Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Хмельницька область, Територіальний виборчий округ № 193

Дільниць - 216

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
680464 вул.Соборна, 9А, смт Стара Ушиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32385
будинок культури, фойє, 2-й поверх
смт Стара Ушиця
680465 вул.Центральна, 51, с.Гораївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32386
сільський клуб, актова зала
с.Гораївка
680466 вул.Щорса, 30А, с.Абрикосівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32351
сільський клуб, глядацька зала
с.Абрикосівка, с.Корчівка
680467 вул.Олійника, 1А, с.Великозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323
будинок культури, фойє
с.Великозалісся
680468 вул.Козацька, 1А, с.Киселівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323
сільський клуб, кабінет завідуючого клубом
с.Киселівка
680469 вул.Б.Хмельницького, 1Д, с.Малозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323
сільський клуб, зала
с.Малозалісся
680470 вул.Центральна, 45, с.Врублівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394
будинок культури, фойє
с.Врублівці
680471 вул.Річна, 19, с.Яруга, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394
сільський клуб, зала
с.Яруга
680472 вул.ім.Гагаріна, 1, с.Станіславівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394
сільський клуб, зала
с.Станіславівка
680473 вул.Жовтнева, 30, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340
школа, актова зала
с.Голосків – вул.Визволителів, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Годованця, вул.Голосківська, вул.Жовтнева, вул.І.Сірка, вул.Капустянська, вул.Кармалюка, вул.Коржа, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Підгірна, вул.Поштова, вул.Римський Корсаков, вул.Сагайдачного, вул.Степана Руданського, вул.Фадєєва, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Млинський, пров.Павлова, с.Улянівка
680474 вул.Жукова, 1, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340
сільський клуб, актова зала
с.Голосків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Жукова, вул.Загородня, вул.Котляревського, вул.Микити Годованця, вул.Миротворців, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Садова
680475 вул.Ленінградська, 44, с.Пудлівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32342
будинок культури, зала
с.Пудлівці
680476 вул.Польова, 4, с.Гринчук, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378
сільський клуб, зала
с.Гринчук
680477 вул.Набережна, 1А, с.Бабшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378
будинок культури, зала
с.Бабшин
680478 вул.Лесі Українки, 9, с.Малинівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378
приміщення колишньої ЗОШ,кабінет директора
с.Малинівці
680479 вул.Суворова, 2А, с.Грушка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32380
будинок культури, зала
с.Грушка
680480 вул.Шевченко, 1А, с.Каштанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, зала
с.Каштанівка
680481 вул.Шевченка, 60А, с.Рункошів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32382
сільський клуб, зала
с.Рункошів
680482 вул.Першотравнева, 50, с.Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32325
будинок культури, фойє
с.Гуменці
680483 вул.Центральна, 14А, с.Вербка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326
сільський клуб, фойє
с.Вербка
680484 вул.317 Дивізії, 14А, с.Колубаївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32304
сільський клуб, зала
с.Колубаївці
680485 вул.Котовського, 11В, с.Слобідка-Гуменецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32327
сільський клуб, зала
с.Слобідка-Гуменецька
680486 вул.Гагаріна, 29А, с.Лисогірка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32721
ФАП, зала
с.Лисогірка
680487 вул.Лісова, 16А, с.Привороття Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326
Санаторій "Лісова пісня", зала
с.Привороття Друге
680488 вул.Шкільна, 11, с.Дерев’яне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356
сільський клуб
с.Дерев’яне, с.Гелетина
680489 вул.Гагаріна, 40, с.Броварі, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356
сільський клуб, зала
с.Броварі, с.Привітне
680490 вул.Унявко, 1, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343
ДП "Довжоцький спиртзавод", клуб
с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний
680491 вул.Шкільна, 2, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343
школа, актова зала
с.Довжок – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна
680492 вул.Тручка, 9, с.Нагоряни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32344
школа, фойє
с.Нагоряни
680493 вул.Центральна, 54А, с.Думанів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32321
школа, актова зала
с.Думанів
680494 вул.Центральна, 57, с.Жванець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365
Приміщення комунального підприємства "Ластовецьке",актова зала
с.Жванець
680495 вул.Жванецька, 56, с.Брага, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365
сільський клуб, фойє
с.Брага
680496 вул.Тернопільська, 9, с.Завалля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32337
будинок культури, зала
с.Завалля, с.Червона Діброва
680497 вул.Чкалова, 20, с.Вітківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365
сільський клуб, зала
с.Вітківці
680498 вул.Олександра Довженка, 32, с.Кудринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338
сільський клуб, зала
с.Кудринці
680499 вул.Шкільна, 2А, с.Залісся Перше, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334
школа, фойє
с.Залісся Перше
680500 вул.Центральна, 2А, с.Параївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334
сільський клуб, зала
с.Параївка
680501 вул.Б.Хмельницького, 92, с.Залісся Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324
школа, фойє
с.Залісся Друге
680502 вул.Перемоги, 18, с.Дубинка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324
ФАП, к.1
с.Дубинка
680503 вул.Соборна, 42, с.Зіньківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32341
школа, спортивна зала
с.Зіньківці
680504 вул.Шкільна, 10А, с.Кадиївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32345
будинок культури, зала
с.Кадиївці
680505 вул.Перемоги, 29А, с.Суржа, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346
сільський клуб, зала
с.Суржа
680506 вул.Шевченка, 28, с.Калачківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395
сільський клуб, зала
с.Калачківці
680507 вул.Михайлівська, 4, с.Демшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32396
сільський клуб, зала
с.Демшин
680508 вул.Центральна, 10, с.Патринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, коридор
с.Патринці
680509 вул.Центральна, 65, с.Рогізна, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32397
будинок культури, вестибюль
с.Рогізна
680510 вул.Миру, 15, с.Субіч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395
сільський клуб, актова зала
с.Субіч
680511 вул.Шкільна, 6, с.Кам’янка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32359
сільський клуб, зала засідань
с.Кам’янка
680512 вул.Шевченка, 10, с.Китайгород, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32392
школа, актова зала
с.Китайгород
680513 вул.Центральна, 3, с.Вихватнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393
будинок культури, зала
с.Вихватнівці
680514 вул.Івана Огієнка, 11, с.Ленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393
сільський клуб, зала
с.Ленівка
680515 вул.Центральна, 35, с.Княжпіль, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32355
будинок культури, зала
с.Княжпіль
680516 вул.М. Грушевського, 111, с.Колибаївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370
будинок культури, глядацька зала
с.Колибаївка
680517 вул.Гастело, 16, с.Вільховець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370
фельдшерський пункт, лікувальна кімната
с.Вільховець
680518 вул.Центральна, 45, с.Смотрич, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32303
сільський клуб, глядацька зала
с.Смотрич
680519 вул.Квіткова, 2, с.Червона Чагарівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370
школа, спортивний зал
с.Червона Чагарівка
680520 вул.Дністрівська, 23, с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32398
школа, спортивний зал
с.Колодіївка
680521 вул.Центральна, 29, с.Крушанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32390
будинок культури, зала
с.Крушанівка
680522 вул.Центральна, 36, с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354
будинок культури, зала засідань
с.Кульчіївці
680523 вул.Центральна, 5, с.Калиня, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354
сільський клуб, глядацька зала
с.Калиня
680524 вул.Лісна, 1, с.Суржинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354
сільський клуб, зала
с.Суржинці
680525 вул.Квіткова, 5, с.Фурманівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354
сільський клуб, зала
с.Фурманівка
680526 вул.Б.Хмельницького, 4, с.Ластівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32364
Адміністративна будівля, приміщення старостату
с.Ластівці
680527 вул.Лесі Українки, 5А, с.Збруч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365
сільський клуб, актова зала
с.Збруч, с.Ісаківці
680528 вул.Миру, 29, с.Нефедівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391
будинок культури, фойє
с.Нефедівці
680529 вул.Гагаріна, 56, с.Лучки, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391
сільський клуб, фойє
с.Лучки
680530 вул.Пушкіна, 1, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32320
школа, коридор
с.Нігин
680531 вул.Залізнична, 3, с-ще Сахкамінь, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32322
сільський клуб, актова зала
с-ще Сахкамінь
680532 вул.Тараса Шевченка, 45, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331
будинок культури, зала
с.Оринин – вул.Базарна, вул.Бізнесова, вул.Володимира Великого, вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Качура, вул.Кам’янецька, вул.Княгині Ольги, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Вербицького, вул.Михайла Грушевського: 17–73; вул.Михайлини Коцюбинської, вул.Олександра Довженка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Русалії: 1, 3–5, 7, 9, 12–74; вул.Симона Петлюри, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка: 3–90, 94, 98–98/6, 102–104, 106–106А, 108, 110–110/2, 114, 122; вул.Юрія Липи, пров.Глухий, пров.Катерини Білокур, пров.Кості Солухи, пров.Круговий, пров.Річковий, пров.Шолом-Алейхем, пров.Яблуневий, с.Теклівка
680533 вул.Тараса Шевченка, 130, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331
школа, актова зала
с.Оринин – вул.Баштана, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Василя Симоненка, вул.Василя Стуса, вул.Віктора Астаф’єва, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Ентузіастів, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Миколи Никольчука, вул.Михайла Грушевського: 1–14; вул.Небесної сотні, вул.Нестора Літописця, вул.Пана Садовського, вул.Петра Поповича-Гученського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петра Чорного, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Русалії: 2, 6, 8, 10; вул.Святомихайлівська, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Руданського, вул.Танкістів, вул.Тараса Шевченка: 91–93, 95–97, 99–101, 105, 107, 109, 111–113, 115–119, 123А–210; вул.Ярослава Мудрого, пров.Андрея Шептицького, пров.Матросова, пров.Михайла Галущинського, пров.Мостовий, пров.Новий, пров.Північний, пров.Піщаний, пров.Спортивний
680534 вул.Богдана Хмельницького, 38, с.Ріпинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32332
сільський клуб, зала
с.Ріпинці
680535 вул.Першотравнева, 14, с.Панівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32376
будинок культури, зала
с.Панівці
680536 вул.Михайлівська, 48, с.Цибулівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32358
фельдшерський пункт, приймальня
с.Зубрівка, с.Цибулівка
680537 вул.40-річчя Перемоги, 9А, с.Підпилип’я, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32330
будинок культури, фойє
с.Підпилип’я
680538 вул.М.Грушевського, 17А, с.Подоляни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, кімната "Бойової Слави"
с.Подоляни
680539 вул.І.Франка, 36, с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32381
школа, вестибюль
с.Подільське
680540 вул.Незалежності, 3, с.Привороття, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333
будинок культури, зала
с.Привороття
680541 вул.Центральна, 16, с.Адамівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333
сільський клуб, зала
с.Адамівка
680542 вул.Тараса Шевченка, 7А, с.Добровілля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333
сільський клуб, зала
с.Добровілля
680543 вул.40-річчя Перемоги, 3, с.Кізя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333
сільський клуб, зала
с.Кізя
680544 вул.Центральна, 136В, с.Руда, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32366
будинок культури, зала
с.Руда
680545 вул.Центральна, 20А, с.Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32367
сільський клуб, зала
с.Гаврилівці
680546 вул.Центральна, 18А, с.Цвіклівці Перші, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32368
сільський клуб, зала
с.Цвіклівці Перші
680547 вул.Макаренка, 8А, с.Рихта, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346
школа, спортивний зал
с.Рихта
680548 вул.А.Яхієва, 21А, с.Лісківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32347
школа, спортивний зал
с.Лісківці
680549 вул.Механізаторів, 45, с.Слобідка-Кульчієвецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
будинок культури, актова зала
с.Слобідка-Кульчієвецька
680550 вул.Академіка Костюка, 18, с.Боришківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353
сільський клуб, актова зала
с.Боришківці
680551 пров.Клубний, 8, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319
сільський клуб, актова зала
с.Мукша Китайгородська
680552 вул.Молодіжна, 43А, с.Оленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353
сільський клуб, актова зала
с.Оленівка
680553 вул.академіка Валерія Степанкова, 28, с.Слобідка-Рихтівська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360
будинок культури, зала
с.Слобідка-Рихтівська
680554 вул.Богдана Хмельницького, 22, с.Вільне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360
сільський клуб, зала
с.Вільне
680555 вул.Польова, 1, с.Кізя-Кудринецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338
сільський клуб, зала
с.Кізя-Кудринецька
680556 вул.Михайла Грушевського, 2, с.Мілівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338
сільський клуб, зала
с.Мілівці
680557 вул.Миру, 38, с.Сокіл, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32377
будинок культури, фойє 2
с.Сокіл
680558 вул.Виноградна, 12, с.Каветчина, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, фойє
с.Каветчина
680559 вул.Центральна, 4, с.Межигір, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, фойє
с.Слобідка-Малиновецька, с.Межигір
680560 вул.Центральна, 6, с.Супрунківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32350
будинок культури, зала
с.Супрунківці, с.Тернавка
680561 вул.Миру, 4, с.Устя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32372
ФАП, вітальня
с.Устя, с.Цвіклівці Другі
680562 вул.Шкільна, 10, с.Баговиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32373
школа, спортивний зал
с.Баговиця
680563 вул.Л. Українки, 2, с.Велика Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32375
ДНЗ "Сонечко", актова зала
с.Велика Слобідка
680564 вул.Річна, 2, с.Мала Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, фойє
с.Мала Слобідка
680565 вул.Гагаріна, 3, с.Тарасівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32374
сільський клуб, каб.2
с.Тарасівка
680566 вул.Подільська, 2, с.Шутнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
школа, каб.1
с.Шутнівці
680567 вул.Т.Шевченка, 3А, с.Ходорівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32361
будинок культури, зала
с.Ходорівці
680568 вул.І.Франка, 35, с.Княгинин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32363
сільський клуб, зала
с.Княгинин
680569 пров.Шкільний, 2А, с.Острівчани, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32362
зала
с.Острівчани
680570 вул.Центральна, 3, с.Чабанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383
школа, кабінет іноземних мов
с.Чабанівка
680571 вул.Центральна, 1, с.Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384
сільський клуб, глядацька зала
с.Гута-Чугорська
680572 вул.Центральна, 22, с.Липи, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384
сільський клуб, глядацька зала
с.Липи
680573 вул.Центральна, 53, с.Лисківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383
сільський клуб, глядацька зала
с.Лисківці
680574 вул.Соборна, 43, с.Шустівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32335
будинок культури, фойє
с.Шустівці
680575 вул.Шкільна, 8, с.Ніверка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302
сільський клуб, фойє
с.Ніверка, с.Нововолодимирівка
680576 вул.Замкова, 29, с.Чорнокозинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32336
школа, актова зала
с.Чорнокозинці
680577 вул.Матросова, 30, с.Жовтневе, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319
центральна районна лікарня, актова зала
Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня
680716 вул.Небесної сотні, 9, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600
районний будинок культури, фойє
смт Нова Ушиця – вул.Будівельників, вул.Визволителів, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 36–36А, 38, 41–109; вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Калинова, вул.Карпатська, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Малинова, вул.Небесної сотні, вул.Південна, вул.Подільська: 7–11, 19, 29, 31–35, 37–45; вул.Православна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 2, 4–10; вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Стара Поштова, вул.Українська: 1–30, 32–36; вул.Українських Козаків, вул.Юності: 1–27; вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Карпатський, пров.Малиновий, пров.Південний, пров.Податковий, пров.Пушкіна, пров.Український, пров.1-го Травня, с.Каскада – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Шевченка
680717 вул.Подільська, 34, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600
Новоушицький коледж, фойє
смт Нова Ушиця – вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гагаріна: 1–35, 37, 39; вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Ольги Кобилянської, вул.Патона, вул.Подільська: 6, 14–16, 20–28, 30, 36; вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Свободи: 3, 12; вул.Східна, вул.Філатова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Ветеринарний, пров.Грушевського, пров.Заводський, пров.Івана Франка, пров.Миру, пров.Ольги Кобилянської, пров.Патона, пров.Садовий, пров.Східний, с.Каскада – вул.Зарічна, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Літнівецька, вул.Ломоносова, вул.Народна, вул.Східна, пров.Глибокий, пров.Кармелюка, пров.Крутий, пров.Народний, пров.Ніколаєва
680718 вул.Подільська, 55, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600
Дорожньо-ремонтний пункт №2, актова зала
смт Нова Ушиця – вул.ім. Панаса Мирного, вул.Кольчака, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Північна, вул.Подільська: 51–55; вул.Січових Стрільців, вул.Трудова, вул.Ювілейна, пров.Цегельний, пров.Чернишевського, с.Філянівка
680719 вул.Українська, 42, с.Каскада, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600
школа №2, спортивна зала
смт Нова Ушиця – вул.Українська: 31; вул.Юності: 28–46; с.Каскада – вул.Дорошенка, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Олександра Дзюбелюка, вул.Сагайдачного, вул.Тітова, вул.Українська, вул.8-го Березня, пров.Визволителів, пров.Дорошенка, пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Нагірний, пров.Некрасова, пров.Сагайдачного, пров.Старопоштовий, пров.Юності, пров.8-го Березня
680720 вул.Б.Хмельницького, 12, с.Березівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32643
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Березівка
680721 вул.Богдана Хмельницького, 34, с.Шебутинці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32644
сільський клуб, фойє
с.Шебутинці
680722 вул.Небесної сотні, 69, с.Борсуки, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32642
сільський будинок культури, фойє
с.Борсуки
680723 вул.Небесної сотні, 2, с.Садове, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32642
сільський клуб, глядацька зала
с.Садове
680724 вул.Подільська, 83, с.Браїлівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32616
сільський будинок культури, фойє
с.Браїлівка
680725 вул.Центральна, 7, с.Іванівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600
сільський клуб, глядацька зала
с.Іванівка
680726 вул.Гірська, 54, с.Цівківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32616
сільський клуб, глядацька зала
с.Цівківці
680727 вул.Центральна, 53, с.Бучая, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32641
сільський клуб, глядацька зала
с.Бучая
680728 вул.Подільська, 10, с.Загоряни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32641
фельшерсько-акушерський пункт, кабінет
с.Загоряни
680729 вул.Дністрова, 20б, с.Вахнівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650
сільський будинок культури, фойє
с.Вахнівці
680730 вул.Лесі Українки, 34А, с.Губарів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650
сільський клуб, глядацька зала
с.Губарів
680731 вул.Українська, 7/1, с.Вільховець, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660
сільський будинок культури, фойє
с.Вільховець
680732 вул.Коломійця В.І., 5, с.Маціорськ, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660
сільський клуб, глядацька зала
с.Маціорськ
680733 вул.Дружби, 24/1, с.Нова Гута, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660
сільський клуб, глядацька зала
с.Нова Гута
680734 вул.Шевченка, 14, с.Рудківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32662
сільський клуб, глядацька зала
с.Рудківці
680735 вул.Центральна, 5Б, с.Глібів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610
сільський клуб, глядацька зала
с.Глібів, с.Слобода
680736 вул.Центральна, 29, с.Гута-Глібівська, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610
сільський клуб, глядацька зала
с.Гута-Глібівська, с.Миржіївка
680737 вул.Центральна, 5, с.Джуржівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610
сільський клуб, глядацька зала
с.Джуржівка
680738 вул.Центральна, 31, с.Новий Глібів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610
сільський клуб, глядацька зала
с.Новий Глібів
680739 вул.Молодіжна, 1, с.Заміхів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32630
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Заміхів
680740 вул.Центральна, 1А, с.Виселок, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32630
бригадний будинок, робочий кабінет
с.Виселок
680741 вул.Садова, 1, с.Жабинці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32631
сільський клуб, глядацька зала
с.Жабинці
680742 вул.Шевченка, 65, с.Зелені Курилівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650
сільський будинок культури, фойє
с.Зелені Курилівці
680743 вул.Шевченка, 1А, с.Пижівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32652
сілький будинок культури, фойє
с.Пижівка
680744 вул.Будівельна, 12А, с.Івашківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32623
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Івашківці
680745 вул.Центральна, 28Б, с-ще Загродське, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32624
сільський клуб, фойє
с-ще Загродське
680746 вул.Шевченка, 42, с.Капустяни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32612
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Капустяни
680747 вул.9-го Травня, 4, с.Глибочок, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32613
сільський клуб, глядацька зала
с.Глибочок
680748 вул.Центральна, 34, с.Косиківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32640
сільський будинок культури, фойє
с.Косиківці
680749 вул.Центральна, 50, с.Шелестяни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32640
сільський клуб, глядацька зала
с.Шелестяни
680750 вул.Центральна, 104, с.Куражин, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32663
сільський будинок культури, фойє
с.Куражин
680751 вул.Гевко М.А., 11, с.Глибівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32664
сільський клуб, глядацька зала
с.Глибівка
680752 вул.Пушкіна, 4, с.Мала Щурка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32663
сільський клуб, глядацька зала
с.Мала Щурка
680753 вул.Перемоги, 2, с.Куча, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32645
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Куча
680754 вул.Центральна, 68, с.Мала Стружка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633
сільський клуб, глядацька зала
с.Мала Стружка
680755 вул.Центральна, 26, с.Балабанівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633
сільський клуб, глядацька зала
с.Балабанівка
680756 вул.Центральна, 1, с.Щербівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633
сільський клуб, глядацька зала
с.Щербівці
680757 вул.Шкільна, 35, с.Отроків, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620
школа, фойє
с.Отроків
680758 вул.Центральна, 87, с.Антонівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32621
сільський клуб, глядацька зала
с.Антонівка, с.Хворосна
680759 вул.Центральна, 23, с.Кружківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620
сільський клуб, глядацька зала
с.Кружківці
680760 вул.Центральна, 4, с.Тимків, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620
сільський клуб, глядацька зала
с.Тимків
680761 вул.В.Бойчука, 1, с.Песець, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32625
Сільський будинок культури, глядацька зала
с.Песець
680762 вул.Центральна, 35, с.Пилипківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32614
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Пилипківці
680763 вул.Незалежності, 18, с.Заборознівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32614
сільський клуб, глядацька зала
с.Заборознівці
680764 вул.Ушинського, 10, с.Пилипи-Хребтіївські, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32653
сільський клуб, кімната урочистих подій
с.Пилипи-Хребтіївські, с.Соколівка
680765 вул.Лебединцева, 2, с.Іванківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32653
сільський клуб, глядацька зала
с.Іванківці
680766 вул.Центральна, 55, с.Хребтіїв, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32654
школа, фойє
с.Хребтіїв
680767 вул.Українська, 6, с.Ставчани, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32635
сільський будинок культури, фойє
с.Ставчани
680768 вул.Головна, 45, с.Любомирівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32636
сільський клуб, глядацька зала
с.Любомирівка
680769 вул.Головна, 16, с.Слобідка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32637
сільський клуб, глядацька зала
с.Слобідка
680770 вул.Центральна, 102, с.Стара Гута, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32638
сільський клуб, глядацька зала
с.Стара Гута
680771 вул.Подільська, 39, с.Струга, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32632
Сільский будинок культури, фойє
с.Струга
681329 вул.Суворова, 52, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, актовий зал
м.Кам’янець-Подільський – вул.Бусигіна, вул.Вутіша, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака
681330 вул.Суворова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Іустріальний коледж, фойє
м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський
681331 вул.Суворова, 2, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Коледж харчової промисловості, ауд.83
м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука
681332 вул.Миколи Гордійчука, 27, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №7, коридор, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–3, 5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25–27, 31–31А;
681333 вул.30 років Перемоги, 9, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
спорткомплекс медичного училища, спортивна зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б;
681334 вул.30 років Перемоги, 15, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
дошкільний навчальний заклад №15, музичний зал, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11;
681335 вул.Космонавтів, 4, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
музична зала Дошкільного навчального закладу №8
м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 4; вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12;
681336 вул.30 років Перемоги, 14, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
підлітковий клуб "Шукач", тренувальна зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського
681337 вул.Розвадовського, 8, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Навчально-виховний комплекс №17, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17;
681338 вул.Миколи Гордійчука, 7, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
дошкільний навчальний заклад №9, спортивний зал, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний
681339 вул.Нігинське шосе, 2, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
ТОВ"Комбінат будматеріалів", методичний кабінет
м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький
681340 вул.Молодіжна, 7, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №6, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна
681341 вул.Молодіжна, 21, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
дошкільний навчальний заклад №22, актова зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва
681342 вул.Короленка, 20, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №10, спортивний зал, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Ватутіна, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Голованевського-Барського, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий
681343 вул.Черняхівського, 60, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
дошкільний навчальний заклад №2, спортивний зал
м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47;
681344 вул.Тімірязєва, 114А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Подільський Державний аграрно-технічний університет, гуртожиток, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б;
681345 вул.Шевченка, 12, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
головний корпус Подільського Державного аграрно-технічного університету, хол
м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський
681346 вул.Драгоманова, 12, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
навчально-виховний комплекс №9, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б;
