Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 91

Дільниць - 165

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
320562 вул.Шкільна, 6, с.Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08142
будинок культури, фойє
с.Бобриця
320578 вул.Центральна, 19, с.Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08120
Бузівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє, 1-й поверх
с.Бузова
320579 вул.Київська, 78/1, с.Гурівщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124
Бузівська сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Буча, с.Гурівщина, с.Любимівка
320580 вул.Кучерова, 67/1, с.Хмільна, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124
клуб, фойє
с.Хмільна
320581 вул.Боярська, 4, с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170
Віто-Поштова сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
с.Віта-Поштова
320582 вул.Шевченка, 3, с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170
Юрівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє
с.Юрівка
320597 вул.Космонавтів, 1, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160
Гатнянська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє
с.Гатне – вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Амбулаторна, вул.Андріївська, вул.Археологічна, вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ботанічна, вул.В. Марченка, вул.В. Швеця, вул.Виноградна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Інститутська, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпа Воловня, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Кібернетична, вул.Кленова, вул.Кожемяцька, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Межигірська, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Оболонська, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.П. Янчука, вул.Південна, вул.Північна, вул.Плодова, вул.Польова, вул.Райдужна, вул.Салютна, вул.Свободи, вул.Святкова, вул.Святопетровського, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.СТ «Джерело», вул.Теремська, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Абрикосовий, пров.Амбулаторний, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Кібернетичний, пров.Райдужний, пров.Сонячний, пров.Шевченка, пров.Ягідний
320598 вул.Київська, 138, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160
клуб, фойє, 1-й поверх
с.Гатне – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Доброго дуба, вул.Доброго шляху, вул.Жовтнева, вул.Жулянська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Покровська, вул.Прикордонна, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Озерний, пров.Шкільний
320607 вул.Грисюка, 4, с.Забір’я, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08145
Забірська загальосвітня школа I-III ступенів, фойє
с.Забір’я
320608 вул.Воздвиженська, 2Б, с.Княжичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143
громадський центр, фойє
с.Княжичі
320609 вул.Лесі Українки, 2, с.Жорнівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143
сільський клуб, фойє
с.Жорнівка
320612 пров.Шкільний, 22, с.Лісники, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08172
сільський клуб, фойє
с.Лісники
320613 вул.Центральна, 62, с.Личанка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08127
сільський клуб, фойє
с.Личанка
320614 вул.Перемоги, 34, с.Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08158
Малютянська загальноосвітня школа I-III ступенів, спортивний зал
с.Малютянка, с.Іванків
320617 вул.Музична, 2, с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125
Музичанська загальноосвітня школа I-III ступенів, їдальня
с.Музичі
320618 вул.Шевченка, 23А, с.Неграші, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125
сільський клуб, фойє
с.Неграші
320624 вул.Гагаріна, 29, с.Петрушки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08113
будинок культури, зал
с.Петрушки
320628 вул.Шевченка, 16, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
будинок культури, фойє
с.Тарасівка – вул.Братів Ткаченків, вул.будинок операторів, вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Леоніда Медоєва, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Нова, вул.Петра Могили, вул.Пушкіна, вул.Свято-Успенська, вул.Сіверська, вул.Хутірська, вул.Шевченка: 1–100; вул.Щаслива, вул.Юріївська, пров.Гоголя, пров.Жовтневий, пров.Лесі Українки, пров.Михайла Жизневського
320629 вул.Шкільна, 2, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
Тарасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє
с.Тарасівка – вул.Абрикосова, вул.Братів Щеглів, вул.Василя Стуса, вул.Високовольтна, вул.Відродження, вул.Вітянська, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Ніни Майбороди, вул.Олекси Тихого, вул.Олени Дубинчук, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Нігояна, вул.Сільгосптехнікум, вул.Соснова, вул.Франка, вул.Хабарова, вул.Червона, вул.Юрія Литвина, пров.Братів Чмілів, пров.Василя Погребного, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Котляревського, пров.Ломоносова, пров.Патріотів: 7; пров.Пролетарський
