ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Загальна кількість членів ОВК від партії 197

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Марченко Олена Петрівна 1974 р.н., освіта вища
12 Коник Ганна Вікторівна 1989 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "АТП КРИВЕШКО"
13 Юрчук Тетяна Володимирівна Секретар комісії, 1974 р.н., освіта вища, Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія
14 Клекот Андрій Леонідович 1972 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Музей П. І. Чайковського і Н. Ф. фон Мекк"
15 Четверіков Віктор Сергійович Заступник голови комісії, 1963 р.н., освіта неповна вища
16 Міщенко Людмила Валеріївна 1987 р.н., освіта вища, Опорний навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня- гімназія Ямпільського району Вінницької області"
17 Бондарчук Яна Володимирівна 1980 р.н., освіта вища, Ладижинська загальноосвітня школа № 2
18 Притула Юрій Володимирович 1971 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Жорнище"
Волинська область
19 Горошкевич Роман Володимирович Голова комісії, 1987 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Волинська обласна дитячо-юнацька школа з видів боротьби"
20 Швець Наталія Костянтинівна 1949 р.н., освіта професійно-технічна
21 Кальчук Олена Вікторівна 1969 р.н., освіта вища, Профспілкова організація працівників освіти і науки м. Ковель, "Будинок вчителя"
22 Годунок Орися Володимирівна 1978 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Айслаг"
23 Міщук Олександр Іванович 1962 р.н., освіта середня спеціальна
Дніпропетровська область
24 Закіпний Павло Володимирович 1969 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Дон"
25 Садковський Дмитро Михайлович Заступник голови комісії, 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
26 Кисельова-Михайленко Вікторія Юріївна 1977 р.н., освіта вища
27 Штогрін Тетяна Миколаївна 1992 р.н., освіта вища, Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"
28 Легушов Гліб Миколайович 1966 р.н., освіта вища, ТОВ "Дементра"
29 Скосарева Ганна Віталіївна 1980 р.н., освіта вища
30 Івченко Юрій Федорович 1956 р.н., освіта вища
31 Причиська Наталія Володимирівна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
32 Дворецька Наталія Миколаївна 1958 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №236 комбінованого типу" Криворізької міської ради
33 Школяр Дмитро Анатолійович 1974 р.н., освіта вища, Охоронне агентство "Явір 2000"
34 Годорак Микола Ярославович 1962 р.н., освіта вища, ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"
35 Калужина Вікторія Юріївна 1970 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково – виробниче підприємство "Нікопольський трубний завод"
36 Зайченко Дмитро Григорович 1983 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Павлоградхліб"
37 Пивовар Владислав Володимирович 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридично-консультативна компанія "Апріорі"
38 Здреник Тарас Миронович Заступник голови комісії, 1976 р.н., освіта вища, фізична особа- підприємець
39 Родінський Віктор Олексійович 1954 р.н., освіта вища
Донецька область
45 Нестеренко Вадим Вікторович 1982 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Авдіївський коксохімічний завод"
46 Блошенко Тетяна Михайлівна 1978 р.н., освіта вища, ТОВ "Глас трьош Артемівськ"
47 Коробських Сергій Олександрович Секретар комісії, 1977 р.н., освіта вища
48 Байрак Роман Володимирович Секретар комісії, 1979 р.н., освіта вища, ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі"
49 Лєбєдь Тетяна Костянтинівна 1981 р.н., освіта середня, Товариство з обмеженою відповідальністю "Теплосхід"
50 Гетьманська Вікторія Едуардівна 1965 р.н., освіта вища
51 Герасимов Валентин Вікторович 1973 р.н., освіта вища, ДП НЕК "УКРЕНЕРГО"
52 Діденко Наталія Миколаївна 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
57 Селедець Олег Вадимович Заступник голови комісії, 1968 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча"
58 Решетько Павло Миколайович 1981 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча"
59 Яницький Володимир Олександрович 1971 р.н., освіта загальна середня
60 Шахматова Ольга Анатоліївна 1979 р.н., освіта вища
Житомирська область
62 Мельник Лілія Йосипівна 1977 р.н., освіта професійно-технічна
63 Коваль Олена Василівна 1990 р.н., освіта вища
64 Кулага Оксана Леонідівна 1981 р.н., освіта вища
65 Лавринович Людмила Валентинівна Голова комісії, 1968 р.н., освіта професійно-технічна
66 Майстренко Василь Петрович 1982 р.н., освіта вища, Акціонерне Товариство "Житомиробленерго" Радомишльський Район Електричних Мереж
67 Лесько Дмитро Олександрович 1979 р.н., освіта загальна середня
Закарпатська область
68 Увіна Тамара Вагіфівна 1990 р.н., освіта вища
69 Гнатів Олександр Іванович Голова комісії, 1966 р.н., освіта вища
70 Костецький Роман Богданович 1986 р.н., освіта неповна вища, Свалявський технічний коледж Національного університету харчових технологій
71 Калинич Вікторія Степанівна Заступник голови комісії, 1963 р.н., освіта вища, Горінченська ЗОШ
72 Бужор Надія Степанівна 1978 р.н., освіта неповна вища, Кредитна спілка "Святий Мартин"
73 Штефанко Ірина Степанівна 1982 р.н., освіта вища, Виноградівське міськрайонне управління водного господарства
Запорізька область
74 Дмитрієв Владислав Володимирович 1974 р.н., освіта неповна вища
75 Філіпішин Олександр Сергійович 1958 р.н., освіта неповна вища
76 Русакова Тетяна Іванівна Заступник голови комісії, 1958 р.н., освіта вища, пенсіонер
77 Калегов Дмитро Валерійович 1981 р.н., освіта неповна вища, Фізична особа – підприємець Ломикін Олексій Євгенійович
78 Кузькіна Світлана Вікторівна 1965 р.н., освіта неповна вища, ПрАТ "Магазин "Будинок меблів"
79 Мироненко Сергій Юрійович 1987 р.н., освіта вища
80 Непомящая Ірина Олексіївна 1988 р.н., освіта неповна вища, ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Надія - Грандекс"
81 Сардак Павло Іванович 1980 р.н., освіта неповна вища, Токмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області
82 Ярошенко Олена Володимирівна 1962 р.н., освіта неповна вища
Івано-Франківська область
83 Маляр Олена Валеріївна 1985 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Центр інфо"
84 Яремак Наталія Михайлівна 1965 р.н., освіта вища, Черніївська загально освітня школа І-ІІІ ступенів
85 Федів Іван Ігорович 1988 р.н., освіта вища, Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
86 Данилів Віктор Миколайович 1987 р.н., освіта вища
87 Ланіна Марина Василівна 1973 р.н., освіта вища, Яремчанська міська рада
88 Ханас Мирослава Степанівна 1981 р.н., освіта вища, Об’єднання власників багатоквартирного будинку "ОСК-4"
89 Гнатюк Іван Васильович 1978 р.н., освіта вища, Гуртожиток сільськогосподарського технікуму
Київська область
90 Афанасьєва Оксана Василівна 1973 р.н., освіта вища
91 Кривенко Тетяна Василівна 1961 р.н., освіта вища
92 Юр’єв Олександр Іванович 1974 р.н., освіта неповна вища
93 Стрижеус Леся Миколаївна 1979 р.н., освіта вища
94 Ліценко Аліна Костянтинівна Секретар комісії, 1989 р.н., освіта вища
95 Гурський Максим Феліксович 1987 р.н., освіта вища, самозайнята особа
96 Клан Олександра Леонідівна 1979 р.н., освіта вища, МОЗМ дніпровських водосховищ
97 Ленчицька Людмила Анатоліївна 1974 р.н., освіта вища, ПрАТ "БРОВАРСЬКИЙ ЗАВОД ПЛАСТМАС"
98 Іваницька Оксана Володимирівна Секретар комісії, 1974 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
99 Чорна Марина Василівна 1992 р.н., освіта вища
100 Рибачук Надія Володимирівна Голова комісії, 1950 р.н., освіта вища
101 Плутар Сергій Васильович 1972 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Благовіщенський професійний ліцей"
102 Суконько Світлана Олександрівна 1973 р.н., освіта вища, Олександрівський навчально-виховний комплекс №2
103 Ніколаєва Євгенія Олександрівна 1977 р.н., освіта вища, ТОВ "Телерадіокомпанія "КТМ"
Луганська область
105 Болотова Олена Василівна 1970 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
106 Фурсо Наталія Василівна Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища, КУ "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня"
107 Шемчук Андрій Володимирович 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
112 Конов Дмитро Володимирович 1992 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
113 Фесенко Наталія Юріївна 1961 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
114 Палагута Юлія Вікторівна 1984 р.н., освіта вища, Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради
Львівська область
115 Булка Марія Богданівна Секретар комісії, 1969 р.н., освіта вища, Львівський національний університет імені Івана Франка
116 Лозинський Роман Андрійович 1991 р.н., освіта вища
117 Вітик Оксана Петрівна 1976 р.н., освіта вища, ТОВ "УкрінтелектСофт"
118 Онишко Степан Михайлович 1973 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Львівська залізниця", локомотивне депо "Львів-Захід"
119 Кіндюк Ірина Михайлівна 1972 р.н., освіта вища, Комунальне неприбуткове підприємство "Бродівська центральна лікарня"
120 Ярославська Марта Андріївна 1974 р.н., освіта вища, Приватне мале підприємство "Млин"
121 Тагаєв Олег Олексійович 1949 р.н., освіта вища, Громадська організація "Еколого-правовий центр "Громадські ініціативи"
122 Станько Надія Євгенівна 1965 р.н., освіта вища, Опорний заклад Яворівська Загально Освітня Школа І-ІІІ ступеня № 3 імені Тараса Шевченка
123 Якименко Галина Михайлівна 1970 р.н., освіта вища, Остоловицька загальноосвітня школа І-ІІ ступеня
124 Криштоф Наталія Богданівна Секретар комісії, 1964 р.н., освіта вища, Сокальська ЗОШ І-ІІІ ст.
125 Багній Марія Григорівна 1955 р.н., освіта вища
126 Юрків Олена Богданівна 1987 р.н., освіта вища, Стрийська середня загальноосвітня школа № 3 ім. І. Франка
Миколаївська область
127 Строганов Юрій Валерійович 1968 р.н., освіта вища
128 Блохіна Олена Миколаївна 1955 р.н., освіта вища
129 Новік Світлана Миколаївна 1968 р.н., освіта вища
130 Гвалія Жанна Василівна 1966 р.н., освіта вища, Відділ освіти Баштанської ОТГ
131 Томащук Наталія Олександрівна 1972 р.н., освіта вища
132 Можаєв Віктор Віталійович Голова комісії, 1964 р.н., освіта вища
Одеська область
133 Бойко Юлія Костянтинівна 1988 р.н., освіта вища, самозайнята особа-адвокат
134 Щербакан Ігор Григорович 1976 р.н., освіта вища
135 Сівак Володимир Михайлович 1997 р.н., освіта вища, Лабораторія соціологічних та політичних досліджень НУ "ОЮА"
136 Драгнєва Лілія Іванівна Заступник голови комісії, 1971 р.н., освіта вища, ОЗОШ №58
137 Скуділо Олена Юріївна 1984 р.н., освіта вища
138 Андрущенко Аркадій Миколайович 1945 р.н., освіта вища
139 Чижевський Ігор Миколайович Секретар комісії, 1970 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
140 Кіфа Галина Онуфріївна 1957 р.н., освіта вища, Біляївська центральна районна бібліотека
141 Миня Ганна Іллівна 1972 р.н., освіта вища, ТНЗ "Ужгородський центр професійно-технічної освіти"
142 Бузіян Олексій Олександрович 1976 р.н., освіта професійно-технічна, фізична особа-підприємець
143 Семко Валентина Іванівна 1965 р.н., освіта вища, Представництво "Золверейн Шипінг Лімітед"
Полтавська область
144 Андрієнко Ольга Олександрівна 1982 р.н., освіта вища, ТОВ "Електропривід"
