Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Харківська область, Територіальний виборчий округ № 181

Дільниць - 108

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
630395 вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
Зміївський ліцей № 1 імені З.К.Слюсаренка, спортивна зала
м.Зміїв – в’їзд Байдукова, в’їзд Зміївський, в’їзд Свято-Троїцький, в’їзд Серпневий, в’їзд Східний, в’їзд Трудовий, вул.Автомобілістів, вул.Байдукова, вул.Грибоєдова, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Свято-Троїцька, вул.Серпнева, вул.Сизранцева, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Трудова, вул.Чкалова, пл.Зелена, пл.Соборна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Лиманський, пров.Парковий, пров.Раскової, пров.Свято-Троїцький, пров.Серпневий, пров.Сизранцева, пров.Соборний, пров.Спортивний, пров.Трудовий, пров.Чкалова, проїзд Зміївський, тупик Байдукова, тупик Гагаріна, тупик Серпневий, шосе Пролетарське: 1–2, 4–6, 8, 10–26, 29–73;
630396 пл.Соборна, 8, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
районний будинок культури, фойє
м.Зміїв – в’їзд Донецький, в’їзд Калініна, в’їзд Клубний, в’їзд Маяковського, в’їзд Мирний, в’їзд Покровський, в’їзд Садовий, в’їзд Слюсаренка, в’їзд Шевченка, в’їзд 2-й 8-го Березня, в’їзд 8-го Березня, вул.Адміністративна, вул.Бахтинська, вул.Гагаріна: 4–12А; вул.Донецька, вул.Іванової, вул.Калініна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Садова: 1–53; вул.Слюсаренка, вул.Шевченка, вул.152-ї Стрілецької дивізії, вул.6-ї Стрілецької дивізії, вул.8-го Березня, пров.Високий, пров.Клубний, пров.Кольцова, пров.Нижній, пров.Садовий, пров.Слюсаренка, пров.Шевченка, пров.8-го Березня, проїзд Калініна, проїзд Садовий, тупик Донецький, шосе Пролетарське: 27–27Б;
630397 вул.Адміністративна, 12, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
відділ освіти райдержадміністрації, зал засідань
м.Зміїв – в’їзд Лиманський, в’їзд Осипенка, в’їзд Попова, в’їзд Чайковського, в’їзд 1-го Травня, вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 19–137; вул.Гайдарська, вул.Долинна, вул.Жуковського, вул.Загородна, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Кобзарівська, вул.Коротунівська, вул.Левченко художника, вул.Лермонтова, вул.Мистецька, вул.Носика Григорія, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Ранкова, вул.Рогатинська, вул.Садова: 56–101; вул.Сіверська, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.1-го Травня, пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.Долинний, пров.Жуковського, пров.Зоряний, пров.Комарова, пров.Коротунівський, пров.Лермонтова, пров.Мистецький, пров.Нахімова, пров.Носика Григорія, пров.Осипенка, пров.Поліський, пров.Польовий, пров.Попова, пров.Пугачова, пров.Рогатинський, пров.Серьогіна, пров.Сіверський, пров.Франко, пров.Чехова, пров.1-го Травня, тупик Зоряний, тупик Сіверський
630398 вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка, мармурова зала
м.Зміїв – в’їзд Ватутіна, в’їзд Конституції, в’їзд Мічуріна, в’їзд Слов’янський, в’їзд Таранівський, в’їзд Транспортний, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вернигоренко, вул.Гаражна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Конституції, вул.Кочури, вул.Лісна, вул.Мжанська, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкарьова, вул.Пшенична, вул.Революції, вул.Рябінова, вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Широнінців, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Конституції, пров.Лісний, пров.Таранівський, тупик Таранівський, шосе Пролетарське: 3, 7, 9; шосе Таранівське
630399 вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
Зміївська школа №2, велика спортивна зала
м.Зміїв – в’їзд Кооперативний, в’їзд Кривенківський, в’їзд Курортний, в’їзд Металіста, в’їзд Піддубного, в’їзд Росяний, в’їзд Селянський, вул.Берізки, вул.Грабарівська, вул.Джерельна, вул.Дорожна, вул.Залізнична: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88; вул.Замостянська, вул.Зв’язку, вул.Зідьківська, вул.Кооперативна, вул.Левківська: 1–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51–51А; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Озерна, вул.Росяна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Тітова, вул.Харківська: 1–34Б, 38, 40, 42; вул.Чемужівська, пров.Берізки, пров.Грабарівський, пров.Кооперативний, пров.Кривенківський, пров.Курортний, пров.Левківський, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мисливський, пров.Озерний, пров.Піддубного, пров.Росяний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Селянський, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Шкільний, тупик Зідьківський
630400 пров.Залізничний, 2, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
ОСББ "Джерело-LIVE", фойє
м.Зміїв – в’їзд Вишневий, в’їзд Станційний, в’їзд Фабричний, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Заливна, вул.Залізнична: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 90–126; вул.Козацька, вул.Краснополянська, вул.Лаврика, вул.Лазуківська, вул.Машинобудування, вул.Монакових, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Пісківська, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Черемушнянська, вул.Широка, пров.Вишневий, пров.Дінецький, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Краснополянський, пров.Лаврика, пров.Монакових, пров.Північний, пров.Пісківський, пров.Річний, пров.Станційний, пров.Фабричний, пров.Черемушнянський, пров.Яблучний, тупик Станційний, шосе Донецьке: 2–15А, 17, 19, 21, 23, 25;
630401 вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
Зміївська школа №2, мала спортивна зала
м.Зміїв – в’їзд Веселий, в’їзд Пересічний, в’їзд Піщаний, в’їзд Пролетарський, в’їзд Харківський, вул.Бірчанська, вул.Вербна, вул.Вільхова, вул.Гомонівська, вул.Затишна, вул.Захисників, вул.Квіткова, вул.Клубнична, вул.Левадна, вул.Левківська: 38, 40, 42А, 44, 46, 48–48Г, 50А, 53–103; вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Пересічна, вул.Піщана, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Харківська: 35–37, 39–39/2, 41, 43–79А; вул.Хвойна, пров.Бірчанський, пров.Веселий, пров.Дружби, пров.Захисників, пров.Квітковий, пров.Левадний, пров.Огородний, пров.Пересічний, пров.Піщаний, пров.Посохова, пров.Пролетарський, пров.Робочий, пров.Сосновий, пров.Сулими, Казарма 227 км, Казарма 274 км, Казарма 276 км, Казарма 277 км, Казарма 278 км, Казарма 279 км, Казарма 290 км, Казарма 825 км, с-ще Вирішальний
630402 вул.Бутівська, 5, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
гуртожиток санаторію "Занки", фойє
м.Зміїв – в’їзд Бутівський, в’їзд Зідьківський, вул.Бутівська, вул.Водогонна, вул.Гоголя, вул.Сонячна, вул.30 років Перемоги, пров.Бутівський, пров.Електричний, пров.Зідьківський, шосе Донецьке: 16, 18, 20, 22, 24, 26–61А;
630403 вул.Фабрична, 2, смт Зідьки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63432
Зідьківська школа, спортивна зала
смт Зідьки – в’їзд Верещаківський, в’їзд Водогінний, в’їзд Луговий, в’їзд Огородній, в’їзд Озерний, в’їзд Польовий, в’їзд Слобідський, в’їзд Фабричний, в’їзд Шкільний, вул.Будівельна, вул.Верещаківська, вул.Водогінна, вул.Есхарівська, вул.Зелена, вул.Квіткова: 1–34; вул.Ковтуна: 1–100А, 101–101А, 105, 139; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Фабрична, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Верещаківський, пров.Веселий, пров.Водогінний, пров.Дружби, пров.Есхарівський, пров.Зідьківський, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ковтуна, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Огородній, пров.Озерний, пров.Польовий, пров.Рябіновий, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Трудовий, пров.Фабричний, пров.Шкільний, тупик Водогінний, шосе Донецьке, с-ще Бутівка
630404 вул.Хвойна, 1, смт Зідьки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63432
Черемушнянський клуб, актова зала
смт Зідьки – в’їзд Бригадний, в’їзд Зміївський, в’їзд Ковтуна, в’їзд Лісовий, в’їзд Низовий, в’їзд Піщаний, в’їзд Путьовий, в’їзд Рибний, в’їзд Робочий, в’їзд Сонячний, вул.Бригадна, вул.Ветеринарна, вул.Електрична, вул.Квіткова: 35–51; вул.Ковтуна: 100Г–100П, 102–104, 106–138А, 140–182; вул.Курортна, вул.Лісова, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Путьова, вул.Рибна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Хвойна, пров.Бригадний, пров.Ветеринарний, пров.Електричний, пров.Курортний, пров.Лісовий, пров.Нижній, пров.Низовий, пров.Піщаний, пров.Путьовий, пров.Рибний, пров.Річний, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Сосновий, Казарма 282 км, с-ще Лазуківка, с-ще Черемушне
630405 вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
палац культури, північна сторона, мала актова зала, 2-й поверх
смт Слобожанське – вул.Горького, вул.Дружби: 15, 17, 19, 21, 23–25; вул.Культури, вул.Миру, вул.Сергія Закори: 13–17, 23, 25, 27; вул.Спортивна: 7–10, 14; вул.Ярослава Мудрого: 9–22;
630406 вул.Спортивна, 1, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
Комсомольська гімназія №2, фойє
смт Слобожанське – вул.Дружби: 1–11; вул.Енергетиків: 1–9, 11; вул.Спортивна: 2–6; вул.Ціолковського: 3–5, 7; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 1–8;
630407 вул.Спортивна, 15, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
Зміївський професійний енергетичний ліцей, актова зала
смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 1, 3, 7; вул.Сергія Закори: 29–34; вул.Спортивна: 11–13, 16–22;
630408 вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
палац культури, колонна зала, південна сторона, 1-й поверх
смт Слобожанське – вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Дружби: 13–14, 16, 18, 20, 22; вул.Енергетиків: 10А, 12–32; вул.Комунальна, вул.Лермонтова: 19; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Оздоровча, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сергія Закори: 1–11, 18–22, 24; вул.Ціолковського: 6, 8–18, 20–22; пров.Лермонтова, пров.Ломоносова
630409 вул.Сергія Закори, 28, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
Комсомольський ліцей №1, фойє
смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 2, 4, 9–17, 20; вул.Сергія Закори: 26;
630410 вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460
палац культури, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Слобожанське – вул.Залізнична, вул.Лермонтова: 23–42; вул.Ціолковського: 19, 22А–24;
630411 вул.Садова, 1А, с-ще Донець, Зміївський р-н, Харківська обл., 63462
Шебелинська школа, фойє
с-ще Донець
630412 вул.Механізаторська, 1, с-ще Благодатне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63461
Благодатська школа, каб.6
с-ще Благодатне
630413 пл.223 Стрілкової дивізії, 1, с.Бірки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63421
Бірківський будинок культури, мала актова зала
с.Бірки – в’їзд Дружби, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Привокзальний, вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Дружби, вул.Кожедуба, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Перша Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Ст. Будинків, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Науковий, с.Гужвинське, с.Залізничні Бірки, с.Кирюхи, с.Кисле, с.Кравцове, с.Погоріле, с.Федорівка
630414 вул.Шкільна, 4, с.Першотравневе, Зміївський р-н, Харківська обл., 63422
Першотравнева гімназія, фойє
с.Бірки – в’їзд Вишневий, вул.Гагаріна, вул.Гострянська, вул.Енергетична, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Тягова підстанція, пров.Вишневий, с.Джгун, с.Кукулівка, с.Першотравневе
630415 вул.Шкільна, 8, с.Гусина Поляна, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410
Гусинополянська школа, фойє
с.Гусина Поляна, с.Петрищеве
630416 вул.Шкільна, 3, с.Борова, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410
Борівська школа, фойє
с.Борова – в’їзд Гагаріна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Харківська, вул.Центральна: 178–280; вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Харківський, пров.Шкільний, Казарма 266 км, с.Звідки
630417 вул.Центральна, 122, с.Борова, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410
Борівський сільський клуб, актова зала
с.Борова – в’їзд Центральний, вул.Вишнева, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Сергієнка, вул.Центральна: 1–175; вул.1 Травня, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Перемоги, пров.Сергієнка, пров.Центральний, пров.1 Травня
630418 вул.Шкільна, 1, с.Красна Поляна, Зміївський р-н, Харківська обл., 63411
Краснополянська школа, кабінет директора
с.Водяне, с.Красна Поляна
630419 вул.Донець-Захаржевського, 1Б, с.Костянтівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63412
Костянтівська школа, каб.3
с.Костянтівка, с.Реп’яхівка
630420 вул.Бараєва, 5, с.Велика Гомільша, Зміївський р-н, Харківська обл., 63451
Великогомільшанська сільська рада, зала засідань
с.Велика Гомільша, с.Западня
630421 вул.Синявіна, 18, с.Пасіки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63452
Пасічанська школа, фойє
с.Клименівка, с.Козачка, с.Пасіки
630422 вул.Дружби, 71, с.Геніївка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63433
Геніївський будинок культури, актова зала
с.Геніївка – вул.Вишнева: 1–57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103; вул.Вільховатка: 2–43; вул.Гагаріна: 1–150; вул.Дружби: 1–124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–148А, 150, 152; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, пров.Серьогіна, пров.Сонячний, с.Занки
630423 вул.Комарова, 2, с.Геніївка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63433
Геніївська школа, кабінет 6 класу, кабінет 7 класу
с.Геніївка – вул.Вишнева: 58, 60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–152; вул.Вільховатка: 44–127; вул.Гагаріна: 152–216; вул.Дінецька, вул.Дружби: 125–125А, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–232; вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Курортний, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Травневий
630424 вул.Соснова, 8, с.Курортне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63435
клуб санаторію"Занки", актова зала
с.Дачне, с.Курортне, с.Українське
630425 вул.Курортна, 3, с.Задонецьке, Зміївський р-н, Харківська обл., 63436
Задонецька сільська рада, зала засідань
с.Задонецьке, с.Камплиця, с.Коропове, с.Омельченки
630426 вул.Молодіжна, 17, с.Гайдари, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404
Гайдарський сільський клуб, актова зала
с.Гайдари
630427 пл.Покровська, 4, с.Лиман, Зміївський р-н, Харківська обл., 63463
Лиманська школа, фойє
с.Лиман – в’їзд Андріївський, в’їзд Весняний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лиманський, в’їзд Садовий, вул.Андріївська, вул.Армійська, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Данкова, вул.Дружби, вул.Єгорівська, вул.Зміївська, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лиманська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рисівська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Станційна, вул.Хуторянська, вул.Шаляпіна, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Лермонтова, пров.Малиновий, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Хуторянський
630428 пл.Покровська, 5, с.Лиман, Зміївський р-н, Харківська обл., 63463
Лиманський будинок культури, фойє
с.Лиман – в’їзд Москаленківський, в’їзд Шевченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комишувата, вул.Москаленківська, вул.О.Вишні, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Світлична, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, пл.Покровська, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Низовий, пров.Першотравневий, пров.Шевченка
630429 вул.40 років Перемоги, 35, с.Нижній Бишкин, Зміївський р-н, Харківська обл., 63453
Нижньобишкинська школа, фойє
с.Нижній Бишкин, с.Геївка, с.Суха Гомільша
630430 вул.Миру, 63, с.Черкаський Бишкин, Зміївський р-н, Харківська обл., 63453
Черкаськобишкинський сільський клуб, актова зала
с.Черкаський Бишкин
630431 вул.Широка, 93, с.Скрипаї, Зміївський р-н, Харківська обл., 63441
Скрипаївська школа, спортивна зала
с.Скрипаї, с-ще Лісне, с.Мохнач
630432 вул.Шкільна, 2, с.Соколове, Зміївський р-н, Харківська обл., 63420
Соколівська школа, фойє
с.Соколове, с.Бірочок Другий, с.Вилівка, с.Глибока Долина, с.Гришківка
630433 вул.Харківська, 33, с.Таранівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63450
Таранівська школа, спортивна зала
с.Таранівка – в’їзд Вербовий, в’їзд Зміївський, в’їзд Мічуріна, в’їзд Павлова, в’їзд Садовий, вул.Білютіна, вул.Благодатна, вул.Буценка, вул.Вербова, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гостинна, вул.Дружби, вул.Залізнична: 2–25; вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 80–82, 86, 90, 92, 96–98, 100, 104–106, 107А–219; вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Шкільна, вул.2 Рябушанська, пров.Благодатний, пров.Буценка, пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Харківський, пров.Шкільний, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зміївський, пров.1-й Лисенка, пров.1-й Пушкіна, пров.1-й Рябушанський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зміївський, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Пушкіна, пров.2-й Рябушанський, пров.2-й Суворова, пров.3-й Зміївський, пров.3-й Пушкіна, пров.3-й Суворова
630434 вул.Харківська, 44Д, с.Таранівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63450
Таранівський сільський будинок культури, концертна зала
с.Таранівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Сонячний, вул.Вернигоренка, вул.Гоголя, вул.Залізнична: 26–44; вул.ім.Н.Мовіної, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Скринянська, вул.Слобожанська: 1–79, 83–85, 87–89, 91, 93–95, 99, 101–101А, 107; вул.Сонячна, вул.Суботівка, вул.Театральна, вул.Тернова, вул.Тиха, вул.Широнінців, пл.Миру, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Піщаний, пров.Скринянський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Суботівки, пров.Тихий, пров.Широнінців, пров.Яровий, пров.1-й ім.Н.Мовіної, пров.1-й Кутузова, пров.2-й ім.Н.Мовіної, пров.2-й Кутузова, пров.3-й ім.Н.Мовіної, пров.4-й ім.Н.Мовіної, с.Безпалівка, с-ще Безпалівка, с.Дудківка, с.Жаданівка
630435 вул.Молодіжна, 1А, с.Роздольне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63448
контора ДППП "Роздольне", актова зала
с.Роздольне
630436 вул.Миру, 21Б, с.Тимченки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63413
Тимченківська сільська рада, кабінет сільського голови
с.Тимченки, с.Колісники, с.Миргороди, с.Сидори
630437 вул.8-го Березня, 7А, с.Островерхівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63414
Островерхівська школа, фойє
с.Аксютівка, с.Островерхівка, с.Тросне
630438 вул.Кришталя, 1В, с.Чемужівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63430
Чемужівська школа, фойє
с.Чемужівка, с.Артюхівка
630439 вул.Шкільна, 14, с.Височинівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63431
Височинівська школа, фойє
с.Водяхівка, с.Височинівка
630440 вул.Шкільна, 13, с.Левківка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63401
Левківська школа, фойє
с.Левківка
630441 вул.Дружби, 93, с.Шелудьківка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63440
Шелудьківський будинок культури, фойє
с.Шелудьківка
630442 шосе Таранівське, 1Б, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63403
Зміївська центральна районна лікарня, зала засідань
Зміївська центральна районна лікарня
630779 вул.Савченка, 25, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янська школа №1, спортзал, 2-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Некрасова, в’їзд Островерхівський, в’їзд Павлова, в’їзд 1-й Горького, в’їзд 1-й Козацький, в’їзд 1-й Мічуріна, в’їзд 1-й Шевченка, в’їзд 2-й Горького, в’їзд 2-й Козацький, в’їзд 2-й Мічуріна, в’їзд 2-й Шевченка, в’їзд 3-й Козацький, в’їзд 3-й Мічуріна, в’їзд 3-й Шевченка, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Горького: 3–58; вул.Кобзаря: 47, 49–49А, 51, 53, 55–66; вул.Козацька, вул.Куліша, вул.Лесі Українки: 2А–37, 43, 45–45А, 47–47А, 49; вул.Манойла Миколи, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нетеченська: 4–18/12; вул.Новоселів, вул.Островерхівська, вул.Різдв’яна, вул.Романенка, вул.Солдатенка, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Таранівська: 1–22; вул.Тополина, вул.Шевченка, вул.Щаслива: 1–32А, 34; пров.Базарний, пров.Горького, пров.Калашниківський, пров.Козацький, пров.Котляревського, пров.Лесі Українки: 1–3Г, 5, 7–7Б, 9, 11–28; пров.Манойла Миколи, пров.Мічуріна, пров.Некрасова, пров.Таранівський, пров.Торяника, пров.Шевченка
