Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 162

Дільниць - 170

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
590096 вул.Незалежності, 13, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
будинок культури, фойє
смт Велика Писарівка – вул.Вишнева: 2–48, 49, 51, 53, 55, 57–89; вул.Грайворонська, вул.Грушевського, вул.Івана Середи, вул.Кобзарська, вул.Коцюбинського: 2–23, 25; вул.Незалежності, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Миру, пров.Праці, пров.Шкільний
590097 вул.Коцюбинського, 28, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
філія Охтирського професійного ліцею, кабінет, англ. мови, 2-й поверх
смт Велика Писарівка – вул.Горького, вул.Кармелюка, вул.Коцюбинського: 24, 26–91; вул.Молодіжна: 37, 41, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–59, 61, 63–63 к.А, 65, 74–118; вул.Набережна, вул.Пушкінська: 54, 58–60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80–105; вул.Франка, вул.Чернишевського, пров.Східний, урочище Юсупово
590098 пров.Змагання, 2, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
станція юнатів, класна кімната
смт Велика Писарівка – вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Новостроївка, вул.Острівська, вул.Охтирська, вул.Слобідська: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; вул.Фурсова, вул.Харківська, пров.Дружби, пров.Змагання
590099 вул.Кантемирівська, 8, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
лікарня ветеринарної медицини, великий зал
смт Велика Писарівка – вул.Заводська, вул.Кантемирівська, вул.Молодіжна: 1 к.А–36, 38–40, 42–44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 62–62 к.А, 64, 66–72; вул.Московська, вул.Польова, вул.Пушкінська: 1–53, 55–57, 61, 63, 65, 67–69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Садова, вул.40 років Перемоги, пров.Глінки, с.Пономаренки
590100 вул.Сумська, 7, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
філія "Великописарівський райавтодор", актова зала
смт Велика Писарівка – вул.Вишнева: 48 к.А, 50, 52, 54, 56, 91–151; вул.Гоголя, вул.Єгора Мовчана, вул.Краснянка, вул.Північна, вул.Слобідська: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–93Б, 95, 97, 99–172; вул.Сумська
590101 вул.Широка, 12, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42830
селищна рада, зал засідань
смт Кириківка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Левадна, вул.Ляшівська, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Широка, пров.Вербовий, пров.Гоголя, пров.Зарічний, пров.Кооперативний, пров.Ляшівський, пров.Матросова, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Шевченка
590102 вул.Шевченка, 38, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42830
будинок культури, фойє
смт Кириківка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Кобзарівка, вул.Куліша, вул.Набережна, вул.Річкова, вул.Шевченка, пров.Крилова, пров.Кузнечний, пров.Лікарський, пров.Маяковського, пров.Річковий, пров.Цегельний, пров.Шкільний, с.Маракучка
590103 пров.Вокзальний, 27, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42831
кафе "Форум", великий зал
смт Кириківка – вул.Залізнична, вул.Охтирська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.40 років Перемоги, пров.Вокзальний, пров.Грузовий, пров.Привокзальний, пров.Станційний, пров.Хіміків
590104 вул.Правдинська, 32, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42832
школа, спортивний зал
смт Кириківка – вул.Заводська, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Правдинська, вул.Харитоненка, пров.Ломоносова, пров.Миру, пров.Правдинський, пров.Харитоненка, пров.40 років Перемоги
590105 вул.Харківська, 1, с.Вищевеселе, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42850
сільська рада, зал засідань
с.Вищевеселе, с.Рідне
590106 вул.Садова, 2, с.Василівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42850
об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал
с.Василівка, с.Мирне
590107 вул.Першотравнева, 18, с.Вільне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42820
навчально виховний комплекс, спортивний зал
с.Вільне
590108 вул.Андріанова, 1, с.Їздецьке, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42821
об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал
с.Їздецьке
590109 вул.Широкий Берег, 6, с.Широкий Берег, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42821
ПСП "Рассвєт", зал засідань
с.Дружба, с.Станичне, с.Широкий Берег, с.Шурове
590110 вул.Центральна, 12, с.Дмитрівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42810
сільська рада, зал засідань
с.Дмитрівка
590111 вул.Київська, 59, с.Олександрівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42806
школа, спротивний зал
с.Олександрівка
590112 вул.Лукашівська, 1, с.Лукашівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42806
фельдшерський пункт, приймальний зал
с.Лукашівка
590113 вул.Братеничанська, 34, с.Братениця, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42812
школа, спортивний зал
с.Братениця, с.Шевченкове
590115 вул.Миру, 8А, с.Добрянське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42840
навчально виховний комплекс, спортивний зал
с.Добрянське
590116 вул.8-е Березня, 69А, с.Сидорова Яруга, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42841
сільський клуб, фойє
с.Сидорова Яруга
590117 вул.Іванівська, 7, с.Іванівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42839
будинок культури, фойє
с.Іванівка
590118 вул.Шевченка, 3, с.Катанське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42828
сільський клуб, фойє
с.Катанське
590119 вул.Центральна, 29А, с.Березівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42828
сільський клуб, фойє
с.Березівка
590120 вул.Митрофанова, 5, с.Пожня, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42824
сільська рада, зал засідань
с.Пожня
590121 пл.Миру, 3, с.Попівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42822
сільський будинок культури, зал
с.Попівка
590122 вул.Піщана, 16, с.Лугівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал
с.Лугівка
590123 вул.Партизанська, 8, с.Стрілецька Пушкарка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42820
фельдшерський пункт, приймальний зал
с.Стрілецька Пушкарка
590124 вул.Центральна, 132, с.Розсоші, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42813
сільська рада, зал засідань
с.Розсоші
590125 вул.Шкільна, 1, с.Рябина, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42843
сільська рада, зал засідань
с.Рябина – вул.Бондаренка, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Калиновий, пров.Кооперативний, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Шевченка
590126 вул.Паркова, 1А, с.Рябина, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42843
школа, спортивний зал
с.Рябина – вул.Гагаріна, вул.Левченка, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Слобідська, вул.40 років Перемоги, с.Катеринівка
590127 вул.Центральна, 2, с.Солдатське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42826
будинок культури, фойє
с.Солдатське
590128 вул.Гагаріна, 67, с.Крамчанка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42827
об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал
с.Крамчанка
590129 вул.Сумська, 102, с.Тарасівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42825
будинок культури, фойє
с.Тарасівка
590130 вул.Шкільна, 5, с.Яблучне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42846
будинок культури, фойє
с.Яблучне, с.Веселе, с.Майське
590131 вул.Широка, 1, с.Ямне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42807
сільська рада, зал засідань
с.Ямне – вул.Весняна, вул.Київська, вул.Красна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новоселиця, вул.Озерна, вул.Осадчого, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Став, вул.Центральна, вул.Шаркова, вул.Широка: 1–63; вул.Шкільна
590132 вул.Широка, 81А, с.Ямне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42807
ФГ "Бриз ВЛКОМ", зал засідань
с.Ямне – вул.Балкани, вул.Гагаріна, вул.Каланча, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Сумська, вул.Шевченка, вул.Широка: 64–87; Територія СТО
590133 вул.Центральна, 1А, с.Спірне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
фельдшерський пункт, приймальний зал
с.Копійки, с.Спірне
590134 вул.Коцюбинського, 5, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800
центральна районна лікарня, актовий зал
Комунальне некомерційне підприємство "Великописарівська центральна районна лікарня"
590300 вул.Будівельна, 10, с.Бишкінь, Лебединський р-н, Сумська обл., 42245
сільська рада, зал
с.Бишкінь, с.Овдянське, с.Ревки, с.Щетини
590301 вул.Шевченка, 9, с.Боровенька, Лебединський р-н, Сумська обл., 42236
сільський будинок культури, к.1
с.Боровенька, с.Бурівка, с.Семенівка
590302 вул.Центральна, 56, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238
сільський будинок культури, малий зал
с.Будилка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гримайла, вул.Гриценка, вул.Докучаєва, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Новосіловка, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Платона Шупика: 1–7; вул.Польова, вул.Садова: 1–6; вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Тарана, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, с.Куличка, с.Софіївка
590303 вул.Миру, 34, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238
Будильська амбулаторія, кабінет головного лікаря
с.Будилка – вул.Берегова, вул.Глушівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Платона Шупика: 8–39; вул.Рибалка, вул.Садова: 7–21; с.Гарбарі, с.Дремлюги, с.Селище, с.Чернецьке
590304 вул.Широка, 8, с.Василівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42231
загальноосвітня школа, фойє
с.Василівка, с-ще Мирне, с.Новосільське, с.Помірки
590305 вул.Середня, 1, с.Великий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42242
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Великий Вистороп, с.Переліски, с.Супруни
590306 вул.Сумська, 1, с.Ворожба, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Ворожба, с.Басівщина, с.Валки, с.Даценківка, с.Кердилівщина, с.Лифине, с.Лободівщина, с.Пісківка, с.Старонове, с.Ступки, с.Хилькове, с.Червоне
590308 вул.Заводська, 18, с.Патріотівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240
приміщення 1-го Сумського кінзаводу, к.1
с.Патріотівка
590309 пров.Прифермський, 2, с.Гарбузівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42244
дозвілевий об’єкт, фойє
с.Гарбузівка, с.Караван, с.Панченки, с.Савенки, с.Ситники, с.Стеблянки, с.Харченки, с.Яроші
590310 вул.Центральна, 1В, с.Голубівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42221
сільський будинок культури, фойє
с.Голубівка, с.Грамине, с.Деркачі, с.Коломийці, с.Маньки, с.Сіробабине, с.Федірки, с.Філонівщина
590311 вул.Покровська, 10Б, с.Гринцеве, Лебединський р-н, Сумська обл., 42223
сільський будинок культури, зал
с.Гринцеве, с.Гамаліївка, с.Дмитрівка, с.Дружне, с.Ключинівка, с.Яснопілля, с.Мирне, с.Миронівщина, с.Підсулля, с.Протопопівщина
590312 вул.Центральна, 41, с.Калюжне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42253
Калюжненський сільський клуб, фойє
с.Калюжне, с.Вершина, с.Гудимівка, с.Забуги, с.Корчани, с.Ляшки, с.Радчуки, с.Топчії, с.Тригуби, с.Черемухівка
590314 вул.Покровська, 41, с.Кам’яне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42233
сільський будинок культури, зал
с.Кам’яне, с.Боброве, с.Зелений Гай, с.Чернишки
590315 вул.Індика, 3, с.Катеринівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42227
сільський будинок культури, фоє
с.Катеринівка, с.Великі Луки, с.Грунь, с.Степове, с.Олексіївка
590316 вул.Горова, 13, с.Курган, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217
сільський будинок культури, фойє
с.Курган, с.Кулики, с.Плетньове
590317 вул.Шевченка, 37А, с.Олександрівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217
фельдшерський пункт, к.3
с.Олександрівка
590318 вул.Рибалко, 21, с.Малий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42243
сільський будинок культури, зал
с.Малий Вистороп, с-ще Залізничне
590319 вул.Центральна, 85, с.Межиріч, Лебединський р-н, Сумська обл., 42230
приміщення сільської ради, обрядовий зал
с.Межиріч, с.Гостробури
590320 пров.Клубний, 10, с.Михайлівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42218
сільський будинок культури, зал
с.Михайлівка
590321 вул.Байдужного, 4, с-ще Першотравневе, Лебединський р-н, Сумська обл., 42219
сільський будинок культури, зал
с.Байрак, с.Парфили, с-ще Першотравневе, с.Степне, с.Шумили
590322 вул.Центральна, 24, с.Московський Бобрик, Лебединський р-н, Сумська обл., 42235
сільська рада, зал
с.Московський Бобрик, с.Березів Яр, с.Влізьки, с.Пашкине
590323 вул.Ковалівська, 2, с.Павленкове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42224
Павленківський сільський клуб, зал
с.Павленкове, с.Бойки, с.Букати, с.Мартинці, с.Марусенкове, с.Слобода
590324 вул.Центральна, 2А, с.Підопригори, Лебединський р-н, Сумська обл., 42226
навчально-виховний комплекс, каб.3
с.Підопригори, с.Галушки, с.Грицини, с.Майдаки, с.Падалки, с.Сіренки
590325 вул.Шкільна, 4, с.Пристайлове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42232
сільський будинок культури, фойє
с.Пристайлове, с.Барабашівка, с.Гірки, с.Шевченкове
590326 вул.Миру, 283, с.Рябушки, Лебединський р-н, Сумська обл., 42250
сільський будинок культури, зал
с.Рябушки, с.Вільшанка, с.Костів, с.Курилівка, с.Північне
590327 вул.Першотравнева, 30, с.Червлене, Лебединський р-н, Сумська обл., 42216
навчально-виховний комплекс, спортивний зал
с.Червлене, с.Грушеве, с.Новоселівка, с.Чижове
590328 вул.Роменська, 6, с.Штепівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42220
сільський будинок культури, фойє
с.Штепівка, с.Гутницьке, с-ще Новопетрівка, с.Руда
590398 вул.Воздвиженська, 1, смт Чупахівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42722
селищний будинок культури, танцювальна зала
смт Чупахівка
590399 вул.Будильська, 2, с.Оленинське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42723
сільський клуб, глядацька зала
с.Коновалик, с.Оленинське, с.Софіївка
590400 вул.Першотравнева, 34А, с.Бакирівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742
сільський будинок культури, кабінет директора
с.Бакирівка
590401 вул.Шкільна, 12, с.Литовка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742
сільський клуб, сцена
с.Залісне, с.Литовка
590402 вул.Зелена, 3, с.Бугрувате, Охтирський р-н, Сумська обл., 42767
сільський будинок культури, фойе
с.Бугрувате, с.Восьме Березня
590403 вул.Харківська, 23, с.Високе, Охтирський р-н, Сумська обл., 42763
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Високе, с.Вербове, с.Веселий Гай, с.Кудряве
590404 вул.Миру, 27, с.В’язове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736
В’язівський сільський будинок культури, глядацька зала
с.В’язове, с.Рубани, с.Скелька
590405 вул.Шевченка, 1, с.Шабалтаєве, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736
сільський клуб, глядацька зала
с.Шабалтаєве
590406 вул.Механізаторська, 1, с.Гнилиця, Охтирський р-н, Сумська обл., 42735
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Гнилиця, с.Молодецьке
590407 пров.Шкільний, 6, с.Грінченкове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42725
сільська рада, актова зала
с.Грінченкове, с.Всадки, с.Соборне, с.П’яткине, с.Розсохувате
590408 пл.ім.Остапа Вишні, 3, с.Грунь, Охтирський р-н, Сумська обл., 42733
сільський будинок культури, зала
с.Грунь, с.Аврамківщина, с.Шолудьки
590409 вул.Шпака, 3, с.Довжик, Охтирський р-н, Сумська обл., 42724
сільський будинок культури, фойе
с.Довжик, с.Буро-Рубанівка
590410 вул.Кардашівська, 34, с.Кардашівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42760
контора сільгосппідприємства, актова зала
с.Кардашівка, с.Буймерівка, с.Гай-Мошенка, с.Михайленкове, с.Мошенка, с.Підлозіївка
590411 вул.Паркова, 14, с.Карпилівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42720
сільська рада, зала засідань
с.Карпилівка, с.Гусарщина, с.Миколаївка
590412 вул.Київська, 16Ж, с.Комиші, Охтирський р-н, Сумська обл., 42721
сільський будинок культури, фойе
с.Комиші, с.Лимареве, с.Овчаренки, с.Перелуг
590413 вул.Кушніренка, 4, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752
сільський клуб, глядацька зала
с.Куземин – вул.Армійська, вул.Більська, вул.В’язівська, вул.Грабовського, вул.Зіньківська, вул.Івана Багряного, вул.Кушніренка, вул.Молодіжна, вул.Полтавська, вул.Прокопенка, вул.Реп’яха, вул.Садова: 35, 37, 39, 41–69; вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–20А, 21А–22А; вул.Шаренка: 1, 7–9, 15–23, 25, 30–58; пров.Гастело, пров.Гоголя, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Охтирський, пров.Перемоги, пров.Пушкіна, пров.Рилєєва, пров.Рудька, пров.Чкалова, пров.Шевченка
590414 вул.Центральна, 58, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752
сільський будинок культури, фойє
с.Куземин – вул.Київська, вул.Московська, вул.Садова: 7–34, 36, 38, 40–40Б; вул.Сука, вул.Центральна: 21, 23–91; вул.Шаренка: 2–6, 10–14, 24, 26–28А; пров.Димитрова, пров.Зелений, пров.Ковпака, пров.Корольова, пров.Садовий, пров.Скіфський, пров.Сумський, пров.Тургенєва, пров.Яблуневий, пров.8 Березня
590415 вул.Лебединська, 18А, с.Лантратівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732
сільський будинок культури, фойе
с.Лантратівка, с.Духовниче
590416 вул.Шкільна, 2А, с.Новопостроєне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732
сільський клуб, глядацька зала
с.Новопостроєне
590417 вул.Шевченка, 68, с.Лутище, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751
сільський клуб, фойе
с.Лутище
590418 вул.Зарічна, 33, с.Українка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751
сільський клуб, зала
с.Українка
590419 вул.Шляхівська, 10, с.Мала Павлівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42730
сільський будинок культури, фойе
с.Мала Павлівка, с.Бурячиха, с.Закаблуки, с.Кударі, с.Неплатине
590420 вул.Шкільна, 1, с.Щоми, Охтирський р-н, Сумська обл., 42731
сільський клуб, глядацька зала
с.Щоми, с.Качанівка
590421 вул.Довгого, 17А, с.Олешня, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726
сільський будинок культури, мала зала
с.Олешня
590422 вул.Береста, 31, с.Горяйстівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726
Горяйстівська школа, каб.2
с.Горяйстівка, с.Комарівка, с.Лисе, с.Нове, с.Пасіки, с.Садки
590423 вул.Лозового, 80, с.Пологи, Охтирський р-н, Сумська обл., 42743
сільський будинок культури, обрядова зала
с.Пологи, с.Корабельське, с.Манчичі
590424 вул.Миру, 1, с.Рибальське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42734
сільський будинок культури, фойе
с.Рибальське, с.Бандури, с.Бідани, с.Жолоби, с.Івахи, с.Пластюки, с.Шаповалівка
590425 вул.П.І.Харитоненка, 10, с.Сонячне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42768
сільська рада, зала засідань
с.Сонячне, с.Мирне
590426 вул.ім. Решітько, Будинок культури, с.Стара Іванівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42740
сільський будинок культури, фойе
с.Стара Іванівка, с.Будне, с.Піски
590427 вул.Садова, Сільський клуб, с.Сосонка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42741
сільський клуб, актова зала
с.Климентове, с.Поділ, с.Сосонка
590428 вул.Полтавська, 86, с.Хухра, Охтирський р-н, Сумська обл., 42750
сільський будинок культури, обрядова зала
с.Хухра, с.Перемога, с.Пилівка
590429 вул.Готеляка, 12, с.Чернеччина, Охтирський р-н, Сумська обл., 42744
фойе
с.Чернеччина, с.Доброславівка, с.Риботень
590430 пров.Шкільний, 2, с.Журавне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42746
фойе
с.Журавне, с.Попелівщина
590431 вул.Шевченка, 20, с.Ясенове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42745
сільський клуб, фойе
с.Борзівщина, с.Ясенове
590639 вул.Вознесенська, 52, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
школа №1, спортзал
м.Тростянець – вул.Абрикосова, вул.Братська, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева: 99–99 к.А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–188 к.Б; вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Рибалка, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Пам’яті, вул.Тертичного, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Абрикосовий, пров.Братський, пров.Вознесенський, пров.Зарічний, пров.Лучанський, пров.Мащанський, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Чехова
590640 вул.Миру, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
будинок культури, фойє
м.Тростянець – вул.Арсенія Мельника, вул.Б. Хмельницького: 1–23, 25; вул.Благовіщенська: 1–12, 14, 16–16 к.А, 18, 20, 22–22 к.2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–50А, 52–52 к.В, 54, 56, 58 к.А; вул.Леоніда Татаренка, вул.Миру, вул.Островського, вул.Покровська, пров.Л.Татаренка, пров.Покровський, пров.Ударний
590641 вул.Кеніга, 15, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
школа №2, спортзал
м.Тростянець – вул.Академіка Погребняка П.С., вул.Багряного, вул.Боєва, вул.Відродження України, вул.Володимира Великого, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Жовтнева: 1 к.А–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Зіни Лучко, вул.Зоряна, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Куца, вул.Лісна, вул.Нескучанська, вул.Нескучанське лісництво, вул.Озерянка, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Пролетарська, вул.Хвильового, вул.Челюскіна, вул.Чорновола, вул.Чорногірська, вул.8 Березня, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Горний, пров.Жовтневий, пров.Пролетарський
590642 вул.Кеніга, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
клуб цукрозаводу, актова зала
м.Тростянець – вул.Борисенка, вул.Вишнева, вул.Гайдара, вул.Гурського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Катерини Левадної, вул.Кеніга, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Машинобудівна, вул.Механізаторів, вул.Набережна: 10–10 к.А, 12, 14, 16, 18, 20, 22–53 к.А; вул.Олексія Береста, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Космонавтів, пров.Ломоносова, пров.Макаренка, пров.Фадєєва
590643 вул.Шевченка, 13, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
школа №3, коридор
м.Тростянець – вул.Гаївська, вул.Героїв Крут, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Докучаєва, вул.Єсеніна, вул.Ірини Ярмош, вул.Кошового, вул.Маківське лісництво, вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Пушкіна, вул.Радіщева, вул.Радомлянська, вул.Руднєва, вул.Сосновий бір, вул.Суворова, вул.Супруна, вул.Трикутна, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Гаївський, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Радіщева, пров.Радомлянський, пров.Руднєва, пров.Сосновий бір, пров.Супруна, пров.Шевченка
590644 вул.Гришина, 4, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
червоний куточок Локомотивного Депо, зал
м.Тростянець – вул.Будівельна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Калнишевського, вул.Грабовського, вул.Гришина, вул.Залізнична, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Локомотивна, вул.Луніна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Надаржинського, вул.Нахімова, вул.Новоселівка, вул.Раїси Кириченко, вул.Славгородська, вул.Тімірязєва, вул.Ціолковського, вул.30 років Перемоги, пров.Василя Стуса, пров.Гетьмана Калнишевського, пров.Коцюбинського, пров.Кутузова, пров.Луніна, пров.Матросова, пров.Пушкіна, пров.Славгородський
590645 вул.Шкільна, 1, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
школа №4, фойє
м.Тростянець – вул.Б. Хмельницького: 24, 26–53; вул.Благовіщенська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25 к.А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 к.А, 51, 53, 55, 57, 59–100; вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Виселок Веселе, вул.Лозова, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–9, 11, 13, 15, 17–17 к.А, 19, 21–21 к.А; вул.Олексія Братушка, вул.Петра Соколенка, вул.Привокзальна, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Ягідна, вул.1 Травня, пл.Шухляєва, пл.40-ї Армії, пров.Вербовий, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.Лозовий, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Тихий, пров.Ягідний, пров.1 Травня
590646 вул.Смородянська, 83, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
клуб, глядацька зала
м.Тростянець – вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Смородянська, пров.Зелений, пров.Луговий
590647 вул.Шкільна, 1, с.Білка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630
Білківський НВК, спортзал
с.Білка, с.Грузьке, с.Новоселівка, с.Хвощова
590648 вул.Куца, 113, с.Олексине, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601
сільський клуб, зал
с.Олексине
590649 вул.Перемоги, 39, с.Микитівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630
сільський клуб, зал
с.Микитівка
590650 вул.Продольна, 14А, с.Вишневе, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601
сільський клуб, зал
с.Вишневе
590651 вул.Першотравнева, 1, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621
будинок культури, зал
с.Боромля – вул.Алімова, вул.Гірська, вул.Ковпака, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Льва Толстого, вул.Макаренка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Розумівська, вул.Скринько, вул.Сумська, вул.Учительська, вул.Франка, вул.Харківська: 1–30; вул.Черняховського, пров.Зої Космодем’янської, пров.Колгоспний, пров.Коцюбинського, пров.Льва Толстого, пров.Макаренка, пров.Матросова, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Робітничий, пров.Розумівський, пров.Садовий, пров.Учительський
590652 вул.Козацька, 18, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621
Кіровський сільський клуб, зал
с.Боромля – вул.Гончарівка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лебединська, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Слобідська: 1–20, 22–24; вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Харківська: 31–60; вул.Ходатовича, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Травневий, пров.Харківський, пров.Ходатовича, пров.8 Березня, с.Вовків, с.Пархомівка, с.Першотравневе
590653 вул.Швецова, 33, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621
приміщення контори ТДВ "Маяк", к.1
с.Боромля – вул.Благовіщенська, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Воздвиженська, вул.Гагаріна, вул.Колгоспна площа, вул.Кузнецова, вул.Лозова, вул.Покровська, вул.Робітнича, вул.Слобідська: 21, 25–66; вул.Спортивна, вул.Швецова, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Комарова, пров.Кузнецова, пров.Ломоносова, пров.Покровський, пров.Слобідський, пров.Стаханова, пров.Суворова, пров.Троїцький, пров.Чкалова, пров.Шевченка, с.Мозкове, с.Шевченків Гай
590654 вул.Вишнева, 15, с.Новгородське, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42623
школа, кл.3
с.Новгородське
590655 вул.Центральна, 36, с.Буймер, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42632
будинок культури, зал
с.Буймер, с.Зубівка, с-ще Виноградне, с.Скрягівка
590656 вул.Гагаріна, 8А, с.Гребениківка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42620
будинок культури, фойє
с.Гребениківка, с.Братське(Боромлянська сільська громада), с.Градське, с.Набережне
590657 вул.Центральна, 108, с.Дернове, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42645
Дернівський НВК, каб.9
с.Дернове, с.Рябівка
590658 вул.Шкільна, 62, с.Жигайлівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42624
школа, спортзал
с.Жигайлівка
590659 вул.Вєдяєва, 22А, с.Зарічне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
сільська рада, кабінет сільського голови
с.Зарічне
590660 вул.Центральна, 1, с.Лучка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
сільський клуб, зал
с.Лучка
590661 вул.Гагаріна, 149, с.Кам’янка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42652
школа, кл.3
с.Кам’янка
590662 вул.Ватутіна, 70А, с.Кам’янецьке, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42653
сільський клуб, гримувальна
с.Кам’янецьке
590663 вул.Богдана Хмельницького, 1А, с.Криничне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42640
