Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 92

Дільниць - 216

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
320037 вул.Висока, 8, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
школа №5, актова зала
м.Узин – вул.Білоцерківська, вул.Висока, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Некрасова, вул.Озерна, пров.Київський, пров.Коцюбинського
320038 вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
школа №1, фойє
м.Узин – вул.Василя Стуса, вул.Гоголя, вул.Поповича, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Василя Стуса, пров.Гоголя, пров.Незалежності, пров.Шевченка, пров.Ярослава Мудрого
320039 вул.Поповича, 150, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
глядацька зала Товариства з обмеженою відповідальністю "Техноінвестбуд"
м.Узин – вул.Московська, вул.Панаса Мирного
320040 вул.Незалежності, 27, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
центр "Зоря", актова зала
м.Узин – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Франка, вул.8 Березня, вул.8 км, пров.Заводський, пров.Квітневий, пров.Пушкіна, пров.Франка
320041 вул.Івана Богуна, 1, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
районний будинок культури, фойє
м.Узин – вул.Вишнева, вул.Володимира Симиренка, вул.Восток-І, вул.Восток-ІІ, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Коханка, вул.Левада, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Патріотів, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Правика, вул.Світанкова, вул.Свободи, пров.Коханки
320042 вул.Незалежності, 30, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
гімназія, актова зала
м.Узин – вул.Авіаторів: 21, 52–62, 70–71; вул.Івана Богуна: 5–17, 57–58; вул.Івана Котляревського, вул.Лесі Українки: 18–20, 55; вул.Річна
320043 вул.Лесі Українки, 64А, м.Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09161
школа №2, спортивна зала
м.Узин – вул.Авіаторів: 24, 65; вул.Івана Богуна: 21–23; вул.Лесі Українки: 28–51, 63–72; вул.Михайла Грушевського
320044 вул.Першотравнева, 4, смт Терезине, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09133
будинок культури, актова зала
смт Терезине
320045 вул.Т.Шевченка, 3, с.Бикова Гребля, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09180
школа, фойє
с.Бикова Гребля
320046 вул.Дружби, 22, с.Черкас, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09180
будинок культури, танцювальний зал
с.Черкас(Биково-Гребельська с/р)
320047 вул.Центральна, 14, с.Василів, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09141
будинок культури, фойє
с.Василів
320048 вул.Травнева, 1Д, с.Вільна Тарасівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09132
будинок культури, актова зала
с.Вільна Тарасівка, с.Володимирівка, с.Гайок
320049 вул.Центральна, 39, с.Глушки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09135
сільський клуб, фойє
с.Глушки
320050 вул.Польова, 1В, с.Дрозди, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09130
будинок культури, фойє
с.Дрозди
320051 вул.Івана Мазепи, ТзОВ "Дім", с.Мазепинці, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09130
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дім", зала їдальні
с.Мазепинці
320052 вул.Центральна, 72А, с.Іванівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09145
будинок культури, актова зала
с.Іванівка
320053 вул.Молодіжна, 44, с.Йосипівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09142
Товариство з обмеженою відповідальністю "Надія", актова зала
с.Йосипівка, с.Павлівка
320054 вул.Центральна, 26, с.Красне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09143
сільський клуб, актова зала
с.Затиша, с.Красне
320055 вул.Новосельська, 49, с.Коженики, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09171
навчально-виховне об’єднання, фойє
с.Коженики, с.Клочки
320056 вул.Центральна, 2, с.Макіївка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09140
сільський клуб, танцювальна зала
с.Макіївка
320057 вул.Володимира Козака, 3, с.Мала Антонівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09138
навчально-виховне об’єднання, фойє
с.Мала Антонівка
320058 вул.Перемоги, 24А, с.Мала Вільшанка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09175
будинок культури, актова зала
с.Мала Вільшанка – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Миру, вул.Новоселицька, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Миру 1, пров.Миру 2, пров.Миру 3, пров.Миру 4, пров.Миру 5, пров.Миру 6, пров.Перемоги, пров.1 Гагаріна, пров.2 Гагаріна, с.Бакали
320059 вул.Молодіжна (Селекція), 16А, с.Мала Вільшанка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09175
школа №2, фойє
с.Мала Вільшанка – вул.Молодіжна (Селекція), вул.Центральна
320060 вул.Ярослава Мудрого, 2, с.Матюші, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09151
будинок культури, танцювальна зала
с.Матюші
320061 вул.Московська, 34, с.Михайлівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09146
сільська рада, актова зала
с.Михайлівка, с.Вербова
320062 вул.Богдана Хмельницького, 22, с.Озерна, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09129
будинок культури, фойє
с.Озерна – вул.Богдана Хмельницького, вул.Верхова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Гагаріна, вул.Глиняна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Мальованого, вул.Мічуріна, вул.М’ясна, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Паркова, вул.Польська, вул.Прибережна, вул.Привітна, вул.професора Меляновського, вул.Рибальська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Франка, вул.Червона, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Щаслива, с.Коржівка
320063 вул.Липки, 3, с.Озерна, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09129
будинок культури, фойє
с.Озерна – вул.Вербова, вул.Водопійна, вул.Заводська, вул.Злагоди, вул.Зоряна, вул.Кагатна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Липки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новосельська, вул.Перковського, вул.Радісна, вул.Шевченка, пров.Степовий
320064 вул.Центральна, 34, с.Межове, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09129
сільський клуб, фойє
с.Межове
320065 вул.Центральна, 5, с.Олійникова Слобода, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09137
будинок культури,фойє
с.Олійникова Слобода
320066 вул.Миру, 38, с.Острійки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09164
школа, актова зала
с.Острійки
320067 пров.Клубний, 1А, с.Блощинці, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09165
будинок культури, фойє
с.Блощинці
320068 вул.Соборна, 5, с.Пилипча, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09153
будинок культури, фойє
с.Пилипча, с.Глибочка, с.Городище
320069 вул.Замкова, 66, с.Піщана, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09160
будинок культури, танцювальна зала
с.Піщана
320070 вул.Прозорівська, 1, с.Поправка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09181
школа, фойє
с.Поправка
320071 вул.Чкалова, 90, с.Одноріг, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09181
сільський клуб, актова зала
с.Одноріг, с.Черкас(Поправська с/р)
320072 вул.Центральна, 7, с.Потіївка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09184
будинок культури, актова зала
с.Потіївка
320073 вул.Народна, 69А, с.Розаліївка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09144
школа, актова зала
с.Розаліївка
320074 вул.Незалежна, 25А, с.Людвинівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09144
школа, їдальня
с.Людвинівка, с.Степок
320075 вул.Шкільна, 1, с.Сидори, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09131
школа, майстерня
с.Сидори
320076 вул.Центральна, 1А, с.Сорокотяги, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09155
школа, фойє
с.Сорокотяги
320077 вул.Гагаріна, 5, с.Сухоліси, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09173
школа, фойє
с.Сухоліси
320078 вул.Набережна, 1, с.Чепиліївка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09174
навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа I - III ступенів - дитячий садок", фойє
с.Чепиліївка
320079 вул.Шкільна, 1, с.Тарасівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09166
школа, спортивна зала
с.Тарасівка
320080 вул.Центральна, 95, с.Томилівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09172
школа, фойє
с.Томилівка
320081 пл.Центральна, 4, с.Трушки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09152
школа, фойє
с.Трушки
320082 вул.Центральна, 1, с.Фастівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09157
будинок культури, фойє
с.Фастівка
320083 вул.Білоцерківська, 1А, с.Фесюри, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09156
сільська рада, зала засідань
с.Фесюри
320084 пл.Шкільна, 4, с.Щербаки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09156
сільський клуб, актова зала
с.Щербаки
320085 вул.Ярослава Мудрого, 48А, с.Фурси, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09150
будинок культури, глядацька зала
с.Фурси – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Геологічна, вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Депутатська, вул.Європейська: 1–38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66–68, 70–74; вул.Затишна, вул.Кільцева, вул.Княгині Ольги, вул.Кобзаря, вул.Ковальська, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Лютнева, вул.Небесна, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Олександрійська, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 42–42А, 44, 46–63; вул.Південна, вул.Польська, вул.Селекційна, вул.Сіркова, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.урочище Товста, вул.Фурсівська, вул.Фурсівська 1 квартал, вул.Фурсівська 2 квартал, вул.Фурсівська 3 квартал, вул.Фурсівська 4 квартал, вул.Художня, вул.Ярослава Мудрого: 1–56, 59, 61, 63, 65–67А, 69–71, 73–75, 77, 79, 81; вул.8 Березня, пров.Алмазний, пров.Дачний, пров.Обручева, пров.Сонячний, пров.Янтарний
320086 вул.Шкільна, 26, с.Фурси, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09150
школа, спортивна зала
с.Фурси – вул.Абрикосова (СТ "Агрохімік"), вул.Авіаційна (СТ "Еколог"), вул.Банкова (СТ "Вишневий"), вул.Боженка, вул.Верхня (СТ "Геолог"), вул.Виноградна (СТ "Гай"), вул.Вишнева (СТ "Вишневий"), вул.Вишнева (СТ "Гай"), вул.Волошкова, вул.Гвардійська (СТ "Еколог"), вул.Дачна (СТ "Гай"), вул.Джерельна (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Енергетиків (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Європейська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 65, 69, 78–108; вул.Журавлина, вул.Запорожця, вул.Західна (СТ "Вишневий"), вул.Зв’язківців (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Зелена (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Кам’янська, вул.Квіткова (СТ "Південне"), вул.Кірова, вул.Колгоспна, вул.Лебедина, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова (СТ "Гай"), вул.Лугова, вул.Лугова (СТ "Геолог"), вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.Надрічна (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Незалежності, вул.Нечуя-Левицького, вул.Озерна (СТ "Геолог"), вул.Окружна (СТ "Південне"), вул.Першотравнева: 1–41, 43, 45; вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Польова (СТ "Гай"), вул.Польова (СТ "Еколог"), вул.Поповича, вул.Променева, вул.Річкова (СТ "Авіатор"), вул.Росьова (СТ "Авіатор"), вул.Росьова (СТ "Гай"), вул.Росьова (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Росьова (СТ "Південне"), вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садова (СТ "Гай"), вул.Садова (СТ "Південне"), вул.Смерекова, вул.Тупікова (СТ "Гай"), вул.Тупікова (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Центральна (СТ "Домобудівельник 1"), вул.Центральна (СТ "Еколог"), вул.Центральна (СТ "Південне"), вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Чкалова (СТ "Авіатор"), вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.Щаслива (СТ "Гай"), вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого: 58, 60, 62, 64, 68, 72А, 76, 78, 80, 84–235; пров.Вишневий 1 (СТ "Вишневий"), пров.Вишневий 2 (СТ "Вишневий"), пров.Вишневий 3 (СТ "Вишневий"), пров.Вишневий 4 (СТ "Вишневий"), пров.Зв’язківців 1 (СТ "Домобудівельник 1"), пров.Зв’язківців 2 (СТ "Домобудівельник 1"), пров.Зв’язківців 3 (СТ "Домобудівельник 1"), пров.Зв’язківців 4 (СТ "Домобудівельник 1"), пров.Зелений (СТ "Авіатор"), пров.Квітковий (СТ "Авіатор"), пров.Квітковий (СТ "Південне"), пров.Окружний (СТ "Південне"), пров.Південний (СТ "Авіатор"), пров.Північний (СТ "Вишневий"), пров.Центральний (СТ "Південне"), СТ "Авангард", СТ "Медик", с.Чмирівка
320087 вул.Шкільна, 23, с.Храпачі, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09136
Товариство з обмеженою відповідальністю "Левада", зала засідань
с.Храпачі
320088 вул.Миру, 27А, с.Скребиші, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09134
будинок культури, фойє
с.Скребиші
320089 вул.Шевченка, 22, с.Чупира, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09185
школа, фойє
с.Чупира – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Голубина, вул.Єдності, вул.Миру, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Шкільна
320090 вул.Шкільна, сільський клуб, с.Чупира, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09185
сільський клуб, глядацька зала
с.Чупира – вул.Козацька (Відділок №3), вул.Лісова (Відділок №2), вул.Лугова (Відділок №4), вул.Миколаївська (Відділок №2), вул.Молодіжна (Відділок №3), вул.Польова (Відділок №3), вул.Робітнича (Відділок №4), вул.Робоча (Відділок №4), вул.Синявська (Станція), вул.Соборна (Відділок №2), вул.Чкалова (Відділок №2), вул.Шкільна (Відділок №3), вул.30 років Перемоги (Відділок №2)
320091 вул.Миру, 5, с.Шкарівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09170
школа, спортивна зала
с.Шкарівка – вул.Ватутіна: 66А–66Б, 68–68А, 70, 72, 74, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 101–289; вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Замкова, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Кобзарська, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Ліснича, вул.Лугова, вул.Миколи Вінграновського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Польова, вул.Садова, вул.Таращанська, вул.Теплична, вул.Травнева, вул.Шевченка Тараса, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.2-га Нова, вул.60-років Перемоги, пров.Весняний, пров.Луговий 1, пров.Луговий 2, пров.Миру, пров.Олександра Довженка 1, пров.Олександра Довженка 2, пров.Шкільний
320092 вул.Центральна, 68, с.Яблунівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09154
школа, фойє
с.Яблунівка, с.Мала Сквирка
320093 вул.Тімірязєва, 6, м.Біла Церква, Київська обл., 09106
Білоцерківська центральна районна лікарня, каб.11
Білоцерківська центральна районна лікарня
320398 вул.Комара А.П. Академіка, 7, с.Березна, Володарський р-н, Київська обл., 09320
будинок культури, фойє
с.Березна
320399 вул.Шевченка, 1, с.Біліївка, Володарський р-н, Київська обл., 09311
сільська рада, актова зала
с.Біліївка
320400 вул.Кооперативна, 20, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл., 09301
будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Володарка – вул.Армійська, вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Загородня, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського: 15, 17, 19, 21; пров.Волі, пров.Житній, пров.Парковий, пров.Перемоги
320401 вул.Коцюбинського, 44, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл., 09301
школа №1, фойє, 1-й поверх
смт Володарка – вул.Зарічна, вул.Коцюбинського: 2–12/2, 16, 18, 20, 22–80; вул.Лівобережна, вул.Лісова, вул.Миру: 3–111, 113–113/1, 115–117А, 119, 121–123, 125, 127, 129–131, 133; вул.Набережна, вул.Надрічна, пров.Лютневий, пров.Росьовий, пров.Сліпенчука
320402 вул.Миру, 7, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл., 09301
товариство з обмеженою відповідальністю "Граніт", фойє, 1-й поверх
смт Володарка – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Зв’язківців, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 112, 114, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 134–221А; вул.Незалежності, вул.Підгірна, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Семена Палія, вул.Ярослава Мудрого, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Козацький, пров.Курганний, пров.Миру, пров.Польовий, пров.Прибережний, пров.Соборний, пров.Яблуневий
320403 вул.Шкільна, 7, с.Гайворон, Володарський р-н, Київська обл., 09312
сільська рада, фойє
с.Гайворон
320404 вул.Весняна, 18, с-ще Веснянка, Володарський р-н, Київська обл., 09315
будинок культури, фойє
с-ще Веснянка
320405 вул.Центральна, 54, с.Городище-Пустоварівське, Володарський р-н, Київська обл., 09310
будинок культури, фойє
с.Городище-Пустоварівське
320406 вул.Шкільна, 35, с.Завадівка, Володарський р-н, Київська обл., 09350
школа, фойє, 1-й поверх
с.Завадівка, с.Дружба
320407 вул.Лісова, 1Б, с.Зрайки, Володарський р-н, Київська обл., 09354
школа, фойє
с.Зрайки, с.Шевченкове
320408 вул.Соборна, 1, с.Капустинці, Володарський р-н, Київська обл., 09340
школа, фойє, 1-й поверх
с.Капустинці, с.Коржиха
320409 вул.Перемоги, 54, с.Косівка, Володарський р-н, Київська обл., 09353
школа, фойє, 1-й поверх
с.Косівка
320410 вул.Мельника, 1, с.Городище-Косівське, Володарський р-н, Київська обл., 09302
будинок культури, фойє
с.Городище-Косівське
320411 вул.Шевченка, 108, с.Лобачів, Володарський р-н, Київська обл., 09355
школа, фойє
с.Лобачів, с.Нове Життя
320412 вул.Армійська, 3А, с.Логвин, Володарський р-н, Київська обл., 09321
школа, фойє
с.Логвин
320413 вул.Шевченка, 24, с.Михайлівка, Володарський р-н, Київська обл., 09322
будинок культури, фойє
с.Михайлівка
320414 вул.Центральна, 1, с.Мармуліївка, Володарський р-н, Київська обл., 09341
школа, фойє, 1-й поверх
с.Мармуліївка, с.Кленове
320415 вул.Кооперативна, 79, с.Матвіїха, Володарський р-н, Київська обл., 09352
школа, фойє
с.Матвіїха, с.Лихачиха
320416 вул.Лесі Українки, 7, с.Надросівка, Володарський р-н, Київська обл., 09306
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Надросівка
320417 вул.Шевченка, 43, с.Ожегівка, Володарський р-н, Київська обл., 09332
будинок культури, фойє
с.Ожегівка
320418 вул.Свято-Покровська, 90, с.Пархомівка, Володарський р-н, Київська обл., 09331
школа, фойє, 1-й поверх
с.Пархомівка
320419 вул.Шевченка, 24, с.Петрашівка, Володарський р-н, Київська обл., 09361
будинок культури, фойє
с.Петрашівка
320420 вул.Квітнева, 40, с.Рачки, Володарський р-н, Київська обл., 09308
будинок культури, фойє
с.Рачки
320421 вул.Набережна, 47, с.Ратуш, Володарський р-н, Київська обл., 09307
будинок культури, фойє
с.Ратуш
320422 вул.Армійська, 8, с.Рогізна, Володарський р-н, Київська обл., 09314
сільська рада, фойє
с.Рогізна
320423 вул.Плугатаря, 12, с.Рубченки, Володарський р-н, Київська обл., 09313
сільська рада, фойє, 1-й поверх
с.Рубченки, с.Володимирівка
320424 вул.Паркова, 8, с.Руде Село, Володарський р-н, Київська обл., 09342
сільська рада, актова зала
с.Руде Село
320425 вул.Миру, 111, с.Тадіївка, Володарський р-н, Київська обл., 09330
сільська рада, фойє
с.Тадіївка
320426 вул.Дружби, 71, с.Тарасівка, Володарський р-н, Київська обл., 09334
сільська рада, актова зала
с.Гайок, с.Тарасівка
320427 вул.Кооперативна, 2, с.Тарган, Володарський р-н, Київська обл., 09362
школа, фойє, 1-й поверх
с.Тарган
320428 вул.Миру, 16, с.Чепіжинці, Володарський р-н, Київська обл., 09309
будинок культури, фойє
с.Чепіжинці
320429 вул.Кооперативна, 25, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл., 09301
школа №2, фойє, 1-й поверх
смт Володарка – вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги, пров.Армійський, пров.Жовтневий, пров.Затишний, пров.Садовий, пров.Травневий
320430 вул.Коцюбинського, 25, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл., 09300
клінічна лікарня, терапевтичний корпус №2, фойє, 1-й поверх
Володарська центральна районна лікарня
320862 вул.Богачевського, 35, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
будинок культури, зеркальна зала
м.Сквира – вул.Богачевського: 1–24, 26, 30, 32–34; вул.Гоголя, вул.Липовецька: 1–25, 27, 29, 31; вул.Максима Рильського: 1–23, 25, 27, 29; вул.Слобідська: 1–20; вул.Соборна, вул.Червона, вул.Шолом Алейхема, пров.Гоголя, пров.Максима Рильського, пров.Молокова, пров.Пивоварний, пров.Поштовий, пров.Якушкіна
320863 вул.Незалежності, 141, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
Сквирське Вище професійно-технічне училище-29, фойє
м.Сквира – вул.Весняна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Незалежності: 127–127А, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 158–234; вул.Пушкіна, вул.Січова, вул.Стаханова, вул.Фруктових садів, вул.Чижика, пров.Весняний, пров.Фруктових садів
320864 вул.Богачевського, 70, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
музична школа, фойє
м.Сквира – вул.Богачевського: 51–53, 57, 59, 61–91; вул.Ватутіна, вул.Громова, вул.Леваневського, вул.Максима Рильського: 24, 26, 28, 30–143; вул.Маслова, вул.Незалежності: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65–126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150–154; вул.Ольшевського, вул.Папаніна, вул.Плугатаря, вул.Сонячна, вул.Співоча, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.1-го Травня, пров.Громова, пров.Маслова, пров.Медовий
320865 пров.Каштановий, 2, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
школа №2, спортзал
м.Сквира – вул.Богачевського: 25, 27–29, 31, 37–50, 54–56, 58, 60; вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62–64; пров.Білякова, пров.Горького, пров.Жовтневий, пров.Каштановий, пров.Коцюбинського, пров.Лермонтова, пров.Незалежності
320866 вул.Соборна, 32, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
школа №4, фойє
м.Сквира – вул.Академіка Кононського, вул.Архітектурна, вул.Барвінкова, вул.Гончарна, вул.Зарічна, вул.Кібенка, вул.Ковельмана, вул.Корольова, вул.Липовецька: 26, 28, 30, 32–117; вул.Мельника, вул.Осипенко Поліни, вул.Партизанська, вул.Самгородецька, вул.Успенська, вул.Шовковична, пров.Архітектурний, пров.Декабристів, пров.Кривоноса, пров.Слобідський, пров.Цегельний, пров.Шовковичний, пров.Яровий
320867 вул.Слобідська, 35, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
школа №5, фойє
м.Сквира – вул.Бондаря-Дністрового, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Кобзаря, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Некрасова, вул.Новоселецька, вул.Слобідська: 21–187; вул.Хмельницького Богдана, пров.Бондаря-Дністрового, пров.Кільцевий, пров.Некрасова, пров.Новоселецький, пров.Річковий, пров.Слободянський, пров.Толстого, пров.Яблуневий
320868 вул.Абрикосова, 35А, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
Закрите акціонерне товариство "Сквирський цегельний завод "Промінь", актова зала
м.Сквира – вул.Абрикосова, вул.Байдукова, вул.Відродження, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Лівобережна, вул.Озерна, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Чорновола, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–38, 40, 42–44, 46–48, 50, 54, 56–58, 60, 62, 64; вул.8-го Березня, пров.Байдукова, пров.Дюканова, пров.Лівобережний, пров.Озерний, пров.Польовий
320869 вул.Шевченка, 43, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
школа №3, спортзал
м.Сквира – вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гмирі, вул.Гребінки, вул.Довженка, вул.Дубініна, вул.Дюканова, вул.Й.Магомета, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.М.Лисенка, вул.Павленківська, вул.Перемоги, вул.Піщана, вул.Поліська, вул.Проектна, вул.Пустоварівська, вул.Рябоконя, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Травнева, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 39, 41, 45, 49, 51–53А, 55, 59, 61, 63, 65–212; вул.Ярослава Мудрого, пров.Лікарський, пров.Мічуріна, пров.М.Лисенка, пров.Павленківський, пров.Піщаний, пров.Проектний, пров.Прорізний, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Чернишевського, пров.Шевченка, пров.Шкільний
320870 вул.Селекційна, 1, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
Сквирська дослідна станція, актова зала
м.Сквира – вул.Селекційна, с.Кононівка
320871 вул.Ювілейна, 1А, с.Антонів, Сквирський р-н, Київська обл., 09052
школа, спортзал
с.Антонів
320875 вул.8-го Березня, 1, с.Горобіївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09053
школа, майстерня
с.Горобіївка
320876 вул.Шевченка, 2В, с.Лаврики, Сквирський р-н, Київська обл., 09054
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шевченка", актова зала
с.Лаврики
320877 вул.Центральна, 81, с.Домантівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09005
сільський клуб, зал
с.Домантівка, с.Квітневе, с.Ями
320880 вул.Перемоги, 4, с.Каленна, Сквирський р-н, Київська обл., 09045
сільський клуб, актова зала
с.Каленна
320881 вул.Шевченка, 13А, с.Кам’яна Гребля, Сквирський р-н, Київська обл., 09004
школа, спортзал
с.Кам’яна Гребля, с.Золотуха
320886 вул.Дружби, 21А, с.Нова Пустоварівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09033
будинок культури, актова зала
с.Тарасівка, с.Нова Пустоварівка
320890 вул.Садова, 6, с.Мовчанівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09043
школа, кл.9
с.Мовчанівка
320891 вул.Шкільна, 13, с.Рибчинці, Сквирський р-н, Київська обл., 09043
сільський клуб, фойє
с.Рибчинці, с.Улянівка
320892 вул.Центральна, 14Б, с.Оріховець, Сквирський р-н, Київська обл., 09044
школа, фойє
с.Оріховець
320895 вул.Гагаріна, 1, с.Пустоварівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09051
школа, їдальня
с.Пустоварівка
320901 вул.Шевченка, 1, с.Тхорівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09050
школа, актова зала
с.Тхорівка
320904 вул.Миру, 42, с.Шаліївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09042
будинок культури, фойє
с.Шаліївка
320905 вул.Коломійця, 44, с.Терешки, Сквирський р-н, Київська обл., 09042
сільський клуб, фойє
с.Терешки
320906 вул.Центральна, 12, с.Шамраївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09032
школа, вестибюль
с.Шамраївка
320907 вул.Ювілейна, 1Б, с.Шапіївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09041
школа, фойє
с.Шапіївка
320908 вул.Садова, 18А, с.Токарівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09041
сільський клуб, фойє
с.Токарівка
320909 вул.Київська, 12, м.Сквира, Сквирський р-н, Київська обл., 09000
лікувальний корпус, вестибюль
Сквирська Центральна районна лікарня
320910 вул.Шкільна, 25, с.Антонівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09433
сільська рада, зал засідань
с.Антонівка
320911 вул.Шевченко, 38, с.Бесідка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09444
будинок культури, фойє
с.Бесідка
320912 вул.Вишнева, 7, с.Брилівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09434
школа, фойє
с.Брилівка
320913 вул.Наумова, 1, с.Василиха, Ставищенський р-н, Київська обл., 09411
сільська рада, актова зала
с.Василиха
320914 вул.Садова, 1, с.Винарівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09422
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Винарівка, с.Вишківське
320915 вул.Центральна, 48, с.Гейсиха, Ставищенський р-н, Київська обл., 09441
сільська рада, актовий зал, 1-й поверх
с.Гейсиха
320916 вул.Центральна, 50, с.Гостра Могила, Ставищенський р-н, Київська обл., 09410
школа, вестибюль 1-й поверх
с.Гостра Могила
320917 вул.Каштанова, 8, с.Любча, Ставищенський р-н, Київська обл., 09410
будинок культури, вестибюль, 1-й поверх
с.Любча
320918 вул.40-річчя Перемоги, 41, с.Журавлиха, Ставищенський р-н, Київська обл., 09432
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Журавлиха
320919 вул.сім’ї Клименків, 60, с.Іванівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09412
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Іванівка
320920 вул.Шевченка, 34, с.Богатирка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09412
клуб, вестибюль, 1-й поверх
с.Богатирка
320921 вул.Центральна, 88, с.Красилівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09445
школа, зал засідань, 1-й поверх
с.Красилівка
320922 вул.Шевченка, 31, с.Кривець, Ставищенський р-н, Київська обл., 09414
будинок культури, фойє
с.Кривець
320923 вул.Поповича, 1, с.Полковниче, Ставищенський р-н, Київська обл., 09431
школа, актова зала
с.Полковниче
320924 вул.Незалежності, 5, с.Попружна, Ставищенський р-н, Київська обл., 09435
школа, фойє
с.Попружна
320925 вул.Галянта Віталія, 7, с.Розкішна, Ставищенський р-н, Київська обл., 09440
школа, фойє, 1-й поверх
с.Розкішна – вул.Галянта Віталія, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Залізничний, пров.Перемоги, пров.Шевченка
320926 вул.Галянта Віталія, 7, с.Розкішна, Ставищенський р-н, Київська обл., 09440
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Розкішна – вул.Бащенка, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Завгороднього, вул.Клубна, вул.Лесі Українки, вул.Лисогірська, вул.Незалежності, вул.Паланської Надії, вул.Польова, вул.Франка, вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Гагаріна, пров.Клубний, пров.Незалежності, пров.Польовий
320927 вул.Миру, 36Б, с.Розумниця, Ставищенський р-н, Київська обл., 09443
школа, фойє, 1-й поверх
с.Розумниця
320928 вул.Шкільна, 8А, с.Сніжки, Ставищенський р-н, Київська обл., 09423
будинок культури, фойє
с.Сніжки
320929 вул.Цимбала Сергія, 4, смт Ставище, Ставищенський р-н, Київська обл., 09400
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтерагроінвест", актова зала
смт Ставище – вул.Весняна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Енергетична, вул.Зарічна, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова: 10, 12, 14, 20, 22, 24, 27/2–39; вул.Межигірська, вул.Паланського, вул.Партизанська, вул.Петра Шила, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Старикова, вул.Тракторна, вул.Цимбала Сергія: 2–22, 24–24А, 26–32, 45, 57; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Зарічний, пров.Лісовий, пров.Межигірський
320930 вул.Цимбала Сергія, 31, смт Ставище, Ставищенський р-н, Київська обл., 09400
школа №1, вестибюль, 1-й поверх
смт Ставище – вул.Берегова, вул.Богуна Івана, вул.Вишнева, вул.Водопійна, вул.Генерала Кравченка, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Захисників України, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Куницького, вул.Лугова: 3–9, 11, 13, 15–19, 21, 23–23А, 25/1; вул.Матросова, вул.Нагаївського Георгія: 37, 39–41, 43, 47, 51, 55А–170; вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Перехідна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Франка, вул.Цимбала Сергія: 23, 25, 38–40; вул.Ювілейна, вул.Ярова, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Козацький, пров.Куницького, пров.Матросова, пров.1-й Першотравневий, пров.2-й Першотравневий
320931 вул.Цимбала Сергія, 53/2, смт Ставище, Ставищенський р-н, Київська обл., 09400
школа №2, їдальня, 1-й поверх
смт Ставище – вул.Антонівська, вул.Базарна, вул.Березняківська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Володимирська, вул.Гаврилова, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Дачна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Кущова, вул.Ладика Олександра, вул.Любомирська, вул.Маслозаводська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нагаївського Георгія: 1–36, 38, 42, 44–46, 48–50, 52–54; вул.Нагірна, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Підвальна, вул.Піщана, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Симоненка Василя, вул.Степова, вул.Таращанська, вул.Хліборобська, вул.Хутірська, вул.Цимбала Сергія: 47–53, 58–123; пров.Гаврилова, пров.Набережний, пров.Парковий, пров.Поштовий, пров.Симоненка Василя, пров.Хутірський
320932 вул.Садова, 6, с.Станіславчик, Ставищенський р-н, Київська обл., 09442
будинок культури, фойє, коридор
с.Станіславчик
320933 вул.Шкільна, 1, с.Стрижавка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09420
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Стрижавка
320934 вул.О. Кобилянської, 1А, с.Сухий Яр, Ставищенський р-н, Київська обл., 09421
сільська рада, актовий зал, 1-й поверх
с.Сухий Яр
320935 вул.Центральна, 33, с.Червоне, Ставищенський р-н, Київська обл., 09421
будинок культури, фойє
с.Григорівська Слобода, с.Червоне
320936 вул.Шкільна, 1А, с.Торчиця, Ставищенський р-н, Київська обл., 09413
сільська рада, зал засідань, 1-й поверх
с.Торчиця
320937 вул.Шкільна, 19А, с.Юрківка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09424
школа, фойє, 1-й поверх
с.Юрківка, с.Торчицький Степок
320938 вул.Миру, 65, с.Ясенівка, Ставищенський р-н, Київська обл., 09430
будинок культури, фойє
с.Ясенівка
320939 вул.Шевченка, 39, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09501
гімназія "Ерудит", фойє
м.Тараща – вул.Вільхова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Довженка Олександра, вул.Зарічна, вул.Івана Багряного, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Курчатова, вул.Лисенка Миколи, вул.Ломана, вул.Мудрого Ярослава, вул.Орликівка, вул.Садова, вул.Сікевича Володимира: 80–80А, 84, 86–86/1, 88–88/23, 92, 96, 98–195, 203; вул.Степова, вул.Танкістів, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Мудрого Ярослава, пров.Танкістів, пров.Чкалова, пров.Шевченка
320940 вул.Шевченка, 39, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09501
гімназія "Ерудит", спортзал
м.Тараща – вул.Амосова Миколи, вул.Богдана Хмельницького: 54, 58–64, 66 к.2–221; вул.Бурляя Миколи, вул.Видна, вул.Грибенка, вул.Козаківка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Олімпійська, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Сікевича Володимира: 1–77, 81–83, 85, 87, 89–91, 93–95, 97, 197; вул.Січнева, вул.Тесленка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Богдана Хмельницького, пров.Дільничний, пров.Заводський, пров.Польовий
320941 вул.Володимира Великого, 32, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09501
школа №2, фойє
м.Тараща – вул.Безіменна, вул.Борідченка, вул.Вернигори, вул.Виговського Івана, вул.Володимира Великого, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Колгоспна, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Мазепи Івана, вул.Меліоративна, вул.Меліораторів, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Пилипченка, вул.Повітрофлотська, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Таращанського полку, вул.Тімірязєва, вул.Ярки, пров.Барвінковий, пров.Вернадського, пров.Гагаріна, пров.Довженка Олександра, пров.Мазепи Івана, пров.Фізкультурний, пров.Яровий
320942 вул.Революції, 2, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09501
будинок культури, фойє, 2-й поверх
м.Тараща – вул.Антонова, вул.Бажана, вул.Батюка, вул.Богдана Хмельницького: 1–53, 55–57, 65; вул.Дачна, вул.Дорошенка Петра, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Левади, вул.Лисогірська, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Навроцького, вул.Паркова, вул.Пролетарська, вул.Революції, вул.Санаторна, вул.Сковороди Григорія, вул.Соснова, вул.Софіївська, вул.Чехова, вул.Чубинського Павла, вул.Штельмаха, пров.Санаторний, пров.Софіївський
320943 вул.Білоцерківська, 78, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09501
Комунальний заклад Київської обласної ради "Реабілітаційний центр", спортивна зала
м.Тараща – вул.Білоцерківська, вул.Вишнева, вул.Глибічок, вул.Грінченка Бориса, вул.Дружна, вул.Зелена, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Ломоносова, вул.Мукосія, вул.Мулівська, вул.Набережна, вул.Олени Пчілки, вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Промислова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Стуса, вул.Тичини, пров.Білоцерківський
320944 вул.Трохименка, 1, с.Велика Березянка, Таращанський р-н, Київська обл., 09550
Товариство з обмеженою відповідальністю "Відродження", актова зала
с.Велика Березянка
320945 вул.Соборна, 6, с.Велика Вовнянка, Таращанський р-н, Київська обл., 09532
школа, кл.5
с.Велика Вовнянка
320946 вул.Рибалко, 4, с.Веселий Кут, Таращанський р-н, Київська обл., 09553
будинок культури, фойє
с.Веселий Кут
320947 вул.Шкільна, 1, с.Володимирівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09514
школа, фойє
с.Володимирівка
320948 вул.Незалежності, 1, с.Червоні Яри, Таращанський р-н, Київська обл., 09514
будинок культури, глядацький зал
с.Червоні Яри
320949 вул.Шкільна, 19, с.Дубівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09534
школа, спортзал
с.Дубівка, с.Мала Вовнянка
320950 вул.Перемоги, 5, с.Кирдани, Таращанський р-н, Київська обл., 09522
школа, фойє
с.Кирдани
320951 вул.Шевченка, 10, с.Кислівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09525
школа, фойє
с.Кислівка, с.Буда
320952 вул.Свободи, 69, с.Ківшовата, Таращанський р-н, Київська обл., 09543
школа, фойє
с.Ківшовата, с.Маковецьке
320953 вул.Шкільна, 5Б, с.Косяківка, Таращанський р-н, Київська обл., 09552
школа, фойє
с.Косяківка, с.Антонівка
320954 вул.Розенкова, 14Б, с.Крива, Таращанський р-н, Київська обл., 09521
будинок культури, глядацький зал
с.Крива
320955 вул.імені Т.Г.Шевченка, 65, с.Круті Горби, Таращанський р-н, Київська обл., 09551
школа, фойє
с.Круті Горби
320956 вул.Миру, 8, с.Лісовичі, Таращанський р-н, Київська обл., 09513
будинок культури, фойє
с.Лісовичі
320957 вул.Зелена, 9, с.Потоки, Таращанський р-н, Київська обл., 09515
приміщення колишнього магазину
с.Потоки
320958 вул.Центральна, 34А, с.Лук’янівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09540
школа, фойє
с.Лук’янівка, с.Малоберезанське
320959 вул.Шевченка, 3А, с.Лука, Таращанський р-н, Київська обл., 09544
сільська рада, актова зала
с.Лука
320960 вул.Травнева, 5, с.Юшків Ріг, Таращанський р-н, Київська обл., 09531
школа, актова зала
с.Юшків Ріг
320961 вул.Садова, 15, с.Плоске, Таращанський р-н, Київська обл., 09530
сільська рада, актова зала
с.Плоске
320962 вул.Шкільна, 1, с.Ріжки, Таращанський р-н, Київська обл., 09512
Сільськогосподарський виробничий кооператив "Ріжки", актова зала
с.Ріжки
320963 вул.Сергієва, 6, с.Салиха, Таращанський р-н, Київська обл., 09520
школа, спортзал
с.Салиха
320964 вул.Шевченка, 7, с.Северинівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09510
школа, фойє
с.Северинівка, с.Красюки
320965 вул.Перемоги, 13, с.Станишівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09541
школа, фойє
с.Станишівка
320966 вул.Шкільна, 20, с.Мала Березянка, Таращанський р-н, Київська обл., 09542
школа, спортзал
с.Мала Березянка
320967 вул.Шевченка, 67, с.Степок, Таращанський р-н, Київська обл., 09523
сільський клуб, фойє
с.Степок
320968 вул.Гайова, 16, с.Бовкун, Таращанський р-н, Київська обл., 09524
сільський клуб-бібліотека, фойє
с.Бовкун
320969 вул.Молодіжна, 1, с.Калинове, Таращанський р-н, Київська обл., 09533
будинок культури, фойє
с.Калинове
320970 вул.Ювілейна, 23, с.Чернин, Таращанський р-н, Київська обл., 09511
Будинок культури, кабінет директора
с.Чернин
320971 вул.Лісова, 5, с.Улашівка, Таращанський р-н, Київська обл., 09511
сільський клуб, фойє
с.Улашівка
320972 вул.Шевченка, 72, м.Тараща, Таращанський р-н, Київська обл., 09500
лікувальний корпус, господарська кімната
Комунальний заклад Таращанської районної ради "Таращанська центральна районна лікарня"
320973 вул.Зацерква, 5, с.Бурківці, Тетіївський р-н, Київська обл., 09811
сільська рада, актова зала
с.Бурківці
320974 вул.Дружби, 3, с.Високе, Тетіївський р-н, Київська обл., 09851
сільська рада, актова зала
с.Високе
320975 вул.Центральна, 13, с.Галайки, Тетіївський р-н, Київська обл., 09840
школа, спортивна зала
с.Галайки
320976 вул.Шевченка, 14, с.Софіпіль, Тетіївський р-н, Київська обл., 09840
сільський клуб, фойє
с.Софіпіль
320977 вул.Шкільна, 3, с.Голодьки, Тетіївський р-н, Київська обл., 09833
школа, актова зала
с.Голодьки
320978 вул.Центральна, 44, с.Горошків, Тетіївський р-н, Київська обл., 09852
школа, їдальня
с.Горошків, с.Ріденьке
320979 вул.Центральна, 2, с.Дзвеняче, Тетіївський р-н, Київська обл., 09820
будинок культури, актова зала
с.Дзвеняче, с.Тарасівка
320980 вул.Робітнича, 3, с.Денихівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09832
будинок культури ДПДГ "Шевченківське", актова зала
с.Денихівка
320981 вул.Степова, 3, с.Дібрівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09831
школа, фойє
с.Дібрівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Скарбова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Першотравневий
320982 вул.Зелений гай, 1, с.Дубина, Тетіївський р-н, Київська обл., 09831
сільський клуб, фойє
с.Дібрівка – вул.Миру, с.Дубина
320983 вул.Богдана Хмельницького, 30, с.Кашперівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09812
заводський клуб, актова зала
с.Кашперівка – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Боємського, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заготівельна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Лідії Мацієвської, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Риболовецька, вул.Січнева, вул.Урожайна, вул.Чапаєва, вул.Чумацький шлях, вул.8-го Березня, пров.Весняний, пров.Зарічний, пров.Зоряний, пров.Кошового, пров.Крилова, пров.Кузнечний, пров.Макаренка, пров.Мисливський, пров.Пушкіна, пров.Радгоспний, пров.Толстого, пров.Франка, пров.Цвіткова, пров.Чумацький шлях, пров.Яблуневий
320984 вул.Київська, 9, с.Кашперівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09812
школа, спортивна зала
с.Кашперівка – вул.Василя Сухомлинського, вул.Великий шлях, вул.Вишнева, вул.Депутатська, вул.Загородня, вул.І. Франка, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Ленінградська, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новаторів, вул.Панченко, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Свято-Троїцька, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степового, вул.Суворова, вул.Томчая, вул.Хлібодарна, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юнатів, пров.Гайдамацький, пров.Гастело, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Горького, пров.Механізаторів, пров.Ударника, пров.Ярослава Мудрого
320985 вул.Миру, 2А, с.Клюки, Тетіївський р-н, Київська обл., 09853
школа, спортивна зала
с.Клюки
320986 вул.Васильківська, 6А, с.Хмелівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09853
школа, їдальня
с.Хмелівка
320987 вул.Шкільна, 2, с.Кошів, Тетіївський р-н, Київська обл., 09810
сільська рада, актова зала
с.Кошів
320988 вул.Ювілейна, 9, с.Погреби, Тетіївський р-н, Київська обл., 09810
школа, фойє
с.Погреби
320989 вул.Центральна, 15, с.Михайлівка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09821
будинок культури, актова зала
с.Михайлівка
320990 вул.Шевченка, 6, с.Ненадиха, Тетіївський р-н, Київська обл., 09843
школа, рекреаційна зала, 1-й поверх
с.Ненадиха
320991 вул.Ватутіна, 17, с.Одайпіль, Тетіївський р-н, Київська обл., 09842
сільський клуб, актова зала
с.Одайпіль
320992 вул.Київська, 9, с.П’ятигори, Тетіївський р-н, Київська обл., 09841
будинок культури, фойє
с.П’ятигори – вул.Ватутіна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Київська: 2–20; вул.Космонавтів, вул.Левадна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Центральна, пров.Макаренка, пров.Світанковий, пров.Тихий, пров.Учительський
320993 вул.Київська, 40, с.П’ятигори, Тетіївський р-н, Київська обл., 09841
школа, спортивна зала
с.П’ятигори – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Київська: 21–87А; вул.Кулішева, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сікорського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Миру, с.Молочне
320994 вул.Центральна, 32, с.Росішки, Тетіївський р-н, Київська обл., 09830
школа, спортивна зала
с.Росішки
320995 вул.Покровська, 2А, с.Скибинці, Тетіївський р-н, Київська обл., 09813
школа, фойє
с.Скибинці
320996 вул.Шкільна, 2, с.Стадниця, Тетіївський р-н, Київська обл., 09834
школа, спортивна зала
с.Стадниця
320997 пл.Слави, 3, с.Степове, Тетіївський р-н, Київська обл., 09844
школа, спортивна зала
с.Степове
320998 вул.Центральна, 51, с.Тайниця, Тетіївський р-н, Київська обл., 09850
школа, спортивна зала
с.Тайниця
320999 вул.Перемоги, 16, с.Теліжинці, Тетіївський р-н, Київська обл., 09822
школа, їдальня
с.Теліжинці
321000 вул.Макаренка, 16, с.Черепин, Тетіївський р-н, Київська обл., 09814
школа, фойє
с.Черепин, с.Григорівка
321001 вул.Жовтнева, 5, с.Черепинка, Тетіївський р-н, Київська обл., 09814
сільський клуб, фойє
с.Черепинка
321002 вул.Соборна, 5, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
районний будинок культури, фойє
м.Тетіїв – вул.Будівельна, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського: 1–2, 7–64; вул.Матросова, вул.Некрасова, вул.Остапа Вишні, вул.П.Запорожця, вул.Польова, вул.Сікорського, вул.Соборна: 1–84; вул.Цвіткова, вул.Шевченка, вул.Януша Острозького, пров.Космонавтів, пров.Польовий, пров.Ріхарда Зорге, пров.Снігурівський, пров.Чайковського, пров.Якова Орланда
321003 вул.Академіка Байраківського, 49, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
школа №3, актова зала
м.Тетіїв – вул.Аеродромна, вул.Академіка Байраківського: 61, 63, 65–65А, 67, 69–94/1; вул.Весняна, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Гринчука, вул.Джерельна, вул.Дружна, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.М. Вовчка, вул.Менделеєва, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Пам’яті Героїв, вул.Плоханівська, вул.Повітрянофлотська, вул.Праці, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Севастопольська, вул.Тургенєва, пров.Богуна, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Декабристів, пров.Джерельний, пров.Затишний, пров.Земляка, пров.Казнадзея, пров.Нахімова, пров.Патона, пров.Пилипа Орлика, пров.Плоханівський, пров.Степана Яремича
321004 вул.Центральна, 103, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
будинок культури "Слобода", актова зала
м.Тетіїв – бульв.Північний, вул.Автомобілістів, вул.Борщагівська, вул.Визволителів, вул.Волошкова, вул.Герцена, вул.Енергетиків, вул.Журавлина, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Стогнійчука, вул.Козацька, вул.Купальська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Шляхтиченка, вул.Нова, вул.Прорізна, вул.Райдужна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячногірська, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Юрія Марценюка, вул.8-го Березня, пров.Добровольського, пров.Залізничників, пров.Іскри, пров.Кагарлуцького, пров.Кочубея, пров.Метулинського, пров.Незалежності, пров.Новий, пров.Панченка, пров.Райдужний, пров.Садовий, пров.Суворова, пров.Сухомлинського, пров.Щиголя
321005 вул.Володимирська, 1, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
школа №4, їдальня
м.Тетіїв – вул.Б. Хмельницького, вул.Березна, вул.Віктора Гуменюка, вул.Володимирська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Бреста, вул.Гетьманська, вул.Дібрівська, вул.І.Сенька, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського: 3–5; вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Одеська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пам’яті Запорожців, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Світанкова, вул.Снігурівська, вул.Соборна: 85–100; вул.Щаслива, пров.Волі, пров.Зоряний, пров.Лисенка, пров.Новаторів, пров.Першотравневий, пров.Сосюри, пров.Тичини, пров.Якова Краснєнкова
321006 вул.Спортивна, 23, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
спортивна школа біатлону, фойє
м.Тетіїв – вул.Академіка Байраківського: 2–60, 62, 64, 66, 68; вул.Бурмоса, вул.Вишнева, вул.Злагоди, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кленова, вул.Крючкова, вул.Лаврентія Похилевича, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Рідна, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пров.Василя Стуса, пров.Мисливський, пров.Нечуя-Левицького, пров.Олімпійський, пров.П. Мирного, пров.Пушкіна, пров.Сковороди, пров.Срібний
321007 вул.Цвіткова, 38, м.Тетіїв, Тетіївський р-н, Київська обл., 09800
центральна районна лікарня, приймальне відділення, актова зала
Тетіївська центральна районна лікарня
321426 вул.Молодіжна, 2А, с.Шкарівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09170
будинок культури, глядацька зала
с.Шкарівка – вул.Агасяна, вул.Будівельників (СТ "Будівельник"), вул.Будівельників (СТ "Струмок"), вул.Ватутіна: 1–66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 87–99; вул.Верхня (СТ «Азбест»), вул.Виноградна (СТ "Мрія 1), вул.Виноградна (СТ "Рось"), вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Горіхова, вул.Горіхова (СТ "Струмок"), вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дачна (СТ "Рось"), вул.Джерельна (СТ "Джерела"), вул.Джерельна (СТ "Струмок"), вул.Єдності, вул.Зелена (СТ "Джерела"), вул.Зелена (СТ "Мрія"), вул.Індустріальна, вул.Кільцева (СТ "Будівельник"), вул.Княгині Ольги, вул.Крутогірна (СТ "Рось"), вул.Курсантська, вул.Лісова, вул.Лісова (СТ "Мрія 1"), вул.Лісова (СТ "Рось"), вул.Лугова (СТ "Рось"), вул.Мазепи Івана, вул.Молодіжна, вул.Нагірна (СТ "Струмок"), вул.Надрічна, вул.Південна, вул.Північна (СТ "Будівельник"), вул.Північна (СТ "Струмок"), вул.Польова (СТ "Мрія 1"), вул.Росьова, вул.Садова (СТ «Кринички»), вул.Садова (СТ "Мрія 1"), вул.Світанкова, вул.Слава Героям (СТ "Рось"), вул.Соборна, вул.Сонячна (СТ «Азбест»), вул.Сонячна (СТ "Рось"), вул.Східна (СТ "Будівельник"), вул.Центральна (СТ «Азбест»), вул.Чкалова, вул.Юріївська, вул.2-га Таращанська, пров.Ватутіна, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Джерельний, пров.Конденсаторний, пров.Надрічний, пров.Никоненко, пров.Росьовий