681347 вул.Пушкінська, 31, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
медичне училище, коридор, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34;
681348 вул.Лесі Українки, 8, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
ііндустріаль коледж, гуртожиток №2, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний
681349 вул.Героїв Небесної Сотні, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Гімназія, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24;
681350 вул.Тімірязєва, 111, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
коледж культури та мистецтв, гуртожиток, актова зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14;
681351 вул.Північна, 102, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
навчально-виховний комплекс №16, спортивний зал
м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13;
681352 вул.Героїв Небесної Сотні, 43, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Державний навчальний заклад "Подільський центр професійно-технічної освіти", актова зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11;
681353 просп.Грушевського, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №15, актова зала, 2-й поверх
м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51;
681354 просп.Грушевського, 36, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
коледж будівництва, архітектури та дизайну, гуртожиток, столова
м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40;
681355 вул.Гагаріна, 47, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41;
681356 вул.Симона Петлюри, 1Б, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус, ауд.103
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42;
681357 вул.Симона Петлюри, 1, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А;
681358 вул.Симона Петлюри, 3, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, гуртожиток №3
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8А, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А;
681359 вул.Матросова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Міська лікарня, терапевтичне відділення
м.Кам’янець-Подільський – вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28;
681360 вул.Князів Коріатовичів, 27, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
обласний навчально-курсовий комбінат, навчально-виставковий клас
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука
681361 просп.Грушевського, 31А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Кам’янець-Подільський національний університет, гуртожиток №5, хол
м.Кам’янець-Подільський – вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31 к.секція 1–31А, 50–56;
681362 вул.Лесі Українки, 59, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №5, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69А; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67;
681363 вул.Годованця, 13, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Годованця: 9, 11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б;
681364 вул.Лесі Українки, 95, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
коледж Подільського Державного аграрно-технічного університету, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова
681365 просп.Грушевського, 41В, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Державний професійно-технічний заклад "Кам’янець-Подільське вище професійне училище", фойє
м.Кам’янець-Подільський – просп.Грушевського: 60–80;
681366 вул.Будівельників, 19, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №12, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий
681367 вул.Князя Володимира, 15, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
дошкільний навчальний заклад №12, приміщення патронатної групи
м.Кам’янець-Подільський – вул.Винниченка, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського
681368 вул.Івана Франка, 10, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Приватна спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів "Нова школа", хол
м.Кам’янець-Подільський – вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка
681369 пл.Польський ринок, 6, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
спеціалізована школа №1, вестибюль
м.Кам’янець-Подільський – вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний
681370 вул.Злагоди, 27Б, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
школа №11, актова зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського
681371 вул.Гагаріна, 54, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
військова частина А1884, клуб,глядацька зала
м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89;
681372 вул.Пушкінська, 31, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
міська лікарня №1, клуб
Кам’янець-Подільська міська лікарня №1
681373 вул.Матросова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
кардіологічне відділення, кімната відпочинку
Кам’янець-Подільська міська лікарня №1
681374 вул.Івана Франка, 30, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300
Територіальнийцентр соціального обслуговування "Турбота"
Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота"