До відома: на території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях голосування громадян України не організовується та не проводиться
(постанова Центральної виборчої комісії від 2 липня 2019 року № 1430 "Про деякі питання організації та проведення голосування громадян України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в окремих регіонах України")
Загальна кількість округів 199
Кількість виборчих дільниць в одномандатних виборчих округах 29783
Орієнтовна кількість виборців в одномандатних виборчих округах 29719126
Усі регіони
Вн
Вл
Днп
Днц
Жт
Зк
Зп
ІФ
Кв
Крв
Лг
Лв
Мк
Од
Пл
Рв
См
Тр
Хрк
Хрс
Хм
Чрк
Чрв
Чрн
Квм
ЗВО
Регіон № ОВО Орієнтовна кількість виборців Кількість виборчих дільниць Межі округу
Вн 11 171 986 113 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051477 – 051547, 051575 – 051586, 051669, 051672, 051673), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050130 – 050135, 050137, 050145, 050149, 050154 – 050156, 050161, 050162, 050164 – 050167, 050185 – 050192, 051671, 051675)
Вн 12 178 225 116 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051435 – 051476, 051548 –051569, 051571 –051574, 051587 – 051590, 051670, 051674), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050125 – 050129, 050138 – 050144, 050146 – 050148, 050150 –050153, 050157 – 050160, 050163, 050168 – 050184)
Вн 13 146 373 235 міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони
Вн 14 159 701 270 місто Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони
Вн 15 148 840 214 Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони
Вн 16 135 218 192 місто Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони
Вн 17 157 299 214 місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони
Вн 18 135 917 295 Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони
Вл 19 139 250 222 міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони
Вл 20 158 003 314 Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони
Вл 21 153 214 249 місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони
Вл 22 155 030 84 місто Луцьк
Вл 23 159 369 260 Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони
Днп 24 151 173 86 Індустріальний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121444 – 121463, 121467 – 121475, 121477 – 121479, 121481) міста Дніпра
Днп 25 141 381 83 Чечелівський район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121063, 121064, 121071 –121077, 121084, 121087 – 121103) міста Дніпра
Днп 26 136 161 74 Шевченківський район, частина Центрального району (виборчі дільниці № 121286 – 121291, 121293 – 121298, 121310 – 121315) міста Дніпра, селище міського типу Авіаторське Дніпровської міської ради
Днп 27 134 226 87 Соборний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121464 – 121466, 121480), частина Центрального району (виборчі дільниці № 121299 – 121309, 121316, 121317) міста Дніпра
Днп 28 140 987 78 Новокодацький район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121059 – 121062) міста Дніпра
Днп 29 143 744 86 частина Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра (виборчі дільниці № 121046 – 121058, 121065 – 121070, 121078 –121083, 121085, 121086, 121104), Дніпровський, Петриківський райони
Днп 30 155 292 82 Дніпровський, Південний райони, частина Заводського району (виборчі дільниці № 121012 – 121021, 121028, 121030, 121036 – 121038, 121040 – 121043) міста Кам’янське
Днп 31 163 908 97 Покровський район, частина Тернівського району (виборчі дільниці № 121694 – 121728, 121730 – 121733, 121780) міста Кривий Ріг, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради
Днп 32 164 795 93 Довгинцівський район, частина Саксаганського району (виборчі дільниці № 121638 – 121683, 121690 – 121693, 121788) міста Кривий Ріг
Днп 33 139 006 88 Металургійний район, частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121611 – 121619, 121636), частина Саксаганського (виборчі дільниці № 121684 – 121689) районів, Центрально-Міський район міста Кривий Ріг, селище Авангард Криворізької міської ради
Днп 34 146 272 137 міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони
Днп 35 158 051 113 міста Нікополь, Покров, Нікопольський район
Днп 36 149 657 101 міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район
Днп 37 143 627 146 частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121620 – 121635, 121637), частина Тернівського (виборча дільниця № 121729) районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони
Днп 38 144 763 137 місто Новомосковськ, Магдалинівський, Новомосковський, Юр’ївський райони
Днп 39 144 971 156 місто Синельникове, Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський, Синельниківський райони
Днп 40 139 891 129 місто Марганець, частина Заводського району міста Кам’янське (виборчі дільниці № 121022 – 121027, 121029, 121031 –121035, 121039, 121044, 121045), Криничанський, Солонянський, Томаківський райони
Днц 45 44 145 32 міста Авдіївка, Ясинувата, Київський район міста Донецька, Ясинуватський район
