Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 27

Дільниць - 87

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Феодосіївська, 2, м. Дніпро
1-й поверх, коридор
Східне територіальне управління Військової служби правопорядку (військова частина А2256)
121162 пл.Шевченка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027
Палац студентів, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Акінфієва, вул.Набережна Перемоги: 2Р; вул.Яворницького, вул.Яружна, вул.8 Березня, пл.Соборна: 7–9А; пров.Феодосія Макаревського
121163 вул.Сергія Єфремова, 25, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027
Дніпропетровський державний аграрний університет, ауд.140, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Архітектора Дольніка, вул.Володимира Вернадського: 10–12, 16, 18–18А, 20–35Т; вул.Сергія Єфремова: 15–21К; пров.Євгена Коновальця: 4;
121164 вул.Ливарна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044
Дніпропетровська консерваторія ім.М.Глінки, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Барнаульська, вул.Кам’яна, вул.Колодязна, вул.Ламана, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Павла Нірінберга, вул.Поля, вул.Різнична, вул.Січеславська Набережна: 37, 39, 45, 47, 49, 49А; пров.Тісно-кам’яний, узвіз Струківський
121165 вул.Якова Самарського, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
навчально-виховний комплекс №100, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Барикадна: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 24; вул.Ливарна, вул.Шолом-Алейхема, вул.Якова Самарського, пл.Успенська, пров.Барикадний, узвіз Крутогірний: 7–33;
121166 пл.Соборна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044
Дніпропетровська медична академія, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Винниченка, вул.Сергія Єфремова: 1–14Д, 26; пл.Соборна: 1–6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця: 8–13; просп.Дмитра Яворницького: 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; узвіз Крутогірний: 3–5;
121167 вул.Володимира Вернадського, 2/4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Академія митної служби України, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Вернадського: 1–8А(гурт 2), 13–15, 17, 19/21; просп.Дмитра Яворницького: 34, 36;
121168 вул.Володимира Моссаковського, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044
Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 1–6, 7, 9–15, 17, 19, 21; вул.Володимира Моссаковського: 1–5, 7; вул.Олеся Гончара: 2–6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Дмитра Яворницького: 23, 25, 29, 31, 33;
121169 вул.Гоголя, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044
ДРІДУ НАДУ при Президентові України, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Катеринославський, вул.Виконкомівська: 1Б; вул.Гоголя: 1–14А, 17; вул.Паторжинського: 14/16, 18, 22, 24, 30; вул.Південна: 7, 9, 11; вул.Шевченка: 12, 16, 18, 18Б, 22, 23, 26, 28, 33, 35, 37А, 39, 41, 41А, 45, 47; пров.Шевченка, просп.Дмитра Яворницького: 41, 45, 45А, 45Б;
121170 вул.Василя Жуковського, 6А(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25–35А; вул.Володимира Моссаковського: 6А, 8–12, 14–24; вул.Гоголя: 16, 19–27А; вул.Довга балка: 2–33; вул.Олеся Гончара: 7–9, 11, 13, 15–32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31;
121171 вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, 1-й хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 8, 16, 18, 20–20Б, 22–24, 39А–45; вул.Володимира Моссаковського: 13А(гурт 6)–13(гурт 5), 26–40; вул.Гоголя: 41–70; вул.Гусенка, вул.Олеся Гончара: 36–44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24–47; пров.Гоголя
121172 вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, хол, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11–14, 16–18, 21–23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 20, 24;
121173 просп.Гагаріна, 38А(гурт 3), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №3, к.113, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Полігонна: 21, 23–27А; вул.Телевізійна: 1–8, 10, 12, 14–16А, 20; пров.Університетський, просп.Гагаріна: 38А(гурт 3);
121174 просп.Гагаріна, 28(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №1, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Кольцова, вул.Полігонна: 2–20; вул.Сірка: 1–21, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чонгарська, вул.Ясна: 7–10, 16; пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1);
121175 просп.Гагаріна, 38(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Акмолинська, вул.Армійська, вул.Баскетбольна, вул.Ботанічна, вул.Бронетанкова, вул.Глазунова, вул.Довга балка: 78–104; вул.Достоєвського, вул.Кишинівська, вул.Маневрова, вул.Миколи Гнатюка, вул.Олександра Рейнгарда, вул.Олени Ган, вул.Полігонна: 22–22А; вул.Полкова, вул.Сірка: 30А–46, 52–130; вул.Телевізійна: 9, 11–11Б, 13–13А, 17–19, 21–23; вул.Ясна: 11; просп.Гагаріна: 26(гурт), 30, 32, 36, 38(гурт 2), 46, 48, 58, 60, 64, 66, 68А, 68/1, 68/2, 70, 70А, 70А/1, 70А/2;
