Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 40

Дільниць - 129

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120180 вул.Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Грушевського Михайла, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Грушевського Михайла, пров.Заводський, с.Червоний Яр – вул.Мира, пров.Мира
120181 вул.Героїв Чорнобиля, 33, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
центр учнівської молоді, фойє, 1-й поверх
смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече
120182 вул.Центральна, 24, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
школа №2, спортивна зала, 1-й поверх
смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Сковороди Григорія, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Каштановий, пров.Лісовий, пров.Сковороди Григорія, пров.Центральний
120183 вул.Шевченка Тараса, 48А, с.Одарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52306
сільський клуб, хол
с.Гримуче, с.Одарівка
120184 вул.Широка, 21, с.Новопушкарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
сільський клуб, хол
с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Петра Сагайдачного, с.Яблуневе
120185 вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
школа №1, спортивна зала, 2-й поверх
смт Аули – вул.Березова, вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв, вул.Горького, вул.Джерельна: 199–254; вул.Дмитра Вишневецького, вул.Зіркова, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Шевченко, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Сонячний, пров.Шкільний
120186 вул.Шкільна, 31, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх
смт Аули – вул.Героїв Крут, вул.Джерельна: 1–42; вул.Дніпрова, вул.Івана Франка, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Патріотів, вул.Успішна, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Пушкіна: 5–20;
120187 вул.Поштова, 2А, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323
будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх
смт Божедарівка
120188 вул.Медична, 37, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323
школа, фойє, 1-й поверх
с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове
120189 вул.Центральна, 33А, с.Адамівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52334
школа, актова зала
с.Адамівка, с.Зелена Долина
120190 вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52321
школа, спортивна зала
с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне
120191 вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52362
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка
120192 вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52370
сільський клуб, фойє
с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Козаче, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне
120193 вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52371
Малософіївська школа, к.1
с.Високе, с.Малософіївка, с.Українське, с.Тарасівка
120194 вул.Київська, 40, с.Дружба, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52331
сільська рада, актова зала, 1-й поверх
с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Малярщина, с.Червоний Став
120195 вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323
школа, спортивна зала
с.Саксаганське, с.Божедарівка, с.Теплівка
120196 вул.Центральна, 36, с.Затишне, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52363
школа, актова зала
с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове
120197 вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52320
сільський клуб, хол
с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля
120198 вул.Виконкомівська, 46, с-ще Кудашівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52350
школа, фойє, 1-й поверх
с-ще Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна
120199 вул.Центральна, 17, с.Маломихайлівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52342
школа, коридор правого крила
с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове
120200 вул.Центральна, 8, с.Степанівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52314
школа, вестибюль
с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка
120201 вул.Центральна, 11, с.Покровка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52351
Покровський будинок культури, фойє
с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Крута Балка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик
120202 вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52360
школа, спортивна зала
с.Преображенка, с.Черкаське, с.Лозуватка, с.Лозуватське, с.Червона Балка
120203 вул.Кооперативна, 51, с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52361
