Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 143

Дільниць - 107

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Кутузова, 10, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.
Відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання комунальної установи Ізмаїльської районної ради "Територіальний центр надання соціальних послуг"
000002 просп. Суворова, 70, м. Ізмаїл, Одеська обл., 68601
Державна установа "Ізмаїльський слідчий ізолятор"
000004 судно "Астрахань"
"Астрахань" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000005 судно "Валентин Пиляев"
"Валентин Пиляев" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000007 судно "Гагра"
"Гагра" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000009 судно "Зеленодольськ"
"Зеленодольськ" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000010 судно "Златоуст"
"Златоуст" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000011 судно "Знаменка"
"Знаменка" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000012 судно "Иркутск"
"Иркутск" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000014 судно "Капитан Гайдай"
"Капитан Гайдай" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000015 судно "Кузьма Галкин"
"Кузьма Галкин" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000016 судно "Капитан Глушко"
"Капитан Глушко" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000017 судно "Капитан Жидков"
"Капитан Жидков" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000018 судно "Краснодон"
"Краснодон" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000020 судно "Капитан Кюселинг"
"Капитан Кюселинг" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000021 судно "Механик Головацкий"
"Механик Головацкий" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000023 судно "Механик Ян"
"Механик Ян" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000024 судно "Николай Будников"
"Николай Будников" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000027 судно "Оренбург"
"Оренбург" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000028 судно "Поти"
"Поти" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000030 судно "Рыбинск"
"Рыбинск" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000033 судно "Челябинск"
"Челябинск" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
000034 судно "Федор Рябинин"
"Федор Рябинин" (порт приписки судна - м. Ізмаїл, Одеська обл.)
510291 вул.Центральна, 58А, с.Баннівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68750
будинок культури, зала
с.Баннівка
510292 вул.Миру, 108, с.Василівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68752
будинок культури, мала зала
с.Василівка – вул.Болградська: 30, 32–67; вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 14, 16, 18–31; вул.Зарічна, вул.Лермонтова, вул.Миру: 1–175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; вул.Молодіжна: 10–22; вул.Одринська: 12–16; вул.Польова: 5–6; вул.Попова: 11, 13–27; вул.Садова, вул.Сільрадівська: 20, 22, 24, 26–49А; вул.Суворова: 14–23; вул.Чехова: 11, 13, 15, 17, 19, 26–42; вул.Шкільна: 19, 21, 23, 25, 27, 29–46; вул.Ямбольська: 19–39;
510293 вул.Шкільна, 17, с.Василівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68752
школа, спортивна зала
с.Василівка – вул.Бессарабська, вул.Болградська: 1–29, 31; вул.Гоголя: 1–13, 15, 17; вул.Лікарська, вул.Миру: 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–283; вул.Молодіжна: 1–9; вул.Одринська: 1–11; вул.Польова: 1–3; вул.Попова: 1–10, 12; вул.Пушкіна, вул.Сільрадівська: 1–19, 21, 23, 25; вул.Суворова: 1–13; вул.Чехова: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20–24; вул.Шкільна: 1–18А, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Ямбольська: 1–18; вул.8 Березня
510294 вул.Гагаріна, 1, с.Виноградівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68733
будинок культури, фойє
с.Виноградівка – вул.Бессарабська, вул.Виноградна: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Владиченська, вул.Гагаріна: 1–23, 25–25А, 27; вул.Грушевського: 1–23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Іордана Банєва: 1–109; вул.Лиманна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Прикордонників, вул.Пушкіна: 1–29, 31, 33; вул.Севастопольська, вул.Хворостіна, вул.Шкільна, вул.8 Березня: 1–31; пров.Владиченський, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Севастопольський, пров.8 Березня
510295 вул.Гагаріна, 2, с.Виноградівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68733
школа, фойє
с.Виноградівка – вул.Болградська, вул.Виноградна: 24, 26, 28, 30, 32, 34–73; вул.Гагаріна: 24, 26, 28–93; вул.Гайдара, вул.Грушевського: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–93А; вул.Іордана Банєва: 110–155; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна: 30, 32, 34–95; вул.Садова, вул.Степова, вул.8 Березня: 31А–99; пров.Івана Франка, пров.Лесі Українки
510297 вул.Центральна, 37А, с.Владичень, Болградський р-н, Одеська обл., 68741
будинок культури, велика зала
с.Владичень
510316 вул.Болградська, 143, с.Табаки, Болградський р-н, Одеська обл., 68730
школа, спортивна зала
с.Табаки
510380 вул.Центральна, 20, с.Багате, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68671
Багатянська школа, фойє
с.Багате – вул.Гагаріна: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Горького: 1–56, 58, 60, 62–62А; вул.Магістральна: 1–45А, 45/1–46, 48, 50–52, 54–58; вул.Миру: 1–52; вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Суворова: 1–46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–84; вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37; вул.28 Червня: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70–70А, 72, 74, 76; вул.40 років Перемоги: 1–19; пров.Огородний, пров.Рибачій, пров.Степовий
510381 вул.Центральна, 24, с.Багате, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68671
будинок культури, фойє
с.Багате – вул.Гагаріна: 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51–51Б, 53А, 55, 57, 59, 61, 64–106; вул.Гоголя, вул.Горького: 57, 59, 61, 63–94; вул.Магістральна: 45Б, 47, 49, 53, 58А–68; вул.Миру: 53–98; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Суворова: 47А, 49–51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61, 63–67, 69, 71, 73, 75, 77, 86–120; вул.Тиха, вул.Шкільна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–97; вул.28 Червня: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67, 69, 71–71А, 73, 75, 77–89; вул.40 років Перемоги: 20–91;
510382 вул.Болградська, 94А, с.Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68663
будинок культури, фойє
с.Броска – вул.Бесарабська, вул.Болградська: 63, 65–65А, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 87, 89–91, 93–210; вул.Горького, вул.Колгоспна, вул.Кримська, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.28 Червня, пров.Болградський, пров.Колгоспний, пров.28 Червня
510383 вул.Болградська, 94А, с.Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68663
Бросківська школа, фойє
с.Броска – вул.Аеродромна, вул.Болградська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 92; вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Красива, вул.Матроська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Осипенка, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Рєпіна, пров.Тихий, пров.Шкільний
510384 вул.Центральна, 7, с.Каланчак, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68642
Будинок культури, фойє
с.Каланчак, с.Новокаланчак
510385 вул.Центральна, 94, с.Кам’янка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68643
будинок культури, зала
с.Кам’янка – вул.Болгарська, вул.Буджацька, вул.Інзова, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Миколи Миндру, вул.Олександра Хмелярова, вул.Суворова, вул.Успенська, вул.Центральна, вул.Чкалова
510386 вул.Суворова, 4Г, с.Кам’янка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68643
сільська рада, актова зала
с.Кам’янка – вул.Бессарабська, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Ташбунарська, вул.Толстого, вул.Шевченка, с.Новокам’янка
510387 вул.Шкільна, 16Б, с.Комишівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68653
будинок культури, к.2
с.Комишівка
510388 вул.Шкільна, 2, с.Кирнички, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68650
будинок культури, зала
с.Кирнички
510389 вул.Вишнева, 59, с.Кислиця, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68655
будинок культури, актова зала
с.Кислиця
510390 вул.Шкільна, 34, с.Ларжанка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68662
Ларжанський навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Ларжанка
510391 вул.Ізмаїльська, 64А, с.Лощинівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68644
будинок культури, фойє
с.Лощинівка
510392 вул.Пушкіна, 26, с.Матроска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68664
Матроська школа, фойє
с.Матроска
510393 вул.Кутузова, 17, с.Муравлівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68652
будинок культури, фойє
с.Муравлівка
510394 вул.Сергія Грама, 67А, с.Нова Некрасівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68661
будинок культури, мала зала
с.Нова Некрасівка
510395 вул.Мира, 45, с.Нова Покровка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68651
будинок культури, зала
с.Нова Покровка
510396 вул.1 Травня, 29А, с.Озерне, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68660
Озерненська школа, фойє, праве крило
с.Озерне – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Городня, вул.Дружби: 85, 89–196; вул.Івана Баліки: 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55–198; вул.Ізмаїльська: 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–169; вул.Мала, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Центральна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Південний 2
510397 вул.1 Травня, 29А, с.Озерне, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68660
Озернянська школа, фойє, ліве крило
с.Озерне – вул.Бессарабська, вул.Дружби: 1–84, 86–88; вул.Івана Баліки: 1–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Ізмаїльська: 1–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Лиманська, вул.Мира, вул.Північна, вул.Садова, вул.Шевченка, пров.Південний 1, с.Новоозерне
510398 вул.Гагаріна, 83, с.Першотравневе, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68654
будинок культури, фойє
с.Першотравневе
510399 вул.Ярослава Мудрого, 41А, с.Саф’яни, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68670
Саф’янська школа, фойє
с.Саф’яни
510400 вул.Ізмаїльська, 40, с.Стара Некрасівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68672
сільська рада, зала засідань
с.Стара Некрасівка
510401 вул.Центральна, 1, с.Дунайське, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68681
контора АК "Свобода", к.2
с.Дунайське
510402 вул.Пушкіна, 46, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640
Суворівська школа, спортивна зала
смт Суворове – вул.Аеродромна, вул.Болгарська, вул.Вільна: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45А–109; вул.Дружби, вул.Колгоспна, вул.Кутузова: 19–21, 23–23А, 25, 27, 30–54; вул.Лиманська: 8–19; вул.Мичуріна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47–47А, 49–49А, 51, 53, 55–116; вул.Перемоги: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–80; вул.Преображенська, вул.Пушкіна: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 38, 46А, 50, 54–54А, 56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92–92А; вул.Садова, вул.Соборна: 112–189; вул.Сонячна: 13, 28–93; вул.Степова, вул.Східна, вул.Тимошенка, вул.Троїцька: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–105; вул.Шевченка, пров.Степовий
510403 вул.Пушкіна, 47, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640
будинок культури, репетиційна зала
смт Суворове – вул.Бесарабська, вул.Буджакська, вул.Виноградна, вул.Вільна: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Кутузова: 1–18, 22, 24–24А, 26, 28; вул.Лиманська: 1А–7; вул.Мичуріна: 1–26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Перемоги: 1–48А, 50–50А, 52, 54, 56–56А, 58, 60–60А; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–15, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27, 29, 31–37, 39–45, 49, 51–53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; вул.Слов’янська, вул.Соборна: 1–106; вул.Сонячна: 1–12, 14–27; вул.станція Котлабух, вул.Суворова, вул.Троїцька: 1–17, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Чкалова
510404 вул.Шкільна, 2, с.Утконосівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68645
Утконосівська школа, фойє
с.Утконосівка – вул.Бессарабська: 1–44, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Гагаріна: 1–38, 40; вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Ізмаїльська, вул.Кутузова, вул.Лиманська: 1–35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59–89; вул.Михайлівська: 1–33А; вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Свободи, вул.Спортивна: 1–34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Шевченка: 4–48, 50, 52, 54; вул.Шкільна: 6, 8, 10, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–32А;
510405 вул.Михайлівська, 40, с.Утконосівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68645
будинок культури, фойє
с.Утконосівка – вул.Бессарабська: 45, 47, 49, 51–51А, 53–156; вул.Гагаріна: 39, 41–82Б; вул.Горького, вул.Лиманська: 36–36А, 38–38А, 40–40Б, 42–42А, 44–44А, 46–46А, 48, 50–50А, 52, 54–54А, 58, 91–121Б; вул.Миру, вул.Михайлівська: 35–70; вул.Південна, вул.Спортивна: 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–110; вул.Суворова, вул.Флорілор, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 49, 51, 53, 55–106; вул.Шкільна: 1–3, 7, 9–9А, 11–13А, 15, 17, 19, 21–21А, 23–23А, 25; пров.Лиманський, пров.Музічєску, пров.Флорілор
510406 вул.Кутузова, 10, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640
лікарня, лікарняні палати
Терапевтичне відділення № 2 комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня"
510707 вул.Соборна, 36, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
залізнична станція, червоний куток
м.Рені – вул.Артільна, вул.Виробнича, вул.Вознесенська: 1–49, 52, 54, 56–58; вул.Вокзальна: 1–1А, 3–3А, 5–7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Гвардійська, вул.Добружська, вул.Індустріальна, вул.Мірошниченко: 1–86, 88–90, 92, 94; вул.Одеська, вул.Паризької комуни, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Портова, вул.Романова Михайла, вул.Соборна: 1–37А, 39–45; вул.Тиха: 14, 28–30, 32А–34, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Червонофлотська, вул.28 Червня: 1–41, 43, 45; пров.Валерія Кожокару, пров.Лісотарний, пров.Польовий, в/ч 11881, в/ч 2138-С
510708 вул.Соборна, 46, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
школа №1, коридор
м.Рені – вул.Вознесенська: 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78А, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Вокзальна: 2, 4–4А, 8–10А, 12–14; вул.Госпітальна: 1–16, 18, 20–22; вул.Дунайська: 1–16, 18–20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42; вул.Залізнична: 1–5; вул.Кагульська: 1–17; вул.Мірошниченко: 87, 91, 93, 95–108; вул.Соборна: 38–38А, 47–67, 69, 71; вул.Ціоміка Фоми: 1–13, 17; вул.25 Чапаєвської дивізії: 1, 3, 11, 13, 15, 16А–19, 21, 23, 25; вул.28 Червня: 42–42А, 44, 46–93, 95–97;
510709 вул.Кагульська, 31, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
школа №4, спортзал
м.Рені – вул.Балканська, вул.Виноградна, вул.Вознесенська: 51–51А, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81–81А, 83, 85, 89, 91А, 93, 95; вул.Вокзальна: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40; вул.Госпітальна: 17, 19, 23–80; вул.Дністровська, вул.Емінеску, вул.Кагульська: 19–34; вул.Космодем’янської, вул.Космонавтів, вул.Крилова, вул.Молдавська: 1–19, 21, 23–35; вул.Попкова, вул.Садова: 9–50Г, 51, 53, 55–59, 61–61А, 63–63А, 67, 69–73, 75, 77, 79–93; вул.Тиха: 17–23, 31, 35, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55–87, 89–89А, 91, 93, 95, 99, 103–107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119, 121, 125–125А, 127; вул.Ціоміка Фоми: 14–16, 18–53; вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.25 Чапаєвської дивізії: 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63–96; пров.Верхній, пров.Виноградний, пров.Госпітальний, пров.Дністровський, пров.Тихий, пров.Юшневського
510710 вул.Гагаріна, 15, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
будинок культури, кругла зала
м.Рені – вул.Вознесенська: 99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–130, 135; вул.Дунайська: 17, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58; вул.Ізмаїльська, вул.Мічурина: 20–58; вул.Молдавська: 20, 22; вул.Мустафи, вул.Пролетарська: 19, 25; вул.Садова: 50Д, 52, 54, 60, 62, 64–66, 68, 74, 95–131; вул.Соборна: 68, 73, 75, 77, 79; вул.Спортивна: 14, 16, 18–57; вул.Тиха: 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151–153, 155–175А; вул.25 Чапаєвської дивізії: 2, 6–10, 12, 14, 16, 20, 22–22А, 24, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48–50, 52, 54–56, 58, 60, 62; вул.28 Червня: 94, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117;
510711 вул.Дулоглу Віорела, 11, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
школа №3, коридор
м.Рені – вул.Вознесенська: 132–134, 136, 138, 140–142А, 144, 146; вул.Дунайська: 21, 25, 62, 64, 66–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86; вул.Пролетарська: 7–9, 15–17; вул.Соборна: 70, 74, 76, 78, 81, 83, 85–87, 91, 95–95А, 99–101; вул.Спортивна: 3–12, 15, 17; вул.28 Червня: 102, 106, 108, 110–112, 114, 116, 118–130;
510712 вул.28 Червня, 141, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
Центр дитячої та юнацької творчості, фойє
м.Рені – вул.Вознесенська: 137, 139, 143, 145, 147–156, 159–163, 165, 167, 169, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Гагаріна, вул.Дулоглу Віорела, вул.Дунайська: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57, 61–61А, 63, 65, 69, 73–73А, 75, 90, 94–96А, 98–98А, 100–102А, 104, 108, 110–112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 132–134, 136, 138, 140–142; вул.Залізнична: 6–11А; вул.Мічурина: 1–14; вул.Пролетарська: 6, 12–14, 20–24, 30–40А; вул.Садова: 76, 78, 135–147; вул.Соборна: 80, 82, 84, 88–90, 94, 96, 102–113, 115; вул.Тиха: 120, 122–124, 126–126А, 128, 130–132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–150, 154, 177–225; вул.Шевченко: 5, 7, 9–11, 13–19, 21, 23, 27–35; вул.28 Червня: 137–146, 148, 150, 152, 156–158, 162, 164; вул.3-го Гвардійського полку
510713 вул.Шевченко, 10, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
Ренійська гімназія, фойє
м.Рені – вул.Вознесенська: 158, 164, 166, 168, 172–176, 178–178А, 180, 182, 184, 187–261; вул.Дунайська: 77, 79, 81, 85–85А, 87–89, 91–93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 115, 117, 143–156, 160–180; вул.Залізнична: 13–25, 27; вул.Карташова А.: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25–27, 33, 35; вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 114, 116–166, 169, 171, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Шевченко: 2–4, 6, 8, 12, 20, 22, 24; вул.28 Червня: 147, 149, 151, 153–155, 161, 163, 165–212, 227;
510714 вул.28 Червня, 218, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
НВК школа-ліцей, спортзал
м.Рені – вул.Дунайська: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 182–202; вул.Залізнична: 26; вул.Карташова А.: 4, 8, 10, 12, 14, 18–20, 22; вул.Кишинівська, вул.Рибацька: 1, 3–7, 9; вул.Соборна: 168, 170, 172–176, 178, 180, 182, 189, 205; вул.28 Червня: 214–216, 233–253, 255;
510715 вул.Весела, 56, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
"Ренійський м’ясокомбінат", їдальня
м.Рені – вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Білінського, вул.Болградська: 44, 47–117; вул.Будагяна, вул.Весела: 1–13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33–52; вул.Вишнева, вул.Грєкових, вул.Дорога Дружби, вул.Козацька, вул.Кошевого, вул.Крайня, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Новоселів, вул.Парашутистів, вул.Разіна С., вул.Тимошенко, вул.Українська: 2–4, 6, 8–108; вул.Франка Івана, вул.Черевко, вул.Ярошенко, вул.50 років Перемоги, пров.Веселий, пров.Парашутистів, пров.Степовий, пров.Черевко
510716 вул.Анадольська, 25, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
школа №5, спортзал
м.Рені – вул.Акацієва, вул.Анадольська, вул.Болградська: 4–43, 45; вул.Буджакська, вул.Весела: 14, 16, 18–18А, 20–22, 24, 26, 28–28А, 30, 32; вул.Гаріна-Михайлівського, вул.Дейча Олександра, вул.Доватура, вул.Інтернаціональна, вул.Коцюбинського, вул.Мала, вул.Мускатна, вул.Проїздна: 2, 6, 8, 10–98; вул.Святомиколаївська, вул.Селянська, вул.Стадіонна, вул.Татарбунарського повстання, вул.Тімірязева, вул.Українська: 5, 7; вул.8 Березня, пров.Анадольський, пров.Болградський, пров.Вільний, пров.Інтернаціональний, пров.Комарова, пров.Малий, пров.Молодіжний, пров.Проїздний, пров.Селянський, пров.Український, пров.Щербакова
510717 вул.28 Червня, 257, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
міський гуртожиток, актова зала
м.Рені – вул.Бессарабська, вул.Будівельна, вул.Горіховий гай, вул.Горобинова, вул.Дунайська: 135, 137, 139, 159; вул.Ентузіастів, вул.Жовтнева, вул.Залиманська, вул.Зелена, вул.Карташова А.: 24, 28–32, 34, 36–53; вул.Лиманська, вул.Матросова, вул.Наливна, вул.Нахимова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Овражна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Полунична, вул.Проїздна: 3–5, 7, 9; вул.Рибацька: 2, 8, 10–12; вул.Соборна: 184, 192–202, 209–213; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Чорноморська, вул.Ягідна, вул.28 Червня: 254, 257–275; пров.Бондарний, пров.Зелений 1, пров.Зелений 2, пров.Карташова, пров.Квітковий, пров.Наливний, пров.Овражний, пров.Овражний 1, пров.Овражний 2, пров.Травневий
510718 вул.Центральна, 143, с.Долинське, Ренійський р-н, Одеська обл., 68810
будинок культури, зал урочистих обрядів
с.Долинське
510719 вул.Центральна, 59, с.Котловина, Ренійський р-н, Одеська обл., 68820
"Котловинська загальноосвітня школа" актова зала
с.Котловина
510720 вул.Мира, 54А, с.Лиманське, Ренійський р-н, Одеська обл., 68811
школа, фойє
с.Лиманське
510721 вул.Шевченко, 2, с.Нагірне, Ренійський р-н, Одеська обл., 68821
школа, фойє
с.Нагірне
510722 вул.Михайла Кокош, 52А, с.Новосільське, Ренійський р-н, Одеська обл., 68830
будинок культури, фойє
с.Новосільське
510723 вул.Суворова, 59, с.Орлівка, Ренійський р-н, Одеська обл., 68831
будинок культури, танцювальний зал
с.Орлівка
510724 вул.Миру, 97Б, с.Плавні, Ренійський р-н, Одеська обл., 68822
будинок культури, фойє
с.Плавні
510725 вул.Дунайська, 15, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
лікарня, актова зала
Центральна районна лікарня Ренійської районної ради Одеської області
510726 вул.Східна, 1А, м.Рені, Ренійський р-н, Одеська обл., 68800
лікарня, їдальня
Центральна районна лікарня Ренійської районної ради Одеської області
510978 вул.Нахімова, 411, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №8, їдальня, ліве крило
м.Ізмаїл – вул.Весіння: 14, 16–28; вул.Глазунова: 8–8Б, 10–10А, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28А–32; вул.Зелена: 91–149; вул.Консервна, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 112А, 114, 116, 118–120, 122, 124–126, 128, 130, 132–189; вул.Лядова: 41, 43–43А, 45–45А, 47–92; вул.Нахімова: 402–473; вул.Ціолковського, вул.1-а Консервна, вул.1-а Поперечна, пров.3-й Нахімова
510979 вул.Нахімова, 411, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №8, вестибюль, праве крило, 1-й поверх
м.Ізмаїл – вул.Весіння: 1–13, 15; вул.Глазунова: 1–7, 9–9А, 11–11А, 13–15, 17–19А, 21, 23, 25, 27; вул.Глінки, вул.Зелена: 1–90; вул.Ломоносова: 42, 46, 48, 54, 56–58, 60–111, 113–113А, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131; вул.Лядова: 1–40, 42, 44–44А, 46–46А; вул.Нахімова: 204–204В, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–222, 224, 226, 228, 230, 236–238, 240, 242, 246–248, 250, 256–256Е, 258, 260–401 к.60; вул.Толстого, пров.Зелений, пров.Нахімова, пров.1-й Нахімова, пров.2-й Зелений, пров.2-й Нахімова
510980 вул.Нижньосадова, 5А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №14, їдальня, ліве крило
м.Ізмаїл – вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ломоносова: 1–41, 43–45, 47, 49–53, 55, 59–59А; вул.Менделєєва, вул.Нахімова: 112, 114–120-120А, 122–124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 144А–144-146, 146, 148, 150, 152, 154–154-156, 158, 160–203, 205, 207, 209, 211, 213, 215–215А, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231–235, 239, 241, 243–245, 249, 251–255, 257, 259–259А; вул.Нижньосадова, вул.Новосадова, вул.Південна, вул.Польська, вул.Севастопольська, вул.Українська: 53, 57, 61, 63, 65–65А, 67, 69, 71, 73, 88–124; вул.Ушакова, вул.Христо Ботєва, вул.Челюскіна, пров.Грибоєдова, пров.Докучаєва, пров.Нижньосадовий, пров.Південний, пров.Севастопольський, пров.Станіславського, пров.Чєлюскіна, пров.1-й Грибоєдова, пров.1-й Нижньосадовий, пров.1-й Південний, пров.1-й Станіславського, пров.2-й Грибоєдова, пров.2-й Нижньосадовий, пров.2-й Південний, пров.2-й Станіславського, пров.3-й Південний, пров.4-й Південний
510981 вул.Нижньосадова, 5А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №14, вестибюль, праве крило, 1-й поверх
м.Ізмаїл – вул.Бадаєва Павла, вул.Горіхова, вул.Довженка Олександра, вул.Курчатова, вул.Лобановського Валерія, вул.Маламена Олександра: 1–33; вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Сонячна, вул.Станіславського, вул.Стефаника Василя, вул.Телеграфна: 200, 202–288; вул.Тимирязєва: 1–48, 50, 52А–52Б, 54–54В, 56–56А, 58–58В; вул.Тиха: 2, 6, 8, 10–10А, 12–24, 26; вул.Українська: 1–52А, 54–56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–84; вул.Щепкіна, вул.Ювілейна, пров.Бадаєва Павла, пров.Довженка Олександра, пров.Квітковий, пров.Лісний, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Тімірязєва, пров.Ювілейний, пров.1-й Бадаєва Павла
510982 вул.Свято-Нікольська, 105, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №5, їдальня
м.Ізмаїл – вул.Винниченка Володимира: 7–49, 53; вул.Героїв Майдана, вул.Гурського Олексія: 2–46; вул.Дмитрівська: 91, 97–157; вул.Дунайська: 1–54, 56; вул.Захаріаді Олександра: 94–94А, 96, 100, 102–171; вул.Кутузова: 119–219; вул.Нахімова: 24, 26–28, 32–111, 113, 121, 125, 127–127Г, 129, 131, 133–133А, 135-137, 137, 139–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 159; вул.Пароходна: 70–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–88, 92, 94, 98, 100–102, 104, 106–106А, 108–173; вул.Савицького: 1–23; вул.Свято-Нікольська: 97, 101, 103, 109, 111–167; вул.Татарбунарська: 1–40, 42; вул.Телеграфна: 83, 85–87, 89, 93, 95–197А, 201; вул.Топольна: 2–37, 43, 47–59; вул.Тучкова: 104, 106, 108–110А, 116, 118–216; вул.Цегельна, вул.Шкільна: 108–181; вул.Юліуса Фучика: 1–44;
510983 вул.Шкільна, 74, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №6, актова зала
м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 1–22; вул.Адмірала Холостякова: 1–17; вул.Білгород-Дністровська: 2А–20, 22, 24; вул.Гаврила Музиченка: 1–14; вул.Героїв Сталінграда: 1–19А, 24–24А; вул.Захаріаді Олександра: 1–93А, 95, 97–99, 101–101А; вул.Капітана Семенюка: 1–18; вул.Кишинівська: 2–24, 28; вул.Комерційна: 1–13, 16, 18–20Б; вул.Кутузова: 1Г–118; вул.Нахімова: 1–23, 25, 29–31; вул.Папаніна: 2–19, 21; вул.Пароходна: 1–67, 73, 75, 77, 79–79Б, 81, 83, 85, 91–91Б, 93–93А, 95–97, 99, 103, 105, 107; вул.Портова, вул.Свято-Нікольська: 1–96, 98–100, 102, 104, 110; вул.Тучкова: 1–103, 105, 107, 111А–115, 117; вул.Хотинська: 5–26; вул.Чкалова: 1–24; вул.Шкільна: 65–107; пров.Савицького, просп.Суворова: 1–12;
510984 вул.Грецька, 42, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
будинок вчителя, актова зала
м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 25–62; вул.Бендерська: 32–32/1, 34–77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93; вул.Болградська: 67, 69–108, 110, 112, 114, 116; вул.Грецька: 31, 33–84, 86, 88–90, 92; вул.Дмитрівська: 56–90, 92–96; вул.Кафедральна: 32–32-34, 34–69, 71А, 73, 77, 79, 81–85, 87, 89, 91; вул.Комерційна: 15, 17, 21А–68; вул.Папаніна: 20, 23–53; вул.Покровська: 44–99, 101; вул.Пушкіна: 43–90А, 92; вул.Савицького: 24–76, 80, 84–90; вул.Садова, вул.Соборна: 33–76, 78, 80; вул.Татарбунарська: 41, 43–86, 88; вул.Телеграфна: 55–80-82, 84, 88, 92–92-94, 94; вул.Тульчианівська: 48–93, 95, 99, 101, 103, 105–107, 109–109А; вул.Чкалова: 26–66, 70; вул.Юліуса Фучика: 45–90, 94, 100, 102; просп.Суворова: 18–22, 30;
510985 вул.Пушкіна, 123, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №3, актова зала
м.Ізмаїл – вул.Бендерська: 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88–90, 92, 94–139; вул.Бесарабська: 67–91; вул.Болградська: 109–109А, 111, 113, 115, 117–151; вул.Винниченка Володимира: 52, 54–90; вул.Гоголя: 116, 127; вул.Грецька: 85, 87, 91, 93–138А; вул.Гурського Олексія: 47–90, 92, 94; вул.Достоєвського, вул.Дунайська: 55, 57–104; вул.Жуковського, вул.Кафедральна: 70, 72, 74–76, 78–78А, 80, 86, 88, 90, 93–129; вул.Кольцова: 2–36; вул.Купріна, вул.Левітана, вул.Лісова, вул.Маламена Олександра: 34–41; вул.Некрасова: 50–52А, 54, 58, 60, 62А, 64–64А, 66–66А, 68, 70, 72–72Б, 74–74В/414, 76, 78А, 80, 82А, 88–88А, 90, 92; вул.Новокілійська: 82, 84, 86–86А, 88, 90–113; вул.Павлова, вул.Першотравнева: 2–112, 114, 116, 118, 122–128; вул.Покровська: 100, 102–149; вул.Пушкіна: 91, 93–148 к.1; вул.Семінарська: 112, 114, 117; вул.Сергія Бурлаченка: 83–83В, 85, 87, 89, 91–91А, 96–114; вул.Соборна: 77, 79, 81–116; вул.Східна: 1–8, 10, 12; вул.Тимирязєва: 49, 51–51А, 53, 55А, 57, 59–74; вул.Тиха: 1, 5, 7, 9, 11, 25, 28–32; вул.Толбухіна: 104, 108–161; вул.Топольна: 40–42А, 44, 61–74; вул.Тульчианівська: 94, 96–98, 100, 102, 104, 108, 110–181; пров.Одеський, пров.Павлова, пров.2-й Першотравневий, пров.3-й Першотравневий
510986 вул.Авраамівська, 102, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №16, вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Бесарабська: 39–65; вул.Верхньоторгова: 64, 66, 70–118; вул.Гастелло: 2–17; вул.Гоголя: 68, 70–115, 117–125А; вул.Гурського Олексія: 91, 93, 96–134; вул.Дунайська: 107–160, 162, 166–180А; вул.Мічуріна: 39, 41, 43-45, 49–88; вул.Новокілійська: 34, 36, 38, 43–81, 83, 85, 87, 89; вул.Осипенка: 90, 92–151; вул.Папаніна: 60–135; вул.Савицького: 77, 81–81Д, 94–130; вул.Семінарська: 53, 55–55А, 57–111, 113, 115; вул.Сергія Бурлаченка: 34, 36–82, 84, 86, 88, 90, 92–94; вул.Старокілійська: 56, 62–119; вул.Татарбунарська: 87, 89–156; вул.Толбухіна: 48А, 50, 52–103, 105; вул.Чернишевського: 50, 52–187; вул.Чкалова: 67, 71–166; вул.Юліуса Фучика: 91, 95–97, 101, 104–166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186; пров.Гоголя, пров.П’ятницького, пров.Чкалова, пров.1-й Гоголя, пров.1-й П’ятницького, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова
510987 просп.Суворова, 38, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Палац культури, фойє
м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 72–154; вул.Бесарабська: 19–36; вул.Верхньоторгова: 45–63, 65–65-67, 67–69; вул.Гоголя: 45–67, 69; вул.Горького: 28, 32–32Б, 34А, 36, 38, 42, 44, 46, 48; вул.Комерційна: 69–126, 130, 132, 136–150; вул.Мічуріна: 19–19А, 21, 23, 25–35, 40–40А, 42, 46–48; вул.Новокілійська: 14–33, 35, 37, 39; вул.Осипенка: 67–89, 91; вул.Семінарська: 25, 27А, 31–51, 54, 56; вул.Сергія Бурлаченка: 10–33, 35; вул.Старокілійська: 22–55, 57–61; вул.Толбухіна: 18–47, 49, 51; вул.Чернишевського: 24, 26–49, 51; просп.Суворова: 34–36, 44, 46, 54–56, 60, 70А–74;
510988 вул.Некрасова, 3А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
медичне училище, актова зала
м.Ізмаїл – вул.Весела, вул.Гастелло: 18–55; вул.Дунайська: 161, 163; вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кольцова: 38–46; вул.Маршала Тимошенка: 2–36; вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 7–47А, 53А–53Б, 55–57, 59, 61, 63–63А, 65, 67, 69–69А, 71–71А, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83–85, 89А, 91, 93–141А; вул.Паскаля, вул.Першотравнева: 113, 115, 117–117Б, 119–121А, 134–158; вул.Пирогова, вул.Саф’янська, вул.Східна: 9, 11, 13–24; вул.Шишкіна, вул.Юліуса Фучика: 167, 169–171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187–220; пров.Некрасова, пров.Паскаля, пров.Першотравневий, пров.1-й Чехова: 16–16А, 18, 20; пров.1-й Юліуса Фучика, проїзд Некрасова
510989 вул.Чехова, 4, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
ПАТ "Ізмаїлавтотранс", актова зала
м.Ізмаїл – вул.Абрикосова, вул.Авраамівська: 158–164; вул.Адмірала Горшкова, вул.Айвазовського, вул.Анатолія Лещова, вул.Билинна, вул.Буджакська, вул.Вакульського Олександра, вул.Генерала Зав’ялова, вул.Горького: 33, 35–35А, 37, 39–41А, 43, 45, 47, 49–67А; вул.Гудзовська, вул.Дачна, вул.Дудніченка Віктора, вул.Дунайської флотилії, вул.Київська, вул.Козача, вул.Комерційна: 127–129, 131, 133–135, 152–158; вул.Маршала Тимошенка: 38–76; вул.Меленського, вул.Михайла Бабака, вул.Незалежності, вул.Некрасова: 1–6; вул.Новоселів, вул.Полковника Тупіцина, вул.Променева, вул.Семена Чернова, вул.Сиренєва, вул.Слав’янська, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Строітелів, вул.Турбаєвська, вул.Тургенєва, вул.Чехова: 12–14, 16–16А, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36, 38–38А, 40, 42–139А; пров.Дунайський, пров.Меленського, пров.Софіївський, пров.Чехова, пров.1-й Дунайський, пров.1-й Софіївський, пров.1-й Чехова: 1–15, 17, 19, 21–97; пров.2-й Дунайський, пров.2-й Чехова, пров.3-й Чехова, просп.Суворова: 82, 86, 88–90, 92, 94–94А, 96, 98;
510990 просп.Суворова, 186, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №11, спортивна зала, ліве крило
м.Ізмаїл – вул.Бєлінського, вул.Володимира Сергієнка, вул.Ігора Трипольського, вул.Короленка: 47, 49, 51–66В; вул.Мельнікова, вул.Новопаркова, вул.Олега Кошового, вул.Паркова: 12–77; вул.Північна, вул.Сафронова, вул.Северина Наливайка, вул.Сергія Лагно, вул.Сергія Олексієнка, вул.Чакіра Петра, вул.Чехова: 1–11, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25, 27А, 31А–31-33, 35–35А, 37, 39–39-41, 41; вул.Юрія Губіна, вул.Якова Батюка, пров.Бєлінського, пров.Короленка, пров.Мельнікова, пров.Якова Батюка, пров.1-й Бєлінського, пров.1-й Короленка, пров.1-й Якова Батюка, пров.2-й Бєлінського, пров.2-й Короленка, пров.2-й Якова Батюка, пров.3-й Бєлінського, пров.4-й Бєлінського, просп.Суворова: 100, 102, 104, 106, 108, 110–110В, 112, 114, 116, 118-120, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132–132А, 134–136, 138–140, 183, 185–187, 189, 193–195, 197–197А, 199, 201–372А;
510991 просп.Суворова, 186, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №11, актова зала, праве крило
м.Ізмаїл – вул.Білгород-Дністровська: 181, 224; вул.Богдана Хмельницького: 31, 33–52; вул.Богуна Івана, вул.Бородіна: 37А–53А; вул.Вишнева: 46, 48, 50, 52, 54–83; вул.Героїв Крут, вул.Гончарова: 27–29А; вул.Єдності: 1–64; вул.Єсеніна, вул.Кишинівська: 169, 173, 175, 177–254А; вул.Короленка: 18, 20–46, 48, 50; вул.Коцюбинського: 36, 38, 40–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62–64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–131; вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Макарова: 11–71; вул.Маяковського: 40, 42, 44–67; вул.Можайського, вул.Момота генерала, вул.Мудрого Ярослава: 39–69; вул.Огарєва, вул.Ольги Форш, вул.Паркова: 1–10; вул.Платова: 28–28/2, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–117; вул.Рєпіна: 44, 46, 48, 52, 56, 66, 90–131; вул.Струве Вільгельма, вул.Чайковського: 9–33; вул.Щусева, вул.8 Березня: 15–35; пров.Дорожний, пров.Єдності, пров.Каштановий, пров.Лисенка, пров.Парковий, пров.Суворова, пров.1-й Рєпіна, пров.1-й Суворова, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Рєпіна, просп.Суворова: 141, 144–182, 184, 188, 190–192А, 196, 198, 200;
510992 вул.Єдності, 87А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Управління водного господарства, актова зала
м.Ізмаїл – вул.Гайдара, вул.Гончарова: 1–24; вул.Дружби, вул.Єдності: 66–114; вул.Запорізька, вул.Космонавтів, вул.Краснодонська: 62–122А; вул.Крилова: 56, 58, 60–163; вул.Лісовий кордон, вул.Московська: 32, 36, 38–38А, 42–123; вул.Перемоги, вул.Повстанська: 46, 48–134; вул.Сагайдачного гетьмана: 22–108; вул.Свободи: 22–60; вул.Спортивна, вул.Уляни Громової, вул.Філатова: 1, 3, 5–5А, 7, 9, 11–21; вул.8 Березня: 2–12; пров.Гайдара, пров.Київський, пров.Львівський, пров.Перемоги, пров.Світлий, пров.Яблуневий, пров.1-й Свободи, пров.2-й Перемоги, пров.2-й Свободи
510993 вул.Рєпіна, 14А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти", вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Богдана Хмельницького: 1–30, 32–32А; вул.Бородіна: 1–37; вул.Герцена: 1–11; вул.Головатого отамана, вул.Івана Франка: 19; вул.Кармелюка, вул.Короленка: 2–17, 19–19А; вул.Коцюбинського: 1, 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–61, 65, 67, 69, 71, 73–73Б, 75А–75В; вул.Краснодонська: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 30–30А, 32, 34, 36, 38–38А, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–60А; вул.Крилова: 3–55, 57, 59; вул.Леонтовича, вул.Маяковського: 17, 19, 21–39, 41, 43; вул.Мудрого Ярослава: 1–38; вул.Нестерова, вул.Олександра Невського, вул.Пржевальського, вул.Рєпіна: 14–14 к.1, 16, 26–28, 30, 32–32А, 34, 40, 71–89-91; вул.Степана Разіна: 3–20; вул.Стуса Василя, вул.Чайковського: 1–8А; вул.Шевченка: 10–32, 36–36А, 40–40А, 44, 46–46А, 48, 52–52Б, 54; пров.Стуса Василя, пров.Шевченка, пров.1-й Стуса Василя, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Шевченка
510994 вул.Рєпіна, 12, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Ізмаїльський державний гуманітарний університет, учбовий корпус №1, вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Гагаріна: 28–54; вул.Героїв-прикордонників, вул.Івана Франка: 12, 16–18А, 20–21, 23–23В, 25–120; вул.Краснодонська: 1, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11–15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А; вул.Малаховського С., вул.Маяковського: 2–15А, 18, 20–20А; вул.Миколи Боголюбова, вул.Московська: 1–31, 33–35, 37, 39; вул.Повстанська: 1–45, 47; вул.Промислова, вул.Рєпіна: 1–13, 15, 17–21, 23, 29, 31, 33, 35–39, 41–43, 45–45А, 47, 49–51, 53–55-55А, 57А–65; вул.Сагайдачного гетьмана: 3–20; вул.Свободи: 1–20; вул.Степана Разіна: 1–1Б; вул.Транспортників, вул.Філатова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Шевченка: 35, 37–39, 41–43, 45, 47–47А, 49–51, 53–53В, 55–141; пров.Івана Франка, пров.Транспортників, пров.1-й Івана Франка, пров.2-й Івана Франка, пров.3-й Івана Франка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Івана Франка, просп.Миру: 2–2А;
510995 просп.Суворова, 81, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
технікум механізації і електрофікації сільського господарства, вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 119–131; вул.Білгород-Дністровська: 149–149А, 151–157, 159–180, 182–222А; вул.Вишнева: 1–45, 47, 49, 51, 53; вул.Герцена: 14–32; вул.Горького: 2–27А, 29–29/1; вул.Грушевського Михайла: 2–2Б, 4/1, 14–43; вул.Кишинівська: 103, 107, 109, 113А–168Б, 170–172А, 174, 176; вул.Коцюбинського: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–24, 26, 28, 30–30 к.1, 32; вул.Макарова: 1–10Б; вул.Платова: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Шевченка: 8; вул.Яковлєва Григорія, пров.Вайсальського, пров.Герцена, пров.Каланчацький, пров.Пароплавний, просп.Миру: 27–27А, 29, 31, 33–35; просп.Суворова: 83–85, 87, 91–91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127А, 129, 131Б, 133–133А, 137, 141А–141-141А;
510996 вул.Івана Франка, 17, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №10, спортивна зала
м.Ізмаїл – вул.Грушевського Михайла: 1, 3, 5–11А; вул.Івана Франка: 22, 24–24/1; вул.Рєпіна: 22–22А, 24; вул.Шевченка: 1–7/1, 9А;
510997 просп.Миру, 9, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Ізмаїльський державний гуманітарний університет, вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Аеродромна, вул.Аеродромне шосе, вул.Болградське шосе, вул.Гагаріна: 12А, 16–26; вул.Залізнична, вул.Локомотивна, вул.Поперічна, пров.Аеродромний, просп.Миру: 1–1А, 3–7А, 11–13/2, 15;
510998 просп.Миру, 15, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти", фойє
м.Ізмаїл – вул.Івана Франка: 5–5П, 7–11; вул.51 Перекопської дивізії: 2–2А, 4–4А; просп.Миру: 10–10/2, 14–14/1, 16–16А;
510999 просп.Миру, 17А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
дитяча школа мистецтв, вестибюль
м.Ізмаїл – вул.Івана Франка: 14–14А; вул.Клушина: 4Г, 8–11; вул.51 Перекопської дивізії: 1–1А, 3–3А, 5–10А; просп.Миру: 18–24/1;
511000 вул.Івана Франка, 8, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №9, вестибюль старшої школи, праве крило
м.Ізмаїл – вул.Гагаріна: 2–10А, 14–14Б; вул.Івана Франка: 4–4 к.1, 6; вул.Михайлівська: 1–19; вул.Станційне селище
511001 вул.Івана Франка, 8, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №9, вестибюль, ліве крило
м.Ізмаїл – вул.Клушина: 2А–4В, 5–5/2; вул.Михайлівська: 21–25/2; пров.Болградський
511002 просп.Суворова, 75, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Ізмаїльський державний гуманітарний університет, ауд.209, 2-й поверх
м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 66–68, 107–115; вул.Бесарабська: 7, 9, 11; вул.Білгород-Дністровська: 109–109А, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127–129, 131–133А, 135А, 137, 139, 141, 148, 150, 158; вул.Гаврила Музиченка: 80–80А, 82–82Б, 103–107; вул.Кишинівська: 93А–93Б, 95–102, 104–106, 108, 110; вул.Кулікова: 29–29/2, 31–119А; вул.Мічуріна: 1–18, 20, 22, 24; вул.Новокілійська: 1–11; вул.Сікорського Ігоря: 42, 44А–44Б, 46, 48, 50–95; вул.Старокілійська: 1–19; вул.Хотинська: 88–90, 145–151; вул.Чернишевського: 3–19, 21–23, 25; пров.Сікорського Ігоря, пров.1-й Сікорського Ігоря, пров.2-й Сікорського Ігоря, просп.Миру: 26–26Б, 28–28Б, 30, 32, 36–52А; просп.Суворова: 67, 79;
511003 просп.Суворова, 53, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
політехнічний ліцей, вестибюль навчального корпусу
м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 38–44, 46, 53–64, 69–101; вул.Бесарабська: 1–6, 8, 10–10А; вул.Білгород-Дністровська: 55, 59–61, 63, 65–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–126, 130, 134–135, 136, 138, 140, 142–144; вул.Болградська: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13–17Б, 19, 21–25, 27, 29, 31–31/63, 33, 35–35А, 37–37А, 39–43, 45–66, 68–68А; вул.Верхньоторгова: 1–43; вул.Гаврила Музиченка: 52, 54, 58, 60–79, 81, 83–99; вул.Героїв Сталінграда: 58–73; вул.Гоголя: 2–40; вул.Кишинівська: 58–93, 93Д–94; вул.Кулікова: 1–28, 30; вул.Осипенка: 1-3–66; вул.Пушкіна: 1–35; вул.Семінарська: 1–22, 26, 28–30; вул.Сергія Бурлаченка: 1–9; вул.Сікорського Ігоря: 1–41, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Толбухіна: 1–15; вул.Тульчианівська: 1–47; вул.Хотинська: 66, 68–70, 72–74, 78–87, 91–143; вул.Чернишевського: 20; просп.Суворова: 43, 45, 47–53, 57–59А, 61;
511004 вул.Шкільна, 57, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №1, їдальня
м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 18–37-39, 45, 47; вул.Бендерська: 1–31, 33; вул.Білгород-Дністровська: 21, 23, 27–54, 56, 62, 64; вул.Болградська: 2–2Г, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 18–18-20, 20, 26, 28–28Б, 30, 32, 34, 36, 38, 44–44-46; вул.Виноградна, вул.Водопроводна, вул.Гаврила Музиченка: 15–51, 53, 55–57А, 59; вул.Героїв Сталінграда: 21, 27–57; вул.Грецька: 2–23, 32; вул.Дмитрівська: 1–53; вул.Капітана Семенюка: 19–60; вул.Кафедральна: 3–31, 33; вул.Кишинівська: 27, 29–55; вул.Покровська: 1–43А; вул.Соборна: 1–30; вул.Телеграфна: 1–18, 19Б–54; вул.Хотинська: 28–63, 67, 71, 75; вул.Шкільна: 1–62; пров.Володимира Івасюка, пров.Покровський, просп.Суворова: 13–17А, 23–25;
511005 вул.Фанагорійська, 7, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної академії водного транспорту, фойє,1-й поверх
м.Ізмаїл – вул.Корабельна, вул.Котляревського, вул.Кутузова: 1А–1Б; вул.Матроська, вул.Судоремонтників, вул.Фанагорійська, вул.Фортецька, пров.Апшеронський, пров.Ізмаїльський
511006 просп.Суворова, 68, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Зала для медичних нарад
Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня"
511007 вул.Білгород-Дністровська, 31, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
центральна района лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня"
511008 вул.Шевченка, 1, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
кімната "Червоний куток"
Комунальне некомерційне підприємство "Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради"
511009 вул.Телеграфна, 182/1, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
Одеська обл., м.Ізмаїл, вул.Телеграфна, 182/1, технічна кімната цокольного поверху
Комунальне некомерційне підприємство "Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради"
511010 вул.Комерційна, 111А, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
кабінет заступупника головного лікаря з лікувальної роботи
Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня"
511011 вул.Тиха, 3, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
актова зала
Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня"
511012 вул.Єдності, 75, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
кабінет № 9
Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня"
511451 вул.Бендерська, 28, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600
школа №2; спортивна зала
м.Ізмаїл – вул.Телеграфна: 19–19А; просп.Суворова: 29;