будинок культури, кабінет директора
с.Криничне, с-ще Лісне, с.Машкове
590664 вул.Зарічна, 7, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650
будинок культури, актова зала
с.Люджа – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Завгородня, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, пров.Горького
590665 вул.Горького, 35, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650
Люджанський НВК, кл.3
с.Люджа – вул.Ватутіна, вул.Комарова, вул.Новоселівка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Червоногвардійська, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Червоногвардійський
590666 вул.Гагаріна, 13А, с.Мартинівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634
сільський клуб, зал
с.Мартинівка
590667 вул.Набережна, 23А, с.Артемо-Растівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634
сільський клуб, зал
с.Артемо-Растівка, с.Золотарівка
590668 вул.Лісанова, 17, с.Мащанка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42635
сільський клуб, зал
с.Мащанка, с.Братське(Мащанська с/р)
590669 вул.Садова, 17, с.Ницаха, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42654
сільський клуб, зал
с.Ницаха, с.Новоукраїнка
590670 вул.Центральна, 2А, с.Печини, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42644
будинок культури, фойє
с.Печини, с.Савелове
590671 вул.Гагаріна, 74А, с.Семереньки, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42642
cільський будинок культури, зал
с.Семереньки
590672 вул.Лугова, 1А, с.Поляне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42643
ФАП, коридор
с.Поляне
590673 вул.Центральна, 15, с.Станова, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42633
будинок культури, глядацька зала
с.Станова, с.Оводівка, с.Тучне
590674 вул.Нескучанська, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600
КЗ Центральна районна лікарня, фойє актового залу
Комунальне некомерційне підприємство "Тростянецька міська лікарня" Тростянецької міської ради
590791 пл.Соборна, 32, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
районний будинок культури, хол
м.Лебедин – вул.Карпова, вул.Кобижча: 2–65; вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ляшка, вул.Перекоп, вул.Першогвардійська: 6–16; вул.Першотравнева, вул.Петропавлівська, вул.Пилипінська: 3–33, 35; вул.Покрівська, вул.Січова, вул.Труфанка, вул.Шевська, вул.Ярослава Мудрого, пл.Соборна, пров.Глушків, пров.Калініченків, пров.Капранів, пров.Клисів, пров.Миколаївський, тупик Олешнянський, тупик Орлів
590792 вул.Будильська, 8, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
школа №2, спортивна зала
м.Лебедин – вул.Боднівка, вул.Будильська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дачна, вул.Калинова, вул.Красовського, вул.Кутузова, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миколаївська, вул.Селищанська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченківська, пров.Василя Симоненка, пров.Демидів, пров.Кравченка, пров.Нафтовиків, пров.Парфилова, пров.Погонців, пров.Фабричний, тупик Мордовців
590793 вул.Першогвардійська, 35, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
школа №6, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Івана Багряного, вул.Квітнева, вул.Куликівська, вул.Курганська, вул.Партизанська, вул.Першогвардійська: 23–154; вул.Підлісна, вул.Садова, вул.Спартака, вул.Труда, вул.Тургенєва, вул.Чехова, пров.Декабристів, пров.Зільберника, пров.Робітничий
590794 вул.19 Серпня, 61, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
вище професійне училище лісового господарства, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Волоха, вул.Зарудка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Михайла Фролова, вул.Панасівська, вул.Русіянова: 1–56, 58–60, 62, 64; вул.Соснова, вул.19 Серпня, пров.Герцена, пров.Денисенків
590795 вул.Героїв Майдану, 17, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
медичне училище, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Кричевського, вул.Ломоносова, вул.Павла Чубинського, вул.Тараса Шевченка: 13–24, 28–30, 32–34; вул.Троїцька, пл.Волі, пров.Гараганів
590796 вул.Олександра Чапаєва, 1, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
школа №4, спортивна зала
м.Лебедин – вул.Артема Голуба, вул.Берегова, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Горького, вул.Грабовського, вул.Довгалівка, вул.Зарічна, вул.Засумська, вул.Комунальна, вул.Макаренка, вул.Маршала Харченка, вул.Мічуріна, вул.Олександра Чапаєва, вул.Освіти, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рибалка, вул.Тетяни Комісарової, пров.Козацький, пров.Котляревського, тупик Ворожків, тупик Горошків, тупик Сонячний
590797 вул.Сумська, 9, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
школа №7, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Грушева, вул.Ковальська, вул.Козіївка, вул.Космонавтів, вул.Любарська, вул.Осіння, вул.Плеханова, вул.Сумська, пров.Космонавтів, пров.Студентський
590798 вул.Тараса Шевченка, 73, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Вокзальна, вул.ж-д Вокзал, вул.Леоніда Батютенка, вул.Миру, вул.Погранична, вул.Разіна, вул.Тараса Шевченка: 25, 31, 36–188; пров.Заводський
590799 вул.Сумська, 76, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
філія "Дорбудсервіс", зал засідань
м.Лебедин – вул.Богуна, вул.Дрьоміна, вул.Кошового Олега, вул.Матросова, вул.Морози, вул.Путьова, вул.Спортивна, вул.Центральна ферма, пров.Верстатників, пров.Квартальний, пров.Підварок, с.Олексенкове
590800 вул.Кобижча, 139, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
міський клуб, глядацька зала
м.Лебедин – вул.Володимира Трофименка, вул.Григорія Сковороди, вул.Кобижча: 66–348; вул.Ковпака, вул.Кочержівка, вул.Крилова, вул.Новопанасівська, вул.Рахманінова, вул.Русіянова: 57, 61, 63, 65–129; вул.Фурдилівська, вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Бровків, пров.Гарбарів, пров.Лісний, пров.Павлова, тупик Бєляєва, тупик Карабанів
590801 пл.Зуєва, 12, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
школа №3, хол, 1-й поверх
м.Лебедин – вул.Безимівка, вул.Бережківська, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Грушевського, вул.Давида Бурлюка, вул.Дорошенка, вул.Корольова, вул.Мисливська, вул.Новокузнечна, вул.Олександра Олеся, вул.Перемоги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петренка, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Токарівська, вул.Чкалова, вул.Чупівка, вул.Яблунева, пл.Зуєва, пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Шкільний
590802 вул.Леоніда Батютенка, 55, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
управління праці та соціального захисту населення, хол
м.Лебедин – вул.Гастелло: 1–46; вул.Гмирі, вул.Городня, вул.Гудимівська, вул.Залізнична, вул.Зої Космодем’янської, вул.Камая, вул.Новопостроєна, вул.Озерна, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипінська: 34, 36–127; вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Пугачова, вул.Степна, вул.Суворова, вул.Ціолковського, вул.Чернецька, вул.Ярмарочна, пров.Білозерцева, пров.Лебединський, пров.Тракторний, пров.Хіміків
590803 вул.Гастелло, 100, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
центр культури і дозвілля, глядацька зала
м.Лебедин – вул.Гастелло: 48–200; вул.Куличанська, вул.Миколи Хвильового, вул.Молодіжна, вул.Хмельницького
590804 вул.Санаторна, 96, с.Токарі, м.Лебедин, Сумська обл., 42215
клуб санаторію "Токарі", глядацька зала
с.Токарі
590805 вул.Бишкінська, 19, с.Куданівка, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
сільський клуб, глядацька зала
с.Куданівка
590806 вул.Першогвардійська, 17, м.Лебедин, Сумська обл., 42200
центральна районна лікарня, хол реєстратури поліклініки
Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника"
590807 вул.Паркова, 2А, м.Охтирка, Сумська обл., 42703
КЗ"Охтирський міський центр культури і дозвілля", гурткова кімната
м.Охтирка – вул.Армійська: 2–5А; вул.Батюка: 6А–6Б, 16, 24–32; вул.Незалежності: 2–18, 20, 28–30; вул.Паркова, вул.Чкалова: 27, 29–29А; вул.Ярославського, пл.Соборна, пров.Друкарський
590808 вул.Сумська, 4, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
гімназія, їдальня
м.Охтирка – вул.Велика Зарічна: 1–35, 37, 39, 41, 43; вул.Зіновія Гафановича: 1–25, 27; вул.Київська: 2–50; вул.Левченка, вул.Перемоги: 8–8А, 10; вул.Романа Рапія, вул.Сковороди, вул.Слобідська: 1А–89, 91, 93, 95, 97, 99–101, 103, 105, 107–111, 113–115, 117–117А; вул.Сумська: 1–43; пров.Дружби, пров.Ковальський, пров.Павлова, пров.Федора Муратова
590809 вул.Сумська, 46, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
коледж Сумського національного аграрного університету, спортивна зала
м.Охтирка – вул.Велика Зарічна: 36–36А, 38, 40, 42–42Б, 44–93; вул.Володимира Шандиби, вул.Гончарна, вул.Лугова: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Молодіжна, вул.Петропавлівська: 1–119, 123, 125, 127, 129–131, 135, 137, 139, 141–143, 147, 149, 151, 155, 157–157А, 159, 161, 163; вул.Сумська: 45–110, 112–112А, 114; пров.архітектора Нємкіна, пров.Березовий, пров.Благоєва, пров.Бригадирівський, пров.Веселковий, пров.Лебединський, пров.Лікарняний, пров.Миру, пров.Народний, пров.Озерний, пров.Паризької Комуни, пров.Північний, пров.Положанський, пров.Сергія Миротворцева, пров.Слов’янський, пров.Сонячний
590810 вул.Сумська, 223, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №11, їдальня
м.Охтирка – вул.Б.Д.Антоненка-Давидовича, вул.Індустріальна, вул.Лугова: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–101; вул.Миргородська, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Петропавлівська: 120–122, 124–124А, 126, 128, 132–134, 136, 138, 140, 144–146, 148, 150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164–227; вул.Прапорна, вул.Разіна, вул.Слобідська: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 116, 118–241; вул.Соснова, вул.Сумська: 111, 113–113А, 115–227, 229–229Б, 233, 235, 237, 239; вул.Транспортна, вул.Флотська, пл.Пугачова, пров.архітектора Яковлева, пров.Василя Стуса, пров.Виноградний, пров.Максима Кривоноса, пров.Миргородський, пров.Петра Білинника, пров.Платона Воронька, пров.Полуничний, пров.Стаханівський, пров.Ударний, пров.Юності, с.Козятин
590811 вул.Сумська, 223, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №11, кабінет майстерні з обслуговуючої праці
м.Охтирка – вул.Василя Симона, вул.Гусинська, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Сумська: 228–228А, 230–232, 234, 236, 238, 240–425; вул.Чайковського, пров.Бакирівський, пров.Комунальний, пров.Польовий, пров.Тракторний, пров.Тростянецький, пров.Тургенєва, пров.Хліборобський, пров.Щедрий, с.Залужани
590813 вул.Перемоги, 2, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №1, спортивна зала
м.Охтирка – вул.Батюка: 2–6, 7–14, 18–20, 39, 45; вул.Перемоги: 4–6, 8Б, 11–11А, 16, 18, 22–24, 26, 28, 30–30А, 32–36, 38–40, 42, 44–44А, 48, 50, 52; вул.Чкалова: 1–26, 28, 30, 32–32А, 34; пл.Успенська, пров.Горіховий, пров.Зарічний, пров.Квітковий, пров.Малиновий
590814 пров.Сумський, 35, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №2, фойє
м.Охтирка – вул.Залізнична, вул.Зіновія Гафановича: 26, 33–46; вул.Перемоги: 13, 17, 19–21, 25, 27, 29, 31, 37, 41, 43, 45–47, 49, 51, 56–79, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Ракетників, вул.Успенська, вул.Чкалова: 31, 33, 35–70; пров.Богдана Хмельницького, пров.гетьмана Сагайдачного, пров.Глінки, пров.Донський, пров.Зв’язку, пров.Кобилянської, пров.Лисенка, пров.Ломоносова, пров.Миколи Хвильового, пров.Михайла Арцибашева, пров.Михайленка, пров.Остапа Вишні, пров.Рилєєва, пров.Спартака, пров.Суворова, пров.Сумський, пров.Шкільний, пров.Якова Щоголева
590815 вул.Шевченка, 60А, м.Охтирка, Сумська обл., 42701
КУ "Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів", класна кімната
м.Охтирка – вул.академіка Шмідта, вул.Горбушка, вул.Дикалова, вул.Зарічна, вул.Перемоги: 80–84, 86–86А, 88, 90, 92А, 94–195А; вул.Танкістів-Кантемирівців, вул.Шевченка: 48–116А; пров.Глібова, пров.Добролюбова, пров.Достоєвського, пров.Кириківський, пров.Нахімова, пров.Петра Калнишевського, пров.Потьомкіна, пров.Праці, пров.Робітничий, пров.Станційний, пров.Східний, пров.Трохименка, пров.Чумацький, пров.Шевченка, пров.Шишкіна
590816 пров.Григорія Чикала, 1, м.Охтирка, Сумська обл., 42701
КУ "Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення", актова зала
м.Охтирка – вул.Батюка: 42–44, 49; вул.Левадна, вул.Незалежності: 19, 21; вул.Олександра Мішечкіна, вул.Шевченка: 2А; вул.Широка: 9А–9Б; пров.Анатолія Руденка, пров.Бородіна, пров.Григорія Чикала, пров.І.П. Багряного, пров.Каховський, пров.Кленовий, пров.Лебєдєвої, пров.Матяша, пров.Південний, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Харківський, пров.Челюскіна, пров.Якова Майтюренка
590817 вул.Шевченка, 22, м.Охтирка, Сумська обл., 42701
школа №3, їдальня
м.Охтирка – вул.Євгена Ткаченка, вул.Московська: 1–80; вул.Шевченка: 2, 4–46; вул.Широка: 1–9, 11–39, 41; вул.Ювілейна, вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Василя Сухомлинського, пров.Гастелло, пров.Герцена, пров.Гончарова, пров.Дніпропетровський, пров.Дунайський, пров.Івана Богуна, пров.Кооперативний, пров.Криничний, пров.Левадний, пров.Лермонтова, пров.Марини Медвєдєвої, пров.Матросова, пров.Михайла Рудинського, пров.Набережний, пров.Нафтовиків, пров.Нове Життя, пров.Островського, пров.Перекопський, пров.Правдинський, пров.Радіщева, пров.Рєпіна, пров.Семеренка, пров.Чернишевського
590818 вул.Гоголя, 30А, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №8, к.18, к.19
м.Охтирка – вул.Весняна, вул.Гоголя: 1–102, 104, 106, 108, 110; вул.Зоряна, вул.Михайла Бездрабка, вул.Мічуріна, вул.Московська: 81–188; вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Широка: 40, 42–160; пров.Амурський, пров.Вербовий, пров.Весняний, пров.Грушевського, пров.Гусарський, пров.Заводський, пров.Івана Огреба, пров.Красивий, пров.Михайла Гуревича, пров.Мічуріна, пров.Покровський, пров.Урожайний, пров.Шолохова, пров.Яблуневий
590819 вул.Гоголя, 30А, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
школа №8, корпус А
м.Охтирка – вул.Береста, вул.Гоголя: 103, 105, 107–107А, 109, 111–227; вул.Калинова, вул.Ковпака, вул.Чехова, пров.Вишневий, пров.Далекий, пров.Приміський, пров.Чехова, пров.Шовковичний, с.Велике Озеро
590820 вул.Пушкіна, 2, м.Охтирка, Сумська обл., 42703
школа №4, класна кімната
м.Охтирка – вул.Героїв, вул.Грабовського: 1–93, 95–97, 99; вул.Дениса Давидова, вул.Заводська, вул.Івана Кожедуба, вул.Лесі Українки: 1–18, 22, 24; вул.Олімпійська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Пушкіна: 7–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77А, 81–83А, 85, 87, 89, 93, 95, 97; вул.29-го повітряно-десантного полку, пров.Абрикосовий, пров.Авіа, пров.Буймерівський, пров.Волонтерів, пров.Добровольців, пров.Захисників, пров.Зелений, пров.Кобзарський, пров.Коцюбинського, пров.Крамського, пров.Миколи Духова, пров.Патріотів, пров.Свободи, пров.Сімейний, пров.Спортивний, пров.Травневий, пров.Ушакова, пров.Ярмарковий, пров.9-го Січня
590821 вул.Короленка, 2, м.Охтирка, Сумська обл., 42705
школа №9, класна кімната
м.Охтирка – вул.Гагаріна, вул.Грабовського: 94, 98, 100–189; вул.Грибоєдова, вул.Далекосхідна, вул.Івана Франка, вул.Короленка, вул.Лесі Українки: 19–21, 23, 25–157; вул.Малинова, вул.Олександра Твердохлібова, вул.Охтирських дивізій, вул.Пушкіна: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–80, 84, 86, 88, 90–92, 94, 96, 98–165; вул.Революції, вул.Тімірязєва, вул.Фабрична, пл.Козацька, пров.Братський, пров.Гірський, пров.Котляревського, пров.Кубанський, пров.Лесі Українки, пров.Лиманський, пров.Лозовий, пров.Малиновий І, пров.Малиновий ІІ, пров.Малиновий ІІІ, пров.Пантелеймона Куліша
590822 вул.Армійська, 107, м.Охтирка, Сумська обл., 42704
школа №5, коридор
м.Охтирка – вул.Армійська: 7–78, 81, 83–101, 105–105А; вул.Єлизавети Пелєхової, вул.Кащеєва, пров.Віктора Штагера: 1–2, 6–14; пров.Дачний: 1–5; пров.Луговий, пров.Менделєєва, пров.Полковника міліції Кобзаря В.В.
590823 вул.Армійська, 117, м.Охтирка, Сумська обл., 42704
дитяча художня школа, фойє, 2-й поверх
м.Охтирка – вул.Армійська: 80, 82, 104, 106–119; вул.Київська: 107–126; пров.Дачний: 6–9; пров.Кармелюка, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Табірний
590824 вул.Київська, 94, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
гуртожиток НГВУ "Охтирканафтогаз", актова зала
м.Охтирка – вул.Київська: 51–105; пров.Віктора Штагера: 3; пров.Юріївський
590825 вул.Снайпера, 13, м.Охтирка, Сумська обл., 42704
Охтирська філія ТОВ "Брок-Енергія", конференцзала, 2-й поверх
м.Охтирка – вул.Заозерна, вул.Полтавська, вул.Снайпера, пров.Івана Милославського, пров.Прилісний, пров.Снайпера, с.Пристань
590826 вул.Сумська, 57, м.Охтирка, Сумська обл., 42706
Охтирська ЦРЛ, актова зала
Охтирська центральна районна лікарня