Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Черкаська область, Територіальний виборчий округ № 197

Дільниць - 142

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
710174 вул.Космонавтів, 14, с.Антипівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19733
школа, актова зала
с.Антипівка
710175 вул.Монастирська, 3, с.Бакаївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19737
психо-неврологічний інтернат, актова зала
с.Бакаївка
710176 вул.Шевченка, 1, с.Богдани, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19710
сільська рада, актова зала
с.Богдани, с-ще Шкодунівка
710177 вул.Максимовича, 2, с.Богуславець, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19762
школа, рекреація
с.Богуславець
710178 вул.Центральна, 16, с.Броварки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19712
будинок культури, фойє
с.Броварки, с-ще Малинівщина
710180 вул.Бичковського, 1, с.Бубнівська Слобідка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19750
сільська рада, фойє
с.Бубнівська Слобідка
710181 вул.Центральна, 40, с.Вільхи, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19736
сільський клуб, фойє
с.Вільхи, с-ще Холодне
710182 вул.Вишнева, 2, с.Вознесенське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19741
будинок культури, актова зала
с.Вознесенське – вул.Білоловського, вул.Благовісна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.М.Ясира, вул.Набережна: 1–158; вул.Польова, вул.Поштова, вул.Привітна, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.Квітковий, пров.Радужний, пров.Широкий, 1-провулок Вишневий, 1-провулок Центральний, 1-провулок Шевченка, 2-провулок Вишневий, 2-провулок Центральний, 2-провулок Шевченка, 3-провулок Вишневий, 3-провулок Шевченка, с-ще Степове
710183 вул.Заводська, 2А, с-ще Пальміра, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19755
будинок культури, фойє
с.Вознесенське – вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 160–206; вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Сонячна, с-ще Канівщина, с-ще Пальміра
710184 вул.Центральна, 4, с.Гельмязів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19715
будинок дитячої творчості, актова зала
с.Гельмязів – вул.Андрієнка Миколи Карповича, вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Корольова: 27, 29, 31, 33–35, 39–39А, 41, 43, 47/2, 49–49А, 51, 53, 57, 59А–61, 63, 65, 67–113; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Толбухіна, вул.Центральна: 16–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36/37, 38А, 40–40А; вул.Щорса, вул.Яблунева, пров.Зоря, пров.Круглий, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Новоселівський, пров.Садовий, пров.Соборний, пров.Червоний
710185 вул.Корольова, 6, с.Гельмязів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19715
школа, фойє
с.Гельмязів – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Воропая, вул.Гайдара, вул.Героя І.Чорного, вул.Гоголя, вул.Горєлова, вул.Єрмішина, вул.Жовтнева: 1–28/3Б, 30, 34–34А, 40; вул.Ілляшенка, вул.Козацька: 48–89; вул.Комарова, вул.Корольова: 2/24, 10, 12–26, 28, 30, 32/1, 36–38А, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 62/2, 64/1, 66–66Б; вул.Котляревського, вул.Мічуріна, вул.Першотравнева: 1/4–3, 7, 9, 11, 13, 15–19А; вул.Скляренка, вул.Троїцька, вул.Тюленіна, вул.Шевченка: 1А, 3–3А, 5–5А, 7, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 31, 33, 35, 37–37В/1, 39, 41, 43, 47; пров.Ватутіна, пров.Вишневий, пров.Гайдара, пров.Горєлова, пров.Мічуріна, пров.Сосновий, пров.Троїцький, пров.1-й Котляревського, пров.2-й Котляревського
710186 вул.Центральна, 1, с.Гельмязів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19715
сільська рада, актова зала
с.Гельмязів – вул.Жовтнева: 29–29А, 31–33, 35–39, 41–131А; вул.Козацька: 3–47А/30; вул.Корольова: 1/4, 3–7, 11; вул.Кошового, вул.Матросова, вул.Павлова, вул.Папаніна, вул.Першотравнева: 6, 8, 10, 12, 14–14А, 20–87; вул.Пушкіна, вул.Театральна, вул.Центральна: 9–15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–61; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2А–2Б, 4–4В, 6, 8–8А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32/34, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48–50; вул.23-го Вересня, пров.Шевченка, пров.1-й Першотравневий, пров.2-й Першотравневий
710187 вул.Центральна, 5А, с.Гладківщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19720
будинок культури, акторська кімната
с.Гладківщина
710188 вул.Індустріальна, 2, с-ще Гладківщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19718
ТОВ "Гладківщинське ХПП", зала
с-ще Гладківщина
710189 вул.Центральна, 125, с.Деньги, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19770
будинок культури, фойє
с.Деньги
710190 вул.Соборна, 18, с.Хвильово-Сорочин, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19771
сільський клуб, фойє
с.Хвильово-Сорочин
710191 вул.Баранника, 37, с.Дмитрівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19751
адмінбудинок СТОВ "Пальмра" та сільської ради, зал засідань
с.Дмитрівка
710192 вул.Шевченка, 40, с.Матвіївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19765
сільський клуб, фойє
с.Матвіївка
710193 вул.Героїв Майдану, 26, с.Домантове, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19754
Сільський будинок культури, фойє
с.Домантове
710194 вул.Центральна, 15, с.Драбівці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19731
школа, їдальня
с.Драбівці, с.Маркізівка, с.Сеньківці
710196 вул.Ростанців, 3, с.Зорівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19740
будинок культури, актова зала
с.Зорівка
710197 пров.Слави, 4, с.Чернещина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19756
фельдшерський пункт, хол
с.Чернещина
710198 вул.Центральна, 3, с.Коврай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19722
школа, хол
с.Коврай
710199 вул.Шевченка, 42, с.Коврай Другий, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19719
сільський клуб, актова зала
с.Коврай Другий
710200 вул.Супійська, 1, с.Каленики, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19711
школа, фойє
с.Каленики
710201 вул.Вишнева, 13, с-ще Ковтунівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19716
магазин Золотоніського РАЙСТ, торгівельна зала
с-ще Ковтунівка
710202 вул.А.Дерев’янка, 38, с.Ковтуни, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19732
сільська рада, актова зала
с.Ковтуни
710203 вул.Шевченка, 1А, с.Мицалівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19777
фельдшерський пункт, кімната фельдшера
с.Мицалівка
710204 вул.Іняшова, 6, с.Коробівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19772
сільська рада, обрядова зала
с.Коробівка, с.Комарівка
710205 вул.Шевченка, 67А, с.Кедина Гора, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19773
фельдшерський пункт, бібліотека
с.Кедина Гора, с-ще Снігурівка
710206 вул.Воскобійника, 54, с.Кривоносівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19746
школа, фойє
с.Кривоносівка
710207 вул.Шкільна, 29, с.Кропивна, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19763
будинок культури, хол
с.Кропивна
710208 вул.Ващенка-Захарченка, 2, с.Маліївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19758
сільський клуб, фойє
с.Маліївка
710209 вул.Перемоги, 13, с.Щербинівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19764
фельдшерський пункт, хол
с.Щербинівка
710210 вул.Крупської, 7, с.Крупське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19760
Крупський навчально-виховний комплекс, фойє
с.Крупське
710211 вул.Шевченка, 2, с.Хрущівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19781
школа, спортивна зала
с.Лукашівка, с.Хрущівка
710212 вул.Центральна, 32, с.Нова Дмитрівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19734
будинок культури, обрядова зала
с.Нова Дмитрівка
710213 вул.Незалежності, 1, с.Мелесівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19735
сільський клуб, танцювальна зала
с.Мелесівка
710214 вул.Освіти, 3, с-ще Дібрівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19739
сільський клуб, фойє
с-ще Дібрівка
710215 вул.Гагаріна, 20, с.Підставки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19713
сільська рада, хол
с.Підставки
710216 вул.В’ячеслава Гаги, 21, с.Плешкані, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19714
будинок культури, фойє
с.Плешкані
710217 вул.Шеремета Руслана, 98А, с.Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19723
сільська рада, актова зала
с.Піщане – вул.Гагаріна, вул.Громадська, вул.Зарічна, вул.Кандиби Михайла, вул.Комарова, вул.Міхновського Юрія, вул.Набережна, вул.Підлипівська, вул.Піщанської сотні, вул.Польова, вул.Пушкіна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8–9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19–25, 26–35, 36–37, 38–42А, 55–58, 62, 66, 68, 70; вул.Ранкова, вул.Сковороди, вул.Харини Віктора, вул.Червонохутірська, вул.Чорнобая, вул.Шеремета Руслана: 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100–100В, 102, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Шкільна, вул.Шовковична, пров.Гагаріна, пров.Міхновського Юрія, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Старопоштовий, пров.Шовковичний
710218 вул.Шеремета Руслана, 125А, с.Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19723
будинок культури, фойє
с.Піщане – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Дмитрівська, вул.Зелена, вул.Корзунівська, вул.Коробченка, вул.Костянтівська, вул.Лугова, вул.Нагірна, вул.Новоселівська, вул.Пушкіна: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А, 25А, 35А, 37А, 44–54, 59, 63–65, 67, 69, 75; вул.Старофортечна, вул.Східна, вул.Тичини, вул.Шевченка, вул.Шеремета Руслана: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–87А, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–165; вул.40 Років Перемоги
710219 вул.Коврайська, 90, с.Коврайські Хутори, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19724
фельдшерський пункт, фойє
с.Коврайські Хутори
710220 вул.Шевченка, 64А, с.Подільське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19725
школа, фойє
с.Подільське
710221 вул.Гагаріна, 1, с.Привітне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19744
Привітненський навчально-виховний комплекс, шкільна їдальня
с.Привітне, с-ще Роздол
710222 вул.Шевченка, 16, с.Синьооківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19761
будинок культури, фойє
с.Синьооківка
710223 вул.Соборна, 50, с.Скориківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19730
будинок культури, танцювальна зала
с.Скориківка
710224 вул.Лесі Українки, 7, с.Львівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19728
фельдшерський пункт, фойє
с.Львівка
710225 вул.Нова, 3, с.Софіївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19721
школа, актова зала
с.Софіївка
710226 вул.Центральна, 2, с.Благодатне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19774
Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.П.Берези, вестибюль
с.Благодатне – вул.Ветеранів, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна: 1–15; вул.Гайдара, вул.Г.Берези, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Левка Симиренка, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Михайла Максимовича, вул.Нова, вул.Об’їздна, вул.Озерна, вул.Піщана, вул.Приморська: 1–33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–43А, 45–45А, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57–57А; вул.Слави, вул.Сонячна, вул.с/т Автомобіліст, вул.с/т Нива, вул.ст. Панське, вул.с/т Світанок, вул.ст. Чапаєвка, вул.Тополева, вул.Франка, вул.Шевченка, пл.Свободи, пров.Лісовий, пров.Озерний, пров.Партизанський, пров.Першотравневий, пров.Піщаний, пров.Привітний, пров.Садовий, пров.Сосновий, пров.Тихий
710227 пл.Свободи, 1, с.Благодатне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19774
будинок культури, фойє
с.Благодатне – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 16–109; вул.Героїв Праці, вул.Кільцева, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Наталії Ужвій, вул.Незалежності, вул.Пам’яті, вул.Південна, вул.Приморська: 34–34А, 36, 38–38А, 40–40Б, 42, 44, 46, 48–48А, 50–50А, 52, 54, 56, 58–83; вул.Романенка, вул.Садова, вул.Соборна, вул.с/т Дружба, вул.с/т Екран, вул.с/т Зелений гай, вул.с/т Об’єктив, вул.с/т «Промбудівець», вул.с/т Труд, вул.Філатова, вул.Центральна, пров.Богуша, пров.Гризодубової, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Калиновий, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Полуничний, пров.Польовий, пров.Чкалова, пров.Широкий
710228 вул.Незалежності, 21, с.Шабельники, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19753
школа, фойє
с.Шабельники
710229 вул.Шевченка, 4, с.Нова Гребля, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19752
сільський клуб, актова зала
с.Нова Гребля
710264 вул.Аліменкова, 17, с.Бобриця, Канівський р-н, Черкаська обл., 19014
школа, фойє, 1-й поверх
с.Бобриця
710265 вул.Колгоспна, 19, с.Студенець, Канівський р-н, Черкаська обл., 19066
приміщення фельдшерського пункту, кімната вільна, 1-й поверх
с.Студенець
710267 вул.Центральна, 41, с.Григорівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19010
школа, каб.1, 1-й поверх
с.Григорівка, с.Луковиця, с.Трахтемирів
710268 вул.Князя Святослава, 42, с.Грищинці, Канівський р-н, Черкаська обл., 19015
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Грищинці
710269 вул.Гайдара, 48/1, с.Келеберда, Канівський р-н, Черкаська обл., 19022
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Келеберда
710270 вул.Миру, 1А, с.Козарівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19016
сільська рада, хол, 2-й поверх
с.Козарівка, с.Бересняги, с-ще Орловець
710271 вул.Центральна, 34А, с.Синявка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19054
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Синявка
710272 вул.Садова, 145, с.Кононча, Канівський р-н, Черкаська обл., 19034
школа, фойє, 1-й поверх
с.Кононча
710273 вул.Центральна, 25, с.Гамарня, Канівський р-н, Черкаська обл., 19039
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Гамарня
710275 вул.Донцівська, 1, с.Курилівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19038
сільський клуб, актова зала, 1-й поверх
с.Курилівка
710276 вул.Центральна, 2, с.Ліпляве, Канівський р-н, Черкаська обл., 19020
сільська рада, актова зала, 1-й поверх
с.Ліпляве – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гайдара: 1–56, 58, 60, 62; вул.Канівська, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Смолякова, вул.Трусова, вул.Фоміних, вул.Центральна, вул.Шалімова, вул.Шевченка, вул.Юркевича, пров.Південний
710277 вул.Гайдара, 90, с.Ліпляве, Канівський р-н, Черкаська обл., 19020
школа, хол, 1-й поверх
с.Ліпляве – вул.Гайдара: 57, 59, 61–61А, 63–123; вул.І.Голубця, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Лісова, вул.Малика, вул.Павла Тичини, пров.О.Кошового
710278 вул.Центральна, 19, с.Литвинець, Канівський р-н, Черкаська обл., 19030
школа, хол, 1-й поверх
с.Литвинець
710279 вул.Центральна, 2, с.Ковалі, Канівський р-н, Черкаська обл., 19048
сільський клуб, актова зала, 1-й поверх
с.Ковалі
710286 вул.Асатіані Кітовані, 2А, с.Озерище, Канівський р-н, Черкаська обл., 19021
сільська рада, кімната для виборів, 1-й поверх
с.Озерище
710288 вул.Шевченка, 68, с.Пекарі, Канівський р-н, Черкаська обл., 19025
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Пекарі
710292 вул.Центральна, 65, с.Потапці, Канівський р-н, Черкаська обл., 19013
школа, хол, 1-й поверх
с.Потапці
710293 вул.Молодіжна, 2, с.Лазірці, Канівський р-н, Черкаська обл., 19029
фельдшерський пункт, хол, 1-й поверх
с.Лазірці, с-ще Райок
710294 вул.Л.Українки, 16, с.Пищальники, Канівський р-н, Черкаська обл., 19057
сільський клуб, актова зала, 1-й поверх
с.Пищальники
710295 вул.Максимовича, 10, с.Прохорівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19023
сільський клуб, актова зала, 1-й поверх
с.Прохорівка
710296 вул.Лісова, 13, с.Сушки, Канівський р-н, Черкаська обл., 19024
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Сушки
710297 вул.Колгоспна, 8/1, с.Пшеничники, Канівський р-н, Черкаська обл., 19011
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Пшеничники, с.Бучак, с.Глинча, с.Іваньків, с.Трощин
710304 вул.Ветеранів, 47, с.Тростянець, Канівський р-н, Черкаська обл., 19056
сільський клуб, актова зала, 1-й поверх
с.Тростянець
710305 вул.Миру, 48, с.Хмільна, Канівський р-н, Черкаська обл., 19026
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Хмільна
710306 вул.Шевченка, 239, с.Хутір-Хмільна, Канівський р-н, Черкаська обл., 19069
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Хутір-Хмільна
710307 вул.Лісова, 45, с.Михайлівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19027
адмінбудинок лісництва, актова зала, 1-й поверх
с.Михайлівка
710308 вул.Гора, 1, с.Черниші, Канівський р-н, Черкаська обл., 19018
сільська рада, хол, 1-й поверх
с.Черниші
710309 вул.Канівська, 6, с.Яблунів, Канівський р-н, Черкаська обл., 19032
фельдшерсько-акушерський пункт, хол, 1-й поверх
с.Яблунів
710691 вул.Рябоконя, 75, с.Байбузи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19617
будинок культури, фойє
с.Байбузи, с-ще Закревки
710696 вул.30 років Перемоги, 27, с.Будище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19620
будинок культури, фойє
с.Будище, с.Новоселівка
710697 вул.Шевченка, 2А, с.Лозівок, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19621
сільський клуб с.Лозівок, актовий зал
с.Лозівок, с.Єлизаветівка
710700 вул.Лесі Українки, 22А, с.Геронимівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19601
ДНЗ "Сонечко", спортивний зал
с.Геронимівка – вул.Вернигори, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Геронимівська, вул.Зелена Діброва, вул.Канівська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова Просіка, вул.2 Геронимівська, пров.Лесі Українки, Дахнівське Лісництво, урочище «Альпійське», урочище «Південне», урочище «Тараскова»
710701 вул.Вернигори, 25, с.Геронимівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19601
школа, фойє
с.Геронимівка – вул.Благовісна, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Кулакова, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Лісний Кордон, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.О.Кошового, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Хоменка, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Кулакова, пров.Молодіжний, пров.Хоменка, пров.Чайковського, пров.Шкільний, урочище Лісове
710706 вул.Перемоги, 20, с.Кумейки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19614
будинок культури, актовий зал
с.Кумейки, с.Гута Межиріцька
710709 вул.Спасо-Преображенська, 56В, с.Мошни, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19615
будинок культури, обрядовий зал
с.Мошни – вул.А.Оніщенка, вул.Берегова, вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Дудника, вул.Замедянського, вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Мошнівська, вул.Невського, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рибальська, вул.Різдвяна, вул.Слобідська, вул.Смаглія, вул.Спасо-Преображенська, вул.Супруна, вул.Фестивальна, вул.Шевченка, вул.Широка, пров.Ветеринарний, пров.Г.Савченка, пров.Дружби, пров.Короткий, пров.Миру, Урочище Мошногір’я
710710 вул.Савченка, 39, с.Мошни, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19615
школа, фойє
с.Мошни – вул.Армійська, вул.А.Синчака, вул.Вишнева, вул.Вільшанська, вул.Дробиша, вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Космонавтів, вул.Максима Преснякова, вул.Марченка, вул.Партизанська, вул.П.Оніщенка, вул.Пугачова, вул.Ревчанська, вул.Савченка, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Ткаліча, вул.Травнева, вул.Шаповала, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, пров.Поштовий, спуск Вільшанський
710711 вул.Чигирина, 111, с.Руська Поляна, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19602
ВАТ "РПМК", актовий зал
с.Руська Поляна – вул.Братів Шапранів, вул.Вербна: 12–49; вул.Генерал-майора Момота: 50–97; вул.Героїв Прикордонників, вул.Героїв Чорнобиля: 17–56; вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дмитра Гордійчука, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Злагоди, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Маклакова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Чубинського, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Прапорщика Гречаного, вул.Пушкіна: 51–126; вул.Різдвяна, вул.Сагайдачного, вул.Симоненка, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Черкаська, вул.Чигирина: 64–161/1; вул.Шраменка: 78–172; вул.50-річчя Визволення, вул.62-ї Дивізії
710712 вул.Шраменка, 53, с.Руська Поляна, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19602
будинок культури, фойє
с.Руська Поляна – вул.Березнева, вул.Василя Стуса, вул.Вербна: 1–11; вул.Гагаріна, вул.Генерал-майора Момота: 1/1–49; вул.Героїв Чорнобиля: 1–16/1; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Зоряна, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Матері Гагаріна, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності: 231–253; вул.Піщана, вул.П.Мирного, вул.Пушкіна: 2–50/1; вул.Рильського, вул.Садова, вул.Святоіллінська, вул.Симиренка, вул.Старшини Єпіфанова, вул.Сухомлинського, вул.Чехова, вул.Чигирина: 3–61; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шраменка: 1–77; вул.50 років Перемоги
710713 вул.В’ячеслава Чорновола, 39, с.Руська Поляна, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19602
початкова школа, фойє
с.Руська Поляна – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вані Босенка, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гончара, вул.Гуляєва, вул.Дейнеки, вул.Клюєва, вул.Корнійчука, вул.Лісова, вул.Майора Вінніченка, вул.Майора Зайцева, вул.Майора Петріва, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–227; вул.Пальохи, вул.Пилипа Орлика, вул.Святотроїцька, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Тараскова, вул.Тичини, вул.Тургенєва, вул.Урожайна, вул.Хутірська, вул.Яблунева, вул.40-річчя Перемоги, Лісова, дитячий санаторій
710716 вул.Партизанська, 9, с.Свидівок, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19622
будинок культури, глядацький зал
с.Свидівок
710717 вул.Польова, 30, с-ще Сокирна, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19624
фельшерський пункт, кабінет №30
с-ще Сокирна
710718 вул.Шевченка, 45А, с.Софіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19610
будинок культури, фойє
с.Софіївка, с.Станіславчик
710719 вул.Черкаська, 62, с.Шелепухи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19661
клуб, актовий зал
с.Шелепухи
710722 вул.Шевченка, 121, с.Тубільці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19611
школа, актовий зал
с.Тубільці
710723 вул.Криворучка, 22, с.Березняки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19612
сільський клуб, актовий зал
с.Березняки
710724 вул.Черкаська, 26А, с.Первомайське, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19613
сільський клуб, актовий зал
с.Первомайське
710725 вул.Татояна, 59А, с.Хрещатик, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19608
сільський клуб, актовий зал
с.Хрещатик
710735 вул.Шевченка, 2, с.Яснозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19616
будинок культури, обрядовий зал
с.Яснозір’я – вул.Бесарабська, вул.Гайдара, вул.Героя Небилиці, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Небилиці Василя, вул.Острівна, вул.Павлюка, вул.Пушкіна, вул.Різдв’яна, вул.Святкова, вул.Спартака, вул.Тараненка, вул.Франка, вул.Центральна: 1–116; вул.Черкаська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Зоряний, пров.Крилова, пров.Матросова, пров.Острівний, пров.Спартака, пров.Суворова, пров.Чкалова, пров.Чорновола
710736 вул.Центральна, 69, с.Яснозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19616
школа, фойє
с.Яснозір’я – вул.Берегова, вул.Благовісна, вул.Великодна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Заозерянська, вул.Зелена, вул.Івана Сльоти, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Параненська, вул.Першотравнева, вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Симиренка, вул.Соснова, вул.Старобірська, вул.Центральна: 117–190; пров.Весняний, пров.Івана Сльоти, пров.Комарова
710876 вул.Шевченка, 33, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
Золотоніський професійний ліцей, актова зала, 2-й поверх
м.Золотоноша – вул.Богодухівська, вул.Весняна, вул.Галини Лисенко, вул.Грибоєдова, вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.Луї Пастера, вул.Можайського, вул.Никифора Борисяка, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Сонячна, вул.Шевченка: 2–19, 21, 23–27, 29–29 к.1, 33–33 к.1, 35; вул.Шмідта, пров.Богодухівський, пров.Торфяний, с.Згар
710877 вул.Шевченка, 18, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
міський центр дозвілля молоді, урочиста зала
м.Золотоноша – вул.Благовіщенська: 176, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196–196 к.2, 243–257; вул.Братів Тимківських, вул.Гоголя: 32, 34, 36, 42–103; вул.Євгена Півня, вул.Замкова, вул.Михайла Пономаренка, вул.Сагайдачного, вул.Струнківська: 1–23, 25, 27, 29–29 к.1, 31 к.А; вул.Тюліна, вул.Шевченка: 20–20 к.А, 22, 28, 30–32, 34, 43–49, 51, 53, 55, 61, 63–63 к.2, 67, 69, 71, 73–95, 103, 107, 109; пров.Петра Сагайдачного, пров.2-й Гоголя
710878 вул.Гоголя, 7, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
школа №3, хол
м.Золотоноша – вул.Водопійна, вул.Гоголя: 2–31, 33–33 к.1, 35–35 к.2, 39; вул.Колективна, вул.Миколаївська, вул.Невського, вул.Перова, вул.Рєпіна, вул.Соборна, вул.Сосюри, вул.Старобазарна, вул.Струнківська: 24, 26, 28, 30, 32–109; вул.Струнківська Набережна, вул.Східна, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 50–50 к.51, 52–52 к.А, 54, 56, 62–62 к.В, 64, 68, 70, 72, 113–115 к.4, 125, 129–129 к.Б, 131, 133, 137, 141, 143, 147–147 к.А, 149–151, 153, 157; пров.Чкалова, пров.1-й Гоголя
710879 вул.Гришківка, 23, с-ще Гришківка, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19717
міський клуб (мікрорайон Гришківка), концертна зала
с-ще Гришківка, с-ще Ярки
710880 вул.Баха, 57, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
школа №5, коридор, 1-й поверх
м.Золотоноша – бульв.Баха, вул.Антипівська, вул.Бакаївська, вул.Барабашівська, вул.Баха: 59–240; вул.Валентина Чурути, вул.Василя Симоненка, вул.Достоєвського, вул.Заслонова, вул.І.Шамо, вул.К.Полатайло, вул.Лесі Українки, вул.Менделєєва, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Ново-Бахівська, вул.Паркова, вул.Північна, вул.Підгірна, вул.Санаторна, вул.Степана Разіна, вул.Тиха, вул.Франка, вул.Шевцової, вул.Шолохова, вул.50-річчя Перемоги, пров.Баумана, пров.Катерини Полатайло, пров.Коцюбинського, пров.Ново-Польовий, пров.Утьосова, пров.1-й Підгірний, пров.1-й Троїцький, пров.2-й Троїцький, проїзд Польовий
710881 вул.Садовий проїзд, 1, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
гуртожиток технікуму ветмедицини, читальна зала бібліотеки
м.Золотоноша – вул.Баха: 1–56; вул.Благовіщенська: 1–1 к.А, 5, 9–13, 15–15 к.А; вул.Домантовича, вул.Зоряна, вул.Лікарняна, вул.Незалежності: 45, 51–51 к.1, 57, 59–59 к.2; вул.Нова, вул.Новоселівська: 2–2 к.А; вул.Обухова: 2–10, 12; вул.Пирятинська, вул.Садовий проїзд, вул.Семенівська: 4–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Толстого, вул.Троїцька: 4, 6, 8, 10–10 к.1, 12, 14–16, 18, 20–20 к.А, 22–54; вул.Черкаська: 3–11; вул.Шевченка: 161, 163, 173; вул.Шкільна, пров.Ново-Бахівський, пров.1-й Лікарняний, пров.1-й Новий, пров.2-й Лікарняний, пров.2-й Новий
710882 вул.Обухова, 48, корп.Б, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
Черкаський навчальний центр, хол
м.Золотоноша – вул.Анатолія Пашкевича, вул.Гайдамаки, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Гонти, вул.Горького, вул.Залізняка, вул.Івана Богуна, вул.Ісаака Болеславського, вул.Козацька, вул.Красногірська, вул.Курчатова, вул.Лермонтова, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Злобинця, вул.Монастирська, вул.Нафтобазівська, вул.Неверовського, вул.Обухова: 11, 13–72; вул.Переяславська, вул.Семенівська: 19–19 к.А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–84 к.А; вул.Сергія Шелухіна, вул.Симона Тодорського, вул.Танкістів, вул.Тичини, вул.Троїцька: 1–3, 5, 7–7 к.1, 9, 11, 13, 17, 19, 21; вул.Черняховського, вул.Шевченка: 98; вул.Шота Руставелі, пров.Земський, пров.Ломоносова, пров.Максима Харченка, пров.Монастирський, пров.Ново-Червоний, пров.1-й Шота Руставелі, пров.2-й Шота Руставелі
710883 проїзд Театральний, 14, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
районний будинок культури, хол
м.Золотоноша – вул.Богдана Хмельницького, вул.Заводська, вул.Запорізька: 2–17; вул.Іподромна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24, 26; вул.Леонтовича, вул.М.Грушевського: 4–4 к.А, 6, 8–8 к.А, 10; вул.Незалежності: 46–50, 52–56, 58, 60–101; вул.Сливи: 22, 24, 26–26 к.Б, 28–37; вул.Шевченка: 100–102, 104–106, 108, 110–112 к.А, 116–122, 126–128, 130–130 к.А, 132, 134–136, 140, 142, 144, 148, 152, 154–156, 162, 164–172, 174–247 к.А;
710884 вул.Черкаська, 54, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
гімназія ім. С.Д.Скляренка, хол
м.Золотоноша – вул.Вільхівська, вул.Гагаріна: 26, 28–73; вул.Гайдара, вул.Гулака-Артемовського, вул.Жашківська, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Новоселівська: 63–105; вул.Олега Кошового, вул.Олелька Островського, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Ринкова: 28, 32, 34, 36, 38; вул.Садовського, вул.Скляренка, вул.Суворова, вул.Тулікова, вул.Уляни Громової, вул.Холоднівська, вул.Черкаська: 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58 к.А, 60, 71–177; вул.23-го Вересня: 1–44, 46, 48, 50–50 к.2, 52, 54, 56–58; пров.Зелений, пров.Мелесівський, пров.Піонерський, пров.1-й Скляренка, пров.1-й Суворова, пров.1-й 23-го Вересня
710885 вул.Черкаська, 12, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
спеціалізована школа №1, хол
м.Золотоноша – вул.Бараннікова, вул.Благовіщенська: 4, 6–6 к.А, 14, 16–58, 60, 62; вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гагаріна: 1–25, 27; вул.Запорізька: 18–37; вул.Іподромна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27–40; вул.Канівська, вул.Котляревського, вул.Максимовича, вул.М.Грушевського: 5, 7, 9, 11–39; вул.Назара Крупки, вул.Незалежності: 1–43; вул.Ніколаєва, вул.Новоселівська: 4–59; вул.Ринкова: 2–4, 6, 8, 10, 12–12 к.А, 14, 16–16 к.А, 18–24; вул.Саксаганського, вул.Січова, вул.Сливи: 1–21, 23, 25, 27; вул.Спартаківська, вул.Спортивна, вул.Терещенка, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Черкаська: 12–37 к.А, 39, 41, 43–43 к.А, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59–59 к.1, 61–69; вул.Якова Костюковського, пров.Іподромний, пров.Шефський, пров.1-й Іподромний, пров.1-й Спартаківський, пров.2-й Спартаківський, проїзд Театральний
710886 вул.Шепелівська, 14, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
дитяча дошкільна установа "Веселка", хол
м.Золотоноша – вул.Абрикосова, вул.Варвари Корж, вул.Вороновича, вул.Джеджелія, вул.Дібрівська, вул.Дружби, вул.Карбишева, вул.К.Думитрашка, вул.Київська, вул.Коробкова, вул.Корольова, вул.Куниці, вул.Курченко, вул.Кутузова, вул.Луки Кримського, вул.Малиновського, вул.Миколи Негоди: 25–25 к.1, 27–53; вул.Наталії Ужвій, вул.Нахімова, вул.Невмиваки, вул.О.Савицького, вул.Осіння, вул.Піддубного: 5–5 к.А, 7–69; вул.Ринкова: 33, 35, 37, 39–108; вул.Сковороди, вул.Урожайна, вул.Ушакова, вул.Чехова, вул.Шепелівська, вул.Яблунева, вул.23-го Вересня: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 60–171; пров.Ясиневий, пров.2-й 23-го Вересня
710887 вул.Благовіщенська, 96, корп.А, м.Золотоноша, Черкаська обл., 19702
школа №6, хол
м.Золотоноша – вул.Благовіщенська: 59, 61, 63–175, 177–179 к.1, 181–183 к.Ж, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–241; вул.Богунського, вул.Воїнів-миротворців, вул.Заплавна, вул.Зозулівська, вул.Карпенка-Карого, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Кропивницького, вул.Миколи Негоди: 3–24, 26–26 к.Б; вул.Мічуріна, вул.Нагірна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Низова, вул.Олександра Навроцького, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Пилипа Орлика, вул.Піддубного: 1 к.А–4, 6; вул.Пушкіна, вул.Ринкова: 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25–27 к.А, 29 к.А; вул.Старицького, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Чумацька, пров.Нагірний, пров.Сорочинський, пров.Трудовий, пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Луговий, пров.1-й Низовий, пров.1-й Трудовий, пров.2-й Луговий, пров.2-й Низовий, проїзд Трудовий
710888 вул.Шевченка, 83, м.Канів, Черкаська обл., 19000
школа №6, коридор
м.Канів – вул.Бесарабія, вул.Галайди, вул.Героїв Дніпра: 37–49; вул.Дніпровська, вул.Ісковщина, вул.Монастирок, вул.Надєждіна, вул.Роденська, вул.Сошенка, вул.Честахівського, вул.Чорноморця, вул.Шевченка: 70–108; пров.Гнилосирова, пров.Гулака-Артемовського
710889 вул.Шевченка, 47, м.Канів, Черкаська обл., 19000
бібліотека, хол
м.Канів – вул.Героїв Дніпра: 29–35; вул.Котова, вул.Маршала Рибалка: 2; вул.Памфила Юркевича, вул.Сельце, вул.Цегельня, вул.Шевченка: 47–47А; пров.Котова
710890 вул.Дніпробудівська, 2, м.Канів, Черкаська обл., 19000
школа №4, актовий зал
м.Канів – вул.Героїв Дніпра: 3–27; вул.Дніпробудівська, вул.Золотів Яр, вул.Маршала Рибалка: 1–1 к.А; вул.Шевченка: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–46, 48–69А; вул.Ядловського
710892 вул.Кошового, 3, м.Канів, Черкаська обл., 19000
міський виконавчий комітет, сесійна зала будинку рад
м.Канів – вул.Варавви, вул.Героїв Дніпра: 1; вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Набережна 1-лінія, вул.Набережна 2-лінія, вул.Набережна 3-лінія, вул.Підмосковка, вул.Шевченка: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.206 Дивізії: 4–8;
710893 вул.Кошового, 1, м.Канів, Черкаська обл., 19000
кінотеатр, хол
м.Канів – вул.Боєнка, вул.Дунаєцька, вул.Енергетиків: 4–14; вул.Завойка, вул.Захарченка, вул.Комарова, вул.Корчаки, вул.Малика, вул.Підкови, вул.Підстінок, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Торгова, вул.206 Дивізії: 10–24;
710894 вул.Юрія Іллєнка, 28, м.Канів, Черкаська обл., 19000
Канівське училище культури і мистецтв обласної ради, столова
м.Канів – вул.Бузницького, вул.Вишнева, вул.Ворошилова, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Голубця, вул.Донця, вул.Зазірного, вул.Канівська, вул.Київська, вул.Князя Святослава, вул.Кобзарева, вул.Лісова, вул.Марка Вовчка, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Потужнього, вул.Святого Макарія Канівського, вул.Соснова, вул.Червоний яр, вул.Черкаська, вул.Чупилки, вул.Юрія Іллєнка, вул.Яблунівська
710895 вул.1 Травня, 76, м.Канів, Черкаська обл., 19000
школа №1, коридор
м.Канів – вул.Андрієвського, вул.Білінського, вул.Гагаріна, вул.Головатого, вул.Горького, вул.Єсеніна, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кублицький яр, вул.Ломаки, вул.Маяковського, вул.Рильського, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Українки, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.Швачки, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, пров.Грицика, пров.Жмаченка, пров.Матросова, пров.Маяковського, пров.Смолятича, пров.Шкільний
710896 вул.Енергетиків, 22, м.Канів, Черкаська обл., 19000
гуртожиток, актовий зал
м.Канів – вул.Енергетиків: 18–72, 75, 77–81, 83–133, 189; вул.Успенська
710898 вул.Енергетиків, 143, м.Канів, Черкаська обл., 19000
Державний навчальний заклад"Канівське вище професійне училище"(ліва сторона), хол
м.Канів – вул.Берестовецький яр, вул.Біляшівського, вул.Богдана Ступки: 1–68; вул.Гончара, вул.Довженка, вул.Енергетиків: 170–186, 227–239; вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Михайла Максимовича: 1–55Б; вул.Різниченка, вул.Чкалова, пров.Берестовецький Яр, пров.Хоткевича
710899 вул.Енергетиків, 143, м.Канів, Черкаська обл., 19000
Державний навчальний заклад"Канівське вище професійне училище"(права сторона), хол
м.Канів – вул.Богдана Ступки: 69–117; вул.Варинського, вул.Вишневецького, вул.Героїв Бронепоїзда, вул.Дашкевича, вул.Енергетиків: 74, 76, 82, 135–164, 188–188А, 200–209 к.А, 241–257; вул.Зарубська, вул.Кобця, вул.Корольова, вул.Костенка, вул.Михайла Максимовича: 57–138; вул.Незалежності, вул.Нечуя-Левицького, вул.Новоселиця, вул.Підоплічка, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Тургенєва, пров.Журби, пров.Іщенка, пров.Нені
710900 вул.Пилипенка, 14, м.Канів, Черкаська обл., 19000
школа №3, коридор
м.Канів – вул.Андрія Лівицького, вул.Буніна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Михайла Дорошенка, вул.Десантників, вул.Дружби Народів, вул.Заводська, вул.Івановського, вул.Колгоспна, вул.Культури, вул.Лисенка, вул.Ліскова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Павла Гарячого, вул.Перемоги, вул.Пилипенка, вул.Приймака, вул.Скляренка, вул.Старицького, вул.Степанова, вул.Татарченка, вул.Ткаченка, вул.Трахтомирівська, вул.Урожайна, вул.Церетелі, вул.8 Березня, пров.Буваліна, пров.Дудки
710901 вул.Успенська, 15, м.Канів, Черкаська обл., 19000
Канівська центральна районна лікарня
Канівська центральна районна лікарня
711030 вул.Карбишева, 5, м.Черкаси, Черкаська обл., 18035
школа №29, фойє
м.Черкаси – вул.Бігуча, вул.Братів Савченків: 2, 4; вул.Генерала Коротєєва, вул.Генерала Рибалка, вул.Глібова, вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Землевпорядна, вул.Зоряна, вул.Ігоря Бойка, вул.Калинова, вул.Канівська, вул.Карбишева: 6–6А, 8, 20; вул.Мальовнича, вул.Набережна: 1–48/1; вул.Поліська, вул.Свидівоцька, вул.Сержанта Волкова: 1–11, 13, 15, 17, 23–23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51/1, 53–53/1, 55, 57, 59, 63–63/2, 65, 67–67/1, 69, 71, 73, 75–75А; вул.Сонячна, вул.Ярмаркова, вул.2-го Українського фронту: 1–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67/1, 69, 71, 73–73/1, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95–95/1, 97, 99; пров.Івана Піддубного, пров.Спортивний, пров.Тихий, Дачний кооператив «Береговий»
711031 вул.Карбишева, 5, м.Черкаси, Черкаська обл., 18035
школа №29, фойє
м.Черкаси – вул.Бориса Захарченка, вул.Братів Савченків: 1–1/1, 3, 5–7; вул.Василицька, вул.Дахнівська Січ, вул.Карбишева: 1–5/1, 7, 9–17, 21–21А; вул.Лісництво, вул.Лісницька, вул.Михайла Максимовича, вул.Мошногірська, вул.Набережна: 49–166; вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Павла Тичини, вул.Підгірна, вул.Пластунівська, вул.Праслов’янська, вул.Сержанта Волкова: 12, 14–14А, 16, 18–20, 24, 26, 28–30, 32–32/1, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–52/1, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–271; вул.Спиридона Кириченка, вул.Чумацька, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-го Українського фронту: 46–46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–60/1, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–179; вул.38-ї Армії, пров.Гайдамацький, пров.Звенигородський, пров.Рильського
711032 вул.Олексія Панченка, 15, м.Черкаси, Черкаська обл., 18034
гуртожиток Черкаського професійного ліцею, фойє
м.Черкаси – вул.Абрикосова, вул.Академіка Сергія Єфремова, вул.Архітектора Городецького, вул.Вишнева, вул.Галини Буркацької, вул.Грибна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Кулика, вул.Композитора Миколи Лисенка, вул.Михайла Старицького, вул.Олексія Панченка: 13/1–19/1; вул.Онопрієнка, вул.Пахарів Хутір, вул.Яблунева
711033 вул.Онопрієнка, 4, м.Черкаси, Черкаська обл., 18034
Черкаський професійний автодорожній ліцей, фойє
м.Черкаси – вул.Генерала Момота: 1–11;
711034 вул.Смаглія, 6, м.Черкаси, Черкаська обл., 18034
Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка, фойє
м.Черкаси – вул.Генерала Момота: 13–17/1; вул.Олексія Панченка: 3–11; вул.Смаглія
711035 вул.Золотоніська, 2, м.Черкаси, Черкаська обл., 18009
КНП "Друга міська лікарня відновного лікування", адміністративний корпус
м.Черкаси – вул.Геронимівська, вул.Грузиненка, вул.Дахнівська: 1–30, 57–61/3, 63–81; вул.Золотоніська, вул.Менделєєва: 1–8А/3, 14–43; вул.Мечникова, вул.Соснівська, вул.Тургенєва, вул.Ціолковського
711036 вул.Менделєєва, 11, м.Черкаси, Черкаська обл., 18009
Комунальний заклад "Черкаський геріатричний пансіонат" Черкаської обласної ради, фойє
м.Черкаси – вул.Менделєєва: 11;
711037 вул.Дахнівська, 32, м.Черкаси, Черкаська обл., 18009
КНП "Перший Черкаський міський центр первинної медико санітарної допомоги", фойє
м.Черкаси – бульв.Шевченка: 1, 2, 4, 4А, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24А, 26, 28, 28/1, 30, 32, 32/2, 34, 34А, 36, 36А, 36/1, 38, 38/1, 40, 40-40/1, 42, 42/1, 44; вул.Андрія Терещенка: 1–3, 5, 7, 9, 11; вул.Героїв Чорнобиля: 2–2/1, 4, 6, 8/1–10, 12, 14–16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44–46/2, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Гоголя: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37, 39, 41; вул.Дахнівська: 38–50/4, 62; вул.Кавказька: 1–14, 16, 18–20; вул.Курортна, вул.Максима Кривоноса: 2–2А, 4; вул.Можайського: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59/17; вул.Пальохи, пров.Ломоносова: 1–43; пров.Медичний, пров.Ольги Павловської, пров.Судноремонтний
711038 вул.Добровольчих батальйонів, 13, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
школа №7, фойє
м.Черкаси – вул.Благовісна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 16, 17; вул.Василини: 1–51/2; вул.Героїв Чорнобиля: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70/1, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 90–90/1, 92, 94–96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 120–120/2, 122–122/1; вул.Гоголя: 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38; вул.Добровольчих батальйонів: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–52/1, 54, 56–56/1, 58, 60, 62; вул.Івана Гонти: 7–7/1, 11, 17, 19, 21–21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57–57/1, 59–61/2, 65, 67; вул.Кібенка, вул.Лісова, вул.Лісова просіка, вул.Можайського: 50–50/5Б, 52, 54, 56–56/3, 58, 62–113; вул.Надпільна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Правика, вул.Раїси Кириченко: 1–20, 23, 25; пров.Андрія Химка: 1–21; пров.Братів Яхненків, пров.Можайського, пров.Окружний, пров.Олега Кошового
711068 бульв.Шевченка, 79, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, фойє
м.Черкаси – вул.Весела, вул.Героїв Чорнобиля: 1–1/2, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 23, 25, 27; вул.Гетьмана Косинського, вул.Кавказька: 15, 17, 21–121, 123, 127, 129–131, 133, 135, 137, 139–139/1, 141; вул.Крилова: 1–41, 51; вул.Максима Кривоноса: 1А–1Б, 3, 5–62; вул.Університетська: 2, 4, 6, 8–8/1, 10, 12, 14; вул.Хрещатик: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 45/2, 47, 49, 51, 53, 55, 63, 65, 89; пров.Дачний, пров.Молдавський, пров.Поштовий, пров.Рибальський, пров.Суботівський, узвіз Івана Франка: 8–18;
711069 вул.Гоголя, 123, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
школа №6, мала спортивна зала
м.Черкаси – бульв.Шевченка: 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 17, 17А, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49/2, 50, 50/1, 51, 51/1, 52, 52/1, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/2, 72, 74, 75, 76, 77, 77А, 77/1, 78, 80, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 116/1, 118, 120, 122, 122/1, 126, 132; вул.Андрія Терещенка: 4, 6, 8, 10, 12–49; вул.Героїв Чорнобиля: 29–29/1, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43–43/1, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Гоголя: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 73/2, 75, 75/2, 77, 79, 81, 87, 89, 91, 93, 93/1, 95, 97, 99, 103, 105, 111, 111/1, 113, 113/2, 115, 117, 119, 119/1, 125, 127, 129; вул.Івана Франка: 66–68; вул.Казбетська: 1–31; вул.Крилова: 42–50, 52–75; вул.Університетська: 26–36, 38–42; вул.Хрещатик: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/2, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 46, 48, 48/1, 50, 52, 58, 60, 62, 64; пров.Ломоносова: 46–122;
711070 вул.Університетська, 62А, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
школа №19, спортивна зала
м.Черкаси – вул.Василини: 55–216; вул.Героїв Чорнобиля: 97, 99–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123–133; вул.Добровольчих батальйонів: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–134, 136, 138–138/1, 140, 142–142/2, 144–144/1, 146–146/1, 148, 150–152/1, 154, 156, 158, 160–162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–184, 186–202; вул.Івана Гонти: 2–4, 8–10, 12–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 64–64/2, 66, 68–183; вул.Івана Франка: 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–149; вул.Казбетська: 65, 67, 69–117; вул.Крилова: 102, 106–149; вул.Михайла Грушевського: 172–232; вул.Надпільна: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 100, 104, 106, 108, 110, 110А, 112, 114, 116, 116/2, 118, 118/1, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 154/1, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Пушкіна: 172–172/1, 174, 176–176/2, 178, 180, 182–182/2, 184, 186–186/1, 188, 205–221/3; вул.Раїси Кириченко: 22, 24, 26–114; вул.Університетська: 69–104; пров.Андрія Химка: 22–38; пров.Кузьми Скрябіна, пров.Серафимовича, пров.1-й Одеський, пров.2-й Одеський
711071 вул.Університетська, 62А, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
школа №19, їдальня
м.Черкаси – вул.Благовісна: 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 59/3, 61, 63, 65, 67, 69, 69/2, 71, 72, 73, 73А, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107; вул.Героїв Чорнобиля: 67, 69, 71–71А, 73–73/2, 75, 77, 79–79А, 81, 85, 87–89, 91, 93–93/1; вул.Гоголя: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 64/1, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/2, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 132А, 132/2; вул.Івана Франка: 70, 72–78/1, 80, 82–82А, 86, 88–88/2, 90, 92–92А, 96–96/2, 98, 100, 102, 104–104/1; вул.Казбетська: 32–64/89, 66, 68; вул.Косинська корчма, вул.Крилова: 78–101, 103; вул.Надпільна: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/2, 107, 109, 109/1, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 147А, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 165/1, 167, 169, 171, 175, 175/1, 177, 177/1, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 205А, 205/1, 207, 209, 211, 211/1, 213; вул.Університетська: 37/1, 43–68/1; пров.Крилова, пров.Курортний, пров.Лермонтова
711072 вул.Гоголя, 123, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
школа №6, спортивна зала
м.Черкаси – бульв.Шевченка: 148, 150, 150/1, 150/2, 156, 162, 168, 172, 172/2, 174; вул.Благовісна: 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125/1, 126, 126/2, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 141, 141/2, 143, 145, 147, 149, 151, 151А, 153, 153/1, 155, 157, 159; вул.Гоголя: 136, 137, 138, 138/2, 140, 140/1, 142, 142/1, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 157, 158, 158/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 186/1, 188; вул.Добровольчих батальйонів: 135, 137–137/1, 139–139/2, 141, 143, 145, 147, 149–149/1, 153, 155, 157, 159, 163, 165–165А, 167–167/2, 169, 171, 173, 175, 185; вул.Івана Франка: 63, 71–71/1, 79, 81–81А, 83–85/1, 87–87/1, 89, 91, 93–95, 97–97/2, 99, 101, 103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Михайла Грушевського: 100–170; вул.Надпільна: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180/1, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 204, 217, 219, 221, 223, 223/3, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237; вул.Пушкіна: 59–59/1, 61–63/5, 65, 67, 69, 81–171, 173, 175–175/2, 177, 179–179/2, 181, 183, 185, 187, 189–201; пров.Павлова, пров.Пушкіна, пров.Тобілевича
711073 бульв.Шевченка, 79, м.Черкаси, Черкаська обл., 18031
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, фойє
м.Черкаси – бульв.Шевченка: 81, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 111, 127, 127/3, 127/4, 129, 135; вул.Гагаріна: 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 14/1, 16, 22, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 32, 34; вул.Івана Франка: 1–51; вул.Кавказька: 122, 124–126, 128, 132–132/1, 134, 136, 138, 140, 143–226/2, 228; вул.Михайла Грушевського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30/1, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48–50, 52–54, 56, 60, 62–64/2, 66–66/2, 68, 70, 72, 74, 82–86, 92; вул.Пушкіна: 1–56, 60, 64–64/2, 66, 68–68/2, 70–76; вул.Університетська: 1, 3–3/1, 5–5/1, 7–7/1, 9–9/1, 11, 13, 15; вул.Хрещатик: 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 90, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 102А, 104, 105, 106, 106/2, 107, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 127/2, 128, 129, 130, 131, 131/1, 141, 141/1, 145, 147, 147/1, 147/2, 149, 150, 151, 152, 152/2, 152/3, 153, 155, 157, 159, 159/1, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 175/1, 175/2; пров.Зв’язківців, пров.Маяковського, пров.Судовий, пров.Тодося Осьмачки, узвіз Білоцерківський, узвіз Дачний, узвіз Івана Франка: 1–5; узвіз Пушкіна