Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 97

Дільниць - 135

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
320001 вул.Центральна, 66, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07502
навчально-виробничий комбінат, фойє
смт Баришівка – вул.Богдана Хмельницького: 66–153; вул.Богуна, вул.Болотна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Князя Володимира, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського: 93, 95, 97–146; вул.Липняцька, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Софіївська: 1–22, 25А–26, 27А–28Г, 33А; вул.Суворова, вул.Торф’яна, вул.Центральна: 54, 58, 70–147; вул.Чайковського, вул.Червона, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Автопарковий, пров.Залізничний, пров.Липняцький, пров.Лісний, пров.Мічуріна, пров.Новий, пров.Парковий, пров.Радужний, пров.Сагайдачного, пров.Торф’яний, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.Яблуневий
320002 вул.Богдана Хмельницького, 21, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501
ЦПР "Мрія", фойє
смт Баришівка – вул.Бажана, вул.Богдана Хмельницького: 17, 22–65; вул.Воздвиженська, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Зерова, вул.Коцюбинського: 1–58, 60; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Стадіонна, вул.Цвілія, вул.Центральна: 18, 20–50, 55, 59–69; вул.Штанька, пров.Бажана, пров.Банний, пров.Воздвиженський, пров.Клубний, пров.Коцюбинського, пров.Стадіонний
320003 вул.Київський шлях, 33, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501
районний будинок культури, фойє
смт Баришівка – вул.Березанська, вул.Богдана Хмельницького: 1–16, 18–20А; вул.Вишнева, вул.Добра, вул.Київський шлях: 1–60, 62–68, 70–72, 76; вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Красилівська, вул.Масив Новоселів, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Садова, вул.Троїцька, вул.Філатова, вул.Центральна: 4А–17А, 19; пров.Військовий, пров.Добра, пров.Заводський, пров.Котляревського, пров.Кошового, пров.Красилівський, пров.Миру, пров.Мисливський, пров.Поштовий, пров.Франка, пров.Центральний
320004 вул.Київський шлях, 61А, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501
районний центр зайнятості, актова зала
смт Баришівка – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Донецька, вул.Ентузіастів, вул.Київська, вул.Київський шлях: 61Б, 69, 73–75, 77–125; вул.Комарова, вул.Коцюбинського: 59, 61–91, 94, 96; вул.Ломоносова, вул.Нагорянська, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Селищанська, вул.Соборна, вул.Сосюри, вул.Толстого, вул.Фестивальна, вул.Черняховського, вул.Шахтарська, пров.Київський, пров.Мирний, пров.Нагорянський, пров.Пасічанський, пров.Соборний, пров.Софіївський
320005 вул.Софіївська, 34, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07502
клуб СТОВ "Баришівське", актова зала
смт Баришівка – вул.Білозірська, вул.Бориспільська, вул.Братерська, вул.Колесника, вул.Морозівська, вул.Селянська, вул.Софіївська: 25, 27, 29–33; вул.Софіївська 34, вул.Старокиївська, просп.Незалежності
320006 вул.Чкалова, 36, с.Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл., 07506
сільський клуб, актова зала
с.Пасічна, с.Швачиха
320007 вул.Свято-Миколаївська, 18, с.Бзів, Баришівський р-н, Київська обл., 07527
будинок культури, актова зала
с.Бзів
320008 вул.Б.Хмельницького, 62, с.Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07560
будинок культури, актова зала
с.Веселинівка
320009 вул.Шкільна, 15, с.Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07545
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Волошинівка, с.Устинкова Гребля, с.Шовкове
320010 вул.Шевченка, 1А, с.Борщів, Баришівський р-н, Київська обл., 07504
дошкільний навчальний заклад, хол
с.Борщів
320011 вул.Центральна, 82, с.Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл., 07520
будинок культури, актова зала
с.Гостролуччя
320012 пров.Шевченка, 1А, с.Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07523
сільський клуб, фойє
с.Дернівка, с.Хлопків
320013 пл.Миколи Семеняки, 1, с.Коржі, Баришівський р-н, Київська обл., 07544
будинок культури, актова зала
с.Коржі
320014 вул.Шевченка, 40А, с.Корніївка, Баришівський р-н, Київська обл., 07571
сільський клуб, актова зала
с.Корніївка
320015 бульв.Центральний, 14А, с.Лехнівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07532
сільська рада, актова зала
с.Лехнівка
320016 вул.Єдності, 2, с.Лукаші, Баришівський р-н, Київська обл., 07513
сільська рада, актова зала
с.Лукаші
320017 вул.Кирпоноса, 4, с.Лук’янівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07511
сільський клуб, актова зала
с.Лук’янівка
320018 вул.Центральна, 4, с.Масківці, Баришівський р-н, Київська обл., 07562
сільський клуб, актова зала
с.Масківці
320019 вул.Садова, 15, с.Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07526
навчально-виховний комплекс, їдальня
с.Морозівка
320020 пл.Михайла Пасинка, 4, с.Недра, Баришівський р-н, Київська обл., 07533
сільський клуб, актова зала
с.Недра
320021 вул.Голосіївська, 1, с.Паришків, Баришівський р-н, Київська обл., 07522
сільська рада, актова зала
с.Паришків, с.Бакумівка
320022 вул.Шевченка, 6, с.Пилипче, Баришівський р-н, Київська обл., 07531
навчально-виховний комплекс, хол
с.Пилипче
320023 вул.Старокиївська, 8, с.Перемога, Баришівський р-н, Київська обл., 07510
навчально-виховний комплекс, хол
с.Перемога
320024 вул.Покровська, 83Г, с.Поділля, Баришівський р-н, Київська обл., 07561
будинок культури, актова зала
с.Поділля, с.Мала Тарасівка
320025 вул.Гагаріна, 1, с.Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл., 07512
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Рудницьке
320026 вул.Фабрична, 2, с.Садове, Баришівський р-н, Київська обл., 07534
будинок культури, актова зала
с.Садове
320027 вул.Центральна, 31, с.Сезенків, Баришівський р-н, Київська обл., 07524
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Сезенків
320028 вул.Вереснева, 21А, с.Власівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07505
сільський клуб, актова зала
с.Власівка
320029 вул.Гоголя, 1А, с.Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07525
сільський клуб, актова зала
с.Селичівка
320030 вул.Паризької Комуни, 11, с.Селище, Баришівський р-н, Київська обл., 07521
сільський клуб, фойє
с.Селище
320031 вул.Братів Греськів, 2А, с.Семенівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07552
будинок культури, актова зала
с.Семенівка
320032 вул.Польова, 1, с.Леляки, Баришівський р-н, Київська обл., 07553
сільський клуб, актова зала
с.Леляки
320033 вул.Шевченка, 3/4, с.Яблуневе, Баришівський р-н, Київська обл., 07569
сільський клуб, актова зала
с.Яблуневе, с.Григорівка
320034 вул.Арсеньєва, 12/1, с.Дубове, Баришівський р-н, Київська обл., 07551
сільський клуб, актова зала
с.Дубове
320035 вул.Центральна, 20/1, с.Хмельовик, Баришівський р-н, Київська обл., 07550
сільський клуб, актова зала
с.Хмельовик
320036 вул.Дружби, 21, с.Ярешки, Баришівський р-н, Київська обл., 07530
сільська рада, актова зала
с.Ярешки
320226 вул.Ентузіастів, 2, с.Бобрик, Броварський р-н, Київська обл., 07431
школа, фойє
с.Бобрик
320227 вул.Ентузіастів, 2, с.Бобрик, Броварський р-н, Київська обл., 07431
продовольчий магазин, торгова зала
с.Гайове
320228 вул.Богдана Хмельницького, 219, с.Богданівка, Броварський р-н, Київська обл., 07433
школа, актова зала
с.Богданівка
320229 вул.Київська, 43, с.Залісся, Броварський р-н, Київська обл., 07433
Дорожньо-ремонтний пункт 1 Броварського дорожньо-ремонтного управління, актова зала
с.Залісся
320230 вул.Соборна, 13, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
лікарня, фойє
смт Велика Димерка – вул.Броварська: 1–53, 57, 61; вул.Ворошилова, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Освіти, вул.Паркова, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Промислова, вул.Прорізна, вул.Різдвяна, вул.Соборна, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Ворошилова, пров.Медичний, пров.Щорса, «Дружба» садово-городнє товариство, вул.Лінія 4, «Тепличник» садівниче товариство, вул.Лінія 1, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 2, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 3, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 4, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 6, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 7, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 8, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 9
320231 вул.Заліська, 3, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
навчально-виховний комплекс, головний корпус, актова зала
смт Велика Димерка – вул.А.Зеленого, вул.Березнева, вул.Бобрицька: 2–24; вул.Богданівська: 1–11; вул.Вишнева, вул.Відродження: 2А, 55; вул.Гагаріна, вул.Гоголівська, вул.Горького, вул.Докучаєва, вул.Євтушенка, вул.Заліська, вул.Квітнева, вул.Лісова, вул.Літківська, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Морозова, вул.Некрасова, вул.Ніколаєва, вул.Покровська: 1–11А; вул.Поштова, вул.П.Поповича: 1–27, 31–37, 41–43, 45, 47–47А, 53, 55, 57–71; вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 1–59А, 61; вул.Січнева, пров.Богданівський, пров.Квітневий, пров.Макаренка
320232 вул.Комунальна, 6, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
КП Броварське районне виробниче управління ЖКГ, фойє
смт Велика Димерка – вул.Берегова, вул.Бобрицька: 25–140; вул.Богданівська: 12–157; вул.Вереснева, вул.Відродження: 35; вул.Вокзальна, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Городня, вул.Грушевського, вул.Євдокії Безсмертної, вул.Калинова, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Курчатова, вул.М.Миронець, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Окружна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Покровська: 12–159; вул.Пушкіна: 60, 62–189; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Ст.Разіна, вул.Тарасівська, вул.Тополина, вул.Чернігівська, пров.Бобрицький, пров.Південний, пров.Пушкіна
320233 вул.Броварська, 77А, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
навчально-виховний комплекс, виробничий корпус, їдальня
смт Велика Димерка – вул.Броварська: 54–56, 58–60Б, 62–152; вул.Б.Хмельницького, вул.Введенська, вул.Вербна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Красилівська, вул.Лермонтова, вул.Малинова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Ніжинська, вул.Олімпійська, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.П.Поповича: 28, 38–40, 44, 46, 48–52, 54, 56, 73–105; вул.Ситюкова, вул.Сім’ї Сидоренків, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Франка, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Яблунева, пров.Польовий
320234 вул.Київська, 168, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
будинок культури, актова зала
с.Гоголів – вул.Богуна, вул.Бориспільська, вул.Боришпольця, вул.Ватутіна: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42Б, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Вербицького: 28–55; вул.Вернадського, вул.Винарського, вул.Вишневського, вул.Вокзальна, вул.Володимирська, вул.Гетьманська, вул.Друця, вул.Європейська, вул.Жукова, вул.Каштанова, вул.Київська: 162, 164, 166–257; вул.Кожедуба, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Магдебургзька, вул.Малинова, вул.Мічуріна, вул.О.Гончара, вул.О.Кошевого, вул.Олімпійська, вул.Панфілова: 16, 20, 22; вул.П.Мирного, вул.Покровська, вул.Преображенська, вул.Привітна, вул.П.Тичини, вул.Русанівська, вул.Русановича, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Сотницька, вул.Стасюка, вул.Топіхи, вул.Тургенєва, вул.Чкалова, вул.Чубинського, вул.Чупринки, пров.Ватутіна, пров.Винарського, пров.Володимирський, пров.Європейський, пров.Київський, пров.Покровський, пров.Русановича, пров.Стасюка, пров.Франка, пров.Чкалова
320235 вул.Шевченка, 5, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
школа, спортзал
с.Гоголів – вул.Ватутіна: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55–133; вул.Воз’єднання, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Жердовська, вул.Жовтухи, вул.Зоряна, вул.Калюка, вул.Квітнева, вул.Кольцова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лєрмонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.О.Вишні, вул.Панфілова: 1–15, 17, 21, 23–39; вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Хутірська, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Зоряний, пров.Кольцова, пров.Лєрмонтова, пров.Пушкіна, пров.Черняхівського
320236 вул.Київська, 167, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
школа, фойє
с.Гоголів – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького: 1–27; вул.Войтовська, вул.Єсеніна, вул.Жовтнева, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Київська: 1–161, 163, 165; вул.Красилівська, вул.Красовського, вул.Л.Українки, вул.М.Заньковецької, вул.М.Лагунової, вул.Молодіжна, вул.Мороза, вул.Сагайдачного, вул.Снігурова, вул.Требухівська, вул.Франка, вул.Яблунева, вул.Яшника, пров.Вербицького, «Електрон» садове товариство, вул.Південна, «Ескулап» садове товариство, вул.Травнева, «Мрія» садове товариство, вул.Східна
320237 вул.Соборності, 35А, с.Зоря, Броварський р-н, Київська обл., 07452
фельдшерський пункт, кім.3
с.Зоря
320238 вул.9 Січня, 1Б, с.Тарасівка, Броварський р-н, Київська обл., 07441
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Вільне, с.Тарасівка
320239 вул.Марії Заньковецької, 35, с.Жердова, Броварський р-н, Київська обл., 07440
сільська рада, зала урочистих подій
с.Жердова, с.Захарівка, с.Покровське
320240 вул.Центральна, 39, с.Михайлівка, Броварський р-н, Київська обл., 07440
сільський клуб, фойє
с.Михайлівка
320241 пров.Козацький, 1, с.Підлісся, Броварський р-н, Київська обл., 07440
сільський клуб, фойє
с.Підлісся
320242 вул.Шкільна, 88, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Заворичі – вул.Грінченка, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Каштанова: 1–48; вул.Молодіжна, вул.Парникова, вул.Пляжна, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Теплична, вул.Тітова, вул.Травнева, вул.Широка, вул.Шкільна: 21–110; пров.Калиновий, пров.Пляжний, пров.Шкільний
320243 вул.Шкільна, 11, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424
Заворицький НВК-дитячий садок, приміщення групи
с.Заворичі – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Каштанова: 49–54; вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Культури, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Радна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Трубіжська, вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–20; пров.Вишневий, пров.Вокзальний, пров.Замковий, пров.Шевченка, «Металіст» садівниче товариство громадської організації садівничого товариства «Заворичі» вул.Садова, «Троянда» садівниче товариство, вул.Лінія 8
320244 вул.Гагаріна, 5, с.Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415
сільський клуб, фойє
с.Зазим’я
320245 вул.Шкільна, 8, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443
школа, спортзал
смт Калинівка – вул.Антоненка, вул.Гагаріна, вул.Ігорєва, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Північна: 6–24; вул.Садова, вул.Тітова, вул.Чернігівська, вул.Шкільна: 1–5, 9–25; пров.Новий, с.Скибин
320246 вул.Травнева, 10, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443
будинок культури, фойє
смт Калинівка – вул.Жовтнева, вул.Північна: 2–4; вул.Травнева, вул.Шкільна: 6, 31; пров.Травневий
320247 пров.Залізничний, 11, с.Квітневе, Броварський р-н, Київська обл., 07443
сільський клуб, фойє
с.Квітневе, с.Перемога
320248 пров.Ювілейний, 4, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420
будинок культури, музичний салон
смт Калита – вул.Миру: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 47–63; вул.Піщана: 14, 16; вул.Шевченка: 19–21, 23; пров.Молодіжний, пров.Ювілейний
320249 пров.Ювілейний, 2, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420
школа, фойє
смт Калита – вул.Бредака, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зернова, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Кругова, вул.Левицького, вул.Лесі Українки, вул.Луценка, вул.Малинова, вул.Миру: 1–23, 24А–25, 26А–27А, 28А–29, 30А–31, 33, 34Б–35, 37, 38А–43, 67–97; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Пінчука, вул.Піонерська, вул.Піщана: 1–13, 14А–15, 17–39; вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Скока, вул.Сонячна, вул.Турчиновського, вул.Франка, вул.Чернігівська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–18, 22, 24–46; пров.Бредака, пров.Першотравневий, пров.Шкільний
320250 вул.Калинова, 21, с.Опанасів, Броварський р-н, Київська обл., 07420
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Опанасів
320253 вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451
школа, актова зала
с.Красилівка – вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березова, вул.Благодатна, вул.Броварська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горошкова, вул.Грушева, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Європейська, вул.Заболотна, вул.Заплавна, вул.Зарічна, вул.І.Кожедуба, вул.Калинова, вул.Конєва, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Старошулявська, вул.Троїцька, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шереметівська, вул.Шулявська, вул.Яблунева, пров.Героя, пров.Димерський, пров.Дружний, пров.Зоряний, пров.Кругленький, пров.Луговий, пров.Мирний, пров.Мічуріна, пров.Святковий, пров.Сонячний, пров.Ставковий, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Чкалова
320254 вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451
школа, спортзал
с.Красилівка – вул.А.Малишка, вул.Бажана, вул.Березнева, вул.Б.Олійника, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Гутора, вул.Володимирська, вул.Волошкова, вул.В.Симоненка, вул.Гоголівська, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Дібровна, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетиків, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.І.Марченка, вул.І.Радченка, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кільцева, вул.Ковальська, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Ладанська, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.М.Павленка, вул.Незалежності, вул.Новосадова, вул.О.Гончара, вул.П.Мирного, вул.Привітна, вул.П.Тичини, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.С.Басова, вул.Світанкова, вул.Солов’їна, вул.Суворова, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Щастя, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Квітневий, пров.Островського, пров.Перемоги, пров.Польовий
320255 вул.Партизана Стригуна, 3, с.Кулажинці, Броварський р-н, Київська обл., 07445
сільська рада, зала урочистих подій
с.Кулажинці
320256 вул.Шевченка, 65, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411
будинок культури, фойє
с.Літки – вул.Армійська, вул.Буслівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.В.Садова, вул.Гончарівська, вул.Грушевського, вул.Дарницька, вул.Деснянська, вул.Деснянське лісництво, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Музиченка, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Північна, вул.Прилісна, вул.Приозерна, вул.Ранкова, вул.Савченка, вул.Соболівська, вул.Стельмаха, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Харченка: 29, 31–98; вул.Челюскіна, вул.Шевченка: 31–178; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Бузковий, пров.Буслівський, пров.Виноградний, пров.Грушевий, пров.Дарницький, пров.Козацький, пров.Луговий, пров.Мельника, пров.Молодіжний, пров.Озерний, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Сосновий
320257 пл.Перемоги, 2, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411
контора споживчого товариства, актова зала
с.Літки – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Костенка, вул.Літківська, вул.Л.Українки, вул.Можилевського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Ткачів, вул.Т.Короля, вул.Франка, вул.Харченка: 1–28, 30; вул.Хутірська, вул.Чехова, вул.Чоповського, вул.Шевченка: 1–30; пл.Перемоги, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Вишневий, пров.Городній, пров.Дачний, пров.Житній, пров.Зелений, пров.Квітневий, пров.Кузнєчний, пров.Літківський, пров.Почаївський, пров.Рибальський, пров.Річковий, пров.Ягідний
320258 вул.Хатянівська, 18А, с.Літочки, Броварський р-н, Київська обл., 07410
сільська рада, зала урочистих подій
с.Літочки
320259 вул.Шевченка, 4А, с.Соболівка, Броварський р-н, Київська обл., 07410
сільський клуб, фойє
с.Соболівка
320260 вул.Нова, 2А, с.Мокрець, Броварський р-н, Київська обл., 07425
школа, фойє
с.Мокрець
320261 вул.Грушевського, 17, с.Бервиця, Броварський р-н, Київська обл., 07425
будинок культури, фойє
с.Бервиця
320262 вул.Київська, 2, с.Плоске, Броварський р-н, Київська обл., 07450
школа, фойє
с.Плоске, с.Першотравневе
320263 вул.Соборна, 7, с.Погреби, Броварський р-н, Київська обл., 07416
школа, фойє
с.Погреби
320264 вул.Деснянська, 2, с.Пухівка, Броварський р-н, Київська обл., 07413
школа, актова зала
с.Пухівка
320265 вул.Паркова, 10, с.Рожівка, Броварський р-н, Київська обл., 07414
будинок культури, актова зала
с.Рожівка
320266 вул.Свободи, 41Г, с.Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412
будинок культури, фойє
с.Рожни
320267 вул.Шкільна, 22, с.Рудня, Броварський р-н, Київська обл., 07430
будинок культури, фойє
с.Рудня
320268 вул.Київська, 74, с.Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453
школа, спортзал
с.Русанів, с.Перше Травня
320269 вул.Корольова, 2, с.Світильня, Броварський р-н, Київська обл., 07444
Світильнянський навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Світильня, с.Гребельки
320270 вул.Шкільна, 77, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
навчально-виховний комплекс, дошкільний навчальний заклад, фойє
с.Семиполки – вул.Богінська, вул.Дніпровська, вул.Єсеніна, вул.Житня, вул.Зої Космодем’янської, вул.Коцюбинського, вул.Красуцького, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Літківська, вул.Медова, вул.Озерна, вул.Остерське шосе, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Приозерна, вул.Редьківка, вул.Старий Шлях: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–160; вул.Уланівська, вул.Франка, вул.Шабаліна, вул.Шкільна: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–91; пров.Красуцького, пров.Остерський, ДО «Резиденція «Залісся», Літківське лісництво
320271 вул.Київське шосе, 113, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
будинок культури, фойє
с.Семиполки – вул.Вишнева, вул.В.Кудренка, вул.Гайова, вул.Героїв партизан, вул.Київське шосе, вул.Княгині Хованської, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Обузна, вул.Панська, вул.Паркова, вул.Парникова, вул.Печурівська, вул.Райдужна, вул.Рильського, вул.Старий Шлях: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.1 Травня, пров.Гагаріна, пров.Мічуріна, пров.Пушкіна, пров.Смоловика, пров.Трубіжський
320272 військове містечко Семиполки, вул.Гвардійська, 40, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
будинок культури, глядацька зала
с.Семиполки – військове містечко Семиполки, військова частина А0415, військове містечко Семиполки, вул.Гвардійська
320276 вул.Шкільна, 23, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434
школа, спортзал
с.Шевченкове – вул.Бобрицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гіталова, вул.Глібова, вул.Довженка, вул.Докучаєва, вул.Друга Кільцева, вул.Київська, вул.Кирпоноса, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кукси Миколи, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Окунинівська, вул.П.Ангеліної, вул.Перша Кільцева, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Теплична, вул.Учительська, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Глібова, пров.Михайлівський
320277 вул.Вокзальна, 40, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434
сільська рада, зала урочистих подій
с.Шевченкове – вул.Вокзальна, вул.Гвардійська, вул.Гілляче, вул.Гоголівська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Ковпака, вул.Кошового, вул.Кругла, вул.Матросова, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, урочище Гілляче
321086 вул.Героїв Небесної Сотні, 27, м.Березань, Київська обл., 07541
ВАТ "Березанське", фойє
м.Березань – вул.Героїв АТО, вул.Героїв Небесної Сотні: 11–23, 30–37, 39, 41–41А, 43–45, 47, 51, 53, 55, 57–59, 61, 65, 67, 69–71, 73, 75–77, 79, 81, 91, 95; вул.Зарічна, вул.Зінченка, вул.ім.В’ячеслава Чорновола, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Парникова, вул.Чехова, вул.Ювілейна, пров.Березовий, пров.Богатирський, пров.Братів Охріменків, пров.Кленовий, пров.Кудрявського, пров.Максютівський, пров.Озеряний, пров.Островського, пров.Павлова, пров.Слобідка
321087 вул.Горького, 3, м.Березань, Київська обл., 07541
школа №2, фойє
м.Березань – вул.Білоглинна, вул.Волошкова, вул.Героїв Небесної Сотні: 24–28, 38, 40, 42, 46, 48–50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82–88, 92–94, 96–122; вул.Горького, вул.Кузнєцова, вул.Медична, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Філатова, вул.Чайковського, пров.Білоглинний, пров.Братський, пров.Володимирський, пров.Гоголя, пров.Зенітний, пров.Коцюбинського, пров.Медичний, пров.Партизанський, пров.Пітомний, пров.Романівський, пров.Фермовський, пров.Франка
321088 вул.Медична, 1, м.Березань, Київська обл., 07541
пересувна механізована колона-35, їдальня
м.Березань – вул.Будівельників, вул.Жовтнева, вул.Переяславська, вул.Поліська, вул.Сумська, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Поліський, пров.Сумський
321089 вул.Шевченків шлях, 131, м.Березань, Київська обл., 07541
будинок культури, фойє
м.Березань – вул.Героїв Небесної Сотні: 2–8; вул.Набережна: 1–59, 61, 63, 65, 67–67А, 69–69А, 71–73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 97–99; вул.Паркова, вул.Шевченків шлях: 70–72, 74, 76–78, 82, 86–112, 113, 117, 119, 121, 125, 145, 147, 149, 151, 153–188, 190–194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214–214А, 222–222А, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 244, 250–254, 256, 260–266; пров.Базарний, пров.Жовтневий
321090 вул.Шевченків шлях, 135, м.Березань, Київська обл., 07541
школа №1, фойє
м.Березань – вул.Шевченків шлях: 112А, 114–116, 118, 120, 122–124, 130–140, 146, 148, 150, 152;
321091 вул.Шевченків шлях, 34, м.Березань, Київська обл., 07541
аграний ліцей, фойє
м.Березань – вул.Горова, вул.Колоска, вул.Новоселиця, вул.Перемоги, вул.Пісчаний Круг, вул.Семенівська, вул.Шевченка, вул.Шевченків шлях: 1–67, 73, 75, 79–81, 83–85; пров.Гайовий, пров.Пасічний, пров.Семенівський, пров.Сосновий, пров.Тополиний, пров.Шевченка
321092 вул.Поштова, 1, м.Березань, Київська обл., 07542
дитячий будинок, фойє
м.Березань – вул.Київський шлях, вул.Космонавтів, вул.Переяславський шлях, вул.Поштова: 1, 2–19; вул.Ціолковського
321093 вул.Академіка Дородніцина, 8, м.Березань, Київська обл., 07541
школа №4, фойє
м.Березань – вул.Академіка Дородніцина, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Роговців, вул.Волошина, вул.Зої Космодемянської, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світлична, вул.Святкова, вул.Толстого, вул.Чкалова, вул.Шевченків шлях: 189, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215–221, 223, 225, 227, 229, 231–235, 237, 239–243, 245–249, 255, 259, 272А–348; пров.Богдана Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Луговий, пров.Незалежний, пров.Панаса Мирного, пров.Садовий, пров.Шкільний, пров.Яблуневий, жилмасив Садовий
321094 вул.Набережна, 118, м.Березань, Київська обл., 07543
навчально-виховний комплекс, фойє
м.Березань – вул.Героїв Крут, вул.Журавлина, вул.Загайного, вул.ім.Гетьмана Сагайдачного, вул.ім.Григорія Сковороди, вул.ім.Павла Чубинського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Набережна: 60/1, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90, 92–96, 100–217; вул.Пархоменка, вул.Першого Травня, вул.Привокзальна, вул.Світанкова, вул.Торфяна, вул.Цегельна, вул.Яготинська, пров.Журавлиний, пров.Новий, пров.Першого Травня, пров.Чайковського
321095 вул.Березанський шлях, 32, м.Березань, Київська обл., 07543
дитячо-юнацька спортивна школа "Старт", спортивний зал
м.Березань – вул.Березанський шлях, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.ім.Адама Міцкевича, вул.ім.Василя Стуса, вул.ім.Іллі Турчиновського, вул.Маяковського, вул.Механізаторів, вул.Мирна, вул.Недрянська, вул.Прорізна, вул.Софроніївська, вул.Трубізька, вул.Чернишевського, пров.Недрянський, пров.Чаленка
321218 вул.Благодатна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №3, фойє
м.Бровари – вул.Білана Олександра, вул.Білодібровна, вул.Благодатна: 1–122/1; вул.Геологів, вул.Некрасова, вул.Полуботка Павла, вул.Пушкіна, вул.Українки Лесі, вул.Фіалковського, пров.Парковий, пров.Симиренка Платона, пров.Удовиченка Олександра
321219 вул.Благодатна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №3, актова зала
м.Бровари – вул.Биківнянська, вул.Богомольця академіка, вул.Гайдамацька, вул.Єсеніна, вул.Запорізької Січі, вул.Зеленського Євгенія, вул.Київська: 2–120; вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Орлика Пилипа, вул.Остряниці Якова, вул.Пластунська, вул.Ремонтників, вул.Сірка Івана, вул.Стельмаха Михайла, вул.Франка Івана, вул.Янченка Дмитра: 1–70; вул.Ярмаркова, пров.Барбона Миколи, пров.Білокур Катерини, пров.Благодатний, пров.Єсеніна, пров.Піщаний, пров.Філатова
321220 вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №1, спортзал
м.Бровари – вул.Амосова академіка: 1–50А; вул.Благодатна: 123–155; вул.Гонти Івана, вул.Зазимський шлях, вул.Київська: 121–202; вул.Київської Русі, вул.Княгині Ольги, вул.Лисенка Миколи, вул.Могили Петра, вул.Оболонська: 1–58/2; вул.Петропавлівська, вул.Тургенєва, вул.Чепурного, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема: 1–34; вул.Юрія Шевельова, пров.Деснянський, пров.Озерний, пров.Пирогова, пров.Староміський, пров.Тихий
321221 вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №1, актова зала
м.Бровари – вул.Анатолія Луценка, вул.Армії УНР, вул.Батечка Івана, вул.Білоконя Павла, вул.Бориспольця Платона, вул.Галагана Миколи, вул.Героїв Крут, вул.Гордієнка Костя, вул.Дорошенка Петра, вул.Дубовика Михайла, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Івана Пулюя, вул.Калинова, вул.Квятковського, вул.Княжа, вул.Козловського Івана, вул.Корсакова Юрія, вул.Крушельницької Соломії, вул.Леонтовича, вул.Лідіце, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Огієнка Івана, вул.Оксамитова, вул.Освіти, вул.Осьмака Василя, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Саксаганського, вул.Світловщинська, вул.Сєрова, вул.Старотроїцька: 1–60/1; вул.Теліги Олени, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Юності, вул.Янченка Дмитра: 71–132; вул.Ярослава Мудрого: 1–19/1; пл.Шевченка, пров.Дарвіна, пров.Зоряний, пров.Поштовий, пров.Старотроїцький, пров.Щасливий
321222 вул.Герцена, 3А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №6, спортзал
м.Бровари – вул.Довженка Олександра, вул.Кобзарська, вул.Мічуріна, вул.Сверстюка Євгена, вул.Сєдова, вул.Старотроїцька: 61–146; вул.Ярослава Мудрого: 21–70/2; пров.Болбочана Петра, пров.Василя Кричевського, пров.Онезький
321223 вул.Герцена, 3А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №6, фойє
м.Бровари – вул.Герцена, вул.Глібова Леоніда, вул.Гоголя, вул.Голуба Аркадія, вул.Гончара Олеся, вул.Дворянець Антоніни, вул.Електриків, вул.Завірюхіна Ігоря, вул.Кириченка Василя, вул.Княжицька, вул.Лугова, вул.Переяславський шлях, вул.Перонна, вул.Слуцька, вул.Ступака Григорія, вул.Тичини Павла
321224 вул.Гагаріна, 30, м.Бровари, Київська обл., 07400
легкоатлетичний манеж, ліва частина спортивної зали
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 1–1А, 3А–5; вул.Ярослава Мудрого: 72–90А;
321225 вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №9, спортзал
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19, 23–27;
321226 вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №9, фойє молодшої ланки
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул.Київська: 284–292; вул.Шолом-Алейхема: 63–63А, 65–87А; пров.Корольова
321227 вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №9, фойє старшої ланки
м.Бровари – вул.Героїв Небесної Сотні
321228 вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварське вище училище фізичної культури, актова зала
м.Бровари – вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Майбороди Платона, вул.Михайла Вербицького, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя: 6А/2–117/2; вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стефаника Василя, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чубинського Павла: 21А–128А; вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 10А, 12А, 26–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Соборний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251
321229 вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварське вище училище фізичної культури, фойє
м.Бровари – вул.Амосова академіка: 51–137/1; вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Коновальця Євгена, вул.Костомарова Миколи, вул.Мельника Михайла, вул.Миколаївка, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Приймаченко Марії, вул.Шевченка: 1–9, 11–11А, 13–21, 127; вул.Шухевича Романа, пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський
321230 вул.Шевченка, 23, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварське вище училище фізичної культури, спортивна зала
м.Бровари – вул.Київська: 203–242/7, 244–244А, 246, 248, 250–260/1, 262–264/2, 268–280; вул.Кутового Володимира, вул.Симоненка Василя: 1–4/5; вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Шолом-Алейхема: 35–62, 64; пров.Івана Сокура
321231 вул.Гагаріна, 12А, м.Бровари, Київська обл., 07400
гуртожиток ВАТ "Броварський завод будівельних конструкцій", актова зала
м.Бровари – вул.Гагаріна: 8–10А, 12–16; вул.Лагунової Марії: 1, 3, 5; вул.Шолом-Алейхема: 93–96;
321232 вул.Гагаріна, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
міський клуб, хореографічна зала
м.Бровари – вул.Гагаріна: 1–7; вул.Київська: 294–298А;
321233 вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №7, фойє старшого корпусу
м.Бровари – бульв.Незалежності: 2–2Б; вул.Гагаріна: 19–23; вул.Героїв УПА: 1–4, 6, 10, 12–12/1, 14, 16, 18–20/2, 22–30/1;
321234 вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №7, фойє молодшого корпусу
м.Бровари – бульв.Незалежності: 6–6В; вул.Блока Олександра: 19–21; вул.Героїв УПА: 5–5Б, 7А; вул.Рокосовського: 20–24/2; вул.Центральної Ради: 13–24;
321235 вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №7, спортзал
м.Бровари – бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3; вул.Центральної Ради: 1–11/2;
321236 бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400
міський культурний центр "Прометей", ліва частина фойє
м.Бровари – бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13;
321237 бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400
міський культурний центр "Прометей", права частина фойє
м.Бровари – бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Героїв УПА: 11–11-11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Савченка Володимира: 19–37; вул.Чернігівська
321238 вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400
навчально-виховний комплекс, фойє
м.Бровари – вул.Лагунової Марії: 10–20;
321239 вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400
навчально-виховний комплекс, спортзал
м.Бровари – бульв.Незалежності: 9–9А, 11А; вул.Короленка: 47, 49, 51, 53–53А, 54А, 56–56А; вул.Савченка Володимира: 3–17; пров.Короленка
321240 вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №5, спортзал, новий корпус
м.Бровари – вул.Київська: 243–243А, 245, 247, 249, 302–312; вул.Малокиївська
321241 вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №5, фойє
м.Бровари – вул.Короленка: 55, 57–59, 61–63, 65, 67–68, 70;
321242 вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №5, актова зала
м.Бровари – вул.Київська: 261, 265–265/3, 300–300В; вул.Лагунової Марії: 7–7А, 9–9А; вул.Чубинського Павла: 3–16;
321243 вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №10, фойє, центральний вхід
м.Бровари – вул.Петлюри Симона: 19–19Б, 23А–23В;
321244 вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №10, спортзал
м.Бровари – вул.Петлюри Симона: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 36–36Б;
321245 вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №10, фойє початкової школи
м.Бровари – вул.Короленка: 60А–60Б, 64–64Б, 66–66А, 68А;
321246 вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №10, фойє, 2-й поверх
м.Бровари – вул.Короленка: 68Б, 70Б–74; вул.Петлюри Симона: 21–21В/5, 25–25Б;
321247 бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварський професійний ліцей, фойє, 1-й поверх
м.Бровари – вул.Бандери Степана: 45–115; вул.Воїнів-афганців, вул.Декабристів, вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Костири Софронія, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Петлюри Симона: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/2, 20; вул.Січових Стрільців, вул.Старченка, вул.Чайковського, пров.Механізаторів, пров.Тракторний
321248 бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварський професійний ліцей, їдальня
м.Бровари – бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А;
321249 бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа мистецтв, фойє
м.Бровари – бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54, 54Б;
321250 бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа мистецтв, хореографічна зала
м.Бровари – бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В;
321251 вул.Гагаріна, 30, м.Бровари, Київська обл., 07400
легкоатлетичний манеж, права частина спортивної зали
м.Бровари – вул.Бандери Степана: 1–43; вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Гончаренка Аверкія, вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Сушка Романа, вул.Фонтене-су-Буа, вул.Холодноярська, пров.Глинки, пров.Сушка Романа
321252 вул.Москаленка Сергія, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
гімназія імені С.Олійника, актова зала
м.Бровари – вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Москаленка Сергія, вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний
321253 вул.Москаленка Сергія, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
гімназія імені С.Олійника, спортзал
м.Бровари – вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого: 1, 2, 4; вул.Гасин Ольги, вул.Гетьманська, вул.Ольжича Олега, вул.Онікієнка Олега: 1–75; вул.Радистів, пров.Вокзальний
321254 вул.Володимира Великого, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №2, фойє, права частина
м.Бровари – вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 7–8Б;
321255 вул.Володимира Великого, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
школа №2, фойє, ліва частина
м.Бровари – вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А;
321256 вул.Броварської сотні, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400
спорткомплекс "Світлотехнік", спортзал
м.Бровари – вул.Базова, вул.Броварської сотні, вул.Виробнича, вул.Володимира Великого: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Гельсінської групи, вул.Конощенка Володимира, вул.Красилівська, вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Міхновського Миколи, вул.Олександровича Митрофана, вул.Онікієнка Олега: 76–242; вул.Павлова, вул.Ружного Михайла, пров.Виробничий
321257 вул.Броварської сотні, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400
спорткомплекс "Світлотехнік", спортзал
м.Бровари – вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калнишевського Петра, вул.Космонавтів, вул.Левадівська, вул.Максимовича Михайла, вул.Мейса Джеймса, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана
321258 вул.Шевченка, 14, м.Бровари, Київська обл., 07400
КНП "Броварська БКЛ" БРР БМР, адміністративне приміщення лікарні, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області
321419 вул.Грушевського Михайла, 21А, м.Бровари, Київська обл., 07400
Палац творчості дітей та юнацтва, фойє, 1-й поверх
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 17–17/1;