Політична партія "Європейська Солідарність"

Загальна кількість членів ОВК від партії 109

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Іщук Олександр Васильович 1957 р.н., освіта вища, Вінницька обласна організація профспілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України
12 Трач Оксана Михайлівна 1985 р.н., освіта вища, Вінницька дирекція АТ "Укрпошта"
14 Осадчий Анатолій Володимирович 1967 р.н., освіта вища
15 Бабич Віктор Іванович 1954 р.н., освіта вища
16 Бринзак Олександр Петрович Заступник голови комісії, 1965 р.н., освіта вища, ПрАТ ПК "Поділля"
17 Безпалько Олександр Олександрович 1986 р.н., освіта вища, "Гайсинводоканал"
Волинська область
22 Вознюк Євгенія Василівна 1983 р.н., освіта вища, Східноєвропейський національний університет Ім. Лесі Українки
23 Мізюк Микола Іванович 1959 р.н., освіта вища, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Андрія Снітка, смт Маневичі, Маневицького району, Волинської області
Дніпропетровська область
29 Роговська Алла Олександрівна Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища
30 Ватуля Світлана Василівна 1959 р.н., освіта вища
34 Бобріков Сергій Сергійович 1977 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Днепр Групп"
36 Шеремет Любов Андріївна 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
37 Манелюк Дмитро Валентинович Секретар комісії, 1985 р.н., освіта вища, Адвокатське об’єднання "Лігел Груп"
39 Сімонова Тамара Юріївна 1950 р.н., освіта вища
40 Коломоєць Людмила Миколаївна 1952 р.н., освіта вища
Донецька область
45 Петрякова Олена Михайлівна 1955 р.н., освіта вища
47 Прилипко Андрій Валерійович 1972 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
48 Дорошенко Костянтин Валентинович 1984 р.н., освіта вища
49 Невзорова Ірина Борисівна 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
50 Костюк Андрій Вікторович 1984 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
51 Голуб Владислав Дмитрович 1996 р.н., освіта вища
52 Маляр Леонід Олексійович Секретар комісії, 1964 р.н., освіта вища, Секретаріат ПП "ЄС"
57 Кузнецов Андрій Олександрович 1986 р.н., освіта вища, Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства
59 Лакуша Володимир Іванович 1985 р.н., освіта вища
60 Борзенкова Сєвіндж Махірівна 1993 р.н., освіта вища, Рибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Житомирська область
63 Сидоренко Катерина Петрівна 1959 р.н., освіта вища, Бердичівський педагогічний коледж м. Бердичів
65 Прилипко Віктор Володимирович Секретар комісії, 1961 р.н., освіта вища
66 Насіканов Павло Олександрович 1985 р.н., освіта вища
Закарпатська область
68 Родосолович Іван Іванович 1985 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Плодоовоч-Уж"
69 Гелеган Мар’яна Іванівна 1981 р.н., освіта вища, Мукачівська районна в Закарпатській області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
70 Жук Микола Каленикович 1947 р.н., освіта вища
73 Бенцкоффер Мирослава Михайлівна 1990 р.н., освіта загальна середня
Запорізька область
74 Дейкун Агнесса Вікторівна 1984 р.н., освіта вища, Запорізька гімназія № 8
77 Боровик Олена Віталіївна 1970 р.н., освіта вища
79 Тімошева Наталія Олександрівна 1985 р.н., освіта вища
80 Румянцев Андрій Вадимович 1972 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Ритуальна служба "Ритуал"
81 Воболіс Михайло Валерійович Заступник голови комісії, 1983 р.н., освіта вища
82 Новіков Олег Анатолійович 1973 р.н., освіта вища
Івано-Франківська область
84 Бандура Богдан Дмитрович 1982 р.н., освіта вища
85 Антонова Раїса Степанівна Голова комісії, 1957 р.н., освіта вища, Управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради
Київська область
90 Удовена Ірина Андріївна 1971 р.н., освіта вища
93 Швидка Раїса Петрівна 1968 р.н., освіта професійно-технічна, Регіональна філія "Південно-західна залізниця" Публічне Акціонерне Товариство Укрзалізниця
94 Жевага Олена Миколаївна Голова комісії, 1963 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
95 Грушева Алла Андріївна 1967 р.н., освіта вища, Університет державної фіскальної служби України
97 Андрєєва Марина Миколаївна 1976 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРАЙМ ШУЗ"
98 Василенко Людмила Петрівна 1963 р.н., освіта вища, Яготинська централізована бібліотечна система
Кіровоградська область
99 Шиняєва Таміла Володимирівна 1986 р.н., освіта вища
100 Єніч Олександр Сергійович 1977 р.н., освіта загальна середня
103 Коновалов Олександр Володимирович 1985 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Сбербанк"
Луганська область
106 Новіков Олександр Вікторович 1996 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
112 Чернявська Оксана Сергіївна 1980 р.н., освіта вища, Відокремлений підрозділ "Рубіжанський центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
113 Вовк Світлана Олександрівна Секретар комісії, 1979 р.н., освіта вища, "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"
Львівська область
115 Біловус Віталій Миколайович 1986 р.н., освіта вища, Громадська організація "Українська Галицька асамблея"
116 Буряк Артем Юрійович Голова комісії, 1991 р.н., освіта вища
117 Левицька Оксана Володимирівна 1992 р.н., освіта вища, Національний університет "Львівська Політехніка"
118 Галань Леся Степанівна 1966 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропромислове підприємство "Львівське"
120 Саган Надія Іванівна 1975 р.н., освіта вища, Дошкільний навчальний заклад №2 ясла-садок "Калинонька"
121 Файчак Іван Якович Секретар комісії, 1963 р.н., освіта вища
124 Гесик Роман Богданович 1977 р.н., освіта вища
Миколаївська область
127 Домарацька Ірина Олексіївна Голова комісії, 1961 р.н., освіта вища
131 Скрипнік Світлана Михайлівна 1957 р.н., освіта загальна середня
Одеська область
135 Сотніков Сергій Дмитрович 1969 р.н., освіта вища
136 Недбалюк Олександр Миколайович 1983 р.н., освіта вища
137 Задорожний Костянтин Валентинович Голова комісії, 1981 р.н., освіта вища
138 Житнюк Микола Іванович 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
139 Гудима Вікторія Сергіївна 2000 р.н., освіта загальна середня, Національний університет "Одеська юридична академія"
141 Лебедін Юрій Ілліч 1961 р.н., освіта вища, самозайнята особа
Полтавська область
146 Кузьменко Оксана Юріївна 1982 р.н., освіта вища
148 Кочура Лариса Віталіївна 1977 р.н., освіта вища, Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА
151 Пономаренко Тетяна Миколаївна Голова комісії, 1967 р.н., освіта вища, Лохвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
Рівненська область
152 Демчук Юлія Костянтинівна 1982 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець Писарчук М.С.
155 Пінчук Світлана Петрівна 1990 р.н., освіта вища, Дубровицький районний територіальний центр соціального обслуговування
156 Ярижко Софія Василівна 1958 р.н., освіта вища
Сумська область
157 Гончаренко Ірина Анатоліївна Заступник голови комісії, 1971 р.н., освіта вища
161 Стеценко Катерина Миколаївна 1956 р.н., освіта вища
Тернопільська область
165 Лисак Ольга Михайлівна 1990 р.н., освіта вища, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
167 Грузінська Ірина Іванівна 1957 р.н., освіта вища, Здо № 1 "золота рибка" М. Чортків
Харківська область
170 Сімонова Уляна Олександрівна 1977 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Сілопласт"
171 Брічкова Ольга Валентинівна Заступник голови комісії, 1964 р.н., освіта вища
174 Івченко Олег Сергійович 1985 р.н., освіта вища, М’ясокомбінат "МК М’ясний"
179 Іващенко Ганна Вікторівна 1976 р.н., освіта вища
180 Канівець Лариса Іванівна 1961 р.н., освіта професійно-технічна
Херсонська область
182 Шуригін Денис Олексійович 1983 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Автокосметика"
183 Чогандарян Крістіна Олександрівна 1993 р.н., освіта вища
184 Сеніна Алла Анатоліївна 1976 р.н., освіта вища
186 Кулакова Олена Іванівна 1959 р.н., освіта вища
Хмельницька область
187 Кравцова Ірина Василівна 1986 р.н., освіта вища, Хмельницька дирекція Публічне акціонерне товариство "Укрпошта"
188 Курняк Олег Анатолійович 1983 р.н., освіта вища, Хмельницький обласний контактний центр
189 Тимощук Оксана Михайлівна 1987 р.н., освіта вища, Державний професійно-технічний навчальний заклад "Красилівський професійний ліцей"
190 Сочинський Ігор Віталійович 1976 р.н., освіта вища
191 Сідлецька Валентина Василівна 1967 р.н., освіта вища, Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
192 Івшина Ніна Михайлівна 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
Черкаська область
194 Фіалковський Михайло Миколайович 1961 р.н., освіта вища, Черкаська районна рада
196 Артемішіна Катерина Олександрівна Заступник голови комісії, 1960 р.н., освіта вища
197 Воюцька Олена Аврамівна 1968 р.н., освіта вища
198 Майданіченко Лариса Вікторівна 1967 р.н., освіта вища, Смілянське комунальне підприємство "Комунальник"
200 Тріобчук Микола Іванович 1950 р.н., освіта вища
Чернівецька область
203 Торончук Іван Желувич 1981 р.н., освіта вища, Чернівецький національний університет Ім. Ю. Федьковича
Чернігівська область
206 Миколаєнко Леонід Володимирович 1978 р.н., освіта вища
207 Романенко Тетяна Олександрівна 1974 р.н., освіта вища, Дошкільний навчальний заклад №4 "Веселка"
209 Циганков Сергій Андрійович 1977 р.н., освіта вища, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
м.Київ
212 Вєніков Олександр Дмитрович 1980 р.н., освіта вища, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ НЕРУХОМІСТЮ"
215 Засухіна Наталія Миколаївна 1945 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
217 Дзизиль Марія Василівна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Київський центр професійно-технічної освіти"
218 Калістий Роман Вікторович 1984 р.н., освіта вища
219 Повшедний Володимир Володимирович 1976 р.н., освіта вища
220 Ковальчук Наталія Євгеніївна Заступник голови комісії, 1973 р.н., освіта вища
222 Ткаченко Юрій Борисович 1970 р.н., освіта вища
223 Сторожко Аліна Олександрівна 1985 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "УКРПРОФТУР"