Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Загальна кількість членів ОВК від партії 194

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Чумак Олексій Васильович 1980 р.н., освіта вища, ФОП Чумак
12 Кочубейник Ірина Олександрівна 1983 р.н., освіта вища, Вінницький обласний автоучбовий комбінат
13 Пилипчук Ольга Степанівна 1975 р.н., освіта вища, Калинівський технологічний коледж
14 Гринчук Олена Олександрівна Голова комісії, 1978 р.н., освіта професійно-технічна
15 Корчинська Руслана Вікторівна 1990 р.н., освіта вища, Буднянський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
16 Левицький Віктор Леонідович 1985 р.н., освіта вища, Ямпільська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Вінницької області
17 Притула Людмила Андріївна 1952 р.н., освіта вища
18 Вітковський Олег Георгійович 1965 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Добробут" Іллінецької міської ради
Волинська область
19 Гендис Сергій Ігорович 1988 р.н., освіта вища, Володимир-Волинське підприємство теплових мереж "Володимир-Волинське теплокомуненерго"
20 Новосад Людмила Костянтинівна 1947 р.н., освіта вища
21 Урбан Ніна Іванівна 1945 р.н., освіта вища
22 Матвійчук Світлана Миколаївна Заступник голови комісії, 1991 р.н., освіта вища
23 Сопронюк Іван Олександрович 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
Дніпропетровська область
24 Сухоруков Олексій Анатолійович Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища
25 Соломеїна Наталія Олександрівна 1966 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітн я школа № 46" Дніпровської міської ради
26 Борисова Тетяна Олександрівна 1974 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
27 Шпак Олена Валеріївна Секретар комісії, 1970 р.н., освіта вища
28 Кравець Лілія Анатоліївна 1975 р.н., освіта вища
29 Затульна Наталія Григорівна 1961 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №402 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
30 Московчук Анатолій Миколайович 1969 р.н., освіта вища, Адвокатське об’єднання "Дніпролекс"
31 Катеринка Сергій Микитович 1951 р.н., освіта вища, пенсіонер
32 Босий Сергій Павлович 1955 р.н., освіта вища, ПрАТ "ПАСАТ"
33 Сьомка Валентина Яківна 1947 р.н., освіта вища, Управління статистики у м. Кривий Ріг головного управління статистики в Дніпропетровській області
34 Каніболоцька Любов Олексіївна Заступник голови комісії, 1954 р.н., освіта вища, КП "Царичанська друкарня"
35 Ткаченко Тетяна Василівна 1949 р.н., освіта вища
36 Чиграєва Наталя Павлівна 1956 р.н., освіта загальна середня
37 Стаднік Яна Вікторівна 1986 р.н., освіта вища, ТОВ "Геобуд-Інвестпроект"
38 Гамота Наталія Валеріївна 1984 р.н., освіта вища
39 Біленко Валентина Іванівна 1959 р.н., освіта вища
40 Меткий Іван Сергійович 1996 р.н., освіта загальна середня, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту
Донецька область
45 Маляр Юрій Миколайович 1967 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Авдіївський коксохімічний завод"
46 Лефтер Ольга Сергіївна 1977 р.н., освіта вища
47 Олещенко Дар’я Миколаївна 1991 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство Автотранспортне підприємство 052814
48 Даниленко Петро Анатолійович Голова комісії, 1949 р.н., освіта вища
49 Пархоменко Ольга Вікторівна Секретар комісії, 1977 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Відродження Донбасу"
50 Гречук Ірина Олександрівна 1984 р.н., освіта вища, Навчально-виховний комплекс №1 м. Покровськ
51 Астахов Антон Володимирович 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче об’єднання "Інкор і К?"
52 Кабачек Світлана Вікторівна 1968 р.н., освіта вища
57 Под’яблонська Юлія Михайлівна 1982 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча"
58 Ганжерлі Сергій Олександрович Заступник голови комісії, 1984 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат "ім. Ілліча"
59 Чульський Володимир Васильович 1963 р.н., освіта вища
60 Дмитрієва Людмила Михайлівна Секретар комісії, 1977 р.н., освіта вища, Волноваська загальноосвітня школа
Житомирська область
62 Завадська Ірина Анатоліївна 1980 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Каденція"
63 Костюк Олег Анатолійович 1978 р.н., освіта вища, Державне підприємство "СЕТАМ"
64 Борозенець Марія Михайлівна 1947 р.н., освіта вища
65 Олексієнко Борис Станіславович 2000 р.н., освіта загальна середня, Академія адвокатури України
66 Станкевич Антоніна Степанівна Голова комісії, 1971 р.н., освіта вища, Слобідська ЗОШ І-ІІ супенів
67 Савченко Тетяна Іванівна 1964 р.н., освіта вища, Чуднівське районне комунальне підприємство "Архітектурно-планувальне бюро"
Закарпатська область
68 Товт Олександр Олександрович Голова комісії, 1982 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Термінал Карпати"
69 Павленко Владислав Андрійович 1987 р.н., освіта вища, ТОВ "Страйгер"
70 Микитюк Єгор Миколайович 1984 р.н., освіта вища
71 Щадей Марія Вікторівна 1957 р.н., освіта вища
72 Бекназарова Людмила Вікторівна 1966 р.н., освіта загальна середня, ПрАТ "Закарпатавтотранс"
73 Гріга Юрій Михайлович 1971 р.н., освіта вища
Запорізька область
74 Будько Дмитро Вячеславович 1987 р.н., освіта вища, ТОВ "Трейд"
75 Стасюк Евеліна Геннадіївна 1988 р.н., освіта професійно-технічна, Товариство з обмеженою відповідаль- ністю "Алеанза"
76 Градецька Наталія Миколаївна 1974 р.н., освіта вища, Класичний приватний університет
77 Кривуля Тетяна Іванівна 1954 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "БОСАЛ-ЗАЗ"
78 Ніконова Тетяна Володимирівна Секретар комісії, 1972 р.н., освіта вища
79 Грушко Ірина Миколаївна 1983 р.н., освіта вища, Комунальна установа "Василівська Центральна районна лікарня Василівської районної ради Запорізької області"
80 Власенко Тетяна Олександрівна 1984 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Наш продукт плюс"
81 Козлова Наталія Анатоліївна 1972 р.н., освіта вища, Токмацький дошкільний навчальний заклад № 21 "Барвінок"
82 Нікішина Діана Анатоліївна 1981 р.н., освіта загальна середня, Комунальна установа "Пологівська залізнична лікарня" Пологівської районної ради Запорізької області
Івано-Франківська область
83 Телька Микола Михайлович 1953 р.н., освіта вища
84 Стасів Володимир Степанович 1984 р.н., освіта вища, ТОВ "Франківський дім ІФ"
85 Розвора Галина Григорівна 1957 р.н., освіта вища, Калуська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" в Івано-Франківській області
86 Барнич Оксана Миронівна Секретар комісії, 1972 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко-перфект"
87 Пашина Лариса Олексіївна 1975 р.н., освіта вища
88 Міняйлюк Андрій Романович 1970 р.н., освіта вища
89 Поліскевич Ярослав Мар’янович 1959 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Івано-Франківськгаз"
Київська область
90 Лисак Віталій Олександрович 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
91 Гугіна Олена Юріївна 1952 р.н., освіта вища, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
92 Мартинюк Олександр Іванович 1968 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює
93 Харченко Ольга Михайлівна 1983 р.н., освіта загальна середня
95 Герасименко Олена Олександрівна 1971 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Обслуговування та ремонт залізничних колій "Колія-РЕМ"
96 Чернілевський Віталій Григорович 1986 р.н., освіта вища, Адвокатське об’єднання "АДВОКАТ "ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА"
97 Хилько Ольга Іванівна 1966 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
99 Коваленко Олексій Русланович Голова комісії, 1984 р.н., освіта вища, Центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Міської ради Кропивницького
100 Сорока Світлана Василівна 1962 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Світоч"
101 Кулик Людмила Леонідівна 1969 р.н., освіта вища
102 Колесник Дмитро Сергійович 1975 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Знам’янський професійний ліцей"
103 Прохоренко Юрій Вікторович 1968 р.н., освіта вища, Олександрійська міська оганізація Політичної Партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"Кіровоградської області
Луганська область
105 Москальов Віктор Євгенійович 1955 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
106 Еро Олена Євгеніївна 1985 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює
107 Осипчук Євген Миколайович 1983 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
112 Чвірова Ніна Андріївна 1948 р.н., освіта вища
113 Сокур Федір Олександрович 1987 р.н., освіта вища, Луганський обласний лабораторний центр державної санепідмстанції України
114 Ануфрієва Роза Олександрівна 1995 р.н., освіта вища, Біловодський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Львівська область
115 Бевз Іван Павлович 1961 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Науково-виробниче об’єднання "Термоприлад" ім. В. Лаха"
116 Стеблецька Марта Андріївна Секретар комісії, 1982 р.н., освіта вища
117 Карпінська Олена Борисівна Заступник голови комісії, 1981 р.н., освіта вища
118 Лещук Володимир Васильович 1979 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий Дім "ВБК"
119 Шпак Ганна Петрівна 1980 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство "Бродівська Центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області"
120 Глух Наталія Омелянівна 1985 р.н., освіта вища, Городоцька районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Львівської області
121 Зубрицька Ольга Микитівна 1967 р.н., освіта вища, самозайнята особа адвокат
122 Вдовенко Наталія Іванівна 1972 р.н., освіта вища, Опорний заклад "Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т. Шевченка"
123 Бойчук Мирослава Степанівна 1957 р.н., освіта вища
124 Латинник Наталія Романівна 1971 р.н., освіта вища, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів, ім. Т.Г. Шевченка
125 Паславський Анатолій Романович 1980 р.н., освіта вища
126 Джуфер-Босик Вікторія Михайлівна 1994 р.н., освіта вища, фізична особа –підприємець Буткус Ю.В.
Миколаївська область
127 Клисс Оксана Георгіївна 1969 р.н., освіта вища, Філія "Миколаївська" ПП "Таврія Плюс"
128 Бичкова Антоніна Вікторівна 1963 р.н., освіта вища, ТОВ "Авгора"
129 Лєсняков Володимир Євгенович 1982 р.н., освіта вища, ТОВ "САМШИТ"
130 Гончаренко Лілія Анатоліївна Голова комісії, 1970 р.н., освіта загальна середня, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баштанського району
131 Румянцев Сергій Васильович 1963 р.н., освіта вища
132 Козак Світлана Іванівна 1965 р.н., освіта вища, ДНЗ № 5
Одеська область
133 Грицаєнко Анастасія Сергіївна 1990 р.н., освіта вища
134 Сердюкова Лариса Іванівна 1968 р.н., освіта вища, ТОВ "Юрінтелл"
135 Соломенко Валерій Валентинович 1963 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
136 Любашевська Анастасія Михайлівна 1978 р.н., освіта вища
137 Пономарьова Тетяна Миколаївна Заступник голови комісії, 1971 р.н., освіта вища
138 Ягузинська Світлана Анатоліївна 1971 р.н., освіта вища
139 Іванова Алла Антонівна 1948 р.н., освіта вища, Районний комунальний заклад "Роздільнянська школа мистецтв"
140 Крачковський Сергій Сергійович 1998 р.н., освіта загальна середня
141 Іванченко Олексій Володимирович 1985 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Мальта"
142 Зубрицька Ганна Степанівна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідаль-ністю "Далюма"
143 Бабаян Інга Валеріївна 1993 р.н., освіта вища, Ізмаїльська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Полтавська область
144 Сердюк Людмила Вікторівна 1954 р.н., освіта вища, Полтавський обласний дитячий оздоровчий центр "Маяк"
145 Руденко Надія Андріївна Заступник голови комісії, 1947 р.н., освіта вища
146 Кравченко Андрій Андрійович 1989 р.н., освіта вища, Кременчуцька міська організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Полтавської області
147 Ісаєва Лілія Леонідівна 1972 р.н., освіта вища, Миргородська міська організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Полтавської області
149 Моргун Наталія Антонівна 1968 р.н., освіта вища
150 Рудницька Наталя Володимирівна 1971 р.н., освіта вища, ПАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат"
151 Галівець Наталія Іванівна 1976 р.н., освіта вища
Рівненська область
152 Конощук Роман Аркадійович 1990 р.н., освіта вища
153 Мельник Андрій Ігорович 1992 р.н., освіта вища, Апарат Верховної Ради України
154 Зіновій Людмила Василівна Голова комісії, 1981 р.н., освіта вища, Дубенська центральна районна бібліотека
155 Чернявська Світлана Іванівна 1966 р.н., освіта вища, Дубровицький дошкільний навчальний заклад № 5
156 Пінчук Оксана Кирилівна 1974 р.н., освіта вища
Сумська область
157 Ревякіна Світлана Павлівна 1958 р.н., освіта вища
158 Бакуменко Олена Анатоліївна 1968 р.н., освіта вища, ТОВ "Спецмонтаж-16"
159 Зінчук Надія Олексіївна 1962 р.н., освіта вища, Глухівська міська організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Сумської області
160 Леоненко Ганна Йосипівна 1942 р.н., освіта вища
161 Швидко Ірина Володимирівна 1987 р.н., освіта вища
162 Кулик Любов Олександрівна Голова комісії, 1969 р.н., освіта вища
Тернопільська область
163 Мазур Тетяна Василівна 1984 р.н., освіта вища, Апарат Верховної Ради України
164 Табака Ярослава Ярославівна Заступник голови комісії, 1972 р.н., освіта вища, Публічне акціонерне товариство "Укрнафта"
165 Шуберт Василь Мирославович 1987 р.н., освіта вища, Зборівська центральна районна лікарня
166 Смук Олександра Юріївна 1961 р.н., освіта вища
167 Цимбалюк Олександр Вікторович 1975 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна районна лікарня"
Харківська область
168 Качановський Сергій Вікторович 1985 р.н., освіта вища
169 Паньок Тетяна Володимирівна 1968 р.н., освіта вища, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
170 Бакумов Віктор Юрійович 1952 р.н., освіта вища
171 Олійник Вікторія Олегівна Секретар комісії, 1988 р.н., освіта вища, Агентство нерухомості "Квадратний метр"
172 Паршина Інна Олексіївна 1976 р.н., освіта вища
173 Красношапка Леонтина Миколаївна Заступник голови комісії, 1949 р.н., освіта вища
174 Іванов Андрій Валентинович 1973 р.н., освіта вища
175 Нурмагомедов Вадим Саідович 1959 р.н., освіта вища, Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса Міністерства юстиції України
176 Саітова Ірина Анатоліївна 1978 р.н., освіта вища, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації
177 Шуліка Галина Миколаївна 1955 р.н., освіта вища, Подолянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області
178 Демочко Олександр Валентинович 1972 р.н., освіта вища, Філія "Балаклійський Райавтодор" Дочірнього Підприємства "Харківський Облавтодор"
179 Бойко Микола Анатолійович 1978 р.н., освіта вища, Красноградське комунальне підприємство "Водоканал"
180 Шевченко Марина Олександрівна 1984 р.н., освіта вища
181 Огій Альбіна Миколаївна 1972 р.н., освіта загальна середня
Херсонська область
182 Петрасюк Світлана Анатоліївна 1976 р.н., освіта вища
183 Білоконь Катерина Сергіївна 1987 р.н., освіта вища, Благодійне товариство "Центр суспільних програм"
184 Пастух Оксана Вікторівна Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища, Херсонська обласна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
185 Горячук Олена Андріївна 1981 р.н., освіта вища, Херсонська міська організація ПП "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Херсонської області
186 Серебряков Юрій Васильович 1964 р.н., освіта вища
Хмельницька область
187 Томашевська Вікторія Іванівна 1988 р.н., освіта вища
188 Кукуруза Марія Олексіївна 1961 р.н., освіта загальна середня
189 Пашина Любов Василівна 1960 р.н., освіта загальна середня
190 Русняк Ольга Володимирівна Секретар комісії, 1980 р.н., освіта вища, ПАТ Акціонерний Банк "УКРГАЗБАНК"
191 Водяна Євгенія Петрівна Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта вища, Старокостянтинівське районне споживче товариство
192 Максимчук Майя Леонідівна 1960 р.н., освіта вища
193 Рибак Ольга Миколаївна 1945 р.н., освіта вища
Черкаська область
194 Гошуляк Святослав Володимирович 1982 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Гермес-Гарант"
195 Здоровенко Любов Петрівна Заступник голови комісії, 1956 р.н., освіта вища
196 Вірченко Галина Пилипівна 1955 р.н., освіта професійно-технічна, Корсунь-Шевченківсь- кий районний будинок культури
197 Умриш Богдан Васильович 1957 р.н., освіта вища
198 Петренко Віталій Вадимович 1981 р.н., освіта загальна середня, Акціонерне товариство "Науково-виробниче підприємство "Смілянський електромеханічний завод"
199 Бедрій Галина Миколаївна 1955 р.н., освіта загальна середня
200 Шмагаревська Ганна Олександрівна 1982 р.н., освіта вища, адвокат - самозайнята особа
Чернівецька область
201 Каспрук Микола Степанович 1965 р.н., освіта вища
202 Місюра Едуард Анатолійович 1973 р.н., освіта загальна середня
203 Рябіцька Ніна Василівна 1953 р.н., освіта вища
204 Андрійчук Сергій Васильович Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища
Чернігівська область
205 Багрова Валентина Василівна 1956 р.н., освіта вища, Чернігівська міська організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Чернігівської області
207 Вечерська Наталія Володимирівна 1977 р.н., освіта вища, Корюківська районна кредитна спілка "КОРЮКІВСЬКА"
208 Григорчук Тетяна Анатоліївна Голова комісії, 1959 р.н., освіта вища
209 Кісельова Тетяна Сергіївна 1979 р.н., освіта вища, Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Віра" Ніжинської міської ради Чернігівської області
м.Київ
211 Єрін Олексій Станіславович 1978 р.н., освіта вища
212 Сінцова Наталія Богданівна 1977 р.н., освіта вища
213 Кілічава Тетяна Михайлівна Секретар комісії, 1977 р.н., освіта вища, Державне підприємство "Вищедубечанське лісове господарство"
214 Треймак Віталій Олександрович 1996 р.н., освіта вища
215 Іванова Маргарита Амангельдіївна 1970 р.н., освіта вища, Школа І-ІІІ ступенів № 147 м. Києва
216 Бурля Олександр Юрійович 1961 р.н., освіта загальна середня
217 Бура Володимир Анатолійович 1953 р.н., освіта вища
218 Пилипчук Віктор Петрович 1965 р.н., освіта вища, МПП "Аріадна"
219 Сульдін Анатолій Петрович Заступник голови комісії, 1973 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ПАРТНЕРС"
220 Дягель Ірина Іванівна 1990 р.н., освіта вища
221 Ємець Роман Олександрович 1985 р.н., освіта вища
222 Антоненко Валерій Петрович 1963 р.н., освіта вища
223 Крамаренко Інна Леонідівна 1964 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району міста Києва