політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Загальна кількість членів ОВК від партії 100

ОВО
Прізвище, ім’я, по батькові Основні відомості
Вінницька область
13 Білоус Каріна Володимирівна 1991 р.н., освіта вища, АТ КБ ПРИВАТБАНК
15 Шаповал Богдан Юрійович 1990 р.н., освіта вища
18 Конончук Наталія Олексіївна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища
Волинська область
20 Вавринюк Наталія Юріївна 1978 р.н., освіта вища, Горохівське міське споживче товариство
21 Корнієвська Надія Володимирівна Голова комісії, 1964 р.н., освіта вища
23 Шабат Надія Федорівна 1970 р.н., освіта вища, Маневицька центральна районна лікарня
Дніпропетровська область
24 Халімон Тетяна Володимирівна 1960 р.н., освіта вища
25 Романова Катерина Сергіївна 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
26 Лебідь Денис Станіславович 1995 р.н., освіта вища
27 Кабачек Валерій Павлович Заступник голови комісії, 1962 р.н., освіта вища
28 Чумакова Надія Юріївна 1978 р.н., освіта вища
29 Володкевич Вячеслав Борисович 1970 р.н., освіта вища, ТОВ "Охоронна агенція "Вікінг-сервіс"
31 Корота Людмила Олегівна 1985 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Криворізький психоневрологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
33 Стасишина Ольга Ярославівна 1992 р.н., освіта вища
34 Сердюк Геннадій Миколайович 1952 р.н., освіта вища
35 Горгіладзе Сергій Сергійович 1964 р.н., освіта вища
36 Лазуренко Ірина Леонідівна 1970 р.н., освіта вища, ТОВ "ТК "АВТО-ТРЕНД"
39 Батура Ігор Анатолійович 1967 р.н., освіта вища, Комунальне некомерційне підприємство "Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Донецька область
45 Кциненко Олексій Сергійович 1985 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Авдіївський коксохімічний завод"
47 Грабенко Людмила Василівна Заступник голови комісії, 1976 р.н., освіта вища, Благодійний фонд "З надією, милосердям"
48 Білокозова Ірина Леонідівна 1961 р.н., освіта вища
49 Бугайов Микола Іванович 1970 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
50 Оробець Остап Іванович 1957 р.н., освіта загальна середня, Товариство з обмеженою відповідальністю "Сітістройсохорона"
52 Ядченко Тетяна Григорівна 1964 р.н., освіта загальна середня
58 Кайохтін Олексій Олександрович 1989 р.н., освіта вища, Акціонерне Товариство "Укрпошта"
Житомирська область
62 Кочина Олена Володимирівна Секретар комісії, 1961 р.н., освіта вища
64 Вовк Тетяна Миколаївна 1954 р.н., освіта загальна середня, Станція швидкої допомоги м.Коростень
65 Осовська Софія Олександрівна 1945 р.н., освіта вища
Закарпатська область
70 Фізер Галина Іванівна 1980 р.н., освіта вища, Свалявська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ст.
73 Вамош Віталій Михайлович 1965 р.н., освіта вища
Запорізька область
77 Хомутський Дмитро Юрійович Голова комісії, 1977 р.н., освіта загальна середня
81 Козлов Руслан Юрійович 1973 р.н., освіта вища, Акціонерне Товариство "Ощадбанк"
Івано-Франківська область
83 Стасюк Віталій Васильович 1987 р.н., освіта вища, Науково-виробниче підприємство "Насосенергопром"
84 Глодов’юк Любов Володимирівна 1974 р.н., освіта вища, Відділ культури Тисменицької районної державної адміністрації
85 Олевич Галина Миколаївна Секретар комісії, 1959 р.н., освіта вища
86 Гуцул Наталія Іванівна 1977 р.н., освіта загальна середня, Долинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства
88 Лаврук Аліна Валеріївна 1981 р.н., освіта вища
Київська область
91 Ткаченко Юрій Миколайович 1972 р.н., освіта вища
92 Юхименко Ігор Миколайович Голова комісії, 1973 р.н., освіта вища, адвокат
94 Бакайчук Людмила Михайлівна 1981 р.н., освіта вища
95 Куценко Святослав Вікторович Голова комісії, 1983 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
96 Кот Світлана Іванівна 1961 р.н., освіта вища, ВРКП "Вишгородтепломережа"
97 Стадник Оксана Анатоліївна 1976 р.н., освіта вища
Кіровоградська область
100 Сорочан Тетяна Володимирівна 1975 р.н., освіта вища, Районний будинок дитячої творчості
101 Андрєєва Яна Павлівна 1981 р.н., освіта вища, ПРАТ "Кіровоградобленерго" Голованівський РЕМ
102 Гусятинська Наталія Олексіївна 1955 р.н., освіта вища
Луганська область
106 Погребняк Катерина Олексіївна 1993 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
112 Бородавко Олена Валеріївна 1969 р.н., освіта вища
Львівська область
115 Ворсуленко Сергій Іванович 1963 р.н., освіта вища
118 Муравський Віталій Леонідович 1985 р.н., освіта вища
121 Гайдук Галина Андріївна Голова комісії, 1962 р.н., освіта вища, Народний дім с. Унятичі
123 Петришин Людмила Вікторівна 1959 р.н., освіта вища, Перемишлянська районна центральна бібліотека
124 Хілюк Ольга Лук’янівна 1956 р.н., освіта вища, Садовий кооператив "Буг"
Миколаївська область
127 Жовнерик Дмитро Миколайович 1986 р.н., освіта вища, ПП ОККО "Бізнес –контракт"
130 Полянський Анатолій Володимирович 1968 р.н., освіта вища
131 Сидоренко Галина Володимирівна 1966 р.н., освіта вища, Мебельний магазин "Світ меблів"
132 Артеменко Світлана Анатоліївна 1987 р.н., освіта вища
Одеська область
134 Кіріяк Наталя Володимирівна 1978 р.н., освіта вища, Самозайнята особа, адвокат
136 Домбровська Ілона Олегівна 1988 р.н., освіта вища, Одеське виробниче об’єднання "Електрик"
137 Сапожинський Віктор Григорович 1963 р.н., освіта вища
138 Жуковська Тамара Олександрівна 1956 р.н., освіта загальна середня
141 Павлюк Лариса Миколаївна 1950 р.н., освіта вища
142 Козачок Альбіна Володимирівна 1959 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Полтавська область
145 Шанько Ірина Олегівна 1968 р.н., освіта вища
146 Майборода Михайло Олексійович 1947 р.н., освіта вища
147 Бер’якіна Ніна Олександрівна 1958 р.н., освіта вища, Миргородська центральна районна бібліотека
148 Микитенко Світлана Миколаївна 1985 р.н., освіта вища, Дошкільний навчальний заклад "Сонечко", №10
149 Пащенко Наталія Павлівна Заступник голови комісії, 1962 р.н., освіта вища, Липянська сільська рада
150 Лазоренко Володимир Павлович 1958 р.н., освіта вища, ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія"
151 Гресь Людмила Василівна 1971 р.н., освіта вища, Лохвицька ЗОШ №2
Рівненська область
152 Федорчук Вадим Віталійович 1983 р.н., освіта загальна середня
156 Карпович Дар’я Гнатівна 1959 р.н., освіта вища
Сумська область
158 Довгаль Олександр Олександрович 1971 р.н., освіта загальна середня
159 Троценко Володимир Андрійович 1954 р.н., освіта вища
162 Фільова Ольга Вікторівна 1972 р.н., освіта вища
Тернопільська область
164 Бура Надія Григорівна 1949 р.н., освіта вища
167 Гаджала Марія Карлівна 1974 р.н., освіта вища, Чортківська міська рада
Харківська область
168 Пономаренко Леонід Данилович 1948 р.н., освіта вища
173 Сметана Олена В’ячеславівна Секретар комісії, 1981 р.н., освіта вища
174 Шилов Валерій Володимирович Секретар комісії, 1963 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
175 Рєпін Валерій Володимирович Заступник голови комісії, 1965 р.н., освіта вища, Харківська обласна організація професійної спілки підприємців
181 Бражник Сергій Васильович Голова комісії, 1958 р.н., освіта вища, ТОВ "Ріо-Центр"
Херсонська область
182 Василенко Ярослав Анатолійович 1960 р.н., освіта вища
185 Гуляєва Тетяна Леонідівна 1978 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Готель "Таврія"
186 Скакун Ганна Олександрівна 1949 р.н., освіта вища
Хмельницька область
187 Сігокіна Валентина Олександрівна 1959 р.н., освіта вища
191 Гаврилюк Надія Григорівна Голова комісії, 1969 р.н., освіта вища
Черкаська область
195 Степаніщенко Тетяна Юріївна Секретар комісії, 1971 р.н., освіта вища
196 Карпенко Олена Володимирівна 1969 р.н., освіта вища, Районний центр дитячої та юнацької творчості
199 Волинець Катерина Павлівна 1958 р.н., освіта загальна середня
Чернівецька область
203 Паладій Максим Вікторович 1994 р.н., освіта вища, Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету
Чернігівська область
205 Чеботар Наталія Михайлівна 1971 р.н., освіта вища, Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення
208 Дудко Віктор Іванович 1970 р.н., освіта вища, Виробничій підрозділ Бахмацька колійно-машинна станція-285
209 Шовкун Тетяна Миколаївна 1965 р.н., освіта вища, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
м.Київ
213 Фурса Сергій Вікторович 1965 р.н., освіта вища, АТ "УкрСиб банк"
214 Мартиненко Олег Олександрович Заступник голови комісії, 1961 р.н., освіта вища, ПП "Побутрембуд"
216 Слуцька Наталія Олексіївна 1984 р.н., освіта вища
217 Швидкий Володимир Васильович 1977 р.н., освіта вища, ТОВ "IDEA TM"
221 Іваніщева Дар’я Вячеславівна 1994 р.н., освіта вища
222 Надточей Валентина Дем’янівна 1972 р.н., освіта вища