Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Донецька область, Територіальний виборчий округ № 52

Дільниць - 56

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Донецька обл., у р-ні м. Торецьк
000002
Донецька обл., м. Торецьк, у р-ні смт Новгородське
000003
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні смт Миронівський
140681 вул.Мира, 11, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791
школа №2, коридор 2-го поверху
смт Миронівський – вул.Будівельників: 1; вул.Донецька: 15, 17, 21, 23; вул.Заводська: 5–14А, 16, 22, 24; вул.Мира: 7–16; вул.О.Кошового, вул.Центральна: 4, 6; вул.Шевченка, вул.1 Мая
140682 вул.Мира, 18, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791
будинок культури, хол 2 поверху
смт Миронівський – вул.Будівельників: 5–34; вул.Донецька: 5, 7; вул.Заводська: 15, 17–21, 23, 25–31; вул.Квартальна, вул.Мира: 17–36; вул.Молодіжна: 3–6; вул.Рєчна, вул.Садова, вул.Хмельницького: 8–24; вул.Центральна: 3, 5; вул.Шкільна: 14; пров.Водний, пров.Зелений, пров.Лєсной, пров.Сєвєрний, пров.Солнєчний
140683 вул.Молодіжна, 10, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791
школа №1, хол 2 поверху
смт Миронівський – вул.Ватутіна, вул.Донецька: 1–4, 6, 8–14, 16, 18–20, 22, 24–64; вул.Енергетиків, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 9–23; вул.Набережна, вул.Скельова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Театральна, вул.Хмельницького: 5–7; вул.Шкільна: 1–10, 15–21;
140684 просп.Миру, 3, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792
палац культури, фойє
м.Світлодарськ – вул.б/н: 1–20;
140685 24А, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792
Навчально-виховний комплекс, рекреація
м.Світлодарськ – вул.Будівельна, вул.Мисливська, вул.Роздольна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Сєверна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.б/н: 25–33, 80–93А; ПДУ
140686 бульв.Молодіжний, 47Г, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792
центр дитячої і юнацької творчості, фойє
м.Світлодарськ – вул.б/н: 21–24, 45–58;
140687 66А, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792
Загальноосвітня школа, рекреація
м.Світлодарськ – вул.б/н: 42–44, 59–69, 130;
140690 просп.Перемоги, 1, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792
Світлодарська міська лікарня, хол
Комунальний заклад "Світлодарська міська лікарня"
140691 вул.Грушевського, 4, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
палац культури "Україна", фойє
м.Торецьк – вул.Героїв Чернобиля: 48–83, 85; вул.Гірняцька: 2–9; вул.Григорія Сковороди: 99–101, 105–107, 111, 115, 119, 121, 125, 127, 131, 133, 135, 137–139, 141, 147–149; вул.Грушевського: 1–3А, 5–7, 11, 13; вул.Донецька: 1–9; вул.Дружби: 1–12, 24А–26А; вул.Леваневського: 67–71, 73–75, 79, 81, 83–83А, 91–93, 95, 97–99, 101, 103, 109; вул.Маяковського: 24; вул.Нестеренка: 76, 80, 82, 86, 88, 93–119, 123–125, 127, 129, 131, 135, 141; вул.Різдвяна: 74, 76, 80, 82–84, 86, 88, 90, 96, 100, 102–106, 108, 110, 112, 116, 118–124, 126–128; вул.Родинна, вул.Світла: 24–42; вул.Соборна: 1–8; вул.Толбухіна: 3–10; пров.2-й Гірний, пров.3-й Гірний, пров.4-й Гірний, пров.5-й Гірний
140692 вул.Дружби, 25, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Центр дитячої та юнацької творчості, вестибюль
м.Торецьк – вул.Дружби: 30–34; вул.51-ї Армії
140693 вул.Євгена Седнєва, 3А, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Донбаський державний коледж технологій та управління, фойє
м.Торецьк – вул.Івана Карабіца, вул.Маяковського: 23, 25; вул.Центральна: 1–7;
140694 вул.Євгена Седнєва, 3, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (школа), фойє 1 поверх
м.Торецьк – вул.Акмолинська, вул.Ангарська, вул.Гаврилова, вул.Гомельська, вул.Євгена Седнєва, вул.Козача, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Парова, вул.Ростовська, вул.Смоленська, вул.Харківська, вул.Херсонська: 2–24;
140695 пров.Новий, 2, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія", фойє
м.Торецьк – вул.Больнична, вул.Гамаюна, вул.Героїв праці, вул.Героїчна, вул.Догаєва: 4–54; вул.Донбаська, вул.Кемеровська, вул.Красна, вул.Польова, вул.Пушкаренка, вул.Степова, вул.Центральна: 8–43; пров.Красний, пров.Новий, пров.Попова
140696 вул.Донбаська, 55, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Торецьке відділення Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації, зала
м.Торецьк – вул.Лісна: 1, 13, 20–26; вул.Терешкової: 11–13; вул.91-ї Дивізії
140697 вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), східна сторона, фойє
м.Торецьк – вул.Віктора Сорочука, вул.Лісна: 8–12;
140698 вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), західна сторона, каб. 1, 4
м.Торецьк – вул.Лісна: 2–6; вул.Терешкової: 3–4, 7–10; вул.Центральна: 50–83;
140699 вул.Центральна, 55Г, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" міста Торецька, хол
м.Торецьк – вул.Догаєва: 56; вул.Лісна: 14–19; вул.Терешкової: 1, 5;
140700 вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Палац культури шахти "Торецька", ліва сторона, хол
м.Торецьк – вул.Б. Хмельницького, вул.Віктора Якушина, вул.Вугільників, вул.Грибоєдова, вул.Грушевського: 4, 12, 14, 28–120; вул.Добролюбова, вул.Довженко, вул.Донецька: 24–24А, 26, 28, 30, 32; вул.Індивідуальна, вул.Качалова, вул.Котляревського, вул.Кременчузька, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Новоросійська, вул.Папаніна, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Пузанова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Саратовська, вул.Українська, вул.Філатова, вул.1-й Проспект, вул.3-й Проспект, пров.Бєлякова, пров.Громова, пров.Нахімова, пров.Пирогова, пров.Саратовський, с-ще Кримське
140701 вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Палац культури шахти "Торецька", права сторона, хол
м.Торецьк – вул.Волинська, вул.Героїв Чернобиля: 84, 86–139; вул.Гірняцька: 10–50; вул.Григорія Сковороди: 88, 90, 98, 104, 108, 114, 116–118, 120, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 140, 142–146, 150–211А; вул.Грушевського: 8–10, 17–21; вул.Даргомизького, вул.Донецька: 10–23, 25, 27, 29, 31, 33–35; вул.І. Франка, вул.Леваневського: 72, 78, 80, 82, 84–90, 94, 96, 100, 102, 104–108, 110–112, 114–172; вул.Миколаївська, вул.Нестеренка: 72, 74, 120, 126, 128, 130, 132–134, 136–140, 142–199; вул.Різдвяна: 78, 125, 129–197; вул.Світла: 43–76; вул.Сеченова, вул.Сєрова, вул.Соборна: 9–29; вул.Толбухіна: 11–38; вул.Чайковського, вул.Ярославська, пров.2-й Проспект
140702 вул.Дружби, 22, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ВНЗ КФВ "Торецький музичний коледж", фойє
м.Торецьк – вул.Героїв Чернобиля: 15–46; вул.Дружби: 16; вул.Леваневського: 18–20, 22, 24, 26–28, 30–45, 47–49, 51, 53, 55, 61, 65; вул.Маяковського: 1–4, 7–12; вул.Нестеренка: 42–44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68–70; вул.Світла: 4, 6, 10–12, 14–16, 18–20, 22; пров.1-й Гірний
140703 вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", коридор 1 поверх
м.Торецьк – вул.Маяковського: 5, 17–21, 26–42; вул.Рябошапки, вул.Стаханова
140704 пров.3-й Травневий, 54, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 (школа), фойє ІІ поверх
м.Торецьк – вул.Визволителів Донбасу, вул.Григорія Сковороди: 36–87, 89, 91–93; вул.Гужви, вул.Історична: 76–86, 90, 92–92А; вул.Кожедуба, вул.Красноярська, вул.Леваневського: 46, 50, 52, 54, 56–60, 62; вул.Молодої Гвардії, вул.Московська, вул.Нестеренка: 31–31А, 33, 35–37, 39–41, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 91; вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Різдвяна: 14–16, 18–72, 75, 81, 85, 87, 89, 91–95, 97–99, 101, 107, 109, 111, 113–115, 117; вул.Трудова, вул.Хижняка: 24–121; вул.Чубенка, пров.Кубанський, пров.1-й Травневий, пров.2-й Травневий, пров.3-й Травневий
140705 вул.Володимирська, 31, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька, зала
м.Торецьк – вул.Весняна, вул.Володимирська, вул.Дарвіна, вул.Кобзаря, вул.Костромська, вул.Лермонтова, вул.Львівська, вул.Набережна: 7, 15, 17, 29, 39, 87А; вул.Псковська, вул.Пугачова, вул.Раєвського, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Шахтна, пров.Лермонтова, пров.Орловський, пров.Раєвського, пров.Рязанський
140706 вул.Соцгородок, 1А, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
адміністративний корпус ремонтно-механічного заводу, актова зала
м.Торецьк – вул.Айвазовського, вул.Братська, вул.Декабристів, вул.Доватора, вул.Залізнична: 1–3, 5, 7–7А, 9, 13–57; вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Історична: 132–132А, 135–169; вул.Каштанова: 2, 4, 6, 8–8А, 10–10А, 12–55; вул.Керамічна, вул.Короленка, вул.Краснодарська, вул.Молодіжна, вул.Мурманська, вул.Наборського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пилипенка, вул.Свободи, вул.Студентська, вул.Тимірязєва, вул.Фестивальна, вул.Цвіточна, вул.Яблочкова, вул.4-й км, пров.Запорізький, пров.Кутузова, пров.Таврійський, пров.Цвіточний
140707 вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", спортивна зала
м.Торецьк – вул.Вологодська, вул.Володіна, вул.Воронезька, вул.Героїв Чернобиля: 3–9; вул.Григорія Сковороди: 1–29; вул.Заводська, вул.Залізнична: 4, 6, 8, 12; вул.Історична: 2–75, 87–89, 91, 93–131, 133; вул.Казанська, вул.Калузька, вул.Каштанова: 3, 5, 7, 9, 11; вул.Київська, вул.Коксова, вул.Леваневського: 1–15, 21, 23, 25, 29, 113; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Нестеренка: 1–30, 32, 34, 38; вул.Ринкова, вул.Різдвяна: 1–9, 17; вул.Світла: 1–3, 5, 7–9, 13, 17, 21; вул.Севастопольська, вул.Фабрична, вул.Хижняка: 2–19; вул.Хімічна, вул.Щербинівська, пров.Гірняцький, пров.Демократичний, пров.Донецький, пров.Дорожний, пров.Житомирський, пров.Залізничний, пров.Івановський, пров.Коксовий, пров.Павлова, пров.Шевченка
140708 просп.Шахтарів, 49, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
станція юних техніків ВЦА м.Торецьк, музей
м.Торецьк – вул.Астраханська, вул.Білгородська, вул.Благодатна, вул.Будівельників, вул.ІТР, вул.Набережна: 4, 8, 16, 28, 32, 44–86, 90; вул.О. Кошевого, вул.Променева, вул.Софійська, вул.Спортивна, вул.Шахтарів: 26;
140709 вул.Глінки, 1В, м.Торецьк, Донецька обл., 85207
ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8, їдальня
м.Торецьк – вул.Бєлінського, вул.Бородіна, вул.Васнєцова, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глінки, вул.Іркутська, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Краснодонська, вул.Луганська, вул.Народна, вул.Незалежна, вул.Онезька, вул.Оренбурзька, вул.Перемоги, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.С. Уханьова, вул.Скачкова, вул.Сормовська, вул.Шахтарів: 1–25, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 48; вул.Шахтобудівельників, вул.Шкільна, вул.Юності, вул.8-го Березня, пров.Ризький
140710 вул.Шахтарів, 47, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
навчально-виробничий комбінат, вестибюль
м.Торецьк – вул.Білоруська: 1–21; вул.Гайдара: 3–13; вул.Герцена: 2–16; вул.Горіхова, вул.Ползунова, вул.Р.- Корсакова: 3–7, 9, 11; вул.Суворова, вул.Тоболенка, вул.Толстого, вул.Тульська, вул.Чкалова, вул.Шахтарів: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49–55; вул.Щербакової, пров.Л. Чайкіної, пров.Магнітогорський, пров.Покришкіна, пров.Ярослава Мудрого
140711 вул.Гоголя, 2, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (школа), фойє
м.Торецьк – вул.Білоруська: 22–46; вул.Відродження, вул.Гайдара: 15–25; вул.Гастелло, вул.Герцена: 17–42; вул.Гоголя, вул.Грузинська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Панфілова, вул.Полежаєва, вул.Р.- Корсакова: 8–8Б, 10, 12–19; вул.Разіна, вул.Тамбовська, вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.З. Космодем’янської, пров.К.- Фінський, пров.Кримський, пров.Сєдова, пров.Смирнова
140712 просп.Піонерів, 23, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291
Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3, актова зала, ІІ-й поверх
м.Залізне – вул.Абрикосова, вул.Амосова, вул.Болгарська, вул.Гірняцька, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Дубового, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мінська, вул.Перемоги, вул.Підстанція 330, вул.Рєпіна, вул.Різдвяна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Челюскінців, вул.Шахтна, вул.Шевченка, просп.Піонерів: 29–57;
140713 вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє І поверх, права сторона
м.Залізне – вул.Армійська, вул.Варшавська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дегтярьова, вул.Донська, вул.Житомирська, вул.Калініна, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Кутузова, вул.Ломоносова: 1–23; вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Пантелеймонівська, вул.Петровського, вул.Північна, вул.Пісочна, вул.Пушкіна, вул.Травнева, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Шахтарська, пров.Кримський, пров.Луганський, просп.Піонерів: 1–10А, 12–12Б;
140714 просп.Піонерів, 2, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291
професійний гірничий ліцей, актова зала
м.Залізне – вул.Бєлінського, вул.Дружби, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 25–58; вул.Маяковського, вул.О. Кошевого, вул.Папаніна, вул.Тимірязєва, вул.Торгова, вул.Хмельницька, вул.Чернигівська, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шосейна, пров.Стахановський, просп.Піонерів: 11, 13–25;
140717 вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє І поверх, ліва сторона
смт Південне
140718 вул.Центральна, 1, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280
Адміністративна будівля ш."Північна", фойє, ІІ- поверх
смт Північне – вул.Гоголя, вул.Горняцька, вул.Зелена, вул.Індивідуальна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Кочегарка, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Любима, вул.Магдалинівська, вул.Майська, вул.Миролюбівська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Нахімова, вул.Одеська, вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Продольна, вул.Пушкіна, вул.Родникова, вул.Саманна, вул.Славна, вул.Тиха, вул.Фінські будинки, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Кутузова, пров.Любимий, пров.Нахімова, пров.О. Кошового, пров.Чайковського, с-ще Шуми
140719 вул.Центральна, 5, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280
Палац культури ш."Північна", фойє, 1-й поверх
смт Північне – вул.Базарна, вул.Бетховена, вул.Вереснева, вул.Верхня, вул.Гірська, вул.Гризодубової, вул.Дарвіна, вул.Донбаська, вул.Ізотова, вул.Короленка, вул.Кренкеля, вул.Кримська, вул.Літня, вул.Миргородська, вул.Молодіжна, вул.Національна, вул.Нєкрасова, вул.Осипенка, вул.Північна, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Руднична, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Спокійна, вул.Тургєнєва, вул.Федорова, вул.Чехова, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шевченко, вул.Ширшова, вул.Шосейна, вул.Щербинівська, пров.Базарний, пров.Достоєвського, пров.Дунаєвського, пров.Маріупільський, пров.Нижній, пров.Райдужний, пров.Толстого
140720 вул.Нова, 4, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (школа), спортивна зала
смт Північне – вул.Народна, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Сонячна, вул.Соціальне містечко, вул.Фестивальна, вул.Цвіточна, вул.Юності: 9–14, 20А;
140721 вул.Центральна, 5, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280
Палац культури ш."Північна", фойє, І-й поверх
смт Північне – вул.Юності: 1–8, 15–20, 21–23;
140722 вул.Зарічна, 1, с-ще Дружба, м.Торецьк, Донецька обл., 85286
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (школа), фойє
с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба
140723 вул.Філатова, 7, смт Курдюмівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85285
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 (школа), вестибюль
смт Курдюмівка, с-ще Озарянівка
140724 пров.Перший Поштовий, 14, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297
палац культури ФОП Шапочкіна, зала
смт Новгородське – вул.Декабристів, вул.Єсеніна: 3–11; вул.Заводська, вул.О. Островського, вул.Поштова, вул.Толстого, пров.Другий Поштовий, пров.Перший Поштовий
140725 вул.Єсеніна, 2, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 (школа), їдальня
смт Новгородське – вул.Воїнів - Інтернаціоналістів, вул.Гобрусєва, вул.Єсеніна: 1; вул.Машинобудівельників
140726 пров.Гужви, 24, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297
Новгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 38 Донецької обласної ради, спортзал
смт Новгородське – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Комарова, вул.Нью-Йоркська, вул.Садова, пров.Горний, пров.Гужви, кв-л Криничний, кв-л Нагорний, кв-л Цілинний, с.Леонідівка
140727 вул.Зарічна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85295
Будинок громадських організацій, зал засідань
смт Новгородське – вул.Горлівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Київська, вул.Миронівська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Степова, вул.Фестивальна, пров.Волі, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Перемоги, кв-л Керамік
140728 вул.Озерського, 5А, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85295
Клуб Фенольного заводу, вестибюль
смт Новгородське – вул.Армійська, вул.Восьмого Березня, вул.Дружби, вул.Желізна: 3–5, 7, 13, 15; вул.Межева, вул.Молодіжна, вул.Озерського, вул.Ракетна, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Шкільна, пров.Профспілковий, пров.Шкільний
140729 вул.Клубна, 1, смт Неліпівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85298
Будинок культури, вестибюль
смт Неліпівка
140730 вул.Желізна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85296
ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), їдальня
смт Новгородське – вул.Берегова, вул.Желізна: 2, 6, 8–12, 14, 16–75, 85, 89; вул.Козацька: 1–104, 106, 110, 116, 118–120, 122–126, 128–130, 132–136, 148–148А, 150, 154–156, 158, 160–164, 168–170, 172–176, 180, 184, 188, 190–192, 194–196, 198, 202–204, 208, 210, 212, 216, 218; вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Озерна, вул.Робітнича, вул.Франка: 2–120, 124, 130–132; пров.Другий Театральний, пров.Перший Театральний, с.Юр’ївка
140731 вул.Желізна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85296
ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), коридор
смт Новгородське – вул.Желізна: 82, 88, 90–195; вул.Козацька: 105, 107–109, 111–113, 117–117А, 121, 127, 131, 137–145, 149, 151, 157, 159, 167, 171, 177, 183, 185–187, 189, 193, 197, 201, 205–207, 209, 211–211А, 213–215, 217, 221–404; вул.Лугова, вул.Франка: 121, 127, 136А–214; пров.Вишневий, пров.Донецький, пров.Низовий
140732 вул.Миру, 1, с-ще Суха Балка, м.Торецьк, Донецька обл., 85299
ДП ДГ "Донецьке", службова кімната
с-ще Валентинівка, с-ще Суха Балка
140733 вул.Вишнева, 33А, смт Щербинівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85287
будинок народних традицій, танцювальна зала
смт Щербинівка – вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Паркова: 1–110; вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, будинок Путеобхідника, 13 км, станція Крига
140734 вул.Центральна, 9, смт Щербинівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85287
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 (школа), їдальня
смт Щербинівка – вул.Васильченка, вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Кленова, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 116–172; вул.Пилипенка, вул.Центральна
140735 вул.Сонячна, 41, смт Петрівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85288
Заклад дошкільної освіти № 4 "Дзвіночок", приміщення для дитячої групи
смт Петрівка
140736 вул.Центральна, 55, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
КНП "Центральна міська лікарня",лікувально-терапевтичний корпус, палата №17, 5-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
140737 вул.Херсонська, 32, м.Торецьк, Донецька обл., 85200
Державна установа "Торецька виправна колонія (№2)", зала
Державна установа "Торецька виправна колонія (№2)"