Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 26

Дільниць - 74

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Єрмолової, 21А, м. Дніпро, 49033
3-й поверх адмінбудівлі, слідчий кабінет
Ізолятор тимчасового тримання №1 ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області
121105 вул.Юліуша Словацького, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №81, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Барикадна: 3; вул.Володимира Мономаха: 23–31; вул.Воскресенська: 1А, 1А к.1, 1А к.2, 1Б, 2А, 4; вул.В’ячеслава Липинського: 10–14; вул.Князя Володимира Великого: 10А, 12, 12А, 14; вул.Магдебурзького права, вул.Січеславська Набережна: 19, 19А, 20, 27, 27А; вул.Харківська: 2–5; вул.Юліуша Словацького, просп.Дмитра Яворницького: 42, 46, 46А;
121106 вул.Князя Володимира Великого, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №19, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Європейський, вул.Андрія Фабра: 1А; вул.Володимира Мономаха: 2–21; вул.Воскресенська: 1, 4А, 6, 8, 9, 11, 12; вул.В’ячеслава Липинського: 1–9; вул.Глинки, вул.Європейська, вул.Князя Володимира Великого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15А, 15Б, 15К; вул.Харківська: 6–21; вул.Центральна, вул.Шолом-Алейхема: 3; просп.Дмитра Яворницького: 54, 54А, 58, 68, 70, 70А;
121108 вул.Старокозацька, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №21, актова зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Андрія Фабра: 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19Д, 21, 21А, 23, 25, 27; вул.Воскресенська: 15, 20, 21, 21А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40; вул.Мечникова, вул.Святослава Хороброго: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54А, 60, 62; вул.Старокозацька: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 41/43, 42, 44, 45, 46А, 48, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Челюскіна, просп.Дмитра Яворницького: 67, 69, 77, 79, 81, 83;
121109 вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №33, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бородинська: 4–35А; вул.Короленка: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 14/16, 15, 16В, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Михайла Грушевського: 4Б, 10, 12; вул.Паторжинського: 33; вул.Південна: 2Б, 4, 6, 8, 8Г; вул.Старокозацька: 7, 9, 10, 12, 12А, 12Д, 13, 14, 15, 16/18, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; вул.Троїцька: 3А–20; пл.Троїцька, просп.Дмитра Яворницького: 55; тупик Свєтлова
121110 вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №33, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Виконкомівська: 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24А, 25, 27, 27А, 29, 31; вул.Михайла Грушевського: 1 к.1–3Б, 5/7–9, 11–11А, 13; вул.Олександра Кониського: 1–38; вул.Свєтлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20В; вул.Святослава Хороброго: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; вул.Січових стрільців: 1–19; вул.Старокозацька: 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6; вул.Шевченка: 36, 36А, 38, 53, 55, 55А; пл.Цегляна, пров.Іртиський, пров.Павлодарський, пров.Південний, пров.Цегляний, просп.Дмитра Яворницького: 49, 53, 53А;
121111 вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №48, актова зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Барвінківська: 20, 22, 22А, 24, 26; вул.Бородинська: 37, 39–43А; вул.Виконкомівська: 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 56, 56Б, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 77А, 79, 81, 83А, 85, 87, 91Б, 93; вул.Вознесенська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39; вул.Ігоря Сікорського: 21, 23, 27Б, 29; вул.Михайла Грушевського: 14, 28–28Б, 30, 36, 40, 42, 46, 48, 50–50А, 54, 58–73; вул.Михайла Драгоманова: 20, 22, 26, 26А, 28; вул.Свєтлова: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 42А, 45; вул.Симона Петлюри: 1, 1В, 1Д, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 5, 5Г, 6, 7, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 42; вул.Січових стрільців: 32–52; вул.Троїцька: 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45–47А, 49А, 51–51А, 53–53А, 55, 61А, 63–63А; вул.Українська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13/15, 13/15А, 14, 16, 17/19, 18, 20, 21, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 36, 38, 40; тупик Виконкомівський
121112 вул.Троїцька, 21, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
КП "Дніпроводоканал", хол, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Барвінківська: 30, 32, 34, 36, 40; вул.Бородинська: 38–38А, 45–51; вул.Виконкомівська: 26, 28, 32, 34, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Вознесенська: 34, 36, 36А, 36Б, 38, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Дарвіна: 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 47, 49, 53; вул.Ігоря Сікорського: 18, 18А, 20, 31, 35, 37; вул.Короленка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 71А, 71Б, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 81Б, 83, 85, 89, 91; вул.Михайла Грушевського: 15–27, 29–29А, 31–35, 39, 41, 43–45, 47, 49, 52–53А, 55А–57А; вул.Михайла Драгоманова: 17, 19, 19А, 21, 30, 32, 32А, 36; вул.Свєтлова: 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б; вул.Святослава Хороброго: 23; вул.Сергія Подолинського: 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 16; вул.Січових стрільців: 21–31, 53–61; вул.Троїцька: 20А–20Д, 22–22А, 24, 26, 28, 32–34, 36, 38–40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56А–60А, 62, 64–74; пров.Виконкомівський
121113 вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №48, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Барвінківська: 2, 4, 6, 6А; вул.Виборна, вул.Володимирська, вул.Дарвіна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11В, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24А, 25, 27, 28, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Дегтярьова, вул.Заміська, вул.Ігоря Сікорського: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 8, 9, 11, 13; вул.Карабинівська, вул.Курганська, вул.Леонтовича, вул.Михайла Грушевського: 85, 87А–87В; вул.Михайла Драгоманова: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; вул.Олександра Кониського: 39–67А, 69–77Б, 79–79А, 97; вул.Пирогова, вул.Повітова, вул.Рибалкова, вул.Рівненська, вул.Саксаганського, вул.Сергія Подолинського: 1 к.1, 1А, 2, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б; вул.Січових стрільців: 62–87, 89–89Б; вул.Слобідська, вул.Товстикова, пров.Олександра Блока, пров.Сорочинський, просп.Пилипа Орлика: 2;
121114 просп.Богдана Хмельницького, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Медичне училище, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Куп’янська, вул.Михайла Грушевського: 87; вул.Олександра Кониського: 68, 78, 80–96, 98–195; вул.Призаводська, вул.Пугачова, вул.Січових стрільців: 88, 90–147 к.В/Ч 4608; просп.Богдана Хмельницького: 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 23А;
121115 вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №49, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Абхазька: 9, 9А, 10А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22; вул.Батарейна, вул.Болгарська: 1А–10, 12, 14–20; вул.Генерала Пушкіна: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Е, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Динамо: 1–32, 35, 37; вул.Казакова: 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Катерини Мессарош: 1–34, 36, 38–38А, 40; вул.Миколаївська, вул.Одоєвського, вул.Рибінська: 1–14А, 17, 19, 21–23А, 27, 31–33, 37, 41, 43, 46–47, 49, 51/53, 55, 57, 61, 63–63А, 65, 71, 73, 75; вул.Толстого, вул.Ярославська: 1–34; пров.Абхазький, пров.Одоєвського, пров.Рибінський, просп.Гагаріна: 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88; тупик Казакова, тупик Одоєвського 1-й, тупик Одоєвського 2-й, тупик Одоєвського 3-й, тупик Рибінський 1-й, тупик Рибінський 2-й, тупик Толстого
121116 вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №49, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Абхазька: 17, 19, 26; вул.Болгарська: 11–11А, 13–13А; вул.Великолуцька, вул.Генерала Пушкіна: 26, 26А, 28, 32, 34, 36, 36Б, 36Д, 38, 38А, 38Б, 47, 49, 51, 53А, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 121А, 122А, 123, 123А; вул.Динамо: 34, 36, 38–123; вул.Катерини Мессарош: 35, 37, 39, 41–86А; вул.Рибінська: 16, 18, 20, 24–26, 28–30, 34–36, 40, 42, 44, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66–68, 72, 74, 76–148; вул.Ярославська: 36–130; просп.Гагаріна: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
121117 вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №49, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – бульв.Зоряний, просп.Гагаріна: 104, 108, 112, 118, 120, 122, 124;
121118 просп.Гагаріна, 118, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
бібліотека №5 Шевченківського району, читальний зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Міськдачі: 25; шосе Запорізьке: 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 28П, 28Р, 28С, 28Ф, 28Х, 28Ц, 28Ш;
121119 вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №52, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – шосе Запорізьке: 56; ж/м Тополя-1: 18 к.1–20 к.2;
121120 вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №52, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Мукаша Салакунова, шосе Запорізьке: 60; ж/м Тополя-1: 10–13, 25;
121121 вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №52, спортзал, 2-й поверх
м.Дніпро – ж/м Тополя-1: 6, 15 к.1–17, 23–24;
121122 ж/м Тополя-1, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
центр позашкільної роботи, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Джинчарадзе, ж/м Тополя-1: 1–5;
121123 шосе Запорізьке, 48, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
клуб школярів "Фенікс", хол, 1-й поверх
м.Дніпро – шосе Запорізьке: 48; ж/м Тополя-1: 7–9, 14;
121124 шосе Запорізьке, 40, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
клуб школярів "Гармонія", хол, 1-й поверх
м.Дніпро – шосе Запорізьке: 38, 40;
121125 вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №78, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 2 к.1–3 к.6, 5;
121126 вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №78, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 1 к.1–1 к.3, 4, 6–7А, 43;
121127 вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №78, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 10 к.1–14, 34;
121128 вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №53, хол №2, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Платонова, вул.Тополина: 14, 16, 18, 26; ж/м Тополя-2: 16, 32–33, 40–42;
121129 вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №53, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Паршина, ж/м Тополя-2: 27 к.1–28 к.7, 35–37;
121130 вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №53, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Тополина: 1–13, 15, 17, 19, 33; ж/м Тополя-2: 20, 39;
121131 вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №53, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 22 к.2–26, 38;
121132 вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №99, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Панікахи: 57, 75; ж/м Тополя-3: 1 к.1–2 к.2, 4 к.1–9, 56–57;
121133 вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №99, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Комбрига Петрова, ж/м Тополя-3: 3, 47 к.1–49;
121134 вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №99, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Панікахи: 65; шосе Запорізьке: 62, 66; ж/м Тополя-3: 10–12 к.2, 14, 51 к.1–55;
121135 вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №137, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Панікахи: 36, 77А к.1–77А к.3; ж/м Тополя-3: 13 к.1–13 к.4, 19–19А, 21 к.1–21 к.2;
121136 вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №137, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Панікахи: 91–109; ж/м Тополя-3: 18, 20 к.1–20 к.4, 22–24;
121137 вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №80, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – шосе Запорізьке: 78, 80, 82; ж/м Тополя-3: 30 к.1–31Б;
121138 вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №80, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Панікахи: 117–121; шосе Запорізьке: 68, 72, 74;
121139 просп.Богдана Хмельницького, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Коледж економіки та бізнесу ДНУ ім.О.Гончара, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Грушова, вул.Єрмолової: 1–34; вул.Івана Франка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 37, 39; вул.Корейська, вул.Матроська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Молодіжна: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; вул.Осипа Бодянського, вул.Панельна, вул.Перемоги: 202–216; вул.Ржевська, вул.Шинна, вул.1 Травня, пров.Івана Франка, пров.Матроський, пров.Молодіжний, просп.Богдана Хмельницького: 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49Б;
121140 вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №61, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Донська: 1, 5А; вул.Киргизька, просп.Богдана Хмельницького: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111;
121141 вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №61, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гладкова: 43–45; вул.Єрмолової: 36–52; вул.152-ї дивізії, просп.Богдана Хмельницького: 113;
121142 вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №112, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ангарська, вул.Астраханська, вул.Березнева, вул.Відрадна, вул.Гладкова: 47; вул.Говорова, вул.Дніпровська, вул.Естонська, вул.Костянтинівська, вул.Ленська, вул.Макаренка, вул.Монтажна: 1–24, 26; вул.Моцарта, вул.Новикова-Прибоя, вул.Олександри Риндовської, вул.Патріотична, вул.Перемоги: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87–198; вул.Печорська, вул.Привільна, вул.Серпнева: 7–36; вул.Серпуховська, вул.Старицького, вул.Старова, вул.Сурська: 29–123, 125–143; вул.Тичини, вул.Філатова
121143 вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №112, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гладкова: 36–39; вул.Інженерна: 1, 3–7А, 9, 11; вул.Солідарна
121144 вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №61, хол, 1-й поверх, праве крило
м.Дніпро – вул.Гладкова: 26, 30; вул.Інженерна: 8, 10, 12; вул.Казакевича: 5, 9; вул.Козака Мамая: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
121145 вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №119, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гладкова: 12, 16, 19, 22–24, 32;
121146 просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
КСЦ "Шинник", хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гладкова: 17, 21, 25, 27–29, 31, 33–35; вул.Інженерна: 2–2А; вул.Казакевича: 1–4; просп.Богдана Хмельницького: 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126А, 127;
121147 просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
КСЦ "Шинник", коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гладкова: 3–5, 7–11, 13; просп.Богдана Хмельницького: 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 133Б, 134, 136;
121148 вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №119, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ачинська, вул.Волгоградська, вул.ВОХР, вул.Гладкова: 20; вул.Зоологічна, вул.Зустрічна, вул.Казакевича: 6; вул.Каховська, вул.Квітнева, вул.Козака Мамая: 1–1А, 3, 5–5А, 7–7Б, 9–9А, 11–11А, 13А, 15–15А, 17–17Б, 19–19А, 21–25А, 27–27А, 29–29А, 31–33Б; вул.Марганцевська, вул.Мирна, вул.Перемоги: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84, 86; вул.Серпнева: 1–6; вул.Сурська: 1–28, 124; вул.Чорноморська, вул.Шпакова, пров.Агрономічний, пров.Анжерський, пров.Пожарського, пров.Студентський
121149 вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №119, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 2–6; вул.Екскаваторна, вул.Звенигородська, вул.Калузька, вул.Кисловодська, вул.Козака Мамая: 26, 35–46; вул.Магнітогорська, вул.Майкопська, вул.Машинобудівна, вул.Монтажна: 25, 27–73; вул.Подільська, вул.Пресова, вул.Старобєльська, вул.Тракторна, вул.Уманська, пров.Новомиргородський, пров.Пресовий
121150 вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №112, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 1, 11–15; вул.Гладкова: 6, 19А; вул.Козака Мамая: 28, 30; вул.Михайла Максимовича, просп.Богдана Хмельницького: 138, 140Г, 142, 148;
121151 вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №25, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 4–8;
121152 вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №25, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бутакова, вул.Веселки, вул.Данили Нечая: 9–15; вул.Дивізіонна: 108, 114, 126, 135, 139, 143, 145, 147, 157; вул.Земська, вул.Оранжева, вул.Підмогильного, вул.Солом’янська, вул.Яхонтова, пров.Блакитний, пров.Бурштиновий, пров.В’ячеслава Тютіна, пров.Рожевий, пров.Смарагдовий, пров.Фіалковий
121153 вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №25, спортзал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 17–31;
121154 вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №40, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34, 36–38, 40–42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А; вул.Блока, вул.Бурденка, вул.Весніна: 58А, 60–111; вул.Гнучка, вул.Денисова, вул.Єгорова, вул.Затишна: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22–29А, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Леся Курбаса: 52–66А; вул.Платова, вул.Россі: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–78; вул.Струмкова, вул.Суміжна, вул.Супутника: 21–57; вул.Сурикова: 46, 48, 54, 56–69; вул.Черешнева, пров.Астронавтів, пров.Баженова: 41–59; пров.Бурденка, пров.Весніна 1-й, пров.Весніна 2-й, пров.Весніна 3-й, пров.Вечірній, пров.Денисова, пров.Карамзіна, пров.Кінцевий, пров.Малий, пров.Нарвський, пров.Паганіні, пров.Платова, пров.Чудський
121155 вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №40, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Адміральська, вул.Альвінського, вул.Антіна Синявського: 3, 5, 7, 9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; вул.Баженова, вул.Весніна: 1–58, 58Б; вул.Затишна: 3А–4, 5А–6, 7А–8, 9А–12, 14, 15А–16, 17А–18, 19А–20, 21А–21Б, 29Б, 31А, 33А, 35, 37–37А, 39–39А, 41; вул.Леся Курбаса: 2–50; вул.Россі: 1–20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38; вул.Супутника: 1–20; вул.Сурикова: 1–45, 47, 49–53, 55; вул.Штрауса, пров.Баженова: 1–40; пров.Весніна, пров.Затишний, пров.Молодості, пров.Привільний, пров.Россі, пров.Синявського, пров.Старова, пров.Сурикова, пров.Штрауса
121156 вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №40, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Августина Волошина, вул.Антіна Синявського: 101, 103, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165–167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191–193, 195, 197, 199, 201–205, 207, 209–209А, 211–213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231; вул.Бориса Познанського, вул.Вадима Сідура: 57, 59–72, 74, 76; вул.Василя Кука: 1–37; вул.Вдовенка, вул.Геофізична, вул.Добра, вул.Михайла Вербицького: 1–8А, 10–10А; вул.Рум’янцева, вул.Семена Скляренка: 11–72, 76; вул.Стасова, вул.Терпигорева, вул.Тонконіг, пров.Августина Волошина, пров.Бориса Познанського, пров.Вдовенка, пров.Стасова, пров.Терпигорева, пров.Тонконіг, просп.Богдана Хмельницького: 164Д, 167;
121157 вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
школа №40, хол, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162–164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190, 194, 196, 198, 200, 206, 208, 210, 214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228, 230, 232–234; вул.Берестова, вул.Вадима Сідура: 58, 73, 75, 77–90; вул.Василя Біднова, вул.Василя Кука: 38–79А; вул.Гомоненка, вул.Івана Сулими, вул.Курака, вул.Маковського, вул.Манжури, вул.Михайла Вербицького: 9, 11–104; вул.Семена Скляренка: 73–75, 77–125; вул.Струннікова, пров.Азіатський, пров.Вербицького, пров.Дубовий, пров.Маковського, пров.Привабливий, пров.Скляренка, пров.Сулимівський, пров.Улюблений, пров.Ювілейний, пров.Яворницького
121158 вул.Аеродром, 268, смт Авіаторське, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49032
школа №137, спортзал, 1-й поверх
смт Авіаторське
121159 вул.Воскресенська, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Міський пологовий будинок №1, к.103
Комунальний заклад "Дніпровський міський пологовий будинок №1" Дніпровської міської ради
121160 просп.Богдана Хмельницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Міська клінічна лікарня №16, к.103
Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №16" Дніпропетровської обласної ради
121286 просп.Олександра Поля, 133, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
Вальдорфська школа, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Титова: 2, 2А, 6; просп.Олександра Поля: 129, 129Б–143А;
121287 вул.Гавриленка, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
школа №75, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Олександра Поля: 96А, 98–104, 106–106Г, 108, 110;
121288 вул.Гавриленка, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
школа №128, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гавриленка, вул.Леоніда Стромцова: 3, 5А, 7–7А; просп.Богдана Хмельницького: 22А, 24, 24А; просп.Олександра Поля: 119–127, 129А к.ГУРТ;
121289 вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
школа №22, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Закарпатська, вул.Кулагіна, вул.Над’ярна, вул.Нахімова, вул.Нікопольська, вул.Новосільна, вул.Політехнічна, вул.Ужгородська, вул.Ушакова, пров.Іжорський, пров.Кременчуцький, пров.Протипохилий, пров.Самаркандський
121290 вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
школа №22, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 6, 8–26; просп.Олександра Поля: 82А, 84–84А, 86, 88, 90–90А, 92–94Г, 96, 96Б–96Г;
121291 просп.Олександра Поля, 70А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054
дитячо-юнацький центр, ізостудія, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Полєтаєва, просп.Олександра Поля: 48–58А, 60–82;
121293 просп.Олександра Поля, 111, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054
Автотранспортний технікум, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 4, 4Б–4Г; просп.Богдана Хмельницького: 10Г, 12Г; просп.Олександра Поля: 95, 105, 107А–107Г, 109, 111А ГУРТ–117; просп.Пилипа Орлика: 21, 21А;
121294 просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069
школа №16, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 1–2А, 4А; просп.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 20В, 22;
121295 просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069
школа №16, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 2Б–2Г; просп.Богдана Хмельницького: 10, 10Б, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 16А;
121296 просп.Богдана Хмельницького, 8Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069
школа №37, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 1Б, 2, 2А, 4, 4Б, 4В, 4Г, 6, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 10А; просп.Пилипа Орлика: 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А;
121297 просп.Олександра Поля, 83 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
Дніпропетровський педагогічний коледж, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Барвінківська: 1, 2 Центральний р-н, 3, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 25–58; вул.Михайла Драгоманова: 33, 33А, 35, 37, 37Б, 39Б, 39Д, 41, 41А, 43, 43А; вул.Сергія Подолинського: 24, 26, 26А, 26Б, 28, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А; просп.Олександра Поля: 59, 83 ГУРТ, 85, 87, 89, 91;
121298 вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
школа №13, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Барвінківська: 38, 40, 43, 46, 48, 48А, 50А; вул.Вознесенська: 40, 40А, 42, 44, 46, 50, 51, 51А, 53, 57, 59; вул.Дарвіна: 48, 50, 52, 54А, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67; вул.Ігоря Сікорського: 26, 28, 32, 36, 41, 43, 49, 51; вул.Короленка: 24, 24А, 24Б, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 32Б, 32Г, 34, 36, 36А, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Кулишівська, вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 17, 19А; вул.Михайла Драгоманова: 25, 27, 29, 29А, 31, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Свєтлова: 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 69, 71, 71А; вул.Сергія Подолинського: 18, 18А, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 25, 27, 29; вул.Симона Петлюри: 41, 43, 45, 47, 48, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А; вул.Українська: 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47;
121310 просп.Олександра Поля, 50Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054
технічна школа, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Михайла Драгоманова: 64; просп.Олександра Поля: 42, 42В, 44–44Г;
121311 вул.Миколи Руденка, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
їдальня МКП "Дніпропетровський електротранспорт", приміщення, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Миколи Руденка: 88–136; вул.Філософська: 65, 73, 75; вул.Юрія Савченка: 67–82, 86–88; пров.Кооперативний
121312 вул.Миколи Руденка, 106, корп.ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101
гуртожиток МКП"Дніпропетровський електротранспорт", вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бардіна, вул.Кошута, вул.Миколи Руденка: 4–84; вул.Надії Алексєєнко: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А; вул.Патона: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6; вул.Петра Григоренка, вул.Тамбовська, вул.Філософська: 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 63А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82; вул.Флотська: 1–10; вул.Шмідта: 30, 30А, 32, 34, 34А, 36, 36А, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Юрія Савченка: 27–65;
121313 вул.Надії Алексєєнко, 167, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
будинок-інтернат, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Багрицького, вул.Гродненська: 2А; вул.Надії Алексєєнко: 65, 67, 69, 71, 73, 74Б, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 163Б, 165, 165А, 167, 167А, 171, 171Б, 187; вул.Пластівська, вул.Русанівська, вул.Сунична, вул.Філософська: 94, 94А; вул.Флотська: 12–141; вул.Юрія Савченка: 83, 90–121А; пров.Європейський, пров.Похилий 3-й, пров.Червонополянський, пров.1-й Похилий
121314 вул.Гавриленка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
клінічний онкологічний диспансер, приймальне відділення 2, 1-й поверх
Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
121315 вул.Новосільна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054
Дніпропетровський наркологічний диспансер, хол, 2-й поверх
Комунальне підприємство "Дніпропетровський наркологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"