Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернігівська область, Територіальний виборчий округ № 209

Дільниць - 168

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
740134 вул.Шевченка, 36, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600
будинок культури, фойє
смт Варва – вул.Андрія Хіміча, вул.Бодянських, вул.Братів Дробілко, вул.Вороного, вул.Вячеслава Носенка, вул.Дарвіна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Захисників України, вул.І. Франка, вул.Івана Кондратця, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Толстого, вул.Лютневого повстання, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Онопрійка, вул.Перекопівська, вул.Пилипенка, вул.Підгірна, вул.Покровська, вул.Рибацька, вул.Різдвяна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Ярославська, пров.Береговий, пров.Героїв Крут, пров.Горільченка, пров.Замковий, пров.І. Богуна, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Мисливський, пров.Музейний, пров.Надрічний, пров.Партизанський, пров.Перекопівський, пров.Попудренка, пров.Приудайський, пров.Рєпіна, пров.Спартака, пров.Шевченка, с.Воскресенське
740135 вул.Шевченка, 46, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600
ліцей №1, коридор
смт Варва – вул.А. Тищенка, вул.Аеродромна, вул.Б. Хмельницького, вул.Вербна, вул.Вигінна, вул.Володимирська, вул.Гайова, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Злагоди, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Княгині Ольги, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Михайла Галушки, вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Рудянська, вул.Соколовського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.17 Вересня, вул.9 травня, вул.900 річчя Варви, пров.Зелений, пров.Якова Завгороднього
740136 вул.Миру, 54А, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600
ліцей №2, спортзала
смт Варва – вул.Вишнева, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.О. Кошового, вул.Південна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Яблунева, вул.40 років Перемоги, пров.1-й Миру, пров.2-й Миру
740137 вул.Молодіжна, 11, с.Антонівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17621
сільська рада, зала засідань
с.Антонівка
740138 вул.Шлях, 3, с.Богдани, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17631
сільська рада, актова зала
с.Богдани, с.Сіриків
740139 вул.Українська, 2, с.Брагинці, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17610
сільський клуб, глядацька зала
с.Брагинці
740140 вул.Незалежності, 40, с.Гнідинці, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17640
будинок культури, фойє
с.Гнідинці
740141 вул.Л. Українки, 31, с.Дащенки, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17632
сільський клуб, глядацька зала
с.Дащенки, с.Мудре
740142 вул.майдан Центральний, 2, с.Журавка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17620
школа, спортзала
с.Журавка
740143 вул.Степова, 2, с.Кулишівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17620
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Кулишівка
740144 вул.Вишнева, 20, с.Калиновиця, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17613
адмінбудівля старостинського округу, зала засідань
с.Калиновиця, с.Булавівщина, с.Григорівщина, с.Сіряківщина
740145 вул.Набережна, 9, с.Кухарка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17642
школа, коридор
с.Кухарка, с.Боханів, с.Хортиця
740146 вул.Удайська, 55, с.Леляки, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17603
школа, коридор
с.Леляки, с-ще Саверське
740147 вул.Миру, 19, с.Макіївка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17622
сільський клуб, глядацька зала
с.Макіївка
740148 вул.Васюка, 15, с.Мармизівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17611
школа, коридор
с.Мармизівка, с.Макушиха
740149 вул.Набережна, 1, с.Озеряни, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17612
будинок культури, фойє
с.Озеряни, с.Берізка, с.Тонка
740150 вул.Шевченка, 4, с.Остапівка, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17641
будинок культури, глядацька зала
с.Остапівка
740151 вул.Миру, 33, с.Світличне, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17630
будинок культури, глядацька зала
с.Світличне, с-ще Рубанів, с.Ященків
740152 вул.9 Травня, 2А, смт Варва, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600
районна лікарня, к.3
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Варвинська центральна районна лікарня"
740202 вул.Стадіонна, 5, смт Дружба, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16702
школа, спортивна зала
смт Дружба
740203 вул.Вокзальна, 18, с.Августівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16701
сільський клуб, зала
с.Августівка
740205 вул.Шкільна, 5, с.Андріївка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16722
школа, к.2
с.Андріївка
740206 вул.Центральна, 65, с.Томашівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16723
сільський клуб, зала
с.Селихів, с.Томашівка
740207 вул.Вокзальна, 2А, с.Бакаївка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16724
школа, вестибюль
с.Бакаївка, с.Комарівка
740210 вул.Центральна, 25Б, с.Буди, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16762
сільський клуб, зала
с.Буди, с.Грабів, с.Лучківка, с.Пелюхівка, с.Червоне
740212 вул.Петра Басанця, 2, с.Бурімка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16706
будинок культури, зала
с.Бурімка, с.Безбородьків, с.Шиловичі
740213 вул.Миру, 68, с.Гмирянка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16750
школа, спортивна зала
с.Гмирянка
740214 вул.Незалежності, 57, с.Городня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16752
сільська рада, зала засідань
с.Городня
740216 вул.Набережна, 4, с.Дорогинка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16721
школа, вестибюль
