Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 119

Дільниць - 248

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
460001 вул.Рота Й., 6Б, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
відокремлений підрозділ "Бродівська дистанція колії" ДТГО "Львівська залізниця", актовий зал
м.Броди – вул.А 2595, вул.А 3595, вул.Домбровського, вул.Зелена, вул.Костюшка, вул.Лісорозсадник, вул.Миру, вул.Рота Й., вул.Храпая
460002 вул.Старобрідська, 11, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
школа №4, актовий зал
м.Броди – вул.Березова, вул.Данила Галицького, вул.Заставки, вул.Ковальська, вул.Коженівського, вул.Конопницької, вул.Коперніка, вул.Лисенка Миколи, вул.Львівська, вул.Низька, вул.Перемоги, вул.Перемоги бічна, вул.Підберезна, вул.Полуботка гетьмана, вул.Рильського Максима, вул.Садова, вул.Слюсарська, вул.Старобрідська, вул.Тарнавського Мирона, вул.Тернопільська, вул.Цегельна, вул.22 Січня: 52–101; вул.8 Березня
460003 вул.22 Січня, 62, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
будинок учнівської творчості, актовий зал
м.Броди – вул.Балканська, вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Виговського гетьмана, вул.Вірменська, вул.Дитяча, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Замкнена, вул.Золота, вул.Ломана, вул.Мазепи І., вул.майдан Свободи, вул.Роздольського, вул.Романа Скаковського, вул.Січових Стрільців, вул.Столяр Галини, вул.Стуса Василя, вул.Хмельницького Б., вул.Чубинського, вул.Шевченка Т., вул.22 Січня: 1–50;
460004 вул.Коцюбинського, 7, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
народний дім "Просвіта", малий зал
м.Броди – вул.Бандери Степана: 66–74; вул.Єврейська, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса М., вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Об’єкт 580, вул.Пластунів, вул.Полтави П., вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Сірка І., вул.Стефаника Василя, вул.Хроновича, вул.Щурата академіка, вул.Юридика, вул.Юридика бічна
460005 вул.Залізнична, 44, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
КП "Броди", актовий зал
м.Броди – вул.Будівельна, вул.Веста Ф., вул.Героїв-авіаторів, вул.Гончарська, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Пекарська, вул.Проектна, вул.Сизова Ю., вул.Труша І., вул.Шевська
460006 вул.Шкільна, 1, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
школа №3, актовий зал
м.Броди – вул.Бляхарська, вул.Вишневецького Д., вул.Головацького Якова, вул.Грушевського Михайла, вул.Калліра аптекаря, вул.Калнишевського П., вул.Млинська, вул.Островчик, вул.Петлюри Симона, вул.Польна, вул.Руська, вул.Сонячна, вул.Торфяна, вул.Франка Івана: 2–9; вул.Шухевича Романа, вул.Юріївська, пл.Ринок
460007 вул.Бузова, 5, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
школа №2, актовий зал
м.Броди – вул.А 0508, вул.А 3786, вул.Богуна І.: 1–1А; вул.Валова, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Короленка, вул.Франка Івана: 12–102; вул.900-річчя Бродів
460008 вул.Шептицького А., 46, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
Бродівський райавтодор, актовий зал
м.Броди – вул.Богуна І.: 11–76; вул.Бордуляка Т., вул.Вагилевича І., вул.Героїв УПА, вул.Городецька, вул.Городова, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацької Слави, вул.Конюшківська, вул.Кропивницького М., вул.Петрушевича Є., вул.Пилипа Орлика, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди Григорія, вул.Чупринки М., вул.Шептицького А., вул.Яворницького Д., вул.Ярослава Мудрого
460009 вул.Великі Фільварки, 13, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
школа естетичного виховання, актовий зал
м.Броди – вул.Бандери Степана: 76–82; вул.Бузова, вул.Великі Фільварки, вул.Коновальця Є., вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Набережна, вул.Осадца О., вул.Підгородня, вул.Східна, вул.Тудора Степана, вул.Шашкевича Маркіяна
460010 вул.Центральна, 10, с.Батьків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
народний дім"Просвіта", актовий зал
с.Батьків
460011 вул.Центральна, 6, с.Звижень, Бродівський р-н, Львівська обл., 80666
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Звижень
460012 вул.Центральна, 52, с.Лукавець, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Лукавець
460013 вул.Межигірська, 33, с.Межигори, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Межигори
460014 вул.Колгоспна, 3, с.Вербівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
школа, спортивний зал
с.Вербівчик
460015 вул.Шкільна, 2, с.Орихівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
школа, спортивний зал
с.Орихівчик
460016 вул.Річна, 20, с.Стиборівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
школа, спортивний зал
с.Стиборівка
460017 вул.Центральна, 30, с.Гаї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Гаї
460018 вул.Центральна, 61А, с.Гаї-Дітковецькі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80651
школа, фойє
с.Гаї-Дітковецькі
460019 вул.Казьмірі, 7, с.Гаї-Смоленські, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Гаї-Смоленські
460020 вул.Центральна, 96, с.Дітківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Дітківці
460021 вул.Центральна, 76, с.Голубиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Голубиця
460022 вул.Кутова, 1, с.Жарків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Жарків
460023 вул.Шевченка, 12, с.Заболотці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
сільська рада, актовий зал
с.Заболотці, с.Великі Переліски, с.Малі Переліски
460024 вул.Проста, 40, с.Висоцько, Бродівський р-н, Львівська обл., 80632
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Висоцько
460025 вул.Центральна, 86, с.Лугове, Бродівський р-н, Львівська обл., 80631
дитячий садок, ігрова кімната
с.Лугове
460026 вул.Центральна, 26, с.Комарівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Комарівка, с.Антося
460027 вул.Головна, 108, с.Корсів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80611
народний дім "Просвіта ", актовий зал
с.Кіз’я, с.Корсів
460028 вул.Центральна, 27, с.Митниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610
народний дім "Просвіта ", актовий зал
с.Митниця
460029 вул.Гримайлівська, 2, с.Лешнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Лешнів
460030 вул.Колгоспна, 24, с.Грималівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Грималівка
460031 вул.Молодіжна, 17, с.Королівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Королівка
460032 вул.Довга, 54, с.Піски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80614
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Лісове, с.Піски
460033 вул.Центральна, 7, с.Маркопіль, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674
сільська рада, фойє
с.Маркопіль
460034 вул.Центральна, 33, с.Шишківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Шишківці
460035 вул.Шкільна, 5, с.Накваша, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
школа, спортивний зал
с.Накваша
460036 вул.Нова, 2, с.Лукаші, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
Народний дім, танцювальний зал
с.Лукаші
460037 вул.Весела, 3, с.Микити, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Микити
460038 вул.Головна, 4, с.Тетильківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Тетильківці
460039 вул.Центральна, 102, с.Паликорови, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Паликорови
460040 вул.Молодіжна, 5, с.Кутище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
народний дім " Просвіта", актовий зал
с.Кутище
460041 вул.Центральна, 3, с.Яснище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
народний дім " Просвіта", актовий зал
с.Яснище
460042 вул.Центральна, 10, с.Пеняки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
сільська рада, актовий зал
с.Пеняки
460043 вул.Центральна, 40, с.Літовище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Літовище, с.Малинище
460044 вул.Набережна, 3, с.Чепелі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
народний дім " Просвіта", актовий зал
с.Чепелі
460045 вул.Л. Українки, Народний дім, с.Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660
народний дім (верх), актовий зал
с.Підгірці – вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Замкнена, вул.Замкова, вул.Л. Українки, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Монастир, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.1 Грудня
460046 вул.Гагаріна, Народний дім, с.Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660
народний дім (низ), актовий зал
с.Підгірці – вул.Бічна, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Пасічна, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Тарнавського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, с.Загірці
460047 вул.Незалежності, 67, смт Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670
народний дім "Просвіта", актовий зал
смт Підкамінь, с.Стрихалюки
460048 вул.Шкільна, 4, с.Паньківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Паньківці, с.Яблунівка
460049 вул.Центральна, 10, с.Пониква, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
школа, с.Пониква, фойє
с.Пониква, с.Липина, с.Орани
460050 вул.Сонячна, 14, с.Боратин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80645
школа, с.Боратин, фойє
с.Боратин
460051 вул.Центральна, 2А, с.Переліски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Видра, с.Переліски
460052 вул.Центральна, 57, с.Підгір’я, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
школа, фойє
с.Горбалі, с.Підгір’я
460053 вул.Окружна, 28, с.Сухота, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Гаї-Суходільські, с.Сухота
460054 вул.Кутова, 4А, с.Пониковиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Пониковиця, с.Косарщина
460055 вул.Головна, 15А, с.Глушин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Глушин
460056 вул.Центральна, 37А, с.Голосковичі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80642
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Голосковичі
460057 вул.Поперечна, 1А, с.Ковпин Ставок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Ковпин Ставок
460058 вул.Шкільна, 1А, с.Суходоли, Бродівський р-н, Львівська обл., 80641
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Суходоли
460059 вул.Ринок, 9, с.Попівці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Попівці, с.Горбанівка, с.Шпаки
460060 вул.Дружня, 18, с.Дудин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Дудин
460061 вул.Центральна, 29, с.Нем’яч, Бродівський р-н, Львівська обл., 80656
народний дім " Просвіта", актовий зал
с.Нем’яч
460062 вул.Шкільна, 2, с.Ражнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
школа, к.2
с.Ражнів, с.Мамчурі, с.Руда-Брідська
460063 вул.Центральна, 20, с.Вовковатиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Велин, с.Вовковатиця
460064 вул.Зелена, 12, с.Сидинівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643
ТзОВ"Сидинівка", актоваий зал
с.Сидинівка
460065 вул.Центральна, 38, с.Смільне, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643
ДП "Галсільліс", актовий зал
с.Смільне
460066 вул.Сонячна, 10А, с.Станіславчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Станіславчик, с.Панькова
460067 вул.Центральна, 2, с.Бордуляки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Бордуляки
460068 вул.Сонячна, 1, с.Збруї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Збруї
460069 вул.Окружна, 8, с.Монастирок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Кути, с.Монастирок
460070 вул.Долинка, 20, с.Суховоля, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Суховоля
460071 вул.Центральна, 6, с.Бучина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Бучина
460072 вул.Центральна, 14, с.Салашка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Салашка
460073 вул.Шевченка, 20, с.Черниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80653
медичний пункт, фойє
с.Черниця, с.Залісся
460074 вул.Колгоспна, 32, с.Шнирів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
сільська рада, зал урочистих подій
с.Шнирів
460075 вул.Головна, 17, с.Білявці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80621
школа, актовий зал
с.Білявці
460076 вул.Центральна, 34, с.Бовдури, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
школа, фойє
с.Бовдури
460077 вул.Центральна, 14, с.Клекотів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
народний дім "Просвіта", фойє
с.Клекотів
460078 вул.Конюшківська, 19, с.Язлівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623
сільська рада, зал урочистих подій
с.Язлівчик
460079 вул.Новоставці, 24, с.Берлин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80612
школа, спортивний зал
с.Берлин, с.Мідне
460080 вул.Застирця Йосипа, 9, с.Конюшків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80624
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Конюшків
460081 вул.Довга, 72, с.Лагодів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623
народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Лагодів
460082 вул.Бродівська, 1, с.Ясенів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
сільська рада, актовий зал
с.Ясенів, с.Теребежі
460083 вул.Центральна, 5, с.Дуб’є, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
школа, спортивний зал
с.Дуб’є
460084 вул.Шкільна, 1, с.Дубина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
школа, спортивний зал
с.Дубина, с.Новичина, с.Тріщуки
460085 вул.Центральна, 103, с.Лучківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80662
школа, спортивний зал
с.Лучківці
460086 вул.Юридика, 22, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
Бродівська районна лікарня, терапевтичне відділення, ординаторська
Комунальне некомерційне підприємство "Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області"
460087 вул.Центральна, 82, с.Мармузовичі, Буський р-н, Львівська обл., 80563
школа, к.3
с.Мармузовичі
460088 вул.Центральна, 634, с.Острівчик-Пильний, Буський р-н, Львівська обл., 80563
школа, к.3
с.Острівчик-Пильний
460089 вул.Зелена, 452, с.Петричі, Буський р-н, Львівська обл., 80563
школа, к.8
с.Петричі
460090 вул.Головна, 37, с.Балучин, Буський р-н, Львівська обл., 80565
школа, к.11
с.Балучин
460091 вул.Сонячна, 3, с.Русилів, Буський р-н, Львівська обл., 80565
народний дім, актова зала
с.Русилів
460092 вул.Центральна, 50А, с.Боложинів, Буський р-н, Львівська обл., 80527
народний дім, фойє
с.Боложинів, с.Заболотне, с.Підставки
460093 вул.Л.Українки, 38, с.Вербляни, Буський р-н, Львівська обл., 80527
народний дім, актова зала
с.Вербляни
460094 вул.Незалежності, 40, с.Чучмани, Буський р-н, Львівська обл., 80527
народний дім, актова зала
с.Чучмани
460095 вул.Київська, 13, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
спорткомплекс, фойє
м.Буськ – вул.Буського Братства, вул.Б.Хмельницького, вул.Воляни, вул.Вороновського, вул.Давида Ігоровича, вул.Замкнена, вул.Затишна, вул.І.Пулюя, вул.Калинова, вул.Київська, вул.майдан Незалежності, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Свенціцького, вул.Січових Стрільців, вул.Технічна, вул.Чачковського, пл.Ринок
460096 вул.Шкільна, 26, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
музична школа, актова зала
м.Буськ – вул.Бічна Івана Франка, вул.Бічна Шевченка, вул.Довбуша, вул.Є.Петрушевича: 1–51; вул.І.Франка, вул.Каменярів, вул.Кінцева, вул.Солотвина, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Федоровича, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ниви
460097 вул.Грушевського, 5, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
народний дім, конференцзал
м.Буськ – вул.Валова, вул.Володимирська, вул.Галицька, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Є.Петрушевича: 53–73; вул.Зелена, вул.Злуки, вул.Іванки Мигаль, вул.Кленова, вул.Княгині Ольги, вул.Княжа, вул.Козацька, вул.Корнєєва, вул.Коцюбинського, вул.Куліша, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Л.Курбаса, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Над Бугом, вул.Наливайка, вул.Папірня, вул.Південна, вул.Польна, вул.Поповича, вул.Проектна, вул.Садова, вул.Св.Миколая, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Троянд, вул.Хвильового
460098 вул.Львівська, 6, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
міське комунальне підприємство, зал засідань
м.Буськ – вул.Будівельників, вул.Володимира Івасюка, вул.Заводська, вул.Львівська, вул.Надсяння, вул.Підзамче, вул.Терешкової, вул.Шпитальна
460099 вул.Шашкевича, 1, с.Гумниська, Буський р-н, Львівська обл., 80531
школа, спортзал
с.Гумниська
460100 вул.Центральна, 5, с.Заводське, Буський р-н, Львівська обл., 80522
народний дім, актова зала
с.Заводське, с.Гаївське
460101 вул.Героїв Майдану, 38, с.Задвір’я, Буський р-н, Львівська обл., 80552
школа, спортзал
с.Задвір’я
460102 вул.50-річчя Воз’єднання, 5, с.Полоничі, Буський р-н, Львівська обл., 80553
школа, спортзал
с.Полоничі
460103 вул.І.Франка, 24, с.Богданівка, Буський р-н, Львівська обл., 80552
народний дім, актова зала
с.Богданівка
460104 вул.Київська, 54, с.Кізлів, Буський р-н, Львівська обл., 80543
школа, спортзал
с.Кізлів, с.Думниця
460105 вул.Шевченка, 66, с.Журатин, Буський р-н, Львівська обл., 80543
школа, к.3
с.Журатин
460106 вул.Золочівська, 5, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
школа №1, спортзал
смт Красне – вул.Бічна В.Стуса, вул.Бічна Л.Українки, вул.Бічна Нова, вул.Бічна Пригородна, вул.Бічна Пророка Іллі, вул.Бічна Симоненка, вул.Бічна Шевченка, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Золочівська, вул.І.Крип’якевича, вул.І.Мазепи, вул.І.Нечуя-Левицького, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Куткірська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Над Лугом, вул.Надбережна, вул.Нова, вул.Острівецька, вул.Підлісся, вул.Підрічна, вул.П.Мирного, вул.Пригородна, вул.Пророка Іллі, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свенціцкого, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Тиктора, вул.Тракт Глинянський, вул.Червоної Калини, вул.Шевченка, вул.Яворницького
460107 вул.І.Франка, 24, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
народний дім, актова зала
смт Красне – вул.Бічна В.Стефаника, вул.Бічна Залізнична, вул.Бічна І.Франка, вул.Бічна Польова, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Відродження, вул.В.Стефаника, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Галицький проїзд, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Засядька, вул.Здолбунівський парк, вул.Золотий Лан, вул.І.Франка, вул.Колесси, вул.Крушельницької, вул.Л.Мартовича, вул.Низова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Сагайдачного, вул.Тернопільський парк, вул.Тесленка, вул.Черемшини, вул.Ярослава Мудрого
460108 вул.Заводська, 12, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
школа №2, актова зала
смт Красне – вул.Бічна Миру, вул.В.Івасюка, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Злуки, вул.Куліша, вул.Л.Курбаса, вул.Маковея, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.М.Хвильового, вул.О.Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пилипа Орлика, вул.Сонячна, вул.С.Тудора, вул.Федьковича, вул.Шашкевича, вул.16 Липня, вул.22 Січня, вул.50-річчя Воз’єднання
460109 вул.Попова, 7, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
ЛОРТПЦ, зал засідань
смт Красне – вул.Гайдамацька, вул.Гонти, вул.Молодіжна, вул.Попова, вул.Шкільна
460110 вул.Б. Хмельницького, 72, с.Купче, Буський р-н, Львівська обл., 80514
школа, к.3
с.Купче
460111 вул.Нова, 1, с.Ракобовти, Буський р-н, Львівська обл., 80514
народний дім, актова зала
с.Ракобовти
460112 вул.Довга, 1А, с.Кути, Буський р-н, Львівська обл., 80532
школа, спортзал
с.Кути
460113 вул.Кіпрани, 425А, с.Брахівка, Буський р-н, Львівська обл., 80532
школа, фойє
с.Брахівка
460114 вул.Широка, 295А, с.Чішки, Буський р-н, Львівська обл., 80532
народний дім, актова зала
с.Чішки
460115 вул.Центральна, 516А, с.Хватів, Буський р-н, Львівська обл., 80532
народний дім, актова зала
с.Хватів
460116 вул.Софії Караффи-Корбут, 7, с.Куткір, Буський р-н, Львівська обл., 80550
народний дім, актова зала
с.Куткір
460117 вул.В. Великого, 28, с.Безброди, Буський р-н, Львівська обл., 80551
школа, спортзал
с.Безброди
460118 вул.Шевченка, 21А, с.Острів, Буський р-н, Львівська обл., 80550
народний дім, фойє
с.Острів
