Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 94

Дільниць - 136

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
320278 вул.Михайлівська, 38, с.Барахти, Васильківський р-н, Київська обл., 08646
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Барахти
320279 вул.Сонячна, 1А, с.Варовичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08615
приватне підприємство "Агрофірма Данилівська", актовий зал
с.Варовичі
320280 вул.Шевченка, 37, с.Велика Бугаївка, Васильківський р-н, Київська обл., 08636
будинок культури, фойє
с.Велика Бугаївка
320281 вул.Польова, 1, с.Велика Вільшанка, Васильківський р-н, Київська обл., 08671
сільська рада, зал засідань
с.Велика Вільшанка
320282 вул.Свободи, 34, с.Велика Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08641
школа, вестибюль
с.Велика Солтанівка, с.Хлепча
320283 вул.Центральна, 7В, с.Вінницькі Стави, Васильківський р-н, Київська обл., 08651
навчально-виховний комплекс, вестибюль
с.Вінницькі Стави
320284 вул.Центральна, 10, с.Вільшанська Новоселиця, Васильківський р-н, Київська обл., 08675
школа, вестибюль
с.Вільшанська Новоселиця, с.Петрівка, с.Степанівка
320285 вул.ім.С.Д.Ковніра, 1, с.Гвоздів, Васильківський р-н, Київська обл., 08634
Гвоздівська ЗОШ I-II ст., спортивна зала
с.Гвоздів
320286 вул.Вокзальна, 20, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
школа, вестибюль
смт Глеваха – вул.Вокзальна: 18, 22–23, 25–53;
320287 вул.Вокзальна, 11, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
Науковий національний центр "Інститут механізації та електрофікації сільського господарстрва", фойє
смт Глеваха – вул.Академіка Вавилова, вул.Академіка Моргуна, вул.Академіка Патона, вул.Академічна, вул.Амосова, вул.Артемовського, вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 1–17, 18А–21, 24; вул.Галицька, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Дачна 10 (с/т «Глеваха 1»), вул.Дачна 9(«с/т Глеваха»), вул.Деснянська, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дослідна, вул.Зарічна, вул.Зодчих, вул.Зоряна, вул.Ігоревська, вул.Ірпінська, вул.Кармелюка, вул.Квіткова, вул.Кирилівська, вул.Ковпака, вул.Котляревського, вул.Курбаса, вул.Лесі Українки, вул.Лінія 13, вул.Лінія 18, вул.Лінія 9 (с/т «Глеваха 1»), вул.Лобановського, вул.Любавинська, вул.Малютянська, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мифодіївська, вул.Мономахівська, вул.Наукова, вул.Нижня, вул.Новосельська, вул.Озерна, вул.Оксамитна, вул.Олегівська, вул.Олени Теліги, вул.Олімпійська, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Полуботка, вул.Посольська, вул.Прорізна, вул.Пушкінська, вул.Рогнединська, вул.Руднева, вул.Сагайдачного, вул.Садовського, вул.Саксаганського, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Стефаника, вул.Тупікова, вул.Харківська, вул.Хвойна, вул.Чернишевського, вул.Ярославська, вул.2 Лінія, вул.4 Лінія, пров.Б.Хмельницького, пров.Миру, пров.Парковий, пров.Успенський
320288 вул.Київська, 78, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
будинок культури, зал
смт Глеваха – вул.Авіаційна, вул.Антонова, вул.Бориспільська, вул.Васильківська, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Герца, вул.Грушевського, вул.Додохова, вул.Дорожна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Карпенків, вул.Київська, вул.Кожарова, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Механізаторів, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Новий Шлях, вул.Окружна, вул.Освіти, вул.Перемоги, вул.Річна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Ступки, вул.Уманська, вул.Фастівська, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Яблунева, вул.1 Травня, вул.2Лісна лінія, пров.Васильківський, пров.Вишневий, пров.Карпенків, пров.Київський, пров.Лермонтова, пров.Михайлівський, пров.Річний, пров.Соборний, пров.Фастівський, пров.Шевченка, пров.Шкільний
320289 вул.Вокзальна, 75, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
кафе-бар "Карат", зал
смт Глеваха – вул.Боярська, вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Кирпоноса, вул.Ковальова, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Марка Шляхового, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Морозова, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Пимоненка, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сінельників, вул.Учительська, вул.Франка, вул.Хвої, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чорнобильська, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Морозова, пров.Пимоненка, пров.Піщаний, пров.Учительський
320290 вул.Південна, 3, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662
клуб ПАТ "Саливонківський цукровий завод", фойє
смт Гребінки – вул.Білоцерківська, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Мальовнича, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Південна, вул.Православна, вул.Садова, вул.Цукрова, вул.Чехова, пров.Цукровий, пров.Чехова, просп.Науки: 65–67, 69, 71, 73, 75, 77;
320291 вул.Святопокровська, 94, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662
Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, актовий зал
смт Гребінки – вул.Архітектурна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Жовтнева: 40, 42, 44, 46–78; вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Святопокровська: 30–32, 34, 36–36А, 39–195; вул.Сонячна, вул.Спартаківська, вул.Урожайна, вул.Устимівська, вул.Франка: 74–88; вул.Чернишанська, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Жовтневий, пров.Святопокровський
320292 просп.Науки, 5, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662
гімназія, зал, 2-й поверх
смт Гребінки – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Європейська, вул.Жовтнева: 1–39, 41, 43, 45; вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Проектна, вул.Пушкіна, вул.Святопокровська: 3А–28, 33, 35, 37; вул.Соборна, вул.Франка: 1–73; вул.Чайковського, пров.Мічуріна, пров.Франка
320293 просп.Науки, 23, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662
школа, актовий зал, 2-й поверх
смт Гребінки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Партизанська, вул.Річкова, вул.Робітнича, вул.Світанкова, вул.Челюскінців, вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пл.1 Травня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Травня, пров.1-й Партизанський, пров.2-й Партизанський, пров.8 Березня, просп.Науки: 6–64, 68, 70, 72, 74, 76, 78–112;
320294 Військове містечко №21, 6, с.Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618
будинок культури, актовий зал
с.Данилівка – Військова частина А2860, Військова частина А2860А, Військова частина А2860Ш, Військове містечко №21
320295 вул.Шляхова, 88, с.Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618
школа, спортивний зал
с.Данилівка – вул.Благовіщенська, вул.Данила Галицького, вул.Дубова, вул.Зелена, вул.Зелений Бір, вул.Київська, вул.Козловського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Освіти, вул.Перемоги, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шляхова, вул.Я.Мудрого, пров.Вишневий, пров.Кожухівський, пров.Новий, Військова частина А2682
320296 вул.Грушевського, 34, с.Дзвінкове, Васильківський р-н, Київська обл., 08620
навчально-виховний комплекс, вестибюль
с.Дзвінкове
320297 вул.Центральна, 19, с.Діброва, Васильківський р-н, Київська обл., 08623
будинок культури, актовий зал
с.Діброва, с.Багрин
320298 вул.Інженерна, 6, смт Дослідницьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08654
школа, спортивний зал
смт Дослідницьке
320299 вул.Мічуріна, 6А, с.Залізне, Васильківський р-н, Київська обл., 08606
бібліотека, зал
с.Борисів, с.Дерев’янки, с.Залізне, с.Мала Бугаївка
320300 вул.Пушкінська, 28, с.Здорівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08626
школа, вестибюль
с.Здорівка
320301 вул.Освіти, 11, с-ще Зелений Бір, Васильківський р-н, Київська обл., 08635
школа, вестибюль, 1-й поверх
с-ще Зелений Бір
320302 вул.Соборна, 86, с.Іванковичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08632
будинок культури, зал
с.Іванковичі
320303 вул.Центральна, 57/3, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623
адміністративна будівля, зал засідань
смт Калинівка – вул.Васильківська, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Садова: 31–68; вул.Центральна: 57Г, 70–80; пров.Весняний, пров.Зоряний, пров.Промисловий
320304 вул.Центральна, 59, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623
школа №1, актовий зал, 1-й поверх
смт Калинівка – вул.Виноградна, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Центральна: 57А–57В, 57Д–65, 82–84; пров.Механізаторів, пров.Новий, пров.Парковий, пров.Сонячний, пров.Центральний
320305 вул.Пушкіна, 24, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623
школа №2, актовий зал, 1-й поверх
смт Калинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Калинівська, вул.Кільцева, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.О.Романенка, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–28; вул.Степова, вул.Українська, вул.Франка, вул.Центральна: 1–57, 66–68; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Володимирський, пров.Залізничний, пров.Калинівський, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Шкільний
320306 вул.Фастівська, 23, с.Ковалівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08652
навчально-виховний комплекс "Ковалівська гімназія", фойє
с.Ковалівка
320307 пл.Свободи, 4, с.Кодаки, Васильківський р-н, Київська обл., 08645
школа, вестибюль
с.Кодаки
320308 вул.Шкільна, 1/1, с.Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618
школа, спортивний зал
с.Кожухівка
320309 вул.Київська, 5, с.Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл., 08635
сільська рада, актовий зал, 2-й поверх
с.Крушинка
320310 вул.Центральний майдан, 3, с.Ксаверівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08660
будинок культури, актовий зал
с.Ксаверівка
320311 вул.Центральна, 1, с.Ксаверівка Друга, Васильківський р-н, Київська обл., 08660
сільський клуб, фойє
с.Ксаверівка Друга
320312 вул.Кооперативна, 16, с.Липовий Скиток, Васильківський р-н, Київська обл., 08618
сільський клуб, зал
с.Липовий Скиток
320313 вул.Центральна, 23, с.Лосятин, Васильківський р-н, Київська обл., 08667
школа, спортивна зала
с.Лосятин – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Замкова, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Узинська, вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Комарова, пров.Пугачова, пров.Сонячний, пров.Травневий, пров.Франка, пров.Шкільний
320314 вул.Польова, 8А, с.Лосятин, Васильківський р-н, Київська обл., 08667
Державне підприємство дослідного господарства "Саливонківське", їдальня
с.Лосятин – вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Тваринників
320315 вул.Центральна, 73, с.Луб’янка, Васильківський р-н, Київська обл., 08637
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Луб’янка
320316 вул.Першотравнева, 11, с.Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08640
будинок культури, зал
с.Мала Солтанівка, с.Скрипки
320317 вул.Декабристів, 11, с.Мар’янівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08650
будинок культури, фойє
с.Мар’янівка
320318 вул.Шкільна, 13, с.Мархалівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08633
сільська рада, актовий зал
с.Зайців, с.Мархалівка
320319 вул.1 Травня, 2А, с.Митниця, Васильківський р-н, Київська обл., 08643
школа, вестибюль
с.Митниця
320320 вул.Центральна, 51, с.Перевіз, Васильківський р-н, Київська обл., 08620
будинок культури, актовий зал
с.Перевіз
320321 вул.Шевченка, 8А, с.Пінчуки, Васильківський р-н, Київська обл., 08661
будинок культури, зал
с.Пінчуки
320322 вул.Центральна, 34, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622
школа, актовий зал
с.Плесецьке – вул.Варовицька, вул.Васильківська: 20, 22–24, 26, 28–165; вул.Дімітрова, вул.Єсеніна, вул.Жовтнева: 1–25, 31–33; вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Кожухівська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новосільська, вул.Одеська, вул.Польова: 1–14; вул.Радужна, вул.Садова: 1–14А, 16, 18–18А, 22–24, 26, 28, 30–32А; вул.Хоменка, вул.Центральна: 1–14, 16, 18, 20, 22–24; вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.1 Травня: 36–38А, 41–149; пров.Морський, пров.1 Травня
320323 вул.Центральна, 57, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622
сільська рада, зал засідань
с.Плесецьке – вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Лісна: 2, 8, 22–34А, 36, 38, 42–42А, 44–46А, 48–50, 52, 58–58А, 60, 62, 68–72, 74, 78, 82–84, 88, 100А; вул.Павлова, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова: 25; вул.Пушкіна, вул.Соборна: 27–29, 31–31А, 33, 35, 37–39, 41, 43–45, 53–118; вул.Соснова: 1–12, 22, 24–26, 28; вул.Центральна: 71, 73–81, 83–85, 89, 91, 93–152, 154, 158–162, 164, 166, 168, 170, 174–178; вул.Шолохова, пров.Павлова, пров.Пушкіна, пров.Соборний
320324 вул.Центральна, 57, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622
поштове відділення зв’язку, операційний зал
с.Плесецьке – вул.Васильківська: 1–19, 21–21А, 25–25А, 27; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева: 28–30, 35–73; вул.Замкова, вул.Кошового, вул.Лисенка, вул.Лісна: 1, 3–7, 9–13, 35, 37–37А, 39, 43, 47, 51, 53–55, 59, 61, 65, 73, 75–77, 79–81, 85–87, 89–99, 101А–500; вул.Мотовилівська, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Садова: 15, 17, 19–21, 25, 27, 29, 33–61; вул.Соборна: 1–26, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46–50; вул.Соснова: 15–19, 23, 27, 31–166; вул.Центральна: 15, 17, 19, 21, 25–70, 72, 82, 86, 90, 92, 153, 155–157, 163, 165, 167, 169, 171, 182–500Г; вул.1 Травня: 1–35, 39; пров.Береговий, пров.Гоголя, пров.Лисенка, пров.Локомотивний, пров.Озерний, пров.Сосновий, пров.Чехова
320325 вул.Центральна, 14, с.Погреби, Васильківський р-н, Київська обл., 08637
навчально-виховний комплекс, спортивний зал
с.Погреби, с.Заріччя
320326 вул.Білоцерківська, 19, с.Пологи, Васильківський р-н, Київська обл., 08656
будинок культури, фойє
с.Пологи
320327 вул.Шевченка, 2, с.Порадівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08642
школа, спортивна зала
с.Порадівка, с.Руликів
320328 вул.Путрівська, 156, с.Путрівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08602
ОНЗ-Путрівський НВК "Гімназія-ЗОШ I-III ст.-ДНЗ", вестибюль
с.Путрівка, с.Березенщина, с.Кобці, с.Крячки
320329 вул.Лесі Українки, 1, с.Пшеничне, Васильківський р-н, Київська обл., 08644
Національний університет біоресурсів і природокористування, їдальня
с.Пшеничне
320330 вул.Спасо-Преображенська, 10А, с.Рославичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08681
сільський клуб, актовий зал
с.Рославичі
320331 вул.Незалежності, 6, с.Саливонки, Васильківський р-н, Київська обл., 08665
будинок культури, актовий зал
с.Саливонки – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Д.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Колгоспна, вул.Кургани, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Слави, вул.Терешкової, вул.Травнева, вул.Узинська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Кільцевий, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Рибацький, пров.Річковий, пров.Узинський
320332 вул.Білоцерківська, 41А, с.Саливонки, Васильківський р-н, Київська обл., 08665
Державне господарство "Саливонківське", зал
с.Саливонки – вул.Білоцерківська, вул.Волі, вул.Козацький Хутір, вул.Майданівська, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Подільська, вул.Сироти, вул.Я.Мудрого
320333 вул.Молодіжна, 1, с.Соколівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08666
сільська рада, обрядова кімната
с.Соколівка
320334 вул.Миру, 22, с.Тростинка, Васильківський р-н, Київська обл., 08670
навчально-виховний комплекс, їдальня
с.Тростинка
320335 вул.Шевченка, 38А, с.Тростинська Новоселиця, Васильківський р-н, Київська обл., 08675
сільська рада, зал засідань
с.Тростинська Новоселиця
320336 вул.Тромси, 12, с.Устимівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08653
школа, актовий зал
с.Устимівка
320337 вул.Васильківська, 68, с.Безп’ятне, Васильківський р-н, Київська обл., 08628
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Застугна, с.Безп’ятне, с.Зозулі, с.Кулібаба, с.Червоне(Застугнянська с/р)
320338 вул.Шевченка, 3, с.Шевченківка, Васильківський р-н, Київська обл., 08672
сільська рада, зал засідань
с.Шевченківка, с.Червоне(Шевченківська с/р), с.Червоне Поле
320339 вул.Володимирська, 8, с.Яцьки, Васильківський р-н, Київська обл., 08673
школа, вестибюль
с.Яцьки
320340 вул.Вокзальна, 8, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
Київське обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, конференц-зал
Комунальний заклад Київської обласної ради «Обласне психіатрично–наркологічне медичне об’єднання»
320341 вул.Павлова, 7, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
Київська міська психоневрологічна лікарня №3, зал
Київська міська психоневрологічна лікарня №3
320737 вул.Київська, 16, с.Великі Дмитровичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08713
будинок культури, фойє
с.Великі Дмитровичі, с.Малі Дмитровичі
320738 вул.Каштанова, 18, с.Верем’я, Обухівський р-н, Київська обл., 08744
сільський клуб, фойє
с.Верем’я
320739 вул.Воздвиженська, 53, с.Витачів, Обухівський р-н, Київська обл., 08740
сільська рада, актова зала
с.Витачів
320740 вул.Богдана Хмельницького, 11, с.Германівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08753
будинок культури, зал
с.Германівка
320741 вул.Героїв Майдану, 2, с.Григорівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750
сільська рада, обрядова зала
с.Григорівка
320742 вул.Миру, 2, с.Гусачівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750
сільський клуб, обрядова зала
с.Гусачівка
320743 вул.Героїв Небесної Сотні, 85, с.Матяшівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750
сільський клуб, фойє
с.Матяшівка
320744 вул.Шкільна, 1, с.Дерев’яна, Обухівський р-н, Київська обл., 08724
школа, спортивна зала
с.Дерев’яна
320745 вул.Приозерна, 1, с.Деремезна, Обухівський р-н, Київська обл., 08731
будинок культури, фойє
с.Деремезна
320746 вул.Миру, 6А, с.Долина, Обухівський р-н, Київська обл., 08743
школа, спортивна зала
с.Долина
320747 вул.Шевченка, 28, с.Макарівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08743
сільський клуб, зала
с.Макарівка
320748 вул.Гагаріна, 4, с.Жуківці, Обухівський р-н, Київська обл., 08742
будинок культури, фойє
с.Жуківці
320749 вул.Партизанська, 3, смт Козин, Обухівський р-н, Київська обл., 08711
школа, спортивна зала
смт Козин – бульв.Французський, вул.Абрикосова, вул.Андріївська, вул.Андрія Малишка, вул.Берегова, вул.Благовісна, вул.Борисівська, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Дніпровська, вул.Жеваги, вул.Заповідна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Золотоворітська, вул.Зоряна, вул.Іржавська, вул.Київська: 33–41; вул.Кожедуба, вул.Козацька, вул.Липова, вул.Липська, вул.Лісна: 1–35А, 37, 41, 43–43А; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Лугова ІІ, вул.Л.Українки, вул.Мальовнича, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Монашинська, вул.Набережна, вул.Набережно-Лугова, вул.Нова, вул.Олександрівська, вул.Олексіївська, вул.Осіння, вул.Пайова, вул.Партизанська, вул.Пейзажна, вул.Південна, вул.Піддворецька, вул.Подільська, вул.Приозерна, вул.Садова: 1–29, 33А, 41–49; вул.Сергіївська, вул.Смоленська, вул.Солов’яненка: 1–129, 131–133, 141–143, 145, 147, 151–157, 163, 165, 169–197; вул.Старокиївська, вул.ТІЗ ’Обрій-К’, вул.Урочище Дубки, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чистоводська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пл.Республіки, пров.Вербовий, пров.Ветеранський, пров.Зоряний, пров.Іржавський, пров.Кожедуба, пров.Козацький, пров.Колінченка, пров.Краєвидний, пров.Луговий, пров.Мальовничий, пров.Миру, пров.Мистецтва, пров.Огородній, пров.Олексіївський, пров.Очеретний, пров.Приозерний, пров.Рибальський, пров.Садовий, пров.Софіївський, пров.Спортивний, пров.Старокиївський, пров.Театральний, пров.Ханський, пров.Шевченка, тупик Верховної Ради
320750 вул.Партизанська, 1А, смт Козин, Обухівський р-н, Київська обл., 08711
будинок культури, фойє
смт Козин – вул.Вереснева, вул.Дачна, вул.Київська: 1–32, 43–169; вул.Лісна: 36, 38–40, 42, 44–46; вул.Лобановського, вул.Мистецька, вул.Молодіжна, вул.Обухівське шосе, вул.Озерна, вул.Плютовська, вул.Покровська, вул.Престижна, вул.Придорожна, вул.П’ятихатська, вул.Різдвяна, вул.Рудиківська, вул.Садова: 33, 35; вул.Солов’їна, вул.Солов’яненка: 130, 136–140, 144, 146, 148–150, 160–160А, 164, 166–168, 199–454; вул.Сонячна, вул.Т.Чиженко, вул.Урожайна, вул.Шервурдська, вул.Юності, пров.Боровий, пров.Вересневий, пров.Гостинний, пров.Дачний, пров.Дніпровий, пров.Електричний, пров.Затишний, пров.Каштановий, пров.Кедровий, пров.Київський, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Мистецький, пров.Молодіжний, пров.Набережно-Луговий, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Південний, пров.Престижний, пров.Привітний, пров.П’ятихатський, пров.Романтичний, пров.Рудиківський, пров.Сосновий, пров.Столичний, пров.Тихий, пров.Фермерський, пров.Шосейний, пров.Ясний
320751 вул.Центральна, 23Б, с.Копачів, Обухівський р-н, Київська обл., 08715
сільський клуб, фойє
с.Копачів, с.Застугна, с.Шевченкове
320752 вул.Юність, 30А, с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл., 08725
школа, спортивна зала
с.Красне Перше, с.Козіївка
320753 вул.Шевченка, 2А, с.Красна Слобідка, Обухівський р-н, Київська обл., 08751
будинок культури, зала
с.Красна Слобідка, с.Безіменне
320754 вул.Шевченка, 1Г, с.Мала Вільшанка, Обухівський р-н, Київська обл., 08730
будинок культури, фойє
с.Мала Вільшанка
320755 вул.Яблунева, 1Г, с.Степок, Обухівський р-н, Київська обл., 08730
приміщення центру дозвілля, фойє
с.Степок
320756 вул.Преображенська, 4А, с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл., 08708
сільський клуб, зала
с.Нещерів
320757 вул.Воїнів, 29, с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08732
будинок культури, фойє
с.Перегонівка
320758 вул.П.Гудима, 23, с.Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл., 08707
сільський клуб, фоє
с.Перше Травня
320759 вул.Васильківська, 39/1, с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл., 08710
школа, спортивна зала
с.Підгірці, с.Креничі, с.Романків
320760 пл.Слави, 6, с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08752
будинок культури, зала
с.Семенівка
320761 вул.Комарова, 1, с.Кулі, Обухівський р-н, Київська обл., 08752
сільський клуб, зала
с.Кулі
320762 вул.Київська, 1, с.Старі Безрадичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08714
будинок культури, мала зала
с.Старі Безрадичі – вул.Вишнева, вул.Київська, вул.Лисичкіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Свободи, вул.Тиханська, с.Березове, с.Капустяна, с.Конюша, с.Паращина, с.Тарасівка
320763 вул.Сонячна, 25, с.Нові Безрадичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08714
сільська громада, фойє
с.Старі Безрадичі – вул.Першотравнева, с.Нові Безрадичі
320764 вул.Шевченка, 85, с.Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл., 08722
школа, фойє
с.Трипілля
320765 вул.Вознесенська, 65, с.Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл., 08741
будинок культури, фойє
с.Халеп’я
320766 вул.Шевченка, 46, с.Щербанівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08723
сільський клуб, зала
с.Щербанівка
320767 вул.Соснова, 2А, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
школа мистецтв, фойє
м.Українка – вул.Соснова: 4–4А, 6, 8;
320768 вул.Київська, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
лікарня, актова зала
м.Українка – вул.Будівельників: 4, 8; вул.Соснова: 1, 5, 7, 9–10;
320769 просп.Дніпровський, 15, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
палац культури "Енергетик", фойє
м.Українка – вул.Енергетиків: 5, 7; вул.Зв’язку: 5; просп.Дніпровський: 4–10, 16–18;
320770 пл.Т.Шевченка, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
міська рада, велика зала
м.Українка – вул.Будівельників: 1–3, 5–7, 11–14;
320771 вул.Юності, 7, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
школа №1, їдальня
м.Українка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Енергетиків: 1–4, 6; вул.Загребельна, вул.Ігнатівська, вул.Київська, вул.Південна, вул.Придніпровська, вул.Приозерна, вул.Соснова: 2; вул.Юності: 1; просп.Дніпровський: 1–3; с.Плюти
320772 вул.Юності, 21, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
школа №2, рекреація початкової школи
м.Українка – вул.Юності: 25–26А; просп.Дніпровський: 21А–25;
320773 вул.Юності, 19, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
професійно-технічне училище №2, фойє
м.Українка – вул.Енергетиків: 8–14; вул.Зв’язку: 2–3; вул.Юності: 11–17; просп.Дніпровський: 12, 19–21;
320774 вул.Київська, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720
лікарня, фойє
Комунальне некомерційне підприємство Обухівської районної ради "Обухівська центральна районна лікарня".
321271 військове містечко № 11, школа, м.Васильків, Київська обл., 08606
Васильківський НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8", спортивна зала
м.Васильків – військове містечко № 11: 1–14, 17–18, 38–189;
321272 військове містечко № 11, школа, м.Васильків, Київська обл., 08606
Васильківський НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8", кімната №26(корпус №2)
м.Васильків – вул.Декабристів: в/ч А0294, в/ч А0952, в/ч А1789, в/ч А1880, в/ч А1975; вул.Комарова, військове містечко № 11: 15–16, 19–20, 243, в/м 11; в/м 16
321273 вул.І Травня, 25, м.Васильків, Київська обл., 08601
школа № 7, їдальня
м.Васильків – вул.Березова, вул.Володимирська: 49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 71, 73, 75–79, 83–215; вул.Донбасівська, вул.Кармелюка, вул.Молодіжна, вул.О.Кошового, вул.Поповича, вул.Сількорівська, вул.Тракторна: 1–14, 16–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Фестивальна, пров.Дачний, пров.Кармелюка, пров.Молодіжний, пров.Поповича, пров.Толстого, пров.Цегельний, Садове товариство «Колосок», Садове товариство «Колос-1», Садове товариство "Металіст-1"
321274 вул.Шевченка, 6, м.Васильків, Київська обл., 08601
Кінотеатр "Дружба", хол
м.Васильків – вул.Антонія і Феодосія, вул.Гоголя, вул.Кітченка, вул.Ломоносова, вул.Миру: 1–34; вул.Митрополита Андрея Шептицького, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Нова, вул.Романтична, вул.Соборна: 50, 52, 54, 91, 95, 97, 105; вул.Софіївська, вул.Франка, вул.Хохрякова, пров.Гоголя, пров.Замковецький, пров.Княгині Ольги, пров.Князя Святослава, пров.Комунальний, пров.Соборний, пров.Софіївський, пров.Хохрякова
321275 вул.Декабристів, 135, м.Васильків, Київська обл., 08606
школа №9, вестибюль
м.Васильків – вул.Авіаторів, вул.Василя Стуса, вул.Згоди, вул.Київська, вул.Ковніра, вул.Кривова, вул.Механізаторів, вул.Миколи Семенця, вул.Миколи Тітенка, вул.Молочна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Тургенєва, вул.Хлібна, вул.Чорновола В., пров.І Польовий, пров.ІІ Польовий, пров.Миколи Тітенка, пров.Незалежності, пров.Сковороди, пров.Сонячний, пров.Терешкової, пров.Тургенєва
321276 вул.Декабристів, 39, м.Васильків, Київська обл., 08601
КНЗ КОР "Васильківський професійний ліцей", спортивна зала
м.Васильків – вул.Декабристів: 40 (в/ч А0704)–40/1; вул.Івана Мазепи, вул.Преображенська, вул.Скрипника, пров.Івана Мазепи, пров.Мисливський, пров.Преображенський
321277 вул.Декабристів, 43, м.Васильків, Київська обл., 08601
СТК ТСОУ, клас підготовки водіїв категорії "С"
м.Васильків – вул.Декабристів: 31, 33, 35, 37–37Б, 39, 41–67, 69, 71, 73, 75–75А, 77–77Б, 79–79А, 81А, 83, 85–87; вул.Околична, вул.Тімірязєва: 24–63;
321278 вул.Керамічна, 38, м.Васильків, Київська обл., 08602
ПрАТ Торгівельно-виставковий центр "Матриця", кабінети №1-2
м.Васильків – вул.Гончарна, вул.Керамічна, вул.Миру: 35–85; вул.Сергія Шамрая, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Керамічний, пров.Княжий, пров.Космодем’янської З., пров.Культосвітній, пров.Луговий, пров.Першотравневий, пров.Сергія Шамрая, пров.Сільбудівський, пров.Суворова
321279 вул.Володимирська, 2, м.Васильків, Київська обл., 08601
Міський будинок культури, хол
м.Васильків – вул.Ватутіна: 2–18А; вул.Княжа, вул.Леваневського, вул.Михайла Грушевського: 2–8, 21–25, 31, 35, 37–49, 53; вул.Республіканська, вул.Соборна: 1–49, 51, 53, 55–75, 77, 79–81, 83–83Б, 85; вул.Шевченка: 1–13, 22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 36; пров.Леваневського
321280 вул.Володимирська, 1А, м.Васильків, Київська обл., 08601
Васильківська дитяча школа мистецтв, хол І поверху
м.Васильків – вул.Володимирська: 1–48, 50, 52, 54, 56–58, 64, 66–66А, 70, 72, 74, 80–82; вул.Головачова, вул.Горської Алли, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Небесної Сотні, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Січових стрільців, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Горської Алли, пров.Олега Дьяченка, пров.Чехова, пров.Чкалова
321281 вул.Небесної Сотні, 65Б, м.Васильків, Київська обл., 08601
Комун. орг-ція "Васильківський міський спортивний комплекс", спортивна зала
м.Васильків – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Заводська, вул.І Травня, вул.Івана Кудрі, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Покровська, вул.Тітова, вул.Челюскінців, пров.Володимирський, пров.І Мічуріна, пров.ІІ Мічуріна, пров.Квітки-Основ’яненка, пров.Курчатова, пров.Мічуріна, пров.Шевченка, Садове товариство «Будівельник - 1», Садове товариство «Кристал»
321282 вул.Преображенська, 1, м.Васильків, Київська обл., 08601
спецшкола-інтернат, їдальня
м.Васильків – вул.Барвінкова, вул.Весільна, вул.Гастелло, вул.Декабристів: 2, 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Князя Ігоря, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Олександра Лістрового, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Північна, вул.Річна, вул.Черняховського, пров.Вугільний, пров.Гастелло, пров.Князя Ігоря, пров.Козацький, пров.Козацький 2, пров.Матросова, пров.Овражний, пров.Південний, пров.Північний, пров.Хасанівський
321283 вул.Соборна, 72, м.Васильків, Київська обл., 08601
ТОВ "ОСТ 2 ЛАЙФ", зала
м.Васильків – вул.Вільна, вул.В.Лугова, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Козловського, вул.Лермонтова, вул.Н.Лугова, вул.Робкорівська, вул.Соборна: 76, 78, 82, 84, 90–90Б, 92–94В, 96, 98–104, 106–165; вул.Солов’їна, пров.Вільний, пров.Джерельний, пров.Донбасівський, пров.Зарічний, пров.ІІ Зарічний, пров.Пушкіна, пров.Солов’їний, пров.Юнкорівський
321284 вул.Тракторна, 53, м.Васильків, Київська обл., 08605
школа №4, вестибюль
м.Васильків – вул.Анатолія Дармостука, вул.Валерія Середи, вул.В.Винниченка, вул.Дніпрельстан, вул.Лісова, вул.Миколи Костомарова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Полководця Боженка, вул.Тракторна: 15, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37–39А, 41А–41Б, 42А–180; вул.Юрія Литвина, вул.Юрія Скляра, пров.Агрономічний, пров.Береговий, пров.Дніпрельстан, пров.І Дніпрельстан, пров.ІІ Дніпрельстан, пров.ІУ Тракторний, пров.Кошмана, пров.Лісний, пров.Підгірний, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Робочий, пров.Саносвітній, пров.Середи Валерія, пров.Спортивний, пров.Тракторний, пров.УІІ Тракторний, пров.Юрія Скляра, пров.Ярослава Мудрого
321285 вул.Гетьмана Сагайдачного, 46, м.Васильків, Київська обл., 08602
кафе "Наталі", банкетна зала
м.Васильків – вул.Березанська, вул.Васильківська, вул.Гетьмана Сагайдачного: 44–44Б, 46–46А, 48, 50, 52, 58, 59; вул.Івана Виговського, вул.Л.Українки, вул.Метельова, вул.Михайлівська, вул.Путрівська, вул.Ситника Михайла, пров.Березанський, пров.Васильківський, пров.Гончарний, пров.Л.Українки, пров.Метельова
321286 вул.Гетьмана Сагайдачного, 52, м.Васильків, Київська обл., 08602
Кафе "Ажур", банкетна зала
м.Васильків – вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–43, 45, 46Б–47, 49, 51, 53–57, 58А, 60–81А;
321287 вул.Шевченка, 46, м.Васильків, Київська обл., 08601
Васильківський академічний ліцей "Успіх" Васильківської міської ради, спортивна зала
м.Васильків – вул.Ватутіна: 20; вул.Гагаріна, вул.Декабристів: 1–1Б, 3–3Г, 5–11, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23, 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 10–20, 28–30, 32–34, 36, 49А; вул.Тімірязєва: 1–23; вул.Шевченка: 17–21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37–60; пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Гетьманський
321288 вул.Декабристів, 87, м.Васильків, Київська обл., 08600
Васильківська центральна районна лікарня, актова зала
Васильківська центральна районна лікарня
321323 вул.Миру, 12, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №3, 1-й корпус, фойє
м.Обухів – вул.Миру: 2–2А/2, 7–8, 10–11, 17А; пров.Прибережний, база ’Обухівпромбуд’
321324 вул.Миру, 12, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №3, 2-й корпус, фойє
м.Обухів – вул.Київська: 115; вул.Миру: 14–17;
321325 вул.Київська, 117, м.Обухів, Київська обл., 08700
центр культури і дозвілля, фойє
м.Обухів – вул.Київська: 121, 123; вул.Миру: 1, 5, 9, 13;
321326 вул.Лермонтова, 24, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №5, 1-й корпус, фойє
м.Обухів – вул.Жуковського, вул.Загребля, вул.Київська: 158, 166, 174–180/1;
321327 вул.Лермонтова, 24, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №5, 2-й корпус, фойє
м.Обухів – вул.Київська: 162А–164, 168–172; вул.Лермонтова: 1–1/1, 2А–28; вул.Піщана
321328 вул.Каштанова, 4, м.Обухів, Київська обл., 08700
міський центр "Романтик", зал
м.Обухів – вул.Каштанова: 2–4 к.2; вул.Київська: 146–156; вул.Лермонтова: 2;
321329 вул.Каштанова, 13, м.Обухів, Київська обл., 08700
управління соціального захисту, фойє
м.Обухів – вул.Каштанова: 14, 16; вул.Київська: 111, 113; м-н Обухівський ключ, м-н Сосновий
321330 вул.Каштанова, 13, м.Обухів, Київська обл., 08700
управління освіти, кабінет методиста
м.Обухів – вул.Б.Хмельницького, вул.Каштанова: 7А–13, 15; вул.Київська: 109;
321331 вул.Каштанова, 52, м.Обухів, Київська обл., 08700
поліклініка, фойє
м.Обухів – вул.Каштанова: 22–42; ж/м Лукавиця, ж/м Стожари, котеджне містечко «Преображенський», м-н Квартал Парковий
321332 вул.Київська, 76, м.Обухів, Київська обл., 08700
дитяча школа мистецтв, зал
м.Обухів – вул.Виноградна, вул.Гайдамацька, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зелений Гай, вул.Зоряна, вул.Київська: 9–23, 29, 31, 33, 35–35Б, 37, 39, 41–105А, 110, 112, 114, 116–120, 122, 124–140/1; вул.Ковалевської, вул.Кринична, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, пров.Драна Гора, пров.Заводський, пров.Петра Невгада, пров.Петрусенко, пров.Польовий, пров.Привітний, ж/м Ковалевської
321333 вул.Київська, 16, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №1, фойє
м.Обухів – вул.Буканова, вул.Васильківська, вул.Володимира Чаплінського, вул.І.Франка, вул.Квітнева, вул.Київська: 1–8, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Кузьми Краськова, вул.Лесі Українки, вул.Малишка, вул.Молодіжна, вул.Польок, вул.Робоча: 1–49, 51, 53; вул.Соборна, вул.8-го Березня, вул.8-го Листопада, пров.Листопадовий, пров.Малишківський, пров.Партизанський, ж/м Вікторія, ж/м Дзюбівка, м-н Сонячний
321334 вул.Козацький Шлях, 1, м.Обухів, Київська обл., 08700
школа №2, їдальня
м.Обухів – вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Жеваги, вул.Зінченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Козацький Шлях: 1/1–65, 69; вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Робоча: 50–50/1, 52, 55–123; вул.Стрілецька, вул.Трипільська, вул.Чумацький Шлях, вул.9 Травня, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Мічуріна, пров.Парковий, пров.Травневий, ж/м Шпаківка, м-н Будівельник
321335 м-н Яблуневий, 22, м.Обухів, Київська обл., 08700
будинок культури, фойє
м.Обухів – вул.Вербова, вул.Джамбула, вул.Козацький Шлях: 66–68, 70–129; вул.Осипенко, вул.Пасічна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Шкільна, вул.Яровівська, вул.40 річчя Перемоги, пров.Київський, пров.Пасічний, пров.Полянський, ж/м Підгірний, ж/м Полянський, ж/м Полянський-2, м-н Яблуневий
321336 вул.Сонячна, 12, с.Ленди, м.Обухів, Київська обл., 08700
клуб, зал
с.Ленди
321337 вул.Лісна, 80, с.Таценки, м.Обухів, Київська обл., 08700
клуб, зал
с.Таценки
321417 вул.Декабристів, 135, м.Васильків, Київська обл., 08606
школа №9, кл.108
м.Васильків – вул.Волошкова, вул.Декабристів: 68–68А, 70–70А, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88–404; вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.М.Бурки, пров.Волошковий, пров.Комарова, пров.Маяковського, пров.М.Бурки