Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Загальна кількість членів ОВК від партії 195

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Савіна Світлана Тимофіївна 1977 р.н., освіта вища
12 Ямпільський Юрій Володимирович 1983 р.н., освіта вища
13 Тімофєєва Галина Володимирівна 1952 р.н., освіта вища, пенсіонер
14 Хахаліна Валентина Йосипівна Секретар комісії, 1977 р.н., освіта вища, Літинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
15 Андрійчишена Людмила Миколаївна 1969 р.н., освіта вища
16 Усачова-Гончарук Ганна Федорівна 1957 р.н., освіта вища
17 Мороз Валентина Анатоліївна 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Продовольча компанія "Зоря Поділля"
18 Ткаченко Людмила Олексіївна 1975 р.н., освіта вища, Центр дитячої та юнацької творчості
Волинська область
19 Петрук Ірина Климівна 1981 р.н., освіта вища, Володимир-Волинський інклюзивно-ресурсний центр "Жовта парасоля"
20 Погудіна Світлана Володимирівна 1967 р.н., освіта вища, Горохівська центральна районна бібліотека
21 Матвіюк Наталія Іванівна 1968 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець Матвіюк Ю.О.
22 Будцев Леонід Євгенійович 1968 р.н., освіта вища, Луцький навчально-реабілітаційний центр
23 Матвєічева Алла Яківна Заступник голови комісії, 1968 р.н., освіта вища, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Андрія Снітка
Дніпропетровська область
24 Соколик Людмила Василівна 1957 р.н., освіта вища
25 Морокко Людмила Миколаївна Секретар комісії, 1969 р.н., освіта вища, КЗО "СЗШ" № 6
26 Лисенко Катерина Юріївна 1975 р.н., освіта вища
27 Полонська Олена Петрівна 1975 р.н., освіта вища, Дніпровська міська організація партії "БПП "Солідарність"
28 Шаповаленко Борис Валерійович 1980 р.н., освіта вища
29 Климов Тимур Ігорович 1982 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрсплав"
30 Костеніч Олена Володимирівна Секретар комісії, 1970 р.н., освіта вища, Орган самоорганізації населення "Комітет району "Баглєй"
31 Петрушевська Людмила Григорівна 1954 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
32 Березова Ірина Володимирівна 1958 р.н., освіта вища
33 Джулай Тетяна Віталіївна Заступник голови комісії, 1956 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
34 Тесленко Костянтин Віталійович 1973 р.н., освіта вища
35 Кириченко Наталія Анатоліївна 1969 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
36 Велика Надія Андріївна 1959 р.н., освіта вища, Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Промислова, 34"
37 Ковалець Інна Іванівна 1970 р.н., освіта вища, Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка
38 Ступак Людмила Олегівна 1996 р.н., освіта вища
39 Нестор Ольга Володимирівна 1983 р.н., освіта вища, Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад
40 Вовк Тетяна Олександрівна 1955 р.н., освіта вища
Донецька область
45 Мільченко Лілія Вікторівна 1965 р.н., освіта вища
46 Гавжєєва Тетяна Юріївна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, ДНЗ № 47
47 Клименко Олексій Олексійович Голова комісії, 1966 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
48 Аносов Валерій Леонідович 1968 р.н., освіта вища, Донбаська машинобудівна академія
49 Бережанська Тетяна Ярославівна 1973 р.н., освіта вища, Тимча
50 Петрова Юлія Володимирівна 1977 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
51 Приходько Орина Олександрівна Заступник голови комісії, 1992 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
52 Марченко Іван Сергійович 1990 р.н., освіта вища
57 Бондаренко Іван Миколайович 1979 р.н., освіта вища, Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства
58 Овчаренко Петро Олексійович 1954 р.н., освіта вища
59 Любима Катерина Іванівна 1982 р.н., освіта вища
60 Груздєв Олександр Георгійович 1969 р.н., освіта вища
Житомирська область
62 Яремчук Тамара Терентіївна 1956 р.н., освіта вища
63 Подгорчук Олександр Іванович Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища, Дитячо-юнацька спортивна школа
64 Яблонська Олена Йосипівна 1972 р.н., освіта вища
65 Заліський Анатолій Олексійович 1966 р.н., освіта вища
66 Мельник Олег Васильович 1984 р.н., освіта вища, ТОВ "Екогран"
67 Чернишенко Оксана Володимирівна 1976 р.н., освіта вища, Чуднівська міська бібліотека
Закарпатська область
68 Довбака Василь Юрійович Заступник голови комісії, 1977 р.н., освіта вища, АТ "Альфа-Банк"
69 Гулаткан Федір Андрійович 1973 р.н., освіта вища
70 Лигирда Тетяна Василівна 1986 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Санаторій "Квітка Полонини" Закарпатської обласної ради"
71 Марущак Марина Василівна Голова комісії, 1971 р.н., освіта професійно-технічна, Приватне акціонерне товариство "Закарпатавтотранс"
72 Деяк Іван Петрович 1956 р.н., освіта вища
