Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 14

Дільниць - 270

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050001 пл.Майдан Святого Миколая, 4, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
будинок культури, фойє
м.Бар – вул.Бони Сфорци: 1–39, 41–49, 51; вул.Буняковського, вул.В.Стуса, вул.Йолтуховського, вул.Леоніда Шаповалова, вул.Монастирська, вул.Плотинна, вул.Святого Миколая, вул.Соборна, пл.Пам’яті, пров.Горького
050002 вул.Гагаріна, 15, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
школа №1, фойє
м.Бар – вул.А.Водзяновського, вул.А.Малишка, вул.Б.Претвича, вул.Вишнева, вул.Войни, вул.Галицьких вояків, вул.Г.Лободи, вул.Зарічна, вул.Злагоди, вул.Коцюбинського, вул.Максима Кривоноса, вул.Марка Вовчка, вул.Машинобудівників, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Твардовського, вул.Ф.Вітомського, вул.Чехова, вул.Юрія Телеги, вул.Ю.Словацького, пров.Коцюбинського, пров.Чехова, пров.Я.Гальчевського
050003 вул.Врублевського, 35/2, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
школа №2, фойє
м.Бар – вул.Врублевського, вул.Григоровичів-Барських, вул.І.Підкови, вул.Каштанова: 1, 7–7А, 9, 11, 19–19А, 21–29, 31, 64–76; вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Медвецького, вул.Пушкінська, вул.Сірка, вул.С.Руданського, вул.Чкалова, пров.Врублевського, пров.Довженка
050004 вул.Героїв Майдану, 11, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
гуртожиток технікуму, актова зала
м.Бар – вул.Героїв Майдану: 17, 19–21, 23, 25–88-А; вул.Грушевського, вул.Делімарського, вул.І.Гонти, вул.Каштанова: 2–6, 8, 10–10А, 12–14, 20–20-1, 30, 32–60/1; вул.Курченка, вул.Лісова, вул.Мазура, вул.Миколи Туніка: 36–86А; вул.М.Леонтовича, вул.Першотравнева, вул.Сагайдачного
050005 вул.Богдана Хмельницького, 23, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
спиртовий комбінат, клуб
м.Бар – вул.Арсенальна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бони Сфорци: 40, 50, 52–76; вул.В.Маняка, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Довбуша, вул.Є.Новолинника, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Кармелюка, вул.П.Мельника, вул.Стельмаха, вул.Трудова, вул.Цукрового заводу, вул.Шевченка, вул.Шпаковича, пров.Заводський, пров.Затишний, пров.Кармелюка, пров.Шевченка
050006 пл.Майдан Святого Миколая, 2, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
районний кінотеатр, фойє
м.Бар – вул.Валентина Комарова, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–16А, 18, 22, 24; вул.Гончарна, вул.Кооперативна, вул.Миколи Туніка: 3–31; вул.Підвальна, вул.Руський вал, пров.Кооперативний
050007 вул.Григоровичів-Барських, 5, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
будівельний ліцей, фойє
м.Бар – вул.Ватутіна, вул.Виговського, вул.Визволителів, вул.Герасимчука, вул.Данила Нечая, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Європейська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Котова, вул.Лялі Ратушної, вул.М.Залізняка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Порика, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, пров.Мазепи
050008 вул.Гідності, 34, с.Балки, Барський р-н, Вінницька обл., 23006
школа, фойє
с.Балки, с.Чемериси-Барські
050009 вул.Визволителів, 7, с.Окладне, Барський р-н, Вінницька обл., 23008
сільський клуб, фойє
с.Адамівка, с.Йосипівці, с.Окладне
050010 вул.Б.Хмельницького, 25, с.Чемериське, Барський р-н, Вінницька обл., 23026
школа, спортивна зала
с.Чемериське, с.Борщі, с.Регентівка, с.Стасюки
050011 вул.Святого Миколая, 39, с.Шершні, Барський р-н, Вінницька обл., 23026
сільський клуб, актова зала
с.Шершні
050012 вул.Дружби, 1, с.Ходаки, Барський р-н, Вінницька обл., 23020
сільський клуб, фойє
с.Ходаки, с-ще Лугове
050013 вул.Кармелюка, 6, с.Слобода-Ходацька, Барський р-н, Вінницька обл., 23020
сільський клуб, фойє
с.Слобода-Ходацька
050014 вул.Дружби, 6, с-ще Слобода, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
сільський клуб, актова зала
с-ще Слобода, с.Черешневе
050015 вул.Лесі Українки, 1, с.Бригидівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
сільський клуб, актова зала
с.Бригидівка
050016 вул.Миру, 14, с.Мигалівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23023
будинок культури, актова зала
с.Мигалівці
050017 вул.Центральна, 5А, с.Козарівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
школа-сад, методична кімната
с.Козарівка
050018 вул.Соборна, 5А, с.Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23021
школа, актова зала
с.Ялтушків – вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Медвецького, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Фруктова, пров.Борців, пров.Лісовий
050019 вул.Соборна, 5А, с.Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23021
школа, зала символіки
с.Ялтушків – вул.Вишнева, вул.Миру, вул.Садова, вул.Селекційна, вул.Соборна, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Виноградний, пров.Дорожній, пров.Кільцевий, пров.Кінцевий, пров.Космонавтів, пров.Польовий, пров.Прогрес, пров.Садовий, пров.Селекційний, пров.Черешневий, пров.Шевченка
050020 вул.Степова, 42, с.Слобода-Ялтушківська, Барський р-н, Вінницька обл., 23022
бібліотека, фойє
с.Ялтушків – пров.Дружби, с.Слобода-Ялтушківська
050021 вул.Центральна, 36, с.Біличин, Барський р-н, Вінницька обл., 23024
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Біличин
050022 вул.Соборна, 52В, с.Гармаки, Барський р-н, Вінницька обл., 23011
будинок культури, фойє
с.Гармаки, с-ще Діброва
050023 вул.Центральна, 24, смт Копайгород, Барський р-н, Вінницька обл., 23053
Будинок культури, зал
смт Копайгород
050024 вул.Миру, 19, с.Шипинки, Барський р-н, Вінницька обл., 23056
будинок культури, фойє
с.Шипинки
050025 вул.Жовтнева, 44, с.Шевченкове, Барський р-н, Вінницька обл., 23055
сільський клуб, актова зала
с.Переліски, с.Шевченкове
050026 вул.Жовтнева, 44, с.Українське, Барський р-н, Вінницька обл., 23053
сільський клуб, фойє
с.Українське
050027 вул.Привокзальна, 9, с-ще Копай, Барський р-н, Вінницька обл., 23054
селищний клуб, актова зала
с-ще Копай
050028 вул.Т.Шевченка, 32, с.Антонівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23014
сільський клуб, актова зала
с.Антонівка, с.Широке
050029 вул.Волошкова, 48, с.Глинянка, Барський р-н, Вінницька обл., 23014
школа, спортивна зала
с.Глинянка
050030 вул.Святого Миколая, 23А, с.Верхівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23044
будинок культури, актова зала
с.Верхівка, с.Примощаниця
050031 вул.Привокзальна, 20, с-ще Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23007
школа, спортивний зал
с.Войнашівка, с.Пляцина
050032 вул.Соборна, 35, с.Мирне, Барський р-н, Вінницька обл., 23007
будинок культури, актова зала
с.Затоки, с.Каноницьке, с.Мирне
050033 вул.Св.Михайла, 1, с.Міжлісся, Барський р-н, Вінницька обл., 23032
будинок культури, актова зала
с.Міжлісся
050034 вул.Привокзальна, 20, с-ще Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23007
школа, їдальня
с-ще Бар, с.Заможне
050035 вул.Центральна, 26, с.Володіївці, Барський р-н, Вінницька обл., 23054
школа, фойє
с.Володіївці, с.Зелене
050036 вул.Миру, 1, с.Мар’янівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23060
будинок культури, актова зала
с.Мар’янівка
050037 вул.Центральна, 20, с.Гайове, Барський р-н, Вінницька обл., 23012
будинок культури, актова зала
с.Гайове
050038 вул.Центральна, 38, с.Колосівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23012
сільський клуб, актова зала
с.Колосівка
050039 вул.Центральна, 2, с.Шпирки, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
сільський клуб, актова зала
с-ще Івановецьке, с.Шпирки
050040 вул.Шевченка, 1, с.Журавлівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23025
будинок культури, актова зала
с.Журавлівка
050041 вул.Шкільна, 16, с.Сеферівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23027
школа, фойє
с.Сеферівка
050042 вул.Миру, 3, с.Буцні, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
сільський клуб, актова зала
с.Буцні
050043 вул.Зоряна, 12, с.Лядова, Барський р-н, Вінницька обл., 23043
сільський клуб, актова зала
с.Лядова, с.Пилипи
050044 вул.Центральна, 12, с.Іванівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23013
будинок культури, актова зала
с.Іванівці, с.Шевченка
050045 вул.Центральна, 1В, с.Каришків, Барський р-н, Вінницька обл., 23062
школа, спортивний зал
с.Каришків
050046 вул.Центральна, 19А, с.Грабівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23063
сільський клуб, актова зала
с.Грабівці
050047 вул.Мирна, 5А, с.Комарівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23010
будинок культури, актова зала
с.Комарівці
050048 вул.Івана Богослова, 7, с.Кузьминці, Барський р-н, Вінницька обл., 23040
будинок культури, мала актова зала
с.Кузьминці
050049 вул.Центральна, 82, с.Мартинівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000
сільський клуб, актова зала
с.Мартинівка
050050 вул.Тараса Шевченка, 29А, с.Голубівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23040
сільський клуб, актова зала
с.Голубівка
050051 вул.Центральна, 12, с.Лісове, Барський р-н, Вінницька обл., 23061
сільський клуб, актова зала
с.Лісове
050052 вул.Миру, 17, с.Польове, Барський р-н, Вінницька обл., 23061
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Польове
050053 вул.Центральна, 13, с.Лука-Барська, Барський р-н, Вінницька обл., 23015
будинок культури, малий зал
с.Лука-Барська, с.Горяни, с.Зоряне, с.Квітка
050054 вул.Громадська, 21, с.Васютинці, Барський р-н, Вінницька обл., 23015
сільський клуб, актова зала
с.Васютинці
050055 вул.Соборна, 10, с.Мальчівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23034
будинок культури, фойє
с.Мальчівці
050056 вул.Грушевського, 1А, с.Степанки, Барський р-н, Вінницька обл., 23035
сільський клуб, актова зала
с.Степанки
050057 вул.Грушевського, 27А, с.Маньківці, Барський р-н, Вінницька обл., 23030
будинок культури, фойє
с.Маньківці, с.Мельники, с.Улянівка
050058 вул.Польова, 4, с.Матейків, Барський р-н, Вінницька обл., 23050
школа, актова зала
с.Матейків
050059 вул.Героїв, 2А, с.Трудолюбівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23050
школа, актова зала
с.Мурашка, с.Павлівка, с.Трудолюбівка
050060 вул.Привокзальна, 1, с.Митки, Барський р-н, Вінницька обл., 23036
сільський клуб, фойє
с.Митки
050061 вул.Травнева, 26Б, с.Киянівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23037
сільський клуб, актова зала
с.Киянівка
050062 вул.Весняна, 3А, с.Підлісний Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23043
будинок культури, актова зала
с.Підлісний Ялтушків
050063 вул.8 Березня, 7, с.Попівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23051
клуб консервного заводу, актова зала
с.Попівці
050064 вул.Центральна, 85, с.Кошаринці, Барський р-н, Вінницька обл., 23052
будинок культури, актова зала
с.Верешки, с.Кошаринці
050065 вул.Грушевського, 43, с.Супівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23045
будинок культури,актова зала
с.Супівка, с.Барок, с.Губачівка
050066 вул.Шкільна, 7, с.Терешки, Барський р-н, Вінницька обл., 23027
школа, фойє
с.Терешки
050067 вул.Березина, 13А, с.Гавришівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23027
будинок культури, танцювальна зала
с.Гавришівка
050068 вул.Садова, 27, с.Семенки, Барський р-н, Вінницька обл., 23027
сільський клуб, актова зала
с.Семенки
050069 вул.Центральна, 4, с.Гулі, Барський р-н, Вінницька обл., 23042
будинок культури, малий зал
с.Гулі
050070 вул.Центральна, 23Б, с.Слобода-Гулівська, Барський р-н, Вінницька обл., 23042
сільський клуб, актова зала
с.Слобода-Гулівська
050071 вул.Каштанова, 34, м.Бар, Вінницька обл., 23000
Барська центральна районна лікарня, ординаторська психо-неврологічного відділення
Комунальне некомерційне підприємство "Барська центральна районна лікарня" Барської районної ради
050261 вул.Чайковського, 18, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130
школа, спортзал, 1-й поверх
смт Браїлів – вул.Б.Хмельницького, вул.Івана Богуна, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.II Чайковського, пров.III Чайковського, пров.І Парковий, пров.ІІ Парковий, пров.ІІІ Парковий, пров.Кар’єрний, пров.Космонавтів, пров.Парковий, пров.Чайковського, тупик Верхній, тупик Івана Богуна, тупик Козацький, тупик Шкільний, блок-пост 1111 км, парк Чайковського, територія радгоспу
050262 вул.Гагаріна, 4, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130
селищна рада, актовий зал, 2-й поверх
смт Браїлів – вул.Гагаріна, вул.Гранітна, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Кільцева, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.М.Вовчок, вул.Миру, вул.Монастирська, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Рівська, вул.Садова, вул.Симоненка, вул.Стуса, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–135; вул.Шевченка: 1–55; вул.8-Березня, пров.Гранітний, пров.І Гранітний, пров.ІІ Гранітний, пров.Кільцевий, пров.Л.Толстого, тупик I Центральний, тупик Лермонтова, тупик Партизанський, тупик Північний, тупик Толстого, тупик Юності, с-ще Володимирівка
050263 вул.Островського, 1, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130
школа, спортзал, 1-й поверх
смт Браїлів – вул.Будівельна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Сковороди, вул.Цегельна, вул.Центральна: 136–342; вул.Шевченка: 56–178; пров.Заводський, пров.Л.Українки, пров.Шевченка, тупик II Центральний, тупик III Центральний, тупик Заводський, тупик Залізничний, тупик І Грушевського, тупик Молодіжний, тупик Робітничий, тупик Цегельний, територія цукрозаводу, с.Сьомаки – вул.Покровська: 1–15; вул.Юності
050264 вул.Чайковського, 106, с-ще Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130
ТОВ "Кристал", актовий зал, 2-й поверх
с-ще Браїлів
050265 вул.Покровська, 110, с.Сьомаки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23131
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Сьомаки – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Забаштанського, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Покровська: 16–175; вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Західний, пров.Сонячний, тупик Покровський, тупик Сонячний, тупик Шкільний
050266 вул.Кругова, 20, с.Біликівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23133
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Біликівці
050267 вул.Кармелюківська, 15, с.Лопатинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23137
сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх
с.Лопатинці
050268 вул.М.Яжука, 8, с.Мартинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23134
будинок культури МПД ДП "Укрспирт", обрядова зала, 1-й поверх
с.Мартинівка
050269 вул.Шкільна, 27, с.Демидівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23140
сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх
с.Демидівка
050270 пл.Перемоги, 1А, с.Могилівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23141
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Могилівка
050271 вул.Незалежності, 25, с.Дубова, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23110
сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх
с.Дубова
050272 вул.Центральна, 147, с.Жуківці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23143
сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх
с.Жуківці, с.Петрівка
050273 вул.Садова, 1А, с.Сідава, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23143
сільський клуб, фойє, 2-й поверх
с.Сідава
050274 вул.Одеська, 3, с.Щучинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23144
сільський клуб, кімната зал, 1-й поверх
с.Щучинці
050275 вул.Соборна, 38, с.Ярошенка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23144
сільський клуб, кімната зал, 1-й поверх
с.Ярошенка
050276 вул.Кооперативна, 4, с.Кам’яногірка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23163
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Кам’яногірка
050277 вул.Центральна, 66, с.Олексіївка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23163
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Олексіївка
050278 вул.Центральна, 5, с.Кармалюкове, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23120
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Кармалюкове, с.Майдан-Головчинський
050279 вул.Колгоспна, 4, с.Петрані, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23120
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Петрані
050280 вул.Миру, 1, с.Кацмазів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23153
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Кацмазів, с-ще Настасіївка
050281 вул.Шевченка, 7, с.Коростівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23150
сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
с.Коростівці
050282 вул.Б.Хмельницького, 11А, с.Слобода-Носковецька, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23151
сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх
с.Слобода-Носковецька
050283 вул.Лісова, 36, с.Малі Коростівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23150
сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх
с.Малі Коростівці
050284 вул.Володимира Турця, 27, с.Курилівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23114
школа, фойє, 1-й поверх
с.Курилівці
050285 вул.Вишнева, 30А, с.Новоселиця, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23114
сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх
с-ще Василівка, с.Новоселиця
050286 вул.Центральна, 32, с.Леляки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23108
сільська рада, зал засідань, 1-й поверх
с.Леляки
050287 вул.Леніна, 66, с.Мала Жмеринка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23109
адмінбудинок ДП "Кастор", зал засідань, 1-й поверх
с.Мала Жмеринка
050288 вул.Зої Космодемянської, 44, с.Подільське, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23100
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Подільське
050289 вул.Вербівська, 1А, с.Тартак, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23100
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Тартак
050290 вул.Центральна, 7, с.Лисогірка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Лисогірка
050291 вул.Соборна, 60А, с.Людавка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23132
школа, актовий зал, 1-й поверх
с.Людавка
050292 вул.Центральна, 5, с.Лука-Мовчанська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23155
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Лука-Мовчанська
050293 вул.Гагаріна, 13, с.Гута-Мовчанська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23155
сільський клуб, зала клубу, 1-й поверх
с.Гута-Мовчанська
050294 вул.Шевченка, 16, с.Мовчани, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23154
сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Мовчани
050295 вул.Центральна, 8, с.Носківці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23151
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Носківці, с.Демків
050296 просп.Шевченка, 9, с.Олександрівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23127
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Олександрівка, с.Повал, с-ще Шевченкове
050297 вул.Лесі Українки, 45, с.Кудіївці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23128
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Кудіївці
050298 вул.Центральна, 13, с.Потоки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23142
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Потоки
050299 вул.Шевченка, 18, с.Рижавка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23142
адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх
с.Рижавка
050300 вул.Садова, 1, с.Почапинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Почапинці, с.Слобода
050301 вул.Травнева, 19, с.Зоринці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112
сільський клуб, зал клубу, 1-й поверх
с.Зоринці
050302 вул.Набережна, 78, с.Рів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23135
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Рів
050303 вул.Сербинівська, 60, с.Межирів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23136
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Межирів
050304 вул.Грушевського, 31, с.Северинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23126
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Северинівка, с-ще Матейкове
050305 вул.Центральна, 10, с.Голубівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23126
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Голубівка, с-ще Хатки
050306 вул.Центральна, 60, с.Сербинівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23122
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Сербинівці
050307 вул.Центральна, 42, с.Слобода-Межирівська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23123
сільський клуб, зал засідань, 1-й поверх
с.Слобода-Межирівська
050308 вул.Центральна, 2, с.Станіславчик, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23160
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Станіславчик – вул.Горького, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Урицького, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Горького, пров.Калініна, пров.Шкільний, тупик Калініна
050309 вул.Центральна, 4, с.Станіславчик, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23160
сільський будинок культури, актовий зал, 1-й поверх
с.Станіславчик – вул.Жовтнева, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Крупської, вул.Мічуріна, вул.Островського, вул.Петровського, вул.Радянська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, пров.Радянський, тупик Радянський, с-ще Травневе
050310 вул.Залізнична, 3, с.Стодульці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23121
сільський клуб, кімната клубу, 1-й поверх
с.Стодульці, с-ще Мельники
050311 вул.Гагаріна, 6, с.Рожепи, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23121
клуб-бібліотека, танцювальний зал, 1-й поверх
с.Рожепи
050312 вул.Колгоспна, 109, с.Тарасівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23161
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Тарасівка
050313 вул.Центральна, 8, с.Будьки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23162
школа, к. 1, 1-й поверх
с.Будьки
050314 вул.Першотравнева, 20, с.Вознівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23161
сільський клуб-бібліотека, к.1, 1-й поверх
с.Вознівці
050315 вул.Космонавтів, 1, с.Телелинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23152
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Телелинці, с.Варжинка
050316 вул.Графа Львова, 14, с.Чернятин, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23124
школа, актовий зал, 1-й поверх
с.Чернятин
050317 вул.Лабоськіна, 24А, с.Слобода-Чернятинська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23124
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Слобода-Чернятинська
050318 вул.Центральна, 36А, с.Токарівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23125
сільський будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх
с.Токарівка
050607 вул.Б.Хмельницького, 17, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300
школа №1, спортзал
смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 14–109; вул.Варави, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Джерельна, вул.Дубовий Гай, вул.Калинова, вул.Кишинівська, вул.Красна, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Пирогова, вул.Привітна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Скали, вул.Сонячна, вул.Сосонське шосе, вул.Суворова, вул.Черняховського, пров.Вишневий, пров.Героїв України, пров.Калиновий, пров.Пирогова, пров.1-й Ватутіна, пров.2-й Б.Хмельницького: 2А–7, 13–79; пров.2-й Ватутіна
050608 вул.Соборна, 44, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300
школа №2, фойє
смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 1–11; вул.Вінницька, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Д.Нечая, вул.Квіткова, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.О.Грабця, вул.Поштова, вул.Ринкова, вул.Соборна, вул.Чкалова, пров.Вінницький, пров.1-й Б.Хмельницького
050609 вул.Кармелюка, 26, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300
спорткомплекс, зал 2
смт Літин – вул.Волкова, вул.Дівоча, вул.Жовтнева, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Козачий вигін, вул.Колгоспна, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Яковчука, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Н.Курченко, вул.Новітня, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пшеничного поля, вул.Світанкова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Січових стрільців, вул.Суверена, вул.Трипільська, вул.Шевченка, пров.Водяний, пров.Зелений, пров.Кобзаря, пров.Л.Яковчука, пров.Трипільський
050610 вул.Цимбалюка, 2, с.Багринівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22350
будинок культури, зал
с.Багринівці – вул.Генерала Гандзюка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка: 1–17; вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стельмаха: 1–31; вул.Травнева, вул.Ушакова, вул.Центральна: 1–55; вул.Цимбалюка, пров.Сагайдачного, пров.Ушакова, пров.Ясний
050611 вул.Центральна, 102, с.Багринівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22350
школа, зал
с.Багринівці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Згарова, вул.Івана Франка: 18–22; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Стельмаха: 32–49; вул.Тичини, вул.Центральна: 57–140; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Тичини, пров.Чернишевського
050612 вул.Щаслива, 13, с.Гончарівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22365
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гончарівка
050613 вул.Гагаріна, 52, с.Бірків, Літинський р-н, Вінницька обл., 22352
будинок культури, зал
с.Бірків
050614 вул.Івана Богуна, 2А, с.Залужне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22356
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Залужне, с.Кільянівка
050615 вул.Миколи Короля, 26, с.Бруслинів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22333
школа, фойє
с.Бруслинів
050616 вул.Ювілейна, 29, с.Вербівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22334
амбулаторія, к.1
с.Вербівка
050617 вул.Першотравнева, 8, с.Новоселиця, Літинський р-н, Вінницька обл., 22335
сільський клуб, фойє
с.Новоселиця
050618 вул.Сонячна, 65, с.Горбівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22351
сільська рада, зал
с.Горбівці, с.Антонівка
050619 вул.Центральна, 12А, с.Вінниківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22355
школа, фойє
с.Вінниківці
050620 вул.Садова, 33, с.Соколівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22358
фельдшерський пункт, к.2
с.Соколівка
050621 вул.Центральна, 2А, с.Громадське, Літинський р-н, Вінницька обл., 22343
школа, зал
с.Громадське
050622 вул.Шляхова, 3, с.Кусиківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22340
сільський клуб, зал
с.Кусиківці
050623 вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22363
школа, фойє
с.Дашківці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 1–20; вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Центральна, вул.Ювілейна, пров.Василя Саїнчука, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Пирогова, пров.Подільський, пров.Струміліна, пров.Шевченка, пров.Шкільний
050624 вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22363
школа, к.1
с.Дашківці – вул.Грушевського: 23–108А; вул.Джерельна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Григоренка, вул.Кармелюка, вул.Набережна, вул.Стельмаха, вул.Урожайна, вул.Щаслива, пров.Вінницький, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна, пров.Хліборобський
050625 вул.Променева, 18А, с.Іскриня, Літинський р-н, Вінницька обл., 22366
приміщення бібліотеки, фойє
с.Іскриня
050626 вул.Хмельницьке шосе, 55Б, с.Лукашівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22364
сільський клуб, фойє
с.Лукашівка
050627 вул.Центральна, 2, с.Дяківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22341
школа, спортзал
с.Дяківці
050628 вул.Богдана Хмельницького, 2, с.Гавришівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22339
фельдшерський пункт, к.2
с.Гавришівка
050629 вул.Центральна, 27, с.Журавне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22325
будинок культури, зал
с.Журавне
050630 вул.Шкільна, 4, с.Олександрівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22326
школа, к.2
с.Олександрівка
050631 вул.Революційна, 33Б, с.Івча, Літинський р-н, Вінницька обл., 22332
будинок культури, фойє
с.Івча
050632 вул.Весняна, 13, с.Трибухи, Літинський р-н, Вінницька обл., 22368
школа, фойє
с.Трибухи
050633 вул.Шляхова, 25, с.Кожухів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22313
будинок культури, фойє
с.Кожухів
050634 вул.Жовтнева, 30, с-ще Красносілка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22314
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с-ще Красносілка, с.Лісне
050635 вул.Шевченка, 81, с.Кулига, Літинський р-н, Вінницька обл., 22346
сільський клуб, зал
с.Кулига
050636 вул.Миру, 1Б, с.Українка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22348
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Українка
050637 вул.Жовтнева, 20, с.Літинка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22342
сільський клуб, зал
с.Літинка
050638 вул.Шевченка, 15, с.Яблунівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22349
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Яблунівка
050639 вул.Коцюбинського, 8А, с.Малинівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22360
школа, зал
с.Малинівка
050640 вул.Шкільна, 1Б, с.Балин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22361
сільський клуб, зал
с.Балин
050641 вул.Садова, 1, с.Вишенька, Літинський р-н, Вінницька обл., 22367
сільський клуб, зал
с.Вишенька
050642 вул.Центральна, 14А, с.Петрик, Літинський р-н, Вінницька обл., 22362
школа, к.2
с.Петрик
050643 вул.Соборна, 21, с.Микулинці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22353
сільський клуб, зал
с.Микулинці
050644 вул.Першотравнева, 28, с.Ріжок, Літинський р-н, Вінницька обл., 22370
сільський клуб, зал
с.Ріжок
050645 вул.Шевченка, 1, с.Осолинка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22330
сільський клуб, зал
с.Осолинка
050646 вул.Трепова, 45, с.Кам’янка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22327
фельдшерський пункт, к.2
с.Кам’янка
050647 вул.Хмельницького, 15, с.Миколаївка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22331
сільський клуб, фойє
с.Миколаївка
050648 вул.Жовтнева, 81, с.Пеньківка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22336
школа, фойє
с.Пеньківка
050649 вул.Згарська, 35, с.Бруслинівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22338
школа, к.2
с.Бруслинівка
050650 вул.Лісна, 121А, с.Підлісне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22337
школа, к.2
с.Підлісне
050651 вул.Центральна, 77, с.Супрунів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22324
сільський клуб, зал
с.Супрунів
050652 вул.Центральна, 62/1, с.Селище, Літинський р-н, Вінницька обл., 22307
сільська рада, к.2
с.Селище
050653 вул.Івана Франка, 3, с.Садове, Літинський р-н, Вінницька обл., 22308
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Садове
050654 вул.Центральна, 1А, с.Сосни, Літинський р-н, Вінницька обл., 22344
сільський клуб, актовий зал
с.Сосни
050655 вул.Подільська, 49, с.Городище, Літинський р-н, Вінницька обл., 22347
сільський клуб,актовий зал
с.Городище
050656 вул.Молодіжна, 9, с.Літинські Хутори, Літинський р-н, Вінницька обл., 22345
сільський клуб, зал
с.Білозірка, с.Літинські Хутори
050657 вул.Першотравнева, 5, с.Теси, Літинський р-н, Вінницька обл., 22371
сільська рада, зал
с.Теси
050658 вул.Садова, 30, с.Іванівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22311
школа, фойє
с.Іванівці
050659 вул.Першотравнева, 9, с.Лука, Літинський р-н, Вінницька обл., 22359
фельдшерський пункт, к.1
с.Лука
050660 вул.Шевченка, 25, с.Осічок, Літинський р-н, Вінницька обл., 22318
школа, к.1
с.Осічок
050661 вул.Шкільна, 25, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320
школа, зал
с.Уладівка – вул.Березна, вул.Заводська, вул.Захисників Вітчизни, вул.Калинова, вул.Мала Поштова, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Шкільна
050662 вул.Миру, 2, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320
будинок культури, зал
с.Уладівка – вул.Дорожна, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Шевченка
050663 вул.Юрія Поліщука, 3, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320
школа, к.2
с.Уладівка – вул.Берегова, вул.Бугова, вул.Дубова, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Прибережна, вул.Юрія Поліщука
050664 вул.Ювілейна, 1, с-ще Матяшівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22329
контора лісництва, к.1
с-ще Матяшівка
050665 вул.Каштанова, 15, с.Іванопіль, Літинський р-н, Вінницька обл., 22321
школа, зал
с.Уладівка – вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Першотравнева, с.Іванопіль
050666 вул.Центральна, 6, с.Пиківська Слобідка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22328
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Пиківська Слобідка
050667 вул.Корнійчука, 4, с.Майдан-Бобрик, Літинський р-н, Вінницька обл., 22309
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Майдан-Бобрик
050668 вул.Шкільна, 1, с.Шевченка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22312
сільська рада, к.2
с.Шевченка, с.Лисогірка, с.Медведівка
050669 вул.Пирогова, 17, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300
КНП "Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", актовий зал
Літинська центральна районна лікарня
050670 пров.2-й Б.Хмельницького, 9А, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300
Державна установа "Літинська виправна колонія (№123)", кабінет української мови
Державна установа "Літинська виправна колонія (№123)"
051032 вул.Витавська, 7, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
школа №3, спортивна зала
м.Гнівань – вул.Веселкова, вул.Витавська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Гулевич, вул.Довженка, вул.Загребельного, вул.Івана Богуна, вул.Клубна, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги: 1–177; вул.Пирогова, вул.Побузька: 1–22, 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 42–42А, 48, 50, 77–123; вул.Польова, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Учительська, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Зв’язківців, пров.Маліновського, пров.Побузький, пров.1-й Перемоги
051033 вул.Терешкової, 43, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
дитячий навчальний заклад №2, група №1
м.Гнівань – вул.Перемоги: 178–219А; вул.Побузька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43–47, 49, 51–76; вул.Соборна: 1–30А; вул.Терешкової, пров.Соборний, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Геологічний, пров.2-й Геологічний
051034 вул.Подільська, 27, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
дитячий навчальний заклад №1, спортивна зала
м.Гнівань – вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Подільська, вул.Соборна: 52, 54; вул.Яблунева
051035 вул.Макаренка, 14, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
школа №1, хол
м.Гнівань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Військова, вул.Гранітна, вул.Карпенка, вул.Комарова, вул.Курортна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Нечая, вул.Піддубного, вул.Соборна: 56, 58; вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Комарова, пров.Суворова, пров.2-й Комарова
051036 вул.Франка, 36, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
школа №2, хол
м.Гнівань – вул.Академіка Корольова, вул.Григорія Сковороди, вул.Європейська: 1–34, 36, 38; вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Космонавтів, вул.Леонтовича, вул.Новобудов, вул.Слюсаренка, вул.Соборна: 32, 34, 36, 38–40, 44–46, 48, 50, 64–64А, 66, 74, 76–76А; вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Ярослава Мудрого: 1–21, 23, 25, 29;
051037 вул.Соборна, 88, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
будинок культури, хол
м.Гнівань – вул.Вінницьке шосе, вул.Європейська: 35, 37, 39–87А; вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Привокзальна, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 31, 33, 35, 37, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59–63, 65, 67–73, 75, 78–102; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 22, 24–24А, 26–28А, 30–47; вул.1 Травня, пров.Сагайдачного
051038 вул.Марії Ковач, 1, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
Тиврівський РЦПМСП, зала засідань
м.Гнівань – вул.Вапняра, вул.Винниченка, вул.Жмеринська, вул.Зоряна, вул.Марії Ковач, вул.Мічуріна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Телячука, вул.Цукровиків, вул.Ярошинського, пров.Зоряний
051039 вул.Промислова, 3, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310
клуб ВАТ"Гніванський завод спецзалізобетону", хол
м.Гнівань – вул.Амосова, вул.Промислова, пров.Амосова
051040 вул.Подільська, 100, с.Грижинці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23315
будинок культури, зал
с.Грижинці
051041 вул.Соборна, 25, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320
школа-інтернат, глядацька зала
смт Сутиски – вул.Гейдена, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–32, 34, 36–40, 42–100; вул.Лесі Українки, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–102, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 124, 128, 130, 132, 134, 136–140, 142, 146; вул.Шевченка, вул.Ювілейна
051042 просп.Перемоги, 21, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320
селищна рада, зал засідань
смт Сутиски – вул.Бугова, вул.Володимира Стеценка: 1–90, 92, 94, 96, 100, 102, 106, 108–110, 112, 114–116, 118, 122, 124, 126, 128–142; вул.Гагаріна: 4, 6, 8; вул.Леонтовича, вул.Маліновського, вул.Набережна, вул.Пирогова, пл.Перемоги, пров.Пирогова, просп.Перемоги
051043 вул.Єгоровича, 3, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320
будинок культури, хол
смт Сутиски – вул.Гагаріна: 3, 5, 7, 9; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Індустріальна, вул.Нагірна, вул.Садова
051044 просп.Перемоги, 2, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320
Сутисківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хол
смт Сутиски – вул.Березнева, вул.Вінницька, вул.Володимира Стеценка: 91, 93, 95, 99, 101, 103–105, 107, 111, 113, 117, 119–121, 123, 125, 127, 144–210; вул.Жовтнева: 33, 35, 41, 102–116; вул.Зої Космодем’янської, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Робітнича, вул.Соборна: 103–105, 107, 109, 111, 113, 117, 119–121, 125–127, 129, 131, 133, 135, 141, 143–145, 147–312;
051045 вул.Тиверська, 36, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300
лікарня, хол
смт Тиврів – вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Злагоди: 2Г–24; вул.Кармелюка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Тиверська: 42, 44–46, 48–48А, 52–60, 62, 64–107; вул.Щаслива, пров.Терешкової
051046 вул.Тиверська, 49, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300
будинок культури, хол
смт Тиврів – вул.Благовіщенська, вул.Боголюбівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружня, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.К.Андрійчука, вул.Л.Ратушної, вул.Л.Українки, вул.Маліновського, вул.Мирна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Українська, пров.Маліновського
051047 вул.Тиверська, 20, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300
школа, хол
смт Тиврів – вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Д.Нечая, вул.Забужжя, вул.Зоряна, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Леонтовича, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Стеценка, вул.Тиверська: 2–39, 43, 47, 51, 61, 63; вул.Чорногоранська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна
051048 вул.Злагоди, 2, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300
будинок-інтернат геріатричного профілю, клуб
смт Тиврів – вул.Злагоди: 2;
051049 вул.Івана Богуна, 92, с.Бушинка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23345
будинок культури, зал обрядових послуг
с.Бушинка, с-ще Гута-Бушинська
051051 вул.Шкільна, 25, с.Василівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23303
будинок культури, хол
с.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Зарванка
051052 вул.Шварцмана, 19, с.Курники, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23303
сільський клуб, зал
с.Василівка – вул.Весняна, вул.Коцюбинського, с.Курники, с.Майдан
051053 вул.Терешкової, 74, с.Велика Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23355
будинок культури, хол
с.Велика Вулига – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Соборна: 1–15, 19, 21, 23; вул.Терешкової, вул.Шевченка
051054 вул.Травнева, 2, с.Велика Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23355
будинок культури, приміщення для засідань
с.Велика Вулига – вул.Березівка, вул.Варшава, вул.Вишнева, вул.Коцюбинського, вул.Польова, вул.Соборна: 16–18, 20, 22, 24–40; вул.Травнева
051055 вул.Центральна, 26А, с.Ворошилівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23323
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Ворошилівка
051056 вул.Анатолія Пачевського, 23А, с.Борсків, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320
сільський клуб, глядацька зала
с.Борсків
051057 вул.Шкільна, 17А, с.Маянів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23324
школа, каб.3
с.Маянів
051058 вул.Центральна, 37, с.Гришівці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23327
зала сільського клубу
с.Гришівці
051059 вул.Д.Нечая, 2, с.Кобелецьке, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23327
сільський клуб, зала
с.Кобелецьке
051060 вул.Маліновського, 7, с.Дзвониха, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23305
будинок культури, приміщеня для засідань
с.Дзвониха
051061 вул.Першотравнева, 4А, с.Довгополівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23331
школа, каб.2
с.Довгополівка
051062 вул.П.Мирного, 2Б, с.Кліщів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300
фельдшерський пункт, зал
с.Кліщів
051063 вул.Молодіжна, 22, с.Жахнівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23350
будинок культури, мала зала
с.Жахнівка
051064 вул.Сонячна, 22, с.Івонівці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23351
сільський клуб, зала
с.Івонівці
051065 вул.Незалежності, 32, с.Онитківці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23350
фельдшерський пункт, хол
с.Онитківці
051066 вул.Дружби, 1А, с.Іванківці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23326
сільський клуб, зал
с.Іванківці
051067 вул.1 Травня, 24, с.Колюхів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306
сільський клуб, зал
с.Колюхів
051068 вул.Молодіжна, 42, с.Канава, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306
фельдшерський пункт, оглядовий кабінет
с.Канава
051069 вул.Миру, 28, с.Соколинці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306
фельдшерський пункт, оглядовий кабінет
с.Соколинці
051070 вул.Миру, 46, с.Краснянка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23343
школа, каб.3
с.Краснянка, с.Дубина, с.Круги
051072 вул.Миру, 4, с.Мала Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23353
сільський клуб, хол
с.Мала Вулига, с.Підлісівка, с.Польова Слобідка
051073 вул.Шевченка, 74, с.Рогізна, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23353
сільський клуб, кабінет завідуючого
с.Рогізна
051074 вул.Набережна, 4, с.Марківка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333
сільський клуб, хол
с.Марківка
051075 вул.50-років Перемоги, 58, с.Кальнишівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333
фельдшерський пункт, зал
с.Кальнишівка
051076 вул.Шевченка, 38, с.Федорівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333
фельдшерський пункт, каб.2
с.Федорівка
051077 вул.Коцюбинського, 30А, с.Нове Місто, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23341
бібліотека, зал
с.Нове Місто, с.Іскрівка
051078 вул.Базарна, 49А, с.Красне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23342
школа, приміщення для засідань
с.Красне
051079 вул.Гоголя, 3, с.Пилява, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23330
ЗОШ І-ІІ ст., спортивна зала
с.Пилява
051080 вул.Лесі Українки, 6, с.Рахни-Польові, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23352
будинок культури, зала
с.Рахни-Польові
051081 вул.Грушевського, 1А, с.Пирогів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23352
школа, каб.1
с.Пирогів
051082 вул.Дмитрівська, 41, с.Селище, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23316
будинок культури, приміщення для засідань
с.Селище
051083 вул.Шевченка, 43В, с.Урожайне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23316
сільський клуб, зал
с.Урожайне
051084 вул.Молодіжна, 18, с.Сліди, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23346
школа, спортивний зал
с.Сліди
051085 вул.Мічуріна, 8, с.Строїнці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23340
будинок культури, малий зал
с.Строїнці
051086 вул.Андрійчука, 70, с.Тростянець, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23332
будинок культури, зал
с.Тростянець – вул.Андрійчука, вул.Латанецька, вул.Перемоги
051087 вул.Жовтнева, 73А, с.Тростянець, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23332
сільський будинок культури, хол
с.Тростянець – вул.Богуна, вул.Д.Нечая, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Травнева, вул.Шевченка
051088 вул.Миру, 1, с.Уяринці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23344
будинок культури, малий зал
с.Уяринці
051089 вул.Шкільна, 15А, с.Черемошне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23325
будинок культури, зал
с.Черемошне
051090 вул.Жовтнева, 11, с.Шендерів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23334
сільський клуб, зал
с.Шендерів, с.Потуш
051092 вул.Миру, 2, с.Шершні, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23304
сільський клуб, зал
с.Шершні, с.Гута-Шершнівська
051093 вул.Шкільна, 1, с.Яришівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23317
школа, хол
с.Яришівка
051094 вул.Дружби, 28А, с.Лани, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23317
сільський клуб, зала
с.Лани, с.Студениця
051591 вул.Магістральна, 24, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
приміщення кафе "Круїз", банкетна зала
м.Жмеринка – вул.Асмолова, вул.Горєлова, вул.Залізнична, вул.Квітнева, вул.Магістральна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Революції Гідності, вул.Різдвяна, вул.Червона, вул.Шекінська: 1–8А, 10, 12, 14, 16–16/2, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–50В, 52; вул.8-го Березня, пров.Мельника, пров.Орловський, пров.Червоний, тупик Заводський, тупик Лікарняний
051592 вул.Ударника, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа № 6, спортивний зал
м.Жмеринка – вул.Бабаджаняна, вул.Комарова, вул.Мечнікова, вул.Продовольча, вул.Тунельна, пров.Бабаджаняна, пров.Прийомний, пров.Травневий, тупик Бабаджаняна, тупик Прийомний, тупик Тунельний
051593 вул.Ударника, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа № 6, актова зала
м.Жмеринка – вул.Ватутіна, вул.Гавришко, вул.Злагоди, вул.Калинова, вул.Кобринця, вул.Крилова, вул.Перемоги, вул.Пестеля, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Рилєєва, вул.Ударника, вул.Урожайна, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Шекінська: 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35В, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53–204; пров.Пестеля, пров.Ударника, тупик Західний, тупик Межирівська будка, тупик Межирівський
051594 вул.Барляєва, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
ТОВ "Зернолія", актова зала
м.Жмеринка – вул.Барляєва, вул.Будівельників, вул.І.Богуна, вул.Левицького, вул.Л.Чайкіної, вул.М.Вовчка, вул.Михайла Вербицького, вул.Недєліна, вул.Подільська, вул.Пост-Подільський, вул.151-ї стрілецької дивізії, тупик КМС-79, тупик Левицького, тупик Подільський, тупик Пост-Подільський
051595 вул.Свободи, 169, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
РП "Агромаш", кабінет керуючого
м.Жмеринка – вул.Відродження, вул.З.Космодем’янської: 41–88; вул.Кармалюка: 40–82Б; вул.Кутузова: 60–149; вул.Миколи Леонтовича, вул.Миру: 33–110; вул.Незалежності, вул.Патріотична, вул.Свободи: 60–191; вул.Сільськогосподарська, вул.Солідарності: 60–145А; вул.Тичини, вул.Українського Козацтва, вул.Фестивальна, вул.Щаслива: 60–149; вул.40 років Перемоги, пров.Вербний, пров.Гончарова, пров.Достоєвського, пров.Камкамідзе, пров.Квітучий, пров.Корчовий, пров.Маслюка, пров.Миколаївський, пров.Стахановський, пров.Тургенєва
051596 вул.Коцюбинського, 39, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа № 1, їдальня
м.Жмеринка – вул.Василя Хмелюка, вул.Генерала Заболотного, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гімназичний спуск, вул.Глінки, вул.Горіхова, вул.Долинська, вул.Західна, вул.З.Космодем’янської: 1–40; вул.Кармалюка: 1–39А; вул.Карпінського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова: 1–59; вул.Литвиненко, вул.Львівська, вул.Миру: 1–32; вул.Могилівська, вул.Примакова, вул.Птахіна, вул.Рибалко, вул.Рильського, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Свободи: 1–59; вул.Солідарності: 1–59; вул.Сосюри, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88–131; вул.Щаслива: 1–59; вул.Ясна, пров.Артилерійський, пров.Батумський, пров.Військовий, пров.Долинський, пров.Карпінського, пров.К.Лібкнехта, пров.Коцюбинського, пров.Миру, пров.Птахіна, пров.Ромський, пров.Смолича, пров.Стрілецький, пров.Уральський, пров.Шевченко, пров.Щедріна, пров.Щорса, тупик Маяковського, тупик Мічуріна
051597 вул.Б.Хмельницького, 1, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
будинок науки та техніки, танцювальний зал
м.Жмеринка – вул.Героїв Афганістану, вул.Демократична, вул.Деповська, вул.Козицького, вул.Короленко, вул.Костьольна, вул.Лермонтова, вул.Л.Толстого, вул.Образцова, вул.Одеська: 7, 9–9А, 11, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37–45, 51–51А, 55–85А; вул.Січових Стрільців, вул.Спускна, вул.Старопоштова, вул.Франко: 2–64; вул.Шевченко: 4–71, 73, 75–75А, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87; тупик Одеський
051598 вул.Добролюбова, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
поліклінніка, хол
м.Жмеринка – вул.Гастелло, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Івана Поліщука, вул.Кошового, вул.Кривоноса, вул.Медична, вул.Менделєєва, вул.Одеська: 8, 10, 12–16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 46, 52, 87–1125км; вул.Паркова, вул.Суворова, вул.Франко: 66–138; вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, пров.Франко, тупик Менделєєва
051599 вул.В’ячеслава Чорновола, 12, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
психоневрологічний інтернат, приміщення клубу
м.Жмеринка – вул.Анатолія Базилевича, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Коноваленко, вул.Котляревського, вул.Лісова, вул.Л.Ратушної, вул.Медова, вул.Москаленко, вул.Переяславська, вул.Профспілкова, вул.Цілинна, пров.Городній, пров.Москаленко, пров.Огородній, пров.Петрівський 1, пров.Петрівський 2, пров.Петрівський 3, пров.Петровського, пров.Санітарний, пров.Учбовий, пров.1-й Лісовий, пров.2-й Лісовий, проїзд Анатолія Базилевича
051600 пров.Лютневий, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа №3, спортивний зал
м.Жмеринка – вул.Вітчизняна, вул.В.Мельнична, вул.В.Трудова, вул.Доватора: 60–125; вул.Зоряна, вул.Купріна, вул.Леоніда Полянського: 32–77; вул.Мельнична: 60–97; вул.Некрасова, вул.Н.Трудова, вул.Озерна, вул.Порика, вул.Проїзна, вул.Слав’янська, вул.Соборна: 13–108; вул.Стрілецька, пров.Богдана Ступки, пров.В. Сокирка, пров.Вінницький, пров.Вітчизняний, пров.Вузький, пров.Левченко, пров.Лютневий, пров.Молодогвардійський, пров.Партизанський, пров.Перекопський, пров.Польовий, тупик Кривий, тупик Молодогвардійський, тупик Овражний
051601 вул.Центральна, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа-ліцей, спортивний зал
м.Жмеринка – вул.Народна, вул.Павлова, вул.Соборна: 1–12; пров.Гвардійський, пров.Гоголя, пров.Народний
051602 вул.Михайла Грушевського, 7/2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
центр позашкільної роботи,танцювальна зала
м.Жмеринка – вул.Валерія Брезденюка, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Доватора: 1–59; вул.Єдності, вул.Зарічна, вул.Казкова, вул.Крайня, вул.Леляцька, вул.Леоніда Полянського: 1–31; вул.Мельнична: 1–59; вул.Михайла Грушевського: 1–41, 43; вул.Сідавська, вул.Сімонова, вул.Сонячна, вул.Транспортна, вул.Чехова, пров.Абрикосовий, пров.Вилинського, пров.Вишневий, пров.Кожевний, пров.Криничний, пров.Левадний, пров.Л.Українки, пров.Сідавський, пров.Цегельний
051603 вул.Київська, 1, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
школа №4, спортивний зал
м.Жмеринка – вул.Архітектора Журавського, вул.Базарна, вул.Б.Олійника, вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Київська: 1А–15, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32А, 34–44; вул.Національна, вул.Остапа Вишні, вул.Пушкіна, вул.Тімірязєва, вул.Центральна, пров.Базарний, пров.Затишний, пров.Хлібний
051604 вул.Училищна, 9, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
Приміщення центру надання адміністративних послуг, спортивний зал, 2 поверх
м.Жмеринка – вул.В.Базарна, вул.Володимира Вовкодава, вул.Володимира Забаштанського, вул.Кашевича, вул.Київська: 17, 19, 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58; вул.Ломоносова, вул.Михайла Грушевського: 42, 44–82; вул.Н.Базарна, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Українська, вул.Училищна, вул.22-го Січня, пл.Базарна, пров.В.Базарний, пров.Веселий, пров.Краснодонський, пров.Леваневського, пров.Мокрий, пров.Оборонний, пров.Орджонікідзе, пров.Садовий, пров.Училищний, пров.Шкільний, тупик Веселий, тупик Дарвіна, тупик Київський, тупик Леваневського, тупик Орджонікідзе
051605 вул.Київська, 115, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
Жмеринське АТП-10512, зал для засідань
м.Жмеринка – вул.Визволення, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гришина, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Київська: 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55В, 60–284; вул.Матросова, вул.Миколи Борецького, вул.О.Кобилянської, вул.Осіпенко, вул.Плеханова, вул.Подвласова, вул.Степана Руданського, вул.Чигоріна, вул.Чумацька, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Довженко, пров.Матросова, пров.Осіпенко, пров.Подвласова, пров.Степана Руданського, проїзд Київський, тупик Кобилянської, тупик Матросова
051606 вул.Космонавтів, 124, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
приміщення колишньої бібліотеки, зал
м.Жмеринка – вул.Братерства, вул.Василя Стуса, вул.Вознесенська, вул.Героїв АТО, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Єсеніна, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Кобзарів, вул.Космонавтів, вул.Механізаторів, вул.Нова, пров.Василя Стуса, пров.Героїв АТО, пров.Єсеніна, пров.Липневий, пров.Малиновий, тупик Василя Стуса, тупик Космонавтів, тупик Тихий
051607 вул.Київська, 288, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100
Жмеринська центральна районна лікарня, навчальна кімната, 3-й корпус
Комунальна установа "Жмеринська центральна районна лікарня"