Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернівецька область, Територіальний виборчий округ № 202

Дільниць - 167

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Святого Миколая, 20, с. Чудей, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл.
зал для відпочинку
Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (с. Чудей) Сторожинецького територіального центру
730001 вул.В.Івасюка, 7, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200
будинок народної творчості, актова зала, 2-й поверх
м.Вижниця – вул.А.Чехова, вул.Берегометська, вул.Буковинська, вул.Вижницька, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.В.М.Чорновола, вул.І.Підкови, вул.Кутська, вул.Куцевала, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.О.Довбуша, вул.О.Пушкіна, вул.Поповича, вул.Руська, вул.Р.Шухевича, вул.Січових стрільців, вул.Українська: 1–49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68–74; вул.Черемоша, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ярмаркова
730002 вул.Д.Загула, 14, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200
коледж прикладного мистецтва, актова зала, 1-й поверх
м.Вижниця – вул.Вокзальна, вул.В.Шкрібляка, вул.Г.Гараса, вул.Г.Хоткевича, вул.Д.Галицького, вул.Д.Загула, вул.І.Богуна, вул.І.Котляревського, вул.І.Франка, вул.Й.Бурги, вул.К.Бобикевич, вул.М.Драгоманова, вул.Миколайчука, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Небесної Сотні, вул.Нововижницька, вул.О.Кобилянської, вул.Переїздна, вул.Т.Шевченка, вул.Українська: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 76–116; вул.Чорногузівська, вул.Ю.Федьковича, вул.1 Травня, вул.9 Травня
730003 вул.Н.Яремчука, 4, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200
пансіонат "Черемош", актова зала
м.Вижниця – вул.А.Сахарова, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.Височана, вул.В.Симоненка, вул.В.Стефаника, вул.В.Стуса, вул.Дружби, вул.І.Мазепи, вул.І.Труша, вул.Л.Мартовича, вул.Молодіжна, вул.М.Черемшини, вул.М.Шашкевича, вул.М.Штолюка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Маковея, вул.Підгірна, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.Рівнянська, вул.Садова, вул.С.Воробкевича, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й І.Мазепи, пров.1-й Сагайдачного, пров.2-й Сагайдачного, пров.3-й Сагайдачного, пров.4-й Сагайдачного
730004 вул.І.Бажанського, 76, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210
міський клуб, актова зала
м.Вашківці – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.З.Канюк, вул.І.Бажанського: 31–31Б, 33–110А; вул.І.Богуна, вул.І.Мухи: 1, 3, 5, 7, 11–11А, 13, 15, 17; вул.Ковпака: 13, 15–19, 28–42; вул.Л.Українки, вул.Нова, вул.П.Лютика: 33–33А, 35–37, 39–53, 55–65; вул.Польова: 1А–11, 17–18, 19–19А, 23, 27, 29, 33; вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери: 15, 17–21, 24–70; вул.Юрія Лисана, вул.Ю.Федьковича, пров.І.Мухи, пров.Ковпака, пров.Юрія Лисана, пров.Ю.Федьковича, пров.1-й І.Бажанського, пров.1-й Ковпака, пров.1-й Ю.Федьковича, пров.2-й І.Бажанського, пров.2-й Степана Бандери, пров.3-й І.Бажанського, пров.3-й Степана Бандери, пров.4-й І.Бажанського, пров.5-й І.Бажанського
730005 вул.Т.Шевченка, 1, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210
будинок народної творчості, актова зала
м.Вашківці – вул.Героїв Майдану, вул.Дмитра Загула, вул.Затеплична, вул.І.Бажанського: 1–30А, 32А; вул.І.Мухи: 2, 4, 6, 8–10А, 12–12А, 14–14А, 16–16Б, 18–20; вул.І.Франка, вул.Ковпака: 1–12, 14, 20–26; вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.М.Грушевського, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.П.Лютика: 2–30, 34, 38–38А, 54; вул.Польова: 12–16, 18А, 20–20А, 24–26, 28, 30, 35–51А; вул.Соборна: 1, 3, 5, 7, 19–23Е, 25–25А, 27А–29, 31, 35; вул.Степана Бандери: 1–14, 16, 22; вул.Т.Шевченка: 2–4, 6, 8, 10; вул.Українська, вул.Черемошська: 1–3; вул.Шкільна, вул.Юнацька, пров.М.Грушевського, пров.М.Черемшини, пров.Польовий, пров.Шкільний, пров.1-й Затепличний, пров.1-й П.Лютика, пров.1-й Польовий, пров.1-й Степана Бандери, пров.1-й Т.Шевченка, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Затепличний, пров.2-й Кривоноса, пров.2-й П.Лютика, пров.2-й Польовий, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Затепличний, пров.3-й Шкільний
730006 вул.Т.Шевченка, 11, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210
клуб медичного коледжу, актова зала
м.Вашківці – вул.Базарна, вул.Буковинська, вул.В.Михайлюка, вул.В.Стефаника, вул.Г.Гараса, вул.Дальня, вул.Дружби, вул.І.Миколайчука, вул.Кармелюка, вул.Крайня, вул.Л.Кобилиці, вул.Монастирська, вул.М.Юрійчука, вул.Садова, вул.Соборна: 2, 4, 6, 10А–16А, 24, 26–26А, 30, 32–34, 36–50; вул.Т.Шевченка: 1, 5, 7, 9, 13–80; вул.Челюскіна, вул.Черемошська: 4–45; вул.Ювілейна, пров.В.Михайлюка, пров.І.Миколайчука, пров.Кармелюка, пров.Садової, пров.Соборної, пров.Челюскіна, пров.1-й Г.Гараса, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Л.Кобилиці, пров.1-й М.Юрійчука, пров.1-й Челюскіна, пров.2-й Г.Гараса, пров.2-й Дальній, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Л.Кобилиці, пров.2-й М.Юрійчука, пров.2-й Т.Шевченка, пров.2-й Челюскіна, пров.3-й М.Юрійчука, пров.3-й Т.Шевченка, пров.3-й Челюскіна
730007 вул.О.Кобилянської, 8, с.Волока, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210
сільський клуб, актова зала
с.Волока
730008 вул.Центральна, 27, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233
гімназія, спортивна зала, 2-й поверх
смт Берегомет – вул.Автомобільна, вул.Б.Хмельницького, вул.Василини Берник, вул.Вижницька, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Героїв Майдану, вул.Євгена Марчука, вул.Залізнодорожна, вул.Затишна, вул.Зелена: 2–6; вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Карбишева, вул.Кобилянської: 1–18, 20–63, 66–73; вул.Колгоспна, вул.Кузнечна, вул.Лісна, вул.Л.Кобилиці: 2–4, 7–9, 13; вул.Лужнянська, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.П.Лейби, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Романа Шухевича, вул.Славецька: 1, 3–3В, 5–5А, 7, 9, 13–15, 17–17В, 19–23, 34; вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–5, 8–34, 37–43А, 45, 49, 51, 57–57А, 59, 63–87, 89–121А; вул.Ю.Федьковича, пров.Вижницький, пров.Кармелюка, пров.Кобилянської, пров.Колгоспний, пров.Славецький, пров.Центральний: 2А, 3А–218; пров.Шкільний, пров.1-й Вижницький, пров.1-й Кобилянської, пров.2-й Вижницький, пров.2-й Кобилянської, пров.3-й Вижницький, пров.3-й Кобилянської: 3, 5–8, 31; пров.4-й Вижницький, пров.4-й Кобилянської, с.Заріччя – вул.Довбуша, вул.Зарічна, вул.Хвойна, пров.Зарічний, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний, пров.3-й Зарічний
