Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 34

Дільниць - 137

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120062 вул.Дніпровська, 56, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
будинок вчителя, актова зала
м.Верхньодніпровськ – вул.Дніпровська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Зарічна, вул.Кувашева, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Папаніна, вул.Поля, вул.Радіщева, вул.Римська, вул.Тиха, вул.Шелепова, вул.Яблунева: 1–101А, 103–103А;
120063 вул.Авраменка, 38, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
школа №1, актова зала
м.Верхньодніпровськ – вул.Авраменка, вул.Сергія Яцковського, вул.Театральна, просп.Шевченка
120064 пл.Олександра Поля, 1, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
будинок культури, фойє
м.Верхньодніпровськ – вул.Антонова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 1–79; вул.Конституційна, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Попова, вул.Січеславська, вул.Толстого, вул.Яворницького, пров.Верхній, пров.Злагоди, пров.Польовий, пров.Приморський, пров.Толстого, Санаторій ’Славутич’
120065 пл.Олександра Поля, 3, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
палац дитячої та юнацької творчості, фойє
м.Верхньодніпровськ – вул.Базарна, вул.Баранника, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Друга Базарна, вул.Друга Галатовка, вул.Коротка, вул.Мира, вул.Пальохи: 1–23А, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 39–39А, 41, 43–43А; вул.Перша Галатівка, вул.Пожежна: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Пушкіна, вул.Сапеляка Владики, вул.Сеня Олександра, вул.Софії Русової, вул.Титова: 2–192; вул.Чайковського, пл.Олександра Поля, пров.Андріївський, пров.Базарний, пров.Галатовський, пров.Другий Галатовський, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Пожарний
120066 вул.Дидишка, 1, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
коледж, спортивна зала
м.Верхньодніпровськ – вул.Безіменна, вул.Дидишка, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Машинобудівників, вул.Севастопольська, вул.Федоровського, вул.Шевченка, пров.Подольський
120067 вул.Київська, 28, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
школа №2, фойє
м.Верхньодніпровськ – вул.Бродського, вул.Гастело, вул.Горького, вул.Далека, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зої Космодем’янської-Гастело, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Косенко, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Нагая Макара, вул.Олега Кошевого, вул.Пальохи: 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–107; вул.Пожежна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–124; вул.Покровська, вул.Робоча, вул.Розсадна, вул.Семенова, вул.Старицького, вул.Степова, вул.Титова: 206; вул.Українська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Бродського, пров.Огородний, пров.Покровський
120068 вул.Яблунева, 117Б, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
ДП "Верхньодніпровське лісове господарство", актова зала
м.Верхньодніпровськ – вул.Абрикосова, вул.Бутенка, вул.Дніпровська: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–144А; вул.Запорізька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Харківська, вул.Чернігівська, вул.Чумацька, вул.Яблунева: 102, 104–198; пров.Котляревського, пров.Матросова, пров.Нагорний, пров.Чапаєва
120069 вул.Упорна, 1А, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
будинок-інтернат №2, зала лікувальної фізичної культури
м.Верхньодніпровськ – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна: 81–162А; вул.Грушевського, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітів, вул.Козацька, вул.Литвинова, вул.Лісопильна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Отамана Сірка, вул.Перемоги, вул.Правобережна, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Стрілецька, вул.Упорна, вул.Франка, вул.Ціолковського, пров.Весняний, пров.Другий Гагаріна, пров.Литвинова, пров.Перший Упорний, пров.П’ятий Гагаріна, пров.Сахарова, пров.Третій Гагаріна, пров.Упорний, пров.Четвертий Гагаріна, пров.Шостий Гагаріна
120070 вул.Центральна, 46, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660
будинок дітей та юнацтва, актова зала
м.Верхівцеве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Красна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічурина, вул.Нечуй-Левицького, вул.Нова: 82–134; вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Радіщева, вул.Саксаганська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 47–223; пров.1-й Горького, пров.1-й Український, пров.2-й Горького, пров.2-й Український, пров.3-й Український, пров.4-й Український, пров.5-й Український
120071 вул.Садова, 14, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660
школа №1, фойє
м.Верхівцеве – вул.Академіка Пріснякова, вул.Балтійська, вул.Вишнева, вул.В.Лобановського, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Княгині Ольги, вул.Кутузова, вул.Леоніда Бикова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Нестора Махно, вул.Осипенко, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Ряженцева, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Балтійський, пров.Зіміна, пров.Княгині Ольги, пров.Леоніда Бикова, пров.Сагайдачного, пров.С.Ряженцева, пров.1-й Кутузова, пров.2-й Кутузова
120072 вул.Зелена, 3, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660
школа №2, фойє
м.Верхівцеве – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дніпровська, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Ісполкомівська, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Маяковського, вул.Нова: 2–80; вул.О.Довженка, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Соборна: 1–91; вул.Троїцька, вул.Центральна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; пров.Зелений, пров.Пушкіна, пров.Троїцький, пров.1-й Дніпровський, пров.1-й Соборний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Дніпровський, пров.2-й Соборний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Дніпровський
120073 вул.Соборна, 174, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660
будинок культури, мала зала
м.Верхівцеве – вул.Аграрна, вул.Білоконя, вул.Ватутіна, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.О.Жабинця, вул.Покровська, вул.Попруги, вул.Соборна: 92–179; вул.Степна, вул.Толбухіна, вул.Харківська, вул.14 Гвардійської Дивізії, пров.Попруги, пров.3-й Соборний
120074 вул.Кооперативна, 2, с.Широке, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660
школа, фойє
с.Широке
120075 вул.Гвоздовського, школа, с-ще Соколівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51663
школа, спортивна зала
с-ще Соколівка
120076 вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, 13, смт Дніпровське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51650
палац культури, досугова зала
смт Дніпровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Гришина, вул.ГРС, вул.Дніпровська, вул.Дорошенко, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корбінський Кар’єр, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семенова, вул.Сонячна, вул.Сошиновська, вул.Тітова, вул.Франка І., вул.Центральна: 19, 23–29, 31–37; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, пров.Горького, пров.Дніпровський, пров.Ніколаєва, пров.1-й Гагаріна, пров.1-й Набережний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Гагаріна, пров.2-й Набережний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Гагаріна
120077 вул.Шкільна, 5, смт Дніпровське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51650
школа, фойє
смт Дніпровське – вул.Набережна, вул.Олександра Островського, вул.Спортивна, вул.Центральна: 1–18, 20, 30; вул.Шкільна, пров.Спортивний, пров.Шкільний
120078 вул.Шкільна, 6, смт Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51653
школа №1, актова зала
смт Новомиколаївка – вул.Водяна, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Лісна, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Ніколаєва, вул.Переможна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Толстого, вул.Фабрична, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1 Мая, пров.Братський, пров.Переможний, пров.Польовий
120079 вул.Мкртумова, 8, смт Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51653
школа №2, спортивна зала
смт Новомиколаївка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Козацької слави, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мкртумова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Українська, вул.36 Гвардійської Дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Миру, пров.Робітничий, пров.Святковий, пров.Шкільний, с.Братське, с.Воєводівка, с.Чепине, с.Чкаловка
120080 вул.Квака А.Ф., 2, с.Боровківка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51641
будинок культури, диско-зала
с.Боровківка, с.Авксенівка, с.Матюченкове, с.Павло-Григорівка
120081 вул.Крікента, 26, с.Вільні Хутори, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51642
сільський клуб, актова зала
с.Вільні Хутори, с.Ярок
120082 вул.Г.Прокоф’євої, 2, с.Правобережне, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51613
школа, кабінет рідної мови
с.Правобережне
120083 вул.Центральна, 8, с.Бородаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51611
сільська рада, зала засідань
с.Бородаївка
120084 вул.78 Гвардійської Дивізії, 4, с.Водяне, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51633
школа, актова зала
с.Водяне, с.Діденкове, с.Зелене, с.Зуботрясівка, с.Кривоносове, с.Миколаївка, с.Солов’ївка, с.Томаківка
120085 вул.Шкільна, 25, с.Андріївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51635
школа, к.1
с.Андріївка
120086 вул.Янцева, 61А, с.Ганнівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51620
сільський клуб, фойє
с.Ганнівка, с.Мости
120087 вул.Центральна, 9, с.Заполички, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51621
школа, фойє
с.Заполички, с.Клин, с.Новоселівка, с.Попівка
120088 вул.Шкільна, 1, с.Дніпровокам’янка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51612
школа, спортивна зала
с.Дніпровокам’янка, с.Івашкове, с.Калужине, с.Павлівка, с.Суслівка
120089 бульв.Миру, 12, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
відділення поштового зв’язку, сортувальна дільниця
с.Кринички, с.Посуньки
120090 вул.Вишнева, 9, с.Дмитрівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51643
сільська рада, зала засідань
с.Дмитрівка, с.Дідове, с.Доброгірське, с.Кушнарівка, с.Мар’янівка, с.Мотронівка, с.Новоганнівка, с.Соколове
120091 вул.Кленова, 3, с.Заріччя, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51630
сільська рада, зала засідань
с.Заріччя, с.Бородаївські Хутори – вул.Золота, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Підгірна: 2–26; вул.Центральна: 2–13;
120092 вул.Центральна, 4, с.Якимівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51632
сільський клуб, актова зала
с.Бородаївські Хутори – вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Підгірна: 30–46; вул.Центральна: 15–85; с.Василівка, с.Корнило-Наталівка, с.Якимівка
120093 вул.Шкільна, 2, с.Домоткань, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51631
диспансер центральної районної лікарні, актова зала
с.Домоткань
120094 вул.Центральна, 45, с.Малоолександрівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51670
сільська рада, актова зала
с.Малоолександрівка, с.Адалимівка, с.Саксагань, с.Петрівка
120095 вул.Сахалінська, 51, с.Полівське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51670
сільський клуб, актова зала
с.Гранове, с.Дубове, с.Калинівка, с.Полівське
120096 вул.Юдіна, 22, с.Мишурин Ріг, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51610
школа, спортивна зала
с.Мишурин Ріг
120097 вул.Громова, 121А, с.Підлужжя, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640
будинок культури, актова зала
с.Підлужжя
120098 вул.Миру, 1, с.Перше Травня, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640
школа, фойє
с.Перше Травня – вул.Богодарівка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тополя, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Тарасівка
120099 вул.Перемоги, 38В, с.Новогригорівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640
сільський клуб, актова зала
с.Перше Травня – вул.Петрівка, с.Новогригорівка, с.Самоткань
120100 вул.Ілляшевської, 20, с.Пушкарівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51606
школа, спортивна зала
с.Пушкарівка – вул.Громова, вул.Дружби Народів, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Мостова, вул.Римська, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шкільний
120101 вул.Ілляшевської, 33, с.Пушкарівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51606
будинок культури, фойє
с.Пушкарівка – вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Віри Листопад, вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Ілляшевської, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Немо, вул.Нечуй-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Підгірна, вул.Тюленіна, вул.Українська, вул.Чонгарівка, вул.Щастя, пров.Підгірний, пров.Тихий
120102 вул.Гагаріна, 16, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600
Верхньодніпровська центральна районна лікарня, терапевтичний корпус, хол
Комунальний заклад «Верхньодніпровська центральна районна лікарня «Дніпропетровської облради»
120441 вул.Мірошниченка, 107, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
відділення поштового зв’язку, актова зала
м.П’ятихатки – вул.Клименка, вул.Мамона, вул.Мірошниченка
120442 вул.Саксаганська, 90, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
школа №2, фойє
м.П’ятихатки – вул.Вергуна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Курчатова, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Саксаганська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна
120443 вул.Садова, 109, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
центр учнівської молоді, коридор
м.П’ятихатки – вул.Межова, вул.Механізаторів, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степна, вул.Удільна, вул.Урожайна, вул.Шкільна
120444 вул.Олександрійська, 65, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
районний будинок культури, фойє
м.П’ятихатки – вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Олександрійська, вул.Українська, вул.Ю.Голополосова
120445 вул.Шатрова, 9, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
школа №1, фойє
м.П’ятихатки – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Л.Гречко, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Прокопенка, вул.Сонячна, вул.Шатрова
120446 вул.Переїзна, 142, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
дистанція сигналізації та зв’язку, зала
м.П’ятихатки – вул.Братів Потабашних, вул.Гагаріна: 1–148, 150–150А, 156, 158, 160, 162А–166, 170–172, 174–176; вул.Калинова: 3–165, 167, 171, 185, 225–227; вул.Нечуя-Левицького, вул.Переїзна, вул.Північна: 2–139; вул.Польова: 1–160, 164А–164Б, 166, 168, 170, 172–174; вул.Привокзальна: 2–150, 154–158, 160, 162, 164, 166–177; вул.Федющенка: 1–150А;
120447 вул.Привокзальна, 169, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100
школа №3, фойє
м.П’ятихатки – вул.Гагаріна: 149, 151–155А, 157, 159, 161, 167–169, 173, 177–304А; вул.Калинова: 166–166А, 168–170, 172–184А, 186–224, 228–322; вул.Київська, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Північна: 140–233; вул.Польова: 161–163, 165, 167, 169, 171, 175–314; вул.Привокзальна: 153, 159, 161, 163, 165, 178–350; вул.Федющенка: 151–282; вул.Шовковична
