Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 38

Дільниць - 137

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120209 вул.Шкільна, 2, с.Бузівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51120
школа, вестибюль
с.Бузівка
120210 вул.Центральна, 40, с.Ковпаківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51121
школа, вестибюль
с.Ковпаківка
120211 вул.Шкільна, 2, с.Йосипівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51123
фельдшерський пункт, фойє
с.Йосипівка
120212 вул.Романа Савченко, 40А, с.Гупалівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51110
будинок культури, вестибюль
с.Гупалівка
120213 вул.Пушкіна, 4, с.Дмухайлівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51115
сільська рада, актова зала
с.Дмухайлівка
120214 вул.Центральна, 27, с.Жданівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51142
школа, вестибюль
с.Жданівка, с.Грабки, с.Деконка
120215 вул.Центральна, 34, с.Крамарка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51142
школа, вестибюль
с.Дудківка, с.Крамарка
120216 вул.Шкільна, 1, с.Заплавка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51113
школа, спортивна зала
с.Заплавка, с.Кременівка
120217 вул.Нестеренка, 5, с.Минівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51114
школа, вестибюль
с.Краснопілля, с.Минівка
120218 вул.Назаренка, 147, с.Казначеївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51153
будинок культури, зала
с.Казначеївка
120219 вул.Садова, 1Г, с.Котовка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51112
будинок культури, великий зал
с.Котовка, с.Степанівка
120220 вул.Центральна, 37А, с.Личкове, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51140
будинок культури, велика зала
с.Личкове, с.Великокозирщина
120221 вул.Центральна, 61, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100
районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Магдалинівка – вул.Зарічна, вул.ім. Генерала Орлова, вул.Історична, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Магдалинівська, вул.Медична, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Придорожня, вул.Редакційна, вул.Центральна: 27В–121; вул.Чапського, вул.Шевченка, вул.50 років Перемоги, пров.Ветеринарний, пров.Каштановий, пров.Кооперативний, пров.Осінній, пров.Садовий
120222 вул.Центральна, 1Б, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100
спорткомплекс "Мрія", спортивна зала
смт Магдалинівка – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Висоцького, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Космонавтів, вул.Лівобережна, вул.Мар’ївська, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Рудника, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тітова, вул.Транспортна, вул.Центральна: 1–17; вул.Чаплинська, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Дорожний, пров.Набережний, пров.Транспортний, с.Дубравка
120223 вул.Прозорова, 2, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100
адміністративна будівля ПТУ №88, фойє, 1-й поверх
смт Магдалинівка – вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Прозорова, вул.Свободи, вул.Тимура Фрунзе, вул.Українська, пров.Новий
120224 вул.Шкільна, 1, с.Кільчень, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51106
школа, вестибюль
с.Кільчень
120225 вул.Адміністративна, 6, с.Мар’ївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51141
будинок культури, великий зал
с.Мар’ївка, с.Олянівка, с.Трудолюбівка
120226 вул.Шкільна, 1, с.Новопетрівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51130
школа, вестибюль
с.Новопетрівка, с.Виноградівка
120227 вул.Гагаріна, 6Б, с.Шевське, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51130
будинок культури, великий зал
с.Водяне, с.Шевське
120228 вул.Шкільна, 3, с.Олександрівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51166
школа, спортивна зала
с.Олександрівка, с.Запоріжжя, с.Малоандріївка
120229 вул.Широка, 13А, с.Оленівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51105
школа, вестибюль
с.Оленівка
120230 вул.Поштова, 1, с.Очеретувате, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51165
будинок культури, кабінет директора
с.Очеретувате
120231 вул.40 років Перемоги, 2А, с.Першотравенка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51163
школа, вестибюль
с.Першотравенка
120232 вул.Центральна, 18, с.Поливанівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51150
школа, вестибюль
с.Поливанівка, с.Веселий Гай, с.Калинівка, с.Новоіванівка
120233 вул.Центральна, 61Б, с.Почино-Софіївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51151
будинок культури, великий зал
с.Почино-Софіївка
120234 вул.Центральна, 1, с.Січкарівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51152
школа, вестибюль
с.Січкарівка, с.Тарасівка(Почино-Софіївська с/р)
120235 вул.Центральна, 3, с.Приют, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51164
будинок культури, великий зал
с.Приют, с.Веселе, с.Вишневе, с.Іванівка, с.Новоспаське
120236 вул.Центральна, 3, с.Тарасо-Шевченківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51160
будинок культури, вестибюль
с.Нововасилівка, с.Тарасо-Шевченківка
120237 вул.Молодіжна, 8, с-ще Приорільське, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51122
будинок культури, великий зал
с-ще Приорільське, с.Гавришівка, с.Зоряне
120238 вул.Центральна, 3, с.Топчине, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51132
школа, спортивний зал
с.Топчине, с.Тарасівка(Топчинська с/р)
120239 вул.Миру, 40А, с.Чернеччина, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51111
будинок культури, фойє
с.Чернеччина, с.Мусієнкове
120240 вул.Кутузова, 38А, с.Шевченківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51160
сільська рада, вестибюль
с.Шевченківка
120241 вул.Євдокіївська, 4, с.Євдокіївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51161
школа, вестибюль
с.Євдокіївка, с.Тарасівка(Шевченківська с/р)
120295 вул.Козиря, 1, с.Багате, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51224
будинок культури, фойє
с.Багате, с.Рівне
120296 вул.Гагаріна, 14, с.Панасівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51225
школа, вестибюль
с.Панасівка
120297 вул.Українська, 2, с.Василівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51273
навчально-виховний комплекс, хол
с.Василівка
120298 вул.Центральна, 1, с.Всесвятське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51275
школа, хол
с.Всесвятське
120299 вул.Кооперативна, 60, с.Андріївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51274
школа, клас початкової школи
с.Андріївка
120300 вул.Перемоги, 37Б, с.Вільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51260
будинок культури, актова зала
с.Вільне
120301 вул.Шевченка, 61, с.Хащеве, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51262
Хащівський Будинок культури, актова зала
с.Хащеве
120302 вул.Зенітна, 5, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270
будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Гвардійське – вул.Буркіна: 1–2; вул.Гагаріна, вул.Десантна, вул.Курсантська, вул.Осіння, вул.Спортивна
120303 вул.Зенітна, 5, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270
будинок офіцерів, фойє, 2-й поверх
смт Гвардійське – вул.Зенітна, вул.Кучерявого, вул.Танкова, вул.Ювілейна
120304 вул.Ювілейна, 12, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270
школа, вестибюль, 2-й поверх
смт Гвардійське – вул.Буркіна: 8; вул.Сітьова, військова частина
120305 вул.Лесі Українки, 17, с.Голубівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51230
школа, вестибюль
с.Голубівка – вул.Базарна: 1–9, 11–13, 17; вул.Весела: 1–50Б, 52–74, 76–114А; вул.Вигінна, вул.Запорізька, вул.Козача, вул.Кравченка, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1, 3–17, 18; вул.Нагорна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Українська: 1–43А, 45, 47, 49–63; вул.Цвіткова: 1–3, 5, 7А; вул.Центральна: 1–59; вул.32-ої танкової бригади, пров.Вишневий, пров.Південний, пров.Північний, пров.Спортивний
120306 вул.Цвіткова, 25, с.Голубівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51230
початкова школа, класна кімната
с.Голубівка – вул.Базарна: 10, 14, 23–29; вул.Весела: 51, 75, 124; вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.М.Ведмідя, вул.Межева, вул.Миру, вул.Набережна: 2, 17А, 19–31; вул.Низова, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Українська: 44, 46, 48; вул.Упорна, вул.Цвіткова: 4, 6–7, 8–79; вул.Центральна: 60–139; вул.Шевченка
120307 вул.Привокзальна, 12, с-ще Кільчень, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51233
фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий кабінет
с-ще Кільчень
120308 вул.Шкільна, 6, с-ще Миролюбівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51232
школа, вестибюль
с-ще Миролюбівка, с.Воскресенівка, с.Троїцьке
120309 вул.Шевченка, 3, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51250
школа №2, вестибюль
смт Губиниха – вул.Базарна: 2–2А, 4, 6, 10, 12–41; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зразкова, вул.Короленка, вул.Космічна, вул.Кузнечна, вул.Кущова, вул.Межева, вул.Набережна, вул.Надії: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–114; вул.Нова, вул.Осипенка, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Побережна, вул.Пожарна, вул.Польова, вул.Свічкаренка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Трикутна, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Центральна: 105, 107, 109–232; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–4, 6, 8, 12; вул.Шосейна: 3, 5, 7; вул.Ювілейна, пров.Залізничний, пров.Осипенка, пров.Першотравневий
120310 вул.Шевченка, 26, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51250
будинок культури, глядацька зала
смт Губиниха – вул.Базарна: 3, 5, 7–9, 11; вул.Байдукова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Надії: 1–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Тупа, вул.Українська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–80; вул.Урожайна, вул.Центральна: 1–104, 106, 108; вул.Шевченка: 1, 5, 7, 11, 13–23; вул.Шосейна: 4, 6, 8–12; пров.Шкільний
120311 вул.Берегового, 15, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51251
школа №1, вестибюль
смт Губиниха – вул.Байкальська, вул.Берегового, вул.Заводська, вул.Липова, вул.Лісова, вул.Молодіжна
120312 вул.Гагаріна, 4, с.Євецько-Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51253
початкова школа, вестибюль
с.Євецько-Миколаївка
120313 вул.Герасименко, 79, с.Новотроїцьке, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51291
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Новотроїцьке
120314 вул.Петра Сагайдачного, 1, с.Знаменівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51281
школа №2, фойє
с.Знаменівка – вул.Гетьманська, вул.Лебедина, вул.Ломана, вул.Набережна: 1–150, 152, 154–154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А; вул.Першотравнева: 1–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Петра Сагайдачного, вул.Польова: 1–66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120; вул.Українська: 1–163, 165, 167–167А, 169, 171–173, 175, 177; вул.Центральна: 1–134, 136, 138, 140;
120315 вул.Українська, 217, с.Знаменівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51281
ЗОШ №1, теплий перехід із школи до їдальні
с.Знаменівка – вул.Колонна, вул.Межева, вул.Набережна: 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–256; вул.Павлоградська, вул.Першотравнева: 142, 144, 146, 148, 150, 152–152А, 154–154А, 156–223; вул.Польова: 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121–196; вул.Приозерна, вул.Ракіша Шарми, вул.Тиха, вул.Українська: 164, 166, 168, 170, 174, 176, 178–264; вул.Центральна: 135, 137, 139, 141–227; вул.Шевченко, вул.Широка, пров.Бунчуковий, пров.Калиновий, пров.Кооперативний, пров.Новотроїцький, пров.Упорний
120316 вул.Центральна, 22, с.Підпільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51282
Фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня
с.Підпільне
120317 вул.Калинова, 20, с.Керносівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51226
Керносівська школа, фойє
с.Керносівка, с.Ганнівка, с.Орілька
120318 пров.Шкільний, 1, с.Мар’янівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51261
Мар’янівська школа, вестибюль
с.Мар’янівка, с.Новоскотувате, с-ще Мирне, с.Скотувате
120319 вул.Молодіжна, 31, смт Меліоративне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51217
школа, вестибюль, 1-й поверх
смт Меліоративне – вул.Молодіжна: 1–15;
120320 вул.Молодіжна, 31, смт Меліоративне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51217
школа, хол
смт Меліоративне – вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Колонна, вул.Молодіжна: 16–24; вул.Польова, вул.Садова, вул.Станційна, вул.Центральна
120321 вул.Рахівнича, 28, с.Королівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51256
культурно-спортивний центр, танцювальна зала
с.Затишне, с.Королівка, с.Нове
120322 вул.Коцюби, 1, с.Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51254
адміністративна будівля агрофірми ім.Горького, зала
с.Миколаївка – вул.Зоряна, вул.Колективна, вул.Коцюби, вул.Кривошеї, вул.Низова, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Українська, вул.Хижняка, вул.Центральна: 48–74; вул.Шевченка
120323 вул.Центральна, 31А, с.Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51254
будинок культури, фойє
с.Миколаївка – вул.Берегова, вул.Весела, вул.Господарська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Космічна, вул.Литвиненка, вул.Лісова, вул.Моторна, вул.Назаренка, вул.Новоукраїнська, вул.Подільна, вул.Садова, вул.Снігова, вул.Степова, вул.Тракторна, вул.Філоненка, вул.Центральна: 1–47; вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.50-річчя Перемоги
120324 вул.Центральна, 72, с.Левенцівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51241
школа, їдальня
с.Левенцівка
120325 вул.Центральна, 1А, с.Михайлівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51240
школа, їдальня
с.Михайлівка
120326 вул.Мороза, 50, с.Новостепанівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51234
школа, 1-й поверх
с.Новостепанівка, с.Веселе
120327 вул.Соборна, 12, с.Івано-Михайлівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51209
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Івано-Михайлівка
120328 вул.Шкільна, 12, с.Гнатівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51236
Гнатівська школа, їдальня
с.Варварівка, с.Гнатівка
120329 вул.Гагаріна, 2В, с.Герасимівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51235
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Герасимівка
120330 вул.О.Кушіля, 57, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215
початкова школа, спортивна зала
с.Орлівщина – вул.Дачна, вул.Журавлина, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Національної Гвардії, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.О.Кушіля, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Суверенна, вул.Упорна, вул.Шевченка
120331 вул.Покровська, 3, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215
будинок культури, фойє
с.Орлівщина – вул.Водоп’янова, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Коккінакі, вул.Крайова, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Осіння, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Тупик, вул.Чкалова, вул.Шефська, вул.Ягідна, вул.40 років Перемоги
120332 вул.Покровська, 18, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215
школа, фойє
с.Орлівщина – вул.А. Болтушенко, вул.Аеродромна, вул.Берегова, вул.Будівельна, вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Крива, вул.Курортна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Осипенка, вул.Паркова, вул.Проліскова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Самарська, вул.Санаторна, вул.Сербиненка, вул.Середня, вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шмідта, садове товариство «Мічурінець»
120333 вул.Калинова, 5, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220
школа №1, хол
м.Перещепине – вул.Проектна, мікрорайон Кільченський, мікрорайон Орільський
120334 вул.Шевченка, 29, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220
будинок школяра, фойє
м.Перещепине – вул.Базарна, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Запорізька: 2–44, 46, 48; вул.Кільченська, вул.Кутузова, вул.Набережна, вул.Огородня, вул.Орденоносна, вул.Полтавська, вул.Приорільська, вул.Робоча, вул.Світанкова, вул.Соборна: 1–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Суворова, вул.Українська, вул.Хорошуна, вул.Шевченка: 9–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103–105, 107, 109; пров.Вишневий, пров.Кустарний, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Парківський, пров.Упорний
120335 вул.Ярослава Мудрого, 1, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220
школа №2, спортивна зала
м.Перещепине – вул.Барвиста, вул.Весела, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Запорізька: 45, 47, 49–104; вул.Кайдацька, вул.Козача, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Нахімова, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого: 1–38, 40, 42–44, 46–52, 54–58, 60, 62–98;
120336 вул.Шевченка, 114, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220
професійний ліцей, спортивна зала
м.Перещепине – вул.Верхня, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Мотуза, вул.Незалежності, вул.Соборна: 87, 89, 91, 93, 101–127; вул.Степова, вул.Шевченка: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110–197; вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого: 39, 41, 45, 53, 59, 61, 100–144; вул.40 років Перемоги, пров.Затишний
120337 вул.Ломоносова, 2А, с.Малокозирщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51223
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
м.Перещепине – вул.Вербна, с.Козирщина, с.Малокозирщина, с.Олександрія, с.Свічанівка, с-ще Вишневе
120338 вул.Центральна, 5, с.Піщанка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51283
будинок культури, фойє
с.Піщанка – вул.Абрикосова, вул.Андрія Болтушенко, вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Клубнична, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Максима Зозулі, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Оріхова, вул.Осіння, вул.Персикова, вул.Першотравнева, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Соснова, вул.Теплична, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.40 років Перемоги
120339 вул.Центральна, 1, с.Піщанка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51283
школа, спортивна зала
с.Піщанка – вул.Гагаріна, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Лиманська, вул.Мазниченко, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Степова, вул.Харченко, вул.Ялинкова
120340 вул.Шкільна, 2, с.Новоселівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51284
школа, фойє
с.Новоселівка
120341 вул.Шкільна, 21, с.Соколове, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51285
школа, кабінет світової літератури та російської мови
с.Соколове
120342 вул.Центральна, 43, с.Ягідне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51286
сільський клуб, зала
с.Ягідне
120343 вул.Центральна, 63, с.Попасне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51242
сільська рада, обрядова зала
с.Попасне
120344 вул.Центральна, 10, с.Надеждівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51243
початкова школа, спортивна зала
с.Надеждівка, с.Привільне, с.Тарасове
120345 вул.Козинця П., 74Б, с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51263
школа, спортивна зала
с.Спаське – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кільченська, вул.Козинця П., вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Омельченко, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світличного, вул.Тиха, вул.Ударна, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Комарова, пров.Луговий, пров.Покровський
120346 вул.Маяковського, 1А, с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51263
будинок культури, зала для глядачів
с.Спаське – вул.Амурська, вул.Водоп’янова, вул.Дружби, вул.Заливна, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Крайня, вул.Малиновського, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Сахалінська, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Червоний кут, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Ясенова, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Набережний, пров.Партизанський
120347 вул.Садова, 5, с.Хуторо-Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51264
школа, фойє
с.Дмитрівка, с.Хуторо-Губиниха
120348 вул.Гагаріна, 5, смт Черкаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51272
будинок офіцерів, хол, 1-й поверх
смт Черкаське – вул.Лісна: 1, 2–12;
120349 вул.Гагаріна, 5, смт Черкаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51272
будинок офіцерів, зала, 2-й поверх
смт Черкаське – вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Лісна: 1А–1Б, 13–20; військова частина
120350 вул.Гетьманська, 238, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
Новомосковська центральна районна лікарня, конференцзала
Комунальний заклад "Новомосковська центральна районна лікарня"
120667 вул.Центральна, 48А, с.Вербуватівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49422
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Вербуватівка, с.Долина, с.Нижнянка
120668 вул.Миру, 16, с.Варварівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 51325
сільський будинок культури, актова зала
с.Варварівка, с.Вербське, с.Весела Гірка, с.Призове, с.Широка Балка, с.Юр’ївське
120669 вул.Центральна, 114, смт Юр’ївка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 51300
селищний будинок культури, глядацький зал
смт Юр’ївка, с.Бразолове, с-ще Жемчужне
120670 вул.Центральна, 37, с.Новогригорівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
школа, хол, 1-й поверх
с.Івано-Межиріцьке, с.Новогригорівка, с.Українське
120671 вул.Центральна, 7, с.Жемчужне, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
сільський клуб, зал
с.Жемчужне, с.Варламівка, с.Василівка, с.Затишне, с.Катеринівка, с.Кіндратівка
120672 вул.Центральна, 24, с.Новоіванівське, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
школа, хол, 1-й поверх
с.Новоіванівське, с.Новотимофіївське, с.П’ятихатки
120673 вул.Нова, 2, с.Новочорноглазівське, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
сільський клуб, глядацька зала
с.Олексіївка, с.Новочорноглазівське, с.Пшеничне, с.Сокільське, с.Улянівка, с.Федорівське
120674 вул.Шкільна, 42, с.Преображенка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
школа, коридор
с.Преображенка, с.Білозерське, с.Голубівське, с.Новомосковське, с.Первомайське
120675 вул.Вишнева, 14, с.Чернявщина, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
сільський клуб, глядацька зала
с.Чернявщина
120676 вул.Сонячна, 26, с.Чорноглазівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
сільський клуб, глядацька зала
с.Терни, с.Чорноглазівка, с.Яблунівка
120677 вул.Шевченка, 67, с.Шандрівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49416
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Шандрівка, с.Новошандрівка
120678 вул.Каштанова, 14, с.Чаплинка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49422
будинок культури, фойє
с.Чаплинка, с.Новостроївка
120679 вул.Центральна, 44, с.Олександрівка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49422
навчально-виховний комплекс, хол, 1-й поверх
с.Олександрівка, с.Оленівка, с.Сергіївка
120680 вул.Центральна, 19, с.Новов’язівське, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 51323
будинок культури, хол
с.Новов’язівське
120681 вул.Центральна, 19, с.Водяне, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл., 49422
школа, класна кімната, 1-й поверх
с.Водяне, с.Дубове, с.Зарічне, с.Орлівське
120797 вул.Шкільна, 10, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
виховний комбінат №5, спортивна зала
м.Новомосковськ – вул.Антіна Головатого, вул.Глодянська, вул.Зелена, вул.Кривецька, вул.М.Гребенюка, вул.Миру, вул.Новоукраїнська, вул.Сонячна, вул.Хутірська, вул.Червона, вул.Шкільна, вул.Якима Погрібняка, вул.1 Набережна, вул.2 Набережна, вул.2 Паланська, пров.Антіна Головатого
120798 вул.Шевченка, 8, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №8, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Барикадна, вул.Бойова, вул.Кузнечна, вул.Лісна, вул.М.Головка: 2–19А, 23, 25, 29–35; вул.Монастирська, вул.Паланочна: 1–5, 8–10, 12, 14, 16–16А, 18; вул.Подолянська, вул.Поперечна, вул.Робоча, вул.Сагайдачна, вул.Червоний Кут, вул.Шевська, вул.Шмідта, вул.195-ї стрілкової дивізії: 4–7; пл.Перемоги, пров.Базарний, пров.Козацький, пров.Ломаний, пров.М.Головка, пров.Парковий, пров.Підпільний, пров.Подолянський, пров.Річний, пров.Шевський
120799 вул.Шевченка, 8, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
ДЮСШ, спортивна зала
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 1–15А; вул.М.Головка: 20–22, 24, 26–28; вул.Шевченка: 1, 9, 23, 25–33; вул.195-ї стрілкової дивізії: 13–30;
120800 вул.Калнишевського, 19, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гавришів Кут, вул.Заозерна, вул.Калнишевського: 9, 11, 21–30; вул.Р.Подрєз, вул.Шевченка: 4–8А, 10–22, 24, 35–49; пров.Заозерний, пров.Калнишевського
120801 вул.Г.Зелінського, 5, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
колегіум №11, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Г.Зелінського: 5, 7, 9, 11, 13–17, 19, 21–45; вул.Кущівська, вул.Чайковського, пров.Будівельний, пров.Г.Зелінського, пров.Кущівський, пров.Металістів, пров.Прогонний, пров.Тупиковий
120802 вул.Гетьманська, 29, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
кооперативний коледж, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 18, 26, 31, 33; вул.Калнишевського: 1, 5; вул.Сучкова: 15, 17, 19–21; пл.Героїв: 5, 7–16;
120803 вул.Паланочна, 9А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №18, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 19–25; вул.Українська
120804 вул.Паланочна, 9А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №18, актова зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 28–30; вул.Паланочна: 7, 11, 13, 15, 17–17А; вул.Сучкова: 5, 7, 9, 13, 30; пл.Героїв: 1–4, 6;
120805 вул.Паланочна, 6, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
палац культури металургів, фойє, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 32, 40, 42, 54; вул.Паланочна: 19–40, 42–62; вул.Сучкова: 3, 6, 8–8А, 10–12Б, 14, 16, 18;
120806 вул.Калнишевського, 7, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №1, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Г.Зелінського: 2–4, 6, 8, 10, 12; вул.З.Бєлої: 2–3, 5; вул.Калнишевського: 2–4, 8, 10, 12–18; вул.Сучкова: 23–29, 31–31А, 33–42А, 48, 50–50А, 52;
120807 вул.Калнишевського, 7, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №1, актова зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Велика Ковалівка: 4; вул.Гетьманська: 37–39, 41–41А; вул.Сучкова: 32;
120808 вул.З.Бєлої, 6, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №6, спортивна зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Велика Ковалівка: 5–21, 23, 25, 29–53; вул.Глинки, вул.Дорожня, вул.Запорізька, вул.І.Франка, вул.Лікарняна, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Осипенко, вул.Ціолковського, вул.8 Березня, пров.Лікарняний, пров.Ломоносова, пров.Осипенко, пров.Ціолковського, пров.Ю.Голополосова
120809 вул.З.Бєлої, 6, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №6, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Велика Ковалівка: 22, 24, 26–28; вул.В.Мельникова, вул.З.Бєлої: 22–77, 79, 81, 83–83А, 85, 87–87А, 89, 93; вул.Короленка, вул.Мала Ковалівка, вул.Малинова, вул.Нахімова, вул.О.Костріченка, вул.Стадіонна, вул.Сучкова: 66; вул.Черняхівського, пров.Шосейний
120810 вул.Паланочна, 17Б, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
центральна бібліотека, читальна зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 35, 43, 47, 49;
120811 вул.Г.Зелінського, 16, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
металургійний технікум, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Г.Зелінського: 18, 20; вул.З.Бєлої: 1, 4, 6–8; вул.Сучкова: 54, 56, 66А;
120812 вул.Леваневського, 27А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
ПТНЗ №48, актова зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Гетьманська: 44–46, 48, 50–53А, 55–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136–140, 142, 144–144А, 146–148, 150, 152–152В, 154, 156, 158, 160, 162; вул.Леваневського: 1, 3;
120813 вул.Леваневського, 27А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
ПТНЗ №48, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.А.Джусова, вул.Барачна, вул.Горького, вул.І.Кутового, вул.Кутузова, вул.Леваневського: 2–2А, 4–114, 116, 118, 120, 122; вул.Маяковського, вул.Паланочна: 41; вул.Перервана: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–98; вул.Суворова, вул.Щаслива, пров.А.Джусова, пров.Барачний, пров.Гоголя, пров.Маяковського, пров.Мостовий, пров.Упорний
120814 вул.Гетьманська, 236, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
коледж Аграрного університету, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.А.Литвиненка, вул.Б.Хмельницького, вул.Г.Бораковського, вул.Гетьманська: 164–164А, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194–283; вул.Г.Павлова, вул.Дружби, вул.З.Бєлої: 156–164А; вул.Леваневського: 115, 117, 119, 121–121А, 123–202А; вул.Н.Курченко, вул.О.Кошевого, вул.Перервана: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; пров.Б.Хмельницького, пров.Леваневського, пров.Набережний, пров.Перерваний, пров.Путьовий
120815 вул.О.Мітягіна, 21А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №7, фойє учбового корпусу, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Дальня, вул.Максима Залізняка, вул.О.Мітягіна, вул.Підлісна, вул.Решкутянська, вул.Цегельна, пров.Максима Залізняка, пров.Матросова, пров.Підлісний, пров.Степовий
120816 вул.О.Мітягіна, 21А, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №7, фойє спального корпусу, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Партизанська, вул.Технікумівська, пров.Заливний, пров.Кар’єрний, пров.О.Мітягіна, пров.Партизанський, пров.Піщаний, пров.Технікумівський
120817 пров.Новоселівський, 11, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
гімназія №3, спортивна зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Воронівська, вул.Гастелло, вул.Гетьманська: 119, 121, 123, 125, 127–127А, 129, 131–133, 135, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–181А, 183, 185, 187, 189, 191–191А, 193; вул.З.Бєлої: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–92, 94–154А, 300; вул.Калинова, вул.Лєрмонтова, вул.Новоселівська, вул.О.Гончара, вул.О.Пахучого, вул.Чкалова, вул.Ювілейна, вул.Ю.Голополосова, пров.Воронівський, пров.Гастелло, пров.Новоселівський, пров.О.Пахучого, пров.Чкалова, пров.Ювілейний
120818 вул.Ковальова, 5, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
залізнична станція, зала засідань
м.Новомосковськ – вул.Басейна, вул.Ковальова: 3–11, 13–29А; вул.Павлоградська, пров.Басейний
120819 вул.Сільвестрова, 1, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №16, фойє
м.Новомосковськ – вул.Вербова, вул.Зоряна, вул.Московська, вул.Північна: 4–36; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сільвестрова, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Шаповалова, пров.Залізничний, пров.Привокзальний
120820 вул.Сучкова, 116, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
міський будинок культури імені Олеся Гончара, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Залізнична, вул.Ковальова: 12; вул.Північна: 1–3; вул.Погрузна, вул.Спаська: 1; вул.Сучкова: 43–47, 49, 51, 53, 55, 57–65, 67–236, 240–247; вул.Тургенєва: 1–17, 19–27; пров.Погрузний, пров.Складський, пров.Транспортний, роз’їзд Казарма 168 км
120821 вул.Сучкова, 103, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №4, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.І.Данеко, вул.Лугова: 1–94, 96–128; вул.Металургів, вул.Нова, вул.Плеханова: 1–87, 89, 91, 93, 95, 97–97В, 99–99А, 101; вул.Самарська: 1–82А, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127Б, 129–129А, 131, 133–135, 137, 139; вул.Солона: 1–69; вул.Технічна, пров.Новомосковський, пров.Самарський, пров.Солоний
120822 вул.Плеханова, 203, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №17, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Лугова: 95, 130–202; вул.Плеханова: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–317; вул.Портова, вул.Самарська: 84, 86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126,128, 128А, 130, 132, 136, 138–138А, 140–239; вул.Солона: 70–193; вул.Херсонська, пров.Плеханова, пров.Прокатний, пров.Херсонський
120823 вул.Юрченка, 24, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №14, спортивна зала
м.Новомосковськ – вул.Академіка Жлуктенка: 1–43, 45–47А; вул.Вишнева, вул.Волгоградська: 1–43, 45; вул.Вузенька: 2–15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31; вул.Генерал-майора Каруна В.П., вул.Декабристів, вул.Дніпровська, вул.Заводська: 1–23А; вул.І.Ємельяненка: 1–28Б; вул.Київська, вул.Кільцева, вул.Крайня, вул.Кулебівська: 1–29В; вул.Малютіна: 1–1А, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 13, 15–15А, 17–17А, 19–19А, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 33, 35–35А, 37–37З, 39, 41, 43–49А, 51; вул.Одеська, вул.Польова: 1–7А; вул.Севастопольська: 1–21В; вул.Сучкова: 238А; вул.Толстого: 1–30А, 32, 34–34А; вул.Юрченка, вул.30 років Перемоги, заїзд 4-е відділення КСП ’Нива’, пров.Декабристів, пров.Київський, пров.Повстанський, пров.Польовий, пров.Поштовий
120824 вул.Толстого, 141, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №12, фойє, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Академіка Жлуктенка: 44, 48–105, 107; вул.Волгоградська: 44, 46–107; вул.Вузенька: 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32–65, 67–69, 73–75, 77, 79, 81, 83; вул.Заводська: 25–81; вул.І.Ємельяненка: 29–75, 77, 79, 81, 83, 85–85Б, 87–87А, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Кулебівська: 30–73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Малютіна: 2–2А, 4–4А, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22–24, 26–26А, 28, 30–30Г, 32–32А, 34–34А, 36, 38–38Б, 40, 42, 50–50А; вул.Межова, вул.Польова: 8–31А; вул.Поштова: 1–76А; вул.Севастопольська: 22–53, 55, 57; вул.Толстого: 31–31А, 33, 35–96; пров.Академіка Жлуктенка
120825 вул.Толстого, 141, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №12, спортивна зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Академіка Жлуктенка: 106–106А, 108–215; вул.Волгоградська: 108–223; вул.Вузенька: 66–66А, 70–72, 76, 78, 80–80А, 82, 84–168; вул.Заводська: 83–129В; вул.І.Ємельяненка: 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98–140; вул.Кулебівська: 74А, 76, 78, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92–92А, 94, 97–109, 111–111А, 113, 115, 117–117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175; вул.Л.Українки, вул.Польова: 32А–49; вул.Поштова: 77–174; вул.Севастопольська: 54, 56, 58–117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139–139А, 141, 143, 145, 147, 149, 151–151А, 153, 155, 157–157А; вул.Толстого: 97–219; вул.Т.Тонконог, вул.20-ї гвард.стрілкової дивізії, пров.Аграрний, пров.Волгоградський, пров.Спаський
120826 вул.Спаська, 17, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
Геофізична розвідувальна експедиція, актова зала, 2-й поверх
м.Новомосковськ – вул.Академіка Жлуктенка: 216–468; вул.Будівельників, вул.Геологів, вул.Заводська: 131–305; вул.Космонавтів, вул.Мар’янівська, вул.Спаська: 2–26Б, 28–28Б, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40–40Б; вул.Тургенєва: 18–18Л; вул.Челюскіна, пров.І.Ємельяненка: 1–15, 17, 29–32; пров.Мар’янівський
120827 вул.Спаська, 9, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
КП "Південукргеологія", актова зала, 1-й поверх
м.Новомосковськ – вул.В.Комарова, вул.Волгоградська: 224–445; вул.Полтавська, вул.Поштова: 175–230; вул.Толстого: 220–246, 248, 250, 252, 254, 256, 258–258А, 373, 375–375А, 388–404; пров.І.Ємельяненка: 16–16Б, 18–23; пров.Толстого: 1–23А;
120828 вул.Спаська, 42, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
школа №13, спортивна зала
м.Новомосковськ – вул.І.Ємельяненка: 141–289; вул.Кулебівська: 110–110А, 112–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136–136А, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 148–148В, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166Б, 168, 170, 172–172А, 174, 176–359А; вул.Польова: 50–86; вул.Поштова: 231–356; вул.Р.Дубовика, вул.Севастопольська: 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138–138А, 140–140А, 142, 144, 146, 148, 150, 152–152А, 154, 156, 157Б–270; вул.Спаська: 27, 29, 31, 33, 35, 37–37В, 39, 41–64; вул.Толстого: 247, 249, 251, 253, 255, 257–257А, 259–372А, 374, 376–386; вул.Травнева, пров.Толстого: 24–46;
120829 вул.Сучкова, 40, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200
хірургічне відділення, приймальна палата, 1-й поверх
Комунальний заклад "Новомосковська центральна міська лікарня"