Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Луганська область, Територіальний виборчий округ № 114

Дільниць - 150

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Луганська обл., Новоайдарський р-н, у р-ні с. Кримське
000002
Луганська обл., Станично-Луганський р-н, у р-ні с. Геївка
000003
Луганська обл., Станично-Луганський р-н, у р-ні смт Станиця Луганська
440035 вул.ім.Торосяна, 11, смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92800
будівля магазину, торгівельна зала
смт Біловодськ – вул.Вишнева, вул.імені Героїв Чорнобиля, вул.ім.Кузоятова, вул.ім.Торосяна, вул.ім.Чехова, вул.ім.41-ї стрілецької дивізії, вул.Комишна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Об’їздна, вул.Сільська, вул.Сонячна, вул.Третяківська, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, пров.Глиняний, пров.Колгоспний, пров.Комишний, пров.Лиманний, пров.Мельнічний, пров.Південний, пров.Сільський, пров.Танковий, пров.Тупіковий
440036 вул.Аграрна, 32, смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92800
ліцей, фойє
смт Біловодськ – вул.Аграрна, вул.Бараниківська, вул.Біловодська: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121А; вул.Донецька, вул.Дубівецька, вул.Зіркова, вул.ім.Богдана Хмельницького, вул.ім.Гагаріна, вул.ім.Горького, вул.ім.Зінченка, вул.ім.Косьміна: 2–12; вул.ім.Шевченка: 9, 11, 13, 15–89; вул.Квіткова, вул.Луганська: 1; вул.Східна, пров.Аграрний, пров.Бараниківський, пров.Деркульський, пров.ім.Косьміна, пров.Квітковий, пров.Луганський, пров.Механізації, пров.Спортивний
440037 вул.Центральна, 109, смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92800
будинок культури, фойє
смт Біловодськ – вул.Береговий тупік, вул.Виноградна, вул.Заливна, вул.ім.Гоголя, вул.ім.Жарінова, вул.ім.Коцюбинського, вул.ім.Мащенко, вул.ім.Нєкрасова, вул.ім.Новікова, вул.ім.П.Біливоди, вул.ім.Петровського, вул.ім.Попова, вул.ім.Філоненка, вул.ім.Шевченка: 3–8, 10, 12, 14; вул.Лінійна, вул.Набережна, вул.Підгорна, вул.Ракетна, вул.Садова, вул.Центральна: 3–142, 144–146, 148–150, 152, 158–158А, 160, 162, 164, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184; вул.Шкільна, пров.Басейний, пров.Піщаний, пров.Шкільний
440038 вул.ім.Козюменського, 16, смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92800
дитячо-юнацька спортивна школа, ігрова зала
смт Біловодськ – вул.Біловодська: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–178; вул.Джерельна, вул.ім.Генерала Юрченка, вул.ім.Гуньяна: 1–19, 21–23, 25, 27–31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.ім.Козюменського, вул.Луганська: 1А–35; вул.Привокзальна, вул.Центральна: 143, 147, 151, 153–157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–183, 185–200, 202, 204, 208, 210, 212, 214–214А, 222, 224, 226, 228; пров.Джерельний, пров.Дубівецький, пров.Прифермський
440039 вул.ім.Гуньяна, 20, смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92800
райавтодор, актова зала
смт Біловодськ – вул.Друга лінія, вул.Зарічна, вул.ім.Гуньяна: 20А, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42–81; вул.ім.Косьміна: 14–34; вул.ім.Чкалова, вул.Луганська: 36–61А; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перша лінія, вул.Тракторна, вул.Третя лінія, вул.Центральна: 201, 203, 205–207, 209, 211, 213, 215–221, 223, 225, 227, 229–270; пров.ім.Шафрановського
440040 вул.Миру, 22, с.Бараниківка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92830
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Бараниківка
440041 вул.ім.Єлісєєва, 55Б, с.Зелеківка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92831
сільський клуб, глядацька зала
с.Зелеківка
440042 вул.Степова, 7, с.Брусівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92814
сільська рада, фойє
с.Брусівка
440043 вул.Покровська, 8, с.Городище, Біловодський р-н, Луганська обл., 92835
будинок культури, фойє
с.Городище, с.Ноздрівка
440044 вул.Миру, 40, с.Данилівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92833
дитячий садок, музична зала
с.Данилівка
440045 вул.Паркова, 2, с.Новодеркул, Біловодський р-н, Луганська обл., 92833
сільський будинок культури, фоє
с.Вітрогон, с.Новодеркул
440046 вул.Молодіжна, 12, с.Городнє, Біловодський р-н, Луганська обл., 92833
контора, фойє
с.Городнє
440047 вул.Центральна, 99, с.Третяківка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92833
сільський клуб, глядацька зала
с.Третяківка
440048 вул.Клубна, 1А, с.Первомайськ, Біловодський р-н, Луганська обл., 92834
сільський клуб, фойє
с.Первомайськ
440049 вул.Шевченка, 3, с.Євсуг, Біловодський р-н, Луганська обл., 92820
сільський клуб, фойє
с.Євсуг – вул.Сільська, вул.Шевченка: 1–75; вул.Широка: 9–176; пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Піщаний
440050 вул.Старобільська, 32, с.Євсуг, Біловодський р-н, Луганська обл., 92820
будинок культури, фойє
с.Євсуг – вул.Булавіна, вул.Головченка, вул.Калинова, вул.Крейдяна, вул.Плоска, вул.Старобільська, вул.Шевченка: 77–85; вул.Широка: 177–234; пров.Луговий, пров.Тракторний, пров.Шкільний
440051 вул.Центральна, 1, с.Парневе, Біловодський р-н, Луганська обл., 92822
будівля Парневської філії Біловодського ОЗЗСО, спортивна зала
с.Гончарове, с.Копані, с.Парневе, с.Привільне
440052 вул.Центральна, 18, с.Кононівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92810
будинок культури, глядацька зала
с.Кононівка
440053 вул.Центральна, 35, с.Гармашівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92811
сільський клуб, фойє
с.Гармашівка
440054 вул.Центральна, 45, с.Лимарівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92812
сільський клуб, фойє
с.Лимарівка
440055 вул.Центральна, 56, с.Литвинівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92815
сільська рада, актова зала
с.Литвинівка
440056 вул.Степ України, 1, с.Нижньобараниківка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92832
сільська рада, фойє
с.Нижньобараниківка
440057 вул.Шкільна, 10, с.Новоолександрівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92823
будинок культури, фойє
с.Новоолександрівка
440058 вул.Садова, 1, с.Степове, Біловодський р-н, Луганська обл., 92824
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет керівника
с.Степове, с.Тернове
440059 вул.Миру, 48, с.Новолимарівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92813
сільський будинок культури, коридор, 1 поверх
с.Новолимарівка, с.Крейдяне
440060 вул.Комарова, 13, с.Плугатар, Біловодський р-н, Луганська обл., 92806
школа, спортивна зала
с.Плугатар
440061 вул.Вишнева, 1, с.Новоспасівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92806
фельдшерський пункт, приймальний кабінет
с.Новоспасівка, с.Узлісся
440062 вул.Широка, 24, с.Семикозівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92803
сільський клуб, фойє
с.Семикозівка – вул.Артільна, вул.Гончарна, вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Кооперативна, вул.Майська, вул.Набережна, вул.Овочева, вул.Старосільська, вул.Широка: 1–86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Яроватий
440063 вул.Уманського, 77, с.Семикозівка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92803
будинок культури, фойє
с.Семикозівка – вул.Вишнева, вул.Сонячна, вул.Тополева, вул.Уманського, вул.Широка: 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–138; пров.Комунарський, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Польовий, пров.Садовий
440064 вул.Мічуріна, 46, с.Шуліківка, Біловодський р-н, Луганська обл., 92816
дитячий садок, музичний зал
с.Шуліківка
440216 вул.Центральна, 228, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
сільський будинок культури, актова зала
смт Марківка – вул.Виноградна, вул.Вишнева: 160–261; вул.Центральна: 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–311; с.Деркулове
440217 вул.Центральна, 29, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
районний будинок культури, хол
смт Марківка – вул.Вишнева: 33–159; вул.Гагаріна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Центральна: 22–101, 103, 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; вул.40 років Перемоги, пров.Комарова, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Шевченка, кв-л Молодіжний
440218 пл.Соборна, 1, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
аграрний ліцей, спортивний зал
смт Марківка – вул.Вишнева: 2–32; вул.Комунальна, вул.Матросова, вул.Центральна: 2–21; вул.20 років Перемоги, пл.Соборна, пров.Лермонтова, пров.Парковий, пров.Південний, пров.Східний
440219 вул.Задорожнього, 9, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
школа №1, хол
смт Марківка – вул.Березова, вул.Дружби народів, вул.Задорожнього, вул.Кленова, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна: 1–26, 28, 30, 32, 34–36, 38–78; вул.Рипала, вул.Роднікова, пл.Спортивна
440220 вул.Єременка, 24, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
філія "Марківський райавтодор", актова зала
смт Марківка – вул.Єременка: 1–98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Калинова, вул.Миру, вул.Мічуріна: 1–15, 17–17А, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29; вул.Павлюченка, вул.Східна
440221 вул.Єременка, 145, смт Марківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92400
сільський будинок культури, хол
смт Марківка – вул.Єременка: 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–244; вул.Зарічна, вул.Мічуріна: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–134; вул.Підгірна: 27, 29, 31, 33–33А, 37, 82–110; пров.Залівний, пров.Сонячний, пров.Шкільний
440222 вул.Дружби, 53, с.Бондарівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92443
гімназія, спортивний зал
с.Бондарівка
440223 пл.Центральна, 1Б, с.Курячівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92444
школа, хол
с.Курячівка, с.Нова Україна
440224 вул.Миру, 18А, с.Кризьке, Марківський р-н, Луганська обл., 92424
школа, хол
с.Кризьке
440225 вул.Гагаріна, 6, с.Сичівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92425
сільський клуб, актова зала
с.Сичівка
440226 вул.Єременка, 1, с.Сичанське, Марківський р-н, Луганська обл., 92440
школа, коридор
с.Сичанське, с.Бондарне, с.Виноградне, с.Лобасове
440227 вул.Центральна, 18, с.Караван-Солодкий, Марківський р-н, Луганська обл., 92441
гімназія, спортивний зал
с.Городище, с.Караван-Солодкий, с.Крейдяне
440228 вул.Центральна, 13А, с.Лісна Поляна, Марківський р-н, Луганська обл., 92430
сільська рада, к.1
с.Лісна Поляна, с.Крупчанське, с.Фартуківка
440229 вул.Пушкіна, 28А, с.Марківське, Марківський р-н, Луганська обл., 92433
сільський клуб, хол
с.Марківське
440230 вул.Мічуріна, 6, с.Тишківка, Марківський р-н, Луганська обл., 92434
сільський клуб, актова зала
с.Скородна, с.Тишківка
440231 вул.Шкільна, 10, с.Красне Поле, Марківський р-н, Луганська обл., 92410
школа, спортивний зал
с.Красне Поле, с.Гераськівське, с.Первомайське
440232 вул.Шкільна, 58, с.Височинівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92411
школа, спортивний зал
с.Височинівка, с.Каськівка
440233 вул.Центральна, 13, с.Гераськівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92413
сільська рада, к.3
с.Гераськівка
440234 вул.Вишнева, 1Б, с.Тернівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92415
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Тернівка
440235 вул.Гагаріна, 17А, с.Рудівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92414
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Рудівка
440236 вул.Центральна, 9, с.Просяне, Марківський р-н, Луганська обл., 92420
школа, хол
с.Просяне, с.Лимарівка
440237 вул.Матросова, 25, с.Розсохувате, Марківський р-н, Луганська обл., 92421
сільський будинок культури, хол
с.Розсохувате
440238 вул.Покровська, 118, с.Кабичівка, Марківський р-н, Луганська обл., 92422
школа, спортивний зал
с.Кабичівка
440239 вул.40 років Перемоги, 50, с.Веселе, Марківський р-н, Луганська обл., 92423
школа, спортивний зал
с.Веселе, с.Липове
440240 вул.Миру, 1, смт Мілове, Міловський р-н, Луганська обл., 92500
Міловська дитяча школа мистецтв, клас хореографії, 1-й поверх
смт Мілове – вул.Армійська, вул.Вербна, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Д.Народів: 3–141; вул.Желєзнодорожна, вул.ім. Баранова І.Ю., вул.Колхозна, вул.Красна, вул.Кузнечна, вул.Миру, вул.Міловська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Оборонна, вул.Первомайська: 1–10, 12; вул.Побєди, вул.Р.Зоря, вул.Робоча, вул.Центральна: 1–68; вул.Шкільна, пров.Восточний, пров.Пісчаний, пров.Почтовий, пров.Строітельний, пров.Транспортний, пров.Южний, тупик Вокзальний, тупик Комунальний, тупик Тихий
440241 вул.Первомайська, 17, смт Мілове, Міловський р-н, Луганська обл., 92500
Міловський районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Мілове – вул.Дачна, вул.Д.Народів: 143–181; вул.Донецька, вул.Заовражна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Новоселівка, вул.Паркова, вул.Первомайська: 11, 15–37; вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Степна, вул.Українська, вул.Федотова, вул.Харківська, вул.Центральна: 70–175; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.16 января, пров.Заводський, пров.Кар’єрний, пров.Кирпичний, пров.Коперативний, пров.Партизанський, пров.Полєвий, пров.Сєверний, пров.Торговий, тупик Елеваторний, тупик Нагорний, тупик Товарищеський, тупик Узький, в/ч А0523
440242 вул.Клубна, 1, с.Травневе, Міловський р-н, Луганська обл., 92506
сільський клуб, актовий зал
с.Бондарівка, с.Олексіївка, с.Травневе
440243 вул.Красногорська, 1, с.Великоцьк, Міловський р-н, Луганська обл., 92505
Великоцька школа, фойє, 1-й поверх
с.Великоцьк, с.Журавське, с.Криничне, с.Рання Зоря, с.Ярське, с.Яснопромінське
440244 вул.Центральна, 43, с.Зориківка, Міловський р-н, Луганська обл., 92523
Зориківська школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Зориківка
440245 вул.Миру, 123, с.Півнівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92524
сільський клуб, фойє
с.Півнівка
440246 вул.Миру, 72А, с.Микільське, Міловський р-н, Луганська обл., 92510
Микільська школа, фойє, 1-й поверх
с.Микільське – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Лісова: 2–12; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Травнева, пров.Вишневий, пров.Кар’єрний, пров.Лісний, пров.Степовий, пров.Шкільний, с.Водянолипове
440247 вул.Ювілейна, 41А, с.Микільське, Міловський р-н, Луганська обл., 92511
сільський клуб, фойє
с.Микільське – вул.Лісова: 13–113; вул.Ювілейна, пров.Криничний, пров.Поштовий, с.Благодатне, с.Шелестівка(Микільська с/р)
440248 вул.Українська, 6А, с.Діброва, Міловський р-н, Луганська обл., 92513
Дібровський сільський клуб, фойє
с.Діброва, с.Хоминське
440249 вул.Центральна, 24А, с.Морозівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92520
Морозівська школа, фойє, 1-й поверх
с.Морозівка
440250 вул.Залізнодорожна, 2А, с.Зоринівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92522
Зоринівський елеватор, адміністративний будинок, актовий зал, 1-й поверх
с.Зоринівка
440251 вул.Центральна, 25, с.Шелестівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92521
Відділення зв’язку, приймальна зала відділення
с.Шелестівка(Морозівська с/р)
440252 вул.Центральна, 40, с.Мусіївка, Міловський р-н, Луганська обл., 92533
Мусіївська школа, фойє, 1-й поверх
с.Мусіївка, с.Кирносове
440253 пл.Центральна, 22, с.Новострільцівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92540
сільський будинок культури, танцювальний зал, 1-й поверх
с.Новострільцівка, с.Березове, с.Зарічне
440254 вул.Садова, 1, с.Стрільцівка, Міловський р-н, Луганська обл., 92530
Стрільцівська школа, коридор
с.Стрільцівка
440255 вул.Степова, 10, с.Новомикільське, Міловський р-н, Луганська обл., 92531
сільський клуб, фойє
с.Новомикільське
440256 вул.Центральна, 23, с.Калмиківка, Міловський р-н, Луганська обл., 92532
Калмиківська школа, коридор
с.Калмиківка
440284 вул.Побєди, 29, с.Березівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92314
школа, учбовий клас
с.Березівка, с.Синельникове
440285 вул.Центральна, 13, с.Танюшівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92312
будинок культури, кабінет червоного куточка
с.Танюшівка
440286 вул.Центральна, 1А, с.Соснівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92313
адміністративна будівля Танюшівської сільської ради, каб.1
с.Костянтинівка, с.Пелагіївка, с.Соснівка
440287 вул.1 Травня, 5, смт Білолуцьк, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92322
будинок культури, глядацький зал
смт Білолуцьк – вул.Блінова, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.Миру, вул.Московська: 1–70; вул.Панасенко: 1–28А; вул.Пархоменко, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Цегельна, вул.1 Травня, вул.8 Березня
440288 вул.Слобожанська, 46, смт Білолуцьк, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92322
приміщення підприємця Савченко, кімната пошти, к.2
смт Білолуцьк – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Молодіжна, вул.Московська: 71–235; вул.Набережна, вул.Новостройна, вул.Слобожанська, вул.Степна, вул.Тітова, пров.Мирний
440289 вул.Чернишової, 15А, смт Білолуцьк, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92322
Білолуцька гімназія, приміщення їдальні
смт Білолуцьк – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Єлізарова, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Макаренко, вул.Панасенко: 30–82; вул.Партизанська, вул.Підгорна, вул.Пушкіна, вул.Чернишової, вул.Чкалова, вул.Шевченка, с.Кубань
440290 вул.Центральна, 81, с.Можняківка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92326
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Можняківка, с-ще Зелений Гай
440292 вул.Миру, 2А, с.Новобіла, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92310
будинок культури, спортивна зала
с.Новобіла
440293 вул.Центральна, 8, с.Козлове, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92311
будинок культури, глядацька зала
с.Козлове, с.Залісне, с.Литвинове, с.Світле, с.Шапран
440295 вул.Центральна, 4Б, с.Павленкове, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92320
адміністративна будівля Павленківського сільського будинку культури, фойє
с.Павленкове
440296 вул.Шкільна, 1А, с.Трембачеве, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92321
будинок культури, глядацька зала
с.Трембачеве
440297 вул.Центральна, 2, с.Рогове, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92341
сільський клуб, фойє
с.Рогове
440298 вул.Первомайська, 37, с.Заайдарівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92340
будинок культури, фойє
с.Заайдарівка
440299 вул.Слобожанська, 3А, с.Осинове, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92342
адміністративна будівля Новопсковської селищної ради, фойє
с.Осинове – вул.Вишнева, вул.Набережна, вул.Підгорна, вул.Приозерна, вул.Слобожанська: 1А–70, 74, 76, 78, 80, 84, 86–88, 90–90А, 92, 94–96, 98–102, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120–126, 129–130, 132–134, 140; пров.Гагаріна, пров.Озерний, пров.Річний, с.Ікове, с.Хворостяне
440300 вул.Лісна, 2А, с.Осинове, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92343
школа №2, фойє
с.Осинове – вул.Айдарська, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.І. Капустіна, вул.Кольцева, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Пісчана, вул.Пришкільна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 71–73, 75, 77, 79, 81–83, 85, 89, 91, 93, 97, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 127, 131–131А, 135–139, 141–264; вул.Шевченка, пров.Дружний, пров.Приайдарський, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Тев’яшеве
440301 вул.Тихонівська, 42В, с.Макартетине, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92346
школа, фойє
с.Макартетине
440302 вул.Українська, 38, смт Новопсков, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92303
районний центр культури та дозвілля, фойє
смт Новопсков – вул.Айдарська, вул.Весняна, вул.Декабристів, вул.Джерельна, вул.Жеребилова, вул.Закарпатська, вул.Луганська, вул.Магістральна: 1–133; вул.Мира, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Побєди, вул.Поштова, вул.Прикамянська, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Українська: 1–78; вул.Шевченко, вул.8 Березня, пров.Айдарський, пров.Історичний, пров.Кошевого, пров.Мельничний, пров.Пісчаний, пров.Сонячний, пров.Тихий, пров.Чкалова
440303 вул.Шкільна, 15Б, смт Новопсков, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92302
селищний будинок культури, дискотечна зала
смт Новопсков – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кооперативна, вул.Магістральна: 134–196; вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Слобожанська: 1–51; вул.Українська: 79–155; вул.Шкільна, вул.Шморгуна, пров.Дружби
440304 вул.Магістральна, 299, смт Новопсков, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92301
будинок культури газівників, танцювальна зала
смт Новопсков – вул.Газопроводська, вул.Горького, вул.Закам’янська, вул.Зарічна, вул.Магістральна: 197–305; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новорозсошанська, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Слобожанська: 52–117; вул.Українська: 157–293; вул.Урожайна, вул.Ювілейна, пров.Водограйний, пров.Квітковий, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Степний, кв-л Тепличний
440305 вул.Миру, 14А, с.Риб’янцеве, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92350
будинок культури, фойє
с.Риб’янцеве
440306 вул.Центральна, 23, с.Писарівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92351
будинок культури, глядацька зала
с.Писарівка
440307 вул.Айдарська, 6, с.Закотне, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92352
будинок культури, глядацька зала
с.Закотне
440308 вул.Братів Касяненко, 61А, с.Лисогорівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92353
сільський клуб, глядацька зала
с.Лисогорівка
440309 вул.Центральна, 8, с.Піски, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92354
будинок культури, глядацька зала
с.Піски
440310 вул.Айдарська, 9, с.Булавинівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92355
будинок культури, фойє
с.Булавинівка
440311 вул.Ювілейна, 35, с.Новорозсош, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92335
будинок культури, глядацька зала
с.Новорозсош
440312 вул.Слобожанська, 21, с.Донцівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92334
будинок культури, фойє
с.Донцівка
440313 вул.Пульного, 1, с.Кам’янка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92332
будинок культури, фойє
с.Кам’янка, с.Степне
440314 вул.Центральна, 30А, с.Ганусівка, Новопсковський р-н, Луганська обл., 92330
сільський клуб, глядацька зала
с.Ганусівка, с.Пантюхине, с.Солоне
440467 вул.Шевченка, 6, с.Лобачеве, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93734
сільський клуб, актова зала
с.Лопаскине, с.Лобачеве
440477 вул.Затишна, 9, с.Кримське, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93713
будинок культури, актова зала
с.Кримське
440501 вул.Булавіна, 3, с.Трьохізбенка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93710
будівля військово-цивільної адміністрації, методичний кабінет
с.Трьохізбенка – вул.Булавіна, вул.Ватулянка, вул.Довга Балка, вул.Лісна, вул.Мамаєва, вул.Миру, вул.Низовка, вул.Разіна, вул.Смолянка, вул.Сотникова, вул.Тюленіна, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Булавінський, пров.Ватулянський, пров.Верхній, пров.Донецький, пров.Іваненко, пров.Кам’яний, пров.Красний, пров.Миру, пров.Огородній, пров.Підгірний, пров.Піщаний, пров.Продольний, пров.Садовий, пров.Центральний
440502 пров.Сосновий, 4, с.Трьохізбенка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93710
сільська бібліотека, фойє
с.Трьохізбенка – вул.Больнична, вул.Гончарова, вул.Донецька, вул.Молодіжна, пров.Лісний, пров.Сосновий, с.Кряківка, с.Оріхове-Донецьке
440509 вул.Больнична, 30, с.Трьохізбенка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93710
обласна туберкульозна лікарня, лікувальний корпус, фойє
Слов’яносербська обласна туберкульозна лікарня
440513 вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93600
будинок культури, великий зал
смт Станиця Луганська – вул.Барбашова, вул.Дубравна, вул.Індустріальна, вул.Лебединського, вул.Ломоносова, вул.Москва-Донбас, вул.Тюленіна, вул.Центральна, вул.1 Лінія, вул.1 Травня, вул.2 Лінія, вул.3 Лінія, вул.4 Лінія, вул.5 Лінія: 2–23Е; вул.6 Лінія, вул.7 Лінія, пров.Дубравний, пров.Зоряний, пров.Крилова, пров.Любові Шевцової, пров.Мирний, пров.Світлий, пров.Северний, пров.1 Малий, пров.2 Малий
440514 вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93600
дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
смт Станиця Луганська – вул.Букаєва, вул.Лісна, вул.Маяковського, вул.Ульяни Громової, вул.Шевченко, пров.Лісний, пров.Шевченко
440515 вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93600
будинок культури, фойє
смт Станиця Луганська – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Спортивна, вул.Чехова, вул.5 Лінія: 25–87; пров.Горького
440516 квартал Молодіжний, 19, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93601
школа №1, фойє
смт Станиця Луганська – вул.Гоголя, вул.Донецька, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Комунальна, вул.Кринична, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Пісочна, вул.Світла, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.Южна, вул.Юності, пров.Затишний, пров.Криничний, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пісочний, пров.2 Пісочний, проїзд Молодіжний, квартал Молодіжний
440517 пров.Шкільний, 9А, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93602
будинок культури, фойє
смт Станиця Луганська – вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Зоряна, вул.Магістральна, вул.майора Герасимова, пров.Бузковий, пров.Пісчаний, ПЧЛ-20
440518 вул.Шкільна, 2, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93602
школа, фойє
смт Станиця Луганська – вул.будинки 977 км, вул.Деповська, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Рубіжна, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Шкільний, пров.1 Рубіжний, пров.2 Рубіжний, проїзд Деповський, проїзд Шкільний, казарма 977, мікрорайон Залізничий
440519 вул.Деповська, 36, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93602
залізничний вокзал, фойє
смт Станиця Луганська – вул.Вільхівська, вул.Калинова, вул.Кіндрашівська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Тургенєва, вул.Широка, пров.Житловий, пров.Калиновий, казарма 976, квартал Казачий
440520 вул.Шкільна, 2, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93602
школа, фойє №2
смт Станиця Луганська – вул.Добра, вул.Катаєва, вул.Клубна, вул.Липова, вул.Свободи, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Шосейна, пров.Катаєва, пров.Клубний, пров.1 Сосновий, пров.2 Сосновий, пров.3 Сосновий
440523 вул.Миру, 67, с.Валуйське, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93651
школа №2, фойє
с.Валуйське – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Погорелівська, вул.Суворова, вул.Центральна: 1А–144; вул.Ювілейна, пров.Луганський, пров.Сєвєрний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний
440524 вул.Центральна, 274А, с.Валуйське, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93650
будинок культури, актова зала
с.Валуйське – вул.Весняна, вул.Горького, вул.Гусинівська, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.О.Кошевого, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 146–303; вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Вільний, пров.Комарова, пров.3-й Центральний, пров.4-й Центральний, пров.5-й Центральний, с-ще Вільхове – вул.Вишнева
440525 вул.Центральна, 305, с.Валуйське, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93650
школа №1, спортивна зала
с.Макарове
440526 вул.Вокзальна, 1А, с-ще Вільхове, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93653
залізничний вокзал, фойє
с-ще Вільхове – вул.Вокзальна, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Л.Толстого, вул.Некрасова, вул.Пісчане лісництво, вул.Райдужна, вул.Сонячна, вул.Шевченко, пров.Шевченко
440527 вул.Шкільна, 50, с-ще Вільхове, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93653
школа, фойє
с-ще Вільхове – вул.Белінського, вул.Вільхівська, вул.Донецька, вул.Квітнева, вул.Лазурна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.2 Донецька, пров.Вільхівський
440528 вул.Миру, 67, с.Валуйське, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93651
школа №2, спортивна зала
с.Валуйське – вул.Будівельників, вул.Озерна, квартал Молодіжний, с.Болотене, с.Сизе
440529 вул.Різдвяна, 53, с.Нижня Вільхова, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93641
будинок культури, великий зал
с.Нижня Вільхова
440530 пл.Соборна, 2, с.Верхня Вільхова, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93642
будинок культури, великий зал
с.Верхня Вільхова, с.Пшеничне
440531 вул.Івана Франка, 38А, с.Плотина, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93643
школа, спортивний зал
с.Малинове, с.Плотина
440532 вул.Молодіжна, 5, с.Гарасимівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93640
школа, спортивний зал
с.Гарасимівка
440533 вул.Дружби, 1, с.Комишне, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93644
будинок культури, великий зал
с.Комишне, с.Колесниківка, с.Юганівка
440534 вул.Водолазкіна, 13А, с-ще Широкий, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93624
школа, фойє
с-ще Широкий
440535 вул.Центральна, 43, с-ще Козачий, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93626
будинок культури, великий зал
с-ще Козачий
440536 вул.Мира, 34А, с-ще Степове, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93624
будинок культури, великий зал
с-ще Степове
440537 вул.Шкільна, 1Б, с.Чугинка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93620
школа, фойє
с.Чугинка
440538 вул.Набережна, 47А, с.Олександрівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93620
будинок культури, великий зал
с.Вільне, с.Деркульське, с.Золотарівка, с.Олександрівка
440539 вул.Шкільна, 2, с-ще Розквіт, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93625
сільська рада, актова зала
с-ще Розквіт
440540 просп.Перемоги, 1, с.Красна Талівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93621
школа, фойє
с.Красна Талівка, с.Красний Деркул
440541 пров.Клубний, 3, с-ще Талове, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93623
школа, фойє
с-ще Талове
440542 вул.Центральна, будинок культури, с.Благовіщенка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93622
будинок культури, великий зал
с.Благовіщенка
440543 вул.Миру, 45, с.Тепле, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93630
школа, фойє
с.Тепле
440544 вул.Центральна, 41, с.Верхній Мінченок, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93631
будинок культури, великий зал
с.Верхній Мінченок, с.Крепи, с.Нижній Мінченок
440545 вул.Центральна, 1, с.Нижньотепле, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93632
школа, фойє
с.Нижньотепле, с.Піщане, с.Середньотепле
440546 вул.Сонячна, 48А, с.Артема, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93632
школа, фойє
с.Артема
440547 вул.Зоряна, 4, смт Петропавлівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93613
школа №1, актова зала
смт Петропавлівка – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Миру: 2А–54; вул.Мостового, вул.Петрівська: 1–90, 94, 96–98, 100, 102–102А, 106, 110–110А, 114, 118–118А, 122, 124, 126, 128; вул.Піщана, вул.Садова: 2–103, 105–107, 109, 111, 115–119, 121–123, 125, 127, 129, 131А; вул.Слобожанська, вул.Соснова, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1 Підгорна, вул.2 Підгорна, пл.Петропавлівська, пров.Зоряний, пров.Йовсугський, пров.Мирний перший, пров.Новосадовий, пров.Петрівський, пров.Поштовий, пров.1 Піщаний, пров.2 Піщаний
440548 вул.Миру, 64А, смт Петропавлівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93613
школа №2, фойє
смт Петропавлівка – вул.Аграрна, вул.Больнична, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коханця Антона, вул.Лугова, вул.Миру: 54А–197; вул.Набережна, вул.Новостройна, вул.Озерна, вул.Петрівська: 91, 95, 99, 101, 103–105, 107–109А, 111–113, 115–117, 119–121, 123, 125–125А, 127–127А, 128Б–198; вул.Садова: 104, 108, 110, 112–114, 120, 124А, 126, 128, 130, 132–329; вул.Слов’янська, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Ювілейна, пров.Київський, пров.Мирний другий, пров.Мирний третій, пров.Мирний четвертий, пров.Північний, пров.Східний, пров.1 Зарічний, пров.1 Садовий, пров.1 Степовий, пров.2 Зарічний, пров.2 Садовий, пров.2 Степовий, пров.3 Садовий, пров.4 Садовий, пров.5 Садовий, квартал Молодіжний
440549 вул.Центральна, 31, с.Войтове, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93614
будинок Войтівського ФАП, каб.1
с.Войтове
440550 вул.Центральна, 43Б, с.Передільське, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93615
будинок культури, великий зал
с.Передільське, с.Геївка
440551 вул.Айдарська, 70Б, с.Старий Айдар, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93615
сільський клуб, актова зала
с.Старий Айдар
440552 вул.Центральна, 1В, с.Сотенне, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93612
школа, спортивний зал
с.Сотенне
440553 вул.Садова, 22Б, с.Михайлівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93612
будинок Михайлівського ФАП, каб.1
с.Михайлівка
440554 вул.Миру, 235, с.Велика Чернігівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93611
будинок культури, великий зал
с.Велика Чернігівка
440555 пл.Миру, 4, с.Верхньобогданівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93610
будинок культури, великий зал
с.Верхньобогданівка
440556 вул.5 Лінія, 39, смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська обл., 93600
РКУ "Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання", хол, 1-й поверх
Районна комунальна установа "Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання"