Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Житомирська область, Територіальний виборчий округ № 67

Дільниць - 248

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
приміщення клубу
Комунальне підприємство "Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення "Дениші" Житомирської облради
180292 вул.Богуславська, 31, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411
клуб, зала
с.Березівка – вул.Богуславська, вул.Бушуєва, вул.Вишнева (СТ «Березівський»), вул.Вільська, вул.Гранітна, вул.Грибна (СТ "Зелений гай+"), вул.Європейська, вул.Кузнечна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Соснова, вул.Трудова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Кузнечний, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Хліборобський, пров.Шевченко, квартал 28, квартал 57, СТ "Березівський", СТ «Пульс», с.Богданівка
180293 вул.Центральна (№115), 5, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411
клуб, фойє
с.Березівка – вул.Виробнича (№115), вул.Командирська (№115), вул.Лісова (№115), вул.Озерська (№115), вул.Центральна (№115), вул.Центральна (№174), пров.Пісчаний (№115), Березівка-1, в/ч А 4192
180294 вул.Залізнична, 43, с.Дубовець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411
клуб, фойє
с.Дубовець
180295 вул.Славгородського, 4, с.Черемошне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499
будинок культури, читальна зала
с.Черемошне
180296 вул.Гагаріна, 2, с.Буки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12423
будинок культури, зала
с.Буки
180297 вул.Чуднівська, 34А, с.Нова Рудня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424
фельдшерський пункт, дитяча кімната
с.Нова Рудня, с.Руденька, с.Тригір’я
180298 вул.Нова, 1, с.Болярка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12414
клуб, зала
с.Болярка, с.Мусіївка
180299 вул.Центральна, 6, с.Василівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12413
будинок культури, зала
с.Василівка, с.Рудківка, с.Нова Василівка
180300 вул.Покровська, 16А, с.Вереси, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12401
будинок народної творчості, фойє
с.Вереси
180301 вул.Дружби, 54А, с.Вертокиївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450
школа, фойє
с.Вертокиївка
180302 вул.Кооперативна, 1А, с.Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450
клуб, зала
с.Городище
180303 вул.Рад, 23А, с.Іванківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12451
будинок культури, зала
с.Іванківці
180304 вул.Полупанова, 1, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12426
школа №1, фойє
с.Висока Піч – вул.Вишнева, вул.Дом Кордон, вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Кантемирівська, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Полупанова, вул.Соснова, вул.Тетерева, вул.Чуднівська
180305 вул.Воронкіна, 35, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12427
будинок культури, фойє
с.Висока Піч – вул.Воронкіна
180306 вул.Шевченка, 1, с.Старошийка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424
клуб, фойє
с.Рудня-Пошта, с.Старошийка
180307 вул.Московська, 45, с.Покостівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12425
клуб, фойє
с.Покостівка
180308 вул.Шкільна, 1, с.Головенка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12464
школа, цокольне приміщення майстерні
с.Головенка, с.Залізня
180309 вул.Миру, 1, с.Глибочок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498
будинок культури, зала
с.Глибочок, с.Крути
180310 вул.40 років Перемоги, 3, с.Глибочиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12403
школа, фойє молодших класів
с.Глибочиця
180311 вул.Вишнева, 2А, с.Гадзинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404
школа, їдальня
с.Гадзинка
180312 вул.Ярослава Мудрого, 2, с.Березина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404
клуб, актова зала
с.Березина, с.Нова Вигода
180313 вул.Садова, 10, с.Дениші, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422
школа, спортивна зала
с.Дениші
180314 вул.Центральна, 17Б, с.Улянівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498
будинок культури, зала
с.Улянівка
180315 пров.Шкільний, 6В, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440
будинок культури, зала
с.Зарічани
180316 вул.Шевченка, 2А, с.Заможне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498
клуб, зала
с.Заможне
180317 вул.Островського, 58Г, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415
клуб, зала
с.Іванівка – вул.Академіка Скальковського, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Видумка, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гаражна, вул.Житомирська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інтернатна: 2–11; вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Максютова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Професора Антоновича, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Соколова Гора, вул.Соколовська, вул.Соснова, вул.Труда, вул.Фруктова, вул.Шевченка, пров.Дачний, пров.Житомирський, пров.І Лісовий, пров.Лісовий, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Радгоспний, пров.Скіфський, пров.Сосновий, пров.Троковицький, пров.Фабричний, пров.Швейний, пров.Шкільний, пров.Яроцького, пров.2 Житомирський, пров.3 Житомирський, пров.7 Максютова, проїзд Археологічний, проїзд Луцький, Богунське лісництво, квартал 52, масив «Лісовий», Соколовський масив ’Сонячне’, СТ «Автотранспортник», СТ "Акація", СТ «Астра», СТ «Будівельник», СТ «Весна», СТ "Вікторія", СТ «Гвоздіка», СТ "Гранат", СТ "Граніт", СТ «Дружба», СТ "Енергія", СТ «Ентузіаст», СТ "Зірка", СТ «Зорька», СТ "ім.Мічуріна", СТ «Кам’янка», СТ «Колос», СТ "Лаванда", СТ «Ландиш», СТ «Магнолія», СТ «Медик», СТ "Металіст", СТ «Нива», СТ «Полісся», СТ "Політехнік", СТ «Промінь», СТ «Сальвія», СТ «Сигнал», СТ «Сонечко», СТ "Співробітник", СТ "Старт", СТ «Тетерів», СТ "Троянда", СТ «Тюльпан», СТ "Урожайний", СТ «Фіалка», СТ «Фінансист», СТ "Чайка", СТ «Черемушки», СТ "Яблуня", Урочище Соколова Гора, 1 провулок Житомирський, 1 провулок Молодіжний, 1 провулок Шевченка, 1-й провулок Миру, 2 провулок Лісовий, 2 провулок Молодіжний, 2 провулок Шевченка, 2-й провулок Миру, 3 провулок Шевченка, 3-й провулок Миру, 5 провулок Житомирський
180318 вул.Інтернатна, 1, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415
геріатричний пансіонат, 2-й поверх, хол
с.Іванівка – вул.Інтернатна: 1;
180319 вул.Анатолія Журавського, 39, с.Барашівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12416
школа, спортивна зала
с.Барашівка
180320 вул.Поліська, 32А, с.Давидівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415
клуб, зала
с.Бондарці, с.Давидівка
180321 вул.Тинюкова, 10, с.Кам’янка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12410
будинок культури, зала
с.Кам’янка, с.Новоселиця
180322 вул.Сінна, 14А, с.Довжик, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10004
клуб, зала
с.Довжик
180323 вул.Ігоря Сікорського, 42Б, с.Сонячне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031
клуб, зала
с.Сонячне
180324 вул.В.Грабовського, 20, с.Кодня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12452
будинок культури, фойє
с.Кодня
180325 вул.Чуднівська, 27, с.Корчак, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421
бібліотека, читальна зала
с.Корчак, с.Катеринівка
180326 вул.Житомирська, 28А, с.Перлявка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421
клуб, зала
с.Перлявка
180327 вул.Героїв України, 35, с.Левків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405
сільська рада, вестибюль
с.Левків
180328 вул.Житомирська, 37А, с.Клітчин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405
клуб, вестибюль
с.Клітчин
180329 вул.Гриценка, 31А, с.Калинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405
клуб, зала
с.Калинівка
180330 вул.Л.Українки, 3, с.Ліщин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12436
будинок культури, танцювальна зала
с.Ліщин, с.Тарасівка
180331 вул.Генерала Вахнюка, 44, с.Лука, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12433
будинок культури, зала
с.Лука, с.Вершина
180332 вул.Набережна, 8, с.Млинище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12434
клуб, зала
с.Млинище
180333 вул.Вишнева, 20, с.Миролюбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12453
будинок культури, танцювальна зала
с.Миролюбівка, с.Леонівка, с.Червоний Степок
180334 вул.Армійська, 25, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442
школа, актова зала
смт Гуйва
180335 вул.Дружби народів, 3, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441
клуб, фойє
смт Новогуйвинське – вул.Ветеранів, вул.Дружби народів, вул.Лісова, вул.Миру: 4–5, 7, 9Б; вул.Перемоги, пров.Моторний
180336 вул.Миру, 10, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441
гімназія, фойє
смт Новогуйвинське – вул.Абрикосова (СТ «Дачне»), вул.Горіхова (СТ «Дачне»), вул.Лісова (СТ «Дачне»), вул.Миру: 6–6А, 8–9А, 11–13А; вул.Моторна, вул.Обліпихова (СТ "Дачне"), вул.Приозерна, вул.Садова (СТ "Дачне"), вул.Соснова (СТ «Дачне»), вул.Тіниста (СТ "Дачне"), вул.Центральна (СТ "Дачне"), СТ "Дачне", СТ "Заводське"
180337 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443
будинок офіцерів, фойє
смт Озерне – вул.Авіаційна: 1–2, 4–7, 39–41, 45, 50–52, 54–54А, 60–60А; в/ч А 3358, в/ч А1724
180338 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443
будинок офіцерів, танцювальна зала
смт Озерне – вул.Авіаційна: 48–49, 53, 57–59, 61, 70–72; в/ч А 0607, в/ч А1564, в/ч 54756
180339 вул.Авіаційна, 22, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443
гімназія, спортивна зала
смт Озерне – вул.Авіаційна: 3, 8–38, 42–44, 46–47, 55–56, 62; в/ч А 1435-Д, в/ч А 1912, в/ч А 2038, в/ч А 2053, в/ч А1435
180340 вул.Пушкіна, 3, с.Озерянка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12463
сільська рада, зала
с.Озерянка, с.Павленківка, с.Ружки
180341 вул.Леоніда Ступницького, 53, с.Оліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12402
будинок культури, зала
с.Оліївка, с.Піщанка
180342 вул.Січових Стрільців, 50, с.Світин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031
клуб, зала
с.Світин
180343 вул.Шкільна, 1, с.Піски, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431
будинок культури, зала
с.Піски
180344 вул.Першотравнева, 8А, с.Скоморохи, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431
клуб, зала
с.Скоморохи
180345 вул.Уласа Самчука, 19, с.Рудня-Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462
сільська рада, зала
с.Рудня-Городище
180346 вул.Михайла Грушевського, 28А, с.Соснівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462
клуб, фойє
с.Роздольне, с.Соснівка
180347 вул.Михайла Грушевського, 4А, с.Гай, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462
клуб, зала
с.Гай
180348 вул.Тімірязєва, 40, с.Садки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499
школа, фойє
с.Садки, с.Вигода
180349 вул.Шкільна, 2, с.Сінгури, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12444
будинок культури, фойє
с.Сінгури
180350 вул.Партизанська, 8А, с.Пряжів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12445
будинок культури, фойє
с.Пряжів
180351 вул.Петровського, 114, с.Двірець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12447
клуб, фойє
с.Вишневе, с.Двірець
180352 вул.Миру, 17Б, с.Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12446
фельдшерський пункт, к.1
с.Волиця
180353 вул.Шевченка, 16Б, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430
будинок культури, зала
с.Станишівка
180354 вул.Свідерської, 27, с.Слобода-Селець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10019
школа, спортивна зала
с.Слобода-Селець
180355 вул.Шевченка, 25Б, с.Тетерівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12420
будинок культури, фойє
с.Тетерівка
180356 вул.Шурупова, 2, с.Троянів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12460
будинок культури, танцювальна зала
с.Троянів, с.Ставецьке
180357 вул.Канарських, 32, с.Туровець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12435
сільська рада, зала засідань
с.Туровець, с.Грабівка, с.Кринички, с.Лісівщина, с.Мошківка
180358 Обласний наркологічний диспансер, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440
обласний наркологічний диспансер, лікувальний корпус, 1-й поверх, фойє
Комунальна установа "Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання" Житомирської обласної ради
180359 Бердичівське шосе, 3, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440
обласна психіатрична лікарня №1, адміністративний корпус, 4-й поверх, фойє
Житомирська обласна психіатрична лікарня №1 Житомирської обласної ради
180360 Сквирське шосе, 3, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430
районна лікарня, актова зала
Комунальна установа «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради
180361 Сквирське шосе, 6, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430
дитяча лікарня, мала актова зала
Комунальна установа "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
180362 Обласний протитуберкульозний диспансер, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442
обласний протитуберкульозний диспансер, 1-й корпус, 1-е відділення, фойє
Обласний протитуберкульозний диспансер Житомирської обласної ради
180519 вул.Незалежності, 38, смт Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13101
будинок культури, фойє
смт Любар
180520 вул.Центральна, 8, с.Березівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13152
клуб, фойє
с.Березівка, с.Северинівка
180521 вул.Садова, 19, с.Авратин, Любарський р-н, Житомирська обл., 13141
клуб, каб.1
с.Авратин
180522 вул.Шевченка, 36, с.Кириївка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13127
будинок культури, зала
с.Кириївка
180523 вул.Центральна, 8, с.Бичева, Любарський р-н, Житомирська обл., 13153
адмінприміщення старостинського округу, каб. 1
с.Бичева
180524 вул.Незалежності, 5, с.Рогізна, Любарський р-н, Житомирська обл., 13154
приміщення контори ФГ "Оксана", каб.1
с.Рогізна
180525 вул.Центральна, 1, с.Велика Волиця, Любарський р-н, Житомирська обл., 13151
адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната
с.Велика Волиця
180526 вул.Центральна, 2, с.Великий Браталів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13113
будинок культури, зала
с.Великий Браталів, с.Великобраталівське
180527 вул.Центральна, 6, с.Великі Деревичі, Любарський р-н, Житомирська обл., 13126
школа, зала
с.Великі Деревичі
180528 вул.Перемоги, 1, с.Вигнанка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13145
сільська рада, каб.3
с.Вигнанка
180529 вул.Центральна, 5, с.Веселка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13115
школа, зала
с.Веселка
180530 вул.Миру, 57, с.Михайлівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13128
клуб, зала
с.Михайлівка
180531 вул.Ватутіна, 37, с.Филинці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13116
клуб, зала
с.Филинці
180532 вул.Клубна, 4, с.Глезне, Любарський р-н, Житомирська обл., 13124
будинок культури, зала
с.Глезне
180533 вул.Любарська, 6А, с.Мала Деревичка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13125
клуб, зала
с.Мала Деревичка
180534 вул.Центральна, 36А, с.Перетік, Любарський р-н, Житомирська обл., 13118
клуб, зала
с.Перетік
180535 вул.Лесі Українки, 1, с.Гізівщина, Любарський р-н, Житомирська обл., 13130
адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната
с.Гізівщина
180536 вул.Молодіжна, 11, с.Житинці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13136
клуб, зала
с.Житинці
180537 вул.Центральна, 33, с.Демківці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13135
клуб, зала
с.Демківці, с.Квітневе, с.Озерне
180538 вул.Першотравнева, 4, с.Горопаї, Любарський р-н, Житомирська обл., 13111
школа, каб.1
с.Горопаї
180539 вул.Гагаріна, 40, с.Громада, Любарський р-н, Житомирська обл., 13132
гімназія №1, вестибюль
с.Громада
180540 вул.Марцун Ганни Платонівни, 20, с.Липне, Любарський р-н, Житомирська обл., 13114
адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната
с.Липне
180541 вул.Лисичкіна, 1, с.Кутище, Любарський р-н, Житомирська обл., 13117
клуб, зала
с.Кутище
180542 вул.Шкільна, 11, с.Малий Браталів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13142
адмінприміщення старостинського округу, каб.2
с.Малий Браталів
180543 вул.Центральна, 27, с.Гринівці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13143
школа-сад, зала
с.Гринівці
180544 вул.40-річчя Перемоги, 7, с.Мотовилівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13150
будинок культури, зала
с.Мотовилівка
180545 вул.Шкільна, 20, с.Семенівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13146
клуб, зала
с.Семенівка
180546 вул.Молодіжна, 1, с.Меленці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13112
адмінприміщення старостинського округу, каб.1
с.Меленці
180547 вул.Молодіжна, 3, с.Виноградівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13108
клуб, зала
с.Виноградівка
180548 вул.Незалежності, 32, с.Нова Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13120
сільська рада, каб.4
с.Нова Чортория
180549 вул.Соборна, 75А, с.Стара Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13122
будинок культури, каб.5
с.Стара Чортория, с.Дослідне
180550 вул.Михайлівська, 82А, с.Борушківці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13123
школа, зала
с.Борушківці
180551 вул.Центральна, 36, с.Стрижівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13131
школа, каб.4
с.Стрижівка
180552 вул.Центральна, 38, с.Стрижівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13131
будинок культури, зала
с.Іванківці
180553 вул.Пушкіна, 6, смт Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13101
школа мистецтв, зала
с.Старий Любар
180554 вул.Перемоги, 4, с.Пединка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13144
сільська рада, каб.3
с.Пединка
180555 вул.Садова, 1, с.Провалівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13138
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Провалівка
180556 вул.Шкільна, 17А, с.Привітів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13110
школа, спортивна зала
с.Привітів
180557 вул.Шкільна, 1, с.Панасівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13140
адмінприміщення старостинського округу, каб.3
с.Панасівка
180558 вул.Шкільна, 2, с.Коваленки, Любарський р-н, Житомирська обл., 13137
школа, зала
с.Коваленки
180559 вул.Центральна, 1, с.Коростки, Любарський р-н, Житомирська обл., 13121
адмінприміщення старостинського округу, зала
с.Коростки
180560 вул.Гвардійців Кантимирівців, 123, с.Юрівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13106
будинок культури, зала
с.Юрівка
180561 вул.Гагаріна, 27, с.Новий Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13105
школа №2, зала
с.Новий Любар
180562 вул.Медична, 5, с.Старий Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13133
центральна районна лікарня, актова зала
Любарська центральна районна лікарня
180970 вул.Миру, 6, смт Биківка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13012
будинок культури, глядацька зала
смт Биківка, с.Сарнівка
180971 вул.Шкільна, 1, с.Товща, Романівський р-н, Житомирська обл., 13056
школа, спортивна зала
с.Товща
180972 вул.Графа Ілінського, 1, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001
будинок культури, фойє
смт Романів – вул.Базарна, вул.Банкова, вул.Гагаріна, вул.Івана Чепіля, вул.Калинова: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28/18; вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Мендєлєєва, вул.Небесної сотні, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.С.Лялевича: 3; вул.Суворова, вул.Шевченка: 2/3–61, 63, 65/10; пров.Гагаріна, пров.Калиновий, пров.Матросова, пров.Небесної сотні, пров.Суворова
180973 вул.Графа Ілінського, 13, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001
ліцей, вестибюль
смт Романів – вул.А.Кренца, вул.Б.Хмельницького, вул.Графа Ілінського, вул.Житомирська, вул.Калинова: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29–56; вул.Колуково, вул.Лісова, вул.Мар’янівська, вул.Міжгірна, вул.Осипенка, вул.Першотравнева, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 62, 64, 67/3–220; пров.А.Кренца, пров.Б.Хмельницького, пров.Графа Ілінського, пров.Замковий, пров.Мар’янівський, пров.Пригородний, пров.Шевченка
180974 вул.С.Лялевича, 5, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001
гімназія, спортивна зала
смт Романів – вул.Веніаміна Юхимовича, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Г.Сковороди, вул.Івана Котляревського, вул.Кришталева, вул.Лисенка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Павла Полуботка, вул.Пилипа Орлика, вул.Поліська, вул.Прогресівська, вул.Путіліна, вул.С.Лялевича: 5А–137; вул.Спортивна, вул.Філатова, вул.Чкалова, пров.Медичний, пров.Путіліна, пров.Філатова
180975 вул.Жовтнева, 112А, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001
ТОВ "Вівад-09", контора, к.2
смт Романів – вул.Б.Тена, вул.Віля Надводнюка, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Голуба, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Незалежності, вул.Петра Радзихівського, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Смарагдова, пров.Жовтневий, пров.Промисловий, пров.Трудовий, пров.Шкільний
180976 вул.Центральна, 46, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033
гімназія, актова зала
смт Миропіль – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вільшанська, вул.Героїв Мирополя, вул.Зелена, вул.Зелений Хутір, вул.Злагоди, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Коростенська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Прибережна, вул.Привітна, вул.Садова, пров.Лермонтова
180977 вул.Центральна, 38, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033
селищна рада, зала засідань
смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–68/2, 70, 72–74, 76–78, 80; вул.Гагаріна, вул.Паркова, вул.Поштова: 1–95, 97, 101/1, 103, 105, 107, 109/1, 113, 115; вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Чаплінського, пров.Набережний
180978 вул.А.Кирилюка, 87, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033
школа №3, актова зала
смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81–186; вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Корольова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Поштова: 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114, 116–249; вул.Шевченка, пров.Добросусідський, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Руський Вал
180979 вул.Перемоги, 21, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033
школа №2, спортивна зала
смт Миропіль – вул.Залізничників, вул.З.Космодем’янської, вул.Кам’янецька, вул.Лесі Українки, вул.Нахімова, вул.О.Атаманчука, вул.О.Кошового, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Привокзальна, вул.Фабрична, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Лесі Українки, пров.С.Гамченка
180980 вул.Центральна, 5, с.Дертка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13037
клуб, глядацька зала
с.Дертка
180981 вул.Центральна, 69, с.Булдичів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13041
сільська рада, вестибюль
с.Булдичів, с.Шевченка
180982 вул.Колгоспна, 3, с.Велика Козара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13032
центр культури і дозвілля, актова зала
с.Велика Козара, с.Омильне
180983 вул.Центральна, 1Д, с.Вільха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13030
будинок культури, танцювальна зала
с.Вільха, с.Мала Токарівка
180984 вул.Любарська, 31, с.Врублівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13042
сільська рада, кімната депутата
с.Врублівка
180985 вул.Центральна, 12, с.Корчівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13006
клуб, фойє
с.Корчівка
180986 вул.Миру, 6, с.Годиха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13016
сільська рада, зала засідань
с.Годиха, с.Микільськ
180987 вул.Нова, 1, с.Межирічка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13008
клуб, глядацька зала
с.Межирічка
180988 вул.Сільська, 22В, с.Гордіївка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13047
будинок культури, глядацька зала
с.Гордіївка
180989 вул.Небесної сотні, 40Б, с.Камінь, Романівський р-н, Житомирська обл., 13040
школа, актова зала
с.Камінь
180990 вул.Панаса Мирного, 1, с.Химрич, Романівський р-н, Житомирська обл., 13059
клуб, фойє
с.Химрич
180991 вул.Шевченка, 18, с.Карвинівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13021
школа, спортивна зала
с.Карвинівка
180992 вул.Лісова, 27, с.Бартуха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13019
фельдшерський пункт, приймальна
с.Бартуха
180993 вул.Шкільна, 5А, с.Грем’яче, Романівський р-н, Житомирська обл., 13017
бібліотека, читальна зала
с.Грем’яче
180994 вул.Шевченка, 10А, с.Станіславівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13022
клуб, глядацька зала
с.Станіславівка
180995 вул.Перемоги, 2, с.Колодяжне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13038
сільська рада, зала засідань
с.Колодяжне
180996 вул.Центральна, 18, с.Мала Козара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13031
клуб, глядацька зала
с.Мала Козара, с.Олександрівка
180997 вул.Романівська, 1, с.Пилипо-Кошара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13049
клуб, фойє
с.Пилипо-Кошара
180998 вул.Шкільна, 20, с.Нивна, Романівський р-н, Житомирська обл., 13013
сільська рада, кабінет бухгалтера
с.Нивна, с.Яблунівка
180999 вул.Центральна, 15, с.Голубин, Романівський р-н, Житомирська обл., 13066
клуб, глядацька зала
с.Голубин
181000 вул.Клубна, 2, с.Ольшанка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13036
клуб, глядацька зала
с.Ольшанка, с.Бубни, с.Улянівка, с.Цеберка
181001 вул.Підкоритова, 1А, с.Печанівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13045
сільська рада, зала засідань
с.Печанівка
181002 вул.Лесі Українки, 2Б, с.Паволочка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13046
школа, вестибюль
с.Паволочка
181003 вул.Центральна, 23, с.Прутівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13010
клуб, фойє
с.Прутівка, с.Білки, с.Новопрутівка, с.Новохатки
181004 вул.Молодіжна, 23, с.Костянтинівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13007
клуб, фойє
с.Жовтий Брід, с.Костянтинівка
181005 вул.Транзитна, 1А, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043
сільська рада, зала засідань
с.Романівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Городня, вул.Зелена, вул.Івана Шеремета, вул.Молодіжна, вул.Освітянська, вул.Транзитна, вул.Шкільна
181006 вул.40-річчя Перемоги, 20А, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043
клуб, глядацька зала
с.Романівка – вул.Жовтнева, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Середня, вул.40-річчя Перемоги
181007 вул.Садова, 39Б, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043
клуб, глядацька зала
с.Романівка – вул.Лісова, вул.Рильського, вул.Садова
181008 вул.Привокзальна, 57А, с.Разіне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13044
ТОВ "УКР-МЕТАЛ", контора, к.1
с.Разіне
181009 вул.Центральна, 26, с.Садки, Романівський р-н, Житомирська обл., 13025
сільська рада, зала засідань
с.Садки, с.Тевеліївка
181010 вул.Центральна, 42А, с.Гвіздярня, Романівський р-н, Житомирська обл., 13018
клуб, глядацька зала
с.Гвіздярня
181011 вул.Путіліна, 59, с.Соболівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13053
сільська рада, коридор
с.Соболівка
181012 вул.Центральна, 77, с.Вила, Романівський р-н, Житомирська обл., 13065
клуб, глядацька зала
с.Вила
181013 вул.Перемоги, 1, с.Старочуднівська Гута, Романівський р-н, Житомирська обл., 13015
сільська рада, зала засідань
с.Старочуднівська Гута, с.Сульжинівка
181014 вул.Миру, 25, с.Хижинці, Романівський р-н, Житомирська обл., 13058
будинок культури, фойє
с.Хижинці, с.Мані
181015 вул.Весняна, 28, с.Червоні Хатки, Романівський р-н, Житомирська обл., 13014
школа, спортивна зала
с.Червоні Хатки
181016 вул.Лугова, 2, с.Залужне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13067
клуб, глядацька зала
с.Залужне
181017 вул.Центральна, 1, с.Ягодинка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13023
сільська рада, актова зала
с.Ягодинка
181018 вул.Першотравнева, 70, с.Борятин, Романівський р-н, Житомирська обл., 13026
клуб, глядацька зала
с.Борятин, с.Іванівщина
181019 вул.Лісова, 61, с.Лісна Рудня, Романівський р-н, Житомирська обл., 13024
клуб, танцювальна зала
с.Лісна Рудня
181020 вул.Шевченка, 36, с.Ясногород, Романівський р-н, Житомирська обл., 13020
сільська рада, зала засідань
с.Ясногород, с.Монастирок, с.Синява
181021 вул.Медична, 2, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001
районна поліклініка, зала засідань
Романівська центральна районна лікарня
181166 вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, 4, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201
школа №2, спортивна зала
м.Чуднів – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–63, 65, 67–69, 75–77; вул.Гранична, вул.Затишна, вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, вул.Коцюбинського, вул.Левадна, вул.Любарська, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Рильського, вул.Солом’яна гора, вул.Тургенєва, вул.Хлібна, пров.Бузковий, пров.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, пров.Любарський
181167 вул.Героїв Майдану, 95, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201
клуб, танцювальна зала
м.Чуднів – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Майдану: 64, 66, 70–74, 83–147, 153–155, 157, 159, 161; вул.Героїв Пожежних, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.Мала Житомирська, вул.Петропавлівська, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Середня, вул.Скала, вул.Тестова, вул.Тетерівський узвіз, вул.Фортечна, пров.Калиновий, пров.Пушкіна, пров.Річний, пров.Шкільний
181168 вул.Житомирська, 15А, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201
адмінприміщення УПСЗН Чуднівської РДА, зала засідань
м.Чуднів – вул.Героїв Майдану: 148–152, 156, 158, 160, 162–219; вул.Житомирська, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.Л.Українки
181169 вул.Соборна, 1, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201
гімназія, фойє
м.Чуднів – вул.Бортовського, вул.Весняна, вул.Героїв АТО, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Михайла Рубашова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, пров.Бортовського, пров.Кленовий, пров.Робітничий, пров.Садовий, пров.1-й Заводський, В/Ч А 1979
181170 Військове містечко №10, 30, смт Вакуленчук, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13246
школа, їдальня
смт Вакуленчук
181171 вул.Терещенка, 6, смт Великі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13240
клуб, фойє
смт Великі Коровинці – вул.Аграрна, вул.В.Законова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заріччя, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Слобідська, вул.Театральна, вул.Терещенка, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Веселий, пров.Каштановий, пров.Квітневий, пров.Привітний, пров.Слобідський
181172 пров.Шкільний, 5, смт Великі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13240
школа, спортивна зала
смт Великі Коровинці – вул.Бердичівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вакуленчука, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Мальовнича, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Придорожна, вул.П’ятецька, вул.Садова, вул.Травнева, вул.8-го Березня, пров.Вітряний, пров.Лермонтова, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Челюскіна, пров.Шкільний, просп.Вакуленчука
181173 вул.Центральна, 63, с.Михайленки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13243
фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет
с.Михайленки
181174 вул.Незалежності, 19, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253
селищна рада, зала урочистостей
смт Іванопіль – вул.Бердичівська, вул.Берегова, вул.Дружби, вул.Молодіжна, вул.1 Травня, пров.Береговий, с.Медведиха
181175 вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253
гімназія, фойє
смт Іванопіль – вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Кругла, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Садиба, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Лісовий, пров.Незалежності 1, пров.Незалежності 2, пров.Садиби, пров.Шевченка
181176 вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253
гімназія, актова зала
смт Іванопіль – вул.Заводська, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Садова, вул.1-Набережна, вул.2-Набережна, вул.3-Набережна, пров.Заводський, пров.Заводський 1, пров.Лесі Українки, пров.Садовий
181177 вул.Центральна, 3, с.Радісне, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13248
клуб, актова зала
с.Радісне
181178 вул.Центральна, 50, с.Бабушки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13225
клуб, актова зала
с.Бабушки
181179 вул.Центральна, 31, с.Дацьки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13226
фельдшерський пункт, процедурний кабінет
с.Дацьки, с.М’ясківка
181180 вул.Шевченка, 3, с.Безпечна, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13265
школа, фойє
с.Безпечна
181181 вул.Семенюка, 1Б, с.Бейзимівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13244
клуб, актова зала
с.Бейзимівка
181182 вул.Миколи Бричника, 2Б, с.Будичани, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13213
клуб, танцювальна зала
с.Будичани
181183 вул.Центральна, 9, с.Бурківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13261
клуб, фойє
с.Бурківці
181184 вул.Лісова, 11, с.Лихосілка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13259
клуб, актова зала
с.Лихосілка
181185 вул.Короченська, 2, с.Вільшанка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13224
клуб, фойє
с.Вільшанка
181186 вул.ім.В.Ф.Мазуркевича, 38А, с.Галіївка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13251
школа, спортивна зала
с.Галіївка
181187 вул.Небесної Сотні, 6А, с.Дриглів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13210
клуб, фойє
с.Дриглів
181188 вул.Центральна, 32А, с.Кихті, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13216
школа, спортивна зала
с.Кихті
181189 вул.Партизанська, 6А, с.Рижів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13217
клуб, актова зала
с.Рижів
181190 вул.Миру, 62/3, с.Дубище, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13211
клуб, фойє
с.Дубище
181191 вул.Івана Франка, 21Б, с.Дідківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13212
клуб, фойє
с.Дідківці
181192 вул.Щаслива, 4А, с.Жеребки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13256
клуб, актова зала
с.Жеребки, с.Певна, с-ще Поштове
181193 вул.Миру, 33, с.Степок, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13257
клуб, глядацька зала
с.Польова Слобідка, с.Степок
181194 вул.Миру, 15, с.Карпівці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13235
сільська рада, актова зала
с.Карпівці
181195 вул.50-річчя Перемоги, 11, с.Шевченка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13237
клуб, фойє
с.Шевченка
181196 вул.Шкільна, 31А, с.Кілки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13232
клуб, фойє
с.Кілки
181197 вул.Набережна, 1А, с.Волосівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13233
клуб, бібліотека
с.Волосівка
181198 вул.Центральна, 16, с.Подолянці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13242
орендована будівля, зала
с.Подолянці
181199 вул.Перемоги, 55, с.Красноволиця, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13231
фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет
с.Красноволиця, с.Йосипівка
181200 вул.Шкільна, 2, с.Красногірка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13230
клуб, глядацька зала
с.Красногірка, с.Довбиші
181201 вул.Центральна, 19, с.Краснопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13264
школа, актова зала
с.Краснопіль
181202 вул.Центральна, 29, с.Красносілка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13234
школа, спортивна зала
с.Красносілка, с.Ясногірка
181203 вул.Бердичівська, 5, с.Мала Волиця, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13250
клуб, глядацька зала
с.Мала Волиця
181204 вул.Садова, 62, с.Дібрівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13252
фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет
с.Дібрівка
181205 вул.Миру, 1А, с.Молочки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13262
клуб, глядацька зала
с.Молочки
181206 вул.Молочківська, 1, с.Мотрунки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13247
фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет
с.Мотрунки
181207 вул.Центральна, 4А, с.Носівки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13266
клуб, глядацька зала
с.Носівки
181208 вул.Центральна, 16, с.Суслівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13267
орендована будівля, зала
с.Суслівка
181209 вул.Жданівського, 11, с.П’ятка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13222
школа, фойє
с.П’ятка
181210 вул.Центральна, 54, с.Пилипівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13228
клуб, глядацька зала
с.Пилипівка – вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Ніни Сосніної, вул.Перша Корольова, вул.Перша Садова, вул.Польова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка
181211 вул.Житомирська, 21А, с.Пилипівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13228
орендована будівля, зала
с.Пилипівка – вул.Гагаріна, вул.Житомирська, вул.Зарічна, вул.Корольова, вул.Садова
181212 вул.Шевченка, 10Б, с.Рачки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13245
клуб, глядацька зала
с.Рачки
181213 вул.Миру, 45А, с.Стетківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13263
клуб, глядацька зала
с.Стетківці
181214 вул.Шевченка, 25Б, с.Стовпів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13214
клуб, глядацька зала
с.Стовпів
181215 вул.Сонячна, 16, с.Дреники, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13215
клуб, глядацька зала
с.Дреники
181216 вул.Чуднівська, 64, с.Троща, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13260
будинок культури, глядацька зала
с.Троща, с.Ясопіль
181217 вул.Молодіжна, 4, с.Турчинівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13223
школа, актова зала
с.Турчинівка
181218 вул.Демчука, 10, с.Княжин, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13227
клуб, актова зала
с.Княжин
181219 вул.Миру, 1, с.Тютюнники, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13220
клуб, фойє
с.Тютюнники
181220 вул.Сонячна, 16, с.Городище, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13219
клуб, глядацька зала
с.Городище
181221 вул.Чуднівська, 1, с.Короченки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201
клуб, глядацька зала
с.Короченки
181222 вул.Вакуленчука, 3, с.Малі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13221
клуб, глядацька зала
с.Малі Коровинці
181223 вул.Чуднівська, 1, с.Судачівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13209
клуб, глядацька зала
с.Судачівка
181224 вул.Житомирська, 15, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13200
центральна лікарня, актова зала
Чуднівська центральна районна лікарня
181373 вул.Чуднівська, 101, м.Житомир, Житомирська обл., 10005
Житомирський торговельно-економічний коледж, вестибюль
м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 4, 6–8А, 10, 12, 14/13, 16/20, 18–20, 22, 24–28; вул.Закам’янська, вул.Радивілівська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Скульптора Олішкевича: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21/9, 23, 25, 27–27А, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39/46, 41/37, 43, 45, 47, 49, 51/1, 53/2, 55, 57/30; вул.Чуднівська: 22–98; набережна Мальованська: 24–106; набережна Під Скелями, пров.Андріївський узвіз, пров.Баранівський, пров.Водопровідний, пров.Володимира Сосюри: 1–14, 16, 18, 22/11; пров.Закам’янський, пров.Максима Залізняка, пров.Монолітний, пров.Нагірний, пров.Олени Левчанівської, пров.Рилєєва, пров.Скельний, пров.Якубця, пров.1-й Кривий, пров.1-й Павликівський, пров.2-й Гранітний: 4, 6–23; пров.2-й Кривий, проїзд Гамченка
181374 вул.Чуднівська, 103, м.Житомир, Житомирська обл., 10005
Житомирський державний технологічний університет, вестибюль
м.Житомир – вул.Старочуднівська: 3–6, 7; вул.Чуднівська: 100А–102, 103Б к.1–108; вул.Чумацький Шлях: 2, 4; вул.Шпаковська, пров.Корбутівський, пров.Політехнічний, пров.Річковий, проїзд Шпаковський
181375 вул.Чуднівська, 102А, м.Житомир, Житомирська обл., 10005
ДНЗ "Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м.Житомира", вестибюль
м.Житомир – вул.Радонова, вул.Цюрупи, вул.Чуднівська: 102А, 108Б–194; вул.Чумацький Шлях: 1/110, 3, 5–106; пров.Гуйвинський, пров.Льва Нікуліна, пров.Оздоровчий, пров.1-й Староруднянський, пров.2-й Староруднянський, проїзд Івана Богуна
181376 вул.Старочуднівська, 4, м.Житомир, Житомирська обл., 10005
дошкільний навчальний заклад №6, музична зала
м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 3–3А, 5–5А, 9/15, 11/22, 13, 15, 17, 21, 23, 29–31/16, 35–35А, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Західна: 2/56–46, 48, 50/7, 52, 54/15; вул.Зв’язківців, вул.Родини Гамченків: 2А–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/25; вул.Святого Йоана Павла II: 5/14, 7/19, 17/43, 21/2, 23/44, 25–25А, 27, 29, 31; вул.Симона Петлюри: 23/35–46/31; вул.Скульптора Олішкевича: 38/32, 40/27, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/2, 58–75; вул.Старочуднівська: 6А, 8–12/77; вул.Чуднівська: 100, 108А; пров.Вишневий, пров.Володимира Сосюри: 15/9, 17, 19–21, 23–26Б; пров.Галовий, пров.Петра Болбочана, пров.1-й Західний, пров.2-й Гранітний: 1/70–3, 5/1; пров.2-й Західний
181377 вул.Троянівська, 26, м.Житомир, Житомирська обл., 10006
школа №1, вестибюль
м.Житомир – вул.Барашівська: 2–4, 6–6А, 8–8Б; вул.Героїв Пожежних: 32/38, 36, 38, 40–46, 48, 50, 52, 54/17, 56/18–89/65; вул.Денишівська: 6–18; вул.Західна: 47, 49–49А, 51–51В, 53, 56–66/24, 68–70/17, 72/16, 74, 76, 78/81; вул.Кармелюка: 53–55, 57–59, 61–61Б, 63/88, 67, 69, 71, 73, 75–79, 81/78, 82Б, 83/65, 85–85А, 87–89, 93–95/5, 103/22; вул.Миропільська, вул.Олени Теліги: 3–26/97; вул.Радивілівська: 39/26, 41, 43, 45–81/51; вул.Родини Гамченків: 46/52, 48, 50–50А, 52–52/46, 54–54Г, 56/9, 58/8, 60–67/10, 69/9–83/91; вул.Святого Йоана Павла II: 2А–4, 6–7А, 9–16/67, 18–20, 22, 24–24А, 26, 28, 30/70, 36–69; вул.Симона Петлюри: 3–15; вул.Скульптора Олішкевича: 6–6А, 8, 10–10А, 12–12Б, 14, 16, 18/2, 20, 22, 24–24А/48, 26/39, 28, 30, 32–32А, 34, 36; вул.Троянівська: 17/2, 19–21А, 23, 25–39; набережна Мальованська: 2–22; набережна Право річки Кам’янки, пров.Барашівський: 9–15, 47; пров.Весняний, пров.Джерельний, пров.Евеліни Ганської, пров.Корецький, пров.Мальованський, пров.Остапа Вишні, пров.Острозький, пров.Рівненський, пров.Садибний, пров.Семена Палія, пров.Семенівський, пров.Троянівський, пров.Уласа Самчука, пров.Шумський, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Кармелюка: 32, 36–45; пров.2-й Вишневий, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Західний, пров.4-й Вишневий, пров.5-й Вишневий, пров.6-й Вишневий, проїзд Миропільський, узвіз Стрімкий
181378 вул.Західна, 110, м.Житомир, Житомирська обл., 10006
навчально-виховний комплекс №11, актова зала
м.Житомир – вул.Березівська: 22/1, 24–54; вул.Героїв Пожежних: 90А–125/28; вул.Денишівська: 25–98/25; вул.Дібровна: 29/15–55; вул.Західна: 67/78, 71, 73А–73/1, 75–75В, 77, 79/15–177; вул.Кармелюка: 44А–44/83, 46–46А, 48–52, 56/90, 60/2, 62, 64–66А, 68–68А, 70–70А, 72–72Б, 74, 80–80Б, 82, 82/64, 84, 86, 90–92/28, 98/25–102/2, 104/1–108/2; вул.Каховська: 11/105, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 28А–76/36; вул.Олени Теліги: 27/98–84; вул.Радивілівська: 83, 85–85А, 87–87А, 89, 91–91/2, 95/2, 97, 99, 101/1, 103–103/2, 105/11; вул.Родини Гамченків: 68; пров.Березівський, пров.Василя Кука, пров.Василя Стуса, пров.Взуттєвий, пров.Івана Багряного, пров.Каховський, пров.Лікаря Бланка, пров.Михайла Клименка, пров.Скульптора Вітрика, пров.Юліана Мовчана, пров.1-й Березівський: 3, 5, 7/23, 9/20, 11, 13–14; пров.1-й Каховський, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Каховський, пров.3-й Каховський, пров.4-й Березівський, пров.4-й Західний, пров.4-й Каховський, пров.5-й Березівський: 22–28; пров.5-й Західний, пров.6-й Західний, пров.7-й Західний, проїзд Каховський
181379 вул.Святого Йоана Павла II, 3, м.Житомир, Житомирська обл., 10006
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вестибюль
м.Житомир – вул.Барашівська: 1, 5, 7, 9–98; вул.Березівська: 7–21, 23; вул.Героїв Пожежних: 127–129/1; вул.Дібровна: 1/95–27; вул.Кармелюка: 1–43, 45, 47–47А; вул.Каховська: 1–10А, 12/132, 14/107, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26/116; вул.Радивілівська: 82, 84, 86, 88/35, 90/28, 92/2, 96, 98, 100, 102/49, 104–104А, 106–148; вул.Святого Йоана Павла II: 1/15; вул.Соснова: 1–16/1, 18, 20–22А, 24–24А, 26–26Б, 28; вул.Троянівська: 24; пров.Барашівський: 17А–19; пров.Давидівський, пров.Живичний, пров.Жоржиновий, пров.Кам’яний Узвіз, пров.Мальовничий, пров.Миколи Чечеля, пров.Павла Кольченка, пров.Покровський, пров.Сосновий, пров.Федора Терещенка, пров.Христофора Барановського, пров.Ясеневий, пров.1-й Барашівський, пров.1-й Березівський: 2/20, 4, 6, 8, 10/21, 12/18; пров.1-й Кармелюка: 1–31А, 33–35В; пров.1-й Сосновий, пров.2-й Барашівський, пров.2-й Сосновий, пров.3-й Березівський, пров.3-й Дачний, пров.3-й Сосновий, пров.5-й Березівський: 1/6–19; пров.7-й Березівський, проїзд Августа Ільїнського
181380 вул.Вільський Шлях, 11А, м.Житомир, Житомирська обл., 10020
дошкільний навчальний заклад №52, кабінет фізіотерапевтичний
м.Житомир – вул.Василя Максютова: 1–3А, 5, 7, 11, 13, 15, 17–17А; вул.Вільський Шлях: 14 к.1–16В, 18–18В, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36/1–63А, 65, 67, 69–69А, 71–71В, 73, 75–75А, 77–77А, 79, 81–81А, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93–93/2, 95, 97, 99, 101–101А, 103А, 105–105Б, 107–107Г, 109А–109В, 111–111Б, 115–115В, 117, 123, 125; вул.Індустріальна, вул.Свободи: 1–26, 28, 32–32А, 34, 36–36А, 38–38А, 40–88; вул.Тараса Бульби-Боровця: 35/29–45/20, 47А–47/7, 49–49А, 51, 53, 55, 57/21, 59–65; пров.Лугинський, пров.Свободи, пров.1-й Індустріальний, пров.1-й Соколовський, пров.2-й Індустріальний, пров.2-й Старопоштовий, пров.3-й Індустріальний, проїзд Індустріальний, проїзд Свободи
181381 вул.Бялика, 6, м.Житомир, Житомирська обл., 10020
ТОВ "Атем-Франк", актова зала
м.Житомир – бульв.Шкільний, вул.Археологічна, вул.Бялика, вул.Василя Максютова: 4, 6, 8–10, 12–12А, 14, 16, 18–22; вул.Видумка, вул.Вільський Шлях: 16З, 64, 66–66Є, 68–68В, 70–70А, 72, 74, 76, 78–78А, 80–80А, 82, 84–84А, 86, 88–88А, 90–90Б, 92Б–92В, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104, 106–106А, 108–108А, 110–110А, 112–114А, 116–116А, 118–122, 124–124А, 126–184, 186–186В, 188, 190–190Б, 192, 194/2, 196А–196/1; вул.Гаражна, вул.Луцька, вул.Миклухо-Маклая, вул.Павловська Гора, вул.Привітна, вул.Професора Антоновича, вул.Свободи: 27–27А, 29–31, 33–33Б, 35–35А, 37–37А, 39, 92А–118; вул.Соколова Гора, вул.Тараса Бульби-Боровця: 46, 48–48А, 50–50В, 52–52А, 54, 56, 58–58А; вул.Труда, пров.Вузький, пров.Скіфський, пров.Склянського, пров.Спортивний, пров.Троковицький, пров.1-й Курганний, пров.1-й Труда, пров.2-й Курганний, пров.2-й Соколовський, пров.2-й Труда, пров.3-й Курганний, пров.3-й Соколовський, пров.3-й Труда, проїзд Археологічний, проїзд Бєльського, проїзд Луцький, проїзд Осокоровий
181387 вул.Вільський Шлях, 203, м.Житомир, Житомирська обл., 10028
школа №15, спортивна зала
м.Житомир – вул.Вільський Шлях: 185, 187, 189, 191/1, 193/2, 195/1, 198–308; вул.В’ячеслава Липинського, вул.Кам’янська, вул.Клима Поліщука, вул.Лейтенанта Огурцова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Радіщева, вул.Стадіонна, вул.Тополина, вул.Фізкультурна, пров.Володимира Менчиця, пров.Сергія Остапенка, пров.Стадіонний, пров.Швейний, пров.1-й Миру, пров.1-й Радіщева, пров.3-й Миру, пров.4-й Соколовський, пров.5-й Максютова, пров.5-й Соколовський, пров.6-й Соколовський, пров.7-й Соколовський, проїзд Грибний
181390 вул.Покровська, 129А, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
навчально-виховний комплекс №65, танцювальна зала
м.Житомир – вул.Крошенська: 31А–31/9, 33–35, 37–37А; вул.Покровська: 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 145; вул.Тараса Бульби-Боровця: 3–3А, 5, 7–7А;
181391 вул.Тараса Бульби-Боровця, 17, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
школа №28, вестибюль
м.Житомир – вул.Крошенська: 30–30А, 32, 36, 38, 44–52; вул.Тараса Бульби-Боровця: 23–29;
181392 вул.Тараса Бульби-Боровця, 32, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
Центр професійно-технічної освіти м.Житомира, гуртожиток
м.Житомир – вул.Крошенська: 2, 4–8А; вул.Парникова, вул.Садова, вул.Тараса Бульби-Боровця: 16–22, 32; пров.Парниковий
181393 вул.Покровська, 100, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
міжшкільний навчально-виробничий комбінат, каб.5
м.Житомир – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вацлава Длоуги, вул.В’ячеслава Малі, вул.Гайдамацька, вул.Гранітна, вул.Івана Білика, вул.Озерна, вул.Олександра Олеся, вул.Паркова, вул.Перехідна, вул.Петра Калнишевського, вул.Під’їзна, вул.Покровська: 102, 104–106Б, 108–118, 120, 122, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134–134А, 136–138, 140, 142–144, 146–148В, 150–150А, 152, 154, 156–158/2, 160–175А, 177, 179–179А, 181, 183–183А, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205; вул.Северина Наливайка, вул.Тарновського, вул.Чеська Крошня, набережна Крошенська, пров.Барвистий, пров.Богуна, пров.Крашевського, пров.Луговий, пров.Медовий, пров.Паволоцький, пров.Перехідний, пров.Прудний, пров.Садовий, пров.Яна Охоцького, пров.1-й Заводський, пров.2-й Тургєнєва
181394 вул.Покровська, 203, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
ТДВ "Шляхове будівельне управління №35", вестибюль
м.Житомир – вул.Андріївська, вул.Білоруська, вул.Будівельна, вул.Дружби, вул.Звягельська, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Покровська: 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186, 188–190, 192, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 200–200А, 202, 204, 206–271; вул.Танкістів, вул.Чеська, пров.Альбрехта, пров.Гомельський, пров.Піщаний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Дружби, пров.2-й Дружби, пров.2-й Танкістів, пров.3-й Танкістів, проїзд Андріївський, проїзд Вчених
181395 вул.Тараса Бульби-Боровця, 15, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
школа №16, вестибюль
м.Житомир – вул.Крошенська: 17–28; вул.Тараса Бульби-Боровця: 2, 4–4Г, 6–6А, 9/31–15;
181396 вул.Покровська, 96, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
Житомирський агротехнічний коледж, вестибюль
м.Житомир – алея Садова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Крошенська: 39–43; вул.Народицька: 21; вул.Овруцька, вул.Покровська: 94, 96А–96Б, 98–101, 103, 107, 119А, 121А; пров.Учбовий, проїзд Академіка Липського, проїзд Академіка Омелянського
181397 вул.Покровська, 143, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
центр розвитку дитини №5, музична зала
м.Житомир – вул.Крошенська: 3, 11А; вул.Покровська: 121, 123, 125, 149, 151–151А, 153А–153Б, 155, 159; вул.Цегляна, пров.1-й Танкістів
181398 вул.Покровська, 98В, м.Житомир, Житомирська обл., 10031
Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, мала актова зала
м.Житомир – вул.Євгена Рихліка, вул.Народицька: 15–17, 33–37; вул.Отаманів Соколовських, вул.Покровська: 84, 86–86А, 88, 90, 95, 97/2; пров.Священика Жилюка, проїзд Бруховського, просп.Незалежності: 29А, 31, 37, 39, 45;
181461 вул.П.Соломка, 67, с.Бистрі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431
клуб, актова зала
с.Бистрі
181462 вул.Михайлівська, 10, с.Михайлівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422
приміщення клубу, зала
с.Михайлівка