Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернігівська область, Територіальний виборчий округ № 207

Дільниць - 251

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Миколаївська, 31, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
кімната медичної частини
Державна установа "Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№31)"
740153 вул.Троїцька, 8А, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
будинок культури, фойє
м.Городня – вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Колгоспна, вул.Максимівська: 1–28; вул.Перемоги, вул.Петрівська, вул.Смекаліна, вул.Шевченка, пров.Волковича, пров.1 Зарічний, пров.1 Калиновий, пров.1 Шевченка, пров.2 Зарічний, пров.2 Калиновий, пров.2 Шевченка
740154 вул.1 Травня, 20, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
спортивна школа, фойє
м.Городня – вул.Жижкуна, вул.Мирославська, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–76, 78, 80, 82, 84; вул.Покровська, вул.Свято-Миколаївська: 1–26, 28; вул.Чернігівська: 1–4; вул.Чумака: 1–15, 17; вул.1 Травня, пров.1 Незалежності, пров.1 Свято-Миколаївський, пров.2 Незалежності, пров.2 Свято-Миколаївський
740155 вул.Троїцька, 12, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
Городнянська школа мистецтв ім.Лідії Кондрашевської, , актова зала
м.Городня – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Василівська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Грушева, вул.Довженка, вул.Жовтнева: 74–74А, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 97А–155; вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Лісова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежності: 77, 79, 81, 83, 85–138; вул.Паркова, вул.Персикова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Светочева, вул.Симонка, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Троїцька: 16, 18–157; вул.Черемошна, вул.Ювілейна, вул.Юфи, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.40 років Перемоги, пров.Василівський, пров.Лісовий, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Сонячний, пров.Тихий, пров.1 Горького, пров.1 Жовтневий, пров.1 Механізаторів, пров.1 Ювілейний, пров.2 Горького, пров.2 Жовтневий, пров.2 Механізаторів, пров.2 Ювілейний, пров.3 Механізаторів, пров.3 Ювілейний, пров.4 Ювілейний
740156 вул.Чернігівська, 29, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
районна гімназія, спортивна зала
м.Городня – вул.Автомобілістів, вул.Армійська, вул.Братів Маригодових, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Західна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калача, вул.Льонозаводська, вул.Максимівська: 29–119А; вул.Миру, вул.Нова, вул.Носа, вул.Поліська, вул.Свято-Миколаївська: 27, 29–108; вул.Стеби, вул.Хрипівська, вул.Цимбаліста, вул.Чернігівська: 5–128; вул.Чумака: 16А, 18–79; вул.Шатила, вул.8 Березня, пров.Західний, пров.Носа, пров.1 Чернігівський, пров.1 8 Березня, пров.2 Чернігівський, пров.2 8 Березня, пров.3 Чернігівський
740157 вул.Троїцька, 4, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
школа №2, спортивна зала
м.Городня – вул.Вишнева, вул.Волковича, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Івана Дудка, вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Петра Пиниці, вул.Саговська, вул.Троїцька: 1–11, 17; вул.Чкалова, вул.Чорного, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Івана Дудка, пров.Петрівський, пров.Троїцький, пров.1 Саговський, пров.1 Чкалова, пров.2 Саговський, пров.2 Чкалова, пров.3 Чкалова
740158 вул.1 Травня, 125, с.Вокзал-Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
Філія "Городнянський райавтодор", кабінет керівника
с.Альошинське, с.Вокзал-Городня, с.Павло-Іванівське, с-ще Ясенівка
740159 вул.Набережна, 7, с.Андріївка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
сільська рада, зала засідань
с.Андріївка
740160 вул.Армійська, 40, с.Автуничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
школа, кабінет історії
с.Автуничі
740161 вул.Миру, 70, с.Старосілля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
сільський клуб, глядацька зала
с.Старосілля
740162 вул.Центральна, 23А, с.Бурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15143
будинок культури, глядацька зала
с.Бурівка, с.Безиків
740163 вул.Центральна, 56, с.Бутівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
будинок культури, глядацька зала
с.Бутівка
740164 вул.Гагаріна, 2, с.Здрягівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
сільський клуб, глядацька зала
с.Здрягівка, с.Слобода
740165 вул.Білогубівка, 1, с.Ваганичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15130
сільська рада, зала засідань
с.Ваганичі, с.Барабанівське, с-ще Вершини
740166 пров.Набережний, 2, с.Великий Дирчин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15171
сільський клуб, глядацька зала
с.Великий Дирчин, с.Лашуки, с.Малий Дирчин
740167 вул.1 Травня, 83, с.Великий Листвен, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15160
будинок культури, глядацька зала
с.Великий Листвен
740168 вул.Покровська, 96, с.Вихвостів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15151
будинок культури, танцювальна зала
с.Вихвостів, с.Розвинівка
740169 вул.Миру, 174, с.Володимирівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15115
будинок культури, фойє
с.Володимирівка, с.День-Добрий
740170 вул.Перемоги, 9, с.Гніздище, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
сільська рада, зала засідань
с.Гніздище, с.Горошківка, с.Стовпівка
740171 вул.Гагаріна, 1, с.Деревини, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15110
будинок культури, глядацька зала
с.Деревини
740172 вул.Перемоги, 4, с.Дроздовиця, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15132
сільська рада, зала засідань
с.Дроздовиця, с.Будище, с.Диханівка
740173 вул.Миру, 72, с.Ільмівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15113
сільський клуб, глядацька зала
с.Ільмівка, с.Ближнє, с.Карпівка, с.Мости, с.Світанок
740174 вул.Капшука, 1, с.Івашківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15152
сільська рада, зала засідань
с.Івашківка, с.Довге, с.Перше Травня
740175 вул.Щорса, 73, с.Конотоп, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15170
будинок культури, глядацька зала
с.Конотоп
740176 вул.Садова, 6, с.Кузничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15134
КП "Кузничі", зала засідань
с.Кузничі, с-ще Зелене
740177 вул.Центральна, 74, с.Куликівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15153
школа, кабінет початкових класів
с.Куликівка
740178 вул.Попудренка, 51, с.Лемешівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15121
будинок культури, глядацька зала
с.Лемешівка, с.Мальча, с-ще Рубіж
740179 вул.Миру, 54, с.Макишин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15172
будинок культури, глядацька зала
с.Макишин
740180 вул.Горького, 28, с.Моложава, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140
сільський клуб, глядацька зала
с.Моложава, с.Картовецьке, с.Лютіж, с.Минаївщина, с.Перерост, с.Студенець, с.Черецьке
740181 вул.Вознесенська, 23, с.Невкля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140
сільський клуб, глядацька зала
с.Залісся, с.Невкля
740182 вул.Лугова, 17, с.Мощенка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125
будинок культури, глядацька зала
с.Мощенка, с.Гасичівка, с.Сутоки
740183 вул.Гагаріна, 23, с.Пекурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15162
будинок культури, глядацька зала
с.Пекурівка
740184 вул.Лесі Українки, 2, с.Перепис, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15111
школа, кабінет географії
с.Перепис, с.Кусії
740186 вул.Садова, 7, с.Полісся, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
сільський клуб, глядацька зала
с.Полісся
740187 вул.Шевченка, 1, с.Сеньківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125
будинок культури, гостинна
с.Сеньківка, с.Берилівка
740188 вул.Чернігівська, 19, с.Смичин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163
сільський клуб, глядацька зала
с.Смичин
740189 вул.Маркова, 104, с.Дібрівне, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163
будинок культури, фойє
с.Дібрівне
740190 вул.Святомиколаївська, 71, с.Солонівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
сільський клуб, глядацька зала
с.Солонівка
740191 вул.Чернігівська, 75, с.Тупичів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15150
сільська рада, фойє
с.Тупичів, с-ще Тополівка
740192 вул.Амосова, 53, с.Хоробичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15122
будинок культури, глядацька зала
с.Хоробичі
740193 вул.Попудренка, 57, с.Хотівля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15133
будинок культури, актова зала
с.Хотівля, с.Травневе
740194 вул.Миру, 11, с.Хрипівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
сільський клуб, глядацька зала
с.Хрипівка
740195 вул.Лісова, 2, с.Півнівщина, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
фельдшерський пункт, фізкабінет
с.Півнівщина, с.Політрудня
740196 вул.Чернігівська, 26, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
Городнянська центральна районна лікарня, актова зала
Городнянська центральна районна лікарня
740326 вул.Горького, 9, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
селищна рада, актова зала, 2-й поверх
смт Короп – вул.Архітектурна, вул.Берегова, вул.Воздвиженська, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Електрична, вул.Заливна, вул.Зелена, вул.Кибальчича, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Краснопільська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Маршала Руденка, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Піщана, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Успенська, вул.Чернігівська, вул.1-а Заливна, вул.2-а Заливна, вул.8-го Березня, пл.Кибальчича, пров.Боровий, пров.Вільний, пров.Воздвиженський, пров.Горького, пров.Грушевського, пров.Кибальчича, пров.Київський, пров.Коцюбинського, пров.Краснопільський, пров.Незалежності, пров.Новий, пров.О.Гончара, пров.Піщаний, пров.Прорізний, пров.Сєрова, пров.Спортивний, пров.Троїцький, пров.Чернігівський, пров.Чехова, пров.Южний
740327 вул.Горького, 4, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
будинок культури, коридор
смт Короп – вул.Авіації, вул.Аграрна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Генерала Панкова, вул.Гетьмана Многогрішного, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Заводська, вул.Ігоря Шкляра, вул.Козацька, вул.Механізації, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Пробитовська, вул.Робітнича, вул.Слободська, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.1-го Травня, вул.50 років Перемоги, пров.Довженка, пров.Заводський, пров.Ігоря Шкляра, пров.Квітковий, пров.Козацький, пров.Механізації, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Слободський, пров.Трудовий, пров.Чкалова, пров.Шевченка, пров.1-й Михайлівський, пров.2-й Михайлівський
740328 вул.Московська, 6, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220
будинок культури, коридор
смт Понорниця – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кибальчича, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Свириденка, вул.Чернігівська, пров.Зарічний, пров.Кибальчича
740329 вул.Московська, 22, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220
школа, коридор
смт Понорниця – вул.Берегова, вул.Горького, вул.Загорського, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Софонівка, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Загорського, пров.Лесі Українки, с.Зелена Поляна, с.Рихли
740330 вул.Чкалова, 2, с.Атюша, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16261
будинок культури, актова зала
с.Атюша, с.Кучі, с.Лубенець, с.Пуста Гребля, с.Рубанників
740332 вул.Кудрата Суюнова, 98, с.Будище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16224
будинок культури, коридор
с.Будище
740333 вул.Шевченка, 53, с.Верба, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222
будинок культури, актова зала
с.Верба
740334 вул.І.Кулика, 59, с.Осьмаки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222
сільський клуб, коридор
с.Осьмаки
740335 вул.Гагаріна, 48, с.Вільне, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16234
сільська рада, актова зала
с.Вільне, с.Борисове, с-ще Зайцеве, с.Тарасівка
740336 вул.Центральна, 64А, с.Вишеньки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16231
будинок культури, актова зала
с.Вишеньки, с.Бужанка, с.Черешеньки, с.Чорнявка
740337 вул.Гагаріна, 2, с.Городище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16225
сільська рада, актова зала
с.Городище, с.Придеснянське
740339 вул.Першотравнева, 2, с.Рождественське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16260
школа, коридор
с.Рождественське, с-ще Груди, с.Єгорівка, с.Накот, с.Синявка
740340 вул.Центральна, 25, с.Карильське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16251
школа, спортивна зала
с.Карильське
740341 вул.Центральна, 52, с.Краснопілля, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16250
будинок культури, актова зала
с.Краснопілля, с.Ранок
740342 вул.Шкільна, 4, с.Криски, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16213
будинок культури, коридор
с.Криски
740343 вул.Центральна, 1, с.Іваньків, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16214
будинок культури, коридор
с.Великий Ліс, с.Іваньків
740344 вул.Миру, 43, с.Лукнів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16233
школа, коридор
с.Лукнів
740345 вул.Кибальчича, 17А, с.Мезин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16210
будинок культури, актова зала
с.Мезин, с.Курилівка
740346 вул.Центральна, 34, с.Нехаївка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16243
будинок культури, актова зала
с.Нехаївка, с.Галичівка, с.Лебедин, с.Нориця
740347 вул.Атаханова, 2, с.Оболоння, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16223
школа, коридор
с.Оболоння, с.Гута, с-ще Лиса Гора, с.Поляна
740348 вул.Перемоги, 93, с.Покошичі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16211
будинок культури, актова зала
с.Покошичі
740349 вул.Зоряна, 2, с.Поліське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16262
будинок культури, коридор
с.Поліське, с.Горохове, с.Дрібці, с.Карацюбине, с.Новоселиця
740351 вул.Корди, 82, с.Радичів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16215
сільська рада, актова зала
с.Радичів
740352 вул.Адміністративна, 11, с.Райгородок, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232
будинок культури, актова зала
с.Райгородок
740353 вул.Незалежності, 3, с.Жернівка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232
сільський клуб, актова зала
с.Жернівка
740354 вул.Зої Космодем’янської, 13, с.Риботин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16240
будинок культури, актова зала
с.Риботин
740355 вул.Центральна, 21, с.Рижки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16244
будинок культури, коридор
с.Рижки
740356 вул.Перемоги, 47А, с.Розльоти, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16230
сільська рада, актова зала
с.Розльоти
740357 вул.Деснянська, 60, с.Деснянське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16212
будинок культури, коридор
с.Деснянське, с.Сміле
740358 вул.Центральна, 46, с.Сохачі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16241
будинок культури, актова зала
с.Сохачі, с.Подоляки, с.Станове
740359 вул.Молодіжна, 7, с.Билка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16252
будинок культури, актова зала
с.Билка
740360 вул.Центральна, 158, с.Шабалинів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16242
будинок культури, коридор
с.Шабалинів, с.Мохове
740361 вул.Чернігівська, 56, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
центральна районна лікарня, коридор, 1-й поверх
Комунальний заклад "Коропська центральна районна лікарня" Коропської районної ради
740362 вул.Шевченка, 73А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
Громадська організація "Будинок культури", коридор
м.Корюківка – вул.Бульварна, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Червонохутірська: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Шевченка: 56, 71; пров.Бульварний: 1–3, 5, 7, 9, 13–15А;
740363 вул.Шевченка, 54, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
школа №1, коридор початкових класів, 1-й поверх
м.Корюківка – вул.Поліська, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Шевченка: 33, 35, 37, 39, 41–55А, 57–69/2; пров.Бульварний: 4, 6, 8, 10; пров.Франка
740364 вул.Зарічна, 8, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
школа мистецтв, фойє, 2-й поверх
м.Корюківка – вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Вокзальна: 1–7; вул.Зарічна, вул.Каштанова, вул.Космодем’янської З., вул.Молодіжна, вул.Новоселівка, вул.Патріотів, вул.Передзаводська, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Шевченка: 74–104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Зарічний, пров.Шкільний
740365 вул.Шевченка, 116А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
школа №4, фойє
м.Корюківка – вул.Братчикова, вул.Вознесенська, вул.Журби Василя, вул.Земська, вул.Корнієвського, вул.Костюк Г., вул.Лесі Українки, вул.Перемоги: 1А–20; вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Сагайдачного гетьмана, вул.Сіверська, вул.Соборна: 1–145, 147, 149–149Б, 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185, 187, 189; вул.Ткаченко В., вул.Українська, вул.Хмельницького Б., вул.Чернігівська: 1–10; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 105, 107, 109, 111, 113, 115–280; пров.Корнієвського, пров.Костюк Г., пров.Сіверський, пров.1 Лесі Українки, пров.2 Лесі Українки, пров.3 Лесі Українки
740367 вул.Паркова, 1, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
райавтодор, зала засідань
м.Корюківка – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Єсеніна, вул.Кошового, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Стржалковського, вул.Суворова, вул.Червонохутірська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–139; вул.Шевченка: 1–32, 34, 36, 38–38А, 40; вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Стржалковського, пров.Суворова, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка, пров.2 Садовий, пров.2 Шевченка, с.Трудовик
740368 вул.Дудка, 66А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
школа №3, коридор
м.Корюківка – вул.Бібліотечна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 19–106А; вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Довженка Олександра, вул.Дружби, вул.Дудка, вул.Енергетична, вул.Європейська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Малинова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Осіння, вул.Партизанська, вул.Перемоги: 21–101; вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Соборна: 146, 148, 150, 152–152А, 154–154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–241; вул.Чернігівська: 11–96; пров.Бібліотечний, пров.Вокзальний, пров.Дачний, пров.Дудка, пров.Індустріальний, пров.Мічуріна, пров.Пушкіна, пров.Свободи, пров.1 Перемоги, пров.2 Перемоги
740369 вул.Миру, 1, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331
селищна рада, зала засідань
смт Холми – вул.Вишнева, вул.Лесі Українки, вул.М.Єременка, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Спортивна, вул.Фені Внукової, вул.Центральна: 96, 102–162; пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Кучугури, с.Олешня, с.Ченчики
740370 вул.Центральна, 105, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331
будинок культури, фойє
смт Холми – вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–95, 97–99; пров.Дружби, пров.Першотравневий
740371 вул.Шевченка, 22, с.Білошицька Слобода, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15320
будинок культури, актова зала
с.Білошицька Слобода
740372 вул.Центральна, 7, с.Буда, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15383
будівля колишньої сільської ради, зала засідань
с.Буда, с.Маховики, с.Петрова Слобода, с.Соснівка, с.Шишка
740373 вул.Шкільна, 7, с.Бреч, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15361
сільський клуб, актова зала
с.Бреч, с.Гуринівка, с.Лубенець, с.Нова Гуринівка, с.Озереди, с.Ховдіївка
740374 вул.Центральна, 8, с.Домашлин, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15362
сільський клуб, актова зала
с.Домашлин, с.Бешківка, с.Луковець
740375 вул.Центральна, 23А, с.Жукля, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15334
сільський клуб, актова зала
с.Жукля
740376 вул.Незалежності, 28, с.Козилівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15332
сільська рада, зала засідань
с.Козилівка, с.Бобрик, с.Борок, с.Дачне, с-ще Довжик, с.Тихонівське, с.Уріччя
740377 вул.Шевченка, 66А, с.Наумівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15314
будинок культури, танцювальна зала
с.Наумівка, с.Андроники, с.Високе, с.Переділ, с.Турівка
740378 вул.Гагаріна, 29, с.Забарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15342
сільська рада, зала засідань
с.Забарівка, с.Воловики, с.Кирилівка, с.Нова Буда
740379 вул.Центральна, 5, с.Камка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15330
сільський клуб, актова зала
с.Камка
740380 вул.Центральна, 120, с.Олександрівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15352
будинок культури, фойє
с.Олександрівка, с.Верхолісся, с.Піски
740381 вул.Шевченка, 71, с.Охрамієвичі, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15313
будинок культури, фойє
с.Охрамієвичі, с.Лупасове, с.Романівська Буда
740382 вул.Шевченко, 5, с.Перелюб, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15312
будинок культури, актова зала
с.Перелюб, с.Баляси
740383 вул.Центральна, 2, с.Прибинь, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15311
будинок культури, фойє
с.Прибинь, с.Костянтинівка
740384 вул.Шевченка, 5, с.Рейментарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15335
сільський клуб, актова зала
с.Рейментарівка, с.Гутище, с-ще Довга Гребля, с.Заляддя, с.Олійники
740385 вул.Зелена, 37, с.Рибинськ, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15321
сільська рада, кабінет голови
с.Рибинськ, с-ще Голубівщина, с.Журавлева Буда, с.Лісове, с.Новоселівка, с.Парастовське, с.Стопилка
740386 вул.Лесі Українки, 3, с.Савинки, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15360
будинок культури, фойє
с.Савинки, с.Бурківка
740387 вул.Генерала Білого, 84, с.Сядрине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15323
будинок культури, актова зала
с.Сядрине, с.Будище, с.Самотуги, с.Тельне
740388 вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Тютюнниця, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15350
сільська рада, зала засідань
с.Тютюнниця, с.Костючки, с.Кугуки
740389 вул.Шевченка, 42А, с.Сахутівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15351
сільський клуб, актова зала
с.Самсонівка, с.Сахутівка
740390 вул.Довженко, 9Б, с.Хотіївка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15372
сільський клуб, актова зала
с.Хотіївка
740391 вул.Центральна, 13, с.Шишківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15310
сільський клуб, фойє
с.Шишківка, с.Рудня
740392 вул.Шевченка, 101, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
КНП "Корюківська центральна районна лікарня" актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня Корюківської районної ради Чернігівської області"
740502 вул.Польова, 1, с.Березова Гать, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16052
сільська рада, к.1
с.Березова Гать
740503 вул.Свободи, 76, с.Бирине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16034
будинок культури, актова зала
с.Бирине, с.Підгірне, с.Прокопівка
740504 вул.Б.Хмельницького, 51, с.Блистова, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16071
будинок культури, фойє
с.Блистова
740505 вул.Шевченка, 95, с.Слобідка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16072
сільський клуб, коридор
с.Лоска, с.Слобідка
740506 вул.Миру, 2, с.Будо-Вороб’ївська, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16012
будинок культури, фойє
с.Будо-Вороб’ївська, с.Красний Хутір
740507 вул.Першого Травня, 69, с.Бучки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16010
сільська рада, к.1
с.Бучки, с.Великий Гай, с.Вильчики, с.Городище, с.Ясна Поляна
740508 вул.ім. І.В.Буяльського, 4, с.Вороб’ївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16013
будинок культури, актова зала
с.Вороб’ївка, с.Внутрішній Бір, с.Мовчанів, с.Осове
740509 вул.Шкільна, 310А, с.Юхнове, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16062
сільська рада, к.1
с.Горбове, с.Путивськ, с.Юхнове
740510 вул.Миру, 188, с.Грем’яч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16020
будинок культури, фойє
с.Грем’яч, с.Богданове, с.Гай, с.Діброва, с.Колос, с.Мурав’ї, с.Новоселівка
740511 вул.Покровська, 50, с.Дігтярівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16080
сільська рада, к.3
с.Дігтярівка
740512 вул.Миру, 35, с.Гірки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16091
сільський будинок культури, к.2
с.Гірки
740513 вул.Шкільна, 18, с.Кам’янська Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16021
школа, клас історії
с.Кам’янська Слобода, с.Камінь
740515 вул.Центральна, 51, с.Троїцьке, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16060
сільська рада, к.3
с.Троїцьке
740516 вул.Селянська, 64, с.Стахорщина, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16093
школа, коридор
с.Стахорщина
740517 вул.Зелена, 12, с.Форостовичі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16025
школа, актова зала
с.Форостовичі
740518 вул.Шевченка, 32Б, с.Ковпинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
сільський клуб, фойє
с.Ковпинка, с.Роща
740519 вул.Молодіжна, 7, с.Будище, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
сільський клуб, фойє
с.Будище, с.Михайлівка, с.Новеньке
740520 вул.Незалежності, 18А, с.Пушкарі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
будинок культури, актова зала
с.Кремський Бугор, с.Пушкарі
740521 вул.Ушинського, 10А, с.Комань, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061
будинок культури, к.3
с.Комань, с.Чернацьке, с.Чулатів
740522 вул.Молодіжна, 1А, с.Дробишів, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061
сільська рада, к.21
с.Араповичі, с.Дробишів
740523 вул.Козацька, 56, с.Кудлаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081
будинок культури, фойє
с.Кудлаївка
740524 вул.Визволителів, 36, с.Гнатівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081
сільський клуб, фойє
с.Гнатівка
740525 вул.Нерушівка, 9, с.Ларинівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16050
будинок культури, концертна зала
с.Ларинівка, с.Бугринівка, с.Солов’їв
740526 вул.Махлунівка, 10, с.Фаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16051
сільський клуб, концертна зала
с.Фаївка
740527 вул.Центральна, 55, с.Лісконоги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031
будинок культури, актова зала
с.Лісконоги
740528 вул.Монастирська, 11, с.Рогівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031
сільський клуб, актова зала
с.Рогівка
740529 вул.Центральна, 92, с.Мамекине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16032
будинок культури, актова зала
с.Мамекине, с.Фурсове
740530 вул.Дружби, 25, с.Леньків, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16092
сільський клуб, фойє
с.Киселівка, с.Леньків
740531 вул.Центральна, 50, с.Михальчина-Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16072
сільська рада, к.1
с.Михальчина-Слобода
740532 вул.Центральна, 65, с.Об’єднане, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082
сільський клуб, актова зала
с.Об’єднане, с.Ушівка
740533 вул.1-го Травня, 53, с.Студинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082
будинок культури, актова зала
с.Студинка
740534 вул.Шевченка, 70, с.Орлівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070
сільська рада, зала засідань
с.Орлівка
740535 вул.Лісова, 60, с.Ломанка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Сапожків Хутір, с.Ломанка
740536 вул.Центральна, 73А, с.Печенюги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16040
будинок культури, актова зала
с.Печенюги, с.Володимирівка, с.Восточне, с.Кузьминське
740537 вул.Спортивна, 6, с.Лизунівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16041
будинок культури, коридор
с.Лизунівка
740538 вул.ім. Валерія Бондаренка, 5, с.Попівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16042
будинок культури, к.2
с.Попівка, с.Муравейник
740539 вул.Дружби, 29, с.Смяч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16030
школа, спортивна зала
с.Смяч
740540 вул.Л.Кучми, 22, с.Чайкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014
будинок культури, фойє
с.Чайкине, с.Карабани, с.Ясне
740541 вул.1 Травня, 22, с.Полюшкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014
сільський клуб, актова зала
с.Аршуки, с.Полюшкине
740542 вул.О.П.Довженко, 5, с.Шептаки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16033
сільський клуб, актова зала
с.Шептаки, с.Клевин, с.Кролевець-Слобідка, с.Узруй
740543 вул.Б.Майстренка, 4, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
Районний будинок культури, танцювальна зала
м.Новгород-Сіверський – вул.Акуленка, вул.Алєксєєва, вул.Б.Майстренка, вул.Варлаама Шишацького, вул.Губернська, вул.Деснянська, вул.Дружби, вул.І.Богуна, вул.Іллі Буяльського, вул.Кисельова, вул.Купців Сорокіних, вул.Л.Барановича, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича, вул.Матросова, вул.Михайла Максимовича, вул.Монастирська, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Толстого, вул.Ушинського, вул.Ярославни, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Іллі Буяльського, пров.Кисельова, пров.Майстренка, пров.Толстого
740544 вул.Б.Майстренка, 2, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
гімназія №1, спортивна зала
м.Новгород-Сіверський – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.ім. Шевченка, вул.Квіткова, вул.Князя Ігоря, вул.Поліська, вул.Проектна, вул.Путивльська, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Успенська, вул.Чернігівська, вул.Ювілейна, вул.Ященка, пров.Вокзальний, пров.ім. Т.Г.Шевченка, пров.Чернігівський, пров.Шевченка, пров.1 Успенський, пров.2 Успенський
740545 вул.Базарна, 24, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
станція юних техніків, зала засідань
м.Новгород-Сіверський – вул.Базарна, вул.Варваринська, вул.Воздвиженська, вул.Воскресенський спуск, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гімназична, вул.Замкова, вул.Козацька, вул.Миколаївська: 1–29, 35–51; вул.Об’єднана, вул.Овражна, вул.Поштова, вул.Приміська, вул.Пробудження, вул.Рачинських, вул.Робоча, вул.Самоквасова, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Суворова, вул.Уралова, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.П.Куліша, пров.Робочий, пров.Романа Волкова, пров.Свободи
740546 вул.Михайла Грушевського, 1, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
школа №2, спортивна зала
м.Новгород-Сіверський – вул.Благовіщинська, вул.Болгарська, вул.Бондарівська, вул.Володимира Науменка, вул.Гастелло, вул.Героїв Крут, вул.Горілого, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Ладійна, вул.Леваневського: 1–40А, 42–42А, 44, 46–46А, 48–48А, 50–50А, 52–52А, 54, 56, 58–60; вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Кокти, вул.Михайла Чалого, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.О.Мехеда, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.Революції, вул.Рокосовського, вул.Смолянського, вул.Сухомлинівська, вул.Федора Радуса, вул.Шарпила, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Бондарівський, пров.Горілого, пров.Криничний, пров.Північний, пров.Покровський, пров.Революції, пров.Сухомлинівський, пров.Тихий, пров.1 Ладійний, пров.1 Леваневського, пров.2 Ладійний, пров.2 Леваневського
740547 вул.Чкалова, 7А, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
НВК "Дзвіночок", спортивна зала
м.Новгород-Сіверський – вул.Анатолія Комоси, вул.Весняна, вул.Гетьманська, вул.Залінійна, вул.Кошового, вул.Леваневського: 41, 43, 45, 47–47А, 49–49А, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 61–118; вул.Миру, вул.Нова, вул.Південна, вул.Різдвяна, вул.Спаська, вул.Тимошенка, вул.Чкалова, вул.Школьного, пров.Весняний, пров.Газовий, пров.Миру, пров.Осінній, пров.Спаський, пров.Школьного, пров.1 Школьного, с-ще Красна Гірка
740548 вул.ім. Шевченка, 17, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім.І.В. Буяльського, к.2
Комунальний заклад "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського" Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області
740549 вул.Миколаївська, 31, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
Новгород-Сіверська установа виконання покарань №31, кімната виховної роботи
Державна установа "Новрогод-Сіверська установа виконання покарань (№31)"
740695 вул.Червона Площа, 7А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
Семенівський міський палац культури, фойє
м.Семенівка – вул.Березова Роща, вул.Б.Хмельницького: 2–45, 47, 49, 53, 55–55А; вул.Вишнева: 1–26; вул.В.Коробко, вул.Гагаріна, вул.Горавовка, вул.Дахновича, вул.Жовтнева: 2–43, 45, 47–51; вул.Лікарняний Хуторок, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пряма: 2–101, 103–105, 109; вул.Скоробагатого, вул.Сонячна, вул.Червона Площа, вул.Шевченко, вул.Шкільна: 2–41, 43; пров.Б.Хмельницького, пров.Жовтневий, пров.Прикордонників
740696 вул.Шкільна, 98, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
школа №3, коридор
м.Семенівка – вул.Б.Хмельницького: 46, 48, 50–52, 54, 56–247; вул.Вишнева: 27–80; вул.Жовтнева: 44, 46, 52–142; вул.Лугова, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Шкільна: 42, 44–228; вул.Ювілейна, вул.30років Перемоги
740697 пров.3-й Центральний, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
школа №1, актова зала
м.Семенівка – вул.Дарвіна, вул.Енергетиків, вул.Калинова, вул.Качуково, вул.Комунальна, вул.Красна, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Сотниківка, вул.С.Самойловича, вул.Центральна, вул.Широкий План, вул.Щимель, пров.С.Самойловича, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Центральний, пров.4-й Центральний
740698 пров.Квітковий, 1А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
школа №5, актова зала
м.Семенівка – вул.Кайдашівка, вул.Максима Грачова, вул.Мирошниківка, вул.М.Мотори, вул.Новоселиця, вул.Прохоровщина, вул.Пряма: 102, 106–108А, 110–314; пров.Зелений, пров.Квітковий
740699 вул.Замістя, 136А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
Пісчанський будинок культури, актова зала
м.Семенівка – вул.В.Сенько, вул.Замістя, вул.Зарічна, вул.Кавказька, пров.В.Сенько, пров.Замістя
740700 вул.Заводська, 7А, с.Кути Другі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
Приміщення колишнього Кутівського будинку культури, методкабінет
с.Кути Другі
740701 вул.Першотравнева, 94, с.Архипівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15440
будинок культури, к.2
с.Архипівка, с.Зоря
740702 вул.Лугова, 20А, с.Леонівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15442
сільський клуб, к.2
с.Леонівка
740703 вул.Шевченка, 12, с.Галаганівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15441
сільський клуб, актова зала
с.Галаганівка, с.Грем’ячка
740704 вул.Центральна, 15, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
сільська рада, зала засідань
с.Жадове – вул.Берег: 2–55; вул.Верби, вул.Вороб’ївка, вул.Дружби, вул.Єрошовка, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молотарська, вул.Партизанська: 25–85; вул.Сольона, вул.Хутірська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Вороб’ївський, пров.Мирний, с.Іванине
740705 пров.Садовий, 12, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
контора СТОВ ім.Чкалова, актова зала
с.Жадове – вул.Берег: 59–83; вул.Забережжя, вул.Качури, вул.Макарівка, вул.Макошин, вул.Партизанська: 1–24; вул.Перерост, вул.Прогреська, вул.Садова, вул.Старожадівська, вул.8 Березня, пров.Садовий, пров.Старожадівський, с.Вільхівка, с.Селище
740706 вул.Центральна, 47, с.Довжик, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
школа, к.1
с.Довжик, с.Єршов, с.Турове
740707 вул.Гагаріна, 15, с.Янжулівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15412
контора асоціації "Янжулівка", велика зала
с.Янжулівка, с.Покровське
740708 вул.Центральна, 85В, с.Іванівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15432
будинок культури, актова зала
с.Іванівка, с.Зелений Гай, с-ще Іванпуть, с.Кривуша, с.Марс, с.Ракути, с.Східне
740709 вул.Центральна, 64, с.Карповичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15420
сільський клуб, актова зала
с.Карповичі, с.Гаті, с.Красні Лози, с.Набережне
740710 вул.Шкільна, 21, с.Костобобрів, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15443
школа, фойє
с.Костобобрів, с.Сергіївське
740711 вул.Б.Хмельницького, 4, с.Машеве, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15460
будинок культури, фойє
с.Машеве, с.Ферубки
740712 вул.Семенівська, 45Б, с.Миколаївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15430
сільський клуб, зала
с.Миколаївка
740713 вул.Перемоги, 73Б, с.Залізний Міст, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15431
Залізномостівський Центр культури та дозвілля, зала
с.Залізний Міст
740714 вул.Соснівка, 3, с.Орликівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15450
сільський клуб, актова зала
с.Орликівка, с.Баранівка, с.Блешня, с.Мхи
740715 вул.Шевченка, 42, с.Олександрівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15444
сільський клуб, дискозала
с.Олександрівка, с-ще Газопровідне, с-ще Зелена Роща, с.Карасі, с.Криульки, с.Максимихине, с-ще Угли, с.Фроли
740716 вул.І.Франка, 26, с.Погорільці, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
будинок культури, мала зала
с.Погорільці
740717 вул.Грушевського, 1, с.Тополівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
клуб-бібліотека, велика зала
с.Тополівка
740718 вул.Партизанська, 9, с.Лосівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
Приміщення колишнього ТОВ "Вітчизна", к.2
с.Лосівка
740719 вул.Миру, 1, с.Радомка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15470
будинок культури, к.2
с.Радомка, с.Березова Роща
740720 вул.Центральна, 5, с.Стара Гутка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15471
сільський клуб, фойє
с.Стара Гутка, с.Вільшанка, с.Жаданівка, с.Лосевочка, с.Шведчина
740721 вул.Шевченка, 55, с.Тимоновичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15410
будинок культури, фойє
с.Тимоновичі, с.Калинівське, с.Брониви
740722 вул.Лесі Українки, 2А, с.Медведівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15411
адмінприміщення (колишня школа), фойє
с.Заріччя, с.Медведівка, с.Луб’яне, с.Чорнозем
740723 вул.Озерна, 32, с.Хотіївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15421
школа, фойє
с.Хотіївка, с.Кринички
740724 вул.Центральна, 26, с.Прогрес, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15422
сільський клуб, фойє
с.Лісківщина, с.Прогрес, с.Березовий Гай
740725 вул.Шевченка, 18, с.Чорний Ріг, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15472
сільський клуб, велика зала
с.Чорний Ріг, с.Бобрик Другий, с.Козилівщина, с.Лубня
740726 вул.Лікарняний Хуторок, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний лікувально–профілактичний заклад «Семенівська центральна районна лікарня»
740727 просп.Гагаріна, 16, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, фойє
смт Сосниця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградського, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Козацька, вул.Корнєва: 1–15; вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рокосовського, вул.Троїцька, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Якова Скидана, пров.Виноградського, пров.Дорошенка, пров.1-й провулок Козацький, пров.1-й провулок Покровський, пров.1-й провулок Якова Скидана, пров.2-й провулок Покровський, пров.3-й провулок Козацький, пров.3-й провулок Покровський, пров.5-й провулок Козацький, просп.Гагаріна
740728 вул.Лесі Українки, 34, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
кінотеатр імені О.П.Довженка, фойє
смт Сосниця – вул.Весела, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Довженка: 3–35; вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Корнєва: 16–112; вул.Лісова, вул.Новоселівська, вул.Освіти, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Чернігівська, вул.8 Березня, пров.Зелений, пров.Новоселівський, пров.Освіти, пров.Руслана Амірова, пров.1-й провулок Вишневий, пров.2-й провулок Корнєва
740729 вул.Довженка, 71А, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
будинок культури, фойє
смт Сосниця – вул.Гоголя, вул.Деснянська, вул.Довженка: 37–125; вул.Житомирська, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Максима Рильського, вул.Марка Полторацького, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Олекси Десняка, вул.Олеся Гончара, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Яблунева, пров.Деснянський, пров.Максима Рильського, пров.Марка Полторацького, пров.Незалежності, пров.1-й провулок Гоголя, пров.1-й провулок Довженка, пров.1-й провулок Квітковий, пров.1-й провулок Михайлівський, пров.2-й провулок Гоголя, пров.2-й провулок Довженка, пров.2-й провулок Михайлівський, пров.3-й провулок Гоголя, пров.3-й провулок Довженка, пров.3-й провулок Квітковий, пров.4-й провулок Гоголя, пров.4-й провулок Довженка, пров.5-й провулок Гоголя, пров.5-й провулок Довженка, пров.6-й провулок Довженка, с.Ганнівка
740730 вул.Центральна, 35, с.Мале Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
Фельдшерський пункт, коридор, к.1
с.Мале Устя
740731 вул.Сіверська, 30, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110
школа, спортивна зала
с.Авдіївка – вул.Васюка, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Комсомольська, вул.Московська, вул.Надточіївська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Сіверська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка
740732 вул.Лузіцька, 2, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110
клуб, актова зала
с.Авдіївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Лісова, вул.Лузіцька
740733 вул.1 Травня, 40, с.Бутівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16152
будинок культури, актова зала
с.Бутівка, с.Польове, с.Старобутівка
740734 вул.Гагаріна, 29, с.Бондарівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16153
будинок культури, фойє
с.Бондарівка, с-ще Мала Бондарівка
740735 вул.Деснянська, 17, с.Велике Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154
будинок культури, фойє
с.Велике Устя
740736 вул.Першотравнева, 1, с.Долинське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154
клуб, фойє
с.Долинське
740737 вул.О.Розумієнка, 29, с.Волинка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16131
клуб, актова зала
с.Волинка
740738 вул.Грушевського, 16А, с.Вільшане, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16130
сільська рада, актова зала
с.Вільшане, с.Гай
740739 вул.Шевченка, 34А, с.Загребелля, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105
клуб, фойє
с.Загребелля, с.Гапішківка
740740 вул.Лугова, 6, с.Масалаївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105
школа, спортивна зала
с.Масалаївка
740741 вул.Придеснянська, 72, с.Змітнів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141
будинок культури, фойє
с.Змітнів
740742 вул.Українська, 12, с.Купчичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141
клуб, фойє
с.Купчичі, с.Прогони
740743 вул.Квіткова, 15, с.Киріївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16133
будинок культури, фойє
с.Киріївка
740744 вул.Смирнова, 42, с.Козляничі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120
сільська рада, актова зала
с.Козляничі
740745 вул.Довженка, 6А, с.Рудня, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120
школа, коридор
с.Рудня
740746 вул.Ювілейна, 24А, с.Конятин, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16140
сільська рада, актова зала
с.Конятин
740747 вул.М.Жолдака, 11А, с.Кудрівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16122
школа, спортивна зала
с.Кудрівка, с.Ляшківці
740748 вул.Миру, 111Б, с.Лави, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16132
сільська рада, актова зала
с.Лави, с.Лозова
740749 вул.Савченка, 73, с.Матвіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123
бібіліотека, читальна зала, к.1
с.Матвіївка
740750 вул.Лісова, 90, с.Полісся, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123
школа, спортивна зала
с.Полісся
740751 вул.Довженка, 37А, с.Пекарів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16150
школа, спортивна зала
с.Пекарів, с.Синютин
740752 вул.Ю.Гагаріна, 7, с.Кнути, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16151
клуб, актова зала
с.Кнути, с.Костирів
740753 вул.Придеснянська, 62, с.Спаське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142
сільська рада, актова зала
с.Спаське
740754 вул.Садова, 15А, с.Якличі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142
фельдшерський пункт, коридор
с.Гутище, с.Філонівка, с.Якличі
740755 вул.Центральна, 20, с.Хлоп’яники, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112
сільська рада, актова зала
с.Хлоп’яники
740756 вул.Щорса, 4, с.Соснівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112
фельдшерський пункт, коридор
с.Свірок, с.Соснівка
740757 вул.Марушківка, 11, с.Чорнотичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16121
сільський будинок культури, фойє
с.Чорнотичі
740758 вул.Довженко, 66, с.Шаболтасівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16111
школа, спортивна зала
с.Шаболтасівка
740759 вул.Якова Скидана, 5, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
центральна районна лікарня, к.1, 1-й поверх
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Сосницька центральна районна лікарня" Сосницької районної ради
740891 вул.Шкільна, 6, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
гімназія, фойє
м.Сновськ – вул.Виноградна, вул.Героїв Крут, вул.Калініна, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щорського підпілля, вул.Юрія Костюченка, пров.Вокзальний, пров.ІІ-й Вокзальний, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Криничний, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Пісочний, пров.Юрія Костюченка
740892 вул.Бульварна, 5, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
ДПТНЗ Сновське ВПУЛГ, гуртожиток, фойє
м.Сновськ – вул.Бульварна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Колійна, вул.Кооперативна, вул.П.Комуни, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.30 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Гастелло, пров.ІІ-й Залізничний, пров.Колійний, пров.Кооперативний, пров.П.Комуни, хутір Лісний
740893 вул.Незалежності, 4, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
районний будинок культури, паркетна зала
м.Сновськ – вул.Банкова, вул.Гоголя, вул.Гомельська, вул.Жореса, вул.Залізнична, вул.І-го Травня, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Натана Рахліна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Неретіна, вул.Пушкіна, вул.Свято-Троїцька, пров.Гомельський, пров.Жовтневий, пров.І-го Травня, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Некрасова, пров.Неретіна, пров.О.Матросова, пров.Свято-Троїцький, пров.Тупиковий
740894 вул.55-ої Стрілецької дивізії, 35, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
школа №1, фойє, 1-й поверх
м.Сновськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Віктора Максименка, вул.Горького, вул.Доватора, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.50 років Перемоги, вул.55-ої Стрілецької дивізії, пров.Доватора, пров.Залізничний, пров.ІІІ-й Свободи, пров.ІІ-й Свободи, пров.І-й Свободи, пров.Лермонтова, пров.Попудренка, пров.Спортивний
740895 вул.Незалежності, 101, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
автошкола ТСОУ, фойє, 2-й поверх
м.Сновськ – вул.Архітектурна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Добруська, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.К.Заслонова, вул.Корольова, вул.Кримського, вул.Л.Вакуловської, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Михальченка, вул.Молодіжна, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Н.Сагайдак, вул.О.Гончара, вул.Панфілова, вул.Партизанська, вул.П.Осипенко, вул.Сновська, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Я. Мудрого, вул.Я.Колоса, вул.Я.Купали, вул.98 км, пров.Кримського, пров.Партизанський, пров.Прорізний, пров.Шкільний
740896 вул.Центральна, 15, с.Великий Щимель, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15207
сільська рада, зала засідань
с.Великий Щимель
740897 вул.Миру, 41, с.Гірськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15211
сільський клуб, танцювальна зала
с.Гірськ, с.Липівка, с.Хрінівка
740898 вул.Велика, 1, с.Гута-Студенецька, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230
сільський клуб, актова зала
с.Гута-Студенецька, с.Сальне
740899 вул.Покровська, 79, с.Єліне, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15212
сільський клуб, актова зала
с.Єліне, с.Безуглівка, с.Містки, с.Млинок
740900 вул.Центральна, 45, с.Жовідь, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15213
сільська рада, зала засідань
с.Жовідь, с.Піщанка
740901 вул.Миру, 95, с.Займище, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15209
сільський клуб, актова зала
с.Займище
740902 вул.Центральна, 1, с.Заріччя, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15224
сільська рада, зала засідань
с.Заріччя
740903 вул.Партизанська, 32, с.Клюси, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15210
сільський клуб, актова зала
с.Клюси, с.Пльохів
740904 вул.Миру, 1, с.Кучинівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15252
сільська рада, зала засідань
с.Кучинівка
740905 вул.30 років Перемоги, 5, с.Нові Боровичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15214
будинок культури, фойє
с.Нові Боровичі, с.Загребельна Слобода
740906 вул.Попудренка, 35, с.Нові Млини, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15241
сільська рада, зала засідань
с.Нові Млини
740907 вул.Садова, 35, с.Лосєва Слобода, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15241
сільський клуб, актова зала
с.Лосєва Слобода
740908 вул.Перемоги, 56, с.Низківка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15260
сільська рада, зала засідань
с.Низківка, с.Куропіївка, с.Лютівка, с.Привільне, с.Радвине, с.Руда, с.Філонівка, с.Щокоть
740909 вул.Центральна, 21, с.Петрівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15222
будинок культури, мала зала
с.Петрівка, с.Журавок
740910 вул.Центральна, 1А, с.Рогізки, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15253
будинок культури, обрядова кімната
с.Рогізки
740911 вул.Молодіжна, 14, с.Смяч, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15240
сільський клуб, актова зала
с.Смяч
740912 вул.30 років Перемоги, 6, с.Сновське, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15204
сільська рада, зала засідань
с.Сновське, с.Михайлівка, с.Єнькова Рудня
740913 вул.Зелена, 10, с.Іванівка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15232
будівля Сновської міської ради, каб. бібліотеки
с.Софіївка, с.Глибокий Ріг, с.Іванівка
740914 вул.Центральна, 5, с.Старі Боровичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15221
сільська рада, актова зала
с.Старі Боровичі
740915 вул.Неретіна, 72, с.Гвоздиківка, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15208
Сновський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, к.2
с.Гвоздиківка
740916 пров.Центральний, 13, с.Стара Рудня, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15223
сільська рада, зала засідань
с.Стара Рудня
740917 вул.Коновалова, 2В, с.Суничне, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15251
сільська рада, зала засідань
с.Суничне, с.Попільня, с.Шкробове
740918 вул.Ново-Слобідська, 6, с.Тихоновичі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15230
будинок культури, актова зала
с.Тихоновичі, с.Слава
740919 вул.М’язя, 8, с.Тур’я, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15231
сільська рада, зала засідань
с.Тур’я, с.Ількуча, с-ще Лука, с.Мишине, с.Селище
740920 вул.Шевченка, 143, с.Хотуничі, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15220
сільська рада, зала засідань
с.Хотуничі, с.Камка, с.Крестопівщина
740921 вул.Шевченка, 72, с.Чепелів, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15233
сільський клуб, актова зала
с.Чепелів
740922 вул.Спортивна, 21, м.Сновськ, Сновський р-н, Чернігівська обл., 15200
Сновська центральна районна лікарня, поліклініка, актова зала
Сновська центральна районна лікарня