Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Загальна кількість членів ОВК від партії 91

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Ричкова Дар’я Аркадіївна 1979 р.н., освіта професійно-технічна
12 Князева Анна Володимирівна 1993 р.н., освіта вища
13 Воронцов Олександр Володимирович 1973 р.н., освіта вища
16 Мілентьєв Валерій Дмитрович 1967 р.н., освіта професійно-технічна
17 Гусак Жанна Борисівна 1951 р.н., освіта вища
18 Дідюк Оксана Борисівна 1950 р.н., освіта вища
Волинська область
19 Шихальова Лариса Миколаївна Заступник голови комісії, 1961 р.н., освіта професійно-технічна
22 Величко Євгенія Василівна 1967 р.н., освіта вища, Бібліотека Східно-європейського національного університету ім. Лесі Українки
23 Синюк Ірина Миколаївна 1986 р.н., освіта професійно-технічна
Дніпропетровська область
24 Зімовець Марина Семенівна Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти "Спеціалізо-вана школа №129 фізико-математич-ного профілю"
29 Семко Богдан Анатолійович 1977 р.н., освіта загальна середня, АТ "АКБ КОН-КОР"
30 Никифорова Раїса Євгенівна 1951 р.н., освіта вища
31 Нежигай Катерина Іванівна 1959 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Інноваційно-методичний центр"
32 Голосовська Тетяна Василівна 1950 р.н., освіта вища
35 Варивода Олександр Олексійович 1998 р.н., освіта загальна середня
38 Шелест Валентина Сергіївна 1958 р.н., освіта вища
40 Кодінцева Ніна Іванівна 1952 р.н., освіта вища
Донецька область
47 Чернета Сергій Семенович 1956 р.н., освіта вища, Авторемонтно-агрегатний завод Черкаської Облспожив-спілки
49 Черний Юрій Васильович 1966 р.н., освіта загальна середня
52 Саєнко Олександр Миколайович Голова комісії, 1989 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
57 Топоров Володимир Володимирович 1980 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Металургійний комбінат "АЗОВСТАЛЬ"
58 Повод Сергій Григорович 1977 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРАІС"
60 Ветрова Ольга Вікторівна 1975 р.н., освіта загальна середня
Житомирська область
63 Курдюкова Тетяна Анатоліївна 1960 р.н., освіта вища
66 Дяченко Ірина Петрівна Секретар комісії, 1980 р.н., освіта вища, Малинське відділення Управління Виконавчої Дирекції Фонду Соціального страхування України в Житомир-ській області
Закарпатська область
68 Долбня Олеся Михайлівна 1987 р.н., освіта вища, Клуб села Великі Лази
70 Левандовський Анатолій Казимірович 1947 р.н., освіта вища
71 Кадар Катерина Михайлівна 1976 р.н., освіта професійно-технічна, Хустська районна поліклініка
72 Міщенко Володимир Григорович 1953 р.н., освіта вища, Виробничо-комунальне житлове господарство м. Тячів
Запорізька область
74 Кириченко Роман Вікторович 1973 р.н., освіта вища
75 Шиян Дмитро Сергійович 1979 р.н., освіта вища, Запорізький національний технічний університет
77 Градецький Андрій Вікторович Заступник голови комісії, 1973 р.н., освіта вища, Запорізький національний технічний університет
78 Сляднєва Любов Миколаївна 1952 р.н., освіта вища
80 Ромащенко Ольга Валеріївна 1975 р.н., освіта вища
81 Гришаков Володимир Олександрович 1954 р.н., освіта вища
Івано-Франківська область
84 Гірак Емілія Володимирівна 1947 р.н., освіта вища, ПрАТ "Сільенерго" м. Тлумач
86 Маркович Олена Михайлівна 1976 р.н., освіта вища, Долинська центральна лікарня
87 Перев’язко Михайло Олександрович 1991 р.н., освіта професійно-технічна
88 Галькович Марія Михайлівна 1956 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
101 Лісовський Сергій Олександрович Секретар комісії, 1986 р.н., освіта вища
103 Гаращенко Олег Васильович 1972 р.н., освіта вища, КП "Жигулі"
Миколаївська область
128 Зажирко Наталя Федорівна Секретар комісії, 1971 р.н., освіта вища, Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова
129 Лопасова Любов Семенівна 1962 р.н., освіта вища
132 Воронцов Валерий Борисович 1953 р.н., освіта вища
Одеська область
133 Байжанов Альберт Іванович 1958 р.н., освіта вища
134 Чікунков Сергій Анатолійович 1980 р.н., освіта вища
136 Мазур Наталя Сергіївна 1983 р.н., освіта вища
140 Ковтун Євгенія Іванівна 1958 р.н., освіта вища
142 Сочинський Руслан Вікторович Голова комісії, 1972 р.н., освіта вища
Полтавська область
147 Бруцька Лариса Миколаївна 1962 р.н., освіта вища, Методичний кабінет відділу освіти Миргородської районної державної адміністрації
149 Тютюнник Ірина Яківна 1969 р.н., освіта вища, ДНЗ №5 м. Карлівка
150 Терещенко Іван Васильович 1976 р.н., освіта вища, ПГЕК
151 Харченко Валентина Іванівна 1973 р.н., освіта вища, Лохвицька гімназія №1
Рівненська область
154 Степановська Аліна Георгіївна 1974 р.н., освіта середня спеціальна
155 Антонова Надія Федорівна Заступник голови комісії, 1966 р.н., освіта середня спеціальна, ДНЗ №1
156 Бубнов Дмитро Васильович 1961 р.н., освіта вища, ДСЛП "Рівнелісозахист"
Сумська область
157 Авраменко Світлана Вадимівна 1964 р.н., освіта вища
160 Петрущенко Олена Василівна 1955 р.н., освіта вища
162 Ігнатенко Оксана Сергіївна Секретар комісії, 1990 р.н., освіта професійно-технічна
Харківська область
168 Балаклицький Олександр Володимирович 1975 р.н., освіта вища
169 Жуков Ігор Миколайович 1968 р.н., освіта вища, Національ-ний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого
172 Дробицький Юрій Олександрович 1965 р.н., освіта вища, АО "БАНК "ГРАНТ"
173 Чернігівська Яна Григорівна 1968 р.н., освіта вища, Харківський навчально виховний комплекс № 112
174 Буряк Наталія Віталіївна 1970 р.н., освіта загальна середня
176 Коломієць Ірина Михайлівна 1975 р.н., освіта вища, Чугуївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів" №8
177 Місько Наталя Андріївна Голова комісії, 1950 р.н., освіта вища
180 Анічіна Мар’я Леонтіївна 1966 р.н., освіта загальна середня
Херсонська область
182 Вергун Людмила Григорівна 1948 р.н., освіта вища
184 Григорець Микола Семенович 1955 р.н., освіта вища
185 Кулагіна Дар’я Юріївна 1992 р.н., освіта загальна середня, ПП Ягнюк
186 Бондарук Валентина Іванівна Заступник голови комісії, 1953 р.н., освіта вища
Хмельницька область
191 Пастушкова Світлана Іванівна 1988 р.н., освіта середня спеціальна, Старо-костянтинівська центральна районна лікарня
193 Белінський Віталій Миколайович 1982 р.н., освіта вища
Черкаська область
195 Водяник Володимир Васильович 1958 р.н., освіта вища, Пенсіонер
196 Щербанич Олег Петрович 1976 р.н., освіта професійно-технічна, Корсунь-Шевченківська гімназія
197 Городнича Лариса Миколаївна 1971 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
198 Караваєв Юрій Кузьмич 1948 р.н., освіта вища
199 Андрущенко Валентина Вікторівна 1989 р.н., освіта вища, Спеціалізована школа № 1
Чернівецька область
201 Романюк Юлія Владиславівна 1964 р.н., освіта вища, ТОВ "Буовинська енергетична компанія"
202 Мулєр Борис Степанович Заступник голови комісії, 1945 р.н., освіта вища
203 Гира Василь Георгійович 1959 р.н., освіта вища
204 Королькова Ангеліна Геннадіївна 1996 р.н., освіта вища, ПАТ НАСК "ОРАНТА"
Чернігівська область
205 Лугіна Людмила Миколаївна 1969 р.н., освіта вища
206 Шаш Світлана Григорівна 1962 р.н., освіта вища
208 Рамот Ігор Ігорович Секретар комісії, 1984 р.н., освіта вища, ВП "Пасажир-ське вагонне депо станції Бахмач"
м.Київ
211 Тимошенко Вікторія Вікторівна 1978 р.н., освіта вища
213 Трусова Марина Валеріївна 1986 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець "Зеленіна"
218 Цівінський Артем Володимирович Голова комісії, 1984 р.н., освіта вища
221 Десятов Олег Михайлович 1989 р.н., освіта вища, НТУУ "Київський політехніч-ний інститут ім. Ігоря Сікорського"
222 Куцярська Наталія Дмитрівна 1979 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
223 Неустроєва Олена Павлівна 1955 р.н., освіта вища, Громадська організація "Київ - наше місто"