121176 вул.Казакова, 36(гурт 4), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050
гуртожиток №4 Дніпровського національного університету, кім.139, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Генерала Пушкіна: 1Б; вул.Казакова: 4, 4А, 30(гурт 5), 32(гурт 7), 36(гурт 4), 38(гурт 6); вул.Університетська
121177 вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107
школа №20, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Абхазька: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10; просп.Гагаріна: 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169 к.1, 169 к.2, 169 к.3, 169 к.4, 171, 173, 175, 177;
121178 вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107
школа №20, коридор, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Високовольтна, шосе Запорізьке: 1, 3, 5, 7, 9;
121179 вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107
школа №20, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Аеродромна, вул.Гаражна, вул.Городна, вул.Лісогорська, вул.Муромська, вул.Надії, вул.Соколина, вул.Тунельна, пров.Гаражний, пров.Пермський, тупик Гаражний, тупик Лісогорський, шосе Запорізьке: 19;
121180 вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050
навчально-виховний комплекс №28, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вінницька, вул.Володі Дубініна: 1–57; вул.Зої Космодем’янської, вул.Казакова: 1А; вул.Лізи Чайкіної: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Льотчиків, вул.Обсерваторна, вул.Остапа Вишні: 1–26; вул.Станична, вул.Танкістів, вул.Черняховського, пров.Льотчиків, просп.Гагаріна: 101 к.1, 101 к.2, 101 к.3, 101 к.4, 101 к.5, 101А, 101Д, 101К, 105, 107, 109, 111, 117, 119;
121181 вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050
навчально-виховний комплекс №28, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Аксакова, вул.Володі Дубініна: 59–103; вул.Лізи Чайкіної: 2(гурт 5), 4–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–47; вул.Марії Заньковецької, вул.Міськдачі: 7, 9, 11, 11А; вул.Олега Кошового, вул.Олександра Матросова, вул.Остапа Вишні: 27А–84; вул.Отаманська, вул.Панфілова, вул.Радіо, вул.Снайперська, вул.Хортицька, пров.Радіо, просп.Гагаріна: 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143;
121182 вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
Палац культури ДНУЗТ, дзеркальна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 5)–2(гурт 6), 2 к.1–2 к.10, 22;
121183 вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
палац культури ДНУЗТ, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 1)–2(гурт 4), 2(гурт 1 КВП);
121184 вул.Лазаряна, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
навчально-виховне об’єднання технічного профілю №79, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Алупкинська, вул.Борислава Брондукова, вул.Горяна, вул.Дернова, вул.Джерельна, вул.Крута балка, вул.Лабораторна, вул.Лешко-Попеля, вул.Переможна, вул.Південна: 1, 5; вул.Променева, вул.Сташкова, вул.Тихвінська, вул.2-а Горяна, вул.9 Січня, пров.Бузиновий, пров.Крута балка, пров.Лоцманський, тупик Крута балка, узвіз Лоцманський, станція Лоцманська
121185 просп.Гагаріна, 95, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010
коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Баха, вул.Білгородська, вул.Марії Кюрі, вул.Матроса Кошки, вул.Морська, вул.Севастопольська: 17(гурт), 21, 23–25, 27, 29, 31–73; пров.Героїв Крут, пров.Диканьський, пров.Морський, просп.Гагаріна: 63, 65(гурт 1), 65/67(гурт 3), 67(гурт 2), 69/1, 71, 71А, 73, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 75, 75/1, 79, 81, 81/2, 83, 85, 85Б, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95А, 97, 99; тупик Ігарський
121186 вул.Медична, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
їдальня №33 Національного гірничого університету, банкетна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61(гурт 3);
121187 вул.Бригадна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
школа №10, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Чекмарьова, вул.Бригадна, вул.Героїв Крут: 8, 10, 12, 14; вул.Глобинська, вул.Медична, вул.Севастопольська: 1–16, 18–20, 22, 26–26А, 28, 30; вул.Феодосіївська: 8–13; вул.Чернишевського: 1–10; просп.Гагаріна: 11(гурт 2), 13/15(гурт 5), 17, 21, 23, 31;
121188 просп.Дмитра Яворницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027
Національний гірничий університет, корпус №4, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Гагаріна: 1А, 2, 3, 5, 7, 33(гурт 1), 35(гурт 4); просп.Дмитра Яворницького: 11, 13/15, 17(гурт 2), 21(гурт 1);
121189 вул.Сімферопольська, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Інститут геотехнічної механіки, лабораторний корпус, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Героїв Крут: 1–7, 9, 11, 13; вул.Горбиста, вул.Обручева, вул.Сімферопольська, вул.Спаська, пров.Інгулецький, пров.Кипарисний, пров.Льотний, пров.Люблинський, пров.Обручева, пров.Сімферопольський, пров.Чернівецький, просп.Дмитра Яворницького: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; узвіз Балашовський: 2–26; узвіз Селянський: 5–10;
121190 вул.Набережна Перемоги, 40А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
спортивний комплекс Українського державного хіміко-технологічного університету, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мандриківська: 2А–78Г; вул.Набережна Перемоги: 44А(гурт 7 ДДМА), 44(гурт 6 ДДМА)–44Д;
121191 вул.Набережна Перемоги, 42(гурт 4 ДДАУ), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
Дніпропетровський державний аграрний університет, гуртожиток №4, бібліотека, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 42(гурт 4 ДДАУ)–42Ю, 44(гурт 6 ДДАУ), 44/1(гурт 3 ДДАУ)–44/4(гурт 2 ДДАУ), 50; узвіз Балашовський: 27–36; узвіз Благодатний, узвіз Мандриківський, узвіз Севастопольський, узвіз Селянський: 16–22;
121192 вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
школа №76, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 3–14; вул.Мандриківська: 80–142А, 150–154А, 160–160А, 162А, 164–166Б, 168–168Б, 170, 172–172А, 174–194А; вул.Набережна Перемоги: 76–80; вул.Переяславська
121193 вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
школа №76, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 46–48, 54–72;
121194 вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
школа №140, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мандриківська: 143–149, 155–159; вул.Набережна Перемоги: 98;
121195 вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
школа №140, хол, ліва сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мандриківська: 161, 163, 167, 169, 171, 173, 220–222;
121196 вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
школа №140, хол, права сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мандриківська: 196–218Б, 230–242; вул.Набережна Перемоги: 108 к.1–108 к.11; пров.Землеробський, пров.Мандриківський, узвіз Кодацький
121197 вул.Набережна Перемоги, 92(гурт 6), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094
Український державний хіміко-технологічний університет, гуртожиток №6, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 92(гурт 6)–96, 100–106А, 110;
121198 вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
навчально-виховний комплекс №66, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 112 к.1–112 к.3, 120, 124А; просп.Героїв: 1–3, 7;
121199 вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
навчально-виховний комплекс №66, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 2А–2Д, 4–6; вул.Набережна Перемоги: 116(гурт)–118 к.6, 124, 126–126А;
121200 вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
школа №73, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 4; просп.Героїв: 9, 11, 15–17;
121201 вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
школа №73, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 8; вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 8–14; просп.Героїв: 19;
121202 просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
навчально-виховний комплекс №111, хол, ліва сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Героїв: 25–27, 33, 37, 45;
121203 просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
навчально-виховний комплекс №111, хол, права сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 13, 15; просп.Героїв: 21–23;
121204 вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
школа №35, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 3, 7, 9; вул.Набережна Перемоги: 130 к.1–130 к.7;
121205 вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
школа №35, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 134 к.1–134 к.5, 140; просп.Героїв: 31, 35;
121206 вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
школа №35, хол початкової школи, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 136А; пров.Добровольців, просп.Героїв: 43;
121207 просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
навчально-виховний комплекс №130, коридор, ліва сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 19–27; пров.Штабний: 2, 4, 6–8;
121208 просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
навчально-виховний комплекс №130, коридор, права сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Героїв: 30, 32, 34;
121209 просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
навчально-виховний комплекс №130, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – просп.Героїв: 40, 46;
121210 просп.Героїв, 34, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106
музична школа №19, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Штабний: 1, 3, 5; просп.Героїв: 48–50;
121211 вул.Мільмана, 63, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
Лоц-Кам’янський Будинок культури, хол
м.Дніпро – вул.Байкова, вул.Бакинська: 184–188; вул.Верхоянська, вул.Воїнової, вул.Володимира Сосюри, вул.Глиняна, вул.Григорія Омельченка, вул.Далека, вул.Дружинників, вул.Капітальна, вул.Корсакова, вул.Лоцманська, вул.Мільмана, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Чехова, вул.Яснополянська, пров.Камський, пров.Різничний, пров.Рокитний, пров.Садовий, пров.Салтикова-Щедріна, узвіз Дніпровський
121212 вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
школа №107, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бакинська: 10–16; вул.Гайсинська, вул.Гаріна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 2–99, 101–103, 108–129; вул.Єреванська, вул.Камська, вул.Миру, вул.Радісна, вул.Слов’янська, вул.Холмогорська, пров.Дніпровський
121213 вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049
школа №107, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Маршала Судця, вул.Новорічна
121214 просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 10–12, 14, 16–18; просп.Героїв: 18А, 20;
121215 просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мандриківська: 336–340; просп.Героїв: 6, 10, 14А, 18;
121216 вул.Космічна, 9, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
Територіальній центр соціального обслуговування, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 155; вул.Космічна: 3–9А; вул.Мандриківська: 260(гурт 7)–329; вул.Писарева, вул.Шокальського, пров.Переяславський, просп.Героїв: 4;
121217 вул.Мандриківська, 276, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
Дніпропетровський державний аграрний університет, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Героїв: 12;
121218 вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126
школа №83, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Екіпажний: 3; ж/м Сокіл: 1 к.1–1 к.11;
121219 вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126
школа №83, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Космічна: 13–29; вул.Недєліна, пров.Екіпажний: 2–2 к.1, 10–12; ж/м Сокіл: 5–10;
121220 вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126
ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, права сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 28–44, 46, 48–58; вул.Євпаторійська: 106;
121221 вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126
ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, ліва сторона, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Слави: 45–45Б, 47; вул.Євпаторійська: 100 к.1–100 к.3, 104–104А; вул.Космодромна
121222 вул.Трудових резервів, 4(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49041
Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, гуртожиток, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Трудових резервів, просп.Праці
121223 пл.Соборна, 14/1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
центр екстремальної допомоги та медицини, учбова кімната, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"
121224 пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
КЗ"Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни", хол, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни"
121225 пл.Соборна, 14/3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня, хол, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня"
121226 пров.Феодосія Макаревського, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027
інститут проблем інвалідності, аудиторія, 1-й поверх
Державна установа "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України"
121227 вул.Полігонна, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005
Державна лікарня з поліклінікою ГУМВС України, актова зала, 1-й поверх
Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Дніпропетровській області"
121228 вул.Космічна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
"Перинатальний центр зі стаціонаром", актова зала, цокольний поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради"
121229 вул.Космічна, 19/1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100
Дніпропетровська міська лікарня №8, актова зала, 6-й поверх
"Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №8" Дніпропетровської обласної ради"
121230 вул.Гавриленка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
"Клінічний онкологічний диспансер", конференцзала, 3-й поверх
Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
121299 вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
школа №13, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 11, 13–15, 19;
121300 вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №148, хол, ліве крило, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 1–7, 9; просп.Олександра Поля: 43, 45;
121301 вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №148, хол, праве крило, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Антоновича: 4, 6, 10Б, 17; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 8, 10, 12; вул.Ульянова: 1–9; вул.Херсонська: 28–46; просп.Олександра Поля: 1/9–5, 10/9, 11А–13, 17, 21, 25, 27Д–33;
121302 пров.Ушинського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Дніпропетровський коледж технологій та дизайну, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Воскресенська: 44, 44А, 46; вул.Костомарівська, вул.Святослава Хороброго: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 40; вул.Херсонська: 1–19; пров.Ушинського, просп.Пушкіна: 1, 3, 5, 11, 11А, 13, 15, 15 к.1, 15 к.2, 19, 21;
121303 бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №2, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 1А, 4–6В; вул.Андрія Фабра: 4, 8, 10, 14; вул.Старокозацька: 50, 52, 52А, 52Б, 54, 60, 62, 62А, 63, 64, 64/66, 65, 66, 68, 68Б, 70, 70А, 71, 74, 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 78Б, 78В, 80, 82; вул.Шмідта: 9, 15, 17; просп.Дмитра Яворницького: 91, 99, 101, 101А, 101В, 101Г, 105, 109;
121304 вул.Столярова, 8, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Дніпропетровський монтажний технікум, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Князя Ярослава Мудрого: 16–22, 32; вул.Столярова: 8; пров.Скориківський, просп.Дмитра Яворницького: 72, 72А, 74, 76 ГУРТ, 78, 82;
121305 вул.Січеславська Набережна, 17 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
ДП "Укрдіпромез", вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Князя Володимира Великого: 20, 22, 24, 33, 34, 36, 40; вул.Князя Ярослава Мудрого: 6–8; вул.Січеславська Набережна: 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17 ГУРТ, 17А;
121306 вул.Мостова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49038
школа №9, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Чапленка, вул.Вокзальна, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Ярослава Мудрого: 29, 43–63А; вул.Мостова, вул.Пастера: 6–30; вул.Січеславська Набережна: 6 ГУРТ, 7, 8; вул.Столярова: 5, 9А; просп.Дмитра Яворницького: 88, 90, 94, 94А, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102;
121307 вул.Привокзальна, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49038
школа №1, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Белелюбського, вул.Боброва: 21А; вул.Курчатова, вул.Пастера: 2; вул.Привокзальна, пл.Вокзальна, пл.Старомостова, просп.Дмитра Яворницького: 104, 108, 113, 115, 117, 119, 119А к.ГУРТ, 121, 123, 125;
121308 бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №2, ленінська зала, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 3–3А, 7–40; вул.Володимира Антоновича: 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 30А, 30/32, 34, 35, 36А, 36Б, 36Д, 36К, 36Л, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49А; вул.Кавалерійська: 2, 4, 6, 8, 12, 12А; вул.Шмідта: 19, 21, 23, 25, 25А, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39; просп.Олександра Поля: 6–8А, 10/12; просп.Пушкіна: 25/27, 29/31, 31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 47, 51, 53, 57;
121309 просп.Олександра Поля, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
дитячо-молодіжний центр, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ульянова: 12–29; просп.Олександра Поля: 14–16, 18–20, 22–24, 26, 42А;
121316 вул.Князя Володимира Великого, 28, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії, актова зала, 5-й поверх
Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради"
121317 вул.Старокозацька, 63, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Дніпропетровський військовий госпіталь, клуб, 1-й поверх
Військовий госпіталь м.Дніпро (військова частина А 4615)
121464 вул.Електрична, 36, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112
професійний ліцей, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Берсенівська, вул.Василя Симоненка: 18–24; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Електрична: 21–21А, 23, 25–36; вул.Зеленоградська, вул.Кольська: 2–2З, 4, 6, 8, 12, 14, 16–44; вул.Марії Приймаченко, вул.Олександра Галича, вул.Прибережна, вул.Роторна: 14–16, 18, 20, 22; вул.Світанкова: 15–15А, 17, 19, 21; пров.Прибережний
121465 вул.Космонавта Волкова, 11А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112
БК "Енергетик", малий зал, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1А–17; вул.Електрична: 9–19, 22, 24; вул.Енергетиків: 7–12; вул.Кольська: 3, 5, 7, 9–11, 13, 15; вул.Космонавта Волкова: 13, 15–26; вул.Роторна: 2–12А; вул.Світанкова: 9–14, 16, 18–18А, 20, 22; вул.Станіславського: 11–15;
121466 вул.Космонавта Волкова, 6А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112
енергобудівний технікум, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1; вул.Вознюка, вул.Гаванська: 11А–11Д; вул.Електрична: 3–7; вул.Енергетиків: 1–6; вул.Євгена Маланюка, вул.Космонавта Волкова: 1–12, 14; вул.Світанкова: 2–8; вул.Станіславського: 1–5;
121480 вул.Електрична, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112
медичне об’єднання №12, актовий зал, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпровська міська лікарня №12" Дніпровської міської ради