Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 17

Дільниць - 214

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050072 вул.Юрія Коваленка, 54, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
школа №3, актова зала
м.Бершадь – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будкевича, вул.Дмитра Вишневецького, вул.Замостянська, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Левка Медвідя, вул.Медична, вул.Миколаєнка, вул.Павла Тичини, вул.Панаса Мирного, вул.Пилипа Орлика, вул.Українського Козацтва, вул.Черняховського, вул.Юрія Коваленка: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–251; вул.8 Березня, пров.Будкевича, пров.Дмитра Вишневецького, пров.Замостянський, пров.Черняховського, пров.8 Березня
050073 вул.Шкільна, 13, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
школа №1, фойє
м.Бершадь – вул.Берладинська, вул.Василя Думанського, вул.Василя Стуса, вул.В’ячеслава Дремлюха, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Григорія Сковороди, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Квартальна, вул.Леонтовича, вул.Лугова, вул.Максима Залізняка, вул.Максима Кривоноса, вул.Матросова, вул.Миколи Міхновського, вул.Миколи Холодівського, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тімірязєва, вул.Транспортна, вул.Трипільська, вул.Трудова, вул.Успішна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Миколи Міхновського, пров.Робітничий, пров.Хвойний
050074 вул.Юрія Коваленка, 5, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
районний будинок культури, фойє
м.Бершадь – вул.Будівельна, вул.Гірська, вул.Енергетична, вул.Жуковського, вул.Інтернаціональна, вул.Кармелюка, вул.Колосіївська, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Олександра Довженка, вул.Річна, вул.Родіона Скалецького, вул.Січових Стрільців, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.Юрія Коваленка: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А, 81, 83; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, пров.Кармелюка, пров.Колосіївський, пров.Чехова, пров.Ярослава Мудрого
050075 вул.Покровська, 3, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
будинок культури спиртзаводу, фойє
м.Бершадь – вул.Гоголя, вул.Долинська: 1–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; вул.Івана Мазепи, вул.Іполита Зборовського, вул.Леоніда Каденюка, вул.Марії Заньковецької, вул.Паркова, вул.Покровська: 1–119, 121, 123, 125–127, 129; вул.Поповича, вул.Титова, пров.Івана Мазепи, пров.Леоніда Каденюка, пров.Поповича
050076 вул.Покровська, 212, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
будинок культури цукрозаводу, фойє
м.Бершадь – вул.Вишнева, вул.Долинська: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–207; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Івана Виговського, вул.Курчатова, вул.Леонова, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Пилипонівська, вул.Покровська: 120, 122, 124, 128, 130–234; вул.Пушкіна, вул.Старообрядницька, вул.Хутірська, вул.Церковна, вул.Чайковського, вул.Ювілейна, пров.Долинський, пров.Лісний, пров.Михайла Драгоманова, пров.Пилипонівський
050077 вул.Перемоги, 3, с.Баланівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24413
будинок культури, фойє
с.Баланівка – вул.Дяченка, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кучерука, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Сонячна, вул.Соснівка, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Дяченко І., пров.Музейний, пров.Набережний, пров.Першотравневий
050078 вул.Перемоги, 15, с.Баланівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24413
школа, фойє
с.Баланівка – вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Левадська, вул.Лесі Українки, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Центральна, пров.Лесі Українки, пров.Соборний
050079 вул.Вишнева, 285, с.Бирлівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24414
школа, фойє
с.Бирлівка
050080 вул.Шевченка, 71А, с.Велика Киріївка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24455
будинок культури, фойє
с.Велика Киріївка
050081 вул.Соборна, 101, с.Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24412
школа, фойє
с.Війтівка – вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Івана Печериці, вул.Миру, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Соборна: 1–18, 20, 202–276; вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Шевченка, пров.Лесі Українки, пров.Степовий
050082 вул.Соборна, 130, с.Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24412
будинок культури, фойє
с.Війтівка – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Прокоповича, вул.Коцюбинського, вул.Кузьмінова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Ранкова, вул.Садова, вул.Соборна: 19, 21–201; пров.Бублікова, пров.Горіховий, пров.Осипенка, пров.Робітничий, пров.Солов’їний, пров.Тихий, пров.Хмельницького
050083 вул.Центральна, 80А, с.Голдашівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24464
будинок культури, фойє
с.Голдашівка
050084 вул.Некрасова, 10, с.Джулинка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24450
школа, фойє
с.Джулинка – вул.Абрикосова, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Папаніна, вул.Покровська: 1–30, 32, 34, 36; вул.Поліщука, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тургенєва, вул.Центральна: 42–163; вул.Шевченка, вул.Шеремети, пров.Амбарний, пров.Банний, пров.Котляревського, пров.Річний, пров.Сквозний, пров.Шкільний, пров.8 Березня
050085 вул.Центральна, 32, с.Джулинка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24450
будинок культури, фойє