120448 вул.Центральна, 47, смт Вишневе, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52151
будинок культури, актова зала
смт Вишневе, с.Кулябкине
120449 вул.Миру, 5, смт Лихівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52120
сільський клуб, зала
смт Лихівка, с.Степове
120450 вул.Шкільна, 1, с.Райдужне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52123
школа, спортивна зала
с.Райдужне
120451 вул.Жалдака, 22А, с.Біленщина, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52113
будинок культури, фойє
с.Біленщина, с.Верхньокам’яниста, с.Катеринівка, с.Липове, с.Михайлівка, с.Олександро-Григорівка, с.Плоске
120452 вул.Вишнева, 6А, с.Богдано-Надеждівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52160
сільський клуб, танцювальна зала
с.Богдано-Надеждівка, с.Калинівка, с.Культура
120453 вул.Б.Хмельницького, 111Б, с.Миролюбівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52149
сільський клуб, глядацька зала
с.Миролюбівка, с.Полтавобоголюбівка
120454 вул.Б.Хмельницького, 50, с-ще Мирне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52161
школа , фойє
с-ще Мирне
120455 вул.Шкільна, 1, с.Виноградівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52141
школа, клас біології
с.Виноградівка, с.Запоріжжя, с.Суханівка
120456 вул.Поштова, 15, с.Чистопіль, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52140
школа, фойє
с.Чистопіль
120457 вул.Шевченка, 36, с.Грушуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52118
сільська рада, актова зала
с.Грушуватка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Широкова, вул.Шмідта: 1–58; с.Цівки, с.Семенівка
120458 вул.Учительська, 36, с.Нерудсталь, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52171
школа, спортивна зала
с.Грушуватка – вул.Шмідта: 60–119А; с.Красноіванівка – вул.Артилерійська, вул.Набережна: 3А–25; вул.Нагірна, вул.Нікіфорова, вул.Польова, вул.П’ятихатська, вул.Центральна, с.Нерудсталь
120459 вул.Українська, 56А, с.Жовте, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52130
сільська рада, актова зала
с.Жовте – вул.Вишнева: 1А–37; вул.Горького, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–20; вул.Осипенко, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Українська: 2–38А, 41–68; вул.Фермерська, вул.Чкалова, с-ще Зелене
120460 вул.Шевченка, 6, с.Жовте, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52130
будинок культури, танцювальна зала
с.Жовте – вул.Вишнева: 39–59; вул.Казарма 396 км, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 22–67; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська: 40; вул.Шевченка
120461 вул.Молодіжна, 2, с-ще Зоря, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52119
будинок культури, танцювальна зала
с-ще Зоря, с-ще Авангард, с.Зелений Луг, с.Касинівка, с.Осикувате, с.Петрівка
120462 вул.Шкільна, 16А, с.Івашинівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52172
школа, фойє
с.Івашинівка, с-ще Вершинне, с.Красна Воля
120463 вул.Миру, 12, с.Комісарівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52142
школа, спортивна зала
с.Комісарівка
120464 вул.Тиха, 8, с.Терно-Лозуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52178
тракторна контора, відділення 2
с.Іванівка, с.Терно-Лозуватка – вул.Дачна, вул.Лісна, вул.Підгорна, вул.Терновата, вул.Тиха, с.Червоний Яр
120465 вул.Шкільна, 54, с.Лозуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52150
школа, актова зала
с.Лозуватка, с.Ликошине, с.Новоукраїнка, с.Терно-Лозуватка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Робоча
120466 вул.Садова, 31А, с.Мар’янівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52180
будинок культури, фойє
с.Мар’янівка, с.Волочаївка
120467 вул.Центральна, 47, с.Пальмирівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52131
школа, світлиця
с.Пальмирівка, с.Красний Луг, с.Нововасилівка
120468 вул.Звягінцева, 3, с.Жовтоолександрівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52133
школа, їдальня
с.Веселий Поділ, с.Дмитрівка, с.Жовтоолександрівка, с.Новозалісся, с.Ровеньки, с.Трудолюбівка
120469 вул.Молодіжна, 2А, с.Савро, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52181
сільський клуб, глядацька зала
с.Савро, с.Новоіванівка, с.Червона Поляна
120470 вул.Нова, 48, с.Вільне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52185
школа, фойє
с.Балкове, с.Вільне, с.Галина Лозуватка, с.Демурино-Варварівка, с.Кам’яне, с.Чигринівка
120471 вул.Центральна, 23, с.Саївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52153
школа, фойє
с.Саївка
120472 вул.Центральна, 121, с.Долинське, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52154
школа, фойє
с.Долинське, с.Тернувате
120473 вул.Соловйова, 12, с.Саксагань, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52173
школа, столова
с.Саксагань
120474 вул.Шкільна, 1, с.Чумаки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52174
школа, актова зала
с.Чумаки
120475 вул.Центральна, 48, с.Троїцьке, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52110
школа, фойє
с.Троїцьке
120476 вул.Шкільна, 27, с.Миколаївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52111
школа, фойє
с.Миколаївка
120477 вул.Нова, 30, с.Червона Деріївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52112
будинок культури, фойє
с.Березняк, с.Золотницьке, с.Червона Деріївка
120478 вул.Б.Хмельницького, 40, с.Байдаківка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52124
школа, кабінет фізики, кабінет початкових класів
с.Байдаківка, с.Грамівка, с.Григорівка, с.Червона Гірка
120479 вул.Шкільна, 12, с.Яковлівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52125
школа, актова зала
с.Володимирівка, с.Миронівка, с.Цвіле, с.Яковлівка
120480 вул.Набережна, 3, с.Красноіванівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52170
адміністративний корпус, глядацька зала
Державна установа "П’ятихатська виправна колонія (№122)"
120613 вул.Царичанська, 42Б, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000
районний Будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Царичанка – вул.Базівська, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Нагорна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–40; вул.Театральна, вул.Транспортна, вул.Фонтанна, вул.Царичанська: 46–66; вул.Шевченка, вул.14-ї Гвардійської дивізії, пров.Залізничний, пров.Нагорний, пров.Першотравневий, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, квартал Слави
120614 вул.Соборна, 40А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000
школа, спортзал, 1-й поверх
смт Царичанка – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Діброва, вул.Івана Мазепи, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Олійника, вул.Орлянська, вул.Селянська, вул.Соборна: 41–120; вул.Степова, вул.Українська, вул.Царичанська: 67–166А; вул.Янтарна, пров.Паланковий, пров.Протовчанський, пров.Селянський, пров.Степовий, пров.1-й Соборний, пров.2-й Соборний, пров.3-й Соборний, с.Селянівка
120615 вул.Центральна, 109А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000
адміністративний будинок райспоживспілки, зала засідань, 2-й поверх
смт Царичанка – вул.Замкова, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Майська, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Під’їздна, вул.Подолянська, вул.Приорільська, вул.Річкова, вул.Робоча, вул.Сквозна, вул.Службова, вул.Соснова, вул.Урожайна, вул.Центральна: 71–142; пров.Кооперативний, пров.Приорільський, пров.Сосновий, пров.1-й Подолянський, пров.1-й Робочий, пров.2-й Подолянський, пров.2-й Робочий, пров.3-й Подолянський, пров.3-й Робочий, пров.4-й Робочий
120616 вул.Бутенка, 2А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000
школа, хол, 1-й поверх
смт Царичанка – вул.Берегова, вул.Бутенка, вул.Дачна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Календюка, вул.Канавна, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Межова, вул.Підгірна, вул.Піски, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Сургутська, вул.Східна, вул.Тростяна, вул.Центральна: 1–70Б; вул.Яблунева, пров.Глинище, пров.Дачний, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Яблуневий
120617 вул.Центральна, 16, с.Лисківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51006
школа, спортзал
с.Драгівка, с.Калинівка, с.Лисківка, с.Пилипівка
120618 вул.Чкалова, 12, с.Дубове, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51005
сільський клуб, актова зала
с.Дубове, с.Тарасівка, с.Турове
120619 вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51030
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Китайгород – вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Забрідчанська, вул.Заводська, вул.Загород, вул.Китайгородська: 1–50, 51–55; вул.Кошового, вул.Лагерна, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Макаренко, вул.Межова, вул.Миру, вул.Музейна, вул.Набережна, вул.Орільська, вул.Підгірна: 1–24, 33, 60; вул.Приорільська, вул.Садова, вул.Сотника Семенова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Веселий, пров.Молодіжний
120620 вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51030
школа, хол, 1-й поверх
с.Китайгород – вул.Зелена, вул.Китайгородська: 50А, 56–208; вул.Ломоносова, вул.Орлівська, вул.Панаса Бутенка, вул.Підгірна: 25–32, 35–59, 61–66; вул.Піщана, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Черняховського, вул.Ювілейна
120621 вул.Дніпровська, 1А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51040
сільський Будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Могилів – вул.Берегова: 1–20, 22, 24–25; вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дубініна, вул.Кругла, вул.Лагерна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Орільська, вул.Панікахи, вул.Передова, вул.Польова, вул.Світла, вул.Староселівська, вул.Тополина, вул.Т.Шевченка, вул.Фермівська, вул.Центральна: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–21А, 23, 25; вул.Челюскіна, вул.Черняховського, вул.Чиста, пров.Бойовий, пров.Веселий, пров.Зелений: 1, 1А, 2–2А, 3–4, 5–6; пров.Крайній, пров.Мирний, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Орільський, пров.Птичий, пров.Сосновий, пров.Східний, пров.Тупік, пров.Український
120622 вул.Центральна, 58А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51041
бібліотека, читальна зала, 1-й поверх
с.Проточі, с.Могилів – вул.Берегова: 21–21Б, 23–23А, 26–178; вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Зоряна: 1–46, 48, 50, 52; вул.Зотова, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 2; вул.О.Зайвого: 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Патона, вул.Приорільська, вул.Пушкіна: 1–2, 3–5, 6–8, 9, 10, 11–12, 13–14, 15–36, 37–47; вул.Севастопольська, вул.Сєченова, вул.Сонця, вул.Степова: 34–59; вул.Тітова, вул.Туполєва, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Харківська: 41–50; вул.Центральна: 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 18, 22, 24, 26–113А; вул.Чайковського, вул.Чкалова: 1–12; вул.Шевченківська, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Береговий, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Зелений: 1, 1А–2, 3, 4, 6; пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Приорільський, пров.Садовий, пров.Франко, пров.Шишкіна, пров.Шкільний
120623 вул.Комарова, 45, с.Новопідкряж, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51046
сільський будинок культури, обрядова кімната
с.Новопідкряж, с.Супина
120624 вул.Центральна, 42, с.Прядівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51022
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Прядівка
120625 вул.Центральна, 38А, с.Юр’ївка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51020
сільська рада, обрядова кімната, 1-й поверх
с.Юр’ївка, с.Ненадівка, с.Семенівка
120626 вул.Центральна, 45, с.Преображенка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51021
школа, спортзал
с.Преображенка
120627 вул.Вороного, 1, с.Михайлівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51011
школа, спортзал, 1 поверх
с.Михайлівка, с.Гнатівка, с.Заорілля, с.Червона Орілька
120628 вул.Театральна, 1А, с.Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51010
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Бабайківка, с.Кущівка
120629 вул.Царичанська, 46, с.Новостроївка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51010
сільський клуб, фойє
с.Вербове, с.Івано-Яризівка, с.Новостроївка
120630 вул.Чкалова, 8А, с.Залелія, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51013
будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
с.Андріївка, с.Залелія, с.Лозуватка, с.Нетесівка, с.Помазанівка
120631 вул.Центральна, 1, с.Ляшківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51012
Будинок культури, танцювальна зала
с.Ляшківка
120632 вул.Українська, 1, с.Шарівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51014
сільський клуб, актова зала
с.Назаренки, с.Орлівка, с.Шарівка
120633 вул.Шкільна, 1, с.Рудка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51031
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Рудка, с.Кравцівка, с.Рибалки, с.Щербинівка
120634 вул.Шкільна, 2А, с.Цибульківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51032
школа, спортивна зала
с.Цибульківка, с.Єгорине, с.Зубківка, с.Новоселівка, с.Плавещина, с.Салівка
120635 вул.Шкільна, 26, с-ще Молодіжне, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51033
школа, фойє, 1-й поверх
с.Катеринівка, с-ще Молодіжне
120682 вул.ім.Ю.М.Устенка, 26, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
КЗ "Культурно-діловий центр", зала
м.Вільногірськ – вул.Барвінкова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Домоткань, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.ім.В.В.Варена: 2–12, 14, 16–20, 22–26; вул.ім.Ю.М.Устенка: 6, 20–70; вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Конвалій, вул.Криничанська, вул.Молодіжна: 2–12; вул.Нова, вул.Олега Кошового, вул.Олійника, вул.Садова: 2/37–14, 16, 18, 20–32; вул.Святкова, вул.Слов’янська, вул.Смерекова, вул.Степова, вул.Тарасова, вул.Хмельницького, вул.Центральна: 1–19, 21, 23, 25; вул.Шевченко
120683 вул.Центральна, 31, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
Центр профільного навчання, вестибюль, 1-й поверх
м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 4А, 12А, 20–22; вул.ім.В.В.Варена: 13/7, 15А, 21А, 28–40; вул.ім.Ю.М.Устенка: 3–5, 11–15; вул.Молодіжна: 16А–22А; вул.Садова: 15, 17–17А, 19–19А; вул.Центральна: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 27–36;
120684 вул.Садова, 34, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
школа №2, вестибюль, 1-й поверх
м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 1–4, 5–12, 13–15; вул.ім.В.В.Варена: 21/8; вул.Молодіжна: 24/2–32А; вул.Центральна: 37А–45Б, 47А–47Б, 49В;
120685 вул.Центральна, 45А, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
школа №3, вестибюль, 1-й поверх
м.Вільногірськ – бульв.Миру: 2, 4, 6, 10; вул.Молодіжна: 34–38А; вул.Центральна: 47, 49–49Б, 53–55-57;
120686 вул.Центральна, 51, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
школа №4, спортивний зал, 1-й поверх
м.Вільногірськ – бульв.Миру: 1, 3, 5, 7–9, 11, 11Б, 15–15Б; вул.Молодіжна: 44;
120687 вул.Центральна, 28, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
КЗ "Спортивний комплекс "Авангард", вестибюль, 1-й поверх
м.Вільногірськ – бульв.Миру: 9А, 11А, 13; вул.Центральна: 61–71А, 77;
120688 вул.Молодіжна, 46, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
школа №5, вестибюль, 1-й поверх
м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 48–52А; вул.Центральна: 73–75Б, 77А–77В, 79Б;
120689 вул.Центральна, 30, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700
палац культури і спорту "Металург", урочиста зала, 2-й поверх
м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 54–62Б; вул.Південна, вул.Привокзальна, вул.Українська, вул.Центральна: 79–79А, 81;
120690 вул.Лісова, 6А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52205
КЗО НВК "Родина", актова зала, 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Баластна, вул.Б.Ступки, вул.Володимира Великого, вул.Залізнична, вул.Козакова, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Осіння, вул.Підгірна, вул.Севастопольська, вул.Степова, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, пров.Краснокутський, пров.Матросова, пров.Річковий, пров.Робітничий, пров.Тупиковий, Ветстанція
120691 вул.Зелена, 30, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
колишня школа №7, рекреація 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Базарна, вул.Будівельників: 1, 3, 5, 6А–49; вул.Вербова, вул.В.Жуковського, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Донбасівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Виговського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського: 1–13, 16, 22, 26; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Південна, вул.Потапова, вул.Поштова, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Яворницького, вул.Ярова, пров.Веселий, пров.Водобудський, пров.Дачний, пров.Дубініна, пров.Жовтий, пров.Івана Мазепи, пров.Кар’єрний, пров.Козацький, пров.Купріна, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Мар’янівський, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Січовий, пров.Сонячний, пров.Тургенєва, пров.Тюленіна, пров.Червоний, пров.Шахтарський
120692 бульв.Свободи, 18, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
гімназія, велика зала, 2-й поверх
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 2–23; вул.Абрикосова, вул.Будівельників: 2, 4, 6; вул.Гвардійська, вул.Гімназійна, вул.І.Ульянова, вул.Кодацька, вул.Маяковського: 15, 17–21, 23–25Б, 27–62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.М.Пошедіна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Першотравнева: 13, 15–17, 19, 21–25, 27, 29, 42–46; вул.Пожежна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Рудна, вул.Садова, вул.Саксаганська, вул.С.Шилова, вул.Червоного Хреста, вул.Шахтарської Слави, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Вишневий, пров.В.Стуса, пров.Гірницький, пров.Межевий, пров.Північний, пров.Рудничний, пров.Сніжний, пров.Удільний
120693 пл.Миру, 4, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
палац культури, дзеркальна зала
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 27–32; вул.Горького: 1–3; вул.Європейська: 1–6; вул.Першотравнева: 1–12, 14, 18, 20, 26, 28, 30–40; вул.Хмельницького: 1, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21–28, 30; вул.8-го Березня: 1–5; пл.Миру
120694 вул.Франка, 5, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
педучилище, спортивна зала, 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Європейська: 7–15; вул.Маяковського: 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90; вул.Паркова, вул.Франка: 1–6, 8, 10, 12, 14; вул.Хмельницького: 29, 31–44; вул.Шевченка: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; пров.Квартальний, пров.О.Довженка
120695 вул.Шевченка, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
НВК "Дивосвіт", спортивна зала, 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 15, 17–23, 27, 29, 31–35; вул.Європейська: 17–25; вул.Маяковського: 94, 96, 98; вул.Франка: 7, 9, 11, 13, 16–24; вул.Шевченка: 2, 4, 8, 10, 12А, 14, 16, 18;
120696 бульв.Свободи, 42, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
школа №5, фойє 1-й поверх
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 34–40, 44, 46, 48, 50–52; вул.Ватутіна, вул.Гагаріна: 5–7, 11, 13; вул.Горького: 7–15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Хмельницького: 2, 6, 8, 10, 12–14, 18, 20; вул.Ціолковського, вул.8-го Березня: 6–19, 21, 23, 25, 27, 31, 33;
120697 вул.Гагаріна, 36, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
ліцей, актова зала 2-й поверх
м.Жовті Води – вул.Волонтерська, вул.І.Богуна: 52–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–95, 97–137; вул.Кропоткіна: 51–85; вул.Маяковського: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 98А–118, 120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–174; вул.Немировича-Данченка, вул.Станіславського, вул.Старицького, вул.Франка: 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57–101; пров.Бестужева, пров.Виноградний, пров.Гастелло, пров.Дружби, пров.Зої Космодем’янської, пров.Мирний, пров.Мініна, пров.Молодіжний, пров.Московський, пров.Олега Кошового, пров.Осипенка, пров.О.Стовби, пров.Пожарського, пров.Радіщева, пров.Різдвяний, майдан Чайковського
120698 пров.О.Стовби, 1, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
Державний професійно-навчальний заклад "ЗДЦПТО", фойє 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 96; вул.Кропоткіна: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–36; вул.Маяковського: 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133; пров.Ентузіастів
120699 вул.Козацької Слави, 4, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
музична школа, фойє 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 26, 28, 30; вул.Козацької Слави: 1, 3–5, 7–9, 11, 17–19; вул.Кропоткіна: 37; вул.Франка: 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
120700 вул.Козацької Слави, 8, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
школа №12, фойє 1-й поверх
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 45, 47, 49, 53; вул.І.Богуна: 40–48, 77, 79; вул.Козацької Слави: 10, 12–16, 20–22, 26;
120701 вул.І.Богуна, 50, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
школа №3, північна рекреація 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 81, 83; вул.Козацької Слави: 23, 27–31; вул.Кропоткіна: 39–47; вул.Франка: 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56;
120702 бульв.Свободи, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
технікум, західна рекреація 1-й поверх
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 33А, 43, 54–126; вул.Гагаріна: 14, 16; вул.І.Богуна: 73, 75; вул.Козацької Слави: 2, 6; вул.Кропоткіна: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.8-го Березня: 41–47, 51, 55–55А, 57, 59, 61–95; пров.Двірцевий, пров.Панфілова, пров.Пирогова, пров.Філатова: 1–34;
120703 вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
школа №10, рекреація 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 8–10, 12; вул.Горького: 16, 18, 20, 22, 24, 26–49; вул.Заводська: 1–7; вул.І.Богуна: 1, 3–27; вул.Кропоткіна: 17; вул.8-го Березня: 20, 22, 24–24А, 26, 28–30, 32, 34–40, 48–50, 52; пров.Вокзальний, пров.Єдності, пров.Західний, пров.Райдужний, пров.Східний, пров.Херсонеський
120704 вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
школа №10, їдальня 2-й поверх
м.Жовті Води – вул.Заводська: 8–18; вул.І.Богуна: 2–2А; вул.Кропоткіна: 1, 3, 5, 7, 9–13;
120705 пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
школа №8, рекреація 1-й поверх
м.Жовті Води – бульв.Свободи: 128–136; вул.Заводська: 19–21; вул.Кропоткіна: 2, 4, 6; вул.М.Грушевського: 2–14; вул.8-го Березня: 54, 56, 58, 60, 97–105; пров.Дніпровський, пров.Запорізький: 1–10; пров.Затишний, пров.Лермонтова, пров.Привокзальний: 2–8; пров.Філатова: 35–44; пров.Чехова
120706 пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
школа №8, рекреація 2-й поверх
м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 8; вул.М.Грушевського: 16–20, 24; пров.Запорізький: 13–19; пров.Привокзальний: 10–12;
120707 вул.Козацької Слави, 25А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
допоміжна школа, актова зала 2-й поверх
м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 14 к.1–14В к.3; вул.М.Грушевського: 22, 26–40;
120708 вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
КЗО НВК №6 "Перспектива", вестибюль
м.Жовті Води – вул.Ярослава Мудрого: 1–13;
120709 вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204
КЗО НВК №6, вестибюль 1-й поверх
м.Жовті Води – вул.М.Грушевського: 70–80; вул.Ярослава Мудрого: 15;
120710 вул.Перемоги, 2Д, с.Суха Балка, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52291
селищний клуб, вестибюль 1-й поверх
с.Суха Балка
120711 пров.Капітальний, 1, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210
Медико-санітарна частина № 9, приймальне відділення, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Жовтоводська міська лікарня" Жовтоводської міської ради
120712 пров.Дальній, 11, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201
Жовтоводська виправна колонія №26, клуб в охоронній зоні, актова зала
Державна установа "Жовтоводська виправна колонія (№26)"
121778 вул.Мостова, 2Б, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000
адміністративний будинок філії "Царичанський райавтодор", актова зала, 1 поверх
смт Царичанка – вул.Кошового Гордієнка, вул.Мостова, вул.Мостового, вул.Сонячна, вул.Цвіточна
121779 вул.Костичева, 1А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51040
школа, спортивна зала, 1 поверх
с.Могилів – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна: 47–47А, 49, 51–52, 53–115; вул.Зорянська, вул.Костичева, вул.Кошового, вул.Луганська, вул.Молодіжна: 1–2, 3–22А; вул.О.Зайвого: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–37; вул.Пушкіна: 1, 3, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 37; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова: 1–33; вул.Усенка, вул.Харківська: 1–40; вул.Чкалова: 13–88; вул.Широка, вул.Шишканя, пров.Аптечний, пров.Вузький, пров.Кондитерський, пров.Осипенко, пров.Прямий, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Шовковичний, пров.Щастя