730009 вул.Руська, 74, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233
школа №2, актова зала
смт Берегомет – вул.Боженка, вул.Бориса Грінченка, вул.Будівельна, вул.Випчинська, вул.В.Стефаника, вул.Галана, вул.Згарська, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.Кобилянської: 19; вул.Л.Українки, вул.Підкрайська, вул.П.Сагайдачного, вул.Руська, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Славецька: 2, 4, 5Б–6, 8, 10–12А, 16–16А, 18–18В, 28–30, 36; вул.Травнева, вул.Українська, вул.Фізкультурна, вул.Центральна: 6, 36А, 88, 159–265А; вул.Шевченка: 1–1А, 3–5, 7–9; пров.Боженка, пров.Гагаріна: 2, 6; пров.Галана, пров.Руський, пров.Січневий, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Руський, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Руський, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Кармелюка, пров.3-й Руський, пров.4-й Кармелюка
730010 вул.Шевченка, 50, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233
школа №3, актова зала
смт Берегомет – вул.Б.Ступки, вул.Весняна, вул.В.Терешкової, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Залізняка, вул.Лугова, вул.Ніколаєва, вул.Осіння, вул.Поповича, вул.Робітнича, вул.Серетська, вул.Титова, вул.Центральна: 44, 46–48, 50, 52–54, 58, 60, 123–145; вул.Чернівецька, вул.Шевченка: 2, 6, 10–58; пров.Гагаріна: 1–1А, 3, 9–11; пров.Заводський, пров.Центральний: 1–2, 3; пров.1-й Гагаріна, пров.2-й Гагаріна, пров.3-й Гагаріна, с.Заріччя – вул.Мигівська, пров.Мигівський, пров.1-й Мигівський, пров.2-й Мигівський, пров.3-й Мигівський
730011 вул.Кобилянської, 224, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233
школа №4, актова зала
смт Берегомет – вул.Джерельна, вул.Зелена: 11–70; вул.Кобилянської: 64–64Б, 74А–296; вул.Леонтієва, вул.Л.Кобилиці: 6, 10–12, 14–35; вул.М.Вовчка, вул.Підлісна, вул.Розтоцька, вул.Сонячна, пров.3-й Кобилянської: 1–2, 4, 9–12; с.Заріччя – вул.Буковинська, вул.Погранична
730012 вул.Головна, 127, с.Багна, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59208
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Багна
730013 вул.Гостинець, 63, с.Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59216
сільська рада, актова зала
с.Банилів – вул.Верховинська, вул.Вокзальна, вул.В.Репти, вул.В.Стефаника, вул.Гостинець: 1, 1В–1Ж, 6–9, 11, 14–15, 17–17А, 20, 23–23А, 29, 33А, 40, 45А–47, 52, 54, 55, 59В–84, 86А–90, 92–97А, 99–100А, 102–104, 106–109, 111–113, 114, 116–121В, 123–126Г, 128–129, 131–139, 142–144, 145–153; вул.Д.Загула, вул.І.Богуна, вул.І.Дощівника, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.М.Гаврилюка, вул.М.Грушевського, вул.Миколайчука, вул.М.Іванчука, вул.М.Лисенка, вул.М.Макаренка, вул.М.Марфієвича, вул.Незалежності, вул.Новий Гостинець, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.О.Поповича, вул.Підлужна, вул.Пікетна, вул.П.Полуботка, вул.П.Тичини, вул.С.Воробкевича, вул.С.Ковпака, вул.С.Руданського, вул.Т.Шевченка, вул.У.Кармелюка
730014 вул.Гостинець, 61, с.Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59216
будинок культури, велика зала, 1-й поверх
с.Банилів – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Вівчука, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Гостинець: 1А, 1З–5, 10, 12–13, 16, 17Б–19В, 20А–22А, 23Б–28, 29Б–33, 34–38, 41–44, 48–50, 53, 54А, 56–59, 84А, 91, 97Б, 101, 105, 109А, 113А, 115, 121Г, 127, 130, 140–141, 144Б, 155; вул.Долинська, вул.Дружби, вул.Є.Гребінки, вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.М.Гавалешко, вул.М.Коцюбинського, вул.Млинська, вул.Молодіжна, вул.Н.Левицького, вул.Норінська, вул.Н.Яремчука, вул.О.Вишні, вул.О.Пушкіна, вул.О.Романенка, вул.Переяславська, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Українська, вул.Шкрібляка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Федьковича, вул.8 Березня
730015 вул.Головна, 78, с.Бережниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59217
школа, актова зала
с.Бережниця
730016 вул.Головна, 271, с.Виженка, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59209
школа, актова зала
с.Виженка
730017 вул.Головна, 69, с.Долішній Шепіт, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59240
сільська рада, зала засідань
с.Долішній Шепіт – вул.Б.Хмельницького, вул.Головна: 1–39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 55, 57–59, 61, 63–69А, 71, 73, 75; вул.Л.Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Прикордонна, пров.Гірський, пров.Лісовий, с.Фальків
730018 вул.Головна, 202Б, с.Долішній Шепіт, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59240
сільський клуб, актова зала
с.Долішній Шепіт – вул.Головна: 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 70, 72–72А, 74, 76–246; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Н.Яремчука, вул.Січових Стрільців, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, пров.Героїчний, пров.Зарічний, пров.Шкільний
730019 вул.Головна, 78Б, с.Лопушна, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59241
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Лекечі, с.Лопушна
730020 вул.Головна, 39, с.Замостя, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59214
будинок культури, актова зала, 1-поверх
с.Замостя
730021 вул.Шевченка, 70А, с.Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59222
будинок народної творчості, актова зала, 1-й поверх
с.Іспас – вул.Буковинська, вул.В.Івасюка, вул.Воробкевича, вул.В.Стефаника, вул.Головна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Лісова, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Марка Вовчка, вул.Марфієвича, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.О.Кобилянської, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Стрітенська, вул.Федьковича, вул.Черемошська, вул.Шевченка, пров.Луговий, пров.1-й Вербівець, пров.1-й Головної, пров.1-й Довбуша, пров.1-й Луговий, пров.1-й Миру, пров.1-й Федьковича, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Головної, пров.2-й Довбуша, пров.2-й Луговий, пров.2-й Федьковича, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Шевченка
730022 вул.Горішня, 1А, с.Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59222
сільський клуб, актова зала
с.Іспас – вул.Горішня, вул.Довбуша, вул.Іспаська, вул.Карпатська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Назарія Яремчука, вул.Січових Стрільців, вул.Юрія Гагаріна, пров.Іспаський, пров.1-й Гагаріна, пров.2-й Гагаріна, пров.3-й Гагаріна
730023 вул.Майданська, 5А, с.Майдан, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59231
сільський клуб, актова зала
с.Майдан(Вижницька міська громада)
730024 вул.Головна, 9, с.Карапчів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59225
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Карапчів
730025 вул.Шкільна, 1, с.Бабине, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59225
школа, актова зала
с.Бабине
730026 вул.Центральна, 111, с.Вали, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59227
сільський клуб, актова зала
с.Вали
730027 вул.Шкільна, 17, с.Коритне, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59223
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Коритне
730028 вул.В.Лелека, 33, с.Бережонка, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59224
сільський клуб, актова зала
с.Бережонка
730029 вул.Героїв Майдану, 64, с.Лукавці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230
фельдшерсько-акушерський пункт, зал засідань
с.Лукавці – вул.В.Івасюка, вул.Героїв Майдану: 1–99, 101, 107; вул.Дружби, вул.Зарінецька, вул.Засеретська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Місікевича, вул.Млинська, вул.Молодіжна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 25–39; вул.Моцарта: 4–6, 8, 10–12, 14–18А, 20, 22, 23А–24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Польова: 7; пров.Залізничний, пров.Млинський, пров.Серетський, пров.1-й Церковний, пров.2-й Церковний
730030 вул.Героїв Майдану, 166, с.Лукавці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Лукавці – вул.Берегометська, вул.Березівська, вул.Буковинська, вул.Вчительська, вул.Героїв Майдану: 100, 102–106, 108–270; вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Левківська, вул.Л.Українки, вул.Мигівська, вул.Молодіжна: 2, 4–6, 8–8А, 10, 12, 14, 18, 20, 22; вул.Моцарта: 1–3А, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–88; вул.Н.Яремчука, вул.О.Киселиці, вул.Польова: 1–6; вул.Серафинецька, вул.Спортивна, вул.Теплична, вул.Українська, вул.Факельна, вул.Фестивальна, пров.В.Чорновола, пров.Довбуша, пров.Н.Яремчука
730031 вул.Центральна, 10, с.Вахнівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230
сільський клуб, актова зала
с.Вахнівці, с.Липовани, с.Майдан(Лукавецька с/р)
730032 вул.Центральна, 41, с.Вовчинець, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59232
сільський клуб, актова зала
с.Вовчинець
730033 вул.Центральна, 84, с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59236
школа,каб.1,2,1-й поверх
с.Мигове – вул.Артемійчука, вул.Берегометська, вул.Б.Хмельницького, вул.Васі Токаря, вул.Великівська, вул.Вовчинецька, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кобилянської, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Лукавецька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Н.Яремчука, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сіретська, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Чапаєва: 1–3А, 5–7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31–31А; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю.Федьковича, вул.28 Червня
730034 вул.Центральна, 90, с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59236
будинок народної творчості, к.1,2,1-й поверх
с.Мигове – вул.Багнянська, вул.Буковинська, вул.Верховинська, вул.Довбуша, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Кошового, вул.Мигівська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Солонецька, вул.Українська, вул.Чапаєва: 4, 8–9, 13А–14, 16, 18, 20–22, 24–24А, 26, 28, 30, 33–51; пров.Гірськолижний
730035 вул.Центральна, 54Б, с.Велике, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59237
сільський клуб, актова зала
с.Велике
730036 вул.Шкільна, 3, с.Мілієве, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Мілієве
730037 вул.Буковинська, 3, с.Кибаки, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220
сільський клуб, актова зала
с.Кибаки
730038 вул.Майданська, 68, с.Середній Майдан, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220
сільський клуб, актова зала
с.Середній Майдан
730039 вул.Н.Яремчука, 271А, с.Слобода-Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59215
сільський клуб, актова зала
с.Слобода-Банилів
730040 вул.Українська, 1, с.Черешенька, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59207
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Черешенька
730041 вул.Українська, 94, с.Чорногузи, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59206
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Чорногузи
730185 вул.Незалежності, 42, м.Кіцмань, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59300
будинок народної творчості та дозвілля, фойє
м.Кіцмань – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Д. Загули, вул.І. Виговського, вул.І. Миколайчука, вул.І. Тобілевича, вул.Квітнева, вул.Космонавтів, вул.Л. Кобилиці, вул.Л. Українки, вул.Лінькова, вул.М. Івасюка, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Незалежності: 2–2Б, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16–16Б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 46, 50, 52–52Б; вул.Одеська, вул.П. Дорошенка, вул.Пігуляка, вул.С. Руданського, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Тиха, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Ю. Гагаріна, вул.9 Травня, пров.Буковинський, пров.Музичний, пров.Одеський, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Ярмарковий
730186 вул.Незалежності, 57А, м.Кіцмань, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59300
Кіцманська районна гімназія
м.Кіцмань – вул.Б. Хмельницького, вул.Бояна, вул.В. Чорновола, вул.І. Мазепи, вул.І. Франка, вул.Л. Чайкіної, вул.М. Горького, вул.Миру, вул.Н. Яремчука, вул.Незалежності: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 37–45, 49, 51, 53, 63, 69, 85–85Б, 87–87Б, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–137; вул.О. Кобилянської, вул.О. Поповича, вул.Павлюченка, вул.Паркова, вул.Південна, вул.С. Воробкевича, вул.Симоненка, вул.Сторожинецька, вул.Т. Шевченка, вул.Червонохрестна, вул.Черняховського, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.В. Чорновола, пров.І. Франка, пров.Лікарняний, пров.Н. Яремчука, пров.О. Кобилянської, пров.Південний, пров.Підлісний, пров.Черняховського
730187 вул.І. Миколайчука, 5, м.Кіцмань, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59300
школа, актовий зал
м.Кіцмань – вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.В. Стефаника, вул.В. Стуса, вул.Г. Сковороди, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.І. Бажана, вул.І. Павлюк, вул.І. Синюка, вул.Київська, вул.Кубанська, вул.М. Гоголя, вул.М. Кутузова, вул.М. Лермонтова, вул.М. Лисенка, вул.М. Новицького, вул.Механізаторів, вул.Нагірна, вул.Незалежності: 54–58А, 64–68, 70–84, 86, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110; вул.О. Довбуша, вул.О. Пушкіна, вул.О. Суворова, вул.Озерна, вул.П. Сагайдачного, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Річкова, вул.С. Яричевського, вул.Січових стрільців, вул.Сонячна, вул.У. Кармелюка, вул.Фоміна, вул.Харківська, вул.Чагор, вул.Ю. Федьковича, вул.16 Липня, пров.Г. Сковороди, пров.Залізничний, пров.І. Бажана, пров.І. Павлюк, пров.Київський, пров.Комарівський, пров.М. Гоголя, пров.О. Пушкіна, пров.О. Суворова, пров.Першотравневий, пров.С. Яричевського, пров.Сонячний, пров.Харківський, пров.Чагор
730188 вул.Центральна, 37, смт Лужани, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59342
Адміністративна будівля ТзОВ "Припруття"
смт Лужани – вул.Березівська, вул.В. Івасюка, вул.В. Ковалюка, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.І. Миколайчука, вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Лугова, вул.М. Грушевського, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О. Довбуша, вул.О. Кобилянської, вул.Об’їздна, вул.П. Сагайдачного, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Т. Шевченка, вул.Фізкультурна, вул.Шкільна, вул.Ю. Федьковича, вул.Ювілейна, пров.Березівський, пров.В. Ковалюка, пров.Заводський
730189 вул.Центральна, 45, смт Лужани, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59342
будинок культури, зал
смт Лужани – вул.Буковинська, вул.В. Нижника, вул.Вокзальна, вул.Іванівка, вул.Квітки - Основ’яненка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Н. Яремчука, вул.О. Пушкіна, вул.Першотравнева, вул.Пражинки, вул.У. Кармелюка, вул.Угринчука, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Черемшини, вул.Ю. Гагаріна, пров.Патона, пров.У. Кармелюка, пров.Черемшини
730190 вул.Головна, 7, смт Неполоківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59330
школа, спортзал
смт Неполоківці
730191 вул.Українська, 25, с.П’ядиківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59330
сільський клуб, актовий зал
с.П’ядиківці
730192 вул.Головна, 22, с.Берегомет, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59332
будинок культури, актовий зал
с.Берегомет
730193 вул.Головна, 21, с.Клокічка, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59332
клуб, актовий зал
с.Клокічка
730194 вул.Центральна, 28А, с.Реваківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59332
клуб, актовий зал
с.Реваківці
730195 вул.Центральна, 33, с.Біла, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59346
будинок культури, фойє
с.Біла
730196 вул.Головна, 54, с.Борівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59311
будинок культури, фойє
с.Борівці
730197 вул.Буковинська, 28, с.Брусниця, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59350
будинок культури, актовий зал
с.Брусниця
730198 вул.Українська, 7, с.Діброва, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59350
народний дім, актовий зал
с.Діброва
730199 вул.Буковинська, 1, с.Зеленів, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59351
клуб, актовий зал
с.Зеленів
730200 вул.Шкільна, 8, с.Кальнівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59350
школа, спорт зал
с.Кальнівці
730201 вул.Т. Шевченка, 23, с.Остра, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59351
клуб, актовий зал
с.Остра
730202 вул.І. Миколайчука, 23, с.Чортория, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59352
клуб, актовий зал
с.Чортория
730203 вул.Н. Яремчука, 11, с.Валява, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59340
будинок культури, актовий зал
с.Валява
730204 вул.Миру, 3, с.Верхні Станівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59356
будинок культури, актовий зал
с.Верхні Станівці – вул.А. Гайдара, вул.Б. Хмельницького, вул.Брусенецька, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.Виноградська, вул.Головна, вул.Кахельна, вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О. Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Т. Шевченка, вул.У. Кармелюка, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Шкільна, пров.Т. Шевченка, пров.Центральний
730205 вул.Острий Кілок, Клубна, 1, с.Верхні Станівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59356
клуб, актовий зал
с.Верхні Станівці – вул.Острий Кілок, Афенська, вул.Острий Кілок, Братства, вул.Острий Кілок, Г. Сковороди, вул.Острий Кілок, Зелена, вул.Острий Кілок, І. Калиняка, вул.Острий Кілок, І. Миколайчука, вул.Острий Кілок, І. Франка, вул.Острий Кілок, Кленова, вул.Острий Кілок, Клубна, вул.Острий Кілок, Лісова, вул.Острий Кілок, М. Рильського, вул.Острий Кілок, Н. Левицького, вул.Острий Кілок, Н. Яремчука, вул.Острий Кілок, О. Довженка, вул.Острий Кілок, Українська, вул.Острий Кілок, Ю. Федьковича
730206 вул.Головна, 45, с.Глиниця, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59355
клуб, зал
с.Глиниця
730207 вул.Т. Шевченка, 24, с.Коростувата, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59355
клуб, зал
с.Коростувата
730208 вул.Шкільна, 10, с.Давидівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59309
школа, їдальня
с.Давидівці
730209 вул.Т. Шевченка, 53А, с.Драчинці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59353
школа, спортзал
с.Драчинці
730210 вул.Головна, 32, с.Нові Драчинці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59353
школа, спортзал
с.Нові Драчинці
730211 вул.Т. Шевченка, 6, с.Дубівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59334
клуб, зал
с.Дубівці
730212 вул.Центральна, 33, с.Гаврилівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59320
клуб, актовий зал
с.Гаврилівці
730213 вул.Головна, 71, с.Іванківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59320
школа, спортзал
с.Іванківці
730214 вул.Велико-Володимирська, 87А, с.Киселів, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59310
будинок культури, зал
с.Киселів
730215 вул.Шкільна, 3, с.Кліводин, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59308
будинок культури, актовий зал
с.Кліводин
730216 вул.С. Воробкевича, 47Б, с.Витилівка, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59323
клуб, актовий зал
с.Витилівка
730217 вул.Головна, 44, с.Лашківка, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59323
будинок культури, зал
с.Лашківка
730218 вул.Дружби народів, 14, с.Малятинці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59314
школа, фойє
с.Малятинці
730219 вул.О. Кобилянської, 2, с.Мамаївці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59343
школа №2, фойє
с.Мамаївці – вул.А. Логозаря, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.В. Стефаника, вул.Дружби народів, вул.Заводська, вул.Запотічна, вул.І. Сірка, вул.І. Франка, вул.Київська, вул.Кіцманська, вул.Л. Кобилиці, вул.М. Галицького, вул.М. Гоголя, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Н. Яремчука, вул.Нова, вул.О. Довбуша, вул.О. Кобилянської, вул.П. Дорошенка, вул.П. Сагайдачного, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Р. Шухевича, вул.Робітнича, вул.С. Бандери, вул.С. Воробкевича, вул.Садова, вул.св. Володимира, вул.Т. Шевченка: 145–147, 149, 151, 153–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 216–224; вул.Цілинна, вул.Я. Мудрого, вул.24 серпня, вул.50 років Перемоги, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Н. Яремчука, пров.Польовий, пров.Я. Мудрого
730220 вул.Т. Шевченка, 164, с.Мамаївці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59343
будинок культури, актовий зал
с.Мамаївці – вул.Д. Загули, вул.Д. Стасюка, вул.Дільницька, вул.Єсеніна, вул.І. Богуна, вул.І. Мазепи, вул.Клевчука, вул.Л. Українки, вул.М. Вовчка, вул.М. Чурай, вул.Пігуляка, вул.Підтрощівська, вул.Подільчука, вул.Привокзальна, вул.Садгірська, вул.Симоненка, вул.Т. Шевченка: 1–142, 148, 150, 152–152А, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–200, 202, 203А–212; вул.Церковна, вул.Чернівецька, вул.Ю. Федьковича: 21, 23, 25–25А, 27–27А, 29, 31, 33–54; вул.Яворського, вул.16 липня, вул.9 Травня: 1–45; пров.Єсеніна, с.Новий Киселів
730221 вул.Конституції, 24, с.Мамаївці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59343
школа №1, актовий зал
с.Мамаївці – вул.Б. Лепкого, вул.Б. Хмельницького, вул.В. Стуса, вул.Г. Хоткевича, вул.Д. Гнатюка, вул.доктора Прокоповича, вул.Зелена, вул.І. Виговського, вул.І. Лева, вул.І. Миколайчука, вул.І. Тащука, вул.К. Товстюк, вул.Конституції, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.М. Грушевського, вул.М. Гудими, вул.М. Лисенка, вул.Припрутська, вул.С. Петлюри, вул.Січових стрільців, вул.Сонячна, вул.Ю. Гагаріна, вул.Ю. Федьковича: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.9 Травня: 46–65;
730222 вул.Б. Хмельницького, 66, с.Брусенки, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59358
клуб, актовий зал
с.Брусенки
730223 вул.Незалежності, 40, с.Нижні Станівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59357
сільська рада, зал засідань
с.Нижні Станівці
730224 вул.Незалежності, 98, с.Оршівці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59321
будинок культури, глядацький зал
с.Оршівці
730225 вул.Незалежності, 90, с.Ошихліби, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59322
будинок культури, фойє
с.Ошихліби
730226 вул.Головна, 54, с.Ставчани, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59316
будинок культури, фойє
с.Ставчани
730227 вул.Головна, 18А, с.Бурдей, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59345
клуб, глядацький зал
с.Бурдей
730228 вул.Центральна, 49, с.Ревне, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59345
будинок культури, фойє
с.Ревне
730229 вул.Центральна, 147, с.Стрілецький Кут, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59345
школа, актовий зал
с.Стрілецький Кут
730230 вул.Шкільна, 7, с.Суховерхів, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59307
школа, спорт зал
с.Суховерхів
730231 вул.Головна, 15А, с.Хлівище, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59315
клуб, зал
с.Хлівище
730232 вул.Н. Яремчука, 6, с.Шипинці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59341
будинок культури, зал урочитих подій
с.Шипинці
730233 вул.С. Душинського, 8А, с.Шишківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59312
будинок культури, фойє
с.Шишківці
730234 вул.Головна, 9, с.Южинець, Кіцманський р-н, Чернівецька обл., 59313
школа, спортивний зал
с.Южинець
730235 вул.Незалежності, 1, м.Кіцмань, Чернівецька обл., 59300
лікарня, зал засідань
Комунальне некомерційне підприємство "Кіцманська центральна районна лікарня" Кіцманської районної ради
730279 вул.Т.Шевченка, 1, смт Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59100
районний будинок культури, велика зала
смт Путила – вул.Алексєєва, вул.Базилєва, вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Меняшкіна, вул.Молодіжна, вул.М.Том’юка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Федьковича
730280 вул.Т.Шевченка, 1, смт Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59100
районний будинок культури, мала зала
смт Путила – вул.В.Чорновола, вул.Гірська, вул.Ковпакова, вул.Мешкова, с.Паркулина – вул.Храбусна, с.Рижа – вул.Бокач, вул.Сторонецький потік: 1–26; с.Тораки
730281 вул.Центральна, 60А, с.Паркулина, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59100
сільський клуб, глядацька зала
с.Паркулина – вул.Запша, вул.Центральна
730282 вул.Сторонецький потік, 95, с.Рижа, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59100
сільський клуб, глядацька зала
с.Рижа – вул.Гробище, вул.Сторонецький потік: 27–141;
730283 вул.Головна, 130, с.Дихтинець, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59115
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Дихтинець – вул.Головна, вул.Греблинська, с.Греблина(Дихтинецька с/р), с.Замогила – вул.Замогильна: 2–36, 39–40, 66–71, 97;
730284 вул.Малодихтинецька, 3, с.Малий Дихтинець, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59115
сільський клуб, глядацька зала
с.Дихтинець – вул.Малодихтинецька, с.Замогила – вул.Замогильна: 37–38, 41–64, 72–96; вул.Малодихтинецька, с.Малий Дихтинець
730285 вул.І.Миколайчука, 34Б, с.Довгопілля, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59120
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Довгопілля, с.Греблина(Конятинська сільська громада), с.Плита
730286 вул.Головна, 107А, с.Стебні, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59121
сільський клуб, глядацька зала
с.Стебні
730287 вул.Головна, 64, с.Киселиці, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59124
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Киселиці, с.Площі, с.Поляківське, с.Соколій – вул.Малодихтинецька, вул.Соколівська
730288 вул.Світанкова, 18, с.Гробище, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59124
сільський клуб, глядацька зала
с.Гробище, с.Соколій – вул.Гірська, вул.Карпатська, пров.Фабрицький
730289 вул.Центральна, 182, с.Конятин, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59122
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Конятин
730290 вул.Самаківська, 30, с.Самакова, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59122
сільський клуб, глядацька зала
с.Великий Липовець, с.Самакова
730291 вул.Головна, 82А, с.Мариничі, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59112
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Мариничі, с.Бисків
730292 вул.Головна, 34А, с.Петраші, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59112
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Петраші
730293 вул.Ю.Федьковича, 1А, с.Підзахаричі, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59110
сільський будинок культури, кабінет директора
с.Підзахаричі, с.Міжброди, с.Хорови
730294 вул.Головна, 87, с.Плоска, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59130
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Плоска
730295 вул.Кобилиці Л., 15, с.Лустун, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59130
сільський клуб, глядацька зала
с.Лустун
730296 вул.Головна, 93, с.Розтоки, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59111
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Розтоки, с.Околена, с.Товарниця, с.Ями
730297 вул.Підгірська, 1В, с.Селятин, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59131
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Селятин, с.Галицівка
730298 вул.Митницька, 2, с.Руська, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59131
Руськівська школа-сад, спортивна зала
с.Руська
730299 вул.Головна, 69, с.Сергії, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59107
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Сергії, с.Тесницька
730300 вул.Незалежна, 26, с.Рипень, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59107
сільський клуб, глядацька зала
с.Випчина, с.Рипень
730301 вул.Центральна, 16, с.Фошки, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59107
сільський клуб, глядацька зала
с.Фошки
730302 вул.Центральна, 51, с.Усть-Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59114
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Усть-Путила, с.Бісків, с.Шпетки
730303 вул.К.Г.Алєксєєва, 4А, с.Шепіт, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59133
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Шепіт, с.Андреківське
730304 вул.Ю.Федьковича, 23А, с.Верхній Яловець, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59133
Фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №2
с.Верхній Яловець, с.Нижній Яловець – вул.Верховинська, вул.О.Довбуша, вул.Черемошська
730305 вул.Щербини, 5А, с.Сарата, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59134
НПП "Черемоський" Перкалабського ПНДВ
с.Нижній Яловець – вул.Гірська, с.Сарата
730306 вул.Головна, 51, с.Яблуниця, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59126
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Яблуниця, с.Плай
730307 вул.Голошинська, 42, с.Голошина, Путильський р-н, Чернівецька обл., 59126
сільський клуб, глядацька зала
с.Голошина
730338 вул.Чернівецька, 11, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
будинок національних культур, танцювальна зала, 2-й поверх
м.Сторожинець – вул.А.Шептицького, вул.Весняна, вул.В.Івасюка, вул.Гвардійська, вул.Г.Карюкіна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Горіхова, вул.Зелена, вул.І.Мічуріна, вул.І.Франка, вул.Копайгородська, вул.Косівська, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського, вул.М.Некрасова: 1–11; вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Небесної Сотні, вул.Недужка, вул.П.Видинівського: 2–72А, 75, 77; вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.П.Нікітіна, вул.П.Сагайдачного, вул.Ропчанська, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Лопуляка, вул.Соборна: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 20, 30; вул.Сонячна, вул.Сторожинецька, вул.Українська, вул.Чернівецька, вул.Щастя, вул.28 Червня, вул.40 років Перемоги, пров.Косівський, пров.Першотравневий, пров.Чернівецький, пров.1-й Чернівецький, пров.2-й Чернівецький
730339 вул.Чаплигіна, 33, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
ліцей, спортивна зала
м.Сторожинець – вул.Буковинська, вул.Гастелло, вул.Гетьманська, вул.Г.Карюкіна: 15, 17, 19–19А, 21–21А, 23–23А, 25, 27, 29, 33–88; вул.ім.І.І.Сікорського, вул.ім.Юрія Дрогобича, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.М.Некрасова: 14–20; вул.Молдавська, вул.Незалежності, вул.Соборна: 3Б, 5–5А, 7–7Д, 9–11, 13–13А, 15–19, 21–25; вул.Тополина, вул.У.Кармелюка, вул.Чаплигіна, вул.Ч.Дарвіна, вул.Чкалова, вул.Щорса, вул.Ягідна, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Соборний, пров.Чаплигіна
730340 вул.П.Видинівського, 1, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
школа №1, спортивна зала
м.Сторожинець – вул.Амурська, вул.Березнева, вул.Глибоцька, вул.Житня, вул.І.Вільде, вул.ім. Ганни Дущак, вул.Марка Вовчка, вул.М.Ватутіна, вул.О.Герцена, вул.О.Кобилянської, вул.Польова, вул.Прикарпатська, вул.Реутова, вул.Річкова, вул.С.Окуневської, вул.Т.Шевченка, пров.Амурський, пров.Глибоцький, пров.М.Ватутіна, пров.О.Герцена, пров.О.Кобилянської, пров.Річковий
730341 вул.Б.Хмельницького, 45, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
ДП "Сторожинецьке лісове господарство", актова зала
м.Сторожинець – вул.А.Міцкевича, вул.Б.Хмельницького: 3–55, 57, 59; вул.В.Антоновича, вул.Вишиванки, вул.В.Стефаника, вул.Дж.Джамбаєва, вул.Д.Карбишева, вул.Дніпровська, вул.Донська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Виговського, вул.І.Мазепи, вул.Й.Шмідта, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Козацького духу, вул.Коломийська, вул.Кошківська, вул.Л.Глібова, вул.Матросова, вул.М.Василька, вул.М.Горького, вул.М.Лермонтова, вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Пушкіна, вул.Павла Чубинського, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Прутська, вул.Свободи, вул.С.Ковпака, вул.Соломії Крушельницької, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Т.Іваницького, вул.Фізкультурна, вул.Ф.Кривенка, вул.Хотинська, вул.Шекспіра, вул.Ю.Федьковича, вул.Ю.Фучіка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Дніпровський, пров.І.Мазепи, пров.Квітневий, пров.Новий, пров.О.Пушкіна, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський
730342 вул.І.Крейтера, 1, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
лісовий коледж, зала урочистих подій
м.Сторожинець – вул.Абрикосова, вул.Асакі, вул.Берегова, вул.Берегометська, вул.Бузкова, вул.В.Белінського, вул.В.Вернадського, вул.Вижницька, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Гуцульська, вул.Дачна, вул.Д.Вишневецького, вул.Динамівська, вул.Дружби, вул.Жасмінна, вул.Західна, вул.І.Крейтера, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Клинівська, вул.княгині Ольги, вул.Лісоводів, вул.Л.Кобилиці, вул.Лугова, вул.М.Ємінеску, вул.М.Заньковецької, вул.М.Коперника, вул.М.Черемшини, вул.Нагірна, вул.Народна, вул.Новобросківська, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.О.Маковея, вул.Опришків, вул.П.Видинівського: 74–74Д, 76, 78–175А; вул.Підгірна, вул.Пляжна, вул.Подольська, вул.Полтавська, вул.С.Воробкевича, вул.Січових Стрільців, вул.С.Смаль-Стоцького, вул.Сунична, вул.Фруктова, вул.Яблунева, вул.Якобашвілі, пров.Вижницький, пров.Вишневий, пров.Г.Карюкіна, пров.Гуцульський, пров.І.Крейтера, пров.Клинівський, пров.Народний, пров.Пляжний, пров.1-й Асакі, пров.1-й Берегометський, пров.1-й Вижницький, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Дружби, пров.1-й Київський, пров.1-й Клинівський, пров.1-й О.Довбуша, пров.1-й П.Видинівського, пров.1-й Полтавський, пров.1-й Якобашвілі, пров.2-й Асакі, пров.2-й Берегометський, пров.2-й Вижницький, пров.2-й Вишневий, пров.2-й Дружби, пров.2-й Київський, пров.2-й Клинівський, пров.2-й О.Довбуша, пров.2-й П.Видинівського, пров.2-й Полтавський, пров.2-й Якобашвілі, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Дружби, пров.3-й Київський, пров.3-й Клинівський, пров.3-й О.Довбуша, пров.3-й П.Видинівського, пров.3-й Полтавський, пров.3-й Якобашвілі, пров.4-й Дружби, пров.4-й Київський, пров.4-й Клинівський, пров.4-й Якобашвілі, пров.5-й Дружби, пров.6-й Дружби, пров.7-й Дружби
730343 вул.Б.Хмельницького, 112Б, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
гімназія №2, спортивна зала
м.Сторожинець – вул.А.Чехова, вул.Б.Хашдеу, вул.Б.Хмельницького: 56, 58–58А, 60–198; вул.Вашківська, вул.Вербова, вул.Володимирівська, вул.Д.Менделєєва, вул.Заставнянська, вул.Затишна, вул.І.Котляревського, вул.І.Крилова, вул.К.Галкіна, вул.Кельменецька, вул.Кіцманська, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Л.Чайкіної, вул.Львівська, вул.Мисливська, вул.М.Лисенка, вул.М.Чугуніна, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Переяславська, вул.Райдужна, вул.Сіретська, вул.Табірна, вул.Ф.Штирбу, вул.Шкільна, пров.Вашківський, пров.І.Крилова, пров.Кіцманський, пров.Л.Чайкіної, пров.Табірний, пров.1-й Вашківський, пров.1-й Л.Чайкіної, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Б.Хмельницького, пров.2-й Вашківський, пров.2-й Л.Чайкіної, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Б.Хмельницького, пров.3-й Шкільний
730344 вул.Штефан чел Маре, 157, смт Красноїльськ, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59022
будинок культури, мала зала
смт Красноїльськ – вул.А.Матеєвича, вул.Б.Хмельницького, вул.Путна, вул.Штефан чел Маре: 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41–41А, 43–43Д, 45–45В, 47–496; пров.Штефан чел Маре
730345 вул.Дружби, 11А, смт Красноїльськ, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59022
школа №3, спортивна зала
смт Красноїльськ – вул.Дружби, вул.І.Мотреску, вул.Кобилянської, вул.М.Ємінеску, вул.Штефан чел Маре: 1–18, 20–20Г, 22, 24, 26, 28–28А, 30–30Д, 32–32А, 34, 36, 38, 40–40Б, 42, 44–44А, 46;
730346 вул.В.Александрі, 1Б, смт Красноїльськ, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59022
школа №1, фойє
смт Красноїльськ – вул.А.І.Куза, вул.Буковинська, вул.В.Александрі, вул.Г.Воде, вул.Пушкіна
730347 вул.Головна, 136, с.Банилів-Підгірний, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59020
будинок культури, глядацька зала
с.Банилів-Підгірний – вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.Головна: 1–263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277–279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–293Б, 295–295Б, 297; вул.Дунавецька, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кожедуба, вул.Колгоспна, вул.Кошелівська, вул.Круглова, вул.Лавренка, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.М.Вовчка, вул.М.Гоголя, вул.Мигівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новобудов, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.О.Кобилянської, вул.Пасічна, вул.Полянівська: 2–2Е; вул.Солонецька, вул.С.Репки, вул.Т.Шевченка, вул.Фізкультурна, пров.І.Франка, пров.О.Довбуша, пров.О.Кобилянської, пров.О.Пушкіна, пров.Сагайдачного, пров.Ю.Федьковича, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний
730348 вул.Полянівська, 48, с.Банилів-Підгірний, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59020
сільський клуб, зала
с.Банилів-Підгірний – вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Полянівська: 1–1Г, 3–94; вул.Щорса, пров.1-й Озерний, пров.2-й Озерний, пров.3-й Озерний
730349 вул.Рівнянська, 22, с.Банилів-Підгірний, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59020
школа, каб.2
с.Банилів-Підгірний – вул.В.Івасюка, вул.Головна: 264, 266, 268, 270, 272, 273Б–274, 276–276А, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298–375; вул.Горіхова, вул.Кошуйська, вул.Миру, вул.Н.Яремчука, вул.Рівнянська, вул.Річкова, вул.Ю.Федьковича
730350 вул.Головна, 7, с.Бобівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59013
школа, актова зала
с.Бобівці
730351 вул.Сторожинецька, 42, с.Буденець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59030
школа, кабінет фізики
с.Буденець
730355 вул.Буковинська, 129, с.Верхні Петрівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59034
будинок культури, танцювальна зала
с.Верхні Петрівці – вул.Буковинська: 1–187; вул.ім. І.Крянге, вул.ім. М.Ємінеску, вул.ім. О.Довбуша, вул.ім. Т.Шевченка
730356 вул.Буковинська, 194, с.Верхні Петрівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59034
школа №1, спортивна зала
с.Верхні Петрівці – вул.Буковинська: 188–301; вул.ім. Г.Асакі, вул.ім. О.Кобилянської, вул.Сторожинецька
730357 вул.Центральна, 130, с.Давидівка, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59021
школа, фойє
с.Давидівка – вул.Банилівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Центральна
730358 вул.О.Кобилянської, 96, с.Давидівка, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59021
школа, спортивна зала
с.Давидівка – вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.О.Кобилянської
730359 вул.Шевченка, 55, с.Зруб-Комарівський, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59015
сільський клуб, актова зала
с.Зруб-Комарівський
730360 вул.Головна, 53, с.Їжівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59033
будинок культури, зала
с.Їжівці – вул.А.Доніч, вул.Буковинська, вул.Г.Асакі, вул.Г.Бостан, вул.Г.Вієру, вул.Г.Кожбук, вул.Головна, вул.І.Крянге: 15–57, 61, 63, 65, 67, 69, 73–77, 83–93, 96А; вул.І.Лук’яна, вул.М.Грушевського, вул.М.Ємінеску, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.Садова: 1–33, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66–74, 110–128; вул.Серецька, вул.С.Релі, вул.Чернівецька, вул.Штефан чел Маре: 1–45, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–137;
730361 вул.Штефан чел Маре, 263, с.Їжівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59033
сільський клуб, зал
с.Їжівці – вул.В.Александрі, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Д.Лук’яна, вул.І.Крянге: 58–59, 62, 64, 66, 68, 70, 78–81, 95, 97–115; вул.І.Миколайчука, вул.Кодрілор, вул.Л.Українки, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.Підлісна, вул.Прикордонна, вул.Садова: 35, 37–39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 76–108; вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре: 48, 50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 138–383; вул.Ю.Федьковича, вул.Я.Стецька
730364 вул.Центральна, 3, с.Комарівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59014
будинок культури, зала для урочистих подій
с.Комарівці
730365 вул.Головна, 31, с.Костинці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59011
будинок культури, фойє
с.Костинці
730366 вул.Центральна, 106, с.Ясени, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59012
сільський клуб, актова зала
с.Ясени
730368 вул.Героїв Майдану, 50, с.Дубове, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59041
сільський клуб, зала
с.Дубове
730369 вул.Молодіжна, 15, с.Заволока, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59042
сільський клуб, зала
с.Заволока
730370 вул.Цецинська, 19Б, с.Спаська, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59043
сільський клуб, зала
с.Спаська
730371 вул.Головна, 55А, с.Нижні Петрівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59035
школа №1, спортивна зала
с.Нижні Петрівці
730372 вул.Іоанна Павла ІІ, 21А, с.Аршиця, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59046
школа №2, їдальня
с.Аршиця
730373 вул.ім.Поповича, 47, с.Нові Бросківці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59044
сільський клуб, актова зала
с.Нові Бросківці
730374 вул.Буковинська, 54, с.Заболоття, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59045
будинок культури, актовий зал
с.Заболоття
730375 вул.Головна, 65, с.Панка, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59006
сільська рада, актова зала
с.Панка
730378 вул.Н.Яремчука, 1, с.Слобода-Комарівці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59016
клуб, актова зала
с.Слобода-Комарівці
730381 вул.Шевченка, 62, с.Старі Бросківці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59048
сільський клуб, зала
с.Старі Бросківці – вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Свободи: 13, 15–17, 19, 21, 27–43; вул.Українська, вул.Шевченка, пров.1-й Український, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Український, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Український, пров.3-й Шевченка
730382 вул.І.Миколайчука, 136, с.Старі Бросківці, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59048
сільський клуб, зала
с.Старі Бросківці – вул.Дружби, вул.І.Миколайчука: 2–177, 179, 183, 187, 189–191А, 193–197, 199; вул.Незалежності, вул.Свободи: 1–12, 14, 18, 20, 22;
730383 вул.Івасюка, 3, с.Глибочок, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59051
школа, фойє
с.Старі Бросківці – вул.Буковинська, вул.В.Івасюка, вул.І.Миколайчука: 178, 180–182, 186, 188, 192, 198, 200–330; вул.І.Франка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Сторожинецька, вул.Чернівецька, вул.Ю.Федьковича, пров.Буковинський, пров.1-й І.Миколайчука, пров.2-й І.Миколайчука, пров.3-й І.Миколайчука
730384 вул.Головна, 20Г, с.Стара Жадова, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59017
народний дім, фойє
с.Стара Жадова – вул.Березинська, вул.Вашківецька, вул.Вишнева, вул.Головна, вул.Дружби, вул.Кобилянська, вул.Козацька, вул.Лугівська, вул.Малинівська, вул.Миру, вул.Н.Яремчука, вул.Одай, вул.Прибережна, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.8 Березня, с.Косованка, с.Нова Жадова
730385 вул.Майданівська, 11Б, с.Стара Жадова, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59017
клуб №1, глядацька зала
с.Стара Жадова – вул.Америка, вул.Гірська, вул.Дальномайданівська, вул.Зелена, вул.Ліснича, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Майданівська, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Ополонівська, вул.Прикордонна, вул.Санаторська, вул.Стасюка
730386 вул.Головна, 41В, с.Дібрівка, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59018
клуб №2, глядацька зала
с.Дібрівка
730387 вул.Міцкевича, 32, с.Стара Красношора, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59023
сільський клуб, актова зала
с.Стара Красношора
730390 вул.Центральна, 34А, с.Череш, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59031
сільський клуб, велика зала
с.Череш
730391 вул.М.Емінеску, 68А, с.Чудей, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59024
будинок національних культур, фойє
с.Чудей – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Александрі, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Карпатська: 1–49, 51–55, 57, 59, 61А; вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новосільна, вул.Н.Яремчука, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Річна, вул.Роднікова, вул.Садова, вул.Святого Миколая, вул.Три дуба, вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре, вул.Ю.Федьковича, пров.1-й Буковинської, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Залізничної, пров.1-й М.Емінеску, пров.1-й Молодіжної, пров.1-й Привокзальної, пров.1-й Прилісної, пров.1-й Річної, пров.1-й Садової, пров.1-й Святого Миколая, пров.1-й Три дуба, пров.1-й Штефан чел Маре, пров.2-й Буковинської, пров.2-й Залізничної, пров.2-й М.Емінеску, пров.2-й Молодіжної, пров.2-й Прилісної, пров.2-й Річної, пров.3-й Буковинської, пров.3-й М.Емінеску, пров.3-й Річної, пров.4-й Буковинської, пров.4-й М.Емінеску, пров.5-й М.Емінеску
730392 вул.Горіхова, 2, с.Чудей, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59024
школа №3, спортивна зала
с.Чудей – вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Зубровецька, вул.Карпатська: 50–50А, 56, 58, 60А, 62–265; вул.Лісна, вул.Л.Каденюка, вул.Лугова, вул.О.Гончара, вул.О.Довбуша, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зубровецької, пров.1-й Карпатської, пров.1-й Лісної, пров.1-й О.Гончара, пров.1-й О.Довбуша, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зубровецької, пров.2-й Карпатської, пров.2-й Лісної, пров.2-й О.Гончара, пров.3-й Зубровецької, пров.3-й Карпатської, пров.3-й Лісної, пров.4-й Зубровецької, пров.4-й Карпатської, пров.5-й Карпатської
730393 вул.Святого Петра, 35, с.Нова Красношора, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59024
школа №3, спортивна зала
с.Нова Красношора
730394 вул.П.Видинівського, 20, м.Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59000
клуб медичних працівників
Сторожинецька центральна районна лікарня