145 Матвієнко Тамара Павлівна 1982 р.н., освіта вища, Регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
146 Холодкова Юлія Андріївна 1993 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
147 Харченко Олена Вікторівна Заступник голови комісії, 1967 р.н., освіта професійно-технічна, Миргородська ЦРЛ
148 Кононенко Оксана Ярославівна 1986 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
149 Яценко Світлана Віталіївна 1970 р.н., освіта вища, Карлівська філія ПАТ "Полтаваобленерго"
150 Копитіна Ірина Олександрівна 1983 р.н., освіта вища, КП УВКГ
151 Петренко Юлія Володимирівна 1987 р.н., освіта вища, Територіальний центр соціального обслуговування
Рівненська область
152 Трофімук Петро Петрович Голова комісії, 1951 р.н., освіта загальна середня
153 Левчук Оксана Василівна 1989 р.н., освіта вища, Відділ освіти Рівненської районної державної адміністра-ції
154 Дзюбак Єгор Филимонович 1952 р.н., освіта вища
155 Краглевич Віктор Васильович 1952 р.н., освіта вища
156 Щербан Володимир Маркович 1971 р.н., освіта професійно-технічна
Сумська область
157 Пінчук Юрій Петрович 1988 р.н., освіта вища, Повне товариство "Ломбард Перший" Товариство з обмеженою відповідальністю "Мікрофінанси і Компанія"
158 Коротун Ольга Миколаївна Секретар комісії, 1955 р.н., освіта вища
159 Якименко Тетяна Олександрівна Голова комісії, 1986 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Зеленбуд"
160 Скоп Яна Олександрівна 1992 р.н., освіта вища, Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 "Казка" Шосткинської міської ради Сумської області
161 Колісник Лідія Олексіївна 1967 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Управа"
162 Красношлик Олександра Василівна 1971 р.н., освіта загальна середня
Тернопільська область
163 Гуменюк Вадим Олександрович 1979 р.н., освіта вища
164 Турчин Марія Дмитрівна 1960 р.н., освіта вища
165 Дмитерко Ігор Степанович 1990 р.н., освіта вища, Тернопільська територіальна організація Виконавчого комітету Політичної ради партії "Радикальна Партія Олега Ляшка"
166 Дудар Наталія В’ячеславівна 1970 р.н., освіта вища, Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
167 Сніжок Володимир Адамович 1957 р.н., освіта вища, ЗОШ №7 м. Чортків
Харківська область
168 Сисенко Аліна Алімівна 1978 р.н., освіта вища
169 Каменєва Тетяна Дмитрівна Секретар комісії, 1959 р.н., освіта вища, Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політихний інститут"
170 Крупаткіна Наталія Романівна 1969 р.н., освіта вища
171 Борисова Наталія Сергіївна 1982 р.н., освіта вища
172 Водовозова Оксана Валеріївна 1974 р.н., освіта вища
173 Картамишева Лариса Олексіївна 1973 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Регіональний центр професійної освіти іноваційних технологій будівництва та промисловості"
174 Ніколаєнко-Сосєдка Ольга Юріївна 1987 р.н., освіта вища, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту
175 Крат Юлія Михайлівна 1984 р.н., освіта вища, ДП Державна циркова компанія
176 Челомбітько Яна Сергіївна 1990 р.н., освіта вища, Чугуївський професійний аграрний ліцей
177 Берездецький Володимир Ігорович 1987 р.н., освіта неповна вища
178 Воробйова Марина Вікторівна Заступник голови комісії, 1988 р.н., освіта вища
179 Яковлєв Михайло Вікторович 1969 р.н., освіта вища
180 Нечипоренко Людмила Михайлівна 1952 р.н., освіта вища
181 Пахомов Віталій Анатолійович 1978 р.н., освіта вища, Українська інженерно-педагогічна академія
Херсонська область
182 Гераскін Микола Віталійович 1987 р.н., освіта вища
183 Сонько Валерій Вікторович Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища, адвокатське об’єднання"Консул"
184 Жайворонок Василь Васильович 1950 р.н., освіта вища