с.Дорогинка
740217 вул.Шкільна, 41, с.Заудайка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16725
школа, вестибюль
с.Заудайка, с.Коршаки
740219 вул.Петра Жовторіпенка, 14, с.Іваниця, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16751
школа, вестибюль
с.Іваниця – вул.Берегова, вул.Братів Йовсів, вул.Братів Мотуренків, вул.Виноградна, вул.Кагамлицька, вул.Механізаторська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Петра Жовторіпенка: 6–45; вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Республіканська, вул.Садова, вул.Шевченка: 2–34, 39–45, 47А, 49–51; вул.Шкільна: 1–21; вул.Яблунева, вул.Ясна, вул.8-Березня, пл.Гагаріна, пров.Кооперативний, пров.Коцюбинського, пров.Кузнечний, пров.Луговий, пров.Пасічний, пров.Польовий, пров.Франка, пров.Шкільний, с.Ковтунівка, с.Купина
740220 вул.Петра Жовторіпенка, 54, с.Іваниця, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16751
сільська рада, обрядова зала
с.Іваниця – вул.Братів Яременків, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Кошового, вул.Озерна, вул.Олександра Сідого, вул.Петра Жовторіпенка: 49–160; вул.Соборна, вул.Спартака, вул.Титова, вул.Тиха, вул.Трудова, вул.Шевченка: 38, 46, 48, 52–86; вул.Шкільна: 22–51; пл.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Новий, пров.Чкалова, с.Загін, с.Зоцівка
740222 вул.Шкільна, 2, с.Крупичполе, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16713
школа, вестибюль
с.Крупичполе
740223 вул.Незалежності, 10, с.Сваричівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16747
школа, вестибюль
с.Сваричівка
740224 вул.Козацька, 17, с.Новий Поділ, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16739
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Новий Поділ
740226 вул.Центральна, 13, с.Монастирище, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16726
школа, вестибюль
с.Монастирище, с.Веприк
740227 вул.Революції 1905р., 49, с.Ольшана, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16763
сільська рада, депутатська кімната
с.Ольшана, с.Нова Ольшана, с.Тарасівка
740229 вул.10 років незалежності України, 1, с.Припутні, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16720
школа, вестибюль
с.Припутні, с-ще Куликівка
740230 вул.Перемоги, 86, с.Вишнівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16716
школа, к.1
с.Барбурське, с.Вишнівка
740233 вул.Братів Протащуків, 14, с.Сезьки, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16760
сільський клуб, зала
с.Сезьки, с.Гейці, с.Дзюбівка, с-ще Коломійцеве, с.Тишківка
740234 вул.Першотравнева, 38, с.Ступаківка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16733
сільський клуб, фойє
с.Ступаківка, с.Зінченкове
740237 вул.Космонавтів, 6, с.Хаєнки, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16709
будинок культури, вестибюль
с.Хаєнки, с.Воронівка, с.Киколи
740238 вул.Молодіжна, 9, с.Щурівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16753
сільський клуб, зала
с.Щурівка, с.Іценків, с.Однольків
740457 вул.Київська, 4, смт Лосинівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16663
селищний будинок культури, актова зала
смт Лосинівка – вул.Богословська, вул.В.Пузіна, вул.Героїчна, вул.Гетьманська, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Лаврська, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.М.Яринича, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Ф.Мотильової, вул.Чернишевського, вул.1-Травня, пров.Зелений
740458 вул.Богословська, 4, смт Лосинівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16663
школа, актова зала
смт Лосинівка – вул.Бр.Бондаревих, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Козача, вул.Лисенка, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.О.Кошового, вул.Садова, вул.Троїцька, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Набережний, пров.Пугачова, пров.Троїцький, с.Погребець
740459 вул.Горького, 58А, с.Безуглівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16652
школа, коридор
с.Безуглівка, с.Бідин, с.Довге, с.Пашківка, с.Синдаревське, с.Хомівка
740460 вул.Садова, 2А, с.Курилівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16652
сільський клуб, актова зала
с.Курилівка
740461 вул.Шевченка, 1А, с.Березанка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16641
сільський клуб, актова зала
с.Березанка
740462 вул.Поліська, 18, с.Бурківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16642
сільська рада, зала засідань
с.Бурківка
740463 вул.Почекінська, 65, с.Велика Дорога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16661
школа, спортивна зала
с.Велика Дорога, с.Калинівка, с.Кравчиха
740464 вул.Незалежності, 21, с.Велика Кошелівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16621
сільська рада, зала засідань
с.Велика Кошелівка
740465 вул.Шевченка, 1, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624
школа, коридор
с.Вертіївка – вул.Богуна, вул.Вершкова, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Грибоєдова, вул.Журавлина, вул.Заньковецької, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Лагідна, вул.Лебедина, вул.Липіврізька, вул.Миру: 1–131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 157, 159, 161; вул.Молодіжна, вул.Мохнатівка, вул.Пригаражна, вул.Резніченка, вул.Ромашкова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Таращанська, вул.Хрещатик, вул.Чернігівська, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.50-річчя Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Лебединий, пров.Миру, пров.Новий, пров.Шевченка, пров.Щасливий, пров.1-й Гоголя, пров.2-й Гоголя, с-ще Юність
740466 вул.Миру, 158, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624
Приміщення нежитлової будівлі комунальнох власності сільської ради, к. 2
с.Вертіївка – вул.Боженка, вул.Вокзальна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Миру: 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 146, 148, 150, 152–156, 158, 160, 162–273; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.О.Кошового, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соколова, вул.Толстого, вул.1-го Травня, пров.Боженка, с.Титівка, с.Холявки
740467 вул.8-го Березня, 28, с.Вертіївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624
Вертіївське лісництво, актова зала
с.Вертіївка – вул.Бузкова, вул.Жовтнева, вул.Загуменного, вул.Кирпоноса, вул.Козацька, вул.Корчагіна, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Річна, вул.Тракторна, вул.Урожайна, пров.Козацький, пров.Миколаївський, с.Хомине
740468 вул.Київська, 40, с.Бобрик, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624
сільський клуб, актова зала
с.Бобрик, с.Каблуки, с.Низи
740469 вул.Центральна, 7А, с.Яблуневе, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16624
сільський клуб, актова зала
с.Яблуневе
740470 вул.Миру, 39, с.Вікторівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16670
сільський клуб, актова зала
с.Вікторівка, с.Степ
740471 вул.Гагаріна, 92, с.Леонідівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16670
сільський клуб, актова зала
с.Леонідівка
740472 вул.Центральна, 73, с.Галиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16671
школа-дитсадок, коридор
с.Галиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бондарівська, вул.Вишнева, вул.Забайкальська, вул.Загребельська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Тімірязєва, вул.Центральна: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–120; вул.Яблунева
740473 вул.Народовольців, 6, с.Галиця, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16671
будинок культури, актова зала
с.Галиця – вул.Борщівська, вул.Валерія Кузьменка, вул.Желябова, вул.Зарічна, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.М.Приходька, вул.Народовольців, вул.Франка, вул.Центральна: 2–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Чкалова, вул.Шевченка, с.Ковтунівка
740474 вул.Свободи, 125, с.Ніжинське, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16633
школа, коридор
с.Ніжинське
740475 пров.Шкільний, 13, с.Кропивне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16634
школа, коридор
с.Кропивне
740476 вул.Незалежності, 8, с.Данина, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16660
сільська рада, вестибюль
с.Данина
740477 вул.1 Травня, 2, с.Дуболугівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16622
сільська рада, актова зала
с.Дуболугівка
740478 вул.Зарічна, 1, с.Заньки, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16623
сільська рада, зала засідань
с.Заньки
740479 вул.Гоголя, 7, с.Колісники, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16632
сільська рада, зала засідань
с.Колісники
740480 вул.Лісова, 2, с.Мильники, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16632
контора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Григорівське", коридор
с.Мильники
740481 вул.Незалежності, 49, с.Крути, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16645
будинок культури, актова зала
с.Крути, с.Бакланове, с.Діброва, с.Поляна
740482 вул.Власенків, 8, с.Кукшин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16631
школа, коридор
с.Кукшин, с.Зруб
740483 вул.Незалежності, 23, с.Кунашівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16646
сільська рада, зала урочистих подій
с.Кунашівка, с.Наумівське, с.Паливода
740484 вул.Центральна, 2А, с.Липів Ріг, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16643
сільська рада, актова зала
с.Липів Ріг
740485 вул.Шевченка, 96, с.Мала Кошелівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16626
сільська рада, зала засідань
с.Мала Кошелівка
740486 вул.1 Травня, 8А, с.Перебудова, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16650
сільський клуб, фойє
с.Перебудова, с.Валентіїв, с.Почечине
740487 вул.Шевченка, 1, с.Перемога, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16665
школа, спортивна зала
с.Перемога, с.Чистий Колодязь, с.Станція Лосинівська
740488 вул.Центральна, 16, с.Богданівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16665
сільський клуб, актова зала
с.Богданівка, с.Гармащина
740489 вул.Шевченка, 14, с.Переяслівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16644
сільська рада, кабінет сільського голови
с.Переяслівка
740490 вул.Жовтнева, 15, с.Сальне, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16673
сільська рада, зала засідань
с.Сальне, с.Садове
740491 вул.Молодіжна, 4, с-ще Світанок, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16672
школа, спортивна зала
с-ще Світанок, с-ще Мирне
740492 вул.Шевченка, 56, с.Яхнівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16672
сільський клуб, актова зала
с.Яхнівка
740493 вул.Миру, 1, с.Стодоли, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16630
сільський клуб, актова зала
с.Стодоли, с.Переходівка
740494 вул.Незалежності, 8, с.Талалаївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651
сільська рада, актова зала
с.Талалаївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Квітнева, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35–63; вул.Незалежності, вул.Паркова: 1–27; вул.Польова, вул.Прилуцька: 46, 48, 50, 52–135; вул.Пушкіна, вул.Сількорівська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Незалежності, пров.Пушкіна, пров.Чехова, пров.8 - Березня
740495 вул.Шкільна, 1, с.Талалаївка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651
школа, гардеробна
с.Талалаївка – вул.Берегова, вул.Братів Близнюків, вул.Братів Котюх, вул.Жовтнева, вул.Забережна, вул.Кобзаря, вул.Набережна: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 28–28А, 30, 34, 65–97; вул.Озерна, вул.Паркова: 29–33; вул.Піщана, вул.Прилуцька: 1–45, 47, 49, 51; вул.Променева, вул.Шкільна, вул.1 - Травня, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Шляховий, пров.1 - Травня, с.Лустівка
740496 вул.Миру, 18, с.Хвилівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16651
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Хвилівка
740497 вул.Центральна, 1, с.Терешківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16674
сільська рада, зала засідань
с.Терешківка
740498 вул.Шевченка, 1, с.Черняхівка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16640
школа, коридор
с.Черняхівка, с.Лісове
740499 вул.Широка, 17, с.Шатура, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16662
сільський клуб, актова зала
с.Шатура
740500 вул.ім.П.Марачевського, 2, с.Шняківка, Ніжинський р-н, Чернігівська обл., 16675
сільський клуб, актова зала
с.Шняківка
740501 вул.Академіка Амосова, 1, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Центральна районна лікарня, зал засідань
Ніжинська центральна районна лікарня
740550 вул.Центральна, 8, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100
районний будинок культури, фойє
м.Носівка – вул.Авіації, вул.Баштова, вул.Богуна, вул.Вокзальна: 3–101, 103, 105, 107; вул.Гетьмана Мазепи: 1–6, 8, 10; вул.Івана Чирка, вул.Кутузова, вул.Кушнірова, вул.Миколаївська, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Олексія Фесенка, вул.Свято-Троїцька, вул.Сотенна, вул.Спасо-Преображенська, вул.Суворова, вул.Трудова, вул.Успенська: 1–74, 76, 78, 80, 82; вул.Центральна: 12–21, 29, 37–37А, 41, 43–43А, 45, 47–47Б, 49, 51; вул.Челюскіна, вул.Чернишевського, вул.Чехова: 33–40; вул.Юності: 1–18, 20, 22, 24, 26–28; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, пров.Баштовий, пров.Вокзальний, пров.Гетьмана Мазепи, пров.Кутузова, пров.Олексія Фесенка, пров.Суворова, пров.Чехова, пров.Шкільний, пров.Юності, пров.1 Івана Чирка, пров.2 Івана Чирка
740551 вул.Ніжинський шлях, 2, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100
школа мистецтв, глядацька зала
м.Носівка – вул.Буняківська, вул.Володимирська: 1–91, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Воскресенська, вул.Лермонтова, вул.Мірошника, вул.Незалежності, вул.Ніжинський шлях, вул.П. Тичини, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.Пушковська, вул.Руденка, вул.Сергія Шишка, вул.Троїцька, вул.Центральна: 2–11Б; вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, пров.Буняківський, пров.Воскресенський, пров.Незалежності, пров.Ніжинський шлях, пров.Польовий, пров.Попудренка, пров.Руденка, пров.Троїцький, пров.1 Володимирський, пров.1 Незалежності, пров.1 Троїцький, пров.2 Володимирський, пров.2 Незалежності, пров.2 Троїцький, пров.3 Володимирський
740552 вул.Мринський шлях, 1, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100
спортивно-технічний клуб, зала засідань
м.Носівка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гетьмана Мазепи: 7, 9, 11–60; вул.Гончарівка, вул.Зарічна, вул.Кобизький шлях, вул.Ковпака, вул.Латвійська, вул.М. Заньковецької: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41–51; вул.Мічуріна: 1–102, 104; вул.Мринський шлях: 2–85, 87, 89, 91, 93; вул.Невського, вул.Островського, вул.Сонячна, вул.Успенська: 75–75А, 77, 79, 81, 83–198; вул.Центральна: 22–28, 30–36А, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52–111; вул.Чехова: 1–32; вул.Шевченка, вул.Яворницького, вул.40 років Перемоги, пров.Кобизький шлях, пров.Невського, пров.Шевченка, с.Лукашівка, с.Підгайне
740553 вул.Б. Хмельницького, 29, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100
школа №4, фойє
м.Носівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Василя Симоненка, вул.Відродження, вул.Вокзальна: 102, 104, 106, 108–336; вул.Голубенька, вул.Грушевського, вул.Залізняка, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Олбинського, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Ройченка, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Самокиши, вул.Тракторна, вул.Черняхівського, вул.Яблунева, пров.Короленка, пров.Олбинського
740554 вул.Привітна, 1А, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17101
школа №2, фойє
м.Носівка – вул.Автоколонна, вул.Гребінки, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Кікоша, вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Л. Українки, вул.Лізи Матійко, вул.Малоносівська, вул.Матросова, вул.Михайла Заболотного, вул.Молодої Гвардії, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Привітна, вул.Проїжджа, вул.Рєпіна, вул.Розумовського, вул.Світанкова, вул.Ставицька, вул.Стадіонна, вул.Степанівська, вул.Українська, вул.Ціолковського, вул.Цукрозаводська, вул.Чайковського, вул.Чернігівська, пров.Весняний, пров.Зелений, пров.Коцюбинського, пров.Л. Українки, пров.Молодої Гвардії, пров.Прорізний, пров.Світанковий, пров.1 Зелений, пров.2 Зелений, проїзд Космічний, 746 км, 757 км
740555 вул.Козацька, 41, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17102
навчально-виховний комплекс №3, актова зала
м.Носівка – вул.Вербова, вул.Володимирська: 92, 94, 96, 98, 100, 102–175; вул.Гречанівська, вул.І. Франка, вул.Козацька, вул.Козаченка, вул.Котляревського, вул.Кочерги, вул.Л. Толстого, вул.Лівобережна, вул.Ломоносова, вул.М. Заньковецької: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–39, 53–71; вул.Мічуріна: 103, 105–147; вул.Мринський шлях: 86, 88, 90, 92, 94–181; вул.Озерна, вул.Полівка, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Спаська, вул.Татарівська, вул.Флотська, вул.Чкалова, вул.Шаули, вул.Юності: 19, 21, 23, 25, 30–32; пров.Вербовий, пров.Козацький, пров.Л. Толстого, пров.Мічуріна, пров.Мринський шлях, пров.Полівка, пров.Спаський, пров.Шаули, пров.4 Володимирський, с.Дебреве, с.Лісові Хутори
740556 вул.Українська, 5, с.Степове, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17159
Адміністративне приміщення Ганнівського старостату Макіївської сільської ради.
с.Ганнівка, с.Вербове, с.Кленове, с.Степове
740557 вул.Лесі Українки, 4А, с.Держанівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17120
сільська рада, зала засідань
с.Держанівка
740558 вул.Шевченка, 83, с.Адамівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17121
школа, актова зала
с.Адамівка, с.Ведмедівка
740559 вул.Носівська, 37, с.Іржавець, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17123
школа, спортивна зала
с.Іржавець
740560 вул.Шкільна, 19А, с.Коломійцівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17145
сільський будинок культури, фойє
с.Коломійцівка, с.Мильники
740561 вул.Шевченка, 2, с.Калинівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17143
сільський клуб, глядацька зала
с.Калинівка, с.Вили
740562 вул.Незалежності, 57Б, с.Козари, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17122
сільський будинок культури, фойє
с.Козари, с.Андріївка
740563 вул.Шевченка, 4, с.Лихачів, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17111
ТОВ АП "Маяк", зала засідань
с.Лихачів
740564 вул.Центральна, 27, с.Макіївка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17152
сільська рада, зала засідань
с.Макіївка
740565 вул.Шкільна, 12, с.Пустотине, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17153
школа, фойє
с.Пустотине
740566 вул.Центральна, 19, с.Мрин, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17113
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Мрин
740567 вул.Першотравнева, 2, с.Плоске, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17114
Адміністративне приміщення - Плосківський старостинський округ
с.Плоске
740568 вул.Центральна, 22А, с.Рівчак-Степанівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17142
школа, фойє
с.Рівчак-Степанівка, с.Веселе, с.Григорівка
740569 вул.Стратілата, 1, с.Селище, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17112
сільський клуб, глядацька зала
с.Селище, с.Киселівка, с.Роздольне
740570 вул.Професора Примака, 27, с.Софіївка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17150
сільська рада, зала засідань
с.Софіївка, с.Вишневе
740571 вул.Гагаріна, 33, с.Степові Хутори, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17141
сільська рада, зала засідань
с.Степові Хутори, с.Відрадне, с.Карабинівка, с.Платонівка
740572 вул.Механізаторів, 2, с.Тертишники, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17140
Адміністративне прміщення Тертишницького старостату Носівської міської ради
с.Тертишники
740573 вул.Садова, 13, с.Яблунівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17139
школа, фойє
с.Яблунівка
740574 вул.Конституції, 26А, с.Ясна Зірка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17138
сільський клуб, фойє
с.Ясна Зірка
740575 вул.Марко Вовчка, 2, с.Хотинівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17110
школа, актовий зал
с.Хотинівка
740576 вул.Центральна, 77, с.Володькова Дівиця, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17130
школа №1, фойє
с.Володькова Дівиця – вул.А. Буряка, вул.Берегова, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Гоголя: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Горького, вул.Густомлинська, вул.Декабристів, вул.Затишна, вул.Карабинівська, вул.Квіткова, вул.Кобизька, вул.Комарівська, вул.Короленка, вул.Л. Толстого, вул.Л. Українки, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–115, 117, 119; вул.Низова, вул.Нова, вул.Освіти, вул.Проїздна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Тракторна, вул.Успенська, вул.Центральна: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–127; вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83; вул.Шкільна, пров.Л. Толстого, пров.Незалежності
740577 вул.Центральна, 87, с.Володькова Дівиця, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17130
школа, фойє
с.Володькова Дівиця – вул.Березнева, вул.Гоголя: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–189; вул.Д. Бідного, вул.Калинова, вул.Крапив’янського, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Франка, вул.Центральна: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; с.Кобилещина, с.Криниця
740578 вул.Миру, 6, с.Дослідне, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17131
школа №3, фойє
с.Дослідне, с.Ставок
740579 вул.Миколаївська, 71, с.Сулак, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17133
школа №4, фойє
с.Володькова Дівиця – вул.Вербова, вул.Ілляша, вул.Незалежності: 116, 118, 120–742КМ; вул.Шевченка: 74, 76, 78, 80, 82, 84–740КМ; вул.50 років Перемоги, с.Коробчине, с.Сулак
740580 вул.Центральна, 53, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100
центральна районна лікарня, терапевтичне відділення, фойє
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака"
740760 вул.Миру, 39, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
районний будинок культури, мала зала
смт Срібне – вул.Б. Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Довга, вул.Миру: 1–45, 56–56А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 70, 72–72А; вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Саполовича, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Ярова, пров.Бузковий, пров.Вишневий, пров.З. Карпинської, пров.Космонавтів, пров.Л. Українки, пров.Миру, пров.О. Вересая, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Яровий
740761 вул.Миру, 47, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
школа, фойє
смт Срібне – вул.Берегова, вул.Березова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Калинова, вул.Миру: 51–55, 57–59, 61–61А, 63–63А, 65–69, 71, 73–102; вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Котляревського, пров.Перемоги, пров.Спартака
740762 вул.Миру, 46, с.Никонівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
сільський клуб, велика зала
с.Никонівка
740763 вул.Миру, 4, с.Артеменків, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
сільський клуб, велика зала
с.Артеменків
740764 вул.Б. Хмельницького, 56, с.Іванківці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17333
сільський клуб, кімната директора
с.Іванківці
740765 вул.Центральна, 13, смт Дігтярі, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17332
будинок культури, велика зала
смт Дігтярі
740766 вул.І. Франка, 14, с.Гнатівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17331
сільський клуб, велика зала
с.Гнатівка
740767 вул.Шкільна, 2, с.Васьківці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17310
будинок культури, мала зала
с.Васьківці
740768 вул.Незалежності, 48, с.Калюжинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17311
школа, фойє
с.Калюжинці
740769 вул.Центральна, 38, с.Поділ, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17330
школа, спортивна зала
с.Поділ, с.Кути, с.Поетин
740770 вул.Галаганівська, 55, с.Сокиринці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17312
школа, класна кімната
с.Сокиринці
740771 вул.Миру, 48, с.Карпилівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17341
будинок культури, велика зала
с.Карпилівка
740772 вул.Миру, 48, с.Лебединці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17342
сільський клуб, велика зала
с.Лебединці
740773 вул.Шкільна, 6, с.Гурбинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17331
будинок культури, велика зала
с.Гурбинці
740774 вул.Українська, 13, с.Дейманівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
сільський клуб, велика зала
с.Дейманівка, с.Тростянець
740775 вул.Грушевського, 13А, с.Олексинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17320
приміщення старостинського округу, актова зала
с.Олексинці, с.Васюків, с.Антішки
740776 вул.Незалежності, 2А, с.Савинці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17350
будинок культури, велика зала
с.Савинці
740777 вул.Незалежності, 7, с.Хукалівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17350
сільський клуб, коридор
с.Хукалівка
740778 вул.Першотравнева, 27, с.Харитонівка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17340
сільський будинок культури, велика зала
с.Харитонівка
740779 вул.Незалежності, 26, с.Гриціївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17321
школа, спортивна зала
с.Гриціївка
740780 вул.Шкільна, 1, с.Побочіївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
сільський клуб, актова зала
с.Галка, с.Побочіївка
740781 вул.Т. Шевченка, 22, с.Горобіївка, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17351
будинок культури, велика зала
с.Горобіївка, с.Точене
740782 вул.Миру, 19, смт Срібне, Срібнянський р-н, Чернігівська обл., 17300
центральна районна лікарня, актова зала
Срібнянська центральна районна лікарня Чернігівської області
740923 вул.Гоголя, 15, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №7, шкільний музей
м.Ніжин – вул.Батюка, вул.Богуна: 2–78, 80, 82, 84, 86, 88; вул.Богушевича, вул.Братів Галицьких, вул.Гербеля, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Гребінки, вул.Думська, вул.Маяковського, вул.Овдіївська: 1–98; вул.Озерна, вул.Поштова
740924 вул.Шевченка, 10, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
агротехнічний інститут, читальна зала, 2-й поверх
м.Ніжин – вул.Бовкуна, вул.Галатівська, вул.Гастелло, вул.Довженка, вул.Козача, вул.Менделеєва, вул.Мохового, вул.Рокосовського, вул.Шевченка: 1А–2А, 6–10 к.1, 12–37, 39, 41, 43–43Б, 47 к.2–51А, 53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А; вул.8 - го Березня, пров.Ветеринарний, пров.Прибульварний, Садове товариство "Новатор"
740925 вул.Шевченка, 56, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №2, коридор
м.Ніжин – вул.Г. Сковороди, вул.Обжарівська, вул.Об’їжджа: 5–88, 92, 94, 96–96/1; вул.Свободи, вул.Синяківська: 1–88; вул.Тимошенка, вул.Шевченка: 38–38А, 40, 42, 44–46, 52, 54, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70А–79, 80–82, 85–89, 93 к.2–96, 97А–97Б;
740926 3 - й Мікрорайон, 11, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
гімназія №16, коридор
м.Ніжин – вул.М.Бернеса, вул.Синяківська: 90–114Б; вул.Шевченка: 83–83 к.4, 97 к.1–97 к.6, 97Г–98Г; 3 - й Мікрорайон
740927 вул.Шевченка, 103, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №9, актова зала
м.Ніжин – вул.Шевченка: 79В, 92–92В, 96А–97, 97В, 99–101Б, 109 к.2–110, 112 к.2–112А, 114А, 119, 130, 140;
740928 вул.Шевченка, 111, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
ліцей побуту та сервісу, к.9
м.Ніжин – вул.Академіка Яворницького, вул.Белінського, вул.Віталія Боровика, вул.Г. Борисової, вул.Генерала Корчагіна: 3; вул.Дачна, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Індустріальна, вул.К. Заслонова, вул.Котляревського, вул.Механізаторів, вул.Мозгалевського, вул.Носівський шлях, вул.Пржевальського, вул.Прилуцька: 1–69; вул.Робоча, вул.Тарновських, вул.Чехова, вул.Шевченка: 110А, 113, 114 к.1, 120–120 к.2, 128–128 к.1, 130А, 141–167; пров.Залізничний, пров.Київський, пров.Південний, пров.Хвилівський, пров.1 - й Носівський
740929 вул.Прилуцька, 162, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №17, хореографічна зала
м.Ніжин – вул.Прилуцька: 69А–164; вул.Пустовгара, пров.Базовий
740930 вул.Шевченка, 111, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Аграрний ліцей, навчальний корпус №3, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Авіації, вул.Бахмацька обвідна, вул.Вокзальна, вул.Вокзальна МПС, вул.Генерала Корчагіна: 1–1В, 4–25; вул.Геологів, вул.Гетьмана, вул.З. Космодем’янської, вул.Курилівська: 63; вул.МПС-4 730 км, вул.МПС-730км, вул.МПС-733км, вул.Прилуцька обвідна, вул.Прирейкова, вул.Шевченка: 116–118, 126, 170; вул.Шевченка МПС, пров.Вугільний, пров.Урожайний, жд. Будка 725 км., кол. буд.730км., мікрорайон Залізничник, Прилуцька Казарма
740931 вул.Об’їжджа, 123, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №15, актова зала
м.Ніжин – вул.Об’їжджа: 91, 93, 95, 98–188; вул.Шевченка: 104–104 к.3, 114, 114 к.2–114 к.4;
740932 вул.Незалежності, 5А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
аграрний ліцей №35, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Академіка Арвата, вул.Афганців, вул.Ватутіна, вул.Згоди, вул.Красна, вул.Леся Курбаса, вул.Нафтовиків, вул.Незалежності: 3–8, 10–27, 30; вул.Ніжатинська: 20, 22, 24, 32А–34А, 38–123А; вул.Петра Прокоповича, вул.Сакко і Ванцетті, пров.Серпневий
740933 вул.Незалежності, 5А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Аграрний ліцей, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Герцена, вул.Друзів, вул.М. Ващенка, вул.Незалежності: 9, 29–29А, 31–54;
740934 вул.Шекерогринівська, 52А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №14, актова зала
м.Ніжин – вул.Василівська: 56–199; вул.Василя Стуса, вул.Воронова, вул.Ковпака, вул.Курилівська: 1–60; вул.Лисянського, вул.Малиновського, вул.Ніжинозерська, вул.Попова, вул.Радіщева, вул.Рєпіна, вул.Степова, вул.Супутників, вул.Тімірязєва, вул.Шекерогринівська, пров.Вишневий, пров.Пархомівський, пров.Пересічний
740935 вул.Студентства, 2А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
медичний коледж, актова зала
м.Ніжин – вул.Б.Хмельницького, вул.Гончарна, вул.Купецька, вул.Кушакевичів, вул.Небесної сотні, вул.Некрасова, вул.Ніжатинська: 1–19, 21, 23, 25–31, 35А–37; вул.Покровська, вул.Пряма, вул.Слов’янська, вул.Студентства, вул.Успенська, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Тупий
740936 вул.Франка, 22, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №12, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Василівська: 1–55; вул.Весняна, вул.Гулака - Артемовського, вул.Енгельса, вул.Кирпоноса, вул.Конституції, вул.Короленка, вул.Крилова, вул.Кунашівська: 1–44, 46, 48–50; вул.Л. Губіної, вул.М. Заньковецької, вул.Миколаївська, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Павлівська, вул.Пилипа Морачевського, вул.Філатова, вул.Франка: 1–89Г; вул.Ціолковського, вул.Червона Гребля, вул.Шевченка в/ч А4558, пров.Березневий, пров.Виноградний, пров.Квітневий, пров.Лютневий, пров.Стасів, пров.Український
740937 вул.Мигалівська, 15, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №6, актова зала
м.Ніжин – вул.Абрикосова, вул.Герої Крут, вул.Декабристів, вул.Красносільського, вул.Кунашівська: 45, 47, 51–180; вул.Малишка, вул.Мигалівська, вул.Молодіжна, вул.О. Вишні, вул.Однорядна, вул.Пашківська, вул.Переяслівська, вул.Рилєєва, вул.Рівності, вул.Сергія Рябухи, вул.Соколова, вул.Старокунашівська, вул.Франка: 90–288; пров.Лисивців, пров.Травневий, пров.Червневий, Колгосп Подвойського
740938 вул.Редькінська, 18, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Ніжинська зразкова автомобільна школа, актова зала
м.Ніжин – вул.Березанська: 9–157Б; вул.Журавська, вул.Зикова, вул.Івана Горбачевського, вул.Карбишева, вул.Ковалівська, вул.Л. Толстого, вул.Лесі Українки, вул.Липіврізька, вул.Микола Петровського, вул.Нахімова, вул.Редькінська, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Шепелівська, вул.Шолом Алейхема, пров.Будівельний, пров.Дорожний, пров.Липіврізький
740939 вул.Московська, 6А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
гімназія №3, коридор
м.Ніжин – вул.Академіка Лавровського, вул.Березанська: 1–8В; вул.Бондарська, вул.Бородіна, вул.Братів Зосим, вул.Гімназійна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Михайла Драгоманова, вул.Московська: 1–20, 27А–36А, 39–40Б, 47, 57Г, 65, 68, 70Б, 73; вул.Полковника Обідовського, вул.Преображенська, вул.Тернавіотів, вул.Уненізька, вул.Фурманська, набережна Вороб’ївська, пров.Заводський, пров.Прорізний, пров.Річний
740940 вул.Московська, 54, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №10, коридор
м.Ніжин – вул.Академіка Амосова, вул.Московська: 21А, 37, 42–46, 48–54 к.2, 56, 72; вул.Широкомагерська: 1–51, 57, 59, 61–61А, 63, 67, 69, 71, 73, 79;
740941 вул.Чернігівська, 128, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Виробниче управління комунального господарства, актова зала
м.Ніжин – вул.Борзнянський шлях, вул.Гвардійська, вул.Георгія Полуботка, вул.Добросусідства, вул.К. Лібкнехта, вул.Корольова, вул.Космонавтів: 1–41, 42А; вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Московська: 54А–54Г, 58–64А, 66, 70, 74–136; вул.Пантелеймона Куліша, вул.Рильського, вул.Чернігівська: 36–39, 41, 43–126А; вул.Ю. Брюховця, пров.Донський, пров.Липневий, пров.Лікарський, пров.Малий, пров.Новий, в/ч А1348
740942 вул.Графська, 2, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, к.109
м.Ніжин – вул.Богуна: 1–1 к.2; вул.Бузкова, вул.Воздвиженська: 3А; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Горького, вул.Графська, вул.М. Катан, вул.Набережна, вул.Панфілова, вул.Сєченова, вул.У. Громової, вул.Чернігівська: 1–35, 40, 42; вул.Шевченка: 1; вул.Яворського, пл.Гоголя, пл.Івана Франка, пров.Інститутський, пров.Кільцевий
740943 вул.Воздвиженська, 9А, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
музична школа, актова зала, 2-й поверх
м.Ніжин – вул.Богомольця, вул.В. Смолянчук, вул.Воздвиженська: 2–3, 3Б–142, 146, 148, 150–150Б; вул.Г. Солодовник, вул.Гайдамацька, вул.Гомельська, вул.Л. Шевцової, вул.Н. Власенко, вул.Полковника Розумовського, вул.Садова: 33, 35–35А, 38–72; вул.Театральна, вул.Черняхівського: 116–116А, 118–120, 122–122Б, 124–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 3–4А, 11; вул.Широкомагерська: 52–56, 58, 60, 62, 64–66, 68, 70, 72–72А, 76–78, 80–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111–119;
740944 вул.Воздвиженська, 72, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №5, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Берегова, вул.Бобрицька, вул.Воздвиженська: 143–145, 147, 149, 151–271; вул.Гетьмана Орлика, вул.Грибоєдова, вул.Карнаухова, вул.Комарова, вул.Кручанська, вул.Мирна, вул.О. Десняка, вул.Околична, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Резніченка, вул.Садова: 1–32, 34, 36; вул.Селянська, вул.У. Кармелюка, вул.Федерса, вул.Халтуріна, вул.Черняхівського: 6–115, 117, 121, 123; вул.Широкомагерська: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 121–151; вул.Ю. Збанацького, вул.2-а Садова, пров.Вересневий, пров.1 Луговий, пров.2 Луговий, пров.3 Луговий
740945 вул.Євлашівська, 73, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №11, актова зала
м.Ніжин – вул.Богуна: 79, 81, 83, 85, 87, 89–154; вул.Вознесенська, вул.Володимира Івасюка, вул.Володимирська: 1–40А; вул.Гагаріна, вул.Євлашівська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Чайкіної, вул.Леоніда Кривця, вул.Лучицького, вул.Овдіївська: 99–144, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177–179, 181, 183, 185–185А, 187, 191; вул.О.Кошового, вул.Остерська, вул.Паризької комуни, вул.Пісочна, вул.Попудренка, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тухачевського, вул.Червоного Хреста, вул.Чернишевського, вул.Юності, вул.Ягідна, вул.15-го Вересня, пров.Весняний, пров.Котляревського, пров.Сквозний, пров.Федора Проценка
740946 вул.Овдіївська, 227, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
школа №13, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Бєляєва, вул.Вадима Доброліжа, вул.Володимирська: 41–97; вул.Георгія Вульфа, вул.Глінки, вул.Єсеніна, вул.Є.Чернишової, вул.Західна, вул.Каталеївська, вул.Кооперативна, вул.Лесі Коцюби, вул.О. Шмідта, вул.Овдіївська: 144А–144В, 146А, 148, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168–168Б, 170, 172, 174–176, 180, 182, 184, 186, 188–190, 192–336; вул.Самокиша, вул.Сергія Шишка, вул.Трушівська, вул.Челюскіна, вул.30 років Перемоги, вул.9-го Січня, пров.Курганський, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Таборний
740947 вул.Космонавтів, 90, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
спортивний комплекс, спортивна зала
м.Ніжин – вул.Космонавтів: 42, 42/1–90; вул.1-а Лінія, вул.2-а Лінія, вул.3-я Лінія, вул.4-а Лінія, вул.5-а Лінія, вул.6-а Лінія
740948 вул.Московська, 21, м.Ніжин, Чернігівська обл., 16600
Центральна міська лікарня імені Миколи Галицького, зала інформаційно-аналітичного центру
Центральна міська лікарня імені Миколи Галицького