Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Загальна кількість членів ОВК від партії 198

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Андросович Ірина Петрівна 1981 р.н., освіта вища
12 Олійник-Горбачова Оксана Вікторівна 1964 р.н., освіта професійно-технічна, Вінницька дитяча школа мистецтв
13 Готюр Роман Анатолійович 1985 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
14 Гамарник Валентина Іванівна 1959 р.н., освіта вища
15 Кушнір Олена Миколаївна Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища
16 Андрусевич Світлана Іванівна 1956 р.н., освіта вища
17 Козік Любов Степанівна 1957 р.н., освіта вища
18 Дідюк Валерій Дмитрович 1950 р.н., освіта вища
Волинська область
19 Назарова Валентина Володимирівна 1981 р.н., освіта вища
20 Палій Ольга Миколаївна Заступник голови комісії, 1991 р.н., освіта вища
21 Каленікова Ірина Миколаївна 1981 р.н., освіта професійно-технічна
22 Денега Ігор Сергійович 1993 р.н., освіта вища, Державне виробничо-торгове підприємство "Волинь-фармпостач"
23 Степанюк Людмила Леонідівна 1960 р.н., освіта професійно-технічна
Дніпропетровська область
24 Шурпінов Михайло Васильович 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
25 Груба Ольга Григорівна 1960 р.н., освіта вища
26 Хуторська Людмила Миколаївна 1949 р.н., освіта вища
27 Гайжевський Євгеній Павлович 1951 р.н., освіта вища, Державний професійно-технічного навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти"
28 Кізенко Олена Миколаївна 1970 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Міська інфраструк-тура"
29 Чередніченко Вікторія Іванівна Заступник голови комісії, 1967 р.н., освіта вища, Громадська організація талантів "Зірка"
30 Бокарева Олена Василівна Заступник голови комісії, 1947 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 35" Кам’янської міської ради
31 Алексєєва Віта Анатоліївна 1968 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат"
32 Сафіна Тетяна Миколаївна 1954 р.н., освіта вища
33 Полякова Олена Миколаївна 1957 р.н., освіта вища
34 Лопатка Тетяна Володимирівна 1959 р.н., освіта загальна середня
35 Чорна Марина Вікторівна 1988 р.н., освіта вища
36 Ченцова Юлія Петрівна 1965 р.н., освіта вища, Західнодонбаський інститут ПрАТ "ВНЗ "Міжрегіональна академія управління персоналом"
37 Акімова Марина Дмитрівна 1988 р.н., освіта вища, ське об’єднання "ська компанія "Апріорі"
38 Слободенюк Сергій Володимирович 1963 р.н., освіта вища, АТ "ІНТЕРПАЙП НОВО-МОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД"
39 Кроль Олена Арсентіївна Секретар комісії, 1954 р.н., освіта вища
40 Руденко Олена Олександрівна 1983 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Дружбівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
Донецька область
45 Мухачов Володимир Миколайович 1954 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Авдіївський коксохімічний завод"
46 Бондаренко Василь Іванович 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
47 Макарова Лілія Анатоліївна 1966 р.н., освіта вища, ТОВ "Арагорн"
48 Грабарчук Станіслав Миколайович Заступник голови комісії, 1981 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Ново- краматор-ський машино-будівний завод"
49 Березовський Геннадій Вікторович 1966 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Хокейний клуб "Донбас"
50 Воробйова Ірина Михайлівна 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
51 Євтушенко Віктор Володимирович 1985 р.н., освіта вища
52 Медведєва Яна Валеріївна 1984 р.н., освіта вища, ДП "Торецьквугілля"
57 Селедець Світлана Олександрівна 1964 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча"
58 Говяз Валентина Петрівна Секретар комісії, 1961 р.н., освіта вища
59 Вострухін Олег Геннадійович Секретар комісії, 1976 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Донбаська топливно -енергетична компанія" Курахівська теплоелектро-станція
60 Кодберг Людмила Вадимівна 1969 р.н., освіта вища, Волноваська загально-освітня школа
Житомирська область
62 Григор’єва Наталія Олександрівна 1977 р.н., освіта вища
63 Онищук Вікторія Валеріївна 1991 р.н., освіта вища
64 Грищенко Олена Миколаївна Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища, Комунальне підприєм-ство "Теплоза-безпечення"
65 Федюк Тетяна Михайлівна 1964 р.н., освіта вища, Чижівська загально-освітня школа І-ІІ ступенів
66 Тузинська Людмила Миколаївна 1958 р.н., освіта вища, КУ Малинський районний трудовий архів
67 Киричук Оксана Юріївна 1981 р.н., освіта вища, Чуднівська міська бібліотека
Закарпатська область
68 Жураковський Віктор Миколайович 1947 р.н., освіта вища
69 Шіц Іван Тіберович 1952 р.н., освіта вища, пенсіонер
70 Лигирда Маріанна Георгіївна 1982 р.н., освіта вища, Свалявська гімназія
71 Подолей Ольга Василівна 1988 р.н., освіта професійно-технічна
72 Дьолог Іван Васильович 1952 р.н., освіта вища, пенсіонер
73 Немира Людмила Петрівна Секретар комісії, 1951 р.н., освіта вища, Виноградівська районна лікарня
Запорізька область
74 Казимова Інна Вілордівна 1968 р.н., освіта вища, Публічне акціонерне товариство "Запоріжсталь"
75 Зінченко Вадим Вадимович 1997 р.н., освіта вища
76 Кондратенко Андрій Миколайович 1972 р.н., освіта вища, Комунальна установа "Централізована бухгалтерія закладів молоді, фізичної культури та спорту" Запорізької обласної ради
77 Бей Юлія Володимирівна 1974 р.н., освіта вища, Дитячий навчальний заклад №181
78 Тахтаджиєва Любов Іванівна 1955 р.н., освіта вища
79 Мовчан Сергій Валерійович 1979 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Запорізький залізорудний комбінат"
80 Данильченко Галина Вікторівна 1964 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Мелітопольський завод підшипників ковзання"
81 Щепащенко Ніна Сергіївна 1954 р.н., освіта вища
82 Фіногеєва Луїза Олександрівна Секретар комісії, 1976 р.н., освіта вища, Комунальна установа "Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2"
Івано-Франківська область
83 Яковець Мирослава Юріївна 1979 р.н., освіта вища, Обласний перинатальний центр
84 Юрів Галина Богданівна Секретар комісії, 1963 р.н., освіта вища, ТОВ "Тлумач-будіндустрія"
85 Павлюк Олег Степанович 1979 р.н., освіта вища, Калуський районний ЦСССДМ
86 Семеген Орися Олександрівна 1957 р.н., освіта вища
87 Перев’язко Вікторія Василівна 1995 р.н., освіта вища
88 Дунаєвська Тамара Тимофіївна 1947 р.н., освіта вища
89 Яремійчук Марія Петрівна 1991 р.н., освіта професійно-технічна, Дошкільний навчальний заклад, м. Львів
Київська область
90 Виштак Юрій Миколайович 1965 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
91 Куліцька Лариса Олександрівна 1976 р.н., освіта вища, Фонд комунального майна Макарівського району
92 Федорова Наталія Петрівна 1965 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер
93 Карпенко Марина Олександрівна 1981 р.н., освіта вища, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького
94 Вертелецька Оксана Віталіївна Заступник голови комісії, 1976 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
95 Лавровський Денис Віталійович 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідаль-ністю "Євротрейд 3000"
96 Кручок-Жернова Наталія Валеріївна 1981 р.н., освіта вища
97 Ігнатій Руслан Михайлович 1988 р.н., освіта вища
98 Мелета Дарина Володимирівна 1989 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює
Кіровоградська область
99 Мироненко Анастасія Олександрівна Заступник голови комісії, 1995 р.н., освіта вища, Кропивницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
100 Сагура Любов Анатоліївна 1961 р.н., освіта вища
101 Лісовська Тамара Андріївна 1967 р.н., освіта вища
102 Ярмолюк Сергій Васильович 1978 р.н., освіта вища
103 Вечірко Валентина Анатоліївна 1962 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро-механічний завод "ЕТАЛ"
Луганська область
105 Ходаківський Андрій Володимирович Секретар комісії, 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
106 Красовський Олександр Ігоревич 1984 р.н., освіта вища
107 Михайлов Дмитро Володимирович 1973 р.н., освіта вища, ТОВ "Лісатур"
112 Линдя Тетяна Григорівна Секретар комісії, 1989 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює
113 Колесніков Олександр Анатолійович Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища
114 Літвінцев Сергій Владленович 1972 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працю
Львівська область
115 Германович Ольга Богданівна 1981 р.н., освіта вища, СШ № 36
116 Пелех Микола Романович 1998 р.н., освіта вища
117 Заморило Ольга Сергіївна 1986 р.н., освіта вища
118 Радиш Ірина Юріївна Заступник голови комісії, 1963 р.н., освіта вища
119 Бульбачинська Наталія Володимирівна 1989 р.н., освіта вища, ПП "Алекс"
120 Попадюк Світлана Миколаївна 1986 р.н., освіта вища
121 Сердюк Юлія Дмитрівна 1964 р.н., освіта вища
122 Цвірко Дмитро Васильович 1987 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Бест-Лінк
123 Бойко Богдан Іванович 1951 р.н., освіта вища
124 Запісоцький Роман Васильович Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища, Волсвинська ЗШ І-ІІ ступенів
125 Денисюк Галина Богданівна 1968 р.н., освіта вища
126 Болеста Ігор Романович Секретар комісії, 1974 р.н., освіта вища
Миколаївська область
127 Прокопович Ліана Олександрівна 1964 р.н., освіта вища, Загально- освітня школа №3
128 Топчий Дмитро Володимирович 1985 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Миколаївський зоопарк"
129 Антипова Євгенія Юріївна Голова комісії, 1992 р.н., освіта вища
130 Хименко Валентина Анатоліївна 1981 р.н., освіта вища, Баштанська центральна районна лікарня
131 Ляхова Ольга Василівна 1959 р.н., освіта вища
132 Гуменюк Анатолій Леонідович 1949 р.н., освіта вища, пенсіонер
Одеська область
133 Дергачова Ольга Миколаївна 1978 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
134 Жильцов Сергій Михайлович 1957 р.н., освіта вища
135 Коваленко Роман Олегович 1990 р.н., освіта вища, ВСП "Училище № 3 НУ "ОЮА"
136 Коріненко Інна Володимирівна 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
137 Магдалюк Валерій Іванович 1954 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Укрпошта" Одеської дирекції
138 Гордієнко Любов Іванівна Голова комісії, 1962 р.н., освіта вища
139 Брижник Віктор Володимирович 1958 р.н., освіта вища, Роздільнянська центральна районна лікарня
140 Вилегжаніна Олена Сергіївна 1981 р.н., освіта вища
141 Гущін Володимир Олександрович 1951 р.н., освіта вища, пенсіонер
142 Логінова Наталія Сергіївна 1965 р.н., освіта середня спеціальна, КП "Благоустрій"
143 Христенко Олександр Анатолійович Заступник голови комісії, 1977 р.н., освіта вища
Полтавська область
144 Губарь Наталія Леонідівна Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища, Аграрний економічний коледж ПДАА
145 Коломієць Наталія Іванівна 1977 р.н., освіта вища, ПП "Проджект-торг"
146 Оніщенко Олексій Миколайович 1965 р.н., освіта вища, пенсіонер
147 Кузовкін Олексій Петрович 1984 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
148 Діхтярь Юлія Анатоліївна 1977 р.н., освіта вища, ТОВ "Діодор"
149 Глазко Світлана Леонідівна 1970 р.н., освіта вища, Карлівська центральна районна бібліотека ім. А. Михайленка
150 Євчин Володимир Сергійович 1983 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець
151 Маковій Любов Григорівна 1965 р.н., освіта вища, ТОВ "Дзета"
Рівненська область
152 Купіна Наталія Олександрівна 1994 р.н., освіта вища, ТОВ "Універсал"
153 Купіна Олександр Георгійович Заступник голови комісії, 1956 р.н., освіта вища
154 Смоляр Тетяна Володимирівна 1979 р.н., освіта середня спеціальна, КНП "Міська поліклініка"
155 Стасюк Надія Миколаївна 1977 р.н., освіта середня спеціальна
156 Погуляєв Юрій Андрійович 1953 р.н., освіта вища, пенсіонер
Сумська область
157 Петренко Роман Станіславович 1987 р.н., освіта вища
158 Сигида Лариса Андріївна 1961 р.н., освіта середня спеціальна
159 Небож Олександр Ігорович 1991 р.н., освіта вища, ТОВ "Глухівбуд"
160 Онищенко Тетяна Миколаївна Голова комісії, 1970 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
161 Гобова Світлана Григорівна 1971 р.н., освіта вища
162 Хатько Сергій Олександрович 1963 р.н., освіта вища
Тернопільська область
163 Бугера Лариса Іванівна 1978 р.н., освіта вища
164 Іщенко Сергій Сергійович 1987 р.н., освіта вища
165 Коваль Олександра Богданівна 1968 р.н., освіта вища
166 Васильків Ірина Іванівна 1999 р.н., освіта вища
167 Гедеон Ірина Любомирівна 1973 р.н., освіта вища
Харківська область
168 Курліщук Борис Степанович 1979 р.н., освіта вища
169 Дємочко Вікторія Миколаївна 1970 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Спорт Технологія"
170 Гаврилова Людмила Анатоліївна 1961 р.н., освіта вища
171 Юкляєвська Наталія Вікторівна 1970 р.н., освіта вища, Державній навчальний заклад "Харківський професійний ліцей будівельних технологій"
172 Бугай Станіслав Миколайович 1978 р.н., освіта вища
173 Суріна Лариса Іванівна 1965 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Харківські Теплові Мережі"
174 Варченко Леонід Григорович 1950 р.н., освіта вища
175 Оробченко Олена Миколаївна 1967 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Прудянський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області
176 Пушенко Ганна Іванівна Заступник голови комісії, 1951 р.н., освіта вища, Комплекс водопідготовки "Донець" КП "Харківводоканал"
177 Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна 1947 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Куп’янська міська лікарня"
178 Сіромолот Віктор Григорович Секретар комісії, 1958 р.н., освіта вища
179 Ткаченко Зоя Петрівна 1963 р.н., освіта вища
180 Коломієць Оксана Леонідівна Секретар комісії, 1972 р.н., освіта загальна середня
181 Пилипенко Маргарита Володимирівна 1995 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Херсонська область
182 Батракова Лариса Володимирівна 1950 р.н., освіта вища
183 Дудченко Наталя Іванівна 1958 р.н., освіта вища
184 Белинський Володимир Іванович 1954 р.н., освіта вища
185 Самулєнкова Ірина Петрівна Заступник голови комісії, 1962 р.н., освіта вища, пенсіонер
186 Кішкіна Лариса Олексіївна 1959 р.н., освіта вища
Хмельницька область
187 Дударьонок Віра Романівна 1949 р.н., освіта вища
188 Варцаба Сергій Анатолійович 1985 р.н., освіта вища
189 Ратушний Сергій Дмитрович 1968 р.н., освіта вища, Державний професійно-технічний навчальний заклад "Красилівський професійний ліцей"
190 Лозова Марина Василівна 1985 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
191 Перепйолкін Юрій Миколайович 1972 р.н., освіта вища, Сковородська загально-освітня школа
192 Грушковик Лариса Михайлівна 1969 р.н., освіта середня спеціальна, Дошкільний навчальний заклад №5 "Усмішка"
193 Охота Борис Борисович 1972 р.н., освіта вища
Черкаська область
194 Чернявська Ірина Сергіївна 1987 р.н., освіта вища
195 Красюк Марина Леонідівна 1995 р.н., освіта вища, завод "Богдан"
196 Данилова Алла Іванівна 1954 р.н., освіта вища
197 Тьотченко Денис Григорович 1999 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
198 Денисов Максим Валерійович 1971 р.н., освіта вища
199 Хлипавка Михайло Миколайович Голова комісії, 1976 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Жашківська поліграфія"
200 Степанець Володимир Васильович 1966 р.н., освіта вища
Чернівецька область
201 Требеш Олена Іллівна 1960 р.н., освіта вища
202 Котова Наталя Іванівна 1962 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець
203 Чиботару Василь Васильович Голова комісії, 1970 р.н., освіта вища
204 Бодаковська Алла Станіславівна 1947 р.н., освіта вища, пенсіонер
Чернігівська область
205 Васильківська Маріанна Іванівна 1958 р.н., освіта вища
206 Шевченко Віктор Кирилович Заступник голови комісії, 1949 р.н., освіта вища
207 Блануца Андрій Васильович 1979 р.н., освіта вища, Інститут історії НАН України
208 Рамот Людмила Миколаївна 1959 р.н., освіта вища, Городищенський навчально- виховний комплекс
209 Деркач Наталія Петрівна 1958 р.н., освіта загальна середня
м.Київ
211 Ходяча Валентина Платонівна 1969 р.н., освіта вища
212 Кравченко Лілія Вікторівна 1974 р.н., освіта вища, ДНЗ №201
213 Коростельова Ольга Андріївна 1964 р.н., освіта вища
214 Черевко Олена Григорівна 1956 р.н., освіта вища, ює
215 Пустовіт Аліна Олександрівна 1986 р.н., освіта вища, ДНЗ № 368
216 Бельдій Олександра Олександрівна 1986 р.н., освіта вища, ЦМП Дніпровського району м. Києва
217 Мосійчук Максим Степанович Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища, ТОВ "Українське інженерно-виробниче підприємство "БУДКОМП-ЛЕКС"
218 Медведенко Олександр Петрович 1977 р.н., освіта вища
219 Гелюта Олександр Дмитрович 1961 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Антарес-7"
220 Мірошник Наталія Олександрівна 1973 р.н., освіта вища
221 Удовенко Євгеній Ігорович Заступник голови комісії, 1991 р.н., освіта вища, фізична особа –підприємець
222 Лук’янченко Світлана Станіславівна Секретар комісії, 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
223 Тиханова Олена Феліксівна 1971 р.н., освіта вища