будинок культури, глядацька зала
с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне
120204 вул.Богатиря І., 11, с.Світлогірське, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52340
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Світлогірське
120205 вул.Миронівська, 21А, с.Семенівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52315
будинок культури, фойє
с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Прапор
120206 вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52313
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Українка, с-ще Вишневе
120207 вул.Центральна, 7, с.Червоноіванівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52330
сільський клуб, актова зала
с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине
120208 вул.Шкільна, 1А, с.Промінь, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52341
школа, фойє, 1-й поверх
с.Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка
120523 вул.Горького, 10, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462
школа, їдальня
с.Башмачка, с.Кам’яно-Зубилівка, с.Панькове
120524 вул.Шевченко, 18А, с.Любимівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52463
бібліотека, читальна зала
с.Любимівка, с.Любов, с.Перше Травня, с.Широкополе
120525 вул.Адміністративна, 1А, с.Березнуватівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52412
будинок культури, актова зала
с.Березнуватівка, с.Грушівка, с.Костянтинівка, с.Межове
120526 вул.Стремського, 1, с.Василівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52460
будинок культури, фойє
с.Василівка, с.Антонівка, с.Дороганівка
120527 вул.Шевченко, 86, с.Кам’яне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52461
бібліотека, читальна зала
с.Кам’яне, с.Новоселівка, с.Червонокам’яне
120528 вул.Миронова, 9, с.Військове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52472
сільська рада, актова зала, 2-й поверх
с.Військове
120529 вул.Компанійця, 70А, с.Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52473
школа, вестибюль
с.Вовніги, с.Гроза, с.Калинівка, с.Петро-Свистунове
120530 вул.Шкільна, 1, с.Іверське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421
школа, фойє
с.Іверське, с.Розтання, с.Ганно-Мусіївка
120531 вул.Центральна, 1, с.Мала Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421
школа, коридор
с.Мала Калинівка, с.Осипенко
120532 вул.Шкільна, 41, с.Миропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52422
школа, фойє
с.Кашкарівка, с.Миколо-Мусіївка, с.Миропіль, с.Олександрівка
120533 вул.Центральна, 8Б, с-ще Святовасилівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52433
амбулаторія, хол
с-ще Святовасилівка, с.Орлове, с.Рясне, с.Чорнопарівка, с.Шульгівка
120534 вул.Нова, 1, с.Малозахарине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451
школа, коридор
с.Малозахарине, с.Сонячне
120535 вул.Центральна, 13, с.Микільське-на-Дніпрі, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470
школа, фойє
с.Микільське-на-Дніпрі, с.Олексіївка
120536 вул.Центральна, 1, с.Звонецьке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470
контора СТОВ "Прогрес", актова зала
с.Звонецьке
120537 вул.Нова, 13, с.Оріхове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
будинок культури, актова зала
с.Оріхове
120538 вул.Кооперативна, 2А, с.Звонецький Хутір, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471
школа, фойє
с.Звонецький Хутір
120539 вул.Центральна, 1, с.Багате, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52450
школа, коридор
с.Багате, с.Водяне, с.Суданівка, с.Товариський Труд
120540 вул.Центральна, 59А, с.Григорівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52452
будинок культури, актова зала
с.Григорівка, с.Тракторне
120541 вул.Центральна, 35А, с.Незабудине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52432
школа, хол
с.Наталівка, с.Барвінок, с.Незабудине, с.Хижине
120542 вул.Молодіжна, 30Г, с.Новомар’ївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52420
бібліотека, читальна зала
с.Новомар’ївка, с-ще Незабудине, с.Томаківка, с.Чернігівка
120543 вул.Молодіжна, 1, смт Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441
школа, вестибюль
смт Новопокровка
120544 вул.Малинова, 13, с.Котлярівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441
школа, коридор
с.Дружелюбівка, с.Котлярівка, с.Малинове
120545 вул.Головка, 8А, с.Олександропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
будинок культури, актова зала
с.Олександропіль
120546 вул.Садова, 1, с.Петриківка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
контора ФГ "Сонячне", актова зала
с.Долинське, с.Петриківка, с-ще Тихе
120547 вул.Зелена, 18А, с.Кринички, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52424
школа, фойє
с.Бутовичівка, с.Вільне, с.Гаркушине, с.Кринички, с.Михайлівка, с.Новоандріївка
120548 вул.Центральна, 42Б, с.Павлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52434
будинок культури, кімната для голосування
с.Павлівка, с.Квітуче, с.Мирне, с.Пропашне
120549 вул.Шкільна, 67, с.Письмечеве, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52440
школа, фойє
с.Письмечеве, с.Безбородькове, с.Круте, с.Пшеничне, с.Стародніпровське
120550 вул.Центральна, 21А, с.Привільне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413
школа, їдальня
с.Привільне
120551 вул.Центральна, 33А, с.Микільське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413
сільський клуб, танцювальна зала
с.Микільське, с.Новотернуватка
120552 вул.Центральна, 2А, с.Маяк, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52414
школа, їдальня
с.Малинівка, с.Петрівське, с.Трудолюбівка, с.Маяк, с.Гайдамацьке
120553 вул.Артюха, 28Б, с.Промінь, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52431
школа, коридор
с.Голубинівка, с.Дальнє, с.Карайкове, с.Матросове, с.Промінь, с.Якимівка
120554 вул.Шевченко, 33, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
школа №1, вестибюль
смт Солоне – вул.Миру, вул.Українська, вул.Шевченко: 3–45; с.Гончарка
120555 вул.Строменко, 4, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
Солонянський професійний аграрний ліцей, вестибюль, 1 поверх
смт Солоне – вул.Братів Бєльченко, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Терентьєва, вул.Усенко, вул.Чукмарьова, вул.Шевченко: 1–2; пров.Березовий, с.Сергіївка
120556 вул.Строменко, 50, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
школа №2, спортивна зала, 2-й поверх
смт Солоне – вул.Голуба, вул.Задернюка, вул.Комарова, вул.Креміня, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Самойлова, вул.Строменко, пров.Спортивний
120557 вул.Військове містечко, 29, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406
дитячий садок, актова зала
с.Аполлонівка – вул.Весняна, вул.Військове містечко: 10–36, 38, гуртожиток; вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Юбкіна, пров.Бригадний, пров.Красний, пров.Центральний, с.Дніпровське
120558 вул.Шкільна, 2А, с-ще Надіївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52405
школа, фойє
с-ще Надіївка
120559 вул.Миру, 1, с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52410
будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
с.Сурсько-Михайлівка, с.Богданівка, с.Новотарасівка
120560 вул.Сорокіна, 42, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445
школа, спортивна зала
с.Широке
120561 вул.Центральна, 12, с.Тритузне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52446
будинок культури, актова зала
с.Вишневе, с.Тритузне, с.Шестипілля
120562 вул.Військове Містечко, 37, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406
Солонянська виправна колонія №21, клуб, зала клубу
Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
120594 вул.Лесі Українки, 21, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Томаківка – вул.Амбулаторна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виконкомівська, вул.Зарічна, вул.Казкова, вул.Калинова, вул.Лесі Українки: 1–43; вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Миру, вул.Мокра, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Чарівна, вул.Челюскіна, вул.Шевченко: 1–42, 44–46, 52, 54, 56, 58, 60А, 62, 64, 66, 68; вул.8 Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вузький, пров.Гвардійський, пров.Горний, пров.Затишний, пров.Кам’яний, пров.Крайній, пров.Поштовий, пров.Привітний, пров.Степовий
120595 вул.Шосейна, 10, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
аграрний ліцей, фойє, 1-й поверх
смт Томаківка – вул.Берегового, вул.Березнювата, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Комунальна, вул.Крутенька, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки: 54–101; вул.Маяковського, вул.Підгорна, вул.Піщана, вул.Світла, вул.Середня, вул.Софії Русової, вул.Українська, вул.Франко, вул.Фронтова, вул.Шосейна, пров.Бригадний, пров.Виноградний, пров.Енергетиків, пров.Крутий, пров.Мисливський, пров.Мічурінський, пров.Нижній, пров.Соборний, пров.Танкістів
120596 вул.Ватутіна, 7, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
школа №1, фойє, 1-й поверх
смт Томаківка – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Кар’єрна, вул.Кирпична, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Переяславська, вул.Поповича, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна, вул.Січова, вул.Шевченко: 43, 47–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–130; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, вул.40 років Перемоги, пров.Глухий, пров.Пушкіна, пров.Робітничий, с.Катьощине
120597 вул.Максименка, 27, с.Сергіївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53505
школа, фойє
с.Олександрівка, с.Петрівка, с.Семенівка, с.Сергіївка
120598 вул.Ювілейна, 6, с.Кисличувата, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53530
будинок культури, фойє
с.Кисличувата
120599 вул.Партизанська, 64, с.Михайлівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53531
будинок культури, фойє
с.Михайлівка, с.Гарбузівка, с.Новокатьощине, с.Чайки
120600 вул.Бардукова, 44А, с.Високе, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53550
будинок культури, фойє
с.Високе, с.Ганнівка, с.Грушеве, с.Запорізька Балка, с.Запорізьке, с.Миролюбівка, с.Новомиколаївка, с.Новомихайлівка, с.Новоукраїнка, с.Садове, с.Степанівка, с.Урожайне
120601 вул.Центральна, 2, с.Китайгородка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53512
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Китайгородка, с.Зелений Клин
120602 вул.Гагаріна, 1, с.Чумаки, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53510
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Чумаки, с.Крутеньке, с.Червоний Яр
120603 вул.Центральна, 199, с.Преображенка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53520
будинок культури, фойє
с.Преображенка, с.Баркове
120604 вул.Центральна, 19А, с.Зелений Гай, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53521
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Зелений Гай, с.Краснопіль, с.Новокраснопіль, с.Тарасівка, с.Веселий Яр
120605 вул.Правобережна, 2, с.Топила, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53571
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с-ще Мирове, с.Топила
120606 вул.Гагаріна, 1А, с.Настасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53541
школа, фойє, 1-й поверх
с.Весела Федорівка, с.Настасівка
120607 вул.Сільськогосподарська, 37, с-ще Зоря, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53542
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с-ще Зоря, с-ще Маяк, с-ще Прогрес
120608 вул.імені Надії Кулик, 23, с.Виводове, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53552
школа, фойє, 1-й поверх
с.Виводове, с.Глухе, с.Долинське, с.Жмерине, с.Новий Мир, с.Новопавлівка, с.Стрюківка
120609 вул.Горького, 7, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563
школа, фойє, 1-й поверх
с.Вищетарасівка – вул.Артеменко, вул.Білянська, вул.Бригадна, вул.Васильєва, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності України, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підстепна, вул.Рибацька, вул.Стара Пташня, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Учительська, вул.Центральна, вул.Шевченко: 1–13; вул.Ярославська, пров.Щедрий
120610 вул.Центральна, 11, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Вищетарасівка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Франко, вул.Шевченко: 14–33; вул.Шкільна, пров.Кленовий, пров.Садовий
120611 вул.Центральна, 1А, с.Новокиївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53560
будинок культури, фойє
с.Новокиївка, с.Вільне, с.Новокам’янка
120612 вул.Шкільна, 1А, с.Добра Надія, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53562
сільський клуб, фойє
с.Добра Надія, с.Іллінка
120713 вул.Плавнева, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
ФОП Немудрий, каб.1, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Болотнікова, вул.Острів, вул.Плавнева, вул.Приморська, вул.Разіна, вул.Ракшино, вул.Симона Петлюри, вул.Толбухіна, пров.Кар’єрний, пров.Мар’ївський
120714 вул.Садова, 18, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2, фойє, 2-й поверх
м.Марганець – вул.Айвазовського, вул.Безим’янна, вул.Березнева, вул.Єдності: 3–7, 9, 11, 17; вул.Каховська, вул.Київська: 1–26; вул.Малинова, вул.Набережна: 1–101; вул.Одеська, вул.Сагайдачного, вул.Садова: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 14–77А; вул.Травнева, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Лікарняний, пров.Фонтанний, пров.Черняховського
120715 вул.Садова, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Комунальний заклад "Міський центр-комплекс позашкільної роботи", фойє
м.Марганець – вул.Єдності: 31А, 64; вул.Звивиста, вул.Клубна, вул.Набережна: 103–153; вул.О.Кошового, вул.Садова: 3, 5, 7, 9, 11–13; вул.Спуск Набережної, пров.Банний, пров.Вузький, пров.Короткий, пров.Котельникова, пров.Кривий, пров.Янтарний, квартал Південний
120716 пл.Гірницької Слави, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
палац культури, фойє, 2-й поверх
м.Марганець – вул.Єдності: 72, 74А, 76; вул.Палацова, вул.Пушкіна: 1–4, 8–8А; вул.Соборна: 8, 10, 13–15;
120717 вул.О.Кошового, 4, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Комунальний заклад освіти "Міський центр трудової підготовки учнівської молоді", фойє
м.Марганець – вул.Гількевича, вул.Дніпровська, вул.Єдності: 2, 8, 10, 12–16, 18–30, 32–46; вул.ім.І.Молодця, вул.Київська: 28–68, 70, 72, 74, 76, 80, 80Б; вул.Кленова: 2–9, 11, 17, 19; вул.Крута, вул.Лесі Українки: 1–7, 9; вул.Соборна: 1–7, 9, 11; вул.Солов’їна, вул.8 Березня, пров.Вільний, пров.Донський, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Робочий, пров.Упорний, пров.Червоний, тупик Парковий
120718 вул.Соборна, 14, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів №11, фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Докучаєва, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Котляревського, вул.Капітана 1 рангу Білогуня: 34, 36, 40–105; вул.Кленова: 10, 12–16, 18, 20–25, 27–27А, 29–29А, 33–35; вул.Лесі Українки: 8, 9А–42; вул.Матросова, вул.Миру: 37, 39, 41–63, 66, 70, 72, 78, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–104; вул.Місячна, вул.Можайського, вул.Нахімова, вул.Пестеля, вул.Писанко, вул.Плеханова, вул.Приватна, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна: 5–7, 9–53; вул.Святослава Хороброго, вул.Соборна: 16–28; вул.Спартака, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Чумацька, вул.Шахтна, вул.Щедріна, пров.Зелений, пров.Тихий, тупик Лесі Українки
120719 вул.Єдності, 41, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Державний професійно-технічний заклад "Марганецький професійний ліцей", спортивна зала, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Єдності: 47–55, 80, 82, 84, 88; вул.Капітана 1 рангу Білогуня: 1–33, 35, 37–39; пров.Космічний, тупик Миру, квартал Північний
120720 вул.Єдності, 65А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12, фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Гірників, вул.Єдності: 57–63, 65–71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 90, 92, 94–114; вул.заїзд Радіщева, вул.Кленова: 26, 28, 32, 36–65; вул.Кримська, вул.Ладигіна, вул.Лозова, вул.Маяковського, вул.Миру: 1–35, 38, 40; вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Набережна: 159–199; вул.Наукова, вул.Невського, вул.Нижня, вул.Перемоги, вул.Пушкіна: 55–81; вул.Радіщева: 1–9; вул.Севастопольська, вул.Універсальна, вул.Франка, пров.Гірників, пров.Сеченова
120721 вул.Єдності, 160, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
ПАТ "Рудоремонтний завод", їдальня №3, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Базарна, вул.Бережного, вул.Василя Жуковського, вул.Гагаріна: 2–58, 59, 61, 63, 65, 69, 73–75; вул.Гідності: 1–72; вул.Глінки, вул.Ентузіастів, вул.Єдності: 91, 93, 118–190; вул.Заводська, вул.Залізнична: 2–61; вул.Металургів, вул.Мусорського, вул.Першотравнева, вул.П.Люльки, вул.Радіщева: 10–52; вул.Райдужна, вул.Сурікова, вул.Трояндова, вул.Фруктова, вул.Ціолковського, пров.Нестерова, пров.Новий, пров.П.Люльки, пров.Середній, пров.Ціолковського, тупик Бережного, тупик Середній
120722 вул.Кленова, 127, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім", актовий зал, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Бетховена, вул.Ватутіна, вул.Весняна: 1–39, 41–43, 45, 49, 51, 53; вул.Виїзна: 1–15, 17, 19–21А; вул.Гагаріна: 58А, 60–60А, 62, 64, 66–68, 70–72, 81–119; вул.Гагаріна заїзд 1, вул.Гідності: 73–121; вул.Гоголя, вул.Європейська: 1–37А; вул.Єрмака, вул.заїзд Гагаріна, вул.Залізнична: 63–143; вул.Кармелюка: 1–27; вул.Кленова: 66–133; вул.Луганська: 1–32; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Прохолодна: 2–34, 38, 40, 42, 44–44А; вул.Пугачова, вул.Радісна, вул.Ростовська, вул.Старицького: 1–42, 44, 46–46А; вул.Степова, вул.Тургєнєва, вул.Хліборобів: 1–16, 18, 20; вул.Чіатурська, вул.9 Січня, пров.Переможців
120723 вул.Хліборобів, 32, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
адмінбудинок "Лісгоспу", зала засідань
м.Марганець – вул.Азовська, вул.Берегова, вул.Весняна: 40, 44, 46–48, 50–50А, 52, 54–89; вул.Виїзна: 16, 18, 22–101; вул.Волгоградська, вул.Героїв праці, вул.Донецька, вул.Європейська: 38–88; вул.Кармелюка: 29–55; вул.Козацька, вул.Підстепна, вул.Прохолодна: 35–37, 39–39А, 41–41А, 43–43А, 45–84; вул.Пшенична, вул.Слов’янська, вул.Старицького: 43, 45, 47–93; вул.Стрілецька, вул.Тюльпанова, вул.Хліборобів: 17, 19, 21–49; вул.Цимлянська, пров.Тінистий
120724 квартал Ювілейний, 16, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Акварельна, вул.Луганська: 34–36; вул.Рожева, вул.Фокіна, квартал Ювілейний: 1А–6, 8–15;
120725 вул.Лермонтова, 8, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка", фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Лермонтова: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 23–31; вул.Торгівельна, квартал Ювілейний: 1, 7; квартал 10-й
120726 вул.Лермонтова, 2, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, актова зала, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Дружби, вул.Квітникова, вул.Клочко, вул.Курчатова, вул.Лермонтова: 13 (багатоповерховий), 15 (багатоповерховий), 17 (багатоповерховий), 19 (багатоповерховий), 21 (багатоповерховий); вул.Миротворців, вул.Миру: 65, 67–69, 71–71А, 73–75, 79–81, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 106–128; вул.Оптимістична, вул.Тітова, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Юнацька, вул.Ясна, пров.Мальовничий, пров.Рідний
120727 вул.Київська, 159, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
МНС "Гірничо-рятувальний загін", актова зала
м.Марганець – вул.Київська: 159–161, 163, 165, 198–252; вул.Київська мала, вул.Перспективна: 2–4; вул.Підстанція Грушевська, квартал Сонячний: 5–12; Мікрорайон «Зоря»
120728 вул.Щербини, 26, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Марганецька гімназія, фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Барвиста, вул.Грибоєдова, вул.Джамбула, вул.заїзд Київський, вул.Зоря, вул.Київська: 80А, 80В, 82–84, 86, 88–88А, 90А, 92, 94, 96, 98, 102–104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150, 152, 154, 156–158А, 162, 164, 166–168, 172–196, 258; вул.Кольцова, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Кубанська, вул.Лазо проїзд 2, вул.Медова, вул.Молодіжна: 2, 4–8; вул.Рилєєва, вул.Чарівна, вул.Шишкіна, пров.Казковий, пров.Лебединий
120729 вул.Бульварна, 5, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Навчально-виховний комплекс "Ліцей - спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №10", фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Бульварна: 3; вул.Київська: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149; вул.Паркова: 18–22; вул.Проектна
120730 вул.Перспективна, 3А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Гуманітарна гімназія ім.Т.Шевченка, фойє, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Київська: 151, 153, 155; вул.Перспективна: 1, 5; квартал Східний: 1–14, 17–18;
120731 вул.Київська, 174А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Комунальний заклад "Міський центр-комплекс позашкільної роботи", фойє
м.Марганець – вул.Бульварна: 8–12; вул.Героїчна, вул.Герцена, вул.ім.П.Грекова, вул.Кедрова, вул.Київська: 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99–101, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123, 125–125А, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 170; вул.Лермонтова: 3–5, 9, 11, 13 (приватний), 15 (приватний), 17 (приватний), 19 (приватний)–19А (приватний), 21 (приватний); вул.Молодіжна: 1, 3; вул.О.Гончара, вул.Осипенко, вул.Паркова: 2–14; вул.Шахтарська, вул.Щербини
120732 вул.Перспективна, 3Б, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
КП "Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м.Марганця", фойє
м.Марганець – вул.Паркова: 24; вул.Перспективна: 10–14; квартал Сонячний: 1–4, 14–20; квартал Східний: 16;
120733 вул.Лісна, 39, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Червоногригорівське сільське споживче товариство, каб.1, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Запорізька, вул.Колективна, вул.Лісна, вул.Макаренко, вул.Максимова, вул.Мелітопольська, вул.Московська, вул.Тімірязєва, пров.Ковпака, пров.Маресьєва
120734 вул.Новоселівка, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Торгівельний комплекс "Каскад", каб.1, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Богуна, вул.заїзд Польовий, вул.Закам’янка, вул.Захара Донія, вул.Кутузова, вул.Новоселівка, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Польова заїзд 1, вул.Суворова, вул.Чкалова, пров.Вугловий, пров.Глухий, пров.Круговий, пров.Трудовий, пров.Чкалова
120735 вул.Фабрична, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Автомобільна, вул.Бабушкіна, вул.Будівельна, вул.Валентина Сєрова, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Гастело, вул.Гордієнко, вул.Добролюбова, вул.Долгова, вул.Журналістів, вул.заїзд Грейдерний, вул.Івана Сірка, вул.Комарова, вул.Кузнечна, вул.Лугова, вул.Мінська, вул.Нікопольська, вул.Панфілова, вул.Пожарського, вул.Попова, вул.Рекордна, вул.Свободи, вул.Соняшникова, вул.Таврійська, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Щаслива, пров.Добролюбова, пров.Кузнечний, пров.Нікопольський, пров.Панфілова, пров.Північний, пров.Харківський
120736 вул.Історична, 22, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5", спортивна зала, 1-й поверх
м.Марганець – вул.Бестужева, вул.Брюлова, вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Жемчужна, вул.Заливна, вул.Ізмаїла Срезневського, вул.Історична, вул.Калинова, вул.Канєвська, вул.Композитора Лисенка, вул.Криворізька, вул.Лєванєвського, вул.Мистецька, вул.Пирогова, вул.Репіна, вул.Різдвяна, вул.Світла, вул.Селянська, вул.Сінна, вул.Староміська, вул.Трубна, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Хортицька, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Баха, пров.Бистрий, пров.Ванцетті, пров.Городищанський, пров.Затишний, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Обхідний, пров.Ревун, пров.Тавричний, пров.Ударний, пров.Шевченко
121022 вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922
школа №7, спортивна зала, 2-й поверх
м.Кам’янське – вул.Дмитра Яворницького: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 15, 16, 18, 20, 22/2, 24/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 55А, 57, 59, 59А, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71, 71А, 73, 73А, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 83А, 85, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Звенигородська: 2/21–6Б, 11, 13–15, 19–21; вул.Миру: 42; вул.Ніжинська
121023 вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922
школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 1–29; вул.Звенигородська: 1/11; вул.Костромська: 1–19; вул.Михайла Грушевського: 5, 7, 13, 17;
121024 вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922
школа №35, коридор, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Вітебська, вул.Горького: 62, 63, 63А, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 155А, 156, 157, 159, 161; вул.Дружня, вул.Курганська, вул.Маяковського: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/1, 120/2, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 162, 164; вул.Михайла Грушевського: 11, 16А, 19, 32; вул.Ползунова, вул.Привітна: 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Сормовська, вул.Сурська: 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75А, 75Б, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/2, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Ялтинська: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/29, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76;
121025 вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922
школа №35, коридор, 2-й поверх
м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 33–45; вул.Костромська: 23–25; вул.Михайла Грушевського: 23–27, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69; вул.Ніколенка
121026 вул.Покровська, 18, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51912
реабілітаційний центр, спортивна зала, 2-й поверх
м.Кам’янське – вул.Донська, вул.Канівська, вул.Мечнікова, вул.Михайла Грушевського: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70–213, 215–219; вул.Пестеля, вул.Покровська, вул.Попова, вул.Пржевальського, вул.Рилєєва, вул.Стасова: 72; вул.Ціолковського: 167, 169, 171, 175, 177, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 217, 221, 223, 225–225А, 227, 282–350; пров.Дніпровський, пров.Покровський, проїзд Залізничний, платф 152 км
121027 вул.Сергія Слісаренка, 5, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935
Дитячо-юнацька спортивна школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 7, 9–11, 13, 15; вул.Онищенка, вул.Сергія Слісаренка: 11, 15, 17, 42; вул.Стасова: 80, 80А, 82, 82А, 83А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 86А, 87, 87Б, 88, 88А, 89А, 89Б, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101А, 103; вул.Ціолковського: 159, 161, 163, 165, 272–278;
121029 вул.Криворізька, 41, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51914
школа №28, вестибюль, 2-й поверх
м.Кам’янське – вул.Болотнікова, вул.Брянська, вул.Данили Чуба, вул.Івана Франка, вул.Керченська, вул.Криворізька: 25, 27, 29, 32, 39, 40, 40А, 40Б, 40В, 41, 43, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 62, 64, 66, 67/16, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106; вул.Леонтовича, вул.Львівська, вул.Наливайка, вул.Орловська: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Осипенко, вул.Пугачова, вул.Романківська: 11, 15, 21, 21Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 27Б, 27В, 27Г, 27Д, 28А, 29, 29А, 31, 33, 33А, 37, 37А, 39, 39А, 39Б, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 49, 49А, 50, 50А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61А, 61/109, 61/121, 62; вул.Станіславського, вул.Степана Разіна: 16, 18, 18А, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 24А, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43Б, 44, 44А, 45, 48, 50, 50А, 50Б, 50/1, 52, 52А, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 66А, 66Б, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 69Б, 70, 70А, 70Б, 72, 73, 74, 75, 75А, 75В, 76, 77, 77А, 77Б, 79, 81, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 89, 89А, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 99, 101, 101Б; вул.Таращанська, вул.Чистої роси, пров.Грабовського, пров.Данили Чуба, пров.Можайського, пров.Осипенко, пров.Степана Разіна, пров.Таращанський, пров.1-й Криворізький, пров.2-й Криворізький, пров.3-й Криворізький
121031 вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
школа №13, коридор, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 8–10, 12–12В, 18, 22–24, 30–32, 34, 38, 40, 47–49; вул.Михайла Грушевського: 6, 10; просп.Василя Стуса: 15Б;
121032 вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
школа №13, коридор, 2-й поверх
м.Кам’янське – вул.Бурхана, вул.Михайла Грушевського: 2, 4, 8, 12, 14, 16; просп.Василя Стуса: 1, 7, 9–11, 15А;
121033 вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
школа №18, коридор, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 25–27, 33, 37, 39, 41–45; вул.Михайла Грушевського: 2А, 4А, 6А, 8А, 12А, 14А, 18/23, 20–22;
121034 вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
школа №18, коридор, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Каштанів: 2/22–4, 6, 8–9; вул.Михайла Грушевського: 28; вул.Сергія Слісаренка: 2/34–10, 12–14, 16, 18А;
121035 вул.Сергія Слісаренка, 30, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
школа №12, коридор, 1-й поверх
м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 2/36–6, 8, 12, 14, 17; вул.Каштанів: 5, 7; вул.Сергія Слісаренка: 24/1–32; просп.Василя Стуса: 21, 23, 27–37/16;
121039 вул.Куп’янська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
адміністративна будівля, актова зала
м.Кам’янське – вул.Виноградна, вул.Долинська, вул.Єнісейська, вул.Загородня, вул.Закарпатська, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Куп’янська, вул.Локомотивна, вул.Макаренка, вул.Павлоградська, вул.Пирогова, вул.Прикордонна, вул.Романківська: 63, 63/58, 65, 67, 69, 69А, 70, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93А, 95, 97, 99, 99А, 101, 101А, 103, 105, 107, 107А, 107Б, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 123, 123А, 125, 125А, 127, 129, 131; вул.Серпухівська, вул.Степана Разіна: 78, 78А, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 92А, 94, 94Б, 96, 98, 100А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 106А, 107, 107Б, 108, 108А, 109, 109А, 109Б, 111, 111А, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118Б, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 123, 123А, 123Г, 124, 125А, 126, 126А, 126Б, 127, 128, 129, 130, 131, 131А, 132, 132А, 133, 133А, 133Б, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 139А, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 144, 144А, 145, 146, 146А, 146Б, 147, 147А, 148, 149; вул.Сумська, вул.Челюскіна, вул.Чугуївська, пров.Челюскіна, пров.1-й Чугуївський, пров.2-й Чугуївський, пров.3-й Чугуївський
121044 вул.Сергія Слісаренка, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
Кам’янська міська лікарня №7, хол, 2-й поверх
Комунальний заклад "Кам’янська міська лікарня №7" Дніпропетровської обласної ради"
121045 вул.Михайла Грушевського, 214, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51912
Кам’янська виправна колонія №34, актова зала для засуджених, 2-й поверх
Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№34)"
121777 вул.Паркова, 15, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400
актова зала, 2-й поверх
Комунальний заклад «Марганецька центральна міська лікарня Дніпропетровської обласної ради»
121782 вул.Івана Сірка, 43, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
селищний будинок культури, хол
смт Аули – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Олексієнка, вул.Героїв Переправи, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сірка, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Якова Новицького, пров.Богдана Хмельницького І, пров.Богдана Хмельницького ІІ, пров.Богдана Хмельницького ІІІ, пров.Віктора Олексієнка, пров.Желєзнодорожний, пров.Космонавтів, пров.Медицинський, пров.Соборний