630780 вул.Дніпровська, 217, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
кіноцентр "Супутник", глядацька зала
м.Мерефа – в’їзд Гоголя, в’їзд Кобзаря, в’їзд Коцюбинського, в’їзд Культури, в’їзд Лікарський, в’їзд Нетеченський, в’їзд 1-й Леонівський, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Дніпровська: 150Б, 152, 154, 156, 158, 160–162, 164, 168, 170–249; вул.Кобзаря: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54; вул.Комаровська, вул.Коцюбинського, вул.Культури, вул.Леонівська: 1–33, 35, 37, 39–43, 45–47, 49, 51, 53; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Нетеченська: 21–42/26; вул.Перемоги, вул.Савченка, вул.Терентьєва генерала, вул.Чумацька: 1/243, 3, 7, 9, 11–33; вул.5 Вересня: 1–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85; пл.Сковороди, пров.Гоголя, пров.Коцюбинського, пров.Лікарський: 1–3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33; пров.Перемоги, пров.Поштовий, пров.Чумацький, проїзд Коцюбинського
630781 вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янський медичний ліцей, вестібюль
м.Мерефа – в’їзд Лозівський: 2, 4–4/1, 6, 8, 10; в’їзд Озерянський, в’їзд Утківський, в’їзд 1 Травня, в’їзд 8 Березня, вул.Ахтирська, вул.Дачна: 2–4; вул.Дніпровська: 252–254, 258, 262, 266, 268, 270–270А, 272–274, 276–276А, 278–280, 282, 286, 288, 290, 292–292А, 294–298А; вул.Залізнична, вул.Квітуча: 1–33; вул.Кільцева, вул.Конституції: 1–35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45, 47, 51/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117; вул.Курортна, вул.Озерянська, вул.Патріотична, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Сумська, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Банний, пров.Залізничний, пров.Зміївський, пров.Конституції, пров.Озерянський, пров.Патріотичний, пров.Полтавський, пров.Утківський, пров.Херсонський, пров.1 Травня, пров.8 Березня, тупик Замереф’янський
630782 вул.5 Вересня, 87, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янська школа №6, їдальня, 1-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Дніпровський, в’їзд Новопроїжджий, в’їзд Свяченівський, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Шейки Павла, в’їзд 1-й Київський, в’їзд 1-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 1-й Чкалова, в’їзд 2-й Київський, в’їзд 2-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 2-й Чкалова, вул.Дніпровська: 48–149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 163, 165–167, 169; вул.Жуковського, вул.Зоріна, вул.Київська, вул.Новопроїжджа, вул.Овчаренка Дмитра: 2–31; вул.Свяченівська, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шейки Павла, вул.Яковлівська, вул.5 Вересня: 62, 64, 66, 68–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88, 92–92А, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110А, 112, 114, 118, 120, 122–122А, 124, 128, 130–173; пров.Дніпровський: 2–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 86; пров.Лікарський: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–30/1, 32; пров.Новопроїжджий, пров.Овчаренка Дмитра, пров.Яковлівський, тупик Лікарський, тупик Поштовий
630783 вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янський медичний ліцей, спортзал
м.Мерефа – в’їзд Ботанічний, в’їзд Кольцова, в’їзд Лозівський: 1, 3, 5, 7, 9, 11–37; в’їзд Ломоносова, в’їзд Прусянський, в’їзд Український, в’їзд Харківський, в’їзд Чайковського, в’їзд Щасливий, вул.Борова, вул.Гастелло, вул.Дачна: 1–1/29, 5–52; вул.Дніпровська: 255–257, 259–261, 263–265, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 285, 287, 289–289А, 291, 293, 299А; вул.Заборянська, вул.Лихачівська, вул.Лозівська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Незаможника, вул.Прусянська, вул.Річна, вул.Толстого Льва, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чумацька: 2, 4–6Б, 8, 10, 35–59; вул.Щаслива: 33–33А, 35–75; вул.Юрченка Олександра, пров.Боровий, пров.Дачний, пров.Заборянський, пров.Ломоносова, пров.Незаможника, пров.Прусянський, пров.Річний, пров.Соколовський, пров.Український, пров.Харківський, пров.Чайковського, пров.Щасливий
630784 вул.Лесі Українки, 68, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янська школа №3, хол, 1-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Вільний, в’їзд Дальній, в’їзд Зелений, в’їзд Каховський, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Сосновий, вул.Белінського, вул.Ветеринарна, вул.Герцена, вул.Горького: 59–189; вул.Дальня, вул.Дарвіна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Лесі Українки: 38–42, 44, 46–46А, 48–48А, 50–229; вул.Мереф’янська, вул.Оболонська, вул.Полунична, вул.Севастопольська, вул.Таранівська: 23–28А; вул.Транспортна, вул.Хмельницького Богдана, вул.Шкільна, пл.Зелена, пров.Біберштейна, пров.Ветеринарний, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Лесі Українки: 4, 6, 8–8Б, 10–10А; пров.Лікнепівський, пров.Мереф’янський, пров.Оболонський, пров.Сосновий, пров.Ягідний
630785 вул.Кримська, 69, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янська школа №4, хол, 1-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Московський, в’їзд Санаторний, в’їзд Спортивний, в’їзд Уральський, в’їзд Холодногірський, вул.Баварська, вул.Ватутіна, вул.Вишетравської, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Квітуча: 34–58; вул.Конституції: 36–36А, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60–60В, 62, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 145–145Б, 147, 149, 151–151А, 153/1, 155, 157, 159–239; вул.Кримська, вул.Мала, вул.Московська, вул.Одеська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тургенєва, вул.Уральська, вул.Франка Івана, вул.Холодногірська, пров.Ватутіна, пров.Кримський, пров.Спортивний, пров.Холодногірський, тупик Підгірний
630786 вул.5 Вересня, 89, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
мала школа №6, хол, 1-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Березовий, в’їзд Заводський, в’їзд Леонівський, в’їзд 2-й Леонівський, вул.Березова, вул.Весела, вул.Заводська, вул.Леонівська: 34, 36, 38, 44–44/2, 48, 50–50А, 52, 54/2–213; вул.Меліоративна, вул.Овчаренка Дмитра: 35–47/16; вул.Переволошанська, вул.Переяславська, вул.Привокзальна, вул.Слов’янська, вул.Слюсаренка генерала, вул.Театральна, вул.5 Вересня: 90, 93, 97, 99–99А, 101, 103, 105, 107, 111–111А, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125–127, 129; пров.Артемівський, пров.Березовий, пров.Веселий, пров.Дніпровський: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–48; пров.Заводський, пров.Леонівський, пров.Меліоративний, пров.Переволошанський, пров.Переїздний, пров.Привокзальний, пров.Склодувів, пров.Слов’янський, тупик Артемівський, тупик Веселий
630787 вул.Мірошниченка, 63, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янський ліцей, актова зала, 2-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Ржавський, в’їзд 1-й Мірошниченка, в’їзд 1-й Незалежності, в’їзд 2-й Мірошниченка, в’їзд 2-й Незалежності, в’їзд 3-й Мірошниченка, вул.Врожайна, вул.Громадянська, вул.Дніпровська: 1–47; вул.Зеленогайська: 1/25, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–39; вул.Космічна, вул.Матросова, вул.Мірошниченка, вул.Незалежності, вул.Ободовської Раїси, вул.Погребняка Якима: 35–79; вул.Робітнича, вул.Соборна: 1, 3–3А, 5–7А, 9–9А, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 111; вул.Ціолковського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–82; вул.Чехова, вул.Шахбазова Академіка, вул.Шовководів, вул.Шовкостанція, вул.Ярова, пров.Мірошниченка, пров.Незалежності, пров.Погребняка Якима, пров.Ржавський, пров.Соборний: 3–5А, 7, 11, 15–24; пров.Ціолковського, проїзд Ржавський, тупик Ржавський
630788 вул.Погребняка Якима, 2, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
ДП "Артемівський спиртзавод", актова зала, 2-й поверх
м.Мерефа – в’їзд Борткевича Сергія, в’їзд Кошового Олега, в’їзд Соборний, в’їзд 1-й Західний, вул.Артемівська, вул.Бджілостанція, вул.Будянська, вул.Васильківського Сергія, вул.Західна, вул.Зеленогайська: 2–2/25, 4, 6, 8, 10–10Б, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24/25; вул.Конституції: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–136, 138–138А, 140–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 243–293; вул.Кошового Олега, вул.Лісна, вул.Люботинська, вул.Мирна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Південна, вул.Північна, вул.Погребняка Якима: 2–32/19; вул.Полянського, вул.Сірка Івана, вул.Соборна: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24/2, 26–108, 112–122А; вул.Станційна, вул.Сухоярська, вул.Ціолковського: 1–26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38/26; пл.Шевченка, пров.Борткевича Сергія, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Соборний: 1Б–2, 6, 8–10, 12–14; пров.Станційний, пров.Сухоярський, пров.Червоний
630789 вул.Інституцька, 3, с-ще Селекційне, Харківський р-н, Харківська обл., 62478
БК "Овочівник", танцювальна зала, 2-й поверх
с-ще Селекційне
630790 пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403
будинок культури, спортзал, 2-й поверх
смт Бабаї – в’їзд Гагаріна, в’їзд Короленка, в’їзд Малиновий, в’їзд Шевченко, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Корольова, вул.Космічна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Літня, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Плеханова, вул.Тернова, вул.Шевченко, вул.Шляхова, вул.Яблунева, вул.22-го Січня, пл.Михайлівська, пров.Зарічний, пров.Короленко, пров.Михайлівський, пров.Поштовий, пров.Ранковий, пров.Річковий, пров.Шевченко, пров.8-го Березня, с-ще Затишне
630791 пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403
будинок культури, танцювальна зала
смт Бабаї – в’їзд Командарма Шумілова, вул.Весела, вул.Дружби, вул.Квіткова, вул.Командарма Шумілова, вул.Коротка, вул.Магістральна, вул.Нова, вул.Олександра Островського, вул.Паркова, вул.Різдвяна, вул.Сергія Ярмака, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Софіївська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Щербініних: 1–48, 50–50А; вул.7-ї Гвардійської Армії, пров.Березовий, пров.Вільний, пров.Водяний, пров.Горького, пров.Соборний
630792 вул.1-го Травня, 35, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403
Бабаївська школа, фойє
смт Бабаї – вул.Грушникова, вул.Калинова, вул.Клавдії Шульженко, вул.Козацька, вул.Колодязна, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Пилипа Потапенка, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Самофалова, вул.Світла, вул.Сковороди, вул.Щербініних: 49, 51–74; вул.Юшкова, вул.1-го Травня, пров.Балковий, пров.Культурний, пров.Лісний, пров.Науковий, пров.Офіцерський, пров.Ударний
630793 вул.Зміївська, 48, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489
Безлюдівська селищна рада, актова зала, 1-й поверх
смт Безлюдівка – в’їзд Зміївський, в’їзд Незалежності, в’їзд Овочевий, в’їзд 1-го Травня, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зміївська: 1–70; вул.Івана Підкопая, вул.Лиманська, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нагірна: 1–3, 5–7, 9, 11; вул.Незалежності, вул.Полунична: 1А–33, 46–46А, 48, 52, 54; вул.Пушкінська, вул.Романа Левицького: 1–73; вул.Садова, вул.Степна, вул.Харківська, вул.Чайковського: 48–249; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Боровий, пров.Молодіжний, пров.Незалежності, пров.Новоселівський, пров.Овочевий, пров.Овочевий-6, пров.Садовий, пров.Чайковського, пров.1-го Травня
630794 вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489
Безлюдівський юридичний ліцей, фойє, 1-й поверх
смт Безлюдівка – в’їзд Стадіонний, вул.Нова, вул.Перемоги: 1–116, 118, 120–124, 126–128, 130–132, 138, 140–142, 148, 160–160А, 162, 164; вул.Стадіонна, вул.Юності, пл.Стадіонна, пров.Зміївський, пров.Новий, пров.Стадіонний
630795 вул.Перемоги, 177, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489
Безлюдівська школа, фойє, 2-й поверх
смт Безлюдівка – в’їзд Огородній, в’їзд Полуничний, в’їзд Романа Левицького, вул.Бережна, вул.Березова, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Нагірна: 4, 8, 10, 12–58; вул.Огородня, вул.Озерна, вул.Перемоги: 117, 119–119А, 125, 129, 137, 139, 143–147, 149–159, 161, 163, 165–312; вул.Полунична: 35–43, 47, 49–51, 53, 55–187; вул.Романа Левицького: 75–214; вул.Удянська Набережна, пров.Ветеринарний, пров.Журавлиний, пров.Заливний, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Криволужський, пров.Лиманський, пров.Луговий, пров.Огородній, пров.Полуничний, пров.Селянський, пров.Сосновий, пров.Торф’яний, пров.Удянський, пров.Шкільний
630796 вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489
Безлюдівський юридичний ліцей, спортзал, 1-й поверх
смт Безлюдівка – в’їзд Мостобудівників, в’їзд Чайковського, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Зміївська: 71–159А; вул.Кооперативна, вул.Піщана, вул.Федора Блудова, вул.Чайковського: 1–45/47; пров.Піщаний, пров.Покровський
630797 вул.Кооперативна, 3, смт Березівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62457
Березівський селищний клуб, актова зала
смт Березівка
630798 вул.Соборна, 90, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456
Будянська школа №2, фойє
смт Буди – в’їзд Весняний, в’їзд Київський, в’їзд Кооперативний, в’їзд Маяковського, в’їзд Тихий, вул.Борова, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Г.Фоміна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Люботинська, вул.Маяковського, вул.М.Кузнєцова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Ново-Московська, вул.Осіння, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ставкова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.300-річчя, пл.Конституції, пл.Соборна, пров.Братський, пров.Ватутіна, пров.Весняний, пров.Г.Фоміна, пров.Зелений, пров.Колодязний, пров.Осінній, пров.Соборний, пров.Тихий, пров.Цегельний, тупик Весняний
630799 вул.Пушкіна, 18, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456
Будянський технологічний ліцей, актова зала
смт Буди – вул.Гагаріна, вул.Дачна: 10–12, 14/15; вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Ощепкова А., вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Спортивна, вул.Фаянсовщик, вул.Харківська: 2/4, 4/3; вул.Чернишевського, вул.1-го Травня, пров.Березівський, пров.Садовий, пров.1-го Травня
630800 вул.Харківська, 6, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456
Будянський клубний заклад, актова зала, 2-й поверх
смт Буди – в’їзд Пісочний, вул.Авіабудівників, вул.Віжунова М., вул.Гоголя, вул.Данилевського, вул.Дачна: 1–9, 13, 18–58; вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мереф’янська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Осіпенко, вул.Островського, вул.Пісочна, вул.П.Мирного, вул.Сковороди Г., вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Харківська: 3/5, 6А–110; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Пісочний, пров.Чкалова, пров.Шевченка, тупик Харківський
630801 вул.Нагірна, 1А, с.Бідряги, Харківський р-н, Харківська обл., 62456
Бідрягівський клуб, актова зала
с.Бистре, с.Бідряги
630802 вул.Орєшкова, 35, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495
Васищівська школа, спортзал, 1-й поверх
смт Васищеве – в’їзд Заливний, в’їзд Північний, в’їзд Річний, в’їзд Червоний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Заливна, вул.Калинова, вул.Кудрява: 56–82; вул.Лугова, вул.Нижня, вул.Орєшкова: 1–81; вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Просьолочна: 4–16; вул.Річна, вул.Студена, вул.Хутір Сачуки, вул.Шевченка: 2–21Г; вул.8-го Березня, пров.Бугровий, пров.Вишневий, пров.Заливний, пров.Луговий, пров.Нижній, пров.Південний, пров.Північний, пров.Студений, пров.Харківський, пров.8-го Березня, садове товариство «Суниця», с-ще Подольох
630803 вул.Орєшкова, 64, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495
Васищівський міжшкільний НВК, фойє, 1-й поверх
смт Васищеве – в’їзд Автомобілістів, в’їзд Зелений, в’їзд Кудрявий, в’їзд Ромашин, в’їзд Слобідський, в’їзд Студений, в’їзд Трудовий, в’їзд Шевченка, в’їзд 1-го Травня, вул.Городня, вул.Горького, вул.Зелена, вул.казарма 262 км, вул.Клубнична, вул.Кудрява: 1–54А; вул.Курортна, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Новопроектна, вул.Орєшкова: 82–238А; вул.Паркова, вул.Просьолочна: 18–31; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Трудова, вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 23–91; вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Автомобілістів, пров.Воропаєва, пров.Горького, пров.Зелений, пров.Клубничний, пров.Кудрявий, пров.Курортний, пров.Ромашин, пров.Слобідський, пров.Тонкий, пров.Трудовий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, проїзд Новий
630804 просп.Зеленогайський, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460
Зеленогайська школа, актова зала, 1-й поверх
смт Високий – в’їзд Веселий, в’їзд Радісний, в’їзд Український, вул.Айвазовського, вул.Весела, вул.Височанська, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кримська, вул.Лісова, вул.Ощепкова: 3, 5; вул.Польова, вул.Поштова: 11, 36/6–52А, 58; вул.Прудова, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Театральна: 1–3Б, 5–5А, 10–32; вул.Українська: 4, 6, 8–10А, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–24/2, 26, 28, 30/5, 32–161; вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Ново-Зеленогайський, пров.Ново-Український, пров.Осінній, пров.Південний, пров.Підгірний, пров.Польовий, пров.Радісний, пров.Садовий, пров.Український, просп.Зеленогайський, тупик Веселий
630805 вул.Кооперативна, 17, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459
Височанська школа, спортзал
смт Високий – в’їзд Свято-Іллінська, вул.Бібліотечна: 1–2/33, 4–62, 68–68Б, 72, 74, 76, 82А; вул.Бульварна, вул.Височанський шлях: 3–31; вул.Кооперативна: 1–46, 48, 50, 52, 56; вул.Набережна, вул.Підлісна: 1–25, 27–27/3, 29, 31, 33–35, 37–37/2; вул.Поштова: 1–10А, 14–34/3, 56; вул.Райдужна: 1–22; вул.Свято-Іллінська: 1–70; вул.Слобожанська, вул.Театральна: 4, 6; вул.Українська: 2–3А, 5, 7, 11, 13–13А, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; пров.Кооперативний, пров.Підлісний
630806 вул.Кооперативна, 62, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460
санаторій ДП "Високий", велика зала їдальні
смт Високий – в’їзд Кооперативний, в’їзд Луговий, в’їзд Новий, в’їзд Харківський, в’їзд 1-й Некрасова, вул.Височанський шлях: 33/59–66; вул.Відпочинку, вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Двухгірна, вул.Дружня, вул.Кооперативна: 47, 49, 51, 55/2, 57–80; вул.Крайня, вул.Лугова, вул.Миколаєва, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Ощепкова: 4, 6–50В; вул.Паркова: 3–44, 47/44, 49А; вул.Перемоги, вул.Підлісна: 26, 28, 30, 32, 36, 38–51; вул.Продольна, вул.Пшенички, вул.Ржавецька, вул.Санаторна: 1–36/64; вул.Світла, вул.Спортивна: 2–26, 28, 32, 34; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Харківська, вул.Ш.Руставелі, пров.Гагаріна, пров.Громадянський, пров.Колодязний, пров.Некрасова, пров.Низовий, пров.Новий, пров.Перемоги, пров.Пшенички, пров.Ржавецький, пров.Світлий, пров.Сімферопольський, пров.Тихий, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Ш.Руставелі
630807 вул.Кооперативна, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459
санаторій ДП "Високий", кабінет адміністратора, бібліотека
смт Високий – в’їзд Пирогова, вул.Бібліотечна: 3, 67–67/27, 69–69А, 73, 75, 80/31–82, 84–102/24; вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Київська, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова: 46, 48, 50–83/28; вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Райдужна: 25–65; вул.Репіна, вул.Саксаганського, вул.Санаторна: 37–70; вул.Свято-Іллінська: 73–97А; вул.Сковороди, вул.Спортивна: 27, 29–31, 33, 35–61; вул.Тімірязєва, вул.Франко, вул.Хоткевича, вул.Чехова, пров.Бульварний, пров.Л. Українки, пров.Науковий, пров.Ромашковий, просп.Науковий
630808 вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459
школа №2, праве крило, актова зала, 1-й поверх
смт Високий – в’їзд Маяковського, в’їзд Слюсарний, в’їзд Спортивний, в’їзд Суворова, вул.Благодатна, вул.Бузкова, вул.Велозаводська, вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна: 42, 44, 55–79/1; вул.Дружби: 62, 64, 66–80/11; вул.Жасмінова, вул.Житня, вул.Залісна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Квітуча, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича: 1/51–12; вул.Маяковського, вул.Миру: 75–136; вул.Молодіжна, вул.Новоселищна, вул.Плеханова, вул.Поповича, вул.Приозерна, вул.Проліскова, вул.Суворова, вул.Транспортна: 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 53–77; вул.Успішна, вул.Фіалкова, вул.Чернишевського, вул.Широка, вул.Яблунева, вул.Ясна, пл.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Козацький, пров.Маяковського, пров.Приозерний, пров.Слюсарний, проїзд Суворова
630809 вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459
школа №2, ліве крило, спортзал, 1-й поверх
смт Високий – вул.Вокзальна, вул.Вчительська, вул.Джерельна: 1–41, 43, 45–49; вул.Дружби: 2А–61/2, 63, 65; вул.Мальовнича: 16–38; вул.Миру: 1/29–74; вул.Профспілкова, вул.Транспортна: 1–3Д, 4А–5Б, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23, 25–49; вул.Трудова, пл.Театральна, пл.Юності, пров.Шевченка, с-ще Нова Березівка
630823 вул.Б. Тасуя, 54, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461
Південний ліцей, фойє, 1-й поверх
м.Південне – в’їзд Громадянський, в’їзд Ширшова, вул.Архітектора Бекетова: 4В–35/100; вул.Б. Тасуя: 1–52; вул.Гагаріна: 68–68/70, 70, 72, 74, 76, 78, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100/35, 102/36, 104, 106, 112–114, 116, 118, 120–122/4, 126, 128–148; вул.Громадянська: 53/2, 55, 59; вул.Г.Сковороди, вул.Желябова: 1–5; вул.Кнорозова: 1/89–36, 38, 40, 42, 44–44А, 46; вул.Комунальна, вул.Ломана, вул.Озерна, вул.Паркова: 1–44, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Плеханова: 2–14, 16, 18, 20, 22А, 24, 26, 28; вул.Слобідська, вул.Соборна: 48–52, 58–126; вул.Українська: 24/57, 47/58–88; вул.Федорова, вул.Центральна: 8, 10, 14, 16–20А, 22–22А, 24, 28, 30, 34А, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56А, 58А–60, 62, 64, 68; вул.Ширшова, вул.Ясна, пров.Озерний, проїзд Соборний
630824 вул.Гагаріна, 82, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461
Південноміська рада, актова зала, 2-й поверх
м.Південне – вул.Березівська, вул.Гагаріна: 2–8, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24–24/89, 26–26/82, 28, 30, 32, 36/77, 38–38/82, 40–40А, 42–44, 46, 48, 50–50/78, 52, 54, 56–56/82, 60, 62–62А, 64–66; вул.Громадянська: 1/59–52, 54, 56–58, 60–100; вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Купов’янової, вул.Ломоносова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Свободи, вул.Соборна: 4–47, 53–57А; вул.Українська: 1–24, 25/60–46/56; вул.Харківська, вул.Центральна: 1–5, 9, 11–13, 15, 21, 23, 25–27, 29–29А, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57–57/81, 61, 63, 65–65А, 69–71, 75; вул.Чернишевського: 1–85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109–111, 113–115, 117–125; вул.Широка
630825 вул.Б. Тасуя, 56, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461
Південноміський клуб, глядацька зала
м.Південне – в’їзд Дружби, вул.Архітектора Бекетова: 37–78; вул.Б. Тасуя: 58–129; вул.Б. Хмельницького, вул.Будянська, вул.Весняна, вул.Визволення, вул.Гагаріна: 11, 13, 15–15А, 17, 19–19А, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–41/1, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55–55А, 57/81, 61, 63–63А, 67–67/68, 69, 71, 73, 75, 77, 79–85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99/15, 101/32, 103, 105, 109/6–111, 115, 117, 119, 125, 127; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Желябова: 8–49/84; вул.Історична, вул.Кнорозова: 37, 39А, 41–41В, 43, 45, 51–86; вул.Маяковського, вул.Осипенко, вул.Паркова: 51–51А, 53/1–53/5, 55А, 57, 59, 61, 63, 65–104Б; вул.Плеханова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–76; вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 72–74, 76А–110; вул.Чернишевського: 88, 90–92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106–108, 112, 116, 128–137, 143, 145; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Будянський, пров.Гоголя, пров.Дружби
630826 вул.Освіти, 32, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463
Південноміська школа, спортзал
м.Південне – в’їзд Високогірний, в’їзд Луговий, в’їзд Мереф’янський, в’їзд Московський, в’їзд Освіти, в’їзд Підгірний, в’їзд Покровський, в’їзд Польовий, в’їзд Шкільний, вул.Високогірна, вул.Київська, вул.Комарівська, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Мереф’янська, вул.Миру, вул.Московська, вул.Освіти, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чернишевського: 138–142, 144, 147–176; вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Луговий, пров.Мереф’янський, пров.Московський, пров.Освіти, пров.Слобожанський, пров.Східний
630827 вул.Героїв Чорнобиля, 70А, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463
КП "ВКГ Харківського району", актова зала, 2-й поверх
м.Південне – вул.Ватутіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Ігнатенко, вул.Квіткова, вул.Косогірна, вул.Кравцова, вул.Лісова, вул.Мамаєва, вул.Підгірна, вул.Суботи, пл.Ватутіна, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Калиновий, с-ще Першотравневе
630828 вул.Миру, 3, с.Котляри, Харківський р-н, Харківська обл., 62491
культурологічний центр, актова зала
с.Котляри, с.Мовчани
630832 вул.Шкільна, 22, с.Лизогубівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62492
Лизогубівська школа, актова зала
с.Лизогубівка, с.Кирсанове, с.Темнівка – вул.Зміївська, вул.Харківська: 1, 4–49; с.Хмарівка, с.Шубіне
630837 пл.Культури, 3, с.Мала Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62485
будинок культури, фойє
с.Мала Рогань, с.Бісквітне, с.Коропи
630838 вул.Олімпійська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480
Пономаренківська школа, спортзал, 1-й поверх
с.Хроли – вул.Зорянська: 19; вул.Олімпійська, вул.Польова: 2, 4; вул.Садова: 1–5;
630839 вул.Зорянська, 6, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480
Пономаренківський клуб, актова зала
с.Пономаренки, с.Борове, с.Лелюки(Роганська селищна громада), с.Логачівка, с.Хроли – вул.Високовольтна, вул.Зелена, вул.Зорянська: 1–7, 9–11; вул.Київська, вул.Новоселів, вул.Польова: 1, 3, 5–28; вул.Садова: 10–13; вул.Харківська
630846 вул.Центральна, 7, с.Яковлівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62470
Яковлівська школа, спортзал
с.Яковлівка, с.Олександрівка(Яковлівська с/р)
630847 вул.Залізнична, 9А, с.Ржавець, Харківський р-н, Харківська обл., 62459
ФАП Ржавець, читальна зала
с.Ржавець
630860 вул.Сковороди, 16А, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458
Бабаївське лісництво, актова зала
смт Покотилівка – в’їзд Достоєвського, в’їзд Жихорський, в’їзд Сковороди, в’їзд Спортивний, в’їзд Успенський, вул.Авіаційна, вул.Дніпропетровська, вул.Достоєвського, вул.Жихорська, вул.Льва Ландау, вул.Миру, вул.Науки, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Спортивна, вул.Успенська, вул.Харківська, вул.Шекспіра, вул.8-го Березня, пров.Жихорський, пров.Сковороди, пров.Шевченко
630861 вул.Культури, 2, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458
Покотилівський клуб, актова зала
смт Покотилівка – в’їзд Електричний, в’їзд Червоний, вул.Весела, вул.Грушевського: 1–31, 33, 36/2–37, 45/6, 49–49А, 51–51/1, 53–53А, 55, 57–59, 61–61/14; вул.Дачна: 1–32/1, 36/8; вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського: 25–37; вул.Культури: 1/100–32, 34, 36/2–38/1; вул.Незалежності: 2–28А, 30; вул.Овражна, вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Станційна, вул.Тімірязєва: 6, 10, 12–12Г, 14–14/1, 16–16А; вул.Червона: 1–50А, 52–56, 58–62; вул.Чернишевського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Грушевського, пров.Дачний, пров.Електричний, пров.Колодязний, пров.Культури, пров.Привокзальний, пров.Червоний
630862 вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458
Покотилівський ліцей "Промінь", спортзал, 1-й поверх
смт Покотилівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Маяковського, в’їзд Незалежності, в’їзд Патона, в’їзд Поштовий: 4; в’їзд Привокзальний, в’їзд Східний, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Український, в’їзд Шкільний, в’їзд 1-го Травня, вул.Андріївська, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 32, 36/1, 38–44, 46–48А, 50, 52, 54, 56, 60, 62–188; вул.Дачна: 35, 37–81; вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Коцюбинського: 3–24; вул.Культури: 33, 35, 39–184; вул.Незалежності: 32, 34–36, 42–155; вул.Поштова: 3–7, 9/2, 11–29; вул.Тімірязєва: 7–9А, 11–11/4, 13, 15, 17–21, 23, 25, 27, 29–92/8; вул.Червона: 51/10, 57, 64/12–106/19; вул.1-го Травня, пров.Залізничний, пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Патона, пров.Український
630863 вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458
Покотилівський ліцей "Промінь", актова зала, 2-й поверх
смт Покотилівка – в’їзд Поштовий: 8; вул.Агрономічна, вул.Амосова, вул.Кооперативна, вул.Лагерна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Незалежності: 29, 31, 33, 37; вул.Покровська, вул.Поштова: 8, 10; вул.Пушкінська, вул.Садівниче товариство "Жовтневий", вул.Садове Товариство ’Акація’, вул.Тімірязєва: 1–3, 22, 24, 26, 28/6; пров.Амосова, пров.Лісний, пров.Маяковського, пров.Радгоспний, Садівниче товариство "Капелька", садове товариство «Електропівденмонтажник»
630864 вул.Культури, 60, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481
будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Рогань – в’їзд Басейний, в’їзд Горького, в’їзд Кузьміна, в’їзд Тінистий, вул.Басейна, вул.Горького, вул.Довжанська, вул.Ентузіастів, вул.Жасмінова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Кантемирівська, вул.Квіткова, вул.Кузьміна, вул.Культури: 1–55/1; вул.Лесі Українки, вул.Метростроєвська, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Подольська, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Тіниста, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Яружна, пров.Басейний, пров.Горького, пров.Заярський, пров.Межевий, пров.Підгірний, пров.Подольський, пров.Садовий, пров.Селянський: 3; пров.Сонячний, пров.Яружний, пров.1-го Травня
630865 вул.Культури, 66, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481
Роганська гімназія, спортзал, 1-й поверх
смт Рогань – в’їзд Польовий, в’їзд Світлий, вул.Б. Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Військове містечко, вул.Гагаріна, вул.Дослідна, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Культури: 65–160; вул.Мічуріна, вул.Наукова, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Східна, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Чугуївська, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Каштановий, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Культури, пров.Малиновий, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Роганський, пров.Селянський: 1; пров.Східний
630866 вул.Шкільна, 1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62482
музична школа, актова зала
с-ще Докучаєвське – в’їзд Зерновий, вул.Академічна, вул.Весняна, вул.Докучаєва, вул.Кришталева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Роздольна, вул.Сонячна, вул.Станційна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Зерновий
630867 вул.учбове містечко ХНАУ, 7, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483
Роганський аграрний ліцей, спортзал, 1-й поверх
с-ще Докучаєвське – вул.учбове містечко ХНАУ: 8–99А;
630868 вул.учбове містечко ХНАУ, 1, корп.1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483
головний корпус ХНАУ, фойє бібліотеки, 1-й поверх
с-ще Докучаєвське – вул.Південна, вул.Роганка, вул.Університетська, вул.учбове містечко ХНАУ: Гурт.1, Гурт.2, Гурт.3, Гурт.4, Гурт.5;
630869 вул.Слобожанська, 82, смт Утківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62471
Утківський клуб, актова зала
смт Утківка, с.Лелюки(Мереф’янська міська громада)
630870 вул.Мічуріна, 2Б, с.Верхня Озеряна, Харківський р-н, Харківська обл., 62471
ФАП Верхня Озеряна, фойє
с.Верхня Озеряна, с.Нижня Озеряна
630871 пров.Котляревського, 29, с.Кринички, Харківський р-н, Харківська обл., 62478
ФАП Кринички, фойє
с.Кринички
630872 вул.Миру, 33, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466
Хорошівська селищна рада, фойє
смт Хорошеве – в’їзд Весняний, в’їзд Дружби, в’їзд Залізничний, в’їзд Миру, в’їзд Щасливий, вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соснова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фрунзе Тимура, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.1 Травня, пл.Дружби, пров.Весняний, пров.Дружби, пров.Дружний, пров.Залізничний, пров.Колективний, пров.Лісний, пров.Миру, пров.Огородній, пров.Польовий, пров.Сосновий, пров.Станційний, пров.Фрунзе Тимура, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.1 Травня, тупик Весняний, тупик Станційний, Садівниче товариство «Верстатобудівник», Садівниче товариство «Гудок», Садівниче товариство «Кубань», Садівниче товариство "Чисті пруди"
630873 вул.Культури, 35/1, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466
Хорошівська школа, мала актова зала
смт Хорошеве – в’їзд Вишневий, в’їзд Горького, в’їзд Зоряний, в’їзд Культури, в’їзд Монастирський, в’їзд Новий, в’їзд Сонячний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Зоряна, вул.Культури, вул.Монастирська, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Сонячна, вул.Сторожівська, вул.Яструбівська, вул.8-го Березня, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Зоряний, пров.Культури, пров.Луговий, пров.Монастирський, пров.Новий, пров.Сонячний, Садівниче товариство «Ювілейне»
630880 вул.Дніпропетрівська, 148, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мереф’янська центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний заклад охорони здоров’я Мереф’янська центральна районна лікарня
630882 вул.Харківська, 3, с.Темнівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62492
клуб Темнівської виправної колонії №100, актова зала
державна установа "Темнівська виправна колонія (№ 100)"
630883 вул.Зорянська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480
клуб установи, актова зала
державна установа "Хролівський виправний центр(№ 140)"