Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 158

Дільниць - 191

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
590001 вул.Клубна, 6, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802
ліцей залізничного транспорту, фойє
м.Білопілля – вул.Бережанка, вул.Валерія Ніколаєнка, вул.Ворожбянський шлях: 20, 22, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 109–121; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Кондратенка, вул.Климівська, вул.Клубна, вул.Ковпака, вул.Крачківка, вул.Крачківський вигін, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова: 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 166–194; вул.Пухначова, вул.8 Березня, пров.Верхня Бережанка, пров.Ворожбянський, пров.Космонавтів, пров.Крачківський, пров.Лицманів, пров.Миколи Теницького, пров.Сагайдачного, залізнична будка
590002 вул.Вокзальна, 31, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802
школа №4, спортзал
м.Білопілля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Ворожбянський шлях: 2–19, 21, 23–25А, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 45, 47–47А, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–97; вул.Гвардійська, вул.Залізнична, вул.Замостя, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–164; вул.Партизанська, вул.Пасківка, вул.Робітнича, вул.Сергія Гордієнка, вул.Соборна: 212–254; вул.Тернівська, вул.Травнева, вул.Труда, вул.Федора Пивоварова, вул.40-ї Армії, пров.Анатолія Лакізи, пров.Бихаленків, пров.Богдана Хмельницького, пров.Пасківський
590003 вул.Соборна, 84, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800
школа №2, фойє
м.Білопілля – вул.Антоновича, вул.Гай, вул.Загребелля, вул.Кашубівка, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Жукова, вул.Набережна, вул.Преображенська, вул.Савчуківка, вул.Соборна: 81–211; вул.Спаська, вул.Старопутивльська: 28, 30, 34–36, 38–99; вул.Супруна, пров.Кашубівський, пров.Рокосовського
590004 вул.Макаренка, 15, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800
школа №1, спортивна зала
м.Білопілля – вул.Володимира Висоцького, вул.Глінки, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Низова, вул.Новоселівка, вул.Південна, вул.Полтавський полк, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Червонофлотця Перепелиці, вул.Шкільна, вул.3 Вересня, вул.40 років Перемоги, пров.Макаренка, пров.Низовий, пров.Південний, пров.Польовий, с.Коваленки
590005 вул.Олександра Олеся, 10, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800
будинок дітей та юнацтва, фойє
м.Білопілля – вул.Ватутіна, вул.Горобівський шлях, вул.Замкова, вул.Кулішівка, вул.Маяковського, вул.Олександра Олеся: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Покровська, вул.Садова, вул.Соборна: 1–79; вул.Старопутивльська: 1–27, 29, 31, 37; вул.Сумська, вул.Тургенєва, вул.Фабрична, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Віктора Зарецького, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Олександра Олеся, Торгова площа, с-ще Перемога
590006 вул.Гагаріна, 12, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800
школа №3, спортзал
м.Білопілля – вул.Веделівка, вул.Вирівська, вул.Віті Дудки, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ліски, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миколи Волошина, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Мухівка, вул.Нахімова, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Олеся: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–111; вул.Островського, вул.Прорубська, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рокита, вул.Старосілля, вул.Степана Хоменка, вул.Троїцька, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Антона Мухи, пров.Веделівський, пров.Гагаріна, пров.Герцена, пров.Гоголя, пров.Івана Франка, пров.Кобзарівка, пров.Колодківський, пров.Котляревського, пров.Кутузова, пров.Лісовський, пров.Матросова, пров.Нахімова, пров.Островського, пров.Пробитовський, пров.Прорубський, пров.Пушкіна, пров.Старосільський, с.Сохани
590007 вул.Залізничників, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811
філія Будинку науки та техніки залізничників, фойє
м.Ворожба – вул.Дружби, вул.Залізничників, вул.Клубна, вул.Кошового, вул.Локомотивна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тополянська, вул.Шаповалова, вул.Шкільна, пров.Шаповалова, пров.Шкільний
590008 вул.Центральна, 22, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812
школа №3, фойє
м.Ворожба – вул.Лесі Українки, вул.Миру: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Підмістя, вул.Привокзальна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Некрасова, пров.Перемоги
590009 пл.Свободи, 3, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812
філія музичної школи, зала для засідань
м.Ворожба – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Франка, вул.Киреєва, вул.Крамарівка, вул.Миру: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139–346; вул.Партизанська, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Рубанівка, пл.Свободи, пров.І Лісний, пров.ІІ Лісний, пров.Крамарівський, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Семеринівський
590010 вул.Новікова, 9, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811
дільниця Бахмацької ДЗЛ, актова зала
м.Ворожба – вул.Вишнева, вул.Миру: 2–66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Новікова, вул.Слобідська, вул.Чкалова, пров.Слобідський, пров.Цегельний
590011 пров.Вячеслава Безсокирного, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812
школа №4, фойє
м.Ворожба – вул.Вячеслава Безсокирного, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Климівська, вул.Синичівка, вул.Чехова, вул.Широка, вул.8 Березня, вул.9 Травня, пров.Білопільський, пров.Вячеслава Безсокирного, пров.Зелений, пров.Лінійний, пров.Чехова, пров.8 Березня
