Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Донецька область, Територіальний виборчий округ № 59

Дільниць - 159

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Донецька обл., у р-ні м. Новогродівка
000002
Донецька обл., Великоновосілківський р-н, у р-ні с-ща Зелений Гай
000003
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні м. Мар’їнка
000004
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні с. Богоявленка
000005
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні с. Новомихайлівка
000006
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні с. Тарамчук
000007
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні с. Єлизаветівка
000008
Донецька обл., Великоновосілківський р-н, у р-ні смт Велика Новосілка
000009
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні м. Курахове
000010
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні м. Красногорівка
000011
Донецька обл., м. Селидове, у р-ні смт Комишівка
000012
Донецька обл., у р-ні м. Селидове
000013
Донецька обл., Мар’їнський р-н, у р-ні с. Галицинівка
000014
Донецька обл., Великоновосілківський р-н, у р-ні с. Дніпроенергія
000015
Донецька обл., у р-ні м. Вугледар
140087 вул.Зарічна, 29, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500
Великоновосілківський професійний ліцей, фойє
смт Велика Новосілка – вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Сєвєрна, вул.Тараса Шевченка: 45А; пров.Береговий, пров.Сільгосптехніки, с.Новий Комар
140088 вул.Весела, 40А, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500
Великоновосілківська гімназія, фойє
смт Велика Новосілка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Грецька, вул.Матросова, вул.Стадіонна, вул.Тараса Шевченка: 1–45, 46–52; вул.Фонтанна, вул.Шкільна: 1–105, 107; вул.Янісольська: 1–55, 57; пров.Аграрний: 17, 19–19А, 21–21А, 23–23Б, 25, 27, 29–29Б, 36–68А; пров.Ветеринарний, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Партизанський: 38–49; просп.Гагаріна: 16, 24–24А, 26–61;
140089 вул.Центральна, 33, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500
районний культурно-оздоровчий комплекс, гостьова, 2-й поверх
смт Велика Новосілка – вул.Андрія Шептицького: 38, 40, 42–133; вул.Пушкіна: 42–147; вул.Українська: 35–37, 39, 41–43А, 45, 47, 49, 51, 55–160; вул.Центральна: 43–134; вул.Шкільна: 106, 108–162; вул.Янісольська: 56, 59–151; пров.Бригадний, пров.Весняний, пров.Лиманний, пров.Огородній, пров.Партизанський: 1–37; пров.Привольний, пров.Узький, пров.Урожайний, пров.Ясельний, просп.Гагаріна: 2–14, 17–23, 25;
140090 вул.Азовська, 1, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500
школа №2, їдальня
смт Велика Новосілка – вул.Азовська, вул.Андрія Шептицького: 1–37, 39, 41; вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Отрадна, вул.Пушкіна: 1–35; вул.Садова, вул.Степна, вул.Українська: 2–34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52–54; вул.Центральна: 1–30; вул.Чайковського, пров.Аграрний: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–35А; пров.Затишний, пров.Середній, пров.Сонячний, пров.Южний
140091 вул.Героя, 86, с.Времівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85581
сільський будинок культури, фойє
с.Времівка
140093 вул.Немировича-Данченка, 45, с.Нескучне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85582
школа, фойє
с.Нескучне
140094 вул.Мічуріна, 4, с-ще Благодатне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85506
сільський будинок культури, фойє
с-ще Благодатне
140095 вул.Миру, 41, с.Андріївка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85540
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Андріївка
140096 вул.Макарова, 45, с.Шевченко, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85541
контора СТОВ "Побєда", зала засідань
с.Петропавлівка, с.Слов’янка, с.Шевченко
140097 просп.Миру, 23, с.Багатир, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85530
сільська рада, зала засідань
с.Багатир
140098 вул.Миру, 2, с.Олексіївка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85531
школа, хол
с.Зелений Кут, с.Новоукраїнка, с.Олексіївка
140099 вул.Центральна, 39, с.Євгенівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85563
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Євгенівка
140100 вул.Центральна, 20А, с.Зелене Поле, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85525
приміщення колишньої контори КСП "Дружба", актова зала
с.Зелене Поле, с.Новопіль, с.Новосілка
140102 вул.Центральна, 35А, с.Іскра, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85510
сільський будинок культури, фойє
с.Іскра
140103 вул.Ювілейна, 64, с-ще Зелений Гай, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85511
сільський будинок культури, хол
с-ще Зелений Гай
140104 вул.Єгорова, 6, с.Комар, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85520
сільський будинок культури, мала зала
с.Комар, с.Запоріжжя, с.Зірка, с.Ялта
140105 вул.Гагаріна, 39, с.Веселе, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85521
школа, спортивна зала
с.Веселе, с.Дніпроенергія, с.Новоочеретувате, с.Скудне, с.Федорівка
140107 вул.Мічуріна, 26, с.Костянтинопіль, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85542
сільський клуб, зала
с.Костянтинопіль
140108 вул.Молодіжна, 57, с.Улакли, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85543
школа, спортивна зала
с.Улакли
140109 вул.Центральна, 27, с-ще Розлив, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85544
сільський будинок культури, фойє
с-ще Розлив
140110 вул.Григорія Балжи, 56, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571
культурно-дозвіллєвий комплекс, актова зала
с.Красна Поляна – вул.Больнична, вул.Братів Героїв, вул.Грецька, вул.Григорія Балжи, вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Підгорна, вул.Тополина, пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Кооперативний, пров.Поштовий, пров.Сільрадовський, пров.20 років Перемоги
140111 вул.Григорія Балжи, 52, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571
Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє
с.Красна Поляна – вул.Виноградна, вул.Войциха, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Мала Садова, вул.Олександра Матросова, вул.Оськіна, вул.Східна Застава, пров.Мічуріна, пров.Шкільний
140112 вул.Лейтенанта Садового, 103, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571
школа, класна кімната
с.Красна Поляна – вул.Лейтенанта Садового, вул.Ювілейна
140113 вул.Центральна, 1, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570
будівля механізаторів СТОВ "Прогрес", зала засідань
с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 1–46; вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Садова, с.Георгіївка
140114 вул.Центральна, 44, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570
контора ТОВ "Южноє", зала засідань
с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 47–140; вул.Дачна, вул.Кар’єрна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–72, 81, 185; вул.Степна: 1–16; вул.Центральна: 1–97; вул.Яр
140115 вул.Центральна, 185, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570
школа, спортивна зала
с.Новопетриківка – вул.Набережна: 73–80, 82–184, 186–248; вул.Степна: 17–58; вул.Центральна: 98–248;
140116 вул.Блакитна, 1, с.Ялинське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570
сільський клуб, танцювальна зала
с.Малий Керменчик, с.Ялинське
140117 вул.Паркова, 3, с-ще Керменчик, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85561
школа, спортивна зала
с-ще Керменчик
140118 вул.Полєтаєва, 16, с-ще Новодонецьке, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85561
сільський будинок культури, зала
с-ще Новодонецьке
140119 вул.Центральна, 46, с.Новомайорське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85562
сільський будинок культури, фойє
с.Новомайорське
140120 просп.Київський, 12, с.Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85512
школа, хол
с.Піддубне, с.Грушівське, с.Новохатське, с.Толстой
140121 вул.Центральна, 36А, с.Мирне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85513
сільський будинок культури, фойє
с.Мирне, с-ще Перебудова
140122 вул.Центральна, 23, с-ще Роздольне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85532
сільський будинок культури, глядацька зала
с-ще Роздольне
140123 вул.Широка, 5, с-ще Одрадне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85514
дитячий садок, спортивна зала
с-ще Одрадне
140124 вул.Кооперативна, 21, с.Старомайорське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85550
сільський будинок культури, фойє
с.Старомайорське, с.Рівнопіль
140125 вул.Миру, 2, с.Макарівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85550
сільський будинок дозвілля, зала
с.Макарівка, с.Сторожеве
140126 вул.Центральна, 26, с-ще Урожайне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85551
сільський будинок культури, фойє
с-ще Урожайне
140127 вул.Б.Набережна, 112А, с.Старомлинівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85552
центр культури та дозвілля, фойє
с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 88, 90–164; вул.Демуренка, вул.Зарічна, вул.Зелена: 51, 53, 55–130; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна: 80, 82, 85–151; вул.Чкалова: 41–120; вул.Шевченка: 18А–71; вул.Ялинська, пров.Гоголя, пров.Маломостовий, пров.Парковий, пров.Північний, пров.Поштовий, пров.Фонтанний, пров.Шкільний
140128 вул.Центральна, 99, с.Старомлинівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85552
школа №1, фойє
с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 1А–87, 89; вул.Зелена: 1–50, 52, 54; вул.Каніщева, вул.Кошевого, вул.Кримська, вул.Темира, вул.Центральна: 1–79, 81, 83; вул.Челюскінців, вул.Чкалова: 1–39; вул.Шевченка: 1–18; пров.Будівельний, пров.Кримський, пров.Мічуріна, пров.Південний, пров.Садовий, пров.Тімірязєва, пров.Труда, с-ще Ключове, с.Орлинське
140130 вул.Першотравнева, 31, с.Завітне Бажання, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85553
сільський клуб, фойє
с.Володине, с.Завітне Бажання
140131 вул.Маяковського, 32, с-ще Золота Нива, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560
магазин "Центральний", друга зала
с-ще Золота Нива
140132 вул.Центральна, 20, с.Шахтарське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560
сільський будинок культури, фойє
с.Шахтарське
140133 вул.Гагаріна, 32, с-ще Ясна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560
сільський будинок культури, актова зала
с-ще Ясна Поляна
140134 вул.Нова, 1, с.Вільне Поле, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85524
сільський будинок культури, фойє
с.Вільне Поле, с.Привільне
140135 вул.Гагаріна, 37, с.Воскресенка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85523
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Воскресенка, с.Олександроград
140136 вул.Шевченка, 1, с-ще Шевченко, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85522
сільський будинок культури, фойє
с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с-ще Комишуваха
140306 вул.Заводська, 21, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600
школа №1, вестибюль
м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 3–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104–104А, 106–106А, 108–108А; вул.Заводська, просп.Дружби: 40–53; с.Побєда
140307 просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600
будинок культури, дискозала
м.Мар’їнка – вул.Героїв Чорнобиля: 1–117А, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Жовтнева: 10–172, 174–174А, 176, 178; вул.Матросова, вул.Нова, вул.Петра Карпова: 1–108; вул.Сергія Прокоф’єва: 10–164А, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шевченка: 2–138А, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186; просп.Дружби: 5–15;
140308 просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600
будинок культури, глядацька зала
м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 73, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109–122; вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–297; вул.Жовтнева: 173, 175, 177, 179–224; вул.Молодіжна, вул.Петра Карпова: 109–158; вул.Садова, вул.Сергія Прокоф’єва: 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175, 177, 179–300А; вул.Степна, вул.Шевченка: 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185Б, 187–310; вул.Ювілейна, пров.Шахтний
140309 просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600
школа №2, вестибюль
м.Мар’їнка – вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Поліграфічна, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, просп.Дружби: 20;
140310 просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600
школа №2, хол, 2-й поверх
м.Мар’їнка – вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Москалевського, вул.Осипенка, вул.Парижська, вул.Слов’янська
140311 вул.Лермонтова, 36А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
школа №3, вестибюль
м.Красногорівка – вул.Ватутіна, вул.Географічна, вул.Геологічна, вул.Желєзнодоріжна, вул.Історична, вул.Конституції, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лутугіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Марта
140312 вул.Адміністративна, 3А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка, зал реєстрації актів цивільного стану
м.Красногорівка – вул.Гоголя, вул.Некрасова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна, вул.Слов’янська, вул.Фермерська
140313 вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
міський клуб "Веселка", зала
м.Красногорівка – вул.Адміністративна, вул.Металургів, вул.Охтирська, вул.Суворова: 2, 4; вул.Ярослава Мудрого
140314 вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
молодіжний центр, зала
м.Красногорівка – вул.Академіка Корольова, вул.Суворова: 1, 3, 5–159; вул.Сумська: 23–34; вул.Чехова, вул.Чкалова
140315 вул.Сумська, 17, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
школа №5, вестибюль
м.Красногорівка – вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Сумська: 1–22;
140316 вул.Охтирська, 2, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
Державний навчальний заклад "Красногорівське вище професійне училище", вестибюль
м.Красногорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Григорія Сковороди, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Толстого, вул.Центральна: 2–14; вул.Центральна, ІV квартал
140317 вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
Мар’їнська центральна районна лікарня, перший зал вестибюля
м.Красногорівка – вул.Восточна, вул.Центральна: 1;
140318 вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
Мар’їнська центральна районна лікарня, другий зал вестибюля
м.Красногорівка – м-н Сонячний
140319 вул.Нахімова, 2А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
технікум, вестибюль
м.Красногорівка – вул.Абрикосова, вул.Белінського, вул.Грушевського, вул.Западна, вул.Звьоздна, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Малинова, вул.Нахімова, вул.Орєхова, вул.Островського, вул.Сєвєро-восточна, вул.С.Прокоф’єва, вул.Студентів, вул.Чайковського, вул.1 Мая, пров.Виноградний, пров.Центральний
140320 вул.Кобзаря, 101А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
школа №4, спортивна зала
м.Красногорівка – вул.Дачна, вул.Зелена, вул.Кобзаря, вул.Лисенка, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Сєвєрна, вул.Сєдова, вул.Челюскінців, вул.Шмідта, вул.Яблунева
140321 просп.Запорізький, 2, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
будинок культури, фойє
м.Курахове – вул.Грушева, вул.Енергетиків, просп.Запорізький: 2А–12А; Підстанція, с-ще Старі Терни
140322 вул.Пушкіна, 11А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
школа №2, спортивна зала, 2-й поверх
м.Курахове – вул.Мечникова: 15–31; вул.Пушкіна: 13, 15, 18, 20, 22, 24–32; просп.Миру: 4А–21; просп.Прокоф’єва: 3–6; просп.Соборний: 11–12;
140323 вул.Пушкіна, 17, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
школа №1, спортивна зала
м.Курахове – вул.ІІ-Нагорна: 3–15; вул.І-Нагорна: 1–67; вул.Пушкіна: 19, 21, 23; просп.Прокоф’єва: 12, 14–16А, 18–24;
140324 вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
професійно-технічний ліцей, фойє, 1-й поверх
м.Курахове – вул.Лермонтова: 1–6, 8, 10; вул.Мечникова: 1–13А; вул.Пушкіна: 1–12, 14, 16; просп.Запорізький: 16, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32–34А, 36; просп.Соборний: 3–10, 15, 17–21А;
140325 вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
професійно-технічний ліцей, фойє, 2-й поверх
м.Курахове – вул.Лермонтова: 17–30; вул.Побєди: 16–18, 20, 22; просп.Прокоф’єва: 11, 13, 17;
140326 просп.Миру, 15А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
гімназія "Престиж",спортивна зала, 1-й поверх
м.Курахове – вул.Лермонтова: 7, 9, 11А–16; вул.Побєди: 4А, 14; просп.Запорізький: 40–46; просп.Соборний: 14А, 16, 25, 27–31, 33;
140327 просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
школа №5, перехід-хол, 1-й поверх
м.Курахове – м-н Южний
140328 просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
школа №5, спортивна зала, 1-й поверх
м.Курахове – вул.Березова, вул.В.Салія, вул.Державна, вул.ІІ-Нагорна: 21–79; вул.І-Нагорна: 69–140; вул.Історична, вул.Марії Лобової, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Побєди: 1–3, 5–13, 15, 19, 21, 22А–85; вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Чумацька, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Межевий, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Отрадний, просп.Запорізький: 48–64; просп.Миру: 27–88; просп.Прокоф’єва: 25–86; просп.Соборний: 26, 32, 34–61;
140329 просп.Запорізький, 114, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
школа №3, кабінет початкових класів
м.Курахове – вул.Вишнева, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Покровська, вул.Степна, вул.Урожайна, вул.Ушакова, вул.Франка, пров.Затишний, просп.Запорізький: 74, 80;
140330 просп.Запорізький, 23А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
вокзал станції Роя, зала очікування
м.Курахове – вул.Белінського, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Железнодоріжна, вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Металургійна, вул.Польова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фермерська, вул.Шахтарська, вул.8 Марта, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Роївський, просп.Запорізький: 19–21, 23, 25, 29, 31, 35, 39, 65–73, 77, 81–236;
140331 вул.Центральна, 37, смт Іллінка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85615
будинок дозвілля, каб.4
м.Курахове – вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Нова Іллінка, смт Іллінка, с.Степанівка
140332 вул.Миру, 32, с-ще Острівське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
Острівський клуб, кінозала
м.Курахове – вул.Восточна, вул.Набережна, с-ще Острівське
140338 вул.Первомайська, 70, с.Богоявленка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85643
будинок народної творчості, танцювальна зала
с.Богоявленка
140339 вул.Івана Середи, 1А, с.Галицинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85620
школа, вестибюль
с.Галицинівка, с.Долинівка, с.Карлівка, с.Лісівка
140340 вул.Шкільна, 1А, с.Дачне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611
школа, спортивна зала
с.Дачне
140341 вул.Острівська, 31А, с.Костянтинопольське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650
школа, гардеробна
с.Костянтинопольське, с.Янтарне
140342 вул.Центральна, 2, с.Сухі Яли, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611
магазин КТП "Комета", зала
с.Зеленівка, с.Сухі Яли
140343 вул.Світла, 1А, с.Дальнє, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
адміністративна будівля ТОВ "Бугстройторг", кабінет бухгалтерії
с.Дальнє
140344 вул.Центральна, 39Б, с.Єлизаветівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85651
школа, актова зала
с.Єлизаветівка, с.Іллінка, с.Романівка
140345 вул.Миру, 3, с.Зоряне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85621
будинок соціально-культурних послуг, фойє
с.Зоряне, с.Желанне Перше, с.Желанне Друге, с.Олександропіль
140346 вул.Центральна, 40, с.Катеринівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85652
школа, вестибюль
с.Катеринівка, с.Антонівка
140347 вул.Шахтарська, 47Б, с.Костянтинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85653
будинок культури, фойє
с.Костянтинівка
140350 вул.Центральна, 100Б, с.Максимільянівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85622
будинок культури, обрядова зала
с.Максимільянівка
140351 вул.Гагаріна, 1, с.Георгіївка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85623
школа, спортивна зала
с.Георгіївка
140352 вул.Центральна, 56Г, с.Новомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85654
будинок культури, фойє
с.Славне, с.Новомихайлівка, с.Парасковіївка
140353 вул.Сонячна, будинок дозвілля, с.Новоселидівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85610
будинок сімейного дозвілля, фойє
с.Новоселидівка, с.Вовченка, с.Вознесенка, с.Ізмайлівка, с.Кремінна Балка
140354 вул.Шкільна, 17, с.Новоукраїнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85640
школа, спортивна зала
с.Новоукраїнка
140355 вул.Центральна, 59, с.Пречистівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85642
школа, актова зала
с.Пречистівка
140356 вул.Новоселів, 56, с.Максимівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85641
школа, спортивна зала
с.Максимівка
140357 вул.Центральна, 73, с.Павлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85672
школа, фойє
с.Павлівка
140358 вул.Зайцева, 1, с.Степне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665
школа, вестібюль
с.Степне, с.Тарамчук
140359 вул.Ветеранів, 21, с.Солодке, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665
сільський клуб, танцювальна зала
с.Солодке
140360 вул.Юбілєйна, 43А, с.Водяне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665
фельдшерсько-акушерський пункт с.Водяне, приймальня
с.Водяне
140361 вул.Набережна, 1А, с.Березове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665
будинок дозвілля, танцювальна зала
с.Березове
140362 вул.Дронова, 42А, с.Успенівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650
школа, вестибюль
с.Успенівка, с.Веселий Гай, с.Ганнівка, с.Трудове
140364 вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630
Мар’їнська центральна районна лікарня
Комунальна лікувально–профілактична установа «Мар’їнська центральна районна лікарня»
140365 вул.Мечнікова, 14, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612
Курахівська міська лікарня
Курахівська міська лікарня
140662 вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, фойє, ліве крило, 1-й поверх
м.Вугледар – вул.Трифонова: 2, 4, 16, 28–46; вул.13 Десантників: 1–27;
140663 вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, фойє, праве крило, 1-й поверх
м.Вугледар – вул.Трифонова: 7, 15; вул.13 Десантників: 29–47;
140664 вул.30-річчя Перемоги, 2, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Вугледарський міський культурно-дозвіллєвий центр, фойє, 1-й поверх
м.Вугледар – вул.Трифонова: 3, 5, 9, 24–26; вул.30-річчя Перемоги: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
140665 вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Вугледарська загальноосвітня школа № 2, 1-й поверх, фойє, ліве крило
м.Вугледар – вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Кольорова, вул.Літня, вул.Магістральна, вул.Садова, вул.Трифонова: 6, 8, 12–14, 18; вул.Шахтарська: 24–36; вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги: 1–3, 5, 7;
140666 вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Вугледарська загальноосвітня школа № 2, 1-й поверх, їдальня
м.Вугледар – вул.Шахтарська: 2–14, 22, 38–44; вул.30-річчя Перемоги: 9;
140667 вул.Миру, 2, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Вугледарський навчально-виховний комплекс "Мрія", 1-й поверх, їдальня
м.Вугледар – вул.Миру: 5–6; вул.Молодіжна
140668 вул.Миру, 2А, м.Вугледар, Донецька обл., 85670
Дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала, 1-й поверх, ліве крило
м.Вугледар – вул.Миру: 7–9; вул.Шахтарська: 16; вул.13 Десантників: 49–51; вул.30-річчя Перемоги: 11, 13, 18–24;
141145 вул.С.Тюленіна, 20, м.Новогродівка, Донецька обл., 85484
школа №8, спортивна зала
м.Новогродівка – вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Дачна, вул.Дубініна, вул.Карбишева, вул.Кольцова, вул.Космонавтів, вул.Нєкрасова, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Р.Люксембург, вул.Степова, вул.С.Тюленіна, вул.Суворова, вул.Толбухіна, вул.Франко, вул.Шахтна, вул.Юності, вул.8 сєнтября
141146 вул.Шкільна, 15, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
школа №9, вестибюль
м.Новогродівка – вул.А.Матросова, вул.Весела, вул.Восточна, вул.Гродівська, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Лєрмонтова, вул.О.Кошового: 6–22, 24, 26; вул.Островського, вул.Паркова: 5–7, 15, 19, 21–24; вул.Патріотична, вул.Райдужна, вул.Сєченова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шкільна, пров.Затишний
141147 вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
школа №10, перехідна галерея
м.Новогродівка – вул.Вишнева, вул.Вуглезбірна, вул.Кобзаря, вул.Корольова, вул.Надії: 2–31; вул.О.Кошового: 23, 25, 28–44; вул.Паркова: 14, 16–18, 20, 26; вул.Правди, вул.Риночна: 63, 67–73, 75, 77–79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 100–139; вул.Садова, вул.Центральна: 1–3, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17; вул.Чехова, вул.Шевченка: 4–25, 30, 36–40; пров.Сонячний
141148 вул.Театральна, 18А, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
музична школа, оркестрова зала
м.Новогродівка – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Донецька: 3, 5, 7–9, 11, 13; вул.Дружби, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна: 36, 38, 40–55; вул.Молодіжна: 34–36, 38–62; вул.Паркова: 29–49, 51–67; вул.Риночна: 140; вул.Театральна: 28–30; вул.Фестивальна
141149 вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
Палац Культури, хол, 1-й поверх
м.Новогродівка – вул.Донецька: 4, 6, 15; вул.Мічуріна: 2, 4, 6–8, 14, 16, 18, 35, 37, 39; вул.Молодіжна: 15, 17–32, 37; вул.Паркова: 50; вул.Риночна: 141–147; вул.Театральна: 20–24; вул.Тургенєва: 21–23, 25, 27, 29–31; вул.Центральна: 21, 25; вул.Шевченка: 29, 31–35;
141150 вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
Палац Культури, спортзал, 2-й поверх
м.Новогродівка – вул.Гагаріна, вул.Донецька: 10, 12, 14; вул.Мічуріна: 22–32; вул.Тургенєва: 24, 26, 28; вул.Центральна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
141151 вул.Молодіжна, 5, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
Громадська організація "Молодіжна платформа НОВОСХІД", хол
м.Новогродівка – вул.Аварійна, вул.Больнична: 3, 5, 7–33; вул.Б.Хмельницького, вул.Водоп’янова: 4–23, 25, 27; вул.Воронова, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова, вул.Лісна: 3–17, 19, 23–43; вул.Маяковського, вул.Мира, вул.Надії: 34–81; вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна: 1–62, 64–66, 74, 76, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Труда, вул.Ушакова, вул.Центральна: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18–20, 22, 26, 28, 30; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.10-річчя Незалежності України: 9; пров.Шахтарський
141152 вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483
школа №10, вестибюль
м.Новогродівка – вул.Больнична: 4, 6; вул.Водоп’янова: 24, 26, 28–47; вул.Лісна: 18, 20; вул.Мічуріна: 3, 5, 11–13, 15, 17; вул.Молодіжна: 1–14, 16; вул.Тургенєва: 2–18; вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40–46; вул.10-річчя Незалежності України: 2–8, 10–12;
141153 вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400
школа №1, хол, 1-й поверх
м.Селидове – вул.Берегова: 1–116, 118, 122–136, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Верхня: 1А–110; вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заречна, вул.Зелена, вул.К.Ткаченко: 1–37, 39; вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Московська: 1, 3, 5–7, 9–46; вул.О.Кошового, вул.Павлова, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Степна, вул.Урожайна: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23; вул.Центральна: 1–101, 103–103А, 105, 136–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–91, 93–107, 118, 120, 124, 126, 128–130, 132–134; вул.Ясна: 3, 5, 7, 11, 13–15, 17, 19, 21, 25–31, 33, 35, 37, 41, 43–57;
141154 вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400
школа №1, спортивний зал
м.Селидове – вул.Берегова: 144–148Б, 152–152П, 154–154А, 156, 158, 160, 162–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–287; вул.Верхня: 113–184; вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.К.Ткаченко: 38–38А, 40–72; вул.Лазурна, вул.Лозоватська, вул.Л.Шевцової, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Смирнова, вул.Толбухіна, вул.Урожайна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10–12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24–69; вул.Цвєточна, вул.Центральна: 160–266Б; вул.Чехова, вул.Шевченка: 109–117А, 119, 121–123, 125, 127, 131, 135–247; вул.Шкільна, вул.Ясна: 2, 4, 6, 10, 12, 16–16А, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 38–40Б, 42;
141155 вул.Центральна, 108, м.Селидове, Донецька обл., 85400
дитяча бібліотека, читальний зал
м.Селидове – вул.Берегова: 117, 119–121; вул.Московська: 2, 4, 8; вул.Центральна: 102, 104, 106–114; вул.Шевченка: 92;
141156 вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Донецька обл., 85400
центральна бібліотека, відділ по обслуговуванню читачів
м.Селидове – вул.Джерельна, вул.Дубініна, вул.Желанна, вул.Заводська, вул.Карбишева, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кучуринська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Новосельська, вул.Перемоги: 5, 7–39, 41, 43; вул.Щербакова
141157 вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400
гірничий технікум, хол, 1-й поверх, ліворуч
м.Селидове – вул.К.Маркса: 1–5, 7, 9–11, 13–31; вул.Перемоги: 4, 6, 40, 42; вул.Черняховського: 71;
141158 вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400
гірничий технікум, хол, 1-й поверх
м.Селидове – вул.Михайлівська: 77; вул.Нагорна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Сонячна: 4, 6, 8, 10, 12;
141159 вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Донецька обл., 85400
центральна бібліотека, читальний зал
м.Селидове – вул.Гоголя: 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22, 24; вул.Солона: 112–116; вул.Сонячна: 3, 5, 7, 9, 11, 13–19;
141160 вул.К.Маркса, 41, м.Селидове, Донецька обл., 85400
адмінбудівля ДП"Селидіввугілля", хол, 2-й поверх
м.Селидове – вул.Гоголя: 68–72; вул.Кринична, вул.Кузнецова, вул.Лисичанська, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Михайлівська: 1–76, 78–84; вул.Нагорна: 3, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–50А; вул.Островського, вул.Солона: 1–110; вул.Сонячна: 2; вул.Східна, вул.Тініста, вул.У.Громової, вул.Челюскіна, вул.Черняховського: 1–49, 51, 53; вул.8-го Сентября
141161 вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Донецька обл., 85400
будинок культури імені Леніна, хол, 1-й поверх
м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави: 1, 3, 5; вул.Гоголя: 3, 5, 9, 11, 15–17, 26, 28–34; вул.Горького: 1–5; вул.К.Маркса: 6, 8А, 12; вул.Михайлівська: 90–94; вул.Нагорна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А; вул.Шахтна
141162 вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Донецька обл., 85400
будинок культури імені Леніна, хол, 2-й поверх
м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави: 2, 4, 6–12; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Глінки: 4, 6, 8–22; вул.Гоголя: 19, 21, 23, 25, 27, 37–39; вул.Горького: 8–20; вул.З.Космодем’янської, вул.К.Маркса: 32–61; вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 1–13; вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 2–30, 32, 34, 36–62; вул.Черняховського: 50, 52, 54–68, 75–103;
141163 вул.Маяковського, 39, м.Селидове, Донецька обл., 85400
школа №2, актовий зал, 1-й поверх
м.Селидове – вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Маяковського: 14–35, 37; вул.Надії, вул.Перемоги: 53–89; вул.Садова, вул.Свободи
141164 вул.Чернишевського, 9, м.Селидове, Донецька обл., 85400
професійний ліцей, хол, 1-й поверх
м.Селидове – вул.Глінки: 3, 5, 7; вул.Довженка, вул.Маяковського: 36, 38–48; вул.Нахімова, вул.Чайковського: 31, 33, 35; вул.Чернишевського
141165 вул.Вокзальна, 21А, смт Вишневе, м.Селидове, Донецька обл., 85481
залізнична станція, зал очікування
смт Вишневе
141166 вул.Шкільна, школа № 27, смт Комишівка, м.Селидове, Донецька обл., 85482
школа №27, хол, 1-й поверх
смт Комишівка
141167 вул.Центральна, 28А, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
школа №19, хол, 2-й поверх
м.Гірник – вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Горна, вул.Гурова, вул.Електровозна, вул.Енгельса, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Ізмайлівська, вул.Лазурна, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна, вул.Репіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Тімірязєва, вул.Франка, вул.Цвєточна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.1-го Мая, пров.Аварійний, пров.Потьомкіна, пров.Тургенєва, пров.Центральний, пров.Шахтарський
141168 вул.Донецька, 65, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
будинок культури, хол, 2 поверх
м.Гірник – вул.Василькова, вул.Володимирська, вул.Донецька: 67, 69–102, 104, 108, 110, 112; вул.Островського, вул.Шахтарської Слави: 2–8; вул.Шевченка: 64–66, 68, 70–72, 74, 76–78, 84, 88–98; пров.Калиновий, пров.Клубний, пров.Мостовий, пров.Прокоф’єва: 3–22; пров.Стадіонний: 6–28, 34, 36–40; просп.Визволителів Донбасу: 2–25;
141169 вул.Свободи, 34, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
Гірницьке професійно-технічне училище, хол, 1-й поверх
м.Гірник – вул.Ватутіна: 14, 16, 18; вул.Горького, вул.Донецька: 1–66, 68; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Свободи: 6, 8, 10, 14–16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 42–56; вул.Чкалова, вул.Шахтарської Слави: 14–19; вул.Шевченка: 1–55; пров.Жуковського: 1–23; пров.З.Космодем’янської, пров.Московський, пров.Покровський, пров.Світлий, пров.Челюскіна
141170 вул.Пушкіна, 3, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
школа №17, спортивний зал, 1-й поверх
м.Гірник – вул.Ватутіна: 15, 17, 19–28; вул.Пушкіна: 4–21; вул.Свободи: 1–5, 7, 9, 11, 17, 19; вул.Шахтарської Слави: 20–29; вул.Шевченка: 57–61; пров.Дружби: 3–10; пров.Жуковського: 24–30; пров.Прокоф’єва: 27–37; просп.Визволителів Донбасу: 35;
141171 пров.Козацький, 48, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
школа №18, їдальня, 1-й поверх
м.Гірник – вул.Гоголя, вул.Донецька: 103, 105–107, 109, 111, 113–122; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Свободи: 58–70; вул.Чехова, вул.Шевченка: 73, 75, 81–83, 85, 102–120; пров.Абрикосовий, пров.Глінки, пров.Козацький: 3–44; пров.Комарова, пров.Стадіонний: 46; пров.Степний
141172 пров.Прокоф’єва, 28, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487
палац дитячої та юнацької творчості, концертний зал, 2-й поверх
м.Гірник – вул.Пушкіна: 28–34; вул.Свободи: 21, 23, 27, 29, 31–35; вул.Шевченка: 67, 69; пров.Дружби: 14; пров.Козацький: 49–51; пров.Стадіонний: 29–33, 35, 54; просп.Визволителів Донбасу: 30–33, 36–40;
141173 вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485
школа №12, спортивний зал, 1-й поверх
м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 2–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Ватутіна: 6–11, 15; вул.Гоголя, вул.Енгельса: 3–12, 14, 16–18, 22–26, 28–30; вул.К.Маркса: 6; вул.Ломоносова, вул.Первомайська: 2–29, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43–47, 49; вул.Петра Бігми: 3–21, 23, 25, 27; вул.Пирогова, вул.Репіна, пров.Базарний, пров.Попова, пров.Степний, пров.Шахтний
141174 вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485
школа №12, хол, 2-й поверх
м.Українськ – вул.Ватутіна: 12–14, 16–27; вул.Енгельса: 13, 15, 21, 27, 34–38; вул.К.Маркса: 8–28; вул.Петра Бігми: 22, 24, 26, 28–30; вул.Тараса Шевченка: 40; вул.Тімірязєва: 3, 5, 7, 9–22; вул.Чкалова: 45–47; пров.Пушкіна
141175 вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485
школа №13, спортивний зал
м.Українськ – вул.Айвазовського, вул.Богдана Хмельницького: 37–55; вул.Енгельса: 42–58; вул.Матросова, вул.Первомайська: 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Тараса Шевченка: 16–34; вул.Тімірязєва: 4, 6, 8; пров.Ливневий
141176 вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485
школа №13, хол
м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 30, 32, 36, 57–63; вул.Віталія Купрієнка: 23А–45; вул.Горького: 23, 25, 27–48; вул.З.Космодем’янської: 15, 17; вул.Л.Чайкіної: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Молодіжна: 22–38; вул.О.Кошового, вул.Первомайська: 48, 50–66; вул.Чекаліна, вул.Чкалова: 12, 14, 16–43; пров.Лісний
141177 вул.Віталія Купрієнка, 20, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485
міська лікарня, хол, 1-й поверх
м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Віталія Купрієнка: 1–21А; вул.Горького: 3–22, 24, 26; вул.Желєзнодорожна, вул.З.Космодем’янської: 3–14, 16, 18–22; вул.Л.Чайкіної: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–32; вул.Миру, вул.Молодіжна: 3–18; вул.Праці, вул.Тараса Шевченка: 7–13; вул.Чкалова: 5–11, 13, 15; вул.Шкільна
141178 вул.Молодіжна, 24, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490
будинок культури, хол
смт Курахівка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кутузова, вул.Лазаревих, вул.Л.Чайкіної, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–15; вул.Надії, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна: 1–22А; вул.Перемоги, вул.Прокоф’єва, вул.Свободи, вул.Спасательна, вул.Степна, вул.Східна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Центральна: 1–35, 37, 39; вул.Чкалова: 1–23, 25, 29, 31–33; вул.Шкільна, пров.Привокзальний, пров.Шахтарський
141179 вул.Миру, 17, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490
школа №22, хол, 1-й поверх
смт Курахівка – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Квіткова, вул.К.Маркса, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 25–45; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Островського, вул.Папаніна: 25–71; вул.Первомайська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Центральна: 36, 38, 40–57; вул.Чкалова: 24, 26–28, 30, 35–79; вул.Шевченка, вул.8-го Марта
141180 вул.Маресьєва, 7, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493
клуб, хол, 1-й поверх
смт Гостре – вул.Енгельса, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна, вул.Маресьєва, вул.Молодіжна, вул.Панфілова, вул.Погранична: 4–5; вул.Правди, вул.Прокоф’єва, вул.Севастопольська, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Шевченка
141181 вул.Вулиця Роз, 1А, смт Цукурине, м.Селидове, Донецька обл., 85486
школа №26, хол, 1-й поверх
смт Цукурине – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Вулиця Роз, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Квіткова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Тупий
141182 вул.Лісова, 2, смт Цукурине, м.Селидове, Донецька обл., 85486
будинок культури, хол, 1-й поверх
смт Цукурине – вул.Ветеранів праці, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Докучаєва, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.Челюскіна, вул.Ювілейна
141183 вул.Погранична, 1, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493
виправна колонія № 82, клуб
Державна установа"Селидівська виправна колонія (№82)"