с.Джулинка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Герцена, вул.Гетьманська, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Івана Франка, вул.К.Могилка, вул.Кошового, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Оперчука, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Подільська, вул.Покровська: 31, 33, 35, 37–86; вул.Світанкова, вул.Селянська, вул.Соборна, вул.Центральна: 1–41; вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Янтарна, пров.Аптечний, пров.Банківський, пров.Дорожний, пров.Покровський
050086 пров.Шкільний, 6, с.Берізки-Бершадські, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24451
школа, фойє
с.Берізки-Бершадські
050087 вул.Миру, 2, с.Дяківка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24444
будинок культури, фойє
с.Дяківка
050088 вул.Ковальчука, 2, с.Кидрасівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24465
будинок культури, фойє
с.Кидрасівка
050089 вул.Молодіжна, 28А, с.Кошаринці, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24411
будинок культури, фойє
с.Кошаринці
050090 вул.Незалежності, 40, с.Красносілка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24421
будинок культури, фойє
с.Красносілка
050091 вул.Кушніра, 4А, с.Лісниче, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24462
будинок культури, фойє
с.Лісниче
050092 вул.Дружби, 60, с.Вовчок, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24466
школа, фойє
с.Вовчок
050093 вул.Шкільна, 24В, с.Маньківка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24422
будинок культури, фойє
с.Маньківка
050094 вул.Миру, 42А, с.Крушинівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24423
сільський клуб, хол
с.Крушинівка
050095 вул.Шевченка, 70А, с.Шумилів, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24424
сільський клуб, хол
с.Шумилів
050096 вул.Скалецького, 3, с.Михайлівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24463
будинок культури, фойє
с.Михайлівка
050097 вул.Соборна, 1, с.Романівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24407
будинок культури, фойє
с.Романівка
050098 вул.Гагаріна, 1, с.М’якохід, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24420
сільський клуб, фойє
с.М’якохід – вул.Вишнева, вул.Воронцова, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Набережна, вул.Пасічна, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Комарова, пров.Центральний
050099 вул.Л.Медвідя, 45, с.М’якохід, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24420
сільський клуб, фойє
с.М’якохід – вул.Берегового, вул.Замостянська, вул.Івана Франка, вул.Л.Медвідя, вул.Степова, вул.Шевченка, пров.Замостянський
050100 вул.Центральна, 86, с.Осіївка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24456
будинок культури, фойє
с.Осіївка – вул.Бойчука: 1–60; вул.Лихенка, вул.Печеного, вул.Пилипчука, вул.Польова, вул.Центральна, вул.8 Березня, с-ще Партизанське
050101 вул.Бугова, 18, с.Осіївка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24456
сільський клуб, фойє
с.Осіївка – вул.Бойчука: 61–118; вул.Бугова
050102 вул.Солтановського, 60, с.Мала Киріївка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24457
сільський клуб, фойє
с.Мала Киріївка
050103 вул.Головна, 54Б, с.Поташня, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24461
будинок культури, фойє
с.Поташня
050104 вул.Миру, 181, с.П’ятківка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24415
будинок культури, фойє
с.П’ятківка
050105 вул.Соборності, 14, с.Глинське, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24416
будинок культури, фойє
с.Глинське
050106 вул.Гагаріна, 48, с.Серебрія, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24441
будинок культури, фойє
с.Серебрія
050107 вул.Центральна, 8, с.Березівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24442
школа, фойє
с.Березівка
050108 вул.Маковійчука, 1Б, с.Серединка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24440
будинок культури, фойє
с.Серединка
050109 вул.Центральна, 60, с.Ставки, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24452
будинок культури, фойє
с.Ставки
050110 вул.Центральна, 4А, с.Сумівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24410
будинок культури, фойє
с.Сумівка
050111 вул.Центральна, 36А, с.Тирлівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24434
будинок культури, фойє
с.Тирлівка, с-ще Кавкули
050112 вул.Святкова, 21, с.Тернівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24443
будинок культури, фойє
с.Тернівка
050113 вул.Центральна, 2, с.Устя, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24453
будинок культури, фойє
с.Устя – вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Лещенка, вул.Мала, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Свячена: 1–101, 103, 105; вул.Соборна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Лісний, пров.Народний, пров.Партизанський, пров.Польовий, пров.Прибережний, пров.Спортивний, с-ще Устя
050114 вул.Перемоги, 109, с.Устя, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24453
АТП ТОВ "Устя", фойє
с.Устя – вул.Гайова, вул.Гомелюка, вул.Залісна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Печеного, вул.Радгоспна, вул.Свячена: 102, 104, 106–168; вул.Ювілейна, вул.8-го Березня, пров.Колгоспний, пров.Мирний
050115 пров.Дмитрівський, 1, с.Лугова, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24454
сільський клуб, фойє
с.Лугова
050116 вул.Зеленогайська, 126, с.Флорине, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24405
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Флорине – вул.Бойка, вул.Гірська, вул.Зеленогайська, вул.Кутузова: 1–42; вул.Маріяшівка: 1–66; вул.Пустовойтова, вул.Тітова, пров.Бойка, пров.Кутузова, пров.Тітова, пров.1-й Зеленогайський, пров.2-й Зеленогайський
050117 вул.Ю.Коваленка, 106, с.Флорине, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24405
школа, фойє
с.Флорине – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.В.Ободнюка, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Кутузова: 43–188; вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Маріяшівка: 67–186; вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Радісна, вул.Хлібна, вул.Хороша, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю.Коваленка, вул.Яблунева, пров.Вокзальний, пров.Гоголя, пров.Зоряний, пров.ім.Ю.Коваленка, пров.Комарова, пров.Лісовий, пров.Хороший
050118 вул.Шевченка, 32В, с.Чернятка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24430
будинок культури, фойє
с.Чернятка
050119 вул.Патріотична, 40А, с.Хмарівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24431
будинок культури, фойє
с.Хмарівка
050120 вул.В.М.Кавуна, 2, с.Шляхова, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24432
будинок культури, фойє
с.Шляхова
050121 вул.Сонячна, 28А, с.Завітне, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24435
сільський клуб, фойє
с.Завітне
050122 вул.Центральна, 79А, с.Теофілівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24433
сільський клуб, фойє
с.Теофілівка
050123 вул.Центральна, 1, с.Яланець, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24460
сільська рада, хол
с.Яланець, с-ще Яланець
050124 вул.Будкевича, 2, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування", хол
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"
050193 пл.Героїв Майдану, 3, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
кінотеатр "Мир", фойє
м.Гайсин – вул.Вереснева, вул.В.Стуса, вул.Груднева: 56–98; вул.Казкова, вул.Липнева, вул.Лісова, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.О.Довженка, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Романтична, вул.Соборна: 44; вул.Сонячна, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Топалера, вул.Уманська, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, вул.1 Сонячна, вул.1 Травня: 64, 156–215; вул.2 Сонячна, вул.3 Сонячна, вул.4 Сонячна, вул.5 Сонячна, вул.6 Сонячна
050194 вул.Заводська, 33, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
школа №3, спортивний зал
м.Гайсин – вул.Винниченка, вул.Високовича, вул.гетьмана Виговського, вул.Громадянська, вул.Заводська, вул.Перекопська, вул.Переяславська, вул.Південна: 1, 3, 5, 9; вул.Річкова, вул.30 років Перемоги, пров.1 Високовича, пров.1 Громадянської, пров.1 Переяславської, пров.2 Високовича, пров.2 Громадянської, пров.2 Заводський, пров.2 Переяславської, пров.3 Високовича, пров.3 Громадянської, пров.3 Заводський, пров.4 Заводський, пров.5 Заводський, тупик 2 провулку Громадянської
050195 вул.Б.Хмельницького, 46, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
медичний коледж, спортивний зал
м.Гайсин – вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.М.Вовчка, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Студентська, пров.Набережної, пров.Пушкіна, пров.1 Б.Хмельницького, пров.2 Б.Хмельницького, пров.3 Б.Хмельницького, пров.4 Б.Хмельницького, пров.5 Б.Хмельницького, тупик 4 провулку Б.Хмельницького
050196 вул.М.Кривоноса, 20, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
ДП "Гайсинське лісове господарство", актовий зал
м.Гайсин – вул.гетьмана Сагайдачного: 1–46, 48, 50, 52–54; вул.Д.Нечая, вул.Козацька, вул.Л.Українки, вул.М.Кривоноса, вул.Можайського, вул.Новоукраїнська, вул.Піщана, вул.Українська, пров.Піщаної, пров.1 Д.Нечая, пров.1 Української, пров.2 Д.Нечая, пров.2 Української, пров.3 Д.Нечая, пров.3 Української
050197 вул.1 Травня, 27, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
музична школа, актовий зал
м.Гайсин – вул.Друкарська, вул.Єміля Горовця, вул.Жовтнева, вул.Короленка, вул.Лютнева, вул.Миколи Борецького, вул.Миколи Леонтовича, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Ярова, вул.1 Травня: 1–47, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65–66; вул.13 Травня, пл.1 Травня, пров.1 Миколи Леонтовича, пров.1 Робітничої, пров.1 1 Травня, пров.2 Миколи Леонтовича, пров.2 Робітничої, пров.2 1 Травня, тупик Ярової
050198 вул.Гагаріна, 1, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
школа №4, спортивний зал
м.Гайсин – вул.Армійська, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.І.Франка, вул.Кринична, вул.9 Січня, пл.Героїв Майдану, пров.Криничний, пров.1 І.Франка, пров.2 І.Франка, пров.3 І.Франка, пров.4 І.Франка, пров.9 Січня
050199 вул.Перемоги, 2, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
школа №1, актовий зал
м.Гайсин – вул.Бакалова, вул.Будівельна, вул.Волонтерів: 1–33, 94–98; вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грушевського: 1–36, 38–38 к.А, 40, 42, 44, 46, 48–48 к.А, 50, 52, 54, 56; вул.Зелена, вул.З.Космодем’янської, вул.Інтернаціональна, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Пролетарська: 1–17, 19, 21, 23, 25, 27–29; вул.Райдужна, вул.Соборна: 1–39, 49–51, 53, 55; пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Грушевського, пров.З.Космодем’янської, тупик Спортивний
050200 вул.Чайковського, 1, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
районна дитяча бібліотека, приміщення бібліотеки
м.Гайсин – вул.Гайдара, вул.Грушевського: 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Кримська, вул.Січових стрільців, вул.Соборна: 46–48, 57, 59, 61, 63, 65–67, 69–69 к.А, 73, 75; вул.Чайковського, пров.Гайдара
050201 вул.Соборна, 99, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
школа №6, коридор
м.Гайсин – вул.Відродження, вул.Вознюка, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Грушевського: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 74–120; вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Південна: 2, 4, 6–8, 11–15, 21–31; вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Соборна: 52, 54, 56, 58–58Б, 60, 62, 64, 68, 70–72, 74, 76–143; вул.Станційна, вул.Суворова, вул.Шевченка, пров.Механізаторів, пров.Шевченка, пров.1 Південної, пров.2 Південної
050202 вул.Південна, 53, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
автошкола ТСО України, навчальні кімнати
м.Гайсин – вул.Виноградна, вул.Груднева: 6–44; вул.Грушева, вул.Г.Сковороди, вул.Джерельна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.О.Вишні, вул.Південна: 18–20, 33–105; вул.Різдвяна, вул.Селянська, вул.Теплицька, вул.Тімірязєва, вул.Хутір Кочурів, вул.Чкалова, вул.Чумацька, пров.Житній, просп.Житній
050203 вул.Північна, 63, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
АТП ТОВ "ПК"Зоря Поділля", актовий зал
м.Гайсин – вул.В.Висоцького, вул.В.Дубініна, вул.Волонтерів: 34–84; вул.гетьмана Мазепи, вул.гетьмана Сагайдачного: 47, 49, 51, 55–95; вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Л.Чайкіної, вул.Нагірна, вул.О.Міщенка, вул.Пилипа Орлика, вул.Пироговського, вул.Північна, вул.Пономарчука, вул.Пролетарська: 18, 20–20 к.Б, 22, 24, 26, 30–45; вул.Світанкова, вул.Скальна, вул.Східна, вул.Танцюри, вул.Шолом-Алейхема, вул.Штельмаха, вул.14 Березня, пров.Скальної, пров.Танцюри, пров.Штельмаха, пров.1 Л.Чайкіної, пров.1 Північної, пров.1 Пролетарської, пров.2 Л.Чайкіної, пров.2 Північної, пров.2 Пролетарської, пров.3 Північної, пров.3 Пролетарської, тупик Л.Чайкіної, тупик 3 Пролетарської
050204 вул.І.Богуна, 124, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
СО "Гайсинські ЕМ", актовий зал
м.Гайсин – вул.Гайсинська, вул.Залізнична, вул.Залізнична будка 107км., вул.Зарічна, вул.Західна, вул.І.Богуна, пров.1 І.Богуна, пров.2 І.Богуна, пров.3 І.Богуна, пров.4 І.Богуна, тупик Залізничної, с-ще Млинки
050205 вул.1 Травня, 52, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
школа-інтернат-гімназія, коридор
м.Гайсин – вул.Київська, вул.1 Травня: 48, 50, 52, 54, 56–58 к.Б, 60–62, 69 к.А–155; пров.14 Березня
050206 вул.1 Травня, 72, с.Бондурі, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23722
будинок культури, фойє
с.Бондурі
050207 вул.Жовтнева, 1А, с.Шура-Бондурівська, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23722
сільський клуб, танцювальний зал
с.Шура-Бондурівська
050208 вул.Першотравнева, 49, с.Бубнівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23744
будинок культури, фойє
с.Бубнівка
050209 вул.Гагаріна, 41А, с.Дмитренки, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23744
сільський клуб, танцювальний зал
с.Дмитренки
050210 вул.Братів Герасименків, 5А, с.Новоселівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23744
сільський клуб, танцювальний зал
с.Новоселівка
050211 вул.Соборна, 3, с.Гранів, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23731
будинок культури, фойє
с.Гранів – вул.Б.Хмельницького: 1–28, 32–43; вул.Ватутіна, вул.Грановського, вул.Джерельна, вул.Д.Нечая, вул.Кармелюка, вул.Лісова, вул.Пирогова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Філоненка, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Грановського, пров.Соборний, пров.Філоненка, пров.1 Яблуневий, пров.2 Яблуневий, тупик Яблуневий
050212 вул.Філоненка, 9, с.Гранів, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23731
школа, столова
с.Гранів – вул.Гагаріна, вул.Ів. Богуна, вул.Миколаївська, вул.Парно, вул.Польова, пров.1 Миколаївський, пров.1 Парна, пров.2 Миколаївський, пров.2 Парна
050213 вул.Суворова, 21, с.Гранів, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23731
контора ПРАТ "Зернопродукт", зал засідань
с.Гранів – вул.Б.Хмельницького: 30; вул.Громадянська, вул.Грушевського, вул.Кошового, вул.Матросова, вул.Миру, вул.О.Мельника, вул.Райдужна, вул.Суворова, пров.Матросова, пров.Польовий, пров.Райдужний
050214 вул.1 Травня, 31, с.Грузьке, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23756
будинок культури, фойє
с.Грузьке
050215 вул.Центральна, 84, с.Губник, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23746
будинок культури, фойє
с.Губник, с-ще Губник
050216 вул.Молодіжна, 22, с.Гунча, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23724
сільський клуб, танцювальний зал
с.Гунча
050217 вул.Шевченка, 3, с.Адамівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23724
будинок культури, фойє
с.Адамівка
050218 вул.Сонячна, 30, корп.Б, с.Жерденівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23750
будинок культури, актовий зал
с.Жерденівка, с.Розівка
050220 вул.Кооперативна, 37, с.Тимар, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23750
сільський клуб, танцювальний зал
с.Тимар
050221 вул.Соборна, 11, с.Зятківці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23751
будинок культури, фойє
с.Зятківці
050222 вул.Залізнична, 9, с-ще Зятківці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23751
кафе "Сигнал", приміщення кафе
с-ще Зятківці
050223 вул.Вишнева, 1, с.Бур’яни, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
сільський клуб, танцювальний зал
с.Бур’яни
050224 вул.Центральна, 60, корп.А, с.Карбівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23725
будинок культури, фойє
с.Карбівка
050225 вул.Жанова, 51, с.Кисляк, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23726
сільський клуб, танцювальний зал
с.Заріччя, с.Кисляк
050226 вул.Миру, 90А, с.Кіблич, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23755
будинок культури, фойє
с.Кіблич
050227 вул.Соборна, 38А, с.Мелешків, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23761
сільський клуб, танцювальний зал
с.Мелешків
050228 вул.Перемоги, 83Б, с.Огіївка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23755
сільський клуб, танцювальний зал
с.Огіївка
050229 вул.Центральна, 16, корп.Б, с.Краснопілка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23733
будинок культури, актовий зал
с.Краснопілка
050230 пров.1 Слободи, 4, с.Кузьминці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23712
будинок культури, фойє
с.Кузьминці
050231 вул.Б.Хмельницького, 57, с.Сокільці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23712
сільський клуб, танцювальний зал
с.Павлівка, с.Сокільці
050232 вул.Богородицька, 11, с.Щурівці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23712
сільський клуб, танцювальний зал
с.Щурівці
050233 пл.Миру, 11, с.Кунка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23713
будинок культури, фойє
с.Кунка
050234 вул.лікаря Маєвського, 17, с.Куна, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23714
будинок культури, актовий зал
с.Куна
050235 вул.Якова Іщенка, 4, с.Кочурів, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
сільський клуб, танцювальний зал
с.Кочурів
050236 вул.Соборна, 65, с.Крутогорб, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23715
сільський клуб, танцювальний зал
с.Крутогорб
050237 вул.Героїв Майдану, 30, с.Мар’янівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23716
будинок культури, актовий зал
с.Мар’янівка
050238 вул.Центральна, 29, с.Кущинці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23753
будинок культури, актовий зал
с.Кущинці, с.Бережне
050239 вул.Жовтнева, 52, с.Борсуки, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
сільський клуб, фойє
с.Борсуки
050240 вул.1 Травня, 77, с.Гнатівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23754
сільський клуб, танцювальний зал
с.Гнатівка
050241 вул.1 Травня, 20, с.Ладижинські Хутори, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23745
будинок культури, фойє
с.Ладижинські Хутори
050242 вул.Клубна, 9, с.Митків, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23734
будинок культури, фойє
с.Митків, с.Степове
050243 вул.Шкільна, 6, с.Тишківка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23734
сільський клуб, танцювальний зал
с.Тишківка, с.Тишківська Слобода
050244 вул.Молодіжна, 15А, с.Михайлівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23732
будинок культури, фойє
с.Михайлівка
050245 вул.Першотравнева, 11А, с.Мітлинці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23720
школа, коридор
с.Мітлинці
050246 вул.Шкільна, 40, с.Шура-Мітлинецька, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23721
дитячий садок, актовий зал
с.Шура-Мітлинецька
050247 вул.Кооперативна, 24А, с-ще Карбівське, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23721
сільський клуб, танцювальний зал
с-ще Карбівське
050248 вул.Українська, 10, с.Нараївка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23730
будинок культури, фоєй
с.Нараївка
050249 вул.Шкільна, 4, с.Носівці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23710
будинок культури, 2 фойє
с.Носівці
050250 вул.Космонавтів, 35, с.Косанове, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23711
дитячий садок, актовий зал
с.Косанове, с-ще Трубочка
050251 вул.1 Травня, 48, с.Семирічка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23723
сільська рада, фойє
с.Семирічка, с-ще Хороша
050252 вул.Шевченка, 3, с.Рахни, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23723
будинок культури, актовий зал
с.Рахни
050253 вул.Центральна, 56, корп.А, с.Степашки, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23743
будинок культури, актовий зал
с.Степашки
050254 вул.Центральна, 9, корп.А, с.Харпачка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23742
будинок культури, актовий зал
с.Харпачка
050255 вул.Василя Бабія, 23, с.Чечелівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23735
будинок культури, зал урочистих події
с.Чечелівка
050256 вул.Паламарчука, 63, с.Рахнівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
будинок культури, фойє
с.Рахнівка
050257 вул.Гагаріна, 1А, с.Тарасівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
будинок культури, зал засідань
с.Тарасівка
050258 вул.Жовтнева, 20, с.Ярмолинці, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23740
будинок культури, фойє
с.Ярмолинці
050259 вул.Першотравнева, 6, с.Басаличівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23740
сільський клуб, танцювальний зал
с.Басаличівка
050260 вул.Гурвіча, 1, м.Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 23700
Гайсинська центральна районна лікарня, приймальне відділення
Комунальний заклад "Гайсинська центральна районна лікарня"
050985 вул.Незалежності, 20, смт Теплик, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23800
школа №1, вестибюль
смт Теплик – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гоголя, вул.Івана Богуна, вул.Інтернаціональна, вул.Лісна, вул.Незалежності: 1–65; вул.Олеся Гончара, вул.Осипенко, вул.Островського, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стельмаха, вул.Черняховського, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, вул.50 річчя Перемоги, пров.Лісний, пров.Миру, пров.Поштовий, пров.Чорновола
050986 вул.Незалежності, 37, смт Теплик, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23800
будинок культури, вестибюль
смт Теплик – вул.Василя Стуса, вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Леонтовича, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Микитенка, вул.Проїжджа, вул.Смілгородська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.1 Травня
050987 вул.Агрономічна, 25, смт Теплик, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23800
школа №2, актова зала
смт Теплик – вул.Агрономічна, вул.Аерофлотська, вул.Базарна, вул.Братів Кіщаків, вул.Воронцова, вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Козацька, вул.Кондратюка, вул.Корнійчука, вул.Коцюбинського, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 66–215; вул.Подільська, вул.Полухіна, вул.Пушкіна, вул.9-го Травня, пров.Ветеринарний, пров.І.Франка, пров.Механізаторів
050988 вул.Якова Дем’янишина, 12, с.Бджільна, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23840
школа, фойє
с.Бджільна
050989 вул.Першотравнева, 42, с.Червона Долина, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23840
сільський клуб, зала
с.Червона Долина
050990 вул.Шкільна, 6, с.Брідок, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23824
навчально-виховний заклад, спортивний зал
с.Брідок
050991 вул.Центральна, 11, с.Велика Мочулка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23823
будинок культури, фойє
с.Велика Мочулка – вул.Б.Хмельницького, вул.Добропільська, вул.Лесі Українки, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Ставкова, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Польовий, пров.Рибальський
050992 вул.Шкільна, 14, с.Велика Мочулка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23823
школа, спортивний зал
с.Велика Мочулка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Колективна, вул.Лісова, вул.Першотравнева, вул.Прилісна, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.8 Березня, пров.Весняний, пров.Пасічний, с.Панчишине, с.Шевченка
050993 вул.Центральна, 3, с.Веселівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23850
будинок культури, фойє
с.Веселівка
050994 вул.Спортивна, 2, с.Завадівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23832
сільський клуб, фойє
с.Завадівка
050995 вул.Центральна, 7, с.Залужжя, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23806
сільський клуб, зала
с.Залужжя
050996 вул.Молодіжна, 3, с.Кивачівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23810
будинок культури, кімната дозвілля молоді
с.Кивачівка
050997 вул.Травнева, 5, с.Цвіліхівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23810
сільський клуб, актова зала
с-ще Дубина, с.Цвіліхівка
050998 вул.Шкільна, 3, с.Комарівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23812
сільський клуб, фойє
с.Комарівка
050999 вул.Незалежності, 9, с.Іванів, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23812
сільський магазин, зала
с.Іванів, с-ще Розкошівка, с.Шевченківка
051000 вул.Шевченка, 1, с.Костюківка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23844
сільський клуб, фойє
с.Костюківка
051001 вул.Незалежності, 40, с.Мала Мочулка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23834
школа, спортивний зал
с.Мала Мочулка
051002 вул.Освітня, 17, с.Мишарівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23835
сільський клуб, фойє
с.Мишарівка
051003 вул.Центральна, 110, с.Метанівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23831
будинок культури, фойє
с.Метанівка
051004 вул.Івана Діброви, 6, с.Орлівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23833
сільський клуб, зала
с.Орлівка
051005 вул.Центральна, 17А, с.Петрашівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23830
будинок культури, зала
с.Петрашівка
051006 вул.Шкільна, 1, с.Побірка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23825
школа, фойє
с.Побірка
051007 вул.Центральна, 41, с.Погоріла, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23854
сільський клуб, зала
с.Погоріла
051008 вул.Центральна, 5, с.Пологи, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23841
сільська рада, актова зала
с.Пологи
051009 вул.Сонячна, 5А, с.Лозовата, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23841
сільський клуб, зала
с.Лозовата
051010 вул.Перемоги, 160, с.Росоша, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23851
будинок культури, зала
с.Росоша
051011 вул.Садова, 33, с.Кожухівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23851
сільський клуб, зала
с.Кожухівка
051012 вул.1 Травня, 9, с.Кам’янки, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23851
сільський клуб, хол
с.Кам’янки
051013 вул.Вишнева, 48, с.Саша, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23843
сільський клуб, фойє
с.Саша
051014 пров.Центральний, 8, с.Соболівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23820
дитячий навчальний заклад, актова зала
с.Соболівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виробнича, вул.Володимира Гурського, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.І.Богуна, вул.Лісна: 43–95; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.Подільська, вул.Робоча, вул.Тітова, вул.Центральна: 96–187; пров.Володимира Гурського, пров.Заводський, пров.І.Богуна, пров.Центральний, тупик Л.Українки І, тупик Л.Українки ІІ, тупик 2 тупик Лісний
051015 вул.Братів Скакодубів, 2, с.Соболівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23820
школа, вестибюль
с.Соболівка – вул.Братів Скакодубів, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Різдвяна, вул.Серпанкова, вул.Сонячна, вул.Урожайна, вул.Центральна: 2–94; вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Різдвяний, тупик Зарічний, тупик Мічуріна, тупик Різдвяний ІІ
051016 вул.Суворова, 12, с.Соболівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23820
школа, спортивний зал
с.Соболівка – вул.Андрія Уманця, вул.Івана Ковернеги, вул.Колгоспна, вул.Коцюбинського, вул.Лісна: 1–40; вул.Ломоносова, вул.Можайського, вул.Садова, вул.Суворова, вул.1-Травня, вул.40-річчя Перемоги, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.І.Ковернеги, пров.Суворова, тупик Аптечний, тупик Суворова, тупик 1 тупик Лісний, тупик 8 Березня
051017 вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Антонівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23821
сільський клуб, зал
с.Антонівка
051018 вул.Перемоги, 24, с.Сокиряни, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23842
школа, фойє
с.Сокиряни, с-ще Ленінка
051019 вул.Миру, 3А, с.Степанівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23814
школа, хол
с.Степанівка
051020 вул.Центральна, 51А, с.Важне, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23814
дитячий садок, зала
с.Важне
051021 вул.Івана Франка, б/н, с.Карабелівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23816
сільський клуб, хол
с.Карабелівка
051022 вул.Леонтовича, 4, с.Марківка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23815
сільський клуб, хол
с.Марківка
051023 вул.Залізнична, 12, с-ще Кублич, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23814
контора ТОВ"Кублич ХПП", зала
с-ще Кублич
051024 вул.Шкільна, 54, с.Стражгород, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23807
школа, спортзал
с.Стражгород
051025 вул.Центральна, 104, с.Розкошівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23813
сільський клуб, хол
с.Розкошівка
051026 вул.Мічуріна, 1А, с.Тополівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23811
сільський клуб, фойє
с.Тополівка
051027 вул.І-го Травня, 6, с.Удич, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23853
сільський клуб, хол
с.Удич, с.Червоний Кут
051028 вул.1 Травня, 2, с.Шиманівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23822
сільський клуб, зала
с.Шиманівка
051029 вул.Незалежності, 2, смт Теплик, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23800
лікарня планового лікування, хол лікувального корпусу ІІ поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Теплицька центральна районна лікарня" Теплицької районної ради
051030 вул.Яблунева, с.Соболівка, Теплицький р-н, Вінницька обл., 23820
амбулаторія сімейної медицини, хол
Соболівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Теплицький центр первинної медичної допомоги" Теплицької районної ради
051129 вул.Соборна, 56, смт Тростянець, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24300
районний будинок культури, фойє
смт Тростянець – вул.В.Котика, вул.Заводська, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.Наконечного, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Соборна: 1–53; вул.Спортивна, вул.Щаслива, вул.1 Травня, пров.Першотравневий, пров.1 Макаренка, пров.2 Макаренка
051130 вул.Соборна, 94, смт Тростянець, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24300
школа №2, коридор
смт Тростянець – вул.Аграрна, вул.Витягайлівська, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грабовського, вул.Затишна, вул.Злагоди, вул.Калинова, вул.Кар’єрна, вул.Качурівська, вул.Ковалівка, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Л.Українки, вул.Могильчака, вул.Олександра Довженка, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна: 55/2–119; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.30 річчя Визволення, пров.Витягайлівський, пров.Гагаріна, пров.Калиновий, пров.Польовий
051131 вул.Шкільна, 8, смт Тростянець, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24300
школа №1-гімназія, фойє
смт Тростянець – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Висоцького, вул.Героїв України, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кармелюка, вул.Кирила Курашкевича, вул.Космонавтів, вул.Ліни Костенко, вул.Маяковського, вул.М.Вовчок, вул.Медична, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Пилипа Козицького, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Поштова, вул.Шкільна, вул.Шукшина, пров.Мічуріна, пров.Поштовий
051132 вул.Миру, 3, с.Глибочок, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24340
будинок культури, фойє
с.Глибочок, с-ще Глибочанське
051133 вул.Смовзюка, 38А, с.Скибинці, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24341
клуб-бібліотека, фойє
с.Скибинці
051134 вул.Центральна, 59А, с.Гордіївка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24313
будинок культури, актова зала
с.Гордіївка, с.Митківка
051135 вул.Шкільна, 19А, с.Велика Стратіївка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24314
сільський клуб, актова зала
с.Велика Стратіївка
051137 вул.Центральна, 140, с.Летківка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24310
будинок обрядових подій, актова зала
с.Летківка
051138 вул.Центральна, 140, с.Летківка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24310
школа, приміщення гардеробу
с-ще Северинівка
051139 вул.Соборна, 14А, с.Оляниця, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24326
сільський будинок культури, фойє
с.Оляниця, с-ще Ладижинське
051140 вул.Тараса Шевченка, 3, с.Тростянчик, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24342
будинок культури, фойє
с.Тростянчик
051141 вул.Гагаріна, 13, с.Четвертинівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24327
будинок культури, актова зала
с.Четвертинівка
051142 вул.Могильчака, 1, с.Демидівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24343
школа, фойє
с.Демидівка
051143 вул.Дружби, 2, с.Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24353
будинок культури, фойє
с.Ободівка – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.І.Франка, вул.Квашенка: 1–5; вул.Криворучка, вул.Кучера, вул.Левицького, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Соборна: 1–49, 51, 55, 63, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81–81А; вул.Суворова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Криворучка, пров.Поштовий
051144 вул.Соборна, 158, с.Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24353
школа, спортивний зал
с.Ободівка – вул.Героїв України, вул.Квашенка: 6–48; вул.Подільська, вул.Соборна: 50, 52, 58–62, 64–66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 82–437; вул.Соснова, пров.Коцюбинського
051145 вул.Мічуріна, 1, с.Савинці, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24335
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Савинці
051146 вул.Дружби, 88, с.Китайгород, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24339
сільський клуб, фойє
с.Китайгород
051147 вул.Довжок, 60, с-ще Довжок, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24337
сільський клуб, фойє
с-ще Довжок, с-ще Зелений Довжок
051148 вул.Центральна, 131, с.Торканівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24361
сільський будинок культури, фойє
с.Торканівка
051149 вул.Миколи Мельника, 76, с.Цибулівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24360
будинок культури, актова зала
с.Цибулівка
051150 вул.Центральна, 1, с.Нова Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24357
будинок культури, фойє
с.Нова Ободівка – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Притики, вул.Садова, вул.Суворова: 1–106, 109–124, 128–130; вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна
051151 вул.Призаводська, 20, с.Нова Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24357
клуб цукрового заводу, фойє
с.Нова Ободівка – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Призаводська, вул.Призаводська-Ц/З, вул.Робітнича, вул.Суворова: 107, 126, 132–261;
051152 вул.Центральна, 369, с.Мала Стратіївка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24352
сільський клуб, фойє
с.Мала Стратіївка
051153 вул.Шкільна, 1А, с.Бережанка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24356
будинок культури, актова зала
с.Бережанка
051154 вул.Соборна, 30В, с.Олександрівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24333
сільський будинок культури, фойє
с.Олександрівка
051155 вул.Шкільна, 1А, с.Демківка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24334
школа, коридор
с.Демківка
051156 вул.Привокзальна, 43/1, с-ще Демківське, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24336
залізнична станція, зал
с-ще Демківське
051157 вул.С.Мурованого, 9А, с.Капустяни, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24332
сільський будинок культури, актова зала
с.Капустяни
051158 вул.Незалежності, 43, с.Буди, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24312
сільський будинок культури, танцювальний зал
с.Буди
051159 вул.Садова, 2А, с-ще Дубина, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24315
столова, зал
с-ще Дубина
051160 вул.Миру, 84, с.Верхівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24350
будинок культури, фойє
с.Верхівка, с-ще Верхівське
051161 вул.Миру, 117, с.Козинці, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24351
сільський клуб, фойє
с.Козинці
051162 вул.30 років Перемоги, 1, с.Ілляшівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24330
школа, фойє
с.Ілляшівка, с.Підлісне
051163 вул.Партизанська, 2, с.Красногірка, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24331
сільський будинок культури, актова зала
с.Красногірка
051164 вул.Мічуріна, 66, смт Тростянець, Тростянецький р-н, Вінницька обл., 24300
районна лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Тростянецька центральна районна лікарня"
051624 вул.Петра Кравчика, 4, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
палац культури "Прометей", диско-зал
м.Ладижин – вул.Будівельників: 18–29; вул.Гоголя, вул.Докучаєва, вул.Калинова, вул.Наконечного: 1–1А, 8/1, 125, 127, 130–132, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164–180; вул.Садова, вул.Шевченка
051625 вул.Будівельників, 63, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
школа №4, вестибюль
м.Ладижин – вул.Будівельників: 34, 36–50, 80; вул.Ентузіастів: 1–42, 59–64; вул.Польова, вул.Тиха, пров.Тихий-1, пров.Тихий-2, пров.Тихий-3, пров.Тихий-4, пров.Тихий-5, пров.Тихий-6, пров.Тихий-7
051626 вул.К.Маркса, 39, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
будинок культури "Лада", диско-зал
м.Ладижин – вул.Базарна, вул.Довженка, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Наконечного: 1В, 2 к.П, 3 к.П–6, 7, 9–124, 126, 128; вул.Поштова, вул.Райдужна, вул.Хмельницького, вул.Шкільна
051627 вул.Незалежності, 2, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
школа №1, вестибюль
м.Ладижин – вул.Братів Петрунів, вул.Горького, вул.К.Маркса, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності: 1–89, 91, 93–95; вул.Островського, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Слобода, вул.Соборна, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Франка, пров.К.Маркса
051629 вул.Першотравнева, 55, с.Лукашівка, м.Ладижин, Вінницька обл., 24325
сільський клуб, зал засідань
с.Лукашівка
051630 вул.Ружицьких, 9, с-ще Губник, м.Ладижин, Вінницька обл., 24324
адмінбудівля Ладижинського кар’єроуправління, зал засідань
с-ще Губник – вул.Гранітна: 1–11; вул.Ружицьких, с-ще Ружицьке
051631 вул.Енергетиків, 12, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
Ладижинський коледж Вінницького НАУ, громадсько-побутовий корпус, фойє
м.Ладижин – вул.Будівельників: 35–35А, 79; вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Незалежності: 90, 92, 98–203А; вул.Пасічна, вул.Петра Кравчика: 7–9; вул.Робітнича, пров.Робітничий, пров.Садовий
051632 вул.Петра Кравчика, 53, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
школа №3, вестибюль
м.Ладижин – вул.Петра Кравчика: 12–13, 15–90; вул.Процишина: 30–32, 91–92;
051633 вул.Петра Кравчика, 53, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
ЗОШ №3, спортзал
м.Ладижин – вул.Будівельників: 51–52; вул.Ентузіастів: 43–47; вул.Процишина: 10, 45–56;
051634 вул.Процишина, 21, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
школа №2, вестибюль
м.Ладижин – вул.Лісова, вул.Наконечного: 2, 3; вул.Петра Кравчика: 14–14А; вул.Прибережна: 1–1А; вул.Процишина: 4–9, 11–11А;
051635 вул.Наконечного, 184, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
ПрАТ "Ладижинський завод залізобетонних конструкцій", зал засідань
м.Ладижин – вул.Наконечного: 6/1, 133А–135, 137, 139–139/1, 141, 143, 145–147, 149–151, 153/1–153/2, 155, 157, 159, 161, 163, 182–192/1; вул.Піонерська, вул.Прибережна: 2–24;
051636 вул.Ентузіастів, 24, м.Ладижин, Вінницька обл., 24321
Комунальне підприємство "Ладижинська міська лікарня", вестибюль
Комунальне підприємство "Ладижинська міська лікарня" Ладижинської міської ради
051637 вул.Гранітна, 15, с-ще Губник, м.Ладижин, Вінницька обл., 24324
Державна установа "Ладижинська виправна колонія (№39)", навчальний клас
Державна установа "Ладижинська виправна колонія (№39)"