Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 125

Дільниць - 260

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
461137 вул.Сонячна, 144, с.Ваньовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81461
Народний дім, актова зала
с.Ваньовичі
461138 вул.Центральна, 30, с.Дубрівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81462
Народний дім, актова зала
с.Дубрівка
461139 вул.Самбірська, 42, с.Стрілковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81460
Стрілковицька сільська рада, зала засідань
с.Стрілковичі
461148 вул.Шевченка, 174, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610
Народний дім "Орів-1", зал зібрань
с.Орів – вул.Шевченка: 1–425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 489, 491–491А, 493, 495, 497, 499, 501, 503, 505, 507, 509, 511, 513, 515, 517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 549, 551, 553, 555, 557, 559, 561, 563, 565, 567, 569–569А, 571, 573, 575;
461149 вул.Шевченка, 677, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610
школа №2, їдальня
с.Орів – вул.Шевченка: 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 448, 450, 452, 454, 456–456А, 458, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492, 494, 496–496А, 498, 500, 502, 504, 506, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552, 554, 556, 558, 560, 562, 564, 566, 568, 570, 572, 574, 576–859;
461150 вул.Шевченка, 75, с.Зимівки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610
Народний дім, актовий зал
с.Зимівки
461151 вул.Нижній Кінець, 64, с.Ямельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82611
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Ямельниця
461152 вул.Шевченка, 216, с.Урич, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612
Народний дім, кімната гуртків
с.Урич
461153 вул.Степана Бандери, 98, с.Підгородці, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612
Народний дім, актовий зал
с.Підгородці
461154 вул.Т.Шевченка, 59, с.Сопіт, Сколівський р-н, Львівська обл., 82666
школа, к.української мови і літератури
с.Сопіт
461155 вул.Б.Хмельницького, 8, с.Крушельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82617
Народний дім, актовий зал
с.Крушельниця
461156 вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Корчин, Сколівський р-н, Львівська обл., 82616
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Корчин
461157 вул.Лепкого, 12, с.Межиброди, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613
Народний дім, актовий зал
смт Верхнє Синьовидне – вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, с.Межиброди
461158 вул.Січових Стрільців, 104, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613
Народний дім, актовий зал
смт Верхнє Синьовидне – вул.А.Углик, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.В.Коваля, вул.Гайдамацька, вул.Гірка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Золотий Потік, вул.І.Франка, вул.Левинського, вул.Лисенка, вул.Мицика, вул.Надбереги, вул.Н.Левицького, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пласту, вул.П.Мирного, вул.Святкова, вул.Січових Стрільців: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Сонячна, вул.Шептицького, вул.22-го Січня, пров.Гіркий, пров.Грушевського, пров.І.Франка, пров.Леонтовича, пров.Шептицького
461159 вул.Січових Стрільців, 77, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613
школа мистецтв, танцювальний зал
смт Верхнє Синьовидне – вул.Василя Стуса, вул.Данила Галицького, вул.Запорізького козацтва, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лікарська, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.П.Орлика, вул.Рильського, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41–290; вул.С.Петлюри, вул.УПА, вул.Шевченка, пров.Запорізького Козацтва, пров.Шевченка, с.Дубина
461160 вул.Д.Галицького, 18, с.Нижнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615
Народний дім, актовий зал
с.Нижнє Синьовидне, с.Тишівниця
461161 вул.Л.Українки, 31, с.Побук, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615
сільський клуб, актовий зал
с.Побук
461162 вул.Січових Стрільців, 3, с.Труханів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82618
Народний дім, актовий зал
с.Труханів
461163 вул.І.Франка, 37, с.Кам’янка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82601
Народний дім, актовий зал
с.Кам’янка
461164 вул.Степана Бандери, 2, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600
Академічна гімназія, спортзал
м.Сколе – вул.А.Волошина, вул.братів Вільшинських, вул.В.Івасюка, вул.В.Сербина, вул.Героя Олега Ушневича, вул.Гірка, вул.І.Гонти, вул.ім.Р.Шухевича, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.М.Вовчка, вул.М.Черемшини, вул.М.Шашкевича, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Олекси Гасина, вул.отця М.Мосори, вул.П.Калнишевського, вул.Сагайдачного, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стрийська, вул.Чайківського, пров.Довбуша, майдан Незалежності
461165 вул.Д.Галицького, 56, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600
РНД "Бескид", фойє
м.Сколе – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Маківки, вул.Гоголя, вул.Д.Галицького, вул.Івана Франка, вул.ім.Стефанії Вітрук, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.М.Грушевського, вул.Охрімовича, вул.Пекарська, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, пров.Стефаника, пров.Топольницького
461166 вул.князя Святослава, 40, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600
школа-інтернат, спальний корпус №1, актовий зал
м.Сколе – вул.Зарічна, вул.князя Святослава
461167 вул.Л. Українки, 44, с.Коростів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82630
Народний дім, актовий зал
с.Коростів
461168 вул.І.Франка, 25, с.Мита, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622
Народний дім, актовий зал
с.Мита, с.Сухий Потік
461169 вул.Шевченка, 96А, с.Росохач, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622
сільська рада, фойє
с.Росохач
461170 вул.Шевченка, 69, с.Завадка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82620
Школа, спортзал
с.Завадка
461171 вул.Ів.Франка, 67, с.Задільське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82621
школа, спортзал
с.Задільське
461172 вул.Шевченка, 51, с.Довжки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623
школа, к.хімії
с.Довжки
461173 вул.І.Франка, 1, с.Криве, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623
Народний дім, актовий зал
с.Криве
461174 вул.Перша Ростока, 48, с.Орявчик, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631
Народний дім, актовий зал
с.Орявчик, с.Тисовець
461175 вул.Європейська, 29, с.Козьова, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631
Народний дім, хол
с.Козьова
461176 вул.Т.Шевченка, 18, с.Гребенів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82634
Народний дім, актовий зал
с.Гребенів
461177 вул.Ів.Франка, 109, с.Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл., 82632
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Тухля
461178 вул.Зелена, 6, с.Пшонець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641
Народний дім, актовий зал
с.Пшонець
461179 вул.Шевченка, 50, с.Головецько, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641
Народний дім, актовий зал
с.Головецько
461180 вул.Ів.Франка, 15, с.Риків, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Риків
461181 вул.Карпатська, 4, с.Орява, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640
Народний дім, актовий зал
с.Орява
461182 вул.Котляревського, 44, с.Погар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640
Народний дім, актовий зал
с.Погар
461183 вул.Т.Шевченка, 82, с.Сможе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642
школа, к.біології
с.Сможе
461184 вул.Л.Українки, 78, с.Долинівка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642
школа, к.української мови і літератури
с.Долинівка, с.Нагірне
461185 вул.Шевченка, 32, с.Тухолька, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644
Народний дім, актовий зал
с.Тухолька
461186 вул.Вадрусівка, 8, с.Плав’я, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643
сільська рада, актовий зал
с.Плав’я
461187 вул.Шевченка, 2, с.Либохора, Сколівський р-н, Львівська обл., 82633
Народний дім, актовий зал
с.Либохора
461188 вул.Грабовецька, 14А, с.Грабовець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82660
Народний дім, актовий зал
с.Грабовець
461189 вул.Шептицького, 3, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661
Народний дім, актовий зал
смт Славське – вул.Архангельського, вул.Бойківська, вул.Волошина, вул.Довбуша, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Крушельницької, вул.Наливайка, вул.Опришків, вул.О.Степанівни, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Рожаночка, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Шашкевича, вул.Шептицького
461190 вул.Івасюка, 10, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661
селищна рада, зал урочистих подій
смт Славське – вул.В.Стуса, вул.Галицького, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Сагайдачного, вул.Устияновича, вул.Шевченка, вул.Шухевича, пров.Устияновича
461191 вул.Шевченка, 28, с.Кальне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644
Народний дім, актовий зал
с.Кальне
461192 вул.Шевченка, 75, с.Хітар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644
школа, актовий зал
с.Хітар
461193 вул.Л. Українки, 54, с.Климець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82650
Народний дім, актовий зал
с.Климець
461194 вул.Ів.Франка, 25, с.Жупани, Сколівський р-н, Львівська обл., 82651
Народний дім, актовий зал
с.Жупани
461195 вул.Шевченка, 115, с.Лавочне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652
Народний дім, актовий зал
с.Лавочне
461196 вул.Івана Франка, 82, с.Тернавка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82653
Народний дім, актовий зал
с.Тернавка
461197 вул.Устияновича, 123, с.Нижня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82662
Народний дім, актовий зал
с.Нижня Рожанка
461198 вул.Т.Г.Шевченка, 54, с.Верхня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82665
Народний дім, актовий зал
с.Верхня Рожанка
461199 вул.Шевченка, 33, с.Волосянка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663
Сільська рада, актовий зал
с.Волосянка
461200 вул.Л.Українки, 20, с.Ялинкувате, Сколівський р-н, Львівська обл., 82664
школа, к.української мови і літератури
с.Ялинкувате
461201 вул.О. Кобилянської, 58, с.Хащованя, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663
Народний дім, актовий зал
с.Хащованя
461202 вул.Шевченка, 112, с.Опорець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82655
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Опорець
461203 вул.Шевченка, 121, с.Верхнячка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82654
Народний дім "Просвіта", актовий зал
с.Верхнячка
461204 вул.Стрийська, 29, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600
Центральна районна лікарня, актовий зал
Комунальний заклад Сколівської районної ради «Сколівська центральна районна лікарня»
461317 вул.Лесі Українки, 8, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042
Народний дім, актова зала.
м.Добромиль – вул.А.Шептицького, вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Глухого, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зелена бічна, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Листопадова, вул.Пасічна, вул.Салінарна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Торгова, вул.Чехова, пл.Ринок
461318 вул.Галицька, 36, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042
школа №1, спортивний зал.
м.Добромиль – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки бічна, вул.Мазепи, вул.Міцкевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Хирівська, вул.Шевченка
461319 вул.Шевченка, 14, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000
школа №1, їдальня.
м.Старий Самбір – вул.Вітовського, вул.Героїв Берестечка, вул.Героя України Богдана Сольчаника, вул.Замківська, вул.Заньковецької, вул.Козацька, вул.Крута, вул.Л.Галицького: 1–82; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Орла, вул.Промислова, вул.Ровдича, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Святомиколаївська, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Чайківського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Яблунева
461320 вул.Листопадова, 9, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000
Народний дім, актова зала.
м.Старий Самбір – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Вишневий провулок, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дашо, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Дрогобицька, вул.Дрогобицька бічна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зиблікевича, вул.Івана Франка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коновальця бічна, вул.Коцюбинського, вул.Л.Галицького: 83–234; вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Мазепи, вул.О.Ольжича, вул.Помаранчевої революції, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Шептицького, пл.Ринок
461321 вул.Стуса, 22, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060
Народний дім, хол.
м.Хирів – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Добромильська, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Сачека Володимира, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шухевича, пл.Галицька
461322 вул.Самбірська, 123, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060
Читальня, актова зала.
м.Хирів – вул.Берези, вул.Давниця, вул.Дем’яна Гладиловича, вул.Дорошенка, вул.Злуки, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Полковника Коника, вул.Полуботка, вул.Садова, вул.Самбірська, вул.Самбірська бічна, вул.Стадіонна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шевченка бічна, вул.Шептицького, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Пастернака
461323 пл.Площа Свободи, 11, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011
Народний дім, актова зала.
смт Нижанковичі
461324 пл.Миру, 14, смт Стара Сіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82066
Народний дім, фойє.
смт Стара Сіль
461325 вул.Шевченка, 122, с.Стара Ропа, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82068
Народний дім, актова зала.
с.Стара Ропа, с.Тварі
461326 вул.Центральна, 62, с.Біличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82070
сільська рада, актова зала.
с.Біличі
461327 вул.Шевченка, 67, с.Болозів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82024
Народний дім, актова зала.
с.Болозів
461328 вул.Топольна, 137, с.Нижня Вовча, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82026
Народний дім, актова зала.
с.Нижня Вовча
461329 вул.Зелена, 5, с.Боршевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011
Народний дім, актова зала.
с.Боршевичі
461330 вул.Центральна, 142, с.Библо, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011
Народний дім, актова зала.
с.Библо
461331 вул.Шевченка, 73, с.Велика Лінина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82075
школа, спортивний зал.
с.Велика Лінина
461332 вул.Шевченка, 6, с.Лаврів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82076
дитячий будинок, спортивний зал.
с.Лаврів
461333 вул.Лесі Українки, 104, с.Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074
школа, спортивний зал.
с.Великосілля, с.Потік
461334 вул.Центральна, 23, с.Соснівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074
Народний дім, актова зала.
с.Соснівка, с.Тиха
461335 вул.Центральна, 87, с.Велика Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82064
Народний дім, фойє.
с.Велика Сушиця
461336 вул.Хирівська, 62, с.Буньковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82065
школа, к.2.
с.Буньковичі
461337 вул.Зарічна, 34, с.Заріччя, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060
Народний дім, актова зала.
с.Заріччя
461338 вул.Центральна, 27, с.Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82084
сільська рада, актова зала.
с.Верхній Лужок
461339 вул.Придністрянська, 270, с.Бусовисько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82085
школа, спортивний зал.
с.Бусовисько
461340 вул.Галицька, 52, с.Волошиново, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072
Народний дім, актова зала.
с.Волошиново
461341 вул.Зелена, 98, с.Росохи, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072
Народний дім, актова зала.
с.Росохи
461342 вул.Центральна, 70А, с.Воля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82083
школа, актова зала.
с.Воля
461343 вул.Івана Франка, 40, с.Головецько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82094
сільська рада, актова зала.
с.Головецько, с.Гвоздець
461344 вул.Підгірна, 1А, с.Бабино, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82095
школа, актова зала.
с.Бабино
461345 вул.Центральна, 88Б, с.Грозьово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82093
Народний дім, актова зала
с.Грозьово
461346 вул.Січових Стрільців, 18А, с.Виців, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090
Народний дім, актова зала.
с.Виців
461347 вул.Центральна, 44, с.Грушатичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82020
Народний дім, актова зала.
с.Грушатичі
461348 вул.Центральна, 72, с.Дешичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021
школа, актова зала.
с.Дешичі
461349 вул.Саночанська, 37, с.Саночани, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021
Народний дім, актова зала.
с.Саночани
461350 вул.Центральна, 21А, с.Чижки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021
школа, спортивний зал.
с.Чижки
461351 вул.Центральна, 55, с.Дроздовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010
сільська рада, актова зала.
с.Дроздовичі
461352 вул.Центральна, 19, с.Вілюничі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010
ФАП, к.2.
с.Вілюничі
461353 вул.Центральна, 54, с.Пацьковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011
ФАП, к.2.
с.Пацьковичі
461354 вул.Центральна, 68, с.Княжпіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82044
народний дім, актовий зала.
с.Княжпіль
461355 вул.Центральна, 56, с.Кропивник, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042
школа, к.2.
с.Кропивник
461356 вул.Івана Франка, 28, с.Мігово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82045
Народний дім, актова зала.
с.Велике, с.Мігово
461357 вул.Стефаника, 1, с.Конів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025
Народний дім, актова зала.
с.Конів
461358 вул.Центральна, 45, с.Товарна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025
Народний дім, актова зала.
с.Товарна
461359 вул.Центральна, 45, с.Лютовиська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82030
початкова школа, к.2.
с.Лютовиська
461360 вул.Центральна, 168, с.Биличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82033
школа, спортивний зал.
с.Биличі
461361 вул.Центральна, 127, с.Букова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82031
школа, спортивний зал.
с.Букова
461362 вул.Зелена, 5, с.Ракова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82032
школа, к.2.
с.Ракова
461363 вул.Миру, 4, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013
Народний дім, фойє.
с.Міженець
461364 вул.Ягідна, 2, с.Зоротовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82014
Народний дім, актова зала.
с.Зоротовичі
461365 вул.Миру, 18Б, с.Стороневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013
Народний дім, актова зала.
с.Стороневичі
461366 вул.Шкільна, 1, с.Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055
сільська рада, актова зала.
с.Муроване
461367 вул.Шевченка, 7, с.Березів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055
Народний дім, актова зала.
с.Березів
461368 вул.Зелена, 20, с.Тарнавка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055
Народний дім, актова зала.
с.Тарнавка
461369 вул.Зелена, 48, с.Шумина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055
школа, к.2.
с.Шумина
461370 вул.Центральна, 168А, с.Мшанець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090
сільська рада, актова зала.
с.Мшанець
461371 вул.Центральна, 49А, с.Галівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090
Народний дім, актова зала
с.Галівка
461372 вул.Центральна, 71А, с.Плоске, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090
Народний дім, актова зала.
с.Плоске
461373 вул.Центральна, 75, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022
школа, актова зала
с.Нове Місто, с.Городисько
461374 вул.Лесі Українки, 115, с.Боневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82023
Народний дім, актова зала.
с.Боневичі
461375 вул.Центральна, 6, с.Грабівниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022
Народний дім, актова зала.
с.Грабівниця
461376 вул.Головна, 12, с.Комаровичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022
Народний дім, актова зала.
с.Комаровичі
461377 вул.Головна, 200, с.Посада-Новоміська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022
Народний дім, актова зала.
с.Посада-Новоміська
461378 вул.Сільська, 96А, с.Ріп’яна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096
Народний дім, актова зала.
с.Ріп’яна
461379 вул.Сільська, 42, с.Дністрик, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096
Народний дім, актова зала.
с.Дністрик
461380 вул.Сільська, 41, с.Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096
Народний дім, актова зала.
с.Смеречка
461381 вул.Центральна, 150А, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052
шкільна їдальна
с.Скелівка, с.Глибока
461382 вул.Засадки, 26, с.Засадки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052
Народний дім, актова зала.
с.Засадки
461383 вул.Самбірська, 80А, с.Слохині, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050
Народний дім, актова зала.
с.Слохині
461384 вул.Самбірська, 39Б, с.Городовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82051
школа, актова зала.
с.Городовичі
461385 вул.Вишнева, 53А, с.Поляна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050
Народний дім, актова зала.
с.Поляна(Слохинівська с/р), с.Сливниця
461387 вул.Центральна, 164, с.Солянуватка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82040
Народний дім, актова зала.
с.Солянуватка
461388 вул.Центральна, 34, с.Губичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82041
Народний дім, актова зала.
с.Губичі
461389 вул.Івана Франка, 113, с.Старява, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062
Народний дім, актова зала.
с.Старява
461390 вул.Івана Франка, 64А, с.Катина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062
Народний дім, актова зала.
с.Катина
461391 вул.Івана Франка, 94А, с.Лопушниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82063
Народний дім, актова зала.
с.Лопушниця
461392 вул.Центральна, 15, с.Страшевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081
Народний дім, фойє.
с.Страшевичі
461393 вул.Центральна, 115, с.Кобло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82082
Народний дім, актова зала.
с.Кобло
461394 вул.Зелена, 44, с.Созань, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081
Народний дім, актова зала.
с.Созань
461395 вул.Вербицького, 10, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092
школа, спортивна зала
с.Стрілки
461396 вул.Центральна, 33, с.Лопушанка-Хомина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092
школа, фойє.
с.Лопушанка-Хомина
461397 вул.Яблунева, 164, с.Стрільбичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82071
школа, спортивний зал.
с.Стрільбичі
461398 вул.Центральна, 9А, с.Сусідовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82053
Народний дім, фойє.
с.Сусідовичі
461399 вул.Центральна, 1В, с.Надиби, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82054
Народний дім, актова зала.
с.Надиби
461400 вул.Центральна, 130, с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069
Народний дім, фойє.
с.Терло
461401 вул.Центральна, 59, с.Лібухова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069
Народний дім, актова зала
с.Лібухова
461402 вул.Замкова, 47А, с.Тернава, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82046
Народний дім, актова зала.
с.Тернава, с.Поляна(Тернавська с/р)
461403 вул.Центральна, 101А, с.П’ятниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042
Народний дім, актова зала.
с.П’ятниця, с.Рожеве
461404 вул.Вокзальна, 45, с.Тершів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073
Народний дім, актова зала.
с.Тершів
461405 вул.Надністрянська, 23, с.Завадка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073
Народний дім, актова зала.
с.Завадка
461406 вул.Лесі Українки, 12А, с.Спас, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073
школа, спортивний зал.
с.Спас
461407 вул.Копача, 75, с.Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073
Народний дім, к.2.
с.Сушиця
461408 вул.Центральна, 74, с.Тисовиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82091
Народний дім, актова зала.
с.Тисовиця
461409 вул.Монастирська, 5, с.Топільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086
Школа, спортивний зал.
с.Топільниця
461410 вул.Сотника УПА Бурлаки, 27, с.Недільна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086
Народний дім, актова зала.
с.Недільна
461411 вул.Центральна, 190, с.Торчиновичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080
Народний дім, актова зала
с.Торчиновичі
461412 вул.Центральна, 14, с.Бачина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080
Народний дім, актова зала.
с.Бачина
461414 вул.Центральна, 27, с.Торгановичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080
Школа, актова зала
с.Морозовичі, с.Торгановичі
461415 вул.Демократична, 35, с.Трушевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82016
Народний дім, актова зала.
с.Трушевичі
461416 вул.Галицька, 29А, с.Передільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82015
Народний дім, актова зала.
с.Передільниця, с.Підмостичі
461418 вул.Центральна, 86А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087
Народний дім, актова зала.
с.Тур’є – вул.Горянка, вул.Центральна
461419 вул.Тур’є горішнє, 482А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087
початкова школа, актова зала.
с.Тур’є – вул.Тур’є горішнє
461420 вул.Заділок, 354А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087
Народний дім, актова зала.
с.Тур’є – вул.Заділок, вул.Річна
461421 вул.Центральна, 41, с.Чаплі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056
Народний дім, актова зала.
с.Чаплі
461422 вул.Івана Франка, 53, с.Гуманець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82057
Народний дім, актова зала.
с.Гуманець, с.Павлівка
461423 вул.Іванів, 27, с.Іванів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056
Народний дім, актова зала.
с.Іванів
461424 вул.Шашкевича, 56, с.Райнова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056
Народний дім, актова зала.
с.Райнова
461425 вул.Центральна, 179А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097
Народний дім, актова зала.
с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна, вул.Центральна бічна: 65–385;
461426 вул.Центральна бічна, 433А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097
школа, к.2.
с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна бічна: 386–560;
461427 вул.Центральна, 61А, с.Велика Волосянка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097
Народний дім, актова зала.
с.Велика Волосянка
461428 вул.Л.Галицького, 142, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000
КЗСРР "Старосамбірська центральна районна лікарня", терапевтичне відділення
Комунальний заклад Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»
461429 вул.Міцкевича, 3А, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042
КНП СРР "Добромильська районна лікарня", терапевтичне відділення №2.
Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня".
461430 вул.Б.Хмельницького, 12, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060
Хирівська міська лікарня, терапевтичне відділення
Хирівська міська лікарня
461432 вул.Шевченка, 8, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092
КЗСРР "Старосамбірська центральна районна лікарня", терапевтичне віділення №2.
Комунальний заклад Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»
461433 вул.Зарічна, 2, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022
Терапевтичне відділення №2 КНП СРР "Добромильська районна лікарня".
Терапевтичне віддлення №2 комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня".
461434 вул.Центральна, 2А, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Самбірський міжрайонний протитуберкульозний диспансер"
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Самбірський міжрайонний протитуберкульозний диспансер"
461435 вул.Газовиків, 14Б, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013
Відділення стаціонарного догляду с.Міженець.
Старосамбірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відділення стаціонарного догляду с.Міженець
461505 вул.Майдан Шевченка, 1, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500
культурний центр "Україна", глядацька зала
м.Турка – вул.Бойківська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.І.Богуна, вул.Л.Українки, вул.Майдан Шевченка, вул.Міцкевича, вул.Поляна, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців: 3–27, 36, 42А, 44–44А, 48, 50, 52–54, 58–58А, 60, 66, 72, 103; вул.Спадиста, вул.Травнева, вул.Т.Шевченка, пл.Ринок
461506 вул.Молодіжна, 68, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500
навчально-виховний комплекс, вестибюль
м.Турка – вул.Андрія Шептицького, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Круг Городище, вул.Молодіжна, вул.Потік, вул.Самбірська
461507 вул.Середня, 7, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500
школа, спортивна зала
м.Турка – вул.Горішня, вул.Звір, вул.О.Довбуша, вул.професора І.Герича, вул.Сагайдачного, вул.Середня, вул.Січових Стрільців: 29–35, 37–41, 43, 45–47, 49, 51, 55–57, 59, 63–65, 67–70, 74–102, 104–310; вул.Стельмаха
461508 вул.Молодіжна, 153, с.Нижня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82532
народний дім, актова зала
с.Нижня Яблунька – вул.Боринський верх, вул.Загатці, вул.Заребро, вул.Зелена: 719–725; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Федьковича, вул.Центральна, вул.Шкільна
461509 вул.Опшар, 560, с.Нижня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82532
школа, к.2
с.Нижня Яблунька – вул.Адамівський горб, вул.Заповідник, вул.Заріччя, вул.Зелена: 651–717, 726; вул.Квичівський горб, вул.Опшар, вул.Свята Гора, вул.Щомаківський горб
461510 вул.Шкільна, 44, с.Верхня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82530
народний дім, актова зала
с.Верхня Яблунька
461511 вул.Центральна, 155, с.Шандровець, Турківський р-н, Львівська обл., 82531
народний дім, актова зала
с.Шандровець
461512 вул.Центральна, 200А, с.Боберка, Турківський р-н, Львівська обл., 82514
школа, спортивна зала
с.Боберка
461513 вул.Монастирська, 25, с.Дністрик-Дубовий, Турківський р-н, Львівська обл., 82514
народний дім, актова зала
с.Дністрик-Дубовий
461514 вул.Горбок, 84, с.Лопушанка, Турківський р-н, Львівська обл., 82510
школа, к.3
с.Лопушанка
461515 вул.Середня, 105, с.Хащів, Турківський р-н, Львівська обл., 82510
народний дім, актова зала
с.Хащів
461516 вул.Центральна, 103А, с.Лімна, Турківський р-н, Львівська обл., 82511
народний дім, актова зала
с.Лімна
461517 вул.Центральна, 123, с.Жукотин, Турківський р-н, Львівська обл., 82566
школа, к.2
с.Бережок, с.Жукотин
461518 вул.Центральна, 202, с.Вовче, Турківський р-н, Львівська обл., 82513
школа, вестибюль
с.Вовче
461519 вул.Зарічанська, 145А, с.Присліп, Турківський р-н, Львівська обл., 82515
школа, к.2
с.Присліп
461520 вул.Молодіжна, 15, с.Шум’яч, Турківський р-н, Львівська обл., 82516
народний дім, актова зала
с.Шум’яч
461521 вул.Лесі Українки, 108А, с.Розлуч, Турківський р-н, Львівська обл., 82512
сільська рада, зала урочистих подій
с.Розлуч
461522 вул.Центральна, 135, с.Явора, Турківський р-н, Львівська обл., 82522
народний дім, актова зала
с.Явора
461523 вул.Центральна, 57А, с.Мала Волосянка, Турківський р-н, Львівська обл., 82522
народний дім, актова зала
с.Мала Волосянка
461524 вул.Центральна, 68, с.Стоділка, Турківський р-н, Львівська обл., 82522
народний дім, актова зала
с.Стоділка
461525 вул.Центральна, 23, с.Ісаї, Турківський р-н, Львівська обл., 82520
народний дім, актова зала
с.Ісаї
461526 вул.Т.Шевченка, 55, с.Ластівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82521
народний дім, актова зала
с.Ластівка
461527 вул.В.Чорновола, 28, с.Свидник, Турківський р-н, Львівська обл., 82521
народний дім, актова зала
с.Свидник
461528 вул.І.Франка, 12, с.Коритище, Турківський р-н, Львівська обл., 82521
народний дім, актова зала
с.Коритище
461529 вул.Шевченка, 57А, с.Ясениця, Турківський р-н, Львівська обл., 82523
народний дім, актова зала
с.Ясениця
461530 вул.Шевченка, 26А, с.Кіндратів, Турківський р-н, Львівська обл., 82523
народний дім, актова зала
с.Кіндратів
461531 вул.Тараса Шевченка, 9, с.Головське, Турківський р-н, Львівська обл., 82543
народний дім, актова зала
с.Головське, с.Кринтята
461532 вул.Олекси Довбуша, 49, с.Зубриця, Турківський р-н, Львівська обл., 82543
народний дім, актова зала
с.Зубриця
461533 вул.Зарічна, 9А, с.Риків, Турківський р-н, Львівська обл., 82549
народний дім, актова зала
с.Риків, с.Межигір’я
461534 вул.Центральна, 23, с.Багнувате, Турківський р-н, Львівська обл., 82549
народний дім, актова зала
с.Багнувате
461535 вул.Центральна, 162, с.Закіпці, Турківський р-н, Львівська обл., 82546
народний дім, актова зала
с.Закіпці
461536 вул.Потік, 39А, с.Радич, Турківський р-н, Львівська обл., 82545
народний дім, актова зала
с.Радич
461537 вул.Центральна, 11, с.Ліктів, Турківський р-н, Львівська обл., 82544
ФАП, к.2
с.Ліктів
461538 вул.Ляцьки, 6А, с.Ільник, Турківський р-н, Львівська обл., 82544
народний дім, актова зала
с.Ільник
461539 вул.Центральна, 2, с.Завадівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82540
народний дім, актова зала
с.Завадівка
461540 вул.Погар, 1, с.Ясенка-Стецьова, Турківський р-н, Львівська обл., 82540
народний дім, актова зала
с.Ясенка-Стецьова
461541 вул.Центральна, 23А, с.Лосинець, Турківський р-н, Львівська обл., 82541
народний дім, актова зала
с.Лосинець – вул.Горбок, вул.Горішня, вул.Кичерка, вул.Потік, вул.Ростока, вул.Центральна
461542 вул.Ріка, 13А, с.Лосинець, Турківський р-н, Львівська обл., 82541
громадська будівля, актова зала
с.Лосинець – вул.Зарічна, вул.Ріка
461543 вул.Центральна, 13А, с.Мельничне, Турківський р-н, Львівська обл., 82542
народний дім, актова зала
с.Мельничне
461544 вул.І.Франка, 8, смт Бориня, Турківський р-н, Львівська обл., 82547
народний дім, актова зала
смт Бориня
461545 вул.Центральна, 133Б, с.Нижнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82560
народний дім, актова зала
с.Нижнє Висоцьке, с.Заріччя
461546 вул.Потік, 488А, с.Яблунів, Турківський р-н, Львівська обл., 82560
народний дім, актова зала
с.Яблунів
461547 вул.Перший потік, 605Б, с.Ропавське, Турківський р-н, Львівська обл., 82560
народний дім, актова зала
с.Ропавське
461548 вул.Окапці, 63А, с.Штуковець, Турківський р-н, Львівська обл., 82560
ветеринарна дільниця, актова зала
с.Штуковець
461549 вул.Дорошенка, 2, с.Нижній Турів, Турківський р-н, Львівська обл., 82533
сільська рада, зала урочистих подій
с.Нижній Турів
461550 вул.Л.Українки, 59, с.Верхній Турів, Турківський р-н, Львівська обл., 82533
школа, вестибюль
с.Верхній Турів
461551 вул.Шкільна, 3, с.Сянки, Турківський р-н, Львівська обл., 82537
Народний дім, актова зала
с.Сянки, с.Беньова
461552 вул.Центральна, 57, с.Верхнє, Турківський р-н, Львівська обл., 82534
народний дім, актова зала
с.Верхнє
461553 вул.І.Франка, 127, с.Яворів, Турківський р-н, Львівська обл., 82536
школа, к.1
с.Яворів
461554 вул.Центральна, 49, с.Нижнє, Турківський р-н, Львівська обл., 82535
народний дім, актова зала
с.Нижнє
461555 вул.Центральна, 101, с.Комарники, Турківський р-н, Львівська обл., 82550
народний дім, актова зала
с.Комарники, с.Зворець – вул.Зворець: 352–417А;
461556 вул.Буковинка, 1, с.Буковинка, Турківський р-н, Львівська обл., 82550
народний дім, актова зала
с.Буковинка, с.Закичера, с.Зворець – вул.Береговець, вул.Зворець: 418–451;
461557 вул.Центральна, 1, с.Бітля, Турківський р-н, Львівська обл., 82551
народний дім, актова зала
с.Бітля
461558 вул.Шевченка, 69, с.Карпатське, Турківський р-н, Львівська обл., 82553
сільська рада, зала урочистих подій
с.Карпатське
461559 вул.Центральна, 164, с.Либохора, Турківський р-н, Львівська обл., 82555
народний дім, актова зала
с.Либохора – вул.Центральна: 1–397, 449;
461560 вул.Центральна, 427, с.Либохора, Турківський р-н, Львівська обл., 82555
народний дім, актова зала
с.Либохора – вул.Центральна: 398–448, 450–647;
461561 вул.І.Франка, 2, с.Верхнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82554
народний дім, актова зала
с.Верхнє Висоцьке – вул.Березова, вул.Бічна, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Історична, вул.І.Франка: 1–62А; вул.Карпатська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Т.Шевченка
461562 вул.І.Франка, 107, с.Верхнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82554
школа, спортивна зала
с.Верхнє Висоцьке – вул.Загірна, вул.Зарічна, вул.І.Ляха, вул.І.Франка: 65–312; вул.Л.Українки, вул.Мельниковича, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Соснова
461563 вул.Л.Українки, 3, с.Красне, Турківський р-н, Львівська обл., 82562
школа, к.2
с.Красне
461564 вул.Шевченка, 9, с.Мохнате, Турківський р-н, Львівська обл., 82561
народний дім, актова зала
с.Мохнате
461565 вул.Пукеци, 6, с.Матків, Турківський р-н, Львівська обл., 82563
народний дім, актова зала
с.Матків
461566 вул.Центральна, 156, с.Верхнє Гусне, Турківський р-н, Львівська обл., 82564
народний дім, актова зала
с.Верхнє Гусне, с.Нижнє Гусне
461567 вул.І.Франка, 117, с.Кривка, Турківський р-н, Львівська обл., 82565
народний дім, актова зала
с.Кривка, с.Івашківці
461569 вул.Військове містечко, 8А, с.Завадівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82540
лікарня, фойє хірургічного відділення
Турківська комунальна центральна районна лікарня
461570 вул.Миколайчука, 90, смт Бориня, Турківський р-н, Львівська обл., 82547
лікарня, фойє
Комунальне некомерційне підприємство "Боринська районна лікарня" Турківської районної ради
461759 вул.Шухевича, 1, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Самбірське управління житлово-комунального господарства, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Виговського: 60–116А, 118, 120–122, 124–126А, 130–130Б; вул.Героїв Крут: 9–11; вул.Гранична: 1–59; вул.Чубинського, вул.Шухевича: 2–36;
461760 вул.Шухевича, 45Б, м.Самбір, Львівська обл., 81400
школа №9, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Героїв Крут: 2–7; вул.Пластунів, вул.Шухевича: 37–81;
461761 вул.Крушельницької, 7, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Самбірський технікум економіки та інформатики, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Багряного, вул.І.Білозіра, вул.Короленка, вул.Крушельницької, вул.Листопадового Чину, вул.Промислова, вул.Стецька, вул.Шухевича: 82–195;
461762 вул.Середня, 78, м.Самбір, Львівська обл., 81400
школа №4, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Вагилевича, вул.Головацького, вул.Північна, вул.Руданського, вул.Середня: 82, 84, 86, 88–88Б, 90, 94, 102А, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 145–511; вул.Середня-бічна, вул.Снігурського, вул.Устіяновича, вул.Шашкевича
461763 вул.Чорновола, 36, м.Самбір, Львівська обл., 81400
ТзОВ "Ембавуд-Україна", їдальня, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Корольова, вул.Кубяка, вул.Лугова, вул.Степова, вул.Східна: 101–427А; вул.УГВР, вул.Федуско, вул.Чорновола: 39Б–161; вул.Чорновола-бічна, вул.Ясенева
461764 вул.Володимира Юричка, 1, м.Самбір, Львівська обл., 81400
школа №3, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Виговського: 123, 127–129Г, 131–414; вул.Головка, вул.Грабовського, вул.Гранична: 71–163; вул.Калнишевського: 116, 118–118А, 120, 122–122Б, 124–126, 128, 130, 132, 140–140А, 142, 144, 146–146А, 148, 150–489; вул.Лисенка, вул.Рильського, вул.Тичини
461765 вул.Шевченка, 14, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Самбірський медичний коледж, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Виговського: 2–59, 117, 119; вул.Генерала Кука, вул.Грінченка, вул.Заводська, вул.Івасюка, вул.Калнишевського: 1–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–139, 141, 143, 145, 147–147А, 149; вул.Крижова, вул.О.Гасина, вул.Ольжича, вул.Поперечна, вул.Шевченка: 39–39Б, 41–41Б, 49, 51–84;
461766 вул.Филипчака, 14, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Самбірський педагогічний коледж, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.А.Чайковського, вул.Заміська, вул.Котляревського, вул.Филипчака
461767 вул.Чорновола, 2А, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Польський дім, зала засідань, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Вербицького, вул.Енергетична, вул.Клинівка, вул.Окружна, вул.Осьмака, вул.Проектна, вул.Середня: 1–81, 83, 85, 87–87В, 89–89А, 91–93, 97–101, 103–103А, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121–123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143; вул.Симоненка, вул.Східна: 1–100; вул.Федьковича, вул.Чорновола: 1–39А;
461768 вул.Січ.Стрільців, 18, м.Самбір, Львівська обл., 81400
школа №8, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Бачинських, вул.Валова, вул.Вітовського, вул.Гоголя, вул.Княжинського, вул.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.о.Рисея, вул.Перемишльська, вул.Сімї Колесси, вул.Слюсарська, вул.Спадиста, вул.Шевченка: 3–37, 40А–40Б, 42–48, 50;
461769 вул.Січ.Стрільців, 10, м.Самбір, Львівська обл., 81400
гімназія, актова зала, 2-й поверх
м.Самбір – вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Міцкевича, вул.Різницька, вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Самбірчика, вул.Січ.Стрільців, вул.Шептицького, пл.Замкова, пл.Ринок, пл.Церковна
461770 вул.Коперніка, 6, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Бойківська, вул.Коперніка, пл.Чайковського
461771 вул.Коперніка, 12, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Середня школа №7, спортзал, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Децика, вул.Кобільника, вул.Колійова, вул.Мазепи, вул.Ст.Бандери, вул.Ст.Бандери-бічна, вул.Стебельського
461772 вул.Ів.Франка, 15, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Середня школа №1, спортзал, 1-й поверх
м.Самбір – вул.В.Великого, вул.Водна, вул.Затишшя, вул.Ів.Франка: 1–29А; вул.Музейна, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Торгова
461773 вул.Стуса, 8, м.Самбір, Львівська обл., 81400
школа №10, актова зала, 2-й поверх
м.Самбір – вул.Бр.Бережницьких, вул.Бр.Бережницьких-бічна, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дорошенка-бічна, вул.Купилева, вул.Лепкого, вул.Некрасова, вул.О.Пчілки, вул.Стуса, вул.Тургенєва, вул.Шпитальна, вул.Я.Мудрого
461774 вул.Козацька, 16, м.Самбір, Львівська обл., 81400
ВАТ "АТП-14608", зала засідань, 2-й поверх
м.Самбір – вул.Галицька, вул.Глінки, вул.Грушевського, вул.Грушевського-бічна, вул.Зелена, вул.Зелена-бічна, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Кривоноса, вул.Милярська, вул.Рівна, вул.Річна, вул.Роксолани, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Ясна
461775 вул.Ів.Франка, 31, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Будинок офіцерів, фойє, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Богуна, вул.Вокзальна, вул.Довбуша, вул.Ів.Франка: 30–122; вул.Кармелюка, вул.Лемківська, вул.Сінна
461776 вул.Коновальця, 15, м.Самбір, Львівська обл., 81400
ДП "Самбірський лісгосп", їдальня, 1-й поверх
м.Самбір – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Заньковецької, вул.К.Карого, вул.Коновальця, вул.Коновальця-бічна, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Надністрянська, вул.Нова, вул.Петлюри, вул.Сніжна, вул.Ціолковського, пров.Лісний, пров.Південний
461777 вул.Шпитальна, 14А, м.Самбір, Львівська обл., 81400
Самбірська центральна районна лікарня, терапевтичний корпус, кімната інженерів, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради та Самбірської районної ради "Самбірська районна лікарня"
462163 вул.Ровенська, 406А, с.Сигловате, Турківський р-н, Львівська обл., 82552
Народний дім, актова зала
с.Сигловате