Політична партія "Інтернет партія України"

Загальна кількість членів ОВК від партії 98

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
12 Шевчук Дмитро Анатолійович Заступник голови комісії, 1975 р.н., освіта вища, Вінницьке міське комунальне підприємство "Архітектурно-будівельний сервіс"
13 Штифорук Тетяна Володимирівна 1978 р.н., освіта вища, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Голендри Калинівського району
14 Новаковська Алла Євгенівна 1980 р.н., освіта вища, Жмеринська дирекція Кіновідеомережі
15 Байда Валентина Петрівна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, Шаргородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
16 Тьорло Тетяна Вікторівна 1971 р.н., освіта середня, Ямпільський дошкільний навчальний заклад №3
17 Провільська Альона Сергіївна 1969 р.н., освіта середня, Відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень відокремеленого структурного підрозділу "Тростянецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень" ДУ МОЗУкраїни"
18 Мартинюк Лариса Михайлівна 1973 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Іллінецький цукровий завод"
Волинська область
20 Бондар Людмила Володимирівна Голова комісії, 1957 р.н., освіта вища
21 Томчук Ірина Костянтинівна 1985 р.н., освіта вища, Територіальний центр соціального обслуговування м. Ковель
23 Синютіна Людмила Олександрівна 1961 р.н., освіта загальна середня, Маневицький районний будинок культури
Дніпропетровська область
26 Бурега Світлана Петрівна 1966 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Меблі Гранд Плюс"
27 Панишева Людмила Петрівна Голова комісії, 1967 р.н., освіта вища, Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня № 9" Дніпровської міської ради
32 Бібленко Ірина Валеріївна 1982 р.н., освіта вища, Державне промислове підприємство "КРИВБАСПРОМ-ВОДОПОСТАЧАННЯ"
39 Голєва Людмила Анатоліївна 1964 р.н., освіта вища
Донецька область
47 Чернікова Ольга Володимирівна 1978 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
50 Лисенко Тетяна Миколаївна Секретар комісії, 1975 р.н., освіта вища, Покровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької області
51 Чернишов Олег Миколайович 1972 р.н., освіта вища, Філія Державного підприємства "Сервісно- видавничий центр" в Донецькій та Луганській обл.
58 Ломакіна Юлія Володимирівна 1993 р.н., освіта вища
Житомирська область
62 Лех Євгеній Костянтинович 1998 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Солді і КО"
63 Коляда Кирило Олександрович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
64 Власюк Юлія Володимирівна 1992 р.н., освіта вища, Коростенська міська гімназія №7
65 Барановський Олександр Борисович 1991 р.н., освіта вища
66 Купневич Олена Леонідівна 1982 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Арніка"
Закарпатська область
70 Носулько Микола Михайлович 1962 р.н., освіта середня спеціальна
71 Холод Ганна Михайлівна 1966 р.н., освіта вища, Хустська Гімназія
Запорізька область
74 Алещенко Олександр Олександрович 1977 р.н., освіта вища
75 Федоріна Тетяна Леонідівна 1957 р.н., освіта вища, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104 Запорізької міської ради Запорізької області
76 Назаренко Ганна Іванівна 1948 р.н., освіта загальна середня
77 Пономаренко Євген Григорович 1989 р.н., освіта вища
78 Базаря Ірина Петрівна 1963 р.н., освіта вища, ДОЗ №33
79 Злигостьєв Андрій Анатолійович 1985 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Тепловодоканал" Енергодарської міської ради
80 Куруоглу Олеся Афанасіївна 1981 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвітро"
82 Кущ Інна Сергіївна Заступник голови комісії, 1978 р.н., освіта вища, Райфайзен Банк "Аваль"
Івано-Франківська область
85 Сеньків Наталія Богданівна 1980 р.н., освіта вища
86 Малета Тамара Миколаївна 1955 р.н., освіта професійно-технічна
87 Гриньків Тетяна Михайлівна Секретар комісії, 1986 р.н., освіта вища, Надвірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
88 Перхач Олександра Василівна 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
89 Петришин Ігор Дмитрович 1961 р.н., освіта вища, Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій
Київська область
91 Закаблук Людмила Миколаївна 1962 р.н., освіта вища
93 Максименко Ніна Миколаївна Голова комісії, 1958 р.н., освіта середня спеціальна, пенсіонер
97 Скочко Олексій Олександрович 1985 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Радіопередавальний центр"
Кіровоградська область
100 Котенко Людмила Володимирівна 1949 р.н., освіта середня спеціальна
101 Лісовська Людмила Олександрівна 1991 р.н., освіта вища
103 Верезуб Олена Іванівна 1969 р.н., освіта вища
Луганська область
105 Дроздова Олена Анатоліївна 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
106 Гринишак Микола Михайлович Секретар комісії, 1985 р.н., освіта вища
Львівська область
116 Шаповал Іванна Василівна 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестрембуд"
118 Радиш Ростислав Дмитрович 1998 р.н., освіта загальна середня, Львівський національний університет імені Івана Франка
119 Назарко Надія Петрівна 1974 р.н., освіта середня спеціальна
121 Соколов Віктор Михайлович 1959 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Хімінвестресурс"
122 Звоновська Алла Вікторівна 1967 р.н., освіта вища
123 Кулєба Василь Миколайович 1976 р.н., освіта середня, тимчасово не працює
124 Денисюк Ольга Федорівна Заступник голови комісії, 1989 р.н., освіта вища, Газета "Голос з-над Бугу "
Миколаївська область
128 Кравченко Анатолій Дементійович 1951 р.н., освіта вища
130 Мирошниченко Наталія Володимирівна 1970 р.н., освіта професійно-технічна
132 Беженуца Наталія Борисівна 1955 р.н., освіта вища
Одеська область
133 Церна Андрій Сергійович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
136 Григоренко Олександр Валерійович Голова комісії, 1989 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЮРИДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ АКАДЕМІЯ"
138 Литвиненко Анатолій Іванович 1966 р.н., освіта професійно-технічна
139 Крофта Антоніна Андріївна 1957 р.н., освіта вища
140 Шубінський Юрій Валентинович 1966 р.н., освіта вища
Полтавська область
144 Онишко Олександр Володимирович Заступник голови комісії, 1986 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Ірком-ЄКТ"
147 Проценко Світлана Олексіївна 1974 р.н., освіта вища, Миргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів
150 Ліхтін Вячеслав Анатолійович 1971 р.н., освіта вища
Рівненська область
152 Чумак Єлизавета Леонідівна 1958 р.н., освіта вища
153 Скебало Олександр Володимирович 1977 р.н., освіта професійно-технічна
156 Мичка Андрій Іванович 1984 р.н., освіта вища, Немовицька об’єднана територіальна громада
Сумська область
159 Васильєва Анна Вікторівна 1979 р.н., освіта професійно-технічна, Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка
161 Лаврик Тетяна Іванівна 1972 р.н., освіта вища
Тернопільська область
164 Валюс Віра Степанівна 1959 р.н., освіта вища, Дитячий садок "Сонечко"
165 Смерека Анатолій Васильович 1981 р.н., освіта середня
Харківська область
168 Стеблянко Олександр Миколайович 1965 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРІНСЕРВІС ГРУП"
169 Масовець Валентина Олексіївна 1961 р.н., освіта вища
170 Булохова Людмила Василівна 1958 р.н., освіта вища
171 Харлан Валерій Олександрович 1966 р.н., освіта вища, КП "Харківводо-канал"
172 Жарікова Світлана Миколаївна Заступник голови комісії, 1952 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Фабрика імені Тінякова"
175 Шабалтас В’ячеслав Павлович 1980 р.н., освіта вища
177 Куліченко Ірина Валентинівна 1967 р.н., освіта професійно-технічна
180 Гунько Юлія Володимирівна 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Херсонська область
183 Артеменко Людмила Степанівна 1949 р.н., освіта вища
185 Носенко Валентина Василівна 1941 р.н., освіта середня спеціальна
Хмельницька область
190 Рабюк Руслан Олександрович 1977 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ- АЛЬТАЇР"
192 Іванов Олександр Володимирович Секретар комісії, 1978 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
193 Седлецький Вадим Сергійович 1997 р.н., освіта вища
Черкаська область
194 Олексійчук Марина Павлівна 1973 р.н., освіта вища, Комітет самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський"
196 Гриб Світлана Павлівна 1973 р.н., освіта середня спеціальна, Територіальний центр соціального обслуговування Корсунь-Шевченківського району
197 Сурмач Юрій Миколайович Заступник голови комісії, 1966 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
198 Король Олег Анатолійович 1989 р.н., освіта вища, Самозайнята особа- адвокат
200 Чухліб Валентина Іванівна 1946 р.н., освіта вища
Чернівецька область
201 Ковбас Ігор Васильович Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища, Чернівецький національний університет ім.. Ю. Федьковича
203 Москалюк Ганна Анатоліївна 1988 р.н., освіта вища
204 Ботушанська Анна Сергіївна 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Чернігівська область
206 Невгад Віталій Петрович 1980 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
м.Київ
212 Петренко Сергій Степанович 1966 р.н., освіта вища, Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців "Федерація роботодавців автомобільної галузі"
214 Самойленко Лариса Антонівна 1950 р.н., освіта вища
218 Лукашенко Юрій Іванович 1980 р.н., освіта вища, Обслуговуючий кооператив "Кооператив "Залізничник"
219 Павлюх Богдан Ярославович 1981 р.н., освіта вища
221 Гамзян Карен Григорович 1987 р.н., освіта вища