460119 вул.Івана Франка, 40А, с.Ріпнів, Буський р-н, Львівська обл., 80542
народний дім, актова зала
с.Новий Ріпнів, с.Ріпнів
460120 вул.Гребля, 1, с.Старий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80541
народний дім, фойє
с.Старий Милятин
460121 вул.Центральна, 2, с.Новий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80540
народний дім, актова зала
с.Новий Милятин
460122 вул.Шашкевича, 93, с.Новосілки, Буський р-н, Львівська обл., 80544
народний дім, актова зала
с.Новосілки
460123 вул.І.Франка, 68, с.Лісок, Буський р-н, Львівська обл., 80544
народний дім, актова зала
с.Лісок
460124 вул.Шевченка, 29, с.Кудирявці, Буський р-н, Львівська обл., 80544
народний дім, актова зала
с.Дунів, с.Кудирявці
460125 вул.Головна, 31, с.Ожидів, Буський р-н, Львівська обл., 80530
народний дім, зал засідань
с.Ожидів, с.Янгелівка
460126 вул.Шкільна, 1, с.Йосипівка, Буський р-н, Львівська обл., 80530
школа, к.3
с.Застав’є, с.Йосипівка, с.Павлики, с.Сидори
460127 вул.Головна, 70А, с.Закомар’я, Буський р-н, Львівська обл., 80530
народний дім, актова зала
с.Закомар’я
460128 вул.Просвіти, 1, смт Олесько, Буський р-н, Львівська обл., 80533
народний дім, фойє
смт Олесько
460129 вул.Клубна, 25, с.Теребежі, Буський р-н, Львівська обл., 80533
народний дім, актова зала
с.Волуйки, с.Теребежі
460130 вул.Довга, 2, с.Циків, Буський р-н, Львівська обл., 80533
народний дім, актова зала
с.Циків
460131 вул.500-річчя с.Переволочна, 8, с.Переволочна, Буський р-н, Львівська обл., 80526
народний дім, фойє
с.Переволочна
460132 вул.Шкільна, 128, с.Побужани, Буський р-н, Львівська обл., 80513
школа, спортзал
с.Побужани, с.Ланерівка
460133 вул.Шевченка, 101А, с.Полтва, Буський р-н, Львівська обл., 80554
народний дім, актова зала
с.Полтва
460134 вул.Бродівська, 7, с.Соколівка, Буський р-н, Львівська обл., 80525
школа, спортзал
с.Соколівка, с.Баймаки, с.Грабина, с.Лабач, с.Рижани
460135 вул.Л. Українки, 40В, с.Соколя, Буський р-н, Львівська обл., 80510
народний дім, фойє
с.Соколя, с.Забрід
460136 вул.І. Франка, 283А, с.Волиця-Деревлянська, Буський р-н, Львівська обл., 80510
народний дім, вестибюль
с.Волиця-Деревлянська, с.Маращанка
460137 вул.Шевченка, 416А, с.Грабова, Буський р-н, Львівська обл., 80511
народний дім, фойє
с.Будиголош, с.Грабова
460138 вул.Нова, 3, с.Сторонибаби, Буський р-н, Львівська обл., 80562
сільська рада, сесійний зал
с.Сторонибаби
460139 вул.Вузька, 1, с.Топорів, Буський р-н, Львівська обл., 80520
народний дім, фойє
с.Топорів, с.Заболото, с.Леньків
460140 вул.Осичина, 661, с.Гута, Буський р-н, Львівська обл., 80520
школа, актова зала
с.Гута
460141 вул.Ковальчуки, 679, с.Лісове, Буський р-н, Львівська обл., 80520
бібліотека, читальний зал
с.Горбачі, с.Лісове(Топорівська с/р)
460142 вул.Центральна, 1А, с.Тур’я, Буський р-н, Львівська обл., 80523
сільська рада, сесійний зал
с.Тур’я, с.Бажани, с.Бачка, с.Лісове(Тур’янська с/р)
460143 вул.Центральна, 3А, с.Гутисько-Тур’янське, Буський р-н, Львівська обл., 80524
народний дім, фойє
с.Гутисько-Тур’янське
460144 вул.Головна, 79, с.Утішків, Буський р-н, Львівська обл., 80561
школа, спортзал
с.Утішків
460145 вул.Центральна, 4, с.Чаниж, Буський р-н, Львівська обл., 80521
сільська рада, сесійний зал
с.Чаниж
460146 вул.Центральна, 4, с.Стовпин, Буський р-н, Львівська обл., 80521
школа, спортзал
с.Лісове(Чанизька с/р), с.Стовпин
460147 вул.Шевченка, 221, с.Яблунівка, Буський р-н, Львівська обл., 80512
народний дім, фойє
с.Яблунівка, с.Рокитне
460148 вул.Львівська, 77, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
центральна районна лікарня, зал засідань
Комунальне некомерційне підприємство Буської районної ради "Буська центральна районна лікарня"
460614 вул.Я.Мудрого, 8, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
школа естетичного виховання, зала для голосування
м.Кам’янка-Бузька – вул.Березнева, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.В.Стуса, вул.Гаватовича, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.М.Вербицького, вул.М.Грушевського, вул.М.Тарнавського, вул.М.Цегельського, вул.Незалежності, вул.Підгір’я, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Скітна, вул.Тютюнника, вул.Чайковського, вул.Шопена, вул.Ю.Струмила, вул.Я.Мудрого
460615 вул.Героїв Небесної Сотні, 12А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
адмінбудинок КП Кам’янкаводоканал, зала для голосування
м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Щурата, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Д.Галицького, вул.Кам’яна Гора, вул.Марка Вовчка, вул.М.Заньковецької, вул.О.Кобилянської, вул.Окружна
460616 вул.Шевченка, 11, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
народний дім, зала для голосування
м.Кам’янка-Бузька – вул.Бічна Вишнева, вул.Бічна Шкільна, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Ген.Чупринки, вул.Героїв УПА, вул.Гетьмана Мазепи, вул.І.Виговського, вул.Ігора Сирка, вул.Ліцейна, вул.М.Дорошенка, вул.Миру, вул.М.Шашкевича, вул.М.Шухевича, вул.Озерна, вул.Оранжерейна, вул.Рибацька, вул.Ст.Бандери, вул.Торгова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горіховий
460617 вул.Незалежності, 66, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
школа №1, зала для голосування
м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Симоненка, вул.Драгоманова, вул.І.Богуна, вул.Карпенка-Карого, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.М.Садовського, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.П.Саксаганського, вул.Пушкіна, вул.П.Чубинського, вул.Род.Цегельських, вул.С.Руданського, вул.Федьковича, с.Забужжя
460618 вул.Київська, 37, с.Тадані, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80450
початкова школа, зала для голосування
с.Тадані
460622 вул.Київська, 119, смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80461
школа, зала для голосування
смт Запитів
460623 вул.Незалежності, 6, смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465
народний дім, зала для голосування
смт Новий Яричів
460625 вул.Комарова, 12, с.Банюнин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454
народний дім, зала для голосування
с.Банюнин
460626 вул.Є.Козака, 4, с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80434
народний дім, зала для голосування
с.Велике Колодно
460627 вул.Зелена, 19, с.Печихвости, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80436
народний дім, зала для голосування
с.Печихвости
460628 вул.Грабовського, 32, с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80435
народний дім, зала для голосування
с.Новий Став
460629 вул.Космонавтів, 10Б, с.Честині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80440
народний дім, зала для голосування
с.Честині
460630 пл.Центральна, 8, с.Великосілки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
школа, зала для голосування
с.Великосілки
460631 вул.І.Франка, 40, с.Малі Нагірці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
народний дім, зала для голосування
с.Малі Нагірці
460632 вул.С.Бандери, 1, с.Нова Лодина, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
народний дім, зала для голосування
с.Нова Лодина
460633 вул.Б.Хмельницького, 1, с.Соколів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
народний дім, зала для голосування
с.Соколів
460634 вул.Центральна, 3, с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
школа, зала для голосування
с.Вирів
460635 вул.Центральна, 30, с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
народний дім, зала для голосування
с.Якимів
460636 вул.Центральна, 19, с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80442
школа, зала для голосування
с.Горпин
460637 вул.Незалежності, 36, с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
школа, зала для голосування
с.Дідилів
460638 вул.Б.Хмельницького, 17, с.Хренів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
бібліотека, зала для голосування
с.Хренів
460639 вул.І.Франка, 1, с.Великі Підліски, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
народний дім, зала для голосування
с.Великі Підліски
460640 вул.Л.Українки, 2, с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80430
народний дім, зала для голосування
с.Дернів
460641 вул.А.Шептицького, 22Б, с.Дальнич, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
народний дім, зала для голосування
с.Дальнич
460642 вул.В.Великого, 92, с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
сільська рада, зала для голосування
с.Сапіжанка
460643 вул.П.Сагайдачного, 1, с.Товмач, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
магазин, зала для голосування
с.Товмач
460649 вул.Загаївська, 145, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
школа (Загаї), зала для голосування
с.Жовтанці – вул.Бічна Космонавтів, вул.Загаївська: 61–65, 69–224; вул.Космонавтів, вул.Куликівська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 118–166; вул.Механізаторів, вул.Річна: 49, 51–123; вул.Шкільна, с.Ставники
460650 вул.30-річчя Перемоги, 1, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
школа (центр), зала для голосування
с.Жовтанці – вул.Бічна Куликівська, вул.Василя Стуса, вул.Великий Кут, вул.Вишнева, вул.Загаївська: 1–60, 66–68; вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Куликівська: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–116; вул.Львівська, вул.Малий Кут, вул.Пекарська, вул.Річна: 1–48, 50–50А; вул.Спортивна, вул.Срібна, вул.Шевченка, вул.30-річчя Перемоги
460651 вул.Грабовецька, 4, с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80432
школа, зала для голосування
с.Вихопні
460652 вул.Підлісна, 31, с.Грабовець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
школа, зала для голосування
с.Грабовець
460653 вул.Шевченка, 11А, с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80433
народний дім, зала для голосування
с.Колоденці
460658 вул.Наукова, 9, с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80455
народний дім, зала для голосування
с.Неслухів
460663 вул.Незалежності, 23, с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460
школа, зала для голосування
с.Ременів
460664 вул.С.Стрільців, 15, с.Вислобоки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460
народний дім, зала для голосування
с.Вислобоки
460670 вул.Галицька, 81, с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80463
школа, зала для голосування
с.Старий Яричів
460671 вул.Ів.Франка, 1, с.Кукезів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465
бібліотека, зала для голосування
с.Кукезів
460672 вул.Галицька, 6, с.Руданці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80464
народний дім, зала для голосування
с.Руданці
460673 вул.Шевченка, 2, с.Цеперів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80463
народний дім, зала для голосування
с.Цеперів
460674 вул.1 Грудня, 30, с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451
народний дім, зала для голосування
с.Стрептів
460675 вул.Шевченка, 27, с.Деревляни, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80452
школа, зала для голосування
с.Деревляни
460676 вул.Незалежності, 22, с.Спас, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451
народний дім, зала для голосування
с.Спас
460677 вул.Л.Українки, 21, с.Ямне, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451
Народний дім, зала для голосування
с.Ямне
460678 вул.Шкільна, 7, с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454
сільська рада, зала для голосування
с.Убині
460679 вул.Героїв Небесної Сотні, 29А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
лікарня, зала для голосування
Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня"
461003 пл.В.Стуса, 3, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
районний народний дім, малий зал
м.Радехів – вул.Б.Хмельницького, вул.Витківська, вул.Вишнева, вул.Героїв УПА, вул.І.Франка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Коновальця, вул.Лукова, вул.Л.Українки, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Смаль-Стоцького, вул.Тарнавського, вул.Федьковича, вул.Шептицького, просп.Відродження
461004 вул.Селезінків, 1, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
школа №2, фойє
м.Радехів – вул.Броварська, вул.Вагилевича, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Курбаса, вул.Леонтовича, вул.Лисенка, вул.Лопатинська, вул.Мишуги, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Поповича, вул.Просвітянська, вул.Р.Мандрики, вул.Садова, вул.Селезінків, вул.Симоненка, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Транзитна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Кути
461005 вул.Шептицького, 4, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
школа №1, фойє
м.Радехів – вул.Березовий Гай, вул.Бічна Львівська, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Гонти, вул.Данила Галицького, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кармелюка, вул.Князя Святослава, вул.Корчунок, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.Миколаєвича, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Об’їздна, вул.Патона, вул.Підгай, вул.Піскова, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Стоянівська, вул.Турянського, вул.Шухевича, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.500-річчя Радехова
461006 вул.Центральна, 24А, смт Лопатин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80261
народний дім, актова зала
смт Лопатин
461007 вул.Шевченка, 2, с.Барилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80231
народний дім, актова зала
с.Барилів
461008 вул.Центральна, 18, с.Березівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260
народний дім, актова зала
с.Березівка, с.Бебехи, с.Новоставці
461009 вул.Гайдамацька, 29, с.Грицеволя, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260
народний дім, актова зала
с.Грицеволя, с.Підмонастирок
461010 вул.Гостинна, 72, с.Бишів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
народний дім, актова зала
с.Бишів
461011 вул.Миру, 72, с.Торки, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
народний дім, актова зала
с.Торки
461012 вул.Зелена, 15, с.Забава, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
народний дім, актова зала
с.Забава
461013 вул.Б.Хмельницького, 27, с.Ордів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
народний дім, актова зала
с.Ордів
461014 вул.Львівська, 14А, с.Вузлове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252
народний дім, фойє
с.Вузлове, с.Раковище
461015 вул.Шашкевича, 96, с.Нестаничі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Нестаничі
461016 вул.Шкільна, 15, с.Бабичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253
школа, фойє
с.Бабичі
461017 вул.Б.Хмельницького, 13, с.Шайноги, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253
народний дім, актова зала
с.Шайноги
461018 вул.Шевченка, 75, с.Дмитрів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80254
школа, фойє
с.Дмитрів
461019 вул.Центральна, 101, с.Завидче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80233
народний дім, актова зала
с.Завидче
461020 вул.Воз’єднання, 65, с.Корчин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271
народний дім, актова зала
с.Корчин
461021 вул.І.Франка, 3, с.Гоголів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80212
школа, актова зала
с.Гоголів
461022 вул.Л.Українки, 40, с.Радванці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271
народний дім, актова зала
с.Волиця, с.Радванці
461023 вул.Першотравнева, 5, с.Криве, Радехівський р-н, Львівська обл., 80255
народний дім, актова зала
с.Криве
461024 вул.Зелена, 2, с.Куликів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224
школа, фойє
с.Куликів
461025 вул.І.Франка, 19, с.Волиця-Барилова, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224
народний дім, актова зала
с.Волиця-Барилова, с.Корчівка
461026 вул.Центральна, 27, с.Кустин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242
спортивна зала
с.Кустин, с.Батиїв
461027 вул.Б.Хмельницького, 64, с.Руденко, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242
Фойєе Народного дому
с.Руденко
461028 вул.Зарічна, 2, с.Миколаїв, Радехівський р-н, Львівська обл., 80232
школа, фойє
с.Миколаїв, с.Адамівка, с.Стирківці
461029 вул.Центральна, 36, с.Немилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80241
школа, актова зала
с.Немилів
461030 вул.Центральна, 1, с.Нивиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263
сільська рада, актова зала
с.Нивиці, с.Пустельники, с.Старий Майдан
461031 вул.Центральна, 34, с.Трійця, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263
народний дім, актова зала
с.Трійця
461032 вул.Корчинська, 1, с.Новий Витків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80217
школа, фойє
с.Новий Витків
461033 вул.Зелена, 8, с.Оглядів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
школа, фойє
с.Оглядів, с.Дубини
461034 вул.Діброва, 2, с.Монастирок-Оглядівський, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
народний дім, актова зала
с.Монастирок-Оглядівський
461035 вул.Лопатинська, 1, с.Опліцько, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
народний дім, актова зала
с.Гута-Скляна, с.Опліцько
461036 вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250
школа, спортзала
с.Павлів – вул.Гайворони, вул.Джерельна: 6; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Лугова, вул.Сніжна, вул.Сонячна, вул.Чайковського, просп.Юності: 1–21;
461037 вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250
школа, фойє
с.Павлів – вул.Джерельна: 8–32; вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Помаранчевої революції, пров.Л.Українки, просп.Юності: 23–37;
461038 вул.І.Франка, 60, с.Пиратин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80223
навчально-виховний комплекс, спортзала
с.Пиратин
461039 вул.Б.Хмельницького, 27, с.Поздимир, Радехівський р-н, Львівська обл., 80216
школа, фойє
с.Поздимир
461040 вул.І.Набережного, 5А, с.Полове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80218
народний дім, фойє
с.Йосипівка, с.Полове
461041 вул.Л.Українки, 31, с.Розжалів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211
народний дім, актова зала
с.Розжалів
461042 вул.Піскова, 95, с.Андріївка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211
народний дім, актова зала
с.Андріївка
461043 вул.Центральна, 11, с.Синьків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80222
народний дім, актовий зал
с.Синьків
461044 вул.Підлісна, 2А, с.Середпільці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240
школа, фойє
с.Середпільці
461045 вул.Садова, 43, с.Мукані, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240
народний дім, актова зала
с.Мукані
461046 вул.Зелена, 3, с.Сморжів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80234
школа, фойє
с.Сморжів
461047 вул.Лопатинська, 3, с.Щуровичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80236
школа, актова зала
с.Романівка, с.Щуровичі
461048 вул.Миру, 69, с.Станин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80251
народний дім, актова зала
с.Станин
461049 вул.Стуса, 12, с.Стоянів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220
народний дім, фойє
с.Стоянів
461050 вул.Шевченка, 10, с.Збоївська, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220
народний дім, актова зала
с.Збоївська
461051 вул.Центральна, 8, с.Стремільче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80235
народний дім, фойє
с.Загатка, с.Стремільче
461052 вул.Шевченка, 2, с.Сушно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80214
народний дім, актова зала
с.Сушно, с.Обортів, с.Тоболів
461053 вул.Шевченка, 1А, с.Тетевчиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221
народний дім, фойє
с.Тетевчиці
461054 вул.Польова, 1, с.Сабанівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221
дім дослідного господарства, к.1
с.Сабанівка
461055 вул.І.Франка, 9, с.Увин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80230
сільська рада, актова зала
с.Увин
461056 вул.Центральна, 31, с.Хмільно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80243
сільська рада, актова зала
с.Хмільно
461057 вул.Зелена, 93, с.Яструбичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80215
школа, фойє
с.Яструбичі
461058 вул.Львівська, 10, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
центральна районна лікарня, фойє
Радехівська центральна районна лікарня