Днц 46 147 759 151 міста Бахмут, Лиман, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140041 – 140086, 140643 – 140660)
Днц 47 132 748 113 місто Слов’янськ, Олександрівський, Слов’янський райони
Днц 48 144 983 91 місто Краматорськ
Днц 49 142 688 122 міста Дружківка, Костянтинівка, Костянтинівський, Покровський райони
Днц 50 152 595 113 міста Добропілля, Мирноград, Покровськ, Добропільський район
Днц 51 3 134 2 Микитівський, Центрально-Міський райони міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 141523, 141527)
Днц 52 63 026 53 міста Дебальцеве, Торецьк, Калінінський район міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140681 – 140687, 140690)
Днц 57 158 794 113 Кальміуський район, частина Лівобережного району (виборчі дільниці № 142356 – 142411) міста Маріуполь
Днц 58 156 825 98 Приморський, Центральний райони міста Маріуполь
Днц 59 151 512 144 міста Вугледар, Новогродівка, Селидове, Великоновосілківський, Мар’їнський райони
Днц 60 104 421 100 Бойківський, Волноваський, Мангушський, Нікольський, Новоазовський райони, частина Лівобережного району міста Маріуполь (виборчі дільниці № 140376, 140377)
Жт 62 166 121 105 частина Богунського району (виборчі дільниці № 181338 –181372, 181382 – 181386, 181388, 181389, 181399 – 181403), Корольовський район міста Житомира
Жт 63 158 727 225 місто Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський, Ружинський райони
Жт 64 157 668 299 місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони
Жт 65 148 445 278 місто Новоград-Волинський, Баранівський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Пулинський райони
Жт 66 163 549 295 місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони
Жт 67 167 620 248 частина Богунського району міста Житомира (виборчі дільниці № 181373 – 181381, 181387, 181390 – 181398), Житомирський, Любарський, Романівський, Чуднівський райони
Зк 68 155 185 144 міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район
Зк 69 155 895 133 місто Мукачево, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210003 – 210005, 210012, 210013, 210015, 210017, 210019, 210021, 210029 – 210032, 210035), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210172 – 210180, 210203 – 210212, 210223 – 210228), частина Мукачівського (виборчі дільниці № 210303 – 210330, 210332 – 210339, 210343 – 210345, 210347 – 210365) районів
Зк 70 162 364 212 Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський райони, частина Мукачівського району (виборчі дільниці № 210278 – 210302, 210331, 210340 – 210342, 210346)
Зк 71 152 412 103 місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського (виборчі дільниці № 210168 –210171, 210181 – 210183, 210185 – 210190, 210192 – 210195, 210198 – 210202), частина Тячівського (виборчі дільниці № 210479 –210481, 210504, 210516, 210522 – 210524, 210529, 210534, 210535, 210537, 210538) районів
Зк 72 172 422 104 Рахівський район, частина Тячівського району (виборчі дільниці № 210474 – 210478, 210482 – 210503, 210505 – 210515, 210517 – 210521, 210525 – 210528, 210530 – 210533, 210536, 210539 – 210547, 210809)
Зк 73 146 362 115 місто Берегове, Виноградівський район, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210001, 210002, 210006 – 210011, 210014, 210016, 210018, 210020, 210022 – 210028, 210033, 210034, 210036), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210184, 210191, 210196, 210197, 210213 – 210222) районів
Зп 74 135 691 74 Комунарський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230811, 230814, 230820 – 230832, 230834 – 230836, 231128)
Зп 75 154 288 80 Дніпровський, Заводський райони міста Запоріжжя
Зп 76 156 164 90 Вознесенівський, Хортицький райони міста Запоріжжя
Зп 77 135 428 73 Шевченківський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230809, 230810, 230812, 230813, 230815 – 230819)
Зп 78 151 412 140 місто Бердянськ з населеними пунктами Бердянської міської ради, Бердянський, Більмацький, Розівський, Чернігівський райони
Зп 79 166 326 149 місто Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230376 – 230386, 230388 – 230392, 230394 – 230399, 230401 –230406, 230408 – 230414)
Зп 80 156 022 112 місто Мелітополь, Мелітопольський район
Зп 81 157 622 231 місто Токмак, Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький, Якимівський райони
Зп 82 151 063 177 Гуляйпільський, Вільнянський, Запорізький, Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230387, 230393, 230400, 230407)
ІФ 83 167 233 102 Межі: частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260855 – 260884, 260887 – 260907, 260911 – 260917, 260919 – 260943, 260946 – 260960, 261040, 261041, 261043)
ІФ 84 162 537 192 місто Бурштин, частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260885, 260886, 260908 – 260910, 260918, 260944, 260945, 261037, 261042), Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260087 – 260089, 260099 – 260105, 260110 – 260129, 260131, 260132, 260134 – 260139, 260141 – 260153, 260155 – 260162, 260164, 261038)
