Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Івано-Франківська область, Територіальний виборчий округ № 88

Дільниць - 161

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
260165 вул.Шевченка, 55, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
школа №1, малий спортивний зал
м.Городенка – вул.Андрея Шептицького, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Окуневських, вул.Будівельна, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Жибчина, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Богуна: 1–33, 35, 37–37А, 39, 41, 43; вул.Івана Котляревського, вул.Леся Мартовича, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Михайла Колодзінського, вул.Олекси Довбуша, вул.Осипа Маковея, вул.Покутська, вул.Шевченка: 1–68А;
260166 вул.Шевченка, 72, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
районний палац культури, приміщення для засідань
м.Городенка – вул.Адама Міцкевича, вул.Антона Крушельницького, вул.Василя Стуса, вул.Героїв Євромайдану, вул.Дідича Сергія, вул.Івана Боднарчука, вул.Івана Борковського, вул.Леся Курбаса, вул.Марії Слободівни, вул.Миколи Гоголя, вул.Миколи Потоцького, вул.Михайла Голинського, вул.Ринкова, вул.Спартака, вул.Степана Бандери: 1–25, 27–27А, 29; вул.Тараса Чупринки: 2–26, 28, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40, 42; вул.Шевченка: 71А–93; вул.5-ї Річниці Незалежності
260167 вул.Шкільна, 12, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
школа №2 (колишнє приміщення школи №3), актовий зал
м.Городенка – вул.Володимира Винниченка: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Володимира Івасюка, вул.Григорія Сковороди, вул.Зарічанська, вул.Івана Богуна: 34, 36, 38, 40, 42, 44–127; вул.Князя Лева, вул.Кривоноса, вул.Кринична, вул.Миколи Коперніка, вул.Остапа Левицького, вул.Отамана Лісняка, вул.Паркова, вул.Петра Васкули, вул.Семена Височана: 1–8А; вул.Симоненка Василя, вул.Тараса Чупринки: 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–90; вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Стецька, вул.1-ше Листопада, пров.Андрія Чайковського
260168 вул.Станіславська, 1, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
навчальний корпус ДНЗ "Городенківський професійний ліцей", фойє
м.Городенка – вул.Богдана Рибчука, вул.Володимира Винниченка: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–145; вул.Дмитра Яворницького, вул.Заводська, вул.Набережна, вул.Рашківська, вул.Родини Шухевичів, вул.Руданського, вул.Семена Височана: 9–20; вул.Станіславська
260169 вул.Володимира Великого, 41, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
народний дім "Просвіта", зал
м.Городенка – вул.Академіка Демчука, вул.Білика Василя, вул.Василя Сухомлинського, вул.Володимира Великого, вул.Григорія Коссака, вул.Данила Грималюка, вул.Дмитра Рудика, вул.Євгена Коновальця, вул.Зелена, вул.Івана Крип’якевича, вул.Івана Чайки, вул.Лева Бачинського, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Монастирська, вул.Монкутська, вул.Назарія Яремчука, вул.Новоселів, вул.Онуфрія Яківчика, вул.Осада Червона, вул.Підліська, вул.Радісна, вул.Романа Смеречанського, вул.Серафинецька, вул.Симона Петлюри, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Степана Бандери: 26, 28, 30–56; вул.Стефаника, вул.Теодора Замори, вул.Теофіла Глинського, вул.Українська, вул.Ярослава Курилюка, вул.1-ше Грудня
260170 вул.Незалежності, 12, смт Чернелиця, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78112
школа, спортивний зал
смт Чернелиця
260171 вул.Незалежності, 4, с.Хмелева, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78112
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Хмелева
260172 вул.Шевченка, 3, с.Вербівці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78160
школа, актовий зал
с.Вербівці
260173 вул.Миру, 73, с.Виноград, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78153
школа, актовий зал
с.Виноград
260174 вул.Незалежності, 1, с.Хвалибога, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78153
сільський клуб, актовий зал
с.Хвалибога
260175 вул.Незалежності, 24, с.Вільхівці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78113
навчально-виховний комплекс, спортивний зал
с.Вільхівці
260176 вул.Тараса Шевченка, 50А, с.Вікно, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78125
будинок культури, фойє
с.Вікно
260177 вул.Галицька, 34, с.Городниця, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78140
будинок культури, приміщення для засідань
с.Городниця
260178 вул.Галицька, 8, с.Передівання, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78140
будинок культури, приміщення для засідань
с.Передівання
260179 вул.Шевченка, 7, с.Глушків, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78127
школа, коридор
с.Глушків
260180 вул.Богдана Хмельницького, 22, с.Далешове, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78130
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Далешове
260181 вул.Богдана Хмельницького, 45, с.Дубки, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78131
будинок культури, приміщення для засідань
с.Дубки
260182 вул.Грушевського, 11, с.Колінки, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78132
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Колінки
260183 вул.Богдана Хмельницького, 34, с.Репужинці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78130
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Репужинці
260184 вул.Шкільна, 18А, с.Корнів, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78116
школа, спортивний зал
с.Корнів
260185 вул.Січових Стрільців, 31, с.Копачинці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78110
будинок культури, зал
с.Копачинці
260186 вул.Тараса Шевченка, 163, с.Котиківка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78106
будинок культури, зал
с.Котиківка
260187 вул.Грушевського, 18, с.Кунисівці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78111
школа, спортивний зал
с.Кунисівці
260188 вул.Нова, 23, с.Лука, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78117
навчально-виховний комплекс, спортивний зал
с.Лука
260189 вул.Галицька, 13А, с.Монастирок, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78117
сільський клуб, зал
с.Монастирок
260190 вул.Шевченка, 3А, с.Уніж, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78117
сільський клуб, зал
с.Уніж
260191 вул.Галицька, 30А, с.Незвисько, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78118
школа, спортивний зал
с.Незвисько
260192 вул.Лесі Українки, 59, с.Воронів, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78119
сільський клуб, фойє
с.Воронів
260193 вул.Галицька, 85А, с.Олієво-Королівка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78120
школа, їдальня
с.Олієво-Королівка
260194 вул.Стефаника, 56А, с.Олієво-Корнів, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78120
сільський клуб, зал
с.Олієво-Корнів
260195 вул.Молодіжна, 42А, с.Новоселівка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78120
сільський клуб, зал
с.Новоселівка
260196 вул.Лесі Українки, 23, с.Острівець, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78150
дитячий садок, актовий зал
с.Острівець
260197 вул.Слави, 23, с.Рогиня, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78150
сільський клуб, актовий зал
с.Рогиня
260198 вул.Шевченка, 47, с.Поточище, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78135
будинок культури, фойє
с.Поточище
260199 вул.Ольги Барчинської, 2, с.Раковець, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78114
школа, фойє
с.Раковець
260200 вул.Галицька, 54, с.Семенівка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78115
школа, спортивний зал
с.Семенівка
260201 вул.Шевченка, 18, с.Рашків, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78122
будинок культури, зал
с.Рашків
260202 вул.Грушевського, 1, с-ще Якубівка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78122
сільський клуб, зал
с-ще Якубівка
260203 вул.Українська, 100, с.Росохач, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78151
будинок культури, фойє
с.Росохач
260204 вул.Лесі Українки, 26, с.Прикмище, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78152
сільський клуб, зал
с.Прикмище
260205 вул.Грушевського, 22, с.Михальче, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78134
будинок культури, зал
с.Михальче
260206 вул.Богдана Хмельницького, 4, с.Білка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78134
сільський клуб, зал
с.Білка
260207 вул.Шевченка, 61А, с.Семаківці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78133
сільський клуб, зал
с.Семаківці
260208 вул.Сагайдачного, 7А, с.Серафинці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78142
школа, актовий зал
с.Серафинці
260209 вул.Січових Стрільців, 3, с.Слобідка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78155
сільський клуб, фойє
с.Слобідка
260210 вул.Незалежності, 27Г, с.Сороки, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78154
сільський клуб, актовий зал
с.Сороки
260211 вул.Степана Бандери, 41А, с.Стрільче, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78141
будинок культури, зал
с.Стрільче
260212 вул.Вишнева, 5, с.Пробабин, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78141
сільський клуб, фойє
с.Пробабин
260213 вул.Тараса Шевченка, 11А, с.Топорівці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78162
будинок культури, зал
с.Топорівці
260214 вул.Шевченка, 38, с.Торговиця, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78161
школа, спортивний зал
с.Торговиця
260215 вул.Незалежності, 12, с.Тишківці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78124
будинок культури, фойє
с.Тишківці
260216 вул.Грушевського, 33, с.Чернятин, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78126
будинок культури, танцювальна зала
с.Чернятин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуна, вул.Василя Стуса, вул.Вітовського, вул.Воїнів УПА, вул.Грушевського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18, 20–20А, 22, 24–28, 32–34, 38–40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 78; вул.Івана Миколайчука, вул.Івана Франка, вул.Ігора Шевчука, вул.Коцюбинського, вул.Леся Мартовича, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Професора Ганущака, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Степана Бандера, вул.Українська, вул.Федьковича, вул.Хвильового, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Юрія Неміша, вул.16 липня, вул.22 січня
260217 вул.Грушевського, 27, с.Чернятин, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78126
школа, коридор
с.Чернятин – вул.Академіка Данилюка, вул.Боднарчука, вул.Братів Морозевичів, вул.Винниченка, вул.Галана, вул.Грушевського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 31, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–77, 79; вул.Драгоманова, вул.Левицького, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Чорнобривого, вул.Чорновола
260218 вул.Галицька, 51, с.Чортовець, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78123
будинок культури, зал
с.Чортовець
260219 вул.Січових Стрільців, 58, с.Ясенів-Пільний, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78143
будинок культури, зал
с.Ясенів-Пільний – вул.Василя Матієка, вул.Вишнева, вул.Загайпільська, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Січових Стрільців
260220 вул.Січових Стрільців, 63, с.Ясенів-Пільний, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78143
школа, спортивний зал
с.Ясенів-Пільний – вул.Буковинська, вул.Варшавська, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Петра Васкули, вул.Стефаника, вул.Українська, вул.Шевченка
260221 вул.Шептицького, 24, м.Городенка, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл., 78100
Городенківська центральна районна лікарня, зал
Городенківська центральна районна лікарня
260339 вул.Олекси Довбуша, 4, с.Голосків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78231
гімназія, спортзал
с.Голосків
260340 вул.Шкільна, 19, с.Сідлище, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78233
клуб, актова зала
с.Сідлище, с.Станіславівка, с.Хоросна, с.Молодилів
260341 вул.Жовтнева, 28, с.Лісний Хлібичин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78234
будинок культури, танцювальна зала
с.Лісний Хлібичин
260342 вул.Тараса Шевченка, 19А, с.Скопівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78235
клуб, актова зала
с.Скопівка
260343 вул.Шкільна, 34А, с.Товмачик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78250
будинок культури, фойє
с.Товмачик – вул.Берегова, вул.Білика, вул.Лугова, вул.Майданська, вул.Мамутова, вул.Молодіжна, вул.Привокзальна: 1–84; вул.Рунишівська, вул.Солодка, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Шумлянська
260344 вул.Центральна, 8А, с.Іванівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78251
клуб, актова зала
с.Іванівці
260345 вул.Незалежності, 2А, с.Коршів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78240
школа, їдальня
с.Коршів
260346 вул.П.Сагайдачного, 1Б, с.Ліски, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78242
Лісківський навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Ліски
260347 вул.Січових Стрільців, 11А, с.Казанів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78241
клуб, актова зала
с.Казанів
260348 вул.Л.Українки, 1А, с.Жукотин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78237
адмінбудинок сільської ради, актова зала
с.Жукотин, с.Михалків
260349 вул.Шевченка, 20, с.Богородичин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78238
клуб, актова зала
с.Богородичин
260350 вул.Українська, 41А, с.Черемхів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78236
клуб, актова зала
с.Черемхів
260351 пл.Героїв, 2, с.Торговиця, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78226
адмінбудинок сільської ради, зал засідань
с.Торговиця
260352 вул.Т.Шевченка, 51, с.Закрівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78258
клуб, актова зала
с.Закрівці
260353 вул.Олександра Мічуріна, 18, с.П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78254
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Віночок", актова зала, 1-й поверх
с.П’ядики – вул.Василя Стефаника, вул.Михайла Грушевського, вул.Наукова, вул.Олександра Довженка, вул.Олександра Мічуріна, вул.Петра Шеремети, вул.Садова
260354 вул.Мирослава Ірчана, 2, с.П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78254
будинок культури, фойє
с.П’ядики – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гостинець, вул.Дранчівка, вул.Зарінок, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Ткачука, вул.Івана Франка, вул.Козачівка, вул.Кринички, вул.Левада, вул.Лесі Українки, вул.Леся Мартовича, вул.Мирослава Ірчана, вул.Молодіжна, вул.Надії Водоставської, вул.Олекси Довбуша, вул.Петра Сагайдачного, вул.Романа Шухевича, вул.Ропша, вул.Семенівка, вул.Симона Петлюри, вул.Степана Бандери, вул.Степана Гнатюка, вул.Степана Мельничука, вул.Тараса Шевченка
260355 вул.Михайла Грушевського, 2Д, с.Годи-Добровідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78246
клуб, актова зала
с.Годи-Добровідка
260356 вул.Лесі Українки, 1, с.Мала Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78247
клуб, актова зала
с.Мала Кам’янка
260357 вул.Центральна, 45А, с.Лісна Слобідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78257
клуб, актова зала
с.Лісна Слобідка
260358 вул.Семена Височана, 1А, с.Раківчик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78248
будинок культури, фойє
с.Раківчик
260359 вул.Тараса Шевченка, 70, с.Шепарівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78249
школа, спортивний зал
с.Шепарівці
260360 вул.Січових Стрільців, 37А, с.Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78244
ліцей, актова зала
с.Велика Кам’янка
260361 вул.Грушевського, 2А, с.Фатовець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78245
клуб, актова зала
с.Фатовець
260362 вул.Галицька, 2, с.Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78253
школа, спортзал
с.Турка, с-ще Студлів, с.Ясінки
260363 вул.Українська, 73А, с.Джурків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78252
гімназія, спортзал
с.Джурків, с.Пищаче
260364 вул.Українська, 3, смт Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78260
адмінбудинок сільської ради, актова зала
смт Гвіздець
260365 вул.Польова, ТзОВ АПФ"Левада", с.Берем’яни, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78229
ТзОВ АПФ"Левада", їдальня
с.Берем’яни
260366 вул.Івана Франка, 60, с.Остапківці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78262
клуб, актова зала
с.Остапківці
260367 вул.Тараса Шевченка, 15, с.Чехова, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78296
магазин "Мирослава", к.1
с.Чехова
260368 вул.Незалежності, 19, смт Печеніжин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78274
будинок культури, фойє
смт Печеніжин – вул.Агафії Степаняк, вул.Богдана Лепкого, вул.Дмитра Павлюка, вул.Дубовецького, вул.Дубовиця, вул.Зелена, вул.Івана Семенюка, вул.Калнишевського, вул.Козьменка, вул.Коцюбинського, вул.Леся Мартовича, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Набережна: 58–102; вул.Незалежності, вул.Прикарпатська, вул.Сірка, вул.Січинського, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Чупрея, вул.Яршиця, пров.Набережної, пров.Франка
260369 вул.Шевченка, 1, смт Печеніжин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78274
ліцей, фойє
смт Печеніжин – вул.Богуна, вул.Братів Пнівчуків, вул.Височана, вул.Вітовського, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 2–56; вул.Ольги Кобилянської, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.Шухевича, пров.Довбуша, пров.Лесі Українки, пров.Шевченка
260370 вул.Січових Стрільців, 68, с.Молодятин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78271
адміністративний будинок старостинського округу, зал засідань
с.Молодятин
260371 вул.Тараса Шевченка, 60А, с.Княждвір, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78294
ліцей, фойє
с.Княждвір
260372 вул.Тараса Шевченка, 15А, с.Кийданці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78270
гімназія, спортзал
с.Кийданці
260373 вул.Шкільна, 27, с.Королівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78214
адмінбудинок сільської ради, актова зала
с.Королівка
260374 вул.Тараса Шевченка, 40Б, с.Воскресинці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78213
народний дім, фойє
с.Воскресинці
260375 вул.Перемоги, 24, с.Корнич, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78215
будинок культури, актова зала
с.Корнич
260376 вул.Тараса Шевченка, 63, с.Грушів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78285
клуб, актова зала
с.Грушів
260377 вул.Відродження, 5А, с.Матеївці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78267
будинок культури, актова зала
с.Матеївці
260378 вул.Євгена Коновальця, 4А, с.Перерив, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78268
народний дім, актова зала
с.Перерив
260379 пров.Клубний, 1А, с.Семаківці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78291
клуб, актова зала
с.Семаківці
260380 вул.Шевченка, 4Б, с.Замулинці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78292
будинок культури, фойє
с.Замулинці
260381 вул.Н.Яремчука, 11, с.Дебеславці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78290
адмінбудинок старостинського округу, зал засідань
с.Дебеславці, с-ще Липники
260382 вул.Клубна, 2, с.Залуччя, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78284
народний дім, актова зала
с.Залуччя
260383 вул.Шевченка, 1, с.Ганнів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78283
клуб, актова зала
с.Ганнів
260384 вул.Українська, 56, с.Пилипи, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78281
народний дім, актова зала
с.Пилипи
260385 вул.Січових Стрільців, 46, с.Кропивище, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78282
клуб, актова зала
с.Кропивище
260386 вул.Миру, 2, с.Тростянка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78286
клуб, актова зала
с.Тростянка
260387 вул.Шашкевича, 98, с.Спас, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78219
ліцей, спортзал
с.Спас – вул.Берегова, вул.Березово, вул.Городиська, вул.Карганівка, вул.Квіткова: 2–15; вул.Кирничкова, вул.Кропивиська, вул.Л Українки, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Пігулівська: 1, 10–11; вул.Райська, вул.Старий Косів, вул.Тиха, вул.Хащі: 4–23А; вул.Шашкевича: 1–195А, 249А; вул.Шипунянка: 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42–44, 46, 48, 52А, 56, 60, 62–145;
260388 вул.Шашкевича, 261А, с.Спас, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78219
народний дім, актова зала
с.Спас – вул.Вінтонівка, вул.Зелена, вул.Квіткова: 16–31; вул.Ласки, вул.Лугова, вул.Мокра, вул.Пігулівська: 3–9, 13–37; вул.Теребіжна, вул.Хащі: 2; вул.Церковна, вул.Шашкевича: 197–249, 250–370; вул.Шипунянка: 1–20А, 23–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37–39В, 45, 47, 49–51, 53, 57–59, 61; вул.Шургалюка, пров.Шашкевича
260389 вул.Шахтарська, 17, с.Ковалівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78293
будинок культури, фойє
с.Ковалівка
260390 вул.Січових Стрільців, 40, с.Мишин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78280
народний дім, актова зала
с.Мишин – вул.Багняна, вул.Гірська, вул.Грушевського, вул.Долішна, вул.Івасюка: 2–2А, 4–69; вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Мочернюка, вул.Мочірна, вул.Петрука, вул.Садівнича: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13–48; вул.Січових Стрільців: 1–34, 36, 38, 44, 46–48, 50–52, 54, 56–58, 60–62; вул.Стефаника, вул.Т Шевченка, вул.Франка: 41, 45, 47–49, 51–82;
260391 вул.Січових Стрільців, 96, с.Мишин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78280
гімназія, актова зала
с.Мишин – вул.Андрусяка, вул.Баточенка, вул.Бурова, вул.Довбуша, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Івасюка: 1, 3, 77; вул.Кобилянської, вул.Кобринського, вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Луцяткова, вул.Миронюка, вул.Морічкова, вул.Набережна, вул.Попадюка, вул.Садівнича: 4, 6, 8, 10, 12; вул.Січових Стрільців: 35, 37, 39–43, 45, 49, 53, 55, 59, 65–178; вул.Франка: 1–40, 42, 46, 50; вул.Хмельницького, вул.Черемшини, вул.Шахтарська
260392 вул.Відродження, 3, с.Великий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78276
ліцей, спортзал
с.Великий Ключів – вул.Відродження, вул.Володимира Івасюка, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Євгена Коновальця, вул.Зелений Клин, вул.Івана Франка: 16, 18, 20–75; вул.Кленова: 15, 20–33; вул.Луцака, вул.Набережна, вул.Олекси Довбуша, вул.Ольги Кобилянської: 18–55; вул.Перемоги: 1–11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 27–29, 93–120, 128–138А; вул.Прикарпатська: 1–4, 6, 8, 10, 14–14А, 18; вул.Романа Косаря, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери, вул.Тараса Шевченка: 20, 23–26, 27–57; вул.Ясенова
260393 вул.Відродження, 3, с.Великий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78276
ліцей, актова зала
с.Великий Ключів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружня, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка: 1–15А, 17, 19; вул.Київська, вул.Кленова: 3–13, 17–19; вул.Коцорина, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ольги Кобилянської: 1–17; вул.Перемоги: 12–12А, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24–26, 31–92, 122; вул.Прикарпатська: 5, 7, 9, 11–13, 15–17, 20–78; вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Тараса Шевченка: 1–19, 21–22, 26А; вул.Юрія Гагаріна, вул.Якима Гушула
260394 вул.Тараса Шевченка, 24Б, с.Верхній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78216
клуб, актова зала
с.Верхній Вербіж
260395 вул.Українська, 113А, с.Нижній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78218
ліцей, фойє
с.Нижній Вербіж
260396 вул.Василя Стефаника, 40, с.Сопів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78217
будинок культури, актова зала
с.Сопів
260397 вул.Січових Стрільців, 3, с.Малий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78277
адміністративний будинок старостинського округу, актова зала
с.Малий Ключів
260398 вул.Січових Стрільців, 88, с.Марківка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78273
адміністративний будинок старостинського округу, зал засідань
с.Марківка
260399 вул.Т.Шевченка, 65, с.Рунгури, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78272
ліцей, фойє
с.Рунгури
260400 вул.Івана Франка, 39, с.Слобода, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78278
народний дім, актова зала
с.Слобода
260401 вул.Зелена, 1А, с.Ценява, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78255
будинок культури, актова зала
с.Ценява
260402 вул.Соборна, 12А, с.Підгайчики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78256
ліцей, актова зала
с.Підгайчики
260403 вул.Українська, 13А, с.Загайпіль, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78264
гімназія, актова зала
с.Загайпіль
260404 вул.Шевченка, 1А, с.Назірна, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78265
початкова школа, актова зала
с.Назірна
260405 вул.Л.Українки, 14А, с.Кобилець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78266
клуб, актова зала
с.Кобилець
260406 вул.Січових Стрільців, 12Б, с.Старий Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78261
будинок культури, актова зала
с.Старий Гвіздець
260407 вул.Тараса Шевченка, 43А, с.Малий Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78263
народний дім, актова зала
с.Малий Гвіздець
260409 вул.Пстрака, 7, смт Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78260
Гвіздецька районна лікарня №2, актова зала
Гвіздецька районна лікарня №2
260410 вул.Зелена, 1, с.Ценява, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78255
Стаціонарне відділення №1 фтизіопульмонологічного диспансеру, актова зала, корпус №2
Стаціонарне відділення №1 Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру с. Ценява
260411 вул.Привокзальна, ВК-41, с.Товмачик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78250
Коломийська ВК №41 с.Товмачик, актова зала
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)
260989 просп.Михайла Грушевського, 64, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №5, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Антона Онищука, вул.Братів Білоусів, вул.Гетьманська, вул.Кринична, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Верещинського, вул.Миколи Костомарова: 2–3; вул.Митрополита Андрея Шептицького, вул.О.Гончара, вул.Олександра Русина, вул.Олександра Скрябіна, вул.Патріарха Й.Сліпого, вул.Перемоги, вул.Полковника Морозенка, вул.Юрія Федьковича, просп.Михайла Грушевського
260990 просп.Михайла Грушевського, 94, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
ПАТ "Коломийське автотранспортне підприємство", клуб
м.Коломия – вул.Антоненка-Давидовича, вул.Братів Микитюків, вул.Василя Атаманюка, вул.Гетьмана Павла Полуботка, вул.Глибока, вул.Дмитра Рудика, вул.Івана Зубенка, вул.Івана Майданського, вул.Івана Чупрея, вул.Карпатська: 10–29, 30А, 33–39А, 43–43А, 49–55А, 57, 59, 61, 65А–67А; вул.Левка Семиренка, вул.Мелетія Кічури, вул.Миколи Костомарова: 1, 4–4А; вул.Мирослава Ірчана, вул.Народного Артиста Василя Попадюка, вул.Ранкова, вул.Рибацька, вул.Стара Дорога, вул.Юрія Шкрібляка, вул.Ярослава Веселовського
260991 вул.Карпатська, 74, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №7, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Андрія Федчука, вул.Байди Вишневецького, вул.Богдана Калиняка, вул.Бориславська, вул.Володимира Антоновича, вул.Володимира Костюка, вул.Галицька, вул.Генерала Петра Григоренка, вул.Героїв Бреста, вул.Григора Коссака, вул.Дмитра Вітовського, вул.Дністровська, вул.Дружби, вул.Дятьковецька, вул.Євгена Гребінки, вул.Заводська, вул.Закарпатська, вул.Запорізька, вул.Івана Виговського, вул.Івана Паторжинського, вул.Івана Рубчака, вул.Йосипа Стадника, вул.Кабельна, вул.Карпатська: 30, 32, 40–42, 44, 56, 58А–58Ж, 60–60Г, 62А, 68–273; вул.Кийданецька, вул.Ключівська, вул.Княждвірська, вул.Козацька, вул.Ланчинецька, вул.Миколи Хвильового, вул.Мирона Тарнавського, вул.Михайла Білоскурського, вул.Модеста Сосенка, вул.Набережна, вул.Олександра Козолія, вул.Опришківська, вул.Отамана Горука, вул.Південна, вул.Романа Купчинського, вул.Сергія Лисенка, вул.Станіславського, вул.Степана Воробця, вул.Тараса Мельничука, вул.Уманська, вул.Фабрична, вул.Шепарівська, вул.Шкільна, вул.Юрія Кибальчича
260992 вул.Олекси Довбуша, 147А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Комунальна установа "Молодіжний центр "Коломийщина", спортивний зал №2
м.Коломия – вул.Августина Волошина, вул.Антона Лотоцького, вул.Бережанська, вул.Василя Костащука, вул.Василя Петрука, вул.Вячеслава Розвадовського, вул.Гайдамацька, вул.Данила Нечая, вул.Дрогобицька, вул.Івана Карпенка-Карого, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Огієнка, вул.Кирила Трильовського, вул.Кутова, вул.Львівська, вул.Маргарити Сельської, вул.Машталера Володимира, вул.Олега Ольжича, вул.Олекси Довбуша: 39, 41–506; вул.Олекси Новаківського, вул.Олени Кульчицької, вул.Осипа Куриласа, вул.Пароха Костянтина Балицького, вул.Родини Окуневських, вул.Самбірська, вул.Софії Галечко, вул.Спаська, вул.Тодоріва Тараса, вул.Янкевича Володимира, вул.Ярослава Пстрака, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Авіатор, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Галечко, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-1, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-2, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-3, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-3А, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-4, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-4А, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Довбуша-5, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Дружба, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Дубок, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Коломийка, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Медик, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Мрія, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Яблуневий сад, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Яблунька
260993 вул.Театральна, 33, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Будинок дитячої та юнацької творчості, танцювальний зал
м.Коломия – вул.Валова: 8–45; вул.Василя Стуса, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Петра Сагайдачного, вул.Івана Вагилевича, вул.Івана Мухи, вул.Йосафата Кобринського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олекси Бахматюка, вул.Олекси Довбуша: 10–38, 40; вул.Опришка М.Драгирюка, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Пекарська, вул.Переяславська, вул.Подружжя Біберовичів, вул.Роксолани, вул.Романа Шухевича, вул.Семена Височана, вул.Тараса Шевченка, вул.Театральна, вул.Якова Головацького, пл.Відродження, пл.Вічевий Майдан, пл.Ринок, пл.Старий Ринок, пл.Тараса Шевченка
260994 вул.Івана Франка, 12, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський педагогічний коледж, спортивний зал
м.Коломия – вул.Антона Петрушевича, вул.Берегова, вул.Будівельна, вул.Василя Кархута, вул.Володимира Вернадського, вул.Вячеслава Липинського, вул.Героїв ОУН, вул.Гетьмана Кирила Розумовського, вул.Зеновія Човгана, вул.Івана Франка, вул.Каменярів, вул.Катерини Зарицької, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Кир Павла Василика, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Лісова, вул.Миколи Лебедя, вул.Отамана УГА Франца Тінкля, вул.Павла Скоропадського, вул.Петра Андрусіва, вул.Повстанців, вул.Поручника УГА М.Баклащука, вул.Рахівська, вул.Січнева, вул.Слобідська, вул.Сотні Гамалії, вул.Софіївська, вул.Степана Сулятицького, вул.Теодора Примака, вул.Українська, вул.Федора Достоєвського, вул.Чотаря УГА Флоріана Кульчицького, вул.Яремчанська, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Осмомисла
260996 вул.Миколи Леонтовича, 14, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №6, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Довга, вул.Миколи Леонтовича: 10–32; вул.Моцарта: 98–140; вул.Олександра Пушкіна, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Промінь, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Пушкіна
260997 вул.Богдана Хмельницького, 88, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський професійний ліцей сфери послуг, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Анатолія Вахнянина, вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького: 65А, 82–91; вул.Братів Томчуків, вул.Василя Авраменка, вул.Василя Витвицького, вул.Василя Міліянчука, вул.Василя Ніньовського, вул.Володимира Кубійовича, вул.Григорія Пришляка, вул.Д.Донцова, вул.Євгена Маланюка, вул.Івана Ткачука, вул.Івана Шарлая: 1–30; вул.Кам’янецька, вул.Миколи Леонтовича: 2–8; вул.Миколи Сарма-Соколовського, вул.Моцарта: 82–94; вул.Об’їзна, вул.Олени Теліги, вул.Отця Миколи Капустинського, вул.Петра Близнюка, вул.Петра Кузика, вул.П’ядицька, вул.Родини Гоянюків, вул.Сергія Єфремова, вул.Сидора Шараневича, вул.Симона Петлюри: 65–65А, 73, 75, 77–194; вул.Сотні Підгірського, вул.Степова, вул.Фелікса Барана, вул.Чорнобильська, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив П’ядики-1, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив П’ядики-1А, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив П’ядики-1Б, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив П’ядики-2, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив П’ядики-3
260998 вул.Антона Чехова, 20, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський політехнічний коледж, актовий зал
м.Коломия – вул.Антона Чехова, вул.Володимира Навроцького, вул.Гната Ковцуняка, вул.Івана Новодворського, вул.Короля Данила, вул.Михайла Павлика, вул.Моцарта: 3–77; вул.Остапа Терлецького, вул.Симона Петлюри: 5–63, 66А, 74, 76; вул.Фредеріка Шопена, "Мічурінець" садівницьке товариство, масив Франка
260999 вул.Миколи Лисенка, 11, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський індустріально-педагогічний технікум, актовий зал
м.Коломия – вул.Богдана Хмельницького: 3, 45–64, 66–68; вул.Миколи Лисенка: 1–20, 26–30, 66А; вул.Романа Шипайла, вул.Уляни Кравченко
261002 вул.Миколи Лисенка, 24, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Богдана Хмельницького: 1–1А, 11–41; вул.Миколи Лисенка: 22–24А, 32–38; вул.Січових Стрільців: 33, 35, 37, 39, 52–58А/1;
261003 пл.Привокзальна, 2А/1, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Управління надання адміністративних послуг, фронт-офіс, 2 поверх
м.Коломия – вул.Андрія Чайковського: 52–54; вул.Військова, вул.Волоська, вул.Гетьмана Петра Дорошенка, вул.Гранична, вул.Івана Підкови, вул.Івана Сірка, вул.Івана Шарлая: 41–45А; вул.Косачівська, вул.Кошового К.Гордієнка, вул.Марусі Чурай, вул.Новоміська, вул.Петра Калнишевського, вул.Полковника Семена Палія, вул.Полковника Топоровського, вул.Северина Наливайка, вул.Середня, вул.Сотника Павлюка
261004 вул.Січових Стрільців, 30, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №10, к.АІ-03 (спортзал)
м.Коломия – вул.Ольги Кобилянської, вул.Паркова, вул.Святослава Гординського, вул.Січових Стрільців: 2–32, 34, 36, 38, 40–50А; вул.Юрія Шкрумеляка: 1–15Б, 17; пл.Скорботи
261005 вул.Дмитра Яворницького, 28, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
фізкультурно-спортивний клуб "Локомотив", фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Андрія Сахарова, вул.Андрія Чайковського: 38–40, 46–50, 56; вул.Дмитра Яворницького: 20–26; вул.Степана Бандери: 45–73, 86–93;
261006 вул.Дмитра Яворницького, 9, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
ясла-садок №7, музичний зал
м.Коломия – вул.Володимира Самійленка, вул.Дмитра Яворницького: 4–15; вул.Залізнична, вул.Івана Крип’якевича: 2А–56; вул.Панаса Мирного, вул.Сотні Кривоноса, пл.Привокзальна
261007 вул.Василя Стефаника, 11А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
ясла-садок №17, музичний зал
м.Коломия – вул.Івана Богуна: 1–36;
261008 вул.Марії Заньковецької, 11, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №4, фойє, 2-й поверх
м.Коломия – вул.Василя Стефаника, вул.Марії Заньковецької, вул.Миколи Садовського, вул.Степана Бандери: 11, 13–44, 78;
261009 вул.Григорія Тютюнника, 11А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський інститут управління природними ресурсами, ауд.204
м.Коломия – вул.Гетьмана Івана Мазепи: 272–333; вул.Григорія Тютюнника, вул.Леся Гринюка, вул.Осипа Маковея, вул.Сильвестра Яричевського
261010 вул.Гетьмана Івана Мазепи, 224А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийське вище професійне училище №14, фойє, 1-й поверх
м.Коломия – вул.Архипа Тесленка, вул.Василя Симоненка, вул.Володимира Івасюка, вул.Гетьмана Івана Мазепи: 170, 172–174А, 176, 178, 180, 182, 186–271; вул.Івана Крип’якевича: 84–163А; вул.Івана Миколайчука: 1–26; вул.Королівська, вул.Лозова, вул.Михайла Вербицького, вул.Молодіжна, вул.Назарія Яремчука, вул.о.Василя Кривульчака, вул.Полковника М.Колодінського, вул.Романа Фурика, вул.Садова, вул.Сидора Воробкевича, вул.Тараса Сенюка
261011 вул.Гетьмана Івана Мазепи, 132А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №3, спортивний зал
м.Коломия – вул.Андрія Мельника, вул.Антона Монастирського, вул.Артема Веделя, вул.Василя Дядинюка, вул.Василя Касіяна, вул.Володимира Чепіля, вул.Героїв АТО, вул.Героїв УПА, вул.Гетьмана Івана Мазепи: 124–128, 130, 132–165, 171, 175А–175Б, 177, 179, 181, 183–185А; вул.Дмитра Бортнянського, вул.І.Бодруга, вул.Івана Богуна: 38–42; вул.Івана Миколайчука: 30–59; вул.Йосипа Гірняка, вул.Київська, вул.Кирила Стеценка, вул.Курінного Скуби, вул.Левка Бачинського, вул.Леся Мартовича, вул.Липова, вул.Максима Березовського, вул.Марка Черемшини, вул.Миколи Арсенича, вул.Мирослава Харкевича, вул.Олександра Олеся, вул.Полковника Різуна-Грегіта, вул.Польова, вул.Родини Крушельницьких: 25–27; вул.Семена Гулака-Артемовського, вул.Сніжна, вул.Сотні Білого, вул.Сотні Мороза, вул.Сотні Спартана, вул.Степана Бандери: 4, 6–10, 12–12Б; вул.Чернівецька, вул.Чотового Бурі
261013 бульв.Лесі Українки, 43, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал
м.Коломия – бульв.Лесі Українки, вул.Андрія Чайковського: 2–37, 42–44; вул.Олександра Довженка, вул.Юрія Шкрумеляка: 16, 18–41;
261014 вул.Євгена Коновальця, 10, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
школа №8, корпус 2, спортивний зал
м.Коломия – вул.Андрія Войнаровського, вул.Антона Княжинського, вул.Володимира Блавацького, вул.Володимира Винниченка, вул.Гетьмана Івана Мазепи: 23–27А/4, 38–122, 129А, 131–131Б; вул.Євгена Коновальця, вул.Коротка, вул.Косівська, вул.Ламана, вул.Левка Дольницького, вул.Лицарська, вул.Марії Слободівни, вул.Нестора Нижанківського, вул.Пилипа Орлика, вул.Родини Крушельницьких: 1–24Б, 28–34; вул.Степана Бандери: 1–3, 5; вул.Цегельняна
261015 вул.Адама Міцкевича, 3, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
спеціалізована школа №1, їдальня
м.Коломия – вул.Адама Міцкевича, вул.Андрія Малишка, вул.Валова: 47–67; вул.Володимира Павлусевича, вул.Гетьмана Івана Мазепи: 1–14, 34–36; вул.Дмитра Николишина, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Ірини Вільде, вул.Корнила Устияновича, вул.Максима Рильського, вул.Марійки Підгірянки, вул.Марка Кропивницького: 27, 29, 31, 33–55; вул.Михайла Лермонтова, вул.Одеська, вул.Окружна, вул.Олекси Скалозуба, вул.Павла Тичини, вул.Петра Козланюка, вул.Прокопа Мостовича, вул.Професора Б.Левицького, вул.Софрона Недільського, вул.Теофіла Грушкевича, вул.Трьох Блаженних, вул.Якова Оренштайна
261016 вул.Староміська, 5А, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
комунальне підприємство "Зеленосвіт", актовий зал
м.Коломия – вул.Бетховена, вул.Бориса Грінченка, вул.Бурштинська, вул.Василя Барвінського, вул.Весняна, вул.Володимира Сосюри, вул.Воскресінецька, вул.Григорія Сковороди, вул.Гуцульська, вул.Дениса Січинського: 1–28, 30, 32, 34–34Б, 36–38В, 40; вул.Доктора О.Козакевича, вул.Доктора Пирогова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Миколи Бенцаля, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Голинського, вул.Михайла Старицького: 1А–18Б, 20, 22, 24–24А; вул.Млинська, вул.Олекси Ковбуза, вул.Олени Кисілевської, вул.Ольги Дучимінської, вул.Павла Грабовського, вул.Родини Кузьми, вул.Родини Цісиків, вул.Романа Ставничого, вул.Станіслава Людкевича, вул.Староміська: 3–17, 30–30А, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40, 42–44А, 46–50А; вул.Стрийська, вул.Тиха, вул.Яблунівська, вул.Ярослава Барнича
261017 вул.Михайла Старицького, 31, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийська автомобільна школа ТСО України, кімната "Світлиця"
м.Коломия – вул.Анатолія Кос-Анатольського, вул.Василя Симчича, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Володимира Гнатюка, вул.Григорія Ількевича, вул.Дениса Січинського: 29–29А, 31, 33–33А, 35, 39, 41–76; вул.Доктора Володимира Білозора, вул.Івана Гонти, вул.Івана Озаркевича, вул.Іллі Рєпіна, вул.Кирила Блонського, вул.Лугова, вул.Луки Данкевича, вул.Марка Кропивницького: 4–26, 28–28А, 30, 32; вул.Миколи Аркаса, вул.Миколи Гоголя, вул.Михайла Старицького: 19, 21–21Г, 23, 25–53; вул.Олени Пчілки, вул.Петра Ніщинського, вул.Подільська, вул.Покутська, вул.Професора І.Горбачевського, вул.Професора І.Храпливого, вул.Професора Пулюя, вул.Професора Філатова, вул.Романа Рубінгера, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Старогончарна, вул.Староміська: 23–29А, 31–33А, 35, 37, 39, 41, 45, 51–94; вул.Торговиця, вул.Устима Кармелюка, пров.Вишневий
261018 вул.Івана Франка, 37, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
психіатричне відділення Коломийської ЦРЛ, їдальня
Психіатричне відділення Коломийської центральної районної лікарні
261019 вул.Івана Франка, 31, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський міжрайонний онкологічний диспансер, ординаторська
Коломийський міжрайонний онкологічний диспансер
261020 вул.Роксолани, 7, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський пологовий будинок, фойє
Коломийський пологовий будинок
261021 вул.Симона Петлюри, 66, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийська районна інфекційна лікарня, корпус 1, актовий зал
Коломийська районна інфекційна лікарня
261022 вул.Юрія Шкрумеляка, 26, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Комунальний заклад "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни", конференц-зал
Комунальний заклад "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни"
261023 вул.Родини Крушельницьких, 50, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Центральна районна лікарня, медичний клуб, фойє
Коломийська центральна районна лікарня
261024 вул.Гетьманська, 5, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78203
Коломийський міжрайонний фтизіопульмонологічний диспансер, ординаторська
Коломийський міжрайонний фтизіопульмонологічний диспансер