Політична партія "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ"

Загальна кількість членів ОВК від партії 96

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Янкова Юлія Леонідівна 1980 р.н., освіта вища
16 Білик Олена Вікторівна Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища
18 Логвиненко Віталій Андрійович 1981 р.н., освіта вища, Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Волинська область
19 Савюк Тетяна Василівна 1988 р.н., освіта вища, Володимир-Волинський агротехнічний коледж
20 Тимошук Валентин Петрович 1974 р.н., освіта вища, КП "Укрспецзв’язок"
22 Стасюк Олександр Володимирович 1991 р.н., освіта вища, Самозайнята особа - адвокат
23 Голодюк Людмила Андріївна 1981 р.н., освіта професійно-технічна
Дніпропетровська область
27 Грубов Віталій Володимирович 1985 р.н., освіта вища
29 Меус Ірина Генадіївна 1971 р.н., освіта вища
30 Глущенко Микола Юрійович Голова комісії, 1981 р.н., освіта вища
31 Чабанова Тетяна Сергіївна 1983 р.н., освіта вища
32 Ворончук Ярослав Валерійович 1988 р.н., освіта вища, ТОВ "Аквеа"
33 Олюха Віталій Георгійович 1970 р.н., освіта вища, Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України
39 Артищук Ігор Васильович 1968 р.н., освіта вища
Донецька область
45 Крівошеєнко Валерій Олексійович 1956 р.н., освіта вища
47 Гусєв Андрій Миколайович 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
48 Ворочек Борис Ігорович 1976 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Новокраматорський машинобудівний завод"
50 Григорець Максим Олегович Заступник голови комісії, 1994 р.н., освіта вища, ДВНЗ "ДонНТУ"
51 Манзій Ярослав Олегович 1993 р.н., освіта вища
57 Ковальчук Костянтин Олександрович 1985 р.н., освіта загальна середня, Маріуполь "Автодор"
59 Баннікова Ганна Анатоліївна 1980 р.н., освіта вища
60 Вєтров Олександр Анатолійович 1963 р.н., освіта загальна середня
Житомирська область
62 Гнеличко Андрій Сергійович 1981 р.н., освіта вища
63 Тихонюк Ірина Володимирівна 1971 р.н., освіта вища, ПрАТ "Бердичівський завод безалкогольних напоїв"
65 Якубовська Аліна Борисівна 1980 р.н., освіта вища, Красилівська ЗОШ I-III ступенів
67 Вітюк Олександр Володимирович 1995 р.н., освіта вища
Закарпатська область
69 Тарабій Роман Васильович 1981 р.н., освіта вища, ТОВ "Ено-меблі"
72 Аверін Тімур Сергійович Секретар комісії, 1988 р.н., освіта вища
Запорізька область
74 Гамаюнова Вікторія Миколаївна 1983 р.н., освіта вища, ТОВ "ЮК "Майстро і Беженар"
78 Галіцина Вікторія Вікторівна Голова комісії, 1995 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
79 Гонімар Ігор Степанович 1976 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
82 Максимова Галина Петрівна 1946 р.н., освіта вища
Івано-Франківська область
83 Мідак Наталія Михайлівна 1976 р.н., освіта вища
85 Дрогомирецька Надія Петрівна 1995 р.н., освіта вища
86 Федорко Лариса Борисівна 1961 р.н., освіта вища, Долинська ЗОШ № 5
89 Безбородько Марія Василівна Секретар комісії, 1986 р.н., освіта загальна середня
Київська область
92 Собачко Олександр Іванович 1987 р.н., освіта вища, ФГ "Полінас"
94 Галай Тамара Гусейнівна 1983 р.н., освіта вища, Національна академія державного управління при Президентові України
95 Гапон Сергій Васильович 1984 р.н., освіта вища, ТОВ "Юридична компанія "ПРАВОЕКСПЕРТ"
96 Цапук Марина Михайлівна 1977 р.н., освіта вища, НВК "Димерська гімназія"
98 Леонтьєв Геннадій Павлович Голова комісії, 1946 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
99 Юдіна Тетяна Віталіївна 1985 р.н., освіта вища
100 Кобцева Каріна Миколаївна 1998 р.н., освіта вища, Компаніївскьа ЦРЛ
Луганська область
105 Тюрін Володимир Петрович 1964 р.н., освіта вища
113 Колесник Оксана Миколаївна 1983 р.н., освіта вища, МКП "Сватівський водоканал"
Львівська область
117 Боярчук Тарас Сергійович 1991 р.н., освіта вища
123 Васильків Андрій Володимирович 1990 р.н., освіта вища
126 Грицишин Тарас Степанович Голова комісії, 1970 р.н., освіта вища, Верчан ська СЗОШ
Миколаївська область
127 Кур’ян Вікторія Валеріївна 1977 р.н., освіта вища, ГО Захист від корупційних проявів
129 Агарков Юрій Володимирович Секретар комісії, 1969 р.н., освіта вища, ПАТ "Сан Ін Бев"
130 Зіньковський Дмитро Анатолійович 1987 р.н., освіта вища
Одеська область
136 Рибак Олександр Володимирович 1986 р.н., освіта вища
141 Куколь Олеся Іванівна Голова комісії, 1982 р.н., освіта загальна середня, КЗ "Татарбунарська ЦРЛ"
142 Апостолова Ганна Анатоліївна 1980 р.н., освіта вища
143 Дойчев Сергій Георгійович 1983 р.н., освіта вища
Полтавська область
144 Гордієнко Ніна Михайлівна 1990 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Полтаватерлоенерго"
145 Андреєва Марія Олександрівна 1994 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Полтавський турбомеханічний завод"
146 Бушман Руслан Васильович 1973 р.н., освіта вища, ПАТ Кредмаш
147 Кривенко Елла Олексіївна 1986 р.н., освіта загальна середня, Компанія "S-TELL"
149 Янко Олександр Олександрович 1985 р.н., освіта вища, Карлівське виробниче управління житлово-комунального господарства
151 Зуб Світлана Василівна Заступник голови комісії, 1973 р.н., освіта загальна середня, КНП "Лохвицький ЦПМСД"
Рівненська область
154 Каліцька Олена Олексіївна 1953 р.н., освіта вища
156 Вакуліна Ірина Михайлівна 1983 р.н., освіта вища, Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступеню
Сумська область
159 Литвинова Анна Єгорівна Секретар комісії, 1985 р.н., освіта вища, Інститут луб’яних культур
160 Боброва Тетяна Миколаївна 1974 р.н., освіта вища, ПРАД Шосткинськтий хлібокомбінат
162 Зубатов Юрій Михайлович 1967 р.н., освіта вища, ТОВ "ЗОРЯ-2014"
Тернопільська область
163 Рачкелюк Тетяна Романівна 1974 р.н., освіта вища
165 Прінь Руслан Богданович Секретар комісії, 1996 р.н., освіта загальна середня
Харківська область
170 Пилипенко Ірина Володимирівна 1978 р.н., освіта вища, ПАТ "Куряжський домобудівель-ний комбінат"
171 Марушев Анатолій Дмитрович 1959 р.н., освіта вища, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого
174 Головінов Олег Михайлович Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта загальна середня
175 Гаєва Оксана Леонідівна 1982 р.н., освіта вища, Фізична особа – підприємець Гаєва Т.І.
176 Ткаченко Віолета Анатоліївна 1973 р.н., освіта вища
178 Шаповал Тетяна Василівна 1969 р.н., освіта вища, Балаклійська районна державна лікарня ветеринарної медицини
180 Сметана Світлана Анатоліївна 1971 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Довжанський ліцей ім. Стрижака"
Херсонська область
184 Бєйнаровіч Вікторія Вікторівна 1966 р.н., освіта вища
Хмельницька область
187 Брильова Валерія Ігорівна Заступник голови комісії, 1987 р.н., освіта вища
189 Дзюмка Оксана Василівна 1973 р.н., освіта вища, Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
192 Чернишова Алла Іванівна 1964 р.н., освіта вища
Черкаська область
196 Бойчас Марина Анатоліївна 1982 р.н., освіта вища, ТОВ "Трансбетонстрой" "
197 Буджерак Михайло Романович Секретар комісії, 1985 р.н., освіта вища, Особа яка прово-дитьнезалеж-ну профе-сійнудіяль-ність
199 Марчук Валентина Іванівна 1965 р.н., освіта вища, ЖашківськаРЦБС
Чернівецька область
201 Солтицький Ігор Васильович 1981 р.н., освіта вища, КМП "Кіцмаеська Центральна районна лікарня"
202 Романюк Надія Василівна 1989 р.н., освіта вища, Чернівецький університет ім. Юрія Федьковича
204 Гайсюк Дмитро Володимирович 1996 р.н., освіта вища
Чернігівська область
205 Кравченко Юлія Миколаївна 1985 р.н., освіта вища, Фізична особа підприємець
207 Мозгова Ольга Василівна 1957 р.н., освіта вища, пенсіонер
208 Демидова Євгенія Юліанівна 1965 р.н., освіта вища, Повні данні місця роботи: "Комунальне підприємство "Теплогарант" Конотопської міської ради
209 Артеменко Лариса Миколаївна 1964 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
м.Київ
211 Підгорний Ігор Віталійович 1960 р.н., освіта вища
212 Черниш Лариса Володимирівна 1986 р.н., освіта вища
215 Ковальчук Валентина Валеріївна 1973 р.н., освіта вища
216 Школьний Богдан Анатолійович 1979 р.н., освіта вища
217 Застело Лариса Василівна Заступник голови комісії, 1952 р.н., освіта вища
219 Крезуб Олександр Володимирович 1991 р.н., освіта вища, ТОВ "КМ Технолоджі груп"
221 Лисенко Оксана Василівна 1978 р.н., освіта вища, тимчасово не працює