Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Загальна кількість членів ОВК від партії 182

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Дяків Валерій Васильович Секретар комісії, 1974 р.н., освіта вища, ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"
12 Околіта Ірина Ігорівна 1994 р.н., освіта вища, Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Сіті глобал фрейт аудит"
13 Дідусенко Юлія Юріївна 1990 р.н., освіта вища, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м.Калинівка Калинівський район Вінницька область
14 Козаковцева Вікторія Володимирівна 1977 р.н., освіта вища
15 Екель Микола Андрійович 1985 р.н., освіта вища
17 Моргун Світлана Григорівна 1982 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Промспектр"
18 Валюх Антоніна Володимирівна 1987 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює
Волинська область
19 Тимосевич Олег Олексійович 1978 р.н., освіта вища, ПП "Панастранс"
23 Мандзюк Петро Олексійович Голова комісії, 1958 р.н., освіта вища
Дніпропетровська область
24 Плющова Наталія Олексіївна 1984 р.н., освіта вища, Адвокатське об’єднання "Легарт"
25 Колісниченко Марина Святославівна 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Легарт"
26 Москаленко Єгор Андрійович Секретар комісії, 1990 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Легарт"
27 Хоптяр Марина Вікторівна 1994 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "Легарт"
28 Кумановська Наталія Василівна 1960 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №40" Дніпровської міської ради
29 Іванькова Галина Миколаївна Секретар комісії, 1986 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради "Навчально-виховне об’єднання ім. Кирила та Мефодія"
30 Батраченко Вікторія Петрівна 1969 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
31 Буян Олександр Анатолійович 1978 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець
32 Ярошенко Олег Миколайович 1975 р.н., освіта вища, Фізична особа – підприємець
33 Семчук Василь Адамович 1961 р.н., освіта середня, пенсіонер
34 Бабіч Кристина Григорівна 1995 р.н., освіта вища, Верхівцевський психоневрологічний комбінат Дніпропетровської обласної ради
35 Озол Марина Сергіївна Секретар комісії, 1974 р.н., освіта вища, ТОВ "Маранг"
36 Колісник Валентин Михайлович 1976 р.н., освіта загальна середня, Громадська організація"Велосипедна Асоціація Павлограда"
37 Панасенко Анатолій Іванович 1958 р.н., освіта середня, пенсіонер
38 Канцера Вячеслав Михайлович 1964 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпровський пивзавод №2"
39 Саржан Оксана Вадимівна 1981 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
40 Барда Вадим Іванович 1974 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Донецька область
45 Стекачов Костянтин Сергійович Заступник голови комісії, 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРДЖИІНДАСТРІСЕРВІС"
46 Лісовий Сергій Вікторович 1979 р.н., освіта вища, ТОВ "Корум Дружківський машинобудівельний завод"
47 Ковальов Артем Олександрович 1984 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
48 Іванова Тетяна Вікторівна 1964 р.н., освіта вища, комунальний заклад Краматорська загальноосвітня І-ІІІ ступенів №1 Краматорської міської ради
49 Троян Тетяна Василівна 1956 р.н., освіта середня
50 Рєзник Юлія Анатоліївна 1988 р.н., освіта загальна середня, фізична особа-підприємець Сапач Ірина Олегівна
57 Черкез Кристина Олександрівна 1979 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець Міхайлюк Наталя Вікторівна
58 Чуйко Марина Григорівна 1971 р.н., освіта вища, товариство з обмеженою відповідальністю "Маріупольстальконструкція"
59 Данькін Дмитро Сергійович 1987 р.н., освіта вища
60 Дубчак Юрій Євгенійович Заступник голови комісії, 1974 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Детективне агентство-БІТТ"
Житомирська область
62 Плис Оксана Андріївна Голова комісії, 1969 р.н., освіта вища, Житомирська міська організація профспілки працівників освіти і науки України
63 Василюк Олена Павлівна 1969 р.н., освіта вища
64 Ніколаєнко Світлана Миколаївна 1963 р.н., освіта вища
65 Андрощук Мирослава Сергіївна 1991 р.н., освіта вища
66 Луценко Микола Володимирович 1983 р.н., освіта вища
67 Медведська Наталія Вікторівна 1984 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство Чуднівська центральна районна лікарня
Закарпатська область
68 Охременко Людмила Григорівна 1951 р.н., освіта вища
69 Данчевська Ольга Михайлівна 1960 р.н., освіта вища
70 Котик Мирон Йосипович 1959 р.н., освіта вища
71 Густей Іван Іванович 1982 р.н., освіта вища, АТ "Укрпошта"
72 Крижевський Вячеслав Євгенійович Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища, КЗ "Тячівська районна лікарня"
73 Петренко Олександр Васильович 1959 р.н., освіта вища
Запорізька область
74 Шадрінова Олена Сергіївна 1980 р.н., освіта вища, Самозайнята особа
75 Шемет Марина Станіславівна 1982 р.н., освіта вища, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району
76 Разуваєва Віра Борисівна 1987 р.н., освіта вища, ПрАТ ЗкЗ
77 Іванісова Олена Валеріївна Секретар комісії, 1968 р.н., освіта вища, Запорізька гімназія № 46
78 Кас’янов Ігор Віталійович 1973 р.н., освіта вища, ПрАТ клінічний санаторій "Бердянськ"
79 Кондратенко Віталій Олександрович 1984 р.н., освіта вища, ТОВ "Місто для людей Енергодар"
80 Кузьменко Андрій Григорович 1973 р.н., освіта вища, ТОВ "Рестоніка"
81 Романенко Олександр Миколайович 1968 р.н., освіта вища
82 Волга Ольга Миколаївна 1970 р.н., освіта вища, Акціонерний комерційний банк "Індустріал-банк"
Івано-Франківська область
83 Хромей Богдан Васильович Секретар комісії, 1959 р.н., освіта вища, Івано-Франківське ВПУ №21
84 Бас Христина Михайлівна 1971 р.н., освіта вища
85 Боднар Назарій Ярославович 1984 р.н., освіта вища, АО "ВІП Юрконсалтинг"
86 Клим Василь Ярославович 1969 р.н., освіта вища, Монтажно-налагоджувальне управління ПАТ "Укрнафта"
87 Онуфрак Уляна Володимирівна 1986 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Ясен Поділля"
88 Приймак В’ячеслав Миколайович 1990 р.н., освіта вища
89 Калитчук Олександра Іванівна 1965 р.н., освіта вища
Київська область
90 Декало Людмила Іванівна 1965 р.н., освіта вища
91 Притуленко Яна Василівна 1984 р.н., освіта вища
92 Смиковський Андрій Леонідович 1985 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
93 Товстоноженко Олена Іванівна 1977 р.н., освіта загальна середня, Приватне акціонерне товариство "Миронівський Райагробуд"
94 Шмонденко Дмитро Вікторович 1979 р.н., освіта вища, АО "ЕВЕНТУС"
95 Головченко Олександра Миколаївна 1991 р.н., освіта вища, Апарат Верховної Ради України
96 Карапиш Надія Іванівна Секретар комісії, 1948 р.н., освіта вища, Вишгородський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
97 Ярошевський Вячеслав Валерійович 1980 р.н., освіта вища
98 Родак Наталія Вікторівна 1983 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
99 Правосудько Анна Валеріївна 1984 р.н., освіта вища, ПП "Кіровогра-Буд-Дизайн"
101 Закалашнюк Вадим Сергійович Голова комісії, 1990 р.н., освіта вища, Індивідуальна адвокатська діяльність
102 Матвієнко Михайло Володимирович 1989 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Луганська область
105 Таранюк Роман Михайлович 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
106 Севост’янов Олексій Федорович Заступник голови комісії, 1984 р.н., освіта вища, Сєвєродонецький НВК "Спеціалізована школа-колегіум"
107 Лукашевич Валентина Олександрівна 1960 р.н., освіта вища
112 Бугайова Наталія Євгенівна 1959 р.н., освіта вища
113 Гонецька Тетяна Аркадіївна Заступник голови комісії, 1962 р.н., освіта вища
114 Олєйнікова Людмила Анатоліївна Секретар комісії, 1975 р.н., освіта вища
Львівська область
115 Чура Галина Михайлівна 1960 р.н., освіта вища, Комунальний заклад Львівської обласної ради" Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
116 Бліновська Ірина Орестівна 1959 р.н., освіта вища, середня загальноосвітня школа №22
117 Котлярова Ярина Володимирівна 1980 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Соломіч-Сервіс"
118 Кордоба Оксана Петрівна 1972 р.н., освіта вища
119 Матвєєва Ірина Михайлівна Секретар комісії, 1971 р.н., освіта вища, Бродівський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
120 Левчук Ольга Миколаївна 1990 р.н., освіта вища
121 Куц Ярослава Федорівна 1982 р.н., освіта вища
122 Хархаліс Ольга Антонівна 1965 р.н., освіта вища, пенсіонер
123 Федор Ольга Володимирівна Заступник голови комісії, 1988 р.н., освіта вища, ТзОВ "Росан Глобал"
124 Мединська Стефанія Іванівна 1979 р.н., освіта вища, Тартаківська НВК I-III ст.
125 Зиблікевич Антоніна Пилипівна 1953 р.н., освіта вища
126 Поврозник Наталія Ігорівна 1980 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия"
Миколаївська область
127 Ніколайчук Володимир Сергійович 1985 р.н., освіта вища, Житлово-комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Південь"
128 Панченко Альберт Борисович 1969 р.н., освіта вища, ТОВ "Монблан"
129 Спринська Віта Миколаївна 1975 р.н., освіта вища, Миколаївський коледж музичного мистецтва
130 Береговий Олександр Анатолійович 1982 р.н., освіта вища
131 Алексєєв Іван Сергійович Голова комісії, 1984 р.н., освіта вища, Комунальна організація "Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"
132 Пітерман Семен Давидович 1955 р.н., освіта вища, Товариство з додатковою відповідальністю "Первомайськдизельмаш"
Одеська область
133 Лупуленко Олеся Пантелеївна 1987 р.н., освіта вища
134 Слюсар Олександр Данилович Заступник голови комісії, 1953 р.н., освіта вища
135 Шульгін Владислав Сергійович 1971 р.н., освіта вища
136 Новіков Геннадій Олегович 1992 р.н., освіта вища
137 Борейко Олена Миколаївна 1969 р.н., освіта вища
138 Головін Юрій Семенович 1979 р.н., освіта вища
139 Федоренко Сергій Вікторович 1972 р.н., освіта вища
140 Ромайкін Володимир Володимирович 1987 р.н., освіта вища
141 Гейченко Людмила Данилівна 1975 р.н., освіта вища, Бритівська ЗЗСО I-III ступенів
142 Перук Валентина Володимирівна 1966 р.н., освіта вища
143 Живора Марія Георгіївна 1971 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Полтавська область
144 Єфремова Тетяна Юріївна 1985 р.н., освіта вища
145 Заворотний Микола Іванович 1958 р.н., освіта вища, ТОВ "Торговий дім Полтавський Автоагрегатний завод"
146 Нікітіна Лоліта Анатоліївна 1962 р.н., освіта вища, БОБФ "Хесед Менахем"
147 Карач Ірина Анатоліївна 1961 р.н., освіта вища, Миргородська міська публічна бібліотеці для доросли дім. Давида Гурамішвілі
148 Журенко Людмила Миколаївна 1963 р.н., освіта загальна середня
149 Пиляй Єгор Валерійович 1990 р.н., освіта вища, ТОВ "Аккорд груп"
150 Бутенко Геннадій Євгенович Заступник голови комісії, 1968 р.н., освіта вища, КВП "Теплоенерго" м. Горішні Плавні
151 Кривошея Анатолій Олексійович 1963 р.н., освіта загальна середня
Рівненська область
152 Клічук Мирослава Ігорівна 1994 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
153 Скляр Оксана Леонідівна Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища, Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради Рівненської області
154 Шадий Едуард Віталійович 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
155 Денисюк Олександр Вікторович 1992 р.н., освіта вища, Комунальна організація Рівненський районний центр дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області
156 Якубович Ірина Станіславівна 1988 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Сумська область
157 Олійник Лариса Борисівна Голова комісії, 1961 р.н., освіта професійно-технічна, комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
158 Кирноз Світлана Василівна 1975 р.н., освіта вища, комунальне підприємство "Водоканал Білопілля"
160 Шабельникова Ольга Євгенівна 1966 р.н., освіта вища, Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
161 Мирна Лариса Олексіївна 1969 р.н., освіта вища
162 Кащенко Наталія Сергіївна 1976 р.н., освіта вища, Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення
Тернопільська область
163 Зелінка Назарій Володимирович 1986 р.н., освіта вища, апарат Верховної Ради України
164 Якимець Петро Іванович 1955 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою підготовкою"
165 Переймибіда Роман Богданович 1980 р.н., освіта вища, Самозайнята особа
166 Голяк Оксана Богданівна 1983 р.н., освіта вища, Теребовлянська УЕГГ ПрАТ "Тернопільгаз
167 Садовська Леся Миколаївна Заступник голови комісії, 1985 р.н., освіта вища
Харківська область
168 Богданіс Олександр Семенович 1962 р.н., освіта вища, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.Сковороди
169 Копоруліна Валерія Михайлівна 1972 р.н., освіта вища, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.Сковороди
170 Сухорученко Іван Вікторович 1988 р.н., освіта вища
171 Стрельцин Афанасій Борисович 1954 р.н., освіта вища
172 Щебликіна Алла Євгенівна Секретар комісії, 1980 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Алпарі"
173 Салтикова Ніна Олегівна 1965 р.н., освіта професійно-технічна
174 Щебликін Сергій Сергійович 1977 р.н., освіта професійно-технічна
175 Анчишкін Олександр Володимирович 1992 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "Самопоміч"
176 Білоус Каріна Станіславівна 1993 р.н., освіта вища, Харківський регіональний інститут державного управління
177 Костюков Сергій Володимирович 1983 р.н., освіта вища
178 Звєрєва Валентина Олексіївна 1954 р.н., освіта вища
179 Мухортова Світлана Миколаївна 1976 р.н., освіта загальна середня
180 Осьмак Тетяна Леонідівна 1982 р.н., освіта вища, ОСББ Нагірне
181 Лисак Вікторія Миколаївна 1975 р.н., освіта вища
Херсонська область
182 Клевака Світлана Володимирівна 1963 р.н., освіта середня спеціальна, пенсіонер
183 Гладкий Владислав Вадимович Заступник голови комісії, 1978 р.н., освіта вища, фізична особа підприємець
184 Оніщенко Віталія Іванівна 1972 р.н., освіта вища, самозайнята особа
185 Кириченко Лариса Василівна 1968 р.н., освіта загальна середня, КЗ "Обласна база спецмедпостачання" ХОР
186 Корецька Ганна Миколаївна 1965 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Форвард"
Хмельницька область
187 Швед Віталій Борисович 1953 р.н., освіта вища
188 П’янков Віктор Леонідович Голова комісії, 1950 р.н., освіта вища
Черкаська область
194 Коваленко Анатолій Петрович 1974 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Вікторі Консалтинг"
195 Ременюк Ростислав Петрович Голова комісії, 1971 р.н., освіта вища, Черкаська обласна дирекція НАСК "ОРАНТА"
196 Зінченко Володимир Петрович 1971 р.н., освіта вища, ТОВ" Фунт"
197 Георгіца Оксана Сергіївна 1984 р.н., освіта вища
198 Мельниченко Михайло Мстиславович 1961 р.н., освіта вища, Малостаросільський психоневрологічний інтернат
199 Тімакова Людмила Василівна 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
200 Харук Анатолій Іванович 1959 р.н., освіта вища, Інспекція благоустрою м. Умань
Чернівецька область
201 Бойко Марина Юріївна Заступник голови комісії, 1963 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер
202 Андрюк Галина Степанівна 1968 р.н., освіта вища, Вижницька спеціалізована школа інтернат
203 Ігнат Ірина Аркадіївна 1979 р.н., освіта вища
204 Козак Ірина Петрівна 1983 р.н., освіта загальна середня
Чернігівська область
205 Замай Євгеній Олексійович 1992 р.н., освіта вища, тимчасово безробітний
207 Гнатовський Олексій Вікторович 1971 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
208 Яременко Богдан Миколайович 1996 р.н., освіта вища, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
209 Войцеховська-Шкор Олена Іванівна Голова комісії, 1967 р.н., освіта вища
м.Київ
212 Дмитренко Дмитро Олегович 1985 р.н., освіта вища, фізична особа- підприємець
213 Демедюк Сніжана Василівна 1984 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
214 Набатов Андрій Олександрович 1994 р.н., освіта загальна середня, ТОВ "Віталіа медіа груп"
215 Алістратов Геннадій Іванович 1970 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Онікс комерц груп"
216 Новгородський Станіслав Євгенович 1964 р.н., освіта вища
217 Алексеєнко Олександр Олександрович 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
218 Петренко Євгеній Віталійович 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
219 Шабельна Анжела Олексіївна 1974 р.н., освіта вища
220 Валяшко Ірина Сергіївна 1974 р.н., освіта вища
221 Маляр Станіслав Анатолійович Секретар комісії, 1995 р.н., освіта вища, Київський університет ім. Бориса Грінченка
222 Ляхно Микола Іванович 1974 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
223 Шевченко Олександр Леонідович Заступник голови комісії, 1974 р.н., освіта вища, Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"