Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 39

Дільниць - 156

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120035 вул.Партизанська, 97, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
Райавтодор, актова зала, 1-й поверх
смт Васильківка – вул.Абрикосова: 3–116, 123; вул.Бабича: 1–93, 95, 97, 99, 101; вул.Березнева, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Курганна, вул.Нагорна, вул.Партизанська: 1А–113; вул.Першотравнева: 1–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137–149; вул.Сагайдачного, вул.Северна, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Юрія Гагаріна, пров.Вокзальний, пров.Горіховий, пров.Дорожній, пров.Парниковий, пров.Річний, пров.Тихий, с.Петриківка, с-ще Правда
120036 вул.Першотравнева, 197, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
районний будинок культури, фойє
смт Васильківка – вул.Абрикосова: 118–122, 124–279, 281; вул.Бабича: 94, 96–96А, 98, 100, 102–189; вул.Геся: 1–30, 41–43, 47; вул.Історична, вул.Михайлівська: 1–48, 50; вул.Набережна, вул.Партизанська: 116–220; вул.Першотравнева: 116, 118, 120, 122, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136, 150–237, 239, 243, 247, 249, 251, 253, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273, 277, 279, 283–283А, 285А, 287–291; вул.Польова: 1В–34; вул.Привокзальна: 1–52, 56, 58; вул.Спортивна: 2–31; пров.Партизанський, пров.Першотравневий, пров.Тупіковий
120037 вул.Соборна, 25, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
навчально-виховний комплекс №1, фойє, 1-й поверх
смт Васильківка – вул.Больнична, вул.Бондаренка, вул.Восточна, вул.Геся: 40, 46, 48–103А; вул.Дружби, вул.Залізна, вул.Зелена, вул.Л. Українки: 1–55, 61, 63, 65–77; вул.Миру, вул.Михайлівська: 49, 51–78; вул.Мічуріна: 1–66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 84–88, 90, 94, 96; вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–21; вул.Осіння, вул.Польова: 40–80; вул.Привокзальна: 55, 57, 63–120; вул.Різдвяна: 1–27, 29, 31–33, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Святовознесенська: 1–89; вул.Соборна: 1–140, 144, 146, 148А; вул.Спортивна: 32–54; вул.Цвіточна, вул.Чкалова, пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Польовий, пров.Сонячний
120038 вул.Соборна, 250, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
селищний будинок культури, фойє
смт Васильківка – вул.Абрикосова: 280, 282–316; вул.Будівельників: 1–12; вул.Кирпична, вул.Колота: 2, 4, 6–46; вул.Литвина: 1–9, 11, 13, 15–17, 21А–33; вул.Лугова, вул.Мічуріна: 67, 69, 71, 73, 75–79А, 81–81А, 83, 89, 91–93, 95, 97–267; вул.Народна: 6, 8, 10–39; вул.Незалежності: 24–139; вул.Озерна, вул.Партизанська: 221–287; вул.Першотравнева: 238, 240–242, 244–246, 248, 250, 252, 254–256, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274–276, 278, 280–282, 284, 286, 295–311; вул.Пісчана, вул.Робітнича, вул.Садова: 16, 19–51; вул.Святовознесенська: 90–248; вул.Соборна: 141–143, 145, 147, 149–393; вул.Українська: 7–20; пров.Южний, с.Вовчанське
120039 вул.Будівельників, 58, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
ВАТ "Райагробуд", зала засідань
смт Васильківка – вул.Будівельників: 13–139; вул.Весела, вул.Гаркуші, вул.Колота: 1, 2А, 5; вул.Л. Українки: 58–60, 62–62А, 64, 81–91; вул.Левенця Ю., вул.Литвина: 10, 12, 14, 18–20, 34; вул.Мостова, вул.Народна: 1–5, 7, 9; вул.Нова, вул.Патріотів, вул.Різдвяна: 28, 30, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48–103; вул.Садова: 1–15, 17; вул.Степова, вул.Українська: 25–38; пров.Лісний, пров.Щастя, с.Бондареве
120040 вул.Центральна, 38, с.Манвелівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52605
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Зоря, с.Іванівка, с.Красне, с.Манвелівка, с.Улянівка
120041 вул.Нова, 2, смт Письменне, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52630
школа, фойє, 1-й поверх
смт Письменне, с.Возвратне, с.Воронізьке, с.Дібрівка, с.Зелений Гай(Васильківська селищна громада), с.Іванівське, с.Луб’янці, с.Новоіванівка, с.Солонці, с.Шевченківське
120042 вул.Шкільна, 2, с.Вербівське, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52632
школа, фойє
с.Вербівське, с.Тихе, с.Рубанівське
120043 вул.Заводська, 2, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
пункт технічного огляду, навчальний кабінет
смт Чаплине – вул.Братська, вул.Весняна, вул.Вокзальна, вул.Дарвіна, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Задорожнього, вул.М.Горького, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Середня, вул.Славна, вул.Сонячна, вул.Стовпова, вул.Східна, вул.Футбольна, пров.Братський, пров.Миру, пров.Окопний, пров.Славний, пров.Футбольний
120044 вул.Шевченка, 7, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
локомотивне депо, червоний куток
смт Чаплине – вул.Вишнева, вул.Зоряна, вул.Межова, вул.Надії, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шмідта
120045 вул.Залізнична, 9, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
клуб залізничників, фойє
смт Чаплине – вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Крамнична, вул.Культурна, вул.Лікарняна, вул.Л.Українки, вул.Осіння, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Упорна, вул.Центральна, вул.1-го Травня, вул.9-го Січня, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Зоряний, пров.Культурний, пров.Партизанський, пров.Північний
120046 вул.Калинова, 42, с.Журавлинка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
сільський клуб, зала
с.Журавлинка, с.Касаєве, с.Петрикове, с.Рівне
120047 вул.Шевченка, 16, с.Богданівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52612
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Богданівка, с.Колоно-Миколаївка, с.Нововасильківка
120048 вул.Сонячна, 2А, с.Катеринівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52613
сільський клуб, фойє
с.Катеринівка, с.Бабакове
120049 вул.Центральна, 28, с.Великоолександрівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52610
будинок культури, к.1
с.Великоолександрівка, с.Первомайське, с.Преображенське
120050 вул.Центральна, 8Г, с.Воскресенівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52611
сільський клуб, фойє
с.Воскресенівка, с.Нововоскресенівка
120051 вул.Миру, 5А, с.Григорівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52660
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Григорівка