73 Егреші Вікторія Василівна 1976 р.н., освіта вища
Запорізька область
74 Онищенко Світлана Василівна 1961 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Запорізький автомобілебудівний завод"
75 Мазнєва Світлана Валеріївна 1974 р.н., освіта вища, ПАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" ім. А.М. Кузьміна
76 Мормуль Павло Васильович 1983 р.н., освіта вища
77 Борисов Костянтин Борисович 1983 р.н., освіта вища, Запорізький національний університет
78 Герасименко Анатолій Васильович 1949 р.н., освіта вища
79 Гаврилова Анастасія Євгенівна 1994 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
80 Стержантова Ольга Сергіївна Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Теплоінвест-Запоріжжя"
81 Нечипоренко Володимир Миколайович 1977 р.н., освіта вища
82 Срібна Тетяна Миколаївна 1960 р.н., освіта вища, Пологівський колегіум №1
Івано-Франківська область
83 Петрик Олександра Олексіївна Заступник голови комісії, 1969 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Мій дім"
84 Стефанишин Володимир Петрович 1985 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІЄСА"
85 Кузь Мирослав Антонович 1963 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю Мале підприємство "Туризм-Комерція-Менеджмент" ?????
86 Перепічка Леся Ярославівна 1979 р.н., освіта вища
87 Зеленчук Валентина Михайлівна 1956 р.н., освіта вища
88 Павлюк Надія Володимирівна Секретар комісії, 1970 р.н., освіта вища, Коломийський ліцей № 9
89 Будаковська Мирослава Михайлівна 1960 р.н., освіта вища, Снятинська централізована бібліотечна система
Київська область
90 Кваша Юрій Адамович 1958 р.н., освіта вища
91 Волкова Олена Миколаївна 1984 р.н., освіта вища, Апарат Верховної Ради України
92 Зубкова Наталія Михайлівна 1976 р.н., освіта загальна середня
93 Даценко Галина Василівна 1967 р.н., освіта вища, Миронівська районна лікарня"
94 Бондаренко Оксана Анатоліївна 1970 р.н., освіта вища, Васильківська спеціальна ЗОШ І-ІІ ступенів
95 Писанка Ванда Василівна 1984 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
96 Дземішкевич Ігор Олександрович 1990 р.н., освіта вища, Черкаський навчально-науковий інститут
97 Юскова Олена Олександрівна Секретар комісії, 1979 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
98 Гордієнко Віта Миколаївна 1977 р.н., освіта вища, Публічне акціонерне товариство "Укрпошта"
Кіровоградська область
99 Никифорук Юрій Ярославович 1992 р.н., освіта вища, Кіровоградська територіальна організація Партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
100 Різанова Олена Леонідівна 1966 р.н., освіта вища, Бобринецька СШ
101 Білоус Світлана Олексіївна 1959 р.н., освіта вища, ТОВ АПК "Розкішна"
102 Позиненко Валентина Семенівна 1957 р.н., освіта вища, ОКВП "Дніпро-Кіровоград"
103 Куруп Анатолій Дмитрович Голова комісії, 1960 р.н., освіта вища, Головківський навчально-виховний комплекс
Луганська область
105 Матухно Антон Васильович Заступник голови комісії, 1987 р.н., освіта вища
107 Терновська Алла Миколаївна Секретар комісії, 1971 р.н., освіта вища
112 Горелік Оксана Віталіївна 1977 р.н., освіта вища, відокремлений підрозділ "Рубіжанський політехнічний коледж" імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
113 Караман Олена Леонідівна 1970 р.н., освіта вища, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
114 Наумович Юрій Євгенійович 1974 р.н., освіта вища
Львівська область
115 Ямщикова Оксана Данилівна 1970 р.н., освіта вища, релігійна організація "Український католицький університет української греко-католицької церкви"
116 Захарчук Тарас Володимирович 1979 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
117 Романик Ярина Іванівна 1990 р.н., освіта вища
118 Роюк Софія Вікторівна 1999 р.н., освіта вища
119 Шишка Ірина Миколаївна 1978 р.н., освіта вища, опорний заклад "Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бродівської районної ради Львівської області"
120 Окрепкий Тарас Мирославович Секретар комісії, 1984 р.н., освіта вища
121 Дем’яновська Наталія Олексіївна 1968 р.н., освіта вища, Дрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
122 Антонишин Ігор Михайлович 1991 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Снєжка-Україна"
123 Фенчак Василь Іванович 1957 р.н., освіта вища
124 Гнідець Андрій Михайлович 1986 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Львівобленерго"
125 Вороблевська Ольга Богданівна 1963 р.н., освіта вища, Старосамбірська центральна районна бібліотека
126 Сліпецький Ігор Володимирович Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта вища, Львівська територіальна організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Миколаївська область
127 Колот Ольга Дмитрівна 1975 р.н., освіта вища, Чорноморський Національний Університет імені Петра Могили
128 Мотуз Наталя Миколаївна 1985 р.н., освіта вища
129 Буряков Максим Анатолійович 1980 р.н., освіта загальна середня
130 Чорнуха Валентина Георгіївна 1964 р.н., освіта вища, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Баштанського району"
131 Кіценко Олександр Сергійович Заступник голови комісії, 1950 р.н., освіта вища
132 Вовченко Ірина Вікторівна 1992 р.н., освіта вища, Вищий навчальний заклад "Первомайський медичний коледж"
Одеська область
133 Колєсніков Максим Миколайович 1976 р.н., освіта вища
134 Пономарьова Марія Михайлівна 1948 р.н., освіта вища
135 Рубан Ольга Іванівна 1957 р.н., освіта вища
136 Фокіна Олена Олегівна Секретар комісії, 1990 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Украгробуд"
137 Булигін-Шрамко Сергій Віталійович 1974 р.н., освіта вища, Спортивно-концертний комплекс "Палац спорту"
138 Сагала Ольга Василівна 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
139 Харченко Сергій Вікторович 1983 р.н., освіта вища
140 Касьяненко Надія Миколаївна 1955 р.н., освіта вища, Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
141 Унгурян Тамара Борисівна 1962 р.н., освіта вища, Татарбунарська ЗОШ №1
142 Подолян Дар’я Сергіївна 1988 р.н., освіта вища
143 Арнаут Андрій Георгійович 1977 р.н., освіта вища
Полтавська область
144 Качаєнко Ліна Віталіївна 1990 р.н., освіта вища
145 Шкіль Анатолій Григорович 1976 р.н., освіта вища
146 Мельник Дмитро Іванович Заступник голови комісії, 1975 р.н., освіта вища
147 Шмиголь Олена Валентинівна 1972 р.н., освіта вища, Миргородська спеціалізована школа I-III ступенів № 5
148 Кулик Лідія Григорівна 1968 р.н., освіта загальна середня
149 Лисенко Сергій Ігорович 1989 р.н., освіта вища
150 Литвиненко Олег Іванович 1972 р.н., освіта вища, ПрАТ "Полтавський ГЗК"
151 Луценко Людмила Григорівна 1959 р.н., освіта вища
Рівненська область
152 Дем’янова Лариса Павлівна 1954 р.н., освіта вища, ТОВ "Торгсервіс"
153 Помянська Тамара Миколаївна 1966 р.н., освіта вища, Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
154 Мороз Галина Миколаївна 1974 р.н., освіта вища, Дубенський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів
155 Величко Наталія Прокопівна 1966 р.н., освіта вища
156 Олійник Тетяна Геннадіївна Секретар комісії, 1961 р.н., освіта вища
Сумська область
157 Целбунов Олександр Олександрович 1946 р.н., освіта вища
158 Лазаренко Ніна Іванівна Голова комісії, 1957 р.н., освіта вища, Білопільська дитячо-юнацька спортивна школа імені Ю. Білонога
159 Карпенко Антоніна Василівна 1965 р.н., освіта вища, Глухівський міський палац культури
160 Ковтун Лідія Борисівна 1985 р.н., освіта вища, Сумська територіальна організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
161 Дешко Катерина Михайлівна 1951 р.н., освіта вища
162 Сушко Ольга Іванівна 1971 р.н., освіта вища, Охтирська загально-освітня школа I-III ступенів № 6
Тернопільська область
163 Пікіна Наталія Федорівна 1970 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Алекс-Еко"
164 Заставна Марія Ярославівна 1976 р.н., освіта вища
165 Лучка Ольга Романівна 1994 р.н., освіта вища, Управління освіти, культури, молоді та спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради
166 Гудима Любов Михайлівна 1952 р.н., освіта вища
167 Войнаровська Ірина Вікторівна 1990 р.н., освіта вища
Харківська область
168 Іванисенко Юлія Валеріївна 1981 р.н., освіта вища
169 Ломоносов Роман Миколайович Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича компанія "Аверс"
170 Ахмедов Етібар Магаммед огли 1957 р.н., освіта вища, АТ "Турбоатом"
171 Яловол Надія Григорівна 1978 р.н., освіта загальна середня
172 Плотнікова Ганна Олегівна 1980 р.н., освіта вища
173 Бреус Володимир Федорович 1952 р.н., освіта вища
174 Павлова Яна Леонідівна 1974 р.н., освіта вища
175 Островерх Ірина Іллівна Секретар комісії, 1966 р.н., освіта вища, Дергачівський ліцей № 3
176 Кримсалюк Роман Юрійович 1986 р.н., освіта вища, Малинівський ліцей № 1
177 Веприцька Любов Ігорівна 1979 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство "Страхова група "ТАС"
178 Атаян Михайло Юрійович 1979 р.н., освіта вища, Акціонерне товариства "Харківобленерго"
179 Бойко Вікторія Володимирівна 1983 р.н., освіта вища, Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) № 3
180 Фартушна Вікторія Леонідівна 1972 р.н., освіта вища, Золочівський ліцей № 3
181 Межирицька Вероніка Юріївна Заступник голови комісії, 1996 р.н., освіта вища, Тимчасово не працює
Херсонська область
182 Бузак Тарас Олександрович Голова комісії, 1976 р.н., освіта вища
183 Ягофарова Лада Олександрівна 1972 р.н., освіта вища, ТОВ "Тайфун"
184 Кулик Юлія Олегівна 1977 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець Перетятько В.В.
185 Терентьєва Ірина Володимирівна 1961 р.н., освіта вища
186 Возаловська Наталія Анатоліївна Голова комісії, 1963 р.н., освіта вища, Херсонська обласна державна адміністрація
Хмельницька область
187 Кострубська Наталія Михайлівна Секретар комісії, 1963 р.н., освіта вища, Хмельницький національний університет
188 Шинкарук Володимир Володимирович 1966 р.н., освіта вища
189 Маланчак Леся Іванівна 1964 р.н., освіта вища, Красилівський професійний ліцей
190 Паразінська Любов Олексіївна Голова комісії, 1963 р.н., освіта вища, Благодійний фонд "Інститут солідарності громад Романа Мацоли"
191 Бродецька Надія Іванівна 1954 р.н., освіта вища
192 Горбачевська Людмила Яківна 1952 р.н., освіта вища
193 Остафійчук Тетяна Володимирівна Заступник голови комісії, 1956 р.н., освіта вища, Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I-III ступенів
Черкаська область
194 Сивун Петро Іванович Голова комісії, 1960 р.н., освіта вища
195 Зайченко Віра Петрівна 1962 р.н., освіта професійно-технічна
196 Полііт Світлана Вікторівна 1979 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
197 Хоменко Альона Юріївна 1984 р.н., освіта вища, Канівська філія "Ягуар" ТОВ "Автошкола "Ягуар"
198 Павленко Тетяна Миколаївна 1961 р.н., освіта професійно-технічна, Смілянська спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів
199 Кочерга Ірина Валеріївна 1975 р.н., освіта вища, ФОП Григорян Р.Х.
200 Кірєєва Лариса Федорівна 1958 р.н., освіта вища, Пенсіонер
Чернівецька область
201 Шевчук Ольга Юріївна 1957 р.н., освіта вища, ГО "Асоціація ділових жінок Буковини"
202 Кушнір Галина Володимирівна 1958 р.н., освіта вища
203 Нікітіна Тетяна Георгіївна 1989 р.н., освіта вища, Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району
204 Рак Ігор Володимирович 1983 р.н., освіта вища, Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Чернігівська область
205 Примера Ірина Олександрівна Голова комісії, 1979 р.н., освіта вища, ДСП "Екоцентр"
207 Клименко Олена Вікторівна 1983 р.н., освіта вища, Корюківський районний громадський благодійний фонд "Здоров’я"
209 Коростиленко Ірина Володимирівна 1971 р.н., освіта професійно-технічна, Ніжинська центральна міська стоматологічна поліклініка
м.Київ
211 Колісник Володимир Петрович 1979 р.н., освіта вища
212 Плахотнюк Валентина Володимирівна 1969 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "АКК "ПББ"
213 Тригуб Тетяна Миколаївна 1975 р.н., освіта вища, Дочірнє підприємство "Рітейл Центр"
214 Зозуля Владислав Дмитрович 1995 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Європейські торгові системи"
215 Кубенко Артем Борисович 1984 р.н., освіта вища
216 Вірченко Ігор Сергійович 1987 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "НВМ ГРУП"
217 Лагошина Ольга Миколаївна 1965 р.н., освіта вища
218 Красноліцька Віталія Вікторівна 1976 р.н., освіта вища
219 Куксенко Павло Романович 1976 р.н., освіта вища
220 Турик Денис Олександрович 1985 р.н., освіта вища
221 Левицький Володимир Володимирович Голова комісії, 1989 р.н., освіта вища
222 Подейко Олена Юріївна Заступник голови комісії, 1982 р.н., освіта вища, СШДС "Відродження"
223 Романюк Олександр Віталійович Секретар комісії, 1994 р.н., освіта вища, ТОВ "Валартін Фарма"