185 Огданець Микола Володимирович 1963 р.н., освіта вища, Управління головного Каховського магістрального каналу
186 Дорогань Валентина Матвіївна 1961 р.н., освіта вища, пенсіонер
Хмельницька область
187 Брезденюк Аліна Олегівна 1994 р.н., освіта вища, Хмельницька територіальна організація "Радикальної Партії Олега Ляшка"
188 Данілкова Наталія Іванівна 1968 р.н., освіта професійно-технічна, Хмельницький міський центр первинної медико- санітарної допомоги № 1
189 Каплунов Юрій Миколайович 1958 р.н., освіта вища, Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Красилівського району Хмельницької області
190 Хажинський Назар Олександрович 1997 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Шепетівка-Компані"
191 Миропольська Ніна Іванівна 1955 р.н., освіта професійно-технічна, пенсіонер
192 Кісілюк Альона Олегівна Голова комісії, 1985 р.н., освіта вища, Дунаєвецька міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
193 Антонюк Ігор Володимирович 1985 р.н., освіта вища, Адвокатське бюро "Антонюк і партнери"
Черкаська область
194 Василига Ірина Іванівна 1960 р.н., освіта вища, Черкаський державний технологічний університет
195 Максачук Наталія Василівна 1956 р.н., освіта вища
196 Неткал Наталія Василівна 1967 р.н., освіта вища, Корсунь-Шевченківська центральна районна бібліотека
197 Калюжний Андрій Анатолійович 1987 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
198 Вільчик Лідія Леонідівна Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта середня спеціальна, Тернівська сільська рада
199 Завертана Світлана Леонідівна Секретар комісії, 1981 р.н., освіта вища
200 Ковальський Сергій Вікторович 1981 р.н., освіта вища, адвокат
Чернівецька область
201 Білоскурська Олена Валеріївна Секретар комісії, 1979 р.н., освіта вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
202 Гуменюк Антоніна Іванівна 1989 р.н., освіта вища, Міжрегіональна академія управління персоналом
203 Кордунян Ольга Михайлівна 1972 р.н., освіта вища, Новоселицький медичний коледж БДМУ
204 Годнюк Анатолій Анатолійович 1979 р.н., освіта вища
Чернігівська область
205 Соломаха Віра Василівна 1967 р.н., освіта професійно-технічна, ПрАТ "Готель-Україна"
206 Дьоміна Світлана Миколаївна Голова комісії, 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
207 Іваненко Тетяна Вікторівна 1974 р.н., освіта вища, Комунальна організація "Корюківський районний трудовий архів"
208 Мартиненко Григорій Петрович 1964 р.н., освіта вища, Бахмацька гімназія
209 Корж Михайло Валентинович 1998 р.н., освіта загальна середня, Ніжинський агротехнічний інститут
м.Київ
211 Шкарпітко Діана Анатоліївна 1982 р.н., освіта вища, ТОВ "Європейський шлях"
212 Байбула Юрій Михайлович 1973 р.н., освіта неповна вища, Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
213 Помазана Анастасія Олегівна 1992 р.н., освіта вища, АСК "Омега"
214 Сірик Тетяна Василівна 1984 р.н., освіта вища, Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
215 Свищук Олександр Данилович 1998 р.н., освіта загальна середня, Київський національний торговельно-економічнийуніверситет
216 Якуш Іван Іванович Секретар комісії, 1999 р.н., освіта вища
217 Стрибайло Максим Вікторович 1975 р.н., освіта вища, АТ КБ "Приватбанк"
218 Гайдамакін Олександр Володимирович Заступник голови комісії, 1973 р.н., освіта вища, ІПРІ НАН України
219 Гайдамакіна Тамара Федорівна 1951 р.н., освіта вища, ІПРІ НАН України
220 Ільїн Максим Станіславович 1997 р.н., освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець Ільїна Валентина Василівна
221 Луговець Ольга Олександрівна 1993 р.н., освіта вища, ТОВ "Меркурій"
222 Барщевська Наталія Миколаївна 1970 р.н., освіта вища
223 Ковальов Степан Миколайович 1977 р.н., освіта вища, ФОП Ковальов Степан Миколайович