590012 вул.Молодіжна, 1, с-ще Шевченківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
селищний клуб, глядацька зала
с.Аркавське, с.Бутовщина, с-ще Зоряне, с-ще Шевченківка
590013 вул.Шкільна, 6, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
школа, вестибюль
смт Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна
590014 вул.Центральна, 4, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
будинок культури, фойє
смт Миколаївка – бульв.Свободи, вул.Архітектурна, вул.Братів Рябоконь, вул.Володимирівська, вул.Гончаренка, вул.ім. І.Д. Мусієнка, вул.Каштанова, вул.Кисленка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поповича, вул.Степова, вул.Центральна, пров.Каштановий, с.Гостинне, с.Самара
590015 вул.Заводська, 18, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
селищний клуб, фойє
смт Миколаївка – вул.Виноградна, вул.Віринська, вул.Горова, вул.Заводська, вул.Залісна, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Соснова, вул.Травнева, вул.Ювілейна, с.Пащенкове, с.Стрільцеве, с-ще Тімірязєвка
590016 вул.Молодіжна, 75Б, с.Сушилине, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала
с.Жолобок, с.Сушилине
590017 вул.Молодіжна, 6, с-ще Калинівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
селищний клуб, глядацька зала
с-ще Калинівка
590018 вул.Центральна, 9, с.Веселе, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854
об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала
с.Веселе
590019 вул.Центральна, 3, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856
будинок культури, мала зала
смт Улянівка – вул.Г.Долгозв’яги, вул.Завирчанська, вул.Зарічна, вул.І.Виговського, вул.Касяна, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Поділ, вул.Суворова, с.Бакша
590020 пл.В.Колесніка, 20, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856
школа, фойє
смт Улянівка – вул.Д.Бєлих, вул.Дубина, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ситника, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.9 Березня, пл.В.Колесніка, пров.Поштовий, с.Павленкове
590021 вул.Центральна, 30, с.Бобрик, Білопільський р-н, Сумська обл., 41858
школа, кабінет української мови
с.Бобрик, с.Піщане, с.Руда
590022 вул.Миру, 48, с.Верхосулка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872
школа, фойє
с.Верхосулка, с.Сульське
590023 вул.Лугова, 20, с.Валіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872
фельдшерський пункт, к.1
с.Валіївка, с.Лохня, с.Мукіївка
590024 вул.Лісова, 7, с.Курасове, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872
фельдшерський пункт, к.1
с.Курасове, с.Машарі
590025 вул.Шкільна, 23, с.Вири, Білопільський р-н, Сумська обл., 41850
школа, зала символіки
с.Вири, с.Барило, с.Головачі, с.Кравченкове
590026 вул.Лесі Українки, 9, с.Білани, Білопільський р-н, Сумська обл., 41851
школа, фойє
с.Білани
590027 вул.Молодіжна, 12А, с.Воронівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41840
школа, кабінет історії
с.Воронівка, с.Дудченки, с.Штанівка, с.Янченки
590028 вул.Івана Виговського, 61, с.Москаленки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41841
об’єкт дозвілевої роботи, актова зала
с.Москаленки
590029 вул.Глазуна, 40В, с.Ганнівка-Вирівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846
будинок культури, фойє
с.Ганнівка-Вирівська
590030 вул.Залізнична, 36В, с.Котенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846
школа, к.1
с.Котенки, с.Смоляниківка
590031 вул.Гагаріна, 2А, с.Горобівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41833
будинок культури, мала зала
с.Горобівка, с.Безсокирне, с.Біловишневе, с.Зарічне, с.Максимівщина, с.Омельченки
590032 вул.40 років Перемоги, 45, с.Гуринівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830
будинок культури, глядацька зала
с.Гуринівка, с.Бубликове, с.Василівщина, с.Гиріне, с.Кандибине, с.Новоіванівка, с.Олексенки
590033 вул.Зелена, 12, с.Мороча, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830
фельдшерський пункт, к.1
с.Мар’янівка, с.Мороча, с.Степанівка
590034 вул.Молодіжна, 35, с.Іскрисківщина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41821
будинок культури, фойє
с.Іскрисківщина, с.Безсалівка, с.Нескучне, с.Рогізне, с.Соляники
590035 вул.Центральна, 2, с.Кальченки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835
школа, кабінет історії
с.Кальченки, с.Воронине
590036 вул.Шевченка, 35, с.Червоне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835
фельдшерський пункт, к.1
с.Крижик, с.Червоне
590037 вул.Шкільна, 1, с.Коршачина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41852
школа, кабінет історії
с.Коршачина, с-ще Амбари, с.Зелене, с.Синяк
590038 вул.Паркова, 18, с.Куянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41842
будинок культури, актова зала
с.Куянівка
590039 вул.Грищенка Михайла, 1, с.Новопетрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843
об’єкт дозвілевої роботи, актова зала
с.Йосипове, с.Новопетрівка, с.Павлівське, с.Черванівка
590040 вул.Центральна, 1, с.Луциківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41874
школа, кабінет історії
с.Луциківка, с.Птиче, с.Болотишине
590041 вул.Шкільна, 1, с.Марківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41875
школа, фойє
с.Марківка, с.Перше Травня, с.Рудка
590042 вул.Молодіжна, 7, с.Нові Вирки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41817
сільська рада, зала для засідань
с.Нові Вирки, с.Бабаківка, с.Старі Вирки
590043 вул.Шевченка, 1А, с.Ободи, Білопільський р-н, Сумська обл., 41825
школа, фойє, 1-й поверх
с.Ободи, с.Дігтярне, с.Макіївка
590044 вул.8 Березня, 67, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822
будинок культури, фойє
с.Павлівка – вул.Бочанщина, вул.Ковалівка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Кисла Дубина, с.Мирлоги, с.Мелячиха, с.Шпиль
590045 вул.Хілкова, 23, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822
школа, фойє
с.Павлівка – вул.Гагаріна, вул.Генерала Анісова, вул.Стаханова, вул.Хілкова, вул.Хуторська, с.Волфине, с.Катеринівка
590046 вул.Центральна, 1, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832
будинок культури, танцювальна зала
с.Річки – вул.Акименка, вул.Білопільська, вул.Васильєва, вул.Велика Пугачівка, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Зайцівка, вул.Кленова, вул.Коноплянівка, вул.Кооперативна, вул.Коперника, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Макаренка, вул.Мала Синьківка, вул.Миру, вул.Мічурінська, вул.Павлівська, вул.Підліснівка, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Терешкової, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Холодна Гора, вул.Хорошківка, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Білопільський
590047 вул.Шкільна, 6, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832
школа, фойє
с.Річки – вул.Андрія Лютого, вул.Баїшанська, вул.Бузкова, вул.Бухкалівка, вул.Велика Синьківка, вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Денце, вул.Завгороднівка, вул.Заводська, вул.Зеленівка, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Костюківка, вул.Кут, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Мала Пугачівка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Панаса Мирного, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Смирнова, вул.Трав’янка, вул.Фермерська, вул.Чижиківка, вул.Шагарова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Зеленівський, с.Баїха
590048 вул.Ювілейна, 10, с.Рижівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41820
будинок культури, актова зала
с.Рижівка, с.Атинське, с.Будки, с.Голишівське, с.Стукалівка
590049 вул.Молодіжна, 3/1, с.Сергіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843
будинок культури, актова зала
с.Сергіївка, с.Ганнівське, с.Гезівка, с.Миколаївка-Тернівська
590050 вул.Центральна, 21Б, с.Супрунівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860
будинок культури, фойє
с.Супрунівка, с.Біликівка, с-ще Лідине, с.Першотравневе
590051 вул.Шкільна, 24, с.Ганнівка-Тернівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860
школа, фойє
с.Ганнівка-Тернівська
590052 вул.Гурина, 25, с.Терещенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41862
ПП АФ "Верес", зала для засідань
с.Терещенки, с.Новоандріївка, с.Руденкове, с.Садове
590053 вул.Семишкура Б.П., 5, с.Товста, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870
школа, фойє
с.Товста
590054 вул.Центральна, 51А, с.Комарицьке, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870
сільський клуб, актова зала
с.Комарицьке
590055 вул.Шкільна, 4А, с.Тучне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857
школа, фойє
с.Тучне
590056 вул.Центральна, 55, с.Олександрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857
об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала
с.Олександрівка
590057 вул.Центральна, 19, с.Шкуратівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41816
школа, вчительська
с.Шкуратівка, с.Нагірнівка, с.Цимбалівка – вул.Польова: 68–85;
590058 вул.Логвина, 85, с.Череватівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811
об’єкт дозвілевої роботи, актова зала
с.Цимбалівка – вул.Молодіжна, вул.Польова: 1–64; с.Череватівка
590059 вул.Маяковського, 27, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800
центральна районна лікарня, фойє
Комунальний заклад «Білопільська центральна районна лікарня»
590219 вул.Мезенівська, 79, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
райавтодор, зал засідань
смт Краснопілля – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Горіхова, вул.Мезенівська: 58–134А; вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Слави, вул.Степна, вул.Тургенєва, вул.Шевченка, пров.Механізаторів, пров.Слави
590220 вул.Вокзальна, 14, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
Краснопільський Палац культури
смт Краснопілля – вул.Бєлгородська, вул.Горького, вул.Грабовського, вул.Лермонтова, вул.Мезенівська: 15–57; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Московська, вул.Олександра Шкурка, вул.перегон Баси-Готня 33 км, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Савоненка, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Чкалова, пров.Бєлгородський, пров.Весняний, пров.Грабовського, пров.Громова, пров.Дачний, пров.Дорожній, пров.Комунальний, пров.Лікарняний, пров.Мічуріна, пров.Озерний, пров.Олександра Шкурка, пров.Спортивний, пров.Чкалова, пров.Шкільний
590221 вул.Петропавлівська, 55, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
селищний клуб, актовий зал
смт Краснопілля – вул.Гребельки, вул.Зелена, вул.Казарма 35 км, вул.Кутузова, вул.Макаренка, вул.Павлова, вул.Петропавлівська, вул.Ступівка, вул.Чехова, пров.Кутузова
590222 вул.Вокзальна, 37, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
Краснопільське професійно-технічне училище №43, загальний кабінет, фойє
смт Краснопілля – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Денисенка, вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Казарма 31 км, вул.Козацька, вул.Осіння, вул.Слобожанська, вул.Спасівська, пров.Виноградний, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Привокзальний, пров.Спасівський, пров.Сумський
590223 вул.Пушкіна, 24, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
ФГ "Колос", зал засідань
смт Краснопілля – вул.Грязнянська, вул.Калинова, вул.Коломиївка, вул.Матросова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, пров.Грязнянський
590224 вул.Маяковського, 9, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
селищний клуб, актовий зал
смт Краснопілля – вул.Висока, вул.Гоголя, вул.Калініна, вул.Леоніда Жаботинського, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Покровська, вул.Семеренків, вул.Слов’янська, вул.Соснова, вул.Франка, пров.Будівельний, пров.Калініна, пров.Леоніда Жаботинського, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Піщаний, пров.Слов’янський, с.Михайлівка
590225 вул.Новостроївка, 40, с.Новодмитрівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
школа, класна кімната 2
с.Новодмитрівка, с.Таратутине
590226 вул.Чернишевського, 2, с-ще Михайлівське, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42407
навчально-виховний комплекс, спортивна кімната
с-ще Михайлівське
590227 вул.Трофімова, 16, смт Угроїди, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42432
селищний будинок культури, фойє
смт Угроїди – вул.Благодатна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Курганська, вул.Маяковського, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Рясківка, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Тополянська, вул.Трофімова, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.Лікарняний, пров.Травневий, с.Петрушівка
590228 вул.Мачулівка, 8, смт Угроїди, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42432
школа, актовий зал
смт Угроїди – вул.Боброва, вул.Будківка, вул.Захватівка, вул.Конторська, вул.Круглик, вул.Курортна, вул.Ломачина, вул.Мачулівка, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Соснівська, вул.Токарівка, вул.Угроїдська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Соснівський, пров.Токарівський, пров.Шкільний, с.Окіп
590229 вул.Пушкіна, 4, с.Наумівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42433
сільський клуб, фойє
с.Наумівка
590230 вул.Центральна, 2, с.Бранцівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42455
будинок культури, актовий зал
с.Бранцівка
590231 вул.Грузія, 1, с.Великий Бобрик, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42442
будинок культури, фойє
с.Великий Бобрик, с-ще Кам’яне, с.Юсупівка
590232 вул.Вигін, 140А, с.Малий Бобрик, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42443
сільський клуб, фойє
с.Івахнівка, с.Малий Бобрик
590233 вул.Грабовського, 1, с.Грабовське, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42450
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Грабовське, с.Високе
590234 вул.Юнаківська, 6, с.Запсілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42417
сільський клуб, кабінет завідуючого
с.Запсілля
590235 вул.Сумська, 2, с.Велика Рибиця, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42418
навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Велика Рибиця
590236 вул.Миропільська, 2, с.Мала Рибиця, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42422
навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Мала Рибиця
590237 вул.Гора, 2, с.Великий Прикіл, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42422
дозвілевий об’єкт, фойє
с.Великий Прикіл
590238 вул.Заводська, 53, с.Мезенівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42453
сільський клуб, актовий зал
с.Мезенівка, с-ще Майське
590239 вул.Шевченка, 84, с.Новоолександрівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42453
КСП "Мезенівське", загальна кімната 2
с.Новоолександрівка
590240 вул.Сумська, 38, с.Миропілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42410
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Миропілля – вул.Берегова, вул.Вигінська, вул.Волкова, вул.Лугова, вул.Маслозаводська, вул.Миропільська: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53; вул.Михайличенка, вул.Озерна, вул.Павлова: 1–49; вул.Покровська, вул.Псільська, вул.Річна, вул.Слави, вул.Старосілля, вул.Студенська, вул.Сумська, вул.Харківська, вул.Центральна: 2–41, 43–49, 51, 55, 59; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 8–66, 74–76, 84, 86, 90, 92, 102; вул.Шкільна, вул.2-а Польова, вул.8 Березня, пл.Миру, пров.Вигінський, пров.Вихідний, пров.Дальній, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Покровський, пров.Псільський, пров.Річний, пров.Сільський, пров.Сумський, пров.Шкільний, пров.8 Березня
590241 вул.Центральна, 125, с.Миропілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42410
навчально-виробничий комбінат, коридор
с.Миропілля – вул.Гайок, вул.Глинська, вул.Заводська, вул.Левадна, вул.Миропільська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54–253; вул.Новоселівка, вул.Павлова: 50–65; вул.Пенянська, вул.Центральна: 42, 50, 52–54, 56–58, 62–155; вул.Шевченка: 71, 81–83, 85, 87–89, 91, 93, 105–150; вул.1-а Польова, пров.Гуєвський, пров.Дорожний, пров.Зелений, пров.Мирний, пров.Центральний, с.Олександрія
590242 вул.Слобожанська, 2, с.Осоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42424
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Осоївка – вул.Зарудка, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Слобожанська, вул.Холодногірська, вул.Шевченка, пров.Осой, с.Марченки
590243 вул.Сумська, 90, с.Осоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42424
будинок культури, фойє
с.Осоївка – вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Краснопільська, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Садова, вул.Сумська, вул.Червоні Стрілки, пров.Заводський
590244 вул.Садова, 57А, с.Покровка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42437
сільська рада, кабінет сільського голови
с.Покровка, с.Степок
590245 вул.Молодіжна, 73, с.Рясне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42452
будинок культури, фойє, 2-й поверх
с.Рясне
590246 вул.Бакрівка, 54, с.Лісне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42452
дозвілевий об’єкт, актовий зал
с.Земляне, с.Лісне
590247 вул.Макаренка, 41, с.Самотоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42440
школа, актовий зал
с.Самотоївка, с.Думівка
590248 вул.Центральна, 22, с.Глибне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42441
сільський клуб, кабінет завідуючого
с.Глибне, с.Хвойне
590249 вул.Шкільна, 19, с.Сінне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42420
навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Сінне, с.Гнилиця
590250 вул.Духовна, 54А, с.Грунівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42420
дозвілевий об’єкт, глядацький зал
с.Барилівка, с.Грунівка
590251 вул.Базарська, 1, с.Славгород, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42456
школа, коридор
с.Славгород
590252 вул.Балабанівка, 5, с.Порозок, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42457
школа, класна кімната 2
с.Порозок
590253 вул.Хутір, 27, с.Верхня Пожня, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42457
дитсадок, ігрова кімната
с.Верхня Пожня
590254 вул.Центральна, 1, с.Тур’я, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42430
будинок культури, методичний кабінет
с.Тур’я, с.Мар’їне, с-ще Миропільське, с.Проходи
590255 вул.Хмелівська, 11, с.Хмелівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42446
будинок культури, актовий зал
с.Хмелівка, с.Виднівка
590256 вул.Лозова, 32, с.Лозове, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42446
дозвілевий об’єкт, актовий зал
с.Веселе, с.Лозове
590257 вул.40 років Перемоги, 2Б, с.Чернеччина, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42444
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Чернеччина
590258 вул.Полісся, 7, с.Мозкове, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42444
фельдшерський пункт, вільна кімната 2
с.Мозкове, с.Ясенок
590259 вул.Перемоги, 24Б, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400
акушерсько-гінекологічний комплекс, приймальне відділення
Краснопільська центральна районна лікарня
590582 вул.Тесленка, 10, с.Басівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42312
будинок культури, к.2
с.Басівка, с.Новеньке
590583 вул.Кириченка, 13, с.Локня, Сумський р-н, Сумська обл., 42313
сільський клуб, к.2
с.Локня
590584 вул.Жовтнева, 37, с.Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл., 42350
школа, к.2
с.Бездрик
590585 вул.Сумська, 96, с.Битиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42331
сільська рада, к.2
с.Битиця, с.Вакалівщина, с.Микільське
590586 вул.Шкільна, 3, с.Пушкарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42331
будинок культури, к.2
с.Зелений Гай, с.Пушкарівка
590587 вул.Центральна, 1, с.Біловоди, Сумський р-н, Сумська обл., 42310
сільський будинок культури, фойє
с.Біловоди, с.Журавка
590588 вул.Лугова, 1, с.Водолаги, Сумський р-н, Сумська обл., 42311
сільський клуб, к.1
с.Веселівка, с.Водолаги
590589 вул.Першотравнева, 40, с.Великі Вільми, Сумський р-н, Сумська обл., 42345
будинок культури, к.2
с.Великі Вільми, с.Великий Яр, с.Павлючки, с.Симонівка
590590 пров.Сагайдачного, 4, с.Велика Чернеччина, Сумський р-н, Сумська обл., 42333
сільська рада, к.2
с.Велика Чернеччина, с.Вільшанка, с.Липняк, с.Хомине
590591 пл.Козацької Слави, 3, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351
будинок культури, к.2
с.Верхня Сироватка – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Господарська, вул.Добровільна, вул.Долина, вул.Замостянська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Макаренка, вул.Мала Піщана, вул.Молодіжна, вул.Монолітна, вул.Народна, вул.Озерна, вул.Правди, вул.Привітна, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.1-ша Залізнична, вул.2-га Залізнична, пл.Козацької Слави, пров.Зелений, пров.Степний, Садівниче товариство «Бездрицький-2», Садівниче товариство "Хімік-3"
590592 пл.Козацької Слави, 5, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351
школа, к.2
с.Верхня Сироватка – вул.Бобрицька, вул.Будівельна, вул.Гончарна, вул.Єдності, вул.імені Василя Чигирина, вул.Космічна, вул.Краснопільський Шлях, вул.Лугова, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Отаманська, вул.Піщанська, вул.Польова, вул.Прозорівська, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Квітневий, пров.Слави, пров.Шевченківський, пров.Ювілейний
590593 вул.Галкіна, 21Б, с.Залізняк, Сумський р-н, Сумська обл., 42352
сільська бібліотека, к.2
с.Залізняк, с.Стінка
590594 вул.Робоча, 15Б, с.Новоселиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42351
сільська бібліотека, к.1
с.Новоселиця
590595 вул.Центральна, 9А, с.Кекине, Сумський р-н, Сумська обл., 42325
об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2
с.Кекине, с.Капітанівка
590596 вул.Центральна, 9, с-ще Кияниця, Сумський р-н, Сумська обл., 42335
сільська рада, к.2
с-ще Кияниця, с-ще Іволжанське
590597 вул.Центральна, 29, с.Корчаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42335
сільський клуб, к.2
с.Корчаківка, с-ще Мала Корчаківка
590598 вул.Шкільна, 1А, с.Нова Січ, Сумський р-н, Сумська обл., 42335
школа, к.2
с.Нова Січ
590599 вул.Шевченка, 2А, с.Храпівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42335
ФГ "Зернова долина" контора, актова зала
с-ще Варачине, с-ще Мар’їне, с.Храпівщина, с.Яблунівка
590600 вул.Центральна, 2, с.Кіндратівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315
будинок культури, к.2
с.Кіндратівка
590601 вул.Центральна, 27, с.Костянтинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315
сільський клуб, к.2
с.Костянтинівка, с.Перше Травня
590602 вул.Набережна, 10, с.Степне, Сумський р-н, Сумська обл., 42315
школа, к.2
с.Степне(Хотінська селищна громада)
590603 вул.Шкільна, 16Б, с.Косівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42342
школа, к.1
с.Косівщина, с.Кононенкове
590604 вул.Спортивна, 1, с.Солідарне, Сумський р-н, Сумська обл., 42342
сільський клуб, к.2
с.Закумське, с.Малі Вільми, с.Надточієве, с.Солідарне, с.Чернецьке
590605 вул.Центральна, 85, с.Кровне, Сумський р-н, Сумська обл., 42323
будинок культури, к.2
с.Кровне
590606 вул.Центральна, 80, с.Руднівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42323
сільський клуб, к.2
с.Руднівка
590607 вул.Шевченка, 67, с.Миколаївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42322
будинок культури, к.2
с.Миколаївка, с.Спаське
590608 вул.Центральна, 1, с.Могриця, Сумський р-н, Сумська обл., 42330
сільська рада, к.2
с.Могриця
590609 вул.Театральна, 9, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355
будинок культури, к.2
смт Низи – вул.Заводська, вул.Залізнична станція, вул.Залізничників, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Театральна, вул.Цукровиків, вул.Чайковського, вул.30 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Північний, Лісництво, с.Лугове
590610 вул.Шлях, 10, корп.1, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355
школа, к.2
смт Низи – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Висторопська, вул.Вишнева, вул.Волочаївська, вул.Гоголя, вул.Енергетиків, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Псільська, вул.Садова, вул.Саєнка, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Шкільна, вул.Шлях, пров.Польовий, пров.Псільський, пров.Садовий, пров.Чайковського
590611 вул.Сумська, 127, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356
школа, к.2
с.Нижня Сироватка – вул.Гагаріна, вул.Гора, вул.Журавлівка, вул.Кругле, вул.Кут, вул.Литвинівка, вул.Набережна, вул.Паламарівка, вул.Палійова, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Садова 2, вул.Солонці, вул.Станційна, вул.Сумська, вул.Туманівка, вул.Урожайна, вул.Шлях: 1–89; вул.30 років Перемоги, пров.Горівський, пров.Набережний 1, пров.Набережний 2, пров.Першотравневий, пров.Сумський, ЖДбудка, Садівничий кооператив "Олдиш", СТ ОСК "Красносільський"
590612 вул.Миру, 25, корп.1, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356
сільський клуб, к.2
с.Нижня Сироватка – вул.Довга, вул.Журавка, вул.Закрупець 1, вул.Закрупець 2, вул.Заозерна, вул.Золота, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Харитоненка, вул.Хоменківка, вул.Чайки, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шкутівка, вул.Шлях: 90–164; пров.Низівський, пров.Перемоги, станція Гребениківка
590613 вул.Шкільна, 4, с.Новосуханівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42341
Новосуханівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, к.3
с.Новосуханівка
590614 вул.Шкільна, 28, с.Олексіївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42316
будинок культури, к.2
с.Олексіївка, с.Андріївка, с.Володимирівка, с.Новомиколаївка
590615 пл.Центральна, 5, с.Підліснівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42340
будинок культури, к.2
с.Підліснівка, с.Білоусівка, с.Миловидівка, с.Новомихайлівка, с.Олександрівка, с.Степне(Степанівська селищна громада), с.Червоний Кут
590616 вул.Центральна, 55, с.Постольне, Сумський р-н, Сумська обл., 42324
будинок культури, к.2
с.Постольне, с.Бурчак
590617 вул.Шкільна, 32, с.Лікарське, Сумський р-н, Сумська обл., 42326
школа, к.2
с.Лікарське, с.Степаненкове
590618 вул.Паркова, 1, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343
будинок культури, к.2
с.Сад – вул.Войти, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Робоча, вул.Селекційна, вул.Терасна, вул.Трудова, вул.Шкільна, вул.Яблунева
590619 вул.Молодіжна, 1Б, с.Ясени, Сумський р-н, Сумська обл., 42343
об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2
с.Єлисеєнкове, с.Любачеве, с.Москалівщина, с.Никонці, с.Шапошникове, с.Ясени
590620 вул.Молодіжна, 1, с.Северинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42301
будинок культури, танцювальна зала
с.Северинівка, с.Васюківщина, с.Гриценкове, с.Линтварівка, с.Мар’ївка, с.Перехрестівка, с-ще Рогізне, с.Соколине
590621 вул.Молодіжна, 5, с.Склярівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42302
сільський клуб, к.2
с.Вербове, с.Над’ярне, с.Склярівка, с.Софіївка
590622 вул.Слобожанська, 5, с.Головашівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42307
ФАП, к.2
с.Головашівка
590623 вул.Центральна, 3, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304
будинок культури, к.2
смт Степанівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Конотопська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мацака, вул.Миру, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степанівська, вул.Торопилівська, вул.Українська, вул.Центральна: 2–26, 28–30, 32, 34, 38, 42–48, 50–66, 74 к.А, 78 к.А, 81–81 к.А, 82 к.А, 84 к.А, 88 к.А, 90Б, 98 к.А, 104А; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Юнака, пров.Руднєва, пров.Степанівський, с.Глиняне
590624 вул.Кооперативна, 4, корп.1, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305
селищний клуб, к.2
смт Степанівка – вул.Журавлина, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Михайлівська, вул.Новосільська, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна: 27, 68–74, 78, 80, 82, 84, 86–88, 92–94, 104, 106–108А; вул.1-ша Набережна, вул.2-га Набережна, вул.3-тя Набережна, пров.Новосільський
590625 вул.Спасьонова, 61, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305
ДНЗ "Жайворонок", к.2
смт Степанівка – вул.Береста Олексія, вул.Залізнична, вул.М.Завгородньої, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Спасьонова, вул.Сумська, вул.Урожайна, вул.Центральна: 31, 33, 35, 39, 49/1–49/2, 90, 96, 105; вул.40 років Перемоги, пров.Промисловий, пров.Сумський, пров.Урожайний, ЖДБ 41км, ЖДБ 43км, ЖДБ 44км, ЖДБ 46км, станція Торопилівка
590626 вул.Піонерська, 1, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303
дитячий садок, к.2
с.Стецьківка – вул.Дмитрівська, вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, Садівниче товариство «Будівельник-2», с.Кардашівка, с.Шевченкове
590627 вул.Шкільна, 5, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303
школа, к.2
с.Стецьківка – вул.Горького, вул.Засоснівка, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Семеноївка, вул.Слобожанська, вул.Сумська, вул.Шкільна, Садівниче товариство "Діброва плюс", СТ «Автомобіліст-2», с.Радьківка, с.Рибці
590628 вул.Тополянська, 2, с.Печище, Сумський р-н, Сумська обл., 42346
колишня восьмирічна школа, к.2
с.Печище
590629 вул.40 років Перемоги, 25, с.Сула, Сумський р-н, Сумська обл., 42346
Сільський клуб, малий зал
с.Сула, с.Доценківка, с.Зелена Роща
590630 вул.Покровська, 41, с.Терешківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42344
будинок культури, к.2
с.Терешківка, с.Буцикове
590631 вул.Купріянівська, 1, с.Токарі, Сумський р-н, Сумська обл., 42334
будинок культури, к.2
с.Токарі, с.Зацарне, с.Червона Діброва
590632 вул.Соборна, 32, смт Хотінь, Сумський р-н, Сумська обл., 42320
Хотінський аграрний ліцей, к.2
смт Хотінь
590633 вул.Шосейна, 86, с.Писарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42321
навчально-виховний комплекс, к.2
с.Писарівка
590634 вул.Першотравнева, 6А, с.Старе Село, Сумський р-н, Сумська обл., 42353
сільський клуб, фойє
с.Старе Село, с.Барвінкове, с.Гірне, с.Вишневе
590635 пл.Лисенка, 9, с.Шпилівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42354
сільський клуб, к.2
с.Шпилівка, с.Бровкове, с.Визирівка, с.Облоги, с.Ополонське, с.Харківщина
590636 вул.Щепкіна, 50, с.Юнаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42317
будинок культури, танцювальна зала
с.Юнаківка, с.Садки
590637 вул.Центральна, 11, с.Яструбине, Сумський р-н, Сумська обл., 42314
будинок культури, к.2
с.Яструбине, с.Бондарівщина, с.Графське, с.Діброва
590638 вул.Торопилівська, 6, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304
Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, стаціонар, 1 поверх
Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер
590896 вул.Харківська, 13, м.Суми, Сумська обл., 40035
Сумський міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, актова зала
м.Суми – вул.Харківська: 3–3 к.2, 5, 7, 9, 23–23 к.1, 25;
590897 вул.Даргомижського, 3, м.Суми, Сумська обл., 40035
школа №9, коридор
м.Суми – вул.Даргомижського, вул.Фабрична, вул.Харківська: 6, секція №1–6, секція №3, 16 к.1–22 к.1, 24, 26 к.1–28 к.1; вул.2-га Харківська, проїзд Даргомижського
590898 вул.Даргомижського, 3, м.Суми, Сумська обл., 40035
школа №9, коридор
м.Суми – вул.Харківська: 1–2 к.1, 4, 6 к.1–6 к.2, 8–8 к.2, 10–14; пров.2-й Воробйовський
590899 вул.Даргомижського, 2, м.Суми, Сумська обл., 40035
Сумський державний обласний навчально-курсовий комбінат, коридор
м.Суми – вул.Загону генерала Чеснова, вул.Катерини Зеленко: 1–5; вул.Прокоф’єва: 1–14 к.6; вул.2-га Староріченська, пров.Прокоф’єва, проїзд Прокоф’єва
590900 вул.Сумсько-Київських Дивізій, 17, м.Суми, Сумська обл., 40035
школа №6, коридор
м.Суми – вул.Сумсько-Київських Дивізій: 19, 21, 23–25; вул.Харківська: 30–34, 39, 41, 43;
590901 вул.Сумсько-Київських Дивізій, 17, м.Суми, Сумська обл., 40035
школа №6, коридор
м.Суми – вул.Сумсько-Київських Дивізій: 20, 34–50; вул.Харківська: 38;
590902 вул.Сумсько-Київських Дивізій, 22, м.Суми, Сумська обл., 40007
філія №2 Центральної міської бібліотечної системи ім. Т.Г.Шевченка, читальна зала 2
м.Суми – вул.Катерини Зеленко: 7–14; вул.Сумсько-Київських Дивізій: 5, 9, 12–18, 22;
590903 вул.Катерини Зеленко, 4, м.Суми, Сумська обл., 40016
дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств, спортивна зала
м.Суми – вул.Прокоф’єва: 25–25 к.2, 27–29 к.1, 31–31 к.2;
590904 вул.Прокоф’єва, 38, м.Суми, Сумська обл., 40016
Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей, спортивна зала
м.Суми – вул.Прокоф’єва: 16 к.1–24 к.Б, 26–26 к.1, 30–30 к.1, 32–32 к.А;
590905 вул.Прокоф’єва, 38, м.Суми, Сумська обл., 40016
Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей, хол
м.Суми – вул.Кринична, вул.Прокоф’єва: 33–50; ст Зв’язківець
590906 вул.Сергія Табали (Сєвєра), 20, м.Суми, Сумська обл., 40007
школа №24, фойє
м.Суми – вул.Дунайська, вул.Сумсько-Київських Дивізій: 1–4, 6 к.1; вул.Тиха, вул.Тихоріцька, вул.Харківська: 40–40 к.2, 42; вул.Широка, пров.Дунайський
590907 вул.Сергія Табали (Сєвєра), 20, м.Суми, Сумська обл., 40007
школа №24, фойє
м.Суми – вул.Василя Стуса, вул.Сергія Табали (Сєвєра): 30; вул.Сумсько-Київських Дивізій: 6, 10; вул.Харківська: 44–46; пров.Тихоріцький
590908 вул.Олега Балацького, 32, м.Суми, Сумська обл., 40007
школа №21, коридор
м.Суми – вул.Басівська: 2–33, 35–35 к.1; вул.Водна: 2–44; вул.Володимирська, вул.Глінки: 2–6, 8–10, 12–26; вул.Дубровського: 1–26; вул.Заслонова, вул.Конотопської битви, вул.Краснопільська: 1–26; вул.Купріна: 1–29; вул.Марата, вул.Марко Вовчок: 10–10 к.2, 44–45; вул.Охтирська: 39–39 к.1; вул.Паркова: 6 к.1–10; вул.Польова: 1–41, 43; вул.Римського-Корсакова: 42–46; вул.Спортивна, вул.Травнева, вул.Урожайна: 1–31, 33–33 к.1, 35, 37, 39, 41, 43; пл.Пришибська, пров.Марусі Чурай, пров.Пришибський, проїзд Кільцевий
590909 вул.Паркова, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський медичний коледж, читальна зала гуртожитку
м.Суми – вул.Генерала Чупринки, вул.Миколи Міхновського, вул.Некрасова, вул.Рєпіна, вул.Сергія Табали (Сєвєра): 5–29, 32–106; пров.Миколи Міхновського, пров.Некрасова, пров.Прорізний, пров.Слюсарівський
590910 вул.Паркова, 4, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський медичний коледж, коридор
м.Суми – вул.Марко Вовчок: 4, 6–9, 11–15; вул.Нижньосироватська: 4–21 к.1; вул.Паркова: 2; вул.Серпнева: 2–10; вул.Харківська: 54–54 к.1; проїзд 1-й Парковий, проїзд 2-й Парковий
590911 вул.Охтирська, 33, м.Суми, Сумська обл., 40007
школа №27, спортивна зала
м.Суми – вул.Басівська: 34, 36–105; вул.Борова: 45–62; вул.Водна: 46–108; вул.Глінки: 28–70; вул.Дубровського: 45–62 к.1; вул.Молодіжна, вул.Охтирська: 31, 35–35 к.1, 37, 48–58 к.4; вул.Польова: 60, 62–79; вул.Римського-Корсакова: 30–40, 65; вул.Урожайна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–111;
590912 вул.Санаторна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40018
медичний інститут Сумського Державного університету, хол
м.Суми – вул.Георгія Нарбута, вул.Низівська, вул.Санаторна, вул.Ювілейна, вул.1-ша Червоносільська, вул.2-га Червоносільська, пров.Санаторний, пров.Ювілейний
590913 вул.Санаторна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40018
медичний інститут Сумського Державного університету, спортивна зала
м.Суми – вул.Карбишева, вул.Краснопільська: 27–130; вул.Купріна: 30–107 к.2; вул.Східна, вул.2-га Краснопільська, пров.Генерала Грекова, пров.Карбишева, пров.Східний, проїзд Євгена Маланюка
590914 вул.Римського-Корсакова, 5, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, коридор
м.Суми – вул.Охтирська: 23, 25, 27–29; вул.Римського-Корсакова: 3, 5–5 к.А, 22–28; вул.Серпнева: 12–14;
590915 вул.Охтирська, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну №6, банкетна зала
м.Суми – вул.Борова: 1–44; вул.Глінки: 1, 7, 11; вул.Джерельна: 2–2 к.1, 4, 6–8 к.1, 10, 12–12 к.1, 14, 16, 18, 21–37; вул.Дубровського: 27–44; вул.Марко Вовчок: 17–29; вул.Охтирська: 20, 22, 24–24 к.2, 26, 30, 32–34, 36, 38, 40–44 к.А; вул.Польова: 42, 44–59, 61; проїзд 3-й Парковий, проїзд 4-й Парковий
590916 вул.Охтирська, 21, м.Суми, Сумська обл., 40007
школа №26, актова зала
м.Суми – вул.Охтирська: 19–19 к.4, 21–21 к.1; вул.Римського-Корсакова: 12–20; вул.Серпнева: 11;
590917 вул.Римського-Корсакова, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський Державний університет, центральний корпус, хол
м.Суми – вул.Березовий гай, вул.Вишнева, вул.Івана Піддубного, вул.Миколи Данька, вул.Миколи Лукаша, вул.Миру: 25, 32–38; вул.Михайла Кощія, вул.Мірошниченка, вул.Нижньосироватська: 71; вул.Олдиш, вул.Павла Тичини, вул.Прикордонна, вул.Радіщева, вул.Римського-Корсакова: 4, 8–10; вул.ст.Суми Товарна, пл.Михайла Кощія, пров.Березовий гай, пров.Івана Литвиненка, Лижна база «Спартак», Лижна база ШВСМ
590918 вул.Миру, 24, м.Суми, Сумська обл., 40007
Харківський національний університет внутрішніх справ, Сумська філія, актова зала
м.Суми – вул.Лінійна, вул.Марко Вовчок: 3, 5; вул.Миру: 19, 21–23, 30; вул.Нижньосироватська: 65–69; вул.Охтирська: 2–17; вул.Харківська: 100–102, 104, 106–114;
590919 вул.Миру, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007
палац культури "Хімік", хол
м.Суми – вул.Богуна: 1, 4, 6–6 к.2, 8, 10, 15–21; вул.Василя Чаговця, вул.Джерельна: 1–1 к.1, 3, 5, 9, 11, 13–13 к.А, 15, 17, 19–19 к.3; вул.Менделєєва, вул.Нижньосироватська: 24–63; вул.Олега Балацького, вул.Паркова: 1; пров.Богуна, пров.Соломії Крушельницької
590920 вул.Миру, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007
палац культури "Хімік", танцювальна зала 2
м.Суми – вул.Богуна: 2 к.1–3, 5, 7, 9, 11–13; вул.Миру: 4–18, 20, 26; вул.Харківська: 58 к.А–58 к.Г, 92–98;
590921 вул.1-ша Замостянська, 7, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський Державний університет, гуртожиток №3, хол
м.Суми – вул.Василівська, вул.Героїв Крут: 84 к.А–84 к.Б; вул.Замостянська, вул.Інтернаціоналістів: 51; вул.Полтавська, вул.1-ша Замостянська, вул.2-га Замостянська, пров.Василівський, пров.Токарівський, проїзд Замостянський
590922 вул.1-ша Замостянська, 5, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумський Державний університет, гуртожиток №2, хол
м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 55 к.А–65 к.Б; вул.Харківська: 69–77, 103 к.Б, 105;
590923 вул.Героїв Крут, 21, корп.А, м.Суми, Сумська обл., 40034
ТОВ "Богдан-Авто Суми", кабінет персоналу
м.Суми – вул.Героїв Крут: 76; вул.Інтернаціоналістів: 35–43 к.Б, 43 к.Г; вул.Токарівська
590924 просп.Михайла Лушпи, 54, м.Суми, Сумська обл., 40034
Український Північно-Східний інститут Прикладної та Клінічної медицини, хол
м.Суми – вул.Героїв Крут: 52–68 к.В, 72, 82 к.В; вул.Інтернаціоналістів: 45 к.Б, 51 к.А;
590925 вул.Героїв Крут, 50, корп.Б, м.Суми, Сумська обл., 40034
ПРБП "Рембуд", актова зала
м.Суми – вул.Героїв Крут: 50–50 к.Б, 70 к.А–70 к.Б, 74 к.А–74 к.В, 78–82 к.Б;
590944 вул.Марко Вовчок, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007
Комунальна установа "Сумська міська клінічна лікарня №5", хол рентгенкабінету
Комунальна установа «Сумська міська клінічна лікарня № 5»
590945 вул.Марко Вовчок, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007
Сумська центральна районна клінічна лікарня, головний корпус, коридор кардіологічного відділення
Сумська центральна районна клінічна лікарня
590946 вул.Санаторна, 3, м.Суми, Сумська обл., 40018
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр", актова зала
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр"
591017 вул.Шкільна, 3, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343
школа, к.1
с.Сад – вул.Абрикосова, вул.Аграрна, вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Ворошина, вул.Гайова, вул.Грушева, вул.Єгорова, вул.Заозерна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лобанова, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наукова, вул.Окружна, вул.Патріотична, вул.Рябінова, вул.Садова, вул.Сливова, вул.Спортивна, вул.Університетська, пров.Лобанова, пров.Над’ярний, пров.Тупиковий