Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 29

Дільниць - 86

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120103 вул.Партизанська, 58, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52002
школа № 4, фойє
м.Підгородне – вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Івана Бута, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Комплексна, вул.Лагідна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Робоча, вул.Тиха, вул.Ясенева, пров.Калиновий, пров.Робочий, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський, пров.3-й Дніпровський, с.Перемога
120104 вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
школа № 3, фойє
м.Підгородне – вул.Джерельна, вул.Каштанова, вул.О.Литвишка, вул.Перемоги, вул.Пісенна: 1–94, 96, 98–98А, 100; вул.Сагайдачного: 1–100, 101; вул.Севастопольська, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Харківська: 1–107, 120Б, 122А, 165А, 191А, 199А; вул.Яворницького, пров.Джерельний
120105 вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
школа № 3, актова зала
м.Підгородне – вул.Вишнева, вул.Енергетиків, вул.Жукова, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Майдан Героїв, вул.Межова, вул.Мирна, вул.Низова, вул.Первомайська, вул.Пісенна: 95, 97, 99, 101–228; вул.Поштова, вул.Сагайдачного: 100А, 101А–243; вул.Тюменська, вул.Харківська: 109–120А, 121, 123–165, 165Б–191, 192–199, 200–239В; пров.Зарічний, пров.Первомайський, пров.Пісенний, пров.1-й Сагайдачного, пров.2-й Сагайдачного, Військове містечко 76 ВЧ А-4608
120106 вул.Щаслива, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
школа № 1, фойє
м.Підгородне – вул.Весіння, вул.Восточна, вул.Горького, вул.Донська, вул.Журавлина, вул.Кільченська, вул.Лебедина, вул.Майська, вул.Мостова, вул.Озерна, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Чарівна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Горького, пров.Орловський, пров.Садовий, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Кільченський, пров.1-й Мостовий, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Кільченський, пров.2-й Мостовий, пров.3-й Залізничний, пров.3-й Мостовий, пров.4-й Залізничний, СТ «Черешня»
120107 вул.Шосейна, 90, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
міська лікарня, коридор
м.Підгородне – вул.Березова, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Кобзарська, вул.Липова, вул.Новомосковська, вул.Рубінова, вул.Ювілейна, СТ «Будівельник металургії», СТ "Дари природи", СТ «Експрес», СТ «Левада», СТ «Озерний-3», СТ «Перевали-1»
120108 вул.Державна, 2А, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
школа № 2, фойє
м.Підгородне – вул.Балтійська, вул.Басейнова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Державна, вул.Запорізька, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Крайня, вул.Молодіжна, вул.Образцова, вул.Полтавська, вул.Різдвяна, вул.Сєвєрна, вул.Сєрєнєва, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Українська, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Янтарна, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-а Сірєнєва, вул.3-я Сірєнєва, пров.Придорожній, пров.Шкільний, пров.Шосейний, пров.1-й Стуса, пров.2-й Стуса
120109 вул.Центральна, 44, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
Будинок культури, фойє
м.Підгородне – вул.А.Вусика, вул.Базарна, вул.Грушова, вул.Дорожників, вул.Казкова, вул.Коваля, вул.Кооперативна, вул.Коротка, вул.Криворізька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Центральна, вул.Червона, вул.Широка, пров.1-й Базарний, пров.1-й Набережний, пров.1-й Широкий, пров.2-й Базарний, пров.2-й Набережний, пров.2-й Широкий, пров.3-й Набережний, СТ «Колос»
120110 вул.Центральна, 36, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
школа, спортзал
смт Обухівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Солідарності: 76–78, 80–84, 86, 88, 94–96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 118–118А, 122–124, 126–126Б, 128, 132, 134–136, 138–140, 142–144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164–247, 249–249А, 251, 253, 257, 261, 263, 265, 267, 271–273, 277, 283, 285, 287–289, 293, 295, 297, 299–301, 303–318; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Янтарна, пров.Кільцевий, пров.Обухівський, пров.Партизанський, пров.Первомайський, пров.Янтарний
120111 вул.Солідарності, 543, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031
птахофабрика, фойє
смт Обухівка – вул.Березанівська, вул.Журавлина, вул.Лужнікова, вул.Малинова, вул.Паркова, вул.Рябінова, вул.Святкова, вул.Солідарності: 248, 250, 252–252А, 254–256А, 258–260, 262, 264, 266, 268–270, 274–274А, 278–282, 284, 286, 290–292, 294, 296, 298, 302, 319–557; вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Ясна, вул.Яснополянська
120112 вул.Солідарності, 49, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
школа №2, спортзал
смт Обухівка – вул.Білякова, вул.Братів Волошиних, вул.Братів Сугаків, вул.Будівельників, вул.Джерельна, вул.Дніпрова, вул.Долинська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Національна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Придніпровська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Солідарності: 1–75, 79, 85–85А, 87, 89–93, 97, 99, 101–103, 105, 109, 111, 113–117, 119, 125, 127, 129–131, 133, 137, 141, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157–159, 161, 163; вул.Темпівська, вул.Тернова: 1–13, 15, 17, 23, 25–25А, 29А–29Б, 31, 33–37А, 39, 43, 45, 49, 51–59, 63–78; вул.Українська, вул.Харківська: 1–85, 87, 89; вул.Чарівна: 1–80В, 82–84, 86; вул.Широка, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Набережний, пров.Садовий, пров.Терновий, Садівниче товариство "Геотехнік", СТ "Будівельник", СТ «Оріль», СТ «Придніпровець», СТ "Темп"
120113 вул.Вознесенська, 62, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52032
еколого-натуралістичний центр, фойє
смт Обухівка – вул.Вознесенська, вул.Європейська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Золотоосіння, вул.Кооперативна, вул.Лебедина, вул.Прибережна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Толстого, пров.Вознесенський, пров.Глухий
120114 вул.Успенська, 20, с.Горянівське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031
школа, фойє
с.Горянівське
120115 вул.Теплична, 23, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
будинок культури, фойє
смт Слобожанське – вул.Абрикосова, вул.Авіаційна, вул.Апельсинова, вул.Березова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вишнева Долина, вул.Володимирська, вул.Гранатова, вул.Грушова, вул.Ентузіастів, вул.Єкатеринославська, вул.Зарічна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Канальна, вул.Київська, вул.Коралова, вул.Лазурна, вул.Лимонна, вул.Липова, вул.Лісна, вул.Літня, вул.Майська, вул.Межова, вул.Мелітопольська, вул.Миколаївська, вул.Нова, вул.Паркова: 1–25; вул.Полтавська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Рябинова, вул.Севастопольська, вул.Сирєнєва, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Теплична: 1–3А; вул.Тополина, вул.Феодосійська, вул.Харківська, вул.Шахтинська, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, вул.8 Марта: 2–10, 12, 14, 16, 18, 20–24; пров.Канальний, пров.Кленовий, пров.Меліоративний, пров.Новий, пров.Рубіновий, пров.Самарський, СТ "Авіатор", СТ «Будівельник», СТ "Восход", СТ "Зоря", СТ «Івушка-3», СТ «Кільчень», СТ «Курган», СТ «Лаванда», СТ «Ландиш», СТ «Ландиш», вул.Апельсинова, СТ "Ландиш", вул.Виноградна, СТ «Ландиш», вул.Горіхова, СТ "Ландиш", вул.Мандаринова, СТ «Ландиш», вул.Ромашкова, СТ «Ландиш», вул.Центральна, СТ «Ландиш», вул.Чернична, СТ "Ландиш", вул.Янтарна, СТ «Лотос», СТ «Меліоратор», СТ "Меліоратор-2", СТ "Поліграфіст", СТ "Ранет", СТ "Рассвет-2", СТ «Ренет», СТ «Роднічок», СТ "Рубін", СТ «Самаровка», СТ «Самарське», СТ «Слива», СТ «Троянда», СТ «Ювілейний»
120116 вул.Будівельників, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
школа №1, їдальня
смт Слобожанське – вул.Будівельників: 18–28;
120118 вул.Теплична, 30, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
початкова школа №2, актова зала
смт Слобожанське – вул.Теплична: 31–37;
120119 вул.Будівельників, 10, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
дитсадок "Червона Шапочка", актова зала
смт Слобожанське – вул.Василя Сухомлинського: 44–72;
120120 вул.Будівельників, 7А, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
дитсадок "Берізка", актова зала
смт Слобожанське – вул.Будівельників: 4–16; вул.Василя Сухомлинського: 1–40;
120121 вул.Мічуріна, 41, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
ФАП "Нижньодніпровський", фойє
смт Слобожанське – вул.Весіння, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Лесі Українки, вул.Магістральна, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Робочий, станція Березанівка
120122 вул.Центральна, 6, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064
будинок культури, фойє