120052 вул.Центральна, 41, с.Дебальцеве, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52661
будинок культури, зала
с.Дебальцеве, с.Веселий Кут, с.Лугове, с.Новотерсянське, с.Охотниче, с.Перевальське, с.Пришиб
120053 вул.Центральна, 44, с.Добровілля, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52620
школа, вестибюль
с.Добровілля, с.Лиса Балка, с.Очеретувате
120054 вул.Квіткова, 3, с.Гришаї, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52621
дитячий садок, к.3
с.Бровки, с.Гришаї
120055 вул.Шкільна, 4, с.Зелений Гай, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52652
школа, фойє
с.Зелений Гай(Миколаївська сільська громада), с.Довге(Миколаївська сільська громада), с.Копані, с.Крутеньке, с.Новоандріївка, с.Таранове, с.Хвилі
120056 вул.Центральна, 5, с.Миколаївка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52622
будинок культури, фойє
с.Миколаївка, с.Дачне, с.Зелена Роща
120057 вул.Центральна, 49, с.Дубовики, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52623
школа, вестибюль
с.Артемівка, с.Дубовики, с.Медичне
120058 вул.Центральна, 100, с.Павлівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52640
будинок культури, зала
с.Павлівка, с.Аврамівка, с.Довге(Павлівська с/р), с.Кобзар, с-ще Крутоярка, с.Перепеляче, с.Самарське, с.Червона Долина, с.Шевченко, с.Шев’якине, с.Широке
120059 вул.Центральна, 28, с.Новогригорівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52643
сільський клуб, фойє
с.Каплистівка, с.Криворізьке, с.Новогригорівка, с.Морозівське
120060 вул.Голондія, 53, с.Шевченкове, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52650
будинок культури, фойє
с.Шевченкове, с.Краснощокове, с.Свиридове
120061 вул.Молодіжна, 7, с.Хуторо-Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52651
сільський клуб, фойє
с.Хуторо-Чаплине
120243 вул.Осіння, 35, с.Українка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52905
школа, хол
с.Веселе(Межівська селищна громада), с.Степове, с.Новолозуватівка, с.Славне, с.Українка
120244 вул.Учительська, 7, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
школа №1, хол
смт Межова – вул.Будівельників, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Водоп’янова, вул.Джерельна, вул.Кленова, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Малиновського, вул.Мальовнича, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Новослав’янська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Соборна: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–68; вул.Стрельнікова, вул.Учительська, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, пров.Полярний, с.Вознесенське, с.Жукове, с.Запорізьке
120245 вул.Сонячна, 8, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
аграрний ліцей-інтернат, хол
смт Межова – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Молодіжна, вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна: 1–12А; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ясна
120246 просп.Незалежності, 8, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
будинок культури, хол
смт Межова – вул.Весняна, вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Елеваторна, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.ім.Грушевського, вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Маяк, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Московська, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Центральна: 14–56; просп.Незалежності
120247 вул.Спортивна, 33, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
школа №2, хол
смт Межова – вул.Дніпровська, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кам’янська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Надточого, вул.Озерна, вул.Павлівська, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Транспортна, вул.Тягова підстанція, вул.Франка, вул.Широка, вул.Ярмоша, вул.40 років Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Новопавлівський, Блок-пост № 16
120248 вул.Шкільна, 18, с.Зоряне, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52910
школа, коридор
с.Зоряне, с.Маліївське
120249 пров.Шкільний, 1, с.Миронове, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52910
навчально-виробничий комбінат, ігрова кімната
с.Крутоярівка, с.Мала Покровка, с.Малієве, с.Миронове, с.Зелене, с.Полтавське
120250 вул.Шевченка, 3, с.Слов’янка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52911
будинок культури, коридор
с.Слов’янка, с.Андронівка, с.Наталівка
120251 вул.Центральна, 109, с.Новогригорівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52912
школа, хол
с.Новогригорівка, с.Водолазьке, с.Красногорівка, с.Юр’ївка
120252 вул.Центральна, 16, смт Демурине, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52921
селищна рада, актова зала
смт Демурине
120253 вул.Центральна, 22, с.Володимирівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52924
школа, спортивна зала
с.Василівка, с.Володимирівка
120254 вул.Центральна, 3, с.Богданівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52931
будинок культури, фоє
с.Богданівка, с.Миколаївка, с.Солоне, с.Тарасівка, с.Чаус
120255 вул.Шкільна, 1, с.Антонівське, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52932
школа, хол
с.Антонівське, с.Федорівське
120256 вул.Капустіна, 6, с.Веселе, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52930
школа, хол
с.Веселе(Межівська селищна громада), с.Олександрівка, с.Попутне
120258 вул.Центральна, 49А, с.Іванівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52952
будинок культури, хол
с.Іванівка
120259 вул.Карпінського, 24, с.Новопавлівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52950
будинок культури, коридор
с.Новопавлівка – вул.Берегова, вул.Вузька, вул.Західна, вул.Карпінського, вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Надточого, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сташкова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Грушевський, пров.Дніпровський, пров.Дубівський, пров.Запорізький, пров.Косий, пров.Крайній, пров.Мирний, пров.Партизанський, пров.Пушкінський, пров.Славний, пров.Токмаківський, пров.Український, пров.Фермівський, пров.Чехова, пров.Яблуневий, с.Дачне, с.Філія
120260 вул.Центральна, 44, с.Новопавлівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52951
школа №2, актова зала
с.Новопавлівка – вул.Бригадна, вул.Весела, вул.Винахідна, вул.Вільна, вул.Гірка, вул.Гірська, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кам’яна, вул.Малий Кут, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Осіння, вул.Підгірна, вул.Піщана, вул.Покришкіна, вул.Розхідна, вул.Селянська, вул.Соборна, вул.Солона, вул.Центральна, вул.Щастя, пров.Вузький, пров.Гірський, пров.Лиманний, пров.Малий, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Червоний, пров.Чкалова, пров.Чугуївський, пров.Шкільний, с.Чугуєве
120261 вул.Центральна, 14, с.Преображенка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52920
школа, спортивна зала
с.Преображенка, с.Всесвятське, с.Новотроїцьке
120262 вул.Приозерна, 36, с.Райполе, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52940
будинок культури, актова зала
с.Райполе, с.Колона-Межова, с.Сухарева Балка
120263 вул.Центральна, 25, с.Новопідгородне, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52941
школа, актова зала
с.Мар’ївка, с.Новоолександрівка, с.Новопідгородне
120392 вул.Героїв України, 70, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700
будинок культури, фойє
смт Петропавлівка – вул.Берегова, вул.Благодатна: 1–91, 95А, 97, 99; вул.Героїв України: 1–68, 74, 78, 80; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Калинова: 1В–116, 118, 120–122, 124–124А, 126, 128; вул.Лермонтова, вул.Лугова: 1–11, 13, 15; вул.Миру: 2–71, 75, 77, 79; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–62; вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Самарська, вул.Свободи: 1–66А, 68; вул.Соборна: 4–66, 68, 70; вул.Сонячна: 1–57; вул.Урожайна: 1–54, 56, 58–60, 62; вул.Червона: 1–100, 102; вул.Щаслива: 1–17; вул.2-а Набережна, вул.8 Березня, пров.Світлий, пров.Тихий, пров.8 Березня
120393 вул.Садова, 79, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700
Відділення Державного професійно-технічного училища "Межівське професійно-технічне училище", зал
смт Петропавлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Енергетична, вул.Калинова: 117, 119, 123, 125, 127–127А, 129–264; вул.Козацька, вул.Озерна, вул.Польова: 2–121; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи: 67, 69–97, 99–99А, 101, 103; вул.Соборна: 67, 69, 71–212; вул.Сонячна: 60–128; вул.Урожайна: 55, 57–57А, 61–61А, 63–142, 144, 146; вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шевченка: 37А, 39–103; вул.Шкільна: 33–33А, 35–37, 41, 43–47, 49–51, 53, 55, 57А, 59, 63, 65, 67, 69, 71–71А, 73, 75А–77, 79–138; вул.Щаслива: 18–95; пров.Дружби, пров.Сонячний, пров.Степовий
120394 вул.Шкільна, 11, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700
школа №1, зал
смт Петропавлівка – вул.Благодатна: 94, 96–96А, 98, 100–169; вул.Героїв України: 69–73, 75–77, 79, 81–116; вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Лугова: 12, 14–14А, 18–194; вул.Миру: 74, 76, 78, 80–257; вул.Набережна: 62А–91; вул.Польова: 123–175; вул.Свободи: 98, 100, 102, 104–206; вул.Східна, вул.Травнева, вул.Трудова, вул.Урожайна: 143, 145, 149–171; вул.Червона: 101, 103–226; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–36, 38–38А; вул.Широка, вул.Шкільна: 1–32, 34, 38, 42, 48, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–78А;
120395 вул.Польова, 25, смт Залізничне, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52730
школа, актовий зал
смт Залізничне
120396 вул.Шкільна, 1, с.Богинівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52705
школа, вестибюль
с.Богинівка, с.Богдано-Вербки, с.Зелений Гай(Брагинівська с/р), с.Нововербське, с.Олександрівка, с.Сонцеве, с.Шевченка
120397 вул.Центральна, 1А, с-ще Васильківське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52751
будинок культури, глядацька зала
с-ще Васильківське, с.Запоріжжя, с.Кунінова, с.Русакове, с.Сидоренко
120398 вул.Центральна, 48, с.Чумаки, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52743
школа, їдальня
с.Відродження, с.Кардаші, с.Чумаки
120399 вул.Шкільна, 30, с.Дмитрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52740
середня школа, вестибюль
с.Дмитрівка – вул.ак.Сайгака, вул.Базарна, вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Вигінна, вул.Гагаріна: 77, 79–148; вул.Героїв Космосу, вул.Козацька: 13, 15, 17–51; вул.Комарова, вул.Левадна, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Прилужна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, вул.Станційна, вул.Степова, вул.Тимошівського, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шкільна, пров.Пушкінський
120400 вул.Гагаріна, 29А, с.Дмитрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52740
будинок культури, фойє
с.Дмитрівка – вул.Аграрна, вул.Берестяна, вул.Вільна, вул.Гагаріна: 2–76, 78; вул.З. Космодем’янської, вул.Козацька: 1–12, 14, 16; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Осипенко, вул.Піщана, вул.Польська, вул.С.Булави, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, пров.Довгий, пров.Короткий
120401 вул.Шевченка, 1, с.Олефірівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52742
школа, їдальня
с.Бажани, с.Олефірівка
120402 вул.Центральна, 70, с.Лозове, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52750
школа, актовий зал
с.Лозове, с.Роздори, с.Росішки
120403 вул.Водяна, 47А, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744
дитсадок "Берізка", ігровий зал
с.Миколаївка – вул.Весела, вул.Водяна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зеленогайська, вул.Калинова, вул.Кооперативна: 46, 48, 50–52, 54, 56–66; вул.Кримська, вул.Крутоярська, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Осіння, вул.Охотнича, вул.Очеретяна, вул.Першотравнева: 178, 180, 184, 186, 188–188А, 190, 192–225; вул.Піщана, вул.Польова: 184–198; вул.Садова, вул.Свободна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27, 31, 33, 35, 46–160; вул.Снайперська, вул.Центральна: 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29Б, 31–31А, 33–33А, 35, 37–53; вул.Чаплинка, вул.Шахтарська: 33–33Б, 35–35Б, 37, 39, 42–76А; вул.Шевченка: 37–57; вул.Шкільна: 13–13А, 15, 17–17А, 19–46; пров.Очеретяний
120404 вул.Першотравнева, 174, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744
будинок культури, фойє
с.Миколаївка – вул.Вокзальна: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 169, 188–258; вул.Кооперативна: 1–43, 47, 49, 53–53А, 55; вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Остапенківська, вул.Першотравнева: 106, 108–110, 112, 114–177, 179, 181–183, 185, 187, 189, 191; вул.Польова: 35, 39, 43, 57, 67, 69, 73, 75, 77, 81, 102–176; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Роздольна, вул.Самарна, вул.Свободна: 2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14А, 16–18, 20, 22, 24, 28–30, 32, 34, 36–42; вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна: 2А–2Л, 4, 6–8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36; вул.Шахтарська: 1–32, 34, 36, 38, 40; вул.Шевченка: 1–36А; вул.Широка: 1–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13Б, 15–15А, 17–23; вул.Шкільна: 1–12А, 14–14А, 16, 18–18А; пров.Весняний, пров.Кузнечний
120405 вул.Першотравнева, 52, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744
дитсадок "Малятко", ігровий зал
с.Миколаївка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 1–102, 104, 106, 108, 110–110А, 112, 116, 118, 120–122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150, 152, 154–168, 170–186; вул.Першотравнева: 1–105, 107, 111, 113; вул.Польова: 1–34, 36–38, 40–42, 44–56, 58–66, 68, 70–72, 74, 76, 78–80, 82–100Б; вул.Трудова, вул.Широка: 6, 8, 10, 12, 14, 16; пров.Водний, пров.Польовий
120406 вул.Центральна, 3, с.Олександропіль, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52713
будинок культури, фойє
с.Олександропіль, с.Новодмитрівка, с.Озерне, с.Товсте, с.Успенівка
120407 пров.Центральний, 1, с.Осадче, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52711
будинок культури, фойє
с.Осадче, с.Водяне, с.Добринька
120408 вул.Вишнева, 23А, с.Маломиколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52733
будинок культури, фойє
с.Маломиколаївка, с.Новопричепилівка
120409 вул.Центральна, 23А, с.Петрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52732
будинок культури, фойє
с.Петрівка
120410 вул.Лісова, 39, с.Мар’їна Роща, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52732
будинок культури, актовий зал
с.Катеринівка, с.Мар’їна Роща
120411 вул.Центральна, 2А, с.Самарське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52722
сільська рада, актовий зал
с.Самарське, с.Васюківка, с.Лугове
120412 вул.Соборна, 14, с.Троїцьке, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52723
сільська рада, актовий зал
с.Троїцьке – вул.Весела: 1–53; вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лиманна, вул.Лугова, вул.Майстерська, вул.Мєрєс’єва, вул.Миру: 1–42, 44; вул.Молочна, вул.Польова: 1–25; вул.Пуста, вул.Соборна: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–25; вул.Широка: 1–25, 27, 29, 31, 33–35, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Шкільна: 1–37; пров.Короткий, пров.Криничний, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Шкільний
120413 вул.Широка, 103, с.Троїцьке, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52723
офіс ТОВ "Гарант-Агро4", зал
с.Троїцьке – вул.Весела: 55–59; вул.Героїв, вул.Городня, вул.Матросова, вул.Миру: 43, 45–67; вул.Набережна, вул.Польова: 26–46; вул.Соборна: 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56–81; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Франка, вул.Шевченка: 26–35; вул.Широка: 26, 28, 30, 32, 36–38, 40–42, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 55–113; вул.Шкільна: 37А–39;
120414 вул.Центральна, 1, с-ще Українське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52720
будинок культури, фойє
с-ще Українське, с.Зелений Гай(Українська сільська громада), с.Новоселівка, с.Новохорошевське
120415 вул.Гагаріна, 31А, с.Мар’янка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52720
контора СВК "Мрія", актовий зал
с.Василівка, с.Вереміївка, с.Мар’янка
120416 вул.Центральна, 17, с.Хороше, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52710
будинок культури, зал
с.Хороше, с.Старий Колодязь
120417 вул.Першотравнева, 1, с.Коханівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52712
школа, актовий зал
с.Коханівка
120418 вул.Центральна, 1А, с.Андріївка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53640
будинок культури, танцювальна зала
с.Андріївка, с.Братське, с.Вільне, с.Герасимівка, с.Христофорівка, с.Нечаївка, с.Остапівське, с.Піщане, с.Радісне
120419 вул.Центральна, 2, с.Березове, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53624
будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
с.Березове, с.Запорізьке, с.Калинівське, с.Новогеоргіївка, с.Новомиколаївка, с.Тернове, с.Степове
120420 вул.Шевченка, 5, с.Великомихайлівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53621
школа, хол, 1-й поверх
с.Великомихайлівка, с.Лісне, с.Орестопіль
120421 вул.Дніпровська, 10, с.Вишневе, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53642
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Вишневе, с.Вербове, с.Кирпичне, с.Новоолександрівка, с.Привілля
120422 вул.Центральна, 31, с.Водяне, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53606
школа, коридор, 1-й поверх
с.Водяне, с.Отрішки, с.Петриків, с.Скотувате
120423 вул.Чкалова, 10, с.Гаврилівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53614
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Гаврилівка, с.Підгаврилівка
120424 вул.Центральна, 75, с.Данилівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53633
будинок культури, хол
с.Данилівка, с.Єгорівка, с.Першотравневе
120425 вул.Центральна, 3, с.Катеринівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53607
школа, хол, 1-й поверх
с.Катеринівка, с.Зарічне, с.Дрозди
120426 вул.Набережна, 31, с.Коломійці, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53631
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Вовче, с.Коломійці, с.Олексіївка, с.Тихе
120427 вул.Центральна, 28, с.Маломихайлівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53612
будинок культури, танцювальна зала
с.Маломихайлівка, с.Яблунівка
120428 вул.Шкільна, 10, с.Новоселівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53623
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх
с.Вороне, с.Маліївка, с.Новоселівка, с.Соснівка, с.Хороше, с.Январське
120429 вул.Транспортна, 2Б, с.Олександрівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
будинок культури, хол
с.Олександрівка, с.Богодарівка, с.Відрадне, с.Гай, с.Новоскелювате, с.Писанці, с.Добропасове
120430 вул.Молодіжна, 38Б, с.Орли, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53620
будинок культури, обрядовий зал
с.Орли, с.Діброва, с.Киричкове, с.Кривобокове, с.Малинівка, с.Маяк, с.Мечетне, с.Солоне
120431 вул.Дмитра Яворницького, 128, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
комунальний заклад культури"Покровський центр дозвілля", хол, 1-й поверх
смт Покровське – вул.Громова: 1–35; вул.Дмитра Яворницького: 125–185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200–200Б, 202–202А, 204–206, 208, 210, 212, 214А, 216–218, 220, 222, 224–230, 232, 234, 236, 238–240, 242; вул.Енергетиків, вул.Івана Богуна, вул.Київська, вул.Набережна: 105, 107–109, 111, 113–117, 119–174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186А, 188–190, 192, 194, 196–196А, 198–200А, 202–202А, 204, 206–206А, 208, 210–210А, 212, 216–216А, 218–218А, 220–220В, 222А, 224–224А, 226, 228, 230, 232–232А; вул.Патріотів України: 128, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 200, 202, 204–204А, 206, 208, 212, 214–216А, 218; вул.Соборна: 120А–179, 181, 183, 185, 187–188, 189, 191, 193, 197–199, 201, 205, 207, 209, 211; вул.Центральна: 4–10; вул.Чайковського: 1–23А; вул.Ярослава Мудрого: 1–30, 34–36, 40, 42, 44–46; пров.Тихий: 1–22; пров.Український, пров.Центральний
120432 вул.Клубна, 62, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
селищний будинок культури №1, хол
смт Покровське – вул.Гагаріна, вул.Григорія Бондаря: 41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57–57А, 59, 61, 63–69, 75–121А; вул.Грушева: 46–89; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.ім. Кісенка І.Г.: 62–137; вул.Клубна: 52, 54, 56–107; вул.Конституції, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Падалки: 1–69; вул.Пилипа Орлика: 34, 36, 38, 40–75; вул.Піщана, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 33–35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 53–53Б, 55, 57, 59, 61, 63–158; вул.Софіївська, вул.ст.Мечетна, вул.1 Травня, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Зоряний, пров.Польовий, пров.Ювілейний
120433 вул.Дмитра Яворницького, 100, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
ДЮСШ, хол, 1-й поверх
смт Покровське – вул.Власенка, вул.Горького: 1–50, 52; вул.Григорія Бондаря: 6–8, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 30, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 62, 72–74; вул.Дмитра Яворницького: 61–120; вул.Дубова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 40–104, 106, 110, 112, 118; вул.Незалежності, вул.Падалки: 70–117; вул.Патріотів України: 53–122; вул.Свободи, вул.Соборна: 47–49, 51А–70, 72–109; вул.Центральна: 25–27; вул.Чкалова, пров.Запорізький, пров.Мостовий, пров.Олександра Островського, пров.Поштовий
120434 вул.Горького, 77, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
навчально-виховний комплекс школа №1- ліцей, хол, 1-й поверх
смт Покровське – вул.Горького: 51, 55–116; вул.Громова: 36–60А; вул.Ковриги, вул.Мічуріна, вул.Патріотів України: 125–127, 129–131, 133, 135, 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195–199, 201, 203, 205А, 207, 209–211, 213, 217, 219, 221, 225; вул.Садова: 1–66, 68, 70, 72, 74, 78; вул.Славна, вул.Хлібодарна, вул.Центральна: 34–66; вул.Чайковського: 25–35; вул.Шаповалова: 1; вул.Ярослава Мудрого: 33–33А, 37, 41, 43, 48А–70; пров.Спортивний, пров.Тихий: 24–31; пров.Шкільний
120435 вул.Патріотів України, 259, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
неповна середня школа №2, хол
смт Покровське – вул.Ветеринарна, вул.Вчительська, вул.Дмитра Яворницького: 185А–185Б, 187–187А, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 207, 209–209А, 211А, 213–213А, 215–215А, 219, 221, 223, 231, 233, 235, 237, 241, 243–314; вул.Закарпатська, вул.Княгині Ольги, вул.Мужності, вул.Набережна: 175–175В, 177–177Б, 179–179Б, 181, 183А, 185–185А, 187, 191–191Г, 193–193А, 195, 197, 201, 203А, 205, 207А, 209, 211, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 229, 231, 233–344; вул.Патріотів України: 220, 222А–224А, 225А–311; вул.Садова: 67–67Д, 69, 71, 73, 77, 79–183; вул.Садова-Нова, вул.Сахаліна, вул.Соборна: 180–180Б, 182–182А, 184, 186, 188А, 190, 192, 194–196, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212–313; вул.Харківська, вул.Шаповалова: 10; вул.Шевченка, пров.Донецький, пров.Січовий, пров.Степовий, пров.Юності
120436 вул.Патріотів України, 11, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
школа №2, коридор
смт Покровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.В.Білозуба, вул.Великого Кобзаря, вул.Гоголя, вул.Григорія Бондаря: 3–5, 9–11А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 31–35, 37; вул.Грушева: 1–42А; вул.Дмитра Яворницького: 1–60; вул.Івана Сірка, вул.ім. Кісенка І.Г.: 1–61; вул.Клубна: 1–51, 53, 55; вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1–39; вул.Патріотів України: 1–49; вул.Пилипа Орлика: 1–33, 35, 37–37А, 39; вул.П.Поповича, вул.Пушкіна: 1–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58А, 60А, 62; вул.Соборна: 1–46, 50, 71; пров.Виноградний, пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Новий, пров.Прибережний, пров.Січеславський, пров.Сонячний, пров.Урожайний
120437 вул.Центральна, 32, смт Просяна, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53610
палац культури, хол, 1-й поверх
смт Просяна – вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Космосу, вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Кап.Яценка, вул.Миру, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Свободи, вул.Софіївська, вул.Центральна: 1–22; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Янтарна, пров.Зоряний, пров.Малий, пров.Шкільний
120438 вул.Миру, 1, смт Просяна, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53610
школа, спортивна зала, 1-й поверх
смт Просяна – вул.А.З.Ворвуля, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Г.В.Бондаря, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Квітнева, вул.Кобзаря, вул.Кутузова, вул.М.Горького, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Патріотична, вул.Первомайська, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Центральна: 29–67; вул.Шевченко, вул.10 вересня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Г.В.Бондаря, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Тихий
120439 вул.Центральна, 41, с.Романки, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53605
школа, хореографічна кімната
с.Романки
120440 вул.Миру, 3, с.Левадне, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
філія Покровської ДЮСШ, хол, 1-й поверх
с.Зелена Долина, с.Старокасянівське, с.Левадне, с.Чорненкове
120481 вул.Робоча, 19, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
селищна рада, зала засідань
смт Іларіонове – вул.Благовіщенська, вул.Бузкова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Казкова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Приваблива, вул.Радісна, вул.Ранкова, вул.Робоча, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Солов’їна, вул.Туполева, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Мічуріна, пров.Центральний
120482 вул.Придніпровська, 10, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
червоний куток КМС №6, фойє
смт Іларіонове – вул.Абрикосова, вул.Армійська, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Вокзальна: 4–4А; вул.Волошкова, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Київська, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Л.Українки, вул.Придніпровська, вул.Самарська, вул.Світанкова, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Янтарна, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Шевченка
120483 вул.Європейська, 3, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
школа, фойє, 1-й поверх
смт Іларіонове – вул.Барвиста, вул.Весела, вул.Горіхова, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Медиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перспективна, вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Толстого, вул.Травнева, вул.Чарівна, вул.Шмідта, вул.Щастя, вул.Яблунева, вул.8-го Березня, пров.Квітковий
120484 вул.Вереснева, 9, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
школа, їдальня, 1-й поверх
смт Іларіонове – вул.Аграрна, вул.Бердянська, вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 2–2А, 6–100А; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Липнева, вул.Некрасова, вул.Осіння, вул.Павлоградська, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Тупікова, вул.Харківська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Павлоградський, пров.Чкалова, с.Іванівка(Іларіонівська селищна громада)
120485 вул.Маяковського, 100Б, смт Сад, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
навчально-виховний комплекс, фойє
смт Сад
120486 вул.Центральна, 19, с.Старолозуватка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52522
фельдшерський пункт, фізіотерапевтичний кабінет
с.Знаменівське, с.Лозуватка, с.Старолозуватка
120487 вул.Центральна, 21, смт Роздори, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532
будинок культури, вестибюль
смт Роздори, с.Гострий Камінь
120488 вул.Урожайна, 2А, с.Роздолля, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532
сільський клуб, зала
с.Нововознесенка, с.Роздолля
120489 вул.Заводська, 65, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
Славгородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню, спортивна зала
смт Славгород – вул.Адаменко, вул.Весела, вул.Відродження, вул.Героїв, вул.Заводська, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Ральченко, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, пров.Заводський, пров.Запорізький, пров.Славгородський, пров.Театральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний
120490 вул.Транспортна, 12, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
відділення залізниці ПЧ-5, вестибюль
смт Славгород – вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Майська, вул.Маяковського, вул.Транспортна, вул.Чкалова, пров.Транспортний
120491 вул.Гагаріна, 1, с.Тургенєвка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52582
школа, вестибюль
с.Новоолександрівське, с.Новоолександропіль, с.Польове, с.Тургенєвка
120492 вул.Ральченко, 1, с.Бегма, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
червоний куток МТФ ТОВ "Нива", вестибюль
с.Бегма, с.Першозванівка
120493 вул.Ювілейна, 12А, с.Варварівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Варварівка, с.Грякувате, с.Дубо-Осокорівка, с.Зелене, с.Мар’ївське, с.Попове
120494 вул.Придніпровська, 1А, с.Андріївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550
їдальня ТОВ "Нива", вестибюль
с.Андріївка(Славгородська селищна громада), с.Обоянівське, с.Олександропіль, с.Осокорівка
120495 вул.Яворницького, 44, с.Василівка-на-Дніпрі, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551
будинок культури, вестибюль
с.Воронове, с.Василівка-на-Дніпрі, с.Мар’ївка(Раївська сільська громада), с.Ненаситець
120496 вул.Центральна, 54, с.Великомихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52571
навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх
с.Великомихайлівка, с.Заяче, с.Київське, с.Кодацьке, с.Носачі
120497 вул.Центральна, 134, с.Вільне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52513
сільський клуб, актова зала
с.Вільне, с.Новоолексіївка
120498 вул.Шевченка, 9, с.Гірки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52562
сільський клуб, вестибюль
с.Бурханівка, с.Володимирівське, с.Гірки, с.Запорізьке, с.Надеждине, с.Третяківка, с.Троїцьке
120499 вул.Ходарєва, 2В, с.Дерезувате, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52510
будинок культури, вестибюль
с.Дерезувате, с.Дороге, с.Лугове, с-ще Степове, с.Широкосмоленка
120500 вул.Шкільна, 1, с.Діброва, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52542
будинок культури, вестибюль
с.Веселе(Дібровська с/р), с.Воронівка, с.Діброва
120501 вул.Центральна, 4, с.Зайцеве, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514
школа, вестибюль
с.Зайцеве, с.Калинівка
120502 вул.Ювілейна, 2, с.Красне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514
будівля ТОВ "Дніпроагротрейд", вестибюль
с.Красне, с.Очеретувате, с.Тернове
120503 вул.Виконкомівська, 8, с.Кислянка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52512
будинок культури, вестибюль
с.Кислянка, с.Кам’януватка, с.Надеждівка, с.Хорошеве
120504 вул.Центральна, 3, с.Луб’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560
будинок культури, танцювальна зала
с.Луб’янка, с.Березнуватка, с.Калинівське, с.Садове, с.Токове, с.Циганівка, с.Ясне
120505 вул.Шевченко, 2А, с.Майське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52511
будинок культури, вестибюль
с.Майське, с.Козачий Гай, с.Нове, с.Новомиколаївка, с.Максимівка, с.Романівка
120506 вул.Українська, 59, с.Мар’ївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52540
сільська рада, зала засідань
с.Мар’ївка(Іларіонівська селищна громада), с.Мар’їнка, с.Ракове
120507 вул.Центральна, 18, с-ще Первомайське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52541
навчально-виховний комплекс, актова зала, 1-й поверх
с-ще Первомайське, с-ще Хорошеве
120508 вул.Миру, 10А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
школа, фойє, 1-й поверх
с-ще Шахтарське – вул.Миру
120509 вул.Миру, 24, с.Миролюбівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52570
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Миролюбівка, с.Андріївка(Раївська сільська громада), с.Новий Посьолок, с.Новочернігівське, с.Партизани, с.Терса
120510 вул.Центральна, 40, с.Михайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52552
сільський клуб, каб.2, вестибюль
с.Василівка, с.Михайлівка, с.Павлівка
120511 вул.Центральна, 15, с.Новогніде, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52524
сільський клуб, актова зала
с.Новогніде, с.Іванівка(Раївська сільська громада)
120512 вул.Центральна, 2Б, с.Вербове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
сільський клуб, актова зала
с.Вербове, с.Дубове
120513 вул.Котляревського, 1, с.Грушувато-Криничне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551
сільський клуб, актова зала
с.Грушувато-Криничне, с.Запорожець, с.Суха Калина
120514 вул.Центральна, 4А, с.Новоолександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52561
будинок культури, фойє
с.Новоолександрівка, с.Панасівка, с.Вербки-Осокорівка
120515 вул.Некрасова, 43А, с.Писарівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52534
будинок культури, вестибюль
с.Писарівка, с.Зелений Гай, с.Мар’ївка(Писарівська с/р), с.Новоіларіонівське, с.Пристень
120516 вул.Бугаєнка, 3, с.Раївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52523
сільський клуб, актова зала
с.Раївка, с.Богуславка, с.Георгіївка, с.Морозівське
120517 вул.Гагаріна, 4, с.Веселе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52502
бібліотека, вестибюль
с.Веселе(Раївська сільська громада)
120518 вул.Шевченко, 36В, с.Старовишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530
будинок культури, вестибюль
с.Старовишневецьке
120519 вул.Центральна, 48А, с.Водяне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530
сільський клуб, вестибюль
с.Водяне, с.Новопавлоградське
120520 вул.Зелена, 12, с-ще Вишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560
фельдшерський пункт, вестибюль
с.Катражка, с.Парне, с-ще Вишневецьке
120521 вул.Центральна, 45А, с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52572
Шевченківський сільський клуб, фойє
с.Дніпровське, с.Котлярівське, с.Мажари, с.Рудево-Миколаївка, с.Шевченківське
120522 вул.Миру, 7А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
адміністративна будівля колонії, клуб
Державна установа "Синельниківська виправна колонія (№ 94)"
120917 вул.Центральна, 185, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
Синельниківський професійний ліцей, вестибюль
м.Синельникове – вул.БМП 317, вул.Південна промзона, вул.Центральна: 130–130Б, 183–185А;
120918 вул.Воїнів-афганців, 5, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
Загальноосвітня школа-дошкільний виховний заклад, вестибюль
м.Синельникове – вул.Бараболкіна Дмитра: 78А–78З, 80, 82, 84–86, 88, 90, 94–143; вул.Воїнів-афганців, вул.Глінки: 19–56; вул.Довженко: 101–102; вул.Західна: 15, 17, 19, 21–92; вул.Квітнева: 97, 99–146; вул.Комарова: 18–59; вул.Никоненка Якова: 87А–87К, 89–126; вул.Новомосковська, вул.Перемоги: 2, 6, 8–10, 16А, 22, 30, 36А–40; вул.Покровська: 90, 92–161; вул.Свободи: 87–138; вул.Харківська: 130–179; вул.Центральна: 120, 124, 126, 128, 133–181; вул.Чайкіної Лізи: 80, 82–128А; вул.Чехова, вул.Щабельського: 80, 82–84А, 86, 88–133; вул.25 Дивізії, вул.8 Березня, пров.Абрикосовий, пров.Вишневий, пров.Жилкопівський, пров.Покровський, пров.Прохолодний, пров.Сонячний
120919 вул.Перемоги, 1, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа № 4, вестибюль
м.Синельникове – вул.Бараболкіна Дмитра: 52–78, 79–79Б, 81, 83, 87, 89, 91А–93; вул.Виконкомівська: 60–62, 64А–102Д; вул.Глінки: 1–16; вул.Довженко: 77, 79–97А; вул.Західна: 2–14, 16, 18, 20; вул.Квітнева: 60–96, 98; вул.Комарова: 3–14; вул.Музична: 78–78А; вул.Никоненка Якова: 58–87, 88; вул.Паркова, вул.Перемоги: 3–5, 7, 11–15, 17А, 27–29, 31–35, 45–83; вул.Південна: 2, 4, 6–8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 62–62А, 64, 66, 74, 76, 78, 80, 82, 84–86, 92; вул.Покровська: 47–51, 53–89, 91; вул.Садова, вул.Свободи: 55–86; вул.Харківська: 104–129; вул.Центральна: 96–119, 121–123, 125, 127, 129; вул.Чайкіної Лізи: 51–79, 81; вул.Щабельського: 52–79, 81, 85, 87; пров.Гагаріна: 3–5, 28; пров.Зелений, пров.Садовий, пров.Ювілейний
120920 вул.Музична, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №1, фойє
м.Синельникове – вул.Богми: 6; вул.Виконкомівська: 33–57, 63; вул.Гурджуанська: 6, 8; вул.Довженко: 41–72, 78; вул.Затишна: 1–65; вул.Каштанова: 2–22, 24–30, 32, 34, 36, 40–42А; вул.Кримська: 1–58; вул.Музична: 31–77; вул.Нововокзальна, вул.Південна: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23–23А, 27–27А, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А; вул.Севастопольська: 1–55А; вул.Тичини Павла: 1–64, 66, 68; вул.Харківська: 51–99; вул.Центральна: 51–95; вул.Чайкіної Лізи: 4, 6, 12, 18, 28–30А, 32, 36–36А, 48; вул.Шевченка: 1–54, 56, 58–58А, 60, 62–62А, 66–68, 70–74; вул.Щабельського: 3–47А; вул.Ягідна: 3–61А, 63, 65–65А;
120921 вул.Богми, 8, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
центр дитячої творчості відділу освіти Синельниківської міської ради, фойє
м.Синельникове – вул.Барачна, вул.Богми: 7–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57; вул.Величая Михайла: 3–86; вул.Виконкомівська: 2–28; вул.Вуглова, вул.Георгієвського: 1–86, 88, 90; вул.Гончара Олеся, вул.Гурджуанська: 1–3, 7, 9–18; вул.Довженко: 3–28; вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Залізнична: 2–38; вул.Молодої Гвардії, вул.Музична: 1–14; вул.Уютна, вул.Харківська: 3–42; вул.Центральна: 1–45; вул.Ярова: 3–83, 85, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101–101А; пров.Уютний, ЖДБ 238 км, Платформа 1029 км, Сінний склад
120922 вул.Каштанова, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №3, вестибюль
м.Синельникове – вул.Байдукова: 1–28; вул.Бараболкіна Дмитра: 3–49; вул.Богми: 44–44А, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–121; вул.Вагонна, вул.Величая Михайла: 87–134; вул.Гагаріна: 45, 47, 64–68; вул.Георгієвського: 87, 89, 91–130, 134–140А, 142–148; вул.Енергетиків, вул.Залізнична: 40–80; вул.Запорізька, вул.Каштанова: 23–23А, 31, 33, 35, 37–39, 46–78; вул.Квітнева: 2–57; вул.Київська, вул.Молодіжна, вул.Никоненка Якова: 2А–50; вул.Осипенка, вул.Покровська: 1–46, 52–52А; вул.Полтавська, вул.Свободи: 1–54А; вул.Стадіонна, вул.Ступки Богдана, вул.Франка Івана, вул.Чайкіної Лізи: 3, 5, 11, 17, 19–25, 31–31А, 35–35А, 45; вул.Шевченка: 55, 57, 59, 61, 63–65, 69, 78–86А; вул.Ягідна: 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81–83, 85, 87, 91–91А, 93–99А, 105, 107; вул.Ярова: 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 100, 102–157; вул.333 Дивізії: 4, 6, 8–8А, 12–12А, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 28, 30–30А, 32, 40, 42, 44, 46–46А, 50, 61–83;
120924 вул.Гагаріна, 3, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги міської ради, фойє
м.Синельникове – вул.Байдукова: 33А–63; вул.Ватутіна: 8–22А; вул.Гагаріна: 1–44, 46, 48–50, 52–60; вул.Георгієвського: 131–132, 141, 152А–162А; вул.Залізнична: 82–122; вул.Космодем’янської Зої, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Толстого, вул.Чкалова, вул.Ярова: 163–169А; вул.Ярослава Мудрого, вул.333 Дивізії: 3, 5–5А, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29, 31, 33–39А, 41, 43–43А, 45, 47–49, 51–59;
120925 вул.Ватутіна, 28, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
дитячий садок №11, спортивний зал
м.Синельникове – вул.Ватутіна: 38–44; вул.Гвардійська, вул.Говорова, вул.Індустріальна, вул.Кирпична, вул.Ковпака, вул.Маріупольська
120926 вул.Музейна, 29А, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №5, спортивний зал
м.Синельникове – вул.Армійська: 1–92; вул.Васильківського, вул.Весела: 1–77Б, 80; вул.Весняна, вул.Колійна, вул.Коцюбинського Михайла: 1–59, 61–63, 67–71, 73–75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Московська: 1–89; вул.Музейна, вул.Новоукраїнська: 3–54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–78-80, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–92А; вул.Переїздна, вул.Ремонтна, вул.Ростовська, вул.Сковороди Григорія: 3, 7, 9, 13А, 15, 25; вул.95 Прикордонного загону, пров.Новоукраїнський, пров.Ремонтний
120927 вул.Музейна, 29А, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №5, спортивний зал
м.Синельникове – вул.Армійська: 93–177; вул.Белгородська, вул.Весела: 79, 81–207; вул.Зоряна, вул.Коцюбинського Михайла: 60, 64–66, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86–196; вул.Мала, вул.Московська: 91–141; вул.Новоукраїнська: 55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 77, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 93–226; вул.Обласна, вул.Сковороди Григорія: 4, 8, 12–12А, 14, 16–18А; пров.Павлоградський
120928 вул.Гоголя, 39, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
пасажирське вагонне депо, фойє
м.Синельникове – вул.Білютіна, вул.Гайова, вул.Гостинна: 78, 80, 82–84А, 86–121; вул.Деповська, вул.Дружби: 74, 76, 78–137; вул.Курганна: 3, 9, 11, 13, 15–17, 19; вул.Кутузова, вул.Локомотивна: 84–84А, 86–143; вул.Мальовнича: 73–73Б, 75, 77, 81, 83–83А, 85–128; вул.Матросова, вул.Поворотна: 2А–13А, 17; вул.Сірка Івана: 102, 104, 106–135; вул.Суворова, вул.Тиха: 75–75А, 77–81, 83, 85, 87–124; вул.Юнацька, вул.Яблунева
120929 вул.Гоголя, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
будинок залізничників, вестибюль
м.Синельникове – вул.Гоголя, вул.Гостинна: 14, 16, 18, 20–20А, 22–77А, 79, 81, 85; вул.Дружби: 1, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 17, 19–73, 75, 77; вул.Зелена, вул.Козацька: 3–45А; вул.Корольова, вул.Курганна: 2А, 8, 10, 12, 14, 18, 20–31; вул.Лісова: 3–15, 25, 33; вул.Локомотивна: 1–83, 85; вул.Ломана, вул.Мальовнича: 21–71, 74, 76, 78–80, 82, 84; вул.Медова: 3–23, 25; вул.Одеська, вул.Північна, вул.Поворотна: 16, 26; вул.Проліскова: 8–41А; вул.Пушкіна, вул.Різдвяна: 7–13, 19; вул.Середня, вул.Сірка Івана: 13, 17–19, 23–25, 27, 29–31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Тиха: 11, 13–74, 76, 82, 84, 86; вул.Тітова: 2–14, 18, 20, 22–22А, 24, 30А–32, 36–54, 58–58А; вул.Трушева Івана, вул.Тупа, пров.Дачний, пров.Дружби, пров.Калантаївський, пров.Ломаний, пров.Транспортний
120930 вул.Козацька, 44, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №6, вестибюль
м.Синельникове – вул.Бердянська, вул.Горького, вул.Гостинна: 1–13, 15, 17А, 19, 21–21А; вул.Грушевського, вул.Докучаєва, вул.Дружби: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18; вул.Калинова, вул.Клочка Якова, вул.Козацька: 53А–99; вул.Лісова: 20–24А, 30–32, 34–68; вул.Мальовнича: 1–20; вул.Маяковського, вул.Медова: 24, 29А–41; вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Поворотна: 32–34; вул.Польова, вул.Проліскова: 42–90; вул.Різдвяна: 16–18, 24–37; вул.Светлова, вул.Сірка Івана: 1–12А, 14–16, 20–22, 26, 28, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Східна, вул.Тиха: 1–10, 12; вул.Тітова: 17, 19–19А, 21, 23, 25–25А, 33, 55; вул.Тюленіна Сергія, вул.Хмельницького Богдана, вул.Широка, пров.Шкільний, Казарма 1030 км, Казарма 239 км, Казарма 240 км
120931 вул.Миру, 64, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
Синельниківське газове господарство, актовий зал
м.Синельникове – вул.Миру: 1–4, 24, 54–62; вул.Перемоги: 85–89; вул.Робоча
120932 вул.Миру, 13, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа № 2, спортивний зал
м.Синельникове – вул.Миру: 6–12А;
120933 вул.Миру, 27А, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
дитячий садок № 10, коридор
м.Синельникове – вул.Гагаріна: 51, 80; вул.Затишна: 67–121; вул.Кримська: 59–95; вул.Миру: 26–28, 30–35; вул.Південна: 57, 59–61, 63, 65, 67–73, 75, 77А, 79, 81А, 83, 87; вул.Севастопольська: 56–90; вул.Тичини Павла: 65, 67, 69–169А; вул.Ягідна: 62–62А, 64–64А, 66, 68, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88–90А, 92, 100–104, 106, 108–156; пров.Гагаріна: 2, 7–11Б;
120934 вул.Миру, 13, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
школа №2, фойе
м.Синельникове – вул.Миру: 18–19, 25, 29, 36–45;
120935 вул.Миру, 52, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
центральна районна лікарня, актовий зал
Комунальний заклад «Синельниківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради