Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Черкаська область, Територіальний виборчий округ № 200

Дільниць - 173

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
710467 вул.Гагаріна, 37, м.Монастирище, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19101
школа №5, хол
м.Монастирище – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гірнича, вул.Грушевського, вул.Дзигунського, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Миколи Бажана, вул.Мільнера, вул.Незалежності, вул.Оратівська, вул.Палія, вул.Папаніна, вул.Пахолюка, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Соборна: 126, 128–130; вул.Тетіївська, вул.Уманська, вул.Яблунева, вул.8-го Березня, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Л.Українки, пров.Павлова, пров.Палія, пров.Спортивний
710468 вул.Жовтнева, 12, м.Монастирище, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19101
школа №1, хол
м.Монастирище – вул.Бастрикова, вул.Дібрівська, вул.Жовтнева, вул.Завальська, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Кшемінського, вул.Миру: 13, 17, 21–32, 34, 36–111; вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Симиренка, вул.Соборна: 115–125, 127–127А, 131–167; вул.Сонячна, вул.Тутаївська, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.50 річчя Перемоги, пров.Затишний, пров.Кармелюка, пров.Комарова, пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Кшемінського, пров.Черняховського, пров.Шевченка
710469 вул.Соборна, 117, м.Монастирище, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19101
музична школа, фойє
м.Монастирище – вул.Б.Хмельницького, вул.Кутузова, вул.Миру: 2–12, 14, 18–20, 33–33А, 35; вул.Пушкіна, вул.Ринкова, вул.Соборна: 67–111; вул.Суворова, пров.Миру, пров.Ринковий
710470 вул.Маяковського, 2А, с.Нове Місто, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19126
будинок культури, фойє
с-ще Кудинів Ліс, с.Нове Місто – вул.Амосова, вул.Василя Стуса, вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Громова, вул.Грушева, вул.Енергетична, вул.Київська, вул.Конєва, вул.Кудинська, вул.Лєрмонтова: 29, 31–66; вул.Максима Кривоноса, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Новоміська, вул.О.Кошового, вул.Острівецька, вул.Переяслівська, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Попова, вул.Саморухи, вул.Святошинська, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Черкаська, вул.Чкалова, вул.Чуйкова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Берегового, пров.Братка, пров.Вербицького, пров.Енергетичний, пров.Забілянський, пров.Запоріжський, пров.Ковпака, пров.Мальцева, пров.Нєкрасова, пров.Саморухи, пров.Чехова
710471 вул.Соборна, 51, с.Нове Місто, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19126
школа №2, їдальня
с.Нове Місто – вул.Володимира Великого, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Житомирська, вул.І.Богуна, вул.Калашника, вул.Козацька, вул.Лєрмонтова: 1–28, 30; вул.Рильського, вул.Соборна, вул.Тичини, пров.Андрусенка, пров.Березовий, пров.Білоцерківський, пров.Довженка, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Корольова, пров.Крилова, пров.Лісний, пров.Миколи Лисенка, пров.Парковий, пров.Пилипа Орлика, пров.Репіна, пров.Терешкової, пров.Тітова, пров.Чайковського, пров.Шполянський
710472 вул.Ватутіна, 2, смт Цибулів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19114
будинок культури, фойє
смт Цибулів – вул.Березовка, вул.Бурди, вул.Ватутіна, вул.В.Сухомлинського, вул.Гагаріна, вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Депутатів, вул.Дзигунського, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І.Калашника: 16, 18, 20; вул.Кармелюка, вул.Київська: 88А; вул.Козацька, вул.Лікарська, вул.Л.Українки, вул.М.Кривоноса, вул.Нова, вул.Пахолюка, вул.Площа Миру: 7, 11; вул.Покровська, вул.Причепівка, вул.Пушкіна, вул.Слави, вул.Старосільська, вул.Ташкова, вул.Франка, вул.Чехова, вул.294-го Артполку, пров.Ватутіна, пров.Веселковий, пров.Гагаріна, пров.Залізничний, пров.Котляревського, пров.Лєрмонтова, пров.лікаря Марковича, пров.Садовий, пров.Слави, пров.Франка
710473 вул.Цукровиків, 3, смт Цибулів, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19114
Дитячий навчальний заклад, музичний зал
смт Цибулів – вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Енергетиків, вул.Жеребцова, вул.Заводська, вул.І.Гонти, вул.І.Калашника: 2А–15, 17, 19, 23–73; вул.Київська: 2–88; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Площа Миру: 2–6А, 8, 12–24; вул.Польова, вул.Поповича, вул.Тартікова, вул.Тітова, вул.Транспортна, вул.Цукровиків, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Б.Хмельницького, пров.Енергетиків, пров.П.Кізіма, пров.Транспортний, пров.Цукровиків, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.Яблунівський
710474 пров.Шкільний, 2А, с.Антоніна, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19127
сільська бібліотека, читальний зал
с.Антоніна
710475 вул.Центральна, 32, с.Аврамівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19161
сільський клуб, зал
с.Аврамівка
710476 вул.Шкільна, 6, с.Летичівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19162
школа, фойє
с.Летичівка
710477 вул.Центральна, 7, с.Бачкурине, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19153
будинок культури, фойє
с.Бачкурине
710478 вул.Центральна, 19, с.Владиславчик, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19123
сільський клуб, зал
с.Владиславчик
710479 вул.Шевченка, 44А, с.Дібрівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19138
сільська рада, кім. засідань
с.Дібрівка
710480 вул.Миру, 20А, с.Долинка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19112
школа, каб.1
с.Долинка
710481 вул.Центральна, 1А, с.Бубельня, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19131
сільський клуб, зал
с.Бубельня
710482 вул.Центральна, 53А, с.Зарубинці, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19121
будинок культури, фойє
с.Зарубинці
710483 вул.Центральна, 3, с.Зюбриха, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19124
сільський клуб, зал
с.Зюбриха
710484 вул.Перемоги, 29, с.Івахни, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19111
будинок культури, танцювальний зал
с.Івахни
710485 вул.Лесі Українки, 67, с.Княжа Криниця, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19113
будинок культури, зал
с.Княжа Криниця
710486 вул.Центральна, 97, с.Новосілка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19125
сільський клуб, зал
с.Новосілка
710487 вул.Центральна, 6, с.Княжики, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19122
будинок культури, зал
с.Княжики
710488 вул.Центральна, 53А, с.Копіювата, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19140
будинок культури, фойє
с.Копіювата
710489 вул.Центральна, 1, с.Коритня, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19130
адмінбудинок, зал засідань
с.Коритня
710490 вул.Садова, 1Б, с.Леськове, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19142
сільський клуб, зал
с.Леськове
710491 вул.Центральна, 42, с.Матвіїха, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19143
сільський клуб, зал
с.Матвіїха
710492 вул.Бастракова, 25А, с.Лукашівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19110
будинок культури, зал
с.Лукашівка
710493 вул.Центральна, 28, с.Тарасівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19119
адмінприміщення, зал
с.Тарасівка
710494 вул.С.Поплавського, 57, с.Хейлове, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19151
будинок культури, каб. завклуба
с.Хейлове
710495 вул.Шевченка, 13, с.Половинчик, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19163
сільський клуб, зал
с.Половинчик
710496 вул.Воз’єднання, 8, с.Попудня, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19155
будинок культури, зал
с.Попудня
710497 вул.Лесі Українки, 1А, с-ще Забіляни, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19117
адмінбудинок, кім.2
с-ще Забіляни
710498 вул.Миру, 12, с.Сарни, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19154
школа, хол
с.Сарни, с-ще Володимирівка
710499 вул.Центральна, 37, с.Сатанівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19133
будинок культури, зал
с.Сатанівка, с-ще Покровка
710500 вул.Центральна, 1А, с.Степівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19152
будинок культури, зал
с.Степівка
710501 вул.Центральна, 7А, с.Тарнава, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19134
будинок культури, фойє
с.Тарнава
710502 вул.Молодіжна, 1А, с.Теолин, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19141
сільський клуб, зал
с.Теолин
710503 вул.Незалежності, 4, с.Терлиця, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19135
будинок культури, фойє
с.Терлиця
710504 вул.Незалежності, 1, с.Халаїдове, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19136
школа, фойє
с.Халаїдове
710505 вул.Садова, 31, с.Панський Міст, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19150
будинок культури, зал
с.Панський Міст
710506 вул.Центральна, 27, с.Шабастівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19132
будинок культури, фойє
с.Шабастівка
710507 вул.Веселкова, 44А, с-ще Вільна, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19137
школа, каб.2
с-ще Вільна
710508 вул.Космонавтів, 12Б, с.Шарнопіль, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19120
сільський клуб, фойє
с.Шарнопіль
710509 вул.Соборна, 1, с.Нове місто, Монастирищенський р-н, Черкаська обл., 19100
центральна районна лікарня, зал
Монастирищенська центральна районна лікарня
710566 вул.Соборна, 1, с.Вишнопіль, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20444
сільський будинок культури, фойє
с.Вишнопіль
710581 вул.Прикордонників, 14А, с.Легедзине, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20435
будинок культури, приміщення фойє
с.Легедзине
710598 вул.Шкільна, 1, с.Антонівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20373
будинок культури, зал урочистих подій
с.Антонівка
710599 вул.Центральна, 70, с.Аполянка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20336
дитячий садок, кімната 1
с.Аполянка
710600 вул.Соборна, 1, смт Бабанка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20351
будинок культури, зал урочистих подій
смт Бабанка
710601 вул.Г.С. Савчука, 1А, с.Берестівець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20321
будинок культури, зал урочистих подій
с.Берестівець
710602 вул.Тереверка, 43, с.Вільшана-Слобідка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20364
будинок культури, зал урочистих подій
с.Вільшана-Слобідка
710603 вул.Центральна, 10, с.Вільшанка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20365
будинок культури, зал урочистих подій
с.Вільшанка
710604 вул.Шкільна, 1, с.Гереженівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20356
школа, шкільна їдальня
с.Гереженівка
710605 вул.Покровська, 4, с.Городецьке, Уманський р-н, Черкаська обл., 20325
школа, фойє 1-й поверх
с.Городецьке
710606 вул.Центральна, 66, с.Городниця, Уманський р-н, Черкаська обл., 20383
будинок культури, фойє клубу
с.Городниця
710607 вул.Незалежності, 1, с.Гродзеве, Уманський р-н, Черкаська обл., 20350
адмінбудинок, актовий зал
с.Гродзеве
710608 вул.Центральна, 69, с.Громи, Уманський р-н, Черкаська обл., 20343
будинок культури, фойє клубу
с.Громи
710609 вул.Пирогова, 4, с.Дмитрушки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20332
будинок культури, зал для глядачів
с.Дмитрушки
710610 вул.Богдана Хмельницького, 2, с.Доброводи, Уманський р-н, Черкаська обл., 20335
школа, фойє
с.Доброводи
710611 вул.Шкільна, 13, с.Дубова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20362
адмінбудинок, актовий зал
с.Дубова
710612 вул.Центральна, 33, с.Іванівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20320
школа, спортивний зал
с.Іванівка
710613 вул.Вишнева, 6, с.Яроватка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20327
будинок культури, читальний зал
с.Яроватка
710614 вул.Лесі Українки, 1, с.Колодисте, Уманський р-н, Черкаська обл., 20384
будинок культури, обрядовий зал
с.Колодисте
710615 вул.Молодіжна, 43, с.Коржова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20360
будинок культури, зал урочистих подій
с.Коржова
710616 вул.Шевченка, 1, с.Коржовий Кут, Уманський р-н, Черкаська обл., 20366
адмінбудинок, зал засідань
с.Коржовий Кут
710617 вул.Перемоги, 11, с.Коржова Слобода, Уманський р-н, Черкаська обл., 20387
будинок культури, читальний зал
с.Коржова Слобода
710618 вул.Дерев’янка, 1Д, с.Косенівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20331
школа, вестибюль 1-й поверх
с.Косенівка
710619 пл.Перемоги, 10, с.Кочержинці, Уманський р-н, Черкаська обл., 20341
будинок культури, зал урочистих подій
с.Кочержинці
710620 вул.Центральна, 55, с.Кочубіївка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20323
школа, коридор
с.Кочубіївка
710621 вул.Центральна, 3, с.Краснопілка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20322
будинок культури, малий зал
с.Краснопілка
710622 вул.Шкільна, 5, с.Ладижинка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20382
будинок культури, зал урочистих подій
с.Ладижинка
710623 вул.Шевченка Т.Г., 6, с.Максимівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20345
адмінбудинок, зал засідань
с.Максимівка
710624 вул.Центральна, 14, с.Оксанина, Уманський р-н, Черкаська обл., 20355
будинок культури, фойє
с.Оксанина
710625 вул.Черняховського, 1Б, с.Острівець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20363
будинок культури, фойє
с.Острівець
710626 вул.Грушевського, 10, с.Паланка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20340
будинок культури, фойє
с.Паланка
710627 вул.Шкільна, 14, с.Піківець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20392
будинок культури, зал для глядачів
с.Піківець
710628 вул.Дружби, 4, с.Полянецьке, Уманський р-н, Черкаська обл., 20342
сільська бібліотека, читальний зал
с.Полянецьке
710629 вул.Садова, 8, с.Посухівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20374
школа, спортивний зал
с.Посухівка
710630 вул.Шкільна, 2, с.Пугачівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20333
будинок культури, зал урочистих подій
с.Пугачівка
710631 вул.Шкільна, 5, с-ще Затишок, Уманський р-н, Черкаська обл., 20385
школа, фойє
с-ще Затишок
710632 вул.Центральна, 2, с-ще Малий Затишок, Уманський р-н, Черкаська обл., 20386
будинок культури, фойє клубу
с-ще Малий Затишок
710633 вул.Дружби, 3, с.Рижавка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20381
школа, фойє
с.Рижавка
710634 вул.І.Франка, 32, с.Рогова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20391
бувший дитячий садок, актовий зал
с.Рогова
710635 вул.Київська, 97, с.Родниківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20324
будинок культури, фойє клубу
с.Родниківка – вул.Анатолія Поліщука, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василенка, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Созонта Гомунюка, вул.Тімірязєва, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, пров.Київський-1, пров.Київський-2, пров.Шевченка
710636 вул.Київська, 97, с.Родниківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20324
будинок культури, зал урочистих подій
с.Родниківка – вул.Берегова, вул.Гайдамацька, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Запорізької Січі, вул.Західна, вул.Івана Богуна, вул.Ірини Гоменюк, вул.Київська, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Спеціалістів, вул.Степана Бандери, пров.Мічуріна, пров.Робочий, пров.Садовий
710637 вул.Центральна, 4А, с.Ропотуха, Уманський р-н, Черкаська обл., 20375
будинок культури, зал урочистих подій
с.Ропотуха
710638 вул.Молодіжна, 11А, с.Свинарка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20358
будинок культури, зал урочистих подій
с.Свинарка
710639 вул.Миру, 15, с.Собківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20352
будинок культури, зал урочистих подій
с.Собківка
710640 вул.Шевченка, 2, с.Старі Бабани, Уманський р-н, Черкаська обл., 20330
будинок культури, зал урочистих подій
с.Старі Бабани – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.І. Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пархоменка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тищика, вул.Українська, вул.Челюскіна, вул.Черкаська, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–109, 114;
710641 пров.Шкільний, 7, с.Степківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20354
будинок культури, зал урочистих подій
с.Степківка
710642 вул.Т.Г. Шевченка, 53, с.Сушківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20353
будинок культури, малий зал
с.Сушківка
710643 вул.Дружби, 15, с.Заячківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20357
будинок культури, кабінет директора
с.Заячківка
710644 вул.Центральна, 9, с.Танське, Уманський р-н, Черкаська обл., 20334
будинок культури, кінозал
с.Танське
710645 вул.Перемоги, 3, с.Текуча, Уманський р-н, Черкаська обл., 20380
будинок культури, обрядовий зал
с.Текуча
710646 вул.Центральна, 26, с.Томашівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20344
будинок культури, обрядовий зал
с.Томашівка
710647 вул.Миру, 6, с.Фурманка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20371
будинок культури, фойє клубу
с.Фурманка
710648 вул.Благовісна, 30, с.Черповоди, Уманський р-н, Черкаська обл., 20370
будинок культури, зал урочистих подій
с.Черповоди
710649 вул.Центральна, 1А, с.Шарин, Уманський р-н, Черкаська обл., 20346
будинок культури, зал урочистих подій
с.Шарин
710650 вул.Садова, 110Б, с.Юрківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20372
будинок культури, зал урочистих подій
с.Юрківка
710651 пл.Соборності, 3, с.Ятранівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20361
будинок культури, читальний зал
с.Ятранівка
710652 вул.Шевченка, 110, с.Старі Бабани, Уманський р-н, Черкаська обл., 20330
виправна колонія, клас службової підготовки
Державна установа "Старобабанівська виправна колонія (№92)"
710653 вул.Першотравнева, 54, м.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20001
Будинок дитячої та юнацької творчості, актовий зал
м.Христинівка – вул.Аеродромна, вул.В.Любчича, вул.В.Олійника, вул.В.Чорновола, вул.Дубінська, вул.І.Валюка: 54А–55; вул.І.Мазепи, вул.Карбовського, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Музична: 62–82А; вул.Небесної Сотні: 1–60, 62, 64, 66; вул.Першотравнева: 1–123Б, 125, 127, 129–129А, 131–131А; вул.Святотроїцька, вул.Сивокобиленка, вул.С.Петлюри, вул.Турчака, вул.Ярослава Мудрого: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29–115, б/н; вул.202 Стріілецької дивізії, пров.Святотроїцький
710654 вул.Шевченка, 9, м.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20001
Будинок культури, фойє
м.Христинівка – вул.Вокзальна, вул.В.Симоненка, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.І.Багряного, вул.Кармелюка, вул.М.Залізняка, вул.Набережна, вул.Наконечного, вул.Н.Терещенка: 2/18–4, 6–8, 10–14, 16–18, 20А–68; вул.О.Береста, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.Симиренків, вул.Соборна: 1–67, 69–71, 73, 75А–75Б; вул.Станційна: 2–22, 24А; вул.Українська, вул.Флорештська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна: 1; вул.118 км залізниці, пров.Вокзальний, пров.В.Стуса, пров.Дмитра Георгієва, пров.Кармелюка, пров.Матросова, пров.М.Залізняка, пров.Набережний, пров.П.Орлика, пров.Прорізний
710655 вул.І.Сірка, 7, м.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20001
школа №1, малий спортивний зал
м.Христинівка – вул.Будинок операторів, вул.В.Івасюка, вул.Водокачка, вул.Володимирська, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Гонти, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.І.Валюка: 4–54; вул.І.Сірка, вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Миру, вул.Музична: 1–59, 84–84А; вул.Небесної Сотні: 61А, 63–63А, 65–65А, 67А–82А; вул.Н.Терещенка: 1–1А, 5–5Г, 9, 15, 19, 72–140А; вул.Революції Гідності, вул.Соборна: 68–68Б, 72–72А, 74, 76–139; вул.Станційна: 24, 27–30А; вул.Тичини, вул.Транспортна, вул.Франка, вул.Ювілейна: 3–50; пров.Гонти, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Миру, пров.Небесної Сотні, пров.С.Бандери, пров.Тичини
710656 вул.Соборна, 89, м.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20001
бар "Принцип", великий зал
м.Христинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Генерала Тютюнника, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Є.Коновальця, вул.І.Богуна, вул.І.Валюка: 103; вул.І.Сікорського, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Лисенка, вул.Ліщинівська, вул.М.Кривоноса, вул.Перемоги, вул.Першотравнева: 124, 126, 128, 130, 132–165; вул.Пушкіна, вул.Святопокровська, вул.Сергія Попика, вул.Стадіонна, вул.Ярослава Мудрого: 12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 28, 117–153; вул.120 км залізниці, вул.121 км залізниці, вул.132 км залізниці, вул.8 Березня, пров.Безименний, пров.Б.Хмельницького, пров.Генерала Тютюнника, пров.Героїв Крут, пров.Гоголя, пров.І.Богуна, пров.І.Нечуя-Левицького, пров.Комарова, пров.Коцюбинського, пров.Крайній, пров.Лікарняний, пров.Перемоги, пров.Святопокровський, пров.Сергія Попика, пров.Спортивний, пров.Стадіонний, пров.Тихий, пров.Шкільний
710657 вул.Соборна, 4, смт Верхнячка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20022
Будинок культури, зал
смт Верхнячка – вул.Дерманчука, вул.Експедиція, вул.Каховська, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Пеніжківська: 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39; вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Піддубна, вул.Польова: 25–69; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Урожайна: 50–88; вул.Харченка, вул.Яворець, пров.Кооперативний, пров.Першотравневий, пров.Садовий
710658 вул.Шкільна, 4, смт Верхнячка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20022
школа №2, фойє
смт Верхнячка – вул.Ватутіна, вул.Веселівська, вул.Вишнева, вул.Гайдара, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Радянська, вул.Урожайна: 2–48; вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Банний, пров.Дзержинського, пров.Франка, пров.Шевченка, пров.Шкільний, пров.Щасливий, пров.Щорса
710659 вул.Черняховського, 4, смт Верхнячка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20022
Будинок культури, зал
смт Верхнячка – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Загородня, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Паркова алея, вул.Пеніжківська: 2–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Польова: 1–23; вул.Робітнича, вул.св.Петра, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Фізкультурна, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Гагаріна, пров.Добриченка, пров.Дружби, пров.Комарова, пров.Молодіжний
710660 вул.Центральна, 25, с.Ботвинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20010
школа, спортзал
с.Ботвинівка
710661 вул.Жовтнева, 5, с.Гребля, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20017
контора, фойє
с.Гребля
710662 вул.Св.Покрови, 20, с.Велика Севастянівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20045
Центральний Будинок культури, зал
с.Велика Севастянівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Майдану, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Корнійчука, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Св.Покрови, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.8 Березня
710663 вул.Драченка, 97А, с.Велика Севастянівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20045
Сільський клуб, зал
с.Велика Севастянівка – вул.Бандери, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Драченка, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Кобзарська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ступники, вул.Фестивальна, вул.Черемушки, вул.Черкаська
710664 вул.Святкова, 1, с.Вербувата, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20020
Сільська рада,фойє
с.Вербувата
710665 вул.Центральна, 4А, с.Багачівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20021
Контора СТОВ "Верхнячка-АГРО", фойє
с.Багачівка, с.Мала Іванівка
710666 вул.Миру, 1А, с.Заячківка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20043
школа, спортзал
с.Заячківка
710667 вул.Миру, 1, с.Зоряне, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20012
Сільський клуб,зал
с.Зоряне
710668 вул.Козацька, 1, с.Івангород, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20040
адмінбудинок, фойє
с.Івангород
710669 вул.Миру, 8, с.Кузьмина Гребля, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20051
школа, спортзал
с.Кузьмина Гребля
710670 вул.Центральна, 37А, с.Ліщинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20013
школа,актовий зал
с.Ліщинівка
710671 вул.Українська, 56А, с.Мала Севастянівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20030
Будинок культури, зал
с.Мала Севастянівка, с.Вільшанка
710672 вул.Вишнева, 6А, с.Козаче, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20036
ФАП,фойє
с.Козаче
710673 вул.Робітнича, 1А, с-ще Іванівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20026
Приміщення їдальні, зал
с-ще Іванівка
710674 вул.Калініна, 152, с.Осітна, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20052
школа, спортзал
с.Осітна
710675 вул.Першотравнева, 6А, с.Орадівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20034
адмінбудинок, фойє
с.Орадівка
710676 вул.Шкільна, 1, с.Пеніжкове, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20025
школа, спортзал
с.Пеніжкове
710677 вул.Миру, 1, с.Розсішки, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20032
школа, спортзал
с.Розсішки
710678 вул.Першотравнева, 30, с.Веселівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20033
Сільський клуб, зал
с.Веселівка
710679 вул.Миру, 65, с.Синиця, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20050
школа, спортзал
с.Синиця
710680 вул.Галети, 1А, с.Сичівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20041
школа, актовий зал
с.Сичівка, с-ще Яри
710681 вул.Центральна, 23, с.Талалаївка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20031
Сільський клуб, зал
с.Талалаївка
710682 вул.Забенкова, 1А, с.Углуватка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20011
Будинок культури, зал
с.Углуватка
710683 вул.Кооперативна, 1А, с.Чайківка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20015
будинок тваринника, фойє
с.Чайківка
710684 вул.Центральна, 121, с.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20009
школа, зал
с.Христинівка – вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Кільцева, вул.Молодіжна, вул.Н.Терещенка, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1–119, 121–129, 131–133, 135–135А, 137–139; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.202 Стрілецької Дивізії, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Соборний, пров.Тихий
710685 вул.Набережна, 80, с.Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20009
Дитячий садок, фойє
с.Христинівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Панченків, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 120, 130, 134, 136, 140–243;
710686 вул.Свято-Михайлівська, 6, с.Шукайвода, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20014
школа, спортзал
с.Шукайвода
710687 вул.Гагаріна, 34, с.Вікторівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20016
Сільський клуб, зал
с.Вікторівка
710688 вул.Кобринюка, 90, с.Шельпахівка, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20044
школа, спортзал
с.Шельпахівка
710689 вул.Шевченка, 11, с.Ягубець, Христинівський р-н, Черкаська обл., 20042
школа, спортзал
с.Ягубець
710940 вул.Інтернаціональна, 77, м.Умань, Черкаська обл., 20305
школа №9, спортивна зала
м.Умань – вул.Білогрудівська, вул.Вільямса, вул.Інтернаціональна: 1, 3–129; вул.Магістральна
710941 вул.Інтернаціональна, 77, м.Умань, Черкаська обл., 20305
школа №9, спортивна зала
м.Умань – вул.Бетховена, вул.Джерельна, вул.Докучаєва, вул.Київська: 14–14А, 16/1, 18–20, 22, 24; вул.Кумановського Віктора, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Слобідська, вул.Софіївська, вул.Черняховського, пров.Київський, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Медовий, пров.Мічуріна, пров.Павлова, пров.Черняховського, пров.1-й Маяковського, пров.2-й Маяковського, пров.3-й Маяковського
710942 вул.Інститутська, 1, м.Умань, Черкаська обл., 20305
Уманський національний університет садівництва, ауд.48
м.Умань – вул.Вавілова, вул.Глібка, вул.Інститутська, вул.Інтернаціональна: 2; вул.Комарова: 27; вул.Оранжерейна, пров.Інтернаціональний, в/ч А0609, в/ч А0797, в/ч А1580, в/ч А1588, в/ч А2012, в/ч А2360, в/ч А2614, в/ч А3024, в/ч А3081, в/ч А3428, в/ч А4116, в/ч 35618
710943 вул.Київська, 19, м.Умань, Черкаська обл., 20305
школа №5, вестибюль
м.Умань – вул.Комарова: 1–21А, 29;
710944 вул.Київська, 19, м.Умань, Черкаська обл., 20305
школа №5, спортивна зала
м.Умань – вул.Європейська: 8/117–8/119, 51–53, 62–70; вул.Київська: 3–13, 15, 17, 21, 23, 58–64; вул.Тищика: 7, 9–11, 15–17, 19, 23–25, 27–27А, 29, 31, 33;
710945 вул.Київська, 19, м.Умань, Черкаська обл., 20305
школа №5, спортивна зала
м.Умань – вул.Європейська: 88–106; вул.Комарова: 23–25;
710946 вул.Залізняка, 4, м.Умань, Черкаська обл., 20304
Уманський професійний аграрний ліцей, актова зала
м.Умань – вул.Пролетарська, вул.Тищика: 1–5, 13–13А;
710947 вул.Залізняка, 4, м.Умань, Черкаська обл., 20304
Уманський професійний аграрний ліцей, рекреація
м.Умань – вул.Вернадського, вул.Ганжі, вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Залізняка, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Карпінського, вул.Кропивницького, вул.Молодогвардійська, вул.Нечуй-Левицького, вул.Олега Кошового, вул.Північна, вул.Радзієвського, вул.Степова, вул.Успенська: 35–35А, 37, 39–39/2, 43/2, 45, 47–47А, 49, 51–51/1, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А–75/1, 77; вул.Чернишевського, вул.Чкалова, пров.Бойчука, пров.Залізняка, пров.Зарічний, пров.Західний, пров.Зої Космодем’янської, пров.Карпінського, пров.Молодогвардійський, пров.Північний, пров.Православний, пров.Чернишевського, пров.Чкалова, пров.2-й Карпінського, СТ «Автомобіліст», СТ "Ветеран", СТ «Вітамінник», СТ «Держустанова», СТ «Машинобудівник», СТ "Олександрівське", СТ «Оптик», СТ «Уманьферммаш», СТ «Харчовик», ТВЗД "Будівельник"
710948 вул.Слонського Анатолія, 12, м.Умань, Черкаська обл., 20301
школа-колегіум №7, спортивна зала
м.Умань – вул.Грушевського: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13–23А, 25, 33–35, 41–47, 49, 51–57/15; вул.Матросова, вул.Слонського Анатолія, вул.Теліги Олени, вул.Успенська: 34А–34/1, 36/1, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78–178; пров.Аркаса, пров.Любові, пров.Матросова, пров.Пролетарський, пров.Тихий
710949 вул.Кизила Андрія, 3, м.Умань, Черкаська обл., 20301
Уманська міська гімназія, рекреація
м.Умань – вул.Велика фонтанна: 5–7, 19/40; вул.Горького: 3–21; вул.Грушевського: 2/32, 4, 6, 8, 10, 12–12В, 24, 26–32, 59/10; вул.Європейська: 1А–7/1, 9/2–13, 17–19/10; вул.Костельна, пров.Трамвайний
710950 вул.Незалежності, 20, м.Умань, Черкаська обл., 20302
Уманський медичний коледж, каб.6, 7
м.Умань – вул.Кизила Андрія, вул.Набережна, вул.Незалежності: 10–10А, 12–18А, 20, 26–32, 34–36, 38, 42/1; вул.Стара прорізна, вул.Тютюнника, вул.Успенська: 1/24–30А; пров.Стефановича
710951 вул.Незалежності, 19, м.Умань, Черкаська обл., 20302
Уманський агротехнічний коледж, каб.109
м.Умань – вул.Інженерна, вул.Незалежності: 11/2, 19, 25, 33, 37–37/2, 39–41А, 43–45, 47/1, 49/2; вул.Осташівська, вул.Спінози, вул.Фортечна, вул.Шмідта, вул.Шухевича, вул.Щербаківського, пров.Алексейчука Владислава, пров.Курінного, пров.Нагорний
710952 вул.Некрасова, 1А, м.Умань, Черкаська обл., 20308
гуртожиток гуманітарно-педагогічного коледжу, актова зала
м.Умань – вул.Базарна, вул.Гайдамацька, вул.Демуцького, вул.Косинки Григорія, вул.Небесної сотні: 6–8А, 22–42А; вул.Незалежності: 5–9/8; вул.Некрасова, вул.Прохожа, вул.Пушкіна: 38–62; вул.Суровцової: 15–28А; вул.Східна, вул.Тургенєва, вул.Челюскінців, вул.Шолом Алейхема: 2–35; пров.Кам’яний, пров.Короткий, пров.Некрасова, пров.Проїзжий, пров.Прохожий, пров.Спінози, пров.Толстого
710953 вул.Суровцової, 3, м.Умань, Черкаська обл., 20301
школа №8, вестибюль
м.Умань – вул.Велика фонтанна: 14, 20–22, 26/30–36А, 38; вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Волонтерів, вул.Громова, вул.Європейська: 14–16, 20–20В, 22–22А, 24–26А, 30А, 34А, 38–42; вул.Небесної сотні: 5, 11–17/1, 45; вул.Республіканська: 1–24, 26, 28, 36; вул.Садова: 11, 17, 21–21А; вул.Суровцової: 1/3; пров.Пожарського Дмитра, пров.Республіканський, пров.Садовий, пров.Телефонний
710954 вул.Ломоносова, 5, м.Умань, Черкаська обл., 20301
школа №11, рекреація
м.Умань – вул.Володимирська: 2; вул.Грушевського: 38, 48, 50, 61–87; вул.Європейська: 21, 23, 27А, 31–33, 35; вул.Ломоносова
710955 вул.Ломоносова, 5, м.Умань, Черкаська обл., 20301
школа №11, спортивна зала
м.Умань – вул.Горького: 22–54; вул.Молокова, вул.Тищика: 6Б, 8; вул.Успенська: 180/31–190/2; пров.Горького, пров.Грінченка, пров.Молокова
710956 вул.Крамаренка, 18, м.Умань, Черкаська обл., 20301
курси цивільної оборони, к.2
м.Умань – вул.Васильківська, вул.Європейська: 44–50, 54–58; вул.Крамаренка, вул.Лісна, вул.Новософіївська, вул.Республіканська: 25, 27, 33, 39; вул.Стуса, вул.Тищика: 18А–18/19, 22, 26, 28, 30, 32, 34–61; вул.2-а Лісна, пров.Волошковий
710957 вул.Шевченка, 17, м.Умань, Черкаська обл., 20308
еколого-натуралістичний центр, актова зала
м.Умань – вул.Велика фонтанна: 23–26А, 37, 41–98; вул.Володимирська: 6–39/3; вул.Гоголя, вул.Мала садова, вул.Малофонтанна, вул.Олександрівська, вул.Осипенка, вул.Садова: 41–51; вул.Шевченка, пров.Березовий, пров.Шевченка
710958 вул.Садова, 22, м.Умань, Черкаська обл., 20308
школа №1, спортивна зала
м.Умань – вул.Володимира Мономаха, вул.Комарницького, вул.Пушкіна: 1/20–32А; вул.Садова: 8, 14–16, 18, 24–32Б; пров.Добросусідський, пров.Пушкіна
710959 вул.Шкільна, 40, м.Умань, Черкаська обл., 20307
школа №10, спортивна зала
м.Умань – вул.Батуринська, вул.Білогрудівський масив, вул.Визволителів, вул.Героїв Крут, вул.Довженка, вул.Заньковецької, вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Мельникова, вул.Новоуманська, вул.Піддубного, вул.Потоцького, вул.Робоча, вул.Руденка Миколи, вул.Семеренка, вул.Смірнова, вул.Шкільна, вул.Шлямара Ігоря, вул.Юнацька, пров.Гранітний, пров.Піківецький
710960 вул.Миколи Хвильового, 17, м.Умань, Черкаська обл., 20306
школа №12, вестибюль
м.Умань – вул.Березовського, вул.Благовісна, вул.Волкова, вул.Глібова, вул.Даманська, вул.Звірківська, вул.Калнишевського, вул.Костомарова, вул.Лисенка, вул.Миколи Хвильового: 33–33А, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45–45Б, 47–90; вул.Молодіжна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Праці: 1, 7, 19–29, 31, 33, 39, 41, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Сковороди Григорія, вул.Степана Разіна, вул.Уманська, пров.Бузковий, пров.Далекий, пров.Звірківський, пров.Лисенка, пров.Макаренка, пров.Озерний, пров.Ольги Кобилянської, пров.Панаса Мирного, пров.Пересади, пров.Приємний, пров.Сєрова, пров.Тінистий, пров.Уманський, пров.1-й Лисенка, пров.2-й Лисенка
710961 вул.Миколи Хвильового, 17, м.Умань, Черкаська обл., 20306
школа №12, спортивна зала
м.Умань – вул.Аеродромна, вул.Берегова, вул.Білоцерківська, вул.Качура Івана, вул.Кібенка, вул.Корсунь-Шевченківська, вул.Лесі Українки, вул.Малюшка, вул.Миколи Хвильового: 9–32/56, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Пирогова, вул.Південна: 31–46; вул.Пілотів, вул.Поріднених міст, вул.Правека, вул.Праці: 2–6, 8–12А, 30/15, 32, 34–38, 40, 42, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72/83; вул.Рєпіна, вул.Смілянська, вул.Тальнівська, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Шолом Алейхема: 38–50; вул.Шосейна, вул.Шполянська, вул.1-а Східна, вул.2-а Східна, вул.3-я Східна, вул.4-а Східна, вул.5-а Східна, вул.6-а Східна, вул.7-а Східна, вул.8-а Східна, вул.9-а Східна, пров.Верещагіна, пров.Крамського, пров.Лисогорський, пров.Маланюка, пров.Орлова Олега, пров.Повітрофлотський, пров.Праці, пров.Рєпіна, пров.Тичини, пров.Черкаський, пров.Шишкіна, пров.1-й Лесі Українки, пров.1-й Тімірязєва, пров.2-й Лесі Українки, пров.2-й Тімірязєва
710962 вул.Михайлівська, 30, м.Умань, Черкаська обл., 20301
школа №6, кабінет біології
м.Умань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишивана, вул.Дружби, вул.Звенигородська, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Одеська, вул.Першотравнева, вул.Південна: 3–30; вул.Піщана, вул.Річна, вул.Хоткевича, вул.Ширшова, пров.Богдана Хмельницького, пров.Весняний, пров.Житній, пров.Калиновий, пров.Літній, пров.Одеський, пров.Першотравневий, пров.Південний, пров.Річний, пров.Січневий, пров.Ширшова
710963 вул.Герцена, 26, м.Умань, Черкаська обл., 20302
школа №3, вестибюль
м.Умань – вул.Бажана, вул.Герцена: 2/17–28; вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Багряного, вул.Кармалюка: 1/36–43А; вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Мазепи: 31/29, 33, 35–37, 39–39А, 41, 43, 45, 49–49А, 51–51А, 53, 55, 57–57Б; вул.Миру, вул.Оксамитова, вул.Остапа Вишні, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.Терещенків, вул.Трояндова, вул.8-го Березня, пров.Кармалюка, пров.Кленовий, пров.Кутузова, пров.Ясний, пров.1-й Каштановий, пров.1-й Миру, пров.2-й Каштановий, пров.2-й Миру
710964 вул.Герцена, 26, м.Умань, Черкаська обл., 20302
школа №3, рекреація
м.Умань – вул.Гонти: 1/1–1/1А, 5, 7, 9; вул.Грибоєдова, вул.Мазепи: 3–30А, 32, 34–34А, 38–38А, 40; вул.Саксаганського, пров.Грибоєдова, пров.Саксаганського, пров.1-й Герцена, пров.2-й Герцена
710965 вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Черкаська обл., 20302
школа №14, рекреація
м.Умань – пров.Богуна, пров.Піщаний, пров.Чехова, пров.1-й Піщаний, пров.2-й Піщаний
710966 вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Черкаська обл., 20302
школа №14, рекреація
м.Умань – вул.Богуна, вул.Гонти: 2, 6, 8, 10–16; вул.Незалежності: 46, 48, 52–73/2, 75/1–78, 83; пров.Івангородський
710967 вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Черкаська обл., 20302
школа №14, рекреація
м.Умань – вул.Гонти: 24, 29; вул.Незалежності: 74; вул.Чехова
710968 вул.Гонти, 36, м.Умань, Черкаська обл., 20302
бібліотека-філіал №5, читальна зала
м.Умань – вул.Гонти: 19, 27, 31–52; вул.Залізнична: 2Б–12Б; вул.Незалежності: 78А–82, 84–99; пров.Залізничний, пров.Миронюка Андрія, пров.Привокзальний, МПС 192км
710969 вул.Вокзальна, 1А, м.Умань, Черкаська обл., 20310
адмінбудинок ВАТ "Круїз-авто", актова зала
м.Умань – вул.Вокзальна, вул.Герцена: 32–59/15; вул.Декабристів, вул.Кармалюка: 44–205; вул.Леваневського, вул.Мазепи: 42, 44, 46–48, 50, 52–52Б, 54, 56–56А, 58А–60А; вул.Старицького, вул.Суворова, вул.Телеретранслятор, вул.Юмашева, пров.Волконського, пров.Леваневського, пров.Пестеля, пров.Суворова, пров.Юмашева
710970 пров.Енергетичний, 5, м.Умань, Черкаська обл., 20310
Уманський професійний ліцей, спортивна зала
м.Умань – вул.Енергетична: 9–21В; вул.Залізнична: 14–18; вул.Левадна, вул.Скоропадського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Вітряний, пров.Колодязний, пров.Левадний, пров.Мирводи, пров.Польовий, пров.1-й Передмістний
710971 пров.Енергетичний, 5, м.Умань, Черкаська обл., 20310
Уманський професійний ліцей, каб.16
м.Умань – вул.Вербна, вул.Виговського, вул.Івасюка, вул.Криворучка, пров.Загородній, пров.Солов’їний
710972 вул.Дерев’янка, 26, м.Умань, Черкаська обл., 20310
Уманський тепличний комбінат, к.1
м.Умань – вул.Ватутіна, вул.Дерев’янка, вул.Індустріальна, вул.Короленка, вул.Нахімова, вул.Теплична, вул.Ушакова, пров.Ватутіна, пров.Короленка
710973 вул.Шевченка, 50, м.Умань, Черкаська обл., 20300
Уманська міська лікарня, клуб
Комунальне некомерційне підприємство "Уманська міська лікарня" Уманської міської ради
710974 вул.Енергетична, 6, м.Умань, Черкаська обл., 20300
Уманська виправна колонія №129, клуб
Державна установа "Уманська виправна колонія (№129)"
711101 КЗ "Уманський районний центр ПМСД" Уманської РР, вул.Білогрудівська, 2, м.Умань, Черкаська обл., 20300
актовий зал
Уманська центральна районна лікарня