с.Сурсько-Литовське – вул.Аптечна, вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Енергетична, вул.Задунайська, вул.Зарічна, вул.Ізвіліста, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Решетнікова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Станціонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.50 років Перемоги, пров.Аптечний, пров.Білоруський, пров.Желєзнодорожний, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченко, садове товариство ’Геолог’, станція Сурське
120123 вул.Шкільна, 33, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064
школа, фойє
с.Сурсько-Литовське – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Джерельна, вул.Катеринославська, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисогорська, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Сурська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Джерельний, пров.Набережний, пров.Український, пров.Шкільний
120124 вул.Набережна, 42, с.Волоське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52043
школа, фойє
с.Волоське, с.Майорка, с.Ракшівка, с.Червоний Садок
120125 вул.Дружби, 7, с-ще Горького, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52052
сільська рада, каб.1
с.Долинське, с-ще Горького
120126 вул.Шкільна, 2, с-ще Шевченко, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52053
школа, актова зала
с-ще Шевченко, с.Пашена Балка
120127 вул.Робоча, 14, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52021
будинок культури, фойє
с.Степове(Слобожанська селищна громада)
120128 вул.Садова, 2, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042
будинок культури, мала зала
с.Любимівка – вул.Будівельників, вул.Зінаїди Збарах, вул.Зоряна, вул.Іванова, вул.Калинівка, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Передова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Ялинкова, пров.Північний
120129 вул.Садова, 1, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042
сільська рада, зала засідань
с.Любимівка – вул.Богданова, вул.Центральна, СТ "Лісний", с.Перше Травня, с.Придніпрянське
120130 вул.Центральна, 1, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041
школа, фойє
с.Олександрівка – вул.Білорецька, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Мілегіна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Опитна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Рибача, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Василівка
120131 вул.Центральна, 1Б, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041
будинок культури, святкова зала
с.Олександрівка – вул.Вавілова, вул.Генерала Сучкова, вул.Дніпровська, вул.Доновського, вул.Переможців, вул.Південна, вул.Садова, вул.Студентська, вул.Тополина, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Янтарна, СТ "Жемчужина", СТ «Самарський»
120132 вул.Шкільна, 14, с.Чумаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52024
школа, спортзал
с.Чумаки
120133 пров.Мирний, 13, с.Маївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52022
мехмайстерня СПП "Чумаки", хол
с.Виноградне, с.Маївка
120134 вул.Центральна, 1А, с-ще Зоря, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52011
школа, спортзал
с-ще Зоря
120135 вул.Генерала Пушкіна, 1, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52061
школа №1, спортзал
с.Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Генерала Пушкіна, вул.Зелена, вул.Криворізька: 1, 3, 5, 6, 8, 9–10, 11, 14, 15, 16–149; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пашена Балка, вул.Педагогічна, вул.Переможна, вул.П’ятихатки, вул.Садова: 1, 2, 3–6, 13, 15, 16–17, 20–76; вул.Центральна: 1, 2–3, 4, 5, 6–7, 8–9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19–20, 21–22, 23–25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37–41, 44, 45, 46, 47–48, 49, 50–51, 53, 54А, 55, 56, 59–61, 62, 63–64, 66, 68, 69, 70–71, 72–73, 75, 76, 78–80, 81, 82, 83, 84, 85–86, 87–88, 89, 91, 95–96, 97, 99, 100, 103, 108–109, 110–111, 112, 113–114, 115–116, 118, 120, 121–122, 123, 129, 131–134, 135–136, 137–139, 140, 141–142, 143–145, 146–150, 150А, 152, 155, 156А–157, 158, 159, 161, 162–166, 167–168, 169, 170, 171, 172–173, 175–176, 178, 179–181, 183, 185, 186, 187–188, 190, 191, 196, 197, 202, 204, 206, 208; пров.Переможний, пров.Річковий 1, пров.Річковий 2, пров.Тихий, пров.Черемушки, с-ще Сурське
120136 вул.Калинова, 52Б, с.Балівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52010
школа, фойє
с.Балівка
120137 вул.Шкільна, 18, с.Партизанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52012
школа, фойє
с.Партизанське
120138 вул.Центральна, 16А, с.Новомиколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52066
будинок культури, фойє
с.Новомиколаївка, с.Зелений Гай, с.Сурсько-Клевцеве
120139 вул.Центральна, 105, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52060
сільський клуб, зала
с.Миколаївка – вул.Василівська, вул.Дружби, вул.ім.Юліана Гунька, вул.Київська, вул.Криворізька: 2, 4, 6, 7–8, 9, 11, 13–14, 15, 16; вул.Львівська, вул.Нагірна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Портова, вул.Садова: 1, 3, 7–11, 13, 15, 17; вул.Степова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1, 3, 4, 5, 7–8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20–21, 22, 25, 26–26А, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34–36, 41–43, 44, 45–46, 47, 48–49, 50, 51–53, 54, 55, 56, 57–59, 61, 62–63, 64–66, 67, 68–68А, 69, 71, 73, 75, 76–78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 88, 89–90, 93–95, 96–97, 98, 99, 102, 103–104, 110, 111, 112, 114, 117, 118, 120, 122, 123–129, 130, 134–135, 136, 139, 140, 142–143, 145–146, 150, 150А–151, 152–154, 156, 157, 159, 160, 162, 166, 168, 169, 170, 171, 173–174, 176–178, 179, 181–182, 183–185, 186, 187, 188А, 190, 192–195, 196–197, 198–201, 203, 204–206, 206А, 209–326; вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Дачний, пров.Річний, пров.Сонячний
120140 вул.Березова, 11, с.Новотаромське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52063
гуртожиток, фойє
с.Новотаромське
120141 пров.Шкільний, 2, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52050
школа, фойє
с.Степове(Степова с/р), с.Благовіщенка
120143 вул.Центральна, 46, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070
Новоолександрівська АЗПСМ, вестибюль
с.Новоолександрівка – вул.Агрономічна, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Кооперативний, пров.Мічуріна, пров.Тихий, пров.Шкільний, с.Братське, с.Дороге
120144 вул.Паркова, 1А, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070
школа, фойє
с.Новоолександрівка – вул.Балкова, вул.Берези, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавлина, вул.Зустрічна, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Малинова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Профспілкова, вул.Розова, вул.Світла, вул.Слав’янська, вул.Сонячна, вул.Сурська, вул.Телевізійна, вул.Яблунева, вул.Янтарна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Арендний, пров.Рубіновий, СТ «Восход», с.Кам’янка
120145 вул.Клубна, 2, с.Старі Кодаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52072
будинок культури, фойє
с.Дніпрове, с.Старі Кодаки
120146 вул.Наукова, 20, с-ще Дослідне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52071
сільський клуб, фойє
с-ще Дослідне, с.Чувилине
120378 просп.Петра Калнишевського, 36, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800
районний будинок культури, зал
смт Петриківка – вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Дорожників, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Западна, вул.Івана Франка, вул.Історична, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Кооперативна, вул.Ломоносова, вул.Майданна, вул.Матросова, вул.Межева, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Нова, вул.Переможна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Світлоярська, вул.Свободи, вул.Семена Данилейка, вул.Сонячна, вул.Федора Панка, пров.Вербний, пров.Грушевий, пров.Кирпичний, пров.Мирний, пров.Музейний, пров.Переможний, пров.Поштовий, пров.Сонячний, пров.Тарасівський, пров.Тихий, пров.Тупіковий, просп.Петра Калнишевського
120379 просп.Петра Калнишевського, 73, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800
професійно-технічне училище №79, фойє, 1-й поверх
смт Петриківка – вул.Барабаша, вул.Будівельників, вул.Буртова, вул.Виноградна, вул.Волкова, вул.Герцена, вул.Горіхова, вул.Дніпрова, вул.Дорожня, вул.Дружня, вул.Залізна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Космічна, вул.Краєвидна, вул.Крутогорна, вул.Кутузова: 2–37, 38, 40, 42, 44А; вул.Лагерна, вул.Леваневського, вул.Малинова, вул.Медова, вул.Мостова, вул.Нахімова, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Сінна, вул.Сніжна, вул.Солов’їна, вул.Чаплинська, вул.Южна, вул.Юності, вул.Ясна, пров.Глухий, пров.Комбайновий, пров.Короткий, пров.Робочий, пров.Сипний, пров.Український, пров.Щасливий, пров.Юності, с.Сотницьке
120380 вул.Шевченка, 3, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800
школа, вестибюль
смт Петриківка – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дніпровська, вул.Індустріальна, вул.Калнишевського, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Кутузова: 37А, 39–39А, 41, 42А–44, 44Б–81; вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Оборонна, вул.Осіння, вул.Покровська, вул.Республіканська, вул.Соснова, вул.Чечелівська, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Великий, пров.Веселий, пров.Парковий, пров.Трамвайний, пров.Ювілейний
120381 вул.Шкільна, 3А, с.Мала Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51805
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Кулішеве, с.Мала Петриківка
120382 вул.Центральна, 78, с.Іванівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51812
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Іванівка, с.Клешнівка, с.Куліші, с.Радісне
120383 вул.Вишнева, 48А, с.Гречане, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51813
будинок дозвілля, фойє
с.Гречане
120384 вул.Центральна, 102, с.Шульгівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51810
навчально-виховний комплекс, 1-й клас
с.Шульгівка, с.Плавещина, с.Сорочине, с.Судівка
120385 вул.Шкільна, 4, с.Хутірське, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51822
навчально-виховний комплекс, спортзал, 1-й поверх
с.Хутірське
120386 вул.Дружби, 1, с.Чаплинка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51820
будинок культури, фойє
с.Чаплинка
120387 вул.Плахоті, 2, с.Улянівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51823
будинок дозвілля, вестибюль
с.Улянівка
120388 пл.Центральна, 3, с.Єлизаветівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51831
школа, спортзал
с.Єлизаветівка
120389 вул.Макаренка, 2, смт Курилівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51840
школа, фойє, 1-й поверх
смт Курилівка
120390 вул.Центральна, 55, смт Миколаївка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51842
навчально-виховний комплекс, фойє, 1-й поверх
смт Миколаївка
120391 вул.Центральна, 92, с.Лобойківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51830
сільська рада, зала засідань
с.Лобойківка
121046 вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082
школа №117, спортивна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Бережна: 146–148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160–160А, 164, 166, 168–168А, 170, 172, 174А, 176, 178–178А, 180–180А, 182, 184–184В, 200–373; вул.Березанівська, вул.Епіка, вул.Загірська: 36–36А, 38, 40–63А; вул.Кінноспортивна, вул.Моторна: 187, 189–191А, 193–193А, 195, 197, 201, 203–203А, 205, 207, 209–209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223А, 225, 227, 229–229А, 235, 240–296А; вул.Мохова: 90–92, 96–96А, 98, 100, 102–102А, 104–104А, 106–106А, 108–246; вул.Новоставкова, вул.Передова: 673–677, 683–685, 687–689, 691, 693, 695, 698–699В, 701, 703, 705, 707, 709, 711–713А, 715, 717, 719, 721, 723, 725, 727, 729, 731, 733, 735–735А, 737–737А, 745, 747–749, 751, 753–755, 757, 759, 761, 763–763А, 765, 767, 769–771, 773, 779–781, 783–783А, 785–785А, 787, 789, 791, 793, 795, 797, 799–820; вул.Робкорівська: 26–26А, 28, 30, 32–194; вул.Шпакова, пров.Касьянівський, пров.Моховий, пров.Новоставковий, шосе Полтавське, Обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Озерне», садівниче товариство «Березка», садівниче товариство «Родник», садівниче товариство «Росинка-5»
121047 вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082
школа №117, каб.24, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Арсенальна, вул.Бережна: 48, 50–50А, 52, 54–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62, 64, 66–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78Б, 80–80А, 82, 84–145, 149, 151, 153–153А, 155–155А, 157–157А, 159, 161–161В, 165–165Б, 167, 169–169А, 171А, 173–174, 175–175А, 177А, 179, 181, 183–183А, 185–199; вул.Дмитренка, вул.Загірська: 1–35, 37–37А, 39–39А; вул.Крайова, вул.Лужникова, вул.Моторна: 59–61, 63–63А, 65–67, 69–69А, 71–71Б, 73–73А, 75, 79, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 101, 103–103А, 105, 107, 113–128, 131–186, 188, 192–192А, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 202–202А, 204–204А, 206, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220, 222, 224–224А, 226, 228, 230–234А, 236–238; вул.Новоозерна, вул.Обласна: 10–10Г, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26–28Б, 30, 32, 34–101; вул.Попудренка: 82–114, 116–140, 146–158; вул.Сільська, пров.Арсенальний, пров.Дмитренка, пров.Загірський
121048 вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082
школа №116, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бережна: 1–47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А; вул.Братства тарасівців, вул.Гіляровського, вул.Гуртова: 41, 43, 45, 47А–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 82–140; вул.Житомирська: 263–406; вул.Злагоди, вул.Іжевська: 167–247; вул.Інгульська: 113, 115–115А, 117–117А, 119, 121–121А, 123–123Б, 125–125Є, 127–127А, 129, 131–131А, 133–133Б, 135–135А, 137–139, 141, 143, 147; вул.Мінусинська: 149, 151, 153, 155–155А, 157–159А, 162–362А; вул.Моторна: 1–58Б, 62, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80–80А, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100А, 102, 104, 106, 108–112, 130; вул.Обласна: 1–9, 11, 13–13А, 15–15А, 17–17Б, 19, 21, 23, 25–25А, 29, 31–31А, 33–33А; вул.Попудренка: 1–80, 115, 143; вул.Читинська, пров.Гуртовий, пров.Моторний, пров.Променистий
121049 вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082
школа №116, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Атлетична, вул.Бєлградська: 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65–177; вул.Гуртова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35; вул.Казахстанська: 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 87–266; вул.Лєскова, вул.Невська, вул.Олексія Неживого, вул.Передова: 513, 517, 519–519А, 523, 525–525А, 527–531, 533, 535, 537, 539, 541–541А, 543, 545, 547, 549, 551, 555, 557, 559, 561, 563, 565–567А, 569–569А, 571–571З, 573–573Б, 575, 577–577А, 579, 581–581А, 583, 585, 587, 589, 591, 593, 599–599В, 601, 603, 605, 607–609, 611–669, 678, 686, 690, 692, 694, 696, 700, 702, 704–704А, 706, 708, 710, 714–714А, 716–716А, 718, 720, 722, 724, 726, 728, 730, 732, 734, 736–736А, 740–744, 746, 750–750А, 752, 756, 758, 760, 762, 764, 766, 768, 772–772А, 776А–778, 782, 784, 786, 788–788А, 790, 792, 794–794А, 796, 798–798А; вул.Петриківська, вул.Східна, вул.Царичанська, пров.Лук’яненка, пров.Східний
121050 вул.Башкирська, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046
школа №114, корпус №2, спортивна зала, 1 поверх
м.Дніпро – вул.Алуштинська, вул.Анадирська, вул.Арктична, вул.Башкирська, вул.Бєлградська: 1–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Верховинська, вул.Вітряна, вул.Гуртова: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–40, 42, 44, 46–46А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70, 72, 74–78Б; вул.Джгутова, вул.Кубанська, вул.Лейтенанта Роя, вул.Межова, вул.Мохова: 1–89, 93–95Г, 97А–97Г, 99А, 101, 103, 105–105А, 107; вул.Приозерна, вул.Резервна, вул.Робкорівська: 1–25, 27, 29, 31–31А; вул.Стародубцева, вул.Таганрозька: 306Б–306Д, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318–318А, 324–326, 328, 330, 332–334А, 338, 340–348А, 358, 364–374; вул.Тайгова, вул.Чарівна, вул.Чернявського, вул.Широка: 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124Б, 126, 128–319; вул.Шлюзова, пров.Вітряний, пров.Джгутовий, пров.Тайговий, пров.Шпаковий
121051 вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075
школа №64, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дубовика, вул.Житомирська: 1–262А; вул.Іжевська: 1–163; вул.Кемеровська, вул.Охтирська, вул.Рилєєва: 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/129, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 169А, 171, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 212А, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 245А, 247, 249, 251; вул.Чернігівська: 132А–429; вул.Шовковична, вул.230-ї стрілецької дивізії, пров.Визволення, пров.Донецький, пров.Житомирський, пров.Сміливий, пров.Чернігівський
121052 вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075
школа №64, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вільхова, вул.Георгієвського, вул.Глущенка, вул.Інгульська: 198–320; вул.Новгород-Сіверська, вул.Петрозаводська: 184–188, 190–519; вул.Прянишникова, вул.Седнєва, вул.Сподівань: 111–111Д, 113, 115, 117–117А, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–190; вул.Трансформаторна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–176; вул.Чернігівська: 4, 6, 8, 10–16, 18, 20–108; пров.Трансформаторний
121053 вул.Передова, 427, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046
школа №115, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Водопровідна, вул.Заярська, вул.Інгульська: 61–61Б, 63, 65–67А, 69, 71, 73–73А, 75–75Б, 77, 79–79А, 81, 83А–85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111А–111Б; вул.Казахстанська: 1–70, 72, 74, 76–76А, 78, 80, 82, 84–86; вул.Лазарева, вул.Мінусинська: 1–148, 150, 152, 154–154А, 156, 160–160А; вул.Передова: 313–319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 339, 341, 343, 345, 347–347А, 349, 351, 353–355А, 357–357А, 359, 361–363, 367, 369, 371, 373–373А, 375, 377, 379–379А, 383, 385, 389–389А, 391, 393–395, 397, 399, 401, 403–512, 514–516, 518–518А, 520–522, 524, 526–526Б, 532, 534, 536, 538, 540–540А, 542, 544, 546, 548, 550, 552–554А, 556, 558, 560, 562, 564, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582–582А, 584, 586, 588, 590, 592, 594–598, 600, 602–602А, 604, 606, 610; вул.Шефська, пров.Арктичний, пров.Балканський, пров.Водопровідний, пров.Казахстанський, пров.Мінусинський, пров.Окопний, пров.Шефський
121054 вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вишнева, вул.Інгульська: 2–60; вул.Клубна, вул.Новочеркаська: 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–211; вул.Опанаса Ковпака, вул.Передова: 93, 95, 97, 99, 102–312А, 320–320А, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344–344А, 346–346А, 348–348А, 350–350Є, 352–352А, 356–356А, 358, 360, 364–366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380–382, 384–384А, 386–388А, 390, 392, 396, 398, 400, 402; вул.Пестеля, вул.Райніса, вул.Славгородська, вул.Тернова, вул.Широка: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–105А, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121А, 123, 125, 127; вул.Штормова: 154–154А, 156–206; пров.Бурятський, пров.Клубний, пров.Олевський, пров.Передовий, пров.Поетичний, пров.Покришкіна, пров.Райніса, пров.Славгородський, пров.Снайперський, пров.Шатурський, пров.Широкий, пров.Штормовий
121055 вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Балхаська, вул.Бєляєва: 10, 20; вул.Гусяча: 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–142; вул.Інгульська: 62–62А, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82–82А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144–146, 148–196Г; вул.Параски Ангеліної, вул.Робесп’єра, вул.Руставелі, вул.Сподівань: 19–110, 112, 114, 116, 118–118А, 120–122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–134А; вул.Таганрозька: 283–305/307, 307А, 309–309А, 311, 313, 315–315А, 317, 319–323, 327–327А, 329–329А, 331, 335, 339, 355–357А, 359–363; вул.Щитова, пров.Інгульський, пров.Новочеркаський, пров.Полєнова, пров.Робесп’єра
121056 вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №142, хол ліворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бєляєва: 8, 12; шосе Донецьке: 2, 3, 7, 9;
121057 вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №142, хол праворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бєляєва: 16–19, 21–35; шосе Донецьке: 15;
121058 вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №142, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бєляєва: 4; вул.Висоцького: 2, 4; шосе Донецьке: 1;
121065 вул.Волоколамська, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
школа №18, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Артюшенка, вул.Афанасьєва-Чужбинського, вул.Вітчизняна: 1–59; вул.Волоколамська, вул.Волочаєвська, вул.Галі Андрусенко, вул.Голубовського, вул.Гребінки, вул.Груднева, вул.Желябова, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Миколи Кузьменка, вул.Минакова, вул.Михайлова, вул.Некрасова, вул.Новоросійська, вул.Північнодвінська, вул.Піскова, вул.Промислова, вул.Проміжна, вул.Пушкіна, вул.Роздільна, вул.Сизранська, вул.Тагільська, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Яна Гуса: 10–35; пров.Василівський, тупик Чайковського
121066 вул.Симиренківська, 76, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
школа №68, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бойова, вул.Варварівська, вул.Весела, вул.Галі Мазуренко, вул.Гусяча: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Делегатська, вул.Індустріальна, вул.Новочеркаська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Очеретяна, вул.Полєнова, вул.Симиренківська, вул.Швидкісна, вул.Щукіна, пров.Весняних конвалій, пров.Делегатський, пров.Очеретяний
121067 вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024
школа №86, хол праворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Архангельська, вул.Богомаза: 52–135, 137; вул.Гагринська: 27, 29, 31–158; вул.Дмитровградська, вул.Мольєра: 1–28, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Райдужна, вул.Семипалатинська, вул.Солончакова, вул.Спартака: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Трипільська, вул.Ферганська, вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 47, 49; пров.Гагринський, пров.Орільський, пров.Семипалатинський, пров.Солончаковий, тупик Орільський, тупик Солончаковий
121068 вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
фінансово-економічний ліцей, хол ліворуч, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Богомаза: 136–136А, 138–184; вул.Вітчизняна: 62–95; вул.Грінченка: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–220А, 222, 224–459А; вул.Данила Заболотного, вул.Декабристів, вул.Дружня, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Новоковальська, вул.Петра Бикова, вул.Петрозаводська: 1–167А, 189; вул.Рилєєва: 15, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Універсальна: 22–24, 26, 28, 30–69; вул.Чернігівська: 1–3А, 5, 7, 9, 17, 19; пров.Одеський, пров.Петрозаводський, тупик Грінченка
121069 вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
фінансово-економічний ліцей, хол праворуч, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Алма-Атинська, вул.Лозова, вул.Мольєра: 29–31, 33–33/35, 35, 37, 39, 41, 43–162; вул.Онезька, вул.Ризька, вул.Спартака: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–98; вул.Трансформаторна: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; пров.Онезький
121070 вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024
школа №86, хол ліворуч, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Грінченка: 55–203, 205, 207, 209, 211, 213–213А, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Янтарна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 34, 38, 40, 42, 50;
121078 пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
школа №133, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – шосе Донецьке: 104, 106, 108, 110, 114, 116;
121079 пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
школа №133, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богомаза: 188А–204; пров.Крушельницької: 7;
121080 пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
школа №133, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Терещенківська: 25, 27; пров.Крушельницької: 5, 12–20;
121081 пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
навчально-виховний комплекс №131, рекреація, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Березинська: 23, 25, 27; пров.Крушельницької: 2–4, 6, 8; шосе Донецьке: 124;
121082 пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
навчально-виховний комплекс №131, рекреація молодшої школи, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Марії Лисиченко, вул.Терещенківська: 2–12; пров.Крушельницької: 1;
121083 пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125
навчально-виховний комплекс №131, рекреація старшої школи, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Терещенківська: 14–24, 26; шосе Донецьке: 120, 122;
121085 пров.Універсальний, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024
Дніпровський професійний залізничний ліцей, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Будапештська, вул.Георгія Камінського, вул.Івана Труби, вул.Калинова: 73, 75, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4, 85; вул.Ломоносова, вул.Меліоративна, вул.Микитинська, вул.Парникова, вул.Підгороднянська, вул.Сашка Мірошниченка, вул.Урожайна, вул.Федеративна, вул.Янтарна: 44, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Універсальний
121086 вул.Калинова, 81, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
Дніпровська дитяча художня школа №2, каб.8, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 76, 77, 79, 79А к.1, 79А к.2, 81;
121104 вул.Широка, 222, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046
Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11, їдальня, 1-й поверх
Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня №11" Дніпровської міської ради
121781 вул.Центральна, 46, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
Будинок культури, зал
смт Обухівка – вул.Байдукова, вул.Берегова, вул.Братів Цапко, вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Запорізька, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Набережна площа, вул.Обухівська, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкінський спуск, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Солона, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тернова: 14, 16–16Е, 18–22, 24, 26–28, 30, 32, 38, 40–42, 44, 46–48, 50, 62А, 79–175; вул.Харківська: 86, 88, 90–255; вул.Чарівна: 81, 85, 87–180; вул.Чкалова, вул.Шевченківська, вул.Щаслива, пров.Зоряний, пров.Кривий, пров.Мужності, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Солов’їний, пров.Щасливий, СТ «Аронія», СТ "Ізумруд", СТ «Метро», СТ «Оріль-2», СТ «Промтепловоз»
121784 вул.Сімейна, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
дитсадок "Дивосвіт", дитяча група
смт Слобожанське – вул.Паркова: 29; вул.Співдружності, вул.Спортивна, вул.8 Марта: 11, 13, 15, 17, 19, 28–30;