Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Хмельницька область, Територіальний виборчий округ № 190

Дільниць - 221

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Тараса Шевченка, 60, с. Климентовичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30433
Державна установа "Шепетівська виправна колонія (№98)"
680772 вул.Центральна, 28, с.Білецьке, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30543
школа, спортивна зала
с.Білецьке
680773 вул.Центральна, 11, с.Бражинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536
сільський клуб, мала зала
с.Бражинці
680774 вул.І.Франка, 37, с.Кіпчинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536
сільський клуб, актова зала
с.Кіпчинці
680775 вул.Шевченка, 7, с.Фадіївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536
сільський клуб, фойє
с.Фадіївка
680776 вул.Перемоги, 69А, с.Буртин, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30510
школа, спортивна зала
с.Буртин, с-ще Лісне, с.Новаки
680777 вул.Івана Франка, 6, с.Залісся, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
сільський клуб, актова зала
с.Залісся
680779 вул.Дмитрівська, 40А, с.Велика Березна, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30530
будинок культури, актова зала
с.Велика Березна
680780 вул.Земнухова, 2, с.Варварівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30532
сільський клуб, актова зала
с.Варварівка
680781 вул.Чапаєва, 2, с.Адамів, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30530
сільський клуб, фойє
с.Адамів
680782 вул.Чкалова, 27Б, с.Радісне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
медичний пункт, к.2
с.Радісне
680783 вул.Соборна, 23/1, корп.А, с.Великі Каленичі, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30521
сільський клуб, мала зала
с.Великі Каленичі, с.Малі Каленичі
680784 вул.Шевченка, 14А, с.Коханівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30521
сільський клуб, мала зала
с.Коханівка
680785 вул.Дружби, 1А, с.Воробіївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30545
сільський клуб, актова зала
с.Воробіївка
680786 вул.Шевченка, 11, с.Котелянка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30534
школа, спортивна зала
с.Котелянка
680787 вул.Л.Войтюк, 21А, с.Котюржинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514
школа, їдальня
с.Котюржинці
680788 вул.Л.Українки, 20А, с.Блидні, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514
сільський клуб, актова зала
с.Блидні
680789 вул.Терешкової, 68, с.Кустівці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542
будинок культури, актова зала
с.Кустівці
680790 вул.Шевченка, 70, с.Голубча, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542
сільський клуб, фойє
с.Голубча
680791 вул.Пролетарська, 45, с.Москалівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542
сільський клуб, актова зала
с.Москалівка
680792 вул.Лесі Українки, 20, с.Москвитянівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30541
сільська рада, зала засідань
с.Мала Шкарівка, с.Москвитянівка
680793 вул.Миру, 4, с.Микулин, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30525
сільська рада, зала засідань
с.Микулин
680794 вул.Соборна, 5, с.Новолабунь, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30522
сільський клуб, актова зала
с.Новолабунь
680795 вул.Соборна, 76/1, с.Титьків, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30523
Фельшерсько-акушерський пункт, актова зала
с.Титьків
680796 вул.Соборна, 1, с.Юровщина, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30522
Адміністративний будинок старости, актова зала
с.Троєщина, с.Юровщина
680797 вул.Соборна, 122, с.Новоселиця, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30533
ліцей, фойє
с.Новоселиця – вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Комсомольська, вул.Лесі Українки, вул.Петровського, вул.Соборна: 1–155, 157–157А, 161, 167–167А, 171; вул.Суворова, вул.Юзькова
680798 вул.Соборна, 150, с.Новоселиця, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30533
будинок культури, фойє
с.Новоселиця – вул.Братська, вул.Димніча, вул.Калініна, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Мічуріна, вул.Островського, вул.Соборна: 156, 158–160, 162–164, 168–170, 172–204; вул.Цаболової, вул.Шевцової, вул.Шевченка
680799 вул.Центральна, 2, с.Дубовий Гай, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30532
адмінбудинок колишнього ВСАТ "Новоселицьке", к.2
с.Дубовий Гай
680800 вул.Шевченка, 77, с.Онацьківці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30544
будинок культури, фойє
с.Онацьківці, с.Храбузна
680801 вул.Л.Українки, 95, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
Районний будинок культури, дискозала
м.Полонне – вул.Гоголя, вул.Десятинна, вул.ім.Н.Говорун, вул.Київська: 1–21, 24–26, 28, 30–30 к.А, 32, 34, 36, 37 к.А–59; вул.Князя Романа, вул.Космонавтів, вул.Купріна, вул.Л.Українки: 31, 33, 35, 37, 41–41 к.Б, 43–43 к.А, 45, 47, 49, 51–53, 55, 59, 61, 63, 65–69, 71–73, 75–77, 79, 81–83, 85, 89, 111 к.А–143, 156, 158, 164, 174, 176–178, 182–184, 188, 190, 194, 196, 200; вул.Некрасова, вул.Низька, вул.Паркова, вул.П.Маркіша, вул.Поліська, вул.Старченка, вул.Степана Бандери: 1–25; вул.Толбухіна, вул.Тухачевського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Юзькова
680802 вул.Ходякова, 86, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
школа №3, спортивна зала
м.Полонне – вул.Бортницька, вул.Василя Остапчука, вул.Василя Симоненка, вул.Виговського, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.М.Чурай, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Привокзальна: 5–7 к.А, 9, 26А; вул.Романа Шухевича, вул.Соборна: 2–4, 6, 8, 10, 12–69; вул.Тернова, вул.Ходякова: 37, 39, 41–136; вул.Чайковського, пров.Матросова, пров.Пирогова
680803 вул.Л.Українки, 199, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
школа №4, фойє
м.Полонне – вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Гончара, вул.Горошківська, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Довгалі, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Л.Українки: 147–155, 157, 159–163, 165–173, 175, 179–181 к.А, 185–187, 189, 191–193, 195, 197–199 к.А, 201–286; вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Остряниці, вул.Роксолани, вул.Свободи, вул.Сибірякова, вул.Соборна: 1–1 к.А, 5, 7–7/1, 9, 11; вул.Спортивна, вул.Толстого: 111–162; вул.Ходякова: 1–36, 38, 40; вул.Хойнацького, вул.Хоморецька, вул.Черняхівського, вул.Чумацька, вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Л.Українки, пров.Ходякова, тупик Хоморецький
680804 вул.Заводська, 16, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
Інклюзивно-ресурсний цент ДНЗ №3 "Дружба", актова зала
м.Полонне – вул.Вербицького, вул.Волинська, вул.Дружня, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Короленка, вул.Костюшка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Привокзальна: 1–4, 8, 11–26, 28–173А; вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна
680805 вул.Академіка Герасимчука, 243, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
Полонський НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ", актова зала
м.Полонне – вул.Академіка Герасимчука, вул.Гончаренка, вул.Кам’яна, вул.Косачів, вул.Ломоносова, вул.Олени Пчілки, вул.Пісочна, вул.Правохоморна, вул.Робітнича, вул.Степана Бандери: 26–79; вул.Тичини, пров.В’язки
680806 вул.Пушкіна, 151, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
школа №7, спортивна зала
м.Полонне – вул.Гонти, вул.Декабристів, вул.Зарічна, вул.Карповщинська, вул.Княгині Ольги, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Супутника, вул.Толстого: 1–110; пров.Гонти, пров.Зарічний, пров.І Гонти, пров.І Пушкіна, пров.І Толстого, пров.К.Цеткін, тупик Пушкіна, тупик Толстого
680807 вул.Л.Українки, 108, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
школа №2, спортивна зала
м.Полонне – вул.Вітковського, вул.Гвардійська, вул.Генерала Григоренка: 20–40 к.Б; вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Київська: 22–23, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Л.Українки: 1 к.С–30, 32, 34, 36, 38–40 к.Б, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56–58, 60, 62, 64–64 к.А, 70, 74, 78, 80, 84, 86–88, 92–106А; вул.Миропільська, вул.Новорічна, вул.Сковороди, вул.Чехова, вул.Ш.Алейхема, пров.Мануїльського
680808 вул.Забілінська, 79, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501
школа №6, спортивна зала
м.Полонне – вул.Беркути, вул.Генерала Григоренка: 2–18; вул.Гончарна, вул.Драгоманова, вул.Забілінська, вул.Івана Кожедуба, вул.Лео Мола, вул.Лисогірська, вул.Лугова, пров.Мічуріна
680809 вул.Шкільна, 21, корп.а, с.Ганнусине, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520
Сільський клуб, фойє
с.Ганнусине
680810 вул.Перемоги, 37, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
Понінківський професійний ліцей, спортивна зала
смт Понінка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Майдану: 1–74, 76–78, 80; вул.Горького, вул.Зелена, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Л.Українки, вул.Островського: 2–34; вул.Перемоги: 1–54, 56, 58; вул.Півнюка: 1–21, 23–27, 29; вул.Піонерська, вул.Соколова, вул.Шевченка: 1–20, 22, 24–26; пров.Б.Хмельницького, пров.Островського, пров.Папірників
680811 вул.Будівельників, 2А, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
дитячий садок №2 "Барвінок", спортивна зала
смт Понінка – вул.Будівельників, вул.Грушевського, вул.Польова, вул.Садова, пров.Грушевського
680812 вул.Папірників, 20, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
початкова школа, фойє
смт Понінка – вул.Бердичівська, вул.Ватутіна, вул.Вербицького, вул.І.Франка, вул.Курчатова, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Островського: 35–100; вул.Папірників: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14, 16, 20–62; вул.Поліська, вул.Чубинського, вул.Шкільна, пров.І.Франка
680813 вул.Перемоги, 51, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
селищна рада, актова зала
смт Понінка – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Папірників: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 64–90; вул.Партизанська, вул.Перемоги: 55, 57, 59–76; вул.Півнюка: 22, 28, 30–59; вул.Пушкіна, вул.Річкова, вул.Стуса, вул.Фруктова, пров.Залізничний, пров.Пушкіна, пров.Стуса
680814 вул.Боженка, 9, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
школа, каб.2
смт Понінка – вул.Боженка, вул.Гонти, вул.Зарічна, вул.Космодем’янської, вул.Кошового, вул.Пугачова, вул.Суворова, пров.Боженка
680815 вул.Героїв Майдану, 129, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511
контора деревообробного цеху, к.1
смт Понінка – вул.Бегми, вул.Героїв Майдану: 75, 79, 81–154; вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка: 21, 23, 27–45; пров.Героїв Майдану, пров.Набережний, пров.Чапаєва
680816 вул.Калініна, 35, с.Лодзянівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30512
сільський клуб, фойє
с.Липівка, с.Лодзянівка
680817 вул.Гагаріна, 3, с.Прислуч, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30535
школа, спортивна зала
с.Прислуч, с.Колосівка
680819 вул.Перемоги, 25, с.Любомирка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30535
сільський клуб, актова зала
с.Любомирка
680820 вул.Б.Хмельницького, 8, с.Роговичі, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520
дитячий садок "Берізка", актова зала
с.Роговичі
680821 вул.Лесі Українки, 49, с.Сягрів, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520
сільський клуб, фойє
с.Сягрів
680822 вул.Олега Кошового, 27, с.Червоне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520
школа, фойє
с.Червоне
680823 вул.Колгоспна, 17, с.Сасанівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30526
школа, фойє
с.Сасанівка, с.Крачанівка
680824 вул.Сонячна, 7, с.Бачманівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30019
магазин
с.Бачманівка
680825 вул.Миру, 5А, с.Берездів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30053
будинок культури, фойє, к.2
с.Берездів, с.Модестівка
680826 вул.Миру, 5А, с.Берездів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30053
глядацький зал, к.4
с.Зубівщина, с.Михайлівка, с.Селичів
680827 вул.Шкільна, 42, с.Варварівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30016
сільська рада, актовий зал, к.2
с.Варварівка
680828 вул.Церковна, 2, с.Голики, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30017
сільський клуб, фойє, к.2
с.Голики
680829 вул.Шкільна, 1А, с.Великий Правутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30055
школа, фойє, к.2
с.Великий Правутин
680830 вул.Тараса Шевченка, 25, с.Великий Скнит, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30023
сільський клуб, фойє, к.2
с.Великий Скнит
680831 вул.Перемоги, 4, с.Нараївка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30023
сільський клуб, фойє, к.2
с.Нараївка
680832 вул.Церковна, 148, с.Рівки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30024
школа, фойє, к.2
с.Рівки
680833 вул.В’ячеслава Чорновола, 1А, с.Волиця, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30071
школа, фойє, к.2
с.Волиця
680834 вул.Центральна, 1А, с.Губельці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30071
школа, фойє, к.2
с.Губельці
680835 вул.Миру, 16, с.Ганнопіль, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030
будинок культури, фойє, к.2
с.Ганнопіль, с.Глинники
680836 вул.Козацька, 46, с.Досін, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030
сільський клуб, фойє, к.2
с.Досін
680837 вул.Лесі Українки, 1, с.Соснівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030
будинок культури, фойє, к.2
с.Соснівка
680838 вул.Зарічна, 61, с.Хоросток, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30032
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Хоросток
680839 вул.Шкільна, 1А, с.Головлі, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30060
будинок культури, фойє, к.2
с.Головлі, с.Нижні Головлі
680840 вул.Шкільна, 3, с.Гориця, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30084
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2
с.Гориця
680841 вул.Лісова, 1, с.Красностав, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30085
школа, фойє, к.2
с.Красностав
680842 вул.В’ячеслава Чорновола, 112, с.Довжки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30022
школа, спортивна зала, к.2
с.Довжки
680843 вул.Перемоги, 80, с.Дяків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30057
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Дяків
680844 вул.Гагаріна, 68, с.Красносілка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30057
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Красносілка
680845 вул.Шевченка, 3, с.Жуків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30075
навчально-виховний комплекс, фойє, к.2
с.Жуків
680846 вул.Валі Котика, 8А, с.Іванівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30074
сільська рада, зал засідань, к.2
с.Іванівка
680847 вул.Богдана Хмельницького, 1А, с.Пузирки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30074
сільський клуб, фойє, к.2
с.Пузирки
680848 вул.Козацький Шлях, 24А, с.Киликиїв, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30042
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2
с.Киликиїв
680849 вул.Шевченка, 1, с.Клепачі, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30036
будинок культури, фойє, к.2
с.Клепачі
680850 вул.Богдана Хмельницького, 98, с.Крупець, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30068
будинок культури, фойє, к.2
с.Крупець
680851 вул.Ганни Охман, 33А, с.Стригани, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30069
школа, фойє, к.2
с.Стригани
680852 вул.Садова, 8, с.Дідова Гора, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30061
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Дідова Гора, с.Потереба
680853 вул.Шкільна, 5, с.Лисиче, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30061
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Лисиче
680854 вул.Садова, 2, с.Малий Правутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30056
сільський клуб, глядацька зала, к.2
с.Малий Правутин
680855 вул.Сонячна, 1, с.Малий Скнит, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30020
Будинок культури, к.2
с.Малий Скнит, с.Шатерники
680856 вул.Вишнева, 59, с.Манятин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30086
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2
с.Манятин
680857 вул.Ватутіна, 12, с.Яблунівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30087
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Яблунівка
680858 вул.Пушкіна, 47А, с.Марачівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30019
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Марачівка
680859 вул.Центральна, 74, с.Миньківці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018
сільська рада, зал засідань, к.2
с.Миньківці
680860 вул.Партизанська, 69, с.Романіни, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018
магазин, торговий зал, к.2
с.Романіни
680861 вул.Чкалова, 47, с.Шевченко, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Шевченко
680862 вул.Центральна, 63, с.Мирутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30051
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2
с.Мирутин
680863 вул.Перемоги, 1А, с.Плоска, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30051
будинок культури, фойє, к.2
с.Плоска
680864 вул.Шкільна, 22А, с.Мухарів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30043
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2
с.Мухарів, с.Улянівка
680865 вул.Івана Федоровича Кузьмука, 58, с.Дятилівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30080
сільський клуб, фойє, к.2
с.Дятилівка
680866 вул.Перемоги, 2А, с.Ногачівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30080
сільський клуб, фойє, к.2
с.Ногачівка
680867 вул.Вишнева, 51, с.Піддубці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30040
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Піддубці, с.Веселинівка, с.Тростянець
680868 вул.Шкільна, 1А, с.Печиводи, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30041
приміщення сільської ради, зал засідань, к.1
с.Печиводи, с.Шагова
680869 вул.Шевченка, 7, с.Колом’є, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30066
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Колом’є
680870 вул.Лесі Українки, 23А, с.Комарівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30065
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Комарівка, с.Хоровиця
680871 вул.Вишнева, 38, с.Полянь, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30065
сільський клуб, фойє, к.2
с.Полянь
680872 вул.Лісна, 2А, с.Сьомаки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30081
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Сьомаки
680873 вул.Зелена, 3А, с.Кутки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30045
сільський клуб, глядацька зала, к.2
с.Кутки
680874 вул.Шкільна, 1А, с.Ставичани, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30045
навчально-виховний комплекс, фойє, к.2
с.Ставичани
680875 вул.Перемоги, 93В, с.Старий Кривин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30063
будинок культури, глядацький зал, к.2
с.Старий Кривин, с.Новий Кривин
680876 вул.Нікітчука, 6А, с.Вачів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30073
сільський клуб, фойє
с.Вачів
680877 вул.Молодіжна, 86, с.Перемишель, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30073
навчально-виховний комплекс, фойє, к.2
с.Перемишель
680878 вул.Шкільна, 10, с.Улашанівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30070
навчально-виховний комплекс, фойє, к.2
с.Улашанівка
680879 вул.Шевченка, 28, с.Бесідки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30046
магазин, торговий зал, к.2
с.Бесідки
680880 вул.Поштова, 1А, с.Хвощівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30046
сільська рада, зал засідань, к.2
с.Хвощівка
680881 вул.Незалежності, 103, с.Понора, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30034
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Понора
680882 вул.Кузнєцова, 31А, с.Прикордонна Улашанівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30033
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Прикордонна Улашанівка
680883 вул.Шевченка, 36А, с.Хоняків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30033
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Хоняків
680884 вул.Михайлова, 50, с.Гута, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30082
сільський клуб, к.2
с.Гута
680885 вул.Богдана Хмельницького, 5, с.Пашуки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30035
навчально-виховне об’єднання, фойє, к.2
с.Пашуки
680886 вул.Перемоги, 3, с.Хоровець, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30082
сільський клуб, глядацька зала, к2
с.Хоровець
680887 вул.Визволителів, 50, с.Кам’янка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30015
сільський клуб, глядацький зал, к.2
с.Кам’янка
680888 вул.Михайлова, 13А, с.Ташки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30014
сільський клуб, фойє, к.2
с.Ташки
680889 вул.Незалежності, 1, с.Цвітоха, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30014
навчально-виховне об’єднання, фойє, к.2
с.Цвітоха
681204 вул.Шкільна, 12, с.Велика Шкарівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30444
школа, фойє
с.Велика Шкарівка, с.Курганівка
681205 вул.Козацька, 1, с.Онишківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30457
сільський клуб, фойє
с.Онишківці
681206 вул.Центральна, 50А, с.Велика Рішнівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30450
школа, фойє
с.Велика Рішнівка
681207 вул.Перемоги, 34А, с.Коса Рішнівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30417
сільський клуб, актова зала
с.Коса Рішнівка
681208 вул.Горького, 14А, с.Сошки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30427
пункт прийому хворих, оглядовий кабінет
с.Сошки
681209 вул.Центральна, 32, с.Вербівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30444
школа, фойє
с.Вербівці
681210 вул.Островського, 118, с.Вишневе, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30445
сільський клуб, актова зала
с.Вишневе, с.Сульжин
681211 вул.Садова, 29, с.Вовківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30425
будинок культури, актова зала
с.Вовківці, с.Вовківчики
681212 вул.Данченка, 1Б, с.Городнявка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30413
будинок культури, фойє
с.Городнявка
681213 вул.Тарасівка, 1, с.Бронники, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30439
ФАП, оглядовий кабінет
с.Бронники
681214 вул.Центральна, 26Б, с.Дубіївка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30414
сільський клуб, актова зала
с.Дубіївка
681215 вул.Островського, 13Б, с.Заморочення, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30414
сільський клуб, актова зала
с.Заморочення
681216 вул.Заводська, 3А, с.Червоний Цвіт, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30415
сільський клуб, фойє
с.Червоний Цвіт
681217 вул.П’яскорського, 77/1, с.Городище, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423
будинок культури, фойє
с.Городище
681218 вул.Польова, 18, с.Красносілка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423
сільський клуб, актова зала
с.Красносілка
681219 вул.Радгоспна, 13, с.Пашуки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423
сільський клуб, актова зала
с.Пашуки
681220 вул.Центральна, 52, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455
школа, фойє
смт Гриців – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.З.Космодем’янської, вул.І.Богуна, вул.Ільченка, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Партизанська, вул.Починка, вул.Свободи, вул.Тітова, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Свободи, пров.Український, пров.Центральний
681221 вул.В.Терешкової, 13, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455
будинок культури, актова зала
смт Гриців – вул.Білка, вул.В.Котика, вул.Володимирська, вул.В.Терешкової, вул.Гаревського, вул.Горанська, вул.Забілецька, вул.Заводська, вул.Корчагіна, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Широка, пров.Терешкової
681222 вул.Миру, 8, с.Корпилівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30478
сільський клуб, актова зала
с.Корпилівка
681223 вул.Валі Котика, 1А, с.Корчик, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30411
будинок культури, актова зала
с.Корчик
681224 вул.Островського, 1В, с.Хутір, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30412
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядовий кабінет
с.Хутір
681225 вул.Партизанська, 38, с.Романів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30411
ФАП, оглядовий кабінет
с.Романів
681226 вул.Сергія Оврашка, 2А, с.Коськів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30454
будинок культури, актова зала
с.Коськів
681227 вул.Центральна, 1Д, с.Лотівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30453
будинок культури, актова зала
с.Лотівка, с.Саверці
681228 вул.Коськовецька, 53, с.Ленківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30443
будинок культури, актова зала
с.Ленківці, с.Степ
681229 вул.Центральна, 17Б, с.Мокіївці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440
будинок культури, актова зала
с.Мокіївці
681230 вул.Центральна, 37А, с.Білопіль, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440
сільський клуб, актова зала
с.Білопіль
681231 вул.Центральна, 21А, с.Пиляї, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440
сільський клуб, актова зала
с.Пиляї
681232 вул.Островського, 1Б, с.Михайлючка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30416
будинок культури, актова зала
с.Михайлючка
681233 вул.Центральна, 40, с.Майдан-Лабунь, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30416
сільський клуб, актова зала
с.Майдан-Лабунь
681234 вул.Центральна, 28Б, с.Цмівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30418
сільський клуб, актова зала
с.Конотоп, с.Цмівка
681235 вул.Українська, 2Б, с.Судимонт, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30460
ФАП, оглядовий кабінет
с.Судимонт
681236 вул.Гагаріна, 1Б, с.Хмелівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30461
ФАП, оглядовий кабінет
с.Хмелівка
681237 вул.М. Франчука, 29А, с.Жолудки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30467
сільський клуб, актова зала
с.Новичі, с.Жолудки
681238 вул.Лісова, 1, с.Мальованка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30468
сільський клуб, актова зала
с.Мальованка
681239 вул.Молодіжна, 8А, с.Поляна, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30438
будинок культури, актова зала
с.Поляна
681240 вул.Миру, 5, с.Плесна, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30421
школа, спортивний зал
с.Плесна
681241 вул.Миру, 22Б, с.Жилинці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30422
сільський клуб, актова зала
с.Жилинці
681242 вул.Чкалова, 16, с.Пліщин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30420
будинок культури, актова зала
с.Пліщин
681243 вул.Церковна, 37, с.Рилівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30410
будинок культури, актова зала
с.Рилівка, с.Цвіт
681244 вул.Л. Українки, 15, с.Сенігів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30410
сільський клуб, актова зала
с.Круглик, с.Сенігів
681245 вул.Шкільна, 42, с.Орлинці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452
дитячий садок, актова зала
с.Орлинці
681246 вул.Українська, 4, с.Устянівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452
пункт прийому хворих, оглядовий кабінет
с.Устянівка
681247 вул.Центральна, 6, с.Рожична, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452
сільський клуб, актова зала
с.Рожична
681248 вул.Дружби, 16, с.Брикуля, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447
медичний пункт тимчасового базування, оглядовий кабінет
с.Брикуля
681249 вул.Молодіжна, 3, с.Лавринівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447
будинок культури, актова зала
с.Лавринівці
681250 вул.Молодіжна, 28, с.Лавринівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447
школа, кабінет початкових класів
с.Старі Бейзими
681251 вул.Ювілейна, 2, с.Марківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447
сільський клуб, актова зала
с.Марківці
681252 вул.Миру, 118Б, с.Серединці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30426
будинок культури, актова зала
с.Серединці
681253 вул.Слюсара, 48, с.Березне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30426
пункт прийому хворих, фойє
с.Березне
681254 вул.Героїв Майдану, 65, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430
будинок культури, мала актова зала
с.Судилків – вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Майдану: 26–132; вул.Гранітна, вул.Дмитра Сидорова, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Франка, вул.К. Тімірязєва, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Панаса Мирного, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Симона Петлюри, вул.Толстого, вул.Українська: 1–21; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Юрія Гагаріна: 34–36, 38–42, 44, 46–183; пров.Героїв Майдану, пров.Гранітний
681255 вул.Шкільна, 1А, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430
школа, спортивний зал
с.Судилків – вул.Андрія Пономарчука, вул.Білокриницька, вул.Героїв Майдану: 1–25; вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Красносільська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олексія Почтового, вул.П’яскорського, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Т.Бульби, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юрія Гагаріна: 1–33, 37, 43, 45; вул.50 річчя Перемоги, пров.Красносільський, пров.Т. Бульби, пров.Шевченка, пров.Юрія Гагаріна
681256 вул.Б. Хмельницького, 59, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430
школа, каб.1
с.Судилків – вул.Б. Хмельницького, вул.Бриківська, вул.В. Котика, вул.Ватутіна, вул.Віктора Лінника, вул.Козацька, вул.Ліни Костенко, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Петра Дорошенка, вул.Польова, вул.Українська: 23–52; вул.Ярослава Мудрого, пров.Ватутіна, пров.Український
681257 вул.Шарова, 21, с.Білокриниччя, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30432
сільський клуб, актова зала
с.Білокриниччя
681258 вул.Тараса Шевченка, 8, с.Климентовичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30464
сільський клуб, актова зала
с.Климентовичі – вул.В. Котика, вул.Ліни Костенко, вул.Лісова, вул.Старкова, вул.Тараса Шевченка: 1–49; вул.Юрія Гагаріна
681259 вул.Ігоря Ляшенка, 63А, с.Лозичне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430
сільський клуб, фойє
с.Лозичне
681260 вул.Тараса Шевченка, 38, с.Рудня-Новенька, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30433
школа, каб.2
с.Рудня-Новенька
681261 вул.Центральна, 28А, с.Хролин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30434
школа, спортивний зал
с.Хролин
681262 вул.Андрія Молодики, 6, с.Велика Медведівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30435
школа, спортивний зал
с.Велика Медведівка
681263 вул.Центральна, 16А, с.Траулин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30436
школа, спортивна зала
с.Траулин
681264 вул.Партизанська, 15А, с.Савичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30466
сільський клуб, актова зала
с.Купине, с.Савичі
681265 вул.Центральна, 10, с.Чотирбоки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30442
будинок культури, актовий зал
с.Чотирбоки
681266 Шепетівська виправна колонія №98, с.Климентовичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30433
Шепетівська виправна колонія №98, клуб для засуджених, актова зала, 2-й поверх
державна установа "Шепетівська виправна колонія (№98)"
681391 вул.Князів Сангушків, 116, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
славутське лісництво, актовий зал
м.Славута – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Ганнопільське шосе, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Князів Сангушків: 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108–177; вул.Маршала Жукова, вул.Михайла Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Східна, вул.Шепетівська, пров.Будівельний, пров.Маршала Жукова, пров.Михайла Ломоносова, пров.Привокзальний
681392 вул.Миру, 69, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа №4, актовий зал
м.Славута – вул.Григорія Варавіна, вул.Миру: 15–19, 21, 27, 29–29А, 31, 33, 35–152; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олеся Гончара, вул.Приміська, вул.Спаська, вул.Федора Михайлова, пров.Миколи Кузнєцова, пров.Федора Михайлова, пров.Шкільний
681393 вул.Козацька, 122, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
клуб АТ "Комбінат "Будфарфор", актовий зал
м.Славута – вул.Антона Одухи, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Франка, вул.Козацька: 72, 74, 76, 78, 82–200; вул.Лева Толстого, вул.Миньковецька, вул.Поліська
681394 вул.Князів Сангушків, 8А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
Славутська міська станція юних техніків, вестибюль першого поверху
м.Славута – вул.Івана Мічуріна, вул.Князів Сангушків: 1–65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107; вул.Миколи Амосова, вул.Олександра Пушкіна, вул.Пилипа Орлика, пров.Івана Мічуріна, пров.Князів Сангушків, пров.Пилипа Орлика
681395 вул.Острозька, 6А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
дитячо-юнацька спортивна школа, великий спортзал
м.Славута – вул.Волинська: 1–58, 60, 62, 64; вул.Івана Котляревського, вул.Кобзарська, вул.Миколи Островського, вул.Миру: 2–14, 20, 22–26, 28, 30, 32, 34; вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Олександра Суворова, вул.Острозька, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Тараса Шевченка, пров.Тараса Шевченка
681396 пл.Тараса Шевченка, 3, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
кінотеарт ім.Т.Г.Шевченка, фойє
м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Воля, вул.Данила Галицького, вул.Затишна, вул.Злагоди, вул.Козацька: 2–34; вул.Поліни Осипенко, вул.Середня Гребля, вул.Церковна, вул.Шолом Алейхема, пл.Тараса Шевченка, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Новомісний, пров.Партизанський, пров.Робітничий
681397 вул.Козацька, 36, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
НВК "Школа-гімназія", актовий зал
м.Славута – вул.Валерія Чкалова: 1–13, 15, 17–67; вул.Козацька: 37–71, 73, 75, 77, 79; вул.Соборності: 5–32А;
681398 вул.Садова, 17, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
ЖЕК №2, фойє
м.Славута – вул.Ізяславська: 5–21;
681399 вул.Ярослава Мудрого, 59, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа №9, актовий зал
м.Славута – вул.Валерія Чкалова: 14, 16; вул.Ізяславська: 1–4, 23–25; вул.Ярослава Мудрого: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–49, 51–53, 55–75(гуртожиток);
681400 вул.Ярослава Мудрого, 60, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа-гімназія №5, спортзал
м.Славута – вул.Гвардійська, вул.Садова
681401 вул.Гната Кузовкова, 19, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
спорткомплекс, фойє правого крила
м.Славута – вул.Антона Сокола: 8–47; вул.Гната Кузовкова: 2–15, 20–26; вул.Соборності: 33–49;
681402 вул.Гната Кузовкова, 19, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
спорткомплекс, фойє лівого крила
м.Славута – вул.Антона Сокола: 1–6;
681403 вул.Гната Кузовкова, 12, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа №1, актовий зал
м.Славута – вул.Гната Кузовкова: 16–18; вул.Лісна, вул.Михайла Грушевського: 1–67, 70, 72; вул.Ярослава Мудрого: 1–28, 30–30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 50, 54; пров.Ярослава Мудрого
681404 вул.Богдана Хмельницького, 89, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
районний будинок культури, актовий зал
м.Славута – вул.Антона Сокола: 7; вул.Богдана Хмельницького: 25, 27, 29–29Б, 31, 33, 35, 37, 39–96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110; вул.Здоров’я, вул.Миколи Ватутіна, вул.Миколи Гоголя, вул.Михайла Грушевського: 69, 71, 73–127; вул.Михайла Остапчука, вул.Олександра Максимчука, вул.8 Березня, пров.8 Березня
681405 вул.Марії Лисенко, 2А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа №3, спортзал
м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 97–97А, 99, 101, 103, 105, 109, 111–130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 144; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Волинська: 59, 61, 63, 65–128; вул.Горинська, вул.Лазаря Паперника, вул.Марії Лисенко, вул.Михайла Кутузова, вул.Монастирська, пров.Богдана Хмельницького, пров.Горинський, пров.Лазаря Паперника
681406 вул.Перемоги, 17, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
школа №7, спортзал
м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 131, 135, 137, 139, 141А, 143, 146–156; вул.Василя Стуса, вул.Григорія Сковороди: 1–55; вул.Джерельна, вул.Михайла Лермонтова, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Довженка, вул.Перемоги: 1–29; вул.Соснова, вул.Чумацька, пров.Григорія Сковороди, пров.Джерельний, пров.Заводський, пров.Зарічний, пров.Олега Кошового, пров.Сосновий
681407 вул.Зарічна, 27, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
ДНЗ №3, актовий зал
м.Славута – вул.Григорія Сковороди: 56–114; вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Лісовий кордон, вул.Перемоги: 31–39; вул.Плотиче
681408 вул.Соборності, 32, м.Славута, Хмельницька обл., 30000
славутська ЦРЛ, фойє лікувального корпусу №2
Славутська центральна районна лікарня
681537 вул.Горького, 44, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401
школа №8, їдальня.
м.Шепетівка – вул.Героїв Небесної Сотні: 132–167; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Євгена Коновальця, вул.Загребельна, вул.Казарма 394 км, вул.Леонтовича, вул.Нахімова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15–81; вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Фадєєва, вул.Яворинцького, вул.2-а Привокзальна, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Павла Чубинського, СТ"Корчагінець"вул.Залізнична
681538 шосе Новоград-Волинське, 30, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401
Шепетівське міжрайонне управління водного господарства, актова зала
м.Шепетівка – вул.Володі Ковальчука, вул.Івана Піддубного, вул.Комарова, вул.Косецька, вул.Лісова, вул.Новоградська, вул.Одухи, вул.Павла Чубинського: 2, 4, 6–6 к.А, 8–10, 12, 14, 83–161; вул.Партизанська, вул.Петрова, вул.Руслана Мазунова, вул.Чехова, пров.Косецький, пров.Лісовий, пров.Одухи, пров.Партизанський, пров.Разіна, пров.Чехова, шосе Новоград-Волинське, 115 км
681539 вул.Залізнична, 71, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401
Спортзал "Локомотив", спортивна зала.
м.Шепетівка – вул.Глібова, вул.Залізнична: 32, 44–46, 48–82, 91, 93, 95, 109–127; вул.Першотравнева: 43–108; вул.Петра Дорошенка: 57–65, 67–82, 86–100; вул.Полубоярова, вул.Хвильового, вул.1-а Привокзальна: 35–43; пров.Залізничний, пров.Хвильового, просп.Миру: 1–6 к.Б, 8;
681540 вул.Героїв Небесної Сотні, 96, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
школа №6, їдальня.
м.Шепетівка – вул.Бєгоулєва, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Небесної Сотні: 94–126; вул.Залізнична: 1–31, 33–43, 47; вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.Миколи Амосова, вул.Олександра Тимошишина, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 1–42; вул.Петра Дорошенка: 1–54, 66, 84; вул.Степана Бандери: 1–22, 24, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54–54А, 56; вул.Ярослава Кревогубця, вул.1-а Привокзальна: 2 к.А–23; пров.Парковий, пров.Першотравневий, СТ«Корчагінець»вул.Козятинська, СТ«Меблевик»вул.5-та Садова, СТ«Меблевик»вул.7-ма Садова
681541 вул.Степана Бандери, 59, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401
ЦЕНТУМ, кімната ДВК
м.Шепетівка – вул.Гвардійська, вул.Данила Галицького, вул.Достоєвського, вул.Лермонтова: 38–39 к.Б; вул.Степана Бандери: 23–23А, 25–27 к.А, 29, 33, 35, 37–37 к.А, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57–114; вул.Трудова, вул.Українська: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53 к.А, 55, 57–59, 61–63, 65, 78–108; вул.Черняховського, пров.Гвардійський, пров.Данила Галицького, пров.Достоєвського, пров.Симона Петлюри, просп.Миру: 7, 9–13, 15;
681542 вул.Українська, 67, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
школа НВК№3, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Радищева, вул.Симона Петлюри, вул.Теплична, вул.Українська: 65 к.А, 67 к.А; вул.Шешукова, пров.Тепличний, пров.Український
681543 вул.Лермонтова, 2, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
ВАТ "АТП 16807", їдальня.
м.Шепетівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Валентина Драчука, вул.Валі Котика: 2–84, 86, 88, 90–90 к.А, 92, 94, 98–98 к.В, 104, 106–106 к.А, 108–110; вул.Длужнєвського, вул.Лермонтова: 1–2 к.А; вул.Некрасова: 2–64; вул.Островського: 26; вул.Чкалова: 22, 28–86; вул.8-го Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Валентина Драчука, пров.Длужнєвського, пров.Лермонтова, пров.Тупіковий, пров.8-го Березня, просп.Миру: 40, 42, 44–46, 48–50;
681544 вул.Валі Котика, 75, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
школа №4, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Афоніна, вул.Валі Котика: 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99–103, 105, 107, 111–168; вул.Віленського, вул.Гижицького, вул.Дружби, вул.Лозова, вул.Митрополита Шептицького, вул.Некрасова: 65–186; вул.Олеся Гончара: 28; вул.Островського: 10–24, 29 к.А–52 к.Г, 52 к.К–108; вул.Павлова, вул.Пирогова, вул.Руднєва, вул.Сковороди, вул.Українська: 1–36 к.А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 67, 68, 70–76; вул.Ярослава Давидова, пров.Митрополита Шептицького, пров.Некрасова
681545 просп.Миру, 25, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
Сільськогосподарський технікум, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Островського: 52 к.Є; просп.Миру: 18–20, 22–38;
681546 вул.Горбатюка, 61, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
НВК №1, к.33, актова зала.
м.Шепетівка – вул.Горбатюка: 53–106; вул.Лермонтова: 3–37; вул.Миколи Дзявульського: 54–109; вул.Ревазо Циклаурі, вул.Толстого, пров.Островського, пров.Ревазо Циклаурі, просп.Миру: 14, 16–16 к.А, 20 к.А;
681547 вул.Героїв Небесної Сотні, 69, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
Музична школа, великий зал, 2-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Гагаріна: 10, 10 к.В/Ч А-2007; вул.Героїв Небесної Сотні: 51–59, 65–65 к.А, 67, 73, 75, 79, 81, 85, 87–87 к.А, 89, 91, 93–93 к.А; вул.Горбатюка: 1 к.А–37; вул.Короленка, вул.Миколи Дзявульського: 1–44; пров.Горбатюка, пров.Короленка, пров.Миколи Дзявульського
681548 вул.Героїв Небесної Сотні, 54, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
будинок культури, 2-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Гагаріна: 1–9, 10 к.В, 11–67; вул.Героїв Небесної Сотні: 64–64 к.А, 66, 68–72, 74, 76, 80, 82–84 к.Б, 86, 88, 90, 92; вул.Ігоря Ляшенка: 48–79; вул.Ігоря Сікорського: 1–40, 43, 45, 47–77; вул.Максима Коваля: 1–11, 13, 15, 19; вул.Олекси Береста: 1–10; вул.Островського: 2 к.А–9; пров.Гагаріна, пров.Ігоря Сікорського, пров.Спортивний
681549 вул.Героїв Небесної Сотні, 34, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
школа №2, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Героїв Небесної Сотні: 21–50; вул.Гончарова: 45, 47, 49–51, 53, 57–96; вул.Жухрая, вул.Ігоря Балди, вул.Сергія Оврашка: 20, 22, 24, 26, 28, 31–42, 44–58; вул.Чкалова: 1–21, 23; пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Чкалова
681550 вул.Стуса, 11, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30403
Відділення соціально-побутової адаптації територитроіального центру, актова зала.
м.Шепетівка – вул.Винниченка: 1–17, 19; вул.Генерала Шухевича: 2–59, 61, 63–63 к.А; вул.Героїв Чорнобиля: 1–50, 50 к.Б–51, 53, 53 к.Б; вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Климовича, вул.Музальова, вул.Натана Рибака: 1–36; вул.Стуса, вул.Якова Гальчевського: 1–19; вул.30 років Перемоги: 1–24; пров.Генерала Шухевича, пров.Натана Рибака, шосе Старокостянтинівське: 32–32 к.В, 34–34 к.А, 36, 38, 42;
681551 вул.Пліщинська, 176, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
ВАТ ЕК "Хмельницькобленерго" Шепетівський РЕМ, актова зала.
м.Шепетівка – вул.Берегова, вул.Бєляєва, вул.Богуна, вул.Валентина Садовського, вул.Верстовського, вул.Винниченка: 18, 20–52; вул.Вишнева, вул.Вишневецького, вул.Волкова, вул.Володимирська, вул.Генерала Шухевича: 60, 62, 64–93; вул.Героїв Чорнобиля: 50 к.А, 52, 53 к.А, 54–80; вул.Григорія Вірьовки, вул.Грушевського, вул.Гулака-Артемовського, вул.Добровольського, вул.Довженка, вул.Івана Франка, вул.Качанівського, вул.Котляревського, вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Марка Вовчка, вул.Миколи Красюка, вул.Натана Рибака: 38–87; вул.Озерна, вул.Олеся Гончара: 22, 48; вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Пацаєва, вул.Пліщинська: 90–168; вул.Рильського, вул.Устима Кармелюка, вул.Федорова, вул.Чайковського, вул.Яворського, вул.Якова Гальчевського: 20–112; вул.30 років Перемоги: 25–71; пров.Київський, пров.Кутузова, пров.Остапа Вишні, пров.Пліщинський
681552 шосе Старокостянтинівське, 31, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30403
ПАТ "Цукровий комбінат", актова зала, 3-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Валерія Числюка, вул.Володимира Шевчука, вул.Економічна, вул.Заводська, вул.Карпенка-Карого, вул.Крилова, вул.Пліщинська: 1 к.2–87; вул.П’яскорського, вул.Річна, пров.Заводський, пров.Карпенка-Карого, пров.Низовий, пров.Річний, шосе Пліщинське, шосе Старокостянтинівське: 8–12, 14, 16, 20, 22–24 к.А, 26–30 к.А, 33–33 к.Г, 35, 37, 39–41, 43–105;
681553 вул.Судилківська, 19, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
школа №3, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Василя Кашлакова, вул.Героїв Небесної Сотні: 3–20; вул.Гончарова: 2–44, 46, 48, 52, 54–56; вул.Ігоря Ляшенка: 1–46; вул.Княгині Ольги, вул.Князя Святослава, вул.Курортна, вул.Олександра Ємця, вул.Попова, вул.Сергія Оврашка: 1–19 к.А, 21, 23, 25, 27, 29, 43; вул.Суворова, вул.Судилківська: 2–33, 35, 37, 39; вул.Ушакова, вул.400-річчя Шепетівки, пров.Гончарова, пров.Ігоря Ляшенка, пров.Князя Святослава, пров.Курортний, пров.Сергія Оврашка, пров.Суворова, пров.Судилківський, просп.Миру: 39, 41, 43, 47; шосе Старокостянтинівське: 2–6, 13, 15, 19, 21, 25 к.Б;
681554 вул.Судилківська, 57, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
КП "ШРЕП", актова зала.
м.Шепетівка – вул.Андрія Молодики, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ігоря Сікорського: 42, 44, 46, 81–193; вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Кузнєчна, вул.Лесі Українки, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ломоносова, вул.Любові Шевцової, вул.Максима Коваля: 12, 14, 16–18, 20–45; вул.Олега Кошового, вул.Олекси Береста: 18–32; вул.Подільська, вул.Судилківська: 34–34 к.А, 36, 38, 40–76 к.А; вул.Уляни Громової, вул.Федотова, вул.Швалленберга, вул.Шевченка, пров.Андрія Молодики, пров.Кільцевий, пров.Коцюбинського, пров.Лесі Українки, пров.Лізи Чайкіної, пров.Максима Коваля, пров.Олега Кошового, пров.Подільський, пров.Шевченка, СТ"Гвоздика" вул.Вишнева, СТ"Гвоздика" вул.Грушева, СТ«Гвоздика» вул.Річна, СТ"Гвоздика" вул.Яблунева, СТ«Гвоздика»вул.Озерна, СТ«Гвоздика»вул.Садова
681555 вул.Титова, 1А, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405
ВАТ "Завод культиваторів", велика зала, 2-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Гранітна, вул.Кар’єрна, вул.Максима Залізняка, вул.Механізаторів, вул.Промислова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Судилківська: 77–173 к.А; вул.Титова, пров.Гранітний, пров.Максима Залізняка, СТ"Імпульс"вул.1-ша Садова, СТ"Імпульс"вул.2-га Садова, СТ"Імпульс"вул.3-тя Садова, СТ"Імпульс"вул.4-та Садова
681556 вул.Полубоярова, 1, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401
залізничний клуб, 1-й поверх.
м.Шепетівка – вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Залізнична: 86–90, 92, 94, 96–100; вул.Матросова, вул.Назарія Яремчука, вул.Рампова, вул.Северина Наливайка, вул.Українська: 69–69 к.В/Ч А-4127, 110 к.В/Ч А-2375; пров.Гастелло, пров.Матросова, пров.Назарія Яремчука
681557 вул.В.Котика, 85, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30400
Центральна района лікарня.
Шепетівська района лікарня
681558 вул.Героїв Небесної Сотні, 96, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30400
Вузлова лікарня
Державний заклад "Вузлова лікарня станції Шепетівка"
681564 вул.Олександра Іщука, 14А, с.Черніївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514
сільський клуб, актова зала
с.Черніївка