320630 вул.Чкалова, 3, с.Нове, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
торгівельний комплекс, фойє
с.Нове
320631 вул.Соборна, 2, с.Ходосівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08173
центр культури та мистецтв, глядацька зала, 1-й поверх
с.Ходосівка
320632 вул.Вітянська, 11, с.Круглик, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
сільський клуб, фойє
с.Кременище, с.Круглик
320633 пл.Паширова, 1, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
Хотівський навчально-виробничий комбінат, фойє
с.Хотів – вул.Богомольця, вул.Б.Хмельницького: 1В, 3–7, 9–127; вул.Ветеринарна, вул.Вигінська, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Голосіївська, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Заслонова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Князькіна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Круглицька, вул.Лісова, вул.Львова, вул.Максимова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Ново-Московська, вул.Перемоги, вул.Промислова, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Т.Наливайко, вул.Травнева, вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пл.Ленінградська, пров.Ветеринарний, пров.Зоряний, пров.Князькіна, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Мальовничий, пров.Михайлівський, пров.Молодіжний, пров.О.Невського, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченка
320634 пл.Паширова, 2, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
Хотівська сільська рада, актовий зал
с.Хотів – вул.Б.Хмельницького: 1, 2, 7А; вул.Вишнева, вул.Вітянська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Житкова, вул.Липовий Яр, вул.Лісниківська, вул.Миколи Чирки, вул.Незалежності, вул.Олега Кошового, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Пирогівська, вул.Польова, вул.Феофанівська, вул.Франка, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пл.Паширова, пров.Лікарський, пров.Сіряківський
320635 вул.Покровська, 5А, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162
ДГ "Чабани", їдальня
смт Чабани – вул.Абрикосова, вул.Васильківська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Грушева, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Малинова, вул.Машинобудівників: 1В, 3Б–3В, 6А, 8–43; вул.Нова, вул.Новосілківська, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Сунична, вул.Хотівська, вул.Центральна, вул.Юності, вул.Яблунева, пров.Вишневий, пров.Квітковий
320636 вул.Машинобудівників, 2Б, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162
ННЦ "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України", фойє
смт Чабани – вул.Машинобудівників: 1Б, 2–3, 4–6, 6Б–6В; вул.Одеське шосе, вул.Терасна, вул.Тіниста, пров.Польовий
320637 вул.Озерна, 4, с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 03027
районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Новосілки – вул.Академічна, вул.Боженка, вул.Бузкова, вул.Васильківська, вул.В.Єрмоленка, вул.Вишнева, вул.Деметра, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Либідська, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Смерекова, вул.Теремська, вул.Фіалкова, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Академічний
320638 вул.Покровська, 8, с.Шпитьки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122
будинок культури, фойє
с.Шпитьки
320639 вул.Лісна, 12, с.Лісне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122
сільський клуб, фойє
с.Лісне, с.Мрія
320640 вул.Сонячна, 2А, с.Горбовичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122
сільський клуб, фойє
с.Горбовичі
320642 вул.Озерна, 4, с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 03027
районний будинок культури, спортивна зала, 1-й поверх
с.Новосілки – вул.Озерна, вул.Олександрівська, вул.Садова
320645 вул.Ковпака, 44, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010
школа, спортивна зала
смт Кодра – вул.Варшавська, вул.Дружби, вул.Ключева, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–5, 7–9, 12–39; пров.Ковпака, пров.Миру, пров.Шевченка
320646 пров.Партизанський, 2, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010
дитячий садок, актова зала
смт Кодра – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Шевченка: 6, 10; пров.Механізаторів, пров.Молодіжний, пров.Партизанський
320647 вул.Спортивна, 6, с.Калинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08004
дитячий навчальний заклад "Веселка", актова зала
смт Макарів – вул.Макарівська, с.Калинівка
320648 вул.Ватутіна, 10, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
школа №2, актова зала
смт Макарів – вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Ватутіна, вул.Гончара Олеся, вул.Донецька, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Кочубея, вул.Кошового, вул.Лазурна, вул.Львівська, вул.Льотчика Потапенка, вул.Олекси Довбуша, вул.Ольгинська, вул.Правика, вул.Свердлова, вул.Сірка Івана, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Юності, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, пров.Яровий, с.Фасівочка
320649 вул.Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
будинок культури, обрядова зала
смт Макарів – вул.Банківська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Димитрія Ростовського: 3–52Б, 54, 56, 61–64; вул.Довга, вул.Дорожна, вул.Житня, вул.Медична, вул.Механізаторів: 3–62; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Проектна: 7, 14; вул.Шевченка, вул.Шляхетська, пров.Жовтневий, пров.Короленка, пров.Мирний
320650 вул.Димитрія Ростовського, 37, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
центр творчості, актова зала
смт Макарів – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волощенка, вул.Дружби, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Механізаторів: 63–94; вул.Миру, вул.Московська, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Петриченка, вул.Прогрес, вул.Проектна: 8–12; вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.Гетьманський, пров.Дніпровський, пров.Київський, пров.Поштовий, пров.Правди, пров.Промисловий, с.Зурівка
320651 вул.Піонерська, 3, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
школа №1, вестибюль
смт Макарів – вул.Бондаренка, вул.Голуба Андрія, вул.Грушевського, вул.Данила Туптала, вул.Димитрія Ростовського: 53, 55, 57, 65–149; вул.Довженка Олександра, вул.І.Бондаренка, вул.Лесі Українки, вул.Лозівська, вул.Малика В., вул.Озерна, вул.Польова, вул.Проектна: 1–4; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стуса Василя, вул.Черешньових подружжя, вул.Яновського
320652 вул.Меля О.М., 114, с.Андріївка, Макарівський р-н, Київська обл., 08013
школа, спортивна зала
с.Андріївка, с.Червона Гірка
320653 вул.Захисників України, 6, с.Бишів, Макарівський р-н, Київська обл., 08072
школа, коридор
с.Бишів, с.Горобіївка, с.Лубське, с.Ферма(Бишівська с/р)
320654 вул.Центральна, 29А, с.Борівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08023
будинок культури, актова зала
с.Борівка, с.Лисиця, с.Садки-Строївка, с.Шнурів Ліс
320655 вул.Перемоги, 2, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050
школа, спортивна зала
с.Великий Карашин
320656 вул.Перемоги, 1А, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050
сільська рада, актова зала
с.Малий Карашин
320657 вул.Миру, 45, с.Вільне, Макарівський р-н, Київська обл., 08055
сільська рада, актова зала
с.Вільне, с.Юрівка
320658 вул.Київська, 22Б, с.Гавронщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08003
будинок культури, актова зала
с.Гавронщина
320659 вул.Шевченка, 13Б, с.Грузьке, Макарівський р-н, Київська обл., 08052
будинок культури, актова зала
с.Грузьке
320660 вул.Київська, 14В, с.Весела Слобідка, Макарівський р-н, Київська обл., 08052
будинок культури, актова зала
с.Весела Слобідка
320661 вул.Незалежності, 12, с.Забуяння, Макарівський р-н, Київська обл., 08011
сільська рада, актова зала
с.Забуяння, с.Волосінь, с.Макарівська Буда, с.Соболівка
320662 вул.Вишнева, 1, с.Козичанка, Макарівський р-н, Київська обл., 08053
сільська рада, актова зала
с.Козичанка
320663 вул.Шевченка, 2, с.Колонщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08032
будинок культури, зала засідань
с.Колонщина, с.Мар’янівка(Колонщинська с/р)
320664 вул.Житомирська, 25, с.Березівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08032
фельдшерсько-акушерський пункт, актова зала
с.Березівка, с.Миколаївка
320665 вул.Миру, 27, с.Комарівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08020
будинок культури, актова зала
с.Комарівка
320666 вул.Жовтнева, 82, с.Копилів, Макарівський р-н, Київська обл., 08033
школа, актова зала
с.Копилів
320667 вул.Шевченка, 7, с.Северинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08033
бібліотека, зала засідань
с.Северинівка
320668 вул.Клубна, 2, с.Королівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08012
школа, актова зала
с.Королівка, с.Новомирівка
320669 вул.Садова, 1, с.Ферма, Макарівський р-н, Київська обл., 08012
сільський клуб, актова зала
с.Ферма(Королівська с/р)
320670 вул.Шевченка, 48, с.Липівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08014
школа, актова зала
с.Липівка, с.Лозовик
320671 вул.Київська, 1Д, с.Лишня, Макарівський р-н, Київська обл., 08063
школа, актова зала
с.Лишня
320672 вул.Горького, 6, с.Осикове, Макарівський р-н, Київська обл., 08063
будинок культури, актова зала
с.Осикове
320673 пров.Калинівський, 30, с.Людвинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08045
сільська рада, актова зала
с.Людвинівка
320674 вул.Центральна, 46, с.Маковище, Макарівський р-н, Київська обл., 08034
школа, спортивна зала
с.Маковище, с.Вишеград
320675 вул.Миру, 1, с.Мар’янівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08051
сільська рада, актова зала
с.Мар’янівка(Мар’янівська с/р)
320676 вул.Шевченка, 3, с.Мостище, Макарівський р-н, Київська обл., 08071
сільська рада, актова зала
с.Мостище
320677 вул.Горького, 1А, с.Мотижин, Макарівський р-н, Київська обл., 08060
будинок культури, актова зала
с.Мотижин
320678 вул.Центральна, 117Б, с.Наливайківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08022
школа, вестибюль
с.Наливайківка, с.Почепин
320679 вул.Миру, 11, с.Небелиця, Макарівський р-н, Київська обл., 08024
будинок культури, актова зала
с.Небелиця
320680 вул.Підсухи, 44, с.Ніжиловичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08021
будинок культури, актова зала
с.Ніжиловичі
320681 вул.Кучеренка, 43, с.Новосілки, Макарівський р-н, Київська обл., 08070
сільська рада, актова зала
с.Новосілки
320682 вул.Кібенка, 4, с.Нові Опачичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08035
сільська рада, актова зала
с.Нові Опачичі
320683 вул.Центральна, 1, с.Пашківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08062
школа, актова зала
с.Пашківка, с.Вітрівка
320684 вул.Кавказька, 34, с.Плахтянка, Макарівський р-н, Київська обл., 08030
школа, актова зала
с.Плахтянка
320685 вул.Соборна, 2, с.Рожів, Макарівський р-н, Київська обл., 08043
будинок культури, актова зала
с.Рожів
320686 вул.Миру, 125А, с.Ситняки, Макарівський р-н, Київська обл., 08040
сільська рада, актова зала
с.Ситняки
320687 вул.Соборна, 40, с.Соснівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08054
сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Зоря", актова зала
с.Соснівка, с.Конопельки
320688 вул.Франка, 1, с.Фасова, Макарівський р-н, Київська обл., 08044
будинок культури, актова зала
с.Фасова
320689 вул.Ірпінська, 87, с.Чорногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08074
сільський клуб, актова зала
с.Чорногородка
320690 вул.Лесі Українки, 91, с.Червона Слобода, Макарівський р-н, Київська обл., 08042
будинок культури, актова зала
с.Червона Слобода
320691 вул.Вишнева, 29, с.Юрів, Макарівський р-н, Київська обл., 08041
будинок культури, актова зала
с.Юрів, с.Копіївка
320692 пров.Солов’їний, 5, с.Завалівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08041
будинок культури, актова зала
с.Завалівка
320693 вул.Миру, 1, с.Яблунівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08073
сільський клуб, зала засідань
с.Яблунівка, с.Леонівка
320694 вул.Київська, 33, с.Ясногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08061
будинок культури, зала засідань
с.Ясногородка
320695 вул.Б.Хмельницького, 56, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
районна лікарня, лікувальний корпус, вестибюль
Макарівська центральна районна лікарня
320872 вул.Першотравнева, 4, с.Буки, Сквирський р-н, Київська обл., 09022
школа, спортзал
с.Буки
320873 вул.Молодіжна, 1А, с.Великі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09024
школа, історичний клас
с.Великі Єрчики
320874 вул.Центральна, 34, с.Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09030
школа, вестибюль
с.Великополовецьке, с.Андріївка, с.Мала Михайлівка
320878 вул.Миру, 230А, с.Дулицьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09025
будинок культури, фойє
с.Дулицьке
320879 вул.Шевченка, 50А, с.Безпечна, Сквирський р-н, Київська обл., 09025
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Безпечна
320883 вул.Шевченка, 4А, с.Красноліси, Сквирський р-н, Київська обл., 09021
школа, вестибюль
с.Красноліси
320884 вул.Сквирська, 87Б, с.Кривошиїнці, Сквирський р-н, Київська обл., 09013
будинок культури, фойє
с.Кривошиїнці
320885 вул.Березнева, 76А, с.Цапіївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09013
сільський клуб, фойє
с.Цапіївка
320887 вул.Центральна, 6, с.Малі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09010
будинок культури, вестибюль
с.Малі Єрчики
320888 вул.Центральна, 7А, с.Малі Лисівці, Сквирський р-н, Київська обл., 09011
школа, фойє
с.Малі Лисівці
320889 вул.Перемоги, 21А, с.Миньківці, Сквирський р-н, Київська обл., 09012
сільський клуб, фойє
с.Миньківці
320893 вул.Миру, 122, с.Пищики, Сквирський р-н, Київська обл., 09031
школа, спортзал
с.Пищики
320894 вул.Шевченка, 120Б, с.Безугляки, Сквирський р-н, Київська обл., 09031
сільський клуб, фойє
с.Безугляки
320896 вул.Центральна, 17, с.Рогізна, Сквирський р-н, Київська обл., 09020
школа, їдальня
с.Рогізна, с.Дунайка, с.Краснянка
320897 вул.Заводська, 27, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035
Товариство з додатковою відповідальністю "Шамраївський цукровий завод", актова зала
с.Руда – вул.Будівельна, вул.Заводська, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги, пров.Заводський, с.Владиславка
320898 вул.Івана Франка, 68, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035
школа, фойє
с.Руда – вул.Високовольтна, вул.Відділок Руда, вул.Грудневого прориву, вул.Залізнична, вул.Івана Лучинського, вул.Івана Франка, вул.Імріха Лисака, вул.Урожайна, вул.Чешська
320899 вул.Центральна, 8, с.Самгородок, Сквирський р-н, Київська обл., 09040
школа, фойє
с.Самгородок, с.Новий Шлях, с.Саврань
320900 вул.Соборна, 32, с.Селезенівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09014
будинок культури, фойє
с.Селезенівка
320902 вул.Шкільна, 1А, с.Чубинці, Сквирський р-н, Київська обл., 09023
школа, фойє
с.Чубинці
320903 вул.Балишова, 1А, с.Таборів, Сквирський р-н, Київська обл., 09023
сільський клуб, зал
с.Таборів
321008 вул.Незалежності, 65А, с.Бортники, Фастівський р-н, Київська обл., 08544
клуб-бібліотека, фойє
с.Бортники
321009 вул.Слобідська, 1, с.Великі Гуляки, Фастівський р-н, Київська обл., 08511
будинок культури, фойє
с.Великі Гуляки, с.Василівка, с.Федорівка
321011 вул.Центральна, 62, с.Велика Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08540
школа, спортивна зала
с.Велика Снітинка
321012 вул.Стеценка, 3, с.Веприк, Фастівський р-н, Київська обл., 08531
школа, спортивна зала
с.Веприк, с.Млинок
321013 вул.Гагаріна, 22, с.Волиця, Фастівський р-н, Київська обл., 08534
будинок культури, фойє
с.Волиця
321014 вул.Незалежності, 1А, с.Дідівщина, Фастівський р-н, Київська обл., 08514
будинок культури, фойє
с.Дідівщина, с.Вільшанська Нива, с.Деминівка
321015 вул.Кільцева, 20, с.Дмитрівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08533
школа, спортивна зала
с.Дмитрівка, с.Півні
321016 вул.Центральна, 4, с.Дорогинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512
будинок культури, зала
с.Дорогинка
321017 вул.Савченка, 52Б, с.Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512
сільський клуб, зала
с.Кощіївка
321018 вул.Островського, 12Б, с.Кищинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08554
сільський клуб, зала
с.Кищинці
321019 вул.Паркова, 8, с.Малополовецьке, Фастівський р-н, Київська обл., 08555
будинок культури, актова зала
с.Малополовецьке, с.Тарасівка
321020 вул.Гагаріна, 117, с.Мала Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08523
школа, фойє
с.Мала Снітинка, с.Мала Офірна
321021 вул.Чумацький шлях, 1Б, с.Велика Офірна, Фастівський р-н, Київська обл., 08523
агрофірма "Світанок", адмінбудинок, зала
с.Велика Офірна
321022 вул.Центральна, 33, с.Мотовилівська Слобідка, Фастівський р-н, Київська обл., 08524
школа, спортивна зала
с.Мотовилівська Слобідка
321023 вул.Варвари Ханенко, 1, с.Оленівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08525
школа, актова зала
с.Оленівка
321024 вул.Лесі Українки, 9Б, с.Паляничинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08542
будинок культури, фойє
с.Паляничинці
321025 вул.Святомихайлівська, 63, с.Пилипівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08553
школа, їдальня
с.Пилипівка, с.Єлизаветівка, с.Королівка
321027 вул.Садова, 2Б, с.Пришивальня, Фастівський р-н, Київська обл., 08513
будинок культури, фойє
с.Пришивальня, с.Вишня, с.Кончаки
321028 вул.Шкільна, 9, с.Ставки, Фастівський р-н, Київська обл., 08530
сільська рада, зала засідань
с.Скригалівка, с.Ставки
321029 вул.30-річчя Перемоги, 5, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08510
будинок культури, фойє
с.Томашівка, с.Ярошівка
321030 вул.Горького, 22, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552
будинок культури, фойє
с.Триліси – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гірська, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Котляревського: 1–31; вул.Ланова, вул.Механізаторів, вул.Миру: 5–33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Набережна, вул.Олександренка, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шляхова, пров.Горького, пров.Зарічний, пров.Олександренка, пров.Шляховий
321031 вул.Незалежна, 4, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552
школа, фойє
с.Триліси – вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Дачна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Кожанське шосе, вул.Корчіївка, вул.Котляревського: 33–55; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Миру: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–88; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Околонська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Заводський, пров.Степовий, Відгодівельний пункт, Житлове містечко, Лісова сторожа
321032 вул.Дружби, 90А, с.Фастівець, Фастівський р-н, Київська обл., 08541
будинок культури, актова зала
с.Фастівець, с.Гвардійське
321033 вул.Мічуріна, 15, с.Клехівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08541
сільський клуб, зала
с.Клехівка
321034 вул.Шевченка, 1, с.Червоне, Фастівський р-н, Київська обл., 08543
школа, кабінет зарубіжної літератури
с.Червоне
321035 вул.Шевченка, 1, с.Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
школа, фойє
с.Мотовилівка – вул.Автозаправочна, вул.Бишівська, вул.Богуна, вул.Борівська, вул.Вишнева, вул.Вишняківська, вул.В.Івасюка, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Дубинська, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Перехресна, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.Рокотянська, вул.Садова, вул.Серпнева, вул.Собківська, вул.Соборна, вул.Сорочинська, вул.Стельмащука, вул.Степова, вул.Страшуківська, вул.Українська, вул.Фастівська, вул.Франка: 1–29; вул.Чехова, вул.Шевченка: 2–76; вул.Шкільна, вул.Ялинкова, вул.Ярова, пров.Вишневий, пров.О.Вишні, пров.Освіти, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Собківський, пров.Транспортний, пров.Яровий, СТ ’Будівельник’, СТ ’Вишеньки’, СТ ’Вишняки’, СТ ’Гай’, СТ ’Гудок’, СТ ’Дружба-2’, СТ ’Каштан’, СТ ’Колос’, СТ ’Легенда’, СТ ’Луч’, СТ ’Нива’, СТ ’Отклик’, СТ ’Ромашка’, СТ ’Сонячний’, СТ ’Стугна’, СТ ’Урожай’, СТ ’Юність’, СТ ’Явір’
321036 вул.Шевченка, 1, с.Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
початкова школа, фойє
с.Мотовилівка – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вінницька, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Зіркова, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миронівська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Нова Лісна, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Світла, вул.Ставкова, вул.Франка: 30–168; вул.Шевченка: 77–214; вул.Яблунева, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Зірковий, пров.Лісовий, Лісовий кордон, ПСГ ’Зірка’, СТ ’Експрес’, СТ ’Каштан-1’, СТ ’Лісова пісня’, СТ ’Плазмотрон’, СТ ’Світанок’, СТ ’Унава’, СТ ’Унава-1’, 907 км МШС
321037 вул.Шкільна, 3, с.Велика Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
школа, фойє
с.Велика Мотовилівка
321038 вул.Тітова, 1, с.Вишняки, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
Вишняківський фельдшерський пункт, фойє
с.Вишняки, с.Тарасенки
321039 вул.Гагаріна, 1, с.Яхни, Фастівський р-н, Київська обл., 08556
школа, спортивна зала
с.Яхни
321040 вул.Пушкіна, 68, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
школа, фойє
смт Борова – вул.Буйка, вул.Вишнева, вул.В.Сосюри, вул.Г.Сковороди, вул.Залізнична, вул.Калабаліна, вул.Леоніда Барановського, вул.М.Крюківської, вул.Остапа Вишні, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Червоних Троянд, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.1 Грудня, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, вул.8 Березня, пров.Г.Сковороди, пров.Небесної Сотні, пров.Ольги Косовської, пров.1 Грудня, СТ ’Білки’
321041 вул.Миру, 36, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
школа, фойє
смт Борова – вул.Васильківська: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–146; вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Глібова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нововокзальна, вул.Оксани Петрусенко, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Тітова, вул.Франка, вул.Шевченка, пров.Кузнечний, пров.Миру, будинок МШС 46 км, будинок операторів, гуртожиток ДОКу, Лісовий кордон 245 квартал, Лісовий кордон 250 квартал, станція Мотовилівка 46 км
321042 вул.Франка, 3, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
будинок культури, актова зала
смт Борова – вул.Ватутіна, вул.В.Бойка, вул.Зоряна, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Набережна, вул.Ново-Фастівська, вул.Озерна, вул.Південна, вул.Поповича, вул.Соборності, вул.Сонячна, вул.Тополева, вул.Фастівська, вул.Федіра Черника, вул.Чехова, вул.Шовковична, пров.Михайлівський, пров.Ново-Фастівський, пров.Сонячний, пров.Федіра Черника, пров.Щасливий, тупик Михайлівський, СТ ’Стугна-4’
321043 вул.Олександра Свірського, 2, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
Київська дослідна станція, їдальня
смт Борова – вул.Б.Хмельницького, вул.Васильківська: 1–14, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Іванкова, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Крайового, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Свірського, вул.Січових Стрільців, вул.Соколова, вул.Суворова, пров.Абрикосний, пров.Сергія Гуріча, пров.Соколова, пров.Ставковий, пров.Суворова, пров.Табірний, СТ ’Стугна’
321044 вул.Шевченка, 173, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
школа, фойє
смт Кожанка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Миколаєнка, вул.Польова, вул.Садова, вул.Триліська, вул.Шевченка: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–331; вул.Яблунева, пров.Кільцевий, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Шевченка
321045 вул.Заводська, 5, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
будинок культури, фойє
смт Кожанка – вул.Андрія Галущенка, вул.Андрія Сабадаша, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Завокзальна, вул.Залізнична, вул.Інтернаціональна, вул.Миру, вул.Півня, вул.Півнянська, вул.Поштова, вул.Сергія Гуріча, вул.Скрипака, вул.Шевченка: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110, 112; пров.Гагаріна, пров.Заводський, буд. МШС, буд.МШС 939 КМ
321046 вул.Шкільна, 26, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
школа, фойє
смт Кожанка – вул.Зубарська, вул.Комарова, вул.Комісарова, вул.Новоселицька, вул.Піонерська, вул.Софіївська, вул.Шкільна, пров.Зарічний, пров.Комісарова, пров.Польовий, с.Софіївка
321047 вул.Новоселицька, 3, с-ще Степове, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
контора радгоспу, кімната № 2
с-ще Степове
321373 пров.Європейський, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500
дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування
м.Фастів – вул.Годованцева, вул.Дорогинська, вул.Дорошенка, вул.Європейська, вул.Журавлина, вул.Козацька, вул.Лебедина, вул.Лугова, вул.Папаніна, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Героїв Танкістів, пров.Дорогинський, пров.Європейський, пров.Луговий, пров.Папаніна
321374 вул.Бишівська, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фастів-АВТОТРАНС", актовий зал
м.Фастів – вул.Бишівська, вул.Бояринцева, вул.Гвардійців Мінометників, вул.Генерала Пількевича, вул.Григоренка Дмитра, вул.Грушевського, вул.Драгоманова, вул.Житомирська, вул.Корженевського, вул.Савченка, вул.Семена Білого, вул.Силенка, вул.Стовби, пров.Житомирський, пров.Корженевського, пров.Савченка
321375 вул.С.Васильченка, 21, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №3, фойє
м.Фастів – вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги: 2–31, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Моріна, вул.Покровська, вул.С.Васильченка, вул.Свято-Покровська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А; вул.Скригалівська, вул.Стеценка, пров.Квітневий, пров.Княгині Ольги, пров.Скригалівський, пров.Стеценка
321376 вул.С.Васильченка, 21, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №3, спортивний зал
м.Фастів – вул.Берегова, вул.Боженка Олександра Гавриловича, вул.Заборовського, вул.Княгині Ольги: 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–106; вул.Космонавтів, вул.Курчатова, вул.Пушкіна, вул.Свято-Покровська: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–80; вул.Фомічова, вул.Фофанова, вул.Чайковського, вул.Щастя, пров.Береговий, пров.Заборовського, пров.Пушкіна
321377 вул.Комарова, 6, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Білоцерківська, вул.Гайдамаків: 1–78, 80–82; вул.Героїв України: 2, 4–4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Гетьманська: 1А–59, 61; вул.Данила Галицького, вул.Добролюбова, вул.Івана Мазепи: 13, 15, 17, 19–49; вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Льва Толстого: 10, 12, 14–14А, 16–46; вул.Миколи Глухенького, вул.Слабенюка, вул.Чапського, вул.8-го Березня, пров.Кільцевий, пров.Миколи Глухенького, пров.Мирний
321378 вул.Гетьманська, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Андрія Кузьменка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гайдамаків: 79, 83–204; вул.Гетьманська: 60–60А, 62–159; вул.Джерельна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежності: 32–71; вул.Підгірна, вул.Правобережна, вул.Січових Стрільців, пров.Гайдамаків, пров.Джерельний, пров.Зоряний, пров.Незалежності, пров.Правобережний
321379 вул.Гетьманська, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №7, коридор, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Бенардоса, вул.Будівельна, вул.Великопокровська, вул.Героїв України: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31–154; вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Потіївська, вул.Проліскова, вул.Стадіонна, вул.Челюскінців, вул.Чернишевського, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Великопокровський, пров.Героїв України, пров.Мічуріна, пров.Набережний, пров.Пролісковий, пров.Стадіонний, пров.Челюскінців, пров.1-й Казнівський, пров.2-й Казнівський
321380 вул.О.Зінченка, 5, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №12, каб.2
м.Фастів – вул.Андрія Шептицького, вул.Виконробське містечко, вул.Живзахист, вул.Кожанське шосе, вул.Козятинська, вул.Кривоноса, вул.Кулібіна, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова, вул.Миронівська, вул.Миронівський парк, вул.О.Зінченка, вул.Робітнича, вул.Трудова, вул.Червонянська, вул.Ю.Новіцького, пров.Кривоноса, пров.Робітничий, пров.Трудовий, пров.Ю.Новіцького, МК-29
321381 вул.Якубовського, 14, м.Фастів, Київська обл., 08500
загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10-Гімназія", вестибюль, 2-й поверх
м.Фастів – вул.Буйка, вул.Возз’єднання, вул.Галафеєва: 51–108; вул.Завокзальна, вул.Ковпака, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Родини Симиренків, вул.Яблунева, вул.Якубовського, пров.Пожежний, пров.Поштовий, пров.Прорізний, пров.Якубовського
321382 вул.Якубовського, 14, м.Фастів, Київська обл., 08500
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-Гімназія", коридор, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Дружби: 1–7А, 9–19; вул.Залізнична, вул.Новокиївська, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Правди, вул.Рибалка, пров.Південний, МП,4 км
321383 вул.Великоснітинська, 63, м.Фастів, Київська обл., 08500
ліцей-інтернат, спортивний зал, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Великоснітинська, вул.Галафеєва: 1–49; вул.Гусєва, вул.Дружби: 8; вул.Затишна, вул.Кривця, вул.Лянгасова, вул.Путьова, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Ягідна, пров.Гусєва, пров.Кривця, пров.Південно-Західний, пров.Транспортний, ЕМП-707
321384 вул.Тітова, 95, м.Фастів, Київська обл., 08500
початкова школа №11, спортивний зал
м.Фастів – вул.Бондарівська, вул.Броварська, вул.В.Винниченка, вул.Гоголя, вул.І.Виговського, вул.Козацької Слави, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Маяковського, вул.МПС, вул.Нагорна, вул.Новікова, вул.Пилипа Орлика, вул.Снігурівська, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чехова, пров.Броварський, пров.Козацької Слави, пров.Лермонтова, пров.Пилипа Орлика, пров.Терешкової, пров.Тітова, 917 МПС
321385 вул.Героїв Прикордонників, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
виконробська дільниця №3, актовий зал
м.Фастів – вул.Героїв Прикордонників, вул.Київська: 4, 6, 10, 12–69; вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Олександра Цьопича, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Шевченка: 51–74; пров.В.Шестопала, пров.Київський, пров.Комунальний, пров.Кутузова, пров.Озерний, пров.Олександра Цьопича, пров.Суворова, пров.Франка
321386 вул.Шевченка, 51, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №9, малий спортивний зал, 2-й поверх
м.Фастів – вул.Івана Ступака: 14, 16, 18–36; вул.Київська: 5–5А, 7–9, 11;
321387 вул.Брандта, 65, м.Фастів, Київська обл., 08500
відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний зал
м.Фастів – вул.Брандта, вул.Володимира Великого: 1; вул.Нова, вул.Соборна: 1–16А; вул.Шевченка: 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–46; пров.Брандта
321388 пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
міський Палац культури, фойє, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Льва Толстого: 1–8; вул.Соборна: 18–31, 33, 37–41; вул.Шевченка: 1–15, 17, 21, 23, 25, 27–27Б; пров.Заводський
321389 пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
міський Палац культури, малий зал
м.Фастів – вул.Андрія Саєнка, вул.Овражна, вул.Соборна: 32, 34–36, 44–54, 57, 59, 63–65, 67–69; пров.Андрія Саєнка, пров.Овражний
321390 вул.Івана Ступака, 10, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №5, вестибюль, 2-й поверх
м.Фастів – вул.Буцикова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Ступака: 1–13, 15, 17; вул.Капітана Строкова, вул.Некрасова, вул.Павла Полуботка, вул.Польова, пров.Буцикова, пров.Зої Космодем’янської, пров.Коцюбинського, пров.Леонтовича, пров.Польовий, пров.Радянський, пров.Шевченка
321391 вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №1, вестибюль, 2-й поверх
м.Фастів – вул.Ватутіна, вул.Зигмунда Козара, вул.Івана Мазепи: 1–12, в/ч А 1020, в/ч А 1867; вул.Костельна, вул.Матросова, вул.Небесної Сотні: 1–10А, 12; вул.Незалежності: 2–31; вул.Панфілова, вул.Садова: 1А–2А, 4, 6–10; вул.С.Петлюри: 3, 10–71; вул.Унавська, пров.Матросова
321392 вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №1, вестибюль, 1-й поверх
м.Фастів – вул.Володимира Великого: 2–47; вул.Івана Мазепи: 14, 16, 18; вул.Льва Толстого: 11, 13, 15; вул.Садова: 1, 3, 5, 12–26; вул.Семена Палія, пров.Дачний, пров.Садовий
321393 вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №2, приміщення початкових класів, вестибюль
м.Фастів – вул.Васильківська, вул.Володимира Косовського, вул.Друкарська, вул.Миру, вул.Небесної Сотні: 11, 13–31; вул.Осипенка, вул.Родини Онищенків, вул.С.Петлюри: 2, 5–9; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 1–33, 43–47; пров.Небесної Сотні, пров.Родини Онищенків, пров.Соборний
321394 вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №2, музичний клас
м.Фастів – вул.Ярослава Мудрого: 36–42; пров.Ярослава Мудрого
321395 вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
школа №2, вестибюль, 2-й поверх
м.Фастів – вул.Героїв Танкістів, вул.Річна, вул.Соборна: 56, 58, 60, 66, 70–135; пров.Річний
321396 вул.Льва Толстого, 17, м.Фастів, Київська обл., 08500
Фастівська центральна районна лікарня, поліклініка, 1-й поверх
Фастівська центральна районна лікарня
321418 вул.Шкільна, 2, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
Тарасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє, 2-й поверх
с.Тарасівка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Чмілів, вул.Ватутіна, вул.Вентова Івана Францовича, вул.Вікентія Хвойки, вул.Володимирська, вул.Гончара, вул.Довженка, вул.Кленова, вул.Комарова, вул.Марії Залевської, вул.Н. Олійніченко, вул.Парникова, вул.Платона Воронька, вул.Черешнева, вул.Шевченка: 101–187; вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Братів Щеглів, пров.Патріотів: 1–6, 8; пров.Північний