Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернівецька область, Територіальний виборчий округ № 204

Дільниць - 156

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
730112 вул.О.Кобилянської, 6, м.Заставна, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59400
будинок дитячо-юнацької творчості, актова зала
м.Заставна – вул.Боженка, вул.Буковинського Віча, вул.В.Чорновола, вул.Дністровська, вул.Довбуша, вул.Дунаєвського, вул.Кошового, вул.Л.Кобилиці, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Надгірна, вул.Незалежності: 86–153; вул.Павлюка, вул.Підгірна, вул.Полтавська, вул.Попеля генерала, вул.Сагайдачного, вул.Севастопольська, вул.Січових стрільців, вул.Спортивна, вул.Федьковича, вул.Чередниченка, вул.Юрківська, вул.400 річчя м.Заставна, пров.Нагірний, пров.Надгірний, пров.Павлюка, пров.Севастопольський, пров.Січових стрільців, пров.Федьковича, пров.1-й Полтавський, пров.1-й Севастопольський, пров.2-й Полтавський, пров.2-й Севастопольський, пров.2-й Січових стрільців
730113 вул.Незалежності, 93, м.Заставна, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59400
районний палац культури, фойє
м.Заставна – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Турецького, вул.Гагаріна, вул.Галицького, вул.Гоголя, вул.Донбаська, вул.Запоріжська, вул.І.Діброви, вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кіцманська, вул.Королькова, вул.Кубанська, вул.М.Макаренка, вул.Незалежності: 1–64; вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Рязанська, вул.Ужгородська, вул.Хотинського повстання, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Ярошинської, пров.В.Турецького, пров.Гагаріна, пров.Галицького, пров.І.Франка, пров.М.Макаренка, пров.Н.Яремчука, пров.Шевченка
730114 вул.Гагаріна, 5, м.Заставна, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59400
гімназія, фойє
м.Заставна – вул.Амурська, вул.Бажанського, вул.Буковинська, вул.Гакмана, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.І.Вільде, вул.Латвійська, вул.Л.Українки, вул.Молдавська, вул.Надрічна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.П.Орлика, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Сарани, вул.Стрійська, вул.Стуса, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Шеленка, вул.Яворницького, вул.28 Червня, вул.8 Березня, пров.Бажанського, пров.Буковинський, пров.Дорошенка, пров.Драгоманова, пров.Полуботка, пров.Сарани, пров.Стуса, пров.1-й Грушевського, пров.2-й Бажанського, пров.2-й Грушевського, пров.3-й Грушевського
730115 вул.Заводська, 60Б, смт Кострижівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59410
школа, спортзал
смт Кострижівка
730116 вул.Головна, 1, с.Бабин, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59411
будинок культури, фойє
с.Бабин
730117 вул.Головна, 79, с.Баламутівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59437
школа, спортзал
с.Баламутівка
730118 вул.Миру, 7, с.Боянчук, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59443
сільський клуб, актова зала
с.Боянчук
730119 вул.Миру, 43, с.Брідок, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59430
школа, коридор
с.Брідок
730120 вул.Головна, 53, с.Василів, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59416
будинок культури, фойє
с.Василів
730121 вул.Головна, 26, с.Васловівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59451
будинок культури, зал
с.Васловівці
730122 вул.Євзебія Ліпецького, 21Б, с.Вербівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59441
центр дозвілля молоді, фойє
с.Вербівці
730123 вул.Шевченка, 88А, с.Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59420
центр дозвілля, зал
с.Веренчанка – вул.Д.Галицького, вул.Д.Макогона, вул.Заставнівська, вул.Зелена, вул.І.Вільде, вул.І.Миколайчука, вул.К.Зоти, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Новоселицька, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Привокзальна, вул.С.Наливайка, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, пров.Зелений, пров.Новоселицький
730124 вул.Шевченка, 79, с.Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59420
школа, спортзал
с.Веренчанка – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Драгоманова, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Лермонтова, вул.М.Черемшини, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Шкільна, вул.1 Травня
730125 вул.Молодіжна, 9, с.Яблунівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59401
Яблунівський НВК, актова зала
с.Яблунівка
730126 вул.І.Бажанського, 17, с.Вікно, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59433
школа, фойє
с.Вікно
730127 вул.Головна, 77, с.Горішні Шерівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59452
будинок культури, великий зал
с.Горішні Шерівці
730128 вул.Головна, 4, с.Горошівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59442
школа, фойє
с.Горошівці
730129 вул.Буковинська, 60, с.Добринівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59444
будинок культури, актова зала
с.Добринівці
730130 вул.Буковинська, 2, с.Дорошівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59423
народний дім, зал народного дому
с.Дорошівці
730131 вул.Щербини, 8, с.Задубрівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59453
будинок фольклору, актова зала
с.Задубрівка
730132 вул.Шевченка, 17А, с.Звенячин, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59413
будинок фольклору, фойє
с.Звенячин
730133 вул.Українська, 5, с.Кадубівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59421
сільський будинок культури, великий зал
с.Кадубівці – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Кармелюка, вул.Міцкевича, вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.Панська, вул.Паушівська, вул.Сагайдачного, вул.Селищна, вул.Українська: 3Є–36; вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пров.Міцкевича, пров.О.Кобилянської, пров.Паушівський, пров.Шевченка
730134 вул.28 Червня, 1, с.Кадубівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59421
школа, спортзал
с.Кадубівці – вул.Ватутіна, вул.В.Івасюка, вул.В.Михайловського, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Грушевського, вул.Г.Скороводи, вул.Гуківська, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Гончара, вул.Пушкіна, вул.Р.Шухевича, вул.Українська: 37–100; вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.28 Червня, вул.9 Травня, пров.В.Чорновола, пров.Ломоносова, пров.Український
730135 вул.Молодіжна, 2, с.Кулівці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59417
школа, фойє
с.Кулівці
730136 вул.О.Кобилянської, 47А, с.Малий Кучурів, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59450
будинок культури, фойє
с.Малий Кучурів
730137 вул.Шевченка, 54, с.Митків, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59431
адмінбудинок, к.1
с.Митків
730138 вул.Зелена, 25, с.Мосорівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59432
будинок культури, фойє
с.Мосорівка
730139 вул.Головна, 43, с.Онут, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59434
Адміністративний будинок, каб.1, каб.2
с.Онут
730140 вул.Грушевського, 45, с.Погорілівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59436
будинок культури, актова зала
с.Погорілівка
730141 вул.Центральна, 18, с.Прилипче, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59412
сільський клуб, зал клубу
с.Прилипче, с.Степанівка
730142 вул.Центральна, 54, с.Репужинці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59414
школа, каб.№1
с.Репужинці
730143 вул.О.Кобилянської, 5, с.Ржавинці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59445
будинок культури, фойє
с.Ржавинці
730144 вул.Сагайдачного, 45, с.Самушин, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59432
клуб, зал
с.Самушин
730145 вул.Головна, 15, с.Товтри, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59424
будинок центру дозвілля, зал
с.Товтри
730146 вул.Першотравнева, 3А, с.Хрещатик, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59415
школа, актова зала
с.Хрещатик
730147 вул.Головна, 73, с.Чорний Потік, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59435
клуб, фойє
с.Чорний Потік
730148 вул.Є.Ярошинської, 9, с.Чуньків, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59422
школа, спортзал
с.Чуньків
730149 вул.Головна, 62А, с.Шубранець, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59454
будинок культури, малий зал
с.Шубранець
730150 вул.Шкільна, 17, с.Юрківці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59440
школа, коридор
с.Юрківці
730151 пл.Центральна, 12, смт Кельменці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60100
районний будинок народної творчості та дозвілля, фойє
смт Кельменці – вул.Бесарабська, вул.Воробкевича, вул.Довженка, вул.Ковпака, вул.Колгоспна, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Мардар’єва, вул.Матросова, вул.Молдавська, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.О.Паламаря, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Сільська, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.8-Березня, пл.Центральна, пров.О.Паламаря, пров.Східний, пров.Тихий, пров.Український, пров.1 Бесарабський, пров.1 Грушевського, пров.2 Бесарабський, пров.2 Грушевського
730152 вул.Головачука, 13, корп.А, смт Кельменці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60100
дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
смт Кельменці – вул.Буковинська, вул.Вінницька, вул.Володимирська, вул.Галкіна, вул.Головачука, вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заставська, вул.І.Богуна, вул.Івасюка, вул.Карпатська, вул.Кобилянської, вул.Ліпковської, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Раренка, вул.Сагайдачного, вул.Садгірська, вул.Садова, вул.С.Нікули, вул.Чернівецька, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.50-річчя Перемоги, пл.Колгоспна, пров.Березневий, пров.Буковинський, пров.Володимирський, пров.Чернівецький, пров.Чорновола, пров.1 Гончара, пров.1 Сагайдачного, пров.1 Садовий, пров.2 Гончара, пров.2 Сагайдачного, пров.2 Садовий
730153 вул.Гагаріна, 1Б, смт Кельменці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60100
дошкільний навчальний заклад №1, методичний кабінет
смт Кельменці – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кільцева, вул.Коротка, вул.Св.Миколая, вул.Хотинська, вул.28 Червня, пров.Гагаріна, пров.1 Ватутіна, пров.1 Гагаріна, пров.1 Західний, пров.2 Ватутіна, пров.2 Західний, Підстанція
730154 вул.Л.Українки, 14, смт Кельменці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60100
клуб, глядацька зала
смт Кельменці – вул.Головна, вул.Л.Українки, вул.Мудрого, вул.Підлісна, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Широка, пров.1 Широкий, пров.2 Широкий
730155 вул.Шевченка, 24, с.Бабин, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60115
будинок культури, глядацька зала
с.Бабин
730156 вул.Головна, 21, с.Бернове, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60120
будинок культури, глядацька зала
с.Бернове
730157 вул.Яблунева, 10, с.Браїлівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60152
клуб, глядацька зала
с.Браїлівка
730158 вул.Центральна, 31, с.Бузовиця, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60142
Народний дім, фойє
с.Бузовиця
730159 вул.Буковинська, 6, с.Бурдюг, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60143
школа, фойє
с.Бурдюг
730160 вул.Шевченка, 18, с.Вартиківці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60130
будинок культури, фойє
с.Вартиківці
730161 вул.Головна, 33, с.Вовчинець, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60150
будинок культури, глядацька зала
с.Вовчинець
730162 вул.Центральна, 55, с.Вороновиця, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60110
будинок культури, глядацька зала
с.Вороновиця
730163 вул.Центральна, 18Б, с.Грушівці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60113
будинок культури, глядацька зала
с.Грушівці
730164 вул.Центральна, 32, с.Дністрівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60141
Народний дім, глядацька зала
с.Дністрівка
730165 вул.Головна, 5, с.Зелена, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60133
будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала
с.Зелена
730166 вул.Головна, 55, с.Іванівці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60144
будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала
с.Іванівці
730167 вул.Центральна, 27, с.Козиряни, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60132
Народний дім, фойє
с.Козиряни
730168 вул.Центральна, 20, с.Коновка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60112
Народний дім, глядацька зала
с.Коновка
730169 вул.Центральна, 19, с.Комарів, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60140
будинок народної творчості та дозвілля, фойє
с.Комарів, с.Майорка
730170 вул.Травнева, 25, с.Кроква, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60124
клуб, глядацька зала
с.Кроква
730171 вул.Головна, 45, с.Ленківці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60111
будинок культури, глядацька зала
с.Ленківці, с.Макарівка
730172 вул.Головна, 32, с.Лівинці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60125
будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала
с.Лівинці
730173 пров.Долинський, 1, с.Лукачівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60153
Народний дім, глядацька зала
с.Лукачівка
730174 вул.Шкільна, 11, с.Михайлівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60126
Народний дім, глядацька зала
с.Михайлівка
730175 вул.Бернівська, 18, с.Мошанець, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60121
будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала
с.Мошанець
730176 вул.Зелена, 14А, с.Нагоряни, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60114
клуб, фойє
с.Нагоряни
730177 вул.Паркова, 9, с.Нелипівці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60152
будинок культури, глядацька зала
с.Нелипівці
730178 вул.Головна, 75, с.Новоселиця, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60151
будинок культури, глядацька зала
с.Новоселиця
730179 вул.Центральна, 3, с.Оселівка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60124
клуб, глядацька зала
с.Оселівка
730180 вул.Центральна, 40, с.Перківці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60122
Будинок народної творчості та дозвілля, глядацька зала
с.Перківці
730181 вул.Світла, 1, с.Путрине, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60123
школа, спортивний зал
с.Путрине
730182 вул.Центральна, 7, с.Подвір’ївка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60134
Народний дім, глядацька зала
с.Подвір’ївка
730183 вул.Центральна, 40, с.Росошани, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60154
Будинок культури, глядацька зала
с.Росошани
730184 вул.Окружна, 8, с.Слобідка, Кельменецький р-н, Чернівецька обл., 60131
клуб, глядацька зала
с.Слобідка
730308 вул.Шевченка, 11, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
школа №1, актовий зал
м.Сокиряни – вул.Василя Симоненка, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Єврейська, вул.Івана Піддубного, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Леся Курбаса, вул.Михайла Грушевського, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги, вул.Сидора Воробкевича, вул.Федьковича, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Василя Симоненка, пров.Головачука, пров.Івана Піддубного, пров.Леся Курбаса, пров.Михайла Грушевського, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Леся Курбаса, пров.1 Ярослава Мудрого, пров.2 Леся Курбаса, пров.2 Ярослава Мудрого
730309 вул.О.Кобилянської, 19, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
будинок культури, фойє
м.Сокиряни – вул.Анатолія Добрянського, вул.Валерія Лобановського, вул.Василя Стуса, вул.В.Бірюкової, вул.Вишнева, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Гребінки, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Івана Карпенка-Карого, вул.Івана Миколайчука, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лідії Любинецької, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Марії Приймаченко, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миколи Лисенка, вул.Молдавська, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Олексія Бондаря, вул.Олеся Гончара, вул.Олеся Семерні, вул.Павла Поповича, вул.Підлісна, вул.П.Мирного, вул.Попова, вул.Рєпіна, вул.Сергія Параджанова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, пров.Бірюкової, пров.Валерія Лобановського, пров.Василя Стуса, пров.Івана Миколайчука, пров.Княгині Ольги, пров.Котляревського, пров.Л.Українки, пров.Миколи Лисенка, пров.Молдавський, пров.О.Кобилянської, пров.Олексія Бондаря, пров.Павла Поповича, пров.Сергія Параджанова, пров.1 Молдавський, пров.1 Олексія Бондаря, пров.2 Молдавський, пров.2 Олексія Бондаря
730310 вул.Покровська, 17, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
гімназія, актовий зал
м.Сокиряни – вул.Будівельна, вул.Буковинська, вул.В.Давиденка, вул.В.Івасюка, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого, вул.Вчительська, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Данила Галицького, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Зародової, вул.Зоряна, вул.Івана Кожедуба, вул.Корольова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олега Антонова, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Нігояна, вул.Серпнева, вул.Січових Стрільців, вул.Сухомлинського, вул.Центральна, вул.Яремчука, пров.Дружби, пров.Івана Кожедуба, пров.Мічуріна, пров.Новий, пров.Покровський: 1–6; пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Сухомлинського
730311 вул.Ярослава Мудрого, 45, корп.Б, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
Дитячо-юнацька спортивна школа, великий зал
м.Сокиряни – вул.Батуринська, вул.Бориславська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Горлівська, вул.Дніпропетровська, вул.Добровольського, вул.Дрогобицька, вул.Дубинська, вул.Житомирська, вул.Запоріжська, вул.Івана Огієнка, вул.Ізюмська, вул.Київська, вул.Ковельська, вул.Конотопська, вул.Краматорська, вул.Курська, вул.Луцька, вул.Львівська, вул.Макіївська, вул.Могилівська, вул.Мукачівська, вул.Ніжинська, вул.Нікопольська, вул.Окницька, вул.Орловська, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Полтавська, вул.Ровенська, вул.Севастопольська, вул.Соборна, вул.Стрийська, вул.Сумська, вул.Ужгородська, вул.Устима Кармелюка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Чернівецька, вул.Чернігівська, вул.Чигиринська, вул.Ялтинська, пров.Георгія Гонгадзе, пров.Могилівський, пров.Окницький, пров.Соборний, пров.Харківський, пров.1 Б.Хмельницького
730312 вул.Центральна, 9, с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60233
будинок культури, фойє
с.Білоусівка
730313 пров.Б.Хмельницького, 1, с.Братанівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60210
будинок культури, фойє
с.Братанівка
730314 вул.Центральна, 4, с.Василівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60232
будинок культури, фойє
с.Василівка, с.Розкопинці
730315 вул.Грушевського, 25, с.Вашківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60222
будинок культури, фойє
с.Вашківці – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 4, 31–33, 37–37 к.А, 39–39 к.А, 41–43, 44 к.А–47, 49–51 к.А, 55–55 к.А, 57, 61, 63, 65, 67, 69–69 к.А, 73; вул.Депутатська: 3–18; вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Кармелюка: 7; вул.Київська, вул.Кишинівська, вул.Лєрмонтова, вул.Мічуріна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської: 1–48; вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Чернівецька, вул.Шевченка: 38, 42, 44, 46, 50 к.А–52, 55 к.А–71; вул.Я.Мудрого, пров.І.Мазепи, пров.Казиміра, пров.Корнійчука: 2;
730316 вул.Грушевського, 27, с.Вашківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60222
школа, актовий зал
с.Вашківці – вул.В.Івасюка, вул.Горького, вул.Грушевського: 1–3, 5 к.А–28, 34, 38–38 к.Б, 40, 44, 48, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 72, 74–84; вул.Депутатська: 2; вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Кармелюка: 1–6, 8–34; вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Надрічна, вул.О.Кобилянської: 49–96; вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Федьковича, вул.Шевченка: 2 к.А–37, 39, 43, 45, 47–49, 53–55; вул.9 Травня, пров.Волгоградський, пров.Київський, пров.Корнійчука: 1, 3–19; пров.Московський, пров.Першотравневий, пров.Сковороди
730317 вул.Б.Хмельницького, 2А, с.Нова Слобода, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60222
установа дозвілля, фойє
с.Нова Слобода
730318 вул.Шевченка, 14А, с.Вітрянка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60214
будинок культури, фойє
с.Вітрянка
730319 вул.Шевченка, 39, с.Волошкове, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60209
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Волошкове
730320 вул.Шевченка, 1, с.Гвіздівці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60225
будинок культури, фойє
с.Гвіздівці
730321 вул.Шевченка, 1, с.Грубна, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60220
будинок культури, фойє
с.Грубна
730322 вул.Я.Мудрого, 80, с.Коболчин, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60231
будинок культури, фойє
с.Коболчин
730323 вул.Шкільна, 5А, с.Кормань, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60213
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Кормань
730324 вул.Мічуріна, 1, корп.А, с.Кулішівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60215
адмінбудинок, актовий зал
с.Кулішівка
730325 вул.Незалежності, 9, с.Ломачинці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60235
школа, актовий зал
с.Ломачинці
730326 вул.Шевченка, 64, с.Лопатів, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60212
будинок культури, фойє
с.Лопатів, с.Покровка
730327 вул.Макаренка, 2, с.Михалкове, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60234
будинок культури, фойє
с.Михалкове, с.Галиця, с.Непоротове
730328 вул.Головна, 47А, с.Олексіївка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60223
школа, актовий зал
с.Олексіївка
730329 вул.О.Кобилянської, 24, с.Новоолексіївка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60224
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Новоолексіївка
730330 вул.Лесі Українки, 24, с.Ожеве, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60237
будинок культури, фойє
с.Ожеве
730331 вул.Головна, 39, с.Романківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60226
будинок культури, зал урочистих подій
с.Романківці – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.В.Стуса, вул.В.Сухомлинського, вул.Головна: 1, 3, 5, 7, 9–9 к.Б, 15, 17, 19, 21, 25–35, 47, 51, 53, 59, 61, 63, 65–69, 71, 73, 75, 77–85; вул.Гонти, вул.Гончарівська, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Залізнодорожня, вул.Заньковецької, вул.Запорізька: 1–7, 9–19; вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.К.Бельського, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Кривоноса, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.М.Грушевського, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Молдавська, вул.Н.Яремчука, вул.Орлика, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Примака, вул.Романковецька, вул.Сірка, вул.Соборна, вул.Терешкової, вул.Українська, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.9 Травня, пров.Глінки, пров.Долинівський, пров.Сонячний, пров.Шевченка
730332 вул.Головна, 49, с.Романківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60226
комплексна дитяча юнацька спортивна школа, спортивний зал
с.Романківці – вул.Березівська, вул.Буковинська, вул.В.Великого, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Воробкевича, вул.Гагаріна, вул.Головна: 2, 4, 6, 8, 10–14, 16, 18, 20, 22–24, 40–46, 48, 52, 54–58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76; вул.Дністровська, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Запорізька: 7 к.А; вул.Калнишевського, вул.Кисилбасівська, вул.Коновальця, вул.Крупенського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нікопольська, вул.О.Вишні, вул.О.Кобилянської, вул.Освітянська, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Північно-Західна, вул.Поповича, вул.Республіканська, вул.Рєпіна, вул.Рогізна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Староукраїнська, вул.Стефаника, вул.Федьковича, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, вул.Ярмаркова, вул.28 Червня, пров.Вербний, пров.Весняний, пров.Гайовий, пров.Тернівський
730333 вул.Центральна, 54, с.Селище, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60216
будинок культури, фойє
с.Селище
730334 вул.Л.Українки, 47, с.Сербичани, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60230
будинок культури, фойє
с.Сербичани
730335 вул.О. Кобилянської, 17, с.Шебутинці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60211
будинок культури, фойє
с.Шебутинці
730336 вул.Шкільна, 4, с.Шишківці, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60221
школа, актовий зал
с.Шишківці, с.Струмок
730337 пров.Покровський,8, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
клуб для засуджених, фойє
Державна установа "Сокирянська виправна колонія (№67)"
730395 вул.Воїнів-визволителів, 62, м.Хотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60000
школа №1, актова зала
м.Хотин – вул.Буковинська, вул.Василя Стуса, вул.Воїнів-визволителів, вул.Героїв Крут, вул.Гірська, вул.Гусаковського, вул.Дудніченка: 1–15; вул.Кам’янець-Подільська, вул.Кандиби, вул.Кліща: 1–50; вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Л. Каденюка, вул.Лобачевського, вул.Мардар’єва, вул.Непом’ящого, вул.Олімпійська: 1–41, 43, 45–45А, 49, 51; вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підлубного, вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Рашківського, вул.Рєпіна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Семенчука, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Федьковича, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, вул.Шитікова, пров.Буковинський, пров.Гусаковського, пров.Л. Каденюка, пров.Олімпійський, пров.Підлубного, пров.Рєпіна, пров.Свято-Миколаївський, пров.Толстого, пров.Федьковича, пров.Шитікова, пров.1-й Воїнів-визволителів, пров.1-й Кутузова, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Свято-Миколаївський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Воїнів-визволителів, пров.2-й Кутузова, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Підлубного, пров.2-й Свято-Миколаївський, пров.2-й Суворова, пров.2-й Толстого, пров.3-й Воїнів-визволителів, пров.3-й Кутузова, пров.3-й Першотравневий, Урочище Чишма
730396 вул.Олімпійська, 84, м.Хотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60000
будинок народної творчості, фойє
м.Хотин – вул.Андрія Борулі, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вишневецького, вул.Гагаріна, вул.Дністровська, вул.Дудніченка: 38–61; вул.Жасмінна, вул.Кармелюка, вул.Кліща: 51, 53, 55, 57А, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–77А, 79, 83, 87–148А; вул.Козацької Слави, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Манченка, вул.Нижньо-Дністровська, вул.Олександра Коваля, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 1–50Б, 52, 64, 70, 72, 76–98; вул.Шевченка: 1, 5, 9–9Б, 13–29А, 31–31А; вул.Юнацька, пров.Богдана Хмельницького, пров.Кліща, пров.Красний, пров.Свято-Покровський, пров.Сєдова, пров.Шевченка, пров.1-й Козацької Слави, пров.1-й Нижньо-Дністровський, пров.2-й Козацької Слави, пров.2-й Нижньо-Дністровський, пров.3-й Козацької Слави
730397 вул.Незалежності, 54Б, м.Хотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60000
Хотинський технікум ПДАУ, спортивна зала
м.Хотин – вул.Васильєва: 1–26, 28; вул.Галкіна, вул.Горького: 1–30; вул.Данила Галицького, вул.Дудніченка: 16–36; вул.Івана Франка, вул.Кишинівська, вул.Кліща: 52, 54–54А, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 82, 84; вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Незалежності, вул.Олімпійська: 42, 44, 46–48, 50, 52–82; вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.Салтанчука, вул.Свято-Покровська: 51А, 57А, 67–69, 71, 73–75, 104–136; вул.Січових Стрільців, вул.Українська: 1–44; вул.Фіалкова, вул.Фортечна, вул.Хотинського повстання, вул.Чернівецька: 1–40; вул.Чужбинського, вул.Шинкаренка, вул.Шолом-Алейхема, пров.Лук’яна Кобилиці, пров.Український, пров.Чужбинського, пров.Шинкаренка, пров.2-й Український, пров.2-й Чужбинського, Кордон Лісництво
730398 вул.Шевченка, 36, м.Хотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60000
школа №5, актова зала
м.Хотин – вул.Антона Мельника, вул.Васильєва: 27, 29–136; вул.Гоголя, вул.Горького: 31–125А; вул.Грушевського, вул.Запорізька, вул.Київська, вул.Кривнюк-Мокряк, вул.Лермонтова, вул.Михайлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Просвіріна, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Українська: 45–118; вул.Чернівецька: 41–117; вул.Шевченка: 2А–4В, 6–8, 10–12, 30, 33–83; пров.Пилипа Орлика, пров.1-й Горького, пров.1-й Запорізький, пров.2-й Горького, пров.2-й Запорізький, Варниця 1 урочище, Варниця 2 урочище, Варниця 3 урочище, Урочище ’Кам’яний Яр’
730399 вул.Шкільна, 1А, с.Анадоли, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60009
навчально виховний комплекс, фойє
с.Анадоли
730400 пров.Л.Українки, 4, с.Атаки, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60008
сільський клуб, зала
с.Атаки
730401 вул.Головна, 22Б, с.Білівці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60053
будинок культури, актова зала
с.Білівці
730402 вул.28 Червня, 2Б, с.Блищадь, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60026
об’єкт дозвілля, актова зала
с.Блищадь
730403 вул.Головна, 3, с.Бочківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60021
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Бочківці
730404 вул.Головна, 3, с.Ширівці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60032
Сільський клуб, зала
с.Владична
730405 вул.40-чя Перемоги, 4, с.Ворничани, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60042
сільський клуб, актова зала
с.Ворничани
730406 вул.Головна, 1А, с.Гордівці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60018
сільський клуб, зала
с.Гордівці
730407 вул.К.Спотар, 8, с.Гринячка, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60013
початкова школа, актова зала
с.Гринячка
730408 вул.Головна, 51, с.Грозинці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60020
будинок культури, актова зала
с.Грозинці
730409 вул.Свято-Покровська, 51, с.Данківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60041
сільський будинок культури, актова зала
с.Данківці
730410 вул.Незалежності, 20, с.Долиняни, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60043
приміщення сільського будинку народної творчості та дозвілля
с.Долиняни
730411 вул.Перемоги, 3, с.Зарожани, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60034
навчально виховний комплекс, актовий зал
с.Зарожани – вул.Головна: 1–27; вул.Дружби, вул.Дубковецького, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Краківська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселицька, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Погорилівська, вул.Садова, вул.Санковецька, вул.Солонецька, вул.Шировецька, пров.Дубковецького, пров.Новоселицький, пров.Погорилівський
730412 вул.О.Кобилянської, 17, с.Зарожани, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60034
сільський будинок культури, фойє
с.Зарожани – вул.Боженка, вул.Володимирівська, вул.Головна: 28–72; вул.Зарожанська, вул.Зелений гай, вул.Клішковецька, вул.Коперника, вул.Лісова, вул.Млинська, вул.Мусоргського, вул.О.Кобилянської, вул.Першотравнева, вул.Свято-Михайлівська, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Лісовий, пров.Л.Українки, пров.Свято-Михайлівський, пров.Український
730413 вул.Головна, 20А, с.Зелена Липа, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60011
школа-сад, фойє
с.Зелена Липа
730414 вул.Лесі Українки, 15, с.Каплівка, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60040
школа, фойє
с.Каплівка
730415 вул.Героїв Майдану, 23, с.Керстенці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60050
школа, актова зала
с.Керстенці
730416 вул.Головна, 61, с.Клішківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60014
приміщення кафе "Колос", велика зала
с.Клішківці – вул.Ангеліної П., вул.Боцька, вул.Весни, вул.Гагаріна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Галичанського, вул.Головна: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 44–44А, 52–52А, 54–64, 72, 74, 76, 78, 80, 86–90, 92–94, 96, 100, 102, 104, 106–108, 110; вул.Кірова, вул.Кліща, вул.Котовського, вул.Левчишина В.Д., вул.Леоніда Каденюка, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.М.Козака, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Островського, вул.Панфілова, вул.П.Мирного, вул.П.Могили, вул.Романюка: 1–13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Солонецька, вул.Чапаєва, вул.Черняховського, вул.Щорса: 2–24; вул.40-річчя Перемоги, пров.Боцька І, пров.Боцька ІІ, пров.Гагаріна, пров.Леоніда Каденюка, пров.Ломоносова, пров.Нахімова, пров.Солонецький, пров.40-річчя Перемоги
730417 вул.Д.Карвацького, 9А, с.Клішківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60014
гімназія, актова зала
с.Клішківці – вул.Боженка, вул.Буковинська, вул.Гагаріна: 15, 17, 19, 21, 23, 25–42; вул.Галкіна, вул.Гастелло, вул.Герцена, вул.Гоголя, вул.Головна: 95, 97–97А, 101, 103, 105, 109, 113–153; вул.Гончарова, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Димитрова, вул.Д.Карвацького, вул.Довбуша, вул.Дубініна, вул.Дубковецька, вул.Зарожанська, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.О.Кобилянської, вул.О.Кошового, вул.Пушкіна, вул.Романюка: 14–16, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 28–77; вул.Садова, вул.Фінляндська, вул.Шевченка, вул.Щорса: 25–79; пров.Буковинський, пров.Галкіна, пров.Герцена, пров.Гоголя, пров.Головний, пров.Гончарова, пров.Горького 1-й, пров.Горького 2-й, пров.Горького 3-й, пров.Д.Карвацького, пров.Кобилянської, пров.Лісовий І, пров.Лісовий ІІ, пров.Лісовий ІІІ, пров.Садовий, пров.Щорса
730418 вул.Струмінського, 6, с.Клішківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60014
ЗОШ І-ІІІст., фойє
с.Клішківці – вул.Аксакова, вул.Алтайська, вул.Бабушкіна, вул.Ватутіна, вул.Верховинська, вул.Вишнева, вул.В.Котика, вул.Вчительська, вул.Гайдара, вул.Головна: 1, 3–3Б, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23–25, 27–27А, 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–43, 45–51, 53, 67–69, 73, 75, 77, 79, 81–83, 91; вул.Грушевського, вул.Дібровинська, вул.Дружби народів, вул.Зелена, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Магазійська, вул.Млинська, вул.Моріса Тореза, вул.О.Степанової, вул.Пархоменка, вул.Полянська, вул.Присяжнюка, вул.С.Ковалевської, вул.Струмінського, вул.Хотинського повстання, вул.Чебана, вул.Чулея, вул.Ю.Федьковича, вул.Яловеги, вул.28 Червня, пров.Грушевського 1-й, пров.Грушевського 2-й, пров.Дружби народів, пров.Зелений, пров.Кутузова, пров.О.Степанової, пров.Хотинського повстання, пров.Ю.Федьковича
730419 вул.Головна, 52, с.Колінківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60023
Колінковецький НВК, спортивна зала
с.Колінківці – вул.Б. Хмельницького, вул.Буковинська: 1, 3, 5, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25–82; вул.Гагаріна, вул.Головна: 2, 6–8, 10, 12–12А, 14–16, 20, 22–22А, 26, 28–30, 32, 34, 36–36А, 38–42, 44–48, 50–51, 53–58, 60–62, 66, 74, 77, 88–98, 100–101, 103; вул.К. Галкіна, вул.Клубна, вул.Кутузова, вул.Л. Українки, вул.Лісова: 1, 3, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 25, 29–31, 33, 35–39, 41, 43, 45, 47; вул.Матросова: 4А, 8, 10, 12А–12Б, 14, 20, 22, 24, 26–108А; вул.Маяковського: 3–4, 6, 8, 12; вул.Миру, вул.Молодіжна: 6, 8–8Б, 14, 16–65А; вул.О. Кобилянської: 7–7А, 9, 32–52; вул.Першотравнева: 1, 3–5; вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Суворова, вул.У. Кармелюка: 2–4, 6–6А; вул.Хотинського Повстання: 25, 32–34А, 36–69А; вул.Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 19А–21А; вул.Шевченка, вул.Ю. Федьковича
730420 вул.Головна, 52, с.Колінківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60023
Колінковецький НВК, фойє ІІ поверх
с.Колінківці – вул.Буковинська: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22–22А, 24; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Головна: 1, 3–5, 9, 11, 13, 19, 21, 23–25, 27, 31, 33, 35, 37, 43, 49, 52, 59–59Б, 63–65, 67–73, 75, 79–81, 99, 102, 104–129; вул.Дружби, вул.І. Франка, вул.Київська, вул.Лісова: 2А, 4–6, 8, 10А, 12–14, 16–18, 20, 22–22А, 26–28, 32, 34, 40, 42–42А, 44, 46, 48–202; вул.Матросова: 1–4, 5–7, 9–9А, 11, 13, 17–19, 21, 23, 25; вул.Маяковського: 5, 7, 9–11, 13–99; вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–4А, 7, 9–13, 15; вул.Н. Яремчука, вул.О. Кобилянської: 1А–6, 8, 10–30; вул.Першотравнева: 2, 7–48; вул.Пушкіна, вул.У. Кармелюка: 5–5А, 8–175; вул.Хотинського Повстання: 1–23, 26–31, 35; вул.Чернівецька, вул.Чкалова: 2, 4, 6–6А, 8–8А, 10–12, 14–16, 22–85; вул.28 червня
730421 вул.Незалежності, 8, с.Корнешти, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60019
об’єкт дозвілля, актова зала
с.Корнешти
730422 вул.Головна, 57А, с.Круглик, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60051
будинок культури, актова зала
с.Круглик
730423 вул.Головна, 26, с.Крутеньки, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60054
будинок культури, фойє
с.Крутеньки
730424 вул.І.Франка, 32, с.Малинці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60024
сільська рада, зал засідань
с.Малинці
730425 вул.М.Грушевського, 2, с.Млинки, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60015
сільський клуб, актовий зал
с.Млинки
730426 вул.Головна, 28А, с.Недобоївці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60035
будинок культури, фойє
с.Недобоївці
730427 вул.Річна, 7, с.Орестівка, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60007
будинок дозвілля, актова зала
с.Орестівка
730428 вул.О.Кобилянської, 26, с.Пашківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60052
будинок культури, актова зала
с.Пашківці
730429 вул.Шевченка, 50А, с.Перебиківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60010
загальноосвітня школа, мала зала
с.Перебиківці
730430 вул.Свято-Дмитріївська, 55, с.Поляна, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60016
школа, фойє
с.Поляна
730431 вул.Головна, 44А, с.Пригородок, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60006
сільський клуб, актова зала
с.Пригородок
730432 вул.Головна, 14, с.Рашків, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60017
будинок культури, зал
с.Рашків
730433 вул.Головна, 46, с.Рукшин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60030
школа, спортивна зала
с.Рукшин – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Головна: 1–36, 38, 50, 52, 54; вул.Горішня, вул.Дальня, вул.Дніпропетровська: 1–4; вул.Карбишева, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Котовського, вул.Кошового, вул.Кузьми Галкіна, вул.Л.Українки, вул.М.Брозницького, вул.М.Грушевського, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.Нижня, вул.Острицька, вул.Підгірна, вул.Полтавська, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Т.Шевченка, вул.Хотинська: 2–4, 6, 8; вул.Червоних партизанів, вул.Чернівецька, пров.Головачука, пров.Дружби народів, пров.Садовий, пров.Сокольний
730434 вул.Головна, 46, с.Рукшин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60030
школа, мала зала
с.Рукшин – вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Головна: 37, 39–49, 51, 53, 55–79; вул.Гуцульська, вул.Дніпропетровська: 5–7; вул.Долинянська, вул.Долішня, вул.Дружби, вул.Дубинська, вул.Єремецького, вул.Зарічна, вул.Зеленогайська, вул.І.Франка, вул.Колгоспна, вул.Лєрмонтова, вул.Мазепи, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Перелісна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Севастопольська, вул.Терешкової, вул.Хотинська: 5, 7, 9–42А; вул.Хотинського повстання, вул.Черемшини, вул.Шкільна, вул.Щорса, вул.Ялтинська, пров.Стаханівський, пров.Харківський
730435 вул.Головна, 15, с.Рухотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60012
сільський клуб, мала зала
с.Рухотин
730436 вул.Головна, 94А, с.Санківці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60025
будинок культури, актова зала
с.Санківці
730437 вул.Головна, 1, с.Ставчани, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60044
Ставчанський НВК, актова зала
с.Ставчани
730438 вул.Хрестовоздвиженська, 2, с.Чепоноси, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60031
сільський клуб, танцювальний зал
с.Чепоноси
730439 вул.Миру, 11, с.Шилівці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60022
школа, фойє
с.Шилівці
730440 вул.Головна, 3, с.Ширівці, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60032
сільський клуб, зал
с.Ширівці
730441 вул.О.Кобилянської, 6, с.Ярівка, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60055
будинок культури, актова зала
с.Ярівка
730442 вул.мікрорайон Діброва, 5, корп.Б, м.Новодністровськ, Чернівецька обл., 60236
школа, хол
м.Новодністровськ – вул.мікрорайон Діброва: 1 к.А–1 к.Б, 2–16;
730443 вул.квартал 10, 15, м.Новодністровськ, Чернівецька обл., 60236
спортивний комплекс, фойє, 2-й поверх
м.Новодністровськ – вул.Будівельників, вул.Енергетиків, вул.квартал 13, вул.мікрорайон Діброва: 1 к.В–1 к.Г, 17–23; вул.садівниче товариство "Будівельник", вул.садівниче товариство "Буковина", вул.садівниче товариство "Вишенька", вул.садівниче товариство "Затишок", вул.садівниче товариство «Лісовий», вул.садівниче товариство «Піщаний», вул.садівниче товариство "Чорнобилець-1"
730444 вул.мікрорайон Сонячний, 3, корп.А, м.Новодністровськ, Чернівецька обл., 60236
ПНЗО "Школа мистецтв", каб.2, хол
м.Новодністровськ – вул.мікрорайон Сонячний: 1, 2–12, 24;
730445 вул.мікрорайон Сонячний, 14, корп.А, м.Новодністровськ, Чернівецька обл., 60236
міська гімназія, хол
м.Новодністровськ – вул.Зелена, вул.квартал 22, вул.Лісова, вул.мікрорайон Лісовий, вул.мікрорайон Сонячний: 1 к.ГРС, 13–23; вул.садівниче товариство "Калина", вул.Садова, вул.садове товариство "Верховина", вул.’27 квартал’, вул.’8 квартал’
730559 вул.О.Кобилянської, 43, м.Сокиряни, Сокирянський р-н, Чернівецька обл., 60200
лікувальний заклад, актовий зал
Комунальна установа "Сокирянська центральна районна лікарня Чернівецької області"
730561 вул.Незалежності, 111, м.Заставна, Заставнівський р-н, Чернівецька обл., 59400
районна лікарня, актова зала
Заставнівська районна центральна лікарня