Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 25

Дільниць - 83

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Надії Алексєєнко, 80, м. Дніпро, 49006
спортивна зала, 2-й поверх головного корпусного відділення
Державна установа "Дніпровська установа виконання покарань (№4)"
000002 вул. Надії Алексєєнко, 80, м. Дніпро, 49006
кімната соціально-виховної роботи та роботи з інтернетом, 5-поверх 10-го корпусного відділення
Державна установа "Дніпровська установа виконання покарань (№4)"
121063 вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
школа №56,актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бальзака, вул.Берегова: 1–198; вул.Волго-Донська, вул.Івана Сокульського, вул.Підвітряна, вул.Пожежна: 32–32А, 34, 36–40, 44–46, 50–52, 54–54А, 56, 58–66; вул.Поздовжня, вул.Самійла Величка, вул.Таганрозька: 1–232; вул.Штормова: 1–153А, 155; пров.Прохолодний, пров.Таврійський, пров.Таганрозький, пров.Терновий, пров.Шосейний, тупик Береговий, тупик Волго-Донський, тупик Самійлівський
121064 вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
школа №56, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Березова, вул.Бокова, вул.Васнецова, вул.Верстова, вул.Вузлова, вул.Генічеська, вул.Дар’яльська, вул.Долинська, вул.Жвава, вул.Кінцева, вул.Ковальська, вул.Колоскова, вул.Лебединська, вул.Лісопильна, вул.Муравйова, вул.Обхідна, вул.Олександра Потебні, вул.Осетинська, вул.Павлоградська, вул.Пожежна: 1–31, 33, 35, 41–43, 47, 53, 55, 57; вул.Портова, вул.Прохолодна, вул.Ротна, вул.Скрябіна, вул.Сормовська, вул.Тобольська, вул.Торговельна, вул.Халтуріна, вул.Хустівська, вул.Яна Гуса: 36–97; пров.Ковальський, пров.Муравйова, пров.Обхідний, пров.Пожежний, пров.Портовий, пров.Чернишевського, тупик Верстовий, тупик Шосейний
121071 вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023
школа №26, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Брацлавська, вул.Каруни: 24/26–125, 127А; вул.Ростовська: 1–46; вул.Трамвайна: 1–22; пров.Ростовський, просп.Мануйлівський: 3–11, 13, 15, 19;
121072 вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023
школа №26, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Бажова: 28, 32, 34, 36; вул.Джузеппе Гарібальді, вул.Євгена Вирового, вул.Каруни: 127; вул.Лаврова, вул.Луговська: 1–74В, 76, 78, 80, 82, 84; вул.Миколи Сумцова, вул.Просвітянська, вул.Радистів: 1–11А; вул.Серафимовича, вул.Софії Русової, вул.Ялтинська, вул.Ясельна, пров.Вирового
121073 вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023
навчально-виховний комплекс №42, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Каразіна, вул.Лесі Українки, вул.Луговська: 168, 170, 172, 174, 176–176А, 178–255; вул.Маріупольська, вул.Новозаводська, вул.Проскурівська, вул.Радистів: 12–21; вул.Смарагдова, вул.Спортивна, вул.Ясна, пров.Луговський, пров.Новозаводський, пров.Проскурівський, пров.Смарагдовий, просп.Мануйлівський: 12, 14, 16, 20–48, 50–50А, 52, 54, 56, 58–62;
121074 вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023
навчально-виховний комплекс №42, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Балаклавська, вул.Балашовська, вул.Братиславська, вул.Бутлерова, вул.Виноградна, вул.Водників, вул.Дмитра Марковича, вул.Зарічна, вул.Карпенка-Карого, вул.Карпова, вул.Краківська, вул.Луганська, вул.Луговська: 75, 77, 79, 81, 83, 85–167, 169, 171–171А, 173, 175–175А, 177–177А; вул.Майбороди, вул.Обухівська, вул.Парадна, вул.Празької весни: 26–28, 30–44; вул.Ростовська: 48–201; вул.Саперна: 2–94; вул.Трамвайна: 23–57; вул.Фруктова, вул.Чернівецька, пров.Водників, пров.Каразінський, пров.Шкільний, тупик Німанський, тупик Ростовський
121075 вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081
школа №55, спортивна зала ліворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бажова: 2–27, 29–30, 33, 35, 37–53; вул.Військова, вул.Каруни: 1, 2А–2Б, 6–23; вул.Полонської-Василенко: 2, 12–113; вул.Тьоміна, пров.Желваківського, просп.Мануйлівський: 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 64–78;
121076 вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081
школа №55, спортивна зала, праворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Каруни: 2, 4; вул.Котляревського: 2, 5–9Б; вул.Полонської-Василенко: 4–6Б; просп.Слобожанський: 19, 21;
121077 вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081
школа №55, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Костонаєва, вул.Котляревського: 4, 11–63; вул.Побєжимова, вул.Празької весни: 1–25, 29; вул.Саперна: 96–138; вул.Сарматська, пров.Озерний, просп.Слобожанський: 1, 7, 11, 13, 15, 15А, 17, 17А к.1, 17А к.2, 17А к.3;
121084 вул.Універсальна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024
АТ "Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів", хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богомаза: 1–51; вул.Гагринська: 1–26, 28, 30; вул.Григорія Граб’янки, вул.Грінченка: 1–54; вул.Громадянська, вул.Депутатська, вул.Комунальна, вул.Скворцова, вул.Універсальна: 1–21, 25, 27, 29; вул.Ціолковського, вул.Яхненківська, пров.Березовий, пров.Богомаза, пров.Грінченка, пров.Радомський, пров.Янтарний
121087 вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 14/16, 17, 20/18, 22/24, 24; вул.Араратська: 4, 6, 8, 10, 11; вул.Василя Макуха: 1, 3, 5, 6, 7; вул.Калинова: 74, 78, 80; вул.Софії Ковалевської: 63, 65, 78, 80;
121088 вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 66, 70, 72; вул.Софії Ковалевської: 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 74, 76; вул.Хабарівська: 24, 26, 28, 30, 30/32, 32, 34, 36, 38, 40, 40/42, 42, 44, 44/46, 46, 48, 50, 52;
121089 вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026
школа №44, велика спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Артеківська: 11–25, 29; вул.Дівоча, вул.Калинова: 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/27, 27; вул.Путилівська, вул.Срібна, просп.Слобожанський: 89, 91, 93;
121090 вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026
школа №44, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Артеківська: 26–27; вул.Калинова: 26, 28; вул.Обоянська, вул.Решетилівська, вул.Софії Ковалевської: 1, 3, 5, 7, 7А, 11, 17, 17/19, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/31, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/43, 43, 45, 45/47, 47;
121091 вул.Калинова, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026
дошкільний навчальний заклад №90, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 1–9, 15–19, 28–39; вул.Запорізька, вул.Калинова: 37, 65, 67, 71, 77А к.1, 77А к.2; вул.Лисичанська, вул.Шепетівська, пров.Тютюнника
121092 вул.Калинова, 68, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
клуб "Дніпро", актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 64, 68; вул.Софії Ковалевської: 49; вул.Хабарівська: 1, 3;
121093 вул.Калинова, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026
Дніпровський центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 29/31, 32, 33, 33/35, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/46, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 60/62, 61, 62;
121094 вул.Аржанова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083
Університет митної справи та фінансів, гуртожиток №4, диско-зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Андрюшинська, вул.Арбузова, вул.Аржанова, вул.Гірничорудна, вул.Дарницька: 4–19, 24–28; вул.Доватора, вул.Іванівська, вул.Магнітна, вул.Новосамарська, вул.Новоселівська, вул.Перовської, вул.Приміська, вул.Самарська, вул.Тбіліська, вул.Тимчасова, вул.Шостинська, вул.Юр’ївська, пров.Перовської, пров.Прапорний, пров.Срібний
121095 вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083
школа №8, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Кожем’яки: 1, 9, 17; вул.Мінська, вул.Новомосковська, вул.Шукліна, пров.Дорожній, просп.Слобожанський: 65, 69, 71, 73, 77;
121096 вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083
школа №8, коридор праворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Генерала Кравченка, вул.Глухівська, вул.Дарницька: 21; вул.Динника, вул.Дмитра Багалія, вул.Івана Пулюя, вул.Канівська, вул.Левітана, пров.Івана Пулюя, просп.Слобожанський: 63, 67, 79, 81, 83, 83А, 85, 85А;
121097 вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083
школа №8, коридор ліворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 11–12, 21–27; вул.Кожем’яки: 3–7, 11, 22–77; вул.Куликовська, вул.Полтавська, вул.Прапорна, вул.Симеїзька, вул.Тиха, вул.Углицька, вул.Юридична, пров.Динника, пров.Кожем’яки, пров.Приміський, пров.Тагільський, просп.Слобожанський: 87, 87А; тупик Тютюнника
121098 вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098
навчально-виховний комплекс №57, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бердянська: 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 55, 56, 57, 59; вул.Любарського: 6–59, 61; вул.Маршала Малиновського: 16, 18; вул.Нестора Махна, вул.Олени Пчілки, вул.Прогресивна: 1–5, 17; вул.Степана Разіна: 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; пров.Любарського
121099 вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098
навчально-виховний комплекс №57, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 6, 8, 10, 12, 34;
121100 вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034
школа №43, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 14, 20, 22, 26, 38, 54; вул.Прогресивна: 6–10;
121101 вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034
школа №43, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Бердянська: 58, 65, 66; вул.Любарського: 60, 62–85; вул.Маршала Малиновського: 44, 48, 48А, 58; вул.Мурманська, вул.Планетна
121102 вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034
школа №43, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Каспійська, вул.Любарського: 86–141; вул.Маршала Малиновського: 36, 42, 60, 62, 80, 80К; вул.Стрілочна
121103 просп.Мануйлівський, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023
Дніпропетровська міська клінічна лікарня №9, їдальна, 1-й поверх
Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №9" Дніпровської міської ради
121318 вул.Філософська, 56, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №82, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Голуб’яча: 1–11, 14, 16; вул.Звивиста: 2–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кавалерійська: 9, 9А, 16, 18, 22; вул.Кронштадська: 4–10; вул.Талліннська, вул.Філософська: 1, 1А, 3, 4/6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36А, 36/38, 37, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 50, 52, 54, 56, 56А, 57А, 60; вул.Шмідта: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 22, 26; пров.Голубиний, просп.Пушкіна: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22Б, 24, 59, 61, 67, 67А, 69;
121319 просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
навчально-виховний комплекс №12, коридор, ліве крило, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Громова, вул.Надії Алексєєнко: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14Б, 15, 16, 18, 22, 22А, 27, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 40А, 40Б, 40Д, 43, 74Б; просп.Пушкіна: 71, 73, 75, 75Б;
121320 просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
навчально-виховний комплекс №12, коридор, праве крило, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 6, 10А–12, 16, 18–18А, 20, 24, 26, 28–28В, 32–32Б, 38, 40; вул.Боброва: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12 ГУРТ, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30; вул.Голуб’яча: 13, 15–15В, 20–30; вул.Звивиста: 31, 33–33А, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–72; вул.Ігнатьєва, вул.Казанська, вул.Кронштадська: 10А–39; вул.Леваневського: 7Б–46; вул.Олександра Верховцева, пров.Аптекарський, пров.Грецький, пров.Ігнатьєва, пров.Січовий, пров.Стальний, просп.Пушкіна: 30, 32, 32А, 38, 40, 42, 77; узвіз Озерний, узвіз Турбінний, узвіз Ярмарковий
121321 вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №32, спортивна зала, ліве крило, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Шинковського, вул.Володимира Антоновича: 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56Б, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Канатна: 1–18, 20–20/22 ГУРТ, 22–22А, 26, 28, 34, 36, 38–38А, 40–42А, 46–48, 50, 52–78А; вул.Леваневського: 47–94; пров.Жоржинський, просп.Сергія Нігояна: 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15;
121322 вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №32, спортивна зала, праве крило, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Виноградова, вул.Кабардинська, вул.Кавалерійська: 3, 5, 7, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44; вул.Надії Алексєєнко: 42; вул.Робоча: 2–21, 23–24, 26–32;
121323 вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №6, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 1–5, 9, 15–15Б, 17–17Б, 19–19А, 21, 25, 27, 31, 33А–35А, 39, 41–145; вул.Богданова: 1–33А, 35, 37, 39, 41, 43–71; вул.Ігоря Клюєва, вул.Канатна: 19–19А, 21, 23–25А, 27, 29–33, 35–35А, 37, 39–39Д, 43–44, 49, 51, 80–124; вул.Надії Алексєєнко: 46; вул.Наримська: 4–78; вул.Ньютона, вул.Патона: 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15; вул.Робоча: 34–62, 66–70А, 72, 74, 76, 80–80Б; вул.Токарна, пров.Орлика, пров.Токарний
121324 вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти, актова зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Олександра Чернікова, вул.Романа Шухевича
121325 вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти, спортивна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Алтайська: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 6А ГУРТ, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19А ГУРТ, 20, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; вул.Виборзька: 4–23, 25–27, 29, 33–33В; вул.Гомельська: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 10, 10А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Камчатська: 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 56А, 58; вул.Леоніда Жебуньова, вул.Нестерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19; пров.Альпійський: 1–16В, 18;
121326 вул.Романа Шухевича, 28/32, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064
територіальний центр соц. обслуговування, зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Братів Бестужевих, вул.Залізнична, вул.Івана Езау, вул.Павлова: 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15 ГУРТ; вул.Тісна, вул.Щепкіна: 2–15; пров.Чумацький, просп.Сергія Нігояна: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/26, 23, 25, 25А, 27, 27А, 28, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
121327 вул.Алтайська, 4А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052
школа №51, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Виборзька: 24–24Б, 28–28В; вул.Могилевська, вул.Щепкіна: 17–62; пров.Альпійський: 17–17Б, 18А–33;
121328 вул.Виборзька, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052
"Центр дитячої творчості "Альтаїр", фойє, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Бобруйська, вул.Валентина Ларіонова, вул.Виборзька: 30–32, 36–109А; вул.Галілея, вул.Камчатська: 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 19; вул.Карбишева, вул.Липецька, вул.Орловська: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 13Б, 13Д, 17, 17А, 27, 31А, 31Б, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Павла Полуботка, вул.Челябінська, пров.Виборзький, пров.Орловський
121329 вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015
школа №65, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Андріяна Кащенка, вул.Василя Сидоренка: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Давидова: 1, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 15/17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 83-85, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149/151, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Новицького, вул.Прокатна, вул.Ставропольська, вул.Сухумська, вул.Чухновського: 75–142А; пров.Давидова, пров.Пташиний, тупик Давидова, тупик Чухновського
121330 вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015
школа №65, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Амбулаторна, вул.Балістична, вул.Басейна, вул.Батайська, вул.Бесемерівська, вул.Васильківська: 1–29, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61–63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Водоп’янова, вул.Доменна, вул.Ізюмська 2-а, вул.Керченська, вул.Манісманівська, вул.Мартенівська, вул.Силова, вул.Співдружності, вул.Трофима Романченка, вул.Тютюнова, вул.Чухновського: 2–74; вул.Шляхівська, тупик Басейний, тупик Полуничний, тупик Шкільний, узвіз Гірськолижників
121331 вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047
школа №30, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Васильківська: 34–34А, 38, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–60А, 64–66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–80, 82–161; вул.Криворізька: 22, 22А, 22Б, 24, 26, 28, 30, 32, 33П, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; пров.Громадський, пров.Зимовий, пров.Ізюмський, пров.Ізюмський 2-й, пров.Крамського
121332 вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047
школа №30, приміщення шкільної їдальні, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Автозаводська, вул.Зимова, вул.Ізюмська, вул.Крамського, вул.Олексія Тищика, вул.Переможців, вул.Пржевальського, вул.Сєдова
121333 вул.Криворізька, 18 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047
житлова будівля коридорного типу "Південний машинобудівний завод ", хол Червоного кутка, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Кленова, вул.Криворізька: 1 ГУРТ, 16 ГУРТ, 16А, 18 ГУРТ, 20 ГУРТ; вул.Надбалківська, пров.Криворізький, пров.Північний, проїзд Тупиковий, проїзд Шаховий, тупик Криворізький
121334 вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №15, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 53А–56А, 59, 62–64А; вул.Макарова: 1, 2, 3–4, 5–9, 11, 13, 15, 17–21, 23–25; вул.Театральна: 3А; вул.Холодноярська: 1–24; пров.Листяний, пров.Ялицевий
121335 вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №15, спортивна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 36–44А, 48, 50; вул.Макарова: 1А–1Б, 2А, 4А; вул.Надії Алексєєнко: 108; вул.Робоча: 83–87;
121336 вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
Палац культури Машинобудівників, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Актюбінська, вул.Байрона, вул.Богданова: 34–34А, 36–36А, 38–38Б, 40–40Б, 42–42А, 75А–99; вул.Волховська, вул.Гончарова, вул.Ізмайлівська, вул.Каверіна: 24А; вул.Крута, вул.Лісова, вул.Наримська: 80–128; вул.Робоча: 89, 160–164А; вул.Тимірязєва
121337 вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
Палац культури Машинобудівників, фойє малого залу, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Арбатська, вул.Михайла Комарова, вул.Робоча: 166А–178; вул.Чиркова
121338 вул.Дмитра Кедріна, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047
школа №34, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 52–52А, 58, 60, 66; вул.Криворізька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 14А; вул.Павла Чубинського, вул.Робоча: 91–99А; вул.Театральна: 2, 5–5А; вул.Холодноярська: 26; пров.Верстатобудівельний
121339 вул.Каверіна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
дільничний пункт міліції, зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 47, 49, 51; вул.Каверіна: 1, 26–28; вул.Робоча: 79, 81;
121340 вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №46, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Робоча: 75, 152;
121341 вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №46, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Робоча: 71, 73, 148, 154;
121342 вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №46, коридор центрального корпусу, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 29–31; вул.Надії Алексєєнко: 94, 100, 106; вул.Робоча: 25–25Б, 65;
121343 вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
школа №46, коридор західного корпусу, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Гродненська: 2, 4, 6, 15, 19, 19А, 22; вул.Надії Алексєєнко: 104; вул.Робоча: 146; вул.Уральська
121344 вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №120, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Титова: 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 22А, 23А, 24, 26, 28;
121345 вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №120, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 1–5; вул.Новокримська: 4А; вул.Титова: 17, 17А, 21, 23, 27, 30;
121346 вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №120, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 6–9, 11, 13; вул.Суворова: 7–9;
121347 вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №62, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 10, 12, 14 ГУРТ–16, 18; вул.Суворова: 11–13А, 15–19;
121348 вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №62, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 22; вул.Будівельників: 13, 15–15А, 17, 19–19А, 21; вул.Лихачова, вул.Малахова, вул.Прикордонна, вул.Юності: 1–100А;
121349 вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
індустріально-педагогічний технікум, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 17, 19–21, 23–33; вул.Брестська, вул.Будівельників: 27–31; вул.Енергетична: 8–10, 12–14; вул.Литовська, вул.Промислова, вул.Суворова: 10, 14, 26–26А, 33; вул.Фабрично-заводська: 54–62;
121350 вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
індустріально-педагогічний технікум, актова зала гуртожитку, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Автобуду, вул.Академіка Янгеля: 37–81; вул.Будівельників: 1–11; вул.Донська: 7; вул.Енергетична: 1–7, 11, 43–77; вул.Івана Франка: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Матроська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; вул.Молодіжна: 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; вул.Новокримська: 47, 49–56А; вул.Софіївська, пров.Архітектурний, пров.Ключовий, просп.Богдана Хмельницького: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тупик Будівельний
121351 вул.Будівельників, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №62, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Будівельників: 33–35, 41; вул.Енергетична: 18; вул.Макарова: 10, 12–12А, 14–14А, 16, 22, 27–37А; вул.Призаводська, вул.Суворова: 28–28А, 30–32А, 34–39; пров.Енергетичний
121352 вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №31, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Будівельників: 12, 14–14Б; вул.Фабрично-заводська: 3–25;
121353 вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
школа №31, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Новокримська: 2–2Б, 4, 5–8;
121354 вул.Фабрично-заводська, 35 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
гуртожиток №5 "Дніпропетровської міської ради", Червоний куток, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Будівельників: 16, 18, 20–20А, 22–26А, 38А; вул.Новокримська: 42–46, 48; вул.Суворова: 29–29А; вул.Фабрично-заводська: 30–37; пров.Новокримський
121355 вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055
школа №89, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Новокримська: 1, 3; вул.Титова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
121356 вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055
школа №89, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38;
121357 вул.Краснопільська, 8Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49033
Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Краснопільська, просп.Богдана Хмельницького: 104, 106, 108, 108А, 110 ГУРТ, 110А ГУРТ, 112, 114, 116;
121358 вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048
навчально-виховний комплекс №102, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Безлісна, вул.Вугільна, вул.Гімалайська, вул.Заповідна, вул.Зеленогірська, вул.Костя Пестушка, вул.Левадна, вул.Новосічнева, вул.Острозька, вул.Перлинна, вул.Промінь, вул.Ставкова, вул.Шахтарська, пров.Жасминовий, пров.Заповідний, пров.Зеленогірський, пров.Костя Пестушка, пров.Перлинний, Краснопілля, «Садівницьке товариство «Струмок», «Садівниче товариство «Росинка-9»
121359 вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048
навчально-виховний комплекс №102, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Банківська, вул.Велика, вул.Дзеркальна, вул.Зональна, вул.Кипуча, вул.Крутий яр, вул.Кульчева, вул.Мала, вул.Новопартизанська, вул.Новопотічна, вул.Новошахтинська, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Південмашівська, вул.Путівцева, вул.Ракетобудівників, вул.Уткіна, вул.Яготинська, пров.Адамчика, пров.Будника, пров.Дзеркальний, пров.Кипучий, пров.Конюхова, пров.Новопотічний, пров.Скаутський, пров.Смирнова, пров.Тепличний, тупик Абрикосовий, тупик Кипучий
121360 вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048
школа №101, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Високогірна: 1–89А; вул.Віддалена, вул.Новопавелецька, вул.Новошкільна: 1–40А, 43–43В, 45А, 47–47А, 49, 50А–51, 53, 55; вул.Павелецька, вул.Сорокового, вул.Стадіонна, вул.Тилова, пров.Біломорський, пров.Кривий, проїзд Кривий
121361 вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048
школа №101, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Балка мальовнича, вул.Високогірна: 90–118; вул.Глибока, вул.Загорянська, вул.Новошкільна: 42–42В, 44–44А, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56–195; вул.Полинна, вул.Потічна, вул.Соснова, вул.Фесенка, пров.Ранковий, пров.Шипшиновий
121362 вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048
школа №101, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Балакірева, вул.Гавриїла Розанова, вул.Хвойна, вул.Юності: 101–185; пров.Малий
121363 вул.Татарська, 44Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49073
дільничний пункт міліції, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василівська, вул.Відважних, вул.Всенародна, вул.Дивізіонна: 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6В, 6Г, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Д, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 86А, 88, 89, 89В, 90, 91, 92, 94, 94А, 96, 98, 98А, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 119А, 125, 125А; вул.Козацька, вул.Новоукраїнська, вул.Ратна, вул.Татарська, пров.Білих акацій, тупик Відважних
121364 вул.Титова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089
Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1, зал, 1-й поверх
Державний заклад "Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1 Міністерства охорони здоров’я України"
121365 вул.Дмитра Кедріна, 55, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047
Дніпровська клінічна лікарня на ЗТ філії "ЦОЗ" ПАТ "Укрзалізниця", хол
Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця"
121366 вул.Канатна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21, клуб, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової" Дніпропетровської обласної ради"
121367 вул.Богданова, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
Клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія", хол, 2-й поверх
Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради"
121369 вул.Володимира Антоновича, 65, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
Клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги, конференційна зала, 2-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради".
121370 вул.Надії Алексєєнко, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008
Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом, хол, 1-й поверх
Дніпровська філія"Спеціальний заклад з надання психіатрічної допомоги"Державної установи"Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України"
121786 вул.Надії Алексєєнко, 80, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
ДУВП (№4), кімната виховної работи для засуджених, 1-й поверх, 5-го корпусного відділення
Державна установа "Дніпровська установа виконання покарань (№4)"
121787 вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006
школа №6, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Робоча: 22А, 24А;