Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Харківська область, Територіальний виборчий округ № 177

Дільниць - 163

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
630166 вул.Миру, 19, смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл., 63801
районний будинок культури, фойє, 2-й поверх
смт Борова – вул.Весняна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Східна, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Борівський, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Залізничний, пров.Молодіжний, пров.Московський, пров.Степовий, пров.Східний, пров.Харківський, пров.Центральний, пров.Шкільний
630167 вул.Миру, 12, смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл., 63801
будинок дитячої та юнацької творчості, каб.8
смт Борова – вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 1–57, 59, 61; вул.Північна, вул.Поштова, вул.Світла: 1–32, 34, 36–36А, 38, 40, 42–42А, 44; пров.Вишневий, пров.Комунальний, пров.Майстрів, пров.Першотравневий
630168 вул.Миру, 23, смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл., 63801
школа №1, малий зал
смт Борова – вул.Миру, вул.Підлиманська, вул.Привокзальна, вул.14 квартал, пров.Миру, пров.Сонячний, с.Бойні
630169 вул.Гагаріна, 49, смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл., 63801
школа №2, зал №1
смт Борова – вул.Гагаріна, вул.Єгора Шутька, вул.Колесніка, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Першотравнева: 58, 60, 62–267; вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Світла: 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–156А; вул.Слобідська, вул.Тараса Шевченка, вул.Українська, пров.Оскільний, пров.Піщаний, пров.Слобідський
630170 вул.Центральна, 58, с.Новоплатонівка, Борівський р-н, Харківська обл., 63808
сільський клуб, зал
с.Новоплатонівка
630171 вул.Центральна, 5, с.Шийківка, Борівський р-н, Харківська обл., 63809
школа, спортивний зал
с.Шийківка
630172 пров.Шкільний, 6, с.Богуславка, Борівський р-н, Харківська обл., 63810
школа, коридор-фойє
с.Богуславка, с.Лозова, с.Нова Кругляківка
630173 вул.Клубна, 1, с.Загризове, Борівський р-н, Харківська обл., 63811
сільський клуб, фойє
с.Загризове
630174 вул.Молодіжна, 82, с.Вище Солоне, Борівський р-н, Харківська обл., 63830
школа, спортивний зал
с.Вище Солоне
630175 вул.Центральна, 56А, с.Нижче Солоне, Борівський р-н, Харківська обл., 63831
медичний пункт, фойє
с.Нижче Солоне
630176 вул.Центральна, 26, с.Гороховатка, Борівський р-н, Харківська обл., 63822
сільська рада, робоча кімната
с.Гороховатка, с.Голубівка
630177 вул.Радьківська, 10А, с.Бахтин, Борівський р-н, Харківська обл., 63822
сільський клуб, фойє
с.Бахтин
630178 вул.Шкільна, 16, с.Дружелюбівка, Борівський р-н, Харківська обл., 63841
сільський клуб, глядацький зал
с.Андріївка, с.Глущенкове, с.Дружелюбівка, с.Новий Мир, с.Ольгівка, с.Червоний Став
630179 пров.Партизанський, 10, с.Ізюмське, Борівський р-н, Харківська обл., 63840
сільський клуб, глядацький зал
с.Ізюмське
630180 вул.Кооперативна, 7, с-ще Першотравневе, Борівський р-н, Харківська обл., 63813
сільська рада, обрядовий зал
с-ще Першотравневе, с.Борівська Андріївка, с.Вишневе, с.Зелений Гай, с.Копанки
630181 вул.Григорія Запорожченка, 21А, с.Підвисоке, Борівський р-н, Харківська обл., 63820
школа, актовий зал
с.Підвисоке, с.Мирне, с.Парнувате, с.Ясинувате
630182 вул.Центральна, 54, с.Калинове, Борівський р-н, Харківська обл., 63821
сільський клуб, глядацький зал
с.Гаврилівка, с.Калинове
630183 вул.Центральна, 3А, с.Підлиман, Борівський р-н, Харківська обл., 63824
будинок культури, глядацька зала
с.Підлиман, с.Нижня Журавка
630184 вул.Паркова, 9, с.Піски-Радьківські, Борівський р-н, Харківська обл., 63832
будинок культури, каб.1
с.Піски-Радьківські – вул.Гагаріна: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Залізнична: 1–25; вул.Кільцева: 1–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Миру, вул.Оскільська, вул.Паркова, вул.Перемоги: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Привокзальна: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Садова, вул.Степова: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Центральна: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37–37А, 39, 41–53; пров.Дружби, пров.Першотравневий, пров.Пісчаний
630185 пров.Шосейний, 6, с.Піски-Радьківські, Борівський р-н, Харківська обл., 63832
адміністрація ЧДВСРП, актовий зал
с.Піски-Радьківські – вул.Гагаріна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Залізнична: 26–38; вул.Кільцева: 54, 56, 58–58Ж, 60, 62, 64, 66, 68–123; вул.Молодіжна, вул.Перемоги: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–258; вул.Привокзальна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–59; вул.Степова: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–134; вул.Центральна: 22, 24, 26, 28, 30, 32–34, 36, 38, 40, 55–111; пров.Вишневий, пров.Кузнечний, пров.Лісний, пров.Робітничий, пров.Шкільний, пров.Шосейний, комплекс будівель та споруд
630186 вул.Тараса Шевченка, 42, с.Маліївка, Борівський р-н, Харківська обл., 63833
сільський клуб, глядацький зал
с.Маліївка
630187 вул.Центральна, 17, с.Чернещина, Борівський р-н, Харківська обл., 63842
будинок культури, фойє
с.Чернещина, с.Новосергіївка, с.Степове
630473 вул.Вишнева, 5, с.Бражківка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64344
сільський клуб, фойє
с.Бражківка, с.Сулигівка
630474 вул.Шкільна, 5А, с.Бригадирівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64330
школа, фойє
с.Бригадирівка
630475 вул.Перемоги, 72, с.Бабенкове, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64306
сільській клуб, фойє
с.Бабенкове
630476 вул.Мира, 106А, с.Липчанівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64331
сільський клуб, к.2
с.Липчанівка
630477 вул.Зелена, 38Б, с.Федорівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64331
сільський клуб, к.2
с.Федорівка
630478 пл.Центральна, 11, с.Бугаївка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64320
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Бугаївка, с.Попасне, с.Розсохувате, с.Сухий Яр, с.Чорнобаївка
630479 вул.Миру, 28Д, с.Вірнопілля, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64370
школа, актова зала
с.Вірнопілля, с.Дмитрівка, с.Карнаухівка
630480 вул.Борисова, 49, с.Довгеньке, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64371
сільський клуб, фойє
с.Довгеньке
630481 вул.Перемоги, 52, с.Заводи, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64350
сільський будинок культури, фойє
с.Заводи, с.Андріївка, с.Петропілля
630482 вул.Шкільна, 1А, с.Співаківка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64351
школа, фойє
с.Придонецьке, с.Співаківка
630483 вул.Шкільна, 16, с.Іванчуківка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64322
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Іванчуківка, с.Лисогірка, с.Новопавлівка, с.Поляна, с.Щасливе
630484 вул.Шкільна, 10А, с.Кам’янка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64341
школа, їдальня
с.Кам’янка, с.Синичено, с.Суха Кам’янка, с.Тихоцьке
630485 вул.Перемоги, 2, с.Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64319
школа, спортивна зала
с.Капитолівка, с.Діброва
630486 вул.Миру, 36В, с.Комарівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64334
сільський будинок культури, фойє
с.Комарівка, с.Миколаївка
630487 вул.Миру, 5А, с.Куньє, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64323
сільська рада, актова зала
с.Куньє
630488 вул.Центральна, 25А, с.Левківка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64332
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Левківка, с.Глинське, с.Іванівка, с.Рудневе
630489 вул.Шкільна, 21, с.Крамарівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64333
сільський клуб, глядацька зала
с.Забавне, с.Іскра, с.Крамарівка, с.Пимонівка
630490 вул.Перемоги, 45, с.Мала Комишуваха, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64342
школа, фойє
с.Мала Комишуваха, с.Копанки
630491 вул.Трудова, 15А, с.Донецьке, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64343
сільський клуб, глядацька зала
с.Донецьке, с.Семенівка, с.Сніжківка, с.Топольське, с.Шпаківка
630492 вул.Перемоги, 8, с.Олександрівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64321
школа, фойє
с.Олександрівка, с.Боголюбівка, с.Козютівка, с.Підвисоке, с.Рідний Край
630493 вул.Пушкіна, 1, с.Студенок, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64360
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Студенок
630494 вул.Центральна, 2, с.Яремівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64311
сільський клуб, глядацька зала
с.Пасіка, с.Яремівка
630495 вул.Слобідська, 52Б, с.Оскіл, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64340
сільський будинок культури, фойє
с.Оскіл, с.Букине
630496 пл.Центральна, 5, с.Чистоводівка, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64324
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Чистоводівка
630497 вул.Лісна, 1, с.Оскіл, Ізюмський р-н, Харківська обл., 64340
психоневрологічний інтернат, актова зала
Комунальна установа Оскільський психоневрологічний інтернат
630602 вул.Центральна, 2, с.Просянка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63713
сільський клуб, глядацька зала
с.Просянка, с.Вовчий Яр, с.Миколаївка Друга, с.Миколаївка Перша, с.Прилютове, с.Цибівка
630603 вул.Центральна, 121, с.Вишнівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63710
сільський клуб, хол
с.Вишнівка
630604 вул.1 Травня, 4, с.Гусинка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63710
Гусинська школа, кабінет №2
с.Гусинка, с.Єгорівка, с.Курочкине, с.Самборівка
630605 вул.Жердія, 27, с.Моначинівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63712
Моначинівська школа, спортзал
с.Моначинівка, с.Василівка(Моначинівська с/р), с.Дорошівка, с.Селище
630606 вул.Шкільна, 15, с.Кіндрашівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63720
Кіндрашівська школа, спортзал
с.Кіндрашівка, с.Голубівка, с.Калинове, с.Мала Шапківка, с.Радьківка, с.Тищенківка
630607 вул.Білгородська, сільський клуб, с.Московка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63721
сільський клуб, глядацька зала
с.Московка, с.Соболівка
630608 вул.Куп’янська, 38, с.Смородьківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63714
Смородьківська школа, кабінет історії
с.Смородьківка, с.Велика Шапківка, с.Ковалівка, с.Паламарівка
630609 пров.Шкільний, 7, с.Нечволодівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63724
Нечволодівська школа, спортзал
с.Нечволодівка
630610 вул.Войнаральського, 11, с.Грушівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63758
сільський клуб, хол
с.Грушівка, с.Василівка(Грушівська с/р)
630611 вул.Весняна, 15, с.Благодатівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63758
сільський клуб, глядацька зала
с.Благодатівка, с.Садове
630612 вул.Мерзляка, 10, с.Осиново, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63733
сільський клуб, глядацька зала
с.Осиново, с.Осадьківка, с.Пойдунівка, с.Стінка, с.Тамарганівка
630613 вул.Садова, 4А, с.Болдирівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63733
Болдирівський ФАП, приймальна кімната
с.Болдирівка, с.Прокопівка
630615 пл.Перемоги, 7, с.Пристін, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63750
сільський клуб, глядацька зала
с.Пристін
630616 вул.Вишнева, 2, с.Сеньок, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63750
сільський клуб, глядацька зала
с.Сеньок
630617 вул.Дружби, 22, с.Лісна Стінка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63754
сільська рада, актова зала
с.Лісна Стінка, с.Хомине
630618 вул.Травнева, 25, с.Біле, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63756
сільський клуб, глядацька зала
с.Біле
630619 вул.Перемоги, 26, с.Синиха, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63756
ФАП с.Синиха, хол
с.Воронцівка, с.Синиха
630620 пров.Шкільний, 1, с.Сенькове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63752
Сеньківська школа, хол
с.Сенькове
630621 пров.Садовий, 3, с.Кругляківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63753
Кругляківська школа, спортзал
с.Кругляківка
630622 вул.Колективна, 36Б, с.Колісниківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63751
сільський клуб, глядацька зала
с.Колісниківка
630623 вул.Миру, 86, с.Глушківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63751
Глушківська школа, хол 1 поверху
с.Глушківка
630624 вул.Лозова, 38А, с.Курилівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63730
сільський клуб, глядацька зала
с.Курилівка – вул.Бєлова, вул.будинки МПС, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Кавказська, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Фестивальна, пров.Залізничний, пров.Лозовий, пров.Призаводський, пров.Східний, пров.Шкільний
630625 вул.Шкільна, 2, с.Новоосинове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63732
будинок культури, глядацька зала
с.Новоосинове
630626 вул.Гагаріна, 1А, с.Подоли, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63731
Подолянська школа, спортзал
с.Подоли
630627 колишня їдальня, с-ще Піщане, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63730
колишня їдальня, зал
с-ще Піщане
630628 Курилівка 1, Курилівський ліцей, с.Курилівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63730
Курилівський ліцей, ідальня
с.Курилівка – Курилівка 1
630629 вул.Молодіжна, 68А, с.Піщане, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63743
Піщанська школа, спортивна зала
с.Піщане
630630 вул.Центральна, ФАП, с.Берестове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63743
ФАП с.Берестове, хол
с.Берестове
630631 вул.Чуйкова, 7А, с.Кислівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63742
Кислівська школа, хол 1 поверху
с.Кислівка, с.Котлярівка, с.Крохмальне, с.Табаївка
630632 вул.Шкільна, 10, с.Ягідне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63740
Ягідненська школа, хол
с.Ягідне, с.Затишне, с.Іванівка, с.Степова Новоселівка
630633 вул.Сморшка, 3/2, с.Нова Тарасівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63740
Новотарасівський фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Нова Тарасівка
630634 вул.Молодіжна, 5, с.Орлянка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63740
Орлянський фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Миколаївка, с.Орлянка
630635 вул.Червона, 38Б, с.Петропавлівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63722
сільський будинок культури, хол
с.Петропавлівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Молоданівська, вул.Північна, вул.Сонячна, вул.Студентська, вул.Червона
630636 вул.Лугова, 64Б, с.Петропавлівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63722
сільський клуб, глядацька зала
с.Петропавлівка – вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна
630637 вул.Праці, 22А, с.Синьківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63722
сільський клуб, глядацька зала
с.Синьківка
630638 вул.Лісна, 58А, с.Кучерівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 63722
сільський клуб, глядацька зала
с.Кучерівка
630915 вул.Паркова, 24, смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
ліцей, їдальня
смт Шевченкове – вул.Бурлуцька, вул.Квіткова, вул.Паркова: 24; вул.Центральна: 44, 46, 48, 50, 52, 59–65; с.Зорянське
630916 вул.Ширяєва, 6А, смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
будинок культури, фойє
смт Шевченкове – вул.Бубліченко, вул.Волі, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.І. Підлипняка, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Медвєдєва, вул.Паркова: 1–18; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Турової, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Центральна: 4–43, 45, 47, 49, 51, 53–57; вул.Чугуївська, вул.Шевченка, вул.Ширяєва, пров.Ватутіна, пров.Київський, пров.Конотопський, пров.Одеський, пров.Перемоги, пров.Поезії, пров.Полтавський, пров.Тарасівський, пров.Ягідний
630917 пров.Шкільний, 12, смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
школа, їдальня
смт Шевченкове – вул.Безменова, вул.Вишнева, вул.Гордєєва: 1–85, 87, 89; вул.Давидова - Лучицького: 2–23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43; вул.Джерельна, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Кропивницького, вул.Луганська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Харківський шлях: 2А–69А, 71–71А, 73, 75–119А; вул.40 років Перемоги: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43; пров.Вокзальний, пров.Тихий, пров.Чайковського, пров.Шкільний
630918 вул.Ломоносова, 5, смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
житлово-комунальне підприємство, актовий зал
смт Шевченкове – вул.Гордєєва: 86, 88, 90–127; вул.Давидова - Лучицького: 24, 26, 28, 30, 32–36, 38, 40, 42В, 44–107; вул.Покровська, вул.Харківський шлях: 70, 72, 74, 121–187; вул.40 років Перемоги: 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44–77; пров.Зерновий, пров.Південний, пров.Урожайний, пров.Ювілейний
630919 вул.Зоряна, 6, с.Раївка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
клуб, актовий зал
с.Раївка
630920 вул.Центральна, 16, с.Троїцьке, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63608
будинок культури, кінозал
с.Михайлівка(Шевченківська с/р), с.Сазонівка, с.Троїцьке
630921 пров.Східний, 3, с.Первомайське, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
клуб, фойє
с.Первомайське
630922 вул.Індустріальна, 7, с.Огурцівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
клуб, актовий зал
с.Огурцівка
630923 вул.Польова, 1Б, с.Верхньозорянське, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63601
клуб, актовий зал
с.Верхньозорянське
630924 вул.Миру, 35, с.Аркадівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63612
школа, фойє
с.Аркадівка, с.Роздольне, с.Микільське
630925 вул.Центральна, 13, с.Безмятежне, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63652
клуб, фойє
с.Безмятежне, с.Кравцівка, с.Полтава – вул.Тракторна: 1–14, 16, 18, 20; пров.Олексіївський, с.Станіславка
630926 вул.Садова, 24, с.Миропілля, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63652
клуб, читальний зал
с.Миропілля, с.Полтава – вул.Тракторна: 15, 17, 19, 21–49; с.Старий Чизвик
630927 вул.Величка, 4А, с.Березівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63662
школа, фойє
с.Березівка, с.Баранове
630928 вул.40 років Перемоги, 27, с-ще Борівське, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63661
школа, фойє
с-ще Борівське
630929 вул.Верхня, 6, с.Василенкове, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63620
школа, актовий зал
с.Василенкове, с.Худоярове
630930 вул.40-річчя Перемоги, 85, с.Великі Хутори, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63611
школа, фойє
с.Великі Хутори, с.Журавка
630931 вул.Бубліченко, 15, с.Волоська Балаклія, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63660
клуб, фойє
с.Волоська Балаклія
630932 вул.Шкільна, 35, с.Гетьманівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63621
школа, їдальня
с.Гетьманівка, с.Лелюківка, с.Малі Кринки, с.Мостове, с.Одрадне, с.Тетянівка
630933 вул.Шкільна, 1Б, с.Нижній Бурлук, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63610
школа, спортзал
с.Нижній Бурлук, с.Володимирівка, с.Іванівка(Нижньобурлуцька с/р), с.Михайлівка(Нижньобурлуцька с/р), с.Смолівка, с.Шевченкове, с.Шишківка
630934 вул.Миру, 150, с.Новомиколаївка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63630
школа, фойє
с.Новомиколаївка
630935 вул.Шкільна, 15, с.Петрівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63614
школа, фойє
с.Петрівка, с.Горожанівка, с.Іванівка(Петрівська с/р)
630936 вул.Колонна, 41, с.Гроза, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63609
клуб, актовий зал
с.Гроза, с.Олександрівка, с.Самарське
630937 вул.Центральна, 81, с.Петропілля, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63650
дитячий садок, к.1
с.Петропілля, с.Колісниківка, с.Максимівка, с.Олексіївка, с.Ставище, с.Сумське
630938 вул.Центральна, 45А, с.Семенівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63640
сільська рада, актовий зал
с.Семенівка, с.Богодарівка, с.Новий Лиман, с.Новостепанівка
630939 вул.Кропивницького, 34, с.Сподобівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63670
школа, фойє
с.Сподобівка, с.Дуванка, с.Федорівка
630940 вул.Шкільна, 60А, с.Старовірівка, Шевченківський р-н, Харківська обл., 63631
ліцей, фойє 1-го поверху
с.Старовірівка
630941 просп.Незалежності, 57, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №5, актова зала
м.Ізюм – в’їзд Донський, в’їзд Курортний, в’їзд Лиманський, в’їзд Приладобудівників, в’їзд Робочий, в’їзд Слов’янський, в’їзд Тимірязєва, в’їзд 8 Березня, вул.Волонтерська, вул.Кам’янська, вул.Курортна, вул.Малиновського, вул.Приладобудівників, вул.П’ятницького, вул.Робоча, вул.Сєрова, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Танкодромна, вул.Тимірязєва, вул.8 Березня, пров.Волонтерський, пров.Донський, пров.Кам’янський, пров.Курський, пров.Полковника Денисенка, пров.Приладобудівників, пров.Слов’янський, пров.Спортивний, пров.Терновий, пров.Тимірязєва, пров.Трьохгірний, просп.Незалежності: 59, 61, 67–87;
630942 просп.Незалежності, 64В, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
міський Палац культури, фойє, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Миколи Львова, вул.Григорія Жуковського, вул.Капітана Орлова: 20–45; пров.Георгія Жуковського, пров.Тихий, пров.Толстого, просп.Незалежності: 50–58, 60, 62–66;
630943 просп.Незалежності, 64В, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
міський Палац культури, фойє, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Ангарський, в’їзд Байкальський, в’їзд Братський, в’їзд Волзький, в’їзд Дунайський, в’їзд Іркутський, в’їзд Ключовий, в’їзд Колодязний, в’їзд Крутогірський, в’їзд Нижньо-Садовий, в’їзд Омський, в’їзд Садовий, в’їзд Саянський, в’їзд Середній, в’їзд Цвіточний, вул.Борисоглібська, вул.Малоподвірська, вул.Муравська: 1–17, 19, 21, 23, 27; вул.Пушкінська: 71–97; вул.Тютчева, пл.Садова, пров.Колодязний, пров.Крутогірський, пров.Малоподвірський, пров.Нагайський: 4, 6–8, 10, 12, 14, 16, 18–22, 24; пров.Нижньо-Садовий, пров.Середній, проїзд Колодязний, проїзд Малоподвірський, проїзд Нагайський, просп.Незалежності: 13–31, 33–33А, 35–35А, 39–41, 43, 47, 49–49А;
630944 вул.Пушкінська, 65, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
будинок дитячої творчості, хол
м.Ізюм – в’їзд Галерейний, в’їзд Муравський, в’їзд Пляжний, в’їзд Ринковий, в’їзд Фізкультурний, вул.Васильківського: 2–9, 11–13; вул.Гагаріна: 10–12А; вул.Гоголя, вул.Муравська: 18, 20, 22, 24–26, 28–81; вул.Покровська: 49, 53–55, 59, 63, 67–75; вул.Пушкінська: 2, 8, 12–67; вул.Різдвяна: 4; пров.Каретний: 4, 6–8, 10–12, 14, 16, 20, 22–22А, 24–26, 28, 30, 32–44; пров.Муравський, пров.Нагайський: 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25–35; пров.Олександрівський, пров.Пляжний, пров.Подвірський, пров.Покровський, пров.Ушакова, пров.Фізкультурний, проїзд Фізкультурний, просп.Незалежності: 4–11;
630945 вул.Капітана Орлова, 5А, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
гімназія №3, хол, 1-й поверх
м.Ізюм – вул.Капітана Орлова: 2–18; вул.Крута, вул.Різдвяна: 3, 5–17; вул.Ростовський шлях, вул.Телевізійна, просп.Незалежності: 32, 34, 36, 42, 46, 48–48Б;
630946 вул.Старопоштова, 41, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
Ізюмський медичний коледж, актова зала
м.Ізюм – в’їзд Іртиський, в’їзд Народний, вул.Верхньо-Крем’янецька, вул.Верхньо-Наддонецька, вул.Залікарняна, вул.Крем’янецький квартал, вул.Лісна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Народна, вул.Рибинська, вул.Соборна: 48, 50, 52, 54, 58; вул.Старопоштова: 1–17, 19–35; пл.Джона Леннона: 3–7; пров.Георгіївський, пров.Західний, пров.Народний, пров.Старопоштовий, проїзд Верхньо-Крем’янецький
630947 вул.Старопоштова, 22, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №4, актова зала
м.Ізюм – в’їзд Наддонецький, вул.Васильківського: 10; вул.Гагаріна: 18–20; вул.Героїв-Чорнобильців: 20–22, 24, 26, 29–35; вул.Дементьєва, вул.Донця-Захаржевського, вул.Наддонецька, вул.Паромна, вул.Покровська: 36, 38, 42–48, 50, 56–58, 60–62, 64; вул.Соборна: 39, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59–63; вул.Старопоштова: 18; пл.Джона Леннона: 9; пров.Дементьєва, пров.Соборний
630948 пл.Центральна, 2, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
КДК "Спартак", хол, 1-й поверх
м.Ізюм – вул.Героїв-Чорнобильців: 3, 5–9, 23, 25, 27; вул.Кленова, вул.Красноярська, вул.Надозерна, вул.Південна, вул.Покровська: 18, 20–35, 37, 39–41; вул.Пушкінська: 1, 3–7, 9–11; вул.Соборна: 18–24, 33–38, 40; вул.Хлібозаводська: 11, 13–15, 17–25; пл.Джона Леннона: 8; пров.Грабовського, пров.Каретний: 1–3, 5, 9, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 27, 29–29А, 31; пров.Ковальова, пров.Комунальний, пров.Надозерний, пров.Південний
630949 вул.Соборна, 1, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
гімназія №1, хол, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Набережний, в’їзд Першотравневий, в’їзд Турбіна, вул.Віктора Цоя, вул.Володимира Мономаха, вул.Героїв-Чорнобильців: 2, 4, 10–18; вул.Грабовського, вул.Закузнечна, вул.Замостянська, вул.Зарічна, вул.Лубченка, вул.Молодшого сержанта Сергія Гончаренка, вул.Першотравнева, вул.Покровська: 3–17, 19; вул.Соборна: 4–17, 27–29; вул.Харківська, вул.Хлібозаводська: 3–6, 12, 16; пров.Айвазовського, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Володимира Мономаха, пров.Вузький, пров.Дачний, пров.Закузнечний, пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Кучерявий, пров.Лубченка, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Харківський
630950 вул.Леваневського, 54, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
ТОВ "Ізюмський агрошляхбуд", хол
м.Ізюм – в’їзд Дубовий Гай, в’їзд Перемоги, в’їзд Підлісний, вул.Архангельська, вул.Васнецова, вул.Гастелло, вул.Григорія Ярового, вул.Громадська, вул.Достоєвського, вул.Залісна, вул.Клубнична, вул.Леваневського, вул.Марії Заньковецької, вул.Олени Теліги, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Петруковича, вул.Рафаеля, вул.Чайковського, вул.Чехова, пл.Підлісна, пров.Земляничний, пров.Перемоги, пров.Переяславський, пров.Руднєва, пров.Співаківський, пров.Чайковського, пров.Чехова, пров.Ярославський
630951 вул.Ентузіастів, 23, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
ДП "Ізюмський лісгосп", червоний уголок, 2-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Городнянського, вул.Вільхова, вул.Волошкова, вул.Герцена, вул.Данилевського, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кохановської, вул.Людмили Александрової, вул.Новаторська, вул.Осикова, вул.Паркова, вул.Плужника, вул.Рєпіна, вул.Рокоссовського, вул.Сагайдачного, вул.Соснова: 105–123; пл.Гончарівська, пров.Данилевського, пров.Іванівський, пров.Людмили Александрової, пров.Науковий, пров.Новаторський, проїзд Городній
630952 вул.24 Серпня, 26, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №6, актова зала
м.Ізюм – в’їзд Ізюмський, в’їзд Макаренка, в’їзд Патріотів, в’їзд Челюскіна, вул.Будівельна, вул.Гостинна: 47–47Г, 49–51Б, 53, 55–55А, 57, 59–59А, 61, 63А–63Б, 67, 69–69А, 71, 76–88; вул.Економічна, вул.Коперника, вул.Лесі Українки, вул.Лозівська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18–28; вул.Льоні Голікова, вул.Макаренка, вул.Нафтовиків, вул.Патріотів, вул.Пржевальського, вул.Соснова: 5–71; вул.Софійська, вул.Челюскіна, вул.Шмідта: 22–22А, 24–24А, 26, 28, 30, 32–34, 36, 38–38А, 40, 42, 44–46, 48–169; вул.23 Серпня, вул.24 Серпня, пл.Кругла, пров.Богачевського, пров.Будівельний, пров.Економічний, пров.Льоні Голікова, пров.Макаренка, пров.Пржевальського, пров.Смольний, пров.Сосновий, пров.Уфимський, пров.Челюскіна, пров.23 Серпня, проїзд Кропивницького, проїзд Патріотів, проїзд Шмідта
630953 вул.Гостинна, 2А, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області, ТСЦ №6344, актова зала, 1 поверх
м.Ізюм – в’їзд Аляб’єва, в’їзд Весняний, в’їзд Гостинний, в’їзд Данила Нечая, в’їзд Оболонний, в’їзд Павлова, в’їзд Червоногірський, вул.Аляб’єва, вул.Бородіна, вул.Бугриста, вул.Весняна: 2–2А, 4–4А, 8–54; вул.Гончарна, вул.Гостинна: 1–46, 48–48Б, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72–72Б; вул.Запорізька, вул.Івана Богуна, вул.Івана Гонти, вул.Короленка, вул.Краснокутського, вул.Лозівська: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–15, 17; вул.Лугова, вул.Оболонна, вул.Олекси Довбуша, вул.Павлова, вул.Панфілова, вул.Радіщева, вул.Свободи, вул.Селянська, вул.Сумська: 3, 5–31; вул.Тарасівська, вул.Цусимська, вул.Червоногірська: 16, 18, 20, 22–117; вул.Чумацька: 23, 25, 29–35; вул.Шекспіра, вул.Шмідта: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47; пров.Алмазний, пров.Аляб’єва, пров.Бірюзовий, пров.Бугристий, пров.Гостинний, пров.Електриків, пров.Запорізький, пров.Казанський, пров.Карамзіна, пров.Короленка, пров.Оболонний, пров.Павлова, пров.Панфілова, пров.Пирогова, пров.Пішохідний, пров.Свободи, пров.Тукумський, пров.Цусимський, пров.Червоногірський: 25–55; пров.Шекспіра, пров.Шмідта, проїзд Весняний, проїзд Гостинний, проїзд Свободи, проїзд Шекспіра
630954 вул.Московська, 39, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
будинок культури "Сучасник", хол, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Довженка, в’їзд Дорожників, в’їзд Степовий, вул.Басейна, вул.Весняна: 1, 3–3А, 5–7; вул.Горянська, вул.Депутатська, вул.Довженка, вул.Дорожна, вул.Житомирська, вул.Загородня, вул.Кринична, вул.Михайла Петренка, вул.Московська: 1–1Г, 2А–3Ж, 5А–5Г, 7Б, 9–11А, 13, 15, 17, 21, 29, 31–33, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67А, 69, 71–73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 91–91А, 93, 95–101, 103–105, 107, 109, 111А, 113, 115А–115Б, 117–117Г, 119А; вул.Одеська, вул.П’єра Береговуа, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Попова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Степана Разіна, вул.Степова, вул.Сумська: 2А–2В, 4–4Б; вул.Хрустальна, вул.Червоногірська: 1–13, 17, 19, 21; вул.Чумацька: 3А–22, 24, 26–28; вул.Шкільна, вул.Шота Руставелі, пл.Кринична, пров.Басейний, пров.Весняний, пров.Загородній, пров.Михайла Петренка, пров.Московський: 9–20; пров.Новоселівка, пров.Піщаний, пров.Полтавський, пров.Сумський, пров.Філатова, пров.Фруктовий, пров.Червоногірський: 1–24; пров.Чумацький, проїзд Дорожний, проїзд Новоселівка
630955 вул.Івана Мирошниченка, 12, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №2, хол
м.Ізюм – в’їзд Європейський, в’їзд Лермонтова, в’їзд Лимонний, в’їзд Сільськогосподарський, вул.Архієрейська, вул.Балаклійська, вул.Броварська, вул.Гомельська, вул.Джерельна, вул.Європейська: 3–45; вул.Івана Мирошниченка, вул.Красильна, вул.Лермонтова, вул.Московська: 2, 4–4А, 6–6Д, 8А, 12–12Б, 14–14А, 16–16А, 18–20А, 22–28, 30, 34, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 84–84А, 86, 88–90, 92, 94, 102, 106А, 108, 110, 112, 114–114А, 116А, 118–118А, 120–136; вул.Олександра Островського: 1, 3, 5, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35–37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Партизанська, вул.Родникова, вул.Технічна, вул.Чкалова, вул.60-ї Гвардійської Дивізії, пл.Революції: 1–1А, 3, 5–5А, 9–11, 13В; пров.Балаклійський, пров.Броварський, пров.Вишневий, пров.Глухий, пров.Джерельний, пров.Європейський, пров.Івана Мирошниченка, пров.Криничний, пров.Лермонтова, пров.Липовий, пров.Мінський, пров.Мічуріна, пров.Московський: 2–4; пров.Партизанський, пров.Революції, пров.Родниковий, пров.Степана Халтуріна, проїзд Балаклійський, проїзд Європейський, проїзд Івана Мирошниченка, проїзд Лермонтова, проїзд Чкалова
630956 вул.Генерала Недбайла, 134, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №10, хол
м.Ізюм – в’їзд Вербовий, в’їзд Волоха, в’їзд Генерала Недбайла, в’їзд Декабристів, в’їзд Дорошенка, в’їзд Ковпака, в’їзд Олександра Островського, в’їзд Радіо, в’їзд Стадіонний, в’їзд Чуйкова, вул.Виноградна, вул.Вознесенська, вул.Волоха, вул.Генерала Недбайла: 1А–133, 136, 138–140, 144, 146–148, 150–152; вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Дорошенка, вул.Європейська: 46–64, 66–66А, 68, 70, 76–76А, 78–78Д, 80–80Г, 82, 86, 88, 90; вул.Зелений Гай, вул.Лінійна, вул.Локомотивна, вул.Нахімова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39, 41–41А, 43–43А; вул.Олександра Островського: 2, 4–4А, 6–8А, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26А–28, 30–32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52–54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70–70А, 72–125; вул.Патона, вул.Радгосп Ізюмський, вул.Радіо, вул.Республіканська: 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 61–63; вул.Світла, вул.Стадіонна, вул.Тепловозна: 13–24; вул.Толбухіна, пл.Революції: 2–2Б, 4–4Б, 6–8, 12–13Б, 14–111; пров.Виноградний, пров.Воронезький, пров.Генерала Недбайла: 13, 15А, 17, 19, 21, 23–36, 38–54; пров.Кутузова, пров.Нахімова, пров.Олександра Островського, пров.Стадіонний, пров.Толбухіна, проїзд Генерала Недбайла, проїзд Стадіонний
630957 в’їзд Ювілейний, 3, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
палац молоді та підлітків "Залізничник", хол, 2-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Гвардійський, вул.Бондаренка, вул.Гвардійська, вул.Генерала Кульчицького, вул.Донецька, вул.Європейська: 65, 67, 69, 71–75, 77, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91–139; вул.Заводська: 21, 23, 31, 46–66; вул.Залізнична, вул.Київська: 2–6; вул.Михайлівська, вул.Нахімова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40–40А, 42, 44; вул.Нова, вул.Пікассо, вул.Республіканська: 3–46, 48, 50, 52, 54, 56, 60; вул.Рокитна, вул.Суходольська, вул.Тепловозна: 2–12; пров.Заводський, пров.Суходольський
630958 вул.Київська, 1, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
Ізюмська дистанція колії, червоний уголок
м.Ізюм – в’їзд Абрикосовий, в’їзд Миру, в’їзд Некрасова, в’їзд Східний, в’їзд Тургенєва, вул.Генерала Недбайла: 135–135А, 137, 141–143А, 145, 149, 153–223, 373; вул.Зміївська, вул.Київська: 7–13, 17, 23–25; вул.Кооперативна, вул.Миру: 1–69, 71, 73; вул.Монастирського: 1–21, 23–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 45, 47, 49, 51; вул.Некрасова: 3–26, 30, 32; вул.Олександра Матросова, вул.Північна, вул.Польова, вул.Самборського: 1–23, 25–29, 31–33А; вул.Сухий Ізюмець, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, пров.Вірменський, пров.Генерала Недбайла: 2–12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 37; пров.Зелений Гай, пров.Зміївський, пров.Кооперативний, пров.Миру, пров.Монастирського: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23–27; пров.Північний, пров.Піонерський, пров.Російський, пров.Сквозний, пров.Сухий Ізюмець, пров.Східний, пров.Тургенєва, проїзд Київський
630959 вул.Педагогічна, 4, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №12, спортивна зала, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Веселий, в’їзд Динамівський, в’їзд Зенітівський, в’їзд Торпедівський, вул.Булгакова, вул.Воротного, вул.Генерала Недбайла: 224–250; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гомоненка, вул.Київська: 16, 18–22, 32–43, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–81А, 83–83Б, 85, 91; вул.Кузнєцова, вул.Ломоносова, вул.Мелова, вул.Миру: 70, 72, 75–121; вул.Монастирського: 22, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52–163; вул.Некрасова: 27–29А, 31, 33–71, 73, 75–75А, 77, 79–111, 115, 117, 119–149Е; вул.Новопроложена, вул.Осипенка, вул.Путійна: 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27; вул.Самборського: 24, 30, 34–61; вул.Суворова, вул.Ударна, пров.Бригадирівський, пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Інженерний: 4, 6, 8–10; пров.Красивий, пров.Ломоносова, пров.Монастирського: 4–4А, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20–20А, 22; пров.Некрасова, пров.Підгірний, пров.Суворова, пров.Трудовий, пров.Української Армії, проїзд Зелений, проїзд Монастирського, проїзд Некрасова
630960 вул.Лізи Чайкіної, 24, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
Ізюмський професійний ліцей, актова зала
м.Ізюм – в’їзд Дружби, в’їзд Малиновий, в’їзд Медовий, в’їзд Рябиновий, в’їзд Український, вул.Володимира Великого, вул.Володимира Висоцького: 55А–60А; вул.Громова: 66–76; вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Київська: 45–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–74А, 76, 78, 82, 84, 88–90, 92–122; вул.Лізи Чайкіної, вул.Маршала Говорова, вул.Медова, вул.Миротворців: 59, 61, 63–110; вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 72, 74, 76, 78, 114, 116, 118; вул.Оскільська: 65, 67, 69, 70А–98; вул.Пролетарська: 62–82; вул.Путійна: 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16–18, 20, 22, 24, 30–44; вул.Трофімова, вул.Українська, вул.5 Лютого: 51, 53–55, 57А, 59, 61, 63–83; пров.Брянський, пров.Громова, пров.Івана Франка: 11–26А; пров.Інженерний: 1–3, 5, 7; пров.Київський, пров.Маршала Говорова, пров.Український, проїзд Лізи Чайкіної
630961 вул.Володимира Бескорсого, 35А, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №11, актова зала, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Володимира Бескорсого, вул.Володимира Бескорсого, вул.Володимира Висоцького: 11–54; вул.Громова: 22А–63А; вул.Заводська: 12–20, 22, 24–30, 32–44; вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Миротворців: 14А–58, 60, 62; вул.Оскільська: 21, 23–64В, 66, 68А, 70; вул.Полуботка, вул.Пролетарська: 9, 11–60; вул.Профспілкова, вул.Слобідська: 21, 23, 27–88; вул.Шевченка: 11А–56А; вул.5 Лютого: 21–50, 52А, 56, 58, 60, 62А; пров.Івана Франка: 3–10А; пров.Садовий, пров.Шевченка: 30А–43;
630962 вул.Володимира Бескорсого, 35А, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
школа №11, хол, 1-й поверх
м.Ізюм – в’їзд Громова, вул.Аеродромна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вавілова, вул.Висока, вул.Володимира Висоцького: 2–10; вул.Генерала Костенка, вул.Громова: 2А–20; вул.Заслонова, вул.Індустріальна, вул.Камчатська, вул.Космонавтів, вул.Маршала Федоренка, вул.Миротворців: 1–12; вул.Оптична, вул.Оскільська: 1А–20, 22; вул.Підлужна, вул.Привокзальна, вул.Пролетарська: 2–8, 10; вул.Пугачова, вул.Слобідська: 1А–20, 22, 24–26; вул.Сонячна, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 3–8; вул.5 Лютого: 2–19; пров.Генерала Костенка, пров.Заслонова, пров.Космонавтів, пров.Маршала Федоренка, пров.Овражний, пров.Оптичний, пров.Слобідський, пров.Сонячний, пров.Шевченка: 1–27А; проїзд Шевченка
630963 пров.Залікарняний, 2, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
міська центральна лікарня, хол, 1-й поверх
Ізюмська центральна міська лікарня
630964 вул.Ентузіастів, 104, м.Ізюм, Харківська обл., 64300
протитуберкульозний диспансер, актова зала
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ <<ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР №4>>
630965 вул.1 Травня, 21, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
Куп’янський краєзнавчий музей, виставкова зала №1, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Мічуріна, вул.Кавказ, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Петра Іванова, вул.Сватівська: 2; вул.Студентська: 1–6; вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Центральна, пров.Безмятежний, пров.Духовний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова, пров.Набережний, пров.Середній, пров.Сквозний, пров.Тупий, просп.Конституції: 6–20, 42; Залізнична Казарма 152 км, спуск Мічуріна
630966 вул.1 Травня, 24, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
школа №1, хол, 1-й поверх
м.Куп’янськ – вул.Пушкінська: 2, 6; вул.Спортивна, вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний, просп.Конституції: 27–37, 47–63, 65, 67, 71–71А, 73;
630967 вул.1 Травня, 26, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63705
медичний коледж, актова зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Бугорний, пров.Вузенький, пров.Геологічний, пров.Гоголя, пров.Зелений, пров.Піщаний, пров.Прогонний, пров.Селянський, пров.Сидоренка
630968 вул.Гоголя, 4, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63705
школа №6, актова зала, 2-й поверх
м.Куп’янськ – пл.Стадіонна
630970 вул.Лікарняна, 2, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
КНП "Куп’янське Територіальне Медичне Об’єднання", червоний куточок, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Ювілейний, вул.Аграрна, вул.Давидова-Лучицького: 1А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–128А; вул.Дьомкіна, вул.Молодіжна, вул.Олексіївська, вул.Ювілейна, вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 40–42, 44, 46–60; пров.Давидова-Лучицького, пров.Молодіжний, пров.Олексіївський, пров.Технічний, просп.Конституції: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104;
630971 вул.Садова, 52, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
управління агропромислового комплексу, актова зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Довгалівська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Слобожанська, вул.Смородьківська, вул.Сонячна, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Козацький, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Соболівський, пров.Широкий, пров.Яровий, Залізнична Казарма 820 км
630972 вул.Харківська, 26, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
гімназія №1, спортивна зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Ватутіна, в’їзд Загреблянський, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Квіткова, вул.Квітуча, вул.Лермонтова, вул.Лісна Поляна, вул.Олега Кошевого, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пряма, вул.Ровенська, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Троянд, вул.Харківська: 1–100, 102–161; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Вигонний, пров.Заводський, пров.Загреблянський, пров.Зоряний, пров.Квітковий, пров.Квітучий, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Міцкевича, пров.Ранковий, пров.Трояндовий, пров.Харківський, 1-й в’їзд Квітучий, 2-й в’їзд Квітучий
630973 мікрорайон Ювілейний, Загальноосвітня школа №4, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63707
школа №4, спортивна зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – вул.Крута: 5, 12; вул.Харківська: 101; мікрорайон Ювілейний
630974 вул.Студентська, 34, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
учбовий корпус автотранспортного коледжу, актова зала, 2-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Затишний, в’їзд Слобідський, в’їзд Студентський, вул.Ананьїна: 1–44, 46, 48, 50–52, 54; вул.Григорія Сковороди: 1–49, 51, 53; вул.Затишна, вул.Захисників Вітчизни, вул.Крута: 1–4, 5 (Приватний)–11, 12 (Приватний)–32А; вул.Кузнечна, вул.Лісна: 1–23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Студентська: 7–41, 45; пров.Ахтирський: 1, 3, 5, 7, 9А, 11; пров.Затишний, пров.Кривий, пров.Оскільний, пров.Польовий
630975 вул.Студентська, 51, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
гуртожиток автотранспортного коледжу, спортивна зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Левадний, в’їзд Овражний, вул.Ананьїна: 45, 47А, 49, 53–53А, 55–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Григорія Сковороди: 50, 52, 54–83; вул.Дмитріївська, вул.Зодчих, вул.Зої Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 24, 26–26А, 30, 32, 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46–46А, 48–48А, 50, 52, 54–133; вул.Олександра Невського, вул.Райдужна, вул.Свободи, вул.Сеньківська, вул.Студентська: 42–44, 46–158; вул.1-Западна, пров.Ахтирський: 2, 4, 6–6Б, 8, 10, 12–26; пров.Дмитріївський, пров.Короткий, пров.Левадний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Овражний, пров.Олександра Невського, пров.Підгорний, пров.Пляжний, пров.Річний, пров.Сеньківський, пров.Шкільний, пров.Шовковий
630976 вул.3-я Цукрозаводська, 5, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63702
навчально-виховний комплекс №2, хол, 2-й поверх
м.Куп’янськ – вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Заосколянська: 46, 89–215; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.1-а Цукрозаводська, вул.2-а Цукрозаводська, вул.3-я Цукрозаводська, пров.Весняний: 20–31; пров.Герцена
630977 вул.Ломоносова, 26, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63702
ЗАТ "Куп’янський молочноконсервний комбінат", актова зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – в’їзд Путьовий, вул.Березова, вул.Вільхова, вул.Заосколянська: 1–45, 49–87; вул.Ломоносова, вул.Остапа Вишні, вул.Разіна, вул.Сватівська: 7–61Б; вул.Спартаківська, вул.Швейна, вул.8 Березня, пл.Вокзальна, пров.Весняний: 1–19А; пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Надії, пров.Новий, пров.Південний, пров.Путьовий, пров.Разіна, пров.Рєпіна, пров.Сватівський, пров.Спартаківський, пров.Трудовий, пров.Швейний
630978 вул.Красна, 212, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63706
будинок відпочинку локомотивних бригад, актова зала, 1-й поверх
м.Куп’янськ – вул.Івана Кожедуба, вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Нахімова, вул.Оливино, вул.Передова, вул.Черняховського, пров.Красний, пров.Передовий, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км
630979 вул.Жуковського, 10, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
навчально-виховний комплекс №7, хол, 1-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Тополина, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Бригадний, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, Гуртожиток Тч, Казарма 137 км, Казарма 138 км
630980 вул.Печериці, 15, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
спортивний клуб "Локомотив", спортивна зала, 1-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; вул.Центральна: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; пров.Деповський, пров.Матросова, роз’їзд 4 км
630982 пл.Залізничників, 10, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
Куп’янськ-Вузловська дистанції колії, червоний куточок, 1-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кар’єрна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Приоскільна, вул.Степова, вул.Центральна: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Чкалова, пл.Залізничників, пров.Кар’єрний, пров.Озерний, пров.Приоскільний, пров.Степовий, Казарма 135 км
630983 вул.Авіаційна, 1Б, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
будівельно-монтажне експлуатаційне управління-4, червоний куточок, 2-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Авіаційна, вул.Будівельна, вул.Донецька, вул.Кавказька, вул.Крилова, вул.Партизанська, вул.Силікатна, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського, вул.Чехова, пров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС
630984 вул.Комарова, 1, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
гімназія №3, хол, 1-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км
630985 вул.Дарвіна, 33, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63709
будинок науки і техніки, лекційна зала, 2-й поверх
смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 10–12; вул.Дарвіна: 1–31, 40; вул.Індустріальна: 1, 3, 14–17; вул.Комарова: 2, 4, 6; вул.Сонячна, вул.Театральна, вул.Транспортна: 3–5; вул.Центральна: 17, 21, 23; пров.Піщаний, пров.Сонячний
630986 ГУРТ.ДНЗ КРЦПО, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
навчальний корпус ДНЗ "Куп’янський Регіональний Центр Професійної освіти", хол, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ДНЗ КРЦПО;
630987 УВК "Вогник", смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
учбово-виробничий комплекс "Вогник", актова зала, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35;
630988 1Б, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
1Б, хол, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34;
630989 ПК ім. В.І. Кошелєва, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63736
палац культури ім. В.І. Кошелєва, хол, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58;
630990 Гімназія №2, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63736
гімназія №2, хол, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65;
630991 Гімназія №2, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63736
гімназія №2, спортивна зала, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–71;
630992 ДЮСШ "Металург", смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
дитяча юнацька спортивна школа "Металург", спортивна зала, 1-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 10, 12–18;
630993 Загальноосвітня школа №11, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
школа №11, актова зала, 2-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 19–29;
630994 Загальноосвітня школа №12, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
школа №12, актова зала, 2-й поверх
смт Ківшарівка – вул.б/н: 31–32, 36–41;
630995 вул.Лікарняна, 2, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701
центральна міська лікарня, хол, 1-й поверх
Куп’янська центральна міська лікарня
630998 смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63734
міська лікарня, хол
Куп’янська міська лікарня