Партія "Сильна Україна"

Загальна кількість членів ОВК від партії 86

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Панасюк Ніна Петрівна 1975 р.н., освіта вища
12 Школьна Тамара Петрівна 1967 р.н., освіта вища, Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст..
13 Яковенко Ольга Григорівна 1982 р.н., освіта вища
14 Регулевська Ганна Євгенівна 1958 р.н., освіта вища
16 Авербух Валерія Ісаківна 1953 р.н., освіта професійно-технічна
Волинська область
19 Музичук Лілія Святославівна 1967 р.н., освіта професійно-технічна, Приватне підприємство Грек В.Ю.
20 Батир Володимир Миколайович 1985 р.н., освіта загальна середня, ПП "АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС"
21 Родіонова Людмила Володимирівна Заступник голови комісії, 1980 р.н., освіта вища
22 Денега Наталія Василівна 1969 р.н., освіта вища
Дніпропетровська область
24 Морозова Таїса Іполитівна 1952 р.н., освіта середня спеціальна
26 Антонюк Ірина Геннадіївна 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
29 Семко Вікторія Олександрівна 1984 р.н., освіта вища, ПТ "Фараон"
30 Заболотна Юлія Володимирівна 1976 р.н., освіта загальна середня
31 Болєлова Олена Миколаївна Голова комісії, 1962 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Північавто"
32 Богатинська Лариса Михайлівна 1963 р.н., освіта вища
34 Сергієнко Валентина Григорівна 1968 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Будинок дитячої та юнацької творчості"
37 Мойсєєнко Катерина Анатоліївна 1988 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮКК "Апріорі"
38 Пянко Тетяна Петрівна 1964 р.н., освіта загальна середня, Загальноосвітня школа №4
40 Тіхоміров Анатолій Борисович 1957 р.н., освіта вища, Криничанський районний будинок культури
Донецька область
46 Ємець Олена Іванівна 1969 р.н., освіта вища, Комунальний заклад Бахмутська централізована бібліотечна система "Центральна міська бібліотека"
51 Іванов Віктор Іванович 1979 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Авдіївський коксохімічний завод"
52 Бондаренко Інна Олегівна 1976 р.н., освіта загальна середня
57 Горелов Сергій Геннадійович 1985 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Метінвест-промсервіс"
59 Рибальченко Дмитро Валерійович Голова комісії, 1979 р.н., освіта вища
Житомирська область
62 Хайрутдінов Марат Ерікович 1962 р.н., освіта вища
63 Святецька Анастасія Андріївна 1953 р.н., освіта вища
64 Андрієвська Валентина Валентинівна Секретар комісії, 1972 р.н., освіта вища, КП "Теплокомуненерго"
65 Акименкова Людмила Володимирівна 1967 р.н., освіта вища
67 Лутай Василь Володимирович 1957 р.н., освіта вища
Запорізька область
78 Євсєльєва Наталя Миколаївна 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповіда-льністю "Бердянська автотран-спортна компанія"
79 Череватенко Ігор Іванович 1966 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Запорізький залізорудний комбінат
80 Матвієнко Ірина Владиславівна Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповіда-льністю "Видавни-чий будинок Мелітопо-льської міської друкарні"
82 Браженко Юлія Василівна 1974 р.н., освіта вища, Комунальна установа "Пологівська гімназія "Основа"
Івано-Франківська область
84 Теличкан Юлія Йосипівна 1990 р.н., освіта вища
86 Керницька Мар’яна Василівна 1994 р.н., освіта вища, Івано-Франківський національний медичний університет
87 Дзембак Михайло Васильович 1950 р.н., освіта вища
88 Татарчук Ольга Петрівна 1956 р.н., освіта вища
89 Козак Василь Миколайович 1952 р.н., освіта вища
Київська область
90 Пааль Наталія Яківна 1947 р.н., освіта вища
91 Диришпол Наталія Петрівна Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта вища
92 Чуєнкова Альона Григорівна 1988 р.н., освіта вища, ТОВ "Профі-Праця"
94 Псарьов Олександр Володимирович 1972 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
99 Доленко Тетяна Олександрівна 1983 р.н., освіта вища, ТзОВ "Подорожник Кропивницький"
100 Козленко Лідія Іванівна Заступник голови комісії, 1958 р.н., освіта вища
102 Ципочкін Андрій Володимирович 1989 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського"
103 Удовенко Юлія Геннадіївна 1993 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Луганська область
112 Фатєєв Володимир Ілліч 1960 р.н., освіта вища
Миколаївська область
128 Стрельченко Крістіна Володимирівна Заступник голови комісії, 1981 р.н., освіта вища, Державне підприємство "Науково виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря" -"Машпроект"
132 Дядюков Валентин Михайлович 1953 р.н., освіта вища
Одеська область
133 Франчук Вячеслав Сергійович 1985 р.н., освіта вища, адвокат
134 Чайковська Світлана Іпполітівна 1965 р.н., освіта вища, ТК "Чорне море"
137 Стоян Петро Ананійович 1956 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
143 Холоділіна Ольга Вікторівна Голова комісії, 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Полтавська область
145 Дорохова Валентина Павлівна 1948 р.н., освіта професійно-технічна
146 Паляничка Ірина Михайлівна 1973 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
148 Прокопенко Олеся Леонідівна Голова комісії, 1980 р.н., освіта вища
151 Харченко Ольга Володимирівна 1967 р.н., освіта вища, Лохвицька гімназія №1
Рівненська область
152 Нагорна Наталія Вікторівна 1966 р.н., освіта вища, ЗОШ №3 м.Рівного
153 Мосійчук Ольга Валеріївна Секретар комісії, 1980 р.н., освіта вища, ТОВ "Продмайстер"
154 Момот Інна Іванівна 1980 р.н., освіта загальна середня
Сумська область
157 Завітков Олег Вікторович Секретар комісії, 1970 р.н., освіта професійно-технічна
161 Святець Володимир Миколайович 1975 р.н., освіта вища
Тернопільська область
163 Тикменова Тетяна Анатоліївна 1962 р.н., освіта вища
164 Бугера Олександр Михайлович 1974 р.н., освіта вища
166 Павлишина Людмила Василівна 1971 р.н., освіта вища, Теребовлянське бюро технічної інвентаризації
167 Дозорців Микола Іванович 1961 р.н., освіта вища
Харківська область
172 Ковтун Валерія Олегівна 1996 р.н., освіта вища, Центр дитячого розвитку "Мамін дом"
174 Вітер Лариса Миколаївна 1962 р.н., освіта вища
178 Строгий Микола Сергійович Голова комісії, 1958 р.н., освіта вища
179 Зінов’єва Лідія Вікторівна 1988 р.н., освіта вища, Зорянський заклад загальної середньої освіти
181 Золотухіна Тетяна Борисівна 1975 р.н., освіта вища, Зміївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхуваня України в Харківській області
Херсонська область
182 Гуменюк Алла Олександрівна 1970 р.н., освіта вища, Херсонське УВП УТОС
183 Бєлоброва Марина Валеріївна Секретар комісії, 1989 р.н., освіта вища
Хмельницька область
188 Яремов Богдан Михайлович 1983 р.н., освіта вища, Хмельницька філія НАК "Украгролізинг"
189 Заїка Василь Петрович 1958 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
190 Донцова Тетяна Дмитрівна 1956 р.н., освіта вища
Черкаська область
195 Бобер Денис Олександрович 1990 р.н., освіта вища, адвокат
198 Ткаченко Олександр Анатолійович 1982 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Сіон"
199 Гоменюк Світлана Степанівна 1979 р.н., освіта вища, Спеціалізована школа № 1
Чернігівська область
207 Чефранов Андрій Борисович 1975 р.н., освіта вища, адвокат
209 Звенигородський Геннадій Петрович 1965 р.н., освіта вища, Ніжинській коледж культури і мистецтв
м.Київ
214 Майструк Ігор Борисович 1957 р.н., освіта професійно-технічна
215 Твердохлєбова Роза Борисівна 1965 р.н., освіта вища
216 Андріяш Любов Миколаївна 1948 р.н., освіта професійно-технічна
217 Рахалі Наталія Миколаївна 1974 р.н., освіта вища
221 Фещенко Володимир Вікторович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює