Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Запорізька область, Територіальний виборчий округ № 82

Дільниць - 177

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Зелена, 34, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)"
230116 пров.Новий, 7, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
школа №2, вестибюль
м.Вільнянськ – вул.Горького: 2–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48–50А, 52–52А, 54, 56, 60; вул.Елеваторна, вул.Каштанова: 2–23; вул.Кошового, вул.Металістів: 2–7; вул.Преображенська: 21А; вул.Пушкіна: 1–21; вул.Соборна: 1–2; вул.Сонячна: 1–49; вул.Софіївська: 1–5Б, 6А–6В; вул.Юрія Дмитрієва: 1–50, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61Б, 63, 65–65А, 67, 71; пров.Гнаровської, пров.Новий
230117 вул.Пушкіна, 4Б, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
професійний ліцей, актова зала
м.Вільнянськ – вул.Горького: 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47, 51–51А, 53, 55, 57–59, 61–144; вул.Калинова, вул.Миколи Сироти, вул.Пушкіна: 22–66; вул.Сонячна: 50–112; вул.Софіївська: 6, 8–56; вул.Чкалова, вул.Юрія Дмитрієва: 50А, 52–52А, 54–54А, 56, 58–58А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 66, 68–70А, 72–167; пров.Донецький, пров.Заводський, пров.Матросова, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Толстого, пров.Шкільний
230118 вул.Бочарова, 14, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
гімназія, вестибюль
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 26–30; вул.Будівельників, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Гагаріна, вул.Зачиняєва: 25–31; вул.Зелена, вул.Канарєєва, вул.Кобзаря, вул.Космічна, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Русіянова, вул.Слов’янська, вул.Східна, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.12 Квітня, пров.Зелений, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Цвіточний, пров.8 Березня
230119 вул.Бочарова, 13, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
школа №3, актова зала
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 3–24А; вул.Зачиняєва: 18; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Соборна: 3–24, 26, 36–47, 61–185; пров.Жуковського, пров.Поліграфічний
230120 вул.Козацька, 6, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
будинок культури, танцювальна зала
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 34А; вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська: 1–22, 24, 26, 52; вул.Запорізька: 1–28, 30–30А, 32, 34; вул.Зачиняєва: 1–17, 19–21; вул.Козацька, вул.Маяковського: 1–30, 33, 85, 130; вул.Незалежності України: 3–68, 70; вул.Першотравнева: 1–23, 25–30, 32–33, 83, 142; вул.Покровська: 1А–36, 38, 40, 44–44А; вул.Преображенська: 1–21, 22–34А; вул.Соборна: 51; вул.Ціолковського, вул.Шевченка: 4–28, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72–78; пров.Осипенко
230121 вул.Космодем’янської, 3, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
ліцей, вестибюль
м.Вільнянськ – вул.Волошкова, вул.Дніпровська: 23, 25, 27–51, 53–74; вул.Дружби, вул.Запорізька: 29, 31, 33–33А, 35–94; вул.Космодем’янської, вул.Маяковського: 32, 34–84, 86–129, 131–158; вул.Незалежності України: 69, 71–210; вул.Першотравнева: 24, 31, 34–82, 84–141, 143–165; вул.Покровська: 37, 39, 41–43, 45–90А; вул.Преображенська: 35–65; вул.Приміська, вул.Проектна, вул.Соборна: 25, 27–31; вул.Спортивна, вул.Шевченка: 29, 33, 35–35А, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57А, 59А, 61, 63–65, 67, 69, 70А–71, 80–214; пров.Алкорівський, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Солідарності, пров.Тракторний, пров.Чехова, «Лоно природи» садівниче товариство, с.Смородине
230122 вул.Центральна, 7А, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
школа, вестибюль
смт Кам’яне – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена: 1–28, 36–46; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Новий
230123 вул.Центральна, 27, с.Антонівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70040
школа, вестибюль
с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Зелений Гай, с.Колос, с.Новомиргородка, с.Геленджик
230124 вул.Ювілейна, 1Б, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017
школа, спортивна зала
с.Гнаровське, с.Вербове
230125 вул.Паторжинського, 42Б, с.Дніпровка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70014
будинок культури, кімната поштового відділення
с.Дніпровка, с.Орлівське, с.Перун, с.Петро-Свистунове, с.Тарасівка, с.Ясинувате
230126 вул.Олімпійська, 4, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053
школа, спортивна зала
с.Дружелюбівка – вул.Гвардійська, вул.Олімпійська: 1, 3–75; вул.Тараса Шевченка, вул.Українська, пров.Новий, пров.Степний, с-ще Гасанівка, с.Новоіванівське, с.Новософіївка, с.Українка
230127 вул.Шкільна, 5А, с.Семененкове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026
школа, вестибюль
с.Семененкове, с.Берестове, с.Василівка, с.Вівчарне, с.Любомирівка – вул.Степова: 1–27; с.Новоукраїнка, с.Першозванівка, с.Шевченкове
230128 вул.Молодіжна, 1А, с.Купріянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70054
будинок культури, обрядова зала
с.Купріянівка, с.Бекарівка, с.Мала Купріянівка, с.Троянди, с.Яковлеве
230129 вул.Центральна, 95А, с.Любимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70033
школа, спортивна зала
с.Любимівка, с.Веселотернувате, с.Вишняки, с.Вільнянка, с.Гарасівка, с.Грізне, с.Дерезівка, с.Новотроїцьке, с.Петрівське, с.Скелювате
230130 вул.Шкільна, 1Е, с.Люцерна, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70037
навчально-виховний комплекс, вестибюль
с.Люцерна
230131 вул.Гагаріна, 26А, с.Богатирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70036
школа, к.2
с.Богатирівка, с.Вільногрушівське, с.Вільноуланівське
230132 вул.Центральна, 18, с.Максимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70024
адміністративний будинок сільської ради, актова зала
с.Максимівка, с.Козаче, с.Крутий Яр, с.Новофедорівка
230133 вул.Гагаріна, 45, с.Широке, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70025
будинок культури, актова зала
с.Трудолюбівка, с.Широке
230134 вул.Центральна, 77В, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035
будинок культури, танцювальна зала
с.Матвіївка – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Побєди, вул.Українська: 142–146, 152–156; вул.Центральна: 1–158, 160–160А, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190А, 192, 194, 196, 198, 202–204, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Шевченко, вул.Щаслива, вул.13 км, пров.В.Правіка, пров.О.Стовби
230135 вул.Центральна, 408Д1, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035
будинок народної творчості, актова зала
с.Матвіївка – вул.Діагональна, вул.Дніпровська, вул.Донецька, вул.Запорізька, вул.Машинобудівників, вул.Молодіжна, вул.Роз’їзд 11 км, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Українська: 1–140, 150, 158; вул.Центральна: 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 205–209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–456; ст Кристал
230136 вул.Слободчикова, 13, с.Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70030
будинок культури, фойє
с.Михайлівка, с.Василівське, с.Георгіївське, с.Криничне
230137 вул.Першотравнева, 49, с.Соколівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70031
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Андріївка, с.Вільнокур’янівське, с.Запорізьке, с.Нагірне, с.Сергіївка, с.Соколівка
230138 вул.Дніпровська, 84Б, с.Вільноандріївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70032
школа, коридор
с.Вільноандріївка
230139 вул.Космічна, 43, с.Михайло-Лукашеве, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70042
школа, вестибюль
с.Михайло-Лукашеве, с.Нововасилівське, с.Новомихайлівське
230140 вул.Миру, 3, с.Миролюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70043
сільський клуб, актова зала
с.Миролюбівка
230141 вул.Миру, 22, с.Московка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70044
школа, спортивна зала
с.Московка, с.Благовіщенське, с.Веселівське, с.Микільське, с.Райське, с.Укромне
230142 вул.Шкільна, 23, с.Новогупалівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70020
школа, спортивна зала
с.Новогупалівка, с.Аграфенівка, с.Козаківське, с.Якимівське
230143 вул.Польова, 34, с.Нововасилівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70005
школа, вестибюль
с.Павлівське, с.Вишневе, с.Задорожнє, с.Нововасилівка, с.Поди, с.Спасівка
230144 вул.Травнева, 53, с.Біляївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян
с.Біляївка, с.Зелене, с.Значкове, с.Новоселівка, с.Резедівка, с.Роздолля
230145 вул.Миру, 70, с.Петро-Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015
адміністративний будинок сільської ради, актова зала
с.Петро-Михайлівка
230146 вул.Центральна, 4, с.Улянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015
фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян
с.Грушівка, с.Круглик, с.Улянівка
230147 вул.Шкільна, 22, с.Привільне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70022
школа, вестибюль
с.Привільне, с.Богданівка, с.Васильківське, с.Терсянка
230148 вул.Центральна, 10, с.Солоне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70021
будинок культури, актова зала
с.Солоне
230149 вул.Центральна, 4, с.Тернівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010
адміністративний будинок сільської ради, актова зала
с.Тернівка, с.Придолинівка, с.Якимівка
230150 вул.Свободи, 15А, с.Великодубове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Великодубове, с.Губенське, с.Шевченка
230151 вул.Степова, 27А, с.Любомирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026
психоневрологічний інтернат, медичний пункт, актова зала
с.Любомирівка – вул.Степова: 27А;
230152 вул.Каштанова, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
Вільнянська виправна колонія №20, їдальня
Державна установа "Вільнянська виправна колонія (№20)"
230153 вул.Металістів, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
Софіївська виправна колонія №55, клуб
Державна установа "Софіївська виправна колонія (№55)"
230154 вул.Зелена, 32, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Кам’янська виправна колонія №101, клуб
Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№101)"
230155 вул.Зелена, 1, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Дружелюбівський виправний центр №1, гуртожиток для засуджених, 1-й поверх
Державна установа "Дружелюбівський виправний центр (№1)"
230156 вул.Челюскіна, 6А, с.Марфопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70206
Марфопільський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Марфопіль
230157 вул.Таврійська, тракторна бригада, с.Зелений Гай, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70243
адміністративний будинок тракторної бригади ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", к.2
с.Веселе, с.Затишшя, с.Зелений Гай
230158 вул.Велика, 337, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201
Піщанський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
м.Гуляйполе – вул.Велика: 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–462; вул.М.Коцюбинського, вул.Піщана: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–173; вул.Українська: 76–199; вул.Урожайна, пров.Бригадний, пров.Гурянський, пров.Леваневського
230159 вул.Велика, 125, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201
адміністративний будинок ПАТ "Аграрний дім", актова зала
м.Гуляйполе – вул.Велика: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292; вул.Верхня, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Захисників України, вул.Миру, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Піщана: 2–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Потайна, вул.Привітна, вул.Соборна: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222–297; вул.Сонячна, вул.Українська: 1–75;
230161 вул.Соборна, 48, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
школа №1, актова зала
м.Гуляйполе – вул.Базарна, вул.Велика: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Г.Коровки, вул.Л.Верьовки, вул.Лугова: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Н.Махна, вул.Рєпіна: 1–32, 34; вул.Соборна: 2–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221; вул.Франка: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56, 58, 60; вул.Шевченка: 11–14, 21; вул.1 Травня: 2–54, 56; пров.Герцена, пров.Мостовий, пров.Садовий
230162 пл.Героїв України, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
культурно-спортивний комплекс "Сучасник", к.104
м.Гуляйполе – вул.Гвардійська, вул.Заводська, вул.Нова, вул.Спартаківська, вул.Трудова: 1–70; вул.Шевченка: 20, 22–106, 108; пл.Героїв України: 3–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–83; пров.Селянський, пров.Хіміків
230163 вул.Цвітна, 5, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
колегіум "Лідер", спортивна зала
м.Гуляйполе – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Медова, вул.М.Костенка, вул.Пологівський шлях, вул.Степна, вул.Трудова: 71–162; вул.Цвітна, пл.Героїв України: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
230164 вул.Спортивна, 6, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203
клуб ТОВ "Новий заповіт", вестибюль
м.Гуляйполе – вул.Злагоди, вул.Козацька, вул.Лугова: 41, 43, 45, 47, 49, 51–138; вул.Мартиненка, вул.Молодіжна, вул.Овчіннікова, вул.Подолянська, вул.П’ятихатки, вул.Рєпіна: 33, 35–88; вул.Робоча, вул.Спортивна, вул.Франка: 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61–148; вул.Шевченка: 107, 109–244; вул.1 Травня: 55, 57–119;
230165 вул.Вербова, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203
школа №2, спортивна зала
м.Гуляйполе – вул.Алли Оношко, вул.Вербова, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.М.Корфа, вул.1 Травня: 120–318;
230166 вул.Дачна, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
адміністративний будинок ТОВ "Гуляйпільська АТП 12338", актова зала
м.Гуляйполе – вул.Берегова, вул.Горна, вул.Дачна, вул.Набережна: 2–136, 138, 140, 142, 144, 146; вул.Східна, вул.Тардова, вул.Ювілейна: 33, 35–98; пров.Зелений, пров.Кирпичний, пров.Сігорянський
230167 вул.Шкільна, 42, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
адміністративний будинок ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", вестибюль
м.Гуляйполе – вул.Бочанська, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Зарічанська, вул.Набережна: 137, 139, 141, 143, 145, 147–388; вул.Червона, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна: 1–32, 34;
230168 вул.Ватутіна, 20, смт Залізничне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70231
адміністративний будинок селищної ради, зала засідань
смт Залізничне
230169 вул.Центральна, 34А, с.Воздвижівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70220
сільський будинок культури, вестибюль
с.Воздвижівка, с.Оленокостянтинівка, с.Прилуки
230170 вул.Центральна, 68, с.Верхня Терса, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70224
КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ступеня, класна кімната
с.Верхня Терса, с.Гірке, с.Криничне, с.Цвіткове
230171 вул.Перемоги, 57А, с.Добропілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70221
школа, їдальня
с.Добропілля, с.Варварівка, с.Нове Запоріжжя
230172 вул.Центральна, 63, с.Долинка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70223
сільський будинок культури, вестибюль
с.Долинка, с.Копані, с.Рівне
230173 вул.Гагаріна, 38, с.Дорожнянка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70234
сільський будинок культури, к.3
с.Дорожнянка
230174 вул.Центральна, 32, с.Гуляйпільське, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70232
сільський будинок культури, к.1
с.Гуляйпільське
230175 вул.Шкільна, 21, с.Любимівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70245
сільський будинок культури, зала
с.Любимівка
230176 вул.Космічна, 25, с.Малинівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70242
школа, спортивна зала
с.Малинівка
230177 вул.Центральна, 12Б, с.Мирне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70233
адміністративний будинок сільської ради, зала засідань
с.Мирне, с.Загірне, с.Чарівне
230178 вул.Українська, 57, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244
адміністративний будинок сільської ради, зала засідань
с.Новозлатопіль, с.Вишневе, с.Новоукраїнське, с.Степове
230179 вул.Гагаріна, 2А, с.Новомиколаївка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70211
сільський будинок культури, вестибюль
с.Новомиколаївка, с.Нововасилівське, с.Новогригорівка, с.Новоіванівка
230180 вул.Петрівська, 3А, с.Святопетрівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70230
сільський будинок культури, зала
с.Святопетрівка, с.Зелене, с.Староукраїнка
230181 вул.Санжарівська, 44, с.Полтавка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70240
школа, вестибюль
с.Полтавка, с.Ольгівське, с.Охотниче
230182 вул.Шевченка, 48, с.Приютне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70241
сільський будинок культури, зала
с.Приютне, с.Новодарівка, с.Ремівка
230183 вул.Шкільна, 25, с.Рівнопілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70216
сільський будинок культури, вестибюль
с.Рівнопілля, с.Яблукове
230184 вул.Миру, 48В, с.Темирівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70210
сільський будинок культури, к.3
с.Темирівка, с.Обратне
230185 вул.Шевченка, 70, с.Успенівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70212
сільський будинок культури, к.1
с.Успенівка, с.Красногірське, с.Нове, с.Новоуспенівське, с.Павлівка, с.Привільне, с.Рибне, с.Солодке
230186 вул.Космічна, 1, с.Червоне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70243
сільський будинок культури, к.1
с.Червоне, с.Степанівка
230187 вул.Соборна, 103, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
Гуляйпільська центральна районна лікарня, к.504
Комунальна установа "Гуляйпільська центральна районна лікарня" Гуляйпільської районної ради Запорізької області
230188 вул.Дачна, 89, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
Гуляйпільська психіатрична лікарня, к.7
Комунальна установа «Гуляйпільська психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради
230189 вул.Чорного, 3А, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244
Новозлатопільська психіатрична лікарня, к.6
Комунальна установа «Новозлатопільська психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради
230190 вул.Молодіжна, 63, с.Августинівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70403
школа, хол
с.Августинівка, с.Івангород, с.Лемешинське, с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок
230191 вул.Перемоги, 2, с-ще Відрадне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70406
школа, актова зала
с-ще Відрадне
230192 вул.Престижна, 2А, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435
гімназія "Престиж", фойє
смт Балабине – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Депутатська, вул.Дружби: 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–100; вул.Запорізька, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Межева: 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–51; вул.Миру: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–236; вул.Мічуріна, вул.Престижна, вул.Садова: 17, 19, 23, 29, 31–109; вул.Степова: 49–100; вул.Щаслива, вул.Ярова, вул.30 років Перемоги: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–111; пров.Глухий, пров.Залізничний, пров.Мирний, пров.Плавневий, пров.Тихий
230193 вул.Червона, 4, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435
будинок культури, мала зала
смт Балабине – вул.Вапняна, вул.Дружби: 1–34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А; вул.Заводська, вул.Матросова, вул.Межева: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Миру: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Низова, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Садова: 1–16, 18, 20–22, 23/1–28, 30; вул.Станційна, вул.Степова: 1–48; вул.Тракторна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги: 1–37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61; пров.Вербовий, пров.Восточний, пров.Заїзжий, пров.Зелений, пров.Кооперативний, пров.Кривий, пров.Молодіжний, пров.Олімпійський, пров.Рибальський, пров.Тупий, пров.Широкий, Казарма 1114 км
230194 вул.30 Грудня, 24, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
будинок культури, хол
с.Біленьке – вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Українська, вул.30 Грудня
230195 вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
школа, актова зала
с.Біленьке – вул.Вишнева, вул.Волі, вул.Грушева, вул.Дніпровка, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Стадіонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Вчительський, с.Червонодніпровка
230196 вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
школа, 1-й поверх
с.Біленьке – вул.Виноградна, вул.Гвардійська, вул.Запорізька: 1–31А, 32Б–90; вул.Козача, вул.Миколаївка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ремесляна, вул.Садова, вул.Щаслива
230197 вул.Центральна, 42, с.Веселе, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70404
будинок культури, фойє
с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка, с.Зоряне
230198 вул.Молодіжна, 1, с.Петропіль, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70405
школа, фойє
с.Надія, с.Петропавлівка, с.Петропіль, с.Червоний Яр
230199 вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411
гімназія "Успіх", спортивна зала
с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Жемчужна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Корнєєва, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сільська, вул.СТ «Криниця-2», вул.СТ «Супутник-ВІТ», вул.Стадіонна, вул.СТ"Ветеран-4",Олімпійська, вул.Степна, вул.Стуса, вул.Турбінна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шикунова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільний, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Квітневий, пров.Квітучий, пров.Могучий, пров.О.Кошового, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.8 Березня, садівниче товариство ’Прокат-1’
230200 вул.Радісна, 55, с.Григорівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70452
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Григорівка, с-ще Річне
230201 вул.Центральна, 81А, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453
Веселянський НВК, четвертий корпус, спортивний зал
с.Веселянка, с.Запорожець
230202 вул.Центральна, 41А, с.Долинське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70420
будинок культури, хол
с.Долинське
230203 вул.Щаслива, 47А, с.Нове Запоріжжя, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70422
будинок культури, зала
с.Нове Запоріжжя, с.Хортиця
230204 вул.Мічуріна, 6, с-ще Високогірне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70421
будинок культури, актова зала
с-ще Високогірне, с-ще Канцерівка
230205 вул.Миру, 23, с.Новослобідка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70447
сільський клуб, зала
с.Новослобідка
230206 вул.Дружна, 2, с.Бабурка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70423
сільський клуб, зала
с.Бабурка
230207 вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
навчально-виховний комплекс "Інтелект", к.2
смт Кушугум – вул.Барвінкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вапняна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Каховська, вул.Коцюбинського, вул.Леваневського: 3–22, 25–27, 31; вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Олімпійська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Сміжна, вул.Степна, вул.Феросплавна, вул.Червона, пров.Річний, пров.Тихий, 1115 км
230208 вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
навчально-виховний комплекс "Інтелект", актова зала
смт Кушугум – вул.Василькова, вул.Железнодорожна, вул.Калинова, вул.Леваневського: 24, 28–30А, 32–157А, 159, 161, 163, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185–187, 189, 193; вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Стадіонна, вул.Центральна: 1–148, 150, 152, 154, 160, 162, 166, 168, 170–170А, 172А, 174, 176–194А; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–139, 141–143, 145, 147–149; пров.Зелений, пров.Кар’єрний, пров.Крутий, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Плановий, пров.Початковий, пров.Прорізний, пров.Світовий, пров.Сонячний, пров.Шкільний
230209 вул.Соборна, 23, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
селищна рада, зала засідань
смт Кушугум – вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Дубова, вул.Жеріхова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Історична, вул.Київська, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Колективна, вул.Комбайна, вул.Концева, вул.Коротка, вул.Кринична, вул.Леваневського: 158, 160, 162, 164–166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 192, 197–235А; вул.Межева, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Південна, вул.Піщана, вул.Плавнева, вул.Поштова, вул.Привітна, вул.Прияружна, вул.Пушкіна, вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тяпкова, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 198–252; вул.Чарівна, вул.Шевченка: 140, 144, 146, 150–179; вул.Щаслива, пров.Восточний, пров.Дружний, пров.Зразковий, пров.Лісний, пров.Новий
230210 вул.Центральна, 17А, с.Лисогірка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443
сільський клуб, фойє
с.Лисогірка
230211 вул.Слави, 1А, с.Канівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443
сільський клуб, фойє
с.Канівське
230212 вул.Гагаріна, 3/9, с.Біленьке Перше, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70407
комунальна власність територіальної громади, нежитлове приміщення житлового будинку, к.1, 2
с.Біленьке Перше
230213 вул.Центральна, 18, с.Лукашеве, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70410
будинок культури, фойє
с.Лукашеве
230214 вул.Привільна, 5А, с.Привільне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70457
сільський клуб, глядацька зала
с.Гурського, с.Придніпровське, с.Привільне
230215 вул.Клубна, 1, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454
будинок культури, зала
смт Малокатеринівка – вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Каховська: 1–8, 10, 14, 16, 22–24, 26; вул.Миру: 1–22А, 26; вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пушкіна/Миру, вул.Центральна, пров.Водопійний, пров.Калиновий, пров.Косий, пров.Криничний, пров.Ломаний, пров.Рибацький, пров.Урожайний, пров.Широкий
230216 вул.Юності, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454
гімназія "Мрія", каб.1
смт Малокатеринівка – вул.Автозаводська, вул.Вишнева, вул.Каховська: 9–9А, 11–13, 15, 21, 25–25 к.3, 27–118А; вул.Клубна, вул.Козача, вул.Культурна, вул.Миру: 25, 27–198; вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.ОСК «Мукомол», Придорожня, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Тініста, вул.Українська, вул.Хортицька, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Високий, пров.Кінцевий, пров.Новий, пров.Поперечний, пров.Тихий, пров.Тупіковий
230217 вул.Центральна, 38, с.Мар’ївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70440
будинок культури, танцювальна зала
с.Мар’ївка
230218 вул.Центральна, 1А, с.Новосергіївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70446
товариство з обмеженою відповідальністю "Січ-Агро-2005", зала засідань
с.Новосергіївка, с.Смоляне, с.Уділенське
230219 вул.Центральна, 97, с.Миколай-Поле, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70401
будинок культури, хол
с.Миколай-Поле, с.Морозівка, с.Яворницьке
230220 вул.Центральна, 67, с.Новопетрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70402
сільський клуб-бібліотека, зала
с.Дніпрові Хвилі, с.Долинівка, с.Крилівське, с.Новопетрівка, с.Федорівка
230221 вул.Ювілейна, 10, с.Наталівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70430
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Наталівка, с-ще Івано-Ганнівка, с.Черепівське
230222 вул.Центральна, 19, с.Лежине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70431
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Лежине, с.Новостепнянське
230223 вул.Шкільна, 14, с.Новоолександрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70433
школа, фойє
с.Новоолександрівка, с.Новооленівка
230224 вул.Дружби, 7, с.Юльївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70434
сільський клуб, хол
с.Юльївка
230225 вул.Миру, 24, с.Розумівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70424
будинок культури, хол
с.Розумівка
230226 вул.Центральна, 19А, с.Нижня Хортиця, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70425
сільський клуб, зала
с.Нижня Хортиця
230227 вул.Берегова, 16, с.Ручаївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413
сільський клуб, зала
с.Зеленопілля, с.Ручаївка
230228 вул.Інститутська, 1, с-ще Сонячне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70417
Інститут олійних культур, хол
с-ще Сонячне, с.Малишівка
230229 вул.Нагорна, 12, с.Степне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70432
будинок культури, хол
с.Степне, с-ще Ростуще
230230 вул.Миру, 73, с.Шевченківське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70470
сільський клуб, зала
с.Шевченківське
230231 вул.Центральна, 2, с.Широке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413
будинок культури, мала зала
с.Широке, с.Водяне
230232 вул.Миру, 5, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453
комунальна установа "Обласна туберкульозна лікарня", кімната харчоблоку
Комунальна установа «Обласна туберкульозна лікарня» Запорізької обласної ради
230233 вул.Запорізька, 32, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
Біленьківська виправна колонія №99, підсобне приміщення
Державна установа "Біленьківська виправна колонія (№99)"
230359 вул.Українська, 25, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
районний будинок культури, фойє
смт Новомиколаївка – вул.Грушевського, вул.Запорізька: 1–144, 146, 148, 150; вул.Івана Клевчука: 1–131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Соборності: 1–122, 124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152; вул.Степна, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Українська: 1–29; вул.Щастя, с.Михайлівське, с.Островське
230360 вул.Українська, 35, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
районний центр дитячої творчості, актова зала
смт Новомиколаївка – вул.Безіменна, вул.Вишнева, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Кринична, вул.Магістральна, вул.Миру, вул.Павла Маленко, вул.Сонячна, вул.Українська: 36–89; вул.Чехова, вул.Шкільна: 1–135; вул.Щаслива
230361 вул.Соборності, 192, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
школа, хол
смт Новомиколаївка – вул.Вільна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Запорізька: 145, 147, 149, 151–204; вул.Івана Клевчука: 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–233; вул.Молодіжна, вул.Переможна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Рози, вул.Соборності: 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–151, 153–195; вул.Шевченко, вул.Шкільна: 136–177;
230362 вул.Центральна, 9, смт Тернувате, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70150
школа, хол
смт Тернувате, с.Зарічне, с.Косівцеве, с.Придорожнє
230363 вул.Центральна, 1В, с.Барвінівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70151
сільський будинок культури, актова зала
с.Барвінівка, с.Василькове, с.Зірниця
230364 вул.Первомайська, 21, с.Веселий Гай, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70120
школа, фойє
с.Веселий Гай, с.Нововолодимирівка
230365 вул.Миру, 4, с.Зелене, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70140
сільський будинок культури, обрядова зала
с.Зелене, с.Благодатне, с.Нове Поле, с.Новокасянівка, с.Рибальське, с.Шевченківське
230366 вул.Шкільна, 1, с.Любицьке, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70153
адмінбудинок сільської ради, зала засідань
с.Любицьке, с.Данилівка, с.Лісне, с.Мирівка
230367 вул.Гриценка, 5, с.Новоіванківка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70110
адмінбудинок сільської ради, хол
с.Новоіванківка, с.Богунівка, с.Вільне, с.Граничне, с.Дудникове, с.Каштанівка, с.Олексіївка, с.Петропавлівське
230368 вул.Миру, 1, с.Підгірне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70121
сільський будинок культури, актова зала
с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Листівка, с.Миколаївка Друга, с.Новосолоне, с.Петропавлівка, с.Родинське, с.Сергіївка
230369 вул.Центральна, 32, с.Різдвянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70152
сільський будинок культури, фойє
с.Різдвянка
230370 вул.Центральна, 46, с.Самійлівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70142
сільський будинок культури, актова зала
с.Самійлівка, с.Бойкове, с.Зорівка, с.Світла Долина
230371 вул.Українська, 1, с.Софіївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70113
сільський будинок культури, фойє
с.Софіївка, с.Горлицьке, с.Кам’янка, с.Кам’янувате, с.Миколай-Поле, с.Новогригорівка, с.Садове
230372 вул.Центральна, 12, с.Сторчове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70112
сільський будинок культури, актова зала
с.Сторчове, с.Берестове, с.Богданівка, с.Іванівське
230373 вул.Центральна, 47, с.Терсянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Терсянка, с.Вікторівка, с.Кринівка, с.Мар’янівка, с.Нововікторівка, с.Тернівка
230374 вул.Центральна, 1, с-ще Трудове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70130
школа, спортивна зала
с-ще Трудове, с.Голубкове, с.Київське, с.Новоукраїнка, с.Сорочине
230375 вул.Стадіонна, 2, с.Михайлівське, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
центральна районна лікарня, каб.4
Новомиколаївська центральна районна лікарня
230387 вул.Космічна, 11А, с.Вільнянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70520
Вільнянська філія КЗ НВК "Основа", спортивна зала
с.Вільнянка, с.Василівське, с.Обще
230393 вул.40 років Перемоги, 53, с.Микільське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70521
КЗ "Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля", актова зала
с.Микільське, с.Новосолошине, с.Тимошівка
230400 вул.Шкільна, 11, с.Новоселівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70523
комплекс будівель та споруд Преображенської територіальної громади, фоє
с.Новоселівка, с.Єгорівка
230407 вул.Перемоги, 4, с.Омельник, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70522
адміністративна будівля сільської ради, зала засідань
с.Омельник, с.Свобода, с.Червоний Яр, с.Широке
230415 вул.Зарічна, 55А, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70602
ПП "Полетехніка-Сервіс", їдальня
м.Пологи – вул.В.Моруги, вул.Героїчна, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Казарма 270км, залізнична будка 293км, вул.Пушкіна: 1–188, 190, 192, 194, 196, 198, 200–202, 204, 206–206Б, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 328А; вул.Ставкова, вул.Чарівна, вул.Чехова, пров.Дорожній, пров.Ковальський, пров.Мальовничий, пров.Пирогова, пров.Репіна, пров.Тімірязєва
230416 вул.Державна, 18, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
колегіум №1, велика спортзала
м.Пологи – вул.Державна: 1–19, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–102; вул.Єдності: 1–7; вул.Зелена, вул.І.Чеберка: 2–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30; вул.Лермонтова, вул.Магістральна: 1–82, 84, 86; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203–203А, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263–263А, 265, 267, 269, 271, 273, 276–328, 330–390; вул.Чернишевського, пров.Гастелло, пров.Дніпровський, пров.Короленка, пров.Кримський, пров.Милий, пров.Сєдова, пров.Станційний, пров.Тихий
230417 вул.імені Героя України Сацького В.А., 3, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
школа №4, актова зала
м.Пологи – вул.Державна: 21–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 106–192А; вул.Єдності: 11–47; вул.І.Чеберка: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29, 31–86; вул.Магістральна: 83–83А, 85, 87–189; вул.Привокзальна, вул.Шевченка, пров.В.Жуковського, пров.Водопровідний, пров.Залізничний, пров.Некрасова
230418 вул.імені Героя України Сацького В.А., 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
районний будинок культури, мала зала
м.Пологи – вул.Армійська, вул.Базарна, вул.імені Героя України Сацького В.А., вул.Магістральна: 190–284, 286, 288, 290, 292–296, 300, 302, 304, 306, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322; вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Червона: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; пров.Вернадського, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Пуговського, пров.Радісний, пров.Радіщева, пров.Рідний, пров.Річний, пров.Терновий, пров.Ясний
230419 вул.Волошкова, 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70607
школа №6, спортзала
м.Пологи – вул.В.Лісняка, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Зоря, вул.Зразкова, вул.Лесі Українки: 1–59А, 61–61А, 63, 65, 67; вул.Магістральна: 285, 287, 289, 291, 297–299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315–315А, 317–317А, 319, 321, 323–390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406; вул.Менделєєва, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Франка, вул.Червона: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–230; вул.Чкалова, пров.Аврорський, пров.Гуржія, пров.Смірнова, пров.Ювілейний
230420 вул.Магістральна, 500, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605
комунальний будинок культури "Гірник", хол
м.Пологи – вул.Барвінкова, вул.Вербна, вул.Калинова, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Лесі Українки: 60, 62–62А, 64, 66, 68–247; вул.Лугова, вул.Магістральна: 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407–460, 462, 464, 466–466А, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 490, 492, 494, 504, 506, 508, 510, 512, 514–524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542–580; вул.Медова, вул.Південна, вул.Станіславського, вул.Трудова, пров.Піщаний
230421 вул.Шкільна, 29, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605
школа №2, спортзала
м.Пологи – вул.Магістральна: 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487–489, 491, 493, 495–499, 505, 507, 509, 511, 513, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541; вул.Нова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Батьківський, пров.Вільний, пров.Патона
230422 вул.МТС, 2, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604
гімназія "Основа", спортзала
м.Пологи – вул.А.Корнєва: 1–45, 47; вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гоголя: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Дружби: 1–50; вул.Затишна, вул.Котляревського, вул.Ломоносова: 7–39; вул.МТС: 1–27, 29, 31, 33; вул.Одеська: 62, 64, 66–89; вул.Плеханова, вул.Привітна, вул.Севастопольська: 47–69; вул.Стадіонна: 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–98; вул.Щаслива: 44, 46–46А, 48, 54, 56, 67–83; пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Добролюбова, пров.О.Островського, пров.Цегляний
230423 вул.Східна, 11, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70606
адмінбудівля ДП "Пологівське лісомисливське господарство", актова зала
м.Пологи – вул.Володимирська, вул.Деповська, вул.Лісова: 1Б–1В; вул.Локомотивна, вул.Східна, вул.Цілинна, вул.Челюскіна, пров.Герцена, пров.Комунальний, пров.Нахімова, пров.Тургенєва, пров.Ушакова, пров.Чайковського
230424 вул.Дружби, 70, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604
професійний ліцей, хол
м.Пологи – вул.А.Корнєва: 46, 48–121; вул.Гоголя: 42–42А, 44, 46, 48–48Б, 50–67; вул.Грибоєдова, вул.Дружби: 51–109; вул.Запорізька: 61, 63, 65, 67, 69–147; вул.І.Крилова: 35, 37, 39, 41, 43–107; вул.Історична: 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Кобзаря: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–120; вул.Лісова: 1, 2–70; вул.Ломоносова: 41–83; вул.Московська, вул.МТС: 28, 30, 32, 34–43; вул.Першотравнева, вул.Толстого, вул.Ягідна, пров.Весняний, пров.Заводський
230425 вул.Щаслива, 1, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604
адмінбудівля локомотивного депо, зала
м.Пологи – вул.Є.Дроб’язко, вул.Запорізька: 1–60, 62, 64, 66, 68; вул.І.Крилова: 3–34, 36, 38, 40, 42; вул.Історична: 1–41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Кобзаря: 1–20, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Одеська: 1–61, 63, 65; вул.Осипенко, вул.Робоча, вул.Сагайдачного, вул.Севастопольська: 1–46; вул.Стадіонна: 1–55, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Щаслива: 1–43, 45, 47, 49–53, 55, 57–65;
230426 вул.Центральна, 173А, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70643
будинок культури, глядацька зала
с.Басань – вул.Степова, вул.Центральна: 1–252; вул.Чарівна, вул.Чкалова, с.Ожерельне – вул.Південна, вул.Східна
230427 вул.Шкільна, 1, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70643
школа, хол
с.Басань – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Центральна: 255–437; вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ожерельне – вул.Затишна
230428 вул.Миру, 179, с.Вербове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70633
будинок культури, глядацька зала
с.Вербове
230429 вул.Миру, 44А, с.Григорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70661
школа, зала
с.Григорівка
230430 вул.Шевченка, 43Б, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70635
сільська рада, актова зала
с.Інженерне – вул.Шевченка, с.Багате, с.Новокарлівка
230431 вул.Центральна, 216А, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70631
школа, спортзала
с.Інженерне – вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Трудова, вул.Ушакова, вул.Центральна, с.Українське
230432 вул.Молодіжна, 100, с.Новофедорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70632
школа, спортзала
с.Новофедорівка, с.Павлівське
230433 вул.Бердянська, 60, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70651
навчально-виховний комплекс, хол
с.Кінські Роздори – вул.Бердянська, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Єрмака, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кошового, вул.Медова, вул.Мережка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Шевченка, пров.Камінний, пров.Перемоги, пров.Першотравневий, пров.Пісочний, пров.Робочий
230434 вул.Квітнева, 28, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70650
ТОВ ФГ "Наталі", кабінет бухгалтерії
с.Кінські Роздори – вул.Білоглинська, вул.Виноградна, вул.В.Пархоменка, вул.Горького, вул.Зеленоярська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Райська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Історичний, пров.Матросова, пров.Поперечний, пров.Шовковий
230435 вул.Центральна, 1, с-ще Магедове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70652
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1
с.Лозове, с-ще Магедове
230436 вул.Миру, 31, с.Костянтинівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70618
сільський клуб, глядацька зала
с.Костянтинівка, с.Решетилівське, с.Чумацьке
230437 вул.Гагаріна, 82, с.Новоселівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70620
будинок культури, зала
с.Новоселівка, с.Межиріч, с.Шевченка
230438 вул.Центральна, 162, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
адмінбудівля ТОВ "Пологівський шляхбуд", актова зала
с.Пологи – вул.Вишнева, вул.Вільна: 1–25, 27, 29, 31, 33; вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Робоча, вул.Сигнальна, вул.Сніжна, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Центральна: 1–155, 157, 159, 161–163, 167, 169, 171, 173, 175–177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195, 197, 199, 201, 203; вул.Шевченко: 3–24; пров.Квітковий, пров.Потьомкіна, пров.Річний
230439 вул.Центральна, 186, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
сільський клуб, глядацька зала
с.Пологи – вул.Вільна: 26, 28, 30, 32, 34–114; вул.Гагаріна, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Набережна, вул.Центральна: 156, 158, 160, 164–166, 168, 170, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–469; вул.Шевченко: 25–158; вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Імені Івана Мосейка, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Пушкіна, пров.Стадіонний, пров.Степний, пров.Травневий, пров.Ювілейний
230440 вул.Миру, 45А, с.Івана Франка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Івана Франка
230441 вул.Кирилівська, 6, с.Семенівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70660
сільська рада, зала засідань
с.Семенівка, с.Дмитрівське, с.Нова Дача
230442 вул.Миру, 78, с.Тарасівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70640
школа, спортзала
с.Тарасівка, с.Андріївське, с.Романівське
230443 вул.Петропавлівська, 34А, с.Шевченкове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70642
школа, хол
с.Шевченкове
230444 вул.Центральна, 153, с.Воскресенка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70625
будинок культури, зала
с.Воскресенка – вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Центральна: 1–242, 244; пров.Одеський, пров.Севастопольський, пров.Чарівний, пров.Щасливий
230445 вул.Матросова, 2, с.Воскресенка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70624
середня школа, спортзала
с.Воскресенка – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Кар’єрна, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Навроцького, вул.Нова, вул.Олі Бойко, вул.Пушкіна, вул.Пшенична, вул.Росяна, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Франка, вул.Центральна: 243, 245–493; вул.Чижова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ярмаркова, пров.Попова, пров.Садовий
230446 вул.Шкільна, 38, с.Федорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627
будинок культури, глядацька зала
с.Федорівка – вул.Молодіжна, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Першотравневий, с.Тернове, с.Хліборобне
230447 вул.Миколи Корфа, 1, с.Федорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627
професійний ліцей, хол
с.Федорівка – вул.Василя Моруги, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Миколи Корфа, вул.Нова, вул.Українська, с.Бурлацьке, с.Красноселівка, с.Чкалова
230449 вул.Миру, 4, с.Балочки, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70623
школа, хол
с.Балочки, с.Золота Поляна
230450 вул.імені Героя України Сацького В.А., 6/90, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
центральна районна лікарня, хол
Комунальна установа Пологівська центральна районна лікарня Пологівської районної ради Запорізької області
231125 вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411
гімназія "Успіх", хол
с.Володимирівське – вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Аскольда і Діра, вул.Сонячна, Будівельників, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна, Котляревського, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул.Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна, Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул.Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, вул.Сонячна,Ольговичів, вул.Сонячна,Паркова, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячний, Княжий, с.Дніпрельстан
231127 вул.імені Тараса Григоровича Шевченка, 46А, с.Заливне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132
сільський клуб, актова зала
с.Воскресенка, с.Заливне, с.Зелена Діброва, с.Ніженка, с.Розівка
231129 вул.Зелена, 34, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Вільнянська установа виконання покарань (№11), корпус №2, 1-й поверх, коридор
Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)"