Тичини, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Софіївська, вул.Срібнокільська, вул.Театральна, вул.Травнева, вул.Фестивальна, вул.Храмова, вул.Центральна, вул.Чорновола, вул.Чубинського, вул.Шалімова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шовковична, вул.Юності, вул.Ялинкова, вул.Ялтинська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гайовий, пров.Затишний, пров.Лозовий, пров.Троянд, Кийлівське лісництво, Садівницьке товариство «Острів», вулиця Вишнева, Садівницьке товариство «Острів», вулиця Зоряна, Садівницьке товариство «Острів», вулиця Квіткова, Садівниче товариство «Жолудь», вулиця Квіткова
320142 вул.Переселенців, 17, с.Петропавлівське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08316
будинок дитячої юнацької творчості, к.2
с.Петропавлівське
320143 вул.Київська, 1, с.Вороньків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08352
школа, рекреація, 1-й поверх
с.Вороньків – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Горова, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.І.Мазепи, вул.Кутовська, вул.Миколи Карпенка, вул.Миру, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Осовиця, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Ясна, пров.Гагаріна, пров.Миру, пров.Парковий, пров.Романківський, пров.Шевченка, пров.Щасливий
320144 вул.Паркова, 2А, с.Вороньків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08352
будинок культури, зала
с.Вороньків – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Заборного, вул.Зарічна, вул.І.Коновала, вул.Київська, вул.Кийлівська, вул.Кільцева, вул.Красна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Українська, вул.Якова Ручко, пров.Київський, пров.Кийлівський, пров.Польовий, пров.Слобідський
320145 вул.Лісова, 1, с.Жереб’ятин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08355
сільський клуб, зала
с.Жереб’ятин
320146 вул.Центральна, 3, с.Гора, Бориспільський р-н, Київська обл., 08324
школа, спортивний зал
с.Гора – вул.Аеропортівська, вул.Басейна, вул.Бориспільська: 1–80; вул.Верни, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Жовтнева, вул.Західна, вул.І.Франка, вул.Калинова: 1–33; вул.Лесі Українки: 1–14; вул.Мічуріна: 1–78; вул.Мостова, вул.Покровська: 1–63А; вул.Пушкіна, вул.Ромашкова, вул.Садова, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Гірський, пров.Європейський, пров.Івана Котляревського
320147 вул.Науки, 1, с.Гора, Бориспільський р-н, Київська обл., 08324
ДУ центральна науково-дослідна лабораторія якості води та грунтів, актова зала
с.Гора – вул.Басюли, вул.Бориспільська: 81–143; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.Інститутська, вул.Калинова: 34–57; вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лесі Українки: 15–65; вул.Лєрмонтова, вул.Липова, вул.Лісова, вул.Мисливська, вул.Михайла Грушевського, вул.Мічуріна: 79–137; вул.Молодіжна, вул.Науки, вул.Покровська: 64–94; вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тургєнєва, вул.Чубинського, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Лютневий, пров.Мирний, пров.Ошитківський, пров.Прорізний, пров.Чубинського
320148 вул.Центральна, 33, с.Глибоке, Бориспільський р-н, Київська обл., 08350
будинок культури, зала обрядових подій
с.Глибоке
320149 вул.Центральна, 18А, с.Городище, Бориспільський р-н, Київська обл., 08314
сільський клуб, зала
с.Городище
320150 вул.Нова, 1, с.Гнідин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08340
сільська рада, зала
с.Гнідин
320151 вул.Героя Радянського Союзу Гарфункіна, 15, с.Головурів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08353
будинок культури, актова зала
с.Головурів
320152 вул.Дніпровська, 91, с.Кийлів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08354
Кийлівське навчально-виховне об’єднання, їдальня
с.Кийлів
320153 вул.Гоголя, 39, с.Дударків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08330
будинок культури, глядацька зала
с.Дударків, с.Займище
320154 вул.Центральна, 2, с.Іванків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08335
навчально-виховне об’єднання, спортивний зал, 1-й поверх
с.Іванків – вул.Амосова, вул.Бориса Іванова, вул.Бориспільська, вул.Бродівська, вул.Вишнева, вул.В.Швеця, вул.Гагаріна, вул.Городищенська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.І.Сулими, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Кобзаря, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Ф.Петруся, вул.Харківська, вул.Центральна: 3А, 5А–7, 9–13А, 16–22; вул.Чубинського, вул.Шевченка, пров.Амосова, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Комарова, пров.Набережний, пров.Народний, пров.Польовий, пров.Ф.Петруся, пров.Харківський, пров.Шевченка
320155 вул.Центральна, 1, с.Іванків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08335
будинок культури, танцювальна зала
с.Іванків – вул.Березова, вул.Братуся, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Жовтнева, вул.Кагатська, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Любарецька, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Пчілки, вул.Піщана, вул.П.Орлика, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Центральна: 4–5, 8–8Б, 14–15; пров.Незалежності, пров.Суворова, пров.Центральний
320156 вул.Гетьмана Івана Сулими, 69, с.Кучаків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08333
школа, фойє
с.Кучаків
320157 вул.Гетьмана Івана Сулими, 4Б, с.Артемівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08336
сільський клуб, зала
с.Артемівка
320158 вул.Шевченка, 1Г, с.Лебедин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08338
дитячий навчальний заклад "Лебедик", актова зала
с.Лебедин
320159 вул.Гетьмана Івана Сулими, 1А, с.Сулимівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08334
сільський клуб, глядацька зала
с.Сулимівка
320160 вул.Михайлівська, 38Б, с.Мала Стариця, Бориспільський р-н, Київська обл., 08339
сільський клуб, глядацька зала
с.Мала Стариця
320161 вул.Центральна, 62, с.Любарці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08360
школа, фойє
с.Любарці
320162 вул.Лесі Українки, 9, с.Тарасівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08365
сільський клуб, глядацька зала
с.Тарасівка
320163 вул.Шкільна, 1, с.Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08343
сільський клуб, глядацька зала
с.Мартусівка – вул.Бориспільська: 2–50А; вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Миколи Логвина, вул.Мойсєєва, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Весняний, пров.Київський, пров.Кооперативний, пров.Котляревського, пров.Новий, пров.Шевченка, пров.Шкільний
320164 вул.Центральна, 5В, с.Мирне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08361
будинок культури, фойє
с.Мирне
320165 вул.Центральна, 8, с.Малі Єрківці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08312
сільський клуб, глядацька зала
с.Малі Єрківці
320166 вул.Дружби, 1К, с.Проців, Бориспільський р-н, Київська обл., 08344
сільський клуб, зала
с.Проців
320167 вул.Шкільна, 24, с.Ревне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08342
школа, фойє
с.Ревне
320168 вул.Центральна, 7, с.Затишне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08345
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Затишне
320169 вул.Центральна, 101, с.Рогозів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08351
школа, фойє
с.Рогозів
320170 вул.Пушкіна, 2А, с.Кириївщина, Бориспільський р-н, Київська обл., 08326
сільський клуб, зала
с.Кириївщина
320171 вул.Миру, 7, с.Сеньківка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08371
будинок культури, зала
с.Сеньківка, с.Андріївка
320172 вул.Стасюка, 41А, с.Велика Стариця, Бориспільський р-н, Київська обл., 08317
торговий центр, фойє
с.Велика Стариця, с.Григорівка
320173 вул.Центральна, 47А, с.Перегуди, Бориспільський р-н, Київська обл., 08311
сільський клуб, зала
с.Перегуди
320174 вул.Центральна, 30А, с.Горобіївка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08315
сільський клуб, зала
с.Горобіївка
320175 вул.Іванова, 2, с.Сошників, Бориспільський р-н, Київська обл., 08363
сільський клуб, зала
с.Сошників
320176 вул.Перемоги, 1А, с.Старе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08362
школа, спортивний зал
с.Старе – вул.Берегова, вул.Будівельників, вул.Дніпрова, вул.Заводська, вул.Загатка: 1–64; вул.Заповідна, вул.Комінтерна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Сріблянська, вул.Східна, вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Прорізний, пров.Садовий, пров.Сріблянський, пров.Шкільний
320177 вул.Центральна, 4А, с.Васильки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08364
сільський клуб, зала
с.Васильки
320178 вул.Героїв Майдану, 22, с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325
будинок культури, актова зала
с.Щасливе – вул.Абрикосова, вул.Благовісна, вул.Богуславська, вул.Вереснева, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Врожайна, вул.Вукаловича, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–21, 24–92; вул.Гоголівська, вул.Давидова, вул.Демидівська, вул.Довженка, вул.Єдності України, вул.Житомирська, вул.Жовтнева, вул.Зоряна, вул.Костянтинівська, вул.Лєрмонтова, вул.Липовий гай, вул.Лисенка: 2–7, 10; вул.Ліквідаторів ЧАЕС, вул.Лісова, вул.Л.Костенко, вул.Лугова, вул.Л.Українки: 1А–13, 15; вул.Львівська, вул.Мальовнича, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Місячна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Вишні, вул.Олімпійська, вул.Перспективна, вул.П.Загребельного, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Фермерська, вул.Фестивальна: 3–6А, 8–23, 35; вул.Франка, вул.Чарівна, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Аріпей, пров.Лісний, пров.Надії, пров.Ювілейний
320179 вул.Фестивальна, 37, с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Щасливе – вул.Бориспільська, вул.Вишнева, вул.Героїв Майдану: 23; вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Лисенка: 9, 15; вул.Л.Українки: 14, 16–24; вул.Озерна, вул.Спортивна, вул.Фестивальна: 7А, 26–33, 37 гурт; вул.Шкільна, пров.Малиновий, пров.Фестивальний
320180 вул.Соборна, 16, с.Проліски, Бориспільський р-н, Київська обл., 08322
навчально-виховне об’єднання, актова зала
с.Проліски
320181 вул.Бориспільська, 1, с.Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08343
клуб Бориспільської виправної колонії №119, актова зала
Державна установа "Бориспільська виправна колонія (№119)"
320251 вул.Шкільна, 8, с.Княжичі, Броварський р-н, Київська обл., 07455
школа, фойє
с.Княжичі – вул.Бориспільська, вул.Броварська, вул.Вереснева, вул.Гагаріна, вул.Глибока, вул.Гороб’я, вул.Грушевського, вул.Дарницька, вул.І.Франка, вул.Кінна, вул.Корольова, вул.Куценка, вул.Лисенка, вул.Л.Українки, вул.Майська, вул.Максименка, вул.Мандаринова, вул.Марії Лагунової, вул.Медова, вул.Мирна, вул.Незалежності, вул.Новосьолова, вул.Осинкова, вул.Перемоги, вул.Петренка, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Слави, вул.Сонячна, вул.Стельмаха, вул.Стуса, вул.Травнева, вул.Требухівська, вул.Урожайна, вул.Ф.Тетянича, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Бориспільський
320252 вул.Слави, 9, с.Княжичі, Броварський р-н, Київська обл., 07455
будинок культури, 2-й поверх, фойє
с.Княжичі – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Гузара, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Залозного, вул.Зелена, вул.Кагатна, вул.Київська, вул.Княжа, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Маляренка, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Піщана, вул.Преображенська, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Соборності, вул.Стогнія, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, вул.Ялинкова, вул.Ясна, пров.Гузара, пров.Залозного, пров.Київський, пров.Княжий, пров.Кутузова, пров.Ясний, «Берізка-1» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 2, «Берізка-1» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 3, «Дніпро» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Дніпровська, «Дніпро» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Яблунева, «Дружба» садове товариство, вул.Лінія 7, «Енергія» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 2, Масив Садових Товариств "Ялинка", вул.Садова 10, Масив Садових Товариств «Ялинка», вул.Садова 2, Масив ’Ялинка’, вул.Лінія, Масив ’Ялинка’, вул.Садова 1, Масив ’Ялинка’, вул.Центральна, Масив ’Ялинка’, вул.Черешнева, «Нейрохірург» садове товариство масиву садівничих товарств «Ялинка», вул.Садова 6, «Пролісок» садове товариство масиву садових товариств «Ялинка-2», вул.Лінія 9, «Райдуга» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 6, садове товариство ’Ялинка’, вул.Дніпровська, садове товариство ’Ялинка’, вул.Калинова, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 11, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 12, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 3, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 6, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 7, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 8, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 9, садове товариство ’Ялинка-2’, вул.Лінія 8, «Світанок» садівниче товариство, вул.Лінія 11, «Світанок-2» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Княжицька, «Факел» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 2, «Ялинка-2» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 11, «Ялинка-3» садове товариство, вул.Лінія 3
320273 вул.Броварська, 16, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454
школа, фойє
с.Требухів – вул.Амбулаторна, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Горобинова, вул.І.Ковбасинського, вул.Княжицька, вул.Ковпака, вул.Крайова, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.М.Галагана, вул.М.Грушевського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.О.Холод, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Амбулаторний, пров.Ватутіна, пров.Городчанський, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.Шкільний
320274 вул.Броварська, 16, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454
школа, спортзал
с.Требухів – вул.Березова, вул.Броварська, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Городня, вул.Горького, вул.Г.Сковороди, вул.Дударківська, вул.Жукова, вул.Жулянівська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Липнева, вул.Малинова, вул.Н.Буяло, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Старий Шлях, вул.Тиха, вул.Торгмашівська, вул.Центральна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Вокзальний, пров.Городній, пров.Горького, пров.Квітневий, пров.Покровський, пров.Польовий, пров.Страрий Шлях, пров.Тихий
320275 вул.Горького, 2, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454
будинок культури, фойє
с.Требухів – вул.Бабича, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербна, вул.Вільна, вул.Володимирська, вул.Гайова, вул.Гоголівська, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Єсєніна, вул.Жовтнева, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кучанська, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.Миколи Сома, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.П’ятниці, вул.Світанкова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шереметова, вул.Яблунева, пров.Матросова, пров.Суворова, садове товариство «Переможець», вул.1 Приозерна, садове товариство «Переможець», вул.4 Приозерна, садове товариство "Переможець", вул.6 Приозерна, с.Переможець
320431 вул.Кошового, 34, смт Згурівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07600
відділ культури, молоді і спорту, фойє
смт Згурівка – вул.Б.Бригінських, вул.Будівельників, вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заможна, вул.Іванківська, вул.Корольова, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Лохвицька, вул.Лубенська, вул.Л.Українки, вул.Миргородська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морянська, вул.Московська, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Петровського, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Хорольська, вул.Чернігівська, вул.Чкалова, пров.Гоголя, пров.Заможний, пров.Зоряний, пров.Молодіжний, пров.Новий, пров.Садовий, пров.Слов’янський, пров.Чкалова
320432 вул.Героїв Майдану, 1, смт Згурівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07600
школа, фойє
смт Згурівка – вул.Берегова, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Кирія, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Свободи, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юності, пл.І.Кирія, пров.Набережний, пров.Шевченка
320433 вул.Українська, 10, смт Згурівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07600
селищна рада, актова зала
смт Згурівка – вул.Большака, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.І.Франка, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Центральна, пров.Незалежності, пров.Український
320434 вул.Садова, 1, смт Згурівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07600
адмінбудинок ФГ "Родина 2007", зала засідань
смт Згурівка – вул.Поповича, вул.Урожайна, вул.Яблунева, пров.Весняний, пров.Польовий
320435 вул.Шевченка, 2, с.Щасливе, Згурівський р-н, Київська обл., 07605
сільський клуб, актова зала
с.Щасливе
320436 вул.Миру, 2, с.Аркадіївка, Згурівський р-н, Київська обл., 07611
школа, актова зала
с.Аркадіївка, с.Терлещина
320437 вул.Большака, 11, с.Безуглівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07640
будинок культури, фойє
с.Безуглівка
320438 вул.Космонавтів, 5, с.Свобода, Згурівський р-н, Київська обл., 07640
сільський клуб, актова зала
с.Свобода
320439 вул.Шкільна, 2, с.Великий Крупіль, Згурівський р-н, Київська обл., 07620
школа, спортзал
с.Великий Крупіль
320440 вул.Незалежності, 10, с.Малий Крупіль, Згурівський р-н, Київська обл., 07620
сільський клуб, актова зала
с.Малий Крупіль
320441 вул.Чкалова, 1, с.Войтове, Згурівський р-н, Київська обл., 07621
сільська рада, актова зала
с.Войтове
320442 вул.Гагаріна, 20, с.Софіївка, Згурівський р-н, Київська обл., 07622
школа, спортзал
с.Софіївка
320443 вул.Українська, 141, с.Вознесенське, Згурівський р-н, Київська обл., 07652
школа, спортзал
с.Вознесенське, с.Вишневе, с.Гречана Гребля
320444 вул.Каштанова, 72, с.Жуківка, Згурівський р-н, Київська обл., 07643
будинок культури, актова зала
с.Жуківка
320445 вул.Семенова, 19А, с.Красне, Згурівський р-н, Київська обл., 07612
школа, фойє
с.Красне
320446 вул.Першотравнева, 2, с.Олександринівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07612
сільський клуб, фойє
с.Олександринівка
320447 вул.Шкільна, 1, с.Лизогубова Слобода, Згурівський р-н, Київська обл., 07650
школа, каб.9
с.Лизогубова Слобода
320448 вул.Козацька, 22, с.Мала Березанка, Згурівський р-н, Київська обл., 07642
школа, фойє
с.Мала Березанка, с.Левченкове
320449 вул.Роговця, 4Б, с.Мала Супоївка, Згурівський р-н, Київська обл., 07644
сільська рада, фойє
с.Мала Супоївка
320450 вул.Українська, 16, с.Нова Олександрівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07623
будинок культури, актова зала
с.Нова Олександрівка, с.Вільне, с.Старе
320451 вул.Молодіжна, 39, с.Нова Оржиця, Згурівський р-н, Київська обл., 07653
сільський клуб, актова зала
с.Нова Оржиця, с.Зелене
320452 вул.Центральна, 22, с.Пасківщина, Згурівський р-н, Київська обл., 07630
будинок культури, фойє
с.Пасківщина
320453 вул.Шевченка, 33, с.Любомирівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07651
сільська рада, актова зала
с.Любомирівка, с.Горбачівка, с.Пайки
320454 вул.Дідика, 30, с.Середівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07610
школа, спортзал
с.Середівка, с.Олексіївка
320455 вул.Центральна, 83, с.Стара Оржиця, Згурівський р-н, Київська обл., 07632
школа, спортзал
с.Стара Оржиця
320456 вул.Київська, 11, с.Турівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07631
школа, спортзал
с.Іллінське, с.Турівка, с.Урсалівка
320457 вул.Центральна, 20, с.Усівка, Згурівський р-н, Київська обл., 07613
сільська рада, актова зала
с.Усівка
320458 вул.Українська, 21, с.Черевки, Згурівський р-н, Київська обл., 07624
сільська рада, бібліотека
с.Черевки
320459 вул.Шевченка, 28, с.Шевченкове, Згурівський р-н, Київська обл., 07641
школа, каб.1
с.Шевченкове, с.Володимирське, с.Майське
320775 вул.Сахна, 25В, с.Велика Каратуль, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08440
будинок культури, зал
с.Велика Каратуль, с.Мар’янівка, с.Плескачі
320776 вул.Свято-Троїцька, 17А, с.Виповзки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08443
сільський клуб, зал
с.Виповзки
320777 вул.Лесі Українки, 33, с.Вовчків, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08411
будинок культури, зал
с.Вовчків
320778 вул.Покровська, 14, с.Гайшин, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08412
будинок культури, зал
с.Гайшин, с.Гребля, с.Чирське
320779 вул.Покровська, 20В, с.Гланишів, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08413
будинок культури, зал
с.Гланишів, с.Довга Гребля
320780 вул.Центральна, 49, с.Горбані, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08464
будинок культури, зал
с.Горбані
320781 вул.Шевченка, 57А, с.Чопилки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08464
фельшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Чопилки
320782 вул.Центральна, 52Б, с.Дем’янці, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08431
будинок культури, зал
с.Дем’янці
320783 вул.Альтицька, 32/1, с.Харківці, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08433
сільський клуб, зал
с.Харківці
320784 вул.Центральна, 51Б, с.Дениси, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08444
адмінбудинок, зал засідань
с.Дениси
320785 вул.Гагаріна, 10/1, с.Дівички, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08434
будинок культури, зал
с.Дівички – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Трубіжська
320786 вул.Артилеристів, в/ч А3085, с.Дівички, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08457
військова частина А3085, зал
с.Дівички – вул.Артилеристів
320787 вул.Культури, 2, с.Єрківці, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08430
будинок культури, зал
с.Єрківці
320788 вул.Переяславська, 17, с.Студеники, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08421
будинок культури, зал
с.Студеники – вул.Діагональна, вул.Корзуна, вул.Кравченка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Переяславська, вул.Польова, вул.Пономаренка, вул.Садова-1, вул.Садова-2, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.Діагональний-1, пров.Діагональний-2, пров.Кравченка, пров.Пономаренка-1, пров.Пономаренка-2
320789 вул.Якушева, 30А, с.Студеники, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08421
цех з переробки деревини, фойє
с.Студеники – вул.Акаційова, вул.Вишнева, вул.Кільцева, вул.Козелецька, вул.Лісова, вул.Мохорівка, вул.Озерна, вул.Переяславське шосе, вул.Студениківська, вул.Якушева, пров.Козелецький, пров.Лісовий, пров.Переяславське шосе-1, пров.Переяславське шосе-2, пров.Якушева
320790 вул.Центральна, 20, с.Ковалин, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08435
будинок культури, зал
с.Ковалин
320791 вул.Шляхова, 65, с.Козлів, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08422
сільський клуб, зал
с.Козлів
320792 вул.Мостового, 1В, с.Лецьки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08451
сільський клуб, фойє
с.Лецьки, с.Вінинці
320793 вул.Переяславська, 30Б, с.Пологи-Чобітки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08453
сільський клуб, зал
с.Пологи-Чобітки
320794 вул.Альтицька, 58, с.Мазінки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08432
сільський клуб, зал
с.Мазінки
320795 вул.Переяславська, 2Б, с.Мала Каратуль, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08450
будинок культури, фойє
с.Мала Каратуль
320796 вул.Центральна, 24А, с.Воскресенське, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08450
сільський клуб, зал
с.Воскресенське, с.Травневе
320797 вул.Переяславська, 2, с.Переяславське, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08420
будинок культури, зал
с.Переяславське
320798 вул.Макаренка, 15, с.Пологи-Вергуни, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08463
будинок культури, зал
с.Пологи-Вергуни – вул.Луки, вул.Макаренка, вул.Миколаєнка, вул.Миру, вул.Одинця, вул.Підгірна, вул.Шевченка, с.Натягайлівка, с.Перше Травня
320799 вул.Жовтнева, 17, с.Пологи-Вергуни, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08463
будинок механізаторів, фойє
с.Пологи-Вергуни – вул.Жовтнева, вул.Польова
320800 вул.Миру, 60А, с.Пологи-Яненки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08470
будинок культури, зал
с.Пологи-Яненки
320801 вул.Покровська, 22, с.Помоклі, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08442
будинок культури, зал
с.Помоклі
320802 вул.Черняховського, 69/1, с.Пристроми, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08410
сільський клуб, зал
с.Пристроми, с.Заострів
320803 вул.Київська, 25, с.Світанок, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08472
будинок культури, зал
с.Світанок
320804 вул.Якима Сомка, 70, с.Сомкова Долина, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08424
сільський клуб, зал
с.Сомкова Долина, с.Соснівка
320805 вул.Центральна, 6, с.Соснова, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08423
будинок культури, зал
с.Соснова
320806 вул.Шевченка, 78, с.Стовп’яги, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08436
будинок культури, зал
с.Стовп’яги
320807 вул.Миру, 2, с.Веселе, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08436
колишній дитсадок, зал
с.Веселе, с.Гречаники, с.Кавказ
320808 вул.Центральна, 3, с.Строкова, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08441
сільський клуб, зал
с.Строкова
320809 вул.Центральна, 11А, с.Ташань, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08460
будинок культури, зал
с.Ташань
320810 вул.Космонавтів, 20А, с.Положаї, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08461
клуб села Положаї, зал
с.Положаї
320811 вул.Шкільна, 47, с.Улянівка, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08471
будинок культури, зал
с.Улянівка
320812 вул.Шевченка, 37, с.Тарасівка, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08471
клуб-бібліотека, фойє
с.Тарасівка
320813 вул.Старий Шлях, 50, с.Хоцьки, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08473
будинок культури, фойє
с.Хоцьки
320814 вул.Шевченка, 41, с.Циблі, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08454
будинок культури, малий зал
с.Циблі
320815 вул.Центральна, 24, с.Шевченкове, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08462
школа, зал
с.Шевченкове
320816 вул.Лісова-1, 2, с.Циблі, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл., 08454
Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, актова зала
Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни
321048 вул.Ветеранів, 5, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Яготинський районний інклюзивно-ресурсний центр, к.3
м.Яготин – вул.Ветеранів, вул.Визволителів, вул.Гоголя, вул.Крилова, вул.Леонтовича, вул.Переяслівська: 63–63А, 65–69, 71–141; вул.Робітнича, вул.Чехова, пров.Гоголя, с.Червоне Заріччя, с.Соколівщина
321049 вул.Незалежності, 105, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Бранця, вул.Гирича, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська, вул.Драгоманова, вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Незалежності: 91, 93, 95, 97–103, 107–119, 121–121В, 123, 125–125Б, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171; вул.Некрасова, вул.Переяслівська: 2, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70; вул.Роговця, вул.Тургенєва, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, пров.Алєксєєвої Ніни, пров.Вороного, пров.Глінки, пров.Макаренка, пров.Некрасова, пров.Сагайдачного, пров.Сонячний, пров.Шкільний, пров.Яблуневий
321050 вул.Шевченка, 422, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Філія по експлуатації газового господарства, актова зала, 2-й поверх
м.Яготин – вул.Боженка, вул.Васнецова, вул.Героїв Танкістів, вул.Зоряна, вул.Катерини Білокур, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 166, 168, 170, 172–192; вул.Озерна, вул.Патона Євгена, вул.Петлюри, вул.Розумівська, вул.Розумовського, вул.Рокитнянська, вул.Сікорського Ігоря, вул.Чубинського, вул.Шевченка: 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375–375А, 377, 379, 381, 383, 385, 414–456; вул.Ярослава Мудрого, вул.Ясногірська, вул.24 Серпня, пров.Аптечний, пров.Гайдамацький, пров.Данила Галицького, пров.Зв’язківців, пров.Лобановського Валерія: 1–13, 15, 17, 19, 21; пров.Мисливський, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Пчілки Олени
321051 вул.Незалежності, 87, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
районний будинок культури, фойє
м.Яготин – вул.Незалежності: 89, 104, 120, 122, 124, 126–128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 150, 152А–152Б, 154, 156, 158, 160, 164; вул.Переяслівська: 1, 3–9, 11, 13–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Пирогова, вул.Шевченка: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305, 307, 309, 311, 313, 318–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362–362/1, 364, 366–366А, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386–412А; пров.Лобановського Валерія: 14, 16, 18, 20, 22–32; пров.Нахімова, пров.Офіцерський, пров.Переяславський, пров.Пирятинський, пров.Шевченка, пров.Шмідта
321052 вул.Незалежності, 30А, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Дитячий садок "Пролісок", фойє, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Бондаренка, вул.Грінченка, вул.Дарницька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–78; вул.Козацька, вул.Кравченка, вул.Незалежності: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–49, 51, 53–57, 59; вул.Паркова: 27, 29, 31–81; вул.Студентська, вул.Тесленка, вул.Шевченка: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–122, 124–124А, 126, 128, 141, 143–143А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 159, 161, 163;
321053 вул.Незалежності, 30А, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Дитячий садок "Пролісок", спортивна зала, 2-й поверх
м.Яготин – вул.Василя Большака, вул.Винниченка, вул.Дарницька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Лермонтова, вул.Лихачова, вул.Незалежності: 2, 4, 6–6А, 8, 10–12, 14–14Б, 16, 18–18Б, 20, 22, 24–24А; вул.Паркова: 1–26, 28, 30; вул.Стуса Василя, вул.Червоного Хреста, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137; пров.Гастелло, пров.Непорожнього, пров.Симоненка Василя, пров.Чкалова
321054 вул.Богдана Хмельницького, 1, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна: 32–68А; вул.Заводська, вул.Заслонова, вул.Кузнєцова Олександра, вул.Лисенка Миколи, вул.Незалежності: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Нова, вул.Островського: 1–25, 27; вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Комарова, пров.Сковороди
321055 вул.Київська, 6, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Яготинський центр професійно-технічної освіти, актова зала
м.Яготин – вул.Ватутіна, вул.Київська, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Трудових Резервів, вул.Черняховського, пров.Говорова: 27, 29; пров.Черкаський
321056 вул.Привокзальна, 21, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
хлібоприймальне підприємство, актова зала
м.Яготин – вул.Відродження, вул.Говорова, вул.Грушевського, вул.Достоєвського, вул.Кутузова, вул.Панаса Мирного, вул.Привокзальна, вул.Сінна, вул.Сірка Івана, вул.Старицького, вул.Толбухіна: 1–56, 58, 60, 62, 64–64В, 66, 68–68А; вул.Франка, вул.Чайковського, пров.Вільний, пров.Вузький, пров.Говорова: 1–26, 28, 38–50; пров.Залізничний, пров.Сінний, пров.Франка
321057 вул.Ціолковського, 82, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
підсобне господарство цукрозаводу, актова зала
м.Яготин – вул.Дорошенка, вул.Інженерна, вул.Карпенка-Карого, вул.Маркевича, вул.Наливайка, вул.Орлика Пилипа, вул.Рєпніних, вул.Соборна, вул.Толбухіна: 57, 59А, 61, 63, 65, 67, 69–182; вул.Ціолковського, пров.Запорізький, пров.Карпенка-Карого, пров.Толбухіна, пров.Ціолковського
321058 вул.Шевченка, 21, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
дитячий садок "Дюймовочка", музична зала, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Вокзальна: 2–22; вул.Згурівська, вул.Короленка, вул.Котляревського: 1–78; вул.Олеся Олександра: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–127; вул.Островського: 26, 28–127; вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Радіщева, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 2–53, 55, 57, 59; пров.Вокзальний, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Сільгосптехніки, пров.Супійський
321059 вул.Шевченка, 86, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
школа №1, фойє, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Будівельна, вул.Грабовського, вул.Добролюбова, вул.Клубна, вул.Котляревського: 79–128; вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лейтенанта Посітка, вул.Маяковського, вул.Мирська, вул.Миру, вул.Мономаха, вул.Набережна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олеся Олександра: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Рєпіна, вул.Філатова, вул.Шевченка: 54, 56, 58, 60–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119; вул.Шкільна Площа, пров.Лісняківський, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Філатова
321060 вул.Мічуріна, 71, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
дитячий садок "Волошка", групова кімната, 1-й поверх
м.Яготин – вул.Глібова, вул.Гордієнка Дмитра, вул.Дарвіна, вул.Ліснянська, вул.Мічуріна, вул.Пасічна, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Шляховиків, пров.Мічуріна, пров.Пасічний, пров.Степовий, пров.Стрілецький, пров.Толстого
321061 вул.Кільцева, 6, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
філія Яготинське районне дорожнє управління, актова зала
м.Яготин – вул.Богуна Івана, вул.Гагаріна, вул.Інтернаціоналістів, вул.Кільцева, вул.Косяченка, вул.Мініна, вул.Мінська, вул.Олімпійська, вул.Пирятинська, вул.Чорновола В’ячеслава
321062 вул.Шевченка, 202, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
житлово-експлуатаційна контора, актова зала
м.Яготин – вул.Бабія Павла, вул.Каштанова Алея: 2, 4; вул.Ломоносова, вул.Незалежності: 50, 52–52А; вул.Річна, вул.Футбольна, вул.Шевченка: 130, 132, 134, 136, 138–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164–221, 223; пров.Ломоносова, пров.Футбольний
321063 вул.Шевченка, 235, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
м.Яготин – вул.Каштанова Алея: 1, 3, 7; вул.Незалежності: 58, 60–88, 90, 92, 94–94А, 96; вул.Шевченка: 222, 224–266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302–304, 306, 308, 310, 312, 314–316; пров.Довженка
321064 вул.Бондаренка, 95, с.Богданівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07742
будинок культури, танцювальна зала
с.Богданівка, с.Коптевичівка
321065 вул.Перемоги, 81, с.Годунівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07732
Будинок культури, фойє
с.Годунівка
321066 вул.Центральна, 8, с.Двірківщина, Яготинський р-н, Київська обл., 07740
Двірківщинська школа-дитячий садок, спортивна зала
с.Двірківщина, с.Воронівщина, с.Кайнари, с-ще Черняхівка
321067 вул.Шкільна, 4А, с.Жоравка, Яготинський р-н, Київська обл., 07733
Будинок культури, кінозала
с.Лебедівка, с.Жоравка
321068 вул.Центральна, 86, с.Засупоївка, Яготинський р-н, Київська обл., 07714
будинок культури, кінозала
с.Засупоївка, с.Григорівка, с.Федорівка
321069 вул.Миру, 18А, с.Капустинці, Яготинський р-н, Київська обл., 07754
будинок культури, фойє
с.Капустинці
321070 вул.Музейна, 19, с.Добраничівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07755
сільський клуб, кінозала
с.Добраничівка, с.Плужники
321071 вул.Миру, 181, с.Кулябівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07712
Кулябівський сільський клуб, кінозала
с.Кулябівка, с.Тужилів, с.Шевченкове
321072 вул.Центральна, 203, с.Лемешівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07730
Лемешівська школа, фойє
с.Лемешівка
321073 вул.Шкільна, 67, с.Гензерівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07731
Гензерівський сільський клуб, кінозала
с.Гензерівка, с.Лукомщина
321074 вул.Шевченка, 98, с.Лозовий Яр, Яготинський р-н, Київська обл., 07720
Лозовоярівський будинок культури, фойє
с.Лозовий Яр
321075 вул.Андрія Бобира, 14, с.Ничипорівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07751
Будинок культури, кінозала
с.Ничипорівка
321076 вул.Денисовецька, 18, с.Трубівщина, Яготинський р-н, Київська обл., 07752
фельдшерський пункт, фойє
с.Трубівщина
321077 вул.Центральна, 34, с.Панфили, Яготинський р-н, Київська обл., 07750
сільський клуб, кінозала
с.Панфили
321078 вул.Освіти, 2, с.Райківщина, Яготинський р-н, Київська обл., 07713
дитячий садок, фойє
с.Райківщина, с.Розумівка, с.Рокитне
321079 вул.Миру, 56, с.Сотниківка, Яготинський р-н, Київська обл., 07711
Будинок культури, фойє
с.Сотниківка
321080 вул.Кравченка, 122, с.Сулимівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07722
сільський клуб, танцювальна зала
с.Сулимівка, с.Божки
321081 вул.Вітовецька, 100, с.Супоївка, Яготинський р-н, Київська обл., 07710
Супоївка школа, фойє
с.Супоївка, с.Дзюбівка, с.Озерне, с.Черкасівка
321082 вул.Молодіжна, 1А, с.Фарбоване, Яготинський р-н, Київська обл., 07753
Будинок культури, фойє
с.Фарбоване
321083 вул.Шевченка, 2, с.Червоне, Яготинський р-н, Київська обл., 07721
сільський клуб, дискозал
с.Червоне
321084 вул.Шкільна, 1, с.Черняхівка, Яготинський р-н, Київська обл., 07741
будинок культури, фойє
с.Черняхівка, с-ще Гречанівка
321085 вул.Незалежності, 71, м.Яготин, Яготинський р-н, Київська обл., 07700
Яготинська центральна районна лікарня
Комунальне некомерційне підприємство "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради
321193 вул.Київський Шлях, 2, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
клуб аеропорту "Бориспіль", фойє
м.Бориспіль – вул.Аеродромна, вул.Бабкіна, вул.Дарвіна, вул.Євгена Горбатюка, вул.Єсеніна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Київський Шлях: 1–1К, 2А–3, 5, 11; вул.Кринична, вул.Павловського, вул.Чумацька, пров.Аеродромний, пров.Бабкіна
321194 вул.Соборна, 3, м.Бориспіль, Київська обл., 08303
школа №8, фойє
м.Бориспіль – вул.Авіаторів, вул.Академіка Френкеля, вул.Глібова, вул.Київський Шлях: 1/24–1/52, 13, 17, 19; вул.Панаса Мирного, вул.Соборна
321195 вул.Полтавська, 28, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
дошкільний навчальний заклад "Журавонька", музична зала
м.Бориспіль – вул.Байди-Вишневецького, вул.Броварська, вул.Георгія Тороповського, вул.Київський Шлях: 27–29, 31; вул.Миру, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Сергія Камінського, вул.Толстого, пров.Соборний, пров.Толстого
321196 вул.Скіфська, 21, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
дошкільний навчальний заклад "Берегиня", актова зала, 2-й поверх
м.Бориспіль – вул.Головатого: 76–76Б; вул.Дружби: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39–60; вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Назарія Яремчука, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Скіфська, пров.Залізничний, пров.Привокзальний
321197 вул.Михайла Калмикова, 7, м.Бориспіль, Київська обл., 08304
школа №7, фойє
м.Бориспіль – вул.Антона Калити, вул.Бажана, вул.Бориспільська, вул.Василя Швеця, вул.Великопромінська, вул.Весняна, вул.Визволителів, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимира Мономаха, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Гостинна, вул.Григорія Верьовки, вул.Декабристів, вул.Євгена Гребінки, вул.Завокзальна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Княжицька, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Максима Рильського, вул.Мальовнича, вул.Марії Приймаченко, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Вербицького, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Олександра Невського, вул.Олександрівська, вул.Олеся Бердника, вул.Отамана Зеленого, вул.Павла Тичини, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Партизанів, вул.Патріотів, вул.Петропавлівська, вул.Північна, вул.Прип’ятська, вул.Промінська, вул.Профспілкова, вул.Райдужна, вул.Світлична, вул.Софії Ковалевської, вул.Східна, вул.Тисячоліття Борисполя, вул.Урожайна, вул.Чибісова, вул.Чорнобильська, вул.Шолохова, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Юрія Кондратюка, вул.Ялинкова, пров.Василя Швеця, пров.Декабристів, пров.Княжицький, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Олександра Невського, пров.Олександрівський, пров.Павла Тичини, пров.Петропавлівський, пров.Прип’ятський, пров.Профспілковий, пров.Світличний, пров.Східний, пров.Чибісова, пров.Шолохова, пров.Ювілейний, пров.1 Шолохова
321198 вул.Ушакова, 17, м.Бориспіль, Київська обл., 08304
державний професійно-технічний навчальний заклад "Бориспільський професійний ліцей", фойє
м.Бориспіль – вул.Бандуристів, вул.Вокзальна, вул.Екскаваторна, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Калмикова, вул.Поповича, вул.Старовокзальна, вул.Трипільська, вул.Ушакова, вул.Шевченка: 94–94А, 96, 102–102/2, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 165–181; вул.Юрія Гагаріна, пров.Старовокзальний, ОКПП «Київ»
321199 вул.Головатого, 19, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
школа №6, актова зала, 2-й поверх
м.Бориспіль – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Віктора Йови, вул.Головатого: 15–18, 23А–75, 77–89; вул.Дружби: 1–20, 22, 24, 26–26/1, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Маяковського, вул.Миколи Березового, вул.Михайлівська, вул.Сорочинська, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Головатого, пров.Дружби, пров.Маяковського, пров.Шкільний
321200 вул.Головатого, 32А, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені П.Чубинського, актова зала
м.Бориспіль – вул.Ганни Берло, вул.Головатого: 7; вул.Лютнева, вул.Марії Заньковецької, вул.Філатова, пров.Лютневий
321201 вул.Лютнева, 14, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
дошкільний навчальний заклад "Росинка", музична зала
м.Бориспіль – вул.Головатого: 1–3; вул.Київський Шлях: 4, 6–8, 16, 18–18Б, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45;
321202 вул.Володимира Момота, 16А, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст." ім.К. Могилка, їдальня
м.Бориспіль – вул.Володимира Момота: 1–39, 40/2–42, 46–48, 172А; вул.Захисників Вітчизни, вул.Січнева, Соцмістечко: 9, 12–367;
321203 вул.Головатого, 4, м.Бориспіль, Київська обл., 08302
управління соціального захисту населення, кім.108, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Бориса Дробинського, вул.Головатого: 4–6, 8; вул.Київський Шлях: 20–24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–70; вул.Новопрорізна: 2;
321204 вул.Лермонтова, 22А, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
дошкільний навчальний заклад "Веселка", музична зала
м.Бориспіль – вул.Ботанічна, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Новопрорізна: 1, 2А–12; вул.Олеся Гончара, вул.Садова, вул.Чубинського, пров.Ботанічний, пров.Гоголя, пров.Новопрорізний, пров.Олеся Гончара
321205 вул.1 Травня, 4, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа, фойє, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Митрополита Шептицького, вул.Нова 2, вул.Стадіонна, вул.Шевченка: 4, 6; вул.1 Травня, пров.Кооперативний, пров.1 Травня
321206 вул.Ватутіна, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
Будинок дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт", хореографічний клас №1, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Європейська: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Нова, вул.Тараса Трясила, вул.Франка: 2–9В; пров.Новий
321207 вул.Шевченка, 2А, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
дошкільний навчальний заклад "Сонечко", музична зала
м.Бориспіль – вул.Академіка Глушка, вул.Бориса Гмирі, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Матросова, вул.Микити Стасюка, вул.Михайла Врубеля, вул.Тургенєва, вул.Черешнева, вул.Чернігівська, вул.Шевченка: 2, 4А–5, 7–74А, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 100/1, 117, 119–119А, 121, 123, 125–163А; пров.Гетьмана Дорошенка, пров.Матросова, пров.Микити Стасюка, пров.Мирний, пров.Тарасівський, пров.Тургенєва, пров.Черешневий
321208 вул.Героїв Небесної Сотні, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
школа №1 ім.Юрія Головатого, їдальня, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Верхній Вал, вул.Європейська: 2, 4, 6; вул.Київський Шлях: 73–81; вул.Нижній Вал, вул.Шевченка: 1, 6А–6Г; пров.Нижній Вал
321209 вул.Глибоцька, 4, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
Бориспільський міськрайонний центр зайнятості, фойє, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Айвазовського, вул.Андрія Малишка, вул.Богдана Ступки, вул.Борисоглібська, вул.Братів Шило, вул.Галицька, вул.Ганни Каленченко, вул.Голосіївська, вул.Городня, вул.Деснянська, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Європейська: 8, 10, 12–118; вул.Івана Богуна, вул.Івана Піддубного, вул.Кибальчича, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Космонавта Комарова, вул.Крилова, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Карпенка, вул.Миколи Прудкого, вул.Мусоргського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паторжинського, вул.Почаївська, вул.Преображенська, вул.Приозерна, вул.Різдвяна, вул.Салютна, вул.Січових Стрільців, вул.Слов’янська, вул.Фізкультурна, вул.Франка: 13А–169; вул.Чкалова, вул.Широка, вул.Юрія Збанацького, вул.Ярослава Гашека, вул.Ярославська, пров.Андрія Малишка, пров.Богдана Ступки, пров.Ганни Каленченко, пров.Городній, пров.Максима Залізняка, пров.Нечуя-Левицького, пров.Фізкультурний
321210 вул.Бежівка, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, глядацька зала, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Антона Яцюти, вул.Бежівка, вул.Вєтрова, вул.Вікентія Хвойки, вул.Віри Онацької, вул.Грушевського, вул.Івана Черпака, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Крашенівка, вул.Стеценка, вул.Туполєва, пров.Бежівський, пров.Грушевського, пров.Квітки-Основ’яненка
321211 вул.Київський Шлях, 97А, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
НВК "Гімназія "Перспектива"-ЗОШ І-ІІ ст." ім.Володимира Мономаха, фойє, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Академіка Амосова, вул.Академіка Богомольця, вул.Академіка Вернадського, вул.Академіка Заболотного, вул.Академіка Патона, вул.Академіка Стражеска, вул.Анни Ахматової, вул.Антона Макаренка, вул.Білоозерська, вул.Булгакова, вул.Джерельна, вул.Дмитра Волошка, вул.Драгоманова, вул.Дружби Народів, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Катерини Бранки, вул.Київський Шлях: 87–89, 93, 97, 99–103, 105, 107–109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 153, 155–157, 159–159Б, 161, 163, 165, 167–167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–201, 203, 205, 207, 209, 213; вул.Кирила Розумовського, вул.Князя Володимира, вул.Князя Святослава, вул.Коцюбинського, вул.Краєвидна, вул.Левадна, вул.Липова, вул.Лікаря Бахницького, вул.Лобановського, вул.Магістральна, вул.Марини Цвєтаєвої, вул.Мендєлєєва, вул.Мечникова, вул.Мистецька, вул.Мілютенка, вул.Наталії Ужвій, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Олександра Сенька, вул.Олесницька, вул.Остапа Вересая, вул.Павла Полуботка, вул.Перемоги, вул.Петра Верни, вул.Пирогова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Раїси Окіпної, вул.Саксаганського, вул.Сєрова, вул.Сім’ї Сосніних, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Харківська, вул.Челюскінців, вул.Юрія Максюти, вул.Яблунева, вул.Яцютівка, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Джерельний, пров.Коцюбинського, пров.Левадний, пров.Липовий, пров.Магістральний, пров.Максима Березовського, пров.Нахімова, пров.Остапа Вересая, пров.Пушкіна, пров.Раїси Окіпної, пров.Саксаганського, пров.Сєрова, пров.Сім’ї Сосніних, пров.Спортивний, пров.Челюскінців, пров.Яблуневий
321212 вул.Київський Шлях, 108, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства, кабінет №5
м.Бориспіль – вул.Академіка Шульги, вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Василя Лукашевича, вул.Вознесенська, вул.Герцена, вул.Григорія Сковороди, вул.Зодчих, вул.Каховська, вул.Київський Шлях: 95, 104, 106, 110, 112, 114, 116–116/2, 118, 120–120А, 122, 124А, 126, 128–152А, 154, 158, 160–160А, 162–162А, 164–164А, 166, 168–168А, 170–170А, 172, 174, 176, 178–178/2, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190Б, 192, 194, 196–196А, 198, 202–202А, 204–204Б, 206, 208–208Б, 210–212, 214; вул.Корнія Косогона, вул.Короленка, вул.Кравченка, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Островського, вул.Переяславська, вул.Покровська, вул.Пречистенська, вул.Рибальська, вул.Свободи, вул.Святомиколаївська, вул.Сергія Жигалка, вул.Симона Петлюри, вул.Сосюри, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Шкіля, пров.Академіка Шульги, пров.Береговий, пров.Володимирський, пров.Герцена, пров.Каховський, пров.Корнія Косогона, пров.Короленка, пров.Кутузова, пров.Переяславський, пров.Свободи, пров.Ціолковського
321213 вул.Глибоцька, 122, м.Бориспіль, Київська обл., 08306
школа №3, актова зала, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Архітектора Городецького, вул.Валентина Лисиці, вул.Ветеринарна, вул.Глибоцька: 6–184; вул.Зарічна, вул.Івана Миколайчука, вул.Кошового, вул.Леся Курбаса, вул.Либідська, вул.Лісова, вул.Максима Березовського, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Степана Криворученка, вул.Устима Кармелюка, вул.Юрія Яновського, пров.Гаражний, пров.Кошового, пров.Леся Курбаса, пров.Лісовий, пров.Меблевий, пров.Польовий, пров.Польовий 2, пров.Степана Криворученка, пров.Юрія Яновського
321214 вул.Сергія Оврашка, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08306
міський Будинок культури, фойє, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Бориса Іванова, вул.Василя Симиренка, вул.Василя Стуса, вул.Гліба Успенського, вул.Глінки, вул.Григора Тютюнника, вул.Данила Амеліна, вул.Данила Галицького, вул.Дубечанська, вул.Івана Багряного, вул.Івана Сулими, вул.Князя Бориса, вул.Марка Кропивницького, вул.Молодіжна, вул.Олени Пчілки, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Грабовського, вул.Паркова, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Плеханова, вул.Сагайдачного, вул.Севастьяна, вул.Сергія Оврашка, вул.Спаська, вул.Степова, вул.Теплична, вул.Тиха, вул.Тополева, вул.Черняховського, вул.Ясна, пров.Василя Стуса, пров.Дубечанський, пров.Південний, пров.Сагайдачного, пров.Севастьяна
321215 вул.Володимира Момота, 42, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
публічне акціонерне товариство "АТАСС-Бориспіль", фойє
м.Бориспіль – вул.Володимира Момота: 40, 44, 50–52; вул.Дачна, вул.Євгена Коновальця, вул.Чайковського, в/ч А2215, Соцмістечко: 10;
321216 вул.Гришинська, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
дошкільний навчальний заклад №3, музична зала
м.Бориспіль – вул.Братуся, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибоцька: 1–5; вул.Гришинська, вул.Дем’яна Кошмана, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Некрашевича, вул.Карпенка-Карого, вул.Київський Шлях: 90, 98; вул.Котляревського, вул.Марка Вовчка, вул.Олексія Потапенка, вул.Павла Дришлюка, вул.Рєпіна, вул.Сонячна, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема, пров.Весняний, пров.Гришинський, пров.Дем’яна Кошмана, пров.Івана Некрашевича, пров.Квітневий, пров.Котляревського, пров.Павла Дришлюка
321217 вул.Котляревського, 1, м.Бориспіль, Київська обл., 08300
Бориспільська центральна районна лікарня, зала засідань, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування"
321425 вул.Садова, 7, с.Старе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08362
будинок культури, глядацька зала
с.Старе – вул.Гагаріна, вул.Герасименка, вул.Загатка: 65; вул.Левадна, вул.Садова, пров.Шевченка
321431 вул.Робітнича, 30, м.Бориспіль, Київська обл., 08301
Бориспільський академічний ліцей, фойє, 1-й поверх
м.Бориспіль – вул.Банківська, вул.Володимира Івасюка, вул.Головатого: 9–13, 20; вул.Петра Волянюка, вул.Робітнича, вул.Шевченка: 75, 77, 79–79А, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; пров.Робітничий