Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 137

Дільниць - 200

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
510070 вул.Уварова, 95, м.Балта, Одеська обл., 66101
міжшкільний навчально-виробничий комбінат, актова зала
м.Балта – вул.Залізняка, вул.Івана Франка, вул.Канатна, вул.Кузнечна: 1–199; вул.Лікарняна, вул.Миколи Козлова, вул.Молдавська, вул.Плотницька, вул.Репіна, вул.Рози Люксембург, вул.Слави, вул.Студентська, вул.Уварова: 111–111А, 113, 115, 117–187А; вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Ювілейна, пл.Базарна, пров.Залізняка, пров.Молдавський, пров.Репіна, пров.Шкільний
510071 вул.Донецька, 2Б, м.Балта, Одеська обл., 66101
АТП 15117, холл
м.Балта – вул.Богдана Хмельницького, вул.Введенська, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Донецька, вул.Достоєвського, вул.Заріцького, вул.Катаєва, вул.Київська, вул.Комунарів, вул.Кузнечна: 212; вул.Лермонтова, вул.Ново-Київська, вул.Південна, вул.Правди, вул.Разіна, вул.Сергія Лазо, вул.Соціалістична, вул.Терешкової, вул.Урожайна, вул.Чорноморська, вул.Шоніна, вул.Щорса, пров.Лермонтова, пров.Південний
510072 вул.Шевченка, 4, м.Балта, Одеська обл., 66101
школа №2, вестибюль
м.Балта – вул.Богданюка: 1–24, 26, 28; вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Ломоносова: 51А–53; вул.Панфілова, вул.Пінчука, вул.Тургенєва, вул.Шевченка, вул.Ярославського, вул.30 років Перемоги, пров.Жовтневий, пров.Панфілова
510073 вул.Любомирська, 75, м.Балта, Одеська обл., 66101
дитячий садок №9, актова зала, 1-й поверх
м.Балта – вул.Азовська, вул.Багрицького, вул.Енгельса, вул.Карла Маркса, вул.Колгоспна, вул.Короленка, вул.Курчатова, вул.Ленінградська, вул.Львівська, вул.Любомирська: 2–160, 162–162А, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 194; вул.Миколаївська, вул.Млинна, вул.Радянської Армії, вул.Уманська, вул.Ушакова, вул.9 Січня, пров.Коритнянський, пров.Котовського, пров.Львівський, пров.Млинний, пров.Уманський
510074 вул.Гагаріна, 74, м.Балта, Одеська обл., 66101
дитячий садок №6, актова зала
м.Балта – вул.Гагаріна: 39–39А, 41–157; вул.Дальня, вул.Ентузіастів, вул.Комсомольська, вул.Миру, вул.Московська, вул.Чайковського, пров.Дальній
510075 вул.Уварова, 85, м.Балта, Одеська обл., 66101
приміщення колишньої школи-інтернату №2, клас початкової освіти
м.Балта – вул.Боженка, вул.Виноградна, вул.Жуковського, вул.Інтернаціональна, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Ломоносова: 1–21А; вул.Механізаторів, вул.Піонерська, вул.Садова: 2–58; вул.Сінненська: 1–56, 58, 60, 62, 64–66, 70, 72; вул.Толстого, вул.Уварова: 37–110, 112–112А, 114, 116; пров.Жуковського
510076 вул.Садова, 111, м.Балта, Одеська обл., 66101
ветеринарна лікарня, актова зала
м.Балта – вул.Балтська, вул.Ватутіна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Островського, вул.Пушкінська: 7, 13, 17–17В, 19, 21, 23, 25–62; вул.Садова: 59–113; вул.Сінненська: 57, 59, 61–61А, 63, 68–69, 71, 73–106; вул.Суворова, вул.Тельмана, вул.Ялтинська, вул.40 років Перемоги, пров.Садовий
510077 вул.Уварова, 33, м.Балта, Одеська обл., 66101
будинок культури, глядацька зала
м.Балта – вул.Белінського, вул.Каховська, вул.Красно-Ярська, вул.Крилова, вул.Любомирська: 161, 165, 167, 169, 171, 173–175, 177, 179, 181, 183, 185А, 189, 195–198, 200, 204–206, 208–212, 214, 220; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Перекопська, вул.Першотравнева, вул.Плеханова, вул.Пугачова, вул.Степова, вул.Толбухіна, вул.Уварова: 3–30; вул.Фестивальна, пров.Степовий
510078 вул.Любомирська, 284, м.Балта, Одеська обл., 66101
музична школа, актова зала
м.Балта – вул.Богданюка: 25, 27, 29–83; вул.Вишнева: 1–41А, 46–48; вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Ломоносова: 22А–25Б, 29, 33–33А, 35, 39, 41, 47–47А, 51; вул.Любомирська: 199, 203–203А, 207, 224, 230–232, 256, 258, 260, 265, 270, 271–272, 282, 292; вул.Поштова: 1–25, 27, 29, 31–33; вул.Пролетарська
510079 вул.Поштова, 57, м.Балта, Одеська обл., 66101
дитячий садок №11, актова зала
м.Балта – вул.Гоголя, вул.Козачанська, вул.Ломоносова: 28, 32, 34, 36, 40, 42–46, 48–50, 54–179А; вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Островідова, вул.Поштова: 26, 28–28А, 30, 34–145; вул.Радянська, вул.Серафимовича, вул.Чернишевського, вул.Чехова, пров.Ломоносова
510080 вул.Любомирська, 296, м.Балта, Одеська обл., 66101
школа №1, актова зала, 2-й поверх
м.Балта – вул.Вишнева: 43–45, 52–58А; вул.Володимирська, вул.Гагаріна: 1–38, 40–40А; вул.Димитрова, вул.Житомирська, вул.Кармелюка, вул.Кутузова, вул.Любомирська: 213, 215–219А, 221–223, 225–229, 235–255, 257, 259, 261–263, 267–269, 270А, 273–281, 283–291, 294/1–462; вул.Маяковського, вул.Пархоменка, вул.Пушкінська: 1–6, 8–12, 14–16, 18, 20, 22, 24–24А; вул.Фурманова, вул.8 Березня, пров.Бульварний, пров.Володимирський, пров.Кодимський
510081 вул.Стуса, 91, с.Андріяшівка, м.Балта, Одеська обл., 66151
сільський клуб, актова зала
с.Андріяшівка
510082 вул.Миру, 52, с.Бендзари, м.Балта, Одеська обл., 66150
школа, фойє
с.Бендзари
510083 вул.Центральна, 1, с.Борсуки, м.Балта, Одеська обл., 66126
сільський клуб, актова зала
с.Борсуки
510084 вул.Анатолія Висоцького, 87А, с.Оленівка, м.Балта, Одеська обл., 66143
будинок культури, фойє
с.Оленівка, с.Мошняги, с.Семено-Карпівка
510085 вул.Механізаторів, 2, с.Євтодія, м.Балта, Одеська обл., 66142
клуб, глядацька зала
с.Євтодія
510086 вул.Лесі Українки, 2, с.Кармалюківка, м.Балта, Одеська обл., 66141
будинок культури, глядацька зала
с.Кармалюківка, с.Зелений Гай
510087 вул.Центральна, 15А, с.Білине, м.Балта, Одеська обл., 66161
сільська рада, актова зала
с.Білине – вул.Безіменна, вул.Вишнева, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Льва Толстого, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Жовтневий, пров.Лєрмонтова, пров.Першотравневий, с.Акулинівка, с.Відрада, с.Петрівка, с.Харитинівка
510088 вул.Привокзальна, 1, с.Білине, м.Балта, Одеська обл., 66161
будинок культури, фойє
с.Білине – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Казанська, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Комунарів, вул.Космонавтів, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Радянської Армії, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Терешкової
510089 вул.Капітана Стефанчука, 1, с.Піщана, Балтський р-н, Одеська обл., 66110
школа, фойє
с.Піщана – вул.Безіменна, вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького: 5–9, 21; вул.Вишнева: 23–25, 27, 31, 35–128; вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Капітана Стефанчука, вул.Короленко, вул.Миру, вул.Пушкіна: 1–8, 10–18, 26; вул.Садова, вул.Ставкова, вул.Степана Олійника, вул.Центральна: 2–19А, 21А–32, 34, 36, 38–40А, 44, 46, 52, 56; вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Богдана Хмельницького: 1; пров.Вишневий: 1–2, 4; пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Івана Франко, пров.Кооперативний: 14; пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Кузнечний, пров.Лікарняний, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Миру, пров.Перемоги: 1–6; пров.Піщаний, пров.Слобідський, пров.Степовий, пров.Шкільний, пров.Яблуневий
510090 вул.Василя Приходько, 9, с.Піщана, Балтський р-н, Одеська обл., 66110
будинок культури, велика зала
с.Піщана – вул.Богдана Хмельницького: 2–4, 10–20, 22–26А; вул.Василя Приходько, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Вишнева: 1–21, 26, 28–30, 32–34; вул.Гоголя, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Пушкіна: 9, 19–24, 27–124; вул.Сонячна, вул.Центральна: 21, 33, 35, 37, 41, 45, 49–51, 53, 59–168; вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Безіменний, пров.Богдана Хмельницького: 6; пров.Вишневий: 3; пров.Водний, пров.Гірський, пров.Кооперативний: 4–10; пров.Лесі Українки, пров.Максима Рильського, пров.Молодіжний, пров.Олександра Довженко, пров.Перемоги: 7–18; пров.Південний, пров.Поштовий, пров.Річний, пров.Театральний, пров.Чехова
510091 вул.Кудрявцева, 148, с.Плоске, Балтський р-н, Одеська обл., 66133
будинок культури, фойє
с.Плоске
510092 вул.Шевченка, 24, с.Чернече, Балтський р-н, Одеська обл., 66125
будинок культури, фойє
с.Чернече
510093 вул.Грушевського, 74, с.Волова, Балтський р-н, Одеська обл., 66115
сільський клуб, актова зала
с.Волова
510094 вул.Шевченко, 14, с.Новополь, Балтський р-н, Одеська обл., 66114
сільська рада, зала засідань
с.Новополь
510095 вул.Хмельницького, 8, с.Крижовлин, Балтський р-н, Одеська обл., 66114
ФАП, маніпуляційна
с.Крижовлин
510096 вул.Центральна, 7, с.Кринички, Балтський р-н, Одеська обл., 66121
клуб, глядацька зала
с.Кринички, с.Шумилове
510097 вул.Шевченка, 25, с.Ракулове, Балтський р-н, Одеська обл., 66122
будинок культури, глядацька зала
с.Ракулове
510098 вул.Центральна, 13, с.Шляхове, Балтський р-н, Одеська обл., 66120
дитячий садок, ігрова кімната
с.Шляхове
510099 вул.Миру, 73, с.Мирони, м.Балта, Одеська обл., 66144
будинок культури, актова зала
с.Мирони
510100 вул.Лесі Українки, 27, с.Гербине, Балтський р-н, Одеська обл., 66111
будинок культури, глядацька зала
с.Гербине
510101 вул.Шевченко, 100, с.Гольма, м.Балта, Одеська обл., 66154
будинок культури, глядацька зала
с.Гольма – вул.Авангардна, вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Ново-Олександрівська, вул.Станіславська, вул.Хмельницького, вул.Червоноармійська 1, вул.Червоноармійська 2, вул.Червоноармійська 3, вул.Червоноармійська 4, вул.Шевченко, пров.Нижній, пров.Степана Олійника, пров.Філатова, пров.Шоніна
510102 вул.Грушевського, 89, с.Гольма, м.Балта, Одеська обл., 66154
школа, фойє
с.Гольма – вул.Грушевського, вул.Довженко, вул.Друга, вул.Лесі Українки, вул.Шкільна, вул.Шуляченко, пров.Коцюбинського, пров.Максима Рильського, пров.Тінистий, пров.Франка
510103 вул.Шкільна, 8, с.Козацьке, м.Балта, Одеська обл., 66131
будинок культури, глядацька зала
с.Козацьке
510104 вул.Шевченко, 117, с.Коритне, м.Балта, Одеська обл., 66130
будинок культури, фойє
с.Коритне
510105 вул.Перемоги, 8, с.Лісничівка, м.Балта, Одеська обл., 66127
будинок культури, актова зала
с.Лісничівка
510106 вул.Кодимська, 1, с.Обжиле, м.Балта, Одеська обл., 66140
приміщення будинку культури, глядацька зала
с.Обжиле
510107 вул.Мирна, 45, с.Березівка, м.Балта, Одеська обл., 66140
контора, бухгалтерія
с.Березівка
510108 вул.Степана Олійника, 100, с.Пасицели, м.Балта, Одеська обл., 66162
сільська рада, актова зала
с.Пасицели – вул.Бенкова, вул.Василя Сороки, вул.Грушевського: 1–2; вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Лесі Українки, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перекопська, вул.Петра Чумака, вул.Підгорна, вул.Рибна, вул.Степана Олійника: 110–234; вул.Степова, вул.Табакарівська, вул.Турбінна, вул.Чумака: 2–3; вул.Шоніна, пров.Виноградний, пров.Миру, пров.Перемоги
510109 вул.Степана Олійника, 50, с.Пасицели, м.Балта, Одеська обл., 66162
школа, столова
с.Пасицели – вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Гончарівська, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського: 4–10; вул.Довженко, вул.Івана Франко, вул.Коцюбинського, вул.Марка Вовчка, вул.Одеська, вул.Південна, вул.Рабігова, вул.Сонячна, вул.Степана Олійника: 1–109; вул.Стуса, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Чумака: 8; вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Лісовий, пров.Садовий
510110 вул.Дмитра Мазура, 67, с.Пасат, м.Балта, Одеська обл., 66132
сільська рада, актова зала
с.Пасат
510111 вул.Лесі Українки, 70Д, с.Немирівське, м.Балта, Одеська обл., 66153
контора, актова зала
с.Немирівське
510112 вул.Шевченка, 87А, с.Перельоти, м.Балта, Одеська обл., 66152
дитячий садок, спальна кімната
с.Перельоти
510113 вул.Тараса Шевченко, 112, с.Перейма, м.Балта, Одеська обл., 66124
сільська рада, актова зала
с.Перейма
510114 вул.Перемоги, 6, с.Пужайкове, Балтський р-н, Одеська обл., 66112
школа, фойє
с.Пужайкове
510115 вул.Зарічна, 7, с.Савранське, Балтський р-н, Одеська обл., 66113
клуб, глядацька зала
с.Савранське
510116 вул.Шевченка, 82, с.Сінне, Балтський р-н, Одеська обл., 66160
сільська рада, зала засідань
с.Сінне
510117 вул.Хмельницького, 154, с.Саражинка, м.Балта, Одеська обл., 66123
школа, актова зала
с.Саражинка
510441 вул.Єлісеєва, 55, м.Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл., 66000
Центр дитячої та юнацької творчості, актова зала
м.Кодима – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького, вул.Визволителів України, вул.Володимира Великого, вул.Гагаріна, вул.Довженко, вул.Єлісеєва, вул.І.Франко, вул.Новобазарна, вул.Сергія Бедрія, вул.Східна, вул.Тургенєва, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Шолом-Алейхема, пл.Гусєва
510442 вул.Героїв АТО, 11, м.Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл., 66000
Кодимський НВК "ЗШ І-ІІІст. - ДНЗ", фойє, 1-й поверх
м.Кодима – вул.Вишнева, вул.Героїв АТО, вул.Гоголя, вул.Добровольського, вул.Західна, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Л.Толстого, вул.Л.Українки, вул.Менделеєва, вул.Озерна, вул.Північна, вул.Подільська, вул.Сергієнко, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Шолохова, вул.40 років Перемоги, вул.41-ї гвардійської стрілецької дивізії, вул.8 Березня, вул.80-ї гвардійської стрілецької дивізії, пров.Квітковий, пров.Млиновий
510443 пл.Перемоги, 4, м.Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл., 66000
будинок культури, мала зала
м.Кодима – вул.Байдикової, вул.Дідейчука, вул.Єсеніна, вул.Затишна, вул.Крівєнцова, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Сагайдачного, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Танкістів, вул.Театральна, вул.1 Травня, вул.8-ї гвардійської танкової дивізії, пл.Перемоги, пров.Залізничний, пров.Перемоги, залізнична будка 1285 км
510444 вул.Одеська, 1, м.Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл., 66000
ТОВ "Кодимський елеватор", адмінбудівля, 1-й поверх, фойє
м.Кодима – вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Івана Авеличева, вул.Козацька, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Меліхова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Пашкевич, вул.Петра Григоренка, вул.Південна, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Святого Петра, вул.Сікорського, вул.Стуса, вул.Тімірязєва, вул.Франца Карпінського, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.Шарля де Голля, пл.Пашкевич
510445 вул.Соборна, 113, м.Кодима, Кодимський р-н, Одеська обл., 66000
Кодимська "ЗШ І-ІІІ ст.", коридор, 1-й поверх
м.Кодима – вул.Академіка Амосова, вул.Армійська, вул.Грушевського, вул.Комарова, вул.Пушкіна, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Юзефа Любомирського, пров.Романа Шухевича, пров.Симоненка
510446 вул.Бульварна, 8А, смт Слобідка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66050
будинок культури, актова зала
смт Слобідка – вул.Базарна, вул.Бульварна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Марії Кухарської, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чепелевського, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Івана Франка, пров.Миру, Залізнична казарма, 1294 км, Залізнична казарма 171 км
510447 вул.Незалежності, 2О, смт Слобідка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66050
школа, фойє, 1-й поверх
смт Слобідка – вул.Весела, вул.Вокзальна, вул.Героїв Вітчизни, вул.Гоголя, вул.Європейська, вул.Квітнева, вул.Лісна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Героїв Вітчизни, пров.Гоголя, пров.Івана Дороховського, пров.Молодіжний, пров.Панчукова, пров.Садовий, пров.Спортивний
510448 вул.Терешкової, 11, с.Правда, Кодимський р-н, Одеська обл., 66050
сільський клуб, актова зала
с.Правда
510449 вул.Центральна, 48, с.Баштанків, Кодимський р-н, Одеська обл., 66010
школа, фойє, 1-й поверх
с.Баштанків
510450 вул.Соборна, сільська рада, с.Будеї, Кодимський р-н, Одеська обл., 66022
сільська рада, 1-й поверх, будинок культури, актова зала
с.Будеї
510451 вул.Громазюка, будинок культури, с.Грабове, Кодимський р-н, Одеська обл., 66030
будинок культури, фойє
с.Грабове
510452 вул.Пташенчука, школа, с.Сергіївка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66032
школа, їдальня
с.Сергіївка
510453 вул.Шкільна, 22А, с.Загнітків, Кодимський р-н, Одеська обл., 66012
сільська рада, зала засідань, 1-й поверх
с.Загнітків – вул.Абрикосова, вул.А.Ковбля, вул.Базарна, вул.Братів Черніченко, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Єфросинії Строж, вул.Квітуча, вул.Миру, вул.М.Кушніра, вул.Петра Мазура, вул.П.Мельника, вул.Польовка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Стовпова, вул.Тракторна, вул.Центральна: 1–54; вул.Шкільна, вул.Ярова
510454 вул.Партизанська, 22, с.Загнітків, Кодимський р-н, Одеська обл., 66012
школа, фойє, 1-й поверх
с.Загнітків – вул.Аграрна, вул.Галана, вул.Горького, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Кірпічна, вул.Кришталева, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Льва Толстого, вул.Мічуріна, вул.Назарів, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Олексія Бойка, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Урожайна, вул.Центральна: 55–105; вул.Шевченка
510455 вул.Олега Коваля, будинок культури, с.Івашків, Кодимський р-н, Одеська обл., 66020
будинок культури, актова зала
с.Івашків
510456 вул.Центральна, сільська рада, с.Круті, Кодимський р-н, Одеська обл., 66042
сільська рада, зала засідань
с.Круті
510457 вул.Центральна, фельдшерський пункт, с.Семенівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66042
фельдшерський пункт, кабінет лікаря
с.Семенівка
510458 вул.Центральна, 45А, с.Лабушне, Кодимський р-н, Одеська обл., 66033
будинок культури, мала зала
с.Лабушне
510459 вул.Ільницького, 40, с.Лисогірка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66004
будинок культури, актова зала
с.Лисогірка
510460 вул.Братів Урсулів, сільський клуб, с.Федорівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66004
сільський клуб, фойє
с.Федорівка
510461 вул.Шкільна, 5, с.Мала Слобідка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66051
школа, фойє
с.Мала Слобідка
510462 вул.О.Кошового, 17А, с.Олексіївка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66013
будинок культури, актова зала
с.Олексіївка
510463 вул.10-річчя Конституції, сільська рада, с.Петрівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66040
сільська рада, актова зала
с.Петрівка
510464 вул.Лесі Українки, сільський клуб, с.Олександрівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66040
сільський клуб, актова зала
с.Олександрівка
510465 вул.Лесі Українки, сільський клуб, с.Стримба, Кодимський р-н, Одеська обл., 66041
сільський клуб, актова зала
с.Стримба
510466 вул.Шевченка, 5В, с.Пиріжна, Кодимський р-н, Одеська обл., 66021
будинок культури, актова зала
с.Пиріжна
510467 вул.Перемоги, 40, с.Писарівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66031
будинок культури, мала зала
с.Писарівка
510468 пров.Шкільний, будинок культури, с.Серби, Кодимський р-н, Одеська обл., 66011
будинок культури, фойє
с.Серби
510469 вул.Гагаріна, 1А, с.Смолянка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66023
сільська рада, фойє
с.Смолянка
510470 вул.Лесі Українки, 12, с.Тимкове, Кодимський р-н, Одеська обл., 66052
будинок культури, фойє
с.Тимкове
510471 вул.Центральна, 8, с.Кирилівка, Кодимський р-н, Одеська обл., 66052
Кирилівський ФП, актова зала
с.Кирилівка
510472 вул.Я.Мудрого, 7, с.Шершенці, Кодимський р-н, Одеська обл., 66034
школа, фойє
с.Шершенці
510524 вул.Шкільна, 20, с.Борщі, Подільський р-н, Одеська обл., 66321
школа №1, актова зала, 1-й поверх
с.Борщі
510525 вул.Подільська, 25, с-ще Борщі, Подільський р-н, Одеська обл., 66320
школа-інтернат, актова зала, 1-й поверх
с-ще Борщі – вул.Бузкова, вул.Квіткова, вул.Куяльницька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні, вул.Новоселів, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тилігульська, вул.Тіниста, вул.Троянд, вул.Шкільна, вул.8 Березня
510526 вул.Каштанова, 9, с-ще Борщі, Подільський р-н, Одеська обл., 66320
ПУЖКХ, актова зала, 1-й поверх
с-ще Борщі – вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Обхідна
510527 вул.Шкільна, 22, с.Зелений Кут, Подільський р-н, Одеська обл., 66320
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Зелений Кут
510528 вул.Шевченка, 29, с.Дібрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66322
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Дібрівка
510529 вул.Центральна, 74, с.Бочманівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66361
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Бочманівка
510530 вул.Перемоги, 7, с.Великий Фонтан, Подільський р-н, Одеська обл., 66323
сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Великий Фонтан
510531 вул.Незалежна, 8, с.Гидерим, Подільський р-н, Одеська обл., 66324
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Гидерим
510532 вул.Центральна, 68, с.Малий Фонтан, Подільський р-н, Одеська обл., 66383
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Малий Фонтан
510533 вул.Заводська, 2, с.Миколаївка Перша, Подільський р-н, Одеська обл., 66323
ФГ "Фенікс", актова зала, 1-й поверх
с.Миколаївка Перша
510534 вул.Центральна, 91В, с.Гонората, Подільський р-н, Одеська обл., 66325
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Гонората
510535 вул.Сонячна, 2, с.Затишшя, Подільський р-н, Одеська обл., 66325
ФАП, фойє, 1-й поверх
с.Затишшя
510536 вул.Центральна, 14, с.Велика Кіндратівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Велика Кіндратівка
510537 вул.Центральна, 34, с.Качурівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66370
сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Качурівка
510538 вул.Садова, 12, с.Оброчне, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
приватний будинок, к.2
с.Оброчне
510539 вул.Хуторна, 1, с.Поплавка, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
приватний будинок, к.2
с.Поплавка
510540 вул.Сільськогосподарська, 14, с.Велике Бурилове, Подільський р-н, Одеська обл., 66330
приватний будинок, к.2
с.Велике Бурилове
510541 пров.Садовий, 4, с.Домниця, Подільський р-н, Одеська обл., 66331
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Домниця
510542 вул.Центральна, 2, с.Климентове, Подільський р-н, Одеська обл., 66330
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Климентове
510543 вул.Михайла Грушевського, 9З, с.Коси, Подільський р-н, Одеська обл., 66344
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Коси
510544 вул.Центральна, 4, с.Коси-Слобідка, Подільський р-н, Одеська обл., 66344
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Коси-Слобідка
510545 вул.Куяльницька, 26А, с.Куяльник, Подільський р-н, Одеська обл., 66350
сільска рада, фойє, 1-й поверх
с.Вестерничани
510546 вул.Куяльницька, 65А, с.Куяльник, Подільський р-н, Одеська обл., 66350
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Куяльник
510547 вул.Шевченко, 2А, с.Олександрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66351
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Олександрівка
510548 вул.Південна, 26А, с.Малий Куяльник, Подільський р-н, Одеська обл., 66350
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Малий Куяльник
510549 вул.Монастирська, 48, с.Казбеки, Подільський р-н, Одеська обл., 66352
ФАП, фойє, 1-й поверх
с.Казбеки
510550 вул.Центральна, 173Е, с.Липецьке, Подільський р-н, Одеська обл., 66353
школа №1, актова зала, 1-й поверх
с.Липецьке – вул.Балтська, вул.В.Ісадченко: 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–90; вул.Космонавтів, вул.Львівська, вул.Одеська: 18–31; вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 1–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95–99, 101, 103, 105, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129, 133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167–169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191–193, 195, 197, 199, 201, 203–205, 207, 209, 211, 213, 215, 219–221, 223, 225–263;
510551 вул.Центральна, 327Б, с.Липецьке, Подільський р-н, Одеська обл., 66353
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Липецьке – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Ісадченко: 1, 3, 5, 7–9, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мойсеєнко, вул.Одеська: 1–17, 36–67В; вул.Парижської Комуни, вул.Першотравнева, вул.Пирогова, вул.Преображенська, вул.Радісна, вул.Центральна: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–80, 82, 84, 86–88, 90, 92–92А, 94, 100, 102, 104, 106–108, 110–112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 265–427; вул.Шевченко, пров.Водопровідний, пров.Молодіжний, пров.Тургенєва, пров.Шкільний
510552 вул.Центральна, 463А, с.Липецьке, Подільський р-н, Одеська обл., 66353
школа №2, актова зала, 1-й поверх
с.Липецьке – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Київська, вул.Михайлівська, вул.Петра Гозуна, вул.Садова, вул.Центральна: 128, 130–132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 170, 172, 174–176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216–218, 222, 224, 429–765; вул.Чкалова
510553 вул.Богдана Хмельницького, 14А, с.Любомирка, Подільський р-н, Одеська обл., 66340
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Любомирка
510554 вул.Горького, 89/1, с.Мурована, Подільський р-н, Одеська обл., 66341
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Мурована
510555 вул.Центральна, 21, с.Мардарівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66373
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Мардарівка, с.Перешори, с.Топик
510557 вул.Шкільна, 36, с.Нестоїта, Подільський р-н, Одеська обл., 66332
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Нестоїта
510558 вул.Центральна, 46А, с.Нова Кульна, Подільський р-н, Одеська обл., 66332
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Нова Кульна
510559 вул.Центральна, 33, с.Романівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66332
ФАП, фойє, 1-й поверх
с.Романівка
510560 вул.Центральна, 34, с.Гертопи, Подільський р-н, Одеська обл., 66344
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Гертопи
510561 вул.Чеська, 46, с.Мала Олександрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Андріївка, с.Мала Олександрівка
510562 вул.Насінницька, 3А, с.Новоселівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66360
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Новоселівка
510563 вул.Зелена, 30, с.Розалівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Розалівка
510564 вул.Польова, 3, с.Соболівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66381
школа - садок, актова зала, 1-й поверх
с.Соболівка
510565 вул.Тумачівська, 32, с.Федорівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66363
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Федорівка
510566 вул.Привокзальна, 21, с-ще Чубівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66362
школа, актова зала, 1-й поверх
с-ще Чубівка
510567 вул.Миру, 24, с.Глибочок, Подільський р-н, Одеська обл., 66343
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Глибочок
510568 вул.Центральна, 19, с.Миколаївка, Подільський р-н, Одеська обл., 66343
ФАП, кабінет лікаря, 1-й поверх
с.Миколаївка
510569 вул.Шкільна, 3, с.Олексіївка, Подільський р-н, Одеська обл., 66342
школа, фойє, 1-й поверх
с.Олексіївка
510570 вул.Зелена, 2, с.Гор’ївка, Подільський р-н, Одеська обл., 66302
приватний будинок гр.Ковригіної М.Є., 1-й поверх
с.Гор’ївка, с.Степанівка
510571 пл.Перемоги, 1, с.Мала Кіндратівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66372
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Мала Кіндратівка, с.Мала Петрівка
510572 вул.Ради, 29, с.Петрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66371
сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Петрівка
510573 вул.Центральна, 56А, с.Станіславка, Подільський р-н, Одеська обл., 66333
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Станіславка – вул.Анатолія Ковальчука, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дачна, вул.Загірна, вул.Зарічна, вул.Іллічівська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Пересипська, вул.Підгорна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Сільськогосподарська, вул.Степова, вул.Тениста, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Центральна: 1–131; вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Одеський, пров.Східний, пров.Яблуневий
510574 вул.Комарівська, 16А, с.Станіславка, Подільський р-н, Одеська обл., 66333
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Станіславка – вул.Іванівська, вул.Комарівська, вул.Лісова, вул.Польова, вул.Центральна: 132–159; вул.Червоний Яр, пров.Комарівський, с.Падрецеве, с.Ясинове
510575 вул.Станіславська, 19, с.Стара Кульна, Подільський р-н, Одеська обл., 66334
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Стара Кульна
510576 вул.Центральна, 17Б, с.Вишневе, Подільський р-н, Одеська обл., 66356
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Вишневе, с.Грекове Перше
510578 вул.Степова, 23, с.Новий Мир, Подільський р-н, Одеська обл., 66355
ФАП, фойє, 1-й поверх
с.Новий Мир
510579 вул.Лісна, 21, с.Ставки, Подільський р-н, Одеська обл., 66355
ТОВ "Едем", актова зала, 1-й поверх
с.Ставки, с.Єфросинівка, с.Кирилівка
510580 вул.Комарова, 21, смт Окни, Окнянський р-н, Одеська обл., 67900
навчально-виховний комплекс, фойє
смт Окни – вул.Виноградна, вул.Друга Хутірська, вул.Європейська, вул.Івана Франка, вул.Князя Володимира, вул.Козацької Слави, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Льва Толстого, вул.Манагарова, вул.Миколи Антипова, вул.Миколи Хвильового, вул.Олександра Довженка, вул.Перша Хутірська, вул.Пушкінська, вул.Терехова, вул.Херсонська, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, вул.8 Березня, пров.Новий, пров.Південний
510581 вул.Горького, 12, смт Окни, Окнянський р-н, Одеська обл., 67900
районний будинок культури, фойє
смт Окни – вул.Альошина, вул.Бондаренка, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Добровольського, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Трояндова, вул.Устима Кармелюка, вул.Центральна, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.30 років Перемоги, пров.Базарний, пров.Мельничний, пров.Садовий
510582 вул.Шкільна, 1, с.Флора, Окнянський р-н, Одеська обл., 67903
школа, фойє
с.Волярка, с.Нова Волярка, с.Флора
510583 вул.Центральна, 33, с.Антонівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67941
сільський клуб, актовий зал
с.Антонівка, с.Нагірне
510584 вул.Шевченка Т.Г., 16В, с.Володимирівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67941
сільський клуб, актовий зал
с.Володимирівка
510585 вул.Центральна, 317, с.Гавиноси, Окнянський р-н, Одеська обл., 67912
сільський клуб, актовий зал
с.Гавиноси
510586 вул.Шкільна, 40А, с.Гулянка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67950
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Гулянка, с.Будаївці, с.Новорозівка, с.Платонове, с.Федорівка(Окнянська селищна громада)
510587 вул.Центральна, 17А, с.Тригради, Окнянський р-н, Одеська обл., 67951
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Тригради, с.Улянівка
510588 вул.Суворова, 145А, с.Довжанка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67930
сільський клуб, актовий зал
с.Довжанка, с.Галочі, с.Одаї
510589 вул.Шкільна, 48А, с.Артирівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67931
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Артирівка, с.Ілля
510590 вул.Канського, 7, с.Дубове, Окнянський р-н, Одеська обл., 67933
сільський клуб, глядацька зала
с.Дубове
510591 вул.Миронянська, 48, с.Ткаченка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67934
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Орлівка, с.Розівка, с.Самарка, с.Ткаченка
510592 вул.Мира, 47, с.Малаївці, Окнянський р-н, Одеська обл., 67932
сільський клуб, фойє
с.Малаївці, с.Унтилівка, с-ще Новий Орач
510594 вул.Миру, 53, с.Маяки, Окнянський р-н, Одеська обл., 67943
будинок культури, фойє
с.Маяки
510595 вул.Садова, 13, с.Новомихайлівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67943
сільський клуб, фойє
с.Левантівка, с.Новомихайлівка
510596 вул.Мічуріна, 35, с.Новосеменівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67943
сільський клуб, актовий зал
с.Вижине, с.Новосеменівка
510598 вул.Диканька, 74А, с.Новосамарка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67942
школа, актовий зал
с.Новосамарка, с.Іванівка, с.Олександрівка
510599 вул.Одеська, 10, с.Римарівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67952
сільський клуб, актовий зал
с.Римарівка
510600 вул.Вишнева, 8, с.Нестерове, Окнянський р-н, Одеська обл., 67952
сільський клуб, актовий зал
с.Дністровець, с.Нестерове
510601 вул.Садова, 17, с.Садове, Окнянський р-н, Одеська обл., 67952
сільський клуб, актовий зал
с.Садове
510602 вул.Шевченка, 23, с.Ставрове, Окнянський р-н, Одеська обл., 67940
будинок культури, фойє
с.Ставрове, с.Василівка, с.Дем’янівка, с.Калістратівка, с.Федорівка(Окнянська селищна громада)
510603 вул.Центральна, 184, корп.2, с.Топали, Окнянський р-н, Одеська обл., 67910
сільський клуб, фойє
с.Топали, с.Сагайдак
510604 вул.Шкільна, 1, с.Федосіївка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67920
сільська рада, фойє
с.Федосіївка
510605 вул.Лесі Українки, 51, с.Новокрасне, Окнянський р-н, Одеська обл., 67921
приміщення правління ПСП "Мир", фойє
с.Новокрасне
510606 вул.Шевченка Т., 30, с.Цеханівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67922
сільський клуб, актовий зал
с.Цеханівка
510607 вул.Шахтарська, 15А, с.Горячівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67922
сільський клуб, актовий зал
с.Горячівка
510608 вул.Хмельницького Б., 6, с.Степанівка, Окнянський р-н, Одеська обл., 67934
сільський клуб, актовий зал
с.Омелянівка, с.Степанівка
510609 вул.Івана Франка, 96, с.Чорна, Окнянський р-н, Одеська обл., 67911
будинок культури, фойє
с.Чорна
510610 вул.Озерна, 101, с.Дігори, Окнянський р-н, Одеська обл., 67911
сільський клуб, актовий зал
с.Дігори
510762 вул.Шевченка, 18, с.Байбузівка, Савранський р-н, Одеська обл., 66214
будинок культури, зал
с.Байбузівка
510763 вул.Шкільна, 23, с.Бакша, Савранський р-н, Одеська обл., 66230
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Бакша
510764 вул.Центральна, 132, с.Вільшанка, Савранський р-н, Одеська обл., 66221
будинок культури, зал
с.Вільшанка
510765 вул.Червона, 3, с.Гетьманівка, Савранський р-н, Одеська обл., 66205
вул.Червона,3 с.Гетьманівка, Савранський р-н, Одеська обл., 66205
с.Гетьманівка
510766 вул.Миру, 22, с.Глибочок, Савранський р-н, Одеська обл., 66224
сільський клуб, зал
с.Глибочок, с.Квітка, с.Острівка
510767 вул.Покотило І.Г. Героя Радянського Союзу, 22, с.Дубинове, Савранський р-н, Одеська обл., 66220
будинок культури, обрядова кімната
с.Дубинове
510768 пров.Громовий, 11, с.Йосипівка, Савранський р-н, Одеська обл., 66231
сільський клуб, зал
с.Йосипівка
510769 вул.Патріотична, 64, с.Кам’яне, Савранський р-н, Одеська обл., 66210
будинок культури, зал
с.Кам’яне
510770 вул.Шкільна, 3, с.Капустянка, Савранський р-н, Одеська обл., 66233
вул.Шкільна, 3, с.Капустянка, Савранський р-н, Одеська обл., 66233
с.Білоусівка, с.Дубки, с.Капустянка
510771 вул.Вишнева, 100, с.Концеба, Савранський р-н, Одеська обл., 66211
ТОВ "Відродження", фойє
с.Концеба – вул.Вишнева: 1–62, 63–224, 227–322; вул.Гагаріна, вул.Гербенського, вул.Космонавтів, вул.Партизана Сокура, вул.Побєди, вул.Райдужна, вул.Шевченка, пров.Центральний
510772 вул.Миру, 143А, с.Концеба, Савранський р-н, Одеська обл., 66211
сільський клуб, зал
с.Концеба – вул.Вишнева: 62А, 226; вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Центральна
510773 вул.Миколи Подоляна, 94, с.Неділкове, Савранський р-н, Одеська обл., 66232
будинок культури, зал
с.Неділкове, с.Струтинка
510774 вул.Дружби, 23, с.Осички, Савранський р-н, Одеська обл., 66215
будинок культури, зал
с.Осички
510775 вул.Центральна, 104, с.Полянецьке, Савранський р-н, Одеська обл., 66223
будинок культури, зал
с.Полянецьке
510776 вул.Центральна, 7, смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., 66200
ДЮСШ "Олімп", спортивний зал
смт Саврань – вул.Базарна, вул.Бочковича, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Де Боплана, вул.Затишна, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мерецького, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.О. Вишні, вул.Партизанська, вул.Пірогова, вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Смірнова, вул.Суворова, вул.Ушакова, вул.Центральна: 1–72; вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Чуйкова, пров.Річний, пров.Садовий, пров.Торговий
510777 вул.Соборна, 32, смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., 66200
будинок культури, зал
смт Саврань – вул.Байдукова, вул.Благодиря, вул.Василя Стуса, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Григорія Сковороди, вул.Гризодубової, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Карначова Генерала, вул.Ковпака, вул.Лікарчука, вул.Малярова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Райдужна, вул.Соборна, вул.Філатова, вул.Шолковнікова
510778 вул.Центральна, 91, смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., 66200
автошкола, фойє
смт Саврань – вул.Боровіцького, вул.Гоголя, вул.Зарічна: 1–99; вул.Івана Франка, вул.Крилова, вул.Л. Українки, вул.Ломоносова, вул.Першотравнева, вул.Пожарського, вул.Покровська, вул.Центральна: 73–126; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Зарічний, с-ще Ковбасова Поляна
510779 вул.Соборна, 2, смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., 66200
Центр культурно-побутових послуг, зал
смт Саврань – вул.Вільхова, вул.Гастелло, вул.Гідності, вул.Зарічна: 103–137; вул.Мар’янівська, вул.Озерна, вул.Острівна, вул.Прибужська, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Ярослава Мудрого
510780 вул.Перемоги, 15, с.Слюсареве, Савранський р-н, Одеська обл., 66222
школа, фойє
с.Слюсареве
511042 вул.Бочковича, 1, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
міський будинок культури, фойє
м.Подільськ – вул.Бочковича, вул.Гагаріна, вул.Грабовського, вул.Добровольського, вул.Заводська, вул.Миколаївська, вул.ретранслятора Дім, вул.Соборна: 275; вул.Стуса, вул.Терешкової, вул.Фабрична, пров.Бочковича, пров.Добровольського, пров.Довженка, пров.Соборний, пров.Терешкової, пров.Фабричний
511043 вул.Ломоносова, 2, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
КО "Компанія Горсвет", актова зала
м.Подільськ – вул.Вишнева, вул.Ентузіастів, вул.Комунальна, вул.Кузовкова: 1–3, 6, 12; вул.Ломоносова, вул.Львівська, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Сонячна, пров.Дальній, пров.Ломоносова, пров.Світлий, пров.Ясний, просп.Перемоги: 18–20, 22–34;
511044 просп.Перемоги, 8, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
гуртожиток медичного училища, актова зала
м.Подільськ – вул.Енергетиків, вул.Л. Толстого: 1; вул.Мельниченка: 128–130; вул.Соборна: 200А, 241–269; пров.Куяльницький, просп.Перемоги: 3–8;
511045 просп.Перемоги, 9, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
школа №9, спортивна зала
м.Подільськ – вул.Ак. Щусєва, вул.В. Козака, вул.Кузовкова: 4–4А, 8–10; вул.Л. Толстого: 2–86; вул.Лісова, пров.Будівельний, пров.Ентузіастів, пров.Південний, пров.Радісний, просп.Перемоги: 11–17, 21;
511046 вул.Соборна, 198, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
Центр дитячої творчості, танцювальна зала
м.Подільськ – вул.Вокзальна: 11, 13, 15, 17, 19, 21–21/1А, 62–94; вул.Гостинна, вул.Калинова, вул.Мельниченка: 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77/2, 86–124; вул.Сковороди, вул.Соборна: 150, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 187–199/1, 203–237Д; вул.Чайковського, вул.Черняховського, пров.В. Лісовий, пров.Калиновий, пров.Квітневий, пров.Кутузова, пров.Мельниченка, пров.Парковий, пров.Степовий, пров.Черняховського
511047 пров.Незалежності, 2, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
школа №5, к.1
м.Подільськ – вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 2–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–60А; вул.Кобзарська: 1–8; вул.Маріїнська, вул.Мельниченка: 2–60, 62, 64–66/2, 68, 70, 72, 74, 76, 78–84А; вул.Річкова, вул.Сільськогосподарська: 3–4; вул.Собка, вул.Соборна: 76, 78, 80, 82Б, 84–86, 88, 94, 96–96/1, 98, 100–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177–177Г, 179, 181, 185; вул.Тилігульська, вул.Ювілейна, пров.Вокзальний, просп.Шевченка: 1–3;
511048 вул.Шкільна, 4, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
школа №1, актова зала
м.Подільськ – вул.Аграрна: 1–3В, 6, 8, 10, 12–12Б, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42А; вул.Армійська: 203; вул.Грушевського: 7–60, 62; вул.Затишна: 1–70А; вул.Кобзарська: 11–64; вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Садова: 2–50, 52, 54, 56–58; вул.Сільськогосподарська: 11–41; вул.Слобідська: 2–46, 48; вул.Східна, вул.Торгова, вул.Трудова, вул.Херсонська, вул.Шкільна: 4–6/1, 8, 10–10А, 14, 16–31; пров.Новоселів
511049 вул.Я. Мудрого, 2, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
центр дитячої творчості, танцювальна зала
м.Подільськ – вул.Аграрна: 5–5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41/2, 43–90; вул.Армійська: 13/3, 21, 77, 508, 528, 619; вул.Грушевського: 61, 63–112; вул.Затишна: 71–76, 79; вул.Михайлівська: 1–17, 19, 21–21А, 25, 29; вул.Слобідська: 47–47А, 49–89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103; вул.Соборна: 54, 56, 58, 60, 62–75, 77, 79, 81, 83, 87, 89–93, 95, 97, 99; вул.Шкільна: 7, 9–9/2, 11–13, 15; вул.Я. Мудрого: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.8 Березня: 1–47;
511050 вул.Гетьманська, 63, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
школа №3, спортивна зала
м.Подільськ – вул.Ад. Нахімова, вул.Армійська: 38–40, 42–76, 78–98, 100–124, 628; вул.Б. Хмельницького, вул.Березова, вул.Гвардійська, вул.Гетьманська: 51, 53–53А, 57, 62–130; вул.Дністрянська, вул.Затишна: 78–78А, 80–127; вул.І. Франка, вул.Кишинівська, вул.Кобилецького, вул.Л. Українки, вул.М. Октябрьської, вул.Михайлівська: 18, 20, 22–24, 26–28, 32–155; вул.Молодіжна, вул.Москалюка, вул.Новаторів, вул.Осипенка, вул.Садова: 51, 53, 55, 59–96; вул.Симонова, вул.Східнослов’янська, вул.Успенська: 50, 52, 54, 56, 58, 62–62А, 64, 66–189; вул.Чорновола, вул.Чубинського, пров.Армійський, пров.Безіменний, пров.Гетьманський, пров.Молодіжний, пров.Північний, пров.Слобідський, пров.Тилігульський
511051 просп.Шевченка, 39, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
гімназія, спортивна зала
м.Подільськ – вул.Армійська: 2–13А, 14–19, 21А–36, 554, 622, 640; вул.Бірзульська, вул.Гетьманська: 1–50, 52, 54–56, 58–60; вул.Жуковського, вул.залізничний будинок 1319 км., вул.М. Деповська, вул.Слобідська: 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102, 104–119; вул.Соборна: 1–53, 55, 57, 59, 61; вул.Успенська: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 2; вул.Я. Мудрого: 35, 37, 39, 41–41/1, 43, 45–75; вул.8 Березня: 48А–96; пров.Жуковського, пров.Короленка: 88/1; пров.Спортивний, просп.Шевченка: 7–38;
511052 вул.Короленка, 1, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
технічний ліцей, їдальня
м.Подільськ – вул.Водопровідна: 3, 5, 11, 13, 15, 17–111; вул.Горіхова: 1–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Західна, вул.І. Багряного, вул.Каштанова: 1–76Б; вул.Козацька: 1–73; вул.Короленка: 1–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 53–53Д; вул.Лугова, вул.Партизанська, вул.Патріотів, вул.Піщана, вул.Подільська: 9, 11, 13, 15–60; вул.Тіверська: 1–38, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 61, 63–73; пров.Водопровідний, пров.Єдності, пров.Одеський, пров.Піщаний
511053 бульв.Бірзульський, 6, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
управління у справах сім’ї та молоді міської ради, актова зала
м.Подільськ – вул.Благодатна, вул.В. Деповська: 2–34; вул.Ватутіна, вул.Водопровідна: 1–2, 4–4Г, 6–10, 12, 14–14А, 16; вул.Волошкова, вул.Говорова, вул.Гоноратська, вул.Горіхова: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–106; вул.Горького, вул.Залізничників: 2–34, 37, 41, 43; вул.Іванівська: 1–16, 18, 20–20Б, 22; вул.Каштанова: 77–97; вул.Козацька: 74–107; вул.Короленка: 40, 42А, 44, 46, 48, 50–52, 54–107; вул.Механізаторів, вул.Надії, вул.Подільська: 1–8, 10, 12, 14; вул.Тарасова, вул.Тиха, вул.Тіверська: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Тіниста, вул.Тонкошнура: 1–14; вул.Чехова, пров.Бірзульський, пров.Благодатний, пров.Короленка: 1–88 к.2; пров.Поштовий, пров.Ягорлицький
511054 бульв.Бірзульський, 48, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
школа №6, спортивна зала
м.Подільськ – бульв.Бірзульський, вул.В. Деповська: 38–158; вул.Дружби: 1–57А, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74; вул.Залізничників: 36, 38–40, 42, 44–82, 84, 86–86А; вул.Іванівська: 17, 19, 21, 23–72; вул.Любомирська, вул.Тисячної: 1–63, 65; вул.Тонкошнура: 15–74; вул.Транспортна, вул.Чкалова, вул.Ягорлицька
511055 вул.Залізничників, 123, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
вагонне депо, клуб
м.Подільськ – вул.В. Деповська: 160–194; вул.Героїв, вул.Дачна, вул.Дружби: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–102; вул.Залізничників: 83, 85–85А, 87–128, 130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 150, 152, 156, 158–160, 162–166; вул.Запорізька, вул.Київська, вул.Крайня, вул.Перемоги, вул.Пожарського, вул.Польова, вул.Скіфська: 1–65, 67, 69, 71; вул.Слави: 1–29, 32–34, 36; вул.Суворова: 1–25; вул.Тисячної: 64, 67–96; вул.Травнева, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Перемоги: 2–12, 14, 16; пров.Польовий, пров.Сонячний
511056 вул.Залізничників, 176А, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
Котовська технічна школа ТСОУ, фойє
м.Подільськ – вул.Весняна, вул.Володимирівська, вул.Глибочанська, вул.Гоголя, вул.Залізничників: 129, 131, 135, 137, 139–139А, 141, 143, 145, 147–149, 151, 153–155А, 157–157А, 161, 167–238; вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.П. Орлика, вул.Пушкіна, вул.Севастопольська, вул.Скіфська: 66–66А, 68–68/2, 70, 72–179; вул.Слави: 31–31А, 35, 37–83; вул.Суворова: 26–88; вул.Українська, вул.Харківська, вул.Цілинна, пров.Героїв, пров.Матросова, пров.Нафтовий, пров.Перемоги: 13, 15, 17–34; пров.Пушкіна, пров.Чернігівський, пров.1-й Мічуріна, пров.1-й Севастопольський, пров.1-й Український, пров.2-й Мічуріна, пров.2-й Севастопольський, пров.2-й Український
511057 вул.Армійська, 597, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
Відокремлений підрозділ Котовської станції екстренної швидкої медичної допомоги
м.Подільськ – вул.Армійська: 40/1–40/5, 99, 200, 298–490, 514–523, 544, 578–607, 625–627, 629; вул.Озерна, вул.Прикордонників
511058 пр-т.Перемоги, 23, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
Подільська міська лікарня, вестибюль
КНП "Подільська міська лікарня Подільської міської ради"
511059 вул.Каштанова, 76, м.Подільськ, Одеська обл., 66300
КНП "Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільської ради", конференційна зала
КНП "Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільської ради"