Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Житомирська область, Територіальний виборчий округ № 64

Дільниць - 299

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
180363 вул.Козака, 1, с.Берестовець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11532
сільрада, фойє
с.Берестовець
180364 вул.Козаренка Романа, 22Е, с.Бехи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11521
сільрада, актова зала
с.Бехи
180365 вул.Суворова, 1А, с.Вороневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11521
клуб, актова зала
с.Вороневе
180366 вул.Вокзальна, 5, с-ще Сокорики, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11578
адмінприміщення Бехівського кар’єру, актова зала
с-ще Сокорики
180367 пл.Майдан ім. В.П. Матвієнка, 1, с.Білка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11564
будинок культури, актова зала
с.Білка, с.Рудня-Білківська
180368 вул.Миру, 35Б, с.Бондарівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11562
будинок культури, к.2
с.Бондарівка
180369 вул.Гришка, 27, с.Гулянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11563
школа, фойє
с-ще Броди, с.Гулянка – вул.Будівельна, вул.Гранітна, вул.Гришка, вул.Польова, вул.Шевченка, с.Першотравневе, с-ще Нова Ушиця
180370 вул.Молодіжна, 20, с.Гулянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11563
будинок культури, танцювальний зал
с.Гулянка – вул.Молодіжна
180371 вул.Маяковського, 38А, с.Охотівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11528
клуб, актова зала
с.Іванопіль, с.Охотівка
180372 вул.Гагаріна, 63, с.Ушиця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11568
клуб, актова зала
с.Ушиця
180373 вул.Першотравнева, 36, с.Васьковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11522
будинок культури, актова зала
с.Васьковичі
180374 вул.Лесі Українки, 12В, с.Веселівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11572
будинок культури, к.1
с.Веселівка
180375 вул.Шухевича Романа, 20А, с.Розівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11536
сільський клуб, актова зала
с.Розівка
180376 вул.Миру, 48А, с.Іванівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11573
школа, к.2
с.Іванівка, с.Ковалівщина
180377 вул.Першотравнева, 16, с.Вигів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11554
сільрада, актова зала
с.Вигів, с.Краснопіль
180378 вул.Центральна, 36, с.Боровиця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11556
клуб, актова зала
с.Боровиця
180379 вул.Центральна, 31, с.Горщик, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11560
сільрада, актова зала
с.Горщик – вул.Вербова, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Жупанівка, с.Піски
180380 вул.Молодіжна, 13, с.Горщик, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11560
будинок культури, актова зала
с.Горщик – вул.Базарна, вул.Березнева, вул.Будівельна, вул.Героїчна, вул.Гранітна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Злагоди, вул.Комерційна, вул.Космонавтів, вул.Липнева, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Хлібна, пров.Березневий, пров.Злагоди
180381 вул.Коростенська, 53А, с.Березівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11561
фельдшерський пункт, каб.1
с.Березівка
180382 вул.Центральна, 32А, с.Давидки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11553
сільрада, актова зала
с.Давидки, с.Видень, с.Дружбівка
180383 вул.Парнівська, 98, с.Дідковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11520
клуб, бібліотека
с.Дідковичі, с.Булахівка
180384 вул.Потапова, 60, с.Каленське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11534
сільрада, актова зала
с.Каленське, с.Корма
180385 вул.Центральна, 8, с.Калинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11530
сільрада, актова зала
с.Калинівка, с.Красногірка
180386 вул.Травнева, 2, с.Вишневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11589
клуб, актова зала
с.Мошківка, с.Вишневе
180387 вул.Мельника, 3А, с.Ковалі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11583
клуб, фойє
с.Ковалі, с.Красносілка
180388 вул.Центральна, 31, с.Кожухівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11550
сільрада, актова зала
с.Кожухівка
180389 вул.Центральна, 47, с.Клочеве, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11516
бібліотека, каб.1
с.Клочеве
180390 вул.Поварова, 49, с.Купище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11552
школа, фойє
с.Купище, с.Велень
180391 вул.Юрасова, 60, с.Жабче, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11513
клуб, актова зала
с.Жабче
180392 вул.Житомирська, 48, с.Лісівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11580
сільрада, актова зала
с.Лісівщина, с.Лісобуда, с.Мойсіївка
180393 вул.Центральна, 10, с.Мала Зубівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11535
сільрада, каб.1
с.Мала Зубівщина
180394 вул.Новаківська, 1, с.Зубівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11538
фельдшерський пункт, каб.1
с.Зубівщина
180395 вул.Медова, 88А, с.Мединівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11533
сільрада, актова зала
с.Мединівка, с.Великий Ліс
180396 вул.Трипольського, 4, с.Межирічка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11524
сільрада, актова зала
с.Межирічка, с.Барди
180397 вул.40-річчя Перемоги, 10, с.Мелені, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11576
будинок культури, актова зала
с.Мелені, с.Винарівка
180398 вул.Терехова, 13, с.Граби, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11579
клуб, актова зала
с.Граби
180399 вул.Дружби, 8, с.Полянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11514
фельдшерський пункт, каб.2
с.Полянка
180400 вул.Вишняки, 40А, с.Михайлівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11523
сільрада, зал засідань
с.Михайлівка, с.Плещівка
180401 вул.Слави, 1А, с.Новаки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11543
сільрада, актова зала
с.Новаки
180402 вул.Центральна, 7, с.Обиходи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11531
сільрада, актова зала
с.Обиходи, с.Обиходівка
180403 вул.Жмаченка, 48, с.Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11555
будинок культури, актова зала
с.Поліське, с.Рудня(Ушомирська сільська громада)
180404 вул.Черкашина, 1, с.Ришавка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11566
сільрада, актова зала
с.Ришавка
180405 вул.Центральна, 24, с.Новина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11518
сільрада, актова зала
с.Новина, с.Олександрівка, с.Рудня(Новинська с/р)
180406 вул.Центральна, 17, с.Ставище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11582
клуб, актова зала
с.Ставище, с.Зарубинка, с.Кропивня
180407 вул.Центральна, 45, с.Сушки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11565
сільрада, актова зала
с.Сушки
180408 вул.Садова, 1А, с.Кам’яна Гора, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11517
клуб, актова зала
с.Кам’яна Гора
180409 вул.Горова, 1, с.Сарновичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11525
сільрада, актова зала
с.Сарновичі
180410 вул.Героїв АТО, 5, с.Сингаї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11541
сільрада, актова зала
с.Сингаї
180411 вул.Центральна, 3, с.Грозине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11542
будинок культури, каб.1, 2
с.Грозине
180412 вул.Центральна, 1, с.Немирівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11598
сільський клуб, к.1, 2
с.Немирівка
180413 вул.Перемоги, 5, с.Шатрище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11526
сільський клуб, к.1, 2
с.Шатрище
180414 вул.Центральна, 124А, с.Купеч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11549
фельдшерський пункт, каб.1
с.Купеч
180415 вул.Центральна, 25, с.Стремигород, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11545
сільрада, актова зала
с.Стремигород
180416 вул.Центральна, 32А, с.Діброва, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11546
сільський клуб, фой’є
с.Болярка, с.Діброва
180417 вул.Польова, 2, с.Майданівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11595
клуб, каб.2
с.Майданівка
180418 вул.Київська, 91, с.Ушомир, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11571
будинок культури, актова зала
с.Ушомир, с.Рудня-Ушомирська
180419 вул.Центральна, 1, с.Березневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11577
будинок-інтернат, актова зала
с.Березневе
180420 вул.Центральна, 60А, с.Заріччя, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11585
клуб, актова зала
с.Заріччя
180421 вул.Чкалова, 10А, с.Ковбащина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11591
клуб, актова зала
с.Ковбащина
180422 вул.Центральна, 20А, с.Пугачівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11537
клуб, актова зала
с.Пугачівка, с.Садибне, с.Струмок
180423 вул.Центральна, 42А, с.Сантарка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11557
клуб, актова зала
с.Сантарка
180424 вул.Центральна, 19, с.Холосне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11574
школа, спортивна зала
с.Холосне
180425 вул.Шкільна, 4, с.Злобичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11575
школа, спортивна зала
с.Злобичі
180426 вул.Шляхівська, 11А, с.Нивки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11575
клуб, актова зала
с.Нивки
180427 вул.Центральна, 50А, с.Ходаки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11540
клуб, актова зала
с.Ходаки, с.Горбачі
180428 вул.Центральна, 20А, с.Субине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 10421
клуб, актова зала
с.Субине
180429 вул.Центральна, 8, с.Хотинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544
клуб, актова зала
с.Хотинівка
180430 вул.Злобицька, 1, с.Домолоч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509
фельдшерський пункт, каб.2
с.Домолоч
180431 вул.Козака, 7, с.Іскорость, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509
школа, фойє
с.Іскорость
180432 вул.Центральна, 47А, с.Соболівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544
фельдшерський пункт, каб.2
с.Соболівка
180433 вул.Клубна, 26А, с.Розтяжин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544
клуб, актова зала
с.Розтяжин
180434 вул.Гагаріна, 63А, с.Шершні, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581
сільрада, актова зала
с.Шершні
180435 вул.Центральна, 2А, с.Десятини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581
фельдшерський пункт, каб.1
с.Десятини
180436 вул.Центральна, 1А, с.Старики, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581
клуб, актова зала
с.Старики
180437 вул.Площа Миру, 2, с.Білошиці, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11570
сільрада, актова зала
с.Білошиці, с.Ходачки
180438 вул.Наумова, 9, с.Ушомир, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11571
дільнична лікарня, каб.1
Ушомирська сільська дільнична лікарня
180439 вул.Першотравнева, 7, с.Васьковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11522
дільнична лікарня, фойє
Васьковицька сільська дільнична лікарня
180487 вул.Горького, 12, смт Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11301
районний будинок культури, фойє
смт Лугини – вул.Базарна, вул.Бовсуновського, вул.Гагаріна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Добровольського, вул.Донського, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.ім.партизанської сімї Шапарчуків, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кошевого, вул.Кузнецова, вул.Липницька, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Любов Шевцової, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Польова, вул.Річна, вул.Толстого, вул.Уляни Громової, вул.Червона Гірка, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Донського, пров.І Зелений, пров.ІІ Зелений, пров.Липницький, пров.Набережний, пров.Новий, пров.Островського, пров.Центральний, пров.Червона Гірка
180488 вул.Михайла Грушевського, 3, смт Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11301
будинок дитячої творчості, актова зала
смт Лугини – вул.Валерія Юрченка, вул.Димитрова, вул.Жовтнева, вул.Княгині Ольги, вул.Комсомольська, вул.Коростенська, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Об’їздна, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Сергія Гуца, вул.Фількова, вул.Церковна, вул.Шкільна, пров.Комсомольський, пров.Парковий, пров.Поліській, с.Глухова
180489 вул.Армійська, 9, смт Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11301
районна санітарно-епідеміологічна служба, каб.1
смт Лугини – вул.Армійська
180490 вул.Богословська, 38А, с.Лугинки, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11300
клуб, фойє
с.Крупчатка, с.Лугинки
180491 вул.Залізнична, 19, с.Станційне, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11300
школа, каб.1
с.Станційне
180492 вул.Миколи Жука, 30А, с.Липники, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11320
будинок культури, фойє
с.Липники
180493 вул.Центральна, 63, с.Березовий Груд, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11342
фельдшерський пункт, приймальня
с.Березовий Груд
180494 вул.Центральна, 31, с.Будо-Літки, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11342
сільський клуб, каб.1
с.Будо-Літки
180495 вул.Центральна, 11, с.Радогоща, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11343
будинок культури, фойє
с.Радогоща
180496 вул.Молодіжна, 11, с.Старосілля, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11330
сільська рада, зала урочистих подій
с.Старосілля, с.Нова Рудня, с.Нові Новаки, с.Новосілка
180497 вул.Шевченка, 59, с.Путиловичі, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11333
сільська рада, зала урочистих подій
с.Путиловичі
180498 вул.Центральна, 2, с.Остапи, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11341
сільська рада, зала урочистих подій
с.Остапи, с.Кам’яна Гірка
180499 вул.Центральна, 45, с.Великий Дивлин, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11331
сільська рада, зала урочистих подій
с.Великий Дивлин, с.Іванівка
180500 вул.Шевченко, 9, с.Малий Дивлин, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11332
школа, каб.1
с.Малий Дивлин
180501 пров.Лісовий, 3, с.Вербівка, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11331
магазин, каб.1
с.Вербівка
180502 вул.Центральна, 56, с.Топільня, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11310
клуб, фойє
с.Топільня
180503 вул.Центральна, 17, с.Миколаївка, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11312
фельдшерський пункт, хол
с.Миколаївка
180504 вул.Центральна, 31, с.Красностав, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11335
сільська рада, зала урочистих подій
с.Красностав, с.Теснівка
180505 вул.Центральна, 78, с.Бовсуни, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11323
будинок культури, танцювальна зала
с.Бовсуни
180506 вул.Колгоспна, 6, с.Солов’ї, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11323
фельдшерський пункт, приймальня
с.Діброва, с.Солов’ї
180507 вул.Центральна, 57, с.Степанівка, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11322
сільська рада, зала урочистих подій
с.Степанівка, с.Старі Новаки
180508 вул.Центральна, 80, с.Повч, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11321
сільська рада, зала урочистих подій
с.Повч, с.Буда, с.Рудня-Повчанська
180509 вул.Молодіжна, 8, с.Літки, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11325
сільський клуб, танцювальна зала
с.Літки, с.Великий Ліс
180510 вул.Шкільна, 5, с.Кремне, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11334
сільська рада, зала урочистих подій
с.Кремне, с.Леонівка
180511 вул.Заводська, 6, смт Миролюбів, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11310
будинок культури, фойє
смт Миролюбів
180512 вул.Шкільна, 17, с.Калинівка, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11340
сільська рада, зала урочистих подій
с.Калинівка, с.Підостапи
180513 вул.Т.Шевченка, 56Б, с.Червона Волока, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11313
будинок культури, фойє
с.Червона Волока, с.Бобричі, с.Волошине, с.Красносілка
180514 вул.Шкільна, 27, с.Жеревці, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11312
сільська рада, сесійна зала
с.Жеревці
180515 вул.Молодіжна, 15, с.Зарічка, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11312
клуб, каб.1
с.Зарічка, с.Рудня-Жеревці
180516 вул.Центральна, 39, с.Запілля, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11312
клуб, каб.1
с.Запілля
180517 вул.Червона Гірка, 23, смт Лугини, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11301
центральна районна лікарня, актова зала
Лугинська центральна районна лікарня
180707 вул.Тараса Шевченка, 46, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
будинок культури, фойє
м.Овруч – вул.А.Малишка, вул.А.Шмуйла, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.ім.Академіка Тутковського, вул.Кизилівська, вул.Макарія Овруцького, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Преображенська, вул.П.Рослика, вул.Пушкіна, вул.Ручейна, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Тараса Шевченка: 1–54, 58, 60/11, 62, 64, 76, 78, 80, 84/2; вул.Толстого, вул.Українська, вул.Успенська, вул.Ц.Расковинського, вул.8 Березня, пров.Василівський, пров.Набережний, пров.Садовий
180708 вул.Франка, 7, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
гімназія, спортивна зала
м.Овруч – вул.Василя Стуса, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Майдану: 1–1/27, 3, 5; вул.Григорія Сковороди, вул.Енергетиків, вул.Житомирська, вул.Захисників України, вул.Західна: 2, 4, 6, 8–32; вул.Зелена, вул.ім.Професора М.Никончука, вул.ім.4-ї Гвардійської ОПДД, вул.Київська: 2–19, 21, 25–61, 63, 65, 67, 69, 71–71А, 73–75Б, 77, 79, 81–123; вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мозирська, вул.Новогачищанська, вул.Овруцька, вул.Олега Ольжича, вул.Олексія Береста, вул.Остапа Дашкевича, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Саперна, вул.Сергія Корольова, вул.Тараса Шевченка: 55–55/41, 59, 61, 63, 65–69, 81–83, 85–97, 99А–101, 103–109; вул.Тургенєва: 1, 3–3А, 5, 7–26; вул.Юрка Тютюнника, пров.Гачищанський, пров.Житомирський, пров.Київський, пров.Лесі Українки
180709 вул.Франка, 33, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
школа №1, фойє
м.Овруч – вул.Братська, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 41–41А, 47, 49, 51–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 86, 88; вул.Василя Симоненка, вул.Відродження: 1–26, 30, 32, 34–71; вул.Героїв-пожежників, вул.Гетьмана Виговського, вул.І.Богуна: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42–64, 66, 68, 70, 72, 74–82; вул.Івана Мазепи, вул.Миротворців, вул.Михайла Жизневського, вул.Олександра Довженка, вул.Павла Ковжуна, вул.Поліська, вул.Святої Покрови, вул.Танкістів, вул.Тараса Бульби-Боровця, вул.Франка, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Коцюбинського, пров.Механізації, пров.Шкільний
180710 вул.Князя Олега, 11, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
школа №4, їдальня
м.Овруч – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 1–40, 46, 48, 50; вул.Василівська, вул.Василя Карпенка, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Івана Багряного, вул.Івана Котляревського, вул.Князя Володимира, вул.Князя Олега, вул.Металістів, вул.Нагорянська, вул.Озерна, вул.Олеся Гончара, вул.Романа Шухевича, вул.Степана Бандери, вул.Чехова, вул.Шолом Алейхема, вул.Юрія Немирича
180711 вул.Б.Хмельницького, 92, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11104
ВАТ "Молочно-консервний комбінат", актова зала
м.Овруч – вул.Авіаторів, вул.Білоруська, вул.Б.Хмельницького: 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85, 87, 89–152; вул.Волонтерська, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Майдану: 13, 15, 19–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 64; вул.Добахової, вул.Древлянська, вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Локомотивна, вул.Миколи Амосова, вул.Народицька, вул.Новоселів, вул.Олександра Закусила, вул.Олексія Дуба, вул.Підрудянська, вул.Покальчука, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Сергія Пешка, вул.Січових Стрільців, вул.Східна, пров.Вокзальний, пров.Польовий
180712 вул.Франка, 5, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
КП "Комунальник", актова зала
м.Овруч – вул.Воїнів УПА, вул.Володимира Богораза, вул.Героїв Майдану: 2, 4, 6–10, 12, 14, 16, 18–18/28; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Єльська, вул.Київська: 20, 22, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 76, 78–78А, 80; вул.Костянтина Острозького, вул.Пилипа Орлика, вул.Тургенєва: 2–2Б, 4, 6–6Б; вул.17 листопада, пров.Піхотний, пров.Стадіонний
180713 вул.Тараса Шевченка, 100, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11104
центр дитячої та юнацької творчості, актова зала
м.Овруч – вул.Відродження: 27–29, 31, 33; вул.Героїв Майдану: 11, 17, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29/2, 31, 33, 35, 37, 39, 41–42, 44, 46, 48–48А, 50–50А, 52–52Б, 54, 56–62; вул.Західна: 1, 3, 5, 7; вул.І.Богуна: 33, 35, 37, 39, 41, 65–65Б, 67, 69, 71, 73; вул.М.Ващука, вул.Прикордонна, вул.Тараса Шевченка: 71, 77, 79, 98/11, 102, 110–139; вул.Т.Новикова
180714 вул.Л.Українки, 1, с.Кирдани, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11102
будинок культури, актова зала
с.Кирдани – вул.Данилівська, вул.Кирданівська, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Добахової, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Ручейна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Шадури, вул.Шкільна, пров.Партизанський
180715 вул.Титова, 5, с.Корчівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11102
клуб, актова зала
с.Корчівка
180716 вул.Т.Г.Шевченка, 5, с.Дубовий Гай, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11102
ДП ПМК-157, обідня зала
с.Кирдани – вул.Б.Хмельницкого, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Островського, вул.Прилісна, вул.Рулівська, вул.Сергія Пешка, пров.Новий, с.Дубовий Гай
180717 вул.Центральна, 20, с.Потаповичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11156
клуб, актова зала
с.Потаповичі
180718 вул.Центральна, 23, с.Гошів, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11156
будинок культури, актова зала
с.Гошів, с.Базарівка, с.Смоляне
180719 вул.Олександра Василенка, 8, с.Ігнатпіль, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11163
будинок культури, актова зала
с.Ігнатпіль, с.Рудня(Ігнатпільська с/р)
180720 вул.Житомирська, 70, с.Павлюківка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11163
клуб, актова зала
с.Млини, с.Павлюківка, с.Семени
180721 вул.Будівельників, 40, с.Білокамінка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11156
клуб, актова зала
с.Білокамінка
180722 вул.Сергія Базильчука, 3, с.Піщаниця, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11133
сільська рада, обрядова зала
с.Піщаниця, с.Мочульня
180723 вул.Поліська, 2А, с.Поліське, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11133
клуб, актова зала
с.Поліське
180724 вул.Центральна, 60, с.Клинець, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11133
клуб, актова зала
с.Клинець
180725 вул.Центральна, 6А, с.Павловичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11133
клуб, актова зала
с.Мишковичі, с.Павловичі
180726 вул.Центральна, 36А, с.Шоломки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11151
будинок культури, фойє
с.Шоломки, с.Слобода-Шоломківська – вул.Жуківська, вул.Набережна
180727 вул.Центральна, 91А, с.Збраньки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11151
клуб, фойє
с.Збраньки
180728 вул.Заводська, 11, с.Слобода-Шоломківська, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11151
клуб, фойє
с.Слобода-Шоломківська – вул.Заводська, вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.Хуторська, вул.Центральна, вул.1 Травня
180729 вул.Центральна, 31, с.Довгиничі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11151
будинок для голосування, к.2
с.Довгиничі
180730 вул.Перемоги, 21, с.Невгоди, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11162
будинок культури, актова зала
с.Невгоди, с.Веселівка
180731 вул.Молодіжна, 1, с.Можари, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11130
сільська рада, зала засідань
с.Можари, с.Червоносілка
180732 вул.Сінча, 4, с.Верпа, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11130
клуб, актова зала
с.Верпа
180733 вул.Бігунська, 30, с.Бігунь, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11124
будинок культури, актова зала
с.Бігунь
180734 вул.П.А.Рослика, 24А, с.Селезівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11109
клуб, актова зала
с.Селезівка
180735 вул.Гора, 1/2, с.Лучанки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11120
клуб, актова зала
с.Лучанки
180736 вул.Центральна, 28, с.Возничі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11108
клуб, актова зала
с.Возничі, с.Козулі, с.Мацьки
180737 вул.Центральна, 27, с.Городець, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11125
будинок культури, актова зала
с.Городець
180738 вул.Центральна, 74, с.Сирниця, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11109
школа, спортивна зала
с.Побичі, с.Сирниця
180739 вул.Шкільна, 24, с.Рудня, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11110
сільська рада, зала засідань
с.Виступовичі, с.Рудня(Руднянська с/р), с.Бірківське, с.Думинське
180740 вул.Заводська, 33, с.Бережесть, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11110
клуб, актова зала
с.Бережесть
180741 вул.Лісова, 16А, с.Прилуки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11110
клуб, актова зала
с.Прилуки
180742 вул.Миру, 28А, с.Антоновичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11122
клуб, актова зала
с.Антоновичі, с.Задорожок
180743 вул.Київська, 24, с.Словечне, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11122
школа, спортивна зала
с.Словечне
180744 вул.Поліська, 35, с.Тхорин, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11122
клуб, актова зала
с.Дуби, с.Тхорин
180745 вул.Нова, 5, с.Покалів, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11132
будинок культури, фойє
с.Покалів
180746 вул.Сонячна, 70, с.Полохачів, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11132
клуб, актова зала
с.Полохачів
180747 вул.Зелений Гай, 3, с.Коптівщина, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11132
клуб, актова зала
с.Барвінкове, с.Коптівщина
180748 вул.Центральна, 69, с.Дівошин, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11108
клуб, фойє
с.Дівошин
180749 вул.Центральна, 11, с.Гаєвичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11132
клуб, актова зала
с.Гаєвичі
180750 вул.Центральна, 3, с.Скребеличі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11132
клуб, актова зала
с.Скребеличі
180751 вул.Перемоги, 3, с.Листвин, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11140
будинок культури, актова зала
с.Листвин, с.Кошечки
180752 вул.Лісова, 11А, с.Рокитне, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11126
фельдшерський пункт, передпокій
с.Рокитне
180753 вул.Центральна, 120, с.Заріччя, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
будинок культури, актова зала
с.Заріччя
180754 вул.Залізнична, 20, с.Острів, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
клуб, актова зала
с.Острів
180755 вул.Центральна, 113А, с.Черепин, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11136
клуб, актова зала
с.Черепин
180756 вул.Центральна, 39А, с.Черепинки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11136
клуб, актова зала
с.Черепинки
180757 вул.Центральна, 25А, с.Коренівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11136
фельдшерський пункт, передпокій
с.Коренівка
180758 вул.Молодіжна, 43А, с.Лукішки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11101
фельдшерський пункт, передпокій
с.Лукішки
180759 вул.Центральна, 2А, с.Заськи, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11102
клуб, актова зала
с.Заськи
180760 вул.Центральна, 3, с.Левковичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11134
будинок культури, актова зала
с.Левковичі
180761 вул.Центральна, 8, с.Острови, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11108
фельдшерський пункт, передпокій
с.Левковицький Млинок, с.Острови
180762 вул.Центральна, 2Б, с.Норинськ, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11154
будинок культури, актова зала
с.Норинськ, с.Мощаниця, с.Підвелідники
180763 вул.Центральна, 1, с.Усове, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11126
сільська рада, зала засідань
с.Усове
180764 вул.Хутірська, 11А, с.Переброди, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11126
будинок для голосування, к.2
с.Нова Рудня, с.Переброди
180765 вул.Молодіжна, 17, с.Кованка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11126
клуб, актова зала
с.Кованка, с.Червонка
180766 вул.Миру, 54, с.Підруддя, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11116
клуб, актова зала
с.Підруддя
180767 вул.Колгоспна, 14, с.Яцковичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11116
фельдшерсьо-акушерський пункт, передпокій
с.Яцковичі
180768 вул.Польова, 12, с.Колосівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11116
клуб, актова зала
с.Колосівка
180769 вул.Центральна, 13Б, с.Нові Велідники, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11144
будинок культури, актова зала
с.Нові Велідники
180770 вул.М.Я.Подкура, 136А, с.Красилівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11146
будинок культури, актова зала
с.Красилівка
180771 вул.Садова, 7Б, с.Прибитки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11126
школа, спортивна зала
с.Прибитки
180772 вул.Молодіжна, 13А, с.Старі Велідники, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11144
клуб, актова зала
с.Старі Велідники
180773 вул.Молодіжна, 35А, с.Сорокопень, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11144
клуб, актова зала
с.Сорокопень
180774 вул.Шляхова, 9А, с.Іллімка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11144
клуб, актова зала
с.Іллімка
180775 вул.8 Березня, 13А, с.Чабан, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11146
клуб, актова зала
с.Чабан
180776 вул.Шкільна, 24, с.Великі Мошки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11160
клуб, актова зала
с.Великі Мошки, с.Малі Мошки
180777 вул.Молодіжна, 16, с.Гуничі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11160
клуб, актова зала
с.Гуничі, с.Новосілки, с.Слобода-Новоселицька
180778 вул.1-го Травня, 40/2, с.Раківщина, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11160
будинок культури, актова зала
с.Раківщина
180779 вул.Н.Репкіна, 6Б, с.Гладковичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11115
клуб, актова зала
с.Гладковичі – вул.Б.Хмельницького, вул.Є.Латаш, вул.Залужанська, вул.Зелена, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Лісна, вул.Лутеньська, вул.Молодіжна, вул.Н.Репкіна, вул.Н.Сосніної, вул.Північна, вул.Садова, вул.Франка, вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–76; вул.Ю.Гагаріна, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, с.Гладковицька Кам’янка, с.Товкачі
180780 вул.Київська, 80, с.Гладковичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11115
школа, їдальня
с.Гладковичі – вул.Братів Дідківських, вул.Вишнева, вул.Київська, вул.Ковальчука, вул.Космонавтів, вул.Латаша Адама, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Слобідська, вул.Центральна: 77–117; вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Гусарівка
180781 вул.Правди, 20, с.Радчиці, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11106
бібліотека, к.1
с.Радчиці, с.Сташки
180783 вул.М.Ващука, 47Г, с.Велика Хайча, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11150
будинок культури, актова зала
с.Велика Хайча
180784 вул.Церковна, 22, с.Великий Кобилин, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11150
фельдшерський пункт, передпокій
с.Великий Кобилин, с.Малий Кобилин
180785 вул.Центральна, 47А, с.Мала Хайча, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11150
фельдшерський пункт, передпокій
с.Мала Хайча
180786 вул.Паркова, 2, с.Слобода, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11121
будинок культури, актова зала
с.Слобода, с.Заболоть
180787 вул.Ясеньова, 24А, с.Ясенець, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11108
клуб, актова зала
с.Кораки, с.Ясенець
180788 вул.Зелена, 15А, с.Нижня Рудня, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11121
клуб, актова зала
с.Верхня Рудня, с.Нижня Рудня, с.Середня Рудня
180789 вул.Центральна, 5, с.Велика Фосня, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11161
будинок культури, актова зала
с.Велика Фосня, с.Мала Фосня
180790 вул.Лісова, 35, с.Личмани, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11110
сільська рада, депутатська кімната
с.Збраньківці, с.Личмани, с-ще Магдин
180791 вул.Шкільна, 3, с.Хлупляни, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11131
школа, фойє
с.Хлупляни, с.Нагоряни, с.Теклівка
180792 вул.Лесі Українки, 50, с.Оленичі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11131
фельдшерський пункт, передпокій
с.Оленичі, с.Сирківщина
180793 вул.І.Франка, 31, с.Стугівщина, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11131
бібліотека, к.2
с.Стугівщина
180794 вул.Центральна, 28, с.Черевки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11141
будинок культури, актова зала
с.Черевки
180795 вул.Центральна, 32, с.Білка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11141
школа, фойє
с.Білка
180796 вул.Житомирська, 5, с.Велика Чернігівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11117
школа, коридор молодших класів
с.Велика Чернігівка, с.Камінь, с.Мала Чернігівка
180797 вул.Центральна, 26А, с.Богданівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11117
клуб, актова зала
с.Богданівка, с.Мамеч, с.Нивки, с.Привар
180799 вул.Сагалевича, 8/10, смт Першотравневе, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11114
музична школа, актова зала
смт Першотравневе, с.Кам’янівка
180800 вул.Шкільна, 10, с.Бондарі, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11152
школа, актова зала
с.Бондарі, с.Папірня
180801 вул.Приозерна, 5А, с.Красносілка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11152
клуб, актова зала
с.Красносілка
180802 вул.Центральна, 57, с.Бондарівка, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11152
клуб, актова зала
с.Бондарівка
180803 вул.Тараса Шевченка, 106, м.Овруч, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11104
районна лікарня, їдальня
Комунальне некомерційне підприємство "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради Житомирської області
180804 вул.Госпітальна, 47, с.Словечне, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11122
денний стаціонар, холл
Районна лікарня с.Словечне Словечанської сільської ради Житомирської області
180805 вул.Молодіжна, 1, с.Прилуки, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11110
Житомирська обласна психіатрична лікарня №2 Житомирської облас, адміністративний корпус
Житомирська обласна психіатрична лікарня №2 Житомирської обласної ради
180806 вул.Центральна, 2, смт Бучмани, Олевський р-н, Житомирська обл., 11056
селищна рада, зала засідань
смт Бучмани
180807 вул.Незалежна, 4, смт Дружба, Олевський р-н, Житомирська обл., 11024
школа, фойє
смт Дружба, смт Діброва
180809 вул.Заводська, 5, смт Новоозерянка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11021
школа, фойє
смт Новоозерянка
180810 вул.Центральна, 7, с.Озеряни, Олевський р-н, Житомирська обл., 11021
клуб, кінозала
с.Озеряни
180811 вул.Миру, 1, с.Рудня-Озерянська, Олевський р-н, Житомирська обл., 11021
клуб, кінозала
с.Рудня-Озерянська
180812 вул.Привокзальна, 39, смт Нові Білокоровичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11051
селищна рада, зала засідань
смт Нові Білокоровичі – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Інтернаціональна, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олімпік, вул.Переїздна, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Заводський, пров.Інтернаціональний, пров.Кооперативний, пров.Переїздний, пров.Поліський, пров.Польовий І, пров.Промисловий, пров.Шкільний
180813 вул.Довженка, 8, смт Нові Білокоровичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11052
будинок культури, актова зала
смт Нові Білокоровичі – вул.Довженка
180814 вул.Шевченка, 32, с.Стовпинка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11041
клуб, кінозала
с.Стовпинка, с.Держанівка
180816 вул.Житомирська, 47А, с.Зубковичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11043
будинок культури, танцювальна зала
с.Зубковичі
180817 вул.Княгині Ольги, 12, с.Замисловичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11020
будинок культури, танцювальна зала
с.Замисловичі
180818 вул.Центральна, 19, с.Рудня-Замисловицька, Олевський р-н, Житомирська обл., 11020
Замисловицьке лісництво, зала засідань
с.Рудня-Замисловицька
180819 вул.Партизанська, 36, с.Устинівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11020
клуб, танцювальна зала
с.Устинівка
180820 вул.Центральна, 2, с.Шебедиха, Олевський р-н, Житомирська обл., 11020
адмінбудівля лісгоспу, зала засідань
с.Шебедиха
180821 вул.Центральна, 92, с.Кам’янка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11033
будинок культури, танцювальна зала
с.Кам’янка, с.Лісове
180823 вул.Малікова, 51А, с.Хочине, Олевський р-н, Житомирська обл., 11011
Будинок культури, зала
с.Хочине
180824 вул.Незалежна, 71, с.Рудня-Хочинська, Олевський р-н, Житомирська обл., 11011
лікарська амбулаторія, актова зала
с.Рудня-Хочинська
180825 вул.Центральна, 1А, с.Перга, Олевський р-н, Житомирська обл., 11012
клуб, фойє
с.Перга, с.Рудня-Перганська
180827 вул.С.Шепетька, 15, с.Сущани, Олевський р-н, Житомирська обл., 11016
клуб, танцювальна зала
с.Сущани
180828 вул.Лесі Українки, 17, с.Андріївка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11016
клуб, танцювальна зала
с.Андріївка
180829 вул.Житомирська, 55А, с.Кишин, Олевський р-н, Житомирська обл., 11040
будинок культури, фойє
с.Кишин, с-ще Лугове
180830 вул.Миру, 52, с.Забороче, Олевський р-н, Житомирська обл., 11040
клуб, фойє
с.Забороче
180831 вул.Матросова, 1, с.Болярка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11040
школа, спортивна зала
с.Болярка
180832 вул.Житомирська, 1, с.Рудня-Бистра, Олевський р-н, Житомирська обл., 11031
клуб, танцювальна зала
с.Рудня-Бистра
180833 вул.К.Зеленка, 16, с.Корощине, Олевський р-н, Житомирська обл., 11031
будинок культури, танцювальна зала
с.Корощине, с-ще Сновидовичі
180834 вул.Л.Українки, 45А, с.Варварівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11031
клуб, танцювальна зала
с.Варварівка
180835 вул.Партизанська, 50, с.Копище, Олевський р-н, Житомирська обл., 11010
будинок культури, танцювальна зала
с.Копище
180836 вул.Шведа, 1, с.Майдан-Копищенський, Олевський р-н, Житомирська обл., 11010
школа, кабінет української мови
с.Майдан-Копищенський
180837 вул.8-Березня, 27А, с.Покровське, Олевський р-н, Житомирська обл., 11015
клуб, танцювальна зала
с.Покровське
180838 вул.Миру, 12А, с.Будки, Олевський р-н, Житомирська обл., 11002
школа, каб.1
с.Будки
180839 вул.Рад, 12А, с.Михайлівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11015
клуб, танцювальна зала
с.Михайлівка
180840 вул.Партизанська, 31А, с.Млинок, Олевський р-н, Житомирська обл., 11015
клуб, танцювальна зала
с.Млинок
180841 вул.А.Левчука, 39А, с.Тепениця, Олевський р-н, Житомирська обл., 11030
будинок культури, фойє
с.Тепениця
180842 вул.Центральна, 36А, с.Соснівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11001
фельдшерський пункт, кабінет завідувача
с.Соснівка
180843 вул.Центральна, 33А, с.Обище, Олевський р-н, Житомирська обл., 11030
клуб, танцювальна зала
с.Обище
180844 вул.Лісова, 106А, с.Хмелівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11002
клуб, танцювальна зала
с.Хмелівка
180845 вул.Гагаріна, 15, с.Артинськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11030
клуб, танцювальна зала
с.Артинськ
180846 вул.Національного визволення, 59А, с.Майдан, Олевський р-н, Житомирська обл., 11036
клуб, танцювальна зала
с.Майдан
180847 вул.Леоніда Ступницького, 16Б, с.Сарнівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11036
клуб, танцювальна зала
с.Сарнівка
180848 вул.Миколи Курильчука, 16В, с.Джерело, Олевський р-н, Житомирська обл., 11036
клуб, танцювальна зала
с.Джерело
180849 пл.Перемоги, 3, с.Зольня, Олевський р-н, Житомирська обл., 11035
школа, каб.1, 2
с.Зольня
180850 вул.Перемоги, 22, с.Ковалівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11035
клуб, актова зала
с.Ковалівка
180851 вул.Першотравнева, 5, с.Сердюки, Олевський р-н, Житомирська обл., 11035
школа, фойє
с.Сердюки
180852 вул.Київська, 1, с.Радовель, Олевський р-н, Житомирська обл., 11025
сільська рада, зала засідань
с.Радовель, с.Рудня-Радовельська
180853 вул.Залізнична, 8А, с.Пояски, Олевський р-н, Житомирська обл., 11025
лісництво, актова зала
с.Пояски
180854 вул.Шевченка, 12, с.Жубровичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11042
будинок культури, танцювальна зала
с.Жубровичі
180855 пл.Центральна, 4, с.Журжевичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11013
сільська рада, зала засідань
с.Журжевичі
180856 вул.Миру, 16, с.Рудня, Олевський р-н, Житомирська обл., 11013
лісництво, зала засідань
с.Рудня
180857 вул.Гагаріна, 61В, с.Лопатичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11034
будинок культури, танцювальна зала
с.Лопатичі
180858 вул.Лесі Українки, 5, с.Калинівка, Олевський р-н, Житомирська обл., 11037
будинок культури, фойє
с.Калинівка
180859 вул.Миру, 18, с.Бацеве, Олевський р-н, Житомирська обл., 11037
будинок для голосування, к.2
с.Бацеве
180860 вул.Інтернаціональна, 1, с.Ліски, Олевський р-н, Житомирська обл., 11037
будинок для голосування, к.2
с.Ліски
180861 вул.Центральна, 32, с.Юрове, Олевський р-н, Житомирська обл., 11014
клуб, фойє
с.Юрове
180862 вул.Тараса Шевченка, 69А, с.Білокоровичі, Олевський р-н, Житомирська обл., 11055
будинок культури, танцювальна зала
с.Білокоровичі
180863 вул.Шкільна, 1, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11001
школа №2, спортивна зала
м.Олевськ – вул.Богдана Хмельницького: 37–74; вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Житня, вул.Зоряна, вул.Інтернаціональна: 39–55; вул.Кишинська, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Олевська, вул.Павленка, вул.Покальчука, вул.Польова, вул.Садова, вул.Свято-Миколаївська: 93–188; вул.Сонячна, вул.Соснівська, вул.Співдружності, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Ціолковського, вул.Шкільна, вул.40-років Перемоги, пров.Богдана Хмельницького, пров.Горького, пров.Житній, пров.Зимовий, пров.ІІ-й Гетьманський, пров.І-й Шкільний, пров.Ковпака, пров.Незалежності, пров.Павленка, пров.Покальчука, пров.Садовий, пров.Східний, пров.Шкільний
180864 вул.Свято-Миколаївська, 34, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11001
будинок культури, вестибюль
м.Олевськ – бульв.Воїнів Афганців, вул.Богдана Хмельницького: 3–36; вул.Весела, вул.Древлянська, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна: 1А–38А; вул.Княгині Ольги, вул.Комарова, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Свято-Миколаївська: 1–92; вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Юрія Спіженка, пров.ІІ-й Щасливий, пров.Інтернаціональний, пров.Комарова, пров.Промисловий, пров.Робітничий, пров.Свято-Миколаївський
180865 вул.ім.Гетьмана Виговського, 30, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11001
центр дитячої творчості, вестибюль
м.Олевськ – вул.Володимирська, вул.Ганни Бабій, вул.Герцена, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Григорія Сковороди, вул.ім.Гетьмана Виговського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Коростенська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Олександра Олеся, вул.Олексія Береста, вул.Першотравнева, вул.Фарзаводська, вул.Хлібна, вул.Яблунева, пров.Володимирський, пров.Ганни Бабій, пров.Герцена, пров.Калиновий, пров.Лісовий, пров.Набережний, пров.Першотравневий
180866 вул.Пушкіна, 24Б, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11002
школа №3, спортивна зала
м.Олевськ – вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.ім.Олега Ольжича, вул.ім.Олексія Опанасюка, вул.ім.Юрія Тютюнника, вул.Котляревського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олени Пчілки, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Рад, вул.Рівненська, вул.Свято-Воздвиженська, вул.Сосюри, вул.Ступіна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.20 річчя незалежності України, пров.Західний, пров.Зелений, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Петровського, пров.Свято-Воздвиженський, пров.Ступіна
180867 вул.Заводська, 13, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11002
їдальня ПП "Діброва", танцювальна зала
м.Олевськ – вул.Ареф’єва, вул.Будівельників, вул.Валерія Лобановського, вул.Гоголя, вул.Житомирська, вул.Заводська, вул.ім.Олени Теліги, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Льонозаводська, вул.Московська, вул.Олевської республіки, вул.Олега Кошового, вул.Партизанська, вул.Поліська, вул.Січових Стрільців, вул.Устима Кармалюка, вул.Хмелівська, вул.Чернишевського, пров.Ареф’єва, пров.Будівельників, пров.Євгена Концевича, пров.Житомирський, пров.ІІ-й Січових Стрільців, пров.І-й Московський, пров.І-й Січових Стрільців, пров.Олевської республіки, пров.Олега Кошового, пров.Партизанський
180868 вул.Свято-Миколаївська, 46, м.Олевськ, Олевський р-н, Житомирська обл., 11001
райполіклініка, конференцзала
Комунальна установа "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради
181265 вул.Білокоровицьке шосе, 4, м.Коростень, Житомирська обл., 11510
Державна установа "Коростенська виправна колонія (№71)", їдальня
м.Коростень – вул.Білокоровицьке шосе: 6–37;
181266 вул.Житомирська, 2, м.Коростень, Житомирська обл., 11503
адмінбудівля заводу "Янтар", навчальний кабінет
м.Коростень – вул.Грушевського: 122, 124, 128, 132, 134, 136–136А, 138–138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 155–285А; вул.Житомирська, вул.Зв’язківців, вул.Кільцьова, вул.Чехова, вул.9 Травня, пров.Будівельний, пров.Центральний, пров.1 Житомирський, пров.1 Зв’язківців, пров.2 Житомирський
181267 вул.Мельника, 9, м.Коростень, Житомирська обл., 11508
міський колегіум, гімнастична зала
м.Коростень – вул.Грушевського: 47; вул.Мельника, вул.Черемушки: 65–65Б, 67–67А; вул.Шолом-Алейхема: 70А, 72А; пров.Миколи Куліша
181268 вул.Мельника, 9, м.Коростень, Житомирська обл., 11508
міський колегіум, фойє
м.Коростень – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гайдамацька: 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–60; вул.Гастелло: 4–20; вул.Гоголя: 23–30; вул.Грушевського: 75–121, 123–123Ж, 126–127, 129, 133, 135, 137–137П, 139А–139Н, 141–141А, 143, 145–145Б, 147–147А, 149, 151; вул.Жмаченко: 34, 39–69; вул.Коцюбинського: 35–112; вул.О.Кобилянської, вул.Черемушки: 44, 46–54, 56–60, 64, 66, 68–146; вул.Шолом-Алейхема: 69, 71–71А, 73–75, 77–81, 83, 85–115;
181269 вул.Григорія Сковороди, 81, м.Коростень, Житомирська обл., 11508
геріатричний пансіонат, фізкультурна зала
м.Коростень – вул.Гастелло: 22–28А; вул.Григорія Сковороди, вул.Коцюбинського: 1–34; пров.Коцюбинського, пров.Марії Примаченко
181270 вул.Грушевського, 66, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
школа №11, фойє
м.Коростень – вул.Василя Стуса: 3–9, 11, 13, 15–17, 19–21А, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Гайдамацька: 2А–4, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Гоголя: 3–22; вул.Грушевського: 53, 55, 57, 59–74Б; вул.Черемушки: 1–41, 45, 55, 63; вул.Шолом-Алейхема: 57–59, 61, 65–68, 70, 72, 76, 82, 84;
181271 вул.Шолом-Алейхема, 36, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
будинок культури УТОС, актова зала
м.Коростень – вул.Василя Стуса: 10, 12–12Б, 14, 18; вул.Грушевського: 36, 38–38А, 40, 42–44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Івана Котляревського: 2, 4–4А, 6, 8–10, 12, 14, 18–18Б; вул.Паризької комуни, вул.Шолом-Алейхема: 10–10А, 14, 16–56, 60, 64; пров.Ігоря Сікорського, пров.Музейний
181272 вул.Григорія Сковороди, 24, м.Коростень, Житомирська обл., 11508
школа №1, фойє
м.Коростень – вул.Базарна, вул.Василя Стуса: 22, 24, 26–26А, 28–28Б, 30, 32–126; вул.Ж.Кудакова, вул.Жмаченко: 1–33, 35–38; вул.Івана Котляревського: 3–3/37, 5/42, 7, 11, 13–13А, 17–17А, 19–164; вул.Кирила і Мефодія, вул.Ковельська, вул.Лозова, вул.Н.Курченко, пров.Базарний, пров.Лозовий, пров.Миколи Лисенка, пров.Новий Ковельський, пров.Остапа Вишні
181273 вул.Грушевського, 24/1, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
профтехучилище №16, бібліотека
м.Коростень – вул.Базарна площа, вул.Волонтерська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського: 35, 37, 39–39А, 41–41А, 45; вул.Коротуна, вул.Шолом-Алейхема: 3–8, 11, 15;
181274 вул.Древлянська, 20, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
школа №3, фойє
м.Коростень – вул.Бровар, вул.Василя Петренка, вул.В.Котика, вул.Гетьмана Пилипа Орлика, вул.Добровольчих батальйонів, вул.Древлянська, вул.Захарченка, вул.Іскоростенська, вул.Князя Мала, вул.Кооперативна, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Ольгинська, вул.Річна, вул.Сергія Романчука, вул.Сосюри, вул.Суворова, вул.Трипольського, вул.Усенова, вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Бровар, пров.В.Котика, пров.Михайла Старицького, пров.Олега Антонова, пров.Олеся Гончара, пров.1 Зарічний, пров.1-й 1 Травня, пров.2-й 1 Травня, пров.8 Березня
181275 вул.Музейна, 1, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
міська гімназія №7, актова зала
м.Коростень – вул.Грушевського: 2–33; вул.Шевченка: 3;
181276 вул.1 Травня, 2, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія ім.В.Сингаївського" №2, фойє 1 поверху
м.Коростень – вул.В.Сосновського: 2–36В; вул.1 Травня
181277 вул.1 Травня, 2, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія ім.В.Сингаївського" №2, фойє 2 поверху
м.Коростень – вул.В.Сосновського: 40, 44–50А, 52–52Б; вул.І.Оснадчука
181278 вул.Південна, 12А, м.Коростень, Житомирська обл., 11509
нежитлове приміщення, 1 поверх
м.Коростень – вул.В.Сосновського: 39, 41, 51, 54–84А; вул.Заводська, вул.Південна, пров.Заводський, пров.Південний, пров.Польовий, пров.Сосновського, пров.1 Гранітний, пров.2 Гранітний
181279 вул.Київська, 4, м.Коростень, Житомирська обл., 11509
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12, праве крило, фойє
м.Коростень – вул.Добролюбова, вул.З.Космодем’янської, вул.Київська: 19А–21Б; вул.Л.Шевцової, вул.У.Громової, вул.Шатрищанська, пров.1 Добролюбова, пров.1 Шатрищанський, пров.2 Добролюбова, пров.2 Шатрищанський, пров.3 Добролюбова, пров.3 Шатрищанський
181280 вул.Київська, 4, м.Коростень, Житомирська обл., 11509
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12, ліве крило, фойє
м.Коростень – вул.Київська: 1–19;
181281 вул.І.Франка, 4, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
районний будинок культури, актова зала
м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 3–21; вул.Історична, вул.І.Франка, вул.Музейна, вул.Шевченка: 4–26/11; пров.Шевченка
181282 вул.Шевченка, 38/2, м.Коростень, Житомирська обл., 11512
будинок науки і техніки, актова зала
м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 23–31; вул.Козацька, вул.Маяковського: 2–9; вул.Торгова, вул.Шевченка: 31–63, 65, 67–67А, 69–71, 73–73А, 75–75В, 77–77Б, 79, 81; пров.Гербовий, пров.Леся Курбаса
181283 вул.Героїв Небесної Сотні, 24, м.Коростень, Житомирська обл., 11512
виробничий підрозділ Коростенська дирекція колії, технічний клас
м.Коростень – вул.Шевченка: 64, 66, 68, 72, 74, 76–76В, 78–78А, 80, 82–89, 91–91Б, 93, 95, 97, 99;
181284 вул.Шевченка, 62, м.Коростень, Житомирська обл., 11512
школа №9, кабінет допризовної підготовки юнаків
м.Коростень – вул.Єсеніна, вул.Карпенка-Карого, вул.Маяковського: 10–109; вул.Шевченка: 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–126; пров.Ковельський, пров.Парковий
181285 вул.Горького, 33, м.Коростень, Житомирська обл., 11507
виробничий підрозділ ремонтне вагонне депо Коростень, виховна кімната
м.Коростень – вул.Генерала Кульчицького, вул.Горького: 29–31А, 33, 80–156; вул.Доватора, вул.Карбишева, вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, вул.Яневича
181287 вул.Залізнична, 23, м.Коростень, Житомирська обл., 11506
школа №8, спортзала
м.Коростень – вул.Вокзальна, вул.Героїв Крут, вул.Герцена, вул.Деповська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Курчатова, вул.Л.Чайкіної, вул.Малишка, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Михайла Стельмаха, вул.Михайлівська, вул.Південний пост, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Тичини, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Герцена, пров.Залізничний, пров.Курчатова, пров.Максима Рильського, пров.Прорізний, пров.1 Корольова, пров.2 Корольова, пров.3 Корольова
181288 вул.Соломії Крушельницької, 12, м.Коростень, Житомирська обл., 11507
міський ліцей, спортзала
м.Коростень – вул.Благовіщення, вул.Богдана Хмельницького: 6, 8, 13–83А; вул.Князя Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Міхи Козимиренка
181289 вул.Соломії Крушельницької, 12, м.Коростень, Житомирська обл., 11507
міський ліцей, фойє
м.Коростень – вул.Горького: 32, 34–74А; вул.Князя Володимира, вул.Лесі Українки, вул.Північна, вул.Пролетарська, вул.Соломії Крушельницької, пров.Марії Заньковецької, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Пролетарський, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Пролетарський
181290 вул.Горького, 10, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
Коростенська дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
м.Коростень – вул.Амосова Миколи, вул.Богдана Хмельницького: 1–3, 7, 9А; вул.Горького: 1–28; вул.Промислова, вул.Сергія Кемського: 3–12Д, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24–24А, 26Б, 28, 30, 32–32А, 36, 38–38А, 40–42В, 44–46В, 48–48Д, 50А–50Д, 56, 58–58В/1, 66, 70А, 74, 78; пров.Горького, пров.Олекси Тихого
181291 вул.Пашинська, 2, м.Коростень, Житомирська обл., 11504
школа №5, праве крило, фойє
м.Коростень – вул.Галана, вул.Дружби, вул.Козака, вул.Комарова, вул.Мендєлєєва, вул.Миру, вул.Нєкрасова, вул.О.Кошового, вул.Полякова, вул.Сергія Кемського: 13, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23–23Б, 25–25А, 27–27В, 29, 31, 33–35Б, 37А, 39, 43/24, 47, 49А–49/25, 51–55, 57, 59–65, 67–69А, 71–73, 75–77, 79, 81–81А, 83, 89, 91А, 95–95Г, 97, 101, 103–103А, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 137А, 139, 141, 143; вул.Тюлєніна, вул.Циолковського, пров.Галана, пров.Козака, пров.Полякова, пров.1 Дружби, пров.1 Жовтневий, пров.1 Мендєлєєва, пров.1 Нєкрасова, пров.1 О.Кошового, пров.2 Дружби, пров.2 Жовтневий, пров.2 Мендєлєєва, пров.2 Нєкрасова, пров.2 О.Кошового
181292 вул.Пашинська, 2, м.Коростень, Житомирська обл., 11504
школа №5, ліве крило, фойє
м.Коростень – вул.Бєляєва, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Данила Галицького, вул.Добровольського, вул.Євгена Патона, вул.Івана Огієнка, вул.Князя Володимира Мономаха, вул.Набережна, вул.Н.Сосніної, вул.Олени Теліги, вул.Пацаєва, вул.Пашинська, вул.Сергія Кемського: 80, 82, 84–86, 90, 92–94, 96–96А, 97А–100А, 102, 104–104А, 108, 110–110А, 112–112А, 114, 116, 118, 120–122, 124–126, 128/2, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 148–192; вул.Толстого, пров.Білокур Катерини, пров.Білошицького, пров.Павла Чубинського, пров.1 Набережний, пров.1 Толстого, пров.2 Толстого, пров.3 Толстого, пров.4 Толстого
181293 вул.Каштанова, 1, м.Коростень, Житомирська обл., 11502
філія міського будинку культури, актова зала
м.Коростень – вул.Каштанова, вул.Селезньова: 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162–164, 166, 168–235; вул.Сонячна, військова частина А1796
181294 вул.Селезньова, 101, м.Коростень, Житомирська обл., 11502
школа №13, спортивна зала
м.Коростень – вул.комісара Наровського, вул.Селезньова: 1–145А, 147–147А, 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167; вул.Т.Кралі, вул.Чолівська, пров.Т.Кралі
181295 вул.ст.Коростень-Житомирський, 2Б, м.Коростень, Житомирська обл., 11505
станція Коростень-Житомирський, виховна кімната
м.Коростень – вул.гетьмана П.Сагайдачного, вул.Івана Котляревського: 168–208; вул.І.Тарнавського, вул.Лісова, вул.Підпільників Дідківських, вул.ст.Коростень-Житомирський, пров.Лісовий
181296 вул.Проліскова, 18, м.Коростень, Житомирська обл., 11506
філія міського будинку культури, актова зала
м.Коростень – вул.Вишнева, вул.гетьмана І.Виговського, вул.Д.Саченка, вул.І.Кузьмінського, вул.П.Зеленого, вул.Проліскова, вул.Сингаївського, вул.Чигирівська, пров.Вишневий, пров.В.Сингаївського, пров.Д.Саченка, пров.1 І.Кузьмінського, пров.2 І.Кузьмінського
181297 вул.Сємашко, 8, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
центральна міська лікарня, фізіотерапевтичне відділення, фойє
Коростенська центральна міська лікарня
181298 вул.Жмаченко, 46, м.Коростень, Житомирська обл., 11501
відділкова лікарня, хол біля рентген кабінетів
Комунальний заклад "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради"
181299 вул.Білокоровицьке шосе, 4, м.Коростень, Житомирська обл., 11510
Коростенська виправна колонія №71, актова зала
Державна установа "Коростенська виправна колонія (№71)"
181464 вул.Грушевського, 32, с.Осни, Лугинський р-н, Житомирська обл., 11320
сільський клуб, танцювальна зала
с.Малахівка, с.Осни