ІФ 85 137 301 166 місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260106 – 260109, 260130, 260133, 260140, 260154)
ІФ 86 144 490 139 місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району (виборчі дільниці № 260008, 260009, 260014, 260015, 260020 – 260023, 260027, 260034 – 260039, 260045, 260046)
ІФ 87 148 532 117 місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського (виборчі дільниці № 260001 – 260007, 260010 – 260013, 260016 – 260019, 260024 – 260026, 260028 – 260033, 260040 – 260044), частина Коломийського (виборчі дільниці № 260329 – 260338, 260408) районів
ІФ 88 154 869 161 місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району (виборчі дільниці № 260339 – 260407, 260409 – 260411)
ІФ 89 140 515 157 Верховинський, Косівський, Снятинський райони
Кв 90 148 762 97 місто Біла Церква
Кв 91 149 001 165 місто Фастів, Макарівський, Фастівський райони, частина Києво-Святошинського (виборчі дільниці № 320562, 320578 – 320582, 320597, 320598, 320607 – 320609, 320612 – 320614, 320617, 320618, 320624, 320628 – 320640, 320642, 321418), частина Сквирського (виборчі дільниці № 320872 –320874, 320878, 320879, 320883 – 320885, 320887 – 320889, 320893, 320894, 320896 – 320900, 320902, 320903) районів
Кв 92 148 756 216 Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський райони, частина Сквирського району (виборчі дільниці № 320862 – 320871, 320875 – 320877, 320880, 320881, 320886, 320890 – 320892, 320895, 320901, 320904 – 320909)
Кв 93 138 897 178 міста Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський райони
Кв 94 152 091 136 міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони
Кв 95 203 248 108 місто Ірпінь, частина Києво-Святошинського району (виборчі дільниці № 320559 – 320561, 320563 –320577, 320583 –320596, 320599 – 320606, 320610, 320611, 320615, 320616, 320619 – 320623, 320625 – 320627, 320641, 320643, 320644, 321402 – 321406, 321412 – 321416, 321421 – 321423, 321427 – 321429)
Кв 96 184 942 201 міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони
Кв 97 179 157 135 міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320226 – 320250, 320253 – 320272, 320276, 320277)
Кв 98 176 926 186 місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320251, 320252, 320273 – 320275)
Крв 99 164 753 110 частина Подільського (виборчі дільниці № 350894 – 350936), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350814 –350869, 350874, 350875, 350882 – 350890) районів міста Кропивницького
Крв 100 146 897 232 частина Подільського (виборчі дільниці № 350892, 350893), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350876 –350881) районів міста Кропивницького, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Компаніївський, Кропивницький, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове міської ради міста Кропивницького (виборчі дільниці № 350870 – 350873, 350891)
Крв 101 139 305 201 Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський райони
Крв 102 140 449 185 міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони
Крв 103 142 671 187 місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони
Лг 105 9 411 6 Жовтневий район, частина Кам’янобрідського району міста Луганська (виборчі дільниці № 441419 – 441432), частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 441404 – 441408, 441413)
Лг 106 98 868 70 місто Сєвєродонецьк, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441212 – 441232, 441249 – 441251, 441258 –441260, 441262), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440393 – 440396, 440398 – 440421, 440424)
Лг 107 103 049 61 місто Лисичанськ, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441233 – 441248, 441252 – 441257), частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440975 – 440980, 440987, 440988), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440381 – 440392, 440422, 440423)
Лг 112 65 081 40 міста Брянка, Голубівка, Рубіжне, частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440981 – 440986, 440989 – 440994, 441014, 441015), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440787, 440995 – 441003, 441005 – 441013)
Лг 113 145 650 198 Білокуракинський, Кремінський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440257 – 440283)
Лг 114 105 914 146 Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440467, 440477, 440478, 440501, 440502, 440509)
Лв 115 168 781 94 Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова (виборчі дільниці № 461925 – 461928, 461931, 461935, 461936, 461940 –461942, 461947 – 461950, 461954 – 461959, 461962 – 461975,462159)
Лв 116 170 998 81 Залізничний район, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462109 – 462113, 462119 – 462129, 462137 – 462150, 462154, 462164)
Лв 117 168 996 97 Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136, 462153)
Лв 118 171 382 139 частина Личаківського (виборчі дільниці № 461929, 461930, 461933, 461934, 461937 – 461939, 461943 – 461946, 461951 – 461953, 461960, 461961), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 462095 – 462108, 462114 – 462118, 462151, 462152, 462162) районів міста Львова, Пустомитівський район
Лв 119 148 887 248 Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460614 – 460618, 460622, 460623, 460625 – 460643, 460649 – 460653, 460658, 460663, 460664, 460670 – 460679)
Лв 120 149 974 243 Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461059 – 461136, 461140 – 461147)
Лв 121 169 070 143 міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район
Лв 122 178 460 205 Жовківський, Яворівський райони
Лв 123 152 909 251 місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони
Лв 124 142 887 155 місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460619 – 460621, 460624, 460644 –460648, 460654, 460656, 460657, 460659 – 460662, 460665 – 460669)
Лв 125 160 179 260 місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461137 – 461139)
Лв 126 146 888 219 міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони
Мк 127 144 593 124 місто Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони
Мк 128 162 460 89 Інгульський, Корабельний райони міста Миколаєва
Мк 129 144 433 106 Центральний район міста Миколаєва, Вітовський район
Мк 130 137 483 233 Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони
Мк 131 151 922 189 міста Вознесенськ, Южноукраїнськ, Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький райони
Мк 132 137 543 184 місто Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони
Од 133 169 828 85 Київський район міста Одеси
Од 134 170 051 86 частина Малиновського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511159 – 511218, 511220, 511222 – 511244, 511447, № 511450)
Од 135 178 359 99 Приморський район міста Одеси
Од 136 177 562 90 частина Малиновського (виборчі дільниці № 511219, 511221), частина Суворовського (виборчі дільниці № 511340 – 511365, 511374 –511434, 511448) районів міста Одеси
Од 137 131 629 200 територія Балтської міської об’єднаної територіальної громади, місто Подільськ, Балтський, Кодимський, Окнянський, Подільський, Савранський райони
Од 138 145 386 239 Ананьївський, Березівський, Іванівський, Любашівський, Миколаївський, Ширяївський райони, частина Лиманського району (виборчі дільниці № 510473 – 510498, 510521, 510522)
Од 139 172 033 141 місто Южне, частина Суворовського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511366 – 511373), Великомихайлівський, Захарівський, Роздільнянський райони, частина Біляївського (виборчі дільниці № 510222, 510223, 510230, 510237, 510238, 510241 – 510243, 510246, 510248, 510249, 510252, 510257, 510263 – 510265, 510268, 510269, 510276, 510277, 511452), частина Лиманського (виборчі дільниці № 510499 – 510520, 510523, 511443) районів
Од 140 185 684 113 територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району (виборчі дільниці № 510224, 510231 – 510236, 510239, 510240, 510244, 510245, 510247, 510250, 510253 – 510256, 510258 –510262, 510266, 510270 –510275, 510278 – 510281)
Од 141 151 767 145 місто Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський, Татарбунарський райони, частина Кілійського району (виборчі дільниці № 510407 – 510423, 510425 – 510428, 510431, 510435, 510439, 510440)
Од 142 153 861 154 Арцизький, Саратський, Тарутинський райони, частина Болградського (виборчі дільниці № 510283 – 510290, 510296, 510298 –510315, 510317, 510318), частина Кілійського (виборчі дільниці № 510424, 510429, 510430, 510432 – 510434, 510436 – 510438) районів
Од 143 139 424 122 місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Ренійський райони, частина Болградського району (виборчі дільниці № 510291 – 510295, 510297, 510316)
Пл 144 145 203 85 Подільський, Шевченківський райони міста Полтави
Пл 145 151 504 133 Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони
Пл 146 135 225 83 частина Автозаводського району (виборчі дільниці № 531040 –531085, 531099, 531100), Крюківський район міста Кременчука
Пл 147 134 342 186 місто Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони
Пл 148 140 659 216 місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530474 – 530487, 530489 – 530494, 530504 – 530506, 530522 – 530531)
Пл 149 137 667 216 Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони
Пл 150 139 973 128 місто Горішні Плавні, частина Автозаводського району міста Кременчук (виборчі дільниці № 531086 – 531098), Глобинський, Кременчуцький райони
Пл 151 133 390 213 місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 – 530503, 530507 – 530518, 530520, 530521)
Рв 152 162 992 100 частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560901 – 560913, 560915 – 560974, 560984 – 561007, 561011, 561013)
Рв 153 172 973 232 місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони
Рв 154 172 606 261 місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони
Рв 155 175 213 213 місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони
Рв 156 169 875 200 Березнівський, Костопільський, Сарненський райони
См 157 169 757 100 Ковпаківський район, частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590884 – 590895, 590926 – 590943, 591015, 591016), село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради
См 158 164 582 191 частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590896 – 590925, 590944 – 590946), Білопільський, Краснопільський, Сумський райони
См 159 131 280 220 місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590260 –590274, 590276 – 590278, 590280, 590282 – 590284, 590287, 590288, 590291, 590295 – 590299), частина Конотопського (виборчі дільниці № 590176, 590177, 590181 – 590183, 590185, 590188, 590190 – 590192, 590196 – 590198, 590210, 590213), частина Шосткинського (виборчі дільниці № 590679 – 590688, 590694 – 590699) районів
См 160 133 724 95 міста Конотоп, Шостка, частина Конотопського (виборчі дільниці № 590179, 590180, 590200, 590207, 590208), частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590275, 590279, 590281, 590285, 590286, 590289, 590290, 590292 – 590294), частина Шосткінського (виборчі дільниці № 590675 –590678, 590689 – 590693, 590700 – 590702) районів
См 161 134 392 224 місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району (виборчі дільниці № 590172 – 590175, 590178, 590184, 590187, 590189, 590193 – 590195, 590199, 590201 – 590206, 590209, 590211, 590212, 590214 –590218)
См 162 134 657 170 міста Лебедин, Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони
Тр 163 171 833 85 частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611096 – 611177, 611179 – 611181)
Тр 164 164 660 308 місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610544 – 610552, 610554 – 610573, 610585 – 610587, 610591, 610592, 610596 – 610604, 610607, 610609, 610610, 610613 – 610616, 611186)
Тр 165 170 005 308 місто Бережани, частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092 – 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610542, 610543, 610553, 610588 – 610590, 610593 – 610595, 610605, 610606, 610608, 610611, 610612)
Тр 166 161 368 270 Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони
Тр 167 143 873 212 місто Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони
Хрк 168 157 548 88 Шевченківський район міста Харкова
Хрк 169 156 263 98 Київський район, частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631415 – 631421, 631481 – 631484, 631525 – 631527)
Хрк 170 151 968 82 частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631422 – 631446, 631451 – 631461, 631467 – 631480, 631485 – 631492, 631506 – 631524, 631528 – 631532)
Хрк 171 148 555 84 Немишлянський район, частина Індустріального (виборчі дільниці № 631533 – 631536, 631699), частина Слобідського (виборчі дільниці № 631354 – 631372) районів міста Харкова
Хрк 172 150 911 79 частина Індустріального (виборчі дільниці № 631537 – 631587, 631589, 631590, 631692, 631693, 631702, 631703), частина Московського (виборчі дільниці № 631447 – 631450, 631462 – 631466, 631493 – 631505) районів міста Харкова
Хрк 173 142 043 79 Основ’янський район, частина Слобідського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631316 – 631343, 631345, 631346, 631348 – 631353, 631373 – 631375, 631689)
Хрк 174 152 596 94 Новобаварський, Холодногірський райони міста Харкова
Хрк 175 142 504 110 місто Люботин, Дергачівський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630810 – 630813, 630817 – 630819, 630829 – 630831, 630833 –630836, 630840 – 630844, 630848 – 630859, 630874 – 630879, 630881)
Хрк 176 139 560 158 місто Чугуїв, Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони
Хрк 177 145 238 163 міста Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони
Хрк 178 133 733 161 місто Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони
Хрк 179 147 573 189 місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони
Хрк 180 135 857 180 Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630820 – 630822)
Хрк 181 149 718 108 Зміївський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630779 – 630809, 630823 – 630828, 630832, 630837 – 630839, 630846, 630847, 630860 – 630873, 630880, 630882, 630883)
Хрс 182 155 228 98 частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650622 – 650653, 650662 – 650670, 650783), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650726 – 650768, 650773 – 650782) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад
Хрс 183 158 779 107 Корабельний район, частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650654 – 650661, 650671), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650769 – 650772) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Корабельної районних у місті Херсоні рад, Білозерський район
Хрс 184 166 296 190 місто Нова Каховка з населеними пунктами Новокаховської міської ради, Бериславський, Великолепетиський, Великоолександрівський, Високопільський, Горностаївський, Нововоронцовський райони
Хрс 185 169 361 212 місто Каховка, Верхньорогачицький, Генічеський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький, Новотроїцький райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650534 – 650538, 650544 – 650546, 650548, 650562, 650563).
Хрс 186 175 509 166 місто Гола Пристань, Голопристанський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650539, 650541 – 650543, 650547, 650549 –650561)
Хм 187 143 776 82 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681530, 681532, 681533, 681535, 681536, 681560, 681562)
Хм 188 150 066 191 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 – 681454, 681559, 681563, 681565, 681566), Волочиський, Хмельницький райони
Хм 189 142 259 283 місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони
Хм 190 145 513 221 міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони
Хм 191 130 144 273 місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони
Хм 192 143 186 270 Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони
Хм 193 147 233 216 місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони
Чрк 194 139 737 83 Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100)
Чрк 195 139 724 159 частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони
Чрк 196 140 708 218 Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського (виборчі дільниці № 710263, 710266, 710274, 710280 – 710285, 710287, 710289 –710291, 710298 – 710303), частина Лисянського (виборчі дільниці № 710403, 710404, 710411, 710412, 710420, 710421, 710433), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710563 – 710565, 710567, 710569 – 710576, 710578, 710579, 710582 –710585, 710587 – 710590, 710593 – 710597) районів
Чрк 197 134 484 142 міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711030 – 711038, 711068 – 711073), Золотоніський район, частина Канівського (виборчі дільниці № 710264, 710265, 710267 –710273, 710275 – 710279, 710286, 710288, 710292 – 710297, 710304 – 710309), частина Черкаського (виборчі дільниці № 710691, 710696, 710697, 710700, 710701, 710706, 710709 – 710713, 710716 – 710719, 710722 –710725, 710735, 710736) районів
Чрк 198 138 029 133 місто Сміла, Кам’янський, Смілянський райони, частина Черкаського району (виборчі дільниці № 710690, 710692 – 710695, 710698, 710699, 710702 – 710705, 710707, 710708, 710714, 710715, 710720, 710721, 710726 – 710734, 710737)
Чрк 199 134 048 186 місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського (виборчі дільниці № 710397 – 710402, 710405 –710410, 710413 – 710419, 710422 – 710432, 710434, 710435), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710548 – 710562, 710568, 710580, 710586, 710591, 710592) районів
Чрк 200 149 190 172 місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району (виборчі дільниці № 710566, 710581)
Чрв 201 173 747 108 частина міста Чернівців (виборчі дільниці № 730446 – 730480, 730487 – 730550, 730553 – 730558, 730560, 730564)
Чрв 202 176 178 167 Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730338 – 730351, 730355 –730361, 730364 – 730366, 730368 – 730375, 730378, 730381 – 730387, 730390 –730394)
Чрв 203 175 460 133 частина міста Чернівців (виборчі дільниці № 730481 – 730486), Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730352 – 730354, 730362, 730363, 730367, 730376, 730377, 730379, 730380, 730388, 730389, 730562)
Чрв 204 164 762 156 місто Новодністровськ, Заставнівський, Кельменецький, Сокирянський, Хотинський райони
Чрн 205 142 816 82 Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741086, 741096 – 741099)
Чрн 206 141 692 174 частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741061 – 741085, 741087 – 741095, 741100 – 741106, 741108), Ріпкинський, Чернігівський райони
Чрн 207 129 384 251 місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сновський, Сосницький райони
Чрн 208 130 324 200 Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740197 – 740201, 740204, 740208, 740209, 740215, 740218, 740221, 740225, 740228, 740231, 740232, 740235, 740236, 740239, 740240)
Чрн 209 132 498 168 місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740202, 740203, 740205 – 740207, 740210, 740212 – 740214, 740216, 740217, 740219, 740220, 740222 – 740224, 740226, 740227, 740229, 740230, 740233, 740234, 740237, 740238)
Чрн 210 140 298 216 місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони
Квм 211 177 477 89 Голосіївський район міста Києва
Квм 212 189 223 90 частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)
Квм 213 166 448 80 частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)
Квм 214 164 162 81 частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)
Квм 215 159 949 81 частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва
Квм 216 156 832 76 частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва
Квм 217 160 496 79 частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)
Квм 218 149 919 77 частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва
Квм 219 161 952 85 частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)
Квм 220 149 841 76 Подільський район міста Києва
Квм 221 179 797 105 Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва
Квм 222 165 470 87 частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)
Квм 223 168 831 102 частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)
ЗВО 450 